New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 21:07-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 20:45-kor
Dok Min-Joon
tollából
Ma 20:26-kor
Qadir Abbar
tollából
Ma 20:16-kor
Rosina Calloway
tollából
Ma 20:06-kor
Sonny Hirata
tollából
Ma 19:47-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 19:46-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Ma 19:42-kor
Cosette Delgado
tollából
Ma 19:38-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Movie night with a slice of pizza
TémanyitásMovie night with a slice of pizza
Movie night with a slice of pizza EmptyPént. 6 Jan. - 17:00

Esther and the Griffins
Ending the toxic cycle within your own life isn't easy. When you don't come from a healthy family, you do your best to ensure a healthy one comes from you.

Mindy, velem ellentétben nem tudta értékelni a csendet. Velem ellentétben neki nem is volt négy öccse és az egykeségét akarta azzal kompenzálni, hogy bele akart volna vonni a mindennapjaiba, amiből kihátráltam azzal, hogy most dolgozom. Azt is indokként fogalmaztam meg, hogy az öcséimért kellett mennem az iskolába, hogy felvegyem őket, vagy hogy Lucast kellett elvinnem orvoshoz, mert már megint összeszedett valamit az oviban. Végeláthatatlan kör volt, amibe vagy belemásztam, mintha csak óriáskerék volna, vagy akár ki is szállhattam volna az egészből. A második sosem volt opció, anyámat nem hagyhattam magára a fiúkkal, mert akkor a következő nap már a hírekben lettek volna benne Griffinék. Mindy, a nevével ellentétben nem hajlott a magamutogatásra, ma mégis a számára lazább témaköröket érintettük.
- ... azt mondta, hogy ilyen estéje még sosem volt. Tudod, három órán keresztül csináltuk, Tea, három órán keresztül! - dicsekedett el vele, a hanghordozásából tudtam, hogy közben fülig pirult. Ő olyan lány volt, akinek a szülei semmit sem engedtek még. Tizennyolc volt, amikor életében eljöhetett velem először inni, de akkor is csak alkoholmentes sört választhatott és este tízre haza kellett vinnem. Megeskedtek. Furcsa, hogy már több, mint egy évtizede ismerem. Eddigre a legtöbben már kikoptak. - Elkísérsz majd brazil gyantára? Azt mondta, hogy rám férne - hozakodott azzal az ötlettel elő, amire nem voltam felkészülve. Mármint tőle biztosan nem.
- Hogy mégis mit mondott? - akadtam ki hirtelen, még a rongyot is kiejtettem a kezemből, ahogy némileg a portalanítással voltam elfoglalva, de csak azért, mert a könyvespolcnak nevezett szerkezeten az ujjamat végighúzva jöttem rá, hogy ideje volt már rendet tenni. Múlt héten is ezt mondtam. Akkor is megcsináltam.
- Henry! - sipított bele a beszélgetésbe a háttérből Lucas, aki már legalább húsz perce azon ügyködött, hogy a bátyja kártyáit tépte szét. Nem volt sok, és drága sem. De attól még az az ő franciakártyája volt. Valószínűsítem ezt Henry megunta és kirakta a közös szobából az öccsét. Lucas-ból hamarosan kitört a sírás, ami nem volt sem kedves, sem andalító dallamú. A tenyeremet a homlokomnak támasztottam, mialatt hosszan fújtam ki a levegőt.
- Hát, azt mondja, hogy olyan vagyok, mint Chewbakka - biztos voltam abban, hogy nyakig vörösödött a túloldalon. Ilyen részletekre azért én sem voltam kíváncsi.
- De azért képes volt három órán keresztül.. - folytattam volna, ha egyrészt nem szirénaként visítva közeledett volna felém Lucas, túlságosan is nagy feneket kerítve a bátyja igazságtételének és kevesebb gondot fordítva arra, hogy örüljön annak, Henry legalább nem lökte fel vagy ütötte meg, ahogy szokása volt. Néha túlságosan is hirtelen volt a gyerek, aminek a levét Lucas itta meg. - Vársz egy kicsit, Min? - meg sem vártam a válaszát, már guggoltam is le Lucashoz, aki ahelyett, hogy megölelt volna, beleharapott a kézfejembe a legkedvesebb ördögi vigyorral az arcán, ami ha fájt is, gyengéden toltam el magamtól és adtam a kezébe a rongyomat, hogy azzal menjen egy kört. Az összes megörökölt játéka szanaszét hevert a padlón, a fiúk már megint képtelenek voltak megtalálni a szennyestartót a fürdőszobában, a teregetésről már ne is beszéljek. Ha tippelnem kellene, a családi programjuk náluk a Bennyvel történő lógásban merült ki most is, ahelyett, hogy egyszer normálisan hazakeveredtek volna.
- Átdobom majd, hogy vagyok szabad és ha szeretnéd, elkísérlek - úgy két hét múlva. Igazából a mai napon kívül nem tudtam, hol is áll a fejem, de legalább az öcséim káoszát igyekeztem összekapkodni. Az ajtón felhangzó kopogásra egy dömperrel és két alsónadrággal a kezemben egyenesedtem fel, kifújva az arcomból is a kósza hajszálaimat. Még egy pillanatot kértem Mindytől, aki szusszant a szavaimra. Nem olyan volt a kopogás, mint Camé, ezért is indultam meg, hogy hosszú másodpercekkel később nyissak ajtót, ahol Estherrel kerültem szembe.
- Ó! - Nem néztem le a kezemben tartott két boxerre. Az egyiken Bart Simpson virított, a másik csíkos volt. A dömper legalább egyben volt. - Hát te? Szia, Esther, ne haragudj! - elálltam az útjából, hogy beljebb tudjon lépni a csodás Griffin-lakba. Eldobtam egy kupacba a kezemben tartottakat, csak hogy mindent, ami szanaszét volt hagyva a lakásban, mint a hangyák, szorgosan elpakoljak. Kidobtam a kukába edényeket a pultról, a mosogatóba csúsztattam az asztalon hagyott koszos tányérokat és csak kószán néztem el a majdnem meztelenül szaladgáló öcsémre, akin csak egy a varrás mentél apró lyukas Thomas, a gőzmozdonyos alsó volt. - Bocsánat... most értünk haza nem rég és.. még nem volt időm elpakolni mindent. Hogy vagy? - a szavaim közben is jártak a kezeim a rendért, Mindy hangja pedig hangosabban csengett a kihangosított telefonban.
- Helló, Esther. Mindy vagyok! - ja, igen, még mindig vonalban voltam. Esther mondta korábban, hogy ma jön? Próbáltam kutakodni az agyamban bármiféle emlékért ezzel kapcsolatban.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Movie night with a slice of pizza
Movie night with a slice of pizza EmptySzer. 11 Jan. - 19:58


Esther  & Griffins
??? --

Aaliyah nem jelent meg a találkozónkra, ebből már lassan szokás lesz, ami nekem egyáltalán nem tetszik, de tehetetlen vagyok. Nincs eszköz a kezemben, amivel irányíthatnám, aminek segítségével jobb belátásra bírhatnám. Egyre távolabb kerülünk egymástól, egyre rosszabbul érzem magam miatta, nem akarom elfogadni ezt a döntését, de annyira magába fordult, hogy bármit mondhatok, folyamatosan falnak ütközöm. Negyedszerre hívom, de még mindig nem csönget be a telefon. Remélem, hogy nem történt semmi baj, csak a szokásos felelőtlensége, a nemtörődömsége, a felém irányuló mérhetetlen haragja akadályozza meg abban, hogy találkozzon velem. Belekortyolok a teába, amit már lassan egy órája kortyolgatok a sütiző egyik félreeső sarkában. Már eltüntettem egy croissant és egy citromszeletet, mert én naív abban bízom, hogy Aaliyah eljön, csak késik. Másfél óra telt már el azóta, hogy először hívtam telefonon és a helyzet még mindig változatlan. Mérhetetlen szomorúság és fájdalom uralkodik el testemben ahogy lassan realizálom, hogy most már biztosan nem fog eljönni. Nem kíváncsi az anyjára. Sok érzés kavarog bennem, sok kérdés amire szeretnék választ kapni, sok fájdalom, és harag. De nem ijeszthetem el azzal még ennél is jobban, hogy mindent rázúdítok. Kiiszom a virágmintás csésze tartalmát, majd a számla rendezése után kilépek az utcára. Mindkét kezem zsebembe csúsztatva sétálok a buszmegálló irányába. Csak lassan lépkedek, mert abban reménykedem, hogy még felbukkanhat. Tudom, hogy nem jön már el, de anyai szívem azt hiszem örökké reménykedni és bízni fog.
Sok gondolat kavarog a fejemben, bárcsak lenne varázserőm, hogy egyetlen csettintésre megszüntessem ezt a problémát. Általában büszke vagyok a megoldó képességemre, de Aaliyah esetében minden képességem elhagy. Tanácstalan vagyok. Cipőm sarka hangosan koppan a betonon, miközben futólépésben szaladok át a zöld lámpánál, kissé ingerülten kerülgetve az embereket. Miért kell ebben a városbn, mindig ekkora forgalomnak lenni? A buszmegálló helyett azonban a másik irányba fordulok. Szükségem van egy kis feltöltődésre, gyermeki szeretetre, kikapcsolódásra. Igaz, nem jelentettem be magam előre, de remélem, hogy ez nem akkora bűn, hogy elzavarjanak.
Néhány perc innen a Griffin lakás, és mivel már közel egy hónapja nem találkoztam a gyerekekkel, itt az ideje bepótolni. Aaliyah nem kér az anyjából, más pedig örülne, ha az anyja jelen lenne. Megszaporázom lépteimet, csak az egyik pizzázó előtt állok meg, hogy két nagy doboz parti pizzával gazdagodva haladjak tovább az úticél irányába. Ha engem nem is látnak szívesen ki tud nemet mondani két hatalmas doboz pizzának?
Mielőtt bekopognék a lakásba, még néhány másodpercig csak fülelek, a bentről kiszűrődő zajok szerint káosz uralkodik odabent. Széles mosolyra húzódik a szám majd bekopogok.
- Szia Teagan! köszöntöm a legidősebb Griffint. Megölelném, de tele van mindkét kezem a hatalmas dobozokkal. Amint kitárja előttem az ajtót belépek. Tekintetem azonnal megakad a félmeztelenül szaladgáló Lucason, akinek a világon semmi gondja nincs és látszólag azt sem érzékeli a külvilágból, hogy vendég érkezett. A kupi nem érdekel és nem is zavar, nekem is voltak kicsik a gyerekek, tudom, hogy milyen káoszt képesek csinálni akár egy óra alatt is.
- Kérlek ne szabadkozz! Nem beszéltük meg, hogy jövök, csak éppen itt jártam a környéken és gondoltam felugrom. Hoztam pizzát! ha eddig nem tűnt volna fel a kezemben tartott kartondoboz.
- Szia Mindy! köszönök kicsit hangosabban a telefonba. A pizzákat leteszem a konyhaasztalra.
- Láttam, hogy nyílt egy fánkozó a sarkon. Szerinted az egyik fiú leszaladna venni egy dobozzal? A pizzát jó lesz elnyomtatni valami édessel. intézem szavaimat a lány felé miközben lehajolok, hogy összeszedjem az asztal alatt heverő építőkockákat.
- Gondoltam megnézhetnénk a Hotel Transilvaniát, legutóbb mondta Lucas, hogy nem láttátok. Bűnös dolog. csóvalom meg a fejem.





Hypothesis

When love hurts you, dare to love again.
When a friend falls, dare to be the first to extend a hand. When there is darkness, dare to be the first to shine a light. When there is injustice, dare to be the first to condemn it.
mind álarcot viselünk
Esther Selassie
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Movie night with a slice of pizza Tumblr_n97yr1DWgl1sgzu21o6_250

Movie night with a slice of pizza Tumblr_inline_nq7o51kPre1rjsuj6_250
★ kor ★ :
45
★ elõtörténet ★ :
Movie night with a slice of pizza Tumblr_inline_nq7o4fPPRo1rjsuj6_250
Shine bright like a diamond
♫ :

Sweet home Alabama

Where the skies are so blue
Sweet home Alabama
★ családi állapot ★ :
Elvált
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Movie night with a slice of pizza Tumblr_inline_nq7o4mvaor1rjsuj6_250
★ idézet ★ :
“Other times, I look at my scars and see something else: a girl who was trying to cope with something horrible that she should never have had to live through at all. My scars show pain and suffering, but they also show my will to survive. They're part of my history that'll always be there.
★ foglalkozás ★ :
Pénzügyi elemző
★ play by ★ :
Zoe Saldana
★ szükségem van rád ★ :
Jason
Sebastian, my ex
★ hozzászólások száma ★ :
73
★ :
Movie night with a slice of pizza Tumblr_inline_nq7o4uJ45Q1rjsuj6_250
TémanyitásRe: Movie night with a slice of pizza
Movie night with a slice of pizza EmptyPént. 20 Jan. - 21:10

Esther and the Griffins
Ending the toxic cycle within your own life isn't easy. When you don't come from a healthy family, you do your best to ensure a healthy one comes from you.

Sosem tudtam, mi az az igazi magány, mert ha akartam, ha nem, a közösség tagja lettem és egészen kicsi koromtól kezdve ott lófráltam apámék körül, akik már akkor pókereztek, amikor még csak állni sem tudtam. Erre azért emlékszem ennyire tisztán anyám elmondásaiból idézve fel, mert amikor apám veszített, azt hangosan tette, fröcsögve szidva el mindenkit és megvádolva mindenki mást, hogy csaltak. Sosem tudott veszíteni és sosem akart veszíteni. Azon az estén szereztem a már nagyon is halovány heget a bal oldalon a hajvonalamnál, mert az eldobált Budweiser dobozokkal játszottam, apám pedig dühében belerúgott kettő másikba, ahogy az újabb játszmában is alulmaradt a fiúkkal szemben, csak azzal nem számolt, hogy azok útjában voltam. Nem azt sajnálta, hogy a saját lánya feje vérzett, hanem azt, hogy haza kellett küldenie a fiúkat, ráadásul otthon maradt egy bőgő kisgyerekkel. Szerintem ezt a mai napig sem bocsátotta meg nekem, már ha nem itta volna el az összes agysejtjét az évek alatt. Megismer, int nekem az utcán, akkor a kislánya vagyok, igyekszik dicsérni és anélkül is büszke rám, hogy tudná, mit is csinálok az életemmel konkrétan, de ha tehetem, akkor inkább elkerülöm őt. Anyámat sem igazán értem, ahogy újra és újra képes volt megbocsátani apám hülyeségeit és mintegy ezeket a kibéküléseket mindig egy következő gyerek születésével jelentette be. Vagyis, az már a végeredmény volt, a kilenc hónappal későbbi állapotok jobb esetben. Henrynél mínusz három hét, Lucas pedig még egy héttel tovább élvezhette az anyja melegét, akinek már elege volt az ötödik terhességből. Csak egyszer kérdeztem meg tőle, amikor Henryvel hét hónapos terhes volt, hogy minek fekszik össze apámmal, akkor az arcomon csattant a tenyere. Utána leginkább csak sajnáltam azért, amiért apám még mindig képes volt rá hatni és ugyanúgy behódolt az alfahímnek, ha csak egymás közelében jártak.
Ha pedig nem apám társaságát kellett elszenvednem, akkor a fiúknak odalent volt mindig egy-egy kedves, vagy épp csipkelődő megjegyzése, ahogy Susanék sem hagyták, hogy elkallódjak. Ha látták, hogy valamiért nem vonom össze a szemöldökeimet, nem intek nekik vagy nem válaszolok a kérdéseikre, akkor megalakították az intervenciós csoportot és addig rágták a fülem, ameddig el nem pakoltam és be nem hívtam őket ebbe a romhalmazba, hogy meghallgassák, mi nyomta épp a lelkem. Bármennyire is idegesítőek voltak néha, bármennyire is akartam néha elköltözni innen, a családjuk része voltam. A lányukként kezeltek és vigyáztak ránk. Amennyire rohadt néha ez a környék, annyira is volt összetartó. Ezt az ismerős biztonságot pedig nehezen adja fel az ember, nem igaz?
Grace állandó nyúzása, hogy ideje lenne a saját lábamra állnom és elköltözni innen, hátrahagyni ezt a borzasztó felfordulást, tudom, hogy valószínűleg soha nem fog megvalósulni, és már nem csak Grace, hanem Mindy is rázendített. Nem ma, ma éppen az ő sztorija a legfontosabb mindkettőnk életében, amit előbb Lucas, aztán pedig az ajtón felhangzó koppanások szakítottak félbe. Az ajtóban viszont nem a megszokott ismerős alak állt, hanem Esther.. Esther? Reméltem, hogy a pánik érzete, amiért és ahogy kinézett a lakás, nem ült az arcvonásaimra, kelletlenül invitáltam be őt és már azon járt az agyam, hogy mit tüntethetnék el kevésbé látványosan, mintha nem épp a szemétdomb kellős közepére érkezett volna pikniket tartani. Nem szégyelltem... annyira, de életem legboldogabb napját élném meg, ha egyszer az életben tiszta, elpakolt és rendezett lakásba tehetném be a lábamat hazaérve. Az viszont egy olyan álom lesz, ami megint csak nem fog megvalósulni úgy, hogy a rendet leginkább csak én preferáltam. A viszonylagos rendet.
Elálltam Esther útjából, hogy le tudja pakolni a dobozokat, miközben azon gondolkodtam, hogy mivel érdemeltük meg a nőt, mert hát a pizza mindenki kedvence volt ebben a lakásban, de szerencsére - mondhatom azt és lehetek önző most - kevesebben voltunk itthon. Nem mintha Charlie vagy Mason nem tolna le azért, ha nekik nem hagyunk legalább egy-egy szeletet.
- Akkor még jó, hogy elkaptál itthon minket- legalább már tudom, hogy nem nekem van memóriakiesésem és nem felejtettem el őt. Így kevésbé ciki. Még gyorsan egy konyharuhával letöröltem a pultot is, mielőtt a dobozok rákerültek volna, csak akkor eszmélve fel a figyelmetlenségemen, amikor bemutatták egymást a lányoknak. - Basszus! Mindy, visszahívlak. Úgyse tudod kiszagolni a pizzát telefonon keresztül! - jól hallhatóan közölve indultam el a kütyüért és szakítottam is meg a vonalat, még elkapva azt, ahogy Mindy jajj, basszus, ne már, pedig nyalnám szavai még eljutottak hozzánk. A farzsebembe csúsztattam a telefont, miközben Esther a fánkokat említette meg.
- Henryvel szerintem jobban járnánk - nevettem fel halkan, ránézve Lucasra, aki a kisgatyájában éppen az egyik nem rég lerúgott és még csupa mocsok cipőmért nyúlt le és emelte azt a szájához, hogy megkóstolja. Olyan hirtelen mozdultam felé, hogy megrezzenve lekonyult a szája, de még épp időben el tudtam őt kapni, kiszedve a kezéből a csukámat. - Határozottan. Lucas lehet, hogy az ajtókitámasztókat hozná el onnan - vigyorogtam, eddig tartott a legkisebb öcsém hisztije, mert huncutul rávigyorgott Estherre, intés helyett pedig puszit dobott felé.
- Még nem - emelkedtem fel. - A legtöbbször olvasok nekik, nem mintha annyira jól narrálnék. Meg.. borzalmas műsorok mennek a tévében és nem igazán akarom látni, ahogy a tini mamik epizódjait nézik, vagy a hisztis menyasszonyokat, akik azt se tudják, hogy mit akarnak - megforgattam a szemeimet.
Henry úgy lépett ki a szobájából, mintha a trónját keresné.
- Szia! - mint a kopó, szimatra állt rá és meg sem állt a pultig, ahol futólag megölelte Esthert. - Nekünk hoztad? - már nyitotta is fel a dobozt, hogy a következő pillanatban a szájából a pizza szelet lógjon ki. Mintha sosem evett volna. Nem csak pizzát, de amúgy sem semmit. Mint egy ragadozó, úgy kezdte el falni a tésztát, szinte meg sem rágva, csak nyelve azt.
- Jézusom! Henry! - tudom, az Úr nevét szádra ne vedd, vagy valami hasonló, ahogy a nagyi csapott rá a számra, ha éppen JézusAtyaIstent mondtam káromkodás helyett. - Mizu? - teli szájjal kérdezte Esthert. Megáll az eszem!


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Movie night with a slice of pizza
Movie night with a slice of pizza EmptyPént. 10 Feb. - 12:37


Esther  & Griffins
??? --

Mindig szerettem volna nagy családot, három – négy gyereket is szívesen neveltem volna, de az élet úgy hozta, hogy ez nem adatott meg nekem. Félreértés ne essék, boldog vagyok, hogy van két egésszéges lányom, talán csak a sok vetélés miatt maradt bennem az az űr, amit azóta sem pótolta semmi. Én magam is nagy családban nőttem fel, négy nővéremmel együtt hatalmas szeretetben és tiszteletben neveltek minket a szüleink. Példamutotó házasságuk volt, ami egészen addig tartott, amíg apát el nem ragadta a rák. Ez a másik dolog, amit nem sikerült megtapasztalnom, az őszinte, sírig tartó házasság. A mai világban ez már szentimentalizmus, régimódi divat, hiszen ki vágyik házasságra, arra, hogy egy ember mellett éljen le sok sok évet, hiszen könnyebb mindig újabb és újabb kapcsolatokban keresni az újdonságot. Nekem azonban más az értékrendem, más elvek szerint nevelkedtem és bár nem tudtam kitartani a mostanra már ex férjem mellett, valahol még mindig hiszek abban, hogy van sírig tartó szerelem. Romantikus alkat vagyok, ez tagadhatatlan. A Griffin gyerekek nagyon közel állnak a szívemhez, felfogadtam saját magam amolyan pótanyukájuknak, hiszen arra nagy szükségük van. Nekem pedig jól jön az a szeretet ami a legkisebbektől felém árad.
Tudtam, hogy nem lesz könnyű Aaliyah-val a válás miatt, de arra egyáltalán nem számítottam, hogy ennyire visszautasító lesz a saját szülőanyjával szemben. Fáj ez a viselkedés, de nem akarom ráerőszakolni magam. Úgy érzem magam, mint egy fegyvertelen katona a csatatér közepén.
Nem előre mgefontolt szándékkal jöttem a Griffinekhez, egyszerűen csak úgy érzem most szükségem van egy kis szeretetre, hogy feltöltődjek. A lányom visszautasítása újra és úja megsebzi a lelkem. Mivel nem jelentkeztem be előre, kicsit izgulok, hogy esetlek nincsenek itthon, de enenk ellenére feltankolok két nagy doboz pizzával, bízban abban, hogy nekem egyedül kell megennem őket a hotel szobám magányában. Nem tenne jót az alakomnak.

- Ne haragudj, hogy csak így rátok törtem. szabadkozom Teagan-nek. Ez a lány maga a csoda. Kitartó, céltudatos és amit megtesz ezekért a hálátlan kis srácokért azt sok anya nem képes megtenni a saját gyerekéért. Szerencsések a fiúk, hogy ilyen csodálatos nagytestvérük van, minden elismerésem. Ha már ennyire egyedül van a gyerekek nevelésében, mert sajnos az anyja képtelen felelősséget vállalni- így az a legkevesebbm hogy néha besegítek. Apróságokban, de remélem, hogy ez is hatalmas segítség neki.
Nem vagyok finnyás egyáltalán, azt gondolom, hogy a káosz és a rendetlenség együtt jár azzal, ha valakinek kisgyerekei vannak, így engem aztán egyáltalán nem zavar a szanaszét heverő játékok, a ragacsos pult vagy a mosatlan a kagylóban. Ez az élet velejárója. Nevetve figyelem ahogy az említett lurkó éppen a koszos cipőt készüli felfalni. A gyerekek mindig mindent képesek megnyalni, megkóstolni, megrágni.
- Ezt teljesen megértem. A TV bizonyos korosztálynak egyáltalán nem való. Biztos nem könnyű egy gyereket egyszerre lekötni. Nekem külön-külön voltak kicsik a lányok, de mégis nehéz volt. Mese nézés után elvinném a legkisebbeket a közeli játszótérre ha nem bánod. ma egész nap rá érek, ezek a gyerekek pedig feltöltenek energiával, szeretettel és erre szükségem van. Ma kivételesen.
- Henry! Szia! ölelem át a kamasz fiú derekát, hogy egy gyors puszit nyomjak a feje búbjára. Tudom, tudom ez már nagyon ciki. - Nektek hát. Jó étvágyat! vigyorgok rá, amint éppen ráveti magát a pepperonis pizzára. - Gondoltam meglátogatlak, nézünk valamit, pizzázunk. és leveszek egy kis terhet a nővéretek válláról, de ezt már csak gondolatban teszem hozzá a monológomhoz. - Ha az a pizza bemászott a szádba, civilizáld meg magad kérlek és szaladj le a fánkoshoz a sarokra. Azért már nem tudtam beugrani. borzolom össze a haját.
- Teagan, amíg a fiúk kicsit összeszedik magukat mondd, miben segíthetek? nem vendégeskedni jöttem hanem azért, hogy a hasznára legyek.
- Hogy vagytok? Anya?





Hypothesis

When love hurts you, dare to love again.
When a friend falls, dare to be the first to extend a hand. When there is darkness, dare to be the first to shine a light. When there is injustice, dare to be the first to condemn it.
mind álarcot viselünk
Esther Selassie
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Movie night with a slice of pizza Tumblr_n97yr1DWgl1sgzu21o6_250

Movie night with a slice of pizza Tumblr_inline_nq7o51kPre1rjsuj6_250
★ kor ★ :
45
★ elõtörténet ★ :
Movie night with a slice of pizza Tumblr_inline_nq7o4fPPRo1rjsuj6_250
Shine bright like a diamond
♫ :

Sweet home Alabama

Where the skies are so blue
Sweet home Alabama
★ családi állapot ★ :
Elvált
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Movie night with a slice of pizza Tumblr_inline_nq7o4mvaor1rjsuj6_250
★ idézet ★ :
“Other times, I look at my scars and see something else: a girl who was trying to cope with something horrible that she should never have had to live through at all. My scars show pain and suffering, but they also show my will to survive. They're part of my history that'll always be there.
★ foglalkozás ★ :
Pénzügyi elemző
★ play by ★ :
Zoe Saldana
★ szükségem van rád ★ :
Jason
Sebastian, my ex
★ hozzászólások száma ★ :
73
★ :
Movie night with a slice of pizza Tumblr_inline_nq7o4uJ45Q1rjsuj6_250
TémanyitásRe: Movie night with a slice of pizza
Movie night with a slice of pizza Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Movie night with a slice of pizza
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» pizza is my drug
» 'yo order a pizza?
» Alcohol, drugs and pizza
» Pizza Party! Bi & Lucas
» Pizza for lunch - Anita & Francesca

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: