New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 100 felhasználó van itt :: 17 regisztrált, 0 rejtett és 83 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Samuel Burgess
tollából
Ma 11:58 am-kor
Grace O'Connell
tollából
Ma 11:12 am-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 11:11 am-kor
Eleonora Sagnier
tollából
Ma 10:58 am-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 9:17 am-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 9:05 am-kor
Dawn Gilberson
tollából
Ma 6:33 am-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 1:26 am-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 12:55 am-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

young and wild and free
TémanyitásRe: young and wild and free
young and wild and free EmptyHétf. Jan. 01, 2024 10:00 am

A füvesek, igen én is az vagyok-

Oké, lehet, hogy nehezebb lesz megtartani a tisztes távolságot egymástol, mint azt gondoltam volna. Habár meglehet, hogy Roxy és Charlie előtt én nem is titkolnám olyan nagyon a helyzetet. Elvégre Roxy elég részletekbe menően ismeri a történetünket, Charlie meg kábé magasról leszarja, hogy mi van velünk, őt egyetlen dolog érdekli, de az nagyon. Na jó, legyen kettő.
Azért mégis viszonylag lazábban és szabadabban húzódok közelebb a partneremhez miután a turbékoló párocska magunkra hagy. Tudom, hogy így ő is jobban érzi magát, habár azt hiszem, hogy a kellő mennyiségű alkohol és fű nemsokára nála is feloldja azokat a bizonyos gátakat. Felnőttek vagyunk, mégis úgy viselkedünk, mint két tini, aki titokban akarja tartani, hogy kedvelik egymást. Mindegy is, az én ötletem volt ez az egész szóval most jó képet vágok hozzá és tartom magam a megállapodásunkhoz.
Nem teljesen világos ugyan, hogy ez mi az egész kettőnk között, mert egy kis kalandnak már túl hosszú, de kapcsolatnak még nem nevezhető, úgyhogy azt hiszem mindketten még csak tapogatózunk és próbáljuk felderíteni a lehetőségeinket.
Igazi idiótának érzem magam, hogy képes voltam egy ártatlan megjegyzést ennyire félreérteni, még jó, hogy nem mondtam ki hangosan azt amire gondoltam. Akkor éghetne a pofám csak igazán. Hogy leplezzem a pillanatnyi zavarodottságot, amit szavai váltanak ki belőlem beleiszom a sörömbe és iszonyatosan idióták érzem magam.
- Tudod, hogy bármikor szívesen segítek bárhol kacsintok rá, ezzel is leplezve, hogy baromira nem erre gondoltam alig pár perccel korábban. Jobb, hogyha ezt a beszélgetést minél előbb ejtjük, mielőtt még nagyobb bolondnak fogok tűnni saját magam előtt.
- Akkor csak én iszom emelem meg a vodkás üveget, hogy egy kicsit belekortyoljak. Ez most jobban esik, mint a nap folyamán eddig bármi.
A turbékoló gerlepár azt hiszem éppen a legjobbkor jelenik meg újra a színen. Nem húzódom el Redtől, de azért egy kicsit poziciót váltok, ne nézzünk ki úgy, mint akik nem tudják levenni egymásról a kezüket. Akkor se, ha történetesen ez a valóság.
- Ha medencéról van szó, már mehetünk is! Nem vagyok egy irigy nő, általában elégedett vagyok az életemmel, de fél vesémet odaadnám azért, ha nekem is lenne lehetőségem minden nap úszkálni a saját medencémben. Kicsit gyors lendülettel pattanok is fel a kanapéról, az imént elfogyasztott fű és piák hatása miatt kicsit megtántorodom.
- Bikini? Ki beszél itt bikiniről? nézek rá Charliera, mintha idegen nyelven beszélne.
- Roxie szivem, mutasd az utat! markolok rá bal kezemmel a vodkás üveg nyakára, míg jobbommal belekarolok a barátnőmbe. Engem már nem érdekel sem koncert sem buli, a társaság kitűnő és a program is jónak ígérkezik.  

- xxx szó / ruha/ idézet -

Redmond Moore and Charles Holmes imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Abigail Roux
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
young and wild and free Tumblr_inline_npztjpdPan1sccn28_500


young and wild and free 0489b48d5d7674444f9aaa9c1a6e68e6
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
young and wild and free NliTwkF
Thinking of You keeps me awake. Dreaming of you keeps me asleep. Being with you keeps me alive
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
young and wild and free UF8a1uZ
★ foglalkozás ★ :
balett táncos, oktató
★ play by ★ :
Zendaya
★ hozzászólások száma ★ :
94
★ :
young and wild and free B539120ec4c6a823006588035019740e
TémanyitásRe: young and wild and free
young and wild and free EmptyPént. Okt. 13, 2023 6:23 pm



A füvészkert bennszülöttei.

That is not a drug, it's a leaf.
-Ha lovat nem is, de lófa..-hirtelen harapom el a szót, hogy tényleg ne legyek már ennyire okádék mindenki előtt, bár nem mintha az én jóhírem, nem mintha lenne olyanom, megcsorbulna ennyitől de már csak nem pofoztatom fel magam a szemük láttára.
-Mindegy.-nevetek egyet inkább legyintve és elengedem a témát még mielőtt bajba keverem magam az asszonynál.
Ahogy Roxy zavarában a nyakamba bújik széles vigyor terül szét a képemen kicsit szorosabban magamhoz ölelve őt. Részemről egyébként kurvára igaza van Abynek, hiszem jelenleg a leghatásosabb hangulatjavító az én két lábon járó józan eszem.
-Te ilyet is tudsz?-emelkednek feljebb egy kicsit a szemöldökeim. Miss Nagyszájút tényleg nehéz így kibillenteni a kis lelki egyensúlyából, de most úgy rejti el a kis pirulását, mint egy tinilány és ez mérhetetlenül kurva aranyos.

A konyhában én tényleg azt remélem, hogy lehetek még szerencsés, még akkor is ha a jelek szerint nem ugyanarra gondoltunk amikor kivonultunk a nappaliból és talán, legalábbis én szeretném azt hinni, hogy egy pillanatig meg van az esélyem arra, hogy tényleg az én forgatókönyvem lépjen érvénybe Ro mégis valahogy meg tudja őrizni a hidegvérét. A faszomat már...
Úgy szenvedek, mintha nem csak néhány óra telt volna el azóta, hogy hozzáérhettem, de mégis kicsit világvége hangulatom kezd lenni attól, hogy falba ütközök.
Lassan törődök bele a vereségbe, hiszen még én is érzem, hogy jogos amit mond, de ez még nem feltétlen nyugtatja meg a testemet vagy az agyamat.
-Nagyon jó kis házigazda lennél..-motyogom az orrom alatt és röhögök egyet majd újra a szemeire akad a tekintetem.
-Jó, faszom, de kamatostól behajtom.-viszonzom az apró csókot amit kapok majd hátrébb lépve adok neki helyet, hogy le tudjon jönni a pultról. Kicsit rendbe igazítom magam mielőtt megfogom a maradék cuccot amiért jöttünk és a háta mögött kullogva megyek vissza a nappaliba.
Megjegyzésére csak gyorsan úgy szorítom magamhoz a dolgokat, hogy vigyorogva fel tudjam neki mutatni a középső ujjamat legalább egy pillanatra mielőtt lepakolok az asztalra és lerakom magam az előző helyemre a kanapén. Úgy tűnik már Red és Aby is lazultak annyit, hogy legalább előttünk ne próbálják totálisan kerülgetni egymást. Részemről úgyis mindegy, hogy mit művelnek vagy minek nevezik. Szívük joga.
-Ja... mert a bikinis vizes testektől úgy megnyugszik az ember.-forgatom meg a szemeimet röhögve.
Előrehajolva elveszek magamnak egy sört és behúzom Ro-t az ölembe, hiszen a konyhás produkció után jobb ha az a rész inkább takarásban marad. Iszok néhány kortyot.
-Miért érzem azt, hogy ma már kurvára nem fogunk kimozdulni?-nevetek fel miközben szabad kezemmel Ro hátát simogatom.

BEE

Redmond Moore and Abigail Roux imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Charles Holmes
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
young and wild and free 1e5f05b49f42b9537799da8a98c5be4e7c439ce3
young and wild and free A340108fb5014cc322c69bce5cc1590151e5d4ee
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Welcome to Jackass.
★ családi állapot ★ :
young and wild and free D392d9f6b558e1371002834100218ff894d99b03
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
young and wild and free E044845f7bd6951cc2b6c5f363edd11b6e06f14d
★ foglalkozás ★ :
Dokkmunkás
★ play by ★ :
Rudy Pankow
★ szükségem van rád ★ :
young and wild and free 1e7ba85dab8d37589377c92481df9b7e37f98042
★ hozzászólások száma ★ :
125
★ :
young and wild and free B7b95380aa5d42bf86061844f188ca6cf1705ac3
TémanyitásRe: young and wild and free
young and wild and free EmptySzer. Szept. 20, 2023 7:42 pm



stay young, get stoned

So what we get drunk? So what we don't sleep? We're just having fun. We don't care who sees. So what we go out? That's how it's supposed to be, Living young and wild and free.



- Óóó, okéé – bólintok lassan, felvont szemöldökkel, egy minden fogamat kivillantós vigyorral. - Helyes helyes, jó neked csajszi. Hajrá! – mutatom fel aztán a hüvelykujjamat, mert nyilván nem kétlem, hogy mindenféle dolgokat szoktak csinálni ketten Reddel, ami közben a kedvenc Grumpy Cat-ünk nem is annyira grumpy. - A lényeg, hogy jól érezzétek magatokat... egymást... vagy mi – vigyorgok tovább, miközben már besétálunk az igencsak kellemes, édes illatú füstszagba a nappaliban. Nyilván a hős lovagjainkban egy percig sem kellett csalódnunk, hogy előmelegítették, illetve meggyújtották nekünk a vicces cigit, csak hogy nekünk azzal már ne kelljen fáradnunk.

- Áh dehogynem, szőke lovat akartam, meg is kaptam, minden tökéletes – borzolom össze röhögve Charlie szöszi haját a feje tetején, aztán egy puszit nyomok az arcára. Azért szívok még egy-két slukkot a cigiből, amikor visszakerül hozzám, hogy én is kivegyem a részem a munkából, bár valószínűleg négyünk közül nekem van itt a legkevésbé szükségem arra, hogy belazuljak vagy elszálljak. Már így is irányíthatatlan tornádó vagyok.

- Hmmm... igen, az nagyon is lehetséges – vonom meg a vállam, és vágok tűnődő fejet Aby feltételezésére, hogy a szerelem részegít meg, de közben asszem el is pirulok, mint egy nyomi tinilány, úgyhogy inkább Charlie vállába bújtatom az arcomat néhány pillanatra. Oké, lehet, hogy egy kicsit már tényleg be vagyok állva, én már nem tudom... De attól még nem fog megártani, ha hozunk még sört, meg ezt-azt.

Én tényleg azzal a szándékkal indulok meg a konyha felé, hogy jó házigazda legyek, és szerezzek még innivalót a vendégeknek, szóval nincsenek hátsó szándékaim. Legalábbis tudatosan nincsenek, de baromira nem egyszerű CJ-nek nemet mondani, amikor eltereli a figyelmemet. Persze próbálnék észnél maradni, a kitűzött feladatomra koncentrálni, és kicsit hátrébb húzódni tőle, de aztán valahogy véletlenül mégis csók lesz belőle. Reménytelen eset vagyunk. Azért másodszor is nekiveselkedek, hogy kicsit komolyabbra fordítsam a szót, és legalább arról meggyőzzem Charliet, hogy a kedvemért ma ne verekedjen. Ám ahogy nyűglődve borul a melleim közé, kezdek rájönni, hogy tényleg nagyon az idegein táncolok, akaratlanul is már.

- Na jó, ez így fair alkunak hangzik... - Még be sem fejezem a mondatot, már húz vissza egy újabb csókra, én meg ezúttal minden ellenkezés nélkül a nyakát átkarolva készségesen viszonozom. A nagyon fontos kérdését hallva azonban most én nyögök fel nyűglődve. - Ahh... nem az, hogy én nem akarnám – billentem oldalra a fejem, ahogy a szemeibe nézek, és lebiggyesztem a szám. - De hát bármikor utánunk jöhetnek, meg amúgy is... Milyen házigazda lennék így? - nevetem el magam félig kínomban. - Viszont megígérem neked, hogy később kárpótollak, hmm? – vonogatom a szemöldökeimet reménykedve, hogy képes lesz most beérni ezzel az ígérettel is. Még egy puszit adok az ajkaira, aztán lecsusszanok a konyhapultról, felbontom az egyik sört, és beleiszom. Utána kézbe veszek, amennyit tudok, és vissza indulok a nappaliba.

- Huhh... Úgy tűnik, mindannyiunkra ráférne egy hideg zuhany – jegyzem meg a vállam felett félig visszapillantva Charlie felé, miután tudatosul bennem, hogy a korábbihoz képest igencsak meghitt hangulatban sikerül találnom a vendégeinket is. - Vagy mondjuk ott a medence. Szóljatok, hogy ha szeretnétek kicsit lehűlni, és mutatom az utat... - vigyorgok ahogy lepakolom a hozott italokat és poharakat a dohányzó asztalra. Persze csak viccelek, nagyrészt. De legalább próbálok nem röhögni, mert ezúttal igyekszem nem túl nagy feneket keríteni a párosuknak. Félő, hogy akkor Red még a végén elmenekül. Bár ahhoz képest, milyen kedvében volt, amikor érkeztek, már egészen belazult ő is.


BEE | outfit | Young Wild and Free




Have you ever •• heard the wolf cry to the blue corn moon, or asked the grinning bobcat why he grinned? Can you sing with all the voices of the mountains? Can you paint with all the colors of the wind?

 

Redmond Moore, Charles Holmes and Abigail Roux imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Roxanne Carlton
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
young and wild and free 94f49c0848ce486b2229d6edc80a33c65e5c9b9e
young and wild and free 24532243b7887e76e57593b2ce117a976d9f6c0f
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
young and wild and free 2d0955a78a5bec8d0bdbab0a557eb1cbc9fe6176
"For the two of us, home
isn't a place. It is a person.
And we are finally home."
★ lakhely ★ :
Manhattan ↔ Queens
★ :
young and wild and free 22f5258192e0fb03632341b71d78b96b4ecd25c6
★ idézet ★ :
If you only live once,
today is as good as any day
to live the life of your dreams.

★ foglalkozás ★ :
studying veterinary medicine
★ play by ★ :
Madison Bailey
★ szükségem van rád ★ :
young and wild and free Bd9090b0f7bb40494208691e8200405be0c04cf3
"You think you're one
of millions
, but you're
one in a million to me."
★ hozzászólások száma ★ :
157
★ :
young and wild and free E868117cc3231ed014e84e9c5a7c361ec3fb0559
TémanyitásRe: young and wild and free
young and wild and free EmptyVas. Szept. 17, 2023 9:22 pm

füves banda
A korábban elszívott fűre inkább egyfajta kiérdemelt jutalomként tekintek, mintsem annyira elítélendő tettnek, ahogyan Roxy próbálja beállítani. Nem győzöm elégszer forgatni a szemeimet csendben, ahogyan még mindig megragadt az egyértelmű tényen, hogy oda a fél spangli. Igazából határozottan nem ment kárba, sőt, a lehető legjobb helyre került - de ezzel meg soha nem értenének egyet hangosan, ezért sem mondom ki és csak élvezem, hogy most legalább nem személyesen az én véremet szívják hanem kollektíven jut belőle mindenkinek. A beszológatásokból pedig nagylelkűen inkább kivonom magam amikor nem személyes, végül is, félig-meddig megígértem Abinak, hogy viselkedni fogok.. és nem húzom le teljesen a hangulatot. Szóval megérdemeltem a spangli részem, főleg mert nem csak egy részlet feszélyez az egész helyzetben. Itt van Abs meg köztem ez a valami, eleve kimozdulni sem akartam, plusz Roxy lakása akármilyen puccos is, nekem még idegen annyira, hogy igenis feszélyezzen. Nekünk majdnem az egész lakás elférne a nappaliban… a többiről nem is beszélve.

- Én is erre tippeltem, nem lepne meg, ha ott felejtenék magukat egy időre a konyhában… - Ezért is mászok hozzá közelebb bátrabban. - És őszintén, nem is bánom. - Legalább kevésbé lesznek egymáson, legalább úgy öt percig még miután visszajönnek, plusz most amíg nincsenek itt, kevésbé kell takargatni bármit is, ráadásul… a liftben mintha félbe hagytunk volna valamit nem? De, és pontosan ezért is lopok egy csókot tőle a gyors puszi helyett amire készült. Közben a kezemet a combjára helyezem, és a csók után ott is felejtem, ha már félig amúgy is az ölembe mászott korábban.
A fű már elkezdte kifejteni a hatását, kezdem érezni, és pontosan ezért mondom ki a gondolataimat. Vagyis egy részét, a többi gondolom magától értetődő, de ahogyan Absra pillantok, látom, hogy valami mégis félrecsúszott az egészben, mert azt a pánikot a tekintetében meg a hirtelen beálló csendet nehéz lenne beképzelni, annyira azért nem vagyok betépve még. Látom, hogy megakad valamin, gondolom azon amit mondtam, de fogalmam sincs, hogy ebben mégis hol lehetett, mert alig szólaltam meg. Elsőre lefagyok én is egy pillanatra, ahogyan csak az villog előttem, hogy mégis mi rosszat mondhattam egyetlen mondatban? Nem mintha nem lenne tehetségem hozzá, de most tényleg tippem sincs mire gondolhatott.
- Már mit? - Teszem az értetlen, mert tényleg nem tudom mire gondol. De a folytatásnál, még mielőtt ideje lenne válaszolni, a legjobb tippemre hallgatva szólalok meg. - Ha vodkával vegyítem a füvet én is, lehet, hogy nekem is kelleni fog a segítséged a konyhában egy időre... - Nem tudom ebben mi az újdonság vagy a sokkoló, vagyis igazából… visszagondolva egy hónappal korábbanhoz képest minden napunk sokkoló, de nem panaszkodom. Kivételesen határozottan nem panaszolkodom a helyzettel kapcsolatban, igazából szerintem még mindig addig kényelmes amíg ilyen marad, ha már megtörtént… - Szóval nem kellene piában behoznunk mindkettőnknek őket. - Ezt mondtam, most meg vállat vonok finoman miközben ismét a fűbe szívok, ahelyett, hogy az üvegért nyúlnék. Nem, a fűről nem volt szó, csak az italról. Tudom, hogy nagyon nem vagyunk profik az egész titokban tartásáról, mert vállaltunk már bizonyos kockázatokat a lakás több pontján is, de egyrészt, Roxy kanapéját nem feltétlen akarom a sorhoz írni, másrészt pedig szerintem még mindig jobb, ha nem nyilvános az egész… akkor is ha fellángolásnak már kezd egész hosszú lenni és akkor is ha egy egyszerű fellángolásnak nem kellene még mindig elvennie az eszemet egyetlen mozdulatával. Most is okkal kerülöm kicsit a tekintetét, mert kezdek túl laza lenni a helyzethez képest. Tudtam, hogy hiba volt eljönni...


'Cause a good song never dies
It just reminds you of where you were The first time it made you cry, the first time you felt alive Hope, the wonder drug Don't work no more, think it took too much Sweat, your equity Make the caffeine be your weaponry

Charles Holmes, Roxanne Carlton and Abigail Roux imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Redmond Moore
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
young and wild and free TM5NlP7
young and wild and free A2cce7525dc69d2894cf4cdf324bfb34b16a25a6
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Lonely shadows following me
♫ :
oh give me that fire burn, burn, burn
★ családi állapot ★ :
when it comes to you, I'm not bullet proof
young and wild and free De2118a2f44d97ccf3187968122b869aede57714
Maybe I'll crash into you,
I will surrender tonight
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
young and wild and free D4b8b0c05522d0e7e88e5209cf837c5346af38da
★ idézet ★ :
Sold my soul to a sweet melody
Now I'm gone, now I'm gone, now I'm gone
★ foglalkozás ★ :
Reptiles gitárosa, most éppen felszolgáló, de volt már minden, más munkahelyet nem tud megtartani sokáig
★ play by ★ :
Reece King
★ hozzászólások száma ★ :
172
TémanyitásRe: young and wild and free
young and wild and free EmptyCsüt. Aug. 31, 2023 8:38 pm

A füvesek, igen én is az vagyok-

Roxie csak úgy sugárzik a boldogságtól, azt hiszem ez mindenki számára egyértelmű aki csak rápillant. Nyoma sincs annak a kétségbeesett és feszült nőnek, aki nem is olyan régen még az én kanapémon panaszkodott és látott mindent borúsnak. Igazán örülök, hogy megtalálták egymást végre és a jelek szerint boldogabbak, mint valaha. Az este folyamán talán lesz még lehetőségem arra, hogy egy kicsit kifagassam a barátnőmet, meghalok egy kis pletykáért.
-  Red nagyon sok mindent tud amihez nem kell morcosnak lennie kacsintok rá Roxiera mielőtt még kilépünk a nappaliba, ahol egyértelműen terjeng a fűszag. Meg sem lep igazából, hogy képtelenek voltak megvárni minket. Olyanok, mint a kopók, ha kiszagolják a fű szagát nem tudnak neki nemet mondani. Megértem igazából. Kényelembe helyezem magam a kanapén, én személy szerint kellemesen érzem magam, de csak javíthat az állapotomon egy kis alkohol meg vicces cigi nincs mit ezen szépíteni. Bulizni jöttünk, hát legalább adjuk meg annak a lehetőségét, hogy jól is sikerüljön az este. Nem kell feltétlenül tudatmódosító, hogy ez megtörténjen, de ha már itt van akkor vétek lenne nem kihasználni.
- Lehet csak a szerelem részegít meg titeket vonom fel a vállam hanyagul mielőtt belekortyolok a sörömbe. Igazából teljesen lényegtelen, hogy miért vannak ennyire felpörögve, a lényeg annyi, hogy látszólag Charlie boldoggá teszi a barátnőmet. Remélem ez így is marad, mert nem szeretném összetörni a cuki kis pofiját. De megteszem, ha Roxie egyetlen könnycseppet is hullatt miatta. Jut is eszembe, kerítenem kell majd időt arra, hogy ezt közöljem a kis Kaszanovával, tudja mire számítson. Erre a pilalnatra azonban még várnom kell, mert a gerlék egy nagon átlátszó indok mögé bújva elvonulnak a konyhába. Nem ez az első alkalom, hogy Ro lakásában vagyok,  így nem érzem magam kifejezetten zavarban a luxus és számomra nem mindennapi látvány miatt, kicsit minth otthon is érezném magam. Ezt az érzést előteljesen segíti Red jelenléte is. Én nem tudom miért, de újabban mindig sokkal nyugodtabb vagyok, ha ő is mellettem van. Ez a barátság extrákkal dolog a felszínre hozott nem várt érzéseket is.
- Charlie úgy nézett azokra a cicikre, mintha az élete múlna rajtuk, kétlem, hogy egyhamar kiengedi őket a kezei közül. Mondjuk Roxiet sem kell félteni, tudja ő pontosan, hogy hogyan és mivel tudja a legjobban ujjai köré csavarni a kis zöldfülűt. Habár gyanítom, hogy a szándékai között szerepel az is, hogy minket egy rövid időre magunkra hagyjon. Amit én személy szerint egyáltalán nem bánok. Közelebb csúszok Redhez a kanapén. Én személy szerint már kezdem érezni mariska áldott hatásait. Fejem a srác vállára döntve nyújtom a kezem egy újabb slukkért. Ha nem jönnem néhány röpke percen belül el is köszönhetnek ettől a spanglitól. Ahogy közelebb hajol hozzám egyszerűen nem tudom megállni, hogy ne nyomjak egy gyors puszit az ajkára mielőtt számhoz emelem az üveget. Nem tehetek róla, nehezen tudok parancsolni magamnak. Kijelentését hallva oldalra billentett fejjel nézek rá. Lehet, hogy én vagyok már igencsak beállva de hirtelen nem tudom, hogy mire gondol. Összeráncolt szemöldökkel nézem őt. Szerencse, hogy nem hallhatja hirtelen milyen sebességre kapcsolt a szívem és mennyire megugrott a pulzusom. Most mire gondolhat? Nem kellene más embert bevonnunk a kapcsolatunkba, vagyis azt szeretné, hogy csak egymással randizzunk? Vagy még ennél is nagyobb titokban akarja tartani?
- Ezt hogy érted? nyögöm ki végül egy kicsit hosszabbnak sikerült csendszünet után. Nem akarom, hogy hülyének nézzen, ezért inkább nem osztom meg vele a gondolataimat. Habár sosem mondtuk ki, hogy mennyire exkluzív a kapcsolatunk én nem terveztem másokkal is randizni. Zavaromban inkább az asztalhoz nyúlok és magamhoz veszem a vodkát. Nem illik beleinni az üvegbe, de amíg ezek ketten végeznek a konyhába mi itt teljesen kiszáradunk. Lecsavarom a kupakot majd számhoz emelve az üveget két nagyobb korttyal öblítem le a fű utóízét.
- Te is kérsz? nyújtom át az üveget a férfinek, tekintetemmel követve a mozdulataimat.


- xxx szó / ruha/ idézet -

Redmond Moore, Charles Holmes and Roxanne Carlton imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Abigail Roux
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
young and wild and free Tumblr_inline_npztjpdPan1sccn28_500


young and wild and free 0489b48d5d7674444f9aaa9c1a6e68e6
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
young and wild and free NliTwkF
Thinking of You keeps me awake. Dreaming of you keeps me asleep. Being with you keeps me alive
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
young and wild and free UF8a1uZ
★ foglalkozás ★ :
balett táncos, oktató
★ play by ★ :
Zendaya
★ hozzászólások száma ★ :
94
★ :
young and wild and free B539120ec4c6a823006588035019740e
TémanyitásRe: young and wild and free
young and wild and free EmptyCsüt. Aug. 10, 2023 10:11 pm



A füvészkert bennszülöttei.

That is not a drug, it's a leaf.
Ro-nak nem kell sok, hiszen amint visszatérnek hozzánk a nappaliba már folytatódik is a vérszívás, de most legalább nekem címzi a kötekedését, nekem meg már bőven volt időm hozzászokni. Red-nek már így is van elég baja az egész helyzettel nem kell, hogy még az én kis drágám is rátegyen egy lapáttal ha már olyan gyengéden tapintatos tud lenni, mint egy elefántcsorda.
-Köszönöm a figyelmességed.-bólintok neki vigyorogva egyet mielőtt néhány másodpercre totál elkalandozik a tekintetem a mellein. Úgy emeli fel az állam egy kicsit, mintha az én hibám lenne a koncentráció teljes hiánya... ő választotta ezt a felsőt és ő ült az ölembe, hogy szinte szemmagasságból az arcomba tegye őket.
Kár lenne megígérnem így előre, hogy nem lesz balhé, hiszen valahogy állandóan mágnesként vonzom a bajt magamhoz és én kicsit sem vagyok azafajta türelmes ember, aki nekiáll észérvekkel rendet rakni maga körül. Ro is tudja, hogy csak azért, mert mondjuk most megígérem neki, hogy rendesen fogok viselkedni az nem fog később meggátolni abban, hogy ne oldjak meg egy problémát úgy ahogy én tudom.... éppen úgy ahogy őt sem akadályozza meg a többiek jelenléte abban, hogy tovább csesztesse egyébként sem túl nyugodt agyamat.
Még a szám is tátva marad egy kicsit hallva Ro elégedetlenkedését.
-Te hallod magad, asszony?-meredek rá egy pillanatra majd a vállamat megvonva elvigyorodok.
-Most őszintén? Ha szőke lovat akartál volna meg fehér herceget... vagy mit?... akkor nem velem kezdtél volna.-ingatom meg egy kicsit a fejemet. Egyébként meg úgyis tudja, hogy a poklot megjárnám érte, ha ezt kérné, úgyhogy a lovagiasság bekaphatja az összes faszomat.
Most is csak egy szavába kerül és úgy szaladok utána, mintha az életem múlna rajta. Csak reménykedtem benne, hogy nem tényleg csak hordárfiúnak kellek neki, hanem végre egy kis gőzt levezethetünk, de ahogy nekiáll a hűtőből rámolni szinte minden reményem el is illan azzal a lendülettel.... de hát ezt ugye nem hagyhatom.
Szinte azonnal elterelgetem a házigazda szerepétől és a pultra ültetve igyekszem kizökkenteni. Csak minimálisan próbál menekülni, ami még nem elég ahhoz, hogy ténylegesen feladjam.
-Kajak? Hát úgy nézek én ki?-kérdezem a bőrére nevetve. Akkor húzódok el a nyakától amikor a hajamba túr, de végre a bőre helyett már az ajkait is megkaparinthatom. Épp csak kezdek belemelegedni a dologba és már megint eltávolodik tőlem és egy hangos sóhajjal döntöm a mellei közé a fejem.
Most erre így akkor hogy mondjak nemet?
-Baszki.. Rooooo...-nyüglődök tovább.
-Jó... azzal ki tudunk egyezni, hogy nem kezdem én a balhét?-ez szerintem már egy reális alku lehet közöttünk, hiszen ez azt jelenti, hogy alapból nem fogom provokálni a helyzetet és villámgyorsan felkapni a vizet, de nem kell megígérnem neki, hogy nem fejezem be én az esetlegesen felmerülő vitát... ha arra lenne szükség.
A tarkójára simítva a kezemet húzom vissza még egy csókra.
-Ennél most lenne egy fontosabb dolog, amit meg kell beszélnünk...-sokkal komolyabb hangsúlyra váltok.
-Most van esélyem egy gyors menetre vagy csak magamat szenvedtetem?-kérdezem de már nem is bírom halkan nevetek egyet, mert szinte tudom a válaszát. Nem fogja hagyni úgyse, hogy bármit csináljak vele a konyhában úgy, hogy közben vendégek vannak a nappaliban. Pedig lehet, hogy ők nem vennék a lelkükre...


BEE

Redmond Moore, Roxanne Carlton and Abigail Roux imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Charles Holmes
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
young and wild and free 1e5f05b49f42b9537799da8a98c5be4e7c439ce3
young and wild and free A340108fb5014cc322c69bce5cc1590151e5d4ee
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Welcome to Jackass.
★ családi állapot ★ :
young and wild and free D392d9f6b558e1371002834100218ff894d99b03
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
young and wild and free E044845f7bd6951cc2b6c5f363edd11b6e06f14d
★ foglalkozás ★ :
Dokkmunkás
★ play by ★ :
Rudy Pankow
★ szükségem van rád ★ :
young and wild and free 1e7ba85dab8d37589377c92481df9b7e37f98042
★ hozzászólások száma ★ :
125
★ :
young and wild and free B7b95380aa5d42bf86061844f188ca6cf1705ac3
TémanyitásRe: young and wild and free
young and wild and free EmptyCsüt. Aug. 03, 2023 5:33 pm



stay young, get stoned

So what we get drunk? So what we don't sleep? We're just having fun. We don't care who sees. So what we go out? That's how it's supposed to be, Living young and wild and free.



- Igen, nos, egyelőre pontosan ezt a taktikát alkalmazom... bár lehet, hogy ez apámmal szemben nem fog beválni – húzom el a szám, de aztán kicsit elnevetem magam, ahogy elképzelem a szituációt, ahogy épp magasról teszek apám véleményére vagy kiakadására. Igazából ez nem vicces, a legkevésbé sem. Maximum az „annyira rossz, hogy már jó” kategória. De valószínűbb, hogy csak azért röhögök a gondolatra, mert már van bennem néhány sör.

Viszont legalább még vagyok annyira józan, hogy elismerjem, kicsit sok voltam a bejáratnál a fogadásukkor, és elnézést kérjek emiatt Abytől. Remélem, nem volt túl kínos a szitu, mert azzal pont átestem akkor a ló túloldalára, hiszen épp hogy a hangulatot akartam oldani. Plusz lehetséges, hogy tényleg kicsit bezsongtam attól, hogy együtt látom őket. Jól mutatnak együtt.

- Red morcosan fog ücsörögni? - kérdezek vissza megjátszott meglepetten, és szinte érzem, ahogy az a bizonyos kisördög belém bújik ismét, miközben lassan szemtelen vigyort húzok az arcomra. - Miért, talán tud nem morcos is lenni? - Redmond Moore maga a megtestesült komor nyugalom. Bár néhány slukk füves cigi után lehet inkább már ő a belazult nyugalom. De hát így szeretjük.

Elégedetlenül elfintorodom, amikor Charlie engem utánozva gúnyolódik rajtam, miután visszatérve közéjük elhelyezkedem az ölében. (Nem mintha a kanapé nem volna elég széles még úgy öt másik embernek, de itt kényelmesebb egyelőre.) - Ó, jaj, elnézést, többé nem foglak ilyesmivel vádolni, ígérem – helyezem a szívemre a kezem. Aztán az álla alá pöccintek, hogy a figyelmét eltereljem a melleimről, mielőtt azok hipnotizálnák őt. Halkan kuncogok végül, amikor feljebb emelve a fejét egy csókot ad az arcomra. - Ahhham... meglátjuk, bizony – bólogatok felvont szemöldökkel. Még nem történt semmi, még ki sem tettük a lábunkat a lakásból, de ő már a verekedést tervezi. Borzasztó alak. Meg is érdemli, hogy kicsit tovább hergeljem egy ígérettel, amitől – lefogadom – máris kicsit kényelmetlenebb lehet számára ez a póz. Elfojtok egy vigyort, mikor érzem, ahogy megfeszülnek a karjai a derekamon. De akkor Aby újra magára vonja a figyelmem.

- Jaj ne már! Ezt úgy mondod, mintha Charlieval már minimum mattrészegek lennénk. Amúgy is inkább nekünk kellene utolérni a srácokat. Kettecskén szépen sunyiban már elszívtak majd' egy fél spanglit, minden szégyenérzet nélkül – ingatom a fejemet vigyorogva. - A lovagiasság már határozottan kihalóban van – sóhajtok drámaian, majd nevetem el magam. De tényleg nem értem, miért nem hiszik el, hogy csak néhány sört ittunk, azt sem egyszerre, hanem csak úgy, apránként a filmezéshez. Hmm... lehet, hogy a szerelem részegít meg, és azt látják rajtunk. Na mindegy! Úgy döntök, legjobb lesz, ha kicsit kicsalom Charliet a konyhába. A segítsége tényleg nem jönne rosszul, amúgy meg így legalább mindenkinek lesz egy kis ideje kicsit feloldódni... vagy valami. De azért persze próbálok jó házigazda is lenni, és összeszedni az italokat, amiért jöttünk. CJ viszont szinte azonnal eltérítő hadműveletbe kezd.

- Ah, ugyan, nagyfiú! Kibírsz te bármit, erős vagy és megtörhetetlen! - húzódom először egy kicsit hátrébb tőle és a csókjaitól halkan nevetve, de aztán egyik kezemet a szőke tincsei közé vezetem, és megcsókolom. Oké, ebbe itt nagyon könnyen és gyorsan bele lehet feledkezni, ezért igazán igyekszem uralkodni magamon, és fókuszálni arra, hogy feladatunk van. - Viszont azért tényleg őszintén hálás lennék, ha ma este nem vernél meg senkit. - Dőlök hátra kicsit aztán, hogy a szemeibe nézzek, amint eszembe jut a korábbi téma. Ma nálunk vagyunk, én szerveztem ezt az estét, és felelősnek érezném magamat, ha bármi balhé történne. Persze amúgy sem örülök az efféle helyzeteknek, de most különösen rosszul jönne ki, ha valami zűrbe keverednénk. Pláne ha még apám fülébe is jutna valami, akkor aztán jó nagy szívás lenne elé állni ezzel a kapcsolattal. Pedig nagyon nem szeretném, ha miatta gondjaink lennének.


BEE | outfit | Young Wild and Free




Have you ever •• heard the wolf cry to the blue corn moon, or asked the grinning bobcat why he grinned? Can you sing with all the voices of the mountains? Can you paint with all the colors of the wind?

 

Redmond Moore, Charles Holmes and Abigail Roux imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Roxanne Carlton
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
young and wild and free 94f49c0848ce486b2229d6edc80a33c65e5c9b9e
young and wild and free 24532243b7887e76e57593b2ce117a976d9f6c0f
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
young and wild and free 2d0955a78a5bec8d0bdbab0a557eb1cbc9fe6176
"For the two of us, home
isn't a place. It is a person.
And we are finally home."
★ lakhely ★ :
Manhattan ↔ Queens
★ :
young and wild and free 22f5258192e0fb03632341b71d78b96b4ecd25c6
★ idézet ★ :
If you only live once,
today is as good as any day
to live the life of your dreams.

★ foglalkozás ★ :
studying veterinary medicine
★ play by ★ :
Madison Bailey
★ szükségem van rád ★ :
young and wild and free Bd9090b0f7bb40494208691e8200405be0c04cf3
"You think you're one
of millions
, but you're
one in a million to me."
★ hozzászólások száma ★ :
157
★ :
young and wild and free E868117cc3231ed014e84e9c5a7c361ec3fb0559
TémanyitásRe: young and wild and free
young and wild and free EmptyKedd Júl. 18, 2023 6:43 pm

füves banda
- Hát persze. - Vigyorgok Roxyra, bár inkább már grimasznak számít az egész - de mindegy is, mert úgyis gyorsan eltűnik az arcomról. Lehet, hogy az egész egy jól kitalált terv része volt, mi pedig egyenesen belesétáltunk, de igazából a megbánás teljes hiányával dőlök hátra a kanapén, úgyhogy számít az? Legalább ha csak egy kicsit is, de távolabbinak hat az egész üdvözléses jelenet, nem utolsó sorban pedig az is, hogy ma tényleg nem volt kedvem kimozdulni, főleg nem ennyi ember közé.

Elveszem a felém nyújtott cigit Abitól, csak egy kicsivel hosszabban figyelve mielőtt még elpillantanék róla. A liftben még volt egy befejezetlen “beszélgetésünk”, most, hogy egy kicsit lazult az agyam, rögtön ez villan be ahogyan az ölembe költözteti a lábait. Szerencsére nem kell sokat várni, alig pár perc, és Charlie-ék a szemmel dugás után úgy döntöttek, hogy elvonulnak egy időre. És ha már a szemmel dugásnál tartunk, Abs felé fordulok. - Szerintem sem. - Lecserélem a szálat az üvegre, de kevésbé meredeken kortyolok bele, mint korábban Aby tette. Értem én, hogy fel kell oldani a gátlásokat, de ha nem akarunk beszélni a dolgokról kettőnk közt másoknak amíg még mi sem tudjuk miről van szó - vagyis másoknak, Roxy kivételével, mint kiderült; de erről majd később beszélünk - akkor nem biztos, hogy jó ötlet kikapcsolni az agyunkat a koncertre. Végülis ha úgy vesszük, alig pár napja, hogy kevésbé arcbamászóan fülledt a levegő kettőnk közt. Most komolyan nekem kellene a felelősségteljesnek lennem? Mert akkor lehet itt és most elbkujuk az egészet...

- Remélem nem sietnek. - Felé fordulok a következő cserénél, kicsit közelebb is húzva a derekánál. Egyelőre biztonságos a terep, amennyire az lehet, kétlem, hogy két percen belül már vissza is sietnének hozzánk, mert nyilván Roxy egyedül is be tudta volna hozni a cuccokat, ha csak ennyi lett volna a szándéka a konyhában. Az a nagyon vicces az egészben, hogy ebben a helyzetben még mindig több személyes tér jut nekünk, mint a legtöbb esetben otthon, mert itt még mindig csak ketten vannak rajtunk kívül, míg otthon gyakran legalább hárman vagy többen.

Kicsit meglep Abs vallomása, leginkább mert váratlanul ér. Röviden nevetek fel, a konyha irányába lesve, de elég nagy a csend, ezért visszafordulok Aby felé, kicsit közelebb is hajolva, mint korábban voltam. Igazából valahol még mindig a határokon játszunk, csak tapogatjuk, merre is vannak pontosan, kísérletezünk amíg nem tudjuk a válaszokat. Talán valahol minden egyszerűbb is, amíg nem tudjuk a válaszokat az összes felmerülő kérdésre velünk kapcsolatban. - Tényleg azok vagyunk. - Rávigyorgok őszintén, nem sokat gondolva a dolog mögé. - Reméltem, hogy nem Roxyra meg magadra gondoltál. - Forgatom a szemeimet, mielőtt egy újabbat szívnék a cigibe. - Nem vagyok benne biztos, hogy mindkettőnknek be kellene hozni a többieket... - Kimondom végül hangosan is ami a fejemben volt korábban, és most a kijelentése után hangosabbá vált. Lehet hülyeség volt eljönni ebből a szempontból, de még mindig nem bánom és esélyesen nem is fogom. Csak egyszerűen... nem is akarom. Nem akarom elcseszni azt ami régen volt köztünk. És tudjuk, hogy hajlamos vagyok nagyon elcseszni a dolgokat... Azt hiszem egy részem ezért sem akarja kimondani, hogy mi van köztünk, mintha attól hirtelen sokkal valósabb lenne az egész, mint amikor nem mondjuk ki mennyi is pontosan az az extra a barátságunkban.


'Cause a good song never dies
It just reminds you of where you were The first time it made you cry, the first time you felt alive Hope, the wonder drug Don't work no more, think it took too much Sweat, your equity Make the caffeine be your weaponry

Charles Holmes, Roxanne Carlton and Abigail Roux imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Redmond Moore
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
young and wild and free TM5NlP7
young and wild and free A2cce7525dc69d2894cf4cdf324bfb34b16a25a6
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Lonely shadows following me
♫ :
oh give me that fire burn, burn, burn
★ családi állapot ★ :
when it comes to you, I'm not bullet proof
young and wild and free De2118a2f44d97ccf3187968122b869aede57714
Maybe I'll crash into you,
I will surrender tonight
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
young and wild and free D4b8b0c05522d0e7e88e5209cf837c5346af38da
★ idézet ★ :
Sold my soul to a sweet melody
Now I'm gone, now I'm gone, now I'm gone
★ foglalkozás ★ :
Reptiles gitárosa, most éppen felszolgáló, de volt már minden, más munkahelyet nem tud megtartani sokáig
★ play by ★ :
Reece King
★ hozzászólások száma ★ :
172
TémanyitásRe: young and wild and free
young and wild and free EmptySzer. Május 17, 2023 8:04 pm

A füvesek, igen én is az vagyok-
- Szard le, hogy ki mit gondol, az a lényeg, hogy ti mit akartok próbálom bíztatni egy mosoly kíséretében. Tudva, hogy az apja milyen elvekkel van a lánya felé megértem, hogy fél a reakciójától, de most csak az számít, hogy végre boldog, minden más ráér. Nem vagyok kifejezetten az a típus, akit könnyű zavarba hozni, általában magasból leszarom mások véleményét, de Roxy szavai miatt most kicsit elvörösödöm. Hát mindenkinek ennyire egyértelmű az, hogy izzik a levegő Red és köztem? Ha tényleg ennyire nyilvánvaló, akkor azt hiszem, hogy a titkolózásunk körülbelül annyit ér, mint halottnak a csók. Nem tudok nem arra gondolni, hogy a lakóközösségünk is látja a megfoghatatlant, csak úgy csinálnak mintha vakok lennének. Ettől a gondolattól furcsán idegesnek érzem magam.
- Ugyan! legyintek - Nincs miért bocsánatot kérni, nem történt semmi. Maximum Red még egy morcosan fog ücsörögni, kinövi az már nem biztos, hogy nekem nem koppint az orromra a titoktartás megszegése miatt, de majd valamivel kiengesztelem. Mielőtt megindulnánk a srácok felé még gyorsan magamhoz ölelem Ro-t. Nem hiszem, hogy valaha is képes lennék komolyan haragudni rá.
Kétségem sem volt afelől, hogy mire Roxyval újra csatlakozunk a fiúk párosához már nagyban fog menni a füvezés. Redet ismerve, azonnal a zsebébe nyúlt érte, ahogy hátat fordítottunk nekik, megértem, hogy szüksége van valami agykikapcsolásra. Összevont szemöldökkel, vigyorogba figyelem a párocska közjátékát. Olyanok, mintha már legalább tíz éve házasok lennének. Közben kényelembe helyezem magam a kanapén, lábam Red ölébe nyújtva és miután megslukkolom a cigit át is nyújtom a barátnőmnek.
- Gyanúsan nagy volt a csend idekint. egyikünket sem lepte meg, hogy ezek ketten szép csendben már a füvet pusztítják, de nem tagadom, hogy aggódtam azért, hogy minket kihagynak a buliból.
- Másfél óra? Nemár! Csak másfél óránk van arra, hogy elérjük azt a szintet ahol most ti vagytok? rápillantok Redre. - Bele kell húznunk szivi.. passzolom is át neki a cigit. Szerintem már csak idő kérdése, hogy beüssön ez a cucc és akkor már tök mindegy lesz, hogy ki mennyi alkoholt porlasztott el már előtte. Maximum nekik nehezebb lesz a reggel. Még mindig a hátamon fekve figyelem ahogy a gerlicék elvonulnak a konyhába.
- Szerintem ezek nem fognak hamar visszajönni tornázom fel magam, hogy az asztalhoz nyúlva elvegyem az itthagyott vodkát. Törökülésbe húzom a lábaiamat és megszabadítom az üveget a kupakjától. - Szóval, szerintem vegyük kezünkbe az irányítást. emelem számhoz az üveg nyakát és meghúzom az alkoholt. Szerintem a vodkánál kibaszottul nem is létezik jobb pia ezen a földön. Átnyujtom neki az üveget és elveszem a cigit.
- Ha nem sietnek ez is elfogy forgatom meg ujjaim között  füvet, majd visszapasszolom hozzá. Fogalmam sincs, hogy a koncert milyen lesz, abban tuti biztos vagyok, hogy én kibaszottul jól fogom érezni magam. Itt van minden és mindenki akire ehhez igazán szükségem van. Közelebb csúsztatom magam Redhez a kanapén, fejem a mellkasának döntve, lábaimat a zene ritmusára dobolok a lábammal. Ha visszakerül hozzám az üveg egy újabb kortyolok belőle.
- Szerintem amúgy kibaszott jól nézünk ki együtt... lehet, hogy ezt csak a fű hatása mondatja velem, de attól még kurvára igaz. - Mármint te meg én teszem még hozzá, hogyha nem lenne elég egyértelmű neki.

- xxx szó / ruha/ idézet -

Redmond Moore, Charles Holmes and Roxanne Carlton imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Abigail Roux
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
young and wild and free Tumblr_inline_npztjpdPan1sccn28_500


young and wild and free 0489b48d5d7674444f9aaa9c1a6e68e6
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
young and wild and free NliTwkF
Thinking of You keeps me awake. Dreaming of you keeps me asleep. Being with you keeps me alive
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
young and wild and free UF8a1uZ
★ foglalkozás ★ :
balett táncos, oktató
★ play by ★ :
Zendaya
★ hozzászólások száma ★ :
94
★ :
young and wild and free B539120ec4c6a823006588035019740e
TémanyitásRe: young and wild and free
young and wild and free EmptyKedd Május 02, 2023 8:59 am



A füvészkert bennszülöttei.
A barátaink körében már nyíltan vállaljuk, hogy mi is történik köztünk, elvégre a legtöbben így is azt gondolták, hogy kavarunk, az az elenyésző maradék, aki nem így vélekedett az pedig csak azt várta, hogy mikor kezdjük el. Így végülis sok meglepetést nem okoztunk inkább csak megkönnyebbülést és azt hiszem igen jelentős mennyiségű fogadás végére tettünk pontot azzal, hogy összejöttünk. Még fogalmam sincs róla, hogy mégis hogyan fogok megállni az apja előtt a két lábamon, ha Ro úgy dönt, hogy eljött az ideje beavatni. Alapvetően szerintem kedvel engem az örege, de ez csak azért van, mert tudja, hogy vigyázok a lányára és az évek alatt belenyugodott abba, hogy mi tényleg csak a napot lopjuk együtt. Egy dolog viszont nem tűnt el teljesen.. az a méregető ködösség a szemeiben, amivel a barátságunk elején állandóan találkoztam. Most már csak időről időre látom ezt a féltést az arcán, amikor a kezem bátrabban érinti Roxy derekát vagy éppen ő veti magát a karjaimban, hogy egy ölelésbe szorítsam üdvözlésképpen. Sosem adott hangot annak, hogy bármilyen ellenvetése lenne a barátságunkkal kapcsolatban, de éreztem magamon az árnyékát, hogy ennél többként nem szívesen látna a lánya életében. Nem tudom, hogy Ro mennyire tart ettől a beszélgetéstől, de őszintén szólva.. én össze tudnám szarni a gatyámat tőle.
Amint visszatérnek hozzánk életem értelme persze már savazza is a fejemet, hogy nem voltunk képesek megvárni őket, de csak annyira bírom komolyan venni, mint amilyen hihető volt a meglepettsége kb 10 perccel ezelőtt.
-Hát.. PFFF...-figurázom ki nevetve.
-Szinte sértő, hogy önkontrollal vádolsz.-forgatom meg én is a szemeimet majd adok néhány csókot fedetlen vállára miközben a derekánál ölelem magamhoz amint elhelyezkedett az ölemben. Igaza van. Ott van a legjobb helyen.
A melleivel az arcomban nehezebb koncentrálnom és egyébként is valószínűleg befigyel nálam egy kis figyelemzavar, amit ugyan orvos nem diagnosztizált, megtették a szüleim csak ők találóbban "hülyegyereknek" nevezték az állapotomat.
Aby szavaitól még nem vándorol feljebb a tekintetem, de Roxy érintésétől már igen.
-Ki a fene mondta, hogy a szemeit kerestem, okostojások?-kérdezem felvonva a szemöldökeimet majd azért adok Roxy állkapcsa vonalára egy csókot.
-Ahhhhha.. na ja. Azt majd meglátjuk.-talán ki kell osztani néhány pofont talán nem. Ezt majd az univerzum eldönti. Suttogására azonban kicsit elkerekednek a szemeim és erősebben kapaszkodnak az ujjaim az oldalába. Mocsok dolog a többiek előtt húzni az agyamat. Lassan engedem el amikor feláll az ölemből, de a tekintetemmel végig követem akármit is csináljon éppen.
Már éppen ajánlanám fel, hogy segítőkezet nyújtok neki a konyhában, de megelőz.
-Persze!-úgy pattanok fel mint akit az áram rázott meg és indulok Roxy után a fenekét követve.
Bután állok meg a háta mögött, mert azt hittem akar tőlem valamit, de tényleg nekiáll a hűtőben matatni. Amit a kezembe ad már teszem is félre és magam felé fordítom a csípőjénél fogva majd a pultig terelem a testemmel mielőtt a combjai alá nyúlva fel is emelem oda. A csípőm köré vezetem a lábait.
-10 dolcsiba, hogy én nem bírom ki addig..-ajkaim máris a nyakára tapadnak. Tudom, hogy le fog állítani, ő ennél felelősségteljesebb házigazda, de azért én élek azzal a minimális eséllyel, hogy esetleg belemegy a dologba ha már elpattintotta az agyamat. Mondjuk nem szándékosan de mégiscsak megtette.

Redmond Moore, Roxanne Carlton and Abigail Roux imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Charles Holmes
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
young and wild and free 1e5f05b49f42b9537799da8a98c5be4e7c439ce3
young and wild and free A340108fb5014cc322c69bce5cc1590151e5d4ee
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Welcome to Jackass.
★ családi állapot ★ :
young and wild and free D392d9f6b558e1371002834100218ff894d99b03
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
young and wild and free E044845f7bd6951cc2b6c5f363edd11b6e06f14d
★ foglalkozás ★ :
Dokkmunkás
★ play by ★ :
Rudy Pankow
★ szükségem van rád ★ :
young and wild and free 1e7ba85dab8d37589377c92481df9b7e37f98042
★ hozzászólások száma ★ :
125
★ :
young and wild and free B7b95380aa5d42bf86061844f188ca6cf1705ac3
TémanyitásRe: young and wild and free
young and wild and free EmptyVas. Ápr. 30, 2023 6:13 pm

stay young, get stoned

A vigyoromat próbálva elfojtani grimaszolok Charlie felé, csak mert egy szemtelen dög, de amúgy igaza van. Túl jól ismer, és azt is jól látja, hogy hatással van rám az elmúlt pár hét, hogy többet vagyok vele. Hogy máshogyan vagyok vele. Nyilván nem kell magamat bemutatnom neki, de attól még nem fogok ilyen könnyen igazat adni neki. Már csak azért sem. Még majd képes lesz kiállhatatlanul önteltté változni.

Abynek azonban már sokkal könnyebben ismerem be mindezt, a félelmeimmel együtt. Mert ez az igazság. Boldog vagyok Charlieval, bár mellette mindig az voltam, mindig szabadabbnak éreztem magamat, mint bármilyen más helyzetben, de közben még mindig be vagyok ijedve, hogy ez rosszul is elsülhet.

- Ó, én abszolút elhiszem, hogy egymásnak vagyunk teremtve. Csak nem biztos, hogy mindenki így van ezzel. - Ha nem is CJ lesz az, aki végül visszakozik, még ott van apám is, akinek eddig el sem mertem mondani, hogy a gyerekkori legjobb barátom hirtelen a pasimmá lépett elő. Azt hiszem, azt is épp csak elviselte, hogy évek óta ebben a társaságban lógok, olyanok között, akik szerinte rossz hatással vannak rám, rossz fényt vethetnek rám, de ez egy egészen más szint volna a szemében. Sóhajtok. Ezzel most jobb, ha nem foglalkozom. Gondolom, amúgy is eljön majd ennek az ideje is előbb-utóbb. Rákérdezek inkább erre a dologra, ami Aby és Red között van, majd elnevetem magam, amikor azt hallom, hogy „elég gyakori” az „extra” közöttük.

- Helyes, jól csináljátok – bólogatok, mintha bármi szükségük volna az áldásomra. - Egyébként... az első pillanattól, mióta kiléptetek a liftből érezhető ez... hmm... hogy is nevezzem...? Parázslás köztetek, ami bármelyik pillanatban begyulladhat – vonogatom kicsit a szemöldököm. Szerintem ők is jó hatással vannak egymásra. De most nem mondok inkább ilyeneket. Egyelőre nem, hisz érezhetően még ők is épp csak próbálnak rájönni, hogy mi is van közöttük, vagy csak élnek a pillanatnak. A sok-sok pillanatnak, vagy mi. Valójában ezzel – mármint hogy milyen érzékeny még ez a valami közöttük – csak most szembesültem igazán, miután megérkeztek, és emiatt úgy érzem, jövök neki egy, a korábbinál őszintébb bocsánatkéréssel. - Szóval... Azt hiszem, kicsit tényleg túlzásba estem a bejáratnál az előbb. Bocsi. Mondhatjuk, hogy kicsit túl izgatott lettem kettőtök miatt, mert egy ideje már drukkoltam nektek, tudod, mint a kedvenc párosodnak egy sorozatban – vigyorodom el a végére.

- Na jó, gyerünk! Nézzük meg, miben mesterkednek? - Tulajdonképpen ez egy percig sem kérdéses, de azért igyekszem úgy tenni, mintha meglepne, hogy nem voltak képesek megvárni bennünket.

- Hát... pff... Bocs már, hogy azt feltételeztem, akad egy kis önkontrollotok – forgatom a szemeimet drámaian, de aztán nevetek. - Na jó, igazából nem... nem voltak kétségeim afelől, hogy mit művelhettek... - vigyorodom el, miközben már elhelyezkedem Charlie ölében. Kár tagadni, már túl jól ismerjük őket. - Gyanúsan gyorsak? - mosolyodom el újra Red szavaira. - Lehet, hogy csak hiányoztatok, mert negyed órát sem bírunk már ki nélkületek... - nevetek fel. Természetesen NEM a füvet féltettük tőlük. A spangli viszont már jár is körbe, és Abytől hozzám kerül. Lassan szívok belőle, kiélvezve már az első slukkot is, miközben a drágám elkezd társalogni a cicimmel. Aby szavaira el is nevetem magam, aztán Charlie álla alá helyezem a mutatóujjam, és kicsit feljebb emelem a fejét. - Azok itt fent vannak, katona – vonom fel a szemöldököm. Szívok még egyet a füves cigiből, aztán visszaszolgáltatom azt a barátnőmnek. Le vagyunk maradva pár körrel, úgyhogy eszemben sincs egyelőre a fiúk kezébe adni. - Egyébként... senkit nem kell bántani – fordulok vissza Charlie felé egy aprócska grimasszal, majd a következő szavakkal a füléhez hajolok, hogy azokat már csak ő hallja. - Ezek anélkül is csak a tieid – suttogom, aztán elhúzódom, hogy egy kimondatlan ígérettel a tekintetemben a szemébe nézhessek.

- Hmm... egész pontosan másfél óra múlva – válaszolom meg Aby kérdését a telefonom képernyőjére pillantva, miközben már felállok, hogy a kérésére zenét is indítsak. Bár esküdni mertem volna, hogy már indítottam valamit korábban, de lehet a lista azóta már a végére ért. A mobilommal csatlakozom a hangrendszerhez, és indítok ismét egy dalt, de aztán átadom a telómat Abynek. - Tessék, szívem, nyugodtan válogass, mit szeretnétek hallgatni. Egyébként az út legrosszabb esetben is max fél óra, úgyhogy van még bőven időnk bemelegíteni – mosolyodom el. - Erről jut eszembe, hozok is még inni, és néhány poharat ennek a vodkának is – szemezek az üveggel a dohányzóasztalon, amit a srácok hoztak. - Segítesz? - fordulok Charlie felé. Nem mintha egyedül nem bírnék el néhány pohárral és üveggel, de nem bánnék néhány lopott percet kettesben. Ha Charlie velem tart, a konyhába érve szembe fordulok vele. - Tíz dolcsiba, hogy ezek ketten a koncertig sem bírják ki, hogy ne vonuljanak el kettecskén valahová. Vagy legkésőbb közben fognak lelépni – vigyorgok, miközben már a kezébe nyomok néhány üveg sört a hűtőből.


Have you ever •• heard the wolf cry to the blue corn moon, or asked the grinning bobcat why he grinned? Can you sing with all the voices of the mountains? Can you paint with all the colors of the wind?

 

Redmond Moore, Charles Holmes and Abigail Roux imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Roxanne Carlton
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
young and wild and free 94f49c0848ce486b2229d6edc80a33c65e5c9b9e
young and wild and free 24532243b7887e76e57593b2ce117a976d9f6c0f
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
young and wild and free 2d0955a78a5bec8d0bdbab0a557eb1cbc9fe6176
"For the two of us, home
isn't a place. It is a person.
And we are finally home."
★ lakhely ★ :
Manhattan ↔ Queens
★ :
young and wild and free 22f5258192e0fb03632341b71d78b96b4ecd25c6
★ idézet ★ :
If you only live once,
today is as good as any day
to live the life of your dreams.

★ foglalkozás ★ :
studying veterinary medicine
★ play by ★ :
Madison Bailey
★ szükségem van rád ★ :
young and wild and free Bd9090b0f7bb40494208691e8200405be0c04cf3
"You think you're one
of millions
, but you're
one in a million to me."
★ hozzászólások száma ★ :
157
★ :
young and wild and free E868117cc3231ed014e84e9c5a7c361ec3fb0559
TémanyitásRe: young and wild and free
young and wild and free EmptySzomb. Ápr. 29, 2023 5:53 pm

füves banda
Az én amúgy nem is akartam jönni életérzésen Roxy köszöntése határozottan nem segített, de ez még csak az eleje… vagy inkább és ez még csak az eleje. Azért is kap Aby egy és ezt nekem el kell viselni pillantást, bár kicsit drámaibb, mint a helyzet meg a kedvem megkívánná, ahogyan talán kijön a szavaimból is. Egyszer úgyis ki kell ki kell jönnie Roxyból a megjegyzéseinek, szóval legyen az most akkor már. Azt mondjuk nem hiszem, hogy az egész estét megúszom ennyivel, sőt, ennek könnyedén lehet még folytatása, de így is elég okom van maradni, egy jelentős Aby képében, főleg ha tényleg marakodással töltjük majd azt. Annyira nem zavar igazából - jó, egy kicsit mégis -, a legelső megjegyzése volt ami betalált, mert azzal a helyzettel még én sem tudom mi van. Meg sem próbáltam kideríteni, de határozottan hiszem, hogy vannak helyzetek amiket jobb nem nagyon bolygatni, a miénk Abival pedig pont ilyenre váltott. Csak a tűzzel játszanánk továbbra is, és már így is mindig ott a lehetősége annak, hogy elégünk benne.

Még mindig nem látszik az értékelése, legalábbis jó mélyre csomagolta, de nem mondom ki. Nem mondom ki, de egy pillanatra lassan felemelem a szemöldökömet, mert a gondolat ettől még nagyon erősen él bennem. A helyzetet viszont nem akarom tovább szítani, a köszöntését meg amúgy sem tudtam volna felülmúlni. Mindenkinek jobb, ha inkább a söröm megnyitásával foglalom le magamat. Vagyis foglalnám, esélyesen a következő öt percben be is érném ennyivel mint egy jól nevelt gyerek ha megkapja a játékát, ha Roxy is beérte volna annyival, hogy valóban csendben elsétál Abyval. Így viszont kénytelenek voltunk nélkülük elővenni a füvet, ez már szinte szabályszerű lázongás.

Esélyesen rám férne a legjobban most a fű hatása, annyira azért mégsem sürgetném a dolgot, ha szinte nem könyörögte volna ki magának Roxy. Az első slukk után dőlök csak hátra a kanapén, inkább erőltetett próbálkozás ez a lazulásra, mint bármi más ha már az alapból kevés kedvem ennyire ingadozó lett az elmúlt két perc eseményeivel. Nincs bajom Roxyékkal, csak nem mindig marad energiám a társaságra, és ez pont egy ilyen nap. Amíg Charlienál van a spangli, újabbakat kortyolok a sörbe, anélkül, hogy beszélgetést kezdeményeznék - ahhoz még közel sem volt elég ideje hatni sem az alkoholnak, sem pedig a fűnek. Mielőtt viszont bármelyik is ütni kezdene, Roxy éles hangja megzavarja az addigi csendet. Az érkező lányok felém pillantok, de inkább csak kifogás, a tekintetem Abyn időzik hosszasan - a másik páros most úgyis esélyesen eléggé elfoglalt ahhoz, hogy annyira ne legyen feltűnő. Nem tudom mire gondolt amikor engem hívott, az utolsó koncertünk óta nem voltunk sehova.

- Alig egy pár körrel, gyanúsan gyorsak voltatok. - Mintha nem merték volna ránk bízni a füvet, ami valahol talán jogos is. Újabbakat kortyolok a sörömbe, miközben Aby az ölembe nyújtóztatja a lábait. Ez az egyszerű mozdulat igazából alig változott az elmúlt hetekben, csak minden más borult fel körülötte.


'Cause a good song never dies
It just reminds you of where you were The first time it made you cry, the first time you felt alive Hope, the wonder drug Don't work no more, think it took too much Sweat, your equity Make the caffeine be your weaponry

Roxanne Carlton and Abigail Roux imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Redmond Moore
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
young and wild and free TM5NlP7
young and wild and free A2cce7525dc69d2894cf4cdf324bfb34b16a25a6
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Lonely shadows following me
♫ :
oh give me that fire burn, burn, burn
★ családi állapot ★ :
when it comes to you, I'm not bullet proof
young and wild and free De2118a2f44d97ccf3187968122b869aede57714
Maybe I'll crash into you,
I will surrender tonight
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
young and wild and free D4b8b0c05522d0e7e88e5209cf837c5346af38da
★ idézet ★ :
Sold my soul to a sweet melody
Now I'm gone, now I'm gone, now I'm gone
★ foglalkozás ★ :
Reptiles gitárosa, most éppen felszolgáló, de volt már minden, más munkahelyet nem tud megtartani sokáig
★ play by ★ :
Reece King
★ hozzászólások száma ★ :
172
TémanyitásRe: young and wild and free
young and wild and free EmptyPént. Ápr. 28, 2023 12:28 pm

A füvesek, igen én is az vagyok-
Azóta, hogy van ez az izé köztem és Red között még nem voltunk együtt nyilvánosan sehol. Tudom, hogy ugyanúgy barátok vagyunk, de azért a szex felborítja a dolgokat még akkor is, ha erről nem beszélünk. Viszont, mindent leszámítva még mindig fontos nekem a barátsága úgyhogy azt is táplálnunk kell minden nap. Úgyhogy, arra számítok, hogy ez az alkalom tökéletes táptalaja lesz annak, hogy gondozni tudjuk a barátságunkat. Nem tudom, hogy ő hogyan vélekedik erről a kapcsolatról, ha vélekedik egyáltalán. Tudom, hogy nem süllyedhetünk bele ebbe az állapotba, előbb vagy utóbb eljön annak is az ideje, hogy megbeszéljük mi is történik pontosan, de amíg lehet mindenképp halogatni fogom ezt a beszélgetést a részemről. Redet ismerve, pedig nem fogja ilyen hülyeségekkel fárasztani magát.
Roxy a legjobb barátnőm már azt sem tudom, hogy mióta, nyilvánvaló, hogy vannak dolgok, amiket elmondok neki és igen, a Reddel való őrült kapcsolatom törtétesen ebbe a kategóriába tartozik. Már rögtön másnap felhívtam, és elmeséltem neki mindent, baráti tanácsot kértem és megpróbáltam lenyugtatni magam általa. Hát...mondhatjuk, hogy nem igazán sikerült. Amikor feldobta a koncert ötletét, azonnal mondtam neki, hogy kit fogok elhívni és megkértem arra is, hogy majd lepődjön meg, ha felbukkan Red mellettem, de erre az oszkár díjas alakításra azt hiszem egyáltalán nem voltam felkészülve. Abban bíztam kicsit diszkrétebb lesz.
Őszintén bízom abban, hogy ettől a kis közjátéktól nem ment el a maradék bulis hangulata is Rednek, de ha mégis így lesz, amjd igyekszem meggyőzni arról, hogy maradjon. Kényelmesen elnyújtozom az ágyban, miközben Roxyt figyelem. Minden mozdulatáról, minden szavából árad az, hogy mennyire szereti Charliet. Igazából mindig is látszott rajtuk az, hogy mekkora az összhang közöttük, csak mintha ezt ők nem akarták volna látni. Nagyon örülök, hogy  a barátnőm megtalálta a boldogságot, és remélem, hogy a folytonos aggódással nem rontják el az egészet.
- Ne hagyd, hogy a fölösleges félelem befurakodjon a bőröd alá. Hidd csak el, hogy ti egymásnak vagytok teremtve kevés az annyira összeillő pár mint ők, és ezt komolyan gondolom. - Charlie jó hatással van a boldogság hormonjaidra. vigyorgok rá szélesen, majd oldalamról a hátamra fordulok és a csillárt bámulom a tekintetemmel.
- Hát...nem is tudom. Mi csak úgy vagyunk... válaszolok a kérdésére úgy, hogy még mindig a falat figyelem - Mi csak barátok vagyunk, tudod, néha egy kis extrával pillantok ré újra vigyorogva - Elég gyakran ami azt illeti felvonom a szemöldököm pimaszul. Enyhén szólva is eléggé rá vagyunk kattanva egymásra, szinte nem bírunk tíz percnél hosszabb ideig egymás társaságában lenni szex nélkül. Nem tudom mi ez, és nem értem, hogy honnan jött hirtelen, de van és nem tudjuk mit kezdjünk vele. Amíg Roxie a fürdőszobában készülődik én magamhoz veszem a sörömet, hogy egy kis alkoholt juttassak a szervezetembe. Elismerően bólintok amikor meglátom Roxiet. Eszmletlenül gyönyörű.
- Hát csoda lesz, ha nem a cicidet fogja bámulni nulla huszonnégyben még én is szinte folyamatosan bámulnám őket. Kuncogva csóválom meg a fejem miközben lemondüan sóhajtok. Feladom, azt hiszem, hogy az lesz a legjobb, ha nem akarom irányítani a dolgokat és hagyom, hogy ők lemeccseljék egymás között, mindketten felnőttek, elboldogulnak.
- Az is valami bólintok egyetértően. Kicsit félek attól, hogy Rednem egy életre elmegy a kedve a társaságtól, de azért remélem, hogy mégsem. Talán egy icipici esély van arra, hogy jól érezze magát. Nevetve indulok meg Roxie után a nappaliba, ahol azonnal megcsap a fű ismerős szaga. Ahogy sejtettem, egyszerűen képtelenek voltak várni. Mondjuk ki hibáztathatja őket, Roxie szavai egyenlőek voltak egy felszólítással. Lehuppanok Red mellé a kanapéra, felvont szemöldökkel figyelem a fiúkat. Megvárom amíg Red egy újabbat szív a neki átnyújtott cigiből, majd kiveszem ujjai közül a szálat és beleszívok.
- Charlie...Roxy szemei nem ott vannak röhögök jóízűen miközben őket figyelem. Egy újabbat slukkolok a cigiből, majd átnyújtom azt Roxynak.
- Tessék cica, már így is le vagyunk maradva. hátradőlök a kanapén és lábaimat végignyújtom Red ölében. - Nem akar valaki zenét kapcsolni? nyilván elsősorban a házgazdákat kérdezem, de nekem mindegy ki lesz a DJ. Belekortyolok a sörömbe. A pia és fű kombója szerintem nemsokára megteszi a hatását.
- Mikor kezdődik a koncert?


- xxx szó / ruha/ idézet -

Redmond Moore and Roxanne Carlton imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Abigail Roux
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
young and wild and free Tumblr_inline_npztjpdPan1sccn28_500


young and wild and free 0489b48d5d7674444f9aaa9c1a6e68e6
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
young and wild and free NliTwkF
Thinking of You keeps me awake. Dreaming of you keeps me asleep. Being with you keeps me alive
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
young and wild and free UF8a1uZ
★ foglalkozás ★ :
balett táncos, oktató
★ play by ★ :
Zendaya
★ hozzászólások száma ★ :
94
★ :
young and wild and free B539120ec4c6a823006588035019740e
TémanyitásRe: young and wild and free
young and wild and free EmptySzer. Ápr. 26, 2023 1:15 pm



A füvészkert bennszülöttei.
Hamar le kell fújnom bármilyen két személyre korlátozódó terveimet, hiszen épp csak elkényelmesedik és már el is tűnik a karjaimból... szép... mondhatom szép... így bosszantani az embert.. A kis ártatlan mosolyának pedig egyetlen másodpercig sem hiszek, hiszen pontosan tudom mennyire élvezi ezt a helyzetet, hogy ennyire könnyen meg tudja vezetni az agyamat ahogyan csak akarja. Mondjuk.. nem is nagyon tiltakozok.
A vendégek fogadása után talán az a legnagyobb csoda, hogy Red nem fordul egyből sarkon, bár ahogy Roxytól hallottam van néhány oka maradni, ebből kapásból kettőt Aby ki is rakott a kirakatba. Ilyen szerelésbe én sem nagyon engedném sehova egyedül Ro-t. Még korai lenne előre megnyugodnom ilyen szempontból, hiszen az asszony még csak most készül átöltözni szóval még az én nyakam körül is szorulhat a hurok.
-Azt hát.-bólintok Roxynak, bár pontosan tudom, hogy nem nagyon van szüksége még az én elvadításomra is, hiszen magától is bőven tud, ha akar.
-Édes vagy.. próbáld még meg bemutatni magad nekem..-vigyorgok rá a kinyújtott nyelvével szemben. Ezt biztos nem hagynám, hogy ennyivel megússza, de most sokan vagyunk ahhoz, hogy bárhogyan jobb irányba fordítsam a viselkedését. Bár engem sosem zavart az, hogy ennyire felvágták a nyelvét. Sőt.. így szeretem csak igazán.
A továbbiakat már inkább csak hagyom, hogy lejátszák egymás között, hiszen egyiknek sincs szüksége a védelmemre és Red is láthatóan jobban kezeli ezt a fajta megnyilvánulást, mint a fogadtatást.
Szerintem még Roxy is tisztában van azzal, hogy nem fogunk a játékszabályai szerint játszani, sőt, így csak eggyel több okot adott arra, hogy még véletlenül se várjuk meg amíg őket, hiszen a franc se tudja mennyi ideig fognak duruzsolni a szobájában miközben ruhákat válogatnak.
Red rám emelkedő tekintete pedig csak megerősít abban, hogy ugyanaz jár a fejünkben. Szavaimra válaszként pedig már túrja is a zsebét. Mennyire volt szükségünk? Körülbelül 36 másodpercre azután, hogy ketten maradtunk és máris rosszban sántikálunk, bár ez igazából csakis Roxy hibája..
Halkan nevetve veszem át tőle a megtekert cigit és közben már veszem is elő a zsebemből a gyújtót. Amint leégett a felesleg az első rendes slukkot a tüdőmben tartva adom vissza a szálat Rednek. Előbb vagy utóbb úgyis kaptam volna valamiért a pofámra Roxytól, de legalább így még ennek ellenére is jól fogom érezni magam.
A számításokkal ellentétben csak néhányszor cserélhet gazdát a kezünkben a cucc mire meghallom Roxy hangját és balszerencsére éppen én voltam soron, nem mintha bárhogy le tudtam volna tagadni a dolgot. Mikor tanultak meg a lányok ilyen gyorsan átöltözni?
-Roxanne?!-viszonzom a hangsúlyát és csúszik egy kicsit feljebb a szemöldököm a teljes nevem hallatán, amit csak akkor használ, amikor bajban vagyok.
-Nem történik semmi olyan, amire ne számíthattál volna.-vigyorgok rá szigorú tekintete ellenére. Ő is tudhatja, hogy ilyen könnyen én nem esedezek bűnbocsánatért. Egyébként is csak kihasználja a helyzetet, hogy ismételten bejöttek a számításai, hiszen pontosan tudhatta, hogy ez lesz a vége, ha magunkra hagynak bennünket. Most én forgatom meg a szememet. Mintha egyébként nem próbálnék mindenben a kedvében járni mindig.. Redről ilyen szempontból nem nyilatkozhatok, de ha rossz sora lenne Abynek mellette, akkor gondolom nem lenne itt.
Ahogy Roxy megmozdul az irányomba még átadom Rednek a cigit, mert nem tudom eldönteni, hogy most megver vagy csak az mellém ül. Végül egyik sem nyer, hiszen az ölemben foglal helyet, én pedig csak hanyagul átölelem a derekát, de a tekintetem féloldalasan szinte belebukik a dekoltázsába. Nagyot nyelek. Igazából szimplán csak szólhatott volna, hogy ma azt akarja, hogy verekedjek.. korábban sem jelentett problémát felemelni az öklömet a rajta legeltetett tekintetekért.. most meg aztán pláne. Pedig nem gondoltam volna, hogy még az eddigieknél is lehet szűkösebb a komfortzónám.
-Dögös vagy, édes.. de ezzel nagyon sok bámészkodónak adtad fel az utolsó kenetet, ugye tudod?-kérdezem felvonva a szemöldökeimet miközben konkrétan a melleihez beszélek és csak akkor emelem rá tekintetem amikor ez még nekem is leesik egy kis fáziskéséssel. Nekem végülis szabad, hiszen mi egymáshoz tartozunk.

Redmond Moore, Roxanne Carlton and Abigail Roux imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Charles Holmes
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
young and wild and free 1e5f05b49f42b9537799da8a98c5be4e7c439ce3
young and wild and free A340108fb5014cc322c69bce5cc1590151e5d4ee
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Welcome to Jackass.
★ családi állapot ★ :
young and wild and free D392d9f6b558e1371002834100218ff894d99b03
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
young and wild and free E044845f7bd6951cc2b6c5f363edd11b6e06f14d
★ foglalkozás ★ :
Dokkmunkás
★ play by ★ :
Rudy Pankow
★ szükségem van rád ★ :
young and wild and free 1e7ba85dab8d37589377c92481df9b7e37f98042
★ hozzászólások száma ★ :
125
★ :
young and wild and free B7b95380aa5d42bf86061844f188ca6cf1705ac3
TémanyitásRe: young and wild and free
young and wild and free EmptyKedd Ápr. 25, 2023 11:55 pm

stay young, get stoned

- Jaj, édes, én sosem állítottam az ellenkezőjét. - Az Oroszlánkirály tényleg egy kihagyhatatlan örök klasszikus, és bármikor szívesen megnézem vele, de imádom, ahogy felhúzza magát ezen, és szinte személyes sértésnek veszi, hogy nem a megfelelő hangsúllyal beszéltem a kedvenc Disney meséjéről. Mint egy ötéves.  

Mosolyogva ingatom a fejemet az önelégültségét látva. Mázlija, hogy ennyire aranyosnak találom a szemtelenkedését, különben emiatt most őt zavarnám be a konyhába, hogy akkor hozza elő ő azokat a söröket. De persze a legkevésbé sem esik nehezemre, hogy én tegyem meg ezt a kört, aminek a végén az ölében landolok. Kár, hogy három egész másodpercünk marad csupán enyelegni, mielőtt csengőszóra szétrebbennénk. Igazából csak én rebbenek, ő pedig még további két percig úgy ül ott a kanapén, mint akit leforráztak. Menteném a helyzetet egy ki nem mondott ígérettel, de igazából szerintem csak rontok rajta, ezért végül csak ártatlanul elmosolyodom, mielőtt a vendégeink fogadására érkeznénk a bejárathoz. És én tényleg szeretnék jó vendéglátó háziasszony lenni, meg ilyenek, de amint meglátom Red frusztrált tekintetét és sűrűn forgatott szemeit, nem tudok uralkodni magamon. Mondjuk kezdem érezni, hogy kicsit túllövök a célon, amikor még Charlie is megjegyzést tesz erre. Pedig ő is zsigerből tud mocsok dög lenni, ha akar.

- Azt mondod? - vonogatom felfelé a szemöldököm. Amúgy lehet, hogy igaza van, és ő van rám ilyen hatással, de úgysem ismerném ezt így el. - Édes vagy, hogy felelősséget vállalnál a tetteimért – vigyorgok rá – de magamtól is tudok ám szemtelen lenni – öltöm is ki rá a nyelvemet. Kicsit kezd az az érzésem lenni, hogy talán belém bújhatott egy nagyjából óvodás korú, dedós kisördög ma este. (Nem, nem Charliera céloztam, te kis huncut!)

- Ó, őszintén értékelem az erőfeszítéseid, Red – mosolygok rá édesen. Na jó, nem pödröm tovább az oroszlán bajszát. Épp csak olyan mértékben állt szándékomban borzolni a kedélyeket, ami pont, hogy oldja a kicsit a feszkót, de még nem rontom el senkinek a jó kedvét. Vagy, mondjuk úgy, a lehetőségét a jó kedvre. Szóval hamar vissza is vonulok Abyvel szobámba. Nekünk még amúgy is dolgunk van. Mármint néhány fontos megbeszélni valón túl még át is kéne öltöznöm valami alkalomhoz illőbe.

- Hmm... - ábrándosan sóhajtok, amikor a szobám zárt ajtaja mögött szembe fordulok a barátnőmmel. - Igazi lovag tud lenni, ha akar – görbül felfelé a szám két sarka. - Az összhang valójában mindig is megvolt közöttünk, csak ez most... hogy is mondjam? Jóval szélesebb körben is megmutatkozhat... – vigyorodom el, és küldök Aby felé egy sokat sejtető pillantást. - De tudod, ez annyira új még... még mindig nem merem teljesen beleélni magamat. Félek, hogy valami közénk állhat, és teljes egészében elveszíthetem. - A pasimként, a barátomként, mindenhogy. De talán csak idő kell, amíg hozzászokom az új helyzethez, és akkor végre majd el merem hinni, hogy ez működhet hosszútávon. - Nem értem, miért olyan nehéz elhinni, hogy csak söröztünk? A többi amit rajtam látsz, az csak... boldogság – legyezgetem magamat az egyik tenyeremmel, kicsit túljátszva, elhülyéskedve a dolgot, aztán el is nevetem magam.

- Na jó, és mi a helyzet veletek? - Redet hozta magával plusz egy főnek, akkor nyilván annyira nem titok a dolog, hogy van valami közöttük, de közben mégis mintha még mindig úgy próbálnának tenni, mintha ez abszolút semmiség volna. Vagy talán tényleg úgy gondolják, hogy semmiség. Ezt igazából csak ők tudhatják.

A nagy nehezen összeválogatott szerelésemmel elvonulok a fürdőmbe átöltözni. Nem okozna különösebben gondot az sem, ha Aby előtt kellene ezt megtennem, de ott legalább látom is magamat azonnal a tükörben, amint elkészülök. Visszatérve a szobámba elnevetem magam a dicsérő szavakat hallva, egy egészen kicsit talán még zavarba is jövök. Főleg amikor Charliet említi. - Gondolod? Köszi – mosolygok a lányra, mielőtt elmerülnék a kiegészítőim között. Aztán egy kisebb sóhajjal, és egy egész kicsi bűntudattal a tekintetemben fordulok vissza felé, az alsó ajkamat is lebiggyesztve, amikor Red ismét szóba kerül.

- Igen, tudom, hogy rendes srác, és amúgy semmi bajom vele, sőt, tökre bírom őt. Csak így... Grrr... - erősen gesztikulálok, és mutogatok, mondhatni épp a bennem lakozó, kitörni vágyó kis szörnyeteget próbálom megzabolázni. - Olyan jó piszkálni őt – ismerem el. Red a komolyságával és nyugodtságával szó szerint arra ingerel, hogy kibillentsem őt ebből az állapotból. És állati nehéz lesz megállni, hogy ne tegyem. - Nem ígérhetek semmit, de megpróbálom visszafogni magamat – adom be félig a derekam végül. Ez is valami, nem?

- Rosszban? Ezek a srácok? Ugyan! Azt sem tudják, mi az, vagy hogy kell... - nevetek jóízűen a saját viccemen. Valójában egyetlen másodpercig sem kétlem, hogy a fiúk még csak meg sem próbáltak jól viselkedni. Egy utolsó pillantást vetek még a tükörképemre, aztán bólintok, hogy szerintem is mehetünk. És még el sem érjük a nappalit, amikor megcsapja az orromat a marihuána ismerős, édeskés illata.

- Charleeesss?! Hát itt meg mi történik? - Teljesen egyértelmű, hogy mi, de szeretnék kiváltani belőle, illetve mindkettejükből minimum egy röpke pillanatnyi bűntudatot. Na jó, igazából teljességgel kétlem, hogy bánnák a bűnüket, vagy lenne bármiféle szégyenérzetük miatta. Főleg, ha a fű hatóelemei már kellően szétterjedtek a vérkeringésükben. És igazából remélem, hogy így van. Mármint... nem véletlenül fenyegettem meg őket, hogy ne gyújtsanak rá nélkülünk. Nem voltak kétségeim azt illetően, hogy így már csak azért is megteszik, aztán így amíg elkészültem, legalább a fiúk sem unatkozhattak, meg egyesek talán már jó eséllyel kicsit be is lazultak. - Most komolyan képesek voltatok elkezdeni nélkülünk? Azt hiszem, ezután a minimum, hogy mindenben a kedvünkben kell járniuk ma este, nem igaz, Aby? - vetek cinkos pillantást a barátnőmre, majd egyenest CJ-hez sétálok, és helyet foglalok az ölében, ezúttal féloldalasan. Nem mintha ne volna elég más ülőhely ebben a nappaliban, de egyértelműen itt a legkényelmesebb. - Szerintem rajtunk a sor! - bökök állammal a spangli felé.


Have you ever •• heard the wolf cry to the blue corn moon, or asked the grinning bobcat why he grinned? Can you sing with all the voices of the mountains? Can you paint with all the colors of the wind?

 

Redmond Moore, Charles Holmes and Abigail Roux imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Roxanne Carlton
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
young and wild and free 94f49c0848ce486b2229d6edc80a33c65e5c9b9e
young and wild and free 24532243b7887e76e57593b2ce117a976d9f6c0f
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
young and wild and free 2d0955a78a5bec8d0bdbab0a557eb1cbc9fe6176
"For the two of us, home
isn't a place. It is a person.
And we are finally home."
★ lakhely ★ :
Manhattan ↔ Queens
★ :
young and wild and free 22f5258192e0fb03632341b71d78b96b4ecd25c6
★ idézet ★ :
If you only live once,
today is as good as any day
to live the life of your dreams.

★ foglalkozás ★ :
studying veterinary medicine
★ play by ★ :
Madison Bailey
★ szükségem van rád ★ :
young and wild and free Bd9090b0f7bb40494208691e8200405be0c04cf3
"You think you're one
of millions
, but you're
one in a million to me."
★ hozzászólások száma ★ :
157
★ :
young and wild and free E868117cc3231ed014e84e9c5a7c361ec3fb0559
TémanyitásRe: young and wild and free
young and wild and free EmptyHétf. Ápr. 24, 2023 8:15 pm

füves banda
Vissza kell fognom magamat a folyosón Abival, mert fogalmam sincs, mikor jelen meg ismét valaki. Nálunk tényleg alig tudni, hogy mikor érkezik vagy távozik valaki ismerős vagy ismeretlen, nekem pedig még mindig semmi kedvem senkinek sem magyarázkodni a kapcsolatunkról vagy annak változásairól; mert ismerem annyira a srácokat, hogy kérdésekkel bombáznának és biztos, hogy a cukkolást sem úsznánk meg, mert teljesen kizártnak látom, hogy szinte bárki is felnőttként kezelné a helyzetet, vagy ne sorolgatná magában majd hangosan az okokat, hogy ez miért és hány ponton lehet rossz. Egyszerűen csak nem akarom ennyire túlbonyolítani az egészet, ráadásul kettőnkön kívül nem is tartozik másra, hogy mit csinálunk, amikor senki sem figyel.

- Most fenyegetsz? - De kettő játssza a játékot, azért is akad egy kisebb, egészen játékos és valahol kihívó éle annak az apró mosolynak amit még felé küldök teljes titokban, mielőtt még a többiek közé érnénk. Ettől még persze megragad bennem még egy pillanatra a mögöttes tartalom ami a kijelentésével jár - de tényleg csak egy pillanatra, mert Roxy mindent elsöpró alakítása kiveri a fejemből a liftes beszélgetésünket egy időre.
Nagyon érett már az a szemforgatás, nem csak Roxy kezdeti köszöntése, de az azt követő megjegyzése után is. Mondjuk a mostani négyesünkben pont mindegy, hogy mit gondol, mondd vagy éppen… tud? Valahol az utóbbi miatt is pillantok Abira, mert mi is az amit Roxy tud lényegében? Azt gyanítom, hogy sokkal többet, mint mások, erre pedig Abi bocsánatkérő tekintete is rásegít. Szóval most kinek is kellene viselkedni? Mert ezt határozottan nem én kezdtem, ennyire még az én kisugárzásom sem hatásos.
Fogalmam sincs, mások mikor tudnák meg, vagy mennyit úgy általánosan, mert ami köztünk van az ránk tartozik, eddig is tökéletesen megvoltunk anélkül, hogy nevén nevezzünk, jelzőket keressünk és aggassunk rá, hogy azok súlyával kössük le. Csak van, létezik, él és lélegzik köztünk szabadon, anélkül, hogy mindenféle béklyó lekötné. Könnyednek hat, néha egészen álomszerűnek, alig valósnak - és ez a kényes buborék lehet pont akkor pattanna szét, amikor megpróbálnánk mégis megfogni, megvizsgálni közelebbről, nagyító alá helyezve mérlegelve meglátnánk rajta talán a repedéseket is. Észrevehetnénk a hibákat, elveszhetnénk bennünk, elveszítené azt amitől eddig különleges volt. Nem akarom piszkálni amíg nem kell. De igazából az is lehet, hogy valahol még mindig félek tőle. Félek attól, hogy mit látnék, ha szembenézek vele úgy igazán.
– Nem mert akkor még kiesnék a lendületből. - És azt hiszem a mai napra az kelleni is fog, szóval maradok a szokásos szemforgatásomnál, köszönöm. - De a kedvért majd megpróbálom. - Csak hogy lássa mennyire nagylelkű tudok lenni amúgy, csak kár, hogy annyi gúny van a hangomban, hogy még egy apró alig mosoly is megjen az arcomon, bár esélyesen közelebb áll egy gúnnyal tűzdelt grimaszhoz, mint egy valós mosolyhoz. - Érezni. - És most tényleg gúnyossá válik, de van annyi játékos éle, hogy érezhesse, még nem sértődtem meg. Azzal viszont, hogy újra meg újra arra kér, nehogy elkezdjük nélküle, határozottan én is arra kezdek gondolni, hogy elkezdhetnénk nélküle. És persze, nem bírom elnyomni a második szemforgatásomat sem, amikor még mutogatni is képes visszafordulni. Alig tűnnek el Abival, Charlie felé fordulok némán, hogy ő mit gondol erről az egészről… és szerencsére úgy tűnik, hogy nagyon is egy véleményen vagyunk. Egyetértően biccentek felé, miközben már veszem is elő a zsebembe rejtett kincseket. Előbb vagy utóbb amúgyis rágyújtottunk volna, így meg simán lehet előbb, mint utóbb. És most még annyira nagyon nagylelkű is vagyok, hogy felé tartva a kész szálat felajánlom neki az első slukk jogát. És ezek után mondják, hogy nem tudok rohadt kedves lenni.
Igazából fű nélkül is tudok lazítani, de nem úgy, hogy közben azt valami elvárásként tolják az arcomba - duplán is. Általában ilyenkor szoktam megmakacsolni magam, és még azért sem azt tenni amibe kényszerítenének. Innen ered a cinkos fény a tekintetemben, amíg arra várok, hogy Charlie elfogadja a felajánlásomat. Ebben határozottan ketten vagyunk.


'Cause a good song never dies
It just reminds you of where you were The first time it made you cry, the first time you felt alive Hope, the wonder drug Don't work no more, think it took too much Sweat, your equity Make the caffeine be your weaponry

Charles Holmes, Roxanne Carlton and Abigail Roux imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Redmond Moore
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
young and wild and free TM5NlP7
young and wild and free A2cce7525dc69d2894cf4cdf324bfb34b16a25a6
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Lonely shadows following me
♫ :
oh give me that fire burn, burn, burn
★ családi állapot ★ :
when it comes to you, I'm not bullet proof
young and wild and free De2118a2f44d97ccf3187968122b869aede57714
Maybe I'll crash into you,
I will surrender tonight
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
young and wild and free D4b8b0c05522d0e7e88e5209cf837c5346af38da
★ idézet ★ :
Sold my soul to a sweet melody
Now I'm gone, now I'm gone, now I'm gone
★ foglalkozás ★ :
Reptiles gitárosa, most éppen felszolgáló, de volt már minden, más munkahelyet nem tud megtartani sokáig
★ play by ★ :
Reece King
★ hozzászólások száma ★ :
172
TémanyitásRe: young and wild and free
young and wild and free EmptyVas. Ápr. 23, 2023 12:55 pm

A füvesek, igen én is az vagyok-
Ha egészen őszinte akarok lenni, akkor bevallom, hogy vannak kétségeim az estével kapcsolatban, de én mindig pozitívan állok a dolgok mellé, így erre a bulira is így készülődök. Ez lesz az első nilvános megjelenésem Reddel azóta hogy, -hogy is fogalmazzak, - van közöttünk ez a valami? Nem aggatunk a dologra címkéket, inkább csak teljes mértékben kiélvezzük amíg tart. Nos, egyelőre nagyon is úgy tűnik, hogy nem igazán szándékozik kialudni a tűz. Vegyes érzések kavarognak a fejemben miközben készülődünk, remélem, hogy nem fog kudarcba fulladni az este és Rednek is sikerül majd kicsit kikapcsolódnia. Tudom jól, hogy a rámenősségemnek köszönhetően mondott végül igent a dologra, nem feltétlenül azért, mert kedve van hozzá.
Türelmetlenül várakozok az előszobában amíg végre összeszedi magát annyira, hogy indulásra készen állunk.
- Köszi viszonzom a lopott csókot - Te is kitettél  magadért bólintok elismerően. Csak remélni tudom, hogy a modora is hasonlóan jó lesz az este folyamán és nem kell majd nagyon csúnyán néznem rá.

Minél közelebb érünk Ro otthonához én annál izgatottab vagyok már. Várom, hogy közös időt tölthessek el a legjobb barátnőmmel, és kíváncsi vagyok, hogy merre alakul ez az egész buli, csak remélni tudom, hogy nem lesz káosz belőle.
- Ahogy gondolod nézek rá szemtelenül - Csak nehogy lemaradj valamiről jó, kicsit cukkolom, de ennyi még azt hiszem belefér ebbe a barátság extrákkal nevezetű, furán alakuló kapcsolatba, nem? A lift ajtóval szinte egyszerre Roxy lakásának ajtaja is nyílik, hogy nemsokára megpillanthassam a barátnőm vidáman mosolygó ábrázatát. Sejtettem, hogy nem lesz képes kibírni megjegyzések nélkül a ma estét, de nem gondoltam, hogy két másdoperccel az érkezésünk után lenyom egy ekkora színdarabot, komolyan Oscar díjat a csajnak. Kidülleztett szemekkel próbálom tudtára adni nemtetszésemet az üdvözlése miatt, de látszólag nem nagyon rendíti meg abban, hogy folytassa. Bocsánatkérő pillantást küldök Red felé, miközben hagyom, hogy Roxy magával hurcoljon a szobába. Azért nem tudom elnyomni a vigyorgást, amit a teljesen felpörgött barátnőm piszkálódása vált ki belőlem. Tudom, hogy nem rosszindulat vezérli, sokkal inkább játékos piszkálódás és őt ismerve Rednek még bőven lesz ebben része az este során. Teljes mértékben otthonosan érzem magam, úgyhogy miután biztonsági okok miatt leteszem a kezemben tartott sört el is dobom magam az ágyban. Kicseszettül kényelmes, én ha itt kellene egész végig feküdnöm is boldog lennék.
- Remélem jól bánik veled, különben velem fog meggyűlni a baja félig komolyan, félig játékosan mondom neki a szavakat. Ro megérdemli, hogy valaki igazán szeresse és tisztelje őt. Charlieval már nagyon régóta együtt kellene lenniük, szinte sors szerű az ő ismeretségük. Nem kétlem, hogy ez egy igazán virágzó kapcsolat lesz, csak...Charlie ne bassza el. - Csak sör mi? AHAAAA.... mert el is hiszem, hogy itt ülnek ki tudja mióta és végig csak a sörrel voltak elfoglalva. - Te miről beszélsz? Ne viccelj ülök fel az ágyban - Egy szemeteszsákban is csodálatosan néznél ki Roxy én extravagáns vagyok, szeretem a kihívó dolgokat, szeretem, ha megbámulnak, ha a megjelenésem nem feltétlenül „illő,” de Ro a szó legnemesebb értelmében gyönyörű. Visszadőlök a matracra a plafont bámulva amíg a barátnőm a fürdőszobába vonul öltözni. Felőlem itt mellettem is öltözhetne, mert engem egyáltalán nem zavar, de ha neki így kényelmes, akkor legyen. Őjra ülő helyzetbe húzom magam, amikor megjelenik. Elismerően bólogatok miközben mindkét mutatóujjam felfelé tartva leokézom az outfitet.
- Ezeket a ciciket kisanyám, többször kellene mutogatnod. Dögös vagy cica tényleg az, nem túlzok. - Charlie pofája a földet fogja súrolni ha meglát. sétálok közelebb az asztalhoz, hogy magamhoz vegyem a sört miközben ő a kiegészítőket nézegeti. Belekortyolokok a nedűbe. - Háát...maradjunk annyiban, hogy megvannak a módszereim. vigyorgok rá. - Red rendes srác. Kedvelem őt. Szóval, megtennéd, hogy kíméletes leszel vele? A kedvemért... tényleg kedvelem Red mogorva fejét. Tud ő nagyon jó arc is lenni ha akar, csak a megfelelő hangulatot kell megteremteni hozzá.
- Szerintem lassan menjünk ki, mert az érzem, hogy rosszban sántikálnak.

- xxx szó / ruha/ idézet -

Redmond Moore, Charles Holmes and Roxanne Carlton imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Abigail Roux
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
young and wild and free Tumblr_inline_npztjpdPan1sccn28_500


young and wild and free 0489b48d5d7674444f9aaa9c1a6e68e6
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
young and wild and free NliTwkF
Thinking of You keeps me awake. Dreaming of you keeps me asleep. Being with you keeps me alive
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
young and wild and free UF8a1uZ
★ foglalkozás ★ :
balett táncos, oktató
★ play by ★ :
Zendaya
★ hozzászólások száma ★ :
94
★ :
young and wild and free B539120ec4c6a823006588035019740e
TémanyitásRe: young and wild and free
young and wild and free EmptyVas. Ápr. 23, 2023 8:34 am



A füvészkert bennszülöttei.
-Na látod.. tudod te.mosolyom totálisan önelégült amikor már ki sem kell mondanom a gyakran használt jelzőt mert már tudja magától nagyon jól. Amikor először láttam a filmet gyanútlanul akár egy ártatlan gyermeki lélek néztem végig a képkockákat, majd a végére nem győztem a mentegetőzni, hogy biztosan valaki hagymát vág a házban és azért kűzdök a könnyeimmel férfi létemre egy film miatt. Persze Roxy sokkal jobban sírt, ezért sem értem, hogy miért kedveli annyira ezt a filmet.
-HéHÉhéHÉÉ!-emelem fel a hangomat sértetten.
-Az Oroszlánkirály egy kibaszott klasszikus.-vigyorodok el akarva, akaratlanul. A Hakuna Matata pedig jobban passzol hozzánk, mint bármi más és legalább nem olyan ratyi mint a Carpe Diem.
Amint feláll én élek is a lehetőséggel, hogy akkorát csapjak a seggére amekkorát csak bírok, így félig elborulva a kanapén és már fordul is vissza, mire védekezően felemelem a kezeimet, mintha véletlen lett volna.
-Nem opcionális.-nevetek fel és még csak meg sem próbálom megígérni neki, hogy többször nem fordul elő, hiszen eszemben sincs erről leszokni most, hogy végre legálisan megtehetem.
Nem hagy magamra túl sokáig, amiért hálás vagyok, hiszen ezek talán az utolsó perceink édes kettesben, amit jó lenne .. hát kb bármilyen formában kihasználni és láthatóan ő is ugyanerre gondol, amikor az ölembe helyezkedik. Jóformán még arra sincs időm, hogy teljesen megindítsam az agyamat, ami talán jó is, hiszen a csöngetés meg is zavar minket mielőtt tényleg hozzáérhetnék vagy legalább megcsókolhatnám. Lógva hagy és még van olyan pofátlan, hogy ajkába harapva kapom meg tőle azt a tekintetet, amiből tudom, hogy csak ideiglenesen kell bírnom magammal.. csak ez momentán rohadtul nem vígasztal.
Végül azért, hogy ne legyek teljesen seggfej felemelem magam a kanapéról, hogy én is köszöntsem az érkezőket. Úgy érzem jó, hogy így tettem, mert a hármójuk között végigszaladó "hát ezt nem hiszem el.." tekintethullám azt sugallja, hogy Roxy "meglepettsége", ami jobban sántít, mint az egylábú róka okozott némi feszültséget.
Én ebből inkább kimaradva dobom a mentőövet Rednek, hogy szabadulhasson, bár már a két lány is elvonulni készül. Még szinte le sem tudjuk tenni a seggünk és Roxy azért még rázörget egy-két ívet, hogy érezze a törődést, amire igyekszem elfojtani a vigyoromat, hogy mégis hogy lehet ilyen kis mocsok.
-Annyira látszik, hogy a megszokottnál is többet vagy velem..-ingatom meg a fejemet a nem is nekem szánt kekeckedésére.
Meglepetten emelkednek feljebb a szemöldökeim amikor még képes ránk is szólni, hogy mit nem tehetünk nélkülük. Tudhatná már. A tiltás olyan, mint egy felkérés keringőre. Amint bezáródik mögöttük az ajtó még kortyolok egyet a sörömből mielőtt lerakom az asztalra.
-Nem akarom szítani a feszültséget..-óó dehogynem, mást sem akarok. Lassan emelem Redre a tekintetem.-De pofátlan volt és még próbált is minket rendre igazítani. Csak el kellene szívnunk egy spanglit nem?-vonogatom meg a szemöldökömet vigyorogva. A srácnak szinte üvölt a tekintete egy kis lazulásért és még lehet a csajok párosát is jobban viselné, ha lenne benne már valami, ami ha kedvességet nem tud kölcsönözni, de legalább a "telibe leszarom mit csinálunk este" üzemmódot be tudná kapcsolni. Talán. Vagy legalább Ro-hoz kicsit több türelmet szívhat magába, mert a jelek szerint borzasztóan ki van rá élezve, hogy valahogyan mindenképp felbosszantsa Redet, amihez szerintem nem kellene több egy szikránál.

Redmond Moore, Roxanne Carlton and Abigail Roux imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Charles Holmes
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
young and wild and free 1e5f05b49f42b9537799da8a98c5be4e7c439ce3
young and wild and free A340108fb5014cc322c69bce5cc1590151e5d4ee
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Welcome to Jackass.
★ családi állapot ★ :
young and wild and free D392d9f6b558e1371002834100218ff894d99b03
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
young and wild and free E044845f7bd6951cc2b6c5f363edd11b6e06f14d
★ foglalkozás ★ :
Dokkmunkás
★ play by ★ :
Rudy Pankow
★ szükségem van rád ★ :
young and wild and free 1e7ba85dab8d37589377c92481df9b7e37f98042
★ hozzászólások száma ★ :
125
★ :
young and wild and free B7b95380aa5d42bf86061844f188ca6cf1705ac3
TémanyitásRe: young and wild and free
young and wild and free EmptySzomb. Ápr. 22, 2023 4:47 pm

stay young, get stoned

- Áá, oké, tudom, tudom, totál flúgos vagyok – bólogatok elvigyorodva, az utolsó három szót szinte pont egyszerre ejtve ki vele. Nem először hallom, hogy szerinte flúgos vagyok. Totál flúg. Még vitatkozni sem tudok erről vele, mert igaza van, úgyhogy inkább egyetértek. Amúgy is, miután már sokadszor megnézettem vele ezt a filmet, minden joga megvan efféle mellékneveket aggatni rám. Végül is legalább már egyikünk sem pityergett rajta, az is valami. Lassan megedződünk. De attól még a film nem veszít az értékéből és csodálatosságából. - Jól van, majd legközelebb te választhatsz, és akkor... gondolom megint nézhetjük az Oroszlánkirályt... Hakuna matata! – mutatok neki béke jelet két ujjamat feltartva, és nevetek. Azon is lehet bőgni persze, meg aztán élni a mának, mondjuk az utóbbi legalább valóban passzol is hozzánk.  

Megindulnék, hogy hozzak még sört, Charlieből meg kiszabadul az ősember. - Hé! - fordulok vissza felé fenyegetően fenntartva a mutatóujjamat, miután a fenekemre csapott, de olyan elégedett képet vág, hogy muszáj elnevetnem magam. - Ne szokj hozzá – figyelmeztetem. Ahhoz, hogy jó asszonya leszek. Amúgy valószínűleg az lennék, mármint... Viccen kívül. Szívesen teszek a kedvére, és örömmel jól tartanám, jó asszony módjára, de attól még... csak ne szokjon hozzá.  

Megérkezem az italokkal, majd pillanatokon belül elhelyezkedem CJ ölében. Úgy tűnik, Abyék késnek, de ez nem okvetlenül baj, szerintem tudnánk mivel elütni az időt addig is, míg megérkeznek. Nekem legalábbis volna ötletem, és úgy tűnik, az agyunk most is egy rugóra jár... ám mielőtt akár csak megcsókolhatnám, megszólal a kaputelefon. Nem szeretném odalenn várakoztatni a vendégeinket, ezért azonnal pattanok, hogy felengedjem őket, de Charlie kínzott arcát látva, és az egyetértő szavai mögött húzódó enyhe bosszúságot hallva, még a bejárati ajtó felé tartva félig visszafordulok felé, finoman az alsó ajkamba harapok, és a szemeimmel azt üzenem neki: „később”. Mondjuk így előfordulhat, hogy egész este lopva egymást fogjuk falni a tekintetünkkel, az adódó lehetőségre várva, de én ezt nem biztos, hogy bánom. Ebben már úgyis több éves tapasztalatunk van, most már legalább egymás előtt - vagy épp önmagunk előtt - nem kell titkolnunk, hogy mit szeretnénk.

Aby és Red alakja bukkan fel a lakással szemben nyíló liftben, és máris egyértelmű, hogy parázslik közöttük a levegő. Nem mintha én ezt először látnám. Nem is igazán tudok – ha akarnék sem – meglepettet játszani. Mármint tényleg rendesen megjátszani, és nem túljátszani. Aby szem meresztgetését látva elvigyorodom, és felvonom a szemöldököm. Próbálok ártatlan képet vágni, de ezzel sem erőltetem meg nagyon magamat. - Hmm? Túl sok volt? Bocsika. – Mondom a lánynak halkan, de igazából nem elég halkan ahhoz, hogy tuti csak ő hallhassa. Pedig amúgy szerintem legalább olyan jól játszottam, mint ők az elmúlt időszakban, amikor úgy tettek, mintha nem érdekelnék egymást. Valószínűleg egyikünk sem színészi pályára termett, maradjunk ennyiben.

- Redmond, kedves, kérdeznék tőled valami irtóra fontosat: a másik irányba is tudod forgatni a szemeidet, vagy ez csak egy irányba megy? Nézd, így! - És elmutogatom, mire gondoltam. Egyszer erre, aztán amarra. Szegénykém, annyira frusztráltnak tűnik az “örömtől”, hogy velünk töltheti az estéjét... Ha még nem próbálta, legalább lehetőséget adok neki, hogy valami újat is kipróbáljon. Tartsuk rendesen edzésben akkor már azokat a szemeket. - Nos, mi azért tényleg örülünk neked – vigyorodom el, és szívecskét mutatok neki az ujjaimmal. - És ne aggódj, hamarosan visszakapod Abyt, csak egy kicsit veszem kölcsön. Addig is... nehogy elszívjátok a cuccot nélkülünk – nézek a srácokra ezúttal igencsak szigorúan. Mert persze tudom, hogy jó vendégekhez méltó módon nem üres kézzel, illetve zsebbel érkeztek. - Én sajnos egyikben sem bízom, mindkettőből kinézem, hogy kihagynának bennünket. - A szavakat Abynek intézem már, megjátszott panaszosan, de ahogy elhátrálunk a fiúktól, az ujjaimmal elmutogatom nekik, hogy figyelek, szemem rajtuk.

Azért ahogy visszavonulunk a szobámba, kicsit visszaveszek a szemtelenkedésből, és szinte szégyenlősen mosolyodom el Aby kérdését hallva. - Hmm... hát... minden rendben. Több, mint rendben – bólogatok, és a mosolyt le sem lehetne vakarni az arcomról. - És még nem szívtam semmit. Csak söröztünk - vonok vállat ártatlanul. Jó, talán kicsit túlságosan is fel vagyok dobódva, elismerem. Ez amúgy szerintem Charlie hatása rám. Bárki kérdezi, ő a hibás. - Ahh, nem tudom. - Hogy miben szeretnék menni ma este. - Volt néhány ötletem, de most ahogy így végignézek rajtad, amilyen dögös vagy ebben a szerelésben, valószínűleg bármit veszek is fel, a nyomodba sem fogok érni. - Én így közlöm vele, hogy szerintem baromi jól néz ki. Én sosem mernék ennyire vagányul felöltözni, de ő tényleg bombázó ebben a göncben. Elkezdek kidobálni a szekrényemből néhány lehetséges összeállítást, de a legtöbb mellé teszek egy elégedetlen fintort is. Egyik sem az igazi. Nem szoktam ennyire gondban lenni attól, hogy mit vegyek fel, általában kettőt sem gondolkodom ezen, csak kikapom, ami a kezem ügyébe kerül, de most, hogy ebből a koncertezésből ilyen dupla randis izé lett, és mindenki ilyen piszok jól nézi ki, szeretnék én is kitenni magamért egy kicsit. Végül azért csak találok valamit, amivel nagyjából elégedett vagyok, el is vonulok a fürdőmbe felöltözni. - Na? Mit gondolsz? Megteszi? - libegek elő néhány perccel később, és már a fülbevalóim meg egyéb kiegészítőim között keresgélek. - Szóval... mivel vetted rá a helyes kis remetédet, hogy velünk tartson? - vonogatom Aby felé a szemöldököm, mert amúgy tippem az volna, hogy milyen módszereket vetett be, de azért persze kíváncsi vagyok a válaszára.


Have you ever •• heard the wolf cry to the blue corn moon, or asked the grinning bobcat why he grinned? Can you sing with all the voices of the mountains? Can you paint with all the colors of the wind?

 

Redmond Moore, Charles Holmes and Abigail Roux imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Roxanne Carlton
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
young and wild and free 94f49c0848ce486b2229d6edc80a33c65e5c9b9e
young and wild and free 24532243b7887e76e57593b2ce117a976d9f6c0f
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
young and wild and free 2d0955a78a5bec8d0bdbab0a557eb1cbc9fe6176
"For the two of us, home
isn't a place. It is a person.
And we are finally home."
★ lakhely ★ :
Manhattan ↔ Queens
★ :
young and wild and free 22f5258192e0fb03632341b71d78b96b4ecd25c6
★ idézet ★ :
If you only live once,
today is as good as any day
to live the life of your dreams.

★ foglalkozás ★ :
studying veterinary medicine
★ play by ★ :
Madison Bailey
★ szükségem van rád ★ :
young and wild and free Bd9090b0f7bb40494208691e8200405be0c04cf3
"You think you're one
of millions
, but you're
one in a million to me."
★ hozzászólások száma ★ :
157
★ :
young and wild and free E868117cc3231ed014e84e9c5a7c361ec3fb0559
TémanyitásRe: young and wild and free
young and wild and free EmptySzomb. Ápr. 22, 2023 10:18 am

füves banda
Nem arról van szó, hogy nem szeretem a koncerteket és hasonlókat, hanem arról, hogy megfelelő hangulatban kell lennem hozzájuk. Most pedig ez pont nem volt meg, emiatt is kellett Abinak annyiszor kérlelnie, hogy legyek a plusz egy fője akit magával vihet. Mert amikor nincs kedvem, akkor önmagában az Imagine Dragons sem elég ahhoz, hogy kimozdítson a buborékomból. Abi nyaggatása viszont ennél nagyobb erőnek bizonyult, hogy végül rábólintsak az… ajánlatára, bár ezen a ponton aligha lehet továbbra is ajánlatnak nevezni. Lényegében eldöntötte, és addig tolta az arcomba, amíg az én döntésem meg nem egyezett az övével, hogy egy szemforgatás kíséretében azt mondjam, hogy oké, ott leszek. Mondjuk ez most nem csak a kedvemről szólt, az utolsó bulink - és igazából az azt megelőző hét - óta a feje tetejére fordult a kapcsolatunk. Nehéz megmondani, hogy mik vagyunk egymásnak, ugyanúgy barátok, de alkalmanként egy egészen kicsivel mégis többek. Egész sok alkalmankként… konkrétan minden alkalommal, amikor üres a lakás, vagy elég elfoglalt ahhoz, hogy ne legyen gyanús a közös eltűnésünk. De nem is törtem magam azon, hogy jelzőket aggassak erre az egészre, egész idáig meglepően jól működött, a kezdet ellenére, és igazából amíg semmit sem tesz tönkre, addig teljesen mindegy, hogy minek nevezzük ezt az egészet. Egyszerűen csak jó vele lenni, én pedig nem fogok erőfeszítést tenni arra, hogy megszakítsam mindezt ami kialakulni kezdett.
Most is azért vagyunk késésben, mert nem tudtunk ellenállni a közénk feszülő erőknek - bár őszintén, már egyikünk sem küzd igazán ellene.  De én amúgy sem szoktam szinte soha sehová időben érkezni, ezért is ráérősen nyugodt minden mozdulatom miközben előkaparom a ruháimat a szekrényből meg a székről, meg egy zoknit igazából az asztal sarkáról.
- Pillanat. - Hogy mennyire gáz vagy nem, hogy pont én mondom, hogy még egy pillanat és kész vagyok és nem ő, nem foglalkoztat különösebben. Legalább annyira nem, mint az idő, megszoktam a mindig késő szerepét. Azt viszont nem várom meg, hogy Abi rám törje az ajtót - nem mintha láthatna bármit amit már nem látott korábban - tényleg pár pillanat és teljesen felöltözve lépek ki hozzá.
- Jól nézel ki. - Jegyzem meg miután végigmérem. A tekintetem most is beszédesebb mint a szavaim, ahogyan falná a ruha mögött.  Nem tudom eltakarni azt az apróbb mosolyt, amivel közelebb hajolok egy csókra. Az hogy valaki megjelenhet a folyosón csak izgalmasabbá teszi, de nem nyújtom sokáig, mert úgy egy órája is pont így kezdtük, és ha így is folytatjuk akkor abból nem lesz koncert… ami mondjuk az én szemszögemből annyira nem gáz, de eleve nem én voltam az aki menni akart. Látom nála a vodkát, nálam fű van az egyik zsebem mélyére rejtve, amire nemsokára rá is kérdez. A szemeimet forgatva pillantok vissza rá. - Pont a füvet felejteném el? - De komolyan…
Látom, hogy türelmetlen, de még ez sem ösztönöz a sietségre, azt mondta két perc amíg ideér az uber, abból még maradt nagyjából egy… fél? Ráadásul késhet is, vagy várhat egy percet még, ameddig leérünk az épület elé.

- Nem teszek ígéreteket. - Jegyzem meg miközben az épületet figyelem, ami már az eddigiek alapján merőben más mint amiben mi lakunk. Nem kérhet lehetetlent, hiszen ha emlékszik még, pont én voltam az aki nem is akart jönni. De majd talán visszafogok minden harmadik szemforgatást? Ez a terv viszont egészen pontosan akkor fullad kudarcba, amikor közelebb hajolna egy gyors puszira, de mégsem teljesül be, mert megáll a lift és nyílik az ajtó. Nem, teljesen kizárt, hogy ne szenvedjek látványosan. Roxy üdvözlése meg csak olaj a tűzre, mégis rögtön Roxy után Abi kap egy szúrósabb pillantást tőlem. Az mondjuk valahol nem lep meg, hogy mondott neki valamit rólunk, de egyértelmű, hogy nem túl jól megy neki a ne beszélj róla senkinek dolog. - Neked is hello, Roxy. - Sóhajtok fel, miközben végre bennebb lépek. Igen, belülről még puccosabb a hely, mint kívülről, de nem akarok nagyon bámulni, főleg a köszöntés után nem, inkább csak elveszem Charlietól a sört, miközben egy biccentéssel köszönök oda neki. - Ne is mondd… - Ez már a második szemforgatásom, és ha így folytatódik a napunk - semmi jel nincs arra, hogy ne tenné - még szerencse, hogy nem ígértem Abinak semmi konkrétat a szenvedésről. Mondjuk az teljesen más kérdés, hogy mit várna el az ígéret nélkül is. Nem rémlik, hogy ezzel az egésszel köztünk aláírtam volna a egy feltételekre vonatkozó nyilatkozatot, de néha nagyon is olyan. Inkább csak ledobom magam a kanapéra és megkezdem a sört, abban egyetértek Charlieval, hogy ha ezeket összezárják, akkor simán várhatunk… - Hosszú nap lesz. - Egész jól titkolom azt a kis lelkesedést is ami mégis megszületett bennem, akárcsak a félig beígért füvet is a zsebem mélyén, miközben belekortyolok a sörbe. De a megjegyzésem főleg Roxy beharangozott lelkesedésére vonatkozott, meg arra, hogy ez mit is jelent ez egész délutánra nézve. Arról nem is beszélve, hogy másokra nézve még mindig nem túl szerencsés minket összezárni Abival.


'Cause a good song never dies
It just reminds you of where you were The first time it made you cry, the first time you felt alive Hope, the wonder drug Don't work no more, think it took too much Sweat, your equity Make the caffeine be your weaponry

Charles Holmes, Roxanne Carlton and Abigail Roux imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Redmond Moore
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
young and wild and free TM5NlP7
young and wild and free A2cce7525dc69d2894cf4cdf324bfb34b16a25a6
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Lonely shadows following me
♫ :
oh give me that fire burn, burn, burn
★ családi állapot ★ :
when it comes to you, I'm not bullet proof
young and wild and free De2118a2f44d97ccf3187968122b869aede57714
Maybe I'll crash into you,
I will surrender tonight
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
young and wild and free D4b8b0c05522d0e7e88e5209cf837c5346af38da
★ idézet ★ :
Sold my soul to a sweet melody
Now I'm gone, now I'm gone, now I'm gone
★ foglalkozás ★ :
Reptiles gitárosa, most éppen felszolgáló, de volt már minden, más munkahelyet nem tud megtartani sokáig
★ play by ★ :
Reece King
★ hozzászólások száma ★ :
172
TémanyitásRe: young and wild and free
young and wild and free EmptyPént. Ápr. 21, 2023 12:15 pm

A füvesek és Aby-

Nem vagyok teljesen biztos abban, hogy jó ötlet Reddel bulizni menni, konkrétan a legutolsó bulink következménye az, hogy azóta, hogy is mondjam, dugunk néha? Olyan fura ez az egész ami közöttünk van, megfoghatatlan és kiszámíthatatlan. Magam sem tudom, hogy merre tart ez az egész, ha egyáltalán tart valahova, de azt hiszem nem a mai nap lesz az amikor ezen gondolkodni fogok. Amikor Roxy említette a koncertet és azt, hogy plusz egy fő jöhet a részemről is, nem is volt kérdés a fejemben, hogy kit szeretnék elhívni. Redet nem volt ennyire könnyű rávenni arra, hogy velem jöjjön ma, de szerencsére eléggé kitartó vagyok és sikerült meggyőznöm. Nagyon sokáig állok a szobámban, az ágyra dobált ruháim között, amíg sikerül kiválasztanom a megfelelő darabot. Merész, de nem a visszafogott jelző jellemző rám. Hajamat csak lazán lógva hagyom, most őszintén nincs kedvem ahhoz, hogy ezzel is foglalkozzak. Már Így is bőven késésben vagyok az előbbi rögtönzött menet miatt. Nem terveztük, de mindig ez történik, ha túlságosan közel kerülünk egymáshoz és éppen üres a lakás. Vagy nem üres, de sikerül meglógni a szobáink valamelyikébe.
- Kész vagy? kiáltok be Red szobájába a folyósón álldogálva. - Két perc és itt az uber. mert nem vagyok hajlandó a tömegközlekedési eszközöket használni ebben a ruhában. Kezemben szorongatom az ajándéknak szánt vodkát és türelmetlenül toporgok. - A fű nálad van? kérdezem amikor végre kilép a szoba ajtaján. Mire leérünk az épület elé az autó már vár minket. Gyorsan bedobom magam az ülésre és megpróbálok civilizáltan viselkedni a következő fél órában.

Nem mondanám, hogy túlságosan nagy imagine dragons rajongó vagyok, de egy ingyen bulit nem szándékozom kihagyni, és ha még a legjobb barátnőm is képben van, én mindenre vevő vagyok. A portás talán azért nem nézett ránk csúnyán, mert magunkhoz képest egész jól nézünk ki. Volt már rá példa, hogy csavargónak hitt, pedig csak...másnapos voltam. Vagy még aznapos?
- A kedvemért megpróbálsz nem látványosan szenvedni? fordulok Red felé a liftben várakozva. Közelebb hajolok, hogy egy gyors puszit nyomjak az ajkaira, de abban a percben a lift hangos csengetéssel jelzi, hogy megérkeztünk úgyhogy csak egy mosolyt küldök neki. Roxy láthatóan már igencsak jó állapotban van.
- Hellooo.... köszönök neki, de nem vagyok biztos abban, hogy eljut a tudatáig amit mondok. Nagyon fel van pörögve, úgy látom ők már megalapozták az alapokat. Elvörösödöm a kicsit ijesztő színjátékát hallva. Oké, említettem neki ezt-azt, de azt gondoltam azért kicsit diszkrétebben kezeli a dolgot. Kidüllesztett szemmek, nézem őt, amolyan, most mi a faszt csinálasz tekintettel? Legszívesebben elsüllyednék a föld alá.
-Kösz... veszem át a felém nyújtott sört Charlietól és miközben Roxy szinte vontat magával, még a vodkát gyorsan leteszem az asztalra. - Mit szívtál? kérdezem a bartánőmtöl amikor becsukódik mögöttünk a szoba ajtaja. Belekortyolok a keserű italba.
- Amikor azt kértem lepődj majd meg, nem éppen erre gondoltam. vigyorgok rá. Persze, hogy nem haragszom, sosem tenném. Ő a legjobb barátom, evidens, hogy megosztok vele dolgokat. Leteszem az üveget az asztalra és hátravetem magam az ágyban. - Te meg Charlie? Minden rendben veletek? fordulok az oldalamra, hogy tekintetemmel őt figyeljem. - Miben akarsz jönni?  

- xxx szó / ruha/ idézet -

Redmond Moore, Charles Holmes and Roxanne Carlton imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Abigail Roux
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
young and wild and free Tumblr_inline_npztjpdPan1sccn28_500


young and wild and free 0489b48d5d7674444f9aaa9c1a6e68e6
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
young and wild and free NliTwkF
Thinking of You keeps me awake. Dreaming of you keeps me asleep. Being with you keeps me alive
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
young and wild and free UF8a1uZ
★ foglalkozás ★ :
balett táncos, oktató
★ play by ★ :
Zendaya
★ hozzászólások száma ★ :
94
★ :
young and wild and free B539120ec4c6a823006588035019740e
TémanyitásRe: young and wild and free
young and wild and free EmptyPént. Ápr. 21, 2023 8:51 am



Aby-Red-Ro-CJ
Én komolyan nem értem, hogy mit eszik ennyire ezen a filmen. Az eleje tök jó, meg tök vicces, de csakis azért, hogy a végére  kibőgd a szemeidet egy kutya miatt, ami csak a filmvásznon hal meg. Még szerencse, hogy nem ez az első alkalom, hogy megnézeti velem, így legalább nem készülnek kifolyni a szemeim, mint egy puhány Francisnak, de azért én mindig kivagyok rajta egy kicsit.
-Fura egy ízlésed van.. mármint azt eddig is tudtam, mert velem vagy, de akkor is totál flúgos vagy..-ingatom meg a fejemet miközben elengedve a hajtincsét amivel addig játszottam hagyom, hogy felemelje a fejét az ölemből. Pedig egész jó helyen volt ott. Mint egy rendes aranyásó ribi vagyok elkényelmesedve a kanapén az asztalra feldobott lábaimmal, miután a sugar mommym átfuvarozott a putriból. Akármennyire is rontom itt az összképet, attól még szeretek néha itt dögleni náluk. Mármint amikor az apja nincs itt. Főleg most szeretném kerülni egy kicsit az öregét, hogy nem tudom hogyan nézzek a szemébe miután több alkalommal is láttam már a lányát teljes meztelen valójában.. ha csak láttam volna..
Nem csak azért nem mozdultam rá soha Roxyra korábban, mert vagyok aki vagyok, hanem valahol volt egy hang a fejemben, hogy az apja munkát adott és relatív sínre rakta az életem, amikor egy 16 éves otthonról elszökött kis seggdugasz voltam.. a jelek szerint azonban ez mégsem volt túl határozott visszatartó erő egyetlen alaklommal sem, amikor az ágyba gyűrtem Ro-t... na mindegy.
Most ezen viszont nem kell izgulnom, hiszen tiszta a terep és ezt kihasználva Roxy szervezett egy kis összeröffenést. Abyt kedvelem, szóval ott nincs hiba, azt viszont nem tudom kit hoz magával, de mivel együtt érkeznek, így gondolom nem kell már előre felfújnom a képemet, hogy hogyan őrizzem a két lányt a koncerten. Az alkalom kedvéért még egész kultúráltam fel is öltöztem.
-Jó asszony vagy!-nevetek fel és amint felemelkedik a kanapéról ülő helyzetből félig vetődve félig csak eldőlve lendítem a kezemet, hogy még azelőtt csattanjon egyet a tenyerem a fenekén mielőtt hatótávon kívül érne. Elégedett mosollyal tornázom vissza magam ülő helyzetbe.
Vigyorogva figyelem amikor a kis táncmozdulataival visszajön és mint egy rendre igazított gyerek rakom le a lábaimat a földre. Amint elém lép már nyújtom is a derekáért a kezemet, hogy végigkísérjem ahogyan az ölembe helyezkedik. Ezek a dolgok sokkal természetesebben jönnek köztünk, mint vártam. Vékony testét körbeölelve húzom közel magamhoz.
-Szia...-vigyorgok, mint egy idióta a közelségétől.
Néhány napja elhalkultak a fejemet kínzó hangok, amik korábban szűntelenül azt ismételgették, hogy "kevés vagy ide, haver..", de ez szerintem leginkább annak köszönhető, hogy minden mással el vannak foglalva a gondolataim és mivel limitált a kapacitásom, így az aggodalmaknak nem jut elegendő hely, főleg amikor a legtöbb vér nem az agyamban kering.
Kezem finoman simogatja a hátát, nem tudom mennyire élhetem bele magam a helyzetbe, mert még a végén csak kikészíti az idegeimet anélkül, hogy lenne lehetőségünk levezetni a feszültséget.
A kezem a combjára siklik, amikor jelzi a lehetőséget az idő elütésére amíg várunk és már éppen lezárnám a köztünk lévő távolságot, amikor megcsörren a kaputelefon. Basszameg.. Aby... még 20 percet késhettetek volna.
-Tiszta szerencse..-húzom el a számat és ha akarnám sem tudnám megállítani abban, hogy már repüljön is ki karjaim közül. Még egy darabig sóvárogva nézek utána, hogy így lógva hagyott majd inkább az egyik sörért nyúlok, hogy néhány korttyal csillapítsam magamat.
Minden reményem elpárolog amikor közli, hogy tényleg ők jöttek meg. Nem baj. Ami késik, azt utólag behajtom rajta, szóval csak időt nyert menekülőutat nem.
Két sört a kezembe fogva indulok meg a vendégek felé.
-Aby! Red!-biccentek és még gyorsan Aby kezébe nyomom a sört mielőtt Ro elrángatná a szobája irányába, a másikat pedig Red felé nyújtom ezután az Oscar díjat érdemlő Roxy produkció után. Szinte látom ahogy dagad a mellkasa a büszkeségtől, hogy ő bizony tudta, hogy ez lesz.
-Gyere haver.. tegyük le magunkat, ez még eltart egy ideig.-pillantok a lányok után és visszatérve a kanapéhoz elhelyezkedek a korábbi helyemen.
-Mi a helyzet?-érdeklődök a saját megkezdett sörömet a kezembe véve.

Redmond Moore, Roxanne Carlton and Abigail Roux imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Charles Holmes
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
young and wild and free 1e5f05b49f42b9537799da8a98c5be4e7c439ce3
young and wild and free A340108fb5014cc322c69bce5cc1590151e5d4ee
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Welcome to Jackass.
★ családi állapot ★ :
young and wild and free D392d9f6b558e1371002834100218ff894d99b03
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
young and wild and free E044845f7bd6951cc2b6c5f363edd11b6e06f14d
★ foglalkozás ★ :
Dokkmunkás
★ play by ★ :
Rudy Pankow
★ szükségem van rád ★ :
young and wild and free 1e7ba85dab8d37589377c92481df9b7e37f98042
★ hozzászólások száma ★ :
125
★ :
young and wild and free B7b95380aa5d42bf86061844f188ca6cf1705ac3
Témanyitásyoung and wild and free
young and wild and free EmptyCsüt. Ápr. 20, 2023 11:48 pm

Aby & Red & CJ & Ro

- Óóó, még mindig imádom ezt a filmet – fordulok ki Charlie öléből, ahol eddig pihentettem a fejemet, miközben a Marley és én utolsó képkockái is legördülnek a képernyőről. Felülök rendesen a kanapén, és a távirányító után nyúlva mozi helyett zenét indítok. Abyék amúgy is hamarosan megérkeznek. Charlieért még délután átugrottam Queensbe, összeszedtem őt valamivel azután, hogy végzett a munkával, és elcsaltam őt hozzám kicsit hamarabb, mint a többieket némi sör, pizza és egy közös filmezés ígéretével. Apa megint nincs a városban, továbbra is a cége bővítésén dolgozik, és úgy éreztem, vétek nem kihasználni, hogy egész hétvégén egyedül az enyém a lakás. Még a házvezetőnőnknek is szabadságot adtam ezekre a napokra. Tuti kijárt már neki amúgy is, én meg megvagyok a segítsége – és a felügyelete – nélkül is. Oké, lehet, hogy így rendelt kínai kaján és pizzán kell élnem, de nekem ez így megfelel, és szerintem Charlie sem bánja az efféle menüt.  

Ráadásul úgy alakult, hogy két napja egy ismerős szerzett nekem négy, mondhatni utolsó pillanat utáni jegyet a mai Imagine Dragons koncertre. Tudom, őrület! Úgyhogy egy kis bemelegítő előbulival nálam – mert innen pocsék forgalom mellett is max húsz percre van a helyszín – meg is van az esti programunk. Amihez persze riadóztattam Abyt is, aki hoz magával egy „titokzatos plusz egy főt”. Egy nagyobb összeget is hajlandó volnék feltenni arra, hogy ez a valaki Redmond Moore lesz. Kár, hogy nincs akivel fogadhatnék erről. De most komolyan... Azt hiszik, nem vettem észre, ahogy egymást messziről kerülgetve lopva lesik egymást folyton, valahányszor összejön a társaság? Na mindegy. Hamarosan megtudom, hogy gazdaggá tennének-e, ha rájuk tenném a szerencsémet.

- Szerintem most már tényleg mindjárt itt lesznek. Hozok is még sört – pattanok fel a kanapéról, hogy méltó módon felkészüljek a vendégek érkezésére. Visszafelé már zenére táncikálva érkezem – a délután óta elpusztított sör lehet, hogy egy egész picit máris a fejembe szállt. Majd ahogy lepakolom az italokat dohányzóasztalra, biztonságos távolságra CJ felpakolt lábaitól, nehogy véletlenül felrúgja őket, szépen le is lökdösöm a lábait. Na nem azért, hogy illemre tanítsam, vagy ilyesmi. Inkább azért, hogy kényelmesebb pózt vehessen fel ahhoz, amire készülök. Szemből ülök be az ölébe, és átkarolom a nyakát. - Szia – mosolyodom el, majd az orrommal megbököm az orrát. Még mindig fura, még mindig friss ez a helyzet. Ő és én együtt. Mármint... ebben az értelemben... Ezt még mindig szoknom kell. Vagyis... a jóhoz túl könnyű hozzászokni, és valójában pontosan emiatt vagyok óvatos. Egy kicsi részem még mindig tart attól, hogy majd meggondolja magát, mire esetleg tényleg beleélném ebbe magamat. Azt hiszem, részben emiatt is hoztam fel ide hozzánk ma délután. Nem egészen szándékosan, de bizonyos értelemben ez egy teszt volna, mert...  

Általában nem szeretem elhívni magamhoz a barátaimat, mindig kicsit kényelmetlenül érzem magam ettől. Nem szeretem sem őket, sem magamat emlékeztetni arra, hogy egy másik világból származom, hogy mennyire kilógok közülük. Főleg mert ez igazából csak a látszat. Nem illek ide sokkal jobban, mint ők. Vagy hát... olyan vagyok, mint egy kétéltű, mindkét világban otthon vagyok, de én velük, köztük érzem csak igazán jól és szabadnak magamat. És most megint kicsit tartok attól, hogy miután ma ebben a fényűző lakásban töltjük az estét, Charlie ismét előhozakodik majd a szokásos hülyeségeivel, hogy nem elég jó hozzám. De ha így kell lennie, akkor ez inkább előbb történjen meg, mint utóbb. Még mielőtt túlságosan elhinném, hogy lehetünk együtt boldogok.

- Azt hiszem, késnek. De mi addig is... - közelebb hajolnék, hogy megcsókoljam, de abban a pillanatban megszólal a házi telefon. - Hmm... Megmentett a csengő – bököm mellkason CJ-t, mintha valami borzasztó dolgot úszott volna meg, aztán sietek, hogy felvegyem a kagylót. Természetesen a portás az, aki a barátaim érkezéséről értesít. - Itt vannak – kiáltom be a nappali felé, miközben már megyek is ajtót nyitni, hogy mire a srácok felérnek a lifttel, már terelhessem is őket befelé.  

- Úriiiiiisteeeeen! REEED?! Te vagy a nagyon titkos hódoló?? Neee! – játszom igencsak rá a meglepettségre, amikor megpillantom őket. - Charlie, nézd, kik érkeztek! Sosem találnád ki, Aby kit hozott magával! - Mert persze vele is megosztottam a tippemet. - Na jó, fiúk, sör a dohányzóasztalon, ha mást szeretnének, csak szolgáljátok ki magatokat a hűtőből... Te pedig most velem jössz! - ragadom Abyt karon, és már vonszolom is a szobám felé, hogy segítsen nekem a koncerthez megfelelő szerelést összeválogatni.


Have you ever •• heard the wolf cry to the blue corn moon, or asked the grinning bobcat why he grinned? Can you sing with all the voices of the mountains? Can you paint with all the colors of the wind?

 

Redmond Moore, Charles Holmes and Abigail Roux imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Roxanne Carlton
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
young and wild and free 94f49c0848ce486b2229d6edc80a33c65e5c9b9e
young and wild and free 24532243b7887e76e57593b2ce117a976d9f6c0f
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
young and wild and free 2d0955a78a5bec8d0bdbab0a557eb1cbc9fe6176
"For the two of us, home
isn't a place. It is a person.
And we are finally home."
★ lakhely ★ :
Manhattan ↔ Queens
★ :
young and wild and free 22f5258192e0fb03632341b71d78b96b4ecd25c6
★ idézet ★ :
If you only live once,
today is as good as any day
to live the life of your dreams.

★ foglalkozás ★ :
studying veterinary medicine
★ play by ★ :
Madison Bailey
★ szükségem van rád ★ :
young and wild and free Bd9090b0f7bb40494208691e8200405be0c04cf3
"You think you're one
of millions
, but you're
one in a million to me."
★ hozzászólások száma ★ :
157
★ :
young and wild and free E868117cc3231ed014e84e9c5a7c361ec3fb0559
TémanyitásRe: young and wild and free
young and wild and free Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
young and wild and free
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Young, wild & free ✩ Marsh Siblings
» You say I used to be wild, I say I used to be young [ Zaine & Cameron ] part II.
» get free; Sang-nam & Baek-ah
» Free me! ~ Dylan &Greta
» bound but so free // dakota & chad

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Lakóhelyek :: Lakások-
Ugrás: