New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 90 felhasználó van itt :: 18 regisztrált, 0 rejtett és 72 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Alfonso Deluca
tollából
Ma 19:49-kor
Zoey Miles
tollából
Ma 19:06-kor
Karin Bjorge
tollából
Ma 19:03-kor
Fiorentina Deluca
tollából
Ma 19:00-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 18:46-kor
Fiorentina Deluca
tollából
Ma 18:38-kor
Landon Hawk
tollából
Ma 18:27-kor
Landon Hawk
tollából
Ma 18:08-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 18:08-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

Rock you like a hurricane
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRock you like a hurricane
Rock you like a hurricane EmptyKedd 28 Márc. - 20:41

-Red & Aby -

Már egy hete azt hallgatom a fiúktól, hogy ma este koncertezni fognak a helyi Pub-ban és egyenként is a lelkemre kötötték, hogy jelen kell lennem az eseményem. Igazság szerint ma kifejezetten nincs kedvem bulizni, de nem lenne lekiismeretem kihagyni ezt az eseményt. Egyébként is rámfér már egy kis kikapcsolódás. Az elmúlt héten, a Reddel történtek óta eléggé feje tetejére állt az életem. Amennyire csak lehetséges lakótársakként kerültem őt. Korán reggel mentem a suliba és késő este érkeztem haza. Nem tudom még most sem, hogy mi volt pontosan az a pillanat, miért vonzódtunk ennyire egymáshoz, de nem is szeretném kideríteni. Túl veszélyes lenne és ha rosszul sül el, akkor teljesen megmérgezheti az egész lakóközösség légkörét. Azt hiszem, hogy ez sem nekem sem pedig Rednek nem hiányzik.
A lakás üres, a srácok elmentek már előkésüzlni a koncertre így nyugodtan készülődhetek a partira. Abban bízom, hogy nem nagyon lesz alkalmunk arra, hogy ketteseben maradjunk Reddel, az ilyen helyek nem kifejezetten alkalmasak a romantikus pillanatokra. Szerencsére. Vetek tükörképemre még egy utolsó pillantást, mielőtt búcsut intek a kanapén lustálkodó Hádésznek és kilépek az ajtón. Gyalog indulok a koncert helyszínének irányába, még bőven van időm odaérni a kezdésig és jól fog esni elszívni addig egy-két szál cigit. A hideg szellő lágyan kapaszkodik a hajam, összekócolva göndör fürtjeimet. Viharfelhők gyülekeznek az égen, csak remélni tudom, hogy nem fogok bőrig ázni amíg odaérek. Sok gondolat kavarog a fejemben, rengeteg tisztázatlan dolog, kérdőjelek, megmagyarázhatatlan gondolatok. Azt hittem, hogy mostanra már biztosan sikerül kivernem a Reddel történteket a fejemből, de minden pillanatban, amikor egyedül maradok a gondolataimmal csak az jár a fejemben, hogy mi lett volna ha. Mi lett volna, ha nem érkezeik meg a futár?
Mire megérkezem a fiúk már a színpadon hangolnak. Lelkesen intek nekik, majd elfoglalom a helyem a zenekari asztal mellett és renelek magamnak egy sört és egy vodkát. Ha már bulizni jöttem legalább zsibbadjon az agyam!

A közel két órás koncert alatt a fiúk fergeteges bulit csaptak a szép számban összegyűlt bulizni vágyóknak. Az első két szám után kábé, nem bírtam magammal, tombolva, kezemben a sörrel buliztam végig az előadásukat az első sorban. Tekintetem szinte magától kereste Redet, volt olyan pillanat, hogy azt vettem észre, hogy csak nézem és vigyorgok, mint akit fejbevertek. Az utolsó, visszatapsolás utáni szám alatt rendelek mindenki számára egy üveg sört és egy kis felest, vidáman ugrálva várom őket az asztal mellett. Először Wyatt-et pillantom meg lejönni a színpadról.
-ííí... dörzsölöm össze lelkesen ugrálva a tenyerem, majd szinte rá ugrom, hogy átöleljem. - Fantasztikusak voltatok! ölelem meg röviden mindegyiküket. Teljesen fel vagyok pörögve. - Kértem mindenkinek egy kört mutatok a tálcán álló vodkás poharakra, majd a kezembe veszem a sajátomat.
- Igyunk arra, hogy még sok fantasztikus koncerten veszünk részt közösen! koccintom össze velük a poharamat. Bár látványosan kerülni próbálom, tekintetem azért vissza - vissza tér Redhez. Leülök Wyatt mellé, miközben belekortyolok a sörömbe.

- xxx szó / megjegyzés / idézet -

Redmond Moore imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Abigail Roux
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Rock you like a hurricane Tumblr_inline_npztjpdPan1sccn28_500


Rock you like a hurricane 0489b48d5d7674444f9aaa9c1a6e68e6
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
Rock you like a hurricane NliTwkF
Thinking of You keeps me awake. Dreaming of you keeps me asleep. Being with you keeps me alive
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Rock you like a hurricane UF8a1uZ
★ foglalkozás ★ :
balett táncos, oktató
★ play by ★ :
Zendaya
★ hozzászólások száma ★ :
94
★ :
Rock you like a hurricane B539120ec4c6a823006588035019740e
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Rock you like a hurricane
Rock you like a hurricane EmptySzer. 29 Márc. - 18:21
Abi & Red
And you might be the answer to the sinner in me
Az elmúlt napokban nagyobb volt a csend lakásban, Abi korábban ment és később érkezett, és azt hiszem megértem miért. Ami történt az hirtelen volt, talán ő is arra vár, hogy csendesedjen, időt és teret ad ülepedni, hogy utána majd minden valahogy úgy folytatódhasson, ahogy korábban, minden zavaró hatás nélkül, az akkor serkenő szikrák legkisebbjei nélkül is. Talán igaza van, talán tényleg ezt kell most tennünk, távolabb lenni egy kicsit, hogy később újra ugyanolyan közel lehessünk egymáshoz, mint régen voltunk.
Napokig tartjuk ezt, én sem szólalok fel a néma egyezségből, csak csendesen bólintok rá, mint egy titkos alkura, hogy akkor kerüljük egymást. Csendbe temetkezni végül is annyira nem szokott bonyolult lenni nekem, csak amikor már túlcsordulnak bennem az indulatok töröm mégis meg - de ez még nem következett be. Eddig egészen könnyedén ment, kívülről legalábbis, de a csendben mindig ott az a néma hátránya, hogy a gondolataid hangosabbak és élénkebbek lesznek, ezer meg ezer irányba száguldanak majd, ha nem kapnak válaszokat akkor kreálni kezdenek maguknak, találgatnak és igazából emiatt sokkal könnyebb belefulladni a hallgatásba, mintha kinyitnánk a szánkat és kiabálnánk akár.
A csendnek is viszont egyszer muszáj lesz végeszakadnia, együtt lakunk, nem húzhatjuk mindig magunk köré ezeket a szigorú falakat. A közelgő koncertünk napjára gondolok, hiszen az ilyeneken mindig ott van Abs is, már nem is lehetne másképp, hogy kihagyja csak úgy - emiatt is sejtem, hogy ott lesz, még mielőtt hallanám Wyatt erőteljes hangját, mikor azt mondja, hogy ott kell lennie, és Mateo is csak helyesel… ott lesz. Tudom, hogy ott lesz majd, a többi ember közt a tömegben, de az ismerős arcokat még a színpadról is egy kicsivel könnyebb szokott lenni kiszúrni, főleg mikor már tudod, hogy a világításban is merre keresd őket, hiszen akiket meghívunk, sosem a leghátsó sorból hallgatnak. Ott lesz, egészen közel a színpad széléhez, ahol mindig is lenni szokott.
Ennek semmin sem kellene változtatnia. Mégis, már a színpadon állva is tudja a tekintetem, hogy merre keresse - és ez nem is lenne fura önmagában, hiszen máskor is pillantottam rá, ahogyan a többiek is tették, nem ritka, hogy intünk neki vagy hasonló. De most, napok óta ez lehet az első, hogy szembenézek vele. Nagyon rég hallgattunk ennyire, akkor is, ha szűkszavú tudok lenni, nem minden csend egyforma, Van az a csend, amiben nem kellenek szavak, ami kényelmes, amit megért az aki hallgatja - és van az a csend, ami zajokkal teli, amiben csak találgatsz, ami válaszok helyett csak kérdéseket ad. A mi csendünk most pont ilyen, hogy kiszakítsam a tekintetem az övéből, miközben a színpad másik oldalára tartok. Végülis, távolságban egyeztünk meg nem? De ez most nem az a helyszín, amiben a távolság tartható, mert ilyenkor mindig oldódnak némiképp a gátlások, mert a zene mindig felszabadít, könnyebb benne távolabbra sodródni a valóságtól, hogy mikor már a színpadról tartunk le, egy kisebb mosollyal viszonozzam az ölelést - ugyanazt az ölelést, amit a többiek is kapnak, mégis… miért török ki belőle egy pillanattal korábban, mint máskor? Mintha annyira sietős lenne, hogy letegyem a gitárt hirtelen, mintha az lenne a teher amitől szabadulni akarnék és nem valami egészen más, ahogyan ellépek Abitól. Kizárt, hogy ne vette volna észre, hogy gyorsabban megszakadt az az ölelés, hiszen nekem is feltűnt, és amikor már én is látom, más is szokta… szerencsére a srácok még mindig fel vannak pörögve a koncert után, annyira, hogy ne tűnhessen fel nekik ez a pillanat.
Az asztalunkhoz érve, Virgil és Mateo közt foglalok helyet, távolabb Abstól, de mégis, így szinte szembe vele ami szerintem határozottan nem sokkal jobb. De amíg a poharamért nyúlok, hogy koccintsunk és ünnepeljünk, addig legalább kevésbé fura… a fenét kevésbé fura. Pont ugyan olyan fura a szemébe nézni, amikor hosszú napok óta most vagyunk a legközelebb egymáshoz. Hülye egy terv volt ez. Szerencsére a többiek átveszik a beszélgetés fonalát, ahogy mindenki fel van pörögve még, még közel sem kezdett lankadni bennünk az adrenalin, és igazából engem is csak ezek a hülye gondolatok fognak vissza attól, hogy jobban pörögjek. Szerencsére rajtam amúgy is kevésbé szokott látszani, meg ilyenkor főleg jól jön a többiek harsány élénksége, ahogy Wyatt alig tud ülni a fenekén, és Mateoval versenyben próbálják túlkiabálni a másikat. Én csak… próbálok a poharamra koncentrálni, de a tekintetem így is Absra téved, mintha azt kérdezné, hogy mi értelme volt eddig tartani a távolságot, ha most úgyis össze vagyunk szorulva? Szinte már vádolja, mégsincs benne él, de élesen figyeli, mielőtt még oldalra pillantanék, egy félénkebbnek tűnő lányra aki megközelíti az asztalunk. A hangzavar miatt nehezen veszem ki mit mond, de biztosan valami olyasmit, hogy tetszett neki a koncert.


'Cause a good song never dies
It just reminds you of where you were The first time it made you cry, the first time you felt alive Hope, the wonder drug Don't work no more, think it took too much Sweat, your equity Make the caffeine be your weaponry

Abigail Roux imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Redmond Moore
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Rock you like a hurricane TM5NlP7
Rock you like a hurricane A2cce7525dc69d2894cf4cdf324bfb34b16a25a6
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Lonely shadows following me
♫ :
oh give me that fire burn, burn, burn
★ családi állapot ★ :
when it comes to you, I'm not bullet proof
Rock you like a hurricane De2118a2f44d97ccf3187968122b869aede57714
Maybe I'll crash into you,
I will surrender tonight
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Rock you like a hurricane D4b8b0c05522d0e7e88e5209cf837c5346af38da
★ idézet ★ :
Sold my soul to a sweet melody
Now I'm gone, now I'm gone, now I'm gone
★ foglalkozás ★ :
Reptiles gitárosa, most éppen felszolgáló, de volt már minden, más munkahelyet nem tud megtartani sokáig
★ play by ★ :
Reece King
★ hozzászólások száma ★ :
172
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Rock you like a hurricane
Rock you like a hurricane EmptyCsüt. 30 Márc. - 12:22

-Red & Aby -

Lehetséges, hogy nem a hallgatásba burkolózás volt a legjobb megoldás, kifizetődöbb lenne, ha megbeszélnénk ami történt, de azután a felfokozódott állapot után, amibe kerültünk hirtelen ez tűnt a legjobb megoldásnak. Egy hét távlatában viszont már nem vagyok biztos abban, hogy ó döntést hoztunk. Érezni a feszültséget közöttünk, a kimondatlan szavak ott lebegnek körülöttünk, és tudom, hogy csak idő kérdése az is, hogy a körülöttünk élőnknek feltűnjön, hogy valami megváltozott. Tudom, hogy Redmond nem fog beszélni a történtekről, egyébként sem a szavak embere, de ha az érzésekről kell beszélni, akkor szinte átmegy süketnémába. Előbb vagy utóbb megelégszem ezzel az állapottal és akkor mindképp beszélek vele, de most sem a hely, sem az idő nem alkalmas arra, hogy bedobja kettőnk közé egy bombát.
Megkockáztatom, hogy az is hiba, hogye eljöttem a koncertjükre. Amióta ismerem őket egyetlen eseményt sem hagytam ki, ahol ők zenéltek, talán ezt az egyet megbocsátották volna nekem. De már késő bánat, itt vagyok és mintha egy mágnes vonzaná a tekintetem, pillantásom újra és újra összetalálkozik vele. Szeretném megrázni magam, hogy észhez térjek végre, semmi értelme nincs annak amit érzek. Meg sem tudom fogalmazni pontosan, hogy mi az amit érzek, csak azt tudom, hogy a fellángolás sokkal erősebb, mint azt egy héttel ezelőtt hittem. Reméltem, hogy egy-két nap és lecsillapodnak az érzéseim, de még most is azon kapom magam, hogy sóvárgok utána, hogy szeretném, ha az a félben hagyott pillanat befejeződne. Ostobának érzem magam.miatta.
A színpad mellett állva, izgatottan várom, hogy az én zenészeim lemásszak valahogy a pódiumról. Kibaszott büszke vagyok arra, hogy ismerem ezeket a srácokat, szerintem egyszer még nagyon sokra vihetik. Csak jó lenne ha komolyabban állnának a zenekar dolgaihoz. Átölelem őket. Nincs ebben semmi fura, mindig ezt csinálom, szerintem már hiányozna is nekik, hogy elmaradna a koncert utáni Aby ölelés. Ez a mostani azonban mégis más. Red túl gyorsan szakítja meg az ölelésünket, kibontakozik a karjaimból én pedig még másodpercekig állok zavartan. Szerencsére a többieket még annyira hajtja az adrenalin, hogy nem tűnik fel nekik ez a szjnjáték. Direkt Wyatt mellé ülök le, ezzel is távol kerülve Redtől és a késztetéstől, hogy beszéljek vele. Koccintás után én a alehető leghamarabb eltüntetem a vodkát a kis poharamból, ez már nem is tudom hányadik, de a hangulatot kellően megalapozta már nekem. Akaratlanul is Red tekintetét keresem, bár nem szól hozzám, a szeme mégis sok mindent elárul. Azt hiszem, hogy benne is ott lobog még az a bizonyos tűz, amit akaratlanul gyújtottunk egymásban napokkal ezelőtt. Ahogy tekintetem összetalálkozik a sötét szempárral, tudom, hogy elvesztem. Tudom, hogy nem csinálhatom tovább ezt a csendkirály játékot, beszélnem kell vele, mert ki kell bogozni mindazt ami közöttünk van.
Csak akkor szakítom el róla a tekintetem, amikor perifériámban feltűnik egy csendes, fiatal csaj jelenléte. Megszoktam már, hogy koncert után rendszeresen ellepik az asztalunkat a csajok, úgyhogy egyelőre inkább csak az a fura, hogy egyedül érkezik és nem a barátnőivel. A hangzavarban nem hallom teljesen jól, hogy mit mond, Matteo magyaráz neki lelkesen, de azt nem kerüli el a figyelmem, hogy Red tekintetét keresi. Mintha vele szeretne beszélni. Nem tudom, hogy miért érzem azt, hogy ez zavar, de ahelyett, hogy ezen gondolkodnék inkább felpattanok ültömből, hogy a lelkesen magyarázó Matteo kezét megfogjam.
- Te most jössz velem táncolni. húzom is magammal, mielőtt ellenkezhetne. Metalica, whiskey in the jar című hatalmas slágere szól az erősítőkből. Nem árulok el újdonságot azzal, hogy szeretek táncolni, számomra nincs buli tánc nélkül. Legtöbbször egyedül, de szerencsére vannak alkalmak, amikor a fiúk is csatlakoznak. Szemem sarkából látom ahogy a csaj elfoglalja Matteo helyét Red mellett és közelebb hajolva hozzá magyaráz valamit lelkesen. Próbálok a táncra meg a zenére összpontosítani, de szemem sarkából mindig újra és újra az asztaltársaságot figyelem. Nem kellene zavarnia. Mielőtt még véget érne a szám, Matteo tekintete egy mellettünk elhaladó lány seggére téved. Reménytelen eset. Felsóhajtok és legyintek egyet, jelezve, hogy menjen csak nyugodtan, érezze jól magát, én visszamegyek a többiekhez. Mielőtt azonban még az asztalhoz sétálnék a bárhoz megyek, és rendelek még egy kört mindenkinek, majd kezemben a tálcákkal szlalomozok végig a bulizó társaságon, óvatosan, hogy ne lötyögjön ki az ital.
- Hoztam még egy kört! tolom végig a tálcát az asztalon. Pillanatnyilag felszabadul a hely Red mellett, ki is használom az alkalmat és leülök mellé mielőtt a csaj újra megtalálja őt. Átnyújtom neki az egyik felest.
- Ránk! koccintom össze vele a poharat és húzom le az erős italt.

- xxx szó / megjegyzés / idézet -

Redmond Moore imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Abigail Roux
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Rock you like a hurricane Tumblr_inline_npztjpdPan1sccn28_500


Rock you like a hurricane 0489b48d5d7674444f9aaa9c1a6e68e6
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
Rock you like a hurricane NliTwkF
Thinking of You keeps me awake. Dreaming of you keeps me asleep. Being with you keeps me alive
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Rock you like a hurricane UF8a1uZ
★ foglalkozás ★ :
balett táncos, oktató
★ play by ★ :
Zendaya
★ hozzászólások száma ★ :
94
★ :
Rock you like a hurricane B539120ec4c6a823006588035019740e
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Rock you like a hurricane
Rock you like a hurricane EmptyVas. 2 Ápr. - 16:34
Abi & Red
And you might be the answer to the sinner in me
Igazából fogalmam sincs, hogy mi lett volna a jobb megoldás a hallgatásnál - mert ha rólam van szó, a szavak gyakran csak tovább rontanak az ilyen helyzeteken. Talán azért mert valóban ilyen béna vagyok bennük, talán azért, mert magamban tartom a többségüket, talán azért, mert nem szeretem amikor kikényszerítik őket belőlem, tegye azt akárki: mások vagy én magam. Jobban beszélek szavak nélkül, mozdulatokban meg gesztusokban, vagy egyéb csatornákba vezetve őket gondosan, mert valahogy, amikor szemtől szembe kerülök velük… egyszerűen elcseszem. Abival meg nem akarom elcseszni. Fogalmam sincs, hogy mi ez, és meddig kísért még, meddig tart, hogy a gondolataim újra és újra őt találják, egyenesen keresik és vadásznak rá, vágynak arra, hogy újra meg újra megelevenedjenek a korábban láttot képek. Elképzelnék a folytatást, befejeznék a történetet ami hirtelen szakadt ketté a futár érkezéskor. Arra gondolok milyen az illata, az érintése, ha érinteném, ha érezném. Ha hosszú percekké dagadó pillanatokig tarthatnám a karomban… éjjelbe és nappalba tapadó forró képek, egyetlen pillanatból adódó mi lett volna ha, ami kísértéssé nőtte ki magát. És pontosan emiatt egyeztem bele némán, hogy kerüljük egymást, amíg elhalkul, ameddig kihűl egy kicsit, hogy talán majd… varázslatos módon semmissé vál? Meg nem történtté ami… meg sem történt, de mégis ott volt valami? Az a valami, ami bármi lehet, akár érintetlenül hagyjuk akár nem. Ha rá sem nézünk is ott vár, mégis ránézni kelletlen. Kellemetlenül édes, kellemetlenül érdes, viszkető vagy kívánatos, mind csak egyetlen pillanattól függ.
Azt hiszem emiatt is lépek el gyorsabban, legyen akármilyen fura is. Látom Abin is a tekintetem széléből, hogy másodpercekig csak áll még, de… mire számított? Ha minden olyan lenne, mint volt, akkor nem kerültük volna egymást még mindig. Szerencsére a srácoknak amúgy sem tűnt fel ez a pillanat, most leköti őket minden más, így én is csak sodródva az árral leülök közéjük. Az italt viszont csak lassan kortyolom, hátradőlve és kissé elfolyva az asztal mellett, mintha minden természetes lenne, akkor is ha éppen nagyon nem az.
Elkerülhetetlen, hogy a tekintetem egyszer, kétszer, vagy akár többször is Absra tévedjen, néha próbálom elkapni, máskor tovább időzik rajta, valahogy hasonlóan, ahogyan korábban is tettük az elmúlt két óra során. Most érzem igazán, mennyi kimondatlan dolog van köztünk, kényelmetlen és… könnyebb lenne újra eltekinteni. Valahol azt is teszem, amikor az érkező lányra pillantok. Azt hiszem ő is keresi a figyelmem, ezért megpróbálom hallgatni, hogy miről beszél Mateoval, mert nagyon igyekszik bevonni engem is, de szokás szerint nagyrészt biccentések és intések, esetleg félaszavas válaszok amiket adok. Kiszúrom még a szemem sarkából, hogy hol vannak a barátnői - mert ritkán érkeznek egyedül - az egyik távolabbi asztalról szemeznek velünk, és távolról… szurkolnak neki?
A beszélgetés igazából elég könnyedén megy, amíg lehetek passzív résztvevő, mert Mateo átveszi - de amikor Abs elragadja, akkor kettesben hagy minket a csajjal. Akaratlanul is feléjük pillantok, hogy mi ez már, hogy csak így elrabolja, ami máskor talán még jó is lenne, de nem most, most nem akarok társaságot mégis… a lányra pillantok, és mintha mindegy lenne, mintha kevésbé zavarna. A fenébe azért mégsem küldhetem el az egyik rajongónkat… mégis néha elpillantok megkeresni Mateot… meg Absot. De igyekszem figyelni arra amit a lány mond, válaszolok a kérdéseire, néha én is teszek fel, de nagy szükség nincs rá, mert minden mondatnál egyre bátrabb lesz. Amikor újra elpillantanék viszont Abi már sehol, Mat pedig egy idegen lányt fűz éppen. Ezért is hat váratlanul, amikor Abs megjelen, nem sokkal az után igazából, hogy a csaj egy széles mosollyal távozott a barátaihoz.
- Ránk. - Elveszem tőle az italt, mégis, talán kicsit mélyebben nézek rá, mint kellene. De számít ez már? Inkább csak igyekszem lehúzni az italt most már, kicsit sem olyan lassan kortyolva, mint az első körnél, mielőtt még újra elpillantanék róla. De mégis rálesek újra. Talán legalább a koncert előtti napon válthattunk volna két szót? Körbepillantok, de Wyatt már rég sehol, Virgil is nagyon elfoglalt, így lényegében majdnem kettesben vagyunk Absal, ha eltekintünk az összes többi embertől a pubban. Mégis ahelyett, hogy mondjuk hozzászólnék, a pohár szélével kezdek játszadozni. Jóformán még alig kezdtük el az ünneplést, mégis máris az jár a fejemben, hogy haza kellene menni, hiszen úgysem köt le semmi, és a többiek kedvét sem akarom lehúzni. Ők látszólag nagyon is maradnának még tombolni, és nem is hibáztatom őket, hiszen az elmúlt két óra szuperül sikerült. Nekem most viszont túl hangosnak, zajosnak és zsúfoltnak hat az egész; lehet, hogy a saját gondolataim is rásegítenek éppen? Oldalra pillantok, hogy ott ül-e még mindig Abs... és ott. - Ránk? - Visszakérdezek mégis, kicsit gúnyos éllel, ahogy gúnyosnak hat az az apró mosoly is az ajkaim szélén. Nem kifejezetten támadás, csak... érzi, milyen furának hat ez most egy hét mosolyszünet után? Én pedig nem szoktam csak úgy letagadni az ilyesmit.


'Cause a good song never dies
It just reminds you of where you were The first time it made you cry, the first time you felt alive Hope, the wonder drug Don't work no more, think it took too much Sweat, your equity Make the caffeine be your weaponry

Abigail Roux imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Redmond Moore
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Rock you like a hurricane TM5NlP7
Rock you like a hurricane A2cce7525dc69d2894cf4cdf324bfb34b16a25a6
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Lonely shadows following me
♫ :
oh give me that fire burn, burn, burn
★ családi állapot ★ :
when it comes to you, I'm not bullet proof
Rock you like a hurricane De2118a2f44d97ccf3187968122b869aede57714
Maybe I'll crash into you,
I will surrender tonight
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Rock you like a hurricane D4b8b0c05522d0e7e88e5209cf837c5346af38da
★ idézet ★ :
Sold my soul to a sweet melody
Now I'm gone, now I'm gone, now I'm gone
★ foglalkozás ★ :
Reptiles gitárosa, most éppen felszolgáló, de volt már minden, más munkahelyet nem tud megtartani sokáig
★ play by ★ :
Reece King
★ hozzászólások száma ★ :
172
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Rock you like a hurricane
Rock you like a hurricane EmptySzer. 5 Ápr. - 19:57

-Red & Aby -

Mondanám, hogy ez a hét csendszünet elég volt arra, hogy tisztázzam magamban az érzéseket, hogy rájöjjek mi a fene történik közöttünk, de mint mondig, ez alkalommal is csak az bizonyosododott be, hogy hallgatni ilyen szituációkban sokkal rosszabb, mint szembenézni a tényekkel. Gyáva módon megfutamodtunk, egyikünk sem akart beszélni róla, és most itt vagyunk egy iszonyatosan kínos szituációban, amit csak a többiek jelenléte old fel valamennyire. Ha nem lennének ennyire felpörögve minden bizonnyal feltűnne nekik, hogy a köztem és Red között levő feszültség. Tehát nyugodtan játszhatom tovább azt amit az elmúlt napokban is játszottam, megfejelve azzal, hogy totál idiótának érzem magam.
Látom, hogy néha lopva rám pillant, talán neki is ugyanazok a gondolatok járnak a fejében velem kapcsolatban, mint fordítva. Talán azóta ő is csak azon gondolkodik, hogy mi lett volna ha. Talán, szeretné azt a pillanatot visszahozni, megízlelné ajkaimat, ahogy én vágyom az övére. Lehet, hogy azóta milliószor lejátszódott már a fejében a folytatás. De, az is lehet. hogy mindazt ami történt már megbánta és zavarja az egész helyzet, ami kialakult közöttünk. Nem tudom, és csak egyetlen módon tudhatnám meg, de nem alkalmas most az idő arra, hogy bedobjam a témát. Rég nem éreztem magam ennyire zavarban, tanácstalannak és komplett idiótának. Hiba volt mindaz ami történt, de az még nagyob vétek, hogy azóta is arra gondolok.
A hirtelen felbukkanó lány jelenléte jó ürügy arra, hogy kicsit elterelődjön a figyelmem, hogy a fiúk lefoglalják magukat a friss hús látványával, így talán egyikük sem veszi észre, hogy minden öt másodpercben tekintetemmel Red pillantását keresem. Ezért is fogom meg Mateo kezét és rángatom magammal táncolni, addig is amíg ezt teszem kevesebb időm van gondolkodni és lefoglalom az agyam meg a testem valamivel. Ha ezt nem tenném meg, félő hogy itt mindenki előtt fejezném be azt, amit abbahagytunk napokkal ezelőtt. Mateo és a táncba vetett bizalmam azonban nagyon hamar szertefoszlik, elég csak egy lenge ruhában elbillegő csaj hozzá és a lakótársam nyálat csorgató kiskutyaként megy utána. Vehetném ezt égi jelnek is.
Italokkal a kezemben térek vissza az asztalhoz, de első ránézésre úgy tűnik, hogy mindenki mással van elfoglalva, nem ugranak rá a piára. Helyet foglalok Red mellett. Az összes létező hely közül nekem pont ide kell leülnöm. Koccintás után hozzá hasonlóan én is azonnal lehúzom az italt, mostmár azért kezdem érezni, hogy kellemesen zsibbad a fejem. Nem szokatlan tőle, hogy némaságba burkolózik, nem igazán a szavak embere, de most kifejezetten idegesít, hogy konkrétan semmi veszi a jelenlétem. Meg van sértődve talán? Megbántottam? Kérdését hallva először csak rá nézek, szemöldököm a magasba szalad.
- Miért? Nem vagyunk már barátok? kérdezek vissza, de igazából tudom, hogy mire is gondol konrétan, csak egyszerűbb megjátszani a hülyét. Elveszek még egy felest a tálcáról és ledöntöm. Közelebb húzódok hozzá, hogy biztos csak ő hallja a szavakat.
- Tudom, hogy beszélni kellett volna, de most mit mondhattam volna Red? tekintetemmel az övét keresem. - Mégis mi a fene történt akkor ott közöttünk? csak kezdő lökés kell ahhoz, hogy meginduljon a szám. - Sajnálom, hogy kerültelek, nem tudtam mit mondhatnék. belekortyolok a sörömbe. - Nem akartam kettesben maradni veled Red...mert gondolkodás nélkül folytattam volna azt ami abbamaradt...
- xxx szó / megjegyzés / idézet -

Redmond Moore imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Abigail Roux
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Rock you like a hurricane Tumblr_inline_npztjpdPan1sccn28_500


Rock you like a hurricane 0489b48d5d7674444f9aaa9c1a6e68e6
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
Rock you like a hurricane NliTwkF
Thinking of You keeps me awake. Dreaming of you keeps me asleep. Being with you keeps me alive
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Rock you like a hurricane UF8a1uZ
★ foglalkozás ★ :
balett táncos, oktató
★ play by ★ :
Zendaya
★ hozzászólások száma ★ :
94
★ :
Rock you like a hurricane B539120ec4c6a823006588035019740e
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Rock you like a hurricane
Rock you like a hurricane EmptySzer. 12 Ápr. - 21:50
Abi & Red
And you might be the answer to the sinner in me
Nem tetszik, hogy találgatósoktól terhes a levegő, hogy fogalmam sincs mit gondol ő, mit gondolok én és úgy általánosan, mi van most? Minden pillanat amikor szembenézünk egy kicsit mintha számonkérés is lenne, nem csak emlékeztető, mintha ezeket a kérdéseket tenné fel nekem. De fogalmam sincs. Legalább annyira, amennyire neki sem lehet, mert ha tudná, akkor már rég a nyakamban lenne a válasszal. De helyette csak sodródtunk a napokkal, egészen a máig, amikor arra kényszerültünk, hogy egy légtérben legyünk. Az a nap óta először, ez talán valahol veszélyes is lehetne. Most úgy érzem az, amikor hosszabban mérem végig, teljesen biztos vagyok abban, hogy ez veszélyes, hogy a csend és a távolság csak rontott az egészen, hogy semmivel, egy egészen kevéssel sem lett jobb. Ettől persze még nem mennék oda hozzá vagy hoznám fel, azt hiszem még mindig nem és még mindig választanám inkább ezt a furcsa hallgatást. A másik lehetőség sokkal kényelmetlenebb lenne még mindig, ebben még ott van, hogy egyszerűen, vagy legalább annak tűnően a poharam felé fordulok. De a srácok előtt egy átlagos pénteken nem fogjuk tudni fenntartani ezt az egészet, abban is biztos vagyok. Szerencsére itt túl sok minden van a szemnek és még a kezeknek is, ami lekötheti őket, az Abi és köztem levő feszültség szinte eltörpülhet számukra az össze többi inger közt.
Ami a legkevésbé kedvező nekem ebben a helyzetben, az az, hogy egy idegennel foglalkozzak. Velük mindig megerőltetőbb lehet egy beszélgetés, főleg mikor ravasz módon kanyart tennének az olyan sablonos de igencsak kényelmes témákról mint a zenénk és a fellépésünk, valami személyesebb irányba. De közben legalább Abs úgy tűnik, jól szórakozik Mateoval… ha már elrabolta tőlem, mint utolsó mentsvárat ehhez a beszélgetéshez a lánnyal. Mennyi lehet egyáltalán? 17? 22? Már rég közel sem egyszerű eldönteni.
Amikor viszont távozik, ha alig hallhatóan is, de fellélegzek - már komolyan megfordult a fejemben, hogy én leszek az aki itt hagyja. Ez a lélegzetvétel viszont lehet korai volt, mert alig pár perc, és már Abs áll az oldalamon az újabb kör piával. Szándékosan csinálja? A tekintetem rá téved, kicsit bele is mélyed, amikor koccintunk. Nem tudom megjegyzés nélkül hagyni, amit mondd, azt hiszem ő sem számíthatott igazán másra.
- Dehogynem. - Emelem a poharam újra, be is fejezve a végét. Azok vagyunk, barátok persze, de nagyon is jól tudja mire célozgattam éppen, csak teszi a hülyét még ameddig közelebb nem hajol. Kicsit megfeszülök, de azért egy élesebb pillantással felé fordulva szólalok meg én is. - Semmit. Semmi. Semmit. - Ez egy ilyen szép sor is maradhatna, hacsak az utolsó gondolata meg nem akaszt benne, hogy már tényleg felé fordulva figyeljem. - …csak folytattad volna? - Szinte habozás nélkül kérdezem, miközben őt figyelem, közelebb is hajolok hozzá. Sok minden függhet attól, hogy mit válaszol most, miközben csakis őt emelem a figyelmem epicentrumába. A hangomban itt már nyoma sincs a korábban erőltetett hideg távolságnak, valamivel közelibb, sokkal közelibb, amiből érezni, hogy most valóban ebben a pillanatban ragadtam, és nem egy másikban, ahogyan gyakran tenni szoktam. Lehet, hogy haragszom, rá, magamra, vagy mindkettőnkre akár - de ez a harag egészen eltörpül minden más érzelem mögött, szinte jelentőségtelenül apróvá zsugorodik a háttérben.


'Cause a good song never dies
It just reminds you of where you were The first time it made you cry, the first time you felt alive Hope, the wonder drug Don't work no more, think it took too much Sweat, your equity Make the caffeine be your weaponry

Abigail Roux imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Redmond Moore
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Rock you like a hurricane TM5NlP7
Rock you like a hurricane A2cce7525dc69d2894cf4cdf324bfb34b16a25a6
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Lonely shadows following me
♫ :
oh give me that fire burn, burn, burn
★ családi állapot ★ :
when it comes to you, I'm not bullet proof
Rock you like a hurricane De2118a2f44d97ccf3187968122b869aede57714
Maybe I'll crash into you,
I will surrender tonight
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Rock you like a hurricane D4b8b0c05522d0e7e88e5209cf837c5346af38da
★ idézet ★ :
Sold my soul to a sweet melody
Now I'm gone, now I'm gone, now I'm gone
★ foglalkozás ★ :
Reptiles gitárosa, most éppen felszolgáló, de volt már minden, más munkahelyet nem tud megtartani sokáig
★ play by ★ :
Reece King
★ hozzászólások száma ★ :
172
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Rock you like a hurricane
Rock you like a hurricane EmptyPént. 14 Ápr. - 12:32

-Red & Aby -

Pontosan azért, ami most közöttünk van, lett volna jó, ha visszafogjuk a hirtelen támadt vágyakozást, ami olyan erővel söpért végig rajtunk, mint a Katrina hurricán a veszélyes Lousianaban. Redmond veszélyes rám. Jobban mondva az az érzés, amilyen hatást képes volt kiváltani belőlem. Nem is értem, hogy hogyan fordulhatott elő, hogy ennyi év ismerettség után, egyszercsak a semmiből vonzalmat kezdek el érezni iránta. Vajon ő is érezte azt amit én? Vajon ő is ugyanannyira össze van zavarodva akárcsak én? Még most, egy hét távlatából is érzi azt a szexuális feszültséget ami körbeleng? Tudnám a választ minden kérdésemre, hogyha használtam volna a kommunikáció csodás erejét. De én inkább gyáva nyúlként elmenekültem és homokba dugtam a fejem és úgy tettem, mintha nem történt volna semmi. Pedig egyértelműen történt, csak én magam sem értem, hogy mi és miért.
Azt érzem, hogy hiba volt eljönni ide, hiba volt szembe kerülni Reddel, szembesülni a a fel nem tett kérdések következményeivel. Még ebben a kibaszott szórakozóhelyen is úgy vonzza magához a tekintetem, mintha ő lenne az egyedüli, az egyetlen. Azon kapom magam, hogy újra és újra őt nézem sóvárogva, szinte őrjitően közel kerülök ahhoz a pillanathoz, hogy újra elvesszek azokban a sötét szemekben. Nem értem magam, miért kell nekem mindig megnehezíteni a saját dolgomat? Miért kell nehéz helyzetbe sodornom saját lényem? Újra azt érzem, hogy a közelében akarok lenni, hogy érezni akarom azt, amit legutóbb, hogy hajt a kíváncsiság arra, hogy kipróbáljam, hogy élvezhessem a pillanat nyújtotta élvezetet. Pedig tisztában vagyok azzal, hogy ez a lehető legnagyobb hiba, amit elkövethetek. Az egész lakóközösség életére rányomja a bélyegét, ha rosszul sül el a dolog. Ezért fogom meg Mateo kezét és rángatom magammal a táncparkettre, hogy minél távolabb legyek a kísértés forrásától. De ez a tervem is füstbe ment, mivel az én Mat haverom inkább a farkát követi, ki tudja hibáztatni érte?
Mintha az elmém teljesen elhagyta volna a testem, úgy cselekszem, hogy tudom, hibát követek el. Elfoglalom helyem Redmond mellett, ahogy rám néz, ahogy orromba kúszik illata megint azt érzem, hogy ez a világ legtermészetesebb dolga. Felest követ egy újabb feles és ahogy az alkohol végig marja a neylőcsövem úgy megindul a szám is, és hirtelen az elmúlt napok feszültségét rázúdítom. Tekintetem az övébe fonódik, mint két szerető ölelő karja, akik csak arra vágynak, hogy egymásé legyenek. Egy leheletnyit közelebb hajolok hozzá.
- Folytatnám... gondolkozás nélkül válaszolok kérdésére. - Még most is ugyanazt akarom... óvatosan végighúzom mutatóujjam arcélén. - De nem lenne hatalmas hiba? távolodom el ismét, de csak annyira, hogy belekortyoljak a sörömbe. A többiek annyira el vannak foglalva saját magukkal, hogy ebből az apró színjátékból semmit nem vesznek észre.
- Mit mondasz Redmond, van kedved táncolni velem? ha nem lennék elég idióta még fejeljük meg egy kicsit a dolgokat.
- xxx szó / megjegyzés / idézet -

Redmond Moore imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Abigail Roux
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Rock you like a hurricane Tumblr_inline_npztjpdPan1sccn28_500


Rock you like a hurricane 0489b48d5d7674444f9aaa9c1a6e68e6
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
Rock you like a hurricane NliTwkF
Thinking of You keeps me awake. Dreaming of you keeps me asleep. Being with you keeps me alive
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Rock you like a hurricane UF8a1uZ
★ foglalkozás ★ :
balett táncos, oktató
★ play by ★ :
Zendaya
★ hozzászólások száma ★ :
94
★ :
Rock you like a hurricane B539120ec4c6a823006588035019740e
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Rock you like a hurricane
Rock you like a hurricane EmptyPént. 14 Ápr. - 14:28
Abi & Red
And you might be the answer to the sinner in me
Tudom, hogy valami katasztrófális peremén sétálunk, ez mégsem olyan vész ami elől teljesen menekülni szeretnék, amikor a sejtjeim egyként sírnának fel érte, mikor minden mozdulat hozzá csal, s mikor a távolság csak nagyobbnak és nagyobbnak hat - nagyobbnak mint a szakadék széle amin állunk éppen, a veszély hirtelen átértékelődik, s már nem is attól tartanék igazán, amitől valóban kellene. Megőrjít, ő meg az egész helyzet, napról napra, óráról órára, hogy a csend fullasztóvá váljon, az idő kínzóan lassúvá, a pillanatok reggeleiben és estéiben vártam, hogy érkezzen - de került, ahogyan néha, egy-egy józanabb pillanatban kerültem én is. Nem biztos, hogy ez az az i amire azt a bizonyos pontot fel kellene tenni, de a józan ész napról napra cseppenként folyt le rólam, vészesen fogyva, hogy most pár pohár alkolhol után tényleg új értelmet nyerjen minden veszély. Főleg mikor már mellettem ül, a morgás szinte csak álca, ahogyan a kérdést nekiszegezem, érzem megugrani a pulzusomat, talán egy pillanatra az alhasam is, mert… remélek egy választ, akarok egy választ tőle, és… és azt a választ kapom tőle.
Évek óta ismerem, mégsem volt sosem köztünk ilyen a kapcsolat. Talán csak átmeneti, talán hosszabb, de azt már rég késő tagadni, hogy itt van és itt is ragadt köztünk. Hogy mit jelent ez a jövőre nézve szintén értelmét veszti, ahogyan lassan közelebb hajolok hozzá. Mit tesz velem? Könnyedén mozdulok bele az érintésébe, szinte felsóhajt a lélegzetvételem, amíg a pillanat tart, lehunyom a szemeimet, majd habozás nélkül hajolok a füléhez. - Hatalmas hiba lenne. - A suttogó hangom szinte egy sóhaj a fülébe, ahogyan újra ugyanazok a szikrákat érzem, sőt, még rosszabb, egy hét távlatából sokkal rosszabb. A nyakába csókolnék, de csak egy pillanatnyi puszi lesz belőle, mert bár a többiek most nem figyelnek, ez bármikor változhat, és ennyi józanság azért mégis akad bennem valahonnan. Annyi, hogy csak egy pillanatot habozzak az ajkaim alig érintése után, hogy felegyenesedjek. Nem volt elég, közel sem volt elég ennyi, de... ott az a hatalmas, fájdalmas de, amit hallgatás követ.
Táncolni hív, amire egy pillanatra összevonom a szemöldökömet, hiszen nem vagyok az a kifejezetten táncos alkat - bár ez nem jelenti azt, hogy sosem táncolnék - ami azt illeti, főleg nem így, de most mégis megbújik az arcomon egy apró mosoly, ahogy biccentek. Lehúzom az egyik italt, amivel szemeztem, majd megragadom Abi kezét és a tömegbe indulok vele. - Én viszont nagyon jó vagyok a hibákban. - Folytatom még a korábbi gondolatát, elkezdve egy másik gondolatot, ami szokás szerint a levegőben marad, ahogyan a tömegbe érünk.
Őrültek vagyunk? Igen. Őrültség? Igen. De nem akarom tovább növelni a kettőnk közti távolságot, sőt, egyenesen csökkenteném, játszanék a tűzzel, amíg az meg nem éget, ahogy a ritmusra mozdulva néha közelebb kerülök hozzá mégis, kívülről talán nem látszik soknak, de talán ő is érzi amit én, amivel játszunk, amit kóstolgatunk, ami végződhet nagyon de nagyon rosszul - de nagyon, de nagyon jól is. A kérdés csak az, hogy megkockáztatjuk… vagy az, hogy mikor? Hiszen ő hívott táncolni, hiszen én mondtam igent, hiszen ezen a ponton már nem csak hiszem, hogy mindketten érezzük azokat a bizonyos szikrákat a levegőben.


'Cause a good song never dies
It just reminds you of where you were The first time it made you cry, the first time you felt alive Hope, the wonder drug Don't work no more, think it took too much Sweat, your equity Make the caffeine be your weaponry

Abigail Roux imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Redmond Moore
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Rock you like a hurricane TM5NlP7
Rock you like a hurricane A2cce7525dc69d2894cf4cdf324bfb34b16a25a6
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Lonely shadows following me
♫ :
oh give me that fire burn, burn, burn
★ családi állapot ★ :
when it comes to you, I'm not bullet proof
Rock you like a hurricane De2118a2f44d97ccf3187968122b869aede57714
Maybe I'll crash into you,
I will surrender tonight
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Rock you like a hurricane D4b8b0c05522d0e7e88e5209cf837c5346af38da
★ idézet ★ :
Sold my soul to a sweet melody
Now I'm gone, now I'm gone, now I'm gone
★ foglalkozás ★ :
Reptiles gitárosa, most éppen felszolgáló, de volt már minden, más munkahelyet nem tud megtartani sokáig
★ play by ★ :
Reece King
★ hozzászólások száma ★ :
172
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Rock you like a hurricane
Rock you like a hurricane EmptyHétf. 17 Ápr. - 20:19

-Red & Aby -

Nem tudom, hogy hogyan lehetne ez a helyzet még ennél is kínosabb. Mostmár tagadhatatlanul kijelenthető, hogy mindketten ugyanazt érezzük, hogy őt is zavarja a kialakult helyzet és talán legalább annyira tanácstalan mint én. Nem hiszem, hogy ez a feszültség közöttünk csak úgy, a semmiből meg fog szűnni, kétlem, hogy bármelyikünk is képes túllépni a történteken. Talán az sem jó megoldás, hogy beszélünk róla, mert a feszkó szinte kézzel tapintható kettőnk között. A világom teljesen a feje tetejére állt, nem értem, hogy mi ez az egész ami történik és mi lenne a jó megoldás arra, hogy végre lezárjuk az egészet. A megannyi vodka és sör elért nálam egy olyan szintet, amitől felszabadultak a gátlásaim és rámtört az őszinteség. Jó, lehet, hogy nem ez a legjobb alkalom arra, hogy bedobjam a témát kettőnk közé, de ezen már nem tudok gondolkodni, azon a szinten már túl vagyok.
Egész testemben remegek utána, érinteni akarom, érezni és megtapasztalni, hogy ez az egész merre vihet minket. Lehet, hogy saját csapdámba sétálok bele azzal, hogy megérintem arcát. Egy apró figyelmesség, egy gesztus, ami lehetne pusztán baráti, de láthatóan közöttünk ez most egyáltalán nem baráti közeledés. Szinte elfelejtek levegőt venni ahogy hozzám hajol és ajkával megérinti a nyakam. Egy apró puszi, szinte észrevehetetlen, de engem teljesen beindít. Már rlg eltávolodik tőlem, de én még mindig bőrömön érzem ajkát. Nem vagyok normális. Fogalmam sincs, hogy merre alakul ez az este, ez az egész katyvasz közöttünk, de nem hiszem, hogy sokáig képes leszek megfékezni az egyre hatalmasabb vágyat magamban.
Nem akarok ennél tovább távol maradni tőle, vágjunk bele a közepébe, lássuk, hogy mi lesz ebből az egészből.
- Szeretnék veled hibázni... suttogom a fülébe mielőtt átadom magam a zenének és a ritmusnak. Egyre közelebb és közelebb lépek hozzá, teljes testemmel hozzá simulok, kezét a csípőmre teszem, ujjaimat végigvezetem nyakának vonalán. Ritmusra mozogva fordítok hátat neki, fenekemmel hozzá dörgölőzöm az ágyékához, vállam fölött hátrapillantok rá. Szemtelen mosoly terül szét az arcomon miközben tekintetem összefonódik az övével. Szerintem a tűzzel játszom és baromira meg fogom égetni magam. A DJ mintha direkt szivatna minket, az előbbi pörgős számot lecseréli valami sokkal lassúbbra. Szembefordulok Reddel, átfonom mindkét karomat a nyaka körül, és belesimulok a mozdulatba. Lehetne, hogy ez a pillanat soha ne érjen véget? Közelebb hajolok hozzá, annyira, hogy ajkainkat alig választ el valami.
- Megakarlakcsókolni lehelem a szavakat ajkaira, de nem teszem meg amit mondok. Túlságosan sokan vagyunk, még a végén valamelyik srác kiszemel magának és azt a szívatást nem felejtjük el. Elhúzódom annyira, hogy ne kisebb legyen a kísértés. - Vissza megyünk a srácokhoz? kérdezem, de abban bízom, hogy a válasza nem lesz, és nem kell újra megszakítani ezt a pillanatot.
- xxx szó / megjegyzés / idézet -

Redmond Moore imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Abigail Roux
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Rock you like a hurricane Tumblr_inline_npztjpdPan1sccn28_500


Rock you like a hurricane 0489b48d5d7674444f9aaa9c1a6e68e6
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
Rock you like a hurricane NliTwkF
Thinking of You keeps me awake. Dreaming of you keeps me asleep. Being with you keeps me alive
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Rock you like a hurricane UF8a1uZ
★ foglalkozás ★ :
balett táncos, oktató
★ play by ★ :
Zendaya
★ hozzászólások száma ★ :
94
★ :
Rock you like a hurricane B539120ec4c6a823006588035019740e
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Rock you like a hurricane
Rock you like a hurricane EmptyKedd 18 Ápr. - 17:53
Abi & Red
And you might be the answer to the sinner in me
Nem akarok teljesen belegondolni, hogy mi az aminek a szélén táncolunk éppen, könnyebb lenne hátradőlni és hagyni, hogy sodorjon az ár magával - és valahol ezt is teszem, az elmúlt napok során és még most is. Nem én leszek az aki megtöri a csendet, de elfutni sem fogok előle, amikor mellém ül, amikor beszélni kezd hozzám, amikor az egész terem rá szűkül, már nincsenek táncoló fények és emberek, nincs más háttérzaj, csak az ő hangja az ami kiemelkedik, csak az ő alakja, ami számít most. Mindig ilyen volt? Mindig ilyennek láttam? Nem vagyok benne biztos, ahogyan a nyakához hajolok, mintha valaki teljesen mások lennénk. Játszhatnánk valahol két idegent? Ha már a távolság nem használt - őrültség - akkor talán tehetünk úgy, mintha nem Abi és Red lenne, csak mi egy kicsit - még nagyobb őrültség. De ha arról van szó, hogy hogyan lehet egy rosszba torkolló helyzetet mégrosszabbra fordítani, akkor én vagyok az embere. Rosszul végzőthez ez, már miattam is, hiszen tudnia kellene már rég, hogy mivel járok, most mégis, talán az alkohol az ami felold minket, amiért feszegetnénk a határokat amiket elkerülni kellene. Kapják be a határok, inkább magammal húzom az a táncoló embertömegbe.
Megreked bennem az illata, még hallom a hangját, amikor újra megszólal. Beleborzongok abba a három szóba, abba az újabb közeli pillanatba amikor a fülemhez hajolt. A válaszra viszont már nem marad idő, ahogyan közelebb lép és hozzámér, táncoltunk már korábban is, de sosem így, sosem éreztem még ennyire közel magamhoz, és sosem akartam még ennél is közelebb tudni. Ahogy az ágyékomhoz simul, és hátra pillant rám, mozdulok újra, átkarolva egy kis időre, nem tudom nem hozzáérni, ha csak egy kicsit is, de felgyúrva a ruhája anyagát simtani rajta. Őrültek vagyunk, ha sokáig játszunk a tűzzel, nem csak megégetjük magunkat, de a többiek is kiszúrhatják, hogy mit művelünk. Fogalmam sincs merre vannak, de őszintén, egyre kevésbé érdekel bárki más, mint Abs. A helyzeten az sem segít, amikor számot váltanak, valami lassú, amire már egymással szemben állunk, én pedig már teljesen átkarolom a derekát, csak egy kicsivel lennebb, mint szükséges lenne. Újra beleborzongok az elsuttogott szavakba, egy néma sóhaj, mielőtt még kinyitnám a szemeim. Nem lehet, tudom, hogy nem lehet itt, mégis ugyanazt érzem, már azóta, hogy felálltunk attól a rohadt asztaltól. - Szerintem elfoglaltak. - A szemeibe nézek, azt hiszem még nem néztem így rá soha. A válaszom egy határozott nemnek hat, ahogyan egy kicsit közelebb húzom magamhoz. - Mehetnénk máshova… - Most újra én vagyok az, aki a fülébe súg, csak annyira hangosan, hogy meghallja a zenén túl is. Ezt az estét már úgy határozottan képtelenek lennénk csak úgy lemosni magunkról… számítana még egy őrültség mára? - Menjünk máshova… - Már kérlelem, újra a nyakához hajolva, de itt nagyon kevés dolog van amit tehetnék, a rossz inkább az, hogy egyre kevésbé érdekelne, ahogy a kezeim már a fenekére csúsznak.


'Cause a good song never dies
It just reminds you of where you were The first time it made you cry, the first time you felt alive Hope, the wonder drug Don't work no more, think it took too much Sweat, your equity Make the caffeine be your weaponry

Abigail Roux imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Redmond Moore
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Rock you like a hurricane TM5NlP7
Rock you like a hurricane A2cce7525dc69d2894cf4cdf324bfb34b16a25a6
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Lonely shadows following me
♫ :
oh give me that fire burn, burn, burn
★ családi állapot ★ :
when it comes to you, I'm not bullet proof
Rock you like a hurricane De2118a2f44d97ccf3187968122b869aede57714
Maybe I'll crash into you,
I will surrender tonight
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Rock you like a hurricane D4b8b0c05522d0e7e88e5209cf837c5346af38da
★ idézet ★ :
Sold my soul to a sweet melody
Now I'm gone, now I'm gone, now I'm gone
★ foglalkozás ★ :
Reptiles gitárosa, most éppen felszolgáló, de volt már minden, más munkahelyet nem tud megtartani sokáig
★ play by ★ :
Reece King
★ hozzászólások száma ★ :
172
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Rock you like a hurricane
Rock you like a hurricane EmptySzomb. 22 Ápr. - 19:55

-Red & Aby -

Egészen biztos, hogy hogy a ma este folyamán nem fogunk tudni úgy tenni, mintha nem történt volna semmi. Teljesen bizonyos, hogy mindketten az őrület határán táncolunk. Én tényleg nem értem, hogy mi ez az egész közöttünk, hogy miért vágyom annyira az érintésére mint még soha? Miért akarom a közelemben tudni? Megannyi válasz nélküli kérdés kavarog a fejemben. Tudom, hogy holnap bánni fogom ennek a bulinak minden másodpercét, tudom, hogy ha kitisztul a fejem mindent megbánok, és tudom, hogy Red is ugyanezt fogja tenni. Most csak vonz minket az ismeretlen, a tiltott gyümölcs íze utáni vágy, de ha megkapjuk azt amit akarunk, akkor jön majd a bűnbánás, a bujdoklás. De bármennyire is próbálok reálisan gondolkodni, egyszerűen nem vagyok képes távolságot tartani tőle. Akarom Őt. Bármennyire is fájdalmas lesz a kijózanodás meg akarom tapasztalni mindazt, amit nyújtani akar. Egyértelmű, hogy legutóbb valami megváltozott, visszavonhatatlanul, akaratunk ellenére megváltozott. Mondhatnám azt is, hogy megbolondultunk.
Nem tudom, hogy mi lesz azytán, hogy kijózanodunk, de abban biztos vagyok, hogy ezt a pillanatot most szeretném kihasználni. Bármi is lesz, bárhogyan is alakul, én nem tudok és nem is akarok újra távol maradni tőle.
A táncolók között elvegyülünk a tömegben. Azért is jó, mert büntetlenül tudunk egymáshoz közeledni, talán túl közel is kerülünk egymáshoz. Minden érintése miatt felgyorsul a szívverésem, bőröm égeti ujjainak tapintása és csak nagyon nehezen tudom visszafogni magam. Beismerem, lehet, hogy kissé túlfeszítem a húrt azzal ahogy hozzá simulok, talán nem szabadna olajat öntenem arra a bizonyos tűzre, már éppen elég nagy esély van arra, hogy megéget minket. De józan eszem már abban a pillanatban elhagyott, hogy megpillantottam őt a színpadon. Tudtam, hogy csak idő kérdése, hogy bekövetkezik ez a pillanat. Hiába küzdöttem ellene, tudtam, hogy eljön ennek is az ideje. Szemtől szemben vagyunk egymással, amennyire csak fizikailag lehetséges hozzá simulok, két kezét átfonja a fenekem fölött. Elveszek a mélysötét szempárban, azokban a vágytól izzó íriszekbe. Fejem a mellkasán pihentetem, a zene zaját felváltja szjvének dobogása. Másodpercekig élvezem így a pillanatot.
- Mehetnénk... ismétlem meg szavait. Nem kell kétszer mondani, csak tanácstalan vagyok, hogy hova is mehetnénk. Körbenézek, agyam lázasan zakatol megoldást keresve. Ujjaimmal beletúrok a hajába a tarkójánál ahogy nyakamhoz hajol. Lehelete csiklandozza a bőröm. Megőrülök tőle. Egyetlen lehetőség jut eszembe. Lehet, hogy őrültség, de muszáj meglépnem, mert ha nem csókolhatom meg én itt pusztulok bele. Megfogom a kezét, ujjainkat összekulcsolva húzom magam után, átvágva a tömegen a folyosó felé indulva. Emlékszem, hogy van itt egy kabát megőrző, amit már nem használnak, mert a helyiség felújítás alatt van. Az ajtó előtt állva még körbenézek, majd rámarkolok a kilincsre. Szerencsénk van, mert az ajtón nincs zár, így könnyen bejutunk. A jelenleg raktárnak használt helyiség bűzlik a festég szagától, csak az ajtó alatt beszűrődő fény világítja meg a helyet. De nem érdekel. Behúzom magammal Redet, hogyha nem ellenkezik. Bassza meg, de megfogom bánni holnap. Nekilököm az ajtónak. Nem túl durván, de azért nem is finomkodva. Beállok lábai közé, átölelem a nyakát és homlokom az övének támasztom.
- Kövessünk el hibákat. suttogom ajkára a szavakat, majd válaszát meg sem várva megcsókolom őt. Szenvedélyesn, vágyakozva. Ajkaim követelőzően falják az ajkát, nyelvem táncba hívogatja az övét. Az elmúlt hét minden feszültsége, vágyakozása és őrültsége benne van ebben a csókban.

- xxx szó / megjegyzés / idézet -

Redmond Moore imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Abigail Roux
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Rock you like a hurricane Tumblr_inline_npztjpdPan1sccn28_500


Rock you like a hurricane 0489b48d5d7674444f9aaa9c1a6e68e6
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
Rock you like a hurricane NliTwkF
Thinking of You keeps me awake. Dreaming of you keeps me asleep. Being with you keeps me alive
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Rock you like a hurricane UF8a1uZ
★ foglalkozás ★ :
balett táncos, oktató
★ play by ★ :
Zendaya
★ hozzászólások száma ★ :
94
★ :
Rock you like a hurricane B539120ec4c6a823006588035019740e
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Rock you like a hurricane
Rock you like a hurricane EmptySzomb. 22 Ápr. - 20:41
Abi & Red
And you might be the answer to the sinner in me
Hogy mi lesz majd holnap, az egészen eltörpül a mában, ahogyan a maradék józan eszem utolsó rétegei is kezdenek eltávolodni. Igazából már napokkal ezelőtt, amikor egyetlen esemény a mai történések sorozatát robbantotta ki magából. Mintha csak egy kapcsolót állítottak volna át, fény gyulladt a sötétségben, olyan helyen, ahol nem vártam volna, de most, hogy itt van, nem panaszkodnék rá. Másodszorra követném el ugyanazt a hibát, könnyen lehet, de még mindig rólam van szó, nem az első, hogy megismétlem a hibáimat, néha még csak nem is gondolva arra, hogy esetleg másképp végződhet, egyszerűen csak nem gondolok a következményekre, ahogy most sem teljesen, mert a gondolataim túlnyomó többségét már csak ő tölti ki, és ha a távolság nem segít akkor csak az ellentétpárja marad, ha nem tudjuk taszítani egymást, akkor vonzanunk kell, ha már nem vagyunk egy mágnes egyazon pólusa, ha kifordultunk önmagunkból, hogy ellentétes oldalként bevonzzuk egymást… hogyan állhatnánk ellent ekkora erőknek?
Sehogy. A válasz ebben az egyetlen szóban rejlik, nincs ahogyan, képtelenné válunk rá, erre pedig tánc közben nagyon is fény derül. Nincs hová menekülnünk, ez elől ha akarnánk sem tudnánk elbújni… de már nem akarunk, nem igaz? Azt remélem, hogy igaz, hogy egyetért majd. Mehetnénk. Azt mondja, mehetnénk, mégis megakad egyetlen apró feltételben, de nem sokáig, csak annak hat, soknak, rengetegnek amíg félrepillant. Lenne ahová mennünk, tudom is a helyet, csak nem akartam elrángatni - de rángat már ő előre, talán pont ugyanoda, vagy nem, nem érdekel, amíg szabad perceket nyerhetünk legalább, teljesen mindegy, hogy hol lesz az. Szinte versenyt futok vele meg az idővel minden sietős léptünknél, nem utána megyek hanem mellette amikor csak lehet, mert minden múló pillanatot a testemben érzek visszadobbanni. Úgy látszik tudja merre, ezért engedem, hogy benyisson a helységbe, mert nem tart túl sokáig, még nem, de határokat feszeget, olyanokat, amiket már rég semmisnek tekintenék. És most, hogy csukódik az ajtó… csukódik? Inkább csak belökjük, ahogyan nekilökném az ajtónak. Vagy ő lök neki előbb, csak átfordítom? Éreztem, hogy ő is húzna, de egészen idáig hagytam, hogy húzzon, minden idegszálam végén táncolt, hogy végre anélkül hajolhassak hozzá, hogy egy negyed pillanatra is másra kellene figyelnem. Ide a zene is tompulva szűrődik be, a fény gyenge, alig világítja meg a termet, de ilyen közelről mégis tisztán látni az alakját. Nem érdekel a festékillat, nem érdekel semmi más, csak az, hogy mohón az ajkai után kapva végre megcsókolhassam. Azt mondta hiba, most mégsem érzem annak, ahogy egy teljes hét vágyakozását folytatnánk egyetlen csókba… egyetlen csókba elférni viszont képtelen, azért is folytatom, miután levegőért kapkodva válnánk el, mohón folytatnám az álla, majd a nyaka mentén, gyengéden simítva el a haját az útból, vagy inkább sietve, annyira sietősnek hat most minden pillanat, hogy végre kettesben lehetünk. Erről sóhajtok a puha bőrébe, az illatával tel meg a tödőm, ettől hat bódultnak már az agyam, ahogyan a kezem már zavartalanul csúszhat a felsője anyaga alá. Megőrjít, azt hiszem, teljesen megőrjített a helyzet.


'Cause a good song never dies
It just reminds you of where you were The first time it made you cry, the first time you felt alive Hope, the wonder drug Don't work no more, think it took too much Sweat, your equity Make the caffeine be your weaponry

Abigail Roux imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Redmond Moore
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Rock you like a hurricane TM5NlP7
Rock you like a hurricane A2cce7525dc69d2894cf4cdf324bfb34b16a25a6
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Lonely shadows following me
♫ :
oh give me that fire burn, burn, burn
★ családi állapot ★ :
when it comes to you, I'm not bullet proof
Rock you like a hurricane De2118a2f44d97ccf3187968122b869aede57714
Maybe I'll crash into you,
I will surrender tonight
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Rock you like a hurricane D4b8b0c05522d0e7e88e5209cf837c5346af38da
★ idézet ★ :
Sold my soul to a sweet melody
Now I'm gone, now I'm gone, now I'm gone
★ foglalkozás ★ :
Reptiles gitárosa, most éppen felszolgáló, de volt már minden, más munkahelyet nem tud megtartani sokáig
★ play by ★ :
Reece King
★ hozzászólások száma ★ :
172
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Rock you like a hurricane
Rock you like a hurricane EmptyVas. 23 Ápr. - 12:16

-Red & Aby -

Be kell látnom, hogy a távolság nem használt. A némaságba burkolózás csak arra volt jó, hogy még tovább növekedjen bennünk a kíváncsiság és a vágyakozás. Legmerészebb álmaimban sem gondoltam volna, hogy én ilyen szenvedélyesen fogok vágyni Red után. Hiszen már évek óta ismerjük egymást, és eddig soha nem néztem rá más szemmel. Azzal is tisztában vagyok, hogy nem egy könnyű eset, pofátlan, goromba, nyers. Olyan személy, akivel hosszútávon egészen biztosan kinyírnánk egymást. Most azonban képtelen vagyok arra gondolni, hogy mi lesz holnap, hogy mennyire fogom bánni, egyszerűen csak ki szeretném használni ezt a pillanatot. Az alkohol nagyban befolyásolja az ítélőképességem, de az, hogy most Reddel kézenfogva egy bújóhelyet keresek magunknak nem csak a vodka és sör kombinációjának bűne. Egyszerűen nem bírok magammal, nem tudom eljátszani, hogy nincs köztünk semmi, amikor szinte kézzel fogható a feszültség. Megmagyarázni nem tudom, de attól még igenis érzem és teljesen biztos vagyok abban, hogy Red is hasonlóan vélekedik. Nem szoktam foglalkozni azzal, hogy kinek milyen véleménye van rólam, a pletykák hidegen hagynak, de Reddel kapcsoaltban mégis van egy visszatartó erő, ami még most is azon dolgozik, hogy felnyissa a szemem. A Redmond által okozott vágy viszont mindent elsöprő erővel söpör végig rajtam és egyetlen pillantásától szétolvadok. Éppen ezért nyitok be ebbe az üres terembe. Szükségem van rá, annyira, mint az éltető levegőre. Alig vágódik be mököttünk az ajtó és én máris nekiugrom ajkainak. A hév és szenvedély parancsol nekünk. Amikor hátam alatt érzem az ajtó kemény lapját egy egész rövid ideig elszakadok ajkaitól, de csak azért, hogy rámosolyoghassak. Nem vagyok biztos abban, hogy ebben a félhomályban látja az ilyen apró rezdüléseket. Még nem késő megállni, még van idő arra, hogy visszavonulót fújjak mielőtt nagyobb hibát követnék el. De ahelyett, hogy a józan eszemre hallgatnék újra és újra visszatérnek ajkára az ajkaim. Sietünk, mintha ez lenne az egyetlen esélyünk arra, hogy beteljesítsük a vágyainkat és talán így is van. Talán mindketten pontosan tudjuk, hogyha most nem történik meg, nem lesz rá több lehetőség. Hátradöntöm a fejem amikor ajkait a nyakamon érzem. Egész testemben remegek, érzem ahogy minden porcikám fel van készülve arra, hogy befogadja őt. Gyors mozdulatokkal csúsztatom be kezem a pólója alá, hogy ujjaimmal végigjárhassam melkkasának minden területét, majd nemes egyszerűséggel kibújtatom az anyagból. Beszívott ajkakkal mérem végig a felsőtestét, ujjaimat és ajkaimat egyszerre indítom felfedezőútra a tökéletes idomokon.
- Mit művelsz velem Redmond Moore? sóhajtok bele a csókunkba miközben kezem egyre lejjebb vándorol a nadrágja felé, hogy a farmer aranyagán keresztül rámarkolhassak a férfiasságára. - Biztos, hogy ez jó ötlet? kérdezem, de pontosan tudom, hogy ez egy kibaszottul rossz ötlet, ahogyan azt is tudm, hogy bármennyire is ellenkezik az agyam egyik része, a másik, a vággyal fűtött rész elhatalmasodik fölöttem. Kigombolom a nadrágot, hogy miközben csók csókot követ óvatosan megérinthessem férfiasságát a boxere alatt. Mindennél jobban vágyom rá.

- xxx szó / megjegyzés / idézet -

Redmond Moore imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Abigail Roux
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Rock you like a hurricane Tumblr_inline_npztjpdPan1sccn28_500


Rock you like a hurricane 0489b48d5d7674444f9aaa9c1a6e68e6
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
Rock you like a hurricane NliTwkF
Thinking of You keeps me awake. Dreaming of you keeps me asleep. Being with you keeps me alive
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Rock you like a hurricane UF8a1uZ
★ foglalkozás ★ :
balett táncos, oktató
★ play by ★ :
Zendaya
★ hozzászólások száma ★ :
94
★ :
Rock you like a hurricane B539120ec4c6a823006588035019740e
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Rock you like a hurricane
Rock you like a hurricane EmptyVas. 23 Ápr. - 12:54
Abi & Red
And you might be the answer to the sinner in me
+18
Ami ott és akkor kezdődött egy apró szikraként, alig elültetett gondolatként, az mostanra igazi futótűzzé nőtte ki magát. Megvoltak a kétségeim, s talán vannak is, mert Absról van szó, arról, akit évek óta ismerek már, de most mégis egyre kevesebb józan gondolatom marad ami azt suttogná miért ne kellene, az a miért ne egészen másképp hangzik sokadjára, miért ne lehetne mégis engedni a kísértésnek? Hiszen most csak egy alkalomról szól, egy, ami talán elvesz majd az időben, amit talán még le tudnánk mosni magunkról, ami elől talán most már úgysem akarnánk menekülni. Felőle sem érezném, hogy elrohanna, legfeljebb ugyanazt a kételyt ami belőlem is árad: a többiek jobb, ha nem tudnak róla, akkor soha nem lennénk képesek megszabadulni tőle, mert teljesen biztos, hogy örök emlékeztetőket kapnánk tőlük minden adandó alkalommal duplán kapnánk vissza tőlük. Az üres terembe vágódva viszont már nincs senki és semmi más aki számítana, csak ő meg én, annyira, hogy a tömény festékillat se legyen képes kizökkenteni egyetlen pillanatra sem, hogy az ajkai után kapjak én is.
Akkor pillantok rá újra, mikor elvál tőlem, némán sóhajtok levegő után, de az is lehet, hogy utána teszem, miközben a füle mögé simítom a haját. A félhomályban alig látom, csak sejtelmes görbéket rajzol a fény az alakjára, mégis őt látom most a legélesebben. Egyetlen pillanat, hogy az ajkaim újra az ajkai után kapnak, majd újabb és újabb, mielőtt még a nyaka mentén csókolnám tovább. Mintha rá lenne szükségem az élethez, nem is oxigénhez, ami lehet, hogy részben igaz is ebben a pillanatban. Egyszerűen megörjít, de már kezdtem megszokni az érzést.
Csak egy pillanatra válok el újra, annyira, hogy lehúzhassam róla a már mellkasáig gyűrt felsőt, csak útban lesz már, mégis sietősnek hat minden mozdulatom. Nem akarom elsietni, csak a türelmetlenség az, miatta, ő váltja ki belőlem, hogy ennyire sürgős legyen, hogy ennyire akarjam, hogy ennyire zavarjon minden réteg ami elválaszt tőle. Miután ő is megszabadít a felsőmtől, türelmetlen szusszanással adom meg neki azt a pillanatot, miközben az én tekintetem és kezeim is a testén simítanak. Csak arra tudok gondolni, hogy mennyire szép, és mennyire akarom, hallani akarom, hogy a nevemet sóhajtsa, érezni akarom, hogy megremeg a teste.
- Mit művelsz velem, Abigail Roux? - Ismétlem a kérdését a fülébe suttogva, vágytól karcos hangon, mielőtt finoman ráharapnék. Akaratlanul is a nyakába sóhajtok, amikor a keze célba ér, pedig tudtam merre tart, mégis, minden érintésébe újra és újra beleborzongok. - Nem, biztosan nem. - Csókolom tovább a testét, az ajkait, mindenhol, legszívesebben a teste minden egyes részét körbejárnám, de helyette most csak az ajkait keresem az ajkaival, vagy nyakát szívogatom, harapdálom, a mellkasáig érve, végre kicsatolva a melltartóját, hogy már ne csak az anyagon keresztül érinthessem. Már rég szűknek hat a boxerem, amikor hozzám ér újra, a tenyerébe simulok, miközben a mellkasába csókolok, halkan morranva az érintésére. A fenekét markoló kezem előre csúszik, előbb a nadrágja anyagán át simítva rajta, majd türelmetlenkedve a gombot kezdi keresni rajta majd a cipzárt, hogy becsúsztathassam a kezem hozzá. Előbb gyengéden érintve, majd helyet csinálva még lennebb tolva az anyagot. Ha nem tenné magától, gyengéden nyitom szét a lábait, hogy szabadon érinthessem odalent.


'Cause a good song never dies
It just reminds you of where you were The first time it made you cry, the first time you felt alive Hope, the wonder drug Don't work no more, think it took too much Sweat, your equity Make the caffeine be your weaponry

Abigail Roux imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Redmond Moore
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Rock you like a hurricane TM5NlP7
Rock you like a hurricane A2cce7525dc69d2894cf4cdf324bfb34b16a25a6
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Lonely shadows following me
♫ :
oh give me that fire burn, burn, burn
★ családi állapot ★ :
when it comes to you, I'm not bullet proof
Rock you like a hurricane De2118a2f44d97ccf3187968122b869aede57714
Maybe I'll crash into you,
I will surrender tonight
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Rock you like a hurricane D4b8b0c05522d0e7e88e5209cf837c5346af38da
★ idézet ★ :
Sold my soul to a sweet melody
Now I'm gone, now I'm gone, now I'm gone
★ foglalkozás ★ :
Reptiles gitárosa, most éppen felszolgáló, de volt már minden, más munkahelyet nem tud megtartani sokáig
★ play by ★ :
Reece King
★ hozzászólások száma ★ :
172
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Rock you like a hurricane
Rock you like a hurricane EmptyCsüt. 27 Ápr. - 12:54

-Red & Aby -

+18?
Érzem, minden zsigeremben, minden sejtemben, ami végigáralom a testemben, hogy hibát követek el. Józan eszem memgaradt sejtjei minden erejükkel kongatják a vészharangot a fejemben. De bármennyire is tudom, hogy nem lenne szabad ebbe ennél jobban belegabalyodnom, egyszerűen nem vagyok képes leállítani magam. A vérem felpezsdül minden érintése után, érzem, hogy egyre forróbb a levegő közöttünk. Zavar minden pillanatnyilag keletkezett távolság közöttünk, mintha csak mágnesként vonzana magához. Annyira ostoba vagyok, annyira meggondolatlan és buta, hiszen nagyon nagyon jól tudom, hogy ez a legnagyobb hiba, amit elkövethetünk mégsem tudom leállítani őt. A testem szinte sikítva vágyik rá, az ölelésére, a csókjaira, arra, hogy magamba fogadja őt, hogy aztán együtt élvezzük az egymásnak nyújtott örömöket. Két szenvedélyes csókváltás között a magasba emelem a kezem, hogy könnyedén levehesse rólam a felsőt, hogy immár teljesen csupasz bőrünk érintezzen egymással. Érzem mennyire forró a bőre, érzem, hogy szinte perzseli a vágy és tudom, hogy ugyanaz hajtja most őt előre ami engem is. Ugyanaz a cél lobog előttünk.
Ujjaimat végigjáraton a kidolgozott felsőtesten, lassan haladva a férfiasságának irányába, hogy ujjaimmal rámarkolva a csupasz tagra fokozzam benne a vágyat.
- Megbabonázlak... suttogom szinte lihegve a szavakat a fülébe. Teljesen elvette az eszem ez a srác, úgy érzem, hogy már képtelen vagyok tisztán gondolkodni, csak az jár az eszemben, hogy minél előbb érezhessem őt magamban. Kéjes nyögés szakad fel belőlem amikor ujjaival szinte beront a fehérneműm alá, hogy másodpercek töredéke alatt kezdje kényeztetni a nőiességem. Érezheti, hogy teljes mértékben benedvesedtem odalent, ölem már készen áll befogadni őt, és akarom is, hogy befogadhassam...
- Red... lihegem a nevét a fülébe, mielőtt ajkaimat és nyelvem végjáratom nyakának vonalán - Kérlek... kérelek ne várass tovább, szinte könyörgom utána. Mielőtt azonban kezembe vehetném az irányítás valaki teljes erőből nekivágódik az ajtónak, az pedig szinte odébb lök minket. A lendülő fa anyaga hangosan koppan a fejem. Összerezzenek és ha Red még a közelemben van kibújok az öleléséből, amennyiben már nem mellettem áll csak kapkodva ráncigálom magamra a nadrágot. Annyira éreztem, hogy hiba lesz.
Egy ismerő fej jelenik meg a homályos fényben. Az előbbu lány, aki Red mellett ült a koncert után.
- Hú basszus bocsiiii látszik, hogy már nem józan, a lábán is alig tud állni, tekintetét viszont le sem veszi Redről. - Szép a barátnőd... lép közelebb hozzánk, miközben én éppen a melltartómat igyekszem visszakpcsolni.
- Meg vagy te huzatva? MENJ MÁR INNEN KI! annyira éreztem, hogy hiba amit csinálunk, hogy soha nem szabadna megtörténnie, de most az univerzum bebizonyította, hogy ennek az egésznek semmi értelme. Már így is túl messzire mentünk.
- Ez a te hibád rángatom fel a felsőmet, miközben a szavakat Rednek intézem, majd duzzogva, megszégyenülve és értetlenül hagyom őt magára a festégszagos helyiségben, hogy lerohanjam a női mosdót. Hogy lehetnek ennyire hülye? És mégis...miért éreztem helyesnek ami történt? Miért érzem még mindig bőrömön csókjait, és miért bánom ennyire, hogy megzavartak minket? Hosszú, talán túlságosan is hosszú perceket töltök a női mosdóban, hogy rendbeszedjem magam és a gondolataimat mielőtt visszamegyek a buliba. A fiúk már mind az asztal mellett ülnek.
- Haza megyek!

- xxx szó / megjegyzés / idézet -

Redmond Moore imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Abigail Roux
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Rock you like a hurricane Tumblr_inline_npztjpdPan1sccn28_500


Rock you like a hurricane 0489b48d5d7674444f9aaa9c1a6e68e6
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
Rock you like a hurricane NliTwkF
Thinking of You keeps me awake. Dreaming of you keeps me asleep. Being with you keeps me alive
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Rock you like a hurricane UF8a1uZ
★ foglalkozás ★ :
balett táncos, oktató
★ play by ★ :
Zendaya
★ hozzászólások száma ★ :
94
★ :
Rock you like a hurricane B539120ec4c6a823006588035019740e
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Rock you like a hurricane
Rock you like a hurricane EmptyCsüt. 27 Ápr. - 16:23
Abi & Red
And you might be the answer to the sinner in me
Hülyeség, de most örömmel lennék a legnagyobb hülye ha ez azzal jár, hogy megkaphatom, hogy nem csak egy gondolat lesz ami egyenesen megőrjít. Jogos a kérdés amit ismételek, mit művel velem, mit művelünk egyáltalán, de az utóbbit legalább már egészen biztosan tudjuk, én legalábbis már rég elfelejtettem az aggályokat és kétségeket az egész helyzetről. - És tényleg. - Sóhajtom én is őszintén, ahogyan már képtelen vagyok betelni vele, már rég ő tölti ki minden gondolatomat, nem fontosak a miértek és mik lesznek, csak az itt meg a most, csakis ő meg én. Akarom, szinte már rémisztő vággyal, és hozzáérve már egészen biztos, hogy ezzel ő sincs másképp. Belebizsereg az egész testem, ahogyan az ajkai a nyakam vonalát követik, ahogyan kérlelni kezd, átérzem, mert sietnék én is, szaladnék előre vele, tényleg szaladnék, ha nem váratlanul nem nyílna ránk az ajtó.
Meglepetten pillantok rá, bármennyire is fáj, kicsit ellépve Abitól. Elsőre megszólalni sem tudok, még mindig szalad előre a szívverésem, még alig ocsúdtam fel a korábbi pillanat gőzéből, még csak lassan fogom fel, hogy mi történt, ki a csaj, és mégis mi a fenét próbál közölni részegen. - Mi a…? - Nem tudom befejezni a kérdés, de a hitetlen felháborodás a hangomban őszinte. Komolyan még közelebb is sétál? Mit akar, csatlakozni? Ha nem kapcsol Abs hangjára, akkor mozdulok, ahelyett, hogy megszólalnék, csak kitessékelem, mert hát… fogalmam sincs mit mondanék neki. Csak most kezdenek visszatérni hozzám a gondolataim, ahogyan Abi felé fordulok, és kifakad ismét, csak ezúttal nekem címzi minden haragját. Én pedig nem értem, hogy ez most mégis miért meg hogyan az én hibám, amikor ő legalább annyira akarta, mint én. Az utolsó mi a fene már csak a gondolataimban hangzik el, mert Abi már ki is viharzik, én pedig a hajamba túrok feszülten, majd végigpillantok magamon. Fel kell öltöznöm, lenyugodnom, majd… fogalmam sincs, ez az este így tényleg nagyon elcseszett lett. Magamra veszem a felsőmet, de még hosszú percek, mielőtt távoznék én is. Fogalmam sincs hova, igazából nem sok kedvem maradt ma már bárkihez is ezek után.
Kimegyek az épület elé, anélkül, hogy bárkihez is hozzászólnék - vagy úgy egyáltalán rápillantanék, mert ha rajtam múlna, most mindenkit akarva akaratlan melegebb éghajlatra küldenék. A szabad ég alatt remegő kezekkel veszem elő a cigisdobost és a gyújtót, elszívok egy szálat, max kettőt, majd lelépek a fenébe. Mégis mi volt az, hogy az én hibám? De ha erre gondolok, a pillanatot megelőző képek és illatok villannak be újra meg újra, hogy sóhajtva dőljek a falnak, elmormolva még egy pár szitokszót az éjnek. Csak akkor mozdulok meg, mikor már a második szálat is elszívtam, eldobom a csikket majd indulok. Haza. Majd útközben talán dobok egy üzenetet, hogy leléptem, de igazából abban sem lenne semmi fura, ha nem tenném.


'Cause a good song never dies
It just reminds you of where you were The first time it made you cry, the first time you felt alive Hope, the wonder drug Don't work no more, think it took too much Sweat, your equity Make the caffeine be your weaponry

Abigail Roux imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Redmond Moore
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Rock you like a hurricane TM5NlP7
Rock you like a hurricane A2cce7525dc69d2894cf4cdf324bfb34b16a25a6
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Lonely shadows following me
♫ :
oh give me that fire burn, burn, burn
★ családi állapot ★ :
when it comes to you, I'm not bullet proof
Rock you like a hurricane De2118a2f44d97ccf3187968122b869aede57714
Maybe I'll crash into you,
I will surrender tonight
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Rock you like a hurricane D4b8b0c05522d0e7e88e5209cf837c5346af38da
★ idézet ★ :
Sold my soul to a sweet melody
Now I'm gone, now I'm gone, now I'm gone
★ foglalkozás ★ :
Reptiles gitárosa, most éppen felszolgáló, de volt már minden, más munkahelyet nem tud megtartani sokáig
★ play by ★ :
Reece King
★ hozzászólások száma ★ :
172
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Rock you like a hurricane
Rock you like a hurricane EmptyPént. 28 Ápr. - 12:34

-Red & Aby -

Éreztem, minden porcikámban, a sejtjeim legmélyéig éreztem, hogy hiba lesz átengedni magam ennek az értelmetlen érzésnek. Tudtam, hogy nagyon hamar bánni fogom, ha engedek a kísértésnek, mégsem bírtam nemet mondani neki. Nem tudtam ellökni őt magamtól, hiába éreztem, hogy a vesztünkbe rohanunk. Én képtelen lennék leállni, nem tudnám azt mondani neki, hogy fejezzük be, minden porcikámat áthatja a vágyakozó bizsergés, amit ő okoz bennem.
Habár mi képtelenek vagyunk nemet mondani egymásnak, nagyon úgy tűnik, hogy a sors is úgy gondolja, hogy jobb közbeszólnia mielőtt túl messzire megyünk. Az ismeretlen ismerős lány olyan erővel vágja ránk az ajtót, hogy attól szétrebbenünk mint a kismadarak. Azonnal elborítja az agyam a vörös köd, idegességemben és zavaromban össze-vissza kapkodom magamra a ruháimat. Nem hiszem el, hogy ez megtörténhet, nem fér a fejembe, hogy hogyan lehetek ennyire idióta. A csajt látszólag egyáltalán nem zavarja, hogy valaminek a kellős közepébe sétált be, úgy áll ott, a nyitott ajtóban, minket nézve mintha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga. Alug bírom felvenni a ruháimat, idege vagyok, remegnek a végtagjaim és legszívesebben elsüllyednék a föld alá.
A női mosdóban sikerül valamennyire rendbe szednem magam, de belül még tombolok. Még a Reddel történtek hatása alatt állok, még érzem bőrömön az érintését, ajkaimon a csókját. Mindenféle gondolat kavarog a fejemben, hibáztatom magam azért, mert nem tudtam nemet mondani. Hibáztatom Redet, mert kibaszottul az ő hibája, hogy ezt érzem iránta. És haragszom azt a csajt, aki tapintatlanul mindent tönkretett.
A fiúk értetlenül pislognak rám, amikor bejelentem, hogy véget ért számomra a buli. Legurjtok még egy asztalon árvalkodó vodkát, majd magamra véve a dzsekimet magukra hagyom őket. Nem tartozom senkinek magyarázattal. Zsebembe csúsztatom a kezeimet és magam előtt rugdosva egy kavicsot lassan sétálok hazafelé. Szükségem van a friss levegőre, hogy kiszellőztessem a fejem, hogy gondolataim kitisztuljanak. Jót tesz az egyedüllét, mert hevesen verdeső szívem lenyugszik, kevésbé érzem magam feszültnek, mint az előbb. a Viharfelhők egyre sötétebben gyülekeznek felettünk, dörög és villámlik. Gyűlölöm a vihart, félek a villámlástól, úgyhogy megszaporázom a lépteimet, hogy még a lezúduló eső előtt haza érjek. Tekintetem azonban megakad egy ismerős alakban. Megtorpanok, amikor felismerem, hogy Red sétál előttem néhány méterrel, látszólag ő is hazafele tart. Megállok és menekülő utata keresek. Ha a következő utcában feltérek balra sokkal hosszabb úton érek haza, de legalább elkerülöm. Talán az lenne a legjobb megoldás. Döntésemet azonban megváltoztatja egy újabb hatalmas dörrenés az égen és a másodpercek múlva ránk zúduló eső. Már csak ez hiányzott. Megszaporázom a lépteimet.
- Nem baj ha csatlakozom? tudja jól, hogy milyen viszonyom van a viharral, remélem nem üldöz el maga mellől. - Csak amíg találok egy taxit. Kérlek. újabbat dörög az ég, én pedig hevesen dobogó szívvel húzom be a nyakam.

- xxx szó / megjegyzés / idézet -

Redmond Moore imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Abigail Roux
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Rock you like a hurricane Tumblr_inline_npztjpdPan1sccn28_500


Rock you like a hurricane 0489b48d5d7674444f9aaa9c1a6e68e6
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
Rock you like a hurricane NliTwkF
Thinking of You keeps me awake. Dreaming of you keeps me asleep. Being with you keeps me alive
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Rock you like a hurricane UF8a1uZ
★ foglalkozás ★ :
balett táncos, oktató
★ play by ★ :
Zendaya
★ hozzászólások száma ★ :
94
★ :
Rock you like a hurricane B539120ec4c6a823006588035019740e
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Rock you like a hurricane
Rock you like a hurricane EmptyPént. 28 Ápr. - 13:43
Abi & Red
And you might be the answer to the sinner in me
Egy pillanat alatt szakad ketté a korábbi egységünk, ahogyan az idegen lány minden előjel nélkül ront ránk, és még távozni sem próbál, hogy feszülten kelljen kitessékelnem a teremből. Lázálomnak hat minden korábbi pillanat, ahogyan kettévágta a hangulatot, csak valami fura lecsengése maradt a korábbi gőznek, ahogyan Abira pillantok. Ahogyan rápillantok, ő még a fejemhez vágja azokat a szavakat amikkel engem okol. Amikor nagyon nem én csaltam ide, amikor ő is legalább annyira rohant fejjel előre, mint én. Mégis itt hagy egyedül, ahogy lessüllyednek a csendbe az utolsó szavai. Ekkor kezd valami valóság szerű is ismét az elmém felszínére csepegni, ahogyan a hideg falnak vetem a hátam, próbálom feldolgozni, ahogyan már a valóság telepszik a vállaimra. Kétlem, hogy bármi jó is származna abból, ha most Abi után mennék, ráadásul… ráadásul most nehezen is tehetném, nehéz lenne rejtegetni a nadrágomban maradt helyzetet. Ezért inkább a festéktől terhes levegőben maradok még, most érzem csak igazán, mennyire a tüdőmbe mar a keserű illat.
Ki kell mennem cigizni. Ez az első gondolatom, amikor végre becsukom magam mögött az ajtót. Minden szempárt és embert kerülök a szabadba vezető úton, semmi jó nem származna abból, ha most érintkeznem kellene másokkal, sőt, nagy eséllyel húznék most be az első személynek aki mégis beszélni akar velem.
A második szálat szívva kezdek csak némileg fellazulni, de a szabad kezem még mindig a gyújtóval szórakozik. Újra és újra lejátszom magamban a történteket, lehunyt szemmel sóhajtva néha, azon gondolkodva, mi lett volna, ha… és mi lesz majd még ebből? Mert bármi is robbant be most kettőnk közt, ettől az alkalomtól nem aludt ki. Még mindig itt van, itt lesz, amikor újra kettesben maradunk. És nem tudjuk tovább kerülni egymást, hülyeség volt már elsőre is. Eldobom a csikket, és szó nélkül hazaindulok, már nem akarok maradni, nem maradt energiám még a srácokra sem, nemhogy arra a temérdek idegenre akik bent annyira rohadtul jól érzik magukat.
Az elhaladó embereket figyelem útközben, magányos alakok és a közelgő vihar elől közösen menekülő összebújó párocskák, amire elhúzom a számat. Még érzem Abi érintését, még mindig bennem ég egy apró szikrája annak a tűznek, ami ott elborított minket. Amit már napok óta tápláltunk, a távolság ellenére is.
Csak ösztönből vezetnek a lábaim előre, miközben felemésztenek a gondolataim, ezért is rázkódok meg a váratlanul érkező, ismerősen meleg hangra. Abira pillantok, nem marad időm teljesen leplezni a meglepettséget az arcomon, így még elkaphatja a végét. - Nem… - Előbb beszélek, mint gondolkodok, de igazából mi mást mondhattam volna? Látom, hogy fél. - Persze. Haza? - Röviden kérdem, de ez igazából nem különös. Körbepillantok, de sehol egy taxi még. Én igazából szándékosan akartam egy darabig gyalog menni, hogy kiszellőztessem a gondolataimat, de a közelgő vihar lehet mégis közbe fog szólni. Vagy elázom. Akkor lesek újra rá, amikor behúzza a nyakát a vihartól. Sóhajtva előveszem a telefonomat, és keresni kezdem a taxi számát, amikor kellene persze sehol egy, ő meg lassan remeg mint egy fenyő a szélben, szóval talán jobb lesz hívni egyet, mint várni.


'Cause a good song never dies
It just reminds you of where you were The first time it made you cry, the first time you felt alive Hope, the wonder drug Don't work no more, think it took too much Sweat, your equity Make the caffeine be your weaponry

Abigail Roux imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Redmond Moore
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Rock you like a hurricane TM5NlP7
Rock you like a hurricane A2cce7525dc69d2894cf4cdf324bfb34b16a25a6
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Lonely shadows following me
♫ :
oh give me that fire burn, burn, burn
★ családi állapot ★ :
when it comes to you, I'm not bullet proof
Rock you like a hurricane De2118a2f44d97ccf3187968122b869aede57714
Maybe I'll crash into you,
I will surrender tonight
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Rock you like a hurricane D4b8b0c05522d0e7e88e5209cf837c5346af38da
★ idézet ★ :
Sold my soul to a sweet melody
Now I'm gone, now I'm gone, now I'm gone
★ foglalkozás ★ :
Reptiles gitárosa, most éppen felszolgáló, de volt már minden, más munkahelyet nem tud megtartani sokáig
★ play by ★ :
Reece King
★ hozzászólások száma ★ :
172
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Rock you like a hurricane
Rock you like a hurricane EmptyPént. 28 Ápr. - 20:52

-Red & Aby -

Nem mondanám, hogy ez életem legjobb estéje. Semmi nem úgy sikerül, mint ahogyan azt elképzeltem. Mintha mintha az univerzum egyszerűen összeesküdött volna ellenünk, vagy talán csak így akarja finoman közölni velünk, hogy az amit csinálunk egyszerűen nonszensz. Nem szabadna megtörténnie annak, ami az előbb majdnem megtörtént. Hiba, a lehető legnagyobb hiba lenne, ha mi ketten még ennél is közelebb kerülnénk egymáshoz, habár félek, hogy a néhány órával ezelőtt történtek után ez lehetetlen. Nem fog működni, hogy újra levegőnek nézzem, nem fogom tudni újra kerülni, hiszen szinte minden porcikámmal vágyom utána. Talán ez a tűz csak akkor fog kihunyni, ha beteljesítjük a vágyainkat, talán akkor sem. Talán, a távolság segítene, talán csak olaj lenne az amúgy is lángoló tűzre. Össze vagyok zavarodva, zúg a fejem, szinte már bele szédülök a saját gondolataimba. Zsebembe csúsztatott kezekkel szaporázom meg lépteimet, hogy lehetőleg még a vihar előtt haza érjek, de nagyon úgy tűnik, hogy erre most már nemigen van lehetőség. Egyre jobban háborog az ég, dörög, villámlik és csak idő kérdése, hogy ránk szakadjon az ég. Egy pillanatra megtorpanok amikor felismerem az előttem andalgó Redet. Megkerülném, de az idő sürget, egyre inkább közeledik a vihar, engem pedig lassan hatalmába kerít a félelem. Közelebb lépek hozzá és megszólítom. Nem fogom újra homokba dugni a fejem, mert bizonyos, hogy az első alkalommal sem volt igazán jó ötlet.
- Aha, haza. Te is? igazából nem lep meg, hogy ő is úgy döntött inkább hazamegy az előbb történtek fényében. Biztos vagyok abban, hogy őt is annyira zavarja az előbbi történések kurta befejezése mint engem. Közelebb lépek hozzá. Ahhoz képest, hogy imádok beszélni, most nem nagyon találom a szavakat. Miközben behúzott nyakkal, csendesen próbálok lépést tartani vele, egyre inkább ránk zúdul az eső. Az eleinte csak szerekélő cseppek lassan ránk zúduló vízfüggönnyé változnak. A hideg cseppek lemossák rólam az érintését, eltüntetik az illatát, kellemetlen ürességet hagyva maguk után. Már csak ez hiányzott az előbbi jelenetek lezárásának. Megragadom Red kezét, -hogyha engedi, - hogy a legközelebbi épület biztonságot nyújtó borításába meneküljünk a zápor elöl. A fedezékben már elengedhetném a kezét, de ujjaink olyan szépen illenek egymáshoz, hogy kicsit belefeledkezem a pillanatba.
- Azt hiszem jobb ha hívunk egy ubert. pillantok fel rá félszeg mosollyal az arcomon. Tekintetemmel az övét keresem újra és újra. Elveszek a pillantásában, a sötét szempárban, ami egyszerre áraszt magából melegséget és csendet. A éjsötét szemekben, amiben legszívesebben örökre elvesznék. Mondanom kellene valamit? Vagy inkább cselekedni? Gondolkodni vagy hagyni, hogy a józan eszem teljesen elhagyjon? Közelebb lépek hozzá, olyannyira, hogy ha valaki távolból néz minket a sötétségben eggyé válik a testünk. Lábujjhegyre húzom magam, hogy azt a kevés méretbeli különbséget is megszüntessem ami közöttünk van. Hogyha nem húzódik el, ha nem viszolyog a közelségemtől megcsókolom. Lassan, szenvedélyesen kiélvezve nedves ajkának ízét. - Menjünk haza... suttogok végül ajkaira miután elhúzódom tőle. Az idő megáll.

- xxx szó / megjegyzés / idézet -

Redmond Moore imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Abigail Roux
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Rock you like a hurricane Tumblr_inline_npztjpdPan1sccn28_500


Rock you like a hurricane 0489b48d5d7674444f9aaa9c1a6e68e6
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
Rock you like a hurricane NliTwkF
Thinking of You keeps me awake. Dreaming of you keeps me asleep. Being with you keeps me alive
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Rock you like a hurricane UF8a1uZ
★ foglalkozás ★ :
balett táncos, oktató
★ play by ★ :
Zendaya
★ hozzászólások száma ★ :
94
★ :
Rock you like a hurricane B539120ec4c6a823006588035019740e
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Rock you like a hurricane
Rock you like a hurricane EmptyPént. 28 Ápr. - 21:54
Abi & Red
And you might be the answer to the sinner in me
Egy pillanat alatt kifordultak magukból a történések, az este során több alkalommal is, mint egy út valami elcseszett hullámvasúton, éles fentek és lentek előre megírt sorozata. Egyik pillanatban még a fellegekben, a következőben meg baromi gyorsan visszarántódunk valami kegyetlen valóságba, ami csak az ajtó második csukódása után kezd igazán rámtörni. A korábbi hőség maradványai még körülöttem lengenek, lassan szállnak le a földre, de úgy érzem, nincs mibe kapaszkodnom. Mintha már rég elvesztem volna az egészben, de a távozásával csak újabbat dobott mindenen. De abból, ahogy elváltunk… ami előtte volt… kétlem, hogy csak úgy eltűnne. Ha képes lenne csak úgy eltűnni magától, ha képesek lennénk csak úgy eltekinteni felette és ignorálni, akkor most sem fajultak volna idáig az események. Sőt, ha nem tör ránk a csaj, akkor sokkal tovább jutottunk volna. Most viszont egy elégedetten űrrel a mellkasomban távozok én is percek hosszú láncolata után. El kell mennem innen, otthon sem változik majd semmi, tudom, de legalább kevesebb ember, fény, hangos zene és nevetés, boldog arcok az értelmetlen káoszban. Már csak lehúzni tudnám a hangulatot, az pedig mindenkinek csak rossz lenne.
Közel sem marad elég időm rendezni magamban a történteket - bár kérdéses, hogy erre lenne-e egyáltalán elég idő a földön, sőt, nagy eséllyel hagynám őket, vagy véletlenszerűen előtörjenek, próbálnám őket kidobni újra és újra, amíg egyszer valóban…lekopnának? De alig kezdeném el a folyamatot, a hangja visszaránt. Mit keres itt? Az egyik első rámtörő gondolat, pedig valahol egészen érthető, hogy neki sem sok kedve maradt maradni. A közelgő vihar sem kavart fel annyira, mint a pillanat amikor ismét mellettem áll. Nem érdekel a dörgés vagy a villámok, amikor megvan a magam vihara.
- Arra. - Eddig határozottan, most már kevésbé határozottan, de a fenébe is, én is ott lakok. Észreveszem, hogy szűkszavúbb, mint általában, de ezért sem igazán okolhatom.
Az érintése hosszú percekkel korábbanra ránt vissza, ahogyan a váratlanul ránk zúduló eső elől von félre minket, s hiába engedi el a kezem, még mindig ott érzem őt a bőrömön. Nem lenne elég egyetlen vihar, hogy ilyen korán lemosson rólam minden emléket róla.
- Lehet. - Igyekszem felocsúdni, és nem leragadni abban a pillanatban, nem elveszni az ő látványában, de még így is hosszabban figyelem, mint kellene. Talán mondanom kellene valamit, de tudom, hogy bármivel is próbálkoznék, csak rosszabb lenne, azért inkább csak hívnék egy autót. Neki. Nekünk? Végülis, egy helyre megyünk, és már kíméletlenül szakad az eső. De érzem magamon a pillantását, hogy figyel, hogy keresi az enyémet, az én tekintetem viszont elsőre még kerüli az övét. Nem tudom mi lenne, ha újra belekapaszkodna - vagyis de, pontosan tudom, mi lenne. Mielőtt azonban esélyem lenne hívni az ubert, közelebb lép, erre pedig nem tudok nem reagálni. A tekintetem hosszabb időre is az övére talál, és ez a következő hibánk, amit csak egy újabb követ, a csók, amire hozzám hajol. A csók amiért magamhoz vonom én is, amit viszonzok, ami már megint forrónak hat, aminek tüzében ismét megégethetnénk magunkat. De ez már korábban sem érdekelt minket. - Menjünk haza. - Sóhajtom miután szétvállnak az ajkaim, de még egyetlen pillanatra közel tartom magamhoz, még egyetlen pillanat, mielőtt képes lennék mégis távolabb lépni tőle. Egyetlen pillanat, ennyi a távolság, és már újra közel hajolok hozzá, egy második csókra, ha hagyja. - Menjünk haza. - Változik a hangom, ahogyan még csak egyszer hallhatta, ma, korábban. Most viszont már tényleg muszáj ellépnem tőle, hogy hívjam az ubert. Remélhetőleg gyorsan ideér, haza akarok menni, ha kell repülni, amíg velem jön teljesen mindegy, csak gyors legyen. Ezt a tüzet talán csak tűzzel tudnánk kioltani, a bennem égő tüzet a benne égő tűzzel és fordítva
Egy örökkének hat, ameddig megérkezik az autó, egy örökké, ameddig kettesben maradunk az eső elől bújkálva. Az eső elől meg még ki tudja mi elől, hasonlóan, ahogyan a festékgőztől nehéz levegőben is tettük. Most is pont annyira csak ő van meg én, mert a legtöbb ember már hozzánk hasonlóan találhatott menedéket, aki pedig mégsem, csak vakon rohan előre, hogy minél gyorsabban meghúzhassa magát.
Mintha csak ő lenne meg én, félig átázva a vihar szívében. Egy egészen másikéban, amivel ha hagyja, újra hozzá lépek, most, hogy célját beteljesítve elteszem a telefonomat. Már el is felejtem, hogy a többieknek is írni akartam, elfelejtek mindent és csak őt látom magam előtt, és csak az ajkai ízére tudok gondolni, ahogyan, ha az előzőt is hagyta, újra közelebb hajolok egy csókra. Mert egy csók már rég nem elég tőle, mert egy csók már rég csak valami több kezdetének hat, mert még mindig nem emelkedett fel teljesen az agyamat elborító sűrű köd, hogy most könnyedén ereszkedjen újra le. Megbűvölt, ahogy mondta, nincs erre jobb vagy más szó, amit keresni tudnék.


'Cause a good song never dies
It just reminds you of where you were The first time it made you cry, the first time you felt alive Hope, the wonder drug Don't work no more, think it took too much Sweat, your equity Make the caffeine be your weaponry

Abigail Roux imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Redmond Moore
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Rock you like a hurricane TM5NlP7
Rock you like a hurricane A2cce7525dc69d2894cf4cdf324bfb34b16a25a6
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Lonely shadows following me
♫ :
oh give me that fire burn, burn, burn
★ családi állapot ★ :
when it comes to you, I'm not bullet proof
Rock you like a hurricane De2118a2f44d97ccf3187968122b869aede57714
Maybe I'll crash into you,
I will surrender tonight
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Rock you like a hurricane D4b8b0c05522d0e7e88e5209cf837c5346af38da
★ idézet ★ :
Sold my soul to a sweet melody
Now I'm gone, now I'm gone, now I'm gone
★ foglalkozás ★ :
Reptiles gitárosa, most éppen felszolgáló, de volt már minden, más munkahelyet nem tud megtartani sokáig
★ play by ★ :
Reece King
★ hozzászólások száma ★ :
172
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Rock you like a hurricane
Rock you like a hurricane EmptySzomb. 29 Ápr. - 13:02

-Red & Aby -

Nem tudom hirtelen eldönteni, hogy a vihar az ami jobban megrémít vagy a bennem tomboló ismeretlen érzések. A vágy, amit nem akarok iránta táplálni mlgis szinte felemészt belülről. Az előbb, amikor kettesben voltunk a festégszaggal átitatott teremben nyilvánvalóvá vált talán mindkettőnk számára, hogy ebből a vággyal teli szakadékből egyszerűen nem tudunk kimászni. Addig nem amíg be nem teljesítjük azt, amire mindeketten vágyunk. Hogy hibát követünk el abban nem kételkedem. Eddig azt hittem magamról, hogy erős nő vagyok, hogy van annyi magabiztosságom és önbecsülésem, hogy ellenálljak a kísértésnek, de Red olyan heves érzéseket vált ki belőlem, aminek egyszerűen képtelen vagyok parancsolni. Ez az egész nonszensz, egy vicc, abszurdum, évek óta ismerjük egymást, miért pont most támadt fel köztünk a vágyakozás lángja? Egyszerűen miért robbant ki belőlünk az a mindent elsöprő, fékezhetetlen szenvedély, aminek képtelenek vagyunk parancsolni?
A legjobb az lenne, ha tovább sétálnék, vagy hívnék magamnak egy taxit, ha nem szólnék hozzá és nagy ívben elkerülném, de a lábaim önként visznek előre, őhozzá. Bárhol is van, mindig megtalálom.
Felpillantok az égre, szinte másodpercekkel azelőtt, hogy egy hatalmas dörrenés kíséretében ránk zúdul az eső. Könyörtelenül mosva le rólam, a nemrégiben történtek bőrömön cipelt bizonyosságát. De a fejemből, az elmémből és összezavaradott szívemből maga a tisztító tűz se lenne képes elmosni az érzéseket és gondolatok. Megragadom a kezét, hogy fedezékbe húzzam őt. Olyan természetes vele lenni, mintha erre születtem volna. Szívem gyorsabban zakatol a mellkasomban amikor tekintetünk találkozik. Most valahogy olyan egyszerű elveszni a tekintetében. Nem gondolkodom egyszerűen csak az ösztöneimre hallgatok és megcsókolom őt. Nem olyan hevesen és követelőzően, mint néhány órával ezelőtt, de szenvedélyesen és vágyakozva. Már nem akarok harcolni ellene, már nem akarom megmagyarázni a megmagyarázhatatlant, egyszerűen csak a pillanatban szeretnék ragadni. Amikor elszakadnak ajkaink mély levegőt veszek, ezzel is próbálva nyugtatni magam. Azonban nem maradunk sokáig távol egymástól, újra magához von és ezúttal ő kezdeményezi a csókot. Hozzásimulok, átkarolom a nyakát és viszonzom csókját, nyelvem finoman de szenvedélyesen hívja táncba az övét. Miért érzem ennyire természetesnek a dolgot? Miért olyan, mintha mindig is így kellett volna történnie? Zsebembe csúsztatom a kezem, miközben ő a elefonján intézni a fuvarunkat, tekintetemmel a sötétben szaldgáló embereket figyelem. Nem tudom mit mondhatnék, életemben először elhagytak a szavak. Újra hozzám lép, újra magának követeli ajkait én pedig készségesen vetem magam karjai közé és gondolkodás nélkül csókolom. Akarom, hogy hozzám érjen, hogy megérintsen, hogy testünk eggyé váljon, akarom, hogy becézgessen, hogy símogasson, hogy ha csak pillanatnyilag is de az övének érezzem magam. Kibaszottul akarom őt, ez az érzés pedig egyszerre ijesztő és szép.
- Mit művelünk már megint Red? ejtem fejem mellkasára, miután végre sikerül elszakadnom ajkaitól. Csak én érzem magam ennyire zavarodottnak? - Mit művelsz velem? talán újra hozzá hajolnék, hogy megcsókoljam, de ebben a pillanatban egy autó parkol le előttünk. - Mennünk kell -bújok ki karjaiból és indulok az autó irányába.
Bár nem túl nagy a távolság a jelenlegi helyünk és az otthonunk között, de ebben a nagy forgalomban ez is egy örökkévalóságnak tűnik. Próbálom visszafogni magam, nem akarom, hogy a söfőr olyasminek legyen szemtanúja, ami kellemetlen helyzetbe hozna bárkit is. Fejem azonban a mellkasán pihentetem, ha hagyja, karját átfonom a derekam körül és szórakozottan rajzolgatok ujjbegyemmel köröket a kézfejére. Amikor végre megérkezünk szinte kipattanok az autóból és futólépésben indulok meg az épületünk irányába. Még mielőtt eltűnnék a lépcsőházban visszafordulok.
- Átöltözöm. szinte szökdelve megyek fel a lakásunkig, hogy kinyitva az ajtót el is tűnjek a szobámban. Nem akarok bújdoni, nem fogok bújdosni, de kell egy kis idő, hogy kiszellőztessem a fejem. Megszabadulok a nedves ruháktól, megtörölközöm és fehérneműben fekszem hátra az ágyba, hogy gondolkodni tudjak. Titkon azt remélem, hogy kiszellőztetem a fejem, hogy el tudom űzni őt a gondolataimból, de bárhogy is erőlködöm újra és újra őt látom magam előtt. A csókját érzem a bőrömön. Csend uralkodik a házban, a fiúk még valószínűleg buliznak.
- A gazdád esze teljesen elment simogatom meg Hádész fejét, mielőtt magamra veszek egy kopott, régi pólót és bekopogok Redhez. Nem tudom, hogy válaszol vagy már alszik, mert olyan hangosan zakatol a szívem, hogy semmit nem hallok, úgyhogy egyszerűen csak bemegyek a szobába.
- Itt alhatok?

- xxx szó / megjegyzés / idézet -

Redmond Moore imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Abigail Roux
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Rock you like a hurricane Tumblr_inline_npztjpdPan1sccn28_500


Rock you like a hurricane 0489b48d5d7674444f9aaa9c1a6e68e6
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
Rock you like a hurricane NliTwkF
Thinking of You keeps me awake. Dreaming of you keeps me asleep. Being with you keeps me alive
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Rock you like a hurricane UF8a1uZ
★ foglalkozás ★ :
balett táncos, oktató
★ play by ★ :
Zendaya
★ hozzászólások száma ★ :
94
★ :
Rock you like a hurricane B539120ec4c6a823006588035019740e
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Rock you like a hurricane
Rock you like a hurricane EmptySzomb. 29 Ápr. - 13:33
Abi & Red
And you might be the answer to the sinner in me
Megcsókolnám újra meg újra, mindegyiknél egyre többet akarva, mert mindegyik után egyre kevesebbé válna egyetlen csók. Nem tudom honnan jött ez az egész, csak azt, hogy itt van és nem szűnik meg, és már nem is akarnám igazán, hogy megszűnjön. Már csak őt akarnám, szinte itt az esőben is, de azért nem ártana hazajutnunk. Ezért is szakadok el tőle a második csók után, de visszatérek még egy harmadikra. Nem gondolok többet a helyzetbe, mint egy hirtelen fellángolást, mint két összecsapó tűz erejét, amik majd kioltják egymást ha összeérnek. Mégis futótűzként terjed, hogy még a ránk zuhanó égbolt sem olthatja ki. Mit művelünk? Nem tudom, mit művelünk, de ki akarom deríteni, hogy merre tart, meg akarom ismerni, bele akarok nyúlni a lángokba amíg még égnek, akkor is, ha közben tudom, hogy megégethetem magam bennük. A kérdés viszont megválaszolatlanul marad, ahogyan kénytelen leszek kiengedni a karjaim közül - megérkezett az uber, én pedig követem az autóba. Hosszú az út és kevésnek hat a tér, különös játékot játszik már órák óta, ahogyan ránk nehezedik a levegő, és több fokkal melegebbnek hat minden érintése nyomán. Magamhoz húzom én is, a karomat mögötte vezetve el ölelem át. Érzem minden lélegzet vételét, szinte hallom, hogy ugyanazt az ütemet veri a szíve, mint az enyém, ami máris felgyorsul, ahogy közelebb hajol. Az állam a fejének támasztva hajolok közelebb, a tüdőmet az illata tölti el, az egész lényem csak az ő lényére figyel.
Egyszerre válik hosszúvá és röviddé az út haza, hosszú, mert úgy tűnik sosem érkezünk meg, de rövid, mert amint mégis megérkezünk, kitépve magát az ölelésemből menekül tovább az autóból. Én valamivel lassabban követem, szinte álomból ébredve amiért ilyen váratlanul szaladt tovább. Ha nem érezném még magamon minden érintését, ha nem égetett volna mintákat a bőrömbe az ujjaival, talán tényleg azt hinném, hogy a kocsiban nem is történt semmi. De még mindig éget, amikor beérem a lépcsőház alján. De még mindig távoli, ahogy tovább szökkenne. Nem akarom elengedni, de nem is teszem, hiszen köztünk nincs is annyira valós távolság, mert tudom, pontosan tudom mennyire kicsinek fog hatni a lakás is, talán kisebbnek, mint korábban a taxi, mert a taxiból bármikor kiszállhattunk, de innen már nehezebben. Nem tehetjük ugyanazt, amit az elmúlt hétben, nem indulhat mindig hajnalban és érkezhet későn, csak azért, hogy ne fussunk össze.
Felérve én is a szobámba tartok, lecserélni az átázott ruhákat valami szárazra, miközben az agyam újra meg újra a korábbi pillanatokat játssza le. Megfordul a fejemben, hogy bekopognék Abihoz, beszélgetni - de tudom, hogy az nem is beszélgetés lenne. Elvesznek a percek, összefolynak a pillanatok, ahogy az ablakon átszűrődő kopogó eső hangját hallgatom.
Az ágyban fekszem amikor kopog. Először fel sem tűnik a gondolataim mélyből, másodszorra is csak késve, mikor már benyit a szobámba. - Mih? - Pont olyan összezavarodottan nézek rá, mint amikor nem figyelek, késve érnek el hozzám a szavak, és csak egy pillanat múlva kapnak jelentést is. Itt alhatok? A tekintetem végigszalad az alakján, csak egy sziluett a félhomályban, de az árnyékok játéka csak vonzóbbá teszi, a részletek, amiket csak a gondolataim egészítenek ki. Máskor talán arra gyanakodnék, hogy szívat, de most… most azt hiszem komoly a kérdés, ezért moccanok az ágy közepéből a szélére, felhajtva a takarót üzenve némán, hogy jöjjön. Jön? - Mi van az őrültségekkel? - Most én kérdezek, de csak miután bemászott mellém, mert annyi kérdés lebeg most közöttünk, egyre szűkebb helyekre szorulva, lassan túlcsordul és felrobban. Fel fog robbanni, és talán pont erre várok, hogy megtegye, hogy kitörjön, hogy ellepjen mindent. A szemeit figyelem, az arcát, őt magát, akit évek óta ismerek, most mégis egészen másnak hat. Idegennek, izgalmasnak, talán a tiltott gyümölcs édes íze teszi azt ami az ereimben lüktet ismét.


'Cause a good song never dies
It just reminds you of where you were The first time it made you cry, the first time you felt alive Hope, the wonder drug Don't work no more, think it took too much Sweat, your equity Make the caffeine be your weaponry

Abigail Roux imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Redmond Moore
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Rock you like a hurricane TM5NlP7
Rock you like a hurricane A2cce7525dc69d2894cf4cdf324bfb34b16a25a6
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Lonely shadows following me
♫ :
oh give me that fire burn, burn, burn
★ családi állapot ★ :
when it comes to you, I'm not bullet proof
Rock you like a hurricane De2118a2f44d97ccf3187968122b869aede57714
Maybe I'll crash into you,
I will surrender tonight
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Rock you like a hurricane D4b8b0c05522d0e7e88e5209cf837c5346af38da
★ idézet ★ :
Sold my soul to a sweet melody
Now I'm gone, now I'm gone, now I'm gone
★ foglalkozás ★ :
Reptiles gitárosa, most éppen felszolgáló, de volt már minden, más munkahelyet nem tud megtartani sokáig
★ play by ★ :
Reece King
★ hozzászólások száma ★ :
172
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Rock you like a hurricane
Rock you like a hurricane EmptyVas. 30 Ápr. - 12:44

-Red & Aby -

Már nem akarok azon gondolkodni, hogy mekkora szarvas hibát követek el azzal, hogy átengedem magam ezeknek a semmiből támadt érzéseknek. Átadom magam a szenvedélynek és vele együtt Rednek is. Az ölelésének, a csókjainak. Nem akarok ráfeszülni arra, hogy hibát követek el, belefáradtam a saját aggályaimba. Csók csókot követ miközben az idő egyáltalán nem akar csitulni, most, hogy a karjaiban tart engem kevésbé érzem azt, hogy félek. Mintha mindentől képes lenne megvédeni, mintha az ölelése védelmet nyújtana nekem.
Az uber érkezése azonban kettévágja a pillanatot, megszakítja azt ami közöttünk van, szétrebbenünk, mint a kismadark, de a tüzet és a lángokat nem oltotta ki az autó érkezése. Nehéz nem csókolnom őt, nehéz nem átadni magamat a vágyainknak, szörnyen nagy önuralom kell ahhoz, hogy visszafogjam magam. Csak ártatlanul az ölelésébe bújok, kiélvezem a közelségét, a pillantot. Hosszúnak tűnik az út mégis olyan közeli. Egy örökkévalóságnak hat, hogy nem csókolhatom meg, de mégis olyan rövid idő, nem elég az öleléséből. Mint egy fészekből kiesett kismadár, tántorogva, világomat sem ismerve indulok meg az épület irányába. Levegőre van szükségem, térre, mert egyszerűen egyetlen pillanatása is megrészegít. Tudom, hogy mit akarok, hogy őrá van szükségem, de mégis, épeszem utolsó maradékával igyekszem távl maradni tőle.
Szobám magányában, miközben levetem magamról a nedves ruhákat, folyamatosan arra gondolok ami történt és arra ami történhetett volna. Aminek történnie kellett volna, ha nem zavarnak meg minket. Belebújok a pólomba, azzal a szándékkal, hogy a takaróm maganyába száműzöm magam amíg el nem alszom. De a gondolataim nem hagynak nyugodni, testem szinte automatikusan indul meg Red szobája felé. Csupasz talpaim halkan osonnak végig a folyósón, amíg a szobája előtt nem találom magam. Kopokog, de választ nem várva már be is nyitok a szobába. Tekintetetem a félhomájban egyből Redet keresi. Tanácstalanul álldogálok egyik lábamról a másikra. Még nem késő visszaszaladni a saját szobám magányába. Mire azonban mozdulhatnék ő arrébb csúszik az ágyban, helyet biztosítva nekem. Szinte szaladva közelítem meg az ágyat és mielőtt meggondolhatná bármelyikünk is magát bebújok a takaró alá.
- Azon már kár gondolkodni pillantok rá. Oldalra fordulok úgy, hogy szemtől szemben legyünk egymással. Felkönyölök és fejem az öklömön pihnetetem. Tekintetemmel az övét keresem.
- Te nem félsz? Ettől az egésztől... szabad kezemmel oda-vissza mutogatok hol rá, hol magamra. - Attól, hogy mi ez az egész őrültség? végigsimítok az állán. - A folytatástól?

- xxx szó / megjegyzés / idézet -

Redmond Moore imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Abigail Roux
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Rock you like a hurricane Tumblr_inline_npztjpdPan1sccn28_500


Rock you like a hurricane 0489b48d5d7674444f9aaa9c1a6e68e6
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
Rock you like a hurricane NliTwkF
Thinking of You keeps me awake. Dreaming of you keeps me asleep. Being with you keeps me alive
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Rock you like a hurricane UF8a1uZ
★ foglalkozás ★ :
balett táncos, oktató
★ play by ★ :
Zendaya
★ hozzászólások száma ★ :
94
★ :
Rock you like a hurricane B539120ec4c6a823006588035019740e
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Rock you like a hurricane
Rock you like a hurricane EmptyVas. 30 Ápr. - 14:47
Abi & Red
And you might be the answer to the sinner in me
Újra meg újra megzavarnak, mintha semmi meg senki nem akarná ezt, úgy űznek el minket egymástól, mintha ezzel üzenne valamit az univerzum - mégsem szűnik vagy enyhül továbbra sem, itt lángol, éget és mar egyre mélyebbre. Talán hazudnak a csillagok és mégsem rossz ez, mert ellenállni még annál is rosszabbnak hat. A mágnes két pólusa is vonzza egymást, hiába egészen mások, talán ilyenek vagyunk mi is?
A taxiúton ránknehezedik minden várakozással töltött pillanat, próbálom a lassan araszoló autókat nézni, a néha pislákoló fényeket, vagy elhaladó embereket - a figyelem legnagyobb része mégis valaki egészen másé. Csak az övé, mintha kisajátította volna a lényem nagyját, s csak azért nem az egészét, mert a maradék küzd ellene, küzd minden ellen, a taxisöfőr ellen, az idő és tér ellen, ha tehetné, elemeiben bontaná meg a fizika törvényeit csak azért, hogy haza repülhessünk. Más lesz otthon bármi is? Pont ilyen fullasztó lesz a levegő, pont ennyire fogom akarni őt, mint most a karjaim közt. Talán csak rosszabb lesz, de talánokba kapaszkodva ki kell bírnunk a hazautat mégis. Édesen takar be a kísértés, lopott érintésekbe, apró simogatásokba, elsuttogott vágyakba csomagolva amíg meg nem érkezünk, amíg ki nem táncol a karjaim közül, amíg a biztonságot nyújtó épület felé nem indul. Én pedig még mindig nem tudom levenni a tekintetem róla, mint akit megbűvöltek, talán ez is történt, nem megőrültem, csak a hatása alá kerültem.
Kellene, nem kellene, igenek meg nemek lengenek körbe minket, minden kimondott és kimondatlan szót meg gondolatot. Ha tehetném… tehetném? Néha úgy látom igen, máskor meg nem, összezavar és lehet mégis megőrülök, amikor csukódik mögötte az ajtó. Őrült vagyok, ostoba, hülye vagy mindhárom egyszerre, amikor ennyi alkalom sorakozott fel előttem, mégsem léptem. Összezavar. Felforgat. Kifordít egy kicsit, de a vágyak teszik, azt hiszem, rég voltam bárkivel is és ez most rohadtul nem segít az egészen.
A szobámba érve szívesen verném a fejem a falba, mégis az esőben keresem a megnyugvást, abban az egyenletes, néha megszakadó, egy-egy mozdulatnál frissüllő dallamban. Utána kellene mennem, vagy sok lenne? Hiszen ő lépett el, és az az átöltözés nem úgy hangzott, mintha hívna. A párnámba fordulok, kétlem, hogy egyhamar aludni bírnék, vagy tudnék, esetleg akarnék? A gondolataim, mint képek és hangok sebes vihara, nem tudom csitítani. Csak egyetlen pillanatban halkul el mégis: amikor kopog és belép. Akkor csend lesz, akkora, hogy hallom mindkettőnk lélegzetvételét. Itt van…
- Igaz. - Halkan figyelem, oldalra fordulok én is, felé. Egy újabb pillanat, amire válaszolok a kérdésére. A szívem gyorsabban ver, mint korábban. - Nem. - Nem félelem, vagyis nem abban a formában. Csak… évek óta ismerem és nem akarom szex miatt elveszíteni. Ugyanakkor nagyon is akarom… - Attól nem, hogy őrültség. - Elkapom az államon simító kezét, mielőtt még visszahúzná, a tenyerébe bújok majd bele is csókolok. - Talán. - Megszokhatta már tőlem a félszavas válaszokat, a csak megkezdett de közel sem befejezett gondolatokat, rendszerint alig kifejező arccal, szemforgatásokkal vagy grimaszokkal. Ez most mégis más. Félszavak persze, de lágyabb hangon érkeznek, hasonlít arra, amit korábban hallott a teremben.
Nem mondhatom el, hogy miért aggódnék mégis, nem tud a Charlieval történtekről, ő sem és senki sem, és igazából… kétlem, hogy bárkinek is meg kellene tudnia már. - De mi lehet a legrosszabb? - A szemébe nézek, komolyan kérdem, mi rossz történhetne? Pontosan tudom, mi rossz. - Te félsz? - Félre simítom a haját, muszáj hozzáérnem, a hajába túrnom, a tarkóját cirógatnom a hüvelykujjammal. Komolyan kérdem és látja rajtam, érdekel, hogy még mindig kételkedik az egészben? A talán jelen lévő és talán csak oda képzelt jelekkel összezavar.


'Cause a good song never dies
It just reminds you of where you were The first time it made you cry, the first time you felt alive Hope, the wonder drug Don't work no more, think it took too much Sweat, your equity Make the caffeine be your weaponry

Abigail Roux imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Redmond Moore
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Rock you like a hurricane TM5NlP7
Rock you like a hurricane A2cce7525dc69d2894cf4cdf324bfb34b16a25a6
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Lonely shadows following me
♫ :
oh give me that fire burn, burn, burn
★ családi állapot ★ :
when it comes to you, I'm not bullet proof
Rock you like a hurricane De2118a2f44d97ccf3187968122b869aede57714
Maybe I'll crash into you,
I will surrender tonight
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Rock you like a hurricane D4b8b0c05522d0e7e88e5209cf837c5346af38da
★ idézet ★ :
Sold my soul to a sweet melody
Now I'm gone, now I'm gone, now I'm gone
★ foglalkozás ★ :
Reptiles gitárosa, most éppen felszolgáló, de volt már minden, más munkahelyet nem tud megtartani sokáig
★ play by ★ :
Reece King
★ hozzászólások száma ★ :
172
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Rock you like a hurricane
Rock you like a hurricane EmptyHétf. 8 Május - 12:36

-Red & Aby -

A fejemben egymást érik a gondolatok. Egyfolytában kérdések és bizonytalanság váltakozik a gondolataim között. Egyszerűen nem tudom megérteni, hogy mi az ami ennyire vonzóvá tette nekem őt, ilyen hirtelen. Évek óta ismerjük egymást és egy héttel ezelőttig nem néztem rá így. Nem éreztem azt, hogy mindegy mi történik én az övé akarok lenni. Mindegy, hogy mekkora őrültség egyszerűen nem tudok nemet mondani neki. Bármennyire is félek, bármekkora a kétely bennem egyszerűen nem tudok úgy tenni, mintha az elmúlt órák eseményei meg sem történtek volna. Nem vagyok képes arra megjátszam magam, hogy úgy tegyek, mint akit nem érdekel. Vágyom rá. Szinte a csontomig hatol ez az érzés, feléget belülről a vágy, érezni akarom bőrét a bőrömön, ajkát az ajkamon. Ez a mérhetetlen vágy vezérel arra, hogy másodpercek leforgása alatt a szobájában álldogáljak beengedést remélve. Őszintén reméltem, hogy nem fog elutasítani, hogy ő sem szeretné, hogy ez az este ilyen kurtán érejen véget. Szerencsére úgy tűnik, hogy ő is ugyanúgy gondol a dolgokra mint én. Bebújok a takaró alá, oldalra fordulva, hogy szembe kerüljek vele. A csend nyomasztóan hat rám, mintha minden másodperc lassan, ólomsúllyal nehezedne a vállaimra.
- Őrültség, de mégis olyan természetesnek hat- lehunyom a szemem ahogy megfogja a kezem, hogy belepusziljon a tenyerembe. Felsóhajtok. Mi lehet rosszabb? Kapásból fel tudnék sorolni legalább öt-hat dolgot, de nem teszem. Csak közelebb bújok hozzá amikor érzem érintését a fejemen, amikor ujjaival beletúr a kócos, még kissé nedves fürtökbe. Fejem a mellkasának döntöm.
- Nem akarlak elveszíteni Red... mert félek, bármilyen jó is lenne a szex, a barátsága mindennél fontosabb. Arról nem is beszélve, hogy a továbbiakban is együtt kell élnünk, ami úgy nem fog menni, ha nem bírunk egymás szemébe nézni. - Félek. emelem fel a fejem, hogy tekinetetem a sötét szempárba mélyesszem.
- Attól félek, hogyha teljesen felemészt ez a tűz ami bennem van, hogyha nem érhetek hozzád. Félek, hogy mit hoz majd a reggel, de attól még inkább, hogy mit hagyok ki. Félek attól amit most érzek. minden megrémít, de minden olyan édes és olyan kívánatos. Én pedig gyarló vagyok és nem akarom megvonni magamtól ŐT. Hogyha nem ellenkezik óvatosan a hátára döntöm, annyira, hogy egy egyors és határozott mozdulattal az ölébe üljek. Kezeinket összekulcsolom a feje mellett a párnán, miközben közlebb hajolok hozzá, hogy megcsókoljam. Szenvedélyesen, vágyakozva, úgy ahogyan nem először a ma este folyamán.
- Félek, hogy nem akarod ugyanazt, mint én... suttogom a szavakat ajkára mielőtt eltávolodom tőle. De nem nagyon, nem messzire, csak annyira, hogy kicsit felemelkedve az ágyékáról levessem a pólomat. Immár egy szál tangában, fedetlen mellekkel ülök rajta. Jobb kezemmel megragadom a kezét és óvatosan a melleimre vezetem ujjait. - Vedd el, ami a tiéd...

- xxx szó / megjegyzés / idézet -

Redmond Moore imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Abigail Roux
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Rock you like a hurricane Tumblr_inline_npztjpdPan1sccn28_500


Rock you like a hurricane 0489b48d5d7674444f9aaa9c1a6e68e6
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
Rock you like a hurricane NliTwkF
Thinking of You keeps me awake. Dreaming of you keeps me asleep. Being with you keeps me alive
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Rock you like a hurricane UF8a1uZ
★ foglalkozás ★ :
balett táncos, oktató
★ play by ★ :
Zendaya
★ hozzászólások száma ★ :
94
★ :
Rock you like a hurricane B539120ec4c6a823006588035019740e
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Rock you like a hurricane
Rock you like a hurricane Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Rock you like a hurricane
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Chace & Eli ~ Let's rock everybody, let's rock
» Hurricane Henson
» sunshine mixed with a little hurricane - W&Ace
» Rock-sztár barát
» Let the party rock! ~Aziel&Lily

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: