New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 87 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 84 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:57-kor
Jeremiah Cross
tollából
Tegnap 23:43-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 23:16-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Tegnap 23:16-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 22:59-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:50-kor
Maggie Miller
tollából
Tegnap 22:31-kor
Steven Peter Walsh
tollából
Tegnap 22:10-kor
Travis Avery
tollából
Tegnap 21:58-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Ryan & Rae y Flor
TémanyitásRyan & Rae y Flor
Ryan & Rae y Flor EmptySzomb. Okt. 06 2018, 16:45

Ryan ✫ Flor

Azt mondják, ha egy kapcsolatnak vége, akkor általában annyi idő kell a továbblépésre, mint a kapcsolat fele. Hát ebben hiszek is meg nem is. Minden esetre azt hiszem, így fél év alatt most már tényleg túlléptem az előző páromon. Bár azt hozzá kell tenni, hogy jó kapcsolatban váltunk el, a szakítás oka pedig az volt, hogy a vége felé ellaposodott a közös életünk, valamint ő munka miatt költözött, méghozzá a nyugati partra, én meg nem hiszek a távkapcsolatokban. Így mondhatni a szakítás közös megegyezés volt, még valamikor december elején.
Néhány napja egy buliban, ahol néhány táncos csajszival voltam iszogatni, megismerkedtem egy egész helyesnek tűnő pasival. A beszélgetés kellemesnek tűnt és másnap is így gondoltam rá. Így nem is bántam, hogy még akkor megbeszéltünk egy randit következő szombat estére, amikor szabad mind a kettőnk estéje. A helyszínt is megbeszéltük, ami egy Staten Islandbeli csendes étterem.
A srácot egyébként Duane Maliknak hívják, és első benyomásra egy nagyon kedves, figyelmes férfi. Nem tértünk ki rá pontosan, hogy mit és hol dolgozik, de azt elárulta, hogy nagyon sokat kell ügyfelekkel foglalkoznia, néha még munkaidőn túl is. Külsőre magas, olyan száznyolcvan centi körüli, fekete hajú és sötétbarna szemű, normál testalkatú féri, aki ránézésre korban is velem egyidősnek tűnik.
Nagyon ismerkedni nem volt időnk a szórakozóhelyen, mert ő a haverjaival már induló félben voltak egy legénybúcsúba, itt csak úgymond gyülekeztek, hogy meglepjék a nősülni készülő haverjukat.
A randi szombatjának délutánján már nagyon be voltam sózva, és tőlem eltérő módon, alig tudtam magamnak ruhát választani. Végül egy piros szívű, vékonypántos, szív alakúan dekoltált ruhát választottam, aminek a körszoknyája combközép alatt végződik kicsivel. Ehhez egy vékonypántos, magas sarkú szandált választok, és egy kistáskát, amiben beleteszem a fontosabb dolgokat, köztük a két telefonomat. A Ryantől kapott telefon mindig be van kapcsolva, és ha csak kilépek a postaládához, akkor is nálam van, sose lehet tudni alapon. Ezt a számot senkinek nem adom meg, így ha megszólal, egyből tudom, hogy ki hív, de eddig még nem csörgött és én sem használtam.
Duane-nel úgy beszéltük meg, hogy az étterem előtt találkozunk. Igaz, hogy felajánlotta, hogy értem jön, de lebeszéltem róla, mert nem akarom, hogy egyelőre tudja, hogy hol lakok. Ezzel kapcsolatban óvatos vagyok.
Maga a vacsora nagyon kellemes hangulatban telt, sokat beszélgettünk, és elmondta, hogy kommunikációs szakot végzett, és jelenleg egy multinál dolgozik, most az egyik ügyfelekkel foglalkozó csoport vezetője. Én is elmondtam, hogy környezetmérnök vagyok, és hogy jelenleg nem ezzel foglalkozok, de szeretnék majd ismét a szakmában helytállni. A jelenlegi munkámat is elárultam neki, de nem mondtam el, hogy melyik kávézóban vagyok, és Manhattanben azért van néhány belőle. A múltamat érintően sem nagyon merültem bele a részletekbe, csak annyit mondtam, hogy nagyon jóban vagyok az otthoniakkal, és hogy év elején költöztem ide New Yorkba. Meg próbáltam a szabadidő témánál maradni, de azt sem hangsúlyoztam ki, hogy mennyire az életem a tánc, tagadni úgy sem tudnám, hiszen a mozgásomon gyakran érződik.
Nem feltétlen egyszerű velem ismerkedni azt meg kell, hogy mondjam, bár lehet, hogy csak valami megérzés féle volt, hogy ne áruljak el magamról sok mindent. Vagy az is lehet, hogy most megint elővigyázatosabb lettem, mint néhány hónappal ezelőtt lettem volna. Nem emlékszem, hogy milyen voltam, amikor teljesen új emberrel ismerkedtem, hiszen az előző barátommal már az előtt jóban voltunk, hogy összejöttünk volna, és lényegében, mindig olyanokkal jártam, akiket már előtte ismertem, vagy egy közeli barátnőm ismert. Így mindig le tudtam ellenőrizni, hogy milyen ember is mielőtt komolyra fordult volna a dolog. Azt meg mindig csak később tudtam meg, hogy Tíoék mindig lenyomozták, ha tudomást szereztek az illetőről (bár sose titkolóztam előttük ilyeneket, de azért nem tudtak mindenkiről, akikkel egy helyen voltam és találkoztam egy buliban, akkor mást sem csináltak volna, mint ezeket az embereket ellenőrzik).
A vacsora után, elmentünk még sétálni egyet, hiszen én még itt sosem jártam, és kíváncsi voltam a környékre. Egy viszonylag csendesebb utcába tértünk le, amikor megálltunk és óvatosan maga felé fordítva megcsókolt. Ezzel igazából annyira nem is volt bajom a legelején, mert ez még kellemes is volt, de utána elkezdett tolni egy épület falához. Itt már egyre vadabb lett, ami egyáltalán nem tetszett, de amikor a torkomra rakta a kezét simogatás közben, és egyre erősebben fogta, és a falhoz is egyre jobban hozzápréselt, ott már határozottan megijedtem. Ahogy egyre jobban belemerült a ruhám pántját is próbálta lejjebb tornázni, szerencsére sikertelenül. Próbáltam megszakítani a csókot és eltolni magamtól, de sehogy sem tudtam, hiszen jóval nagyobb volt nálam, és erősebb is. „Még egyszer nem erőszakolhatnak meg” - esek szinte teljesen kétségbe. Végül jobb ötlet híján, amilyen erősen csak tudtam ágyékon rúgtam, amitől egyből össze is csuklott, és ezt a pillanatot használtam ki, hogy kereket oldjak.
Egyelőre arra indultam, amerről jöttünk, hiszen nem akartam nagyon eltévedni, ez pedig egy biztos kiindulási pont volt. Egy kis utcán keresztül vissza is jutottam a forgalmasabb részre, ahol éttermek és szórakozó helyek is voltak. Azt még út közben hallottam, ahogy leribancozva utánam ered, de hátrafordulni nem mertem. A tudat, hogy követ bőven elég volt.
Amikor emberek közé értem lassítottam, mert futva nem lehet jól elrejtőzni, meg ebben a szandálban nem is nagyon lehet sietni. Közben előkotortam a táskából Ryan telefonját, és már hívtam is, hogy segítsen, ha tud. Egyáltalán nem lesz egyszerű, mert egyelőre nem tudom, hogy hol vagyok, vagy, hogy ő hol van.
Hátulról viszont hallottam, ahogy néhány járókelő elégedetlenkedik, meg feldúltan mondják, hogy valakinek, hogy ne lökdösődjön. „Még mindig követ” jut el a tudatomig, és egyben megállapítom, hogy ez a piros ruha, egyáltalán nem volt jó választás, mert túl feltűnő.
Amikor Ryan felveszi a telefont, szólok bele pánikszerűen - Segíts! A nyomomban van. Staten Islandon vagyok, de nem tudom, hogy hol. - Na, igen, hogy kereszteződést keressek, az már meg sem fordul a fejemben, hiszen ott le tudnám olvasni az utcaneveket. Csak megyek előre, ahogy csak tudok. Remélem, hogy még az előtt megtaláljuk egymást Ryannel, hogy Duane utolér.

mind álarcot viselünk
Flor Sánchez Moreno
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Ryan & Rae y Flor Images?q=tbn:ANd9GcRyPQxtoRB0UE3ah-Z_GbpGBpO15nwmSC-ciw&usqp=CAU
Ryan & Rae y Flor Tumblr_pcmx2l81GG1se41pao7_400
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
Egy bonyolult háttér
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Ryan & Rae y Flor Ec9924886806faddcfa975ab7752ab50
★ idézet ★ :
mindenkinek kell valami szenvedély, ami kikapcsolja, ellazítja, és amit szívből szeret csinálni
★ foglalkozás ★ :
EPA-nál környezetmérnök, másodállásban pincérnő (és spanyolt oktat privátban)
★ play by ★ :
Mariana "Lali" Espósito
★ szükségem van rád ★ :
Férfi a sötét múltamból

Jó barátok
★ hozzászólások száma ★ :
673
★ :
Ryan & Rae y Flor Donde-vive-lali-esposito
TémanyitásRe: Ryan & Rae y Flor
Ryan & Rae y Flor EmptyCsüt. Okt. 18 2018, 21:13

Flor & & Ryan


Ahogy eltelt pár nap és hét, úgy tanultam meg én is azzal élni, hogy magamon kívül van valaki, akire vigyáznom kell, és akiért felelősséggel tartozom.
Munkámból kifolyólag, ez sosem állt távol tőlem, viszont, mióta valami megváltozott bennem, elzárkóztam az emberek társaságától, ez emberi érzésektől pedig még inkább.
Éppen elég volt az nekem, hogy kadétokat – női kadétokat – kell kiképeznem, és ehhez méltóan emberi szinten kell viselkednem, legalább, míg az West Point falain belül tartózkodom.
Flor lakásában mindent elintéztem, amit kellett: kicseréltem a bejárati ajtót, az ablakokat, térfigyelő kamerákat helyeztem el a megfelelő helyekre, ahogy azt már neki is mondtam, a lakás belsejébe pedig egy jól látható monitort helyeztem el. Ezen kívül meghagytam neki, hogy a tőlem kapott telefonkészüléket mindig hordja magával, még akkor is, ha csak pisilni megy.
Szerencsre ez idáig nem történt semmi említésre méltó ezzel az üggyel kapcsolatban, úgyhogy az életem aránylag zavartalan volt. Sem a mostohabátyja szabadulásáról, sem pedig a régi haverjainak mozgolódásáról nem kaptam hírt. Na, nem mintha féltem volna vagy tartottam volna tőle, de minél távolabbi tervei vannak Flortól, annál nagyobb biztonságban van ez a lány, akinek az élete így sem volt eddig fenékig tejfel.
Igazából talán még jobb is lenne, ha megjelenne az a rohadék s egyszer és mindenkorra elintéződne ez az ügy, így aztán Flor is nyugalomban élhetne, én pedig foglalkozhatnék a saját dolgommal.
Habár az az lenne, hogy visszakerüljek a terepre, szóval akár addig gardedámoskodhatok is.
Egyik szombat este éppen otthon maradtam a lakásomon. Nem tervezem semmi extrát, csak gondoltam, megiszok egy pár sört, esetleg rendelek valami kaját és végre kialszom magam, mert ez mostanság nem nagyon jön össze a szinte állandóan jelentkező rémálmok miatt.
Amikor éppen levetem magam a kanapéra, hogy bekapcsoljam a TV-t, ahol úgysem találok semmi normális adást, megcsörren a telefonom.  Az a bizonyos telefonom, ezért szinte ugrásszerűen felpattanok félig fekvő helyzetemből, hogy felkapjam a készüléket.
Tudom, hogy ki az, nem kell a telefon kijelzőjére néznem, és csak arra tudok gondolni, hogy remélhetőleg, még időben hív…
- Azonnal indulok!  - mondom bele fennhangon köszönés helyet a kagylóba és azonnal veszem is a fegyveremet és a dzsekim az autókulccsal együtt és már rohanok is lefelé a lépcsőházból a garázsba a Land Roverem felé.
Ilyenkor tudom, hogy minden perc számit, ezért turbó sebességre kapcsolva végzem ezeket a tevékenységeket, ami egyáltalán nem esik nehezemre.
- Ahogy mondtam, keress valami olyan helyet, ahol sok ember van! Menj oda!  - magyarázom a kétségbeesett lánynak, amikor már beindítom az autó motorját és teljes gázzal megindulom Staten Island irányába. – Egyáltalán miért mentél el onnan??
Közben kihangosítom a készüket és bekapcsolom rajta azt a bizonyos programot, amivel beazonosíthatom Flor pontos helyét és így tudom, melyik is a legrövidebb út, melyen lejutok hozzá.
- Elég jól elkalandoztál a városrész központjától. – mondom bosszankodva. – Viszont, ha jobbra fordulsz, találsz egy eldugottabb sikátort, ott várj rám csendben! – teszem még hozzá és már annyira nyomom a gázpedált, hogy úgy érzem, áttöröm az autó fémlapját, ami a talpam alatt van, de akkor sem tudok már gyorsabban haladni.
Tudtam, hogy hamarosan elérkezik az idő, amikor akcióba kell lépnem, de mégsem hittem, hogy ennyire gyorsan és váratlanul fog érni engem.
Értetlenül állok a dolog előtt, hisz napi szinten informálódok a bátyja felől és tudtommal még nincs szabad lábon és nem is vette fel a kapcsolatot a régi cimboráival, azonban úgy néz ki, mégis kijátszott bennünket.
Mint mondtam, ilyenkor az idő, ami nagyon sokat számit és az, hogy a lány rendesen elrejtőzzön, amíg oda nem érek.
Azonban bíztam Florban, tudom, hogy nem egy elveszett, gyenge teremtés, aki képtelen megvédeni magát, viszont az is tudom, hogy képes bepánikolni, akkor minden elveszik.
Amikor Staten Island-re érek, még a telefonon megjelölt célterülethez érés előtt leparkolom az autómat, hiszen nem akarok feltűnést kelteni és immáron gyalogszerrel lopakodva teszem meg az utat a-felé a bizonyos sikátor és a lány felé.
Közben azonnal felismerhetően férficipők hangját hallom közeledni abba az irányba, ahol a lány tartózkodik. Azonban miközben előhúzom a pisztolyomat, a lépések hangja elhalkulni látszik és én szabadon meg tudom közelíteni a szerintem megrémült lányt.
Közben újra meghallom a férfi lépéseit, de azt is hallanom kell, hogy Flor talán túl hangosan szedi levegőt, zilál a félelemtől. Ezért hirtelen mögé lépek és befogva a száját hátulról átkarolva megragadom őt.
- Nyugi, csak én vagyok az, Ryan. Csak halkabban, mert így meghallanak, és meg akarom lepni. – mondom suttogva már kezeimet levéve betapasztott ajkairól és magammal szembe fordítva őt, amikor már érzem rajta, hogy megkönnyebbül és felfogja, hogy kivel áll szemben.
- Mi történt? Hogy talált rád? A mostoha bátyád az? – árasztom el őt az akkor legfontosabbnak tűnő kérdésekkel, majd közben megragadom a karját és elindulok vele egy biztonságosnak tűnő utca felé.
- Mondtam, hogy sose hagyd el az emberekkel teli, lakott területet. – teszem hozzá azért rosszallóan megrázva a fejemet, hiszen ez az egész sokkal rosszabbul is elsülhetett volna, habár még messze nincs vége. Akárki is az, nem fogom futni hagyni, azonban előtte biztonságba kell helyeznem Flort, akit az életem árán is meg kell védenem.


X   819 X • BOCSI A CSAJOS PNG-ÉRT, LEGKÖZELEBB LECSERÉLEM. XD ™️
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Ryan & Rae y Flor
Ryan & Rae y Flor EmptySzomb. Okt. 20 2018, 07:39

Ryan ✫ Flor

Miután megismerkedtem Ryannel megint annak a félős kislánynak éreztem magam, aki megszökött a mostohacsaládjától. De akkor még nem volt olyan személy mellettem, aki vigyázott volna rám, ezért később nagyon sok időbe telt mire felfogtam, hogy Tío mellett biztonságban vagyok. De neki lehetősége volt, hogy szinte napi huszonnégy órában mellettem legyen, de ettől függetlenül már akkor kialakultak bennem azok a szokások, amiket most Ryan is kér tőlem. Neki viszont nehezebb dolga van, mert ő nem lehet velem állandóan, amit nem is várok el, megvan a saját élete. Így teljesen normális, hogy neki más módszereket kell választania a védelmem érdekében.
A lakásban teljesen biztonságban éreztem magam, majdnem annyira, mintha Ryan mellettem lenne. Az átalakításokat hamar megszoktam, csak a kamerával volt nehéz összebarátkoznom, de már nem zavar, annyira. Viszont így nagyon belekényelmesedtem a biztonságba, és elfelejtettem Ryannek szólni, hogy milyen terveim is vannak ma estére, de egyáltalán nem számítottam problémára.
Talán ez volt az oka, hogy meg sem fordult a fejemben, hogy veszélyben lehetek, csak a régi beidegződések miatt voltam óvatosabb az átlagnál. Eleinte annyira hülyeségnek tartottam az elővigyázatosságomat, hiszen sem az első találkozásnál, sem a vacsora alatt nem adta jelét, hogy valamilyen defektje lenne. Inni sem ittunk annyit, hogy ez hatással legyen rá. Éppen ezért ért annyira váratlanul és felkészületlenül, hogy a városnézés alkalmával ilyen hevesen esett nekem, hogy csak a szerencsén múlt, hogy az utcán tett a magáévá.
Még élénken élt bennem, és Ryan is emlékeztetett erre a múltkor, hogy nagyvárosban jól elrejtőzni csak úgy lehet, ha nagy tömegben a lehető legnyugodtabban viselkedve haladok az emberekkel, de ez az utca igaz, hogy forgalmasabb, mint az előző, de csak helyenként, ahol a szórakozóhely vagy az étterem bejárata előtt gyülekeznek a bejutni vágyók. Így viszont Duane-t nem fogom tudni lerázni, főleg, hogy akaratom ellenére nagyon beindítottam.
Menekülés közben, ahogy felhívom Ryant nem kell sokat várnom, hogy fel is vegye, talán a második vagy harmadik csörgésre már beszélhetek is. Hozzám hasonlóan ő sem köszön, de ez most nem egy udvariassági hívás, mind a ketten tudjuk ezt, így egyből biztosít is a felől, hogy indul. Közben végig kapcsolatban vagyunk, ami az idegeimre kifejezetten nyugtató hatással van, mert tudom, hogy még ilyen távolból is irányítani fog, hogy a lehető legbiztonságosabb helyre kerüljek a lehető leghamarabb.
- Rendben - és egy nagyobb tömeg felé igyekszek, de még mindig lényegében ugyan azon az utcán maradva, mert a többi még kihaltabbnak tűnik. A második kérdésére meg nem telefonban akarok válaszolni, mert mint mondjak, hogy a randi-partnerem errefelé vezetett? Ez nem telefontéma, legalább is nálam, főleg úgy hogy most azért idegenek is hallják, és félek attól, hogy erre esetleg felfigyelnek.
- Ne haragudj! - mondom már majdnem sírva, mert nem akartam ezt az egészet, csak egy kellemes estét, bár tudom, hogy az Őrangyalom is inkább a kialakult helyzetre mérges, mint rám, vagy legalább is bízom benne, hogy így van. - Értettem - válaszolok az utasítására, hiszen ő biztos jobban ismeri a helyet, vagy lát valamit, amit én nem, de egyébként sem fordul meg a fejemben, hogy ellent mondjak neki. Mielőtt viszont tényleg lefordulnék az említett sikátorba, még hátranézek, hogy Duane vagy más láthat-e, de nem látok semmi gyanúsat.
A sikátor viszont mind a két feléről nyitott, és van néhány szemétkonténer is, ami legalább fedezéket nyújt. Gondolkodás és mérlegelés nélkül megyek be, és szerencsére rajtam kívül nincs senki itt. De mielőtt beléptem ide, a telefont elvettem a fülemtől, a vonal bontása nélkül, hogy folyamatos kapcsolatban legyünk Ryannel, ha kell.
Próbálok uralkodni magamon, amennyire csak lehet, de a gyors szívverésemmel és a zihálásommal nem sokat tudok kezdeni, még úgy sem, hogy tudatosan próbáltam lassan és mélyeket lélegezni. És az nem segít, hogy néha fel-feltűnik egy-egy alak, akik csak úgy kíváncsiságból erre néznek. Mindig azt hiszem, hogy Duane az, és észrevesz, amitől mindig megugrik a pulzusom, de vissza valahogy nem akar menni. Egyszer csak óvatos lépteket hallok a hátam mögül, amitől teljesen megdermedek, és ismét a fülemben dobol a vérem és egyre gyorsabban kapkodom a levegő. Egyszer csak azt érzem, hogy egy erős kar kulcsolódik körém, egy másik meg befogja a számat, de fölösleges, mert a rémülettől teljesen megnémultam, és szinte még a vérem is megfagyott. A tudat, hogy Duane kapott el, és most mindennek vége teljesen leblokkol. De amikor meghallom a hangját, egyből megkönnyebbülök, és egy nagy levegővétel után a mellkasának is dőlök. „Ryan az. Biztonságban vagyok” jut el azonnal a tudatomig. Hagyom, hogy maga felé fordítson, de egyből szorosan hozzá is bújok, és szinte próbálok eltűnni erős, védelmező karjainak ölelésében. Legszívesebben elsírnám magam megkönnyebbülésemben, de mégsem teszem, csak állok így, amíg csak hagyja.
- Nem, nem ő - nyugtatom meg egy kicsit, hogy tudja, nem a mostohabátyám játszotta ki az éberségét. - Egy elcseszett randi egy szeméttel, aki először rendesnek tűnt - mondom elkeseredetten, miközben próbálom úgy elhelyezni a karomat az ujjai között, hogy kényelmesebb legyen, és hogy kívülről ne úgy tűnjön, hogy akaratom ellenére rángat magával. Mert nem így van, csak nem tudok olyan gyorsan utána menni, mint ő szeretné. Ebben a szandálban képtelenség nagyokat lépni, mert alig néhány pánt tartja a lábamon, és Ryan az ő hosszú lábaival, alapvetően nagyobbakat lép, mint én.
- Sajnálom, nem tudtam, hogy merre megyünk, és hogy mit akar… - mentegetőzök egyből bűnbánóan, de nem fejezem be a megkezdet mondatot, mert képtelen vagyok most kimondani, hogy meg akart erőszakolni. Csak öntudatlanul is közelebb húzódok hozzá, de így még gyorsabbnak tűnik a tempó.
- Ryan, - szólítom meg halkan - esetleg mehetnénk egy kicsit lassabban? - kérdezek rá félszegen, amikor már legalább harmadjára billenek ki az egyensúlyomból, mert a vékony tűsarkak és a járda egyenetlenségei nem épp a legjobb kombináció még számomra sem.
Azt hittem, hogy itt parkol közel a sikátorhoz, de tévedtem. Így viszont valamiért egyre idegesebb vagyok, pedig okom nincs rá, mert itt van az én Ángel de Guardam.
Egy másik kisutca mellett megyünk el, amikor egy rántást érzek a karomon, amitől megpördülök, és kiszakadok Ryan óvó kezei közül, majd egy erős ütést érzek az arcomon, aminek az erejétől el is vesztem az egyensúlyomat.

mind álarcot viselünk
Flor Sánchez Moreno
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Ryan & Rae y Flor Images?q=tbn:ANd9GcRyPQxtoRB0UE3ah-Z_GbpGBpO15nwmSC-ciw&usqp=CAU
Ryan & Rae y Flor Tumblr_pcmx2l81GG1se41pao7_400
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
Egy bonyolult háttér
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Ryan & Rae y Flor Ec9924886806faddcfa975ab7752ab50
★ idézet ★ :
mindenkinek kell valami szenvedély, ami kikapcsolja, ellazítja, és amit szívből szeret csinálni
★ foglalkozás ★ :
EPA-nál környezetmérnök, másodállásban pincérnő (és spanyolt oktat privátban)
★ play by ★ :
Mariana "Lali" Espósito
★ szükségem van rád ★ :
Férfi a sötét múltamból

Jó barátok
★ hozzászólások száma ★ :
673
★ :
Ryan & Rae y Flor Donde-vive-lali-esposito
TémanyitásRe: Ryan & Rae y Flor
Ryan & Rae y Flor EmptyHétf. Okt. 29 2018, 16:19



Flor&Ryan
It is not the lead that makes a dog faithful.

A szerencse a szerencsétlenségben az az egy volt, hogy a kiscsaj hallgatott rám és meghúzta magát pontosan ott, ahol én azt mondtam.
Így könnyen megtalálom őt, s miután kissé ki is osztom, megindulunk az autóm irányába. Illetve oda tervezem őt vinni és elküldeni őt innen minél messzebbre, akár haza, míg én elintézem azt az állatot.
Természetesen egyáltalán nem ő az akire haragszom, csak általában az  akciók során  ilyen vagyok. A profizmus megköveteli a maximalizmust is és ilyenkor nem igazán tudok az emberekre emberként, tekinteni, inkább a feladat megvalósítása az, ami számit. Persze ehhez hozzátartozik az ő védelmének biztosítsa, illetve az a fő cél, amihez nem számítanak az eszközök.
Kissé megkönnyebbülök, amikor kérdéssorozatomra válaszolva elmondja, hogy nem a mostohabátyja az, akitől elmenekült, hiszen, akkor ez csak egy akárki, akitől könnyűszerrel megvédem a lányt.
Na, nem mintha ez a bátyjáról nem lenne elmondható, azonban ha a múltja kísérti, félő, hogy hosszadalmasabb lesz a dolog, mint egy elbaszott randi alanyának a kiiktatása.
- Ó, szóval csak egy aktuális pasi. – jegyzem meg elhúzva a számat miközben nem állok meg, csak gyors léptekkel vonszolom a lányt magammal, hogy mielőbb a Land Rover-hez érjünk és biztonságban tudjam őt.
- Ha ennek vége, azt hiszem, el kell beszélgetnünk a randizási és a pasizási szokásaidról. Mondjuk úgy, hogy amíg ez tart, nem mehetsz el sehová a tudtom nélkül, főleg esténként.  – sorolom neki morcos képpel, habár nem áll szándékomban megbántani őt, sem pedig beleszólni a magánéletébe, viszont a tények azt mutatják, hogy egy időre változatnia kell a szokásian, ha tetszik neki, ha nem.
- És addig nincs semmiféle új ismeretség, amíg le nem nyomozom az illetőt. – egészítem ki még az előbbi mondatot ugyanolyan stílusban miközben szemeimmel azért a kihalt és sötét utcákat pásztázom.
- Nem gond, nem a te hibád. – teszem azért még hozzá bocsánatkérése után egy fokkal enyhébben, hiszen valóban nem ez a lány hibás az eltolt életéért, amiért jelen pillanatban én felelek.
Nem igazán lassítok akkor sem, talán csak egy pillanat erejéig, mikor közelebb húzódik hozzám és arra kér, hogy lassítsak a lépések tempóján, mert talán nem bírja tovább.
- Nem, nem igazán. Nincs idő ilyesmire. – vetem oda lazán és őszintén, hiszen valóban nem volt itt arra idő, hogy finomkodjunk és kíméljük a kis lábait.
- De ha nem bírod tovább, akár fel is vehet...- mondom ki aztán a hirtelen eszembe jutott ötletet, hiszen számomra nem jelentene gondot, ha vinném őt. Sőt, talán így még gyorsabban is véget érne ez az erőltetett menet.
Viszont mielőtt kimondhattam volna ezt a mondatot, mint derült égből a villámcsapás, csap le egy erős kar felénk és rántja ki kezem közül az én védencemet.
Hogy a faszért nem vettem észre, hogy mögöttünk van ez az állat? – villan azonnal agyamba a gondolat, amivel természetesen saját magamat hibáztatom.
Ilyen nem fordulhatna elő velem, ha a régi lennék és akkor sem, ha nem törődnék az áldozottal, de ebből látszik, hogy kezdem megkedvelni a lányt. Nagyszerű.
Dühödten meredek a nagydarab pasas felé, mikor az  még arcul is üti Flort, és én egy percet se várva, azonnal utánuk eredek.
Katona mivoltomnak köszönhetően szinte azonnal megállapítom, hogy ez a pasas nem egy profi, csak fél kézzel elintézem, hiszen nincsen semmiféle technikája. Az ilyen krapekok csupán arra képesek, hogy a gyengébbik nem felett gyakorolják testi fölényüket.
A gyengébbik, ami tan mégsem gyengébb. Biztos vagyok benne, hogy bármelyik kadétom helyre tenné ezt a szemetet, de most szerencsétlenségére én vagyok itt, és megfizet azért, amit tett.
Egy pillanatra még lenézek a földre huppanó lányra, de mikor pár másodperc alatt megbizonyosodok róla, hogy nem esett komoly (testi) baja, nekirontok a hústoronynak.
Először csak bemosok neki egyet, amitől szinte azonnal megtántorodik és ezen meg is lepődik. Nem hitte, hogy ilyen erős ütés fogja érni, hiszen neki fogalma sincs arról, hogy ki vagyok.
- Ó, szóval ilyen kemény legény a pasid. Ez miatt nem tetted nekem szét a lábad, mert neki akartad? – szólal meg még mindig nagy pofával és egy gúnyos mosollyal az arcán először Florra lepillantva, majd vissza rám.
- Miért nem osztozunk a kis kurván? – vigyorodik el aztán a pasas, de amitől meg bennem hirtelen  még jobban felmegy a pumpa.
Gyűlöltem, ha egy nővel tiszteletlenül beszélnek, ha testileg bánják őket, azt még jobban, de amikor egyenese lekurvázta Flort, számára nem volt menekvés.
- Sokkal jobb ötletem van. Helyette szétverem a pofád! – mondom elszánt képpel, majd újra rá rontok, és miután pár újabb jól irányzott ütést mérek az arcába, egy határozott rúgással a földre lököm őt.
Igaz, megpróbál ő is behúzni nekem párat, de mindhiába hiszen ügyesen, szinte ösztönszerűen elhajolok, hogy még csak hozzám se tud érni.
Nem egy súlycsoport vagyunk és erre ő is hamarosan rájön, legalább is ezt szűröm le riadt képéből, ahogy a földön fetrengve bámul fel rám.
Viszont azt nem tudja, hogy nekem ez idő alatt már elszállt az agyam és nem akarok, nem tudok leállni.
- Kérlek, beszéljük meg, haver! – mondja most már könyörgő stílusban, de nekem ez egyáltalán nem áll szándékomban, hanem oldalba rúgom helyette, amitől nyilvánvalóan eltörik pár bordája. – Ennyit nem ér egy ribanc!
Csak ezt ne mondta volna, de megtette, nekem pedig szavainak hatására megjelenik agyam helyén a szokásos fekete köd, mely mindent beborít.
Nem szólok, de a pasas fölé hajolok és püfölni kezdem a képét, int egy bokszzsákot. Hiába képtelen már védekezni, hiába védtelen, hiába tudtam az elejétől fogva, hogy nincs esélye. Nem állok le amíg….igazából nincsenek terveim…


884;
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Ryan & Rae y Flor
Ryan & Rae y Flor EmptySzer. Okt. 31 2018, 18:03

Ryan ✫ Flor

Ryan minden utasítása teljesen logikus, aminek magamtól is eszembe kellene, hogy jusson, de mivel nem ismerem a környéket, - jó nagy állat voltam, állapítom meg magamban -, így nagyon nem merek egyedül lefordulni sikátorokba, nehogy zsákutcába jussak. Egyébként meg most reflexserűen jönnek elő azok a dolgok, amikor Tío utasításait követtem hasonló módon gondolkodás nélkül, és ha benne vakon bíztam, akkor nem látok okot arra, hogy Ryanbe ne bízzak ugyan így.
Viszont azt hiszem erről a „háta mögé osonok, és teljesen lefogom a szájával együtt” manőveréről egy kicsit nagyon el fogunk beszélgetni, ha már csillapodtak a kedélyek, mert nem szeretnék szívinfarktust kapni, mert még egyszer ezt eljátssza, bár inkább erre ne legyen oka soha teöbbet.. Viszont mentségére legyen szólva, hogy nem tudhatta, hogy hogyan reagálok a feltűnésére a hátam mögül, illetve hogy tök nyugtató az ölelése most, hogy már tudom, hogy Ő az.
Nem zavar a mufurc, kicsit keményebb stílusa, mert tudom, hogy most az ő idegei is pattanásig feszülnek, és minden idegszálával a környezetére próbál figyelni, hogy lehetőség szerint ne érje váratlan meglepetés. Szerintem az összes hasonló feladatot ellátó személy így viselkedik ilyenkor, vagy legalább is én csak ilyenekkel találkoztam; meg szerintem én is ilyen lennék hasonló helyzetben. A védenc lelki megrázkódtatási ilyenkor mellékesnek kell, hogy legyenek, mert ha a pátyolgatáson van a hangsúly, akkor azzal elterelődik a testőr figyelme, és akár bele is halhat valaki.
Megpróbálom kihasználni a helyzetet, hogy egy olyan személy ölelésében vagyok, akivel százszázalékosan biztonságban érzem magam, és lassan érzem is, hogy csökken a pulzusom. Amikor válaszolok a feltett kérdéseire, és biztosítom a felől, hogy nem az, akitől félt, érzem rajta, hogy megkönnyebbül.
Valószínűleg hozzá hasonló módon húzom el én is a számat a hangjából ítélve, bár nem azért, amiért ő gondolhatná, ha látná az arcomat. De szerintem egyikőnk sem látja a másik arcát, legalább is én nem látom az övét, mert nem fordul felém. A gúnyos kifejezés inkább annak szól, hogy rám abszolút nem jellemző a pasizás, pont az ehhez hasonló vagy ettől durvább élmények miatt. Most viszont még nem rázódtam teljesen vissza az ilyenkor „normális” körülmények közzé. Ahogy Ryan tovább folytatja jogos elvárásainak felsorolását, azért elszorul a szívem, mert tudom, hogy csak és kizárólag a saját felelőtlenségem miatt történt ez, mert egyszerűen nem gondolkoztam. Hogy nem jutott az eszembe, hogy szólnom kéne Ryannek, hogy hova megyek? Ez annyira elvárható lett volna tőlem. Régen is mindig szóltam Tíonak vagy az egyik kollégájának, ha ő nem volt elérhető valamiért. Bűnbánóan bólintok egy párat, majd miután eszembe jut, hogy nem biztos, hogy látja, szóban is megerősítem - Rendben - és szerintem a hangomon is érezheti, hogy mennyire szégyellem, hogy most nem így történt.
A kiegészítésére viszont értetlenül vonom fel a szemöldökömet, mert nem tudom hogyan is akarja pontosan ezt kivitelezni, de úgy döntök, ezt inkább nem most hozom fel. Majd megbeszéljük, ha ennek az egésznek vége.
- Dehogyisnem - szalad ki a számon. Csak az én hibám, hogy tudom, hogy milyen elcseszett az életem, és mégsem teszek meg mindent annak érdekében, hogy legalább másoknak ne nehezítsek az életén. De megint elő kellett jönnie az önzőségemnek, így, hogy nekem egy kicsit jobb legyen, megint másokat sodrok veszélybe és kényelmetlenségbe, mert biztos Ryannek is lenne jobb dolga, mint hogy egy magamfajta fruskát pátyolgasson, és mentsen ki egy olyan helyzetből, amit csak magának köszönhet.
Na, jó, ez most gonosz volt, még akkor is, ha tök jogosnak tartom, hogy haragszik (most már jogosnak érzem ezt is, nem úgy, mint amikor felhívtam), de ő még nem próbált ilyen lábbeliben sietni. De úgy vagyok vele, hogy, ha őt nem zavarja, hogy minden egyes botlásomnál rátok egyet kicsit a karján… Bár azt sem tartom kizártnak, hogy kap egy taslit, ha kimegy a bokám, mert nem lassítottunk.
A következő mondatát még be sem tudja fejezni, amikor a semmiből ér minket, vagyok pontosabban engem a támadás. Az ütés hatására a földre kerülök, amitől felhorzsolódik az egyik térdemen és mindkét tenyeremen a bőr. Ez viszont egyelőre nem fáj annyira, mert le is zsibbadt egyelőre, de az arcom és a szám nagyon fáj. Így a legelső, amit szinte reflexből ellenőrzök az, hogy itt milyen sérülésem van, de szerencsére a fogaim épek, de az ajkam szépen felrepedtek, mert érzem a vér fémes ízét a számban.
Egy pillanatig sem fordul meg a fejemben, hogy mi hibáztunk volna ezt a támadást illetően, mert Duane sötét színű ingben és hozzá illő nadrágban van, így, ha a sikátor falához lapulva várt ránk, akkor képtelenség lett volna észrevenni, főleg, ha azon az oldalon bujkált, amerről mi jöttünk.
Duane a szavaival, mintha tőrt döfne a szívembe, mert sosem feküdtem le önszántamból senkivel sem, akivel ne szerettük volna egymást, ennek megfelelően nem is voltam sok férfival. Én is szívesen megverném, de ilyenkor mindig csak a szám nagy, mert esélyem sem lenne ellene, hiszen jóval nagyobb és erősebb is nálam. Rae-vel meg fogom beszélni, hogy edzünk egy kicsit majd együtt, hogy legalább valamennyivel több esélyem legyen az ilyenekkel szemben, mint most, mert már fél éve nem sportoltam semmit a táncon kívül, az meg ilyen helyzetben vajmi keveset ér. Ezért nem is bánom, hogy Ryan jól helyre teszi, és bízom benne, hogy ez elveszi a kedvét attól, hogy más lányokkal is így bánjon, mint ma velem, valamint, hogy még a létezésemről is elfelejtkezik.
Eleinte szinte csodálattal néztem, hogy Ryan milyen ügyes, még akkor is, ha nem jelent számára kihívást ez a fazon, de én látom a mozdulatai precizitását. Bár az ilyen koordinálatlan ellenfelek ellen mindig nehezebb küzdeni, mert kiszámíthatatlanok.
Az utolsó beszólásánál viszont megijedek Ryan viselkedésétől, bár nem pont azért, amiért mások gondolnák. Ráadásul dühkitörést már a megismerkedésünk napján is produkált, bár akkor koránt sem volt ennyire súlyos, és csak a bejárati ajtónk zárja bánta, így annyira nem lep meg a mostani viselkedése, mint mást meglepne. Ráadásul valahol sejtem, hogy súlyos megrázkódtatás érhette a közelmúltban, amit még nem tudott feldolgozni, így jobban átérzem a helyzetét, mint más tenné. Minden esetre, nem biztos, hogy teljesen normális vagyok mindezek ellenére sem, de inkább Ryant féltem, mint ezt a vadbarmot, hiszen Duane-t egy pillanatig nem sajnálom, szerintem még meg is érdemli. De azt már nem hagyhatom, hogy Ryannek esetleg baja legyen, mert ez az állat később feljelenti súlyos testi sértésért. Bár jelenleg nem igazán tudom, hogy mit is kellene csinálnom, hogy mi lenne hatásos.
Lágyan, de még is határozottan ölelem át hátulról Ryan, próbálva ezzel lefogni. Az egyik kezemet arra a felkarjára próbálom rátenni, amelyikkel üti tagot, ezzel is próbálva sugallni felé, hogy elég lesz. - Mi ángel (angyalom) - szólítom meg egy kis félelemmel a hangomban - engedd el. Kérlek, Ryan - próbálom a fülébe suttogni a nevét, hogy Duane ne hallja - hagyd, nem éri meg - bújok még szorosabban hozzá már amennyire lehet, bízva abban, hogy talán hatással lesz rá egy nyugodt, lágy érintés. - Caro, (kedves) - szólítom meg hangosan és erőteljesen, ha az eddigi próbálkozások sikertelenek lettek volna, bár a megszólítás nem tudom honnan jött - por favor, kérlek, - mondom mindkét, általam beszélt nyelven - menjünk. - De ha még ez sem segít, akkor az arcát próbálom magam felé fordítani, - nem merek Duane és közé állni, mert nem akarok ettől közelebb kerülni a másik taghoz, hogy esélye legyen elkapni -, és így folytatom tovább Ryan anyanyelvén. - Kérlek, inkább menjünk - de nem mondom ki hangosan, hogy „nem éri meg”, mert nem akarok esetleg ötletet adni Duane-nek, hogy ártani tudjon az Őrangyalomnak. Ha rám nézne, akkor láthatná, hogy mennyire kétségbe esetten szeretnék már menni, hogy mennyire féltem Őt, hogy ebből még baja lesz, főleg, ha nem hagyja abba mihamarabb. Ezekre a gondolatkora viszont elerednek a könnyeim is, pedig hogy utálok sírni…

mind álarcot viselünk
Flor Sánchez Moreno
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Ryan & Rae y Flor Images?q=tbn:ANd9GcRyPQxtoRB0UE3ah-Z_GbpGBpO15nwmSC-ciw&usqp=CAU
Ryan & Rae y Flor Tumblr_pcmx2l81GG1se41pao7_400
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
Egy bonyolult háttér
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Ryan & Rae y Flor Ec9924886806faddcfa975ab7752ab50
★ idézet ★ :
mindenkinek kell valami szenvedély, ami kikapcsolja, ellazítja, és amit szívből szeret csinálni
★ foglalkozás ★ :
EPA-nál környezetmérnök, másodállásban pincérnő (és spanyolt oktat privátban)
★ play by ★ :
Mariana "Lali" Espósito
★ szükségem van rád ★ :
Férfi a sötét múltamból

Jó barátok
★ hozzászólások száma ★ :
673
★ :
Ryan & Rae y Flor Donde-vive-lali-esposito
TémanyitásRe: Ryan & Rae y Flor
Ryan & Rae y Flor EmptyKedd Nov. 06 2018, 11:41



Flor&Ryan
It is not the lead that makes a dog faithful.


A helyzetbe belegondolva a egész eset tele van önmarcangolással és önmagunk hibáztatásával.
Úgy, ahogyan én magamat hibáztatom, amiért a hátunk mögé tudott kerülni ez az állat, úgy ő saját magával teszi ugyanezt, amiért nem szólt nekem az esti kis randijáról.
Igazából talán mindkettő igaz egy kicsit és mégsem. Csak az olyan ember hibás, aki ártatlanokra, védtelen nőkre támad, az ilyet nagyon nem bírom elviselni.
Viszont az is igaz, hogy önvádolásból én vagyok a bajnok és nem vagyok hajlandó átadni az első helyet.
Mivel én vagyok a védelmezője, azaz amolyan felvigyázója, csakis az én dolgom lett volna arról gondoskodni, hogy ez ma este ne történjen meg, nem pedig az ő dolga vigyázni saját magára.
Ahogy ez a majom alattam fetreng, én pedig ütöm őt, mint az eszeveszett, csak az jár a fejemben, hogy én vagyok a hibás azért is, miért a fronton elvesztettem az egész csapatom, én pedig életben maradtam.
Miért nem én vesztem oda helyettük? Miért nem a mesterlövészt szúrták ki, azaz engem, a többiek akkor még megmenekülhettek volna?
Ezer és ezer miért jár a fejemben most, pont, mint akkor, de képtelen vagyok, hogy tisztán gondolkodjak, ahogy azt egy igazi katonának kellene.
Az állatias ösztöneim, a haragom, a dühöm és a tehetetlenségem erősebbek annál, mint sem egy emberi életre illetve a következményekre gondoljak.
Be kell, valljam magamnak, hogy igenis élvezem, ahogy a fickó alattam szenved, és igazából azt kapja, ami jár neki. Pont ez járt volna azoknak is, akik megölték a csapatomat, még akkor is, ha akkor harcban álltunk és ki-ki a maga hazájáért tette, amit tett. Még akkor is, ha fordított helyzetben én magam százszor is azt tettem volna, amit őt.
Viszont az ottani ellenségeket sose sikerült elkapnom, még nem, de tudom, hogy annak is eljön az ideje.
Minden esetre a mai alany, aki szerintem büntetést érdemel nem igazi ellenfél számomra, ezt a vak is látná, de jelen pillanatban, mint mondtam, nem tudok reálisan gondolkodni, hiszen elborít mindent a harag fekete masszája.
Először azt se veszi észre dühtől megmerevedett testem, hogy Flor lassan hozzám lép és hátulról átölel, hogy lenyugtasson. Már, ha tud.
Szavai erős vaspáncélba ütköznek elmém által és a testem szinte önmagán kívül, akaratlanul cselekszik.
A nyugtató és valójában igaz szavakat egy ideig meg sem hallom, hiszen az ilyen dühkitörések alkalmával nem tudok figyelni a külvilágra.
Talán sosem hagyom abba ennek a szemétnek az ütlegelését és talán nem ússza meg élve ezt a találkozást velem, ha egy pillanatra nem nézek a mögöttem, majd mellettem guggoló lány arcába.
Ekkor meglátom rajta azt a rémületet, kétségbeesését és jóságot, amit nemrégiben Arlene-nél is, és ez a nézés kicsit kizökkent a verőlegény effektusomból.
Végül mégis Flor könnyei azok, amik kijózanítják elborult agyamat, hiszen a világért se akarom őt bántani, és lassan, de biztosan eltűnik a fekete köd, majd kijózanodva hagyom abba a pasas arcának ütését.
Aztán, ahogy lenézek a fájdalomtól nyögő, véres arcú férfira, akit nemrég képes lettem volna puszta kézzel elintézni, kattogni kezd az agyam a lehetséges megoldások után kutatva.
Soha nem voltam az a személy, aki bármitől is félt, sem a felelősségvállalástól, sem a követelményektől, sem az esetleges büntetéstől, azonban jobban átgondolva a dolgot, az egyetlen kiút most az volt, ha a lánnyal elhagyjuk a terepet.
Szótlanul, de lassan, robotszerű mozdulatokkal felállok és a lányba kapaszkodva, megindulok vele újra a Land Rover irányába.
Talán  nem kéne futni hagyni a pasast, de van egy olyan érzésem, hogy félne bármit is tenni, például feljelenteni engem. Másrészt ő maga is bűnt követett el, tehát megvan az esélye annak, hogy őt, magát is lecsukják. S van egy olyan érzésem is, hogy neki nem ez első eset ez, hogy bántott valakit.
Én csak megvédtem a lányt, aki szintén a pasi ellen tanúskodna, ráadásul én egy hivatásos katona vagyok.
Na, igen, ettől függetlenül tisztában vagyok vele, hogy túl messzire mentem, és ha ez kiderülne, csak a karrieremnek ártana, nekem pedig muszáj visszakerülnöm a Delta Force-hoz.
Ami pedig a legfontosabb, hogy én most azért vagyok itt, hogy ezt az ártatlan lányt biztonságban tudjam, tehát nekem ennek kell az elsődlegesnek lennie.
Nem szólok egy szót sem, míg sietősen megkeressük az autót és beültettem őt az anyóölésre, jómagam pedig végre beülök mellé, a sofőr ülésbe.
- Lo siento. (Sajnálom.) – mondok először csak ennyit én magam is spanyol nyelven, majd behunyom a szememet és fejemet az ülés támlájának döntöm.
Igazából nem vagyok benne biztos, hogy ma jó döntést hoztam azzal, hogy ott hagytuk azt a barmot, pedig ez nem jellemző rám.
- Azt hiszem, itt az ideje, hogy megtudj rólam dolgokat. – mondom most kinyitva a szemem és mellettem ülő lányra sandítva, de a fejemet még mindig a kemény támlán pihentetem.
Azután még azt is megértem, ha többé nem kér belőlem, sem a védelmemből, mert itt bebizonyosodott, hogy nem én vagyok a legjobb védelmező számra.
- Mondd, jól vagy? – kérdezem meg aztán még hirtelen a legfontosabbat, immáron kissé összeszedve magamat. Gyűlölöm, ha gyengének látnak, és azt hiszem, ez most éppen az a szituáció, amikor valakinek megláttattam legbelsőbb énem rejtett részét.


820;
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Ryan & Rae y Flor
Ryan & Rae y Flor EmptyCsüt. Nov. 08 2018, 18:01

Ryan ✫ Flor

Képtelen vagyok eldönteni, hogy Ryan és én egymás teljes ellentétei vagyunk vagy éppen ellenkezőleg, jobban nem is hasonlíthatnánk egymásra. Minden mondatából és mozdulatából érzem, hogy önmagát vádolja azért, amiért nem felelős. Hiszen hogy is védhetne meg valakit, aki minden tapasztalata és minden korábbi figyelmeztetése ellenére képes egy teljesen ismeretlen férfivel elmenni egy randira úgy, hogy nem szól a védelmezőjének, ráadásul teljesen ismeretlen terepre is elmerészkedik, hogy még csak véletlenül se legyen esélye a menekülésre. Igaz az a mondás, hogy az áldozatok gyakran tehetnek a sorsukról, ez most rám is igaz, mondhat akárki akármit.
Ahogy elnézem Ryant, ahogy Duane-t veri, valahogy megnyugszom, mert tudatosul bennem, hogy jó kezekben vagyok, hiszen ismét olyan személy vigyáz rám, akiben - történjék bármi - feltétel nélkül megbízhatok, mert meg fog tudni védeni. Bár az határozottan nem ártana, ha ezt a védelmet én is elősegíteném. Mondhat bárki őrültnek, de egy pillanatig nem félek Ryantől, Őt viszont annál jobban féltem. Nem tudom, hogy ez az állat mire képes, hogy milyen háttere van, de lehet, hogy van a tarsolyában egy olyan személy, aki képes bármilyen bajból kihúzni, és ezzel megpecsételni mások életét, és én nem akarom, hogy az Őrangyalomnak miattam legyen baja. Bár az meg kell, hogy valljam, minden hazugság nélkül tudnám az vallani, hogy az életemet féltettem Duane-től, és ha jól tudom, akkor ez jogos - bár nem ön, de - védelemnek számítana, még akkor is, ha meghalna, de nem kívánom a halálát. Így igazából normál bírósági ügynél jóval enyhébb büntetést kapnánk, mint e nélkül, de nem tudom, hogy a katonai hadbíróságon ez mit jelentene, de érzem, hogy Ryan húzná a rövidebbet. Ezért is próbálom leállítani, bár az elején nem igazán van rá hatással gyenge próbálkozásom.
Végül valahogy mégiscsak eljutnak hozzá a szavaim és a tetteim, és leáll a veréssel, bár akkor az alatta fekvő férfi már nemhogy védekezni, de még szinte könyörögni sem könyörög, teljesen feladta a küzdelmet. Bár lehet, ha én lennék Duane-nek kiszolgáltatva, akkor már én is eljutottam volna erre a szintre. Nem tudom, mit láthat Ryan rajtam, de hatással van rá, és most megkönnyebbülök ettől egy kicsit, mert ha minden jól megy, akkor nem esik újra neki, így ha a későbbikben mégis újra találkoznunk kellene vele (vagy az ügyével) „csak” súlyos testi sértés lehetne maximum a vád, és nem gyilkosság.
Amikor Őrangyalom tényleg otthagyja a földön a randipartneremet és belém kapaszkodik, úgy ölelem át, ahogy csak tudom, de azt eldönteni, hogy erre most melyikünknek van nagyobb szüksége, azt nem tudom eldönteni. Minden esetre engem megnyugtat a közelsége, és egyelőre elhiszem, hogy most már nem lehet semmi baja semelyikünknek. De úgy érzem Ryanre is jó hatással van az én érintésem, hiszen úgy tűnik, kezdi visszanyerni az uralmat önmaga fölött.
Ahogy a támadás előtt, eredetileg terveztük, ismét a Land Rover felé vesszük az irányát, és egyikünk sem szól egy szót sem, amíg be nem ülünk. Én egyelőre még nagyon a történtek hatása alatt vagyok, és valahogy ki is kapcsolt az agyam, kizárólag Ryanre figyelek, hogy ő merre megy, és mit „vezet”, hogy mi legyen a következő lépésem. Lényegében ugyan úgy öntudatlanul és magától értetődően követem, mint amikor a táncparketten vezetnek, csak a partnerre egészen addig, amíg be nem zárja mellettem az autó ajtaját. Utána ugyan úgy, mint legelőször, amikor találkoztunk, feszülten figyelem, ahogy megkerüli az autót és beül mellém.
Meglep, hogy spanyolul szól hozzám, és egy pár pillanatig nem is tudok megszólalni. Tudom, mire gondol, hogy mit sajnál, de teljesen feleslegesnek érzem. - Nincs mit - szólalok meg az ő anyanyelvén, - tudom, hogy neki ez kényelmesebb - és enyhén meg is rázom a fejem, hogy nyomatékosítsam szavaimat.
Még véletlen sem akarom siettetni, hiszen egyértelműen látom rajta, hogy még nagyon feszült, és még nem uralja teljesen önmagát, de nem tudok most csak így itt elücsörögni. Nem, nem a kocsijával vagy az ő személyével van bajom, hanem azzal a hellyel, ahol a Land Rover áll. Remélem, nem veri ki nála a biztosítékot, és nem is zavarom meg vele, de sokkal jobban érezném magam, ha le lennének zárva az ajtók, így áthajolok fölötte néhány pillanatra, és egy mozdulattal lenyomom a központi zár gombját, ami a mellette lévő ajtón található. Ezt követően felé fordulva helyezkedem el az anyósülésen, és hagyom, hogy csak a jelenléte megnyugtasson.
Feszült testtartással szólal meg újra, és még csak felém sem fordul, csak a szemével, ami meg jobban megerősít abban, hogy még mindig nem nyerte vissza teljesen az uralmat az indulatai felett. - Ha szeretnéd, akkor itt vagyok, mint ahogy Te is itt vagy nekem, de nem szeretnélek kényszeríteni arra, hogy olyanról beszélj, amire még nem vagy felkészülve. De nem tervezek eltűnni előled, így bármikor jöhetsz és mesélhetsz magadról vagy bármiről, amiről szeretnél, meg foglak hallgatni, de ne érezd kényszernek, hogy beszélned vagy magyarázkodnod kell. Érzem, hogy olyan dolog történt veled, ami megváltoztatott - mondom neki olyan lágyan, ahogy csak tudom. Sokan biztos azt mondták volna, hogy „amit még nem dolgoztál fel”, de szerintem vannak olyan dolgok, amiket igazán az ember sosem dolgoz fel, csak idővel könnyebb lesz együtt élni vele, mert változunk mi is és a környezetünk is. Ettől függetlenül azok ugyan úgy fájni fognak, ha az eszünkbe jut, csak idővel megtanulunk kevesebbet gondolni a sebeket ejtő dolgokra, mert a veszteséget okozó „dolog” helyét más fogja átvenni. Én sem dolgoztam fel teljesen azt, hogy öt évesen megtaláltam a meggyilkolt szüleim holttestét a lakásunkban, de Tío mellett már könnyebb volt visszagondolnom rájuk, hiszen már volt valaki, akit a családomnak nevezhettem és nevezhetek azóta is. Bár reménykedek benne, hogy hamarosan Ryan is a családomhoz fog tartozni.
Hirtelen kérdése nagyon kizökkent a gondolataimból, és egyből eszembe jut, hogy miért is fáj annyira a szám; a tenyeremet és a térdemet is érzem, de arról már rég megfelejtkeztem, ahogy kényelmesen elhelyezkedtem. - Igen, hiszen itt vagy - mondom nagyon őszintén. - Te nem sérültél meg? - kérdezek rá ijedten és látható sérülés után kutatok rajta, hiszen igazából neki kellett verekedni az én hülyeségem miatt. Ahogy jobban megnézem, mintha sérülést látnék a kézfején, de a rossz fényviszonyok miatt nem vagyok benne biztos, de tudni szeretném, ha megsérült, így óvatosan nyúlok a keze felé, és bízom benne, hogy nem rántja el előlem.
Nem akarom megnézni a saját sérülésemet, mert abban reménykedek, hogy ő nem veszi észre őket. Bár nem igazán gondolom át azt az apróságot, hogy a szám valószínűleg fel lehet dagadva, de minimum valamennyi alvadt vér borítja, amit még nem volt módom eltüntetni, így igazából úgy is látni fogja, ha jobban felém fordul. Ha meg végig is néz rajtam, akkor a térdemen éktelenkedő horzsolást is, a tenyeremet viszont, talán el tudom rejteni előle. Mindent összevetve gyönyörűen nézhetek ki, véres, feldagadt száj, a könnyektől elmaszatolódott smink, a futástól összekuszálódott haj, bár nem lehetek biztos benne, hisz még nem néztem tükörbe, de lehet jobb is. Sőt, lehet Ryannek sem kellene rám néznie, mert még elmenekül, függetlenül attól, hogy már sokszor megjárta a csatatereket is.

mind álarcot viselünk
Flor Sánchez Moreno
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Ryan & Rae y Flor Images?q=tbn:ANd9GcRyPQxtoRB0UE3ah-Z_GbpGBpO15nwmSC-ciw&usqp=CAU
Ryan & Rae y Flor Tumblr_pcmx2l81GG1se41pao7_400
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
Egy bonyolult háttér
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Ryan & Rae y Flor Ec9924886806faddcfa975ab7752ab50
★ idézet ★ :
mindenkinek kell valami szenvedély, ami kikapcsolja, ellazítja, és amit szívből szeret csinálni
★ foglalkozás ★ :
EPA-nál környezetmérnök, másodállásban pincérnő (és spanyolt oktat privátban)
★ play by ★ :
Mariana "Lali" Espósito
★ szükségem van rád ★ :
Férfi a sötét múltamból

Jó barátok
★ hozzászólások száma ★ :
673
★ :
Ryan & Rae y Flor Donde-vive-lali-esposito
TémanyitásRe: Ryan & Rae y Flor
Ryan & Rae y Flor EmptyVas. Dec. 16 2018, 08:30



Flor&Ryan
It is not the lead that makes a dog faithful.


Azt hiszem az autóban való vesztegelés hatására kezdek egy kissé lenyugodni és visszavedleni teljes valómba, azaz ismét a határozott, megfontolt és pontos katona bőrében lehetek.
Legalább is ezt akarom hinni, hiszen az a látvány, amit az előbb nyújthattam magamról, egyáltalán nem biztos, hogy Florban is ezt a hatást kelti.
Nincsen ez így jól, hogy az imént egy védeni való alany mellett ilyen formában akadtam ki. Nem, hogy nem a megvédésére koncentráltam, hanem ő volt az, aki úgymond engem húzott ki a csávából.
Noha nem voltam életveszélyben, az egész életem és a munkám annak volt kitéve egyetlen tett által, méghozzá nem más miatt, csakis saját magamat okolhatom.
Mi lett volna akkor, ha annak a nyamvadéknak van egy társa, és míg engem elborít a vak gyűlölet, addig az a másik ártott volna Flornak. Sosem bocsájtanám meg magamnak. Habár ez is csak egy újabb lista lenne a bűnbánó listámon, hiszen az utóbbi időben egyre több olyan dolgot teszek, amiket utólag megbánok.
Verekszem, iszom, durva vagyok, felelőtlen vagyok, egyéjszakás kapcsolatba bonyolódok egy tanítványommal. Azt hiszem, végleg eljött az ideje annak, hogy meglátogassam azt az agytúrkászt – nem magam, mások miatt.
Meglepettségemre a mellettem ülő lány egyáltalán nem riad meg tőlem, nem neheztel rám, hanem inkább ismét ő az, aki nyugtató szavakat céloz felém.  A helyzet kezd számomra kellemetlen lenni emiatt.
Igaz, ez nem látszik rajtam és nincs is szükségem rá, de jól esnek a szavai, habár eszem ágában sincs érzelőgősködni. Csupán a tények érdekelnek.
Szerinte nincs is miért elnézést kérnem, szerintem viszont nagyon is van. Azonban azt is tudom, hogy a szavak nem oldanak meg semmit, így tehát ráhagyom a dolgot.
Most egyébként is komolyabb feladatom van, méghozzá, hogy biztonságban elvigyem ezt a lányt az otthonába, hiszen még mindig a Staten Island-i sötét utcán egyikében robotolunk.
- Hm. Nem vagyok az az ember, aki a saját életéről és a nem létező érzéseiről fröcsög, de azt hiszem, ez esetben jogod van tudni a dologról. A harctéren elvesztettem az egész csapatomat, egyedül én éltem túl..sajnos. Aztán történt velem valami….és most van ez a dühkezelési problémám, amit kezeltetni kellene. – mondom el röviden és tömören a tragikus történetem, de ezt most meg kellett tennem.
- Ha bármi kérdésed van, azt most tedd fel! – mondom egy sóhajtás közben mialatt most először arcába nézek. Fogalmam sincs, hogy most mit gondol rólam, ami általában nem is szokott érdekelni, de jelenleg mégis egy kicsit.
- Karcolás. – vetem csak oda, amikor a sérült kezemre céloz, de valóban számomra ez a sérülés semmit sem jelet, volt már ezerszer rosszabb, szóval nem fogok a sebészetre rohanni.
- És te jól vagy? – kérdezem meg hirtelen én is, hiszen tudom, hogy az az állatt jól elbánt vele.
S látom is, még akkor is, ha próbálja elrejteni sérüléseit. Látom, hogy a kezei sebhelyesek, a térdénél a harisnya el van szakadva, és azt is, hogy próbálja elrejteni arcát.
Ekkor finoman állához nyúlok, és magam felé fordítom arcát, majd alaposan megvizsgálom azt.
- Ó, sajnálom. – nyögöm ki halkan, amikor felduzzadt ajkait látom és magamban ismét csak saját magamat kezdem el okolni, amiért nem voltam elég gyors.
- Ezeket viszont jobb lenne ellátni. – jegyzem meg, majd beindítom a dzsip motorját és megindulok Queens felé, azaz a lány otthona felé.
- Azt mondtad, hogy a lakótársad ápoló, igaz? Szólj neki, hogy menjen haza most azonnal és lásson el, rendben? – kérdezem immáron az utat figyelve, hogy mielőbb elhagyjuk ezt a baljós környéket.
- Ja, és még valami. – mondom ki nyomatékot adva szavaimnak.
- Teljesen megértem, ha ezek után nem kívánod a védelmemet. Természetesen segítek abban, hogy kapj magad mellé egy profit, ismerek pár fickót. – magyarázom neki komolyan, hiszen ez is benne van a pakliban, hogy nem akar többé látni. Teljesen megérteném, néha én is iszonyodom magamtól.



612;
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Ryan & Rae y Flor
Ryan & Rae y Flor EmptyHétf. Dec. 17 2018, 12:02

Ryan ✫ Flor

Tudom, hogy miért kér bocsánatot, jobban, mint ahogy ő azt el tudná képzelni. Voltam azon az oldalon ahol ő most van, és a traumáim miatt én is csináltam más, normális emberek szerint megbocsájthatatlan dolgokat. Amikor a múlt árnyai fenyegetve üldöznek minket, és még a pihenést is lehetetlenné teszik, az idegrendszer mindenre eltúlzottan reagál a kimerültségtől. Én akkor ijedtem meg legjobban önmagamtól, amikor már Tíonál voltam és ő adott nekem egy pisztolyt. Hiába tudtam, hogy nála biztonságban vagyok, az a fegyver a párnám alatt volt hosszú ideig, de még ezektől is függetlenül nagyon éberen aludtam, és szinte minden zajra felriadtam. Egy alkalommal éjjel beállítottak egy éppen folyó ügy miatt a kollégái és az egyikük felborított egy széket. Ez nem egy túl nagydolog, de Tío már akkor tudta, hogy felébredtem, amikor kinyitotta az ajtót nekik, így feljött, hogy megnyugtasson, de az álomtól zavart elmém nem fogta fel egyből a valóságos dolgokat, így amikor nyílt az ajtó, én arra számítottam, hogy a mostohacsaládom egyik embere talált rám, így Rá fogtam a fegyvert. Nem lőttem, még csak kibiztosítani sem biztosítottam, de amikor ráeszméltem, hogy mit is csinálok egyből összetörtem és zokogásban törtem ki, és hiába tudtuk mindketten, hogy miért történt, és hiába mondta annyiszor, hogy nem haragszik, hogy nem történt semmi, napokig nem tudtam a szemébe nézni, annyira szégyelltem a dolgot.
Ryan most másodszor veszítette el az önuralmát a közelemben, és először megdöbbentem, mert azt eltúlzottnak tartottam, de utána elkezdtem lassan összerakni a dolgokat, és rájöttem, hogy valami súlyos traumát élhetett át, és ez még mindig kísérti. Igazából nem tudom, hogy mi történhetett vele vagy, hogy egyáltalán jól gondolom-e, de ha igen, akkor, ha magamból indulok ki, tudom, hogy, ha ilyenkor erőltetik a beszédet, csak rontanak a helyzeten, és lehet, hogy lemondja mi történt, de később jobban befordulHiába voltam a rendőrségen, hiába akartak az FBI legképzettebb emberei kihallgatni én nem szólaltam meg hosszú ideig. Ez alól, mint később kiderült, a legrettegettebb, a legszigorúbb ügynök volt kivétel, Harry Larson, aki később magához vett, és akit az óta Tíonak hívok. . Neki volt a szemében valami, ami arra emlékeztetett, amit a tükörben láttam sokszor, és amit Ryan szemében is látok. De utána egyszerűen nem tudtam beszélni senkivel a dolgokról, még Harryvel sem, csak csendben, egy szó nélkül csináltam mindent, amit mondtak, amit elvártak tőlem, azon kívül, hogy megszólaljak.
Ryan rám hagyja a dolgot, így én sem mondok semmit ezzel kapcsolatban. Ha nem akar, vagy nem tud megnyílni előttem, én nem erőltetem. Majd szólok neki, ha úgy érzem, hogy ez az elzárkózás fenyegeti az együttműködésünket, pontosabban, ha valamelyikünk életét veszélyezteti, addig viszont úgy érzem így is működünk.
Némán hallgatom vallomását, ahogy a tragédiáról beszél, amiben elveszítette a csapatát, és igaz, hogy én sosem voltam harctéren, nem tudom, hogy milyen bajtársakat elveszíteni, de azt tudom, milyen elveszíteni a szeretteinket tragikus körülmények között. Őt hallgatva akaratlanul is eszembe jutnak azok a filmek, ahol a harctéren lévő katonákat mutatják, ahogy az életükért küzdenek egy támadás során, és itt mellette ülve, hogy ez valóságos lesz, hiszen Ő ezt testközelből átélte, és látta, ahogy a társait meghalnak egy támadásban. Erről viszont eszembe jut az első két holttest, amit én láttam életemben először. Én a szüleimet találtam meg az otthonunkban öt évesen, a rendőrség szerint egy félresiklott betörés volt. Igaz, hogy a kettő nem ugyanaz, de valahol mégis hasonló, így igazából nincs kérdésem, nem is igazán tudom milyen kérdésre is gondolhat. Viszont azt hiszem, hogy segítene neki, ha tudná, hogy én is veszítettem már el hozzám közelállókat. - Bevallom, hogy elképzelésem sincs, milyen lehet igazából a harctéren, és hogy milyen lehet, ott elveszíteni olyan embereket, akikkel együtt élsz úgy, hogy kizárólag csak egymásra támaszkodhattok és egymásra bízzátok az életeteket, de azt tudom milyen hozzánk nagyon közelálló embert elveszíteni. Nem tudom Tío elmondta-e neked, hogy miért lettem árva, de azt hiszem ezek után neked is jogod van tudni ezt - és, ha azt látom rajta, hogy érdekli, és hagyja, hogy elmondjam, akkor elmesélem neki röviden a történteket. - Öt éves voltam, amikor betörtek hozzánk egy éjjel; én már aludtam és nem vettem észre semmit. Reggel viszont, amikor felébredtem a szüleim nem jöttek be hozzám, és nem is hallottam őket sehonnan, amikor lementem a lépcsőn a nappaliban találtam meg őket vérbe fagyva. Utána én is kezelhetetlen viselkedésű voltam, és nagyon sok büntetést is kaptam az engedetlenségem és hisztijeim miatt - fogom én is rövidre. - Tehát ismétlem, nincs miért bocsánatot kérned - Úgy gondolom, hogy ha ő megnyílt előttem, akkor én is megnyílhatok előtte, és így talán neki is könnyebb lesz. Talán nem fogja annyira zavarni a közelségem, és ha arra van/lesz szüksége, tudni fogja, hogy nemcsak meghallgatom, hanem rám számíthat is, mert valamennyire meg fogom érteni, és tényleg lesz elképzelésem arról, hogy miről beszél, nem csak mondani fogom, hogy „megértem”.
Amikor lehorzsolódott kezét a kezemben tartom és közli velem, hogy csak „karcolás” olyan bűntudatom támad, hogy azt el sem tudom mondani. Miattam sérült meg, még akkor is, ha a háborúban súlyosabban is megsérült már. - De Ez - húzom el sérült bütykei felett a hüvelykujjam úgy, hogy igazából nem érintem meg - miattam történt - nézek a szemébe önváddal a szememben. - Mert nem tartottam be egy apró szabályt, hogy sehova éjjel az engedélyed vagy a tudtod nélkül - és már megint a hülye könnyeimmel küzdök, de most még megjelenni sem hagyom őket, de még így is elkapom Ryanről a tekintetemet.
Kérdésére csak egy bólogatással válaszolok, hogy igen, jól vagyok, az érintésétől viszont annyira meglepődök, hogy elfelejtem, hogy nem akarom, hogy meglássa a sérüléseimet, így hagyom, hogy laposan megvizsgálja azokat. Viszont, ahogy elkezd sajnálkozni, egyből magamhoz térek a pipától, amit a szavai keltenek bennem. - Ha még egyszer sajnálkozni merészelsz a ma történtek miatt, nagyon megjárod - villámlik a szemem. - Nem a Te hibád, fogd már fel! - mondom indulatosan, és csak egy árnyalatnyival beszélek hangosabban. - Képtelenség megvédeni valakit, aki ebben gátol, pedig tudja mi a tét. Én annak is nagyon örülök, hogy egyáltalán értem tudtál jönni, mert akár kiképzést is tarthattál volna, ahonnan nem jöhetsz el csak úgy egy olyan fruska miatt, mint én. Ezzel a leckével megtanultam, hogy bárhová megyek legközelebb, előtte Veled egyeztetek - mondom határozottan a végére már egészen csendesen.
- Karcolás - mondom én is ugyan azt, mint ő, amikor arra céloz, hogy az én sérüléseimet el kellene látni - Vagy a tiédet is, vagy az enyémet sem - zárom rövidre a témát. Az övét én is elég súlyosnak látom, és egy fertőtlenítést minimum elbírna. Úgy sem tud orvoshoz cibálni, mert ahhoz, előbb Neki kell kiszállnia, és én tudok nagyon gyerekesen is viselkedni, ami azt jelenti, hogy simán magamra zárom az autója ajtajait.
- Mentős - javítom ki Raelyn foglalkozását illetően. - Nem rángathatom dróton őt is a hülyeségem miatt, egyébként edzést tart, - és automatikusan a műszerfal órájára nézek - ilyenkor meg nem biztos, hogy hallja a telefonját, de nem soká végez. Meg akkor a tiédet is el fogja látni - kötöm az ebet a karóhoz. - Ha ebbe belemész, írok neki egy SMS-t, hogy úgy készüljön lesz néhány ellátandó sebe a Tieddel együtt - de nem veszem elő egyelőre a telefonomat, csak, ha beleegyezik a dologba. Makacs vagyok, ezt pedig előbb-utóbb meg fogja ő is tanulni, ha eddig még nem tudatosult volna benne, de most kap egy kis ízelítőt is belőle.
Nyomatékos megszólalására automatikusan kizárólag Rá fókuszálom minden figyelmem. A szavai viszont pánikot váltanak ki belőlem. - Nem, nem akarok mást - mondom teljesen kétségbe esve. - Vagy Te nem akarsz már rám vigyázni? - kérdezem rémülten, mert attól tartok most akkorát hibáztam, hogy azt szeretné, én adjam ki az útját, és ne neki kelljen Tío elé állna azzal, hogy már más véd.

mind álarcot viselünk
Flor Sánchez Moreno
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Ryan & Rae y Flor Images?q=tbn:ANd9GcRyPQxtoRB0UE3ah-Z_GbpGBpO15nwmSC-ciw&usqp=CAU
Ryan & Rae y Flor Tumblr_pcmx2l81GG1se41pao7_400
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
Egy bonyolult háttér
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Ryan & Rae y Flor Ec9924886806faddcfa975ab7752ab50
★ idézet ★ :
mindenkinek kell valami szenvedély, ami kikapcsolja, ellazítja, és amit szívből szeret csinálni
★ foglalkozás ★ :
EPA-nál környezetmérnök, másodállásban pincérnő (és spanyolt oktat privátban)
★ play by ★ :
Mariana "Lali" Espósito
★ szükségem van rád ★ :
Férfi a sötét múltamból

Jó barátok
★ hozzászólások száma ★ :
673
★ :
Ryan & Rae y Flor Donde-vive-lali-esposito
TémanyitásRe: Ryan & Rae y Flor
Ryan & Rae y Flor EmptyVas. Jan. 13 2019, 09:18



Flor&Ryan
It is not the lead that makes a dog faithful.


Ez az este mindenképpen szarra sikeredett. Egy: már körülbelül nem terveztem semmit, és egyedül akartam lenni, kettő: nem voltam képes valakit úgy és olyan mértékben megvédeni, ahogy szerettem, három: még a gyengébbik oldalamról is beszélnem kellett valakivel.
Szóval kurvára nem az én napom. Ha jobban belegondolok, az egészben az volt a legjobb, hogy valakinek legalább szétverhettem a képét és levezettem ez által a feszültséget.
A régi Ryan ezredes, a tökéletes kadét, osztályelső, szépfiú, rettenthetetlen katona sose gondolt volna ilyeneket, de sajnos az uraság a múlté, s már csak én vagyok. A közelebbi ismerőseim pechére, már ha vannak nekem olyanok.
Florról minden esetre gondoskodnom kell és eltökélt szándékom, hogy megvédem őt, de ehhez neki is hozzá kell járulnia és közre kell működnie.
Miután elmesélem életem egyik szerencsétlen darabkáját, amit, ha jobban belegondolok, a visszatérésem óta nem meséltem senkinek, ő is kiadja magából múltjának legszörnyűbb tragédiáját.
Azt hiszem, ő még nálam is rosszabbul járt, hiszen neki már az egész gyerekkorát tönkretették, míg nekem csak életem ezután következő része van megpecsételve.
Az azonban felettébb nagy megkönnyebbülést ad, hogy nem kérdez, nem vár el mocskos, véres részleteket és tulajdonképpen rám bízza, hogy mit mondok el.
Nem mintha szándékomban állt volna tovább folytatni a lelkizős estét, de így sokkal könnyebb, hogy nem tesz fel zavaró és felesleges részleteket.
Igazából a múlt már megtörtént, nem lehet rajta sem segíteni, sem megváltoztatni, sem az ő részéről, sem az enyémről. Azt pedig, hogy a sebek majd idővel begyógyulnak, merő baromságnak tartom. Ezt soha sem lehet elfelejteni vagy megemészteni, talán meg lehet tanulni vele együtt élni.
- Tudtam róla, hogy elveszítetted a családodat, de Tio ilyen részletekre nem tért ki. – jegyzem meg magam elé meredve, mikor már elindítom az autót és megindulok Queens felé. Szándékosan hívom Tio-nak Harry-t, hiszen tudom, hogy a lány mindig így nevezi őt.
- De neked nem az a feladatod, hogy megvédj valakit. Nekem viszont igen. – teszem még hozzá ismét csak szemrehányóan saját magam részére.
- Habár tény, hogy te se voltál túl jó kislány, ami a szabályaim betartását illeti. – ingatom meg fejemet, egy pillanat erejéig rá pillantva, hiszen ez valóban nem maradhat így.
- És amit ma mondtam, hogy nincs többé vak randi, sem új ismeretség, ezt komolyan mondtam. – folytatom már sokkal lazább hangnemben, de nem szórakozva, hiszen érzem, hogy most már teljesen megnyugodtam, eltűnt a feketeség fejemből. Legalább is egyelőre.
- De örülök, hogy te is egyet értesz. Lassan te is belátod, hogy nekem mindig igazam van. – kacsintok rá kissé heccelve őt, de arcvonásiam még mindig komolyak maradnak, hiszen azt akarom, hogy komolyan vegyem.
- Vagy elő kell, hogy vegyem nálad is a szigorú katona énemet, hogy megtanuld, mit szabad és mit nem? – folytatom csak tovább, de ekkor már megengedek magamnak egy alig látható mosolyt is.
Örülök azért, hogy nem esett komoly baja, még akkor is, ha ezek a látható sérülések rajta vannak a testén.
- Vagy te hívod fel a hölgyet vagy én. – jelentem ki határozottan, hogy ezzel is megszakítsam már Flor szófosását, de egyébként meg komolyan is mondom, amit mondok. Simán meg tudom szerezni a csaj számát, ha arról van szó.
- Szóval, ha befejezted a hisztit, akár meg is ejthetnéd azt a telefont, hogy otthon legyen, mire hazaérünk – ami hamarosan megtörténik. – magyarázom tovább az utasítgatást, arra célozva, hogy elég gyorsan vezetek, amit már a mellettem ülő lány is tapasztalt.
Hihetetlen, hogy ez a nő mennyit tud beszélni, az pedig még hihetetlenebb, hogy én meg ezt elviselem. Ha nem róla lenne szó, már rég kitettem volna a legközelebbi buszállomáson.
A válasza kissé meglep, hiszen valóban azt hittem, hogy a nemrég megtartott kis kick-box mutatványom majd elriassza őt tőlem, de ezek szerint nem ez történt.
- Flor, olyan nincs, hogy én lemondom ezt a felvigyázós dolgot. Az ígéret, az ígéret és nem szeretek szart csinálni a számból. Meg amúgy is szemmel láthatóan szükséged van valaki olyanra, akiben megbízhatsz. – válaszolok rémült kérdésére ismét határozott és fegyelmezett tekintettel. -  Addig legalább is, amíg azt nem érzem, hogy veszélyes vagyok rád nézve.



657;
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Ryan & Rae y Flor
Ryan & Rae y Flor EmptySzomb. Jan. 19 2019, 14:23

Ryan ✫ Flor

Nem tudom, hogy Ryan kinek mesélt erről a tragédiáról vagy, hogy egyáltalán mesélt-e már valakinek erről, de valahol örülök, hogy elmondta. Lehet nem így van, és teljesen tévúton járok, de úgy érzem, hogy talán most már tudni fogunk nyitni egy kicsit egymás felé. Erőltetni viszont én nem fogom, de egy alkalmasabb pillanatban viszont majd szeretném neki elmondani, hogy ha nem nekem, vagy szakembernek, de előbb-utóbb, ha készen áll, beszélnie kell róla valakivel, mert fel fogja teljesen emészteni. Ilyenkor néhány embernek az is segít, ha elkapja az elkövetőt vagy elkövetőket, de az is okozhat újabb sérüléseket, és nem garantálja, hogy a régi démonok eltűnnek a bosszúval. A múlton nem lehet változtatni, a holtak nem térnek vissza közénk, de segít… valamennyit általában segít, ha kiadunk magunkból valamennyi fájdalmat, és elmondjuk mi történ, de csak ha mi is készen állunk rá. Tapasztalatom szerint viszont csak akkor, ha készen állunk rá, hogy megnyíljuk valakinek. Egyelőre viszont látom rajta a megkönnyebbülést, hogy nem kérdezek rá a dologra, ami azt bizonyítja, hogy még vagy nem áll készen, vagy nem engem tart erre megfelelő alanynak. És én mind a kettőt megértem, hiszen valószínűleg még nagyon frissek a sérülések, és mi sem ismerjük túl régóta egymást, és a találkozásunk körülményei sem a legideálisabbak ehhez a dologhoz.
Nem lepődök meg, hogy Tío elmondta neki, hogy árva vagyok, bár ha azt megemlítette, hogy örökbe fogadott, akkor nem nehéz kilogikázni, hogy valószínűleg nincsenek szüleim, Ryan pedig nagyon is okos és gyors felfogású, legalább is én így ismertem meg. - Gondolom nem tartotta fontosnak, és rám akarta bízni, hogy elmondom-e Neked - vonok vállat. Tío sem a bőbeszédűségéről híres, ráadásul ez egyáltalán nem kapcsolódik ahhoz, hogy most veszélyben vagyok. Arról nem is beszélve, hogy a szeretteink halálának körülményeiről soha nem beszélünk másnak, még egymásnak se nagyon, csak ha már nagyon nem bírtuk magunkban tartani, mert valami nagyon felbolygatta az emlékeket. Közben pedig bemorran a motor, és már száguldunk is vissza Queensbe.
- Csak az, hogy elősegítsem - szúrom halkan közbe, amikor azt mondja, hogy nekem nem feladatom, hogy mást megvédjek. Azzal már nem is akarom magamra haragítani, hogy elárulom neki, de én úgy érzem, nekem az feladatom, hogy Őt azzal védem, hogy nem keverem magam bajba, és nem kell hívnom őt, így akkor nem kell a testi épségét kockáztatnia. - Sajnálom, ígérem, többet nem fordul elő - mondom teljesen őszintén, és szerintem a hangomból is hallhatja, hogy tényleg komolyan mondom az előbbieket. - Soha többé, és ígérem, hogy bárki, aki nem csak egy kávé erejéig kerül előre láthatóan az életembe, annak a nevét és a külsejét lemondom, hogy ne legyen többé ilyen meglepetés - fogadkozok. Bár azt hiszem, hogy egy jó időre megint elment a kedvem a randizástól.
Látom a szemében a hamisságot, amit olyan ritkán látok rajta, de én azt szeretném, ha minél többször ilyen lenne. Bár valószínűleg ez a régi énjének a felvillanása, amit odaát elvettek tőle. Ezért is tartom szörnyűnek a katonaságot, bár ezt sosem mondtam még senkinek, és nem is akarom. De annyian térnek vissza testi és/vagy mentális sérülésekkel, hogy abba még belegondolni is rémisztő, ráadásul nekik ez az életük, és még akkor is katonák maradnak, ha már rég leszereltek, és a tragédiák elveszik tőlük az álmaikat, a vágyaikat és minden mást, ami korábban fontos volt nekik, hogy utána mindig egy ürességet hagyjanak ezek a dolgok maguk után.
- Ne! - tartom magam elé védekezve a kezemet, de széles mosolyom elárulja, hogy képtelen vagyok félni tőle, és mivel látom a mosolyát, tudom, hogy csak viccel. - Inkább jó leszek - ígérem. - Uram - mondom, ahogy azt a katonaságban szokták, bár a hangszínem és fogalmazásom sem megfelelő az ott használtaknak.
- Az azért időbe telik, amíg megszerzed a számát - tájékoztatom mellesleg, mert úgy gondolom, hogy még nem tartotta fontosnak, hogy beszerezze Rae számát. A mondatának második felére pedig kikerekednek a szemeim. Még nem is hisztiztem úgy isten igazából, de neki már ez is sok, meg alapvetően nem is nagyon szokásom. - Hűű, de el vagy szokva a civil nőktől - jegyzem meg, és az egyik kolléganőmre gondolok DC-ben. Na, ő az igazi plázacicás, hisztiző platina volt, de szerencsére nem is volt túl sokáig ott, mert pechére nő volt a főnöke, és nem érdekelte a külseje. Közben azért kikeresem Rae számát, és rányomok a hívás gombra. - Szia, Rae! Haza tudnál most menni? Nem soká otthon vagyok, és lenne néhány ellátandó sérülés, mind rajtam, mind Ryanen - mondom egy szuszra, ha felveszi a lakótársam a telefont. Ha nem, akkor meg SMS-ben írom meg ezt neki, és miután rányomtam a küldés gombra, utána az én mufurc Őrangyalomat is tájékoztatom, hogy Rae őt is várni fogja sebkezelésre.
Válaszára, miszerint nem akarja leadni a védelmemet, megnyugszom. Láttam már személyesen is, hogy egy volt katona a harctéri sokk miatt újraéli az eseményeket és az ottani dolgok szerint reagál, csak akkor az FBI épületében voltam, és éppen kihallgatása hozták a a szemtanút, de megtámadta az őt kísérő ügynököket, akik csak segítséggel tudták leállítani. Akkor szerencsére senki sem sérült meg súlyosan, csak egy-két húzódás és horzsolás volt a legkomolyabb dolog. És annak ellenére, hogy tudom, hogy ilyen előfordulhat, és lehet, hogy ez Ryannél is meg szokott történni, mégsem vagyok képes tőle félni. Lehet hülye és felelőtlen vagyok, de akkor is így érzem. - Ryan, - szólítom meg ugyan olyan komolyan, mint ahogy ő engem az előbb - hiába láttam az előbb, hogy mire vagy képes, és hiába tudom, hogy mire képeztek ki, én akkor sem tudok tőled félni. Nem sok ember van, akiben feltétel nélkül megbízok, de Te - nézek rá nyomatékosan - köztük vagy - árulom el neki, szerintem, ezt a nem nagy titkot. Ha nem bíznék meg benne, akkor már rég cselekedtem volna, hogy más legyen mellettem, és ma sem hívtam volna fel.
Közben lassan meg is érkezünk a lakásom elé, így miután Ryan leparkol, és jelét adja, hogy induljunk felfelé, bemegyünk az épületbe, majd kinyitom a lakásunk bejárati ajtaját, ahol Rae és Ryan először találkoznak személyesen.

mind álarcot viselünk
Flor Sánchez Moreno
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Ryan & Rae y Flor Images?q=tbn:ANd9GcRyPQxtoRB0UE3ah-Z_GbpGBpO15nwmSC-ciw&usqp=CAU
Ryan & Rae y Flor Tumblr_pcmx2l81GG1se41pao7_400
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
Egy bonyolult háttér
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Ryan & Rae y Flor Ec9924886806faddcfa975ab7752ab50
★ idézet ★ :
mindenkinek kell valami szenvedély, ami kikapcsolja, ellazítja, és amit szívből szeret csinálni
★ foglalkozás ★ :
EPA-nál környezetmérnök, másodállásban pincérnő (és spanyolt oktat privátban)
★ play by ★ :
Mariana "Lali" Espósito
★ szükségem van rád ★ :
Férfi a sötét múltamból

Jó barátok
★ hozzászólások száma ★ :
673
★ :
Ryan & Rae y Flor Donde-vive-lali-esposito
TémanyitásRe: Ryan & Rae y Flor
Ryan & Rae y Flor EmptyHétf. Jan. 28 2019, 02:19

Flor & Ryan & Rae
WHAT THE HELL HAPPENED?

- Tuti megcsal, csajok, érzem a zsigereimben, meg mindaz a jel, amit felsoroltam, ezek nem lehetnek véletlenek.
- Ne már, Jenny, bízz egy kicsit jobban a vőlegényedben...
- Szerintem meg igaza van. A pasik mind szemetek. Amúgy Rae ki tudná deríteni. Simán feltöri neked a profilját.
- Mi van? - kapom fel a fejem a nevem említésére. - Nem, nem, én semmi ilyet nem csinálok, engem hagyjatok ki ebből – ingatom a fejem, és a szememet forgatom, aztán ahogy a többiek nem figyelnek, küldök Annie-nek egy gyilkos pillantást. Komolyan már, jó hogy nem kürtöli világgá, hogy amúgy hobbiból hackerkedem. Túl sok bort ivott. Mindig ez van, ha iszik, aztán be nem áll a szája. Sóhajtok, majd a társaságról visszavezetem a tekintetemet a néma telefonomra. Már vagy egy órája folyamatosan szuggerálom, hogy jöjjön üzenet, vagy hívjon, de semmi. Szánalmas vagyok. Utálom ezt. Hiányzott ez nekem? Mire túltettem magam Adamen és a váláson, most itt szerencsétlenkedem Dor miatt. Pedig azért jöttem el ma este Jennyhez erre a borozgatós csajos programra, mert azt hittem, jó lesz, lazulunk, csacsogunk, és végre elterelik a figyelmemet egy kicsit arról, ami a giccses médiás bulin történt. Adamet meg tudnám fojtani egy kanál vízben amiatt, ahogy viselkedett. Mint egy idióta barom. Mint egy féltékeny férj. Mintha a legkisebb mértékben is joga lenne ehhez a címhez. Mindent elcseszett nekem. Dorian pedig... Persze értem, hogy ezután időre van szüksége, és nem így kellett volna megtudnia, de már harmadik napja esz a fene, és megőrülök ettől. A barátnőim meg ahelyett, hogy elvonnák erről a figyelmem, már ki tudja mióta azt vitatják, hogy volt megcsalás, vagy sem. Pedig nézhettük volna valami filmet is, vagy lemehettünk volna kicsit a pubba. Nyilván normális esetben jobban együtt éreznék Jenny-vel, de most nincs ehhez türelmem. Ez nem jó elterelés. Talán tényleg meg kéne hackelnem azt a profilt, aztán leakadhatnánk erről a témáról.
- Rae, léci, tudnunk kell... - A fejemet ingatom, aztán kézbe veszem ismét a poharamat, és megiszom az italom maradékát. Oké, írok neki. Csak egy rövid üzenetet. Hogy lássam, hogy válaszol-e? Vagy egyáltalán megnézi-e. Le is pötyögök gyorsan egy „Szia, hogy vagy?”-ot. Aztán kitörlöm. Talán jobb lenne, ha felhívnám. Frusztráltan sóhajtok.
- Kimegyek egy kicsit a levegőre – jelentem be, és fel is állok. Akkor azonban megcsörren a telefonom. Reflexből fel is veszem, de a vonal túlsó végén nem az a hang csendül fel, akire vártam.
- Szia, Flor! Rendben, máris indulok – felelek gyorsan, mielőtt kinyomná a készüléket. Na, ez már elterelés. Nem tudom, mi a franc történhetett. Úgy rémlik, a lakótársam randizni készült valakivel. Hogy a fenébe került a képbe Ryan, és miben sérülhettek meg? Remélem, semmi komoly.
- Sajnálom, csajok, de közbejött valami sürgős, mennem kell... - jelentem be, majd hamar el is húzom a csíkot. Nem vagyok messze szerencsére, csupán pár saroknyira a lakásunktól. Épp csak felérek, felkapcsolom a lámpát, ledobom a kabátom, meg a cuccaimat, előkeresem az elsősegélydobozomat, és már hallom is a bejárat felől a kulcs csörgését.
- Helló! Mi történt? - fogadom őket toporzékolva. - Te nem randizni mentél? - teszem fel a kérdést értetlenkedve, miközben hátrálok, hogy ők is bejöhessenek. - Szia, te biztos Ryan vagy, a katona. - Üdvözlöm Flor kísérőjét is, akiről így egy mondatban nagyjából össze is foglaltam mindent, amit tudok. - Rae vagyok, Flor lakótársa – nyújtom felé a jobbomat.








crazy




about you



mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Ryan & Rae y Flor Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
Ryan & Rae y Flor 7f719acbb32e9d36a64db4fc794f91a7a16847dd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Shes dangerous because she knows what it’s like to fall and get back up a thousand times. Rock bottom knows her name, and the only person who saved her is her. She is not afraid of breaking.”
★ családi állapot ★ :
Ryan & Rae y Flor 35428d135f75437cbf8af4cb11cba0a1d592ee03
You are all my heart ever talks about.


The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more, that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds. And that’s what youve given me. That’s what I’d hoped to give you forever.”
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Ryan & Rae y Flor 50e5f561b216ec691f30811742437fb44565bb76
★ idézet ★ :
Tell me not to do something and I will
do it twice and take pictures.”

You just have to trust your
own madness.”
★ foglalkozás ★ :
paramedic, medical student
★ play by ★ :
Chloe Bennet
★ hozzászólások száma ★ :
859
★ :
Ryan & Rae y Flor 5ad75ea398f77039fa5b48bc33ad47b03a4b8268
TémanyitásRe: Ryan & Rae y Flor
Ryan & Rae y Flor EmptySzomb. Feb. 16 2019, 14:04



Flor&Ryan
It is not the lead that makes a dog faithful.


Flor az a fajta nő, hogy ha szar helyzetben van vagy nincs igaza, akkor is szereti megmondani, amit gondol. Az a típus, hogy kimondja, ami a szívét nyomja.
Más esetben ezt jó tulajdonságnak tartanám, de jelen pillanatban csak egy kis csendre vágyom, hogy összeszedjem a gondolataim.
Ma este kissé elszállt az agyam – ismét, és ez már a sokadik alkalom -, és lassan belátom, hogy ha emberekkel akarok együtt élni, akkor valamit tennem kell ez ellen.
Habár az is igaz, hogy ez a terv csak arra az időre szól, amíg meg nem kapom a kurva pszichológia engedélyt, hogy visszatérhessek a frontra. Onnantól kezdve nem sokszor szerepel a terveim közt New York meglátogatása.
- Na, jól van, azért ne ostorozd magad ennyire, mert még megsajnállak. – szólalok meg egy kicsit piszkálódó hangnemben, de valóban nem gondolom, hogy az az ő hibája lenne, hogy az ilyenfajta állatok nőkkel erőszakoskodnak.
Életemben nem bántottam egy nőt sem, sem szóban, tettekkel meg végképp nem, s kifejezettem rühelltem az ilyen gennyládákat, akinek az este szétvertem a képét. Az egészben csak annyi volt a bibi, hogy Flornak is végig kellett volna nézni az egészet. Nagyszerű, még egy nő, aki megismeri a gyenge pontomat, az egyetlent, ami van.
- De igen, többet ne forduljon elő, a saját érdekedben. – rázom meg a fejem újfent, majd még jobban a gázpedálra lépek, hogy kikerüljek egy piros luxusautót, melynek sofőrje azt hiszi, hogy övé az egész úttest.
Azon azonban, mikor tiltakozni kezd az ellen, hogy elővegyem a katona énemet velem szemben, majdnem elröhögöm magam, de a jelenlegi helyzetnek köszönhetően most inkább nem teszek.
Ő pedig végre visszatér jó kislány mivoltába és ír egy sms-t a lakótársának, a nővérkének vagy minek.
Olyan tempóban haladok Flor lakása felé, ahogy az lehetséges figyelembe véve, hogy ne okozzak azért semmiféle közúti balesetet. Az csak lelassítaná a folyamatot, amíg hazaérünk.
Habár tudom, hogy nem esett egyiküknek se komoly baja, addig nem nyugszok, amíg ezt egy hozzáértő személy nem mondja, és amíg nem lesznek ellátva a sérülései.
Mikor azért végre Queens-be érek és a lányok lakásához érve, sikeresen le is parkolok a háztömbök előtti parkolóban, felgyorsított léptekkel szelem az utat felfelé a lépcsőkön.
Igaz, kulcsom nincs a lakáshoz, így nem ronthatok be az ajtón, míg Flor ki nem nyitja azt, de amikor belépünk rajta elégedetten konstatálom, hogy nem vagyunk egyedül az otthonukban.
Mikor ezt kigondolom, szinte azonnal meg is jelenik egy barna hajú lány, aki feltehetően Raelyn Winters lesz, akiről már elég sokat hallottam Flortól. S akit természetesen le is nyomoztattam, amikor a nyakamba vettem ezt a felvigyázósdit, de ezt természetesen nem áll szándékomban közölni a mellettem álló csajokkal.
Nem mintha szégyellném vagy titkolnám – akkor lennék oltári marha, ha nem tenném ezt meg mindenkivel, akihez Flornak köze van, e ma estét követően pedig végképp ezt fogom tenni.
- Helló. – köszönök én is oda a lakótársnak, amikor ezt ő is megteszi, habár jelen pillanatban nagyon nincs kedvem a szokásos udvariaskodási körökhöz.
- De, ez volt a randija. – dörmögöm bajszom alatt kicsit sem lelkesen Florra és a sérüléseire mutatva.
Testem még mindig megremeg, ha belegondolok, hogy az az állat mit művelhetett volna vele, ha nem hív fel vagy nem érkezem időben.
Azonban a részleteket nem kívánom megosztani a számomra ismeretlen lánnyal, hiszen nem az én dolgom ez, a védencem pedig majd elmondja, ha ő azt jónak látja. Én a saját dolgom megtettem.
- Igen, és Ryan vagyok, a katona. – bólintok, miközben röviden kezet fogok az újonnan megismert lánnyal.
- Te pedig biztos Rae, a lakótárs és a mentős. – jegyzem azért én is meg, amit konkrétan tudnom kell Flor lakótársáról, majd a lényegre is térek.
- De, hogy ha az ismerkedésen túl vagyunk, és, hogy ne húzzuk az időt, a barátnőd megsérült az arcán, tenyerén, illetve térdtájon. Sürgősen el kell őt látni. – magyarázom talán kissé utasító hangnemben, de hasonló helyzetekben hajlamos vagyok átvenni az irányító szerepét, és ráadásul ilyenkor kicsit sem vagyok kedves. Nem mintha bárkivel kedves akarnék lenni vagy kedvesnek kellene lennem.



650;
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Ryan & Rae y Flor
Ryan & Rae y Flor EmptyHétf. Feb. 18 2019, 20:56

Ryan ✫ Rae & Flor

Olyan furcsán érzem magam Ryan közelében, hiszen a legtöbb esetben bepánikolok, ha valaki olyan agresszivitást mutat, mint ma este az Őrangyalom. Félek szinte minden olyan embertől, aki a testi erejével fölém kerekedhet, és tudom is róla, hogy képes másokat bántani. Ennek ellenére képtelen vagyok Ryantől félni vagy megrémülni tőle, hiszen most is leginkább attól féltem miután felbukkan, hogy Neki lesz baja. Feltétel nélkül bízom benne, és tisztelem azért amilyen. Ezért kellene jobban megfogadnom a tanácsait és az intelmeit, de néha nehezebb, mint az bárki is képzeli. De a mai túl jó lecke volt, hogy ezt soha többé ne kövessem el.
A fogadalmamra, miszerint nem fogom még véletlenül sem eltitkolni előle egyetlen ismerősömet sem, egy kis szekírozást kapok, de nem bánom. Sőt, igazából még jól is esik, mert így érzem, hogy talán annyira nem is haragszik rám, mint szerintem kellene. - Köszi, de ez nem szükséges - mondom ironizálva, mintha valami hatalmas szívességet készülne tenni. Sosem szerettem, ha sajnálnak, így nem is nagyon osztottam meg a gondjaimat senkivel, aki csak úgy az életembe csöppent. Ryan viszont nem véletlenül mellettem, így előle nem tudok titokban tartani semmit, és nem is szabad, ráadásul nem is akarok.
Az ismételt felszólításra és dorgálásra miszerint a saját érdekem, hogy betartsam a felállított szabályokat, most már csak bólintok, mert nincs már mit hozzáfűznöm a dologhoz. Közben pedig érzem, hogy az eddig sem éppen lassú tempójú vezetése fokozódik, aminek hatására kicsit jobban az ülésbe préselődök, de még mindig nem érzem úgy, hogy esetleg veszélyben lennék a vezetési stílusa miatt.
Az arcán látom, hogy majdnem elröhögi magát, amikor tiltakozni kezdek a rögtönzött katonáskodásija ellen, ami nem zavarna, ha ténylegesen elnevetné magát. Jó lenne, ha tudna egy kicsit oldódni, mert ez leginkább neki nem tesz jót, hiszen olyan, mintha ezzel is büntetni próbálná magát, egy olyan dolog miatt, ami igazából nem az ő hibája. Az állandó feszültség, amit érzek rajta, rá nézve veszélyes, és ha ezt soha nem engedi ki, nagy bajba is sodorhatja, és e miatt aggódok. Azt szeretném, ha helyrerázódna az élete, méghozzá minél hamarabb.
A lépcsőházban felfelé menet komolyan elgondolkozok azon, hogy legközelebb összébb kötözöm Ryan lábat, hogy ne tudjon ilyen nagyokat lépni, mert most is alig bírok vele lépést tartani. Ráadásul ez a táncosoknál működő képes gyakorlat, ha valaki túl nagyokat lép. Pechére viszont meg kell várnia, amíg én nyitok ajtót, mert a kulcs nálam van. Az meg csak most jut eszembe, hogy lehet, nem lenne hülyeség, ha Ryannél is lenne egy kulcs a lakásunkhoz, bár ezt mielőtt tőle kérdezem meg, feltétlen meg kell beszélnem Rae-vel, hogy Ő mit szól hozzá.
Alig nyitom ki ajtót, Rae már ott is van mögötte, hogy üdvözöljön minket. - Szia! - köszönök én is, de kérdésáradatára Ryan válaszol először, és érzem a hangján, hogy még mindig mennyire ideges. - Igen, és kizárólag csak én vagyok képes egy olyan pasival összehozni egy randit, aki határozottan nem normális - válaszolok utána én is csöpögő öniróniával a hangomban, és öntudatlanul is közelebb lépek Ryanhez, ahogy beljebb megyünk a lakásban. Nem akarok ismét belegondolni, hogy mit akart velem csinálni az az állat, hogy mi lett volna, ha nem ismerem Ryant, ha nem érkezik időben, és már megint a sírás kerülget, de addig semmiképpen sem fogom szabadjára engedni az érzelmeimet, amíg Ryan láthatja. Nem akarok több kellemetlensége okozni neki.
Ahogy pár mondatban bemutatkoznak egymásnak, bennem ténylegesen tudatosul, hogy mennyire keveset is tudnak egymásról, hiszen egy-egy rövid mondatban kis is merül a másik félre vonatkozó jellemzésük. Ez pedig ismét furcsa érzéseket kelt bennem, hiszen a jelenlegi életem két nagyon meghatározó személye alig ismerik egymást, és eddig általában az ilyen személyek az életemben egész jól ismerték egymást.
Ryan most is hozza a formáját, és talán egy kicsit túlzottan is előtör belőle a katonaságnál megszokott parancsuralmi rendszerben használt stílus, bár gondolom, hogy ezt most leginkább a felgyülemlett feszültség okozza. - Azért annyira nem sürgős, mert nem hiszem, hogy életveszélyesek lennének a sérüléseim, de tenyeremen lévő horzsolás kitisztításában biztos, hogy fog kelleni egy kis segítség - mutatom mindkét tenyeremet, amiről szépen lejött a bőr. A térdemet valószínűleg én is ki tudom tisztítani a megfelelő eszközökkel, de néha elég suta tudok lenni balkézzel. A számról én említést sem teszek, hiszen még mindig nem tudom, milyen állapotban is van a valóságban, bár az eddigi tapogatásaimra eléggé rosszban lehet, mert nem kicsit fáj, és érzem is rajta, hogy kicsit szétnyílt a bőr . - És én nagyon hálás lennék, ha Ryan kézfejét is ellátnád - nézek kérlelőn Rae-re, mit sem törődve az esetleges ellenkezésével. Vele ellentétben én nem vagyok hajlandó szemet hunyni felette, és úgy elengedni innen, hogy legalább egy fertőtlenítést ne kapjon. Tudnom kell, hogy az ő sérülései sem súlyosak.
- Rae, nagyon szépen köszönöm, hogy csak miattunk hazajöttél ilyen gyorsan, és sajnálom, hogy keresztbe húztam a Te terveidet is - mondom neki hálásan és bűnbánóan. Elképesztő, hogy egy hülye döntésem miatt hány ember estéjét tettem tönkre.

mind álarcot viselünk
Flor Sánchez Moreno
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Ryan & Rae y Flor Images?q=tbn:ANd9GcRyPQxtoRB0UE3ah-Z_GbpGBpO15nwmSC-ciw&usqp=CAU
Ryan & Rae y Flor Tumblr_pcmx2l81GG1se41pao7_400
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
Egy bonyolult háttér
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Ryan & Rae y Flor Ec9924886806faddcfa975ab7752ab50
★ idézet ★ :
mindenkinek kell valami szenvedély, ami kikapcsolja, ellazítja, és amit szívből szeret csinálni
★ foglalkozás ★ :
EPA-nál környezetmérnök, másodállásban pincérnő (és spanyolt oktat privátban)
★ play by ★ :
Mariana "Lali" Espósito
★ szükségem van rád ★ :
Férfi a sötét múltamból

Jó barátok
★ hozzászólások száma ★ :
673
★ :
Ryan & Rae y Flor Donde-vive-lali-esposito
TémanyitásRe: Ryan & Rae y Flor
Ryan & Rae y Flor EmptyVas. Márc. 03 2019, 01:11

Flor & Ryan & Rae
WHAT THE HELL HAPPENED?

Ma sem úgy alakultak a dolgok, ahogy vártam, vagy szerettem volna. Azt reméltem, lesz egy laza estém, egy csajos program, beszélgetés, esetleg némi alkohollal egybekötve, talán filmezés is, vagy elmegyünk táncolni valahová, és majd sikeresen kiverik a fejemből legalább néhány órára azt a mocskot, aki befészkelte oda magát, pedig napok óta rám sem hederít, de a társaság lehangoló, a hangulat lagymatag, én meg azt csinálom, amit az elmúlt napokban megállás nélkül: a telefonomat lesegetem. És lassan megőrülök ettől. Jelenleg cseppet sem tudnak lekötni a barátnőim apró-cseprő dolgai, vagy épp a szerelmi életük kitárgyalása, ahhoz túlságosan leköti a gondolataimat a saját kapcsolati drámám. Pedig azért általában ennél több empátia szorul belém. Ez is Dorian hibája. Kikészít. Az egyetlen, ami ki tud billenteni ebből a szánalmas állapotból, az Flor hívása. Egyrészt hálás vagyok neki emiatt, és mert okot szolgáltat, hogy lelépjek a bulihoz egyáltalán nem hasonlító buliból, másrészt azonban aggodalommal töltenek el a szavai és a hangja is. Azzal nyugtatom magam, ha nagy lenne a baj, nem engem hívna, hanem menne egyenesen a kórházba. Kivéve talán ha tényleg valami komolyabb zűrbe került, mittudomén, megölt valakit, és nem mehet oda, mert körözik. Na, ennyire azért csak nem lehet súlyos a helyzet, de figyelembe véve a múltját, az egykori családját, akik rá pályáznak, a francba is, én már semmin nem lepődnék meg!
Az út hazáig szerencsére nem tart sokáig, és már javában az ajtóban toporzékolok, amikor megérkeznek. Végigpillantok rajtuk, és futólag fel is mérem a sérüléseket, de egyelőre kissé össze vagyok zavarodva a helyzetet illetően. Flor elmegy randizni, aztán hazajön ilyen állapotban, Ryannel...? Csak nem vele randizott? És ha igen, mi a fene történhetett? De a faggatózásaimra adott válaszaikból már egy egészen másféle kép áll össze.
- Ez komoly, Flor? A fickó csinálta ezt veled? Remélem, megleckéztetted – pillantok az utóbbi szavak nyomán Ryanre. Feltételezem, ezért van itt, ezért hozta ő haza a lakótársamat. Bár megint egy érdekes kérdés, hogy hogyan került oda a randi helyszínére, de a lényeg, hogy láthatóan valóban vigyáz Florra. Ez azért megnyugtató. - Csak nem valami netes randioldalon szedted össze a pasit? - kérdezem aztán gyanakvóan. Tudom, hogy a modern kor egyik csodája a hétből, hogy lehet online is ismerkedni, és sokan esküdnek is rá, de én sosem bíztam az ilyenekben. Igazából nem is szorultam rá soha, hogy ehhez a módszerhez folyamodjak, ha pasizni akartam, hisz először évekig ott volt nekem Adam, aztán még el sem váltam, és már Dorian miatt fájhat a fejem, és a tinikoromról meg inkább ne is beszéljünk. De ha valamiért egyszer mégis ilyesmire szánnám magam, tuti hatszor lecsekkolnám az illetőt. Mindegy, szerelmet keresgélni mindenhogy lehet baromi szívás.
A bemutatkozások nyomán csak biccentek egy kisebbet Ryan felé, aztán kissé felvonom a szemöldököm az utasító hangneme miatt, de nem fogok most ezen fenn akadni, mert tényleg segíteni akarok Floron. A kanapé felé terelgetem, aztán leteszem az elsősegélydobozt az asztalra, kinyitom azt, és hamar átnézem, mire is lesz szükségünk.
- Mindent megnézek, ne aggódj – bólogatok. - És nincs semmi gond. Hidd el, nem húztál keresztbe semmit, az este amúgy is pocsék volt... bár ez részben az én hibám – motyogom az orrom alatt az utóbbi szavakat, inkább csak magamnak. - Kezdjük ezzel itt, rendben? - bökök az arcán levő seb felé. - Gondolom, mondatom sem kell, de azért szólok: ez picit csípni fog – figyelmeztetem, mielőtt a fertőtlenítővel meglocsolt gézzel tisztogatni kezdeném a sérülést.
- Kösz, hogy vigyáztál rá – futtatom a pillantásomat egy pillanatra Ryanre, majd vissza a lányra. Nem tudom pontosan hogy is van ez, szívességből őrködik csak Flor felett, vagy felbérelték, vagy egyéb, de most igencsak hálás vagyok, mert bár nem tudom, mi történt pontosan, de valami azt súgja, rosszabbul is végződhetett volna ez az este. Így is folyamatosan aggódom a lakótársam miatt, mióta megosztotta velem a titkát. És akkor még jön egy ilyen eszelős?








crazy




about you



mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Ryan & Rae y Flor Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
Ryan & Rae y Flor 7f719acbb32e9d36a64db4fc794f91a7a16847dd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Shes dangerous because she knows what it’s like to fall and get back up a thousand times. Rock bottom knows her name, and the only person who saved her is her. She is not afraid of breaking.”
★ családi állapot ★ :
Ryan & Rae y Flor 35428d135f75437cbf8af4cb11cba0a1d592ee03
You are all my heart ever talks about.


The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more, that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds. And that’s what youve given me. That’s what I’d hoped to give you forever.”
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Ryan & Rae y Flor 50e5f561b216ec691f30811742437fb44565bb76
★ idézet ★ :
Tell me not to do something and I will
do it twice and take pictures.”

You just have to trust your
own madness.”
★ foglalkozás ★ :
paramedic, medical student
★ play by ★ :
Chloe Bennet
★ hozzászólások száma ★ :
859
★ :
Ryan & Rae y Flor 5ad75ea398f77039fa5b48bc33ad47b03a4b8268
TémanyitásRe: Ryan & Rae y Flor
Ryan & Rae y Flor EmptyVas. Márc. 10 2019, 09:50



Flor&Rae&Ryan
It is not the lead that makes a dog faithful.


Szerencsére a lakótárs csaj gyorsan érkezik, sőt, még előttünk és gyorsan is kapcsol, hogy mi is a teendője ilyenkor.
Na, nem mintha én nem lennék képes hasonló, kisebb sérüléseket ellátni, úgy gondoltam, hogy Flor finomabb, női kezeket érdemel, mint az enyém. Az enyémek most amúgy is vérrel áztatottak, annak a féregnek a vérével, akit majdnem halálra vertem. Szóval minimálisan sikerült megnyugodnom, amikor védencem hamarosan megfelelő ellátást kap és, hogy talán nem szenvedett komolyabb sérüléseket, habár ezt se kellett volna. Akkor mi a faszomnak vagyok én, ha ilyen nyomorékok püffedtre verik az arcát?
Megnézném a hadbíróság vagy a bíróság előtt mennyire lenne ő a „Jani”, ha nem csak ártatlan és védtelen nőkkel állna szemben.
Mondjuk a bíróságot emlegetve, lehet, hogy a ma este után pont én lennék az, aki odakerül, de jelen pillanatban valahogy ez se tud érdekelni.
Talán egy kicsit mogorva stílusban osztom ki a feladatokat Rea-nek, azaz Flor lakótársának, de ezzel se igazán foglalkozom, hiszen hiszem, hogy „ A cél szentesíti az eszközt.” – mindig is ennek a híve voltam, de az utóbbi időben biztosan.
Mióta visszakényszerültem New York városába, nem hittem, hogy valaha még bárki emberfia is érdekelhet engem, nem hittem, hogy bárkiért is aggódni fogok még, de magamban be kell, valljam, hogy Florért most nagyon is aggódom, és nem csak azért, mert azt a feladatot kaptam Harry-től, hogy védjem meg nevelt lányát.
Csak csendben vizslatom szememmel, ahogy a mentős csaj ellátja Flort, és közben nem igazán figyelek oda, hogy miről cseverésznek. Persze, ez nem jelenti azt, hogy nem hallom meg azokat a mondatokat, melyeket felém céloznak.
Megforgatom a szememet, amikor barna védencem újfent azzal jön, hogy az én kézfejemet is el kell látni, hiszen még mindig úgy hiszem, hogy ez számomra nem jelent problémát. Ez számomra valóban csak karcolás.
- Erre tényleg semmi szükség. – jelentem ki határozottan, amikor Flor Rae felé intézett szavakkal arra céloz, hogy engem is lásson el.
- Pár nap és elmúlik. - teszem még hozzá abban reménykedve, hogy talán ez a két nő megfeledkezik rólam, és ezzel lezárjuk ezt a témát.
Ezután újra próbálok kimaradni a lányok beszélgetéséből, de amikor Raelyn úgymond megköszöni, hogy vigyáztam a barátnője, első körben csak bólintok egyet, amolyan „nem tesz semmit” fejjel.
- Ez a dolgom. – mormolom még hozzátéve szűkszavúan, hiszen nem mondok valótlant. Ez a dolgom, és én még sem végeztem el profi módjára, amit a mellékelt ábra, vagyis Flor sebei is bizonyítanak.
Nem is értem, hogy ezt a barátnője miért köszöni meg nekem. Nincs itt semmi köszönnivaló.
Fogalmam sincs róla, hogy Flor lakótársa mennyit tud rólam, azaz a kettőnk kapcsolatáról. Hogy tudja-e, én miért is vagyok pontosan itt, habár úgy vagyok vele, hogy előbb-utóbb úgyis meg kell tudnia, ha folyton a társa nyomában loholok.
A ma este után biztosak lehetnek mindketten abban, hogy sokkal többet fogok megfordulni ebben a lakásban.
Ha már Flor képes volt a nélkül elmenni erre az idióta találkára úgy, hogy engem nem avatott be, akkor majd nekem kell egy kicsit szigorúbbnak és rámenősnek lennem.
Mégis mi lett volna akkor, ha ezt a pasast a mostoha bátyja küldi? Ha ne adj Isten, fegyvere van? Bele se akarok gondolni.
- Habár, mint látod, nem sikerült a legjobban. – teszem még hozzá saját magamat vádolva ismét, aztán fogom magam és egy rövid időre magukra hagyom a lányokat.
Így ők is meg tudják beszélni azokat a dolgokat, amiket esetleg előttem kellemetlen lenne kimondani, én pedig addig bevonulva a fürdőbe lemosom kezeimről annak az állatnak a mocskát.
Miközben a hideg víz sugárban folyik kézfejemre, azon agyalok, ha ma ismét átestem a ló túloldalára. Ha Flor nem lett volna, én megöltem volna azt a férfit, ezen kár szépíteni.
Természetesen a fronton öltem már, ez nem kérdés, de civilként régebben ilyesmire sosem lettem volna képes. Azt hiszem, valóban itt az ideje meglátogatni azt a pszichológust vagy mit…
Amikor lemosom a vért a kezemről, elzárom a csapot, szárazra törlöm enyhén sérült kezeimet, majd visszasétálok a két lányhoz.
- Na, hogy haladsz? Nem vészesek a sérülések, ugye? – szólok most ismét csak Rae felé, hiszen szeretném, ha megerősítene a feltételezésemben.
Utána Florra pillantok és próbálom arcát feltérképezni, hogy vajon végre sikerült e neki megnyugodni.
Kicsit szigorúan nézek rá – de talán nálam ez az aggódás jele -, hiszen nem akarom, hogy ez, ami ma este történt, bármikor is előforduljon.




704;
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Ryan & Rae y Flor
Ryan & Rae y Flor EmptyHétf. Márc. 11 2019, 18:14

Ryan ✫ Rae y Flor

Örülök, hogy Rae otthon van mire mi megérkezünk, bár én azt hittem, hogy több idő lesz mire hazaér. Neki is tervei voltak ma estére, amik elvileg nem néhány perces elfoglaltságok lettek volna. Főleg nem annyira, hogy az alatt az idő alatt hazaérje, amennyi Ryan vezetési stílusával eltelt a hívásom óta. Szeretem, ahogy vezet, de határozottan nem azt a stílust képviseli, ami hagy időt másoknak, hogy ’A’ pontból ’B’ pontba jussanak még előtte.
Ahogy Rae végignéz rajtam és Ryanen, kezdek rájönni, hogy rosszabb állapotot mutathatok, mint azt korábban gondoltam. Most kezdem igazán megérteni, hogy Ryan is miért annyira dühös. Egy elhivatott katonának, akiről Tío is csak elismerően nyilatkozott, ha szóba került, sokkal nagyobb kudarc lehet ez az este, mint az bárki el tudná képzelni. Soha többé nem akarom, hogy ezt kelljen átélnie miattam. Amit ma elárult a kocsiban nekem, és amit soha nem fogok mással megosztani, szerintem csak jobban megerősítette benne azt az érzést, hogy köze lehet a csapata halálához, tehát - szerinte - nem olyan kiváló katona, mint az eddig hitte, vagy mások hitték. De remélem, hogy csak én gondolom túl, mert az, amit ott élt át, arról látatlanban megmondom, hogy nem az Ő hibája, és, hogy senki nem lett volna képes megakadályozni a tragédiát.
Rae kérdésére csak egy bólintással válaszolok és lesütöm a szememet, mintha kizárólag én tehetnék a történtekről, mintha én hoztam volna elő a sötét oldalát a fickónak. - Ne aggódj, megkapta, ami járt neki - biztosítom Rae-t Ryan helyett, és a mondatom végén olyan hálával nézek Ryanre, ahogy szerintem eddig még soha. - Nem, ez nem a net kártékony oldalának az eredménye. Annak a bulinak a végén ismertem meg, ahol a táncosokkal voltam a múltkor - mondom el Rae-nek a Duane-nel való megismerkedésem körülményeit. - Szerintem, ha ott ismerem meg, akkor körültekintőbb lettem volna, hiszen az ottani ismerkedést valamiért mindenki veszélyesebbnek tartja, mint a személyes találkozásokat - tűnődök hangosan, ahogy végig gondolom a dolgokat, és a netes ismerkedést. Pedig ez mekkora klisé, mint ahogy a mellékelt ábra (ábrám) is mutatja. A neten ugyan azok az emberek vannak fent, mint akikkel valóságban találkozhatunk; maximum annyi a különbség, hogy ott valamennyivel könnyebb hazudni, mert nem látni az azonnali reakciókat, de nincs garancia, hogy egyébként nem profi hazudozók.
Mielőtt hagynám, hogy Rae a kanapé felé tereljen, kulccsal zárom a bejárati ajtó összes zárját, mert hiába tudom, hogy Duane nem jön utánunk, hogy Ryan itt van, és hozta a pisztolyát is, mert láttam, amikor verekedett, mégis sokkal nyugodtabb vagyok így, zárt ajtók mögött. Rae biztosít róla, hogy az Őrangyalom kezét is megnézi, amire már érkezik is a tiltakozó válasz. - Gyorsabban és szebben gyógyul, ha Rae ellátja - kezdek érvelni megint a mellett, hogy erre igen is szüksége van. - Y no creo que quieras explicar (És nem hiszem, hogy magyarázni szeretnél) - adok neki még egy indokot, miért tartanám fontosnak az ő érdekében a dolgot. Nem hiszem, hogy tudnak a West Pointon arról, hogy testőrködik, és egy verekedésből származó sérülés biztos, hogy nem fognak jó szemmel nézni. Tudom, hogy Rae nem érti, amit most mondtam, és ez nem is tisztességes, de nem akarom megijeszteni azzal, hogy Ryan mire képes. Mert amíg számomra ez egy teljesen elfogadható dolog, amitől csak még nagyobb biztonságban érzem magam a közelében, addig ez másokból inkább félelmet vált ki; és én tudom, hogy Ryan soha nem bántana minket, függetlenül attól, hogy mennyire veszítette el az uralmat az indulatai felett.
Ha eddig nem is igazán, a mostani este után biztosan tudatosult bennem, hogy Ryan még mennyire nem áll készen a „civil” érzelmekre, így bármennyire is érdekel, hogy mi történt ma este Rae-vel, egyelőre nem kérdezek rá. A tekintetemen Rae úgy is biztos látja, hogy érdekel a dolog, mert még én is érzem, hogy kíváncsian felcsillan a szemem. - Rendben - egyezek bele, hogy először az arcomat lássa el. - Legalább érezni fogom, hogy hat - mosolyodom el figyelmeztetésére, és minden izmomat megfeszítem, hogy még véletlen se rántsam el a fejemet reflexszerűen, és hagyom dolgozni.
Rae-n is látom a hálát, amivel Ryanre néz, és érzem rajta az aggodalmat is, amióta csak beléptünk. Talán ez is benne volt, amiért olyan sokáig titkoltam előle a múltamat, hogy Neki ne kelljen aggódnia, félnie, és féltenie. Ismét bizonyítékot, kapok arra, hogy az Őrangyalom elszokott a civil élettől, mert érzem rajta, hogy mennyire nem érzi vagy érti, hogy ez számunkra milyen nagyon sokat jelent, hogy egy olyan személy, mint ő, itt van nekünk. Hogy mi nem ilyenekre készülünk, hanem alapvetően egy nyugodtabb életre, ahol biztonságban lehetünk. A mi életünkhöz ezeknek nem kellene hozzátartoznia. Egy katonát, rendőrt, egyéb ügynököket kiképeznek a veszélyre, ami egy idő után a lényükké válik. De erről még én is hajlamos vagyok megfelejtkezni, hiába élek így évek óta; talán éppen azért, mert annyira vágyom egy normális, nyugodt életre. De Rae életébe én hoztam ezt a gondot, amiért mindig bűntudatom lesz.
Már Ryan első mondatán is hallom az önvádat, de a hosszú hallgatása után következőnél már egyértelmű, hogy még mindig magát vádolja. - Ryan! - csattanok végül fel. - Azt hittem ezt már tisztáztuk nem is egyszer a kocsiban. Ha Te nem lennél, akkor lehet, már én sem lennék, amit csak annak lenne köszönhető, hogy nem szóltam neked előre - mondom egyre halkabban, ahogy egyenesen a szemébe nézek. Nem hiszem el, hogy még mindig csak magát vádolja, holott nem Ő tehet a történtekről.
- Rae, mit gondolsz arról, ha Ryannek is lenne egy kulcsa a lakásunkhoz? - érdeklődök lakótársamtól csendesen, amikor meghallom, hogy Ryan megnyitotta a csapot a fürdőben. Lehetőséget akarok adni neki arra, hogy visszautasítsa ezt a dolgot, hiszen számára Ryan mégiscsak egy idegen, aki innentől kezdve akármikor be tudna jönni a lakásunkba, éppen ezért tüntetek el minden árulkodó jelet az arcomról is, amiből bármit ki tudna venni.
Nem sokkal később az Őrangyalom is visszatér közénk, és kérdését a lakótársam felé intézi, így én csendben maradok. Hiába mondanék bármit, nem én vagyok a szakember. Mellesleg én is kíváncsi vagyok, hogy mit mond, hogy ő milyennek látja.
Elkapom Ryan fürkésző tekintetét, ami átvált egy olyanra, amitől mások talán mások meghátrálnának, de én látom mögötte az aggodalmat, és a néma figyelmeztetést. Ha ott ül a közelemben, akkor egy kicsit ki is húzódom Rae ápolásától, hogy átöleljem az Őrangyalomat. - ¡Nunca más! (Soha többé) - suttogom a fülébe, jelezve, megértettem a néma üzenetét, majd hagyom tovább dolgozni Rae-t.

mind álarcot viselünk
Flor Sánchez Moreno
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Ryan & Rae y Flor Images?q=tbn:ANd9GcRyPQxtoRB0UE3ah-Z_GbpGBpO15nwmSC-ciw&usqp=CAU
Ryan & Rae y Flor Tumblr_pcmx2l81GG1se41pao7_400
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
Egy bonyolult háttér
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Ryan & Rae y Flor Ec9924886806faddcfa975ab7752ab50
★ idézet ★ :
mindenkinek kell valami szenvedély, ami kikapcsolja, ellazítja, és amit szívből szeret csinálni
★ foglalkozás ★ :
EPA-nál környezetmérnök, másodállásban pincérnő (és spanyolt oktat privátban)
★ play by ★ :
Mariana "Lali" Espósito
★ szükségem van rád ★ :
Férfi a sötét múltamból

Jó barátok
★ hozzászólások száma ★ :
673
★ :
Ryan & Rae y Flor Donde-vive-lali-esposito
TémanyitásRe: Ryan & Rae y Flor
Ryan & Rae y Flor EmptyCsüt. Márc. 28 2019, 00:38

Flor & Ryan & Rae
WHAT THE HELL HAPPENED?

- Helyes – csak ennyit felelek Flornak, mikor a másik helyett válaszol a megjegyzésemre. Ha Ryan nem látta volna el annak az idiótának a baját, muszáj lett volna nekem tenni valamit. Nem mintha maszkos szuperhősnek képzelném magam, de basszus... Borzasztóan dühít a dolog. Hogy tud egy „férfi” ilyet tenni egy nővel? Pláne egy randin...? Na nem azért, mert más körülmények között normális volna. De egy átlag IQ-val rendelkező hím azért legalább ilyenkor megpróbálná a legjobb formáját hozni. Aztán vannak ilyen kivételes egyedek, akiket csak simán ketrecben kéne tartani. Mondjuk legalább a feltételezésem az internetes ismerkedéssel tévesnek bizonyul, bár ez most nem nyugtat meg túlzottan.
Enyhén felvonom csak a szemöldököm Ryan visszakozására a segítségnyújtásomat illetően, de nem lep meg. A munkámban naponta találkozom ilyenekkel, akiknek az is „csak egy kis karcolásnak” számít, ha épp kiáll a csontjuk nyílt töréssel a lábukból. A tűzoltó munkatársaim között is akadnak ilyenek, bár a tapasztaltabbak már tudják, hogy az ilyesmivel nem jó szórakozni, nem kockáztatnak, ha végül kényszerpihenő lehet a vége. Bár ott általában enyhe füstmérgezésről, zúzódásokról, ficamokról, kisebb égési sérülésekről vagy komolyabbról van szó, szóval másfelől megértem, ha egy többet megélt katona a verekedéstől felhorzsolt ökléhez nem kéri egy mentős segítéségét. Viszont abban is van igazság, amit Flor felel neki. Mondjuk amit az anyanyelvén tesz hozzá, azt már nem értem. Ezek szerint Ryan is beszél spanyolul? Kezdem úgy érezni magam, mint az oviban, amikor ketten összesúgtak az orrom előtt, és Mrs. Andrewsnak figyelmeztetnie kellett őket, hogy „társaságban nem illik sugdolózni”. Nem mintha most zokon venném a nyelvváltást, csak picit kíváncsi lettem, hogy ez csak reflex Flornál, vagy külön oka is van rá? Aztán kicsit kapkodom a fejemet közöttük, amikor kibontakozik kettejük között egy „ki a nagyobb hibás” jellegű párbeszéd. Ryan láthatóan magát hibáztatja, amiért nem tudta az egészet megelőzni, Flor pedig mert nem szólt előre a randiról, vagy talán mert nem ismerte fel hamarabb, hogy egy barommal van dolga. Személy szerint úgy vélem, hogy még olcsón megúszták, szerencsére nem történt nagyobb tragédia, amúgy meg az ilyesmit aligha lehet előre látni. Az ember nem állhat folyamatosan készen mindenféle katasztrófára, nem igaz? De nem akarok ebbe beleszólni, úgyhogy inkább a sebek ellátására fókuszálok, és nem szólalok meg, amíg Ryan el nem vonul a fürdőbe. Aztán viszont Flor kérdését már egyértelmű, hogy nem hagyhatom válasz nélkül.
- Hű, öhm... Ha úgy érzed, hogy te attól nyugodtabban alszol, és megbízol benne, akkor rendben – felelem némi tűnődés után. Én még csak két szót váltottam vele, nem ismerem, és egy kicsit furcsa a gondolat, hogy szabad bejárása lesz hozzánk, de hát nyilván csak vészhelyzetben jönne-menne itt. - Gondolod, hogy szüksége lehet rá? - kérdezek rá aztán mégis, csak hogy kipuhatoljam, mi alapján jutott erre az elhatározásra. Természetesen értem, hogy ez egy komoly szituáció, amiben az elővigyázatosság minden formájára gondolni kell, csak hát... számomra még mindig kicsit egyszerre ijesztő és felfoghatatlan ez az egész, hogy ez vele, velünk történik. Bár Leon, amikor rákérdeztem nála, mi erről az egészről a véleménye, nyugtatott, hogy az FBI biztos érti a dolgát, szóval azóta igyekszem nyugodt maradni, és eszerint kezelni a helyzetet. De az ilyen szituációkban megint valamivel valóságosabbnak érződik a veszély.
Miután Ryan visszatér a nappaliba, és Flor átöleli őt, bevallom, kissé meglepődöm. Nem sejtettem, hogy ilyen bensőséges a viszony közöttük. De azt hiszem, ez valójában jó dolog is, vagyis ez is bizonyítja, hogy Flor valóban bízik benne, és így én is könnyebben teszem.
- Hamar rendbe fog jönni, ne aggódj. Egyik sérülés sem mély. Már csak Flor két tenyerét kell kitisztítanom, és meg is leszünk – küldök egyiknek, majd a másiknak is egy-egy biztató mosolyt. Aztán Ryanen állapodik meg a pillantásom.
- Flor egyszer említette, hogy szeretnél majd néhány változást eszközölni a lakáson, hogy biztonságosabb legyen. Elmondanád nekem is, hogy mikre gondoltál? - Mégis csak jobb, ha egyenesen tőle hallom, és akkor letisztázhatjuk konkrétabban is ezt a dolgot. - Illetve mi az, amiről úgy gondolod, hogy érdemes volna jobban odafigyelnünk, vagy mi az, amit én tehetek itt Florért az ügyben? - Mert már pusztán Ryan állandósuló jelenléte is egyértelművé teszi, hogy ez az egész mennyire komoly.








crazy




about you



mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Ryan & Rae y Flor Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
Ryan & Rae y Flor 7f719acbb32e9d36a64db4fc794f91a7a16847dd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Shes dangerous because she knows what it’s like to fall and get back up a thousand times. Rock bottom knows her name, and the only person who saved her is her. She is not afraid of breaking.”
★ családi állapot ★ :
Ryan & Rae y Flor 35428d135f75437cbf8af4cb11cba0a1d592ee03
You are all my heart ever talks about.


The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more, that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds. And that’s what youve given me. That’s what I’d hoped to give you forever.”
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Ryan & Rae y Flor 50e5f561b216ec691f30811742437fb44565bb76
★ idézet ★ :
Tell me not to do something and I will
do it twice and take pictures.”

You just have to trust your
own madness.”
★ foglalkozás ★ :
paramedic, medical student
★ play by ★ :
Chloe Bennet
★ hozzászólások száma ★ :
859
★ :
Ryan & Rae y Flor 5ad75ea398f77039fa5b48bc33ad47b03a4b8268
TémanyitásRe: Ryan & Rae y Flor
Ryan & Rae y Flor EmptySzomb. Ápr. 20 2019, 09:09



Flor&Rae&Ryan
It is not the lead that makes a dog faithful.


Már nem szeretem a hosszú beszélgetéseget, az érzelmességet és azt, ha valaki törődik velem.
Most mégis, úgy érzem, Florral kezdünk egy olyan viszonyt kialakítani, mely a kölcsönös bizalmon és aggodalmon alapszik.
Én viszont nem akarom, hogy így legyen. Én csak végezni akarok a dolgom, meg akarom őt védeni, teljesíteni Harry kérését, miszerint a lánynak a védelmem alatt nem esik bántódása.
Elsősorban rohadtul bánt, hogy ezt az ígéretet máris megszegtem, másrészt, ő mi a fenéért törődik és foglalkozik velem, amikor csak magával kéne?
Én jelenleg amúgy is csak valamiféle érzelmek nélküli robotzsaru lennék, meg sem érdemlem, hogy bárki is törődjön velem.
Flor persze csak nem áll le azzal az eltökélt szándékával, hogy a kis barátnője majd az én “sérülésemet” is megorvosolja.
Megérdemlem, ami velem történt, ennél sokkal rosszabbat érdemlek. Egyáltalán nem zavar, ha valami fáj, akkor legalább érzem, hogy még élek, hogy még emberi lény vagyok vagy valami olyasmi.
Egyébként is minden szart megérdemlek az élettől, amiért én túléltem akkor… ők pedig nem… Most már csak arra vagyok jó, hogy másokon segítsek, hogy harcoljak a hazámért, de előbb el kellene érnem, hogy visszatérhessek a frontra, hogy igaz harcokat vívjak.
Ezeket a gondolatokat, amik most elkezdtek kavarogni zavaros agyamban, nem mondom ki hangosan, úgysem értenék meg. Habár tudom, hogy a védencem, csak jót akar nekem, hogy hasonló traumákon mentünk keresztül, nem érti, hogy én sose leszek normális ember, míg neki megvan rá az esélye, mert ő akarja…. velem ellentétben.
Mondjuk Flor se egy könnyű eset, és elég neki ellent mondani, egyszerűen képtelen kiverni a fejéből, ha valamit abba kiötöl.
Miután visszatérek a fürdőből és újból csatlakozom a társaságukhoz, egy kissé meglep és kellemetlenül – vagy inkább váratlanul - is érint, amikor kitörő érzelmeinek köszönhetően átölel engem.
Nem vagyok hozzászokva az ilyesféle emberi kontaktusokhoz, mióta visszatértem New York-ba. Csakis a szex az egyetlen testi kapcsolat, amire képes vagyok mostanság, de jelenleg mégis tűröm az ölelését, mert mégsem annyira idegen és tré a dolog, mint én azt hiszem, egészen addig ameddig szeretné.
- Se lo recomiendo! (Ajánlom is!) – mormolom még halkan hozzá, habár biztos vagyok benne, hogy tudja, hogyan értem ezt, és azt is, hogy igazából nincs bennem harag irányába.
- Helyes. – jegyzem meg egy bólintással egybekötve, amikor végül is válaszol a sérülésekkel kapcsolatos kérdésemre Flor lakótársa. Pontosan ezt a választ vártam. Így elsőre okos nőnek tűnik, aki tudja, hogy miért van erre, rám szükség, még akkor is, ha közben meg azt se tudja, ki a franc vagyok.
Miután röviden – ami engem teljesen kielégít egyelőre – választ ad a kérdésemre, ő maga szegez nekem egy kérdést, amire csak egy halk sóhaj után adom meg a választ.
- Apróságok. – bököm ki először szűkszavúan. Mostanság amúgy sem vagyok beszédes kedvemben, magyarázkodni meg végképp nem szeretek, de ebben a helyzetben, azt hiszem, kénytelen vagyok kielégítő választ adni. Ez mégis csak a kettejük élettere, az ő otthonuk, én meg betolakodóként érkezem. Szóval valamiféle joguk éppenséggel van beleszólni a dolgokba, csak éppen, ha nem hinném, hogy engednék, ha tiltakoznának. Flor épsége és biztonsága mindenek előtt van a számomra. Pláne a mai eset után.
- Csak egy-két elővigyázatossági lépés Flor biztonsága,… mindkettőtöké érdekében. Golyóálló ajtó, üvegek az ablakokon. Pár térfigyelő kamera és természetesen riasztó berendezés. – magyarázom átvéve már katonai stratéga stílusomat, minta csak a West Point-on lennék, ellentmondást nem tűrve.
Aztán ismét Florra pillantok, hogy ő maga magyarázza meg ezt a lakótársának, hogy miért van ezekre az intézkedésekre szükség meg rám egyáltalán. Ő már felfogta és megértette.
- S ha már kérdezed, nem ártana számot cserélnünk, valamint valami minimális kapcsolatártást megengedni kettőnk közt, hogy értekezni tudjunk, amikor Flort magára hagyjuk. Ebből kifolyólag nem lenne rossz, ha az elkövetkező hetekben és hónapokban több időt töltenétek együtt, lehetőleg itthon. – folytatatom tovább utasító stílusomban, hiszen ha komoly dologról van szó, mindig ilyen vagyok. Nem hiába rettegnek tőlem az Akadémián, és most még rendkívül finom vagyok.
- Mivel, hogy nekem is van munkám, értelemszerűen nem lehetek minden percben itt. Szóval jól jönne a segítség. – teszem hozzá még mindig Rae-hez szólva egy kicsit enyhébb hangnemben.
- Ja, és Flor nem mehet sehova egyedül, nem találkozhat idegenekkel, a randikkal is végez egy időre, igaz? – pillantok most szigorú arccal és kérdőn a védencemre, hiszen ebből nem vagyok hajlandó engedni.
- Szóval a nagy szerelmet nem az elkövetkező időben fogod megtalálni. – mondom egy kicsit gúnyos hangnemben, a ma esti idiótára célozva.





711;
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Ryan & Rae y Flor
Ryan & Rae y Flor EmptyHétf. Ápr. 22 2019, 08:20

Ryan ✫ Rae y Flor

Rae elégedetten helyesel, amikor elárulom, hogy a fickó megkapta, amit megérdemelt. Valahol sejtem, hogy Rae is szívesen ellátta volna a baját, de neki nem lett volna esélye időben érkezni, még, ha őt hamarabb is hívom, hiszen nem tudtam pontosan meghatározni, hogy hol is vagyok. Örülök ezeknek a nyomkövetős telóknak, még akkor is, ha megvan annak a nagyon elenyésző esélye, hogy feltörik őket, és éppen ezek miatt találnak rám. Bár elvileg rajtam kívül csak azok tudnak róluk, akik a védelmem miatt használják őket.
Ha Ryan még akkor is visszautasítja a segítséget, amikor egy mentős szeretné ellátni, akkor onnantól nem sok mindent tudok tenni az ügy érdekében.
Tisztában vagyok azzal, hogy csúnya dolog kizárni másokat kizárni egy beszélgetésből, főleg ilyen helyzetben, de nem akarom Ryant kényelmetlenebb helyzetbe hozni, mint amibe így is került miattam. Rae nem foglal állást, amikor ismét kibontakozik az Őrangyalom és köztem a „ki a nagyobb hibás” vita, itt most úgy sem tudna senki olyat mondani, amivel egyértelműen valamelyikünk oldalára billenhetne annak a bizonyos mérlegnek a nyelve. Mind a kettőnk teljesen más oldalról nézi a dolgot, és mind a ketten túl makacsak vagyunk, hogy elismerjük végérvényesen, hogy van abban igazság, amit a másik mond, bár én úgy gondolom, hogy ha én adnám fel hamarabb, akkor Ryan csak még jobban magába zuhanna, amit nem áll szándékomban hagyni.
Rae arcán látom a bizonytalanságot, hogy ő nem igazán szeretné, ha Ryannak kulcsot kapna a lakásunkhoz, és ezt meg is értem. Számára az Őrangyalom egy idegen, és valószínűleg én is rosszul viselném a fordított helyzetet. Végül jön a kérdés, amin bizony el kell gondolkoznom, hogy objektíven tudjak válaszolni, hiszen a kettőnk életét nem alapozhatom kizárólag a saját érzelmeimre. - Rae, én vakon helyezem az életemet Ryan kezébe - árulom el először azt, amiben ezerszázalékosan biztos vagyok. - Bár azt nem tudom, hogy ezt a kulcsos dolgot most nem csak kizárólag a jelenlegi félelmem mondatja-e velem - árulom el neki őszintén. - Nem várom el tőled, hogy Te is úgy bízz benne, mint én, és nem szeretnélek olyan helyzetbe kényszeríteni, amit nem szeretnél, vagy amiben kényelmetlenül érzed magad, így akkor egyelőre minden maradjon a mostani helyzetben - mosolyog rá kedvesen és megértően. Pont azért kérdeztem meg tőle négyszemközt, hogy könnyebben tudjon nemet mondani, ha úgy érzi, ő még nem készült fel erre, és ne legyen rajta kényszer. Tiszteletben is tartom a döntését, és nem erőltetem tovább a dolgot. Amúgy sem nagyon tudok most olyan helyzetet elképzelni, ahol egy nekem, nekünk ártani akaró személy bejut ide, de Ryan nem. Azt hiszem, pont időben zárjuk a témát, mielőtt az Őrangyalom visszatér, ami hamarosan meg is történik.
A Ryan és a köztem lévő egyre szorosabb kapcsolatot talán az is bizonyítja, hogy már olykor-olykor tudunk szavak nélkül is beszélgetni. Ezt számomra bizonyítja az is, hogy nem néz rám értetlenül, amikor ígéretet teszek, hanem csak megerősít, hogy pont ezt a választ várta. Nekem a fizikai érintés, mint egy ölelés, nagyon sokat jelent, de tisztában vagyok azzal, hogy ezzel Ryan nem így van, így, habár ezt a mostanit nem tudatosan adtam neki, próbálom nem túlságosan sokáig húzni, csak addig, amíg biztosítjuk egymást arról, hogy többé ilyen nem fordul elő.
Aggódó kérdésére Rae válaszol, és mind a kettőnket megnyugtat, hogy semmi komoly bajon nem esett, amit Ryan a lehető legrövidebben vesz tudomásul. Rae kérdésére, ami a biztonsági intézkedésekre irányul, először úgy tűnik, szintén egyszavas válasz érkezik, és már nyitnám a számat, hogy bővebben válaszoljak, de egy kisebb hallgatás után mégis Ryan teszi meg. Most bővebben, mint az előbb. Engem csak ritkán zavart igazán a szűkszavúsága, de ez mások számára nem biztos, hogy ennyire elfogadható. Majd ismét megértem Ryan néma utasítását, miszerint az okokra nekem kell választ adnom, hogy Rae teljes képet kapjon. - Én személyesen, Ryan aktákból és Tíotól ismeri a mostohabátyámat, és mindenki arra jutott, hogy nem feltétlen javult a felfogása és a hozzáállása a dolgokhoz a börtönben töltött évek alatt. Ettől függetlenül azért reménykedünk benne, hogy ezekre a biztonsági intézkedésekre sosem lesz szükség. Viszont inkább egy kicsit túlzásba esünk, mint hogy később sírás legyen a vége. Senki sem akarja, hogy bárkinek baja essen - mondom kedvesen, hiszen azt sem akarom, hogy Rae ugyan annyira féljen, mint én, de szeretném, ha tudatosulna benne is, hogy valós esélye van a veszélynek. - Ha minden oldalról bebiztosítjuk magunkat egy őrülttel szemben, azzal nagy hibát nem követünk el. Meg itt amúgy sem árt az elővigyázatosság - utalok arra, hogy, habár ez egy nyugodt környék, azért nem egy előkelő negyed, és ezzel egyelőre zárom is a magyarázatomat, ha Rae-nek nincs kérdése. Próbálok nyugodt maradni, amennyire csak lehet, és figyelni arra is, hogy enyhítsek egy kicsit Ryan kemény stílusán. Katonai mesterlövész ide vagy oda, valahol egyre jobban érzem, hogy nem egy „mezei” mesterlövész.
Amikor Rae arról kérdez, hogy Ő miben tudna segíteni, akkor először azt hiszem, hogy mindenben egyet fogok tudni érteni Ryannal, de a végére már nagyon csúnyán nézek rá. - Na, álljunk meg egy pillanatra! - adok hangot mérgesen az ellenvetésemnek. - Rae felnőtt nő, akit nem akarok korlátozni a szabadságában, legalább is annál jobban nem, mint amennyire már így is megtettem - utalok itt azokra az apróságokra, amiket már így is be kell tartania az én elcseszett múltam miatt. - És ebbe Neki is van beleszólása. Ő nem egy alattad szolgáló kiskatona - nézek nagyon mérgesen Ryanre. - Rae, a legjobb barátnőm vagy, és szívesen vagyok veled, de nem szeretnélek a négy fal közzé zárni, vagy bármiben korlátozni - nézek a lakótársamra kedvesen. - Nem akarom, hogy attól nagyobb áldozatokat kelljen hoznod, mint amit eddig is kellett - mondok ellent Ryannek, nem foglalkozva azzal, hogy ebből még valószínűleg lesz konfliktusunk. Ezzel pedig talán Rae-nek is nagyobb teret adok arra, hogy ellent merjen mondani, hiszen sokak számára a katonai stílus először ijesztő lehet, így automatikusan állnak rá, hogy egyet értsenek vele. Én már régóta tudom magamról, hogy nálam a „parancs, értettem” nem működik, és csapnivaló katona lennék. Talán ezért is kerültem mindig annak a lehetőségét, hogy ilyen felépítésű rendszerhez tartozzak, pedig jó fizetésű állásokat is ajánlottak már nekem ilyen helyeken. - Szóval, mint mindig, most is szeretném tudni, hogy Te mit és hogyan szeretnél - nézek bíztatóan Rae-ra, hogy tényleg érezze, szabad akarata szerint dönthet bárhogy, anélkül, hogy kényszert kellene éreznie bármi felé. Ha tudom, tudjuk, hogy Ő mit szeretne, utána mi is el tudunk indulni egy olyan irányba, ahol mások életének korlátozása nélkül biztonságban és nyugalomban élhetünk.
Ryan első igazán felém intézett utasítása pedig egyszerre vált ki belőlem ellenállást, leginkább a stílus miatt, és megértést, mert valahol érzem, hogy igazából a mostani helyzetből adódó féltés váltja ki belőle ezt az egészet, és remélem, hogy nem tévedek. De, az utolsó mondatára mégis, szinte nyársalok a tekintetemmel, bár azt szó nélkül hagyom, és inkább az elsőre válaszolok. - Ígérem, hogy bárhová is megyek, mindig megmondom hova megyek, kivel találkozok és, hogy mikor szándékozok hazaérni, és ha hazaértem azt is megírom, de nem lehet valaki állandóan mellettem, mert hozzád hasonlóan Rae is dolgozik - nézek most Rae-re valamiféle megerősítés reményében. Ryan szerintem most túlzásba esett, mert senkitől nem várható el, hogy állandóan mellettem legyen. - De abban biztos lehetsz, hogy egy jó időre elment minden kedvem az ismerkedéstől - fut végig a hátamon a hideg, hogy megint felidéződnek bennem az események.

mind álarcot viselünk
Flor Sánchez Moreno
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Ryan & Rae y Flor Images?q=tbn:ANd9GcRyPQxtoRB0UE3ah-Z_GbpGBpO15nwmSC-ciw&usqp=CAU
Ryan & Rae y Flor Tumblr_pcmx2l81GG1se41pao7_400
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
Egy bonyolult háttér
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Ryan & Rae y Flor Ec9924886806faddcfa975ab7752ab50
★ idézet ★ :
mindenkinek kell valami szenvedély, ami kikapcsolja, ellazítja, és amit szívből szeret csinálni
★ foglalkozás ★ :
EPA-nál környezetmérnök, másodállásban pincérnő (és spanyolt oktat privátban)
★ play by ★ :
Mariana "Lali" Espósito
★ szükségem van rád ★ :
Férfi a sötét múltamból

Jó barátok
★ hozzászólások száma ★ :
673
★ :
Ryan & Rae y Flor Donde-vive-lali-esposito
TémanyitásRe: Ryan & Rae y Flor
Ryan & Rae y Flor EmptyVas. Jún. 02 2019, 01:04

Flor & Ryan & Rae
WHAT THE HELL HAPPENED?

Nos, amikor ma reggel felkeltem, határozottan nem ilyen befejezést képzeltem a napomnak. Egy félresikerült buli után itt ücsörögni a nappaliban, Flor sérüléseit ápolni a szerencsétlenül végződő randija után, meg a katona haverjával, testőrével, vagy akárkiével a biztonsági óvintézkedésekről diskurálni. Általában azt vallom, hogy úgy szép az élet, ha zajlik, de... ismerjük el, néha elég lenne, ha kevesebb dolog zajlanak körülöttünk. Időként még én is vágyhatok egy átlagos, nyugis estére, amiben nem kell bérgyilkos gengszterek felbukkanásától, vagy seggfej erőszaktevőktől tartani.
Amikor Ryan kisétál a fürdőbe, hogy a maga módján tegye rendbe a vértől maszatos kezét, Flor egy váratlan kérdéssel fordul hozzám. Igazából az ötletével nincs semmi gond, pár perc gondolkodási idő után már egész elfogadhatónak találom, ő azonban a faggatózásom miatt úgy tűnik, azt hiszi, hogy ellenvetéseim vannak.
- Nem, nem, Flor, nem erről van szó. Ha te megbízol benne, én is megbízom, szóval ha ettől jobban alszol, nyugodtan adj neki kulcsot. Engem nem zavar. - Ryan ugyan kicsit karót nyeltnek tűnik így az első benyomás alapján, de biztos rendes fickó, és csak segíteni akar, illetve megvédeni Flort. Hogyan is állhatnék ennek az útjába? Eszem ágában sincs. Sőt, a lakótársam kedvéért és biztonságáért kész vagyok bevezetni azokat a változtatásokat, amiket helyesnek gondolnak, meg akár kicsit összehaverkodni Ryannel is. Legalább annyira, hogy közös nevezőn legyünk, és tudjuk, hogy oda-vissza számíthatunk egymásra ebben a dologban. Tehát már csak ezért is próbálok beszélgetést kezdeményezni, illetve kideríteni Ryan terveit a lakásunkkal kapcsolatban, miután visszatér. A válaszokat pedig meg is kapom. Igyekszem közben nem túl meglepett pofákat vágni, mert valljuk be... golyóálló üvegek, térfigyelő kamerák, riasztó berendezés...? Pff, elég komolyan hangzik. És drágának. Kicsit mintha börtönt akarnánk csinálni az otthonunkból. Huhh. Persze Flor már futólag említette ezeket a dolgokat, de a szigorú ezredes – azt hiszem, ez a rangja – szájából még komolyabbnak hangzik az egész.
- Értem. És... öhm... megkérdezhetem, hogy ez mennyibe fog nekünk kerülni? - puhatolózom óvatosan, mégis a homlokomat ráncolva, előre félve a várható összeg elhangzásától. Azonban ahogy Ryan ismét magához veszi a szót, és belekezd a további óvintézkedések taglalásába, már konkrétan kimeredt szemekkel bámulok rá. Na jó, mi a franc? Most komolyan meg akarja mondani, hogy hol lehetünk és mit csinálhatunk? Itthon kell gubbasztanunk? Akár hónapokig? Hát apácák vagyunk mi? Vagy kötögető vénlányok? Szép. Flor felháborodásán viszont már egyáltalán nem lepődöm meg. Kifakad, mielőtt én megtalálhatnám a megfelelő szavakat az enyhe sokk után.
- Huhh, oké, főnök, teszem, amit tudok, de sajnos Flornak igaza van. Mármint... naná, hogy én is azt akarom, ami neki a legjobb és legbiztonságosabb, de én nem vagyok katona. Egy „mezei” önvédelem-oktató vagyok. - A szavakat elsősorban a tiszt felé intézem, de részben Flornak is válaszolok ezzel. – Tanultam és tanítok önvédelmet, és nyilván nem a másik irányba fogok futni, ha bajban lenne, meg itt leszek vele, amikor szükség van rám, de azért én nem tudok a testőre lenni fegyveres, pszichopata gengszterek ellen. - Néha nagy a pofám meg az önbizalmam, és alkalmanként még én is elhiszem, hogy bárkivel szembe tudok szállni, de azért valahol olyankor is tisztában vagyok vele, hogy nem vagyok sebezhetetlen, és van aki még nekem is nagy falat. Nem beszélve arról, hogy a bátyám kicsinálna, ha csak hallaná ezt a beszélgetést. Esélyes, hogy Dorian is. – Már csak azért sem, mert ahogy ő is mondja, dolgozom, hosszú műszakokban, két állásban. - Azt meg hozzá sem merem tenni, hogy ráadásnak van egy már így is kicsit komplikált, friss párkapcsolatom (meg egy folyamatban levő válásom), aminek nem hiszem, hogy jót tenne, ha a szabadidőmet minden nap Florral tölteném a négy fal között, mert ha ilyet említenék, egy önző picsának érezném magam. És az is lennék. De azért most egy kicsit kétségbeestem. Így csendben jegyzem meg. És kissé talán feszélyez is ez a dirigálás. Valószínűleg azért, mert alapvetően senkinek nem engedném meg, hogy irányítson, de most Flor épségéről van szó.
Közben azért előkeresem a mobilomat, feloldom a kijelzőjét, és Ryan felé nyújtom. - A számcserének persze nincs akadálya – jegyzem meg, aztán hagyom, hogy beírja, illetve megcsörgesse magát. - Viszont én ettől az egésztől most megéheztem – sóhajtok, és hátat fordítva nekik elsétálok a konyhapultig, bebattyogok mögé, majd elkezdek kirámolni a hűtőből mindent, ami szimpatikus. - Kér még valaki szendvicset? - pillantok futólag a másik kettő felé pakolászás közben.








crazy




about you



mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Ryan & Rae y Flor Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
Ryan & Rae y Flor 7f719acbb32e9d36a64db4fc794f91a7a16847dd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Shes dangerous because she knows what it’s like to fall and get back up a thousand times. Rock bottom knows her name, and the only person who saved her is her. She is not afraid of breaking.”
★ családi állapot ★ :
Ryan & Rae y Flor 35428d135f75437cbf8af4cb11cba0a1d592ee03
You are all my heart ever talks about.


The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more, that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds. And that’s what youve given me. That’s what I’d hoped to give you forever.”
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Ryan & Rae y Flor 50e5f561b216ec691f30811742437fb44565bb76
★ idézet ★ :
Tell me not to do something and I will
do it twice and take pictures.”

You just have to trust your
own madness.”
★ foglalkozás ★ :
paramedic, medical student
★ play by ★ :
Chloe Bennet
★ hozzászólások száma ★ :
859
★ :
Ryan & Rae y Flor 5ad75ea398f77039fa5b48bc33ad47b03a4b8268
TémanyitásRe: Ryan & Rae y Flor
Ryan & Rae y Flor EmptyVas. Jún. 02 2019, 17:53



Flor&Rae&Ryan
It is not the lead that makes a dog faithful.


Azt hinné az ember, hogy ha kihúzza valakinek a seggét a csávából, alaposan ellát egy őrültet, majd biztonsági terveket vet be az esetleges hasonló helyzetek miatt, akkor arra a napra jól végezte dolgát. Azonban be kell látnom, hogy, ha ezt mind nők közt valósítom meg, akkor ez sosem ennyire egyszerű.
A nők mindent csak túlbonyolítanak, túlgondolnak, megnehezítenek, félreértenek és egyebek – a mai pontosan egy tipikus példája annak, hogy képesek kiforgatni még a legártatlanabb szavait is az emberfiának.
Pontosan ezek a dolgok voltak azok, amiért első körben nemet mondtam Harry-nek, sőt, a tizedikre is nemet mondtam volna, ha nem ő kér meg erre a felvigyázós cuccra.
Mikor Flor kis barátnője, megkérdezi, hogy esetleg mivel segíthet Flor óvásában, én pedig gondolkodás nélkül megmondom a frankót.
Nincs azzal semmi gond, amit mondok, legalább is én úgy hiszem, de amikor befejezem a mondandómat, Flor valami olyan gyerekes hisztit produkál, amilyen még életemben nem láttam, pedig két húggal nőttem fel, ráadásul szerintem semmi oka nincs rá.
Talán velem van a baj, és már teljesen elszoktam a normális élet normális nőitől, de minden esetre egyáltalán nincs ínyemre ez a viselkedés.
Ezredesként hozzászoktam, hogy dolgok általában úgy történnek, ahogy azt én mondom, és tulajdonképpen senki nem mer velem ellenkezni.
Ráadásul Flor eddig nem győzött hálálkodni és szabadkozni a ma este miatt, most meg úgy viselkedik velem, mint valami veszet kutya.
Persze még mindig magam hibáztatom a történtek miatt és egyáltalán nincs szükségem arra, hogy megköszönje, amit érte teszek, de a mostani viselkedése számomra merő túlzás. Hát kellet ez nekem?
- Ő kérdezte, hogy tud-e segíteni. Hát így tud. – jegyzem meg lazán, amikor éppen sikerül szóhoz jutnom a vísításözön közepette.
Persze a barátnője – mert, ugye, ő is nőből van, meg amúgy is miért ne? – Flornak ad igazat vagy valami hasonlót érzékelek.
Komolyan ezek meghibbantak? Az ember jót akart, erre kezd olyan érzése lenni, mintha maga lenne az első számú közellenség.
Nem mintha ebben az esetben is érdekelne, ha nem értenek velem egyet, hisz’ katonaként tudom, hogy az én elképzeléseim a legjobbak mindenkinek.
- Nem fáj semmibe. A cég állja. – válaszolok szűkszavúan Raelyn kérdésére, amikor is felteszi a kérdést, hogy mennyit kell nekik cehhelni a biztonsági berendezésekért. Ők nem tudják, de Harry vagy Tio mindenben a rendelkezésemre áll ilyen szempontból, de egyedül is be tudom szerezni a szükséges eszközöket, ha arról van szó.
- Nos, ha befejeztétek, akkor elmondanám még egyszer. – szólalok meg nyugodt hangon, amikor a lánykák végre elhadarták a kis monológjaikat.
- Igazán szép beszédek voltak, színházban is felléphetnétek vele, de én egy szóval se mondtam, hogy mindig veled kell lennie: azt mondtam, minél többet, értsd, amennyit csak tud. – fordulok kicsit sem kedves arckifejezéssel Flor felé.
- Annak meg különösen örülök, hogy megosztottad, mire vagy képes, de nem kell, hogy a testőre légy, arra itt vagyok én. – folyatom, de most a lakótárs felé célzom a szintúgy komor szavakat.
- És csak, hogy tisztázzuk, ez nem valami kívánságműsör. Ebben az ügyben én vagyok a főnök, ha tetszik, ha nem és nem igazán érdekel, hogy te mit szeretnél. Senkit nem érdekel most a véleményetek. – térek vissza ismét védencemet osztani.
- Ha azt hiszitek, hogy ez valami Disney-mesedélután, akkor mindketten nagyon tévedtek. Ha azt hiszitek, van választási lehetőségetek, megint csak bukta. Amikor azt mondtam, hogy Flor nem megy sehova, csak ahova éppenséggel muszáj, azt véresen komolyan gondoltam. Mert ezt el lehet bohóckodni, de ez egy véresen komoly helyzet. Bármikor utánad jöhet a mostohabátyád – itt fogalmam sincs, hogy Rae mit tud a valós helyzetről, de legfeljebb most megtudja -, aki akár meg is ölhet. – veszem most lejjebb picit a hangszínt, de attól még nem tágítok. – Ráadásul, mivel te a lakótársa vagy, ugyanúgy veszélyben vagy, életveszélyben, ha úgy tetszik. Úgyhogy vegyétek ezt komolyan. – teszem még hozzá mogorva stílusban, mert nem elég, hogy a ma este után, nem tudom biztosra, hogy védjem meg Flort, de még akadályoznak is, amit pedig rühellek.
- Ha pedig szeretnéd, adhatok neked pár plusz önvédelmi órát, ha nem vagy biztos magadban. – vetem oda a meglepett lakótársnak, mert nyilván nem számított rá, hogy ma este valaki a képébe mondja a nagy igazságot: azaz akár meg is halhat a közeljövőben.
Ezután kikapom a csaj kezéből a telefonját és beírom neki a számomat, hiszen feltétlenül szükség lesz a későbbiekben valamiféle kapcsolatra köztünk.
- Nem, én nem. Viszont egy sört elfogadok, ha van itthon. - válaszolok aztán Rae-nek már egy kicsit emberibb hangnemben, amikor étellel kínál, habár ezek után abban sem vagyok biztos, hogy nem dobnak ki a lakásukból. Persze, az sem akadályozna meg abban, hogy megvédjem Flort, csak egy kicsit változtatni kell majd a taktikán.





711;
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Ryan & Rae y Flor
Ryan & Rae y Flor EmptyHétf. Jún. 03 2019, 20:09

Ryan ✫ Rae y Flor

Teljesen össze vagyok zavarodva, ráadásul egyszerre akarok megfelelni mindenkinek. Nem akarok semmit rákényszeríteni Rae-ra, meg akarom hagyni a szabadságát, és azt, hogy ne hozzon értem áldozatot. Nagyon szeretnék megfelelni Ryan elvárásainak, és mindenben a segítségére lenni, amivel megkönnyítem a helyzetét, de valahol szeretném a saját szabadságomat is kiélvezni, bár ez utóbbira van a legkevesebb esélyem. Ezt még normál idegállapotban is nehéz egyensúlyba hozni, nemhogy a mostaniban. Jelenleg valahol ott tartok, ahogy akaratom ellenére, ismét az eszembe jut az este egy lehetséges kimenetele, és Ryannek egyetlen szavába kerülne, és zokszó nélkül költöznék egy általa választott cellába. Megnyugtat, amit Rae még mond, hogy ez a kulcsos dolog számára nem okoz különösebb akadályt. - Köszönöm - mondom neki őszinte hálával. De egyelőre még azt hiszem, megpróbálom tisztább fejjel átgondolni, de ezt már nem tudom elmondani neki. Nagyon zavartnak érzem magam még mindig.
A lakás-átalakításos dolgot már beszéltem Rae-vel, de ugyan az a dolog, más-más hatással van az emberre attól függően, hogy ki mondja. Én nem akartam sosem a kelleténél jobban megijeszteni Rae-t, bár lehet ezzel követem el a legnagyobb hibát. Ryan viszont nem szépít semmin, ő egyenesen kimondja, amit gondol. Ráadásul ezeket az átalakításokat már Tíoval is megbeszéltem, és ő azt mondta, hogy az FBI állja a beszerelés és anyagköltségeket, a fenntartás viszont már az én dolgom. Hiába mondtam, hogy majd kifizetem, Tíonak még a telefonon keresztül is olyan hatása van rám, mint senkinek, lényegében, egyetlen egy szóval el tud hallgattatni. Ezt senki sem tudja nálam elérni, csak ő, de erre magyarázatot nem tudok adni, hogy miért csak Ő. - Ha már voltam anno olyan kedves, hogy kizárólag miattam kapták meg a munkát, mert a többi ügynökség embereivel nem álltam szóba - adok választ arra a, szerinrtem, kimondatlan kérdésre, hogy miért és milyen cég vállalta át a költségeket. Ezt, azt hiszem még Ryan sem tudja, de abban az időben a mostoha családom fejére más ügynökség pályázott az FBI-on kívül, mint a DEA, NBH (NSA), és nagy harcok mentek a vezető szerepért. Viszont kizárólag Tío volt, akiben valamiért meg tudtam bízni annyira, hogy beszéljek neki. Talán pont azért, mert láttam rajta, hogy ő is veszített már el hozzá nagyon közelálló személyt, és azt is tudja, miken mehettem keresztül. Bizalommal és megértéssel fordult felém, és nem követelőzéssel és fenyegetéssel. Ráadásul pont abban az időben történt némi „technikai” hiba, amivel úgy hitték, kijutott néhány név a tanúvédelmi program kereteiből, így nem volt nehéz meggyőznünk a fejeseket, hogy jobb, ha nem vagyok benne a programban.
Már azt is nehéz kiviteleznem, hogy állandóan itthon legyek, és csak a munkába járjak el, hiszen a tánc az életem, ami nélkül nagyon hamar becsavarodok, így órákra lényegében muszáj járnom, azon kívül gyakran vannak spanyol tanítványaim is, akikkel inkább találkozok máshol, mint a lakásomon, és hozzájuk sem járok fel. Bár most éppen nincs ilyen tanítványom, mert az utolsóval elértük a kitűzött célt. De az, hogy Rae-nek is szobafogsága legyen miattam, túlzásnak érzem, így a felháborodásom inkább annak szól, hogy Őt korlátozzuk, és a lakótársam is kifejti a véleményét a dologgal kapcsolatban. Én tisztában vagyok Rae életének egyéb részleteivel, amiket nem kötök mások orrára. Tudok Dorianről, bár még nem találkozunk, tudok a válásáról, és az edzéseiről, bár az nem titok. Az összehangolt, bár nem előre megtervezett, támadás után, amit az Őrangyalom ellen indítunk, várom az ellentámadást. De legnagyobb meglepetésemre, nem üvölti le a fejemet. Az indulatot viszont érzem rajta. - De ez eddig is így volt - szúrom közbe, amikor arra tér ki, hogy is gondolta „több időt együtt tölteni” dolgot, bár tény, hogy nem feltétlen a lakásban voltunk. Bevásárolni, edzeni pedig ki kell mozdulnunk. Az egyéb programok, mint a mozi vagy buli, hááát… néha arra is szükségünk lenne.
Amikor Ryan hangosan is kimondja, igazából azokat, amiket egyébként tudok magamtól is, valahogy még valósabb lesz az egész, még számomra is. Nem akarom elhülyéskedni, de, ha valami balul sül el, és nekem annyi, akkor túl nagy kérés, hogy addig Élni akarok egy kicsit, és nem egy börtönben lenni? Tudom, hogy a lehető legjobb ember vigyáz rám, de akár a munkahelyem előtt is megtalálhat, ami ellen nem sokat tehetünk. Az meg, hogy Rae-re én hoztam a veszélyt… azt a legnehezebb feldolgoznom. - Tudom, és tisztában is vagyok ezekkel a dolgokkal, de amikor legutoljára be voltam zárva egy lakásba és csak az iskolába mehettem, egy idő után kezdtem teljesen befordulni, majd mondhatni kezelhetetlenné váltam - árulom el, hogy mennyire rossz hatással van rám a négy fal. - A sok bezártság miatt többet agyaltam a lehetséges végkimeneteleken, hogy az ügy hányféleképpen mehet gallyra, és mik miatt ejthetik a vádakat, és utána nincs az a szervezet vagy ember, aki meg tudna ellenük védeni, hiszen akkor nagyon sok emberük volt - mondom visszaemlékezve azokra az időre. Nem tudom, mit szólnak most ezekhez, de ha Ryan továbbra is ragaszkodik ehhez a bezártsághoz, tudnia kell, mit kockáztatunk. - Ryan, - szólítom meg megtörten - én akkor pisztolyt fogtam Tíora, mert amikor benyitott a szobámba éjjel, azt hittem, hogy ők azok - mondom elcsukló hanggal, és érzem, hogy ismét könnyek kezdenek gyűlni a szemembe, de nem sírok.
Ahogy áttérünk a Ryan-féle önvédelmi órákra, jó ötletnek tartanám, mindezek ellenére is, ha nem csak Rae-t tanítaná. - Ha lehet, akkor hozzád is szívesen járnék órára - nézek a védelmezőmre. Rae közben átadja neki a telefonját, hogy számot tudjanak cserélni, amit Ryan el is vesz, bár elég indulatosan. Ezt a mozdulatot talán még a lakótársam nem is tudatosan csinálja. Nem tudom, hogy most mit gondol erről az egész helyzetről, de én sosem mondtam neki ki ennyire nyíltan, hiszen még börtönben van a mostohabátyám, így nem éreztem még annyira veszélyesnek a helyzetet. És talán valahol most érzem azt, hogy Rae-nek hamarosan elege lesz, és közli: kiköltözik, amit teljesen meg is tudok érteni. Érzem rajta is, hogy ideges és zaklatott, mint mindannyian. Amikor viszont Rae megemlíti, hogy szendvicset készítene, felállok én is a kanapáról. - A hűtőben van bepácolva hús. Már csak ki kell sütni, meg valami köret kell hozzá - mondom Rae-nek, hogy talán jobb lenne valami normálisabb kaját csinálni, bár egyelőre nem tudom elképzelni, hogy egyek. - Világos még mindig? - érdeklődök Ryan felé fordulva, hiszen még emlékszem, hogy a legutóbb azt kért, de van a másikból is, így ha választott kiveszem a hűtőből. - Pohár? - érdeklődök kedvesen, és a válasza után odaviszem neki.

mind álarcot viselünk
Flor Sánchez Moreno
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Ryan & Rae y Flor Images?q=tbn:ANd9GcRyPQxtoRB0UE3ah-Z_GbpGBpO15nwmSC-ciw&usqp=CAU
Ryan & Rae y Flor Tumblr_pcmx2l81GG1se41pao7_400
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
Egy bonyolult háttér
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Ryan & Rae y Flor Ec9924886806faddcfa975ab7752ab50
★ idézet ★ :
mindenkinek kell valami szenvedély, ami kikapcsolja, ellazítja, és amit szívből szeret csinálni
★ foglalkozás ★ :
EPA-nál környezetmérnök, másodállásban pincérnő (és spanyolt oktat privátban)
★ play by ★ :
Mariana "Lali" Espósito
★ szükségem van rád ★ :
Férfi a sötét múltamból

Jó barátok
★ hozzászólások száma ★ :
673
★ :
Ryan & Rae y Flor Donde-vive-lali-esposito
TémanyitásRe: Ryan & Rae y Flor
Ryan & Rae y Flor EmptySzer. Jún. 19 2019, 18:15

Flor & Ryan & Rae
WHAT THE HELL HAPPENED?

Hamar kiderül, hogy Ryannel kicsit félreértettük egymást. Ez könnyen megtörténhet egy ilyen kiélezett szituációban, amikor éppenséggel az életünk a tét, és mind csöppet feszültek vagyunk. Én egyébként is hajlamos vagyok néha elviccelni azt, ami véresen komoly, mert így dolgozom fel a dolgokat, a magam módján, és tudom, hogy ez másnak idegesítő lehet, nekem pedig nem ártana változtatnom ezen, de hát ez van. Ráadásul Ryan stílusa elég nyers, komor, katonás, és nekem ezt még szoknom kell, mert én meg ezt a fajta komorságot meg felsőbbrendű magatartást kezelem rosszul, és viselem nehezen, de ezt leszámítva rá kell jönnöm, hogy amúgy tényleg rendes fazon, vagyis valószínűleg jó okkal ilyen, jót akar, és a célunk közös.
Az azért megnyugtat, hogy a biztonsági változtatásokba nem kell beszállnom anyagilag. Ehhez nem állok elég jól pénzügyileg, és amíg a válásom végleg le nem zárul, nem is fogok. Mióta elhagytam Adamet, többnyire csak egyik napról a másikra élek, és nem egészen azért, mert olyan keveset fizetne a tűzoltóság, hogy ne tudnék belőle takarékoskodni jobban, hanem mert nem is akarok. Mondhatjuk, hogy ez is a továbblépésem része, a saját fejem után menni, most csak élek ahogy épp tetszik. Egyelőre így, aztán valamikor talán máshogy.
- Oké, Ryan, már világos. Igazad van – bólogatok, elismerve, hogy ez tényleg nem egy „Disney-mesedélután”. Ő a „rangidős”, a szakértője ennek a szituációnak, nyilvánvalóan az a legjobb mindenkinek, ha rábízzuk magunkat. Én is csak azt akarom, hogy biztonságban legyünk, és elsősorban, hogy Flornak ne essen baja. Az ezredes a saját határozott módján emlékeztet rá bennünket, hogy a veszély mennyire valóságos. Egy kicsit át is jár az idegesség emiatt, de gondolom éppen ez volt a cél. Elismerem, amikor Flor először beszélt erről, nem éreztem ennyire át. Talán mert azt mondta, a mostohabátyja még nem szabadult, majd csak a jövőben, hogy ez csupán egy feltételezés, hogy utána jöhet majd. Én legalábbis így értelmeztem. És amikor a saját bátyámmal, Leonnal beszéltem erről, igaz, nem részleteztem neki annyira ezt a helyzetet, sőt, azt sem vallottam be, hogy a lakótársamról van szó, de annyit felelt rá, hogy ha az FBI rajta van az ügyön, akkor biztos minden rendben lesz, ne foglalkozzak vele.
- Nekem nincs ellene kifogásom, hogy teszteld az önvédelmi tudásom, vagy hogy taníts valami újat – vonom meg a vállam, mert feltételezem, hogy ezért vetette így ide ezt az ajánlatot. Tesztelni akar, hogy mire vagyok képes. Gondolom, úgy véli, hogy ebben a helyzetben nem elég a tudásom, és lenne mit tanítania. Én viszont közel sem vagyok olyan öntelt, hogy azt higgyem, már nincs hová fejlődnöm. Ellenkezőleg. Önvédelmet tanítok, leginkább kezdőknek, általában heti két-három napon, de emellett folyamatosan képzem is magam, különféle stílusokban, és egyáltalán nincs ellenemre, hogy újabb fogásokat tanuljak el, ha valóban az a vágya, hogy leckéket adjon. Aztán viszont az ismét ellenkező Flor irányába fordulok.
- Ne aggódj, nem hagyjuk, hogy befelé fordulj. Ez most nem ugyanaz a helyzet, mint akkor volt. Már itt vagyunk neked többen is, nem csak Tío. És nem is kell, gondolom, folyton bezárva lenned, csak annyi, hogy mindig lesz valaki, aki figyel rád. Aztán meg a négy fal között is lehet jó programokat csinálni. És gondolj arra, hogy ez az időszak sem fog örökké tartani. Ryan és a bácsikád biztos kitalálnak majd valamit, hogy megszabadítsanak Marcotól, nem igaz? - fordulok a férfi felé megerősítést várva. Remélem, hogy így van, hiszen ilyen módon tényleg nem lehet túl sokáig élni anélkül, hogy az illető bele ne őrülne egy picit.
- Akkor mégsem lesz szendvics. - Egy sóhajtással kezdek mindent visszapakolni a hűtőbe, ahogy kiszedegettem. Tőlem aztán ehetünk sült húst is, csak csináljunk valamit, mert egyrészt tényleg megéheztem, másrészt valamivel valóban nem árt itt most már oldani a feszkót. - Csinálok mellé valami salátát, csak megnézem, mi van hozzá – ajánlom fel. - Viszont egy sört én is elfogadnék, ha nekem is jut – vigyorodom el. Ki tudja, Flor talán csak Ryannek őrizgeti a világos söröcskéit, akkor be kell érnem valami mással.








crazy




about you



mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Ryan & Rae y Flor Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
Ryan & Rae y Flor 7f719acbb32e9d36a64db4fc794f91a7a16847dd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Shes dangerous because she knows what it’s like to fall and get back up a thousand times. Rock bottom knows her name, and the only person who saved her is her. She is not afraid of breaking.”
★ családi állapot ★ :
Ryan & Rae y Flor 35428d135f75437cbf8af4cb11cba0a1d592ee03
You are all my heart ever talks about.


The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more, that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds. And that’s what youve given me. That’s what I’d hoped to give you forever.”
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Ryan & Rae y Flor 50e5f561b216ec691f30811742437fb44565bb76
★ idézet ★ :
Tell me not to do something and I will
do it twice and take pictures.”

You just have to trust your
own madness.”
★ foglalkozás ★ :
paramedic, medical student
★ play by ★ :
Chloe Bennet
★ hozzászólások száma ★ :
859
★ :
Ryan & Rae y Flor 5ad75ea398f77039fa5b48bc33ad47b03a4b8268
TémanyitásRe: Ryan & Rae y Flor
Ryan & Rae y Flor EmptyHétf. Júl. 08 2019, 15:56



Flor&Rae&Ryan
It is not the lead that makes a dog faithful.


Úgy tűnt, hogy másodjára a két lánynak is sikerült felfognia hat, amit mondok. Azt hiszem megértették, hogy nem akarok rosszat és, hogy minden, amit az ügyben teszek, az Flor biztonsága miatt van.
Eltökélt szándékom profin elvégezni a rám rótt feladatot és, hogy megvédjem Flort bármi áron. Meg is fogom, és az, hogy most ők ketten mit gondolnak, mit akarnak, mit szeretnének, elenyésző hatással vannak rám. Meg kell érteniük, hogy azt teszem, ami szükséges, akár tetszik nekik, akár nem.
Ezután azonban védencem egy kicsit érzelmesebb vizekre evez, amit az utóbbi időben mondhatni, hogy elég nehezen viselek.
Azt hiszem, akkor, azon a véres harctéren elveszítettem az érzelmeimet is a csapatommal vagy legalább is jó mélyre elástam magamban őket. Csak így élhettem túl.
Aztán meg már annyira hozzá szoktam érzések nélkül élni, hogy egy nálam már viselkedésforma lett. Ha pedig érzelmek, akkor jelen pillanatban csak is a dühről, haragról, bosszúvágyról, önvádról beszélhetek, ami viszont nem szép látvány, ha rólam van szó. Viszont így azt se igazán csípem, ha valaki érzelgősködni akar a társágomban.
Flor aggodalma és félelme természetesen érthető, a bezártságtól valóban be lehet kattanni, de ő nem lenne egyedül, itt van neki Rae.
Szerencsére a lakótárs kimondja azt, amire gondolok és szerencsére képes lecsillapítani Flort, legalább nem nekem kellett ezúttal.
- Na, látod, ahogy a lakótársad is mondja, itt most nem leszel egyedül. – jegyzem meg én is, most kivételesen helyeselve, amit Raelyn mond, hiszen nem hinném, hogy hagyná a barátnőjét befelé fordulni, sem azt, hogy megzakkanjon magányában.
- De tudod, szívesen bevállalom, hogy rám fogj egy fegyvert, ha az garantálja az épségedet.- teszem hozzá komoly arccal, hiszen nem igazán tartok a veszélyes helyzetektől, sem az életveszélytől. Még azt is bevállalnám, hogy valaki lepuffant, ha arról van szó, hogy ez a lány megmenekül. Ő megérdemli, hogy éljen én meg nem. Ezeket persze még véletlenül se mondom ki hangosan. Még csak az hiányozna, hogy két nő lelki tanácsokkal lásson el. Mert tuti, hogy azt tennék. Na nem!
- Ami pedig a kiképző órákat illeti, jöhettek mindketten. Ha rosszul alakulnak a dolgok, szükségetek lesz rá mindkettőtöknek. Habár Flornak már most is. – jegyzem meg kissé piszkálódva a ma estés balszerencsés eseményeire célozva. Van egy olyan érzésem, hogy nem fog rám hallgatni, hogy nem igazán látja be, mekkora veszélyben van az élete. Vagy, ha be is látja, nem akar korlátok közt élni, így legalább tudnia kell megvédeni magát.
- Igen, világos, és nem kérek poharat. – felelek, mikor végre a sörös témára térünk, majd amikor megkapom azt, leülök a kanapéra és fejemet a támlának döntve jólesően belekortyolok.
Hallom, de nem ragálok, amikor valamilyen húsról beszélnek. Nem vagyok válogatós, és talán már mennem is kellene, egyelőre mégsem mozdulok, hiszen tart még az italom.
- Vigyázzatok, mert még ideköltözöm, ha ilyen jól tartatok! – szólalok meg végül húzva az agyukat, habár sejtik, hogy ezt csak viccnek szánom.
Miután elkészül az a bizonyos hús, mégiscsak maradok és fogyasztok belőle, hiszen az illata ellenállhatatlan. A régi időkre emlékeztet, amikor még anyám főzött és együtt evett az egész család a hatalmas ebédlőasztalnál.
Most többnyire csak konzervkaját vagy gyorskaját eszek, esetleg rendelek valamit.
Szóval maradok és eszek. Azután beszélünk még pár szót a továbbiakról, de hamarosan úgy érzem, egyedül kell lennem, így elhagyom a terepet.





530;
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Ryan & Rae y Flor
Ryan & Rae y Flor Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Ryan & Rae y Flor
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ryan & Flor - Ki találta ezt ki?
» Ryan és Flor - Rosszul indult...
» Ryan Matthews
» this again? // Ryan & Heloise
» Say something! - Falcon & Ryan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: