New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 82 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 0 rejtett és 70 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Abraham C. Hyde
tollából
Ma 10:48-kor
Marcia Elif Clements
tollából
Ma 10:42-kor
Marcia Elif Clements
tollából
Ma 10:34-kor
Marcia Elif Clements
tollából
Ma 10:03-kor
Lennox Walker
tollából
Ma 10:02-kor
Aleyna Poyraz
tollából
Ma 09:59-kor
William Archer
tollából
Ma 09:18-kor
William Archer
tollából
Ma 09:16-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

Red sky in the morning - Sam & Jen
TémanyitásRed sky in the morning - Sam & Jen
Red sky in the morning - Sam & Jen EmptyKedd Ápr. 18 2023, 09:29

Sam&Jen
Makin' it right

Ritka szórásban sikerül teret és lehetőséget adnom ennek a kapcsolatnak. Ha őszinte akarnék lenni (és miért ne akarnék?), nem a bársonyos delírium az egyetlen oka annak, hogy itt vagyok. Hogy így vagyok itt. Már hajnalban össze dobálhatnám a cuccomat és egy könnyű, jellemtelen intés után magára hagyhatnám Samet. De ez még sosem fordult meg a fejemben. Tévedés ne essék, nem alszunk ölelkezve. (Ritkán kiflizem mögé, ha fázom, vagy rémálmok gyötörnek - de eddig még szó nem ért érte.) Túl kedves nekem ahhoz, hogy ilyenfajta bánásmódban részesítsem. Ha szüksége lenne rá, vagy erre kérne, szó nélkül teljesíteném a parancsot. Erre egyelőre azonban nem került sor.
Másnap azonban még reggeli előtt, szokatlanul csendesnek látom őt. Én sem olvasok fel passzusokat a telefonom által felvillantott cikkekből, nem igyekszem eltaposhatatlan optimizmussal bevonni az ügyeim alakulásába. Nem beszélgetünk. Csendes, fürkésző tekintettel figyelem, kavargatva a kávémat. Pedig tudom, hogy nem ér rá egész nap társalogni, ahogy nekem is akad dolgom délutánra. Ennek ellenére a megakadt összeborulásunkról szeretnék beszélni vele. Későn estem be hozzá - ez tény - és biztosan fáradtak is voltunk, de még nem fordult elő, hogy ennyire szótlanul lettünk volna egymás mellett, sikertelenül. Ez pedig nyughatatlanná tett egész éjszakára, elaludnom sem sikerült csak jóval később. Hiszen kevés kapcsolatom van, de azt megbecsülöm.
- Megbeszéljük? - komolyan kérdezem. Alkalmanként előfordult már, hogy feltártam neki a lelkemet - biztosan szakmai ártalom a részéről, hogy ennyire piszok jó ebben -, de ezt most úgy érzem, nem tudom áthidalni. Egyedül gondolkodni, meg téves hipotéziseket felállítani, nem szeretnék. Végigmérem, mintha először látnám, valamivel közelebb fészkelve hozzá, legyen bárhol a szobában. Még a kanál is megáll a kezemben.
- Ugye tudod, hogy bármikor kidobhatsz azon az ajtón? Vagy ablakon. - finom humorral oldanám a kettőnk között meglapuló, alattomos rideget. Megvan a megfelelő szaktudásom és az elszántságom is, hogy kiderítsem mi okozta ezt a fajta új törést kettőnk között. Ha úgy alakul, hogy a lepedő keringőnek vége közöttünk, ám legyen. Sosem voltam erőszakkal a kettőnk kimondott, avagy kimondatlan dolgával, éppen ezért azt gondolom nincs szükség rá, hogy fejben döntsem el mi történt, tévesen leginkább. Ugyanakkor nem okoznék a kelleténél nagyobb fájdalmat vagy súlyosabb – maradandó - sérülést sem azzal, hogy ennyiben hagyom. Barátok vagyunk. Olyan barátok, akik között kétlem, hogy akadna bármi megbeszélhetlen, vagy megoldhatatlan probléma.
- Én is feszült vagyok. Nem voltam teljesen őszinte veled. - olyan ez, mint közlekedni egy járöröző rendőr előtt. Hiába tartod be a kresz összes szabályát, ha a farodba áll, aprónak érzed magad, mint egy bűnöző lángelme, aki az összes szabályt megszegte. És éppen ezt érzem mindig, amikor hagyom, hogy a házasságom kimondatlan maradjon kettőnk között. Hiába súlytalan, nem akarnám, hogy máshonnan tudja meg. Ha mindent is kivennék a kettőnk egyenletéből, a barátságát megtartanám közös nevezőnknek. Abban bízom, hogy ezzel ő is így van.
- Bár ennek semmi köze az estéhez. - vallom be őszintén, barátságos mosolyt küldve felé kíváncsian. A magam részéről inkább a nyugtalanságunk ölte meg a hangulatot, tehát egy tettest már mindenképpen elő tudnék állítani. S ha csak a fáradtság volt a motivációja, annál könnyebb a nyomozást lezárni...




always remember us this way
Lovers in the night Poets tryin' to write, We don't know how to rhyme But, damn, we try. But all I really know You're where I wanna go! The part of me that's you will never die. So when I'm all choked up And I can't find the words Every time we say goodbye, baby, it hurts...
mind álarcot viselünk
Jennifer Adler
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Red sky in the morning - Sam & Jen F2c6871c223bc0d5c362621e3fe6ecb08b5e6254
Red sky in the morning - Sam & Jen F12145f57725824480d3e5920cc7a65249e5bdff
★ kor ★ :
39
★ elõtörténet ★ :
in the end, we'll all become stories
♫ :
This feeling is dancin' in my flames
★ családi állapot ★ :
Red sky in the morning - Sam & Jen 9uqYI4V
„ and she can kill a man or kiss his heart ”
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ idézet ★ :
I'm not anti-social,
I'm selectively social
★ foglalkozás ★ :
FBI ügynök (NYC Bureau of Investigation)
★ play by ★ :
Robin Tunney
★ szükségem van rád ★ :
And now his eyes meet mine like white lightning - they are blue, these eyes of his, whose power is so intense -
Red sky in the morning - Sam & Jen JaFVftH Red sky in the morning - Sam & Jen HOR8ofj
but as are precious ocean, or deep unfathomable mountain lakes. And yes, there is so much in this meeting. No matter where we are, You can clearly see whats happening in our hearts. Or you can hear...
★ hozzászólások száma ★ :
145
★ :
Red sky in the morning - Sam & Jen 0907646435d707ccb3fa994d32fcbba21f7a4ee9
 
Red sky in the morning - Sam & Jen
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Morning!
» Yvie & Dae Won | Good morning...
» On the morning light...
» Morning routine 》Nat & Cyn
» N&M // i love you since this morning

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: