New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 102 felhasználó van itt :: 17 regisztrált, 0 rejtett és 85 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 7:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Declan McLennan
tollából
Ma 10:27 am-kor
Rowan W. Mills
tollából
Ma 9:58 am-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 9:55 am-kor
Aphrodité Griparis
tollából
Ma 9:47 am-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 9:33 am-kor
Leilani Murdoch
tollából
Ma 9:32 am-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 9:27 am-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 9:24 am-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Ryan Matthews
TémanyitásRyan Matthews
Ryan Matthews EmptyVas. Márc. 12, 2017 10:40 pm

Ryan Matthews

I get lost all the time


Karakter típusa: saját
Teljes név: Ryan Matthews
Becenevek: Ryan
Születési hely, idő:New York City, NY, USA; 11/10/90
Kor: 26
Lakhely: SoHo, Manhatttan
Szexuális beállítottság: Kinsey-skála 4
Családi állapot: egyedülálló
Csoport: művész
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem: NYU Liberal Arts
Ha dolgozik//Munkabeosztás: festő/kurátori asszisztens
Ha dolgozik// Munkahely: szabadúszó/MoMA
Hobbi: másnapok túlélése
Nem a legjobb arc ember, valószínűleg az esküvői tanúd se lesz, vizsgák előtt nem fogsz tőle jegyzetet kunyerálni, és ha elküldöd kávéért, garantáltan beleköp, mert neki "nem ez a munkája". Amúgy ha civilben zaklatod, és meghívod sörre, nagyon fog szeretni, és kedvesen bullshit dolgokról magyarázni. Ha pedig ő hívna meg, az azért történik, mert szeretne berúgni, és nem egyedül. Cinikus, kritikus, pont leszarja, mi történik körülötte, és általában mindig összeveszik a taxisokkal, akik el akarják csapni, mert nem elég ideig zöld a gyalogos lámpa. Már egészen felnőtt annyira, hogy egyedül életben tartson egy növényt.


In my thoughts, in my mind

Vörös nyalábok szelték egymást keresztül, mind-mind különböző formában. Az egyik alulról felfelé kúszott, kanyarokat kerülgetve, óvatosan, alábújva egyik s másik társának, holott egy másik teljesen féktelenül futott, nem is figyelve, min gázol keresztül. Teszek egy lépést háta, hogy jobban lássam, de rögtön vissza is lépek, mert rájövök, hogy nem érdekel. Elkezdem vadul maszatolni az ujjaimmal a színeket, de a vöröshöz alig érek hozzá, végeredményben mégis olyanná vált az egész kezem. Ráhúzom a kéket, a zöldet, a szürkét, a lilát, a kis vödörből még a sárgát is elkezdtem maszatolni, csak hogy eltűnjön végre a vörös, de nem értem el vele semmit, csak hogy sötétedjen és egyre jobban szétterüljön az egész vásznon. Utáltam. Utáltam és imádtam egyszerre, nem tudtam kezelni, nem tudtam emlékezni, nem tudtam nem emlékezni, holott ennek kellett volna a legjobb figyelemelterelésemnek lennie. De nem jött össze. Cserébe kaptam mást.
Ismét hátrébb lépek, de csak azért, hogy rágyújtsak egy cigarettára. A félig üres doboz után hanyagul hajítom az ágyra az öngyújtót is a mosatlan ingek és tányérok közé, pontosan oda, ahonnan előtte felvettem. Hosszasan szívom bele újra és újra, kiélvezem azt a csöndet, ami már nem csak három percig lehet az enyém, mert már nincs senki, aki rám tépje az ajtót és lebasszon, hogy minden büdös lesz.

A tenyerét a kézfejemre helyezte, én pedig hagytam, hogy átvegye az irányítást a kezem felett. Úgy tettem, mintha érdekelne, amit mutatni készül. Mintha érdekelne, amit szeretne csinálni velem. Hagytam, hogy mozgasson, hogy ő húzza a vonalakat és a vonásokat helyettem, én pedig elégedetten hagytam, pedig legszívesebben leráztam volna magamról, mert rohadtul nem akartam, hogy belepofázzon abba, amiben egyértelműen én voltam a jobb. Tovább maradt, az én ingem volt rajta, a saját parfümömet éreztem vissza, és ezt nem akartam. Túl közel volt, és csak közeledett, én pedig hagytam magam, mert azt hittem, van értelme.
- Így – hallottam közel a hangját. Belelihegett a fülembe, én pedig alig érzékelhetően elhúzódtam. A keze megindult az alkaromon, hogy aztán végigsimítson a vállamon keresztül a mellkasomon, és csak egyre jobban próbált közeledne, egészen addig, míg felálltam, majdnem teljesen hátralökve magamtól. - Nem viszed el? – nézett rám kérdőn a földről értetlenkedve.
- Nem.
- Pedig jó lett.
Tudom – mondtam magamban, de ehelyett csak felmarkoltam a bögrémet és kimentem a szobából szótlanul, hátrahagyva őt. a buta kérdéseivel együtt kavarogva, aminek már csak az idejét várja, hogy a fejemhez vágja. Mi sem jobb két üveg bor után az éjszaka közepén, bele a semmibe, a semmiből, bebizonyítva, hogy szarból nem lehet várat építeni? Hogy aztán később még örüljön, te pedig undorodj, de ne is tőle igazából, hanem magadtól, amiért képes voltál hagyni magadat, amiért elhitted, hogy valami megéri. – Gratulálok a vizsgádhoz, ügyes voltál – olvasom a képernyőről, hogy aztán elhajítsam a telefonom, miközben csak annyit morgok a bajszom alatt, hogy „anyádnak gratulálj”.


Csonkig szívtam a cigarettát, amit az egyik üres tányéron nyomok el a többi csikk mellé, majd a frissen felszabadult kezemmel végigsimítok a homlokomon letörölve pár izzadtságcseppet. Hosszasan bámulok magam elé ismét, próbálok belelátni valami többet egy részeg hányásnál, annál, ahogy jelenleg kinéz. Nem hallom a zenét, ahogy a hangok és a színek együtt kergetőznek a fejemben, nem hallom a káromkodását, amikor hajnali fél háromkor felkeltem, hogy alkossak valamit, és már nincs is itt mellettem, hogy egyszerűen csak nézze, hogyan lesz valami szarból valami teljesen más, amiről kedvesen azt mondja, imádja.
Ezek hiányoznak, pedig nem újak, nem régiek, szokások, melyek egésszé tettek. Ki vagyok én egyedül? Csak ekkor érezném magam egésznek, ha minden megvolna?
Felemelem a vörös festékes vödröcskét, hogy ráborítsam a vászonra, majd arra a kéket, a zöldet, a szürkét, a lilát, egyre hevesebben, hogy végül aztán levegyem a vásznat az állványról. Egy röpke pillanatig gondolkozom el csupán, mielőtt kihajítanám az ajtón keresztül a szobából az újabb szemetet.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Ryan Matthews
Ryan Matthews EmptyHétf. Márc. 13, 2017 12:46 am

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedves vagy nem is olyan kedves Ryan!
Ha pisztolyt tartanának a fejemhez, akkor sem tudnám meg mondani, hogy mit szeretek benned, hogy miért írtam nem sokkal ezelőtt, hogy szerelmes lettem beléd.. Iga a jellemzésed rövidre sikeredett, de olyan tartalmas is volt, leírtad alig száz szóban, amit mások csak több százban tudnak, emellett nem is vagy egy annyira szerethető alak, nem vagy az, akivel rosszban szeretnék lenni, de mégis van benned valami, talán a kihívás és a mogorvaság mögött megrejlő titokzatosság és kíváncsiság, hogy mi vezetett erre, hogy miért lettél ilyen.
Igazad van, minden annyira szar és semmi sem jó, az sem, hogy ha van valaki mellettünk és az sem, ha tök egyedül vagyunk. Annyira áttudom érezni a te helyzetedet is és tudod az a valaki, aki irányított, aki alkotott veled valamit szerencsés, még ha te nem is érzed így, még ha te.. szarnak érzed magad. Én hiszem, hogy jó ember vagy, hogy sokkal több van benned ennél, hogy te sokkal több vagy, mint aminek avagy amennyinek hiszed magad. De nem is húzom tovább az időt..
Menj csak játszani és foglalózz, de meg kell ígérned nekem, hogy játszol velem, hogy valamelyik karakteremet megajándékozod egy játékkal, amit már most előre imádok! *-*


mind álarcot viselünk
Admin
Admin
ranggal rendelkezem
★ :
Ryan Matthews 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
Ryan Matthews Tumblr_neqktoKf6N1qdsjzio5_250
★ kor ★ :
7
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
Adminkodás
★ play by ★ :
New York, New York
★ hozzászólások száma ★ :
307
★ :
Ryan Matthews Tumblr_neqktoKf6N1qdsjzio8_250
 
Ryan Matthews
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ronnie Gray Matthews
» Ryan & Rae y Flor
» Alarick G. Ryan ~ soon... ~
» Ryan J. Craig
» Say something! - Falcon & Ryan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: