New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 36 felhasználó van itt :: 10 regisztrált, 0 rejtett és 26 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Tommy Doss
tollából
Ma 8:52 am-kor
Shelley Lane
tollából
Ma 8:09 am-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 11:26 pm-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 10:57 pm-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 10:36 pm-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 10:36 pm-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 10:30 pm-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 9:59 pm-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 9:02 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

strange meeting at a strange party - Levi & Candy
Témanyitásstrange meeting at a strange party - Levi & Candy
strange meeting at a strange party - Levi & Candy  EmptyVas. Nov. 19, 2023 3:32 pm

Kis létszámú buli lesz, mondták. Csak páran jönnek át, egy kis iszogatás, jakuzzi, medence és társai, itt már sejthettem volna, hogy minden lesz csak apró beszélgetős klub nem. Már öregnek érzem magam ahhoz, hogy sok egyetemistával bulizzak, de amilyen mázlista vagyok a 20-as éveiket már jócskán meghaladó srácok és lányok tömege kezd felgyűlni az amúgy igen nagy házban.
- Vedd fel, egy méret vagyunk. - adja a kezembe Julie az egyrészes fekete fürdőruhát, amit átveszek, mielőtt még többen lennénk, de felveszek fölé egy pulóvert, mert nem így akarok ma szórakozni, hogy mindenki a kis semmiben nézeget engem. Julie tudja, hogy mennyire imádok emberek között lenni, de ma nem erre lett volna szükségem. Inkább csak a kanapé biztonsága figyelem a fűtött medencébe ugráló hülyéket, akik ittasan is képesek bemenni a vízbe, nem számolva a következményekkel. Itt tényleg mindenkinek elment az esze, de mégsem indulok el haza, pedig szívem szerint megtenném.
Baszki kikapcsolódni jöttem ide, inni és bulizni, szórakozni, amikor nem én szolgálok ki másokat akik jól érzik magukat, hanem én kapcsolok ki. Meg is fogom tenni, de még egy kicsit várom a pia hatását a kanapén, a lábamat magam alá húzva és a fejemet hátravetve, hogy fejjel lefelé figyeljem a  mögöttem zajló eseményeket.
- Hé te ott cuki fiú, hoznál nekem egy italt, mindegy mit?- nyújtom egy srác felé a poharam, mert a konyha enyhén túlzsúfolt, hogy bemenjek oda, és ő meg készségesen jön és alig pár perc múlva már megköszönve mosolygok rá, mielőtt otthagy a italommal, amit gyorsan el is kezdek fogyasztani, hogy ne én legyek a legunalmasabb személy a helyen, de ehhez a lötyi segítsége kell a poharamban.



”Be like snow - cold, but beautiful.”





BEE

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: strange meeting at a strange party - Levi & Candy
strange meeting at a strange party - Levi & Candy  EmptySzer. Nov. 22, 2023 8:43 pm


to candy

are you sweet like a candy?


-Baszd meg, Lev. Láttad azt a csajt?-Kérdezi Kyle ahogy belép mellém. A srác DJ az Emperorban, de néha elhív magával egy két buliba, ahova nincs kedve egyedül megmozdulni és ez a mai is egy ilyen volt. Sóhajtva vezetem körbe a tekintetemet a szobán majd kissé felvonva a szemöldökeimet pillantok rá.
-Ember.. pontosabban?-Kérdezek vissza értetlenül, hiszen az elmúlt fél órában megduplázódott a létszám, így most konkrétan ötletem sincs, hogy kiről beszélhet. Elém lép, hogy egy gondolattal burkoltabban vezessen rá a dologra és ne csak úgy mutogasson holott ez már szerintem konkrétan senkit sem hatna meg.
-A vállam fölött nézz át. A kanapén van.-Magyarázza, én pedig egyből meg is találom, hogy kiről beszél.
-Felejtsd el. Nem a te súlycsoportod.-Vigyorgok rá megvonva a vállaimat. Kyle szerintem csak akkor sikeres a lányoknál, ha előtte látták a DJ pult mögött a zenéket keverni. Egyébként nem egy nagy szám, úgyhogy az ilyen nőknél konkrétan labdába sem rúghat.
-Na mert a te súlycsoportod.-Forgatja meg a szemeit enyhén duzzogva.
-Mibe?-Kérdezek vissza vigyorogva.
-Nem tudod befűzni.-Ingatja meg a fejét én pedig már fordulok is, hogy koktélt keverjek két pohárba.
-Csak figyelj, öcskös.-Vigyorgok rá enyhén meglökve őt a vállammal miközben elsétálok mellette és a kanapéhoz megyek, hogy letegyem magam a csaj mellé.
Kyle csak azt az apróságok nem tudja, hogy egyébként ismerem a csajt. Ha nem is túl közelről, de jártam már a klubban, ahol dolgozik, így nem vagyok teljesen vakon.
-Bármibe lefogadom, hogy én finomabbat kevertem neked.-nyújtom a lány felé a kezeimben tartott műanyag poharak egyikét, hogy lecserélhesse azt, ami eddig a kezében volt.
-Szia Candy.-Vigyorgok rá.

BEE



That the nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day, crawling back toyou
mind álarcot viselünk
Levi Thatcher
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
strange meeting at a strange party - Levi & Candy  Tumblr_inline_pme3qzAJFS1u2gcp5_500
strange meeting at a strange party - Levi & Candy  Tumblr_inline_q4i0i8x2NZ1twd62e_500
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :

L'altra dimensione.
★ családi állapot ★ :
"Have a nice night, asshole.."
strange meeting at a strange party - Levi & Candy  Ddedceace939e1f75d15d807ca7952e554de39e7
"You too, cara mia.."
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
strange meeting at a strange party - Levi & Candy  Tumblr_inline_q4i0h60x4D1twd62e_500
★ foglalkozás ★ :
Singer of the Reptiles, Bartender at The Emperor
★ play by ★ :
Lorenzo Zurzolo
★ hozzászólások száma ★ :
118
★ :
strange meeting at a strange party - Levi & Candy  Tumblr_inline_pme2w9253m1u2gcp5_500
TémanyitásRe: strange meeting at a strange party - Levi & Candy
strange meeting at a strange party - Levi & Candy  EmptySzer. Nov. 22, 2023 11:28 pm

Jobb bulit vagy inkább egy partit reméltem egy ilyen helyen. A tömeg perzse tagadhatatlan és minden jó arc, aki elvileg az itt mindenki szerint itt van, de én nem tudom mégis kikre kellene ez alatt érteni. Jobban érzem ha a kapott szettemben ülök inkább le a kanapéra, így nem fognak nyaggatni, hogy miért vagyok unalmas vénasszony, aki nem hajlandó bulizni. Fürdőruhában vagyok, itt vagyok és nem mentem haza, iszok és próbálom magam jól érezni, mondjuk pár pohár olyan után, amit a srác a kezembe nyomott, amiről még én sem tudtam mi. De azért kedves volt, de elis tűnt ott maradtam egyedül.A poharamat csak mozgattam a kezemben, keverve vele a benne lévő italt, közben hol magam elé meredtem, hol azt kívántam bár jobban ütne ez a szar, de van egy olyan érzésem, hogy alkohol is csak pár csepp lehet benne, szóval semmi értelme.
Tekintetem egy hang irányába kapom, eleinte csak udvariasan akarom lekoptatni arcom tökre semleges még egy mosoly sem jelenik meg nehogy jelzésnek vegye a kedves idegen és úgy kezdjen el nyomulni, hogy közben rohadtul nem akarom. Amint a hanghoz arcot is társítok azonban egy elég nagy huncut vigyor jelenik meg azonnal az arcomon, és felállok miközben kicseréljük az italokat. Gyorsan le is rakom az asaztalra, hogy ne borítsam ki,  bármég telejsen józan vagyok.
- Levi, drágám, végre egy normális arc! - ugrok  a nyakában, mintha ezer éve ismerném, közben meg csak párszor láttuk egymást, de a pár találkozás alapján jó fejnek tűnt és miért ne legyek közvetlen azzal az emberrel, aki a mai nap mentőöve lehet számomra.
Csípőre teszem a kezem, amint elszakadtam tőle, majd egyikkel felveszem az italt és ránézek. - Mibe? - kérdezem összehúzott szemmel gondolkodva mielőtt beleiszok. Biztos vagyok abban, hogy ő fog nyerni, a korábbi ital olyan volt mint egy csapvíz valami cukorral és némi rumaromával keverve. Jól keverem az italokat, de közel sem tudom megállapítani ha iszom, hogy mi van benne, ennyire még nem vagyok jó.
- Azért vigyorogsz mert örülsz, hogy látod végre a dögös testem a pulton kívül,vagy mert biztos nyerés reményében társultál hozzám, vagy mert alig várod, hogy te legyél a következő a medencében? - intek a fedett terasz felé.



”Be like snow - cold, but beautiful.”





BEE

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: strange meeting at a strange party - Levi & Candy
strange meeting at a strange party - Levi & Candy  EmptyHétf. Nov. 27, 2023 4:41 pm


to candy

are you sweet like a candy?


Látom ahogyan a szemeiben megcsillan a felismerés, amitől az én vigyorom is pimaszabbá válik. Kyle ma rábaszott az egyszer biztos, bár nyilván rohadt nagy előnyöm van azzal, hogy tényleg ismerem a csajt még ha nem is túl... mélyrehatóan egyelőre. Azért csak kisebb volt az esélyem így egy rohadt nagy kapufát lőni, mint ha totál idegenként próbáltam volna nála szerencsét.
-Hello, baby.-Vigyorgok egy jót miközben félkézzel magamhoz ölelem a másik kezemmel kitartva oldalra a poharamat, hogy még véletlen se verje ki a kezemből miközben a nyakamon csimpaszkodik, aminek persze én máris rohadtul örülök.
-Mibe? Bármibe. Mondjuk abba, hogy ma este engem szórakoztatsz.-A szemöldökeimet megvonogatva mérem végig. Kylenak tényleg jó szeme volt, hiszen Candy kifejezetten kemény darab, bár csórómnak tényleg semmi esélye nem lett volna ezen a pályán labdába rúgni. Én viszont már két lépéssel beljebb is vagyok... a koktél miatt még lehet, hogy többel is. Remélem.
-Az első kettő mindenképp jó indok a vigyorgásra. Ha lett volna egy kis időm biztos beugrok a Luciferbe egy italra hozzád, hogy láthassam a dögös kis testedet legalább a pult mögött, ha már éppen több nem jut. Abban sem kételkedtem, hogy az én kezem ügyesebb, mint az előző srácé, főleg hogy láttam, hogy mi a faszt művelt a konyhában keverés néven. A harmadik viszont.-Kissé elhúzva a számat pillantok kintre.
-Ugyan még fiatal az este, de azt hiszem az én ízlésemnek már kicsit magas lehet a víz férfi testnedv tartalma szóval én abban nem szívesen csobbannék.-Szórakozottan nevetek egyet mielőtt belekortyolok az italomba és azzal a lendülettel le is ülök a kanapéra kicsit kényelembe helyezve magamat.
-Na gyere csak ide.-A derekánál fogva húzom le az ölembe, de azért vigyázok, hogy ne legyen túl gyors ez a mozdulat és ne öntse le se saját magát se pedig engem.
-Szólhatnál nekem az ilyen szabad estéiden, hogy ne egyedül unatkozz szar bulikon.-Szabad kezem megpihen a dereka körül.

BEE



That the nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day, crawling back toyou
mind álarcot viselünk
Levi Thatcher
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
strange meeting at a strange party - Levi & Candy  Tumblr_inline_pme3qzAJFS1u2gcp5_500
strange meeting at a strange party - Levi & Candy  Tumblr_inline_q4i0i8x2NZ1twd62e_500
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :

L'altra dimensione.
★ családi állapot ★ :
"Have a nice night, asshole.."
strange meeting at a strange party - Levi & Candy  Ddedceace939e1f75d15d807ca7952e554de39e7
"You too, cara mia.."
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
strange meeting at a strange party - Levi & Candy  Tumblr_inline_q4i0h60x4D1twd62e_500
★ foglalkozás ★ :
Singer of the Reptiles, Bartender at The Emperor
★ play by ★ :
Lorenzo Zurzolo
★ hozzászólások száma ★ :
118
★ :
strange meeting at a strange party - Levi & Candy  Tumblr_inline_pme2w9253m1u2gcp5_500
TémanyitásRe: strange meeting at a strange party - Levi & Candy
strange meeting at a strange party - Levi & Candy  EmptyHétf. Nov. 27, 2023 5:49 pm

Pimasz kis vigyora egyből jobb kedvre derít és az is, hogy megjelent itt. Nem vagyunk nagy barátok, de azért kedvelem ezt a srácot van benne valami rejtélyes, talán a tekintete miatt, ami kurvára fel tud csingázni, de lehet túlságosan is könnyűvérű vagyok.
- Vagy inkább te engem. - kacsintok rá szinte azonnal visszaadva a labdát, bár ő akart fogadni de tudom, hogy azonnal vesztem, amint a kezembe adja az italt. Szépen sorjában felhúzott szemöldökkel figyelem minden egyes szavát, még józan vagyok tudom értelmezni és tudom, hogy mire megy ki a játék, de szeretek játszani és ez a nagyon nagy szerencséje, na meg az, hogy eléggé dögös és amikor nem dolgozok nehezen mondok nemet bárkinek, aki csak engem meg tud mozgatni és olyan ember nagyon kevés van, pedig nem kell megrekednem a pasiknál.
- Szóval ügyesebb a kezed, értem Levi, értem. - kacagok fel, mielőtt beleiszok az italba, ami már sokkal ízletesebb a  lelkemnek és bár nem érzem benne az ütős alkohol ízért, de pontosan tudom, hogy így fog a legnagyobbat ütni.
A medencére tett megjegyzésére felhúzom az orrom és a medence felé nézek, ahol tényleg elég sok az akció már most. - Jó talán a medencét kihagyhatjuk. - vonom meg a vállam, mintha olyan nehezen engedtem volna el. De akkor mi a fenének rajtam ez a gönc, amit olyan nagyon fontos volt felvenni.
Amint magához húz felemelem a kezem magamtól, de ügyesen csinálja nem öntöm magunkra az éltető ambróziám az estére, bár a megjelenésével kicsit jobb lett a kedvem is. Elhelyezkedek az ölembe az egyik kezemet átvetve a nyakán.  
- Azt mondták jó buli lesz. - biggyesztem le az ajkam, majd megint a számhoz emelem a poharat és majdnem kiiszom a felét. - De nem az. - nevetem el magam miközben szomorúan mérem fel mennyire elbasztam ezt az este választást. - Amúgy is ha beszélek veled vagy dolgozol, vagy én dolgozok, mikor volt utoljára, hogy egyikünk nem a pult mögött gürizett? - nézek rá kérdőn, de tudom a választ, soha.
- Inkább arra adj nekem választ drágám, hogy te miért pont a magányosan ücsörgő csajra repültél rá, és nem az asztalon táncoló csajra. - mutatok a konyha felé, ahol már eléggé forró a hangulat. Persze cseppet sem érdekel a választ, amint nem rajtam van a tekintete a füléhez hajolok. - Bár lehet tudok izgalmasabbat, mint az a kiscsaj.



”Be like snow - cold, but beautiful.”





BEE

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: strange meeting at a strange party - Levi & Candy
strange meeting at a strange party - Levi & Candy  EmptyHétf. Nov. 27, 2023 8:54 pm


to candy

are you sweet like a candy?


-Én téged, te engem, egymást, oda-vissza. Ahogy csak akarod.-Leszarom csak ne csapják le a kezemről, mert egyelőre ő az egyetlen ezen az estén, akiért hajlandó voltam megmozdulni és az, hogy Kylet kellett beelőznöm igazából csak a kezdőlöketet adta meg.
Igazából már rég hajtottam rá, hogy valahol melón kívül végre lecsapjak rá, de úgy tűnik csak eljött végre az én szerencsenapom is. Ha most se jutok vele semmire... akkor soha.
-Kiszűrted a lényeget.-Nevetem el magam, de meg sem lepődök és azt hiszem én sem véletlenül ejtettem el a szavakat úgy ahogyan megtettem.
Úgy kevertem neki az italt, hogy a gyümölcslevek elnyomják az alkohol ízét. Könnyen csúszik és alattomosan, sunyin, de főleg észrevétlenül teríti le az az embert.
-Ugye-ugye?-Vigyorgok rá amikor a medence felé pillant. Akármennyire is szeretném őt a vízben látni és érezni a körém tekeredő nedves testét azt a közeget én már nem szívesen vállalnám be és azt hiszem így jobban belegondolva már ő sem.
Leülök és az ölembe vonom, mire ügyesen kiegyensúlyozza a pohárral a mozdulatot.
-Nem lenne ez olyan fos csak még nem vagyunk eléggé részegek azt hiszem.-Ha már itt tartunk le is húzom az italom nagyját, hiszen így hogy átkarolja a nyakam nagyon gyorsan szeretném felszabadítani a másik kezemet.
-Ha láttalak volna munkán kívül arra mindketten emlékeznénk.-Nevetek egyet miközben a nyakához hajolok és néhány csókot hagyok a bőrén.
-Melyikre?-Emelem fel a fejemet a konyha felé pillantva gyorsan megkeresve a tekintetemmel, hogy kiről beszél egyébként.
-A te segged jobb.-Pillantok újra rá és megiszom a piám maradékát, hogy megszabadulhassak a pohártól és a frissen megüresedett kezem máris a combjára siklik. A hüvelykujjammal lusta köröket rajzolok a bőrére.
-Csak akkor szabad ilyeneket mondani, Candy, ha utána alá is támasztod.-Húzzuk egymás agyát. Nem mintha eddig nem keltette volna fel az érdeklődésemet eléggé, főleg így hogy az ölemben ücsörög.
-Figyelj csak.. úgy tudom van fent a tetőteraszon egy jakuzzi... ha fel tudnánk surranni.. akkor megnézhetnénk magunknak mit szólsz?-Kérdezem felvonva a szemöldökeimet. Elvileg a felső szint el van zárva a vendégek elől, de ez csak nem lehet nekünk akkora akadály.

BEE



That the nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day, crawling back toyou
mind álarcot viselünk
Levi Thatcher
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
strange meeting at a strange party - Levi & Candy  Tumblr_inline_pme3qzAJFS1u2gcp5_500
strange meeting at a strange party - Levi & Candy  Tumblr_inline_q4i0i8x2NZ1twd62e_500
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :

L'altra dimensione.
★ családi állapot ★ :
"Have a nice night, asshole.."
strange meeting at a strange party - Levi & Candy  Ddedceace939e1f75d15d807ca7952e554de39e7
"You too, cara mia.."
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
strange meeting at a strange party - Levi & Candy  Tumblr_inline_q4i0h60x4D1twd62e_500
★ foglalkozás ★ :
Singer of the Reptiles, Bartender at The Emperor
★ play by ★ :
Lorenzo Zurzolo
★ hozzászólások száma ★ :
118
★ :
strange meeting at a strange party - Levi & Candy  Tumblr_inline_pme2w9253m1u2gcp5_500
TémanyitásRe: strange meeting at a strange party - Levi & Candy
strange meeting at a strange party - Levi & Candy  EmptyHétf. Nov. 27, 2023 9:56 pm

Tudom, hogy sok mindenkinek úgy jön le, hogy egy rettentően könnyen kapható csaj vagyok. Hát nem, vannak pasik és csajok, akik érdekelnek, de ennyi, nem sok mindenki éri el a lécet, amit meg kell ütnie annak, akivel szóba állok ha nem dolgozok. Munka közben bárki lehetsz akkor is fogadni fogom a flörtölést, lehet még kedves is leszek, de az munka, ez meg nem.
- Tudom. - húzom fel a vállam büszkén mosolyogva, de értettem mit mond, még el tudok fogni mindent, csak a többi nem annyira érdekelt, mint az a bizonyos kis részlet.
Könnyen vetjük el az első program lehetőséget, az itt lévő igen kevés közül, persze minden van egy két huncut ötletem, de még nem hozom fel túl korán van hozzá és túlságosan is keveset ittam. - Mázlid, hogy józanul is nagyon dögös vagy. - nyújtom ki a  nyelvem rá pimasz vigyorommal karöltve.
Van árnyoldala annak ha szereted a munkát és igazából rá is vagy szorulva, vagyis én régen voltam ma már nem vagyok, de a munkám rabja lettem, ami azzal jár, hogy kevés időm van. Azért egészen meglep, hogy ennyire közvetlen ennyire hamar, de egyáltalán nem esik nehezemre alkalmazkodni hozzá, belesimulok az ölébe és a kezem már köré is fonódik, miközben szépen lassan iszogatom az italt.
Mutatok is a csaj felé, akire enyhén utalok,de elég feltűnő jelenség, és csak belekacagokakérdésébe, majd amikor visszafordul és egy laza bókkal nyugtázza a dolgokat, mire felvonom a szemöldököm. - Lehet benne valami. - nézem meg egy kicsit jobban a csajt magamnak, ha nincs Levi lehet vele töltöttem volna az estét, már szinte mindegy lett volna neki szerintem.
Lapillantok a kezére, ami a combomon kezd el lassan dolgozni, és a szavaira elmosolyodok, de nem emelem vissza rá a tekintetem azonnal. - Nekem mindig szabad! - emelem rá lassan a tekintetem azzal a rejtélyes mosolyommal amit a kicsit mindig cicásra kihúzott szemeim csak még jobban ki tudnak emelni. - Mert sosem okozok csalódást. - érzem,  hogy libabőrös leszek egy kicsit, amint hozzáér a bőrömhöz.
Az ajkamba harapva gondolkozok csupán egy másodpercig a kérdésén, és a lépcső felé nézve szállok le róla és iszom meg az össze italom, majd a konyha felé indulok. - Józanon semmiképpen sem, szabadságon vagyok, hogy leigyam magam és elfelejtsek minden szart pár napra. - kacsintok rá és mielőtt bevenném a jakuzzit ami elvileg odafent lapul magamhoz veszek egy aljas kis vodkát,  amit csak remélni tudok, hogy nem tartalmaz mást. Kísérő nem kell, most nem.
Kezemben a szerzeménnyel intek a lépcső felé és én szépen lassan, de véletlen sem láthatatlanul, sőt annál inkább vonulva megyek fel a lépcsőn, de a tetején megtorpanok. Lehúzok egy kortyot az italból és nekidőlök a korlátnak,miközben végig siklik a maró érzés a torkomon. - Remélem van fürdőruhád. - pillanatok hátra, hogy jön e utánam ha nem kénytelen leszek egyedül elvonulni.



”Be like snow - cold, but beautiful.”





BEE

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: strange meeting at a strange party - Levi & Candy
strange meeting at a strange party - Levi & Candy  EmptyHétf. Dec. 25, 2023 1:47 pm


to candy

are you sweet like a candy?


Büszke jellem és ezt imádom az olyan nőknél, akiknek van is erre alapjuk, neki pedig van. Kacérkodására és a játékos nyelv nyújtásra már borulna is el az agyam, ha egy kicsivel ittasabb lennék, bár nem mondom, hogy kellemesen zsibbadt bensőn nem kívánja azonnal birtokba venni a bájait. Kösz, Kyle, hogy felhívtad Candy-re a figyelmemet.
-Szóval bejövök neked..-nem is kérdő hangsúllyal ejtem ki a szavakat, sokkal inkább csak kijelentem az egyértelműt, ami azért tisztességesen meglegyezgeti egyébként sem gyenge önbizalmamat.
Az ölemre nehezedő feneke azonnal kellemes érzéssel tölt el, bár benne van a pakliban, hogy most basztam ki igazán csak saját magammal, mert erősen megkérdőjelezném, hogy meddig tudok tettlegesség nélkül folytatni a kis beszélgetésünket. Éppen csak egy pillanatra tereli el a figyelmemet egy másik lány irányába, de azt hiszem nekem már megvan, hogy kire fogok koncentrálni, hiszen ha akart volna eddig is lepattinthatott volna, de nem tette meg.
-Higgy nekem.. jó a szemem az ilyesmihez.-vigyorom aljas és a tekintetem az arcán időzik, amíg ő még néhány másodpercig a csajt bámulja. Van valami rohadt izgató abban, hogy a szemei megcsillannak miközben egy másik lány idomait bámulja felmérve, hogy milyen lehetőségek rejtőznének benne, ha mi már nem akadtunk volna egymásra.
-Aha? Hát azt mindjárt gondoltam, hogy te szemrebbenés nélkül alátámasztanád bármikor a saját szavaidat.-egy pillanatra kicsit erősebben fogok a combjára az előző gondolatmenet hatására, de nem annyira, hogy fájdalmat okozzak neki akár csak egy kicsit is.
-Én nem leszek semmi jó elrontója.-vonom meg a vállaimat, követve őt a tekintetemmel a konyha irányába, ahonnan néhány másodperc múlva vissza is tér a szerzeményével. Már állok is fel a kanapéról és indulok utána a lépcső irányába, még egyszer gyorsan körbejáratva a tekintetemet a környezetünkön leellenőrizve, hogy tényleg ne bukjunk le. Ahogy megáll és a korlátnak támaszkodik szembe lépek vele.
-Van, de gondolom téged nem tudnálak zavarba hozni azzal sem, ha nem lenne.-vigyorgok rá kihalászva az ujjai közül az üveget amíg iszok néhány kortyot és vissza is nyújtom neki, hogy az emeletet tetőteraszra vezető ajtót kinyithassam neki teljes mértékig figyelmen kívül hagyva a cetlit ami arra kéri a vendégeket, hogy forduljanak vissza.
Amint kilépünk a kertből jövő hangzavar és zene egyből megüti a fülemet, de szerencsére ide nem látnak fel lentről. A jakuzzi a terasz belső oldalán áll és az egyik mellette pihenő napozóágyhoz lépek ahova ledobom a pólómat és nadrágomat miután a cipőmtől megszabadultam.
-Na gyere!-nyújtom felé a kezemet, hogy átsegíthessem a peremen miután a pulcsiját levette.

BEE



That the nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day, crawling back toyou
mind álarcot viselünk
Levi Thatcher
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
strange meeting at a strange party - Levi & Candy  Tumblr_inline_pme3qzAJFS1u2gcp5_500
strange meeting at a strange party - Levi & Candy  Tumblr_inline_q4i0i8x2NZ1twd62e_500
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :

L'altra dimensione.
★ családi állapot ★ :
"Have a nice night, asshole.."
strange meeting at a strange party - Levi & Candy  Ddedceace939e1f75d15d807ca7952e554de39e7
"You too, cara mia.."
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
strange meeting at a strange party - Levi & Candy  Tumblr_inline_q4i0h60x4D1twd62e_500
★ foglalkozás ★ :
Singer of the Reptiles, Bartender at The Emperor
★ play by ★ :
Lorenzo Zurzolo
★ hozzászólások száma ★ :
118
★ :
strange meeting at a strange party - Levi & Candy  Tumblr_inline_pme2w9253m1u2gcp5_500
TémanyitásRe: strange meeting at a strange party - Levi & Candy
strange meeting at a strange party - Levi & Candy  Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
strange meeting at a strange party - Levi & Candy
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Strange meeting
» A strange morning of a strange night
» candy kane
» Leon & Raina - Something strange
» The Strange Adventures of Inspector Rex

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: