New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 102 felhasználó van itt :: 18 regisztrált, 1 rejtett és 83 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Emmalynn Larson
tollából
Ma 13:58-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 13:46-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 13:28-kor
Kira Mae Adams
tollából
Ma 13:25-kor
Samuel Burgess
tollából
Ma 11:58-kor
Grace O'Connell
tollából
Ma 11:12-kor
Eleonora Sagnier
tollából
Ma 10:58-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 09:17-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 09:05-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

The first step is always the hardest
TémanyitásThe first step is always the hardest
The first step is always the hardest EmptyCsüt. Márc. 21 2024, 14:25
“Understanding is the first step to acceptance, and only with acceptance can there be recovery”

Miért kellett ennyire megváltoznia mindennek? Miért nem maradhatott minden úgy, ahogy volt a maga minden tökéletlenségével együtt? Boldog voltam, legalábbis legtöbbször, most viszont egyszerűen csak azt éreztem, hogy nem tartozom sehova se. Mintha csak két világ között ragadtam volna, valahol az élet és halál között. Mintha csak mindenhonnan kitaszítottak volna, mert éltem, de valójában nem így volt, de a holtak birodalma se fogadott be.
Vajon a jelenemmel vagy a távozásommal hagytam volna nagyobb űrt az emberekben, melyik járt volna kisebb fájdalommal számukra?
Néha elgondolkodtam ezen, ahogy azon is, hogy miért pont azon a napon kellett vissza csöppennie az életembe Bobynak, vagy miért éppen úgy szőtték a Párkák az életem fonalát, hogy mellé sodorjon a költözésem. Nem láttam értelmét semminek se és talán nem is kellett, csak elfogadnom, mint azt a tényt is, hogy talán örökre teljesen elcseszett maradok, akit nem lehet szeretni, se kedvelni.
Nem kellene itt lennem. Úgy éreztem, hogy hiábavaló próbálkozás az, hogy eljöttem ide, mert rajtam már ez se segíthet. Bejárati ajtóra siklik a pillantásom, miközben csendesen ülök és a lábamat alig észrevehetően megmozdítom, de még se állok fel, csak tovább szórakozom a fülhallgató zsinórjával. Lesütöm a pillantásomat, majd a telefonra siklik a pillantásom.
Hannah mosolygós arca néz vissza rám, miközben az üzenetét fürkészem. Ő volt az egyetlen, aki tudta, hogy mire is készülök, hiszen neki írtam 327. napon késő éjszaka, vagy lehet az már inkább a 328. nap hajnala volt, hogy szükségem lenne arra az elérhetőségre, amiről egyszer beszélt. Valami változott, de hogy pontosan mi vagy mi indította el, azt magam se igazán tudtam. Talán Boby szavai égtek észrevehetetlenül elmémbe, mert ő kimondta azt, amit talán mások nem mertek, csak gondoltak. Látom az aranyos gifet, az aggód üzenetet, mire aprót sóhajtok, de nem írok vissza, mert félek ha megteszem, akkor utána még is távozom és egy újabb hazugsággal áltatom a testvéremet.
Nem akarok még nagyobb csalódás lenni, mint ami már vagyok.
Torkomat a sírás fojtogatja.
Nem tudom, hogy mióta ücsöröghetek már ott, amikor meghallom a nevemet, de nem mozdulok. Csak lesütöm továbbra is a pillantásomat, kicsit még inkább a székhez simulok, mintha egybe olvadhatnék a bútorral és nem is engem keresnének.
Menni fog.
Hazugság.
Ha az elmúlt 331 napban nem történt változás, akkor miért pont a mai lenne különleges? Még a számok se hatnak különlegesnek. Menthetetlen vagyok és Ő győzött. Hiába volt az ítélethirdetés valahogy úgy éreztem, hogy Ő győzött, mert míg én elméletben szabad voltam és többé nem kellett félnem tőle, akkor is kihatással volt mindenre az életemben. Mintha igazán soha nem szabadulhatnék meg tőle, ahogy a számoktól se tudok. Nem akarom pontosan tudni, hogy mióta kerültem ebbe az állapotba, de egyszerűen csak ott kattog elmémben, mint egy kikapcsolhatatlan ketyere.
Talán már harmadszorra mondja valaki a nevemet, mire felemelem a pillantásomat és az illetőt fürkészem.
- Én vagyok… - hangom bizonytalanul csendül, mint aki még a saját nevében se biztos. Lassan állok fel, a lépteim bizonytalanok, ahogy egyre közelebb érek hozzá. Vajon hajdanán a betegeim vagy a hozzátartozok is így érezték magukat? Féltek és rettegtek attól, hogy mi is lesz?
Nagyon nyelek és még egy utolsó pillantással visszanézek a bejárati ajtóra, mielőtt belépnék a szobába. Pár lépésre megtorpanok az ajtótól, mint aki arra készül, hogy inkább még is elfut. Kezem megremeg, mire sietve préselem a testemhez, a pillantásomat a végigjáratom a szobán.
Ha hellyel kínál, akkor habozok, majd végül bizonytalanul eljutok odáig és leülök. Táskámat magam mellé rakom, elveszetten pillantok ismét végig az ízélésesen berendezett helységen.
Ehhez képest még a lakásom továbbra is egy romhalmaz és undorító hely, pedig már kétszer sikáltam körbe mindent.
- Leilani Murdoch vagyok. – szólalok meg úgy, mint akinek most jut eszébe a neve, hogy igen, őt keresték vagy legalábbis várták itt. Idegesen simítok végig a combomon és nagyot nyelek.
Elveszett vagyok és rettegek.
Rettegek attól, hogy felesleges volt idejönnöm, mert rajtam már ő se fog tudni segíteni.
Rettegek, hogy újra át kell majd élnem mindent és már így is a lelkembe ivódott minden pillanata a történteknek, mintha csak egy láthatatlan és kiradírozhatatlan filccel vésődött volna fel.
- Kell még valamit mondanom, vagy kérdezni fog és csak válaszolnom kell? – esélyesen, ha nem síricsönd lenne a szobában, akkor nem is igazán hallhatná azt, amit kérdezek, de valahogy nincs erőm ahhoz, hogy megleljen a hangomat. Elfáradtam és túlzottan rettegek attól, hogy mi is vár rám, mintha csak egy ismeretlen és ijesztő ösvényre tévedtem volna.
Aprónak és elveszettnek érzem magam.
Valaki igazán foghatná a kezemet…

Madelaine & Leilani  
BEE

Madelaine Lester-Riggs imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Leilani Murdoch
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
The first step is always the hardest 88295e3ef383ae29e52920a18fe4407e25287825
The first step is always the hardest Ac8ccc508f03e4b019606ea58612045a105cf44a
★ kor ★ :
33
★ családi állapot ★ :
lone
★ lakhely ★ :
in the house next to the annoying guy's house
★ :
The first step is always the hardest 21e48ab325f24f7b6601cdd6069e669b53dcf5b3
★ idézet ★ :
“Any thought that I have right now isn't worth a shit because I'm totally fucked up.”
★ foglalkozás ★ :
ER doctor
★ play by ★ :
Amanda Michelle Seyfried
★ szükségem van rád ★ :
to the guy who dances on my nerves
★ hozzászólások száma ★ :
21
★ :
The first step is always the hardest 1c21d7ed72a0b3eef18267635f6c226b189623a9
 
The first step is always the hardest
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» One step....two step... three... st...wrong step... - Chaol & Quinn
» Angel & Charlie | Step Up
» First step - [Layla & Nathaniel]
» don't step back - - Louis & Joshua
» one step closer - Eddie & Gabe

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Kórházak és hivatalos helyszínek :: Dr. Riggs magánrendelõje-
Ugrás: