New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 75 felhasználó van itt :: 5 regisztrált, 0 rejtett és 70 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lambert Schultz
tollából
Ma 23:06-kor
Freya Kensington
tollából
Ma 22:58-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 22:44-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Ma 21:27-kor
Seraphine Murphy
tollából
Ma 21:18-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Ma 21:18-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 20:41-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 20:26-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 19:56-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Rock you like a hurricane
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
TémanyitásRe: Rock you like a hurricane
Rock you like a hurricane - Page 3 EmptySzer. Aug. 30 2023, 12:56

-Red & Aby -

Nem tudom, hogy mi ez a megfoghatatlan dolog, ami kettőnk között van. Bárcsak érteném, hogy miért alakult ki és hogyan lehetne megfékezni. Abban sem vagyok biztos, hogy meg akarom fékezni, hiszen talán még soha nem tapasztaltam még olyan gyönyörű pillanatot, mint ami megszületett közöttünk. Most minden olyan furcsa, megmagyarázhatatlan, de talán ez csak a pillanatnyi zavarunk okozza. Tudom, hogy beszélnünk kell róla, mert ez nem olyan dolog amire csak úgy legyinthetünk.
Társalgásunkat megzavarja Mateo hirtelen felbukkanása, ami nem is olyam fura, tekintve, hogy ő is itt lakik velünk. Nem csinálunk semmi feltűnőt, semmi olyant, amit máskor is nem csinálnánk, de mégis olyan rosszul érint, hogy megzavar. Szerencsére a kávékészítéssel le tudom foglalni magam, de a kusza gondolataimat nem. Kényelembe helyezem magam Mateo ölében, de tekintetemmel végig Red arcát fürkészem. Szeretnék közelebb lenni hozzá, megérinteni, de félek nem lenne ugyanolyan mint eddig és Mateo azonnal kiszúrná a dolgot. Kétlem, hogy valaha ugyanúgy tudok majd viszonyulni hozzá, mint eddig. Legalábbis egyelőre biztos nem.
Jobbnak látom visszavonulót fújni. Igazából most nincs semmi kedvem a társasághoz, és feltehetően a többiek is nemsokára felébrednek a kávé illatára.

Hanyagul a hátamra dőlök, jobb kezemmel Hádészt simogatom, bal kezemben a kindelem szorongatom. Terveim ellenére képtelen lennék aludni, úgyhogy egy kis olvasással próbálom elterelni a gondolataimat. Csak a fekete macskám nyugtató dorombolása töri meg a nyugalmat, ami körbevesz a szobám magányában. Már éppen sikerül belefeledkeznem Victor Hugo csodálatosan megteremtett világában, amikor kopogást hallok az ajtómon. Felpillantok, de mielőtt válaszolhatnék már Red be is toppan a szobába. Felülök az ágyban, kíváncsi tekintettel fürkészem a látogatom arcvonásait. Mondanám, hogy meglep a jelenléte, de igazából nem...sőt, reméltem, hogy így lesz. Felülök, lábaimat törökülésbe húzom magam alá. A kindle-t hanyagul ejtem le a párnámra, de tekintetem nem veszem le róla. Elmosolyodom amint meghallom szavait. Jóleső melegség szalad végig rajtam, nem tudom nem magamban tartani az örömömet. Ezek szerint nem csak én éreztem, nem csak nekem jelentett valamit...még ha nem is tudjuk pontosan, hogy mit. Teljes testemmel az irányába fordulok amikor leül mellém az ágyra.
- Nem ismétlődhet meg újra...ugye? mert félek, hogy nem tudnánk kezelni, hogy felemésztene minket a tűz, hogy csapdába ejtenénk saját magunkat az érzelmek viharában.
- De nem tudom, hogy képes lennék-e távolságot tartani tőled. Lemondóan felsóhatok. Ez az igazság, nem akarok köntörfalazni, vagy hazudni.
- Te mit szeretnél? habár Red nem a szavak embere, azért remélem, hogy közösen sikerül valamilyen kompromisszumos megoldást találni a helyzetünkre. Fejem a vállának döntöm, lehunyt szemekkel élvezve a csendet. Csak belélegzem az illatát és azt érzem, hogy minden olyan jó, hogy minden a helyére került.


- xxx szó / megjegyzés / idézet -

Redmond Moore imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Abigail Roux
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Rock you like a hurricane - Page 3 Tumblr_inline_npztjpdPan1sccn28_500


Rock you like a hurricane - Page 3 0489b48d5d7674444f9aaa9c1a6e68e6
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
Rock you like a hurricane - Page 3 NliTwkF
Thinking of You keeps me awake. Dreaming of you keeps me asleep. Being with you keeps me alive
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Rock you like a hurricane - Page 3 UF8a1uZ
★ foglalkozás ★ :
balett táncos, oktató
★ play by ★ :
Zendaya
★ hozzászólások száma ★ :
94
★ :
Rock you like a hurricane - Page 3 B539120ec4c6a823006588035019740e
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
TémanyitásRe: Rock you like a hurricane
Rock you like a hurricane - Page 3 EmptySzer. Aug. 30 2023, 13:04
Abi & Red
And you might be the answer to the sinner in me
Nem szeretem erőltetni a dolgokat, vagy úgy általánosan piszkálni a legtöbbet amíg nem szükséges. Most mégis, amióta beléptem a konyhába, Abi vonzza a tekintetem és a figyelmem párosát, ezek a gondolatok csalnak most mégis a szobája, ezek nem hagynak nyugodni mégsem, most úgy érzem, hogy kísértenének egész nap, vagy még az után is, egészen addig, amíg nem… beszélünk még. Vagy akármi, valami, csak utána akarok menni, azért is mosódnak össze Mateo szavai valami érthetetlen masszává, képtelen lekötni a figyelem a beszélgetés ha annak minden pillanatában csak arra várok, hogy szabadulhassak.
Habozás nélkül kopogok és lépek is be, mielőtt még valaki… meglátna? Különös érzés itthon settenkedni, de nem akarok felesleges kérdéseket, főleg azért nem, mert a legtöbbre - ha nem az összesre - én magam sem tudom a válaszokat. Talán még Abi sem tudja őket, de… nemsokára talán kiderül, ahogyan beszélni kezdek, pont onnan folytatva ahol ő abbahagyta, mert az elmúlt percekben csak ez a beszélgetés volt a gondolataim közt. Elsőre nem úgy tűnik, hogy zavarná az érkezésem, sőt, a mosolya alapján határozottan nem. Valahonnan innen is ered a lendület, amivel az ágyhoz lépek és mellé ülök, még mindig vonz a közelsége, még mindig kicsit nagynak hat a távolság az ajtóban állva.
- Nem tudom. - Fogalmam sincs, talán nem szabadna, esélyesen nem szabadna, de nem vagyok meggyőződve arról, hogy… nem is fog. Erre a gondolatra pedig csak ráerősítenek a szavai. Tegnap este azt kérdeztem, hogy mi rossz történhet, és bár egyikünk sem válaszolta meg, szerintem mindkettőnknek voltak ötletei hozzá. Most viszont már mindegy, hogy mi lett volna ha - és ha akarnám sem tudnám teljesen megbánni. Legfeljebb egy részem azt akarná valahol, hogy elfelejtse, amikor kényelmetlenné kezd válni. A másik viszont örül, hogy megtörtént.
- Nem szeretném, hogy vége legyen. - Gyengéden ölelem magamhoz, ahogyan a vállamra hajtja a fejét, becsukom a szemeimet. Bár még el sem kezdődött, vagy csak alig, és azt sem tudjuk mi az, igazából nem zavar ez az ismeretlen. Nem azt kérdezte, hogy mi az amit nem szeretnék, de ezt biztosabban tudom, mint azt, hogy mi az amit szeretnék. Például megbántani sem szeretném, ezzel viszont gyakran vagyok így, mégis minden sokadik léptem akarva-akaratlan sebeket hagy másokban. Néha pont a sajátjaim kivetülését marom beléjük.
Fogalmam sincs, úgy érzem szinte semmiről, annyira új a helyzet és idegen, de ez csak különlegesebbé teszi. Végződhet nagyon rosszul, de lehet nagyon jó is, lehet csak szépen kirakott út egyenesen a pokolba, akkor is, ha minden megtett lépés rajta egy falatnyi mennyországnak érződik.
- Te mit szeretnél? - Nem érződik a félsz a hangomból, pedig a válaszának nagyon is súlya van. Úgy érzem, hasonlóan érezhet, mint én, de nem tudom, melyikünk lesz majd a józanabb, aki hallgat is a villogó jelzésekre. Én már lemondtam erről a szerepről. Nem tudok nem hozzá érni, az álla vonalán simítani, a haját a füle mögé tűrni, rápillantani, csak egyszerűen érezni, hogy itt van velem. Azt hiszem csapdába sétáltunk, mégsem tudom megbánni.


'Cause a good song never dies
It just reminds you of where you were The first time it made you cry, the first time you felt alive Hope, the wonder drug Don't work no more, think it took too much Sweat, your equity Make the caffeine be your weaponry

Abigail Roux imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Redmond Moore
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Rock you like a hurricane - Page 3 TM5NlP7
Rock you like a hurricane - Page 3 A2cce7525dc69d2894cf4cdf324bfb34b16a25a6
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Lonely shadows following me
♫ :
oh give me that fire burn, burn, burn
★ családi állapot ★ :
when it comes to you, I'm not bullet proof
Rock you like a hurricane - Page 3 De2118a2f44d97ccf3187968122b869aede57714
Maybe I'll crash into you,
I will surrender tonight
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Rock you like a hurricane - Page 3 D4b8b0c05522d0e7e88e5209cf837c5346af38da
★ idézet ★ :
Sold my soul to a sweet melody
Now I'm gone, now I'm gone, now I'm gone
★ foglalkozás ★ :
Reptiles gitárosa, most éppen felszolgáló, de volt már minden, más munkahelyet nem tud megtartani sokáig
★ play by ★ :
Reece King
★ hozzászólások száma ★ :
172
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
TémanyitásRe: Rock you like a hurricane
Rock you like a hurricane - Page 3 EmptySzer. Aug. 30 2023, 20:04

-Red & Aby -

Egyszerűen, bármennyire is próbálok normálisan gondolkodni az agyam és a szívem teljesen ellentmondanak egymásnak. Tudom, hogy nem lenne szabad újra közel kerülnünk egymáshoz, hogy az elmúlt éjszaka is hiba volt, mégis…minden szívdobbanásommal csak arra vágyom, hogy a közelében legyek. Teljesen elment az eszem? Megbolondultam? Hiszen ő RED. Évek óta ismerem már, látott a szar napjaimon, ahogyan én is láttam őt szétcsúszva. Nem erről szól egy barátság? Mégis, olyan hosszú évek után, tegnap éjszaka először láttam egy olyan arcát, amit még soha. Olyan mélyen engedett be a lelkébe, hogy nem tudom nem megtörténtté tenni az éjszakát. Nem tudok úgy csinálni, mintha nem jelentett volna semmit, hiszen a mindent jelentette.
Örülök, hogy felbukkant a szobámban, mert ez azt jelenti, hogy ő is beszélni akar arról, ami történt, hogy neki is legalább annyira fontos a dolog, mint nekem. Együtt vagyunk benne ebben az egészben, szóval közösen kell megoldást találnunk mindenre. Ha van erre megoldás egyáltalán. Nem tudok nem megengedni magamnak egy mosolyt szaavait hallva. Egész lelkem melegíti a tudat, hogy nem akarja elengedni az éppen megszületett kis csodát ami kialakult közöttünk. Fejem vállának döntöm és hosszúnak tűnő percekig csak élvezem a csendet. Fejemben újra és újra megismétlődnek a szavai.
- Én sem szeretném nem tudom pontosan, hogy mi ez, vagy miért érzem amit, de ki akarom deríteni és ezt csak úgy tehetem meg, ha esélyt adok neki. Lehunyom a szemem miközben megérinti az arcomat. Ujjainak láthatatlan lenyomata még másodpercekkel később is simogatja a bőröm. Elhúzódom tőle, de csak annyira, hogy szembe forduljak vele.
- Mit szólnál, ha folytatnánk ezt a barátság extrákkal dolgot, addig amíg mindkettőnknek jó? Ha bármelyikünk is ki akar majd szállni nem ellenkezünk. Nem vagyok meggyőződve arról, hogy ez jó ötlet, de talán egy próbát megér.
- Senki nem szerezhet tudomást erről, oké? Főleg nem a fiúk. Nem azért mert szégyellem, hanem azért mert így egyszerűbb mindenkinek.
- Ez neked rendbe van így? simítok végig arcán miközben rámosolygok. Nem tudom merre vezet ez az út, de meg akarom próbálni. Közelebb hajolok hozzá, hogyha nem húzódik el egy gyengéd puszit nyomok ajkaira, megpecsételve a szavaimat.

- xxx szó / megjegyzés / idézet -

Redmond Moore imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Abigail Roux
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Rock you like a hurricane - Page 3 Tumblr_inline_npztjpdPan1sccn28_500


Rock you like a hurricane - Page 3 0489b48d5d7674444f9aaa9c1a6e68e6
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
Rock you like a hurricane - Page 3 NliTwkF
Thinking of You keeps me awake. Dreaming of you keeps me asleep. Being with you keeps me alive
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Rock you like a hurricane - Page 3 UF8a1uZ
★ foglalkozás ★ :
balett táncos, oktató
★ play by ★ :
Zendaya
★ hozzászólások száma ★ :
94
★ :
Rock you like a hurricane - Page 3 B539120ec4c6a823006588035019740e
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
TémanyitásRe: Rock you like a hurricane
Rock you like a hurricane - Page 3 EmptySzer. Aug. 30 2023, 20:10
Abi & Red
And you might be the answer to the sinner in me
Nem szeretném, hogy vége legyen - pedig még azt sem tudom igazán, hogy mi is ami elkezdődött. Azt pedig főleg nem, hogy mivé növi majd ki magát. Előre viszont nem fogok ilyeneken aggódni, azt hiszem ha nagyon erőlködnék úgyis csak elrontanám, szóval ha már itt van, talán könnyebb egyszerűen engedni neki, átadni magunkat az érzésnek sodródva előre, akkor is ha az az előre most ködös és homályos. Főleg mikor azt mondja, hogy ő sem szeretné, hogy vége legyen, mintha fellélegeznék egy pillanatra. Nem tudtam, hogy szükségem van erre, vagy szükségem van rá… és talán nincs is, most mégis akarom? Azt hiszem akarom, az biztos, hogy vágyom rá újra meg újra, hogy most sem tudjak csak mozdulatlan ülni mellette. Ami egy hete elkezdődött, még mindig szikrázik, és amíg szikra van addig úgy tűnik, egyáltalán nem fog kialudni magától.
A szemeibe nézek ahogyan felpillant. - Rendben. - Megnyugtat, hogy barátok maradunk ezek után is, hogy ez látszólag semmit sem borít fel túlzottan, hogy ez csak az extra lesz a kapcsolatunkban és nem valami rém ami mindent magába kebelez majd.
- Nem, azt én sem akarom... - Nem azért mert ne merném felvállalni, de túl sok magyarázkodással járna, és folyamatos cukkolással. - Az eléggé macerás lenne. - Ezt még hozzáteszem, hogy legalább sejteni tudja mire gondolok, mielőtt még rossz néven venné mégis a hallgatásomat.
- Tökéletesen. - A kezem a kezére simít, majd egyszerűen a tenyerébe csókolok egy pillanatra, mielőtt még elengedném. Fogalmam sincs hová vezet, de ha már itt van, nem akarom elűzni és elmenekülni sem. Azt hiszem, elboldogulunk vele. Sőt, még annál is jobb lesz, ezt súgják az érzékeim amik belebizseregnek a közelségébe.
Becsukom a szemeimet egy pillanatra, ahogyan az ajkai az ajkaimat érintik, egy újabb pillanat, hogy viszonozzam a gesztust, mint valami néma pecsétet a titkos egyességünkre.
Igazából sok módon lehetne ez rossz is, de nem akarok belegondolni, sőt, egyenesen elűzöm a gondolatot mielőtt még igazán megszülethetne, lemossa rólam a közelsége, eltörlik a tegnap estéről felelevenedő emlékek. - …nem lesz egyszerű. - Suttogom mégis az ajkaira, de mielőtt bármit is mondhatna, ismét közelebb hajolok egy rövid lopott csókra. Nem lesz egyszerű mindig úgy tenni, mintha soha semmi nem történt volna. Ettől persze eljátsszuk majd amint kilépünk ezen az ajtón, mert már tudjuk mi lesz, ha meg akarjuk fékezni. Jobb, ha egyszerűen kiélvezzük amíg tart, anélkül, hogy túlbonyolítanánk vagy különféle magyarázatokat próbálnák beletuszkolni - attól csak szoros lesz és kényelmetlen.


'Cause a good song never dies
It just reminds you of where you were The first time it made you cry, the first time you felt alive Hope, the wonder drug Don't work no more, think it took too much Sweat, your equity Make the caffeine be your weaponry

Abigail Roux imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Redmond Moore
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Rock you like a hurricane - Page 3 TM5NlP7
Rock you like a hurricane - Page 3 A2cce7525dc69d2894cf4cdf324bfb34b16a25a6
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Lonely shadows following me
♫ :
oh give me that fire burn, burn, burn
★ családi állapot ★ :
when it comes to you, I'm not bullet proof
Rock you like a hurricane - Page 3 De2118a2f44d97ccf3187968122b869aede57714
Maybe I'll crash into you,
I will surrender tonight
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Rock you like a hurricane - Page 3 D4b8b0c05522d0e7e88e5209cf837c5346af38da
★ idézet ★ :
Sold my soul to a sweet melody
Now I'm gone, now I'm gone, now I'm gone
★ foglalkozás ★ :
Reptiles gitárosa, most éppen felszolgáló, de volt már minden, más munkahelyet nem tud megtartani sokáig
★ play by ★ :
Reece King
★ hozzászólások száma ★ :
172
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
TémanyitásRe: Rock you like a hurricane
Rock you like a hurricane - Page 3 EmptySzer. Aug. 30 2023, 20:17

-Red & Aby -

Lehetséges, hogy most követjük el életünk legnagyobb hibáját, azzal, hogy nem bírunk nemet mondani egymásnak. De hogyan lehetne valami hiba, amikor ennyire jó? Hogyan lehet végetvetni neki, amikor percről percre csak erősödik és úgy csap le ránk, mint a legveszedelmesebb hurrikán. Tudom, hogy a tegnap éjszaka történteket egyikünk sem fogja csak úgy elfeljteni, hiszen valami olyasmi született meg akkor közöttünk, amire legmerészebb álmainkban sem gondoltunk volna. Fogalmam sincs, hogy merre vezet az út, amire közösen léptünk rá, hogyha egyáltalán vezet valahova, de most az szeretném, hogy együtt fedezzük fel el azt az egészet.
Nem tudom leplezni az örömömet, amit szavai okoznak, muszáj rápillantom, muszáj mosolyognom. Ha valaki hetekke, vagy hónapokkal ezelőtt azt mondta volna nekem, hogy Red miatt fogom ilyen furcsán bolodgnak érezni magam, valószínűleg a képébe röhögök. Most viszont itt van mellettem, és én úgy érzem, hogy itt is van a helye, mellettem.
- Nem akarok magyarázkodni senkinek... pillantok rá. Nem mintha bárkinek is köze lenne ahhoz, hogy mit csinálunk együtt vagy éppen külön-külön, de azt gondolom, hogy pillanatnyilag ez a legjobb megoldás. Örülök, hogy Red is így látja. Még mi sem tudjuk pontosan megmagyarázni, hogy mi is ez az egész közöttünk, de nekem egyelőre tökéletesen megfelel anélkül is, hogy címkét akasztunk rá. Elmsolyodom. Alig van itt velem tíz perce és máris minden másodpercben mosolygni lenni kedvem. Sosem láttam még őt ennyire gyengédnek, ennyire törődőnek, azt hiszem, hogy ez is nagyban hozzájárul ahhoz, hogy ennyire vonzódom hozzá. Ajakink gyengéd, érzéki ölelkezése szolgál zálogul az egyességünknek. Közelebb húzodok hozzá miután szavait az ajkaimra suttogja. Átölelem a nyakát és könnyed mozdulattal az ölébe fészkelem magam, hogy aztán egy újabb csókkal váljunk eggyé.
- De tudom, hogy megéri ezt súgják az ösztöneim, ebbe a hitbe szeretnék kapaszkodni. Homlokom az övének támasztom, miközben egyik kezemmel a tarkójánál beletúrok a hajába.
- Most, hogy ezt megbeszéltük... húzodom el tőle, hogy nemes egyszerűsséggel ledőljek az ágyba, kibújva így az öleléséből. - Tényleg kellene aludnom még egy keveset. Délután órát kell tartanom és a gyerekek nagyon hamar kiszagolják, ha nem vagyok a toppon és csak a baj lesz velük. Hidd el, igazán kisördögök, ha úgy érzik ők irányítanak. Bennebb gurulok a matracomon, letessékelve kezemmel a méltatlankodó Hádészt a földre.
- Maradj. Paskolom meg mellettem a matracot, hogyha szeretne ideférjen mellém. Szívesen aludnék ismét a karjaiban. - De nincs huncutkodás Redmond Moore, kacsintok rá, miközben mutatóujjammal megfenyegetem, ahogyan a gyerekeket szokták.
- xxx szó / megjegyzés / idézet -

Redmond Moore imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Abigail Roux
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Rock you like a hurricane - Page 3 Tumblr_inline_npztjpdPan1sccn28_500


Rock you like a hurricane - Page 3 0489b48d5d7674444f9aaa9c1a6e68e6
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
Rock you like a hurricane - Page 3 NliTwkF
Thinking of You keeps me awake. Dreaming of you keeps me asleep. Being with you keeps me alive
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Rock you like a hurricane - Page 3 UF8a1uZ
★ foglalkozás ★ :
balett táncos, oktató
★ play by ★ :
Zendaya
★ hozzászólások száma ★ :
94
★ :
Rock you like a hurricane - Page 3 B539120ec4c6a823006588035019740e
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
TémanyitásRe: Rock you like a hurricane
Rock you like a hurricane - Page 3 EmptySzer. Aug. 30 2023, 20:19
Abi & Red
And you might be the answer to the sinner in me
Ha hiba sem érdekelne már, ha lehet ilyet hibának nevezni. A tegnap több pontján is annak tűnt, de az éjszaka alatt valahogyan szertefoszlott, szinte semmissé vált. Majd jött a reggel a józan gondolatokkal, kérdésekkel, amiket most inkább félretennék - mégsem tehetem meg teljesen. Mégsem teszem meg teljesen, amikor Aby szobájá irányába indulok. Nem tudom mi ez, arról sem vagyok biztos, hogy ki szeretném deríteni, csak abban, hogy beszélni akarok vele. Látni akarom őt. Vagy egyszerűen vele akarok lenni… a határ ezek közt mintha most összemosódna egy kicsit, mintha egy kicsit mindegyik ugyanaz lenne.
Odabent sem bánom meg a döntést, sőt, a szavai egyszerre nyugtatnak meg és tesznek valahol izgatottá. Fogalmam sincs, hogy mi ez az egész vagy hová vezet - hiszen ő még mindig Abs én meg még mindig Red vagyok, valami, ami sosem gondoltam volna, hogy változna. És még most sem hiszem teljesen, hogy annyira alapjaiban omlana szét, mint tegnap gondoltam. De nem akarok kihátrálni belőle. Bár lehet nem is tudnék…
- Ebben is egyetértünk. - Nyűgös lenne az egész helyzet, ha kitudódna, főleg így, hogy talán egyikünk sem tudja még mire vélni, csak kóstolgatjuk az egészet. Talán csak egy pár nap vagy hét, és vége lesz, egyikünk sem tudja, szóval tényleg felesleges lenne bevonni a fiúkat - azon kívül is, hogy amúgy nem sok közük van hozzá, amíg nincs hatással a barátságunkra, lakóközösségre, vagy a bandára. Mi rossz történhet, nem igaz? De nem érdekel, ahogyan engedve a vonzásnak mellé telepedek az ágyon. Majd ráér ez az egész katasztrófa-helyzet akkor ha tényleg berobban a bomba. Egyelőre csak a békét érzem mellette, meg valami új kezdetének különös izgalmát.
Némán hangzik el az ígéret köztünk, amit egy újabb csók követ, ahogyan én is közelebb húzom az ölemben, a karjaimat a dereka köré fonva. - Azt mondod? - Nagyon röviden és nagyon halkan nevetek fel, a homlokomat a homlokának támasztva hajolva közelebb hozzá ismét. Talán még mondanék valamit, azt hiszem, ebben a pillanatban előtörne egy gondolat az elmém mélyéből, mielőtt viszont elkaphatnám, már el is illan a mozdulatával. Figyelem, ahogyan a karjaim gyengéd öleléséből kitörve az ágyra fekszik. Csendben hallgatom a szavait, csak az utolsó szónál engedve el egy apró, féloldalas mosolyt. - Maradok. - Nah igen, ennyit minden előző mondatáról és utólagos figyelmeztetéséről, ahogyan mellé fekszek az ágyban, azt hiszem könnyedén elárulhatnak a szemeim, hogy mire gondolok éppen. - Nem ígérek semmit. - Közelebb húzom magamhoz, mert ugye ő sem gondolta teljesen komolyan az utóbbit? Bárhogyan is, de csak egyszerűen jó most vele lenni még egy kicsit, mintha még nem is lenne reggel, ahogyan egy újabb csókra hajolok hozzá.


'Cause a good song never dies
It just reminds you of where you were The first time it made you cry, the first time you felt alive Hope, the wonder drug Don't work no more, think it took too much Sweat, your equity Make the caffeine be your weaponry

Abigail Roux imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Redmond Moore
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Rock you like a hurricane - Page 3 TM5NlP7
Rock you like a hurricane - Page 3 A2cce7525dc69d2894cf4cdf324bfb34b16a25a6
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Lonely shadows following me
♫ :
oh give me that fire burn, burn, burn
★ családi állapot ★ :
when it comes to you, I'm not bullet proof
Rock you like a hurricane - Page 3 De2118a2f44d97ccf3187968122b869aede57714
Maybe I'll crash into you,
I will surrender tonight
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Rock you like a hurricane - Page 3 D4b8b0c05522d0e7e88e5209cf837c5346af38da
★ idézet ★ :
Sold my soul to a sweet melody
Now I'm gone, now I'm gone, now I'm gone
★ foglalkozás ★ :
Reptiles gitárosa, most éppen felszolgáló, de volt már minden, más munkahelyet nem tud megtartani sokáig
★ play by ★ :
Reece King
★ hozzászólások száma ★ :
172
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
TémanyitásRe: Rock you like a hurricane
Rock you like a hurricane - Page 3 Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Rock you like a hurricane
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Chace & Eli ~ Let's rock everybody, let's rock
» Hurricane Henson
» sunshine mixed with a little hurricane - W&Ace
» Rock-sztár barát
» Let the party rock! ~Aziel&Lily

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: