New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 43 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 32 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Sierra Larson
tollából
Ma 11:13 am-kor
Caesar Harlow
tollából
Ma 9:57 am-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 9:51 am-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 9:15 am-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 8:55 am-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 8:55 am-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 8:55 am-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 8:52 am-kor
Shelley Lane
tollából
Ma 8:09 am-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana - Page 2 EmptySzer. Aug. 02, 2023 2:16 pm

Lorenzo & Luana



Talán álmoknek erős túlzás lenne nevezni azt, ami a fejemben olykor megjelenik, mint enyhe vagy erősebb vágy, sokkal inkább olyan meseszerű dolog, ami már bőven kimeríti azt, amit egy mesébe láthat bárki.
- Egyszer egészen biztosan érdemes. - felelem sejtelmesen, mert még az is lehet, hogy az az egyszer az egyik ilyen vágyam értelmében ma fog bekövetkezni, hiszen itt nincsenek szabályok számomra senkitől, a bátyámék már régen nem is láthatóak a közelben és valószínűleg soha nem tudja meg senki mi történik itt a négy fal között. Miért ne vághatnék bele, próbálhatnék ki bármit, mert én megtehetem, mindent megtehetek. Lorenzo szavai adnak egyfajta löketet nekem, de még mindig érzem az enyhe gátat, ami megakadályoz valamiben, de lehet időbel ide is sikerül kiváltani az útlevelet.
A mondatai úgy hangzanak, mint egy mentor egy olyan világban, amit azt hittem kiismertem, itt már tudom, hogy régen a testiségről van szó, lehet, hogy fiatal vagyok, de ebbe már elég régóta belecsöppentem, az egészen egywdi életem által, mi szerintem nem baj, bár erről a család férfi tagjai máshogy nyilatkozatának, de nem mindenről kell nekik sem tudniuk.
- Nem gondoltam volna, hogy egy ilyen kísérőm lesz a mai este folyamán. - nézek rá, szinte hálásan, pedig még talán nem is lehetek az neki, sőt ilyen értelemben nem ez a legjobb kifejezés erre, de még nem találtam meg a megfelelőt rá.  -  Rengeteg ismeretlen dolog van ezen a téren még számomra, de csakis azért mert sosem akartam megnyitni az utat ezek felé, mert sem módom sem kedvem nem volt hozzá, de azt hiszem mindkettőt meghozta nekem ez az este illetve te. - biccentek neki köszönésképpen, de terveim szerint még ezer féleképpen meg tudnám neki köszönni az este, és lehet élni is fogok ezzel, amennyiben belemegy a játékba, márpedig eléggé hajlik felé.
Elindulunk, e nem áll meg köztünk az ami elindult, talán pont egy kis esti izgalomra lesz elég, talán nem, ezeken elég keveset szoktam agyalni, mivel az érzelmi része részemről szinte sosem létezik és nem is akarom, hogy megjelenjen, mert addig könnyű és addig jó valami ameddig nincsenek benne érzelmek. Szenvedtem én eleget már a korombeli pasik szerelembe esés miatt, jobb nekem a kaland, az izgalom és az újdonság ereje majdnem minden alkalommal, ameddig a partnerem is így gondolja, addig nem lesz gond, utána meg általában lelépek.
Van egy alap kémia minden ember között, legyen az negatív vagy pozitív, a mienk olyan ellenállhatatlan legalábbis számomra, nem az az erős, mindent elsöprő, mert azoktól szoktam fejvesztve menekülni félve minden következménytől. Az érintései magabiztosan hatnak a testemen, a szobába érve magához von és megcsókol, mintha mi sem lenne természetes simulok én is hozzá, egészen addig ameddig a kíváncsiságom a testi vágyaim fölé kerekedik. Érdekes a berendezés, idegen, de nem rossz, nem érzem rosszul magam és még az önbizalmam sem szedte alá a rúd és a kis színpad a közepén, amit szinte azonnal birtokba veszek, de csak a próba erejéig. Magamhoz hívom és kérek egy italt. Amíg ő hátat fordít nekem eltávolodok a rúdtól és teszek egy kis kört a helyen várva az italt. Meglepetésemre már nem aprózza el, egy egész üveg landol a kezemben, amit a számhoz emelve húzok meg, nem egy nem két hanem rögtön több korty kíséretében könnyítek az apró kis izgalmon amit  a hely okozott nekem. Mennyi mindenre jó is az alkohol hatása, pedig annyira elítélik én ezért hálás vagyok azért, hogy mindig lehet hozzá nyúlni.
Leül a kanapéra és én is csatlakozok, de nem mellé ülök, az üveget még mindig a nyakánál szorongatva fogom a kezemben és egyenesen az ölébe találom magam. Újabb kortyok mennek végig a torkomon mielőtt leteszem magunk mellé, hogy ne legyen útba. Mondanám, hogy sajálnám aha kiönetnénk a drága piát, de a pénz sosem érdekelt ilyen helyzetekben, mert a pia képes volt annyira megbolondítani, hogy ilyen téren nem éreztem szégyenérzetet mennyit költök arra én vagy a partnerem, ami boldoggá teszi az stém elejét. Nem hinném, hogy csóró lenne, nyilván nincs bajom azokkal sem akik nem az én körömben mozognak, de általában ők nem hoznak olyan helyre, amit nem tudnak finanszírozni vagy nem adnak olyan piát a kezembe, ami láthatólag nem a sarki lakók kedvence.
Mindkét kezemet lazán a vállára teszem és teljeses testsúlyomat ráhelyezem, szembe ülve rajta. Nem szeretek annyira belecsapni a lecsóba, jobban szeretem ha van előtte játék, legyen ez a kislányos énem maradék a jelenlegi életemben, vagy csak szimpla agyhúzása a másiknak, a lényeg, hogy élvezzük.
Mosolyogva húzom lefelé a kezem egészen az ingje legfelső gombjáig, amit óvatosan gombolok ki, de tovább nem megyek.
- Szeretsz játszani Lorenzo? - kérdezem a szemébe nézve huncut arckifejezéssel. - Csak mert én kifejezetten szeretek. Nem tűnsz olyannak, aki szereti ha irányítják, igazam van? - kérdezem kíváncsian fürkészve az arcát. - De nekem remek ötletem lenne kettőnk számára. - húzom végig finoman az ajkán az ujjam, majd közelebb hajolok és adok egy puha csókot a nyakára, majd az állára és végül visszahajolok vele szembe.
#myoutfit





"You say always what you feel,  and you make always what you think."


mind álarcot viselünk
Luana Machado
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana - Page 2 054e5ecdadd08458be581a66a32d7ba82c96d41c

in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana - Page 2 071af1e957a088f9e71eb19ec2b777782f21e279
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
Luana if you want something really exciting.
★ családi állapot ★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana - Page 2 Tumblr_inline_p8wegoWhvZ1tokatx_400
not just sex?!
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana - Page 2 8gFC
★ idézet ★ :
Live life how you want
& not how the others want you to!
★ foglalkozás ★ :
Pandora's owner, student
★ play by ★ :
luisinha oliveira
★ szükségem van rád ★ :

my secret weaponin a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f4d5a4b4f4757642d58546b694b673d3d2d3632313438323037332e313535303533336632643263646236613535323539333335373138352e676966
★ hozzászólások száma ★ :
252
★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana - Page 2 42a840ddbe4e66a096193a6143a7f525b673708c
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana - Page 2 EmptySzer. Aug. 02, 2023 10:22 am
- Nem gondolom, hogy hiányozna belőled a kreativitás, egyszerűen csak még nem léptél erre az útra. Nyilván van időd, viszont egyszer érdemes belevágni, aztán az ember elégedetten mondhatja el, hogy tett az álmaiért ilyen módon is. - mondom mosolyogva. Ez is egy változata volt az önmegvalósításnak és Luana-hoz még illett is alapvetően, másrészt tényleg ott volt benne az a fajta érzékiség, ami ehhez kellett. És hát azt is láttam, hogy ő elég fontos volt önmagának, így végső soron ez volt az a nyelv, amin jól lehetett vele beszélni. Megmosolyogtató és szórakoztató volt az ifjonti hév, naivitás, magabiztosság keveréke, ami belőle áradt. Úgy gondoltam nem az én reszortom lesz ezt a képet megviselni, itt-ott letördelni a vadhajtásokat. Nem, burjánozzon csak szabadon, aztán meglátjuk mi lesz belőle!
- Nyilván, ezért is mondtam eddig is, hogy magad számára vannak még lehetőségek, új területek. Ez végül is a saját korlátaidról, fejlődésedről szól, meg az élvezetedről, én csak kísérlek-segítelek most ezen az úton. - felelem könnyed mosollyal. Magának akar megfelelni. Hát persze. Sajátos változata volt ez egyfajta nárcizmusnak s egy lélekbúvár esélyesen "kincsek" tömkelegét hozta volna felszínre, ha turkált volna a lány világában, bár nekem nem ez a célom. Én csak megteszem a magam megállapításait. Tele volt a klub ilyen nagy önbecsülésű lányokkal, még ha Luana nem is feltétlenül ezt gondolta róluk, vagy ilyennek látta őket. De maradjon csak meg a maga kis világában, nekem egyelőre az a hasznos, úgyhogy szépen a keze alá játszom ebben.
Persze mellette megvannak a magam játékai is, ahogy érintem, élvezem közelségét, ahogy picit húzom, ha már ő is hergel játékosan időről-időre. Jól esik érinteni, csókolni, érezni a közelségét és az illatát. Fiatal volt, formás és tetszett, ahogy meg-megborzongott tetteimre. Most nem is feltétlenül kell ennél több. Szinte borítékolható volt, hogy jól fogjuk továbbra is érezni magunkat egymás társaságában, a kérdés pedig már csak az volt, hogy mennyire fog ez maradandó nyomot hagyni, mennyire fog ismétlésért, vagy valamilyen folytatásért kiáltani a dolog, mert végső soron volt ebben is lehetőség, még ha ez nem is egy érzelmi vetület volt. De ha Luana-ban megvolt az önbizalom, hát én is tudtam magamról, hogy nem vagyok egy egyszerű figura és ha az én típusom volt is a zsánere, azért kategóriám egyik egészen magasra pozicionált példánya voltam, az ő húrjain is jól pendítettem meg a magam dalát a mellékelt ábra szerint.
Újabb szavaira csak mosollyal biccentek, majd hamarosan a privát szobába lépünk, ahol a lány elsőre megszeppenni látszik, de részben ezért, részben meg a vágyaimnak engedve oldani kívánom a helyzetet azzal, hogy magamhoz húzom és megcsókolom. Gyengéd határozottsággal kezdődik a dolog, de azért hamar mélyülő, szenvedélyes csók lesz ebből a leányzó testének cirógatásával körítve. Kiélvezem amíg bírjuk szusszal ezt az első kis ütközetet, mert azért mégiscsak édes egy ilyen helyzet. Utána pedig ismét hagyok neki teret, ismerkedjen csak a tereppel, amire nem is rest a csók után. A jelek szerint sikerült szinten tartani a kedvét.
-Akár ezen is. Egy privát előadásnak ez is része, de rád is van bízva a dolog. Viszont ahogy látom tényleg van benned egy kis ösztönös affinitás ehhez! - mondom mosolyogva, míg figyelem tetteit. Kérésére pedig kicsit hátat fordítok neki, mert az ajtó mellett amin bejöttünk van egy kis bárszekrény, rajta egy papírral. Először egy kis távirányító után nyúlok, amin egy gombnyomással elindítom a zenét, hogy ne a kinti szűrődjön be tompán, hanem itt szóljon valami az egyik bekészített playlist-ről. Aztán a kikészített papíron pipálok a megfelelő rovatba, majd aláírom, jelezve, hogy ki- és mit fogyasztott innen. Aztán veszem el az egyik polcról a gyümölcsös ízesítésű vodkák egyikét, gondolván ez illik jól a leányzóhoz. Ha mellélőnék, majd mondja. De találgatni sem rossz játék. Poharat nem is viszek, csak magamnak töltök egybe, jó lesz így az üveg, könnyen lehet, hogy a seggére fogunk verni.
- Tessék szépségem, egy ital rendelt! - kacsintok rá, míg megkapja az üveget, én pedig a kanapén foglalok helyet kényelmesen és lehajtom a magam italát jólesően.
mind álarcot viselünk
Lorenzo Vercotti
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana - Page 2 Tumblr_m8d043kgVD1ql5muoo1_500
★ kor ★ :
40
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
nightclub tulaj&bankrbló & minden egyéb jó...
★ play by ★ :
Christian Bale
★ hozzászólások száma ★ :
130
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana - Page 2 EmptySzer. Aug. 02, 2023 9:00 am

Lorenzo & Luana



Én sosem leszek veszedelmes, határozott akarok lenni és olyan ember, akivel az alkalmazottak szívesen dolgoznak, mert egy cég fejének ilyennek kell lennie, legalábbis szerintem. Ezt látom apámtól, jól bánik az embereivel és ebben van a titka, és ezt nagyon tisztelem benne. Ilyen téren olyan akarok lenni, bár ez szerintem nemtől függetlenül működhet.
- Lehet nem vagyok annyira kreatív, hogy a fejemben lévő dolgokat kibontakoztassam. - vagy hát még sosem gondoltam rá, hogy kellene, minek is a fantáziát megjeleníteni az életben, akkor odaveszik a varázsa és lehet nem is lesz olyan a hatás, mint amilyet elvártam volna. Mindenben benne van a csalódás lehetősége és abban, amit pozitívnak képzelsz abban a legnagyobb, ilyenek ezek a fantáziák is, inkább magamban tartottam őket, hogy ne kelljen csalódnom ha nem olyanok lesznek az életben, mint a fejemben. Nem a legjobb felfogás, de nekem ilyen jutott és ezzel kell gazdálkodni, legalábbis az élet ezen területén. Lehet aztán Lorenzo lesz az, akivel lesznek olyan szegletei ezeknek a fantáziáknak, amik megvalósításra kerülnek, de az is lehet, hogy sosem jönnek majd elő, ez ma elválik.
- Az ilyen mondatokra úgy érzem bizonyítanom kell, bár sosem ez a célom, azt jobb ha tudod, hogy csakis magamnak akarok megfelelni, mindig! - mosolygok rá szemtelenül, szeretem uralni a tetteimet, de ha valaki ilyenekkel henceg nekem akkor késztetést érzek arra, hogy jó legyek, jobb, mint ami amúgy tudnék, pedig általában nem érkezik rám panasz. Nehezen hiszem el, hogy még sosem talált rám semmilyen szerelem féleség, de amikor ilyen helyeken, Lorenzohoz hasonló férfiakkal állok le, akkor megértem, a maga fajta férfiak nem keresnek hosszútávút és pont ezért is csábítanak. Nincsen meg a veszélye annak, hogy fel akarnak hívni, és ha esetleg találkozunk s később már legalább tudjuk mit tudunk kihozni egymásból és maximum ismétlünk, de minden egyéb érzelem nélkül, ami nagyon könnyű.
Bókol, és közben egyre jobban tüzeli fel a vágyaimat az érintésével, a szavaival és azzal, amit ki akar hozni belőlem. Még az is lehet, hogy ki fogja hozni, olyan énemet, ami eddig nem s létezett és lehet utána sem fog előjönni többet. Mindent egyszer ki kell próbálni, maximum nem tetszik, de nem vagyok olyan, aki ezt nem mondja ki, ha valami nem jön be azonnal leállok és olyanra váltok, ami nekem jó.
A bámészkodás után ismét visszalép mellém és megint érzem a kezét magamon, felnézek rá, amíg beszél és az arcomba hulló hajamat a fülem mögé tűzve indulok meg előre fele.
- Ki fogok, de csak mert kíváncsi vagyok. - mondom menet közben.
Amint beérünk egy szbába eléggé megrímt a látvány, ilyet eddig a filmekben láttam, sosem gondoltam volna hogy én belecsöppenek ebbe a világba, mert sosem vágytam rá. Érzem, hogy határozottan húz maga felé és az ajkaink összeérnek, és visszacsókolom a tarkójához emelve a fejem. Magasabb nálam, de nem annyira, hogy ne legyen pont jó a mozdulatsorunk.
Amint elszakadok tőle felmérem az idegen terepet, mindig elég hamar feltalálom magam, így a rúd felé veszem az irányt, a táskámat ledobom a kanapéra. Lassan sétálok az eszköz felé egy kicsit azért már jobban mozgatva a csípőm, talán máris beindult a műsor.
- Szóval azt szeretnéd ha ezen megmutatnám mit tudok. - mutatok a rúdra, miközben huncut de egy kicsit tanácstalan mosollyal nézek rá Lorenzora. Ledobom a cipőm, pedig tudom, hogy ezt mekkora magassarkúban csinálják a lányok, de talán annyira nem vagyok én agyány. Felmászok a rúdhoz és csak megpördülök körülötte majd amennyire a szoknyám engedi leguggolok és magamhoz csábítom a mutatóujjammal a férfit.
- Innék valamit mielőtt bármit mutatok magamból. - kacsintok rá nevetve.
#myoutfit





"You say always what you feel,  and you make always what you think."


mind álarcot viselünk
Luana Machado
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana - Page 2 054e5ecdadd08458be581a66a32d7ba82c96d41c

in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana - Page 2 071af1e957a088f9e71eb19ec2b777782f21e279
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
Luana if you want something really exciting.
★ családi állapot ★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana - Page 2 Tumblr_inline_p8wegoWhvZ1tokatx_400
not just sex?!
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana - Page 2 8gFC
★ idézet ★ :
Live life how you want
& not how the others want you to!
★ foglalkozás ★ :
Pandora's owner, student
★ play by ★ :
luisinha oliveira
★ szükségem van rád ★ :

my secret weaponin a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f4d5a4b4f4757642d58546b694b673d3d2d3632313438323037332e313535303533336632643263646236613535323539333335373138352e676966
★ hozzászólások száma ★ :
252
★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana - Page 2 42a840ddbe4e66a096193a6143a7f525b673708c
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana - Page 2 EmptySzer. Aug. 02, 2023 7:10 am
- Nekem volt szerencsém ismerni elég veszedelmes nőket is, és a dolog veleje az, hogy a gyengeséget a visszájára fordítsd. Idővel talán te is megtanulod. De persze nem mindenkinek ez az útja. - gondolkozom el picit, hiszen nem mindenkinek volt egyforma adottsága, lelki alkata dolgokhoz és hát tény, hogy legyen valaki akár nő, akár férfi, bizonyos szintekhez kellenek belső adottságok. Mondhatjuk azt is, hogy pszichopátiás vonások például. De ezt nyilván hangosan nem mondtam volna ki.
-Hmmm azért nem rossz, ha olykor a kettő halmaz metszi egymást és az ember a valóság hús-vér márványába vési azt a szoborkölteményt, ami benne motoszkál. - kacsintok a leányzóra. Nyilván ő tudja, hogy kivel és mit akar, nem erőlködöm én ezen. Persze a felvezetés miatt kíváncsi lennék, hogy mikre is gondol, de pont ezért is szórta el ezt a megjegyzést esélyesen. Nem olyan nehéz erre a következtetésre jutni. Végső soron olyan bizniszekben is utaztam, amik az ilyen fantáziák köré épültek. Ezért sem volt rossz, ha ismertem másokét, mert aztán kínálhattam olyan szolgáltatásokat, vagy vezethettem be olyan ötleteket a klub egy bizonyos elzárt VIP részlegében, ahol ennek volt helye. Személyes kíváncsiság keveredett itt az egyfajta szakmaival.
- Helyes! Mindig van mit felfedezni, akár önmagunkban is! És igen, határozottan lapul benned valami, ami még kell, hogy törjön a felszín felé. - játszadozom tovább picit a szavakkal, mert végső soron jó nyomon voltam és a leányzóval is eljátszadoztam picit. Volt benne potenciál, mert laza volt, kellően pajzán lelkületű és mellé mutatós, szóval megvolt rá az esélye, hogy igazán szórakoztató társaság legyen és megérjen több ajtócsapkodást. Volt benne egy olyan önbizalom, ami nem feltétlenül állt erős lábakon, mert a tapasztalatlansága táplálta s ez volt az, amit sikerült kicsit kimozdítani az egyensúlyból. Az inga mozgásba lendült, ez pedig jó volt s éppen ezért nem is terveztem leállni, csak egy könnyed, sármos mosoly rögzült az arcomra, ahogy folytatódott tovább a csevej és az este, na meg a lány hergelése.
- Csupán rajtad múlik, hogy mire marad képességem, avagy sem! - dobom vissza könnyed kacajjal a labdát. - Bár a mise nem illik ahhoz, amit ez a lány vált ki ebből a férfiból! - vele együtt nevetve teszem ezt még hozzá, mert eddig is kapott bókot, most miért ne szórjak el egy kicsit másmilyent? Belefér, nem gondolnám, hogy ellenére lenne.
Ahogy az érintések sem, amikor már a klubban picit mélyebben kalandozunk. Határozottabb vagyok vele, de inkább csak belesimul ebbe, én pedig fokozatosan engedek meg magamnak többet és többet. Nem rontok ajtóstól a házba, de nem is finomkodom annyira, elvégre ez egy mai kaland, nincs értelme tartogatni nagyon dolgokat. Szóval élvezem az illatát, a közelségét, ahogy picit eljátszom vele fülecskéjét csókolva, majd lágyan megharapva.
- Jó úton haladsz abba az irányba, de ahhoz még meg is kell mutatnod, mi lakozik benned! - súgom vissza, ahogy velem szembe fordulva ő is közelebb húzódik a cukkolásomra. S ezt a játékot ketten játsszuk: ő felelt a gesztusaimra a maga csábos módján, én pedig tovább viszem ezt, ahogy  egyik tenyerem most hátán simít végig felfelé, egy ponton már selymes barna tincseit cirógatva.
- Meglátjuk mekkora öröm leszel, de én a helyedben nem becsülném le magam, mert valami azt súgja, ki fogsz tenni magadért. - kezem határozottan, de finoman markol barna tincseire s egy picit ívbe feszítem hajánál fogva nyakát, hogy lassú érzékiséggel végigcsókolhassam, addig nem is nagyon engedve magamtól távol. Ha már arról volt szó, hogy mutassak valamit, ez mondjuk most így nem is rossz egy kis nassolásnak, ami után elégedetten engedem kicsit távolabb, hogy indulhasson, de hamar felzárok mellé és kezem ismét derekán, hogy elkormányozzam ebből a nagyobb teremből az egyik folyosóra, ahol egyik oldalt függönyökkel takartan a kisebb privát fülkék nyílnak, a másik oldalra pedig ajtók s az egyiken benyitva terelem be a kisebb privát szobák egyikébe, ahol aztán elsőre ismét magamhoz vonom karjaim ölelésébe és finoman, de határozottan megcsókolom Luana-t.
mind álarcot viselünk
Lorenzo Vercotti
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana - Page 2 Tumblr_m8d043kgVD1ql5muoo1_500
★ kor ★ :
40
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
nightclub tulaj&bankrbló & minden egyéb jó...
★ play by ★ :
Christian Bale
★ hozzászólások száma ★ :
130
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana - Page 2 EmptyKedd Aug. 01, 2023 4:18 pm

Lorenzo & Luana



Nem nevetek fel, de megtenném, a nők és a férfiak között óriási különbség van minden téren az életebne, itt igazn szerintem az állja meg a helyét, akinek tökei vannak és nem mellei. Ez egy ilyen szakma, de elég ha csak mást nézünk, például egy kevésbé nehéz szakmát, a színészetet ott is a férfiak jobban érvényesülnek, mint a nők, így igenis számít, hogy mi van a testünkön, mert sokaknak ez a lényeg és nem az ami a fejünkben van.
- Ezt mondod férfiként, mert neked nincsen ezzel kapcsolatban olyan élményed, amikor szembesülnöd kell azzal, hogy nő vagy. Nehéz elmagyarázni, mert konkrétan engem mindig megvédtek, vagy adtak egy löketet hátulról, amivel tudtam tovább menni még így is. Tudom ez nem nagy érdem, de még mindig van időm tanulni és az elején senki nem szárnyal magától, de én kicsit olyan akarok lenni, akinek nem kell segítség, tudom szinte lehetetlen, de azért szerintem félig meddig nem. - mindig is nagyravágyó terveim voltak. Aki ismer mind kicsit vakmerőnek tart, olyan dolgokat akarok keverni az életben, ami nehéz együtt, de amíg nem próbálom ki nem tudhatom, hogy megy e vagy sem, próba szerencse, szokta mondani apu.
Bölcs megjegyzéseire mosolyogva bólogatok, érzem, hogy nem egy korosztályból valók vagyunk és pont ez az egyik oka, hogy annyira érdekel. Egy kicsit ironikus, hogy azért vagyok itt mert egy idősebb pasival kaptak el és a családom szerint ez nem illik az én koromban, és én még most is megtalálom azt ami bicskanyitogató lehet a Machadok számára. Lehet ilyen a jellemem, vagy csak tényleg ez jön be, hogy valaki tapasztaltabb nálam és el tud csábítani, szeretem ha ért hozzá a másik és nem csak a szaros dumák vannak porondon ilyenkor.
- A fantáziám lehet piszkosabb, mint a tetteim bármikor voltak és lesznek is. Vannak vágyaim, amit megélek a megfelelő helyen és időben, azzal aki hagyja és segít megélni őket. - nem mindig rá utalok, hiába hangzik úgy, de vannak dolgok a fejemben, mint mindenkinek, és nem mindig találom meg a megfelelő partnert sem hozzá, de ezt nem is várom el, van, hogy csak szórakozásból vagyok valakivel. Nyilván ezzel sem dicsekszem a családomnak, de ha magam korabelivel mutatkozok, az valahogy nem érdekli őket.
Kacérkodik velem, a mozdulatai szinte vonzanak hozzá, de megvan még a tiszta elmém ahhoz, hogy ne tűnjek könnyűvérűnek, de mégis jelezzem, hogy azért jó amit csinál. Rámosolygok, de határozott marad a testtartásom, megtartom magamnak azt a kis bizsergést, ait ő és az ital okoz a fejemben és a testemben, lesz időm és alkalmam még kiadni ezt magamból úgy érzem.
- Egyre jobban leszek kíváncsi már magamra a szavaid alapján, lehet látsz bennem valamit, ami mélyen bennem lapul. - nézek rá sejtelmesen, miközben a széken kicsit megrázom a vállaimat, mintha táncolnék egy ütemet.
Azt hittem elég bevállalós vagyok, hogy eddig mindent megtettem, amit úgy éreztem meg kell, Lorenzo azért tud mutatni vagy akar olyat, ami lehet több ezeknél. Ez egy olyan terep, amit nem akartam kipróbálni, mert voltak kétségeim ezzel kapcsolatban, de miért ne, nem lát senki, és lehet amúgy is lejtenék egy mókás táncot bárkinek, itt legalább eszközeim is lennének hozzá és megfelelő nézőm is, pont elég lenne, de még meglátom.
- Azt mondod, hogy még ezek után képes ennél másfelé kacsingatni a ma este? - húzom össze a szemem, de a szám nevet, semmi utalás nincs benne, nyilván oda kódorog az este ahova akar, csak a cukkolásomra válaszolni szeretnék a magam módján. - Kedves Lorenzo, egyszer mindenképpen megér egy misét ez a lány. - mutatok végig magamon, mint egy tárgyra, majd elnevetem magam. Nyilván sosem tekintek magamra tárgyként, vicces, mert nem mindenkinek ajánlkozok fel, sőt, sokan nyomulnak ennél prolibb helyeken, és inkább koptatok, mint felszedek. De van az a kategória, amit ki akarok próbálni és Lorenzo olyan férfi, aki vonz ilyen téren.
Elindulunk másik terem felé, keze a testemen pihen és játszadozik a bőrömmel, ami különösebben nem köt le, de azért igencsak tetszik, hogy végig rajtam pihenteti a teste egy részét, birtoklóan, mégsem uralni akar, olyan tipikus legyen egy jó éjszakánk érzésem van, csak ez egy kicsit talán még többet is ígér.
A figyelmem Lorenzon van félig, a másik fele elkalandozik  helyszínen, minden más, minden új nekem, pedig tényleg azt hittem elég tapasztalt vagyok az éjszakai életben, de mekkorát tévedtem, mindig van új a nap alatt.
A tekintetem és a figyelmem könnyen nyeri vissza, és én készségesen adom vissza neki, mosolyogva nézek rá, amikor visszalép mellém és egy kicsit közelebb is hajol, a mozdulataitól libabőrös leszek. Szembefordulok vele és széles mosolyra húzom a szám.
- Szóval már sikerült elérnem, hogy ne akarj mással lenni az este? - kislányos mosollyal mérem végig, majd lépek hozzá közelebb, enyhén pipiskedve, hogy én is elég közel legyek hozzá. - Lehet nem leszek olyan nagy öröm, mint ők, de talán valamit mutathatsz nekem te is. - ereszkedek vissza, miután szinte alig hallhatóan leheltem a fülébe a szavakat. Nem táncot várok tőle, és az utasítgatások sem a kedvencem terepem, de valahogy most még ebben is látnék fantáziát, persze bizonyos keretek között.
Visszaállok mellé és elindulok, bár fogalmam sincs hova, de várom, hogy átvegye a vezetést, hiszen olyan otthonosan mozog itt.
#myoutfit





"You say always what you feel,  and you make always what you think."


mind álarcot viselünk
Luana Machado
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana - Page 2 054e5ecdadd08458be581a66a32d7ba82c96d41c

in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana - Page 2 071af1e957a088f9e71eb19ec2b777782f21e279
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
Luana if you want something really exciting.
★ családi állapot ★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana - Page 2 Tumblr_inline_p8wegoWhvZ1tokatx_400
not just sex?!
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana - Page 2 8gFC
★ idézet ★ :
Live life how you want
& not how the others want you to!
★ foglalkozás ★ :
Pandora's owner, student
★ play by ★ :
luisinha oliveira
★ szükségem van rád ★ :

my secret weaponin a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f4d5a4b4f4757642d58546b694b673d3d2d3632313438323037332e313535303533336632643263646236613535323539333335373138352e676966
★ hozzászólások száma ★ :
252
★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana - Page 2 42a840ddbe4e66a096193a6143a7f525b673708c
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana - Page 2 EmptyKedd Aug. 01, 2023 2:55 pm
Nyilvánvaló volt több szakadék is közöttünk a leányzóval, ezeknek pedig az egyik kiindulópontja az életkor különbség volt. Viszont nem az volt a cél, hogy én nevelgessem, vagy igazán meggyőzzem az élet bármelyik nagy kérdéséről, így ez nem igazán jelentett gondot. Egyszerűen máshogy láttunk dolgokat és ha ennek a véleménykülönbségnek hangot is adtunk, végső sorban egy klubban italok mellett nem feltétlenül erről szólt maga az este, ezt látni kellett.
- Ha az ember nem feszegeti, nem lépi át, akkor nem is fejlődhet igazán. Úgy is le lehet élni egy életet, hogy mindig komfort zónában maradunk. A nevében is benne van, hogy kényelmes. De ha az ember akar valami többet, akkor szükségszerűen ét fog lépni határokat. - mondom egyszerűen, mert lehetne ezt mélyebben és tovább is boncolgatni, de nem igazán látom értelmét. Végső soron a leányzó így is sokat elárult magáról megjegyzéseivel. Persze megmosolyogtató, hogy a maga megéléseit mennyire nagynak érzi, holott a pofiját elnézve és életkorát megsaccolva az igazi meredélyek még inkább előtte vannak, semmint mögötte. Persze van, aki valóban átesik dolgokon amiket magának okoz, de az olyan figurák meg nem szoktak ennyire vidáman ücsörögni és csevegni. Jó részük már a föld alatt van, vagy éppen arra tart, ez a leányzó meg nem tűnt olyannak. Ezt a gondolatkört viszont megtartom magamnak.
- Ó, én nem vélekednék erről ennyire vaskalaposan! - mosolyodom el. - Hogy mi nőtt az ember lábai közé, nem feltétlenül dönti el az alkalmasságot is, ha ilyen ügyletekről van szó szerintem. Lehetsz egy filigrán alkatú csinos nő, ha mellette vagy olyan okos és jó emberekre bízod azokat az ügyeket, amikről pontosan tudod, hogy nem a te erősséged lenne megoldani, vagy ellátni. Ha pedig valaki azért nem venne komolyan, mert nő vagy, akkor azt is az előnyödre fordíthatod! - cinkos mosoly játszik a szám sarkában, ahogy picit szakmázom, még ha nem is tisztázott részemről, hogy én ki is vagyok és ebbe nem is mennék bele. Ő szépen kiteregette a lapjait, ami szíve joga, én nem bánom. Könnyen lehet, hogy kiudvaroltam volna belőle ezeket, de ő még elébe is ment. Ezt pedig azzal hálálom meg, hogy az idősebb tapasztaltabb mentor szerepét picit magamra öltöm és ha érzi is ezeket a dolgokat mondjuk, akkor is minimum megerősítem őt bennük. Szimpatikus, kellemes leányzó volt, nem éreztem hát szükségét, hogy másként tegyek. Igaz ahhoz nem láttam benne még elég fantáziát, hogy mondjuk a szárnyaim alá próbáljam venni és minden bizonnyal igénye sem lenne erre. Bár ki tudja? A családja szervezetében senyvedő, kitörni vágyó egyéniség is ott szunnyadhat benne, amit meg lehetne szólítani. Kérdés, hogy ezt miért akarnám megtenni?
- Hmmm ne várd annyira! Aki nagyon a távolba szegezi a tekintetét, megfeledkezik arról, ami mellett elmegy. - igen, olykor én is hajlamos vagyok megalkotni a magam közhelyeit, de ezt a kérdést ilyesmivel lehet értelmesen lezárni és nem illett volna a levegőben lógva hagyni megjegyzését. Akkor sem, ha egyébként az alkohol és a kedv nem hajtana minket másfelé. Mondjuk az alkohol bennem nem dolgozik olyan mértékben, neki talán picit jobban a buksijába szállt. Akárhogy is van, a folytatás már más hangnemben zajlik és belemegyek a játszadozásba, a magam módján emelve is a tétet benne.
- Igen, van benned fantázia, mert a vonzó külső mellé társul egy pajzán-pajkos szellemiség is a jelek szerint és ez érdekes. De akár arra is érthetjük, hogy érdekes lehet egy ilyen leányzó fejében, mint te, milyen fantáziák fordulnak meg! - csavarok egyet a dolgon játékosan s ujjaim picit még eljátszanak barna selymes tincseivel, aztán picit még végig simítok álla alatt mutatóujjam begyével búcsúzásként, ahogy az eredeti helyzetembe húzódom hátra.
- Valóban nem egyszerű, bár az izgalmas mutatvány megint egy másik kérdés, az izgalom nem csak a technikai tudásról szól. És az is igaz, hogy már a mozdulataidon is látszik: van bennük valami táncos, ritmikus zeneiség. Szóval biztos lenne belső alapod hozzá. - adom meg a feleletet egy-két megjegyzésére, picit egybegyűjtve azokat, miután hagytam kicsit lányosan-játékosan fecserészni és türelmesen hallgattam ezeket. Közben viszont azért meg is indulunk befelé, a klub mélyére, mert azért csak ne a bárpulton teszteljük le, hogy mennyire is szereti a határokat feszegetni. Ez nem olyan este.
- Nem tagadom, érdekes belegondolni, hogy miként is próbálnál mozdulatokkal csábítani és arra hangolni, hogy rajtad kívül ma estére senkit ne akarjak! - jegyzem meg egyszerűen, könnyedén. Nincs ebben semmi, a kérdéssel is végső soron ezt akarta kiprovokálni, a dolog pedig több módon is megvalósítható, egyúttal nem is kényszeríti be a leányzót olyan terepre, ami száz százalékosan idegen lenne számára.
- És szerintem neked is izgalmas lehet a gondolat, hogy miként is állnád meg a helyed... ha már a kellő önbizalmad egyébként megvan. - picit cukkolom, hergelem a leányzót, míg ujjaim picit eljátszanak derekán, a felső és a szoknya közötti vékony résen puha bőrét is érintve picit. Igen, megvolt ebben a játékosság, egy kis kihívás, ami eddigi határozottságát és önbizalmát is csipkedte. Elvégre korábban úgy lépett fel, mint akinek nincs feltétlenül tanulnivalója. Pedig könnyen lehet, hogy azért akad terep, ahol még bizonyíthat. Ha a könnyűre és a biztosra ment volna simán, ha a megszokott rutin érdekelné, nem lenne erről szó s esélyesen nem így és nem itt beszélgetnénk. Igen, valahol egyszerre voltam ismerősen simulékony, könnyű terep számára s tudtam adni mégis némi kihívást, valamit, amit eddig lehet kevésbé tapasztalt, mert tényleg csettintett és mentek a dolgok szépen.
- Természetesen lehet, sőt a többség igazából csak azt kéri és nem megy túl bizonyos határokon. - bólintok kérdésére, ahogy felzárkózom mögé, miután kicsit önállósította magát a nézelődésben, ami egyébként nem volt ellenemre.
- Ugyanakkor te egyelőre jobban lekötöd a figyelmem. - jegyzem még meg, hátát megsimogatva, s szavaimat a fülébe súgva és ezúttal már határozottan nyomok is csókot fülcimpájára, majd harapom is meg könnyedén, játékosan, míg tenyereim csípőlapátjaira fektetem könnyedén, de határozottan.
mind álarcot viselünk
Lorenzo Vercotti
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana - Page 2 Tumblr_m8d043kgVD1ql5muoo1_500
★ kor ★ :
40
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
nightclub tulaj&bankrbló & minden egyéb jó...
★ play by ★ :
Christian Bale
★ hozzászólások száma ★ :
130
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana - Page 2 EmptyKedd Aug. 01, 2023 10:15 am

Lorenzo & Luana



Túl bölcsnek és mélyenszánítónka hat a bezsélgetésünk ezen része, amiőből nekem mostanában bőven kijutott, mosolygok rá és hallgatom az ú szájából mégis kicsit másként hatnak ezek. Figyelem, ahogy egy idegennel máris könnyen szót értek és jó érzéssel tölt el, a jelenléte is, mert valami furcsa van benne, ami megborzongat, de nem rossz értelemben. Lehet van értelme ma az ittlétemnek, lehet tényleg tanulok ma valamit, vagy egy jó beszélgetésen lsz részem, vgyis jelenleg is van, mindenképpen nyerek vele.
- Vannak korlátok, amiket már régen átléptem, csak nem biztos, hogy az volt a helyes út. Sok mindent tettem az életemben, amire nem vagyok büszke, mert feszegetni akartam azokat a határokat. - a koromat nem árulom el, szinte soha senkinek egy ilyen helyen, mert tök illegálisan tartózkodok itt, így ilyen téren jobb inkognitóban maradni. Az, hogy 20 éves koromra ennyi mindent éltem meg egy részt jó is lehetne, viszont a hely, ahol ezeket megéltem és a módja sok esetben nem az. Egy részeges estét követően, egy random ember hotelszobájában felkelni izgalmas lehet, ugyanakkor nagyon veszélyes is. Kalandos az élet és erre szükségem is van, éppen ezért nem ellenkeztem olyannyira ma este ellen sem, hiszen ebben is van valami izgalom annak ellenére, hogy az egész elvileg egy büntetés számomra, csak mindenki tudja, hogy még ebből is jól fogok kijönni és már egészen látom a fényt az alagút végén.
A családomról részemről talán túl sok szó is esik, így hálás vagyok, hogy lezárja ezt a témát, bennem van egy tüske jelenleg, ami miatt orrolok rájuk, pedig pont nekik kellene rám szerintük. Ilyenkor persze az ember képes egy idegennel is mélyen tárgyalni arról, amire valószínűleg nem kíváncsi a másik.  
- Ismerem az éjszakai élet negatív oldalát, a bátyámnak van egy már szórakozóhelye és casino is Las Vegasban, ahol nem a legjobb arcok fordulnak csak meg. Nem egyszer jártam ott és tisztában vagyok azzal, amit a nagyközönség nem lát, de a tulajdonosoknak meg kell küzdeni. Nem véletlen, hogy az egyetlen férfi leszármazottra szállt szinte az összes ilyen hely és nem a lányokra, én vagyok az egyetlen aki megkaparintott egyet New Yorkban. Nyilván nem a lányoknak való élet sok szempontból, csak valakinek akkor is tökösnek kell lenni, ha azok nélkül született. - értem a negatív vonaztát ennek a világnak, éltem és élek is benne, bár nekem vannak pajzsaim, akik ebben segítenek, hiszen 20 évesen hogyan is kellene ezt egyedül vinnem? Sehogy, de egyszer menni fog, de akkor talán tényleg elkezdek félni, a kellő mértékben, ahogyan azt illik ebben az életben, ahogyan Lorenzo is mondja.
- Egyszer megjön, lehet jól is fog jönni, kíváncsian várom azt az időszakot, amikor már úgy érzem a határok közelebb vannak, mint most. - igazából nem tudom milyen lesz korlátozottabb érzésekkel élni, nehezebb, viszont felelősségteljesebb azt hiszem.
Érdeklődve könyökölök a pultra, talán egy kicsit több is van benne, amit érzékel is a férfi, közelebb hajol, és szinte érinti a szája a fülem, amitől még a hideg is kiráz. Ez egy egyszerű trükk, amit nekünk alkalmaznak a férfiak, de a kellő pia és  a hangsúly mindig olyan hatást gyakorol, amit kell. Mosolyt az arcra és a libabőrös érzést az egész testemben. Elérte, amit el akart még nálam is, ügyes, nagyon ügyes.
- Fantáziát? - nézek rá kíváncsian, széles mosollyal az arcomon. - Szóval azt mondod bennem van fantázia, olyan, mint ezekben a lányokban, vagy másfajta fantáziára gondolsz? - szeretem taglalni mit gondolnak rólam a férfiak, szeretem, pedig nem szorulok rá, mégis vannak olyan pasik, akiknek a hangjából hallani egyszerűen bizsergető, Lorenzo pont egy olyan férfi.
- Akkor lehet túl sok filmet nézek, de abban biztos lehetsz, hogy még ha lehetne sem mennék fel, mert sajnos amennyire tisztában vagyok az értékeimmel, ugyanannyira tisztában vagyok azzal is mi nem megy. Lehet, hogy szexuális beállítottsága van a helynek, a lányoknak illetve annak, amit csinálnak, mégis látom innen messziről is, hogy ne egyszerű szakma. - mert végülis ezt is tanulni kell, nem mindegy ki áll ki pénzt keresni a helynek és magának.
- Ha akarsz látni táncolni, akkor mond meg nyugodtan, bár ilyen izgalmas mutatványt egész biztos nem tudnék neked nyújtani. - kacsintok rá pimaszul, szinte már forgatva a szavait, de direkt. Kihasználom a cseppnyi előnyömet azáltal, hogy nő vagyok.
Elindulunk a pulttól, lehet nem a legjobb ötlet részemről, de vele tartok és csatlakozok mellé, és engedelmesen vele tartok. Befele menet próbálok ne szemkontaktust felvenni senkivel, elkerülve ezzel a véletlen találkozást a csapatom többi tagjával és természetesen a bátyámmal. A színpad és a belső rész tárul elém, na akkor itt kellene raktároznom az a látottakat, de ezt szerintem a srácok elég jól felmérik az este folyamán, bár keresni semmiképpen nem merem ket a tekintetemmel. Mintha valami rosszat tennék azzal, hogy itt vagyok Lorenzoval az oldalamon, pedig én nem érzem rossznak, de lehet pot ez a baj.
- Szóval ennyire kíváncsi vagy mit tudok? - még magam sem tudom mire lennék képes még privát körülmények között sem egy rúddal és őszintén megvallva vagányság ide vagy oda, kicsit ódzkodom is tőle. Sosem voltam olyan lány, akit egy darab húsként nézhet bármelyik pasi is és ez ez egy kicsit olyannak haz. Bár minden másra vevő lennék a tánc része talán részemről kimarad.
Egy kicsit kilépek melőlle ezzel is megállítva a menetünket, megállok egy pillanatra és szemügyre veszem a színpadon lévő nőt. Komolyan sosem érdekelt a gyengébbik nem, mindig is a férfiakért voltam oda, és nem is fog változni, de valamiért tényleg elég szexi volt ahogy ott fenn táncolt. nem vonzott a magam részéről a mozdulatsora, em akartam utánozni, de nézni jól esett.
- Mondd Lorenzo, ilyen műsort privát szobába úgy is lehet kérni, ha csak nézni van kedve az embernek? - kérdezem tanácstalanul kissé, de roppant érdeklődően. Elég vad lenne beülni vele egy ilyen teremben ahol egy lány előttünk táncol, mi meg… mi meg csak sodródunk a hangulattal.  
#myoutfit





"You say always what you feel,  and you make always what you think."


mind álarcot viselünk
Luana Machado
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana - Page 2 054e5ecdadd08458be581a66a32d7ba82c96d41c

in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana - Page 2 071af1e957a088f9e71eb19ec2b777782f21e279
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
Luana if you want something really exciting.
★ családi állapot ★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana - Page 2 Tumblr_inline_p8wegoWhvZ1tokatx_400
not just sex?!
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana - Page 2 8gFC
★ idézet ★ :
Live life how you want
& not how the others want you to!
★ foglalkozás ★ :
Pandora's owner, student
★ play by ★ :
luisinha oliveira
★ szükségem van rád ★ :

my secret weaponin a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f4d5a4b4f4757642d58546b694b673d3d2d3632313438323037332e313535303533336632643263646236613535323539333335373138352e676966
★ hozzászólások száma ★ :
252
★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana - Page 2 42a840ddbe4e66a096193a6143a7f525b673708c
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana - Page 2 EmptyHétf. Júl. 31, 2023 6:48 pm
- Te tudod, hogy jó neked. És tény, hogy jól nézel ki, ami tud hatni a férfiakra. Ugyanakkor az ember akkor is tud fejlődni, van hová alakulni és végső soron a saját korlátok átlépése a motiváló igazán, ha már az ember megszokta, hogy valami egészen jól megy. - értem, hogy mire céloz, nem volt ezzel gond. Igazából az, hogy fiatal volt és kevés életbölcsességgel bírt, nem volt meglepő és természetes is volt, de az én szavaim mögött más tudás, más tapasztalat húzódott meg. Aki hosszú ideje járt már hasonló utat, az tudta a dörgést, a szavaimból, határozottságomból pedig ez kifelé is sugárzott esélyesen.
- Egy bizonyos fokig azért mindenki keresi a maga útját, a kérdés inkább az, hogy milyen határozottsággal halad ebben. Van, hogy az ember nem látja merre tart egy helyzetből, nincs meg a kiút, de mégis elég karizmatikus és határozott, hogy átvágja magát ezen. - a felfogásában volt fiatalos naivitás, de ezért nem hibáztathattam. Meg egyébként sem akartam tőle semmit olyan módon, ahol ez számított volna. Egyszerűen felmértem, hogy milyen, ezt elraktároztam magamban mint tudást. A későbbiekben lehet hasznos.
Repülni akar tehát a neki tetsző virágokra, bizonyos szempontból nem gondolni a holnappal, ebben is volt a dolog veleje. A határozott, merész és idősebb férfiak pont ezért is kerülhettek elő: leplezett leképződése volt ez valaminek, ami mélyen a lelkében szunnyadt s ami egy napon majd pár év múlva esélyesen meg fogja taposni ezt a leányzót. Homokra épült az az aranyifjú magabiztosság, amit sugárzott, ez nem volt kérdés. Persze én máshonnan néztem a dolgokat: a veszély része volt az életemnek, tudtam, hogy milyen a halál közelsége. Hogy milyen amikor az ember a magáét félti és azt is, hogy milyen másét elvenni.
-Ahány ház, annyi szokás. - bólintok, mert végső soron nem volt értelme a családi hátterét feszegetnem, az sokat nem számított számomra, azon túl, hogy a jelek szerint a testvére konkurenciaként akart fellépni. De hát nagy város ez és ki tudja hol akart új helyet nyitni? Ha nem zavar be, nem foglalkozom vele. Ha pedig úgy történne... nos, az más lapra tartozik és elég messzire vinne. De ha annyi helyük van, mint amivel henceg, biztos nem ismeretlen számukra, hogy ez mivel jár egy bizonyos szürke, vagy épp sötétbe burkolózó területen. Ugyanakkor ezen a fronton esélyesen én voltam az erősebb: amíg beszélgettünk is elment mellettünk egy fegyverkereskedő, egy magas rangú rendőrtiszt és egy dealer hálózat feje is... csak pár példát említve. Igen, az én klubom nem csak egy éjjeli lokál volt.
- Egyszer a félelem is megjön... de egyébként igen, ha az éjszakai életben mozogsz, akkor azért bele lehet futni érdekes szituációkba és nem mindegyik pozitívan érdekes. - megvonom picit a vállam, mert itt most nem fog bajba kerülni. A szemem egyébként is rajta tartom, meg igazából ő nem is tudna akkora zűrt kavarni itt, eddig arra a következtetésre jutottam. Fiatal, könnyelmű, szórakozni akar. Hát legyen, megkaphatja és esélyesen nekem is lesz egy kellemes estém. Nem az első ilyen, így nem mondanám, hogy valami óriási izgatottság lenne úrrá rajtam, de valószínűleg ezért is tudom Luana-t lekötni: érzi, hogy nem valami egyszerű fickóval kezdett évődni és az általa mondott "szokásos" fordulatokból is láttam már nem egyet. Lehet ő válogatós, de az én figyelmem sem csak úgy jár. Akkor se, ha egyébként tényleg szép. Az csak egy tényező.
- A kettő nem feltétlenül jár kéz a kézben, de... - mosolyogva figyelem, ahogy jobban felém fordulva támaszkodik a pultra egész kellemes kis dekoltázs bepillantást adva. Könnyed mosollyal és egy apró pillantással nyugtázom a dolgot. Nem rossz. De sötét szempárjaihoz térnek vissza az enyéim elég gyorsan. Majd a folytatáshoz közelebb hajolok, egy pár tincset fülecskéjéről elsimítva s úgy súgom neki. - miért is ne lennék az? Tőlem pont joggal félthetnének. - mormolom neki, míg ajkaim majdnem súrolják fülét, talán még picit hozzá is érnek, talán nem... picit eljátszom vele én is így, majd visszaegyenesedem s az italrendelés a következő etap. Haladjunk hát az estével, még ha egyelőre fiatal is.
- Nem szoktam bunkó lenni indokolatlanul senkivel, szóval mondhatjuk, hogy bizonyos mértékig mindenkivel kedves vagyok. De azokkal a lányokkal még inkább, akikben látok fantáziát. - kacsintok rá. Aztán érkeznek az új italok s elégedetten kortyolhatok bele. Könnyen csúszik, itatja magát, de long drink és van benne bőven alkohol, így ha valaki nincs feltétlen hozzászokva, azzal hamar fordulhat egyet a terem két kör után például. Bár gondolom Luana-nak van rutinja az ivásban, azonban a becsiccsentés felé tartó első jelek meg-megcsillannak viselkedésében, tekintetében, szavaiban. Fel lehet ezt könnyen ismerni.
- Ugyan. - legyintek az első eszmefuttatásra. - Olyan csak a filmekben van, hogy simán felmész a színpadra illegetni magad! Hamar akcióba lépnének a biztonságiak és hát ne legyenek illúzióid: lehetsz dögös, ha nem tudod, hogy mit csinálj fent, nem lenne nagy siker a dologból. - lehet az önbizalmával nem egyeznek ezek a szavak, de arra is rámutatok, hogy nem feltétlen baj, hogy ilyesmiben nem lenne benne. A helynek sem válna előnyére, ilyesmit nem engednék csak úgy. Meg ha a bátyja meglátná lenne még plusz botrány és cirkusz, ma este nincs kedvem senkinek eltörni az állkapcsát.
- Amit viszont megtehetsz és nincs köze széles publikumhoz, az egy privát szoba. Tudod itt van abból is pár különböző, a kisebb függönyös fülkék az olcsóbb magántáncokhoz, és kicsit nagyobbak is, akár olyan is ami lényegében rendezvényterem. Ha érdekel milyen a nyilvánosság nélkül az itteni lányok bőrébe bújni, inkább azt ajánlom. Ott botrány nélkül meg lehet tenni. - felállok helyemről s ha a leányzó is csatlakozik, akkor italom maradékát kézbe fogva másik kezem könnyedén, de határozottan fonom derekára, hogy így kísérjem beljebb a klubba mint az előcsarnok utáni bár terme. Egy hosszúkás és tágas terembe, ahol középen van hosszanti színpadhárom rúddal, na meg táncosnőkkel s a terem végében egy kisebb bárpulttal. Innen vezet út tovább a klub mélyére és a többi terem, illetve a kisebb privát részek felé. Ha már elméletileg figyelnie kéne amúgy, hát lássa ezt is!
mind álarcot viselünk
Lorenzo Vercotti
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana - Page 2 Tumblr_m8d043kgVD1ql5muoo1_500
★ kor ★ :
40
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
nightclub tulaj&bankrbló & minden egyéb jó...
★ play by ★ :
Christian Bale
★ hozzászólások száma ★ :
130
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana - Page 2 EmptyHétf. Júl. 31, 2023 4:19 pm

Lorenzo & Luana



Kérdése meglep, elég vakmerő egy csajtól ilyet kérdezni egy ilyen helyen, de azért részben én adtam a szájába a kérdést, ami miatt csak elmosolyodok pimasz kis mosolyommal, felhúzva egy pillanatra az orrom.
A kérdés jogos, de szerintem elég vagány vagyok, mert nem menekülök el fejvesztve, pedig a vetkőző lányok sosem érdekeltek és nem most fogom elkezdeni felmérni a lehetőségeimet. - Azt hiszem a mozdulataim tárháza elég széles ahhoz amihez nekem kell, mivel nem nagyon vágyom állandó partnerre, akit minden alkalommal el kell kápráztatnom így nem kellenek nekem ezek a mozdulatok, az újdonság ereje általában elég szokott lenni, főleg, hogy azért elég jó köntösbe van ez a meglepetés csomagolva. - kacsintok rá huncutul, majd elmosolyodok. Nem vagyok egy szerény ember, de a nem esek át a másik oldalra sem az egoizmusommal. Vannak értékek, amiket nem szégyellek beismerni és a génjeim azok elég jók, így büszke is vagyok arra, amilyenek. Azok a portugál gének mindig is nagy segítségemre voltak, hogy ne essen nehezemre “barátkozni” pasikkal.
Ami az érdeklődési körömet illeti a pasik terén, válogatós vagyok, nagyon válogatós, de mindig találok valakit magamnak, aki olyan, amilyen az ínyemre van, de igen szeretem nagyon a merész pasikat, sőt azok a kedvenceim. Talán azért is szúr szemet nekem rögtön ő is, nagyon elegáns, nagyon szemrevaló és pont olyan, amilyennel sosem kellene kezdenem, azaz a bátyám tuti ki lenne ha csak meglátná, hogy beszélgetünk, micsoda izgalmas dolgok lesznek még itt estefelé.
- A merész pasikat, akik tudják, hogy mit akarnak az élettől és nem azokat, akik még keresik magukat. Egy kicsit túlságosan is határozott vagyok ilyen téren, és azt is tudom, hogy nem vágyok olyanra, aki hosszú távon tervez. - tudom, hogy én nem vagyok olyan és ezért is kerülöm el azokat, akik olyanok, hogy senki ne sérüljön.
Felnevetek a megállapításán, az én családom valóban nem átlagos, csonka család vagyunk, anya nélkül én nagyon fiatal vagyok a többiekhez képest, és nagyon más életet élünk, mint bárki más, már régóta járok szórakozóhelyekre, hiszen a családunknak is nagyon sok van így ez testhezálló nekem.
- Az biztos, de nálunk ez ilyen, akinek több szórakozóhelye van, mint növénye otthon annak ez annyira nem is egyedi. - bármennyire is fura lehet bárkinek, aki nincs benne, de nekem teljesen normális.
- Azt mondod? - kérdezem kicsit megjátszott meglepődéssel, de nem cinikusan. - Nem igazán vagyok félős, ilyen téren sem, lehet ez nagy hiba, de nem fogok olyat csinálni, amivel felhergelem eme remek hely tulaját. Legalábbis remélem. - nyomok el egy mosolyt, tényleg nem célom, hogy olyat tegyek, amivel megsértek bárkit, tudom mennyire kell óvni a saját helyét az embernek bizonyos keretek között. Én nem tekintek sok helyet versenytársnak, mert van állandó köröm és jól megy a hely és nekem eza lényeg.
Megérti, amit mondok, teljesen, ami jó érzés, pontosan keményebben is vissza tudnék vágni, de azért jogosan vannak kiakadva rám egy kicsit, mert valóban nem volt a legjobb dolog, hogy ilyen nyíltan mászkáltam egy annyi idős csávóval, de ha egyszer ő jött be, akkor nem tudok a hormonjaimnak parancsolni, én már csak így működök. előre hajlok a pultra támaszkodva, hogy felé fordulva maradjak és cinkosul mosolygok rá.
- Ha nem tartasz vissza, akkor azt jelenti, hogy a partnerem is leszel ebben a szórakozásban. - nézek rá kíváncsian, hogy vajon mennyire mer egy ennyire fiatal lánnyal tartani az este, vajon ő elég tökös hozzá, vagy olyan, mint a többiek, hogy inkább vissza hátrálnak ha egy kisebb kihívás, hogy egy magamfajta lánnyal töltsék az éjszakát, mindegy milyen értelemben, mert semmi nincsen kőbe vésve. - Leszel az, akivel visszavághatok? - minek is akarok é visszavágni, amikor elvileg én voltam az, aki hibázott és nekem kéne kisangyalként ücsörögni és azt tenni, amit kértek, de a vérem ezt nem engedi meg, ennél én sokkal több vagyok és ezt pontosan tudja mindenki a családban.
A következő ital ötlete, nem hirtelen jön, mert nekem szükségem van rá és csak plusz öröm az egészben, hogy vendége lehetek Lorenzonak, szimpatikus férfi, nem ellenszenves és van benne valami rejtélyes, ami nagyon izgalmasnak ígérkezik.
- Minden lánnyal ilyen kedves vagy Lorenzo, vagy csak én érdemeltem ki valahogy tőled, - érdeklődök, teljes kíváncsiságból, mert tényleg érdekel mivel keltettem fel az érdeklődését.
Gyorsan meg is kapjuk az italunkat, amit megemelve köszönöm meg neki az italt. Azt hiszem nem volt olyan rossz, hogy itt kell lennem, nem gondoltam, hogy lesz ilyen társaságom.
- Köszönöm Lorenzo, egészségünkre. - kacsintok rá, majd belekortyolok a italomba. Nem túl erős, de az elején nem is olyan rossz ötlet ez, majd később kicsit jobban belecsapunk. - Az az igazság, hogy én már kitörtem annyira mennyire úgy érzem, hogy meglehet, ha most arra gondolsz, hogy merjek felmenni a színpadra táncolni, akkor el kell keserítselek, hogy lehet önbizalomban nincs hiány részemről, de azért ennyire nem vagyok vakmerő. - vonom meg a vállam, ha erre gondolt, de azért rá kell kérdeznem, hogy ő mire gondol, mit szeretne látni tőlem.
- Szerinted mit kellene megtennem egy ilyen helyen, amit máshol nem tehetnék és nem menne túl a hírnevem megsínylésén. Tudod egy jövőbeli üzletasszony ül előtted, nem kéne mindenféle népnek mutogatni magam, így sok mindent csak a családom miatt nem vállalok be. Bár a négy fal között sokkal jobban bevállalós vagyok, mint a közönség előtt. - mosolygok rá egy korty ital előtt, majd lerakom a pultra. Lehet már túlságosan fejbe vert az ital, melegem van és a hangulatom is hirtelen változott meg, ami nem tesz jót a józanságnak. Bár már jól érzem magam, mégis szükségem van még arra, hogy kapjak valami löketet arra, hogy beinduljon az estém, de nem mindenki előtt, arra nem vágyok. Ilyen téren viszont irigylem a táncoslányokat, mert ezen a téren sokkal magabiztosabbak, ami belőlem örökre hiányozni fog, mert sosem akarom pótolni.
#myoutfit





"You say always what you feel,  and you make always what you think."


mind álarcot viselünk
Luana Machado
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana - Page 2 054e5ecdadd08458be581a66a32d7ba82c96d41c

in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana - Page 2 071af1e957a088f9e71eb19ec2b777782f21e279
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
Luana if you want something really exciting.
★ családi állapot ★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana - Page 2 Tumblr_inline_p8wegoWhvZ1tokatx_400
not just sex?!
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana - Page 2 8gFC
★ idézet ★ :
Live life how you want
& not how the others want you to!
★ foglalkozás ★ :
Pandora's owner, student
★ play by ★ :
luisinha oliveira
★ szükségem van rád ★ :

my secret weaponin a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f4d5a4b4f4757642d58546b694b673d3d2d3632313438323037332e313535303533336632643263646236613535323539333335373138352e676966
★ hozzászólások száma ★ :
252
★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana - Page 2 42a840ddbe4e66a096193a6143a7f525b673708c
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana - Page 2 EmptyHétf. Júl. 31, 2023 12:35 pm
- Tehát te nem érzed magad elég vagánynak hozzá? - kérdem játékos provokációként a latinos beütésű leányzótól szavai után. Ha már felületet adott magán, miért ne vigyek be egy ilyen apró vágást? Persze játék az egész, semmi következménye nincs, azon felül, hogy kiderült: valóban nem magában érkezett. Mondjuk ha az ember elnézte, szerelése bájait hangsúlyozó volta miatt nem mondhatta az ember, hogy ne lenne "vagány", pláne, hogy egy láb keresztbe rakós enyhe villanással is megajándékozta a szemlélőket. Vagyis leginkább engem De ezt a legkevésbé sem bántam, legalább volt mit elnézni. Még akkor is, ha egy ilyen klubban ennél többet is láthatott az ember. Persze én ezt az oldalát mélyen ismertem a helynek, hiszen az enyém volt, de ezt a lány nem tudhatta.
- Ez olyan dolog, amit végső soron neked kell eldönteni. Ha például nyitott vagy arra, hogy tanulj valami olyan csábos mozdulatsort, amivel aztán el akarsz kápráztatni egy pasit, akkor van értelme. Mert láttam én itt már ilyet is, amikor nők azért néztek le, hogy otthonra vigyenek valami kis praktikát fűszernek, ha a párjuknak műsort akarnak adni. - sőt, emiatt nappal még egyfajta táncstúdióként is működött a klub, hiszen volt olyan táncosom, aki oktatott és én meg adtam ehhez helyet, persze megfelelő haszonért cserébe. Nem vittem túlzásba, de ha lehetett rajta kicsit kaszálni, miért ne? Aki azt mondja, hogy pénzből lehet elég az hazudik: pénzből, kéjből sosincs olyan, hogy elég. Mindig van valami több, amire az ember vágyik, amerre menne tovább.
- Tehát a merész pasikat szereted? - teszem fel a játékos kérdést egy halvány félmosollyal és enyhe szemöldök emeléssel. Ó ha a cicus tudná, hogy milyen merészségek húzódnak meg olykor a mélyben! Lehet be is sokallna.
- Sajátos formát választottak a büntetésre! - nevetem el magam. Érdekesen intézhetik a dolgaikat annyi szent, mert azért ez mégiscsak egy szórakozóhely és még csak arról sincs szó szemmel láthatólag, hogy Luana nem ihat alkoholt mert mondjuk büntiből neki kell vezetnie. Aztán meg megint csak a bűne okán olyan helyre hozták, ahol ez a kísértés még erősebben fenn is állhat, ha az ember jól megnézi az itteni vendégkör egy tetemes részét. Eleve nem csak kis halak fordultak meg itt egyébként, tehát ha pasiktól akarták távol tartani, arra szar helyet választottak. Esetleg arra tudok gondolni, hogy a testvérének kellett volna felügyelnie folyamatosan és így élt volna ki tantaloszi kínokat, hogy a számára tiltott gyümölcs elérhető közelségben van, meg mégsem kóstolhatja. Igen, ennek már van értelme s minden bizonnyal erre is gondoltak eredetileg, de hát ahogy látom a testvére sehol... kecskére káposztát ugye...
- Na meg aki kémkedik, akár rá is fázhat! Elvégre az ilyen helyek tulajdonosai nem mindig tisztességes figurák. Tényleg lehet jobb is, ha inkább bulizol és jól érzed magad! - mosolyodom el. Nem, ez nem fenyegetés volt részemről. Nem tudna ő itt úgy kémkedni, hogy az nekem gond legyen, ha meg azt nézi le, hogy milyen színharmóniája van a szőnyegnek és a bútoroknak mondjuk, mert ilyen helyben gondolkoznak, hát azt bánom is én! Sokra nem mennek vele. Nem, kis halacskának tűnik a tesójával együtt, ha ezt nem is mondanám a szemébe. De attól még elszórakozhatok vele.
- Nem tartalak vissza abban, hogy jól érezd magad és egy ilyen hely igazán alkalmas az őrült estékhez! Akár úgy is, hogy jól megmutasd: ha büntetni próbálnak, te még keményebben vágsz vissza! - kacsintok rá játékosan, majd felhajtom az italt, ami még poharamban lötyögött eddig. Úgy látom lazára veszi a figurát és el akarja engedni magát. Helyes, tegye csak! Én pedig lehet még jól is járhatok ezzel a dologgal. Szóval leszek én a pokol eme körének bujaságtól romlott világában Vergiliusa, aki vezetgeti az úton így-úgy. Szórakoztató maga a gondolat is, hogy üzleti leskelődésre küldik ide, helyette viszont az ellenkezője történik részben hatásomnak hála.
- Egy másik ital jöhet, de egyelőre te leszel az én vendégem! Ha már büntetésből kell, hogy itt legyél, édesítsük meg! - intek a pultosnak is, aki tudja is a dolgát, s részben azt is, hogy mi szokott lenni egy ilyen estén a második italom, szóval két Long Island-et tesz elénk.
- Egészségedre Luana! - mosolygok a csinoskára, majd koccintok vele. - Egyébként ha már itt vagyunk s te ki akarsz törni a bünti kalitkából: van olyan dolog, amit kipróbálnál egy ilyen klubban? Ami izgatja a fantáziád, vagy csak egy ilyen night clubban lehet meglépni? - fűzöm tovább az eseményeket egy kérdéssel, hogy lássam: merre érdemes kormányozni a folytatást.
mind álarcot viselünk
Lorenzo Vercotti
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana - Page 2 Tumblr_m8d043kgVD1ql5muoo1_500
★ kor ★ :
40
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
nightclub tulaj&bankrbló & minden egyéb jó...
★ play by ★ :
Christian Bale
★ hozzászólások száma ★ :
130
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 27, 2023 3:52 pm

Lorenzo & Luana



Mindennek megvan az oka, annak is, hogy én ma itt vagyok, nem bánom, ez van, ezt kell szeretni. Úgy ahogy 16 évesen már a kamu személyivel mentem a bátyámmal bulizni, úgy most is vele tartok, hiszen valamit valamiért alapon működünk mi egy kicsit. Tanulnom kellene? De hogy ha itt hagytak egyedül, egy két poénos megjegyzés után.
A pultnál ülve nem sokáig leszek magányos, sőt még egy ital is pottyan az ölembe, amit sosem utasítok vissza, bár valószínűleg fog több is csúszik még az este és remélem társaságban. Hamar barátkozok, mindig, és most nagyon is jól jön, hogy egy ilyen helyen kapok valakit aki a társaságomba csapódik.
- Megértem, ez a hely nagyon vagány nőknek való, ne érts félre én nem magamra értem, azokra, akik maguktól jönnek ide. - nézek körbe, a hely amúgy jóféle, nem kicsit tetszik a berendezés, és a hangulat, de egy más előadás forma valamiért jobban vonzana és ámítana el, de nem lehet minden olyan, amilyennek én akarom. A hely azoknak nagyon jó, akik ide vágynak, én körbenézek, tanulok, józanabb maradok, mint a srácok és majd én leszek az, aki ötleteket dobál nekik a mai tapasztalatokból. Ja igen, mert nekem ma ez lenne a feladatom, de nem tudom mennyire fogok figyelni, ha ital kerül a közelembe.
Keresztbe teszem a lábamat és elmosolyodok a  válaszán, szakértőnek tűnik a témában, sokat jár ide, vagy valami fejes lehet itt. Valószínűleg az utóbbi, nem tűnik olyannak, mint aki egy ilyen helyre szorulna rá, de aztán ki tudja.
- Szóval lehet megérne egy misét megfigyelni egy ilyen előadást még nekem is? - [/b]kérdezem kíváncsian.[b] - Ez a baj a pasik többségével, hogy ne általánosítsunk nagyon, hogy pia nélkül nincs merszük sok mindenre. - vegyük csak a bátyám haverját, aki soha még csak szemet sem vetett rám, most meg pár kör után már feltűnőbben vizslatott, mint illene. Na nem mintha zavarna, mert a tettlegességig nem nagyon fog eljutni, amíg a bátyám a közelében van mindegy mennyit is iszik.
- Ez a szépség igazából büntetésként van itt, mert vétettem egyet a családom ellen, a család szerint és ezért a bátyám ráncigálni ide, hogy figyeljem meg a helyet, mert valami hasonlót szeretne nyitni és jókat hallott a helyről. - darálom le gyorsan. - Tudod, nem szeretik azt látni, hogy a család kicsi lánya egy kétszer idősebb csávóval távozik a bárból, aztán büntetésként kémkedni küldik, amit nyilván nem fogok megtenni, mert ha annyira kíváncsi akkor méregesse ő a terepet. De nem? - kérdezem egy kicsit szinte kifakadva, de közben nevetve, mintha világi barátok lennénk már. - Jól akarom magam érezni Lorenzo. - húzom ki magam határozottan, és rámosolygok. - Luana, de hívhatsz Lu-nak, de ahogy neked kényelmes mindegyikre hallgatok.
- Iszol velem, valamit? - kérdezem a pult felé fordulva intve a pultosnak, hogy nézzen felénk ha lesz ideje, és várom, hogy választ kapjak, és meghívjam valamire, hátha így az este magam mellett tudom tartani érdekes társaságnak ígérkezik.
#myoutfit





"You say always what you feel,  and you make always what you think."


mind álarcot viselünk
Luana Machado
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana - Page 2 054e5ecdadd08458be581a66a32d7ba82c96d41c

in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana - Page 2 071af1e957a088f9e71eb19ec2b777782f21e279
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
Luana if you want something really exciting.
★ családi állapot ★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana - Page 2 Tumblr_inline_p8wegoWhvZ1tokatx_400
not just sex?!
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana - Page 2 8gFC
★ idézet ★ :
Live life how you want
& not how the others want you to!
★ foglalkozás ★ :
Pandora's owner, student
★ play by ★ :
luisinha oliveira
★ szükségem van rád ★ :

my secret weaponin a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f4d5a4b4f4757642d58546b694b673d3d2d3632313438323037332e313535303533336632643263646236613535323539333335373138352e676966
★ hozzászólások száma ★ :
252
★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana - Page 2 42a840ddbe4e66a096193a6143a7f525b673708c
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana - Page 2 EmptySzer. Júl. 26, 2023 11:48 am
Nem lenne igaz, ha azt mondanám, hogy nem szoktak a klubban nők feltűnni, ahogy az sem, hogy csinos nők nem szoktak. Érthető okokból persze nem ők a célközönségünk és leginkább bulizó manuszokkal szoktak lejönni az estére hozzájuk rendelődött oldalkocsi szerepet betöltő nők mondjuk egy jól sikerült este részeként, vagy valami legénybúcsú keretében.
És persze vannak olyan nők is, akik a klubom "sötétebb" exkluzívabb oldalának vendégei s olykor meg-megállnak egy italért a rendes klub részen is a bárt felkeresve egy ital erejéig. És volt olyan réteg is, akik azért kényszerültek belépni, mert valami partnerrel való tárgyalás kényszerítette őket erre. Ezek mondjuk nem egyszer ködös ügyek, a szervezett bűnözéshez kapcsolódó esetek voltak. Ezen kívül is voltak még esetek és kategóriák, de ezek voltak talán a nagyobb csoportok.
Ezen a skálán próbáltam a fehér ruhás csinoskát is elhelyezni, aki az első italra a ház vendége is lesz döntésem szerint. Viszont így elsőre leginkább abba a képbe illett bele, hogy egy csapat csávó társaságában érkezett akik itt akartak bulizni s őt is a szituációba kényszerítették. Arckifejezésén ez tükröződött, ahogy öltözetén is igazából.
Nem voltam rossz emberismerő, sőt ebből elég jó erényt is tudtam kovácsolni, hogy elemeztem, szétszedtem miután felmértem valakit. Többségében tudtam hogyan szóljak valakihez bár ez törvénytelen szakmámban leginkább azt jelentette, tudtam melyik karakterbe passzoló egyént miként kell kezelni egy fegyveres rablás feszült percei alatt.
Most viszont nem voltak fegyverek, nem volt fenyegetés, csak egy átlagos este, én pedig még nem döntöttem el, hogy mihez is kezdjek majd magammal. szóval egyelőre egy italt gurítok le, közben majd megpróbálom kitalálni, hogy mihez, vagy kihez is lenne kedvem. A délelőtti zsibbasztás után mondjuk nem feltétlenül valami szellemi megerőltetést kéne keresni, hiába szellőztettem ki motoron a fejem. Viszont a fehér ruhás leányzó úgy dönt, hogy megszólít, ha már én vagyok a másik olyan, aki a pulthoz cövekelt némi időre. Oké, akkor egyelőre sodródunk picit.
- Többségében, de nem kizárólag. De a hely természetéből adódóan inkább férfiak körében népszerű. - adom meg a választ, majd mivel nem csak ennyi a közlendője, fogom magam és a mellette lévő helyre telepszem le. Látványra legalább kellemes társaság, az ártatlanságot sugalló fehér szín bájaiból egyébként bőven mutató ruhákkal párosítása mosolyt csalt szám szegletébe.
- Ó, sosincs két teljesen egyforma produkció, legalábbis jó táncosok esetében. Az nem kedvezne a visszajáró vendégeknek, ha belegondolsz... a külső megfog, a produkció megtart, ez a jó egyensúly. - valamiért a szakma jön ki belőlem azonnal a kérdésre. - Nagy taktikák egyébként nincsenek, legfeljebb néhányaknak annyi, hogy be kell valamennyire rúgniuk, mielőtt privát táncot merészelnek kérni egy táncoslánytól. - vonom meg a vállamat, majd fordítok egyet a szón, vissza is dobva a labdát.
- Ugyanakkor az érdekesebb kérdés, hogy egy ilyen csinosan öltözött szépség miért is döntött úgy, hogy ma itt szeretne szórakozni? - vonom fel picit a szemöldököm, ahogy felé fordulva féloldalasan picit a pultra könyökölök.
- Egyébként Lorenzo vagyok. - mutatkozom be, ha már szóba elegyedtünk, azért mégse a "hé te" szinten kommunikáljunk.
mind álarcot viselünk
Lorenzo Vercotti
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana - Page 2 Tumblr_m8d043kgVD1ql5muoo1_500
★ kor ★ :
40
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
nightclub tulaj&bankrbló & minden egyéb jó...
★ play by ★ :
Christian Bale
★ hozzászólások száma ★ :
130
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana - Page 2 EmptyPént. Júl. 07, 2023 3:45 pm

Lorenzo & Luana



A tanulás minden téren egy hosszú folyamat, mindent meg kell tanulnia az embernek, beszélni, járni, még élni sem mindegy hogyan élsz. Nekem egészen jó alapokat adtak a szüleim és a testvéreim. A nyelvérzékem a többnyelvűség miatt nagyon jó, járni minden magasabb sarkúban is hibátlanul tudok, bár ezt nem tudom kitől tanultam meg. Az élethez való hozzáállásom na az az amit szintén tőlük tanultam, mégsem azt a fajta mentalitást képviselem, amit ők. ez meglehetősen fura, hiszen abba a közegbe felnőni akkor elég menőnek számított. Elég sokat jártam a klubokba már egész fiatalon is, bár nem a buli volt a fő cél, de már korán megtapasztalhattam mindent ami ebben a világban vár rám, legyen az szórakozás vagy munka.
Most bezzeg nem tartom olyan menőnek, hogy ennyi kannal kell egy ilyen helyre jönnöm, Mert a családom szerint mindig van mit tanulni, bár nem értem nekem ez miért lenne hasznos, de már sok mindent nem próbálok megérteni a családomban. Csak sodródok velük és igyekszem nem ellenük menni, mert azzal csak nekem lesz nehezebb. Jót akarnak, tudom, de azért a vétkeimért néha lakolnom kell és a bátyámnál jobban senki nem hajtja be rajtam a büntetést, még ha szép kis csomagolásban adja is elő.
Kapok pár epés megjegyzést a srácoktól és egy igen érdekes vizslató pillantást, majd már a közelembe sincsenek, amint beérünk a helyére. Szép a berendezés, igazán ízléses, bár nem az enyémnek, de a hely jellege ezt követeli meg, és azt hiszem ez így tökéletes a férfiak számát nézve igencsak vonzza őket a varázsa.
A pult felé közeledve mérem fel folyamatosan a terepet, nem az én világom, de nem annyira rossz, mint amilyennek első hallásra gondoltam. Vannak dolgok, amik nagyon nem érdekelnek, mondjuk a félmeztelenül táncikáló hölgyek, vagy bennük valami egzotikus valami különleges, de az én figyelmemet nem tudják lekötni. Még csak a vetkőző férfiak nem váltanak ki belőlem különösebb izgalmat, maximum haza a férfi csak nekem vetkőzik és megvan az oda vissza szikra, enélkül nekem nem jelent sokat.
A pult mellett kevés az állandó “támasztok”, olyan, amilyen én tervezek lenni az este folyamán. szinte mindenki csak kikéri az itat és távozik is, kivéve egy fekete inges férfit, aki vagy hozzám hasonlóan nem kíváncsiak műsorra mert lehet sokat látta vagy valami más oka van. Majdnem a mellette lévő székre telepedek le, de nem akarok nagyon hirtelen letámadni senkit. Kikérem az italom, majd egy ideig a srácaim után bámulok, de már nem látom őket, mosolyogva fordulok a pult felé, ahol éppen tolja is elém a pultos az italom, majd szintén mosolyogva közli, hogy a ház ajándéka. Ilyennek sosem szabad nemet mondani, vagy hitetlenkedni, de azért ez meglep, hogy éppen belibbenek és máris egy ilyen gesztus ér. Megköszönöm, majd hátat fordítok a pultnak kezembe a poharammal, de nem kelek fel, most azt hiszem gyökeret verek itt.
- Ide csak pasik járnak? - kérdezem a fekete inges férfitől kicsit felé fordulva. Nem arról vagyok híres, aki szégyenlősen üldögél csendben egy ismeretlen mellett, túl közvetlen ember vagyok, szeretek barátkozni és beszélgetni, és megragadok minden alkalmat erre. - Sokszor láttad már az előadást, vagy van valami taktikád, ami miatt itt sokkal jobban élvezhető a műsor. - nézek rá kíváncsian.
#myoutfit





"You say always what you feel,  and you make always what you think."


mind álarcot viselünk
Luana Machado
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana - Page 2 054e5ecdadd08458be581a66a32d7ba82c96d41c

in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana - Page 2 071af1e957a088f9e71eb19ec2b777782f21e279
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
Luana if you want something really exciting.
★ családi állapot ★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana - Page 2 Tumblr_inline_p8wegoWhvZ1tokatx_400
not just sex?!
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana - Page 2 8gFC
★ idézet ★ :
Live life how you want
& not how the others want you to!
★ foglalkozás ★ :
Pandora's owner, student
★ play by ★ :
luisinha oliveira
★ szükségem van rád ★ :

my secret weaponin a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f4d5a4b4f4757642d58546b694b673d3d2d3632313438323037332e313535303533336632643263646236613535323539333335373138352e676966
★ hozzászólások száma ★ :
252
★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana - Page 2 42a840ddbe4e66a096193a6143a7f525b673708c
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 06, 2023 11:53 am
Nincs is jobb olykor, mint kiszellőztetni az ember fejét egy kis motorozással nagyobb agyalás után. Márpedig nagy gondolkodás töltötte ki a nap egy jó részét, mert egy elég ambiciózus balhé terve merült fel. A célpontunk eleve meglehetősen távol lett kijelölve, Nevadában és olyan buli, amilyet még nem csináltunk... ez pedig elég sok tervezést, agyalást kívánt. És marha alapos adatgyűjtést is persze. Már a nehezen lenyomozható odajutás kitalálása is komoly melóba került, szóval mondhatjuk, hogy zsibbasztó volt a mai nap.
Kellett hát az, hogy a new york-i forgalomban cikázzak kicsit, hogy ha a motorozáshoz biztonsági okokból viselt szerkón át annyira nem is érzem a menetszelet, az az egyszerű, mégis kellő koncentrációt igénylő folyamat, amit ez a közlekedési mód jelentett, arcba vágó széllökésként tudott hatni. Minden egyszerű volt, mert csak A-ból kellett B-be eljutnom s mégis bonyolult: járművek, közlekedési táblák, lámpák figyelembevételével száguldottam végig az utcákon, szilaj szórakozásomban lelve örömet.
Közben pedig ismét megvolt a felismerés: ez is, akárcsak a balhé az adrenalinról szól. Szinte semmi másról. Miért? Nos, mindenem megvolt és a többieknek is végső soron, nem szorultunk rá ezekre, nem irányított minket felülről más szervezet, így nyomás sem volt rajtunk. Egyszerűen élveztük a dolgot. Igen, élveztük az adrenalint, az izgalmat, a hatalmat, hogy fegyverrel a kézben pillanatokra sorsok istenei lehettünk, hogy ez az istenség aztán valamiféle mitológiai csatába fordult át, ha a rendőrség el akart kapni minket: titánok az istenek ellen! Szilaj öröm volt ez is a maga módján s része volt egy nagyon higgadt, alapos és hosszú felkészülési, szervezési szakasz, ami meg elég sok feszültséggel is járt. De ez a nagy feszültség csak fokozta a felszabadulás euforikus pillanatait: amikor végre elszabadulhattunk.
Az úticél természetesen a saját klubom volt most is, a másik hely, ami tudott segíteni kikapcsolni. Paradox módon munka segítségével. De én úgy voltam összerakva, hogy ha az egyik melós tevékenységből egy másikba ugrottam át, az valahol pihentetett, felfrissített. És segített új szemmel nézni a dolgokat. Leparkolom hát az egyik sarkon álló mélygarázsban a motoromat aztán bukósisakomat levéve azt a kezembe fogva sétálok fel az utca szintjére. A 42. úgy nyüzsög, ahogy mindig is szokott s az emberek között én is meg tudom közelíteni az elsőre keveset mutató többi szórakozóhely között meghúzódó kis büszkeségemet. A külső nem mutat sokat, nem is ígér sokat, de ez is része az egésznek. A régi 42. utca, a régi New York világát hozza, másrészt egyfajta átlagossággal járó diszkréciót is ad a helynek, ami korántsem baj az olykor illusztrisabb vendégkör miatt. Sokaknak itt nem jutna eszükbe keresni őket...
De odabent már elég más a tér, amilyen ódon a nyitány, annyira modern, szép és letisztult eleganciával bír azonnal a belső tér. Tulajként szó nélkül mehetek tovább, a ruhatár szekciónál letéve a bukósisakot. A fekete motoros bőrdzsekit csak széthúzom, kivillantva alóla a szintén fekete, egyszerű, de mégis elegáns inget. A motoros bőrnadrágot mondjuk le kéne majd cserélni, de ezeket a cuccokat majd inkább irodám kényelmében fogom megejteni. A dzsekit sem szívesen raknám itt le: lőfegyver van benne. Szóval szépen továbbmegyek, belevetve magam a lassan felpezsdülő itteni éjszakai forgalomba. Az irodám előtt hagyományosan a központi bárpulthoz szoktam menni, hogy kicsit körbenézzek és meg is kérdezzem, hogy mi a helyzet, mi a személyzet mai tapasztalata eddig. Most is így teszek, de amíg a bartender egy köszönésen kívül jobban is tud rám időt szentelni a munkája mellett, csak a pultnak támaszkodom s úgy figyelem a sürgő-forgó embereket, ki-ki italért jönne, vagy éppen egy lánnyal megy privát rész felé, netán az egyik nemsokára kezdő táncoslány műsorához siet. S ebben a forgatagban szúrok ki egy fehér ruhás filigrán fiatal csinoskát, aki szintén a pult felé tart. Nocsak! Olykor fordulnak meg itt nők is, de azért nem mondanám a leggyakoribb dolognak. Mindazonáltal ahogy közelít, az éppen mellettem keverő pultos csajnak odaszólok.
- Martina, a leányzó az első körre a ház vendége, ha már ritkább madárként betévedt.
mind álarcot viselünk
Lorenzo Vercotti
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana - Page 2 Tumblr_m8d043kgVD1ql5muoo1_500
★ kor ★ :
40
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
nightclub tulaj&bankrbló & minden egyéb jó...
★ play by ★ :
Christian Bale
★ hozzászólások száma ★ :
130
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Témanyitásin a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana - Page 2 EmptyHétf. Jún. 26, 2023 1:31 pm

Lorenzo & Luana



Tudtam, hogy meg lesz majd a revansa annak a bizonyos cikknek, amit az interneten hoztak le, benne a tészeg kis pofimmal, és egy nálam jóval idősebb csávóval. Ez az átka, ha nagymenő cége van az apámnak, és a vonzata, hogy olyan életet élhetek, néha meg kell birkózni a rosszakarókkal, akik direktbe tesznek keresztbe és ország világ elé kiteregetik egy ferdébb estémet. A bátyám annyira nem szokott szigorú keretek közé fogni, bár a nagy korkülönbség miatt mégiscsak jobban oda tud szólni egy ilyen dolog miatt, mint amennyit egy báty megengedhet. Néha olyan, mintha két apám lenne, csak az egyik még bulizni is elvisz ha jó kedve van. Ő inkább Las Vegasban tengeti a napjait, de a cikk elolvasása után apuval karöltve vették be New Yorkot, hogy egy kicsit megfigyeljenek. Persze az eredeti forgatókönyv szerint, amit én tudok, csak megnézik hogyan boldogulok a klubbal és a tanulással egyszerre. De ezt senki nem hiszi el nekik nagyon jól tudom, hogy felügyelni karanak, mert még csak nemrég csúsztam ki a kezeik közül és kezdtem el egyedül élni, és nekik nehéz ezt megszokni, hogy nem az a 10 éves kislány vagyok már, aki a támogatásukra szorul az éltem minden terén.
Mint minden nagyra vágyó ember, ő is terjeszkedni akar a klubjaival már nem elég neki holmi kaszinó és a temérdek klub, ami a birtokában van, egy kicsit többre vágyik, akárcsak a legtöbb pasi, ha megteheti. Nyitni akar egy sztiptíz bát, vagy valami hasonló kivitelezésű helyet, ahol gazdag férfiak költhetik el a pénzük nagy részét, ezzel is kedvezve a Machado biznisznek. Én először nem nagyon értettem, amikor mesélte, hogy mért is lenne jó ez, és az arcomat látva, műáris kapott az alkalmon, hogy az a revans csak meglegyen, amiért egy kicsit odavágtam a családi hírnevet, hogy egy nála is idősebb pasival mentem haza.
- Tudod Paloma, csodás estét fogunk itt eltölteni. - böki oldalba az egyik haverját, aki értetlenül néz rá, a megszólításom miatt. Mindenki Lunak hív, kivétel nélkül, de a testvéreim jobban szereteik a második nevemet használni, ami nekem egy kicsit idegen, de valószínűleg pon ezért csinálják. Nekik csak Paloma vagyok, mindenki másnak Lu, hogy ne legyen olyan egyszerű értelmezni. Szinte szemet forgatva nézek rá, felhúzva az orrom és a telefonomba temetkezek az úton. A limuzin, amit bérelt puccos és felesleges, de ő szeret adni az ilyenekre, így nem nagyon ellenkeztem, hiszen úgy sincsen választásom. Itt ülök és éppen egy sztriptízbár felé hajtunk, hogy megnézzük milyen alapokat tud meglesni egy már jól működő helyből.  Nincs ínyemre, de mivel mindig azt hangoztatom a családnak, hogy már nagylány vagyok, hogy egyedül éljek, kezeljem az életem, úgy gondolta, hogy ekég érett leszek, hogy elhozzon és az üzleti részét próbáljam meg ellesni ennek a helynek, gondolom amíg ők  majd a barátaival jól szórakozik a csajokon, akik nagyon örülni fognak ennyi pénzes srácnak.
Megérkezünk és szinte kiráz a hideg az egyik haverja már az egész úton méregetett, holott mindegyik tudja, hogy tabu vagyok nekik, amikor kiszállok mégis a segítségemre siet, már szinte nekem kellemetlen a nyomulása, amit titokban próbál csinálni, hogy senki ne szúrja ki, főleg a bátyám. Rá mosolygok, még az is lehet, hogy legalább egy társaságom lesz majd odabent, és nem kell végignéznem semmit amire nem vagyok kíváncsi. Nincs bajom az ilyen helyekkel, nem az első alkalom lesz ebben az évben, hogy hasonló helyen kötök ki velük, de én inkább inni szoktam, és nem nézelődni, mert akármennyire is jó nők vannak odabent, akik táncolnak, nekem nem igazán jönnek be ezek a kerek idomok.
A limo eltűz, mi meg ott állunk a hely előtt, a srác közvetlen mellettem pihenteti magát, de már érzem mindegyiknek, hogy erősen kezdenek bezsongani, persze segítségükre volt az az 5 üveg pezsgő, amit 6-an ittunk meg, az ideúton. Nekem is volt már a fejemben, talán mert egyet tök egyedül intéztem el, de ezt józanul nem fogom bírni. A tulajdon bátyámat csajozni látni, főleg, hogy néha olyan szerencsétlen már nekem ciki, pedig nem vagyok sem prűd, sem álszent, otthonosan mozgok az éjszaka világában és a kanos pasik mellett igen jól feltalálom magam, ha éppen nemet akarok mondani, de a bátyám is tud olyan tökfej lenni, hogy legszívesebben én vágnám képen, hogy ébredjen fel és normalizálja magát.
- Azt hiszem én megkeresem a pultot és letámasztom magam mellé. Ha kell valami ott leszek. - indulok el befelé, majd magam mögött hagyva a srácokat lépnék be, mire utánam kiabálnak, és nagyon viccesek akarnak lenni, de nem megy nekik.
- Csak, nehogy téged is elcsábítsanak a színpadra kis Machado. - szinte tüzetszórnak a szemeim, amikor visszanézek a nagyon poénos Mick-re a tömegből, aki mindig vicces akar lenni, de a poénjai egyszerűen unalmasak. Innom kell, még sokat, hogy ezeket bírjam egész este, lehet ha más lenne a körülmény és tudnám, hogy nem a bosszú hajta kedves kis tesómat, akkor még élvezni is tudnám.
#myoutfit





"You say always what you feel,  and you make always what you think."


mind álarcot viselünk
Luana Machado
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana - Page 2 054e5ecdadd08458be581a66a32d7ba82c96d41c

in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana - Page 2 071af1e957a088f9e71eb19ec2b777782f21e279
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
Luana if you want something really exciting.
★ családi állapot ★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana - Page 2 Tumblr_inline_p8wegoWhvZ1tokatx_400
not just sex?!
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana - Page 2 8gFC
★ idézet ★ :
Live life how you want
& not how the others want you to!
★ foglalkozás ★ :
Pandora's owner, student
★ play by ★ :
luisinha oliveira
★ szükségem van rád ★ :

my secret weaponin a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f4d5a4b4f4757642d58546b694b673d3d2d3632313438323037332e313535303533336632643263646236613535323539333335373138352e676966
★ hozzászólások száma ★ :
252
★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana - Page 2 42a840ddbe4e66a096193a6143a7f525b673708c
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana - Page 2 Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» strange meeting at a strange party - Levi & Candy
» A strange morning of a strange night
» What is this situation?
» Lorenzo Vercotti
» Just another wtf situation in life

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Szórakozó helyek-
Ugrás: