New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 54 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 39 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Rosina Calloway
tollából
Ma 14:40-kor
Antonia Ortiz
tollából
Ma 14:38-kor
Antonia Ortiz
tollából
Ma 14:21-kor
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Ma 13:51-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 13:42-kor
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Ma 13:38-kor
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Ma 13:17-kor
Ricky Simmons
tollából
Ma 13:15-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 12:35-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

Stephanie Nowak
TémanyitásStephanie Nowak
Stephanie Nowak EmptyCsüt. Jún. 01 2023, 15:22
Stephanie Nowak
Csak aki feladja, az veszít!

Karakter típusa
Keresett
Teljes Név
Stephanie Nowak
Becenév
Steph
Születési hely
Washington D.C.
Születési idõ
1981.10.24.
Kor
41
Lakhely
Brooklyn, NY
Szexuális beállítottság
heteroszexuális
Családi állapot
egyedülálló, de... bonyolult
Tanulmányok
John Jay College of Criminal Justice, NYC - kriminológia alapszak
FBI Akadémia, Quantico
Foglalkozás
FBI ügynök // Súlyos Bűnözés Elleni Osztály
Munkahely
FBI // Brooklyn & Queens kirendelt ügynökség, nyomozó iroda
Hobbi
csokit zabálni; hegymászás; pletykalapokon nevetgélés; kártyavárat építeni, utána eldönteni

Csoportom:
bűnüldözés

Jellem

Hogy milyen vagyok? Voltam pár pszichomókusnál, ők tudnának rólam mesélni... Vagyis talán mégsem. Ott alig szoktam kimondani bármit is. Maximum, ha kapok csokit.

... Visszatérve az eredeti kérdésre... Leginkább azt mondanám, hogy apám lánya. Mára már nyugalmazott rendőrparancsnok, ám még mindig ugyanolyan éles az esze, akár egy borotva. Mindig is szeretett újat tanulni, nehézsége csak a számítógépek, okostelefonok és ilyenek világával volt. Ő tipikusan a régi, elfeledett módszerekben hisz a mai napig, még én is tőle tanultam egy-két apróságot. Mindent neki köszönhetek, anyámnak semmit szinte...
Ő alkoholista lett, mikor tizennégy lettem. Nem törődött velem előtte sem, de utána is csak akkor kellettem, mikor rosszul volt a tömény alkoholtól. Azt tanultam tőle, hogy mennyire le lehet zülleni rövid idő alatt. Semmi komolyat, semmit a női létről, semmit nem adott. Inkább csak elvett. A szívem egy részét, meg apáét is.
Mindig is nyugtalan voltam, minden érdekelt. Én is hasonló akartam lenni, mint apám. Ha hős nem is, de igazságért és jóért tenni. Harcias vagyok, imádom a harcművészetet, pár hónapig oktattam is FBI tanoncait. Temperamentumom hevesebb, de tudom kontrollálni magam, persze, nem minden esetben. Volt, hogy egy ilyen esetben nem figyeltem eléggé, s meglőttek. Sok hibám volt az életben, be is szoktam vallani, és elismerem őket, mert tanulásra kényszerít.
Tudok tökre barátságos, haverkodós is lenni, csak ahhoz az kell, hogy a másik fél is ilyen legyen. Általában megtalálom az összhangot, periódusokban rám jön az, hogy sokat dumálok, de az körülbelül a fehér hollóval egyenlő mértékű...

Avataron:
Diane Kruger

Múlt

...mini részletek az életem lapjaiból...

2017 márciusa, Manhattan

Közös lakásunkat kerestük a vőlegényemmel, Jimmel. Ő puccos, nívós városrészben akart, én viszont inkább a nyugisabb területeket nézegettem.
Feszültek voltunk, leginkább én. Nekem elég volt az, hogy konkrétan egy olyan ügyön kell dolgoznom, amit nekem nehéz volt megemészteni.
A helyszín borzalmas látvány volt, még úgyis, hogy nem az első volt nekem. Több tucatnyi volt már... Itt három gyerek halt meg. Egy épület robbant fel. Nem egy régi gázcső okozta. Nem. Egy ember. Szívem szerint nem mondanám annak. Egy állat... Igazából az sem, az állatok törődnek a saját fajtájukkal.
- Ez csodás, nézd meg... Kis kuckó nekünk - mutattam rá egy belváros forgatagától messzebb lévő lakás adataira, de a nemtetszését rögtön grimaszkodással fejtette ki, s rámutatott egy Central Park melletti luxus lakásra.
Én ezután aligha szóltam hozzá, közben megérkezett a futár a kajával, amihez sört ittunk kivételesen, merthogy az ő családjában a bor a minden. Én is imádom, de mi családunk viszont nem volt tehetős, mint ez a família, akik rongyrázóak voltak, de Jim másnak tűnt köztük.

2019 novembere, Brooklyn


Egy találkozóról értem haza, amely eléggé fontos volt. Egy ajánlatot kaptam, amit nem lehet visszautasítani, hiszen az FBI egy remek csapatához kerülhetek, ahol igazából jól is érezhetném magamat... Jelenleg azonban még csak alakulgat a dolog, én pedig még mindig mankóval járok, meglőttek pár hete, s még otthon kell maradnom legalább 2-3 hetet is akár, ami nekem sok lesz már. Sok lesz a tehetetlenség, folyton sorozatokat nézegetek, aztán este meg a férjemmel borozgatunk, meg pizzázunk, vagy nem tudom még...
Elsődlegesen nem akarom terhelni őt az új munkával, hiszen még én se vagyok biztos, hogy elfogadom. Gyakorlatilag úgyis azt kapnám tőle meg, hogy miért nem pihenek, miért mászkálok el, még gyógyulófélben vagyok, blablabla.
Egy sms-t kapok tőle: Helló, szívem! Ne haragudj, elfelejtettem, hogy ma van az a buli Nate-nél, tudod...az a jogi karos haverom, szóval kicsit később érek haza, ne haragudj, tényleg. Csók!
Hát akkor ma egyedül borozok, meg nézem tovább azt a nagyon idióta sorozatot, valamint belepörgetek annak az új ügynek aktáiba, amin a kollégák dolgoznak, én pedig szokásomhoz híven, nem tudok leállni az ilyenekkel. Függője vagyok a hivatásomnak.


2022 augusztusa, Manhattan


- Aláírtam... most már akkor hagyod, hogy végezzem a dolgomat? - dobtam le a papírköteget az asztalra.
Próbálok nem kizökkenni a rideg stílusomból, amit felvettem a mostmár ex-férjem ügyvédi irodájába belépésem előtt. Teljesen érdektelen pofát vágok, meg egyébként is, nem fog megoldódni a jelenlegi ügyek egyike sem, ha itt maradok.
A házasságunk nem volt túl rózsaszín ködbe borult sosem, de az elején imádtuk egymást, de ez megváltozott, s leginkább én kezdtem el kifelé lépni a kapcsolatból. Hogy miért? Sosem az zavart, hogy védőügyvéd, - jó, oké, ez egy kicsit hazugság volt -, hanem az, ahogyan próbált felemelkedni az elit világban. Nárcisztikus,  de nagyon okos. A lépései felértek mindig a sakktábla legjobb lépéseivel.
- Miért sietsz? Netán már van valakid, akihez ennyire szaladnál, kedves ex-nejem?! - kérdését ignorálnám, amikor a következő húzása az, hogy végigsimítja ujjait a jobb vállamon.
Amikor hozzáért a vállamhoz, a legkevesebb az, hogy elhúzódom elegánsan, visszafogva a temperamentumos énemet, aki már biztosan megajándékozta volna egy jobbhoroggal. Nem, nem teszem meg, pedig megérdemelné. Nem szólok hozzá többet, inkább felkapom a táskámat, majd kifelé igyekszem, s a telefonom épp meg is szólalt, főnök az.
- Szia! Elnézést, amiért késlekedem... Sietek! - hangom egyszerre volt bűnbánó, amiért tényleg kések, és boldog, mert végre elmehetek innen.


2023 májusa, FBI iroda


Kiürült az irodarészünk, én maradtam már csak befejezni valamit. Még Jen is hazament, vagy legalábbis már nincs itt ő sem. Sok barátom nem volt az életem folyamán, de őt annak szeretném tudni. Csak egy férfi takarítót, - ha jól tudom, Juan a neve, valami latino fickó, de rendes -, pillantottam meg a szemem sarkából, aki kellemes levendulás illatot hagy maga után a felmosási procedúra után.
Épp próbálnék írni a számítógépen, amikor zajt hallok a főnök irodája felől... Nem ment még haza vajon? Kíváncsiságból elmegyek az ajtaja előtt, de meglátom, ahogy ő is tevékenykedik valamin.
- Azt hittem, leléptél már - a szokásos két koppkopp után szólaltam meg mosolygósabban. - Még én is befejezem a mai nap adminisztrációját, aztán... - csuklik el hangom, hiszen mialatt beszéltem, ő odajött, s csak nézett engem, majd pedig csókot lehelt arcomra.
- Tudom, tudom... Ez gyors... Sajnálom. Nem volt helyénvaló - udvarias volt, mégis jó volt. - Holnap bejössz Mr. Donaldson kihallgatására? Én vezetem majd, de szeretném, ha mellettem ülnél, s esetleg át is adom egy ponton neked azt a szarházit - tudja jól a főnök, hogy imádom, ha rossz zsarura kell váltanom, s egymásra somolyogtunk.
- Akkor holnap... - intettem neki, majd visszaballagtam az asztalomhoz, amely az ablak mellett volt, szerettem kibámulni, este pláne.

livin' in new york

Jennifer Adler imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Stephanie Nowak
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Stephanie Nowak Tumblr_p4j3gnrWF31uwjfa6o3_400
★ kor ★ :
42
★ elõtörténet ★ :
Stephanie Nowak 1c47373d81e42930e74003c0ef12b0dc4777e091
SN
★ családi állapot ★ :
bonyolult... vagy mégsem?!
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Stephanie Nowak 6f82d661f93a702df8026b373f4902e76e295623
★ idézet ★ :
Keresed, amit nem látsz, és néha elfelejted, hogy a láthatatlan éppen téged bámul.
★ foglalkozás ★ :
FBI ügynök
★ play by ★ :
Diane Kruger
★ hozzászólások száma ★ :
2
★ :
Stephanie Nowak 7952533f4fb4101aaf814199cb20c51fe305c2cb
TémanyitásRe: Stephanie Nowak
Stephanie Nowak EmptyPént. Jún. 02 2023, 11:52
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Stephanie!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Az elhivatottság nagyon fontos, amikor valaki olyan felelősségteljes és megterehelő munkát végez mint ami  te is, különben csak fél szívvel lehetne csinálni. Nem lehet könnyű nap mint nap szembesülni az emberek gonoszságával, főleg akkor, ha az olyan ártatlanokkal történik, mint a védekezni képtelen gyerekek. Személy szerint örülök, hogy vannak olyan elkötelezett rendvédők, mint te is, mert az áldozatos munkátoknak köszönhetően oda kerülnek a rosszfiúk, ahová valók. Legalábbis addig, amíg nem jönnek a szintén elkötelezett ügyvédek, és ki nem játszák a törvényt Rolling Eyes
Azt gondolom, hogy az apád a magatartásával olyan példát mutatott neked, ami alapjaiban tette le az első téglát az életedben és talán akaratlanul is, minden cselekedetével erre a pályára taszított téged. Remélem, hogy nemsokára a magánéleted is olyan stabil lábakon fog állni, mint a hivatásod.
Nincs más dolgod, mint foglalózni, színt és rangot admin ad majd. Jó játékot Smile

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york




Being a working mom
The fastest way to break the cycle of perfectionism & become fearless mother is
to give up the idea of doing it perfectly
- indeed to embrace uncertainty
and imperfection.

Stephanie Nowak imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Diane N. Miles
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Stephanie Nowak 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f77577475684c776f6d4c2d3761513d3d2d3431323237343338332e313462656230303965353931363265343839313235353037363634372e676966

Stephanie Nowak 86245eae6ae77845395fd009e9a3e0c3d0c0cf82
★ kor ★ :
31
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Stephanie Nowak 04ec46b0f19f14646089b117e57c4b304e57b998
★ foglalkozás ★ :
Ügyvéd
★ play by ★ :
Courtney Eaton
★ hozzászólások száma ★ :
428
★ :
Stephanie Nowak 214765f45a4244040ab5cbe1a3710e1a065c71ed
 
Stephanie Nowak
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Carla J. Nowak
» Rosie & Stephanie
» Stephanie Howell
» Stephanie Jenkins
» Stephanie Lisa Monroe

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Bûnüldözés-
Ugrás: