New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 68 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 65 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 23:06-kor
Freya Kensington
tollából
Tegnap 22:58-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 22:44-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 21:27-kor
Seraphine Murphy
tollából
Tegnap 21:18-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 21:18-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 20:41-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Tegnap 20:26-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Tegnap 19:56-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Rock you like a hurricane
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Rock you like a hurricane
Rock you like a hurricane - Page 2 EmptyKedd Május 09 2023, 21:04
Abi & Red
And you might be the answer to the sinner in me
+18
Kavarognak bennem az érzések, s ha nem figyelek rájuk, csak hangosabbak lesznek, elszabadulnak, és mégjobban próbálják átvenni felettem az irányítást. Mi lehet most Abival? Mit csinál? Csak ő tölti ki a gondolataimat, a plafont bámulva is csak rajta meg a történeteken jár a fejem. Legszívesebben egyszerűen átmennék hozzá, és ezen a ponton komolyan csak azt akarom, hogy a nyakunkba zúduljon az egész, legyen akármi, legyen akármekkora ökörség, mert ha nem történik valami, akármi, én egyszerűen szétrobbanok. Mégsem mozdulok. Valami mégis az ágynak szegezve tart, amíg meg nem érkezik, csak akkor leszek képes újra mozdulni.
- Igen… - Egészen hasonlóan érzünk, tényleg, hogy tűnhet valami ennyire rossznak amikor annyira jót ígér. Azt hiszem még az elsőnél sem voltam ennyire… ideges? Talán ez egy jó szó a bennem kavargó szüntelen viharra.
– Én sem. - Közelebb húzom magamhoz. Ha nem így lenne, akkor már rég kockáztattunk volna, már rég feldobtuk volna azt az érmét, nem is gondolva arra, hogy mi lesz ha a rossz felén landol majd. De ha egyikünk sem akarja, akkor… mégiscsak jobbak az esélyeink nem belefulladni, nem? Talán? Fogalmam sincs.
Fél. Azt hiszem megértem miért, mielőtt még kifejtené is, sejtem a mondanivalója egy részét. Azt nem tudom mondani, hogy nem kell félnie, vagy hogy biztosan nem lesz semmi, amikor én is hasonló dolgokra gondoltam az elmúlt percekben. A tekintetem találkozik az övével, a mélyébe süllyed, szinte elvesz benne, miközben a testem már most lángokban áll. Ennek lehet, hogy nem lesz jó vége, de már határozottan későnek érzem ezt a gondolatot. Erre viszont nem lehet tanácsom, fogalmam sincs mit mondhatnék ilyenkor. Halkan, hosszasan sóhajtok fel, mégis, már most ott van mögötte a vágy amit lassan órák óta cipelek. - Azt hiszem, már így is túl sokat féltünk. - Lehet nem azok a szavak amiket hallani akart, fogalmam sincs mik azok a szavak amiket hallani akar, csak az agyamra lassan telepedő ködöt érzem újra, és csak rá tudok gondolni, a közelségére, a teste kellemes melegére, ami lassacskán felemészt.
Hagyom, hogy a hátamra fordítson, olyan lassú a mozdulat, hogy meglep a következő, amiben már rajtam ül, annyira, hogy halkan bele is nyögjek amint cél ér, ha teljesen az ölembe mászott, érezheti is, hogy a testem reagál a közelségére. A szívem gyorsabban ver, ahogyan összekulcsolja a kezeinket a fejem mellett a párnán, elveszek a csókban, vágytól égve viszonzom, már ismerős ez a táncunk, annyiszor belekezdtünk, de egyszer sem értünk a végére. Talán most? Nagyon remélem, hogy most már senki sem zavarna meg… Azt mondja ismét, hogy fél, hogy nem akarom ugyanazt, a testem mégis már rég elárulta az akaratát amikor az ölembe mászott. A többiről pedig… - Fogalmad sincs, mennyire akarom… - Mosolyognék egy aprót, de elharapom még az ajkam szélén a végét. Bizsereg az egész testem, ahogyan leveszi magáról a felsőt, hallani, ahogy a visszatartott lélegzetvételem kiszabadul végre. Én is egyfajta szabadságot érzek mikor a kezemet a melleire vezeti, beleborzongok a szavaiba. - Ahogyan óhajtod. - Most pedig már tényleg nem bírom elfojtani azt a mosolyt, amivel rámarkolok a melleire, előbb szinte csak ismerkedve, majd egyre határozottabban miközben közelebb hajolok hozzá, mert nem elég a kezemmel érinteni, mert azt mondta, elvehetem, elvehetem mind én pedig az ajkaimmal kezdem ostromolni a testét, több óra felgyűlt vágyát sóhajtva vissza a bőrébe. - Őrülten akarlak. - Sóhajtom a bőrébe, csak fellesve a szemeire vágytól teli tekintettel, miközben nem habozva tovább már húzom is le róla az utolsó anyagdarabot. Annyira sietnék, rohannék előre, mert az idegeim táncolt ma este, és az összes előzőn is, hogy most azonnal magamévá tenném. Nem hagyom, hogy sokáig távol maradjon, húzom is vissza, csókolom újra, az ujjaimmal a lábai közé simítva, majd belecsúsztatva miközben csókolom, bárhol, mindenhol, főleg ha úgy érzem, hogy rohanna velem, rohannék előre vele, de ha lassítani akar, akkor megpróbálok lassítani vele, amíg közös ütemre nem érünk.


'Cause a good song never dies
It just reminds you of where you were The first time it made you cry, the first time you felt alive Hope, the wonder drug Don't work no more, think it took too much Sweat, your equity Make the caffeine be your weaponry

Abigail Roux imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Redmond Moore
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Rock you like a hurricane - Page 2 TM5NlP7
Rock you like a hurricane - Page 2 A2cce7525dc69d2894cf4cdf324bfb34b16a25a6
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Lonely shadows following me
♫ :
oh give me that fire burn, burn, burn
★ családi állapot ★ :
when it comes to you, I'm not bullet proof
Rock you like a hurricane - Page 2 De2118a2f44d97ccf3187968122b869aede57714
Maybe I'll crash into you,
I will surrender tonight
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Rock you like a hurricane - Page 2 D4b8b0c05522d0e7e88e5209cf837c5346af38da
★ idézet ★ :
Sold my soul to a sweet melody
Now I'm gone, now I'm gone, now I'm gone
★ foglalkozás ★ :
Reptiles gitárosa, most éppen felszolgáló, de volt már minden, más munkahelyet nem tud megtartani sokáig
★ play by ★ :
Reece King
★ hozzászólások száma ★ :
172
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Rock you like a hurricane
Rock you like a hurricane - Page 2 EmptyCsüt. Május 11 2023, 11:46

-Red & Aby -
+18
Az elmúlt órák órák feszültségei már nagyon kínoznak. Bármikor és bárhogyan próbáltunk kettesben lenni és végre beteljesíteni a vágyódásunkat, egyszerűen mintha az univerzum összeesküdött volna ellennünk. Lehet, hogy az egész egy hatalmas üzenet nekünk, hogy hiba amit csinálunk, de rajtunk a szemellenző olyan sötét, hogy nem látjuk az egyértelmű jeleket.
Hozzá bújok, mintha csak az ölelésétől várnám a biztonságot, a megoldást. Tudom, hogy képtelen leszek visszafogni magam, azért jöttem, hogy kiderüljön mi ez az egész közöttünk, hogy végre pontot tudjunk tenni arra a bizonyos betűre. Hogy lezárjuk ezt a fejezetet, ami egy héttel ezelőtt kezdett el íródni, és fogalmam sincs merre tart.
- Igazad van -pillantok rá. Már így is túlságosan sokáig féltünk, túlságosan visszafogtuk magunkat, pedig az első pillanatoktól teljesen egyértelmű, hogy mire várunk. Hátradöntöm őt, hogy határozott mozdulatokkal átlendítsem a lábam a csípőjén, elfoglalva a helyem az ágyékán. Összekulcsolom kezeinket a feje mellett a párnán, hogy másodpercekkel később csókkal halmozzam el. Mondania sem kellene, hiszen pontosan érzem a boxerében mocorgó férfiasságát, érzem, hogy milyen hatással vagyok rá. Mielőtt még meggondolhatnám magam egy gyors mozdulattal szabadítom meg magam a felsőmtől, hogy immár fedetlen felsőtesttel üljek rajta. Imádom őt, imádom a szemében felcsillanó vágyakozást, a szenvedélyt ami tovább csiholja az enyémet. Kezét a melleimre vezetem, ezzel is jelezve neki, hogy nem gondolom meg magam, hogy akarom őt, mindennél jobban. Ahogy közelebb hajol hozzám csókokkal halmozom el ajkát, szenvedélyesen és vágyakozva. Tetszik, hogy nem fogja vissza magát, hogy birtokol és kisajátít.
- A tiéd vagyok... sóhajtom fülébe a szavakat, amikor megérzem ujjai játékat a nőiességemen. Kicsit megemelem a csípőm, hogy könnyebben lerángathassa róla a fehérneműt, de da letépi azt sem bánom. Újra a hátára lököm, hogy ezúttal ajkaimmal végigpusziljam a mellkasát, egészen a boxere vonaláig. Felpillantok rá, miközben lehúzom ról a fölösleges anyagot. Ajkaim közé veszem a férfiasságát, hogy kényeztessem kicsit. De valójában nem időzök ezzel sokat, mert egész testemben bizsergek már utána. Elszakadok tőle, hogy újra az ölébe üljek, ezúttal viszont férfiasságát magamba fogadva. Felnyögök az érzésre amikor megérzem bennem. Egy rövid ideg csak mozdulatlanul ülök rajta, hogy mindketten megszokjuk az érzést, majd miközben egy újabb csókra hajolok hozzá lassan kezdem el mozgatni a csípőm. Először lassan mozgok, hogy szokjuk az érzést, majd egyre intenzívebben mozgatom a csípőmet, miközben számmal hol ajkait, hol pedig nyakát ostromlom. Már éppen kezdek belelendülni a dologba, amikor érzem, hogy egész testében megfeszül. Megállok a mozdulatokban és kikerekedett szemekkel nézek.
- Te most tényleg... nem hiszem el, hogy elélvezett mielőtt még igazán élvezni kezdtük volna az egészet. - Oh...oké...zavaromban nem is tudom, hogy mit mondjak neki. Inkább csak felemelkedem és minden további szó nélkül elfekszem mellette az ágyban. Hát, ha egészen őszinte akarok lenni, nem erre számítottam. Most tanácstalanul fekszem mellette anyaszült meztelenül, zavaromban a sötét szoba plafonját bámulva. Mit kellene most csinálnom? Menjek vissza a szobámba? Vagy tegyek úgy, mintha nem történt volna semmi? Nem öltözöm fel, de a takarót magamra húzom.
- Van egy cigid?

- xxx szó / megjegyzés / idézet -

Redmond Moore imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Abigail Roux
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Rock you like a hurricane - Page 2 Tumblr_inline_npztjpdPan1sccn28_500


Rock you like a hurricane - Page 2 0489b48d5d7674444f9aaa9c1a6e68e6
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
Rock you like a hurricane - Page 2 NliTwkF
Thinking of You keeps me awake. Dreaming of you keeps me asleep. Being with you keeps me alive
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Rock you like a hurricane - Page 2 UF8a1uZ
★ foglalkozás ★ :
balett táncos, oktató
★ play by ★ :
Zendaya
★ hozzászólások száma ★ :
94
★ :
Rock you like a hurricane - Page 2 B539120ec4c6a823006588035019740e
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Rock you like a hurricane
Rock you like a hurricane - Page 2 EmptySzer. Május 17 2023, 20:51
Abi & Red
And you might be the answer to the sinner in me
+18
Napok és órák várakozása, hogy most itt vagyunk, ahol talán senki sem zavar meg minket. Nagyon remélem, hogy senki nem tenné, hogy az intő jelek sora most befejeződik, hogy most már nem kell menekülnünk sehová, legfeljebb egymás karjaiba, ahogyan felemelkedek mellé. Imádom. Imádni akarom a teste minden porcikáját, ahogyan imádni akartam korábban is, csakhogy most gyorsabbnak hat minden, gyorsabban ver a szívem, gyorsabban kapkodjuk a levegőt, és gyorsabban reppennek a pillanatok is. Ha nem tapadtunk volna olyan sokszor egymáshoz, ha legalább egyszer később érkezik valaki, talán most nem érezném ennyire sürgetőnek a vérem, de egyik sem így történt. Most viszont az enyém. Az enyém, és ahogyan mondja, bizsergés szalad végig a gerincem mentén.
Az ágyra dőlve újra felsóhajtok mikor megérzem merre tart az ajkaival, majd mikor már körülöttem érzem moccanni, a hajába túrok finoman, de nem erőltetem a mozgását, csak beharapott ajkakkal pihegve pillantok le rá. Szinte rémisztő, hogy mennyire akarom már, azért is lélegzik fel az egyik felem valahol amikor elhúzódik. Csak annyira állítom meg a mozdulatban, hogy a közeli fiókhoz nyújtózva elővegyek egy óvszert, sietősen húzva fel, hogy folytathassuk. Ahogy újra az ölembe ül, a derekára csúsznak a kezeim. Halkan morranok fel amikor végre már teljesen benne lehetek, az a pár pillanat, majd a kezdetben gyengéd mozgás amit kezdeményez… a csók amivel én is hajolok felé mindent elmond amit tudnia kell, miközben ösztönből mozdulok én is bele a mozgásába. A kezeim már nem maradnak csak a csípőjén, a testére simítanak, miközben vagy ajkait, vagy a nyakát csókolom. Az egész testem átveszi az agyam édes bizsergését, olyannyira, hogy későn veszem észre mennyire a hatalmába kerített, hogy mikor még ő talán csak belelendülne, az én testem máris megfeszült a gyönyörtől. A fenébe. A fenébe, az első józan gondolatom, amikor enyhülni kezd a forróság. Nem tudok a szemébe nézni. Elsőre biztosan nem, ahogyan lemászik rólam, reflexből takarom el az arcomat, mert érzem, hogy ég. Nem tudom, hogy látott-e már elpirulni, de ennyire biztosan nem, mert most lángokban áll az egész arcom. Nem kell megválaszolnom a kérdését, mert mindketten pontosan tudjuk mi történt. - …sajnálom… - Kínomban nyöszörgöm, talán nem is hallja, fogalmam sincs, én csak… azt szeretném, hogy megnyíljon a föld, magába fogadjon és soha, de soha ne kelljen kimásznom belőle. Ennyire kellemetlenül rég éreztem magam, de nem maradhatok végig elbújva, egyszer muszáj megmozdulnom. Ami relatív hamar meg is történik, kidobom az óvszert az ágy melletti kukába és… véletlenül rápillantok. Még mindig elég forrónak érzem az arcomat ahhoz, hogy vörös legyen, de a fenébe, már… egy kicsit mindegy. A kérdése biccentek egy aprót, síri csendben veszem elő a cigisdobozt és a gyújtót a fiókból, hogy felé nyújtsam. A tekintetem kerüli az övét; mégis mint mondhatnék? Hogy nem szoktam így alulteljesíteni? Attól csak még szánalmasabbnak tűnnék… ezek után meg nem lepődnék meg, ha ő sem akarna látni…


'Cause a good song never dies
It just reminds you of where you were The first time it made you cry, the first time you felt alive Hope, the wonder drug Don't work no more, think it took too much Sweat, your equity Make the caffeine be your weaponry

Abigail Roux imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Redmond Moore
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Rock you like a hurricane - Page 2 TM5NlP7
Rock you like a hurricane - Page 2 A2cce7525dc69d2894cf4cdf324bfb34b16a25a6
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Lonely shadows following me
♫ :
oh give me that fire burn, burn, burn
★ családi állapot ★ :
when it comes to you, I'm not bullet proof
Rock you like a hurricane - Page 2 De2118a2f44d97ccf3187968122b869aede57714
Maybe I'll crash into you,
I will surrender tonight
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Rock you like a hurricane - Page 2 D4b8b0c05522d0e7e88e5209cf837c5346af38da
★ idézet ★ :
Sold my soul to a sweet melody
Now I'm gone, now I'm gone, now I'm gone
★ foglalkozás ★ :
Reptiles gitárosa, most éppen felszolgáló, de volt már minden, más munkahelyet nem tud megtartani sokáig
★ play by ★ :
Reece King
★ hozzászólások száma ★ :
172
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Rock you like a hurricane
Rock you like a hurricane - Page 2 EmptySzomb. Május 20 2023, 20:04

-Red & Aby -
+18
Azt hiszem, hogy csak ennyi hiányzott ahhoz, hogy átszakadjon az a bizonyos gát bennünk és végre át engedjünk a kísértésnek. Mostmár késő lenne megfutamodni. De minél többet ízlelem, minél közelebb érzem magamhoz, annál biztosabb vagyok abban, hogy nem akarok már menekülni. Lesz aminek lennie kell, a mai napra már kicsit sok volt a gondolkodásból és a félelemből. Valószínűleg tartom, hogy holnap ébredés után mindketten pironkodni fogunk az események miatt, de most még úgy néz ki, hogy egyformán akarjuk a másikat.
Teljes mértékben átengedem magam a vágynak, az ösztöneimnek. Imádom ahogy felforrósodik a bőröm a csókjai nyomán. Szeretném, ha meg lehetne állítani az időt, hogyha beleragadhatnék ebbe a pillanatba. Nem értem, hogy mi ez az egész ami lejátszódik benne, hogy miért emészt fel ez a mérhetetlen vágy, de akarom, hogy bekebelezzen, akarok elveszni Red ölelésébe, akarok a csókjai által rab lenni. Bűnös vágy ez, de én a lehető legszívesebben kerülök emiatt a pokolra.
Nagyon sietünk, pedig igazán lenne most lehetőségünk kihasználni az időt, hiszen esélyesen nem zavarnak meg minket. De túl hosszú volt már az este, túl sokszor kerültünk hasonló helyzetbe, így hát nem csoda, hogy egyikünk sem képes húzni az időt tovább.
Arra azonban egyáltalán nem számítottam, hogy a közös, szenvedélyes éjszakánk ilyen suta és váratlan véget ér. Már éppen kezdtem felvenni a ritmust, már éppen hozzászoktam az érzéshez, hogy kitölt, már éppen elvesztem volna a pillanatban, amikor testének jelzései félreérthetetlenül jelzik, hogy ő átlépte a gyönyör kapuját. Félbemarad a mozgásom és hatalmasakat pislogva nézem őt. Hát egyáltalán nem számítottam arra, hogy ilyen hamar elsül. Látom, hogy ő is zavarban van, és én sem találom a szavakat. Nem szeretném, hogy még ennél is rosszabbul érezze magát, hiszen ez...mindenkivel előfordul nem? Lemászok róla, hogy elterüljek az ágyban mellette. Ilyenkor mi a francot szokás mondani? Hallom sajnálkozó szavait, de úgy teszek, mintha nem jutna el a fülemig. Mit is mondhatnék? Répillantok, de még mindig nem mondig nem mondok semmit, csak némán nézem őt. Zavarban van, talán szégyenli is magát. Betakarózom és ülő helyzetbe húzom magam, amikor felém nyújtja a cigit.
- Köszönöm teszem be a számba a szálat és rágyújtok. Órák óta nem szívtam el egyetlen szálat sem, most jól is esik a nikotin feldúlt szervezetemnek. Mostanában elég sűrűn fordul elő, hogy nem találom a szavakat mellette.
- Szerinted mikor érnek haza? már elég későre jár. Nem különösebben érdekel, hogy hol vannak, de mindenről jobb beszélni mint csendben üldögélni egymás mellett. Körbenézek egy hamuzót keresve tekintetemmel és amikor megpillantom az éjjeliszekrényen magamhoz veszem. Újabbat slukkolok a cigiből.
- Mit szeretnél? Menjek vissza a szobámba? Vagy maradjak? nem hittem volna, hogy ezt a kérdést ma fel kell tennem. Terveim szerint hajnal környékén pihegve, izzadtan aludtam volna el a karjaiban amíg a nap sugarai fel nem csiklandoznak. Most azonban nem tidom, hogy mi lenne a legjobb megoldás, hogy mit szeretne ő. Átnyújtom neki is a félig elszívott cigit, hogyha eddig még nem gyújtott rá.

- xxx szó / megjegyzés / idézet -

Redmond Moore imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Abigail Roux
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Rock you like a hurricane - Page 2 Tumblr_inline_npztjpdPan1sccn28_500


Rock you like a hurricane - Page 2 0489b48d5d7674444f9aaa9c1a6e68e6
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
Rock you like a hurricane - Page 2 NliTwkF
Thinking of You keeps me awake. Dreaming of you keeps me asleep. Being with you keeps me alive
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Rock you like a hurricane - Page 2 UF8a1uZ
★ foglalkozás ★ :
balett táncos, oktató
★ play by ★ :
Zendaya
★ hozzászólások száma ★ :
94
★ :
Rock you like a hurricane - Page 2 B539120ec4c6a823006588035019740e
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Rock you like a hurricane
Rock you like a hurricane - Page 2 EmptySzomb. Május 20 2023, 20:58
Abi & Red
And you might be the answer to the sinner in me
Ez az éjszaka a miénk lehetett volna, ez az éjszaka egészen a hajnalba nyúlhatott volna, lehetett volna édes, lehetett volna forró, hosszan tartó és gyönyörbe áztatott. Ehelyett… szinte végetért mielőtt elkezdődött volna, egy pillanat alatt tört szilánkosra az álom és zuhant hangosan a padlóra. Nem is tudom mit mondok, nem is tudom mit mondjak, nem sűrűn keveredek ilyen helyzetbe, de amikor mégis, pont vele… könyörgöm, akárki mással lehetett volna, akire rácsukhatom az ajtót és az életben nem látom többé, de Abi pont nem olyan, akit csak úgy elküldhetnék a fenébe egy kösz, ez ennyi volttal, majd kezdjen amit akar az éjszakában meg úgy általánosan az életében. Bárki más cikis sztorijának könnyebben lettem volna részese, csak annak nem, akinek még nap mint nap a szemébe kellene néznem, kezdve mondjuk a holnappal. Nála nehezebb úgy tenni mintha ez soha az életben nem történt volna meg.
Gépiesen mozdulok a cigiért és a gyújtóért, a tekintete most méginkább éget, de már egészen másképp, mint pár perccel korábban. Csak pár rohadt perc…
Csak biccenteni tudok a köszönetre, inkább én is előkotrok egy szálat, talán a nikotin majd… nem tudom. Nem tudok semmit és igazából ez annyira nem újdonság, de legalább nem kell arra figyelnem, hogy mennyire ég még az arcom.
- A buliból kiindulva ami ott volt, későn. - Szóval lett volna időnk, emiatt is halk a hangom, mielőtt beleszívnék a cigibe ismét. A következő kérdése viszont határozottan meglep, annyira, hogy muszáj felé pillantanom. Tényleg csak egy pillanatra, mert még nem akarok a szemébe nézni.
- …maradsz? - Akármilyen kellemetlen is a helyzet, nem akarom, hogy így távozzon. Remélem, hogy nem fog csak úgy kisétálni ezek után, bár, ha megtenné is megérteném. Azt sem akarom, hogy szánalomból maradjon, de ha lelép, akkor tényleg egyedül maradok a becsületem padlóra zuhant szilánkos darabjaival. Szóval valahol az lehet méginkább szánalmasabb lenne csak, a két rossz közül meg inkább választanám a kissebbiket, azt, amiben még esélyt is látok arra, hogy ha csak egy kevéssel is, de jobb legyen az esténk elrontott vége. Annyira viszont még kapaszkodok a büszkeségem romjaiba, hogy ne kérleljem a maradásra, csak egy egyszavas kérdés amiben igyekeztem elnyomni minden reményt a válaszára. Végülis… már benne volt az ő kérdésében is, hogy maradna… bár ki tudja, mennyire gondolta komolyan. Ezért lesz most ismét feszült az a pár pillanat amíg elhangzik a válasza.


'Cause a good song never dies
It just reminds you of where you were The first time it made you cry, the first time you felt alive Hope, the wonder drug Don't work no more, think it took too much Sweat, your equity Make the caffeine be your weaponry

Abigail Roux imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Redmond Moore
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Rock you like a hurricane - Page 2 TM5NlP7
Rock you like a hurricane - Page 2 A2cce7525dc69d2894cf4cdf324bfb34b16a25a6
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Lonely shadows following me
♫ :
oh give me that fire burn, burn, burn
★ családi állapot ★ :
when it comes to you, I'm not bullet proof
Rock you like a hurricane - Page 2 De2118a2f44d97ccf3187968122b869aede57714
Maybe I'll crash into you,
I will surrender tonight
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Rock you like a hurricane - Page 2 D4b8b0c05522d0e7e88e5209cf837c5346af38da
★ idézet ★ :
Sold my soul to a sweet melody
Now I'm gone, now I'm gone, now I'm gone
★ foglalkozás ★ :
Reptiles gitárosa, most éppen felszolgáló, de volt már minden, más munkahelyet nem tud megtartani sokáig
★ play by ★ :
Reece King
★ hozzászólások száma ★ :
172
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Rock you like a hurricane
Rock you like a hurricane - Page 2 EmptyVas. Május 21 2023, 15:23

-Red & Aby -

Csak ülünk egymás mellett, némaságba burkolózva, a sötét szobában. A helyet csak a odakint tomboló vihar villáim világítják be néha. A csendet egyedül az eső ritmusos kopogása töri meg. Mindketten a szánkban lógó cigivel vagyunk elfoglalva, talán jó is, hogy csinálunk valamit és nem csak a plafont bámuljuk gondolkozva. A helyzet így sem sokkal kellemesebb, de legalább egy egész kicsit természetesebbnek tűnik. Ő nem mond semmit, én pedig nem igazán tudom, hogy mit mondjak neki, amivel nem rontok ezen a kellemetlen helyzeten. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy soha nem voltam még ilyen szituációban, de az mégis egészen más volt, hiszen nem ismertem az illetőt, elköszöntem és egyszerűen hazajöttem. Vagy csak megkértem távozzon. De Red a barátom. Évek óta ismerem és tisztelem őt annyira, hogy ne hozzam ennél kellemetlenebb helyzetbe. Habár, most legszívesebben átmennék a szobámba, hogy a fiókban rejtegetett elemes barátommal befejezzem a dolgot, de mégsem mozdulok. A cigi füstje kezdi egészen belakni a teret.
- Szerinted az a csaj mondhatott nekik valamit? nem hiszem, hogy volt ő olyan állapotban, hogy bárkinek is bármit mondjon, ami normális összefüggő mondatokból áll, de ezt soha nem lehet tudni biztosan. Mindegy, hogyha holnap a fiúk rákérdeznek, hogy mi történt, akkor tudni fogjuk, hogy a kis libának eljárt a szája. De remélem senki nem kérdez semmit, mert erről a kellemetlen helyzetről egyáltalán nem akarok beszélni. Az eddig olyan gondosan csiholt láng és tűz mostanra csillapodot, mondhatni szépen ki is aludt. Nagyon úgy néz ki, hogy az univerzum ezt akarta üzenni nekünk, csak minket túlságosab elvakított az éhség. Beleszívok a cigibe, a parázs vörös fénye jelzi, hogy mennyi van még hátra belőle.
- Oké...akkor maradok válaszolok a kérdésére miközben lopva rá pillantok. Nem tudom őszintén, hogy szeretnék-e maradni, vagy, hogy egyáltalán kellene maradnom vagy sem, de úgy döntök, hogy mégis itt maradok, mert őszintén...sajnálnám ebben az állaptban itt hagyni. Tudnia kell, hogy nem haragszom, hogy nem történt semmi gond, ez...egyszerűen csak megtörtént. Elnyomom a csikket a hamuzóba. A csend már nagyon nyomasztó számomra, én nem vagyok annak híve, hogy ekkora csend vegyen körbe minket. Főleg nem ilyen kényes pillanatban.
- Kinyitom az ablakot kicsit. a cigi füst már elág vastagon gomolyog körülöttünk és nem seretnék ilyen szmogban aludni. Felállok az aágyból, hogy lábujjhegyen, meztelenül osonjak az ablakhoz, mint egy cica. Óvatosan megnyitom kicsit, majd mielőtt a hideg levegő utolérne visszaszökkelek az ágyhoz és bebújok Red mellé, magunkra húzva a takarót.
- Figyelj Red... fogom meg ujjaimmal az állát, hogy az irányomba fordítsam a fejét. - Nincs semmi gond oké? és ennél többet nem akarok beszélni róla. Fejem a mellkasának döntöm, ha engedi és miközben a szívverését hallgatom a vihart nézem.
- Azért van valami megnyugtató abban, hogy itt vagyok most veled. tényleg úgy érzem, hogy amikor átölel egyszerűen semmi baj nem érhet, ő mindentől megvéd. Ez az érzés jó. Kellemesen bizsergető.

- xxx szó / megjegyzés / idézet -

Redmond Moore imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Abigail Roux
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Rock you like a hurricane - Page 2 Tumblr_inline_npztjpdPan1sccn28_500


Rock you like a hurricane - Page 2 0489b48d5d7674444f9aaa9c1a6e68e6
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
Rock you like a hurricane - Page 2 NliTwkF
Thinking of You keeps me awake. Dreaming of you keeps me asleep. Being with you keeps me alive
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Rock you like a hurricane - Page 2 UF8a1uZ
★ foglalkozás ★ :
balett táncos, oktató
★ play by ★ :
Zendaya
★ hozzászólások száma ★ :
94
★ :
Rock you like a hurricane - Page 2 B539120ec4c6a823006588035019740e
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Rock you like a hurricane
Rock you like a hurricane - Page 2 EmptyVas. Május 21 2023, 16:08
Abi & Red
And you might be the answer to the sinner in me
Most, hogy elhalkulunk, hangosabb lesz a vihar, élesebbek a villámok és mélyebbek a dörrenések. Van időnk erre figyelni két slukk közt, ha a néma mozdulatokon kívül más nem tölti ki a szoba csendjét. A gondolataim viszont ennél jóval hangosabbak, bennem tombol igazán a vihar, nagyobb, mint a kinti és hangosabb. Nem akarom, hogy lássa, nem akarom, hogy bárki is lássa - de holnap úgy kellene a szemébe nézzek, mintha ez most nem történt volna meg. Holnap, holnapután, azután… tudnom kellett volna a szerencsémet, azt hiszem, vagy legalább fél füllel hallgatni a számtalan jelre ami előttünk volt. Most egyértelműnek látszik, de korábban egészen más hatott magától értetődőnek. Elvesztettem a fejem és most ez az ára. Nem akarom megtörni a csendet, mert nem is tudnám mivel - azt sem tudom, hogy az elkövetkező napok csendjét mivel tölteném fel, mert a gondolataim már ott tartanak. Ott, és azon, hogy mit gondol most Abi. De semmiért sem néznék rá újra, hogy megtudjam.
Ő lesz az aki megtöri a csendet, én még erre is kis késéssel felelek, miután ráérősen fújom ki a füstöt. Nem akarom, hogy furának hasson a hangom, erre kell az a pár pillanat. Gyakran sokkal kevésbé tudom titkolni mit érzek, mint szeretném… - Ha beszél sem hinném, hogy hihető lenne. - Hiszen már nagyon is ütött benne az alkohol, az is meglepő lenne, ha összefüggően el tudná mondani, az méginkább, ha pontosan… a hihető pedig egyenesen csodaszámba menne. A lány és a szája most a legkisebb az aggályaim közt. Ha nem lenne a cigi, talán tényleg ki kellett volna küldenem Abit, akkor is, ha azzal nagy eséllyel rontok az egészen. Így viszont van ami elterelje a figyelmem és egy kicsit csitítsa a gondolataim - legalább addig, amíg a végére érek. Egyszer viszont el kell nyomnom a csikket és kettesben maradnom vele meg a valósággal. Mégis megnyugtat valahol, hogy marad - akkor is, ha lehet, hogy részben szánalomból teszi. Ez talán a kisebbik rossz, de őszintén, a fene tudja már. Murphy törvénye nagyon él bennem.
Aprót biccentek, ahogy elindul az ablak felé, ha nem tenné meg esélyesen megtenném én, de így legalább újabb pillanatokig nem kell megszólalnom. A tekintetem lopva követi az alakját, de elpillantok, mielőtt még észrevehetné, hogy figyelem. Ezt… elcsesztem. Amikor viszont mellém feküdve maga felé fordítja a fejem, már nehéz nem rá figyelni. Nem tudom mit akar mondani, de van egy sejtésem, a hangsúlyból, a tekintetből, az érintése gyengédségéből. Nem kell a szánalma. Fáj a szánalma, rühellem, ha szánnak, mint valami törékeny kisállatot. Ezért is morranok rá. - Persze. - Ilyen közelről talán látja, hogy a szemeimet forgatom, most jönne az a rész, hogy elküldöm a fenébe, és talán meg is történne, ha a következő pillanatban nem bújna közelebb. Ezzel meglep, váratlanul ér, és bennem rekednek a durva szavak. Némán mozdulok a sötétben, hogy magamhoz öleljem a testét. Ilyen közelről biztosan érzi, hogy felsóhajtok némán, de legalább minden bántó szó bennem maradt, minden olyan szó amit később én is megbántam volna, hogy a fejéhez vágtam őket. Egy pillanatra közelebb húzom, és azt hiszem, ez pont elég válasz a kérdésére, őszintébb, mint az odahajított persze volt korábban.
- Jó, hogy itt vagy. - Igazából az este esélyesen legkellemetlenebb részén már úgyis túl vagyunk, ezért érzem úgy, hogy nem sokat veszthetek azzal, hogy kimondom, miközben gyengéden simogatni kezdem a hátát. Őszintén megnyugtat valahol a közelsége, a korábbi kellemetlenül feszengető érzések enyhülni kezdenek tőle. Látom, hogy ő a vihart figyeli, én viszont őt nézem.


'Cause a good song never dies
It just reminds you of where you were The first time it made you cry, the first time you felt alive Hope, the wonder drug Don't work no more, think it took too much Sweat, your equity Make the caffeine be your weaponry

Abigail Roux imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Redmond Moore
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Rock you like a hurricane - Page 2 TM5NlP7
Rock you like a hurricane - Page 2 A2cce7525dc69d2894cf4cdf324bfb34b16a25a6
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Lonely shadows following me
♫ :
oh give me that fire burn, burn, burn
★ családi állapot ★ :
when it comes to you, I'm not bullet proof
Rock you like a hurricane - Page 2 De2118a2f44d97ccf3187968122b869aede57714
Maybe I'll crash into you,
I will surrender tonight
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Rock you like a hurricane - Page 2 D4b8b0c05522d0e7e88e5209cf837c5346af38da
★ idézet ★ :
Sold my soul to a sweet melody
Now I'm gone, now I'm gone, now I'm gone
★ foglalkozás ★ :
Reptiles gitárosa, most éppen felszolgáló, de volt már minden, más munkahelyet nem tud megtartani sokáig
★ play by ★ :
Reece King
★ hozzászólások száma ★ :
172
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Rock you like a hurricane
Rock you like a hurricane - Page 2 EmptySzer. Május 24 2023, 12:37

-Red & Aby -

Igazából egyáltalán nem érdekel sem a csaj, sem az, hogy esetlegesen eljárhat a csinos kis szája. Jelen pillanatban az sem érdekelne, ha a fiúk tudomást szereznének a dologról. Leszarom. Felnőtt emberek vagyunk, senkinek nem tartozunk magyarázattal arról, hogy mit csinálunk. Ciki lenne, soha nem mosnánk le magunról a fiúk baszogatását, de ahogy mondani szokták minden csoda három napig tart. Az este elején felfokozott állapotba kerültünk, szinte nem is tudtunk meglenni egymás mellett érintések nélkül. Ehhez képes most itt fekszünk egymás mellett, anyaszült meztelenül mint két idegen, a csend nyomasztó erejébe burkolózva. Csak az odakint tmboló vihar az, ami néha megtöri a kettőnk között feszülő csendet. Mindketten tudjuk, hogy mi történt és mindkettőnknek az a legjobb, hogyha nem beszélünk róla. De vajon tényleg ez a megoldás? Egy héttel ezelőtt is homokba dugtuk a fejünket és lám, őgysem tudtuk elkerülni az elkerülhetetlent. Miután elszívtam a cigit felállok az ágyból, hogy az ablakhoz balettozva friss levegőt engedjek be magunknak, gondolom ő sem szeretne cigifüstben aludni. Nem zavartatom magam azért, mert meztelen vagyok. Nem érzem előtte zavarban magam, bár bőven láthatott mindent az elmúlt órák leforgása alatt, ha meg nem...itt az alkalom arra. hogy alaposan szemügyre vegyen. Bár nagyon úgy tűnik, hogy olyannyira zavarban van még mindig, hogy rám se néz. Vagy csak annyira szörnyű lennék, hogy nem kíváncsi rám? Engem hibáztat azért ami történt? Túl gyors voltam? Túl heves? A gondolatba belepirulok. Lehet, hogy kifizetődőbb lett volna lelassítani. Magam felé fordítom az arcát, hogy ne tudjon elfordulni tekintetem elől. Szavaimmal csak meg szeretném nyugtatni őt, de nagyon úgy tűnik, hogy mindezzel az ellenkezőjét érem el nála. Látom, hogy megfeszülnek arcizmai, látom, hogy megforgatja a szemét és ettől még rosszabbul érzem magam. Nem szeretném, hogy feszült legyen. Hozzá bújok, mintegy ezzel is csitítva őt. Jelezve, hogy mindent leszámítva ő még fontos nekem, ez a kis baki semmin nem változtat. Kellemetlen, de nem örök életre szóló. Mellkasán pihentetem a fejem, hallgatom szívének ütemes dobbanásait, a mélyről felszakadó sóhajt. Tekintetem az odakint tomboló vihart figyeli, de igazából minden mozdulatommal, minden rezdülésemmel reagálok a legapróbb mozdulatára is. Átölelem a derekát ahogy közelebb húz magához. Apró puszit nyomva a mellkasára. Végigfut hátamon a bizsergető érzés ahogy megérzem gerincem mentén játszadozó ujjait. Felsóhajtok. Annyira vágyom rá, hogy szinte belefájdul a testem. Fennebb emelem a fejem, hogy belenézhessek a szemébe.
- Tényleg örülsz? nem kételkedem abban, hogy igazat szólt, csak szeretném újra hallani tőle a szavakat, szeretném, ha magához vonna és addig ölelne amíg el nem nyom az álom. Vagy addig csókolna, am amíg újra felpezsdül bennünk a vágy. Akarom őt. Most is ugyanúgy, mint ezelőtt, de félek attól, hogy túl sok vagyok számára úgyhogy nem kezdeményezek. Csak figyelem, várok és remélek.
- xxx szó / megjegyzés / idézet -

Redmond Moore imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Abigail Roux
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Rock you like a hurricane - Page 2 Tumblr_inline_npztjpdPan1sccn28_500


Rock you like a hurricane - Page 2 0489b48d5d7674444f9aaa9c1a6e68e6
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
Rock you like a hurricane - Page 2 NliTwkF
Thinking of You keeps me awake. Dreaming of you keeps me asleep. Being with you keeps me alive
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Rock you like a hurricane - Page 2 UF8a1uZ
★ foglalkozás ★ :
balett táncos, oktató
★ play by ★ :
Zendaya
★ hozzászólások száma ★ :
94
★ :
Rock you like a hurricane - Page 2 B539120ec4c6a823006588035019740e
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Rock you like a hurricane
Rock you like a hurricane - Page 2 EmptyKedd Júl. 18 2023, 17:41
Abi & Red
And you might be the answer to the sinner in me
Ennél élesebb nehezen lehetne a különbség az esténk kezdete és a mostani pont közt, ha akkor az egekben voltunk, most a pokol egyik bugyrában pihenünk éppen, a csend mozdulatlanságát csak a cigi füstje zavarja meg. Egyszerre zavar és nyugtat meg, hogy még itt van, mert egyszerre emlékeztető arra, hogy mi történt, de arra is, hogy emiatt még nem küldene azonnal melegebb éghajlatra. Abi jobb ember, mint én, mert mondjuk lehet, hogy ő is gondol arra, hogy egyszerűen lelép - még mindig itt van. Én pedig nem egyszer választottam azt a megoldást, hogy egyszerűen lelépek. Fordított helyzetben fogalmam sincs mit tennék, de még így is szinte elküldöm, amint érezni kezdem a sajnálatát. Egyszerűen nem tudok mit kezdeni az érzéssel, a haragom messzire űzné, akkor is ha ezzel egyúttal Abit is el kellene űznöm. Pont az ilyen meggondolatlan hibákba szoktam fejjel beleszökni, amikor a szám sokkal gyorsabb minden gondolatomnál. Mégis, egyetlen szerencsésen intézett mozzanat amivel meglep, belém fojtja a hirtelen támadó haragot. A felszínen kavarog még, de legalább annyira összezavarodottan, amilyen én is leszek ahogyan átölelem. Esélyesen jobb, sokkal jobb, hogy megakadályozta a sértettségem kitörését, mert már most tudom, hogy megbántam volna azokat a hirtelen támadó, és legalább olyan hirtelen ki is szabaduló gondolatokat. Rögtön abban a pillanatban, hogy elhagyták volna az ajkaimat, de rendszerint ilyenkor már nincs vissza csak előre valami rémes lejtőn, ahol egyre rosszabbak meg rosszabbak lesznek a dolgok. Most viszont elenyhül a pillanat, ahogy rá figyelek, lassan szertefoszlanak ezek a kusza érzések, teret engedve újabbaknak, amiket a teste közelsége kezd ismét felkavarni. Így, hogy ilyen közelről érzem a szíve minden dobbanását, minden lélegzet vételét, minden apró mozzanatot, nehéz nem csakis rá figyelni meg gondolni.
- Tényleg örülök. - Abbahagyom a simogatását, de csak egy annyire időre, hogy gyengéden félreseperjem a haját az útból. Ha hagyja, akkor lassan közelebb hajolok hozzá egy csókra. Ez most nem siet vagy rohan bárhová, megáll egy kicsit a pillanatban és itt reked vele, végülis, megérkeztünk már és a korábbi maraton futás közel sem vált be, most meg már nincs hová menekülni. Csak ő van meg én, a reggel pedig még mindig egész távoli, főleg, ha a mostani pillanathoz hasonlóan egy kicsit megáll még az idő, elhalkul a vihar, tompulnak a villámok éles fényei.


'Cause a good song never dies
It just reminds you of where you were The first time it made you cry, the first time you felt alive Hope, the wonder drug Don't work no more, think it took too much Sweat, your equity Make the caffeine be your weaponry

Abigail Roux imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Redmond Moore
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Rock you like a hurricane - Page 2 TM5NlP7
Rock you like a hurricane - Page 2 A2cce7525dc69d2894cf4cdf324bfb34b16a25a6
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Lonely shadows following me
♫ :
oh give me that fire burn, burn, burn
★ családi állapot ★ :
when it comes to you, I'm not bullet proof
Rock you like a hurricane - Page 2 De2118a2f44d97ccf3187968122b869aede57714
Maybe I'll crash into you,
I will surrender tonight
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Rock you like a hurricane - Page 2 D4b8b0c05522d0e7e88e5209cf837c5346af38da
★ idézet ★ :
Sold my soul to a sweet melody
Now I'm gone, now I'm gone, now I'm gone
★ foglalkozás ★ :
Reptiles gitárosa, most éppen felszolgáló, de volt már minden, más munkahelyet nem tud megtartani sokáig
★ play by ★ :
Reece King
★ hozzászólások száma ★ :
172
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Rock you like a hurricane
Rock you like a hurricane - Page 2 EmptySzer. Júl. 19 2023, 21:13

-Red & Aby -

Az odakint tomboló vihar semmi ahhoz képest, ami bennem tombol. Egyszerre kavarog bennem megannyi érzelem és agondolat, hogy már követni is szinte képtelen vagyok őket. Tudom, hogy mostmár késő csak úgy elmenekülni, csak úgy elrejtőzni a szobám magányába, mégis megfordul a fejemben, hogy talán ezt kellene tennem. Messzire szalad, mielőtt még mélyebbre süllyed ez a hajó és az eddigieknél is több hibát követünk el. Ami megtörtént, azt már kijavítani, nem megtörténtté tenni képtelenség, az egyetlen járható út, ha megpróbálunk túllépni rajta. Én a magam részéről képes is vagyok erre, de érzem Red mennyire feszült és félek, hogy ez a kis baki végleg megpecsételi a kapcsolatunkat. Egyikünk sem így tervezte, nem az volt a cél, hogy az egész estét felvezetés után néhány perc alatt ki is fulladjon a dolog. Zavarban vagyok, de csak azért, mert nem tudom, hogy hogyan kellene helyesen reagálni mindarra ami történt. Red már évek óta a lakótársam, de nem mondanám, hogy nagyon sikerült kiismerni őt. Elég magánakvaló, ha az érzések kimutatásáról van szó, sokáig például azt sem tudtam, hogy van egy testvére. Tudom, hogy vele nem lehet csak úgy, kötetlenül leülni és átbeszélni, éppen ezért érzem magam tanácstalannak. Sokkal könnyebb dolgom volna mondjuk Matteoval. De így, kicsit kelepcében érzem magam és ettől befeszülök. A cigaretta ad némi menekülő utat azt hiszem mindkettőnknek, de még mindig nem eléh ahhoz, hogy az belefeldkezzünk ebbe az egészbe.
Nem gondolkozom, egyszerűen csak ösztönösen jön, hogy hozzábújjak. Nem tudok nem hozzá érni, nem tudok úgy tenni, mintha csak egy idegen lenne, akit alig várom már, hogy lelépjen. Fejem a mellkasán pihen, mintha a világ legtermészetesebb dolga volna, hogy így várjuk a pillánkra nehezedő álmot. De az álmok helyett valami egészen más talál ránk. Szavait hallva elmosolyodom. Furcsa mód bizsergetően jó érzéssel tölt el az, hogy így gondol rám. Hogy az előbbi kudarc ellenére sem kíván a háta közepére. Jól eső bizsergés fut végig a bőrömön amikor hozzám ér. Hogy lehet valami ennyire természtesen amikor az egész egy nagy katyvasz? Hogy lehet, hogy képtelen a testem leállni és újra meg újra őérte bizsereg? Miért tűnik mindez normálisnak? És miért érzem azt, hogy nem tudok elszakadni tőle?
Lehunyom a szemem amikor közelebb ér arcomhoz ujjaival, hogy a rakoncátlna tincsem eltüntesse az útból. Lehunyom és mindvégig úgy is hagyom amíg meg nem érzem ajkát az enyémen. Az előző csókjainkhoz képest ez sokkal lágyabb, sokkal kifinomultabb, sokkal több érzés lakozik mögötte. Már egyikünk sem siet, egyszerűen csak ki akarjuk használni a lehetőséget. Adni ennek az egész fura estének egy újraindítást. Viszonzom a csókját, nyelvem lassú. érzéki táncba hívja az övét, miközben úgy helyzekedem, hogy a hozzá közelebb eső kezemmel átöleljem a nyakát. Kicsit megáll most az idő, kicsit újra elveszünk a pillanatban. Egész testem átjárja a kellemes bizsergés. Amikor szétválnak ajkaink, mélyröl jövő, vágyakozó sóhaj szakad fel belőlem. Kinyitom a szemem, hogy elvesszek a pillantásában. Azokban a sötéten izzó szempárban, ami ma este olyan sokszor rabul ejtett már engem.
- Sehol nem lennék szívesebben szinte csak suttogom a szavakat közel hajolva ajkához, hangomból még így is kihallhatja, hogy őszintén beszélek. Egy újabb csókot lopok tőle, miközben lefejtem karom a nyakáról, hogy felfedezőútra mehessenek ujjaim a csupasz mellkasán. Akarom őt.
- xxx szó / megjegyzés / idézet -

Redmond Moore imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Abigail Roux
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Rock you like a hurricane - Page 2 Tumblr_inline_npztjpdPan1sccn28_500


Rock you like a hurricane - Page 2 0489b48d5d7674444f9aaa9c1a6e68e6
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
Rock you like a hurricane - Page 2 NliTwkF
Thinking of You keeps me awake. Dreaming of you keeps me asleep. Being with you keeps me alive
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Rock you like a hurricane - Page 2 UF8a1uZ
★ foglalkozás ★ :
balett táncos, oktató
★ play by ★ :
Zendaya
★ hozzászólások száma ★ :
94
★ :
Rock you like a hurricane - Page 2 B539120ec4c6a823006588035019740e
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Rock you like a hurricane
Rock you like a hurricane - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 20 2023, 08:29
Abi & Red
And you might be the answer to the sinner in me
Örülök, hogy belém fojtotta a gondolatot, mielőtt még a sértett haragom meggondolatlan szavai megbántották volna őt. Így már kényelmesebb a csend, van benne valami megnyugtató, valami, amitől lassan fellélegezhetek. Valami, amitől a közelsége melegnek hat, amitől a korábbi szakadék köztünk már is hat olyan áthidalhatatlannak. Sőt, lassan mintha kisebb és kisebb lenne, hogy már ne kelljen attól tartani, mi van az alján, ha zuhanunk, akkor a folyóba fulladunk majd bele vagy az éles sziklák nyársalnak fel. Nem, most csak ő van meg én, a vihar beszűrődő neszei ismét a háttérbe szorulnak, ahogyan az ő alakja egyre élesebb lesz. Szeretem a közelségét, most tényleg úgy érzem, hogy jó, hogy itt van velem. Szeretem, ahogy mosolyog. A miértek hosszú sorára pedig nem akarok gondolni, hogy miért ilyen jó, miért ilyen természetes, miért változik meg látszólag minden köztünk egyetlen pillanat leforgása alatt, miért vagyunk képesek együtt megjárni a mennyek után a poklot, majd felemelkedni ismét. Egyszerűen csak jó vele lenni és ezt elfogadom, mint egy ritka pillanat, anélkül, hogy fejtegetni vagy megérteni próbálnám. Végülis az elmúlt napok valahol pont erről szóltak, némán kerestünk válaszokat meg kiutakat, de most már nem akarok kibújni az egész elől, egyszerűen csak elfogadni, hogy itt van és szeretem, hogy itt van ez köztünk, legyen bármi is. Egy hirtelen fellángolás, esetleg hosszabban égő tűz, valami múlandó vagy valami ami kitart még egy ideig…
Meg akarom csókolni. Csak egy érzés, nem is gondolat, ahogyan finoman elsimítom az arcába hulló tincseket. Nem olyan, mint a korábbi csókjaink bármelyike, ez gyengéd, ez nem rohan valami kétes jövőbe, inkább csak megállítja az időt, hogy kiélvezze annak minden múlandó pillanatát. Mert egyszer talán majd magunkhoz kell térnünk ebből, de az nem most van, most még csókolhatom úgy, mintha a világon minden idő csak a miénk lenne, miközben átölelem.
- Én sem. - Csak visszasuttogom az ajkaira, alig válva el tőle, miközben az ujjaim lassú mozdulatokkal ismét a testén köröznek, láthatatlan mintákat rajzolgatva a bőrébe, mielőtt még újabb csókra hajolnánk közelebb. Az érintése jólesően égeti a bőröm, apró jeleket küld szerte-szét, hogy az egész testem belebizsereghessen minden apró mozdulatba. Lassan ébredező vágyak táncolnak ismét bennem, amiket az ajkára is csókolok, amikről némán sóhajtok, amiknek mintáját folytatnám a nyakán, amikkel képes lennék az egész testét elszórni. Talán… talán adhatnánk még egy esélyt ennek az estének? Egy olyat, amiben kevésbé szorít az idő, amiben csak ő van meg én, amiben nem számít az éjszaka vége meg a hajnal közeledte, amiben nem rohanunk annyira, nem hajszoljuk a csillagok fényét, mert tudjuk, hogy megvárnak majd. A csókjaim pont ezt kérdik, a csókjaim pont erről kérdezik némán. Remélem, hogy ő is hasonlóan érez.


'Cause a good song never dies
It just reminds you of where you were The first time it made you cry, the first time you felt alive Hope, the wonder drug Don't work no more, think it took too much Sweat, your equity Make the caffeine be your weaponry

Abigail Roux imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Redmond Moore
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Rock you like a hurricane - Page 2 TM5NlP7
Rock you like a hurricane - Page 2 A2cce7525dc69d2894cf4cdf324bfb34b16a25a6
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Lonely shadows following me
♫ :
oh give me that fire burn, burn, burn
★ családi állapot ★ :
when it comes to you, I'm not bullet proof
Rock you like a hurricane - Page 2 De2118a2f44d97ccf3187968122b869aede57714
Maybe I'll crash into you,
I will surrender tonight
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Rock you like a hurricane - Page 2 D4b8b0c05522d0e7e88e5209cf837c5346af38da
★ idézet ★ :
Sold my soul to a sweet melody
Now I'm gone, now I'm gone, now I'm gone
★ foglalkozás ★ :
Reptiles gitárosa, most éppen felszolgáló, de volt már minden, más munkahelyet nem tud megtartani sokáig
★ play by ★ :
Reece King
★ hozzászólások száma ★ :
172
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Rock you like a hurricane
Rock you like a hurricane - Page 2 EmptySzer. Aug. 02 2023, 20:30

-Red & Aby -

Ezt az estét joggal lehet nevezni a váratlan fordulatok éjszakájának. Szerintem mindkettőnk képzeletét bőven felülmúlta mindaz, ami történt, vagy még most is történik velünk. Talán Red is pont ugyanolyan értetlenül áll az egész mögött, mint én, talán az ő fejében is egy nagy katyvasz ez az egész és legalább annyira össze van zavarodva, mint én. Nem tudom és már nem is akarok azzal foglalkozni, hogy mi ez az egész közöttünk, egyszerűen csak szeretném kihasználni a lehetőségeket. Túlságosan sok minden történt már közöttünk ahhoz, hogy csak úgy fogjam magam és visszasétáljak a szobámba. Túlságosan sokat jelent nekem ahhoz, hogy magára hagyjam, hogy tovább őrlődjön a történteken. Egyszerűen nem tudom őt ennyire egyszerűen cserben hagyni, érzem, hogy mindkettőnknek szüksége van a másikra. Arra azonban egyáltalán nem számítottam, hogy az egész pillanat ennyire érzelmes fordulatot vesz. Még soha nem láttam Redet ennyire gyengédnek, ennyire érzelmesnek. Igazából ez a gyengéd oldala sokkal jobban beindít, mint eddig bármikor. Elég csak az őszinte szebvedélyt megpillanatanom a szemében és úgy érzem, hogy egész testem lángra lobban utána.
Csókolom őt, mintha erre születtem volna, mintha azért éltem volna eddig, hogy ez a pillanat megtörténjen. Vajon baj, hogy ennyire természetes a dolog? Hogy úgy érzem nekem a karjaiban van a helye? Hogy nem élem meg hibának ezt a pillanatot, sokkal inkább a lehető leghelyesebb érzés amit mostnában éreztem? Ha megállna az idő, hogy örökre belevesszek ebbe a pillanatba akkor sem bánnám, én lennék a világ legelégedettebb nője, amiért mindez vele történik meg. Viszonozom a csókját, szenvedélyesen, lassan, minden pillanatot kiélvezve, miközben egész testem bizsereg az érintése után. Beleborzongok ahogy ujjaival círogatja a testem. Felsóhajtok. Mintha hirtelen mázsás súly szakad le a vállaimról. Miért érzem ennyire helyénvalónak azt, hogy vágyom rá?
- Szeretném... suttogok ismét az ajkaira, engedélyt adva neki a folytatásra és remélve, hogy nem szándékozik visszafogni magát egyáltalán. Ismételten a hátára döntöm óvatosan, hogy ajkaimmal apró csókokat hintsek a mellkasára, lefele haladva a hasán. Ott elidőzök egy pillanatra mielőtt folytatnám. Felpillantok, hogy elvesszek a tekintetében, mintegy engedélyt kérve a folytatásra. Először csak ujjaimmal érintem meg a férfiasságát, miközben tovább tartom vele a szemkontaktust. Óvatosan kényeztetem ujjaimmal, mielőtt ajkaimmal is körbe ölelem őt. Lassan, érzékien, nem sietek, nem kapkodok, azt akarom, hogy tökéletesen kiélvezze a pillanatot.

- xxx szó / megjegyzés / idézet -

Redmond Moore imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Abigail Roux
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Rock you like a hurricane - Page 2 Tumblr_inline_npztjpdPan1sccn28_500


Rock you like a hurricane - Page 2 0489b48d5d7674444f9aaa9c1a6e68e6
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
Rock you like a hurricane - Page 2 NliTwkF
Thinking of You keeps me awake. Dreaming of you keeps me asleep. Being with you keeps me alive
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Rock you like a hurricane - Page 2 UF8a1uZ
★ foglalkozás ★ :
balett táncos, oktató
★ play by ★ :
Zendaya
★ hozzászólások száma ★ :
94
★ :
Rock you like a hurricane - Page 2 B539120ec4c6a823006588035019740e
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Rock you like a hurricane
Rock you like a hurricane - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 03 2023, 12:59
Abi & Red
And you might be the answer to the sinner in me
Már rég úgy érzem, hogy semmi irányításom nincs a mai este eseményei felett, ha mégis megpróbálnék hatni rájuk, csak kicsúsznak a kezeim közül. Talán ez egy jel arra, hogy hátra kellene dőlnöm és átadnom magam nekik? Elfelejteni, hogy mitől lehetne rossz, vagy akár azt is, hogy mitől jó, csak átélni a pillanatot, hozzon bármit is, anélkül, hogy ráfeszülnék. Ahogyan Abs közelebb búj, pontosan ezt éreztem, hirtelen elmúlt a bennem tomboló feszültség, a haragom egyenesen kettévágta, elcsitított egy vihart mielőtt még kitörhetett volna. Lehet véletlen volt, lehet ráérzett, de örülök, hogy így történt, hogy nem lett ez is egy újabb pillanat amit bánnom kellene ma, holnap, de még az után is.
Ebben a pillanatban valóban ő tölti ki a gondolataimat, nem csak a teste, hanem az egész lénye. Fogalmam sincs, meddig tarthat ez, de örülök, hogy itt van. Hogy pont ő van most itt és nem valaki más. Amennyire távolra kívántam volna korábban, most annyival is közelebb, ahogyan magamhoz húzom, mintha el sem akarnám engedni. Sebezhetőnek érzem magam most is, de mégsem annyira kellemetlen mint máskor, nem érzem, hogy menekülnöm kellene, hogy riadtan takargatnom kellene magam mielőtt még meglátná. Most nem zavar, most örülök, hogy velem van ebben a pillanatban is, ahogyan az ajkaihoz hajolok, semmi sem hat természetesebbnek, mint az a csók köztünk, lassan és lágyan, mintha nem lenne semmi, amit most rejtegetnem kellene előtte.
Vágyom rá, de már nem olyan vad őrülettel mint korábban, ez valami egészen más, kicsit idegen, szokatlan, de tetszik. Tetszik, hogy úgy érzem, most sehová sem kellene rohannom vele, egyszerűen csak elidőzhetek még ebben a pillanatban, amit kedvünkre nyújthatunk, amibe most ketten ragadunk. Akaratlanul is felsóhajtok, amikor megfogalmazza az én vágyaimat is egyetlen szóval, szeretné. Én is szeretném. Szeretném, ha az idő most csakis a miénk lenne. Nem akarok ellenállni neki, már rég nem, most sem, hogy ennyire más. Főleg most nem, hogy ennyire más, a végére akarok járni, ki akarom tapogatni minden részletét, érezni akarom az ízét, meg akarom ismerni.
Lassan csúszik ki az érintésem alól, ahogyan a mellkasom mentén halad, párszor a tüdőmben ragad a levegő egy-egy elsuttogott sóhajra, amikor elidőznek az ajkai az alhasamnál. A tekintetem az övébe akad, a mélyére mászik, őt keresi, az egész lényét, miközben egy újabb sóhajjal simítok az arcára. Szinte kérnie sem kellene, ott a válasz a testem minden rezdülésében, ami reagál minden mozdulatára, ami most csak miatta kel új életre, mintha most csakis miatta lennék itt. Mintha most a világom közepének tűnne, minden érzékem rá van kiélezve, minden más csak mellékes, hamis csillogás mellette. Nem veszem le róla a tekintetem, az ajkaimat finoman beharapva figyelem, ahogyan az ajkaival megérint, majd elveszek benne. Halkan pihegek a mozdulatai alatt, minden sejtem belebizsereg, miközben egy óvatlan pillanatban a nevét sóhajtom. És kicsit sem bánom, hogy a tudtára adom, mennyire kezdi elvenni a józanságom, miközben a légzésem csak miatta szaggat, a szívem most csak miatta dobban olyan hevesen újra meg újra.


'Cause a good song never dies
It just reminds you of where you were The first time it made you cry, the first time you felt alive Hope, the wonder drug Don't work no more, think it took too much Sweat, your equity Make the caffeine be your weaponry

Abigail Roux imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Redmond Moore
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Rock you like a hurricane - Page 2 TM5NlP7
Rock you like a hurricane - Page 2 A2cce7525dc69d2894cf4cdf324bfb34b16a25a6
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Lonely shadows following me
♫ :
oh give me that fire burn, burn, burn
★ családi állapot ★ :
when it comes to you, I'm not bullet proof
Rock you like a hurricane - Page 2 De2118a2f44d97ccf3187968122b869aede57714
Maybe I'll crash into you,
I will surrender tonight
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Rock you like a hurricane - Page 2 D4b8b0c05522d0e7e88e5209cf837c5346af38da
★ idézet ★ :
Sold my soul to a sweet melody
Now I'm gone, now I'm gone, now I'm gone
★ foglalkozás ★ :
Reptiles gitárosa, most éppen felszolgáló, de volt már minden, más munkahelyet nem tud megtartani sokáig
★ play by ★ :
Reece King
★ hozzászólások száma ★ :
172
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Rock you like a hurricane
Rock you like a hurricane - Page 2 EmptyKedd Aug. 08 2023, 21:05

-Red & Aby -
+18
Nem akarok már azon idegeskedni vagy aggódni, hogy mekkora hiba az ami történik kettőnk között. Már így is túlságosan sok idő ment pocsékba, amit inkább egymással töltehettünk volna. Soha, legmerészebb álmaimban sem gondoltam volna, hogy Red lesz az, aki ilyen hatalmas vágyat képes elindítani bennem. Az a srác, akit évek óta ismerek, aki minden hibámat tudja, aki látott már nagyon sebezhető állapotomban és tudja, hogy mekkora idióta tudok lenni akár indokolatlanul is. Kibaszottul félek attól, hogy elcsesződik a kapcsolatunk, de azon a ponton már régen túllendültem, hogy ez megakadályozza azt, hogy élvezzem a pillanatot. Lehet, hogy holnap majd a fejem verem a falba azért, mert idióta vagyok, de most még jó. Most egész testemben bizsergek utána, minden érintése után szomjazik a bőrömön.
Most minden egészen más, mint nem is olyan régen. Olyan természetesnek hat, ahogy itt tart a karjában, olyan kellemes mellette lenni. Talán még soha nem láttam őt ennyire megnyílni, ennyire kitárulkozni, ilyen érzelmesnek. Ha nem csókolna meg, ha nem akarná ugyanazt mint én, akkor minden bizonnyal én tennám meg felé az első lépést. Imádom ezt a gyengéd birtoklást amivel kényeztet. Gondolataimat már csak egyetlen dolog teszi ki, az, hogy minél többet és többet kapjak belőle. Mert ennyi nem elég, ennyivel nem érem be. Kibontakozom az öleléséből, hogy átvegyem az irányítást ismét, bár most azért remélem, hogy nem ismétlődik meg az, ami nem is olyan régen megtörtént.
Ajkaim közé fogom férfiasságát, hogy kényeztetni tudjam, hogy játékos kedveskedésem során elérjem nála azt a határt, ahonnan már nincs visszaút, azt akarom, hogy ajkaim juttassák fel a csúcsra, azt akarom, hogy közben az én nevem nyögje a sötétségbe. Néha lassítok, a következő pillanatban megint gyorsabb tempóra kapcsolok, ajkaim és nyelvem játéka összehangban van egymással. Néha-néha rá pillantok, mert látni szeretném ahogy arcvonásai megváltoznak, miközben kielégül. Nem szoktam visszafogni magam soha, amikor ilyen helyzetbe kerülök ezért most sem teszem. Ellenben, ha úgy dönt, hogy ő szeretne irányítani azt sem fogom bánni. A józan észnek itt már rég nincs semmi jele, az ösztönök, a vágy az ami dominál.
- xxx szó / megjegyzés / idézet -

Redmond Moore imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Abigail Roux
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Rock you like a hurricane - Page 2 Tumblr_inline_npztjpdPan1sccn28_500


Rock you like a hurricane - Page 2 0489b48d5d7674444f9aaa9c1a6e68e6
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
Rock you like a hurricane - Page 2 NliTwkF
Thinking of You keeps me awake. Dreaming of you keeps me asleep. Being with you keeps me alive
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Rock you like a hurricane - Page 2 UF8a1uZ
★ foglalkozás ★ :
balett táncos, oktató
★ play by ★ :
Zendaya
★ hozzászólások száma ★ :
94
★ :
Rock you like a hurricane - Page 2 B539120ec4c6a823006588035019740e
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Rock you like a hurricane
Rock you like a hurricane - Page 2 EmptyKedd Aug. 08 2023, 22:00
Abi & Red
And you might be the answer to the sinner in me
+18
Évek óta ismerjük egymást, és mégtöbb, lakunk együtt - ismeri a legjobb és legrosszabb pillanataim sokaságát, esélyesen pedig a mostani is egy közülük, ahogyan az előző is azzá vált. Nagyon régóta ismerjük egymást, de szerintem így is akadnak titkaink, nekem legalábbis biztosan, részek az életemből amiket elzárva tartok és lakat alatt őrzök. A legfontosabbak, a legfájdalmasabbak, lényegi emlékek amiktől képtelen lennék szabadulni, amik túl fontosak ahhoz, hogy szabadjára engedjem őket. Talán neki is akadnak, talán mindenkinek - most mégis úgy érzem mellette, hogy ellazíthatom ezeket a gátakat, hogy nem baj, ha egy kicsit mégis beles mögéjük. Most mégsem érzem magam közben igazán sebezhetőnek, sőt, egészen biztonságban.
Ismét vágyak kelnek életre bennem, amiket az ajkára csókolok, amiket a bőrébe rajzolok, amikért ismét az ajkaira hajolok, mielőtt még elindulna a testem mentén. A szívem dallama az övét követi, csak néha szalad mégis előre az ajkai játékán. Szeretem, hogy milyen határozottan indul el, tetszik, ahogyan nem haboz, imádom, hogy magának akar. Kicsit megőrülök, kicsit elveszek, kicsit eltűnök a valóságból, de a tekintentem mégis újra meg újra visszatalál rá, mint akit megbűvöltek, mint aki a hatalma alá került. Hajszolja a testem, korábban a lelkem, már nem is tudom, mim szomjazik rá igazán - talán mindkettő. Azt hiszem, mindkettő.
A csípőm néha szinte magától mozdul egy aprót az ajkai játékába, az ujjaim a hajába túrnak, alig mozdulatok, apró biztatások, a sóhajaim nesze, a légzésem szaggatott dallama, és a hangom, ahogyan a nevét suttogja, amíg a testem a gyönyörtől nem válik cseppfolyóssá. Kitölti az érzékeim a jelenléte, szinte túlcsordulok tőle, még bódultan ködös a tekintetem, amikor ellazulnak az izmaim.
Kell még egy pillanat, csak egyetlen, egy annyi józansághoz, hogy magamhoz vonjam ismét egy csókra, hogy magam alá fordítsam, hogy most én legyek az aki csókokkal szórja a testét, hogy most ráéreősen fedezhessem fel annak minden centijét. Most van időnk, még van időnk, igaz? Csak némán kérdi a tekintetem, ahogyan fellesek rá, az ujjaim a melleinél játszadoznak, nemsokára az ajkaim is követik, be akarom barangolni az egész testét, hallani akarom a sóhajait, megismerni minden dallamot amit elő tudok csalni belőle. Ahol élvezet szaggatja ezt, tovább időzök, de tudjuk merre haladok, az ujjaim mozgása vetíti előre, ahogyan a combjára simítok, ahogyan belemarkolok, határozottan, de még gyengéden tárva szét a lábait. Nem sitek vagy rohanok, lassan játszom az édes percekkel, a combjába csókolok újra meg újra, hosszasan kísértem mielőtt még tovább haladnék. Meg akarom őrjíteni egy kicsit, legalább annyira, mint ő is tette velem - vagy mégjobban.


'Cause a good song never dies
It just reminds you of where you were The first time it made you cry, the first time you felt alive Hope, the wonder drug Don't work no more, think it took too much Sweat, your equity Make the caffeine be your weaponry

Abigail Roux imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Redmond Moore
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Rock you like a hurricane - Page 2 TM5NlP7
Rock you like a hurricane - Page 2 A2cce7525dc69d2894cf4cdf324bfb34b16a25a6
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Lonely shadows following me
♫ :
oh give me that fire burn, burn, burn
★ családi állapot ★ :
when it comes to you, I'm not bullet proof
Rock you like a hurricane - Page 2 De2118a2f44d97ccf3187968122b869aede57714
Maybe I'll crash into you,
I will surrender tonight
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Rock you like a hurricane - Page 2 D4b8b0c05522d0e7e88e5209cf837c5346af38da
★ idézet ★ :
Sold my soul to a sweet melody
Now I'm gone, now I'm gone, now I'm gone
★ foglalkozás ★ :
Reptiles gitárosa, most éppen felszolgáló, de volt már minden, más munkahelyet nem tud megtartani sokáig
★ play by ★ :
Reece King
★ hozzászólások száma ★ :
172
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Rock you like a hurricane
Rock you like a hurricane - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 10 2023, 20:00

-Red & Aby -

+18
Fáradhatatlanul kényeztetem őt ajkaimmal, egészen addig amíg biztos jelét nem kapom annak, hogy kielégült. Sokkal jobban egymásra hangolódtunk, mint az este folyamán eddig bármikor, sokkal közelebb érzem magamhoz és nem csak testileg, hanem lelkieleg is. Egymáshoz kapcsolódtunk, mint eddig még soha. Nem tudom, hogy hogyan történt vagy mikor, de egyszerűen megnyílt nekem a lelke amihez az enyém kapcsolódhatott. Nem is tudtam, hogy szükségem van erre az érzésre addig, amíg meg nem tapasztaltam. Talán csak azért különlegesebb ez az egész, mert Redről van szó, mert nem vagyunk teljesen idegenek egymásnak. Talán csak az előbbi elbaltázott alkalom miatt érezzük magunkat ennyire furán. Talán mindketten csak bizonyítani akarunk. Akárhogy is van, érzem, hogy összekapcsolódtunk, érzem, hogy ez az alkalom most többról szól a testiségnél, érzem és kimondatlanul is tudom, hogy ő is ugyanezt érzi.
Visszacsókolom őt, kiélvezve ajkának játékát a sajátomon. Belebizsereg az egész testem. Maga alá gyűr, mintha csak egy játékbaba lennék, én pedig készségesen engedem át magam neki. Mély sóhaj tör felszínre mellkasomból miközben egyre lejjebb halad nyelvével a testemen. Szinte sikítózik a bőröm utána, szinte már fájdalmasan közel akarom érezni magamhoz. De nem sürgetem, hagyom, hogy ő is kiélvezze a pillanatot, hogy úgy rendelkezzen velem ahogyan csak szeretne. Testem ívbe feszül hátra amikor egyre közelebb ér ajkaival a legérzékenyebb pontomhoz. Egyik kezemmel a hajába kapaszkodom bele, míg másikkal a párna sarkát gyűrögetem. Lepillantok rá, mert látni akarom, ahogy feje elvesz a combjaim között. Látni akarom, miközben nyelvének játéka nyögéseket vált ki belőlem, nézni akarom miközben szinte sikítom a nevét. Már túlságosan ki vagyok élezve rá, túlságosan hosszú már nekem ez az éjszaka. Régóta várom, hogy az örömem beteljesedjen, így nem húzódik sokáig a kényeztetése anélkül, hogy ne lépném át a gyönyör kapuját végre én is. Két combom óvatosan szorítom rá a fejére miközben egy hangos nyögés kíséretében elélvezek. Túl gyorsan és túl váratlanul, de iszonyatosan jóleső érzés kerít hatalmába.
- Gyere ide mutatóujjammal csalogatóan hívom magamhoz, hogyha engedelmeskedik átfonjam csípője körül a lábaimat miközben nyelvemmel táncba hívom az övét. Csókolni akarom, élvezni az éjszaka hátralévő részében is. Csak addig szakadok el tőle, amíg belenézhetek újra a szemébe. Ujjaimmal végigsétálok a mellkasán, egészen a férfiasságáig, hogy még egy kicsit izgassam, de remélem nem tart sokáig a felkészülés, mert én már egész testemben remegek utána.
- xxx szó / megjegyzés / idézet -

Redmond Moore imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Abigail Roux
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Rock you like a hurricane - Page 2 Tumblr_inline_npztjpdPan1sccn28_500


Rock you like a hurricane - Page 2 0489b48d5d7674444f9aaa9c1a6e68e6
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
Rock you like a hurricane - Page 2 NliTwkF
Thinking of You keeps me awake. Dreaming of you keeps me asleep. Being with you keeps me alive
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Rock you like a hurricane - Page 2 UF8a1uZ
★ foglalkozás ★ :
balett táncos, oktató
★ play by ★ :
Zendaya
★ hozzászólások száma ★ :
94
★ :
Rock you like a hurricane - Page 2 B539120ec4c6a823006588035019740e
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Rock you like a hurricane
Rock you like a hurricane - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 10 2023, 20:41
Abi & Red
And you might be the answer to the sinner in me
+18
Nem szeretek ennyire nyitott lapokkal játszani, mégis, felszabadítónak érzem most. Korábban csak a büszkeségemen ejtett sebre tudtam gondolni, most viszont teljesen elveszett az az érzés a többi mellett, most egyszerűen alábuktam valami egészen másba, amiből nem akarok felébredni. Szeretek itt lenni vele ebben a pillanatban, tartson bármeddig is. Lehet azért van, mert ismerem, lehet azért, mert egy részem, egy gyakran mélyre fojtott részem nagyon is várt egy ilyen pillanatra. Azért is akarom kiélvezni minden percét, hiszen fogalmam sincs, mikor lehet újra egy hasonló. Lehet ez is olyan gyorsan változik majd ahogyan egy héttel korábban tette, lehet, hogy egy újabb hét elteltével álomnak fog érződni - de az is lehet, hogy már holnap arra ébredünk, hogy talán valós sem volt. Azért is élem meg úgy, mintha csak az itt és most lenne, amit nem követnének holnapok, de amikben a tegnapok is egészen jelentéktelenné törpülnek.
Imádom hallani a hangját, sóhajok és nyögések sorozatát, ahogyan a nevemet ejti mielőtt a testét elönti a gyönyör. Nem számítottam arra, hogy ilyen gyorsan megtörténik, mégis egy apró, elégedett mosollyal indulok fel hozzá amikor hív. Mint akit megbűvöltek mászok fel mellé, útközben még elhintve pár kisebb csókot, megérkezve pedig az ajkaihoz hajolok. Az egyik kezemmel megtámaszkodom a feje mellett, a másik az oldala mentén halad a combjához, hogy belemarkoljak miközben egyre hevesebben csókolom. Mégsem ugyanaz a mohóság van benne, mint az első csókjaink során, mélyebb vágyakról sóhajtok most az ajkaira. Fogalmam sincs, hogy mi történt velem, de nem akarom, hogy elmúljon amit kiváltott belőlem.
Amikor elválnak az ajkaink, a tekintetem az övébe mélyed. Sosem néztem még rá ennyire lágyan, mégis vágy szikráitól égő szemekkel. Az ujjaim az arcát cirógatják, még elkaphatja a pillantása a halk nyögésbe fulló sóhajomat amikor megérint. Újabb csókért hajolok közelebb hozzá, egyre mohóbb táncra hívva őt. Kitölti az egész világomat most, már nem kell túl sokáig ingerelnie, hogy készenálljak. Szinte fáj a pillanat, amikor el kell szakadnom az ajkaitól, amikor újra a fiókhoz nyújtózom. De még egy pár pillanat, még egy pár őrjítően édes, amielőtt folytathatnánk. Közelebb hajolok ismét, a tekintetem az övét keresi. Halkan felnyögök, amikor elkezdem érezni őt, a testem szinte már remeg érte, mégsem sietem el. Most sem sietem el egyetlen mozdulatomat sem, ahogyan elmerülök benne. Az ajkára csókolok, hagyok egy kis időt magunknak, mielőtt még mozogni kezdenék. Előbb csak egészen gyengéden, akkor is, ha közben a lepedőbe markolok. Elengedem a combját, helyette a kezét fogom meg, az ujjait az ujjaimmal összekulcsolva a feje mellett, miközben újra meg újra csókolom, mint aki képtelen betelni vele.


'Cause a good song never dies
It just reminds you of where you were The first time it made you cry, the first time you felt alive Hope, the wonder drug Don't work no more, think it took too much Sweat, your equity Make the caffeine be your weaponry

Abigail Roux imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Redmond Moore
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Rock you like a hurricane - Page 2 TM5NlP7
Rock you like a hurricane - Page 2 A2cce7525dc69d2894cf4cdf324bfb34b16a25a6
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Lonely shadows following me
♫ :
oh give me that fire burn, burn, burn
★ családi állapot ★ :
when it comes to you, I'm not bullet proof
Rock you like a hurricane - Page 2 De2118a2f44d97ccf3187968122b869aede57714
Maybe I'll crash into you,
I will surrender tonight
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Rock you like a hurricane - Page 2 D4b8b0c05522d0e7e88e5209cf837c5346af38da
★ idézet ★ :
Sold my soul to a sweet melody
Now I'm gone, now I'm gone, now I'm gone
★ foglalkozás ★ :
Reptiles gitárosa, most éppen felszolgáló, de volt már minden, más munkahelyet nem tud megtartani sokáig
★ play by ★ :
Reece King
★ hozzászólások száma ★ :
172
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Rock you like a hurricane
Rock you like a hurricane - Page 2 EmptyKedd Aug. 15 2023, 13:03

-Red & Aby -

Nem tudnám pontosan mgfogalmazni, hogy mikor indult el bennünk ez a folyamat. Túllendülve a kezdeti heves, vágyakozó, már-már sietős mozdulatokon, valami egészen különleges és nyugtató hangulat telepedett le közénk. Nem tudom, hogy mi az oka annak, ami most éppen történik közöttünk, de nem is akarom most megfejteni. Egyszerűen csak élvezem ezt a különleges pillanatot. Nem akarom már megmagyrázni, vagy választ keresni a miértekre. Imádom ahogy kényeztet, megőrülök attól az érzéstől amit ebben a percben kivált belőlem. Olyan természetes, olyan egyedi és annyira csodálatos. Nem csak a testem, hanem a lelkem is bizsereg miatta. Fel sem tűnt eddig, hogy mennyire ki vagyok éhezve a gyengédségre, a figyelemre és Redmond, mintha ezt megérezte volna, vagy csak ő is ugyanarra vágyik. Ha lehetne én hajalig élvezném nyelvének kényeztetését, de a testemnek nem lehet parancsolni, rég óta éhezik már a figyelemre, így nem csoda, hogy viszonylag rövid időn belül kielégülök miközben ajkaimmal a nevét suttogom.
- Szeretem a mosolyod lehelem halk szavaimat az ajkára mikor újra közelebb hajol hozzám. Nagyon szép mosolya van, hogy kár ennyire ritkán látni. Hozzá simulok, amennyire az csak lehetséges miközben viszonzok minden egyes csókot, ami ajkamat érinti. Olyan tökéletes ez a pillanat, annyira visszafordíthatatlan, olyan édes, hogy el akarok veszni a pillanatban. Megállítani szeretném az időt, hogy örökre beleragadjunk ebbe a pillanatba. Habár évek óta ismerem őt, még sosem láttam ilyennek. Ennyire sebezhetőnek, ennyire nyíltnak, ilyen gyengédnek. Belenézek a szemébe, a választ keresem tekintetében arra ami most történik közötünk, de ahelyett, hogy válaszokat kapnék csak még tőbb kérdés fogalmazódik meg bennem. Lehunyom a szemem miközben megérinti az arcom, olyan kellemes, olyan megnyugtató. Ujjaimmal szaporán kényeztetem férfiasságát, hogy minél előbb visszanyerje az erejét, mert én szinte már egész testemben remegek azért, hogy magamban érezhessem őt. Felnyögök, amikor megérzem elmerülni bennem. Érzem, hogy teljesen kitölt odalent. Átkulcsolom lábaimat a csípője körül, hogy még mélyebben érezhessem őt magamban. Ujjaimat összekulcsolom az övével, miközben a fejem mellé támasztja. Mozdulataimmal követem csípőjének mozgását. Nagyon rövid idő alatt egymásra hangolódunk, ugyanarra a ritmusra jár a testünk, ugyanarra a dallamra táncol a lelkünk. Az eső zaját csak közös sóhajaink és nyögdécseléseink törik meg. Nem tudom pontosan, hogy mennyi ideig veszünk el egymásban, a pillanatban, mielőtt szinte egyszerre lépünk át a gyönyör kapuján. Rég nem éreztem magam ennyire elégedetnek, ennyire kellemesen. Megvárom, hogy eltüntesse magáról az óvszert és ha lefekszik, szorosan hozzá bújok. Izzadt testünk szinte összeragad, de mégis olyan jó most. Itt. Vele. Ölelésében otthon érzem magam, kellemesen, mintha mindig is itt lett volna a helyem. Kicsit még pihegve, de elégedetten hajolok közelebb hozzá, hogy lopjak egy utolsó csókot ajkairól.
- Jó éjt kedvesem suttogom szavaimat az ajára, majd néhánt percig még hallgatom a eső kopogását az ablakon, majd elnyom az álom.

Viszonylag korán ébredek, kissé zavartan, értetlenül, fejfájással ébredek. Kell egy kis idő, amíg sikerül befókuszálni a szobát és ahogy megpillantom a mellettem békésen alvó Redet, minden emlék az elmémbe hatol újra. Össze vagyok zavarodva, fogalmam sincs, hogy mi volt ez az egész, csak azt tudom, hogyha tehetném visszamennék a pillanatba. Ehelyett azonban észrevétlenül csusszanok ki az ágyból, a földről összeszedem a pólomat és gyorsan belebújok. A fehérneműmet hirtelen nem találom és mivel nem akarom felébreszteni a békésen alvó Redete nélküle lépek ki a szoba ajtóján.
Megszaporázom a lépteimet, hogy mielőtt bárki felébredne visszaérjek a szobámba. Ez meg mi a fene volt? Mi történt közöttünk? Miért érzem még most is azt, hogy visszafordítanám az időt? Hogy újra vele akarok lenni? Felrángatok magamra egy nadrágot és gondolataimba merülve megyek ki a konyhába. Töltök magamnak narancslevet, felhuppanok a pultra és rágyújtok. Csak élvezem a csendet ami körülvesz.
- xxx szó / megjegyzés / idézet -

Redmond Moore imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Abigail Roux
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Rock you like a hurricane - Page 2 Tumblr_inline_npztjpdPan1sccn28_500


Rock you like a hurricane - Page 2 0489b48d5d7674444f9aaa9c1a6e68e6
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
Rock you like a hurricane - Page 2 NliTwkF
Thinking of You keeps me awake. Dreaming of you keeps me asleep. Being with you keeps me alive
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Rock you like a hurricane - Page 2 UF8a1uZ
★ foglalkozás ★ :
balett táncos, oktató
★ play by ★ :
Zendaya
★ hozzászólások száma ★ :
94
★ :
Rock you like a hurricane - Page 2 B539120ec4c6a823006588035019740e
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Rock you like a hurricane
Rock you like a hurricane - Page 2 EmptyKedd Aug. 15 2023, 13:52
Abi & Red
And you might be the answer to the sinner in me
Szeretem, hogy most ennyire természetesnek hat minden, könnyednek és magától értetődőnek, hogy anélkül lehetek gyengéd, hogy bármitől is tartanom kellene. Legfeljebb a holnap képe rémiszthetne, de az most nem létezik, az valami képzelt, nem is valós. Most csak ő van és én, nincs de, ha, semmi ami akadályozhatna, semmi ami megállíthatna. Mintha mindig is rá szomjazott volna a lelkem, a mostani pillantok sokkal nagyobb elégtételt jelentenek, mint korábban bármelyik. Azt hiszem, ő is ezt érzi most amit én, azt hiszem valami hasonlóra gondolhat. Nem tudom mi ez a kapocs köztünk, amit eddig nem láttunk, azt sem, hogy mióta van itt - lehet, hogy csak a megfelelő óra megfelelő percére várt. Hiszen csak ennyin múlt, egyetlen pillanaton, hogy a légkör köztünk teljesen másra váltson. Fogalmunk sem volt, hol landol majd a szárnyait finoman verdeső pillangó, hogy vihart kelt majd vagy csak egy széllökést, hogy kihat-e a felszállása majd az egész világunkra vagy sem. De tetszik, hogy ide vezetett, hogy hozzá csalt, ha még csak ennyi időre is, de vele akarok lenni. Úgy érzem már rég kicsit többről szól ezt, mint a testünk vágyai, azt hiszem, ettől lesz annyira mámorító minden érintése.
Elcsókolom a gondolatot, pedig hallom, szereti a mosolyom. Valóban ritkán teszem, talán egy kicsit ritkán, de most sem tűnt fel, most is elveszett a pillanatban. Annyira tökéletesnek hat most minden, hogy kicsit sem bánnám, ha mégis megállna az idő, ha valóban itt és most megrekednénk ebben a pillanatban is boldog lennék vele. Az ajkaira hajolok, újra meg újra csókolva, halkan pihegve bele. Nem akarom, hogy vége legyen, de tudom, hogy egyszer vége fog szakadni. Mégis csodás minden pillanat. Közel érzem magamhoz, a lényemhez engedtem közel, egy olyan darabhoz, amihez keveseket szoktam. Amit rég engedtem meg bárkinek is.
Nem tudom hol kezdődik ő és hol én, mintha már nem is lenne ő meg én, csak egyetlen mi. Az idő is elveszni látszik, elmúlik teljesen, mintha sosem létezett volna, mintha mindig csak ő létezett volna. A testünk és lelkünk egyetlen dallamot ismer, a miénket, egy közösen szépet, aminek a végén szinte egyszerre bukik alá a testünk.

Mellé fekve hozzábújok én is, magamhoz ölelem, a korábbi percek pillanataitól még mindig kicsit kábultan, kicsit szaladó szívvel és légzéssel, de közelebb húzom magamhoz. Nem tudom mikor voltam utoljára ennyire boldog, mikor hatott valami ennyire kellemesnek. Megcsókolom újra, ahogyan közelebb hajol. Csak egyetlen pillanatra akasztanak meg a szavai, vagy talán még annyira sem, nem születik második gondolat vagy ennél nagyobb habozás, valahogy illik a pillanatba, amiben közelebb húzom egy kicsit. - Jóéjt. - A homlokomat nekitámasztva hunyom le a szemeimet, érzem, hogy csak pillanatok kérdése és el fog nyomni az álom - bár most a valóság is az álmok legszebbjeinek érződött.

Reggel lassan kezdenek csak felszivárogni az emlékek, mintha nem is emlékek lennének, mintha egy álom darabjait próbálnám felidézni. Ahogy magam mellé pillantok, az ágy üres, de a párnámon még itt az illata, az illat, ami alig órákkal korábban még teljesen kitöltötte a szobát, most csak egy apró lenyomata az estének. Becsukom a szemeiemt, ahogyan a párnába fordulok, már tisztán emlékszem mindenre, és mosolygok. Egy pillanatra mosolygok, majd el is múlik, ahogyan felkelek. Nem tudom milyen lesz látni újra, mármint… nem tudom mi változott, ha változott bármi is. Ha ez most csak egy alkalom volt, mert túl különlegesnek hatott ahhoz, hogy megismételhesse magát. Az ilyen jó dolgok nem szoktak csak úgy újra meg újra megtörténni. Azt sem tudom, hogy ő mit gondol majd erről, hogy hibának élné meg mégis, vagy annál kicsit többnek? Eddigre a többiek is biztosan hazaértek, ha nem mindenki, de legalább egy valaki biztosan itthon van még rajtunk kívül. Lassan veszem magamra a ruháimat, a tegnapiak nagy része eldobálva hever a padlón. Annyira nem is lenne különös, más azt hihetné, hogy csak siettem, de én pontosan tudom a történetet mögöttük.
Már felöltözve lépek ki az ajtón, nem tudom mire számítsam, ha meglátom, vagy mit mondjak, ha mondanom kellene? Erre viszont gyorsan választ kell kapnom, ahogyan meglátom a konyhában. - Jó reggelt. - Még karcos egy kicsit a hangom a reggeltől, ahogyan a közelébe indulok, nála van a hamuzó, én pedig rá akartam gyújtani. Persze, nem az az egyetlen az egész lakásban - de meddig kerülhetem? Nem kellene kerülnünk egymást, az elmúlt hétből kiindulva legalábbis. Mondjuk a következményeket figyelembe véve… nem is zárult annyira rosszul.
A közelében foglalok helyet csendben, de nem nézek rá újra, csak kiveszek egy szálat a dobozból és meggyújtom. Nem tudom mit mondhatnék, ha mondhatnék egyáltalán bármit is. Talán csak kerülni kellene az egészet? Úgy tenni, mintha meg sem történt volna? De túl sok minden történt ahhoz, hogy csak úgy semmissé válhasson, főleg egy pár óra alatt.
Különös ilyen közel ülni hozzá, nem közelebb, mint bármikor máskor, de sokkal távolabb, mint az este folyamán voltunk egymáshoz. Lassan fújom ki a füstöt, nem tudom eldönteni, hogy a csend most megfojt vagy még tűrhető? Úgy érzem, ha hosszasan néznék rá, zavarba jönnék. A tegnap mi… a tegnap nagyon sok dolgot műveltünk. A tegnap... a tegnap a kedvesének nevezett? Mégis felé fordulok, némiképp a felismeréssel az arcomon.


'Cause a good song never dies
It just reminds you of where you were The first time it made you cry, the first time you felt alive Hope, the wonder drug Don't work no more, think it took too much Sweat, your equity Make the caffeine be your weaponry

Abigail Roux imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Redmond Moore
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Rock you like a hurricane - Page 2 TM5NlP7
Rock you like a hurricane - Page 2 A2cce7525dc69d2894cf4cdf324bfb34b16a25a6
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Lonely shadows following me
♫ :
oh give me that fire burn, burn, burn
★ családi állapot ★ :
when it comes to you, I'm not bullet proof
Rock you like a hurricane - Page 2 De2118a2f44d97ccf3187968122b869aede57714
Maybe I'll crash into you,
I will surrender tonight
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Rock you like a hurricane - Page 2 D4b8b0c05522d0e7e88e5209cf837c5346af38da
★ idézet ★ :
Sold my soul to a sweet melody
Now I'm gone, now I'm gone, now I'm gone
★ foglalkozás ★ :
Reptiles gitárosa, most éppen felszolgáló, de volt már minden, más munkahelyet nem tud megtartani sokáig
★ play by ★ :
Reece King
★ hozzászólások száma ★ :
172
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Rock you like a hurricane
Rock you like a hurricane - Page 2 EmptySzer. Aug. 16 2023, 11:47

-Red & Aby -

Minden jónak vége szakad egyszer, így természetes, hogy ez a pillanat sem tarthat örökké. Bármennyire is jó, bármennyire is csodálatosan őszinte a pillanat közöttünk egyszer véget. Nem tudom, hogy holnap mi fog történni, hogy milyen szemmel nézünk majd egymásra, de azt hiszem, hogy többé semmi nem lesz már ugyanolyan. Ez a pár perc, ez boldogsággal átítatott pillanat örökre ott lesz majd közöttünk és mindig emlékezni fogunk rá, ha egymásra nézünk. Kétlem, hogy reggel majd úgy kelünk fel, mintha ez az éjszaka meg sem történt volna. Én egészen biztosan nem fogom tudni megátszani magam. Habár nem tudom, hogy mi ez pontosan és miért örülök annak, hogy megtörtént, de gondolom az idő majd választ ad erre a kérdésre is. Most csak számít, hogy itt vagyunk együtt, ebben a csodálatosan őszinte pillanatban és nagyon úgy tűnik, hogy egyikünk sem lenne szívesebben máshol. Az egész este hatása alatt vagyok még, amikor hozzá bújok. Hallom szívének ütemes dobbanását. Hozzá simulok, hogy testünk eggyé váljon a sötétben, majd ebben a meghitten ringatozó érzében hagyom, hogy pillámra ránehezdjen az álom.
Számítottam arra, hogy furcsa érzés lesz Red mellett ébredni, hogy tele lesz a fejem kérdésekkel, hogy zavarban leszek, de azért mégis meglepnek a saját gondolataim. A lehető legnagyobb csendben mászok ki a békésen alvó srác mellől az ágyból, hogy a mocorgásom ne ébressze fel őt. Szinte lábujjhegyen osonok végig a folyósón a szobámig, hogy mielőt bárki a srácok közül megneszelné, hogy hol töltöttem az éjszakát szobám magányába legyek újra. Lefekszem a saját ágyamra, ahol Hádész látszólag igencsak jól érezte magát nélkülem és elgondolkodom. Újra és újra felelevenednek előttem az éjszaka képei, körbeölel az a hangulat, amit teremtettünk. Ha lehunyom a szemem látom magam előtt Red őszinteségtől sugárzó tekintetét, érezem ajkaimon a csókját, bőrömön az érintését. Olyan szép volt, annyira meghitt és mégis...annyira félelmetes. Mi lesz ezek után? Mi lesz ma? Vagy holnap? Hiszen semmi nem lesz már többé ugyanolyan, mint előtte. Soha nem fogok már úgy rá nézni, mint eddig. Nem lehetséges, hogy mindent elrontottunk ugye? Jobban kellett volna bírnunk magunkkal. Mély sóhajtás kíséretében húzok fel magamra egy nadrágot. Normális esetben pont leszarnám a dolgot, én így ahogy vagyok mennék ki cigizni, de most valahogy úgy érzem nem lenne illendő. Szemtelenség lenne Reddel szemben.
Első utam a konyhában a hűtőszekrényhez vezet, hogy töltsek magamnak egy kis gyümölcselevet, majd a poharammal a kezemben és egy szál cigivel a számban felhúzom magam a pultra. Most nincs kedvem hangoskodni, így csak csendben cigizem, gondolataimat a tegnapi történések töltik ki. Ismerős, karcos hangja térít vissza a valóságba. Mosolyogva nézek végig gyűrött vonásain.
- Jó reggelt. tekintetemmel követem a mozdulatait. Olyan fura, olyan szokatlan ez a helyzet. Most mégis mit kellene csinálnom? Vagy mit kellene mondanom? - Jól aludtál? semmi szokatlan nincs a kérdésben, máskor is megkérdezem, de most mégis olyan, mintha vicc lenne az egész. Inkább belekortyolok az italomba. Közelebb tolom hozzá a hamuzót. hogy ne keljen olyan nagyot nyújtóznia érte. Újabb slukkot szívok a cigiből, de ahogy rám néz, tekintetét és arckifejezését látva majdnem megfulladok a bent felejtett füsttől.
- Van valami az arcomon? vagy miért bámulsz ennyire? Ezt azonban már csak gondolatban teszem hozzá.
- xxx szó / megjegyzés / idézet -

Redmond Moore imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Abigail Roux
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Rock you like a hurricane - Page 2 Tumblr_inline_npztjpdPan1sccn28_500


Rock you like a hurricane - Page 2 0489b48d5d7674444f9aaa9c1a6e68e6
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
Rock you like a hurricane - Page 2 NliTwkF
Thinking of You keeps me awake. Dreaming of you keeps me asleep. Being with you keeps me alive
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Rock you like a hurricane - Page 2 UF8a1uZ
★ foglalkozás ★ :
balett táncos, oktató
★ play by ★ :
Zendaya
★ hozzászólások száma ★ :
94
★ :
Rock you like a hurricane - Page 2 B539120ec4c6a823006588035019740e
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Rock you like a hurricane
Rock you like a hurricane - Page 2 EmptySzer. Aug. 16 2023, 17:39
Abi & Red
And you might be the answer to the sinner in me
em tudom mi lesz majd reggel, hogy mire ébredünk miután már másodjára térhetünk magunkhoz egy álomból. Nem tudom milyen lesz majd a szemébe nézni újra egy olyan pillanatban, ami nem a mostani érzelmeitől fűtött, nem tudom milyen lesz majd úgy érni hozzá újra mintha nem is lett volna köztünk semmi annál bensőségesebb, mint ahogyan már összértek az ujjaink amikor átadtam egy bögrét vagy egy cigit. Nem tudom milyen lenne ezek után, ha az ölembe mászna ahogyan szokott, nem tudom milyen lenne - de nem ugyanolyan, mint régen. A mai este nem fog semmissé válni, nem fog eltűnni a sötétben, nem fogják elfeledtetni a felkelő nap sugarai. A mai este talán nem csak az emlékeimbe égett, de a sejtjeimbe is, a lényembe, a lelkem egy darabja fogna őrizgetni titokban, elzárva minden mástól, ahogyan a kincseket szokták, lakat alatt, hogy ha még meg is találná valaki, kifosztani ne tudja.
Ha tudnám sem akarnám elfelejteni, őrizni akarom pont így, ahogyan volt, minden pillanatát. A reggel miatt aggódni ráérek, a reggel talán majd megoldja magát, most még este van, ahogyan egymás karjai közt elnyom az álom, még távolinak hat a reggel, nem is valósnak, még tart az első álom, amikor utolér a második.

A reggel hűvös, az estéhez képes egészen hideg. Mintha kihűlt volna nélküle, mégis itt érzem magam körül az emlékek lecsengésében, ahogyan újra felelevenednek, előre kúszik az a sokat ismételt kérdés - mit műveltünk? Fogalmam sincs, hogy mi volt vagy mi történt, csak arról, hogy nincs bennem bűnbánat, hogy nem tudnám bánni, hogy mégis megtörtént, hogy az este úgy alakult ahogyan.

A reggeli gondolata meg sem fordul a fejemben, ahogyan kilépek a szobából, csak egy cigire van szükségem, mégis Abira gondolok még mindig. Rá, aki mintha csak kilépne a fejemből, a konyhában áll, egy pohár narancslé és egy szál cigi társaságában. Pont úgy, ahogyan reggelente lenni szokott, mégsem hat ugyanolyannak, mégis, mintha egy kicsit másképp vetülne az arcára a fény, mégis mintha a mosolya most megnyugvással töltene el.
A kérdése meglep, mégsem kell sokat gondolkodnom a válaszon. - Igen. - Közben odaérek hozzá. - Nagyon jól. Te…? - A tekintetem most időzik rajta hosszabban, ahogyan helyet foglalok nem messze tőle, csak annyira szakadva el, hogy rágyújtsak. Máskor nem gondolnék mögöttes jelentést semmibe, most mégis mintha mindenben azt keresném egy kicsit. Inkább elszakítom róla a pillantásom, amióta az elsőt szívtam a cigibe, nem is fordultam felé - egészen addig a gondolatig. Addig az egyetlen szóig, ami az ő ajkairól hangzott el, talán még kábán, talán még bódultan, talán még túl őszintén, vagy egyszerűen tűl részegen a pillanat mámorában? De elhangzott, bennem pedig mintha csak most tudatosult volna.
- Semmi. - Nem tudom mit mondhatnék erről őszintén, megbámulni sem akartam miatta, csak pont olyan hirtelen jött, mint maga a felismerés. A köhögéséből ítélve pedig őt is sokként érte a reakcióm. Nem akarom, hogy fura legyen a légkör - bár most talán nem is kifejezetten fura, inkább különös, ahogyan mindketten tapogatózunk a tegnap történtek ködjében, találgatva, hogy merre kellene innen menni tovább, mert nem látni az ösvényt.
Leütögetem a hamut a szál végéről, addig is elszakadhat róla a pillantásom. - Semmi. - Ismétlem ahogyan újra az ajkaim közé emelem a szálat, mélyet szívva belőle, lehunyt szemekkel egy pár pillanatig még magamban tartva a füstöt mielőtt lassan kifújnám. Kimondva teljesen biztos vagyok abban, hogy hülyén hangozna, ha elmondanám mi jutott eszembe. Talán nem is emlékszik rá, talán jelentősége sem volt, talán csak én kattogok most ezen a szükségesnél tovább, mert különösen hat. Olyan különösen, amit nem tudok hová tenni, képtelen vagyok megfogni, mert elillan amint elérném az ujjaimmal. - A többiek? - Nem akarom, hogy azt érezze, a tegnap zavar… de fogalmam sincs, hogy mit kellene kezdeni vele, vagy kellene-e bármit. Lehet csak érintetlenül kellene hagyni, mint a legszebb kristálykészletet, ami csak arra van, hogy nézzük, de soha többre.


'Cause a good song never dies
It just reminds you of where you were The first time it made you cry, the first time you felt alive Hope, the wonder drug Don't work no more, think it took too much Sweat, your equity Make the caffeine be your weaponry

Abigail Roux imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Redmond Moore
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Rock you like a hurricane - Page 2 TM5NlP7
Rock you like a hurricane - Page 2 A2cce7525dc69d2894cf4cdf324bfb34b16a25a6
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Lonely shadows following me
♫ :
oh give me that fire burn, burn, burn
★ családi állapot ★ :
when it comes to you, I'm not bullet proof
Rock you like a hurricane - Page 2 De2118a2f44d97ccf3187968122b869aede57714
Maybe I'll crash into you,
I will surrender tonight
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Rock you like a hurricane - Page 2 D4b8b0c05522d0e7e88e5209cf837c5346af38da
★ idézet ★ :
Sold my soul to a sweet melody
Now I'm gone, now I'm gone, now I'm gone
★ foglalkozás ★ :
Reptiles gitárosa, most éppen felszolgáló, de volt már minden, más munkahelyet nem tud megtartani sokáig
★ play by ★ :
Reece King
★ hozzászólások száma ★ :
172
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Rock you like a hurricane
Rock you like a hurricane - Page 2 EmptySzer. Aug. 30 2023, 11:55

-Red & Aby -

Magamat ismerve, biztos vagyok abban, hogy lehetetlen lesz úgy tennem, mintha nem történt volna közöttünk semmi. Nem fogok tudni úgy viselkedni, mintha nem jött volna létre közöttünk valami megmagyarázhatatlamul gyönyörű. Mintha az egész éjszaka varázsa nem tartana még mindig. Nem is próbálok racionális magyarázatot találni arra, hogy mi történt közöttünk, mert olyan elsöprő érzések kerítettek hatalmába mellette, amire talán nincs is magyarázat. Hiába gondolja azt a racionális énem, hogy ez egyszeri megismételhetetlen alaklom volt, valahol mélyen legbelül tudom, hogy ennek nincs most vége. Nem tudom pontosan, hogy mi ez, hogy miért történik, de abban mégis biztos vagyok, hogy képtelen leszek úgy tenni, mintha meg sem történt volna. Mintha nem vágynék arra, hogy most is karjaiban találjam magam, mintha nem vágyakoznék csókja után. Ehelyett inkább itt ülök a konyhapulton, számhoz emelem a poharam és élvezem a narancslé savanykás ízét a számban. Próbálnék úgy tenni, mintha semmi nem változott közöttünk, de egyszerűen erre képtelen vagyok. Elég csak ránéznem és a szívem gyorsabban kalapál a mellkasomban. Látom rajta, hogy ő is ugyanannyira össze van zavarodva a történtek miatt mint én, szemem sarkából minden mozdulatát figyelem, próbálva megfejteni, hogy mire gondolhat.
- Nagyon jól. válaszolok én is a kérdésére, tekintetem összefonódik az övével. Nem hosszú időre, de arra épp elegendő, hogy egy pillantra elfelejtsek minden kételyt ami a fejemben tombol. Újabbat slukkolok a cigiből, miközben közelebb tolom hozzá a hamuzót. A mindig olyan készségesen fecsegő énem most csendsebb mint valaha, egyszerűen nem tudom, hogy mit is kellene mondanom ebben a helyzetben, mi az ami helyénvaló és mivel lépek egy bizonyos határt. Úgy néz rám, mintha valami most tudatosult volna a fejében, mintha hirtelen kérdések fogalmazódtak volna meg a fejében, de mégsem teszi fel őket. Ez igazából nem meglepő, Ő nem a szavak embere. Nekem kellene beszélni helyette, de most én sem tudom, hogy mit mondhatnék.
- Még nem kerültek elő -válaszolok kérdésére mielőtt kiiszom az utolsó kortyot is a bögrémből. - Kérsz egy kávét? már nyomom is meg a kávégépen a bekapcsoló gombót. Azt hiszem, hogy jól fog esni neki egy napindító fekete. Lecsúszok a pultról, hogy a szekrényből elővegyek egy bögrét.
- Tudod... kezdek bele a monológomba, sokkal könnyebb így, hogy háttal állok neki és nem kell a szemébe néznem. - A tegnap este... kiválasztom a menüből a megfelelő kávét, és rányomok az elkészítés gombra. A gép hangosan indul el, hogy ledarálja a fekete szemeket az italhoz. - Nagyon jól éreztem magam, minden olyan varázslatos volt. Amikor elkészül a gőzölgő kávé egyszerűen csak átnyújtom neki. Most nézek először a szemeibe hosszú idő óta először. - Hogyan tovább? mert igenis fontos, hogy megbeszéljük a következő lépést.
- Micsoda kávé illatok, hmm...hol van az enyém? Mateo hangja töri meg a feszült pillanatot közöttünk. Összerezzenek, mint aki éppen rosszban sántikál.
- Már csinálom is Casanova! fordulok vissza a géphez - Abban meg nincs cukor Red! újra bekapcsolom a gépet, hogy egy másik kávét készítsek el, remélve, hogy a hangos gép kicsit eltereli a gondolataimat.


- xxx szó / megjegyzés / idézet -

Redmond Moore imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Abigail Roux
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Rock you like a hurricane - Page 2 Tumblr_inline_npztjpdPan1sccn28_500


Rock you like a hurricane - Page 2 0489b48d5d7674444f9aaa9c1a6e68e6
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
Rock you like a hurricane - Page 2 NliTwkF
Thinking of You keeps me awake. Dreaming of you keeps me asleep. Being with you keeps me alive
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Rock you like a hurricane - Page 2 UF8a1uZ
★ foglalkozás ★ :
balett táncos, oktató
★ play by ★ :
Zendaya
★ hozzászólások száma ★ :
94
★ :
Rock you like a hurricane - Page 2 B539120ec4c6a823006588035019740e
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Rock you like a hurricane
Rock you like a hurricane - Page 2 EmptySzer. Aug. 30 2023, 12:26
Abi & Red
And you might be the answer to the sinner in me
Az este után hagyott apró lenyomatok még mindig nem múltak el, mintha még mindig követnének, ahogyan közeledem hozzá - azért is kerüli valahol a tekintetem, azért sem időzik rajta tovább a szükségesnél. Nem igaz, hogy sosem figyeltem volna meg, de az más volt, másnak hatott, másnak hat most minden. A csend is, amit nem tölt ki a hangja, bár próbálja vezetni a beszélgetést, közel sem olyan harsány és könnyed, mint bármely más reggelen. Ez nem egy más reggel, ez az a reggel, a tegnap esti után reggel. Megmásíthatatlanul égett az emlékeink közé. Ha mással történt volna, talán most jobban zavarban lennék. Kétlem, hogy most látná rajtam, de okkal próbálom lefoglalni magam a cigifüsttel.
Nagyon jól. Nem tudok elnyomni egy kisebb mosolyt, ahogyan ugyanazokat a szavakat hallom tőle is. Nem tudok nem rá nézni mégsem, a tekintetem mégis elvesz az övében, egyetlen pótcselekvés mégsem elég, hogy csak úgy kiszakadjak az egészből. Igazából azt sem tudom, hogy akarom-e hogy csak úgy elmúljon, hogy csak ennyi legyen. Ő mit akarhat? Vagy láthat az egészbe? Kétlem, hogy túl kellene bonyolítani, hogy bele kellene préselni bármi komplikáltat, lehet így önmaga pusztaságában volt a legszebb az egész? Nem tudom, fogalmam sincs, de egy részem ki szeretné deríteni.
Biccentek egy aprót a szavaira, igazából nincs kétségem afelől, hogy legalább egyvalaki itthon van már, most mégis örülök ennek a pár pillanatnak kettesben vele. Akkor is, ha fogalmam sincs mit mondhatnék. A csend is sokat elárul, főleg az, hogy ő is hallgat. De mégsem úgy érződik, hogy kifejezetten kerülni akarná az egészet, talán csak úgy van mint én, próbálja kitapintani a történeteket. - Igen. - A tekintetem követi a mozgását, most, hogy háttal áll már teljesen mellékes a cigizés, csak figyelem, ahogyan a kávégép körül tevékenykedik. Az viszont meglep, amikor egyenesen felhozza a tegnapot. Sejtettem, hogy fel fogja hozni valamikor, mert velem ellentétben ő nem kerülget a végtelenségig egy témát amit kicsit is kényesnek érezne, hanem belevág. Csendben hallgatom, akkor sem véve le a tekintetem róla, mikor szembefordul. Állom a pillantását, emésztgetem a szavait, azt az ismeretlen ízt. Fogalmam sincs, hogy hogyan tovább. Mielőtt viszont bármit is válaszolnom kellene, Mateo ismerős hangja robban be közénk, ezért szavak nélkül pillantok inkább a hamuzó felé, finoman megütögetve a szálat, mintha csak cigiztem volna, mintha semmi sem zavart volna meg, mintha semmi sem zökkentett volna ki. Varázslatos volt. Azt hiszem, ez egy jó szó a történtekre, annak hatott, valami különlegesnek. De a különleges pillanatok ritkák szoktak lenni.
- Kösz. - A bögre kávé felé pillantok, mégsem mozdulok, mégis mozdulatlan maradok. Egy kicsit azt hiszem éppen megfulladok, de csak az látszik rajtam, hogy feszült vagyok, talán kicsit zavart. Nem pirul ki az arcom, nem érzem melegedni, egyszerűen tele vagyok gondolatokkal és érzésekkel. Most Mateot is kerülném inkább, bár ez nem fura, megszokhatták, hogy reggel egy ideig jobb nem hozzám szólni, mert az alapnál is harapósabb tudok lenni. Inkább ráveszem magamat, hogy egy újabbat szívjak a cigiből, miközben a szemem sarkából látom, ahogyan Mateo csatlakozik mellénk. Úgy tűnik, jó estéje volt, legfeljebb egy kicsit hosszú.
- Nagyon gyorsan leléptetek az este. - Ártatlannak szánja a megjegyzést miközben ledobja magát, kétlem, hogy bármi többet képzelne a mondatba, mégis köhögni kezdek a füsttől.


'Cause a good song never dies
It just reminds you of where you were The first time it made you cry, the first time you felt alive Hope, the wonder drug Don't work no more, think it took too much Sweat, your equity Make the caffeine be your weaponry

Abigail Roux imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Redmond Moore
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Rock you like a hurricane - Page 2 TM5NlP7
Rock you like a hurricane - Page 2 A2cce7525dc69d2894cf4cdf324bfb34b16a25a6
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Lonely shadows following me
♫ :
oh give me that fire burn, burn, burn
★ családi állapot ★ :
when it comes to you, I'm not bullet proof
Rock you like a hurricane - Page 2 De2118a2f44d97ccf3187968122b869aede57714
Maybe I'll crash into you,
I will surrender tonight
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Rock you like a hurricane - Page 2 D4b8b0c05522d0e7e88e5209cf837c5346af38da
★ idézet ★ :
Sold my soul to a sweet melody
Now I'm gone, now I'm gone, now I'm gone
★ foglalkozás ★ :
Reptiles gitárosa, most éppen felszolgáló, de volt már minden, más munkahelyet nem tud megtartani sokáig
★ play by ★ :
Reece King
★ hozzászólások száma ★ :
172
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Rock you like a hurricane
Rock you like a hurricane - Page 2 EmptySzer. Aug. 30 2023, 12:35

-Red & Aby -

Szeretném, ha lenne valamiféle gondolatolvasó képességem, hogy belelássak a fejébe és kiolvassam belőle, hogy mire gondol. Szeretném tudni, hogy milyen gondolatok kavaroghatnak a fejében, szeretném tudni, hogy hogyan néz most rám, hogy mi változott meg benne a történek kapcsán. Én sem tudom még, hogy mit gondoljak, nem tudom, hogy hova tegyem ezt az egész dolgot ami közöttünk történt. Minden olyan természetesnek tűnt tegnap este, mintha mindig is így kellett volna lennie. Mintha teljesen természetes lenne, hogy a karjaiban alszom el, hogy mellette ébredek fel reggel. Akkor mégis miért érzem magam most ennyire kellemetlenül? Miért vagyok tanácstalan és csendes? Ismerem magam, tudom, hogy nem leszek képes a végtelenségig csendben lenni, előbb vagy utóbb beszélni fogok vele. De nem most, nem még. Egyelőre élvezem a nikotin hatását amit a szervezetemre gyakorol. Nem tudom, hogy mit mondhatnék, mivel terelhetném el a gondolataimat. Lopva néha-néha rápillantok, de nem keresem a tekintetét. Nem tudom, hogy mi lenne a legjobb, az, ha valaki a fiúk közül felbukkana, hogy elterelje a gondolatainkat vagy az, hogy itt maradunk csendben, elveszve a gondolatainkba. Szeretnék odamenni hozzá, az ölébe kuporodni, fejem a mellkasának dönetni és a némaságban hallgatni a szívverrését. Aztán csókolni, újra meg újra, amíg bele nem fáradunk, amíg a szívünk újra együtt dobban. Mint ahogyan az éjszaka is történt.
Hogy lefoglaljam kicsit magam elkezdek kávét készíteni neki. Sokkal könnyebb így, hogy nem kell a szemébe néznem, valahogy hirtelen a szavak is megtalálják a számat. Nem nézek rá és úgy beszélek. Mindent kimondok ami legelőször eszembe jut. Az elkészült itallal a kezemben fordulok meg, hogy a szemeibe nézhessek, hogy újra megpróbáljam kiolvasni a gondolatait az íriszeiből. Azonban válasz helyett csak Mateo hangja zengi be a teret. Elfordulok Redtől, hogy automatikus mosoly kíséretében a lakótársaimra pillantsak. Kérdését követően újra a géphez lépek, hogy neki is készítsek egy feketét.
- Meg ne szokjátok ezt a kiszolgálást. Nézek rájuk játékos csillogással a tekintetemben. Ezúttal Mateo bögréjével a kezemben lépek a páros felé, hogy letegyem elé az asztalra a feketét. Szavait hallva egy pillanatra levegőt venni is elfeljtek. Szúrós tekintettel nézek Redre, aki éppen arra készül, hogy megfullad a cigifüsttöl.
- Ismersz... ülök le Mat csupasz combjára, Szabad kezét átfonja a derekam körül. - Láttam, hogy közeledik a vihar, szóval elindultam, hogy ne ázzak el. Útközben találkoztam Reddel, úgyhogy haza taxiztunk. Neked milyen volt a buli? túrok bele kócos fürtjeibe. Higgadtnak látszom, de belül tombolok, mint egy hurrikán. Soha senkinek nem szabad megtudnia, hogy mi történt közöttünk. Tekintetemmel Redet fürkészem, szinte fáj, hogy ilyen nagy a távolság közöttünk.
- Neked mi a mentséged csórikám? Mateo ma nagyon-nagyon elemében van, nagyon úgy tűnik, hogy kíváncsibb, mint általában.
- Fiúúk, én itt hagyak titeket kibeszélni a csajokat, vagy amiket szoktatok ilyenkor, én szerintem még szundizom egyet. Mielőtt felállok Mat öléből még nyomok egy puszit az arcára, majd közelebb lépek Redhez, és ő is kap egyet. Csak a rend kedvéért. Hevesen dobogó szívvel fordulok sarkon, hogy magukra hagyjam a srácokat. Engem vár Hádész és a szobám magánya.

- xxx szó / megjegyzés / idézet -

Redmond Moore imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Abigail Roux
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Rock you like a hurricane - Page 2 Tumblr_inline_npztjpdPan1sccn28_500


Rock you like a hurricane - Page 2 0489b48d5d7674444f9aaa9c1a6e68e6
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
Rock you like a hurricane - Page 2 NliTwkF
Thinking of You keeps me awake. Dreaming of you keeps me asleep. Being with you keeps me alive
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Rock you like a hurricane - Page 2 UF8a1uZ
★ foglalkozás ★ :
balett táncos, oktató
★ play by ★ :
Zendaya
★ hozzászólások száma ★ :
94
★ :
Rock you like a hurricane - Page 2 B539120ec4c6a823006588035019740e
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Rock you like a hurricane
Rock you like a hurricane - Page 2 EmptySzer. Aug. 30 2023, 12:39
Abi & Red
And you might be the answer to the sinner in me
Nem tudnám még megmondani, hogy mi az ami megváltozott a tegnap, hogy az pontosan milyen hatással is lesz a jövőnkre. Csak azt tudom, hogy a tegnapot nem lehet csak úgy eltörölni. Tudom, hogy nem fogom csak úgy elfelejteni, semmissé téve dobni ki. De ha túlgondolnám, ha túl mélyről kezdeném elemezni, talán csak veszítene az értékéből.
Még mindig érzem a közelségét, talán pont emiatt is kerüli a tekintetem - kerülné, határozottan kerülné, mégis rátalál újra meg újra, és amikor rátalál, nehezen engedné el. Kétségtelen, hogy az emlékek élesen élnek bennem, hogy őt figyelve még elevenebbé válnak.
Bármikor felbukkanhat valaki és megzavarhat mindket - de miben is? Hiszen csak beszélgetünk, hiszen lehetne ez a reggel olyan is, mint bármely másik. Mégis teljesen más. Teljesen másnak hat a reggeli napfény az arcán is, de mint ahogyan az egész helyzetet, egyelőre ezt sem tudom megfogni. Hirtelen történt, robbanásszerűen fajult el, majd valami gyönyörűben telepedett közénk. Mostanra viszont felszállt a köd, elmúlt a pillanat, és csak a józan emlékek maradtak belőle. Most van valami feszült a hallgatásban, a csend mintha közénk ékelné magát, mintha… talán mindketten a tegnapon gondolkodunk még. Amíg szóvá nem teszi, akkor már nem valami megfoghatatlan érzés lesz az egész. Mateo viszont a legjobb - vagy legrosszabb pillanatban érkezik közénk, a megjegyzése viszont határozottan a legrosszabbak egyike. Akkor is, ha jó eséllyel ártalmatlannak szánta, legalábbis nem abban a környezetben, amerre a gondolataim viszik tovább. Miközben próbálok túllendülni a tüdőmet maró érzésen, a szemem sarkából figyelem, ahogyan Abi Mateo ölébe mászik és átkarolja. Semmit sem kellene éreznem a mozdulatra, hiszen már régóta ennyire közvetlen velünk.
- Sok volt a partihangulat. - Megvonom a vállam, kicsit könnyezve, de már alig köhögve. Nem minden buli alól húzom ki magamat, de előfordul, hogy korábban lelépek ha úgy érzem, kezd sok lenni. Nem csak a tömeg meg az emberek, a zene, a hangzavar meg úgy általánosan minden.
Máskor odadobnék egy megjegyzést Abinak a távozásához, de most inkább nem akarom felemlegetni, főleg nem Mateo előtt, hogy mit csinált este. Pontosan tudom, hogy mit csinált este. Helyette inkább Mateora pillantok. - Inkább mesélj a buliról. - Lassan elvigyorodok, mintha az ő estéje vadabb lett volna. Pedig ha tudná… Még érzem az arcomon Abi ajkainak láthatatlan lenyomatát.
Hallom, hogy beszél, de alig tudatosulnak bennem a szavak, inkább csak hallgatok és biccentek párszor, mintha figyelnék rá. Az évek során nagyon jó lettem abban, hogy úgy tegyek, mintha jelen lennék egy beszélgetésben, holott a közelben sem vagyok. A gondolataim visszaterelődnek pár perccel és pár órával korábbanra. Azt hiszem, beszélnem kell vele, mielőtt ugyanabba sétálnánk bele, mint egy hete. Csak arra várok, hogy Mateo elmenjen, vagy befejezze a történetet. Amíg lelép a fürdőbe, én a csikket elnyomva indulok Abi szobája felé, hogy bekopogjak. Kétlem, hogy ne lenne még ébren…

Miután benyitok, előbb csak becsukom magam mögött az ajtót, a tekintetem csak utána állapodik meg rajta. Igazából fogalmam sincs mit fogok mondani neki, csak… szóval csak nem akarom teljesen a levegőben hagyni a dolgokat, azt hiszem. - Szóval… a tegnap este. - Szerintem sejti ő is, hogy emiatt jöttem. Kicsit halkabban beszélek, mint máskor, nem akarom, hogy a többiek hallhassák, bár még fel sem ébredt mindenki. - Tényleg… varázslatos volt. - Az egy jó szó rá, csak… el akartam mondani, hogy még mindig így gondolom én is, reggel is, és nem csak a pillanatban. A tekintetem mégis ez a pár szó közben kétszer is tanácstalanul siklik le róla, inkább körbepillant a szobában, mintha nem ismerném már rég. Fogalmam sincs mivel kellene folytatnom, tudom a kérdését… hogyan tovább? A választ viszont nem ismerem rá. Talán azért sem léptem még bennebb. De most végre újra a szemeibe nézek. - Fogalmam sincs. - Fogalmam sincs, mégis közelebb indulok hozzá, végre felolvadnak a tagjaim, és mellé ülök az ágyra. Közelebb akarok lenni hozzá.


'Cause a good song never dies
It just reminds you of where you were The first time it made you cry, the first time you felt alive Hope, the wonder drug Don't work no more, think it took too much Sweat, your equity Make the caffeine be your weaponry

Abigail Roux imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Redmond Moore
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Rock you like a hurricane - Page 2 TM5NlP7
Rock you like a hurricane - Page 2 A2cce7525dc69d2894cf4cdf324bfb34b16a25a6
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Lonely shadows following me
♫ :
oh give me that fire burn, burn, burn
★ családi állapot ★ :
when it comes to you, I'm not bullet proof
Rock you like a hurricane - Page 2 De2118a2f44d97ccf3187968122b869aede57714
Maybe I'll crash into you,
I will surrender tonight
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Rock you like a hurricane - Page 2 D4b8b0c05522d0e7e88e5209cf837c5346af38da
★ idézet ★ :
Sold my soul to a sweet melody
Now I'm gone, now I'm gone, now I'm gone
★ foglalkozás ★ :
Reptiles gitárosa, most éppen felszolgáló, de volt már minden, más munkahelyet nem tud megtartani sokáig
★ play by ★ :
Reece King
★ hozzászólások száma ★ :
172
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Rock you like a hurricane
Rock you like a hurricane - Page 2 Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Rock you like a hurricane
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Chace & Eli ~ Let's rock everybody, let's rock
» Hurricane Henson
» sunshine mixed with a little hurricane - W&Ace
» Rock-sztár barát
» Let the party rock! ~Aziel&Lily

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: