New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 43 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 32 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Sierra Larson
tollából
Ma 11:13 am-kor
Caesar Harlow
tollából
Ma 9:57 am-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 9:51 am-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 9:15 am-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 8:55 am-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 8:55 am-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 8:55 am-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 8:52 am-kor
Shelley Lane
tollából
Ma 8:09 am-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Shane & Braxton Round 2. Túszdráma a Presbyterian Kórházban.
TémanyitásShane & Braxton Round 2. Túszdráma a Presbyterian Kórházban.
Shane & Braxton Round 2. Túszdráma a Presbyterian Kórházban. EmptyVas. Feb. 19, 2023 5:52 pm


Shane & Braxton
Legsötétebb mozdulataimat próbálom visszavonni,

de nem találok hozzá billentyűparancsot.




Nemsokkal azután, hogy a beszélgetés véget ért, a megfelelő biztonsági és rabszállítási kritériumoknak megfelelően vezették ki Braxtont a rabszállító autóba. Az autó hátsó részében egy 70x70cm-es golyóálló üveggel ellátott ablak volt, mely előtt rácsok voltak, hogy a szállítók hátra tudjanak nézni a rabra, de az ne tudjon betörni. Beültettük a rabtérbe, majd rácsukták az első ajtót, amit követett egy másik.
A kocsi lassan elindult egy szigorúan őrzött börtön felé, melyben a különösen veszélyes rabokat őrizték. Az autót egy rendőrautó kísérte, melyben ketten ültek. Biztos, ami biztos.
Mr. Braxton teljes nyugalommal ült a kocsiban. Nagyjából sejtette melyik börtönbe fogják vinni, így mikor közeledett a kocsi a cél felé összegörnyedt és szájába vette hüvelykujját. Ahogy csak kitelt tőle harapni és cibálni kezdte elég súlyosan roncsolva, de leharapni nem tudta. Felállt és a kocsi falához lépett. Amennyire csak tudta, elkezdte odacsapni a csonkot, hátha leszakadt. Egy ideig próbálkozott, mire végre le tudta harapni-törni az súlyosan károsodott ujjat, így már nagy nehézségek árán ki tudta húzni bal kezét a bilincsből. Szerencsére a forgalom zaja és a rádió, amit hallgattak elnyomta az akció hangját.
Ujja csonkja igen csak vérzett, fájt is kegyetlenül, de Cale Braxton sokat próbált ember volt, így ez volt a legkisebb gondja.
A kocsi leparkolt a börtön előtt, a szállítósok pedig rányitottak. Az ajtóban álló Braxton megmaradt négy ujjából kettővel beledöfött az egyik férfi szemeibe és rávette magát, amitől a földre kerültek. Jobb keze még bilincsbe volt, de pont a férfi fegyvere közelében, így át tudta tőle venni. A rabszállító kolléga tüzet nyitott rá, de mivel ép akkor akart lefordulni róla a lövés a bal vállát érte. Braxton átfordult a hátára és mellbe lőtte a támadóját.
A két rendőr kiugrott az autóból, szinte azonnal rálőttek a feltérdelő őrült bűvészre. Az egyik lövés sikeresen eltalálta Cale mellkasa és válla közötti részt, de nem engedte el a fegyvert. Visszalőtt, az egyik rendőrt fejbe lőtte, majd két lábra pattant és visszaugrott a kocsi szállító terébe a golyóálló ajtót maga elé rántva. Hirtelen ugrott ki a második ajtószárny helyére és onnan lőtte hasba, majd mellbe a rendőr társát.
Braxton gyorsan átkutatta a rabszállító sofőrt a bilincs kulcsok után. Tudta, hogy nem sok ideje van, hogy ne jöjjön rá az összes börtöntőr és ne jöjjön még több rendőr. A kulcsot megtalálta, bár négy ujjal játékos volt kinyitni a bilincset. Miután kiszabadította jobb kezét is átvette bele a kulcsokat és a többi bilincset is eloldotta. Magához vett egy másik pisztoly, amiben több golyó volt és egy tartalék tárat.

A börtönből megindultak kifelé a fegyveres őrök, Cale pedig gyors léptekkel kezdett neki a menekülésnek. Csonkolt ujja lüktetett a fájdalomtól, lőtt sebeiről már ne is beszéljünk. Néhány pisztolylövés majdnem eltalálta, de mázlija volt. A fegyveresek már-már hajtóvadászatszerűen rohantak a nyomába.
Fejében már pörögtek a gondolatok, hogy mennyi ideje lehet hátra, hogy a vérveszteség ne legyen úrrá rajta. Nem sok.
Első adandó alkalommal egy parkoló taxihoz lépett és beült hátra. A taxi arra várt, hogy a panelban tartózkodó utasa megérkezzen. Fegyverét a tarkójához nyomta.
-Indulj, vagy megöllek! GYERÜNK!
A taxisofőr a pillanatnyi sokk után azonnal csatlakozott a forgalomban résztvevőkhöz.
-Nem csináltam semmit!
-Tudom, nem is maga miatt vagyok itt. Hol az elsősegély doboz?
-Az ülés alatt. Kérem ne öljön meg.
-Eszemben sincs, akkor ki vezetne?
-Hová menjünk?
-Minél messzebbre innen. Keressen egy kórházat.
Cale előszedte a dobozt, levette véres narancsszínű felsőjét, majd amennyire csak tőle telt nyomókötést tett sérült ujjára, bár ez a tomboló fájdalmat csak fokozta. Lőtt sebeit is igyekezett lekötni nyomókötéssel.
A taxis egy kórháznál le is parkolt. Cale fegyverrel a kezében rontott be az aulába. Félre lökött mindenkit a recepciós ablaktól és mikor azok háborogni kezdtek egyet le is lőtt.
-Kuss! Mindenki kussoljon! Senki nem mozdul! Megölök mindenkit, ha csak a telefonjukért is nyúlnak! Az ajtó közeléből és az én közelemből is távozzanak! Gyerünk!
A recepciósra fogta a pisztolyát.
-Sebészt! Gyerünk szajha, most azonnal! Nem számít, ha betege van!
A nő falfehéren felelt is neki.
-Első emelet, 34-es ajtó.
Cale megiramodott az emeletre, de felfelé menet már érezte, hogy izzad és szédül. Tudta jól, mihamarabb ellátást kell kapnia.
Dörömbölni kezdett a sebészet ajtaján.
-Orvost! Most!
Az asszisztens gyanútlanul kinyitotta az ajtót, Cale pedig belökte és az orvosra nézett, aki ép egy sérült lábat látott el. A szökött rab gondolkodás nélkül lőtte fejbe a beteget, az orvos pedig dühösen, de rémülten ugrott félre.
-Gyerünk doki! Ellátást, most! Vagy megöllek és az asszisztensed is. Megölök mindenkit, aki itt van!-Ordított rá torka szakadtából.
Az orvos máris rendelkezésére állt, Cale pedig végig fegyvert tartott felé. Mindent alaposan megnézett, mielőtt még beadhatták volna neki. Gondosan ellenőrizte, hogy tényleg fertőtlenítőt és tényleg fájdalomcsillapítót akarjanak neki adni. Minden mozdulatot követett a sebek varrásától a kötözésig, mindent és az első gyanús mozdulatra is a ravasz felé nyúlt.

Pohárszám itta a vizet, miközben ráparancsolt az orvosra, hogy adja át neki a ruháját, így Cale Braxton rövidesen orvosi egyenruhában ballagott az aulába, bár még mindig nem volt százszázalékos.
Rendőrségi autók hadát látta az épület előtt, így menten elkapott egy ápolónőt és fegyver szorított a fejéhez. Kinézett a rendőrség felé.
Az ablakhoz ment vele, ami bukóra volt állítva. Szorosan a nő teste mögé húzódott.
-Ha bejönnek, megölöm. Sőt. Megölök mindenkit! Lehet maguk is le tudnának engem lőni, de én addig megölök itt több tucat embert. Megéri? De tudják mit? Alkuképes vagyok. Hozzák ide nekem Dr. Webstert. Csak vele vagyok hajlandó beszélni. Túl hamar ért véget a mi kis beszélgetésünk. Én még nem végeztem. Eddig maguk voltak előnyben. Ő volt előnyben. Megláncoltak mint egy harapós kutyát. Most szabad vagyok és úgy játszunk, ahogy én akarok.



...

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Shane & Braxton Round 2. Túszdráma a Presbyterian Kórházban. 3e536e2b4783292c20e638928f3c53fc0a0ee050
Shane & Braxton Round 2. Túszdráma a Presbyterian Kórházban. 5210d67b4eae833bd3b67092f819085945c6e9c7
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Shane & Braxton Round 2. Túszdráma a Presbyterian Kórházban. Tumblr_nj2uiiTUs81u9hjfao8_500
The psychopathic maniac mage clown
Shane & Braxton Round 2. Túszdráma a Presbyterian Kórházban. Tumblr_nj2uiiTUs81u9hjfao9_250
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Shane & Braxton Round 2. Túszdráma a Presbyterian Kórházban. F3eabfd38d5075352a054297801221296f35b92a
★ idézet ★ :
You are enough to drive a saint to madness or a king to his knees
★ foglalkozás ★ :
Bűnözésmenedzser; Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Marko Saaresto
★ hozzászólások száma ★ :
581
★ :
Shane & Braxton Round 2. Túszdráma a Presbyterian Kórházban. 52005ac0532b4a6ac33f4f07420fe3519e342faa
TémanyitásRe: Shane & Braxton Round 2. Túszdráma a Presbyterian Kórházban.
Shane & Braxton Round 2. Túszdráma a Presbyterian Kórházban. EmptyVas. Feb. 26, 2023 1:11 pm
The King of Hearts and a Cheshire Cat
PRESBYTERIAN Hospital

Threats, promises and good intentions don't amount to action
A mai napra már nem volt más dolgom, mint hazamenni, és valami finom késői ebédnek, vagy korai vacsorának szánt meleg étel után átvenni még a holnapi programokat. A szimpóziumra készült előadásom anyagát is folytatnom kell majd, de nem a mai nap. Egy ilyen ügy mindig rengeteg energiát kivesz az emberből. Ráadásul még annak tudatában is, hogy az ítélet borítékolható, nekem még is meg kell írnom a tárgyalásra az eddig tapasztaltakat, és noha meg van a magam véleménye erről az esetről, furcsán hatna a tanúk számára, ha én a vádlott kezelését szorgalmaznám, fel se vetve a kivégzését, és a bíró a végére még is ezzel zárná az ügyet. Kissé sértő, de én vállaltam el, így jobb híján teszem, amit az ország hatalma megkövetel. Emiatt Mr. Braxton sem neheztelhet rám, hisz vele ellentétben az én kezem a törvények által van megkötve.
Még le sem ülök az íróasztalom mögé, hogy nekiállhassak átnézni az emailjaimat, mikor csörög a telefon. Elsőre arra tippeltem volna, hogy a recepciós nővérke az, aki helyettesíti Nora-t, s aki annyira új a kórházban, hogy nehezen találja még meg a dolgokat. Különös módon ahelyett, hogy ott lévő kollégáit kérdezné meg, inkább engem hív fel. Oké, én mondtam a bemutatkozásunk során, hogy bármi problémája van, keressen fel bizalommal, és meg lehet valóban jobban tudom, hogy Nora mit hova tesz, ha az én betegeimről van szó, de még mindig észszerűbbnek tartom, ha a tőle néhány centire lévő kollégáját kérdezi meg. Csak hogy nem ő keresett. Ismeretlen szám volt, így érdeklődve fel vettem. A rendőrség hívott, ám most nem a bírósági üggyel kapcsolatosan vagy egy másik pszichoanalízis miatt, hanem, mert mint kiderült Mr. Braxton-nak valóban sikerült megszöknie. Nem tehetek hangos megjegyzést a mi rend őreinkre, és nem is látok bele a munkájukba, de úgy gondolom, ha mindenki olyan jelleggel végezné a munkáját, amit a szakma éppen megkövetel, ilyesmi nem fordulhatna elő. Az én kezeltjeimből maximum egy-két ember hunyt el, azok közül is, az egyikről kiderült, hogy valójában csak bujkált, a másik beteg gyógyíthatatlan betegséggel küzdött. Először nem értem, miért keresnek fel, mit tehetnék egy túszejtési ügyben, de hamar nyilvánvalóvá válik, hogy az ötlet adó, aki belement, hogy én próbáljak meg hatni a betegre, alkalmatlan a pozíciójára. Még is mi a biztosíték, hogy a túszok túlélik, vagy, hogy én alkalmas vagyok e a tárgyalásra. Erre meg vannak a speciális embereik. Én pedig hiába értek az őrült elmékhez, másképpen szolgálom az életmentést. Konkrétan öngyilkosságba hajszolnak, már pedig én nem szeretnék mártír lenni, annál többre tartom magam. A kétségbeesett háttér hangok azonban még az irodában is majdhogy nem kézzel foghatóak voltak. Nem csak tehetetlen rendőröket hallottam, de civileket, hozzátartozókat is, elvégre egy kórházról beszélünk. Nyilván a törvények nem róhatnak rám büntetést, ha visszautasítom, és úgy gondolom épeszű ember sem nézne rám ferde szemmel, ugyanakkor, ahogy máskor mikor valaki öngyilkosságot akart elkövetni és hajlandó voltam mindent félbehagyni miatta, úgy gondolom ez most sem történhet másként. Ha nem adom meg a lehetőséget, biztosan elbuknak.
Azért kabátom felvétele előtt írtam egy gyors üzenetet Nora-nak, hogy a későbbiekben tudjon róla mit kell tennie a betegekkel, ha én már nem lennék vagy elhúzódnának a tárgyalások. Igazából még vezetés közben is zaklatott a rendőrség, mert minden információval elakartak látni, plusz lényegében azt is megmondták, mi az, amit tennem kell. Nem azt mondom, a tanácsok mindig jól jönnek, de ha már az oroszlánok elévettnek a szakértelmem miatt, mert ők láthatóan képtelenek másként megoldani a dolgot, akkor nem kéne inkább pontosan emiatt rám hagyatkozni? Persze tévedhetek is, de kétlem, hogy ne lenne átlátszó tőlem, ha most olyan fogalmakkal jönnék, amik bizonyosan nem az én szakterületem, és sosem mondanám.
Nem engedték, hogy közel parkoljak le, és a kíváncsiskodó tömeg végett nagyon nem is tudtam. Mikor pedig kiszálltam, már körbe vettek a rendőrök és úgy vezettek a kapitányhoz, mintha valami komoly nyomozói kolléga volnék. Mint a filmekben. Elismételték mi az, amit tudunk, amit nem, és amit feltételezhetünk. Elmondták mi a cél, és mi az, ami esetleg előfordulhat ilyen körülmények közt és kevésbé tűnik elfogadhatónak. Igen, itt a járulékos veszteségekről papoltak, amiről én lehetőleg most hallani sem akartam. Ha már most azon törném a fejem, hogy hány embert érdemes beáldozni, veszett ügy, és akkor én nem is kellek. Nem csak mentálisan próbáltak felkészíteni, de amennyire tudtak védelmileg is elláttak. Nem tudom, hogy Mr. Braxton, pláne így sérülten milyen jól tud célozni, de egyenlőre most még csak azt érzem, hogy a golyóálló mellény csupán kényelmetlen, és aligha fog jó szolgálatot tenni. Bár Cale nem volt elég világos, hogy mit kíván idekintről beszélgessünk, vagy menjek be és szemtől szembe legyünk, de feltételezem az utóbbi. Ideges voltam, persze, de leginkább attól a frusztráló energiától, amit az épület körülötti emberek okoztak. Úgy figyelték minden mozdulatom, mintha valami díva volnék, aki belép a híres operaházba. Miközben pedig beléptem, arra gondoltam, hogy a kórház elég nagy, sok folyosóval, kijárattal. Aki tudta használni a lábát és nem kerül elé, az valószínűleg már kint volt. Kommandósok pedig nem csak a filmekben léteznek, sőt! Sokkal hajmeresztőbb dolgokra is képesek, amit nem mindig rögzít a fejkamera. Ezt egy kollégámtól tudom, aki börtön pszichológusként dolgozik. Ha nem kapok elsőre golyót a fejembe, az már jó pont nekem. Sokat pedig nem kellett sétálnom, talán egy emeletnyiit, kettőt, hogy rábukkanjak az orvosi köpenybe bújt, de már azt is vér áztatta fickóra, aki még mindig egy ápolónőt szorongatott. Aggódhatnék mindenki életéért, épségéért, és aggódom is, de ha krokodil könnyeket is ejtek, kétlem, hogy az fog segíteni rajtuk, így a fegyházban tett látogatásomhoz hasonlóan igyekeztem nyugodt maradni. Mikor szemtől szembe kerülünk, de jó pár méternyi távolság van még köztünk, a helyzethez méltóan felemelem kezeim megadóan.
- Mr. Braxton, beszélgetni akart. Miért gondolja, hogy most bármelyikünk is előnyben van ezzel kapcsolatosan? Vagy hogy volt. De mielőtt válaszolna, kérem engedje el a hölgyet. Úgy gondolom mindenkinek, beleértve magát is, kényelmesebb és biztonságosabb volna, ha elvonulnánk az egyik vizsgáló terembe és ott folytatnánk. Én hajlandó vagyok együtt működni, ha maga is. - szólalok meg első körben, s nos úgy gondolom, így az első percekben ez is elég lehet. Nem kezdtem el arról papolni, ami számára is nyilvánvaló, hogy a kapkodott, ideiglenes ellátás sem tudja meggátolni a szövődményeket. Sőt, a varratok minden mozdulatánál jobban s jobban felszakadnak, ami vér veszteséggel jár, s tekintve sérüléseit, nem kicsivel. Az ácsorgás, a közben elvesztett vér és a vérveszteség mennyiségét nem kontrolálló heves szívritmus csak ront a helyzetén. Egy időn túl még az adrenalin sem fog segíteni, mert, ha az agy feladja kimerültségében, a szív sem fog küzdeni. Nem azt mondom, hogy felajánlom neki korábban tanult orvosi ismereteim és ellátom, mert ahhoz egy komplett műtét kellene, de esetleg az megoldható, hogy inkább visszakerüljön a börtönbe, semmint, hogy itt vérezzen el. Ha nem együttműködő, nekem úgy is jó. Az állapotát tekintve nem sokára már látni is alig fog, így pedig csak nagy szerencsével tud majd eltalálni bárkit is.

livin' in new york




If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.
mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Shane & Braxton Round 2. Túszdráma a Presbyterian Kórházban. MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Shane & Braxton Round 2. Túszdráma a Presbyterian Kórházban. EmG9UYM Shane & Braxton Round 2. Túszdráma a Presbyterian Kórházban. LkC15oi Shane & Braxton Round 2. Túszdráma a Presbyterian Kórházban. MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Shane & Braxton Round 2. Túszdráma a Presbyterian Kórházban. Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Shane & Braxton Round 2. Túszdráma a Presbyterian Kórházban. 1wvUwqJ Shane & Braxton Round 2. Túszdráma a Presbyterian Kórházban. I5G5mou Shane & Braxton Round 2. Túszdráma a Presbyterian Kórházban. C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.

You become responsible, forever,
for what you, have tamed.

Shane & Braxton Round 2. Túszdráma a Presbyterian Kórházban. PXz6QDz Shane & Braxton Round 2. Túszdráma a Presbyterian Kórházban. 79pRgNo Shane & Braxton Round 2. Túszdráma a Presbyterian Kórházban. UaHIrQt
But if you tame me, then we
shall need each other. To me, you will be unique in all the world. To you, I shall be unique in all the world.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Shane & Braxton Round 2. Túszdráma a Presbyterian Kórházban. ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
599
TémanyitásRe: Shane & Braxton Round 2. Túszdráma a Presbyterian Kórházban.
Shane & Braxton Round 2. Túszdráma a Presbyterian Kórházban. EmptyVas. Feb. 26, 2023 3:07 pm


Shane & Braxton
Legsötétebb mozdulataimat próbálom visszavonni,

de nem találok hozzá billentyűparancsot.




Braxton visszavonult a terembe, ahol segítettek tompítani az állapotán. Elég ramatyul festett, hiszen csak tódozták, foltozták, nem hagyta, hogy rendes műtétnek vessék alá. Hiába öltözött át, a fehér ruha már vérfoltos volt. Viszont nem hallhatott meg. Annyi mindent túlélt már. Hosszú évek munkája van mögötte. Rengeteg minden esett már át. Soha nem jöhet el a vég.
Lassan felbukkant Shane is, aki rögvest az óvatoskodó, monologizálást választotta.
Braxton ezen már csak nevetni tudott.
-Most biztos örül is meg nem is, igaz? Hogy így láthat engem, de magának is itt kell lennie. Ha nem lenne fegyverem, már akár le is teperhetett volna és menthetné a sok ártatlan embert. Milyen hősies. Bejött ide. Bejött ide az oroszlán barlangjába. Csak, hogy ne bántsam az embereket. Ez is azt bizonyítja, hogy hatalmam van maga felett. Úgy rángatom dróton, ahogy kedvem engedni. De abban is igazam volt, amit ott mondtam önnek a kihallgatóban. Látja, megszöktem. Ára volt, de megszöktem és most itt vagyok. Irányítok. A rendőrök is és maga is úgy táncolnak, ahogy fütyülök, mert van itt pár jelentétkelen lélek.-Nevetett.
-Azt hiszi meg fogok halni, igaz? Talán igaza van. De inkább itt halok meg a csatamezőn, mintsem a villamosszékben, vagy méreginjekció által az igazságszolgáltatás keze által. Én döntöm el mikor és hogy akarok meghalni. De biztos tudni akarja, miért hívtam önt ide. Nem akarom megölni. Épségben fog innen kijutni. Kedvelem magát. És, akiket kedvelek, azoknak jó soruk van. Azért hívtam ide, mert vannak dolgok, amiket szeretnék elmondani és megmutatni.
A porondmester elengedte a nőt, aki kapott az alkalmon és távozott. Braxton az ajtó felé mutatott, majd lassú léptekkel elindult ki.
-Jöjjön. Azt mondta szeretné meghallgatni, hogy zenélek. Van itt egy zongora. A „jótékonysági koncerteken” szokták használni, amikor a kórházban tartózkodó betegeknek szoktak játszani. A kórházé, így ha valaki jön játszani rajta a betegeknek, akkor ezt szokták használni.
Elindult a zongora felé, de egyre jobban érezte, hogy fárad.
-De el kell ismernem... jól esik, hogy eljött hozzám.-Eresztett egy őszinte mosolyt a doki felé.-Volt bennem egy bizonyítási vágy. Meg akartam mutatni önnek, hogy mire is vagyok képes. Azt hittem könnyebb dolgom lesz. De naiv voltam. És most itt vagyok és minden bizonnyal haldokolom. Azok a zsaruk. Ha nem lettem volna annyira megláncolva, akkor nem tudtak volna ennyire meglőni. Ilyen átkozottul súlyosan. De nem tudtam elég jól mozogni ahhoz, hogy kitérjek a lövések elől. Talán úgy halok meg, mint Bruce Lee. Ha meghalok. De még sokáig szeretnék élni. Dr. Webster. Szerzett egy rajongót magának. Ha túlélem, látogatni fogom magát. Nem felejtem el.-Nevetett.-Sok kalandunk lesz. Sokat fogjuk egymást szórakoztatni. Mert ön a másik felem. Az, aki én sosem lehetettem és sosem leszek. Maga a megtestesült jóság, én pedig a földre szállt gonosz. Angyal és démon. Mi kiegészítjük egymást. Maga a tökéletes ellenfél nekem. A Nap és a Hold harca, de senki sem nyerhet. Vagy igen? Mi örökké játszhatunk, harcolhatunk, pedig egyikünknek el kell buknia.
Elérkeztek a zongorához.
-De nem tudom... a sorsom talán az, hogy itt bukjak meg. Itt és még ma. Mint a nagyok. Hitler, Napoleon, Koppány, Haynau, Ted Bundy, Dennis Rader és a többiek. Mindenkit a csúcson ért a bukás, a nagy sikerek előtt, vagy pont akkor, amikor beteljesültek. De a nagy művészek is... Látja, Mozartot is a csúcson mérgezték meg. Milyen ironikus.
Nagy nehez, de beült a zongora elé. Minden mozdulat fájdalmas volt, de csendben tűrte. A fegyverét félre dobta a földre.
-A nagy nemezisek. Igaz?-Vigyorog.-Én leszek James Moriarty, maga pedig Sherlock Holmes. Én leszek Red John, maga pedig Patrick Jane. Én leszek a Mester, maga pedig a Doktor. Olyan jókat fogunk szórakozni. De az élet kegyetlen. Tán olyan vagyok, mint Lucifer! „Mert az a sorsom, hogy harcaimban bukjak szüntelen!”
A mellkasa fölé fogott, amikor sebesült karját a zongora billentyűi fölé emelte.
-Mit játszak? Talán a Für Elise-t. Az most belefér. Régen nagyon szerettem, fiatalon a csengőhangom volt.
A gyilkos szuszogni és izzadni kezdett, de belekezdett a zongorajátékba. Mi tagadás, hibátlan volt.
-Ahol élek... ott is van zongorám. Oda is mehettünk volna, de lehet, hogy nincs annyi időm. Ki tudja. De az is lehet, ha kimentünk volna, egyből lelőttek volna.
Mikor befejezte a zongorázást, a zongorára támaszkodva állt fel, de kis híján vissza is hullott a székre. Tartotta magát.
-Hát a bakancslistádról egy dolgot kipipálhatsz.
Braxton Shane felé nézett, majd bement az egyik közeli rendelőbe.
-Nem! Nem fogom megvárni, hogy bejöjjenek és rajtam üssenek! Pedig annyi minden várna rám az életben! Ha meg kell halnom, akkor csakis a saját kezem által!-Fogta az etanolos üveget és levette róla a kupakot, majd belocsolta vele magát. Arcát, nyakát, mellkasát. A szék háttámláján álló orvosi köppenyben volt cigi és öngyújtó. Utóbbit kivette és meggyújtotta a magára locsolt alkoholt.
Azt már nem lehetett megmondani, hogy csak a vérveszteség és a stressz hozta ki belőle a radikális lépést, vagy tényleg ezt akarta. Annyi biztos volt, hogy fájdalmas kiabálásba kezdett, amikor égni kezdett.
-ÉN VAGYOK A GONOSZ, A GONOSZ PEDIG ÖRÖKKÉ ÉL!-Kiáltotta a doki felé.-SOSEM PUSZTULHATOK EL! A SÖTÉTSÉG MINDIG FELTÁMAD ÉS ÖRÖKLÉTŰ!

...

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Shane & Braxton Round 2. Túszdráma a Presbyterian Kórházban. 3e536e2b4783292c20e638928f3c53fc0a0ee050
Shane & Braxton Round 2. Túszdráma a Presbyterian Kórházban. 5210d67b4eae833bd3b67092f819085945c6e9c7
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Shane & Braxton Round 2. Túszdráma a Presbyterian Kórházban. Tumblr_nj2uiiTUs81u9hjfao8_500
The psychopathic maniac mage clown
Shane & Braxton Round 2. Túszdráma a Presbyterian Kórházban. Tumblr_nj2uiiTUs81u9hjfao9_250
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Shane & Braxton Round 2. Túszdráma a Presbyterian Kórházban. F3eabfd38d5075352a054297801221296f35b92a
★ idézet ★ :
You are enough to drive a saint to madness or a king to his knees
★ foglalkozás ★ :
Bűnözésmenedzser; Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Marko Saaresto
★ hozzászólások száma ★ :
581
★ :
Shane & Braxton Round 2. Túszdráma a Presbyterian Kórházban. 52005ac0532b4a6ac33f4f07420fe3519e342faa
TémanyitásRe: Shane & Braxton Round 2. Túszdráma a Presbyterian Kórházban.
Shane & Braxton Round 2. Túszdráma a Presbyterian Kórházban. Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Shane & Braxton Round 2. Túszdráma a Presbyterian Kórházban.
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Shane & Braxton - Rebirth. Only you, Dr. Webster
» Spinning ‘round and ‘round [Dick&Jenn]
» Khaled & Esther - horror a kórházban
» Shane and Lottie - I'm dying, Shane...
» Joanna és Braxton

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: