New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 47 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 45 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kiara Hernández
tollából
Ma 01:26-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 00:55-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 00:53-kor
Joseph Brewster
tollából
Ma 00:52-kor
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:04-kor
Lora Spencer
tollából
Tegnap 21:16-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Tegnap 20:59-kor
Meghan Montilio
tollából
Tegnap 20:51-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

Stephanie Jenkins
TémanyitásStephanie Jenkins
Stephanie Jenkins EmptyCsüt. Feb. 04 2021, 19:21
Stephanie Jenkins

Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Stephanie Jenkins (née Ryan)
Becenevek:
Steph vagy Stevie (egykor édesapám becézett így, de nem harapok, ha más is)
Születési hely, idő:
NY, 1980.07.22.
Kor:
40
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális
Családi állapot:
házas
Csoport:
bűnüldözés
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
NYPD akadémia // végzett
CUNY, BA in Human Relations and Psychology // végzett
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
nyomozó (2016 óta) // rendőrjárőr (2003-2016)
Ha dolgozik//Munkahely:
NYPD - Cold Case Squad
Hobbi:
két kisfiammal és férjemmel tölteni minél több időt; reggeli futás; ünnepi dekorációk készítése; fényképezés; keresztrejtvényfejtés
Play by:
AJ Cook

Jellem

Milyen egyszerre feleségnek, anyának és rendőrnek lenni? Minden, csak nem egyszerű. Bonyolult életem volt mindig. Nem szerettem, ha valami túl könnyű és megoldása pedig pillanatok alatt eljő. Rettenetesen motivált szoktam lenni, néha túlzottan is belemerültem egyes ügyekbe és azok áldozatainak életébe. Mai napig így van, a gyilkossági osztálytól azonban mégis megváltam. A második fiam születése előtti időszakban egy komoly, régi lezáratlan ügy került velem szemben, egy olyan, ami erősen megváltoztatott engem. Amikor lezárhattuk ezt az ügyet, szinte felüdített minden perc utána. Kértem egy kis könnyített munkaidőt, valamint áthelyeztettem magam.
A legtöbben azt gondolják még most is, egyáltalán nem vagyok való a nyomozók közé, főként azóta, hogy édesanya vagyok, ezáltal nem kéne kockáztatnom az életem, esetlegesen félárvává tenni a gyermekeim, épp elég, ha a férjem teszi azt, amit teszünk. Utálom, amikor a lelkembe próbálnak vájkálni, és szeretem a hivatásomat. Megértőek vagyunk férjemmel egymás felé, tudjuk, hogy mindketten erre vagyunk hivatottak.
Eléggé makacs tudok lenni, céltudatom és megérzéseim erősen meghatározóak, de tudom, hogy hibát is vétettem ezek miatt már, és szörnyen megérintettek. Mindenkinek vannak démonai, nekem is.
Múlt
Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Stephanie Jenkins
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Gemma Jenkins
» Julia Jenkins
» Stephanie Nowak
» Rosie & Stephanie
» Stephanie Howell

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: