New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 71 felhasználó van itt :: 6 regisztrált, 0 rejtett és 65 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Dawn Gilberson
tollából
Ma 6:33-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 1:26-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 0:55-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 0:53-kor
Joseph Brewster
tollából
Ma 0:52-kor
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:04-kor
Lora Spencer
tollából
Tegnap 21:16-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Tegnap 20:59-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

Phiravich Amarin
TémanyitásRe: Phiravich Amarin
Phiravich Amarin EmptyVas. 13 Nov. - 13:01
Phiravich 'Vic' Amarin
Elkelt

Play by
a képen Bie Thassapak Hsu
Születési hely
New York City, USA
Kor
30
Lakhely
Bronx, Queens, vagy más?
Szexuális beállítottság
amit csak szeretnél
Családi állapot
szingli - kapcsolatban - házas
Csoport
hivatal - munkások - üzlet
Történetünk
Állítólag minden családban az elsőszülött gyerek a legintelligensebb. Akármennyire is szeretnék tiltakozni és azt mondani, hogy az én bátyám ugyan nem intelligens, mert még az evésre és a focimeccsre sem tud egyszerre figyelni a tévében, végső soron mégis el kell fogadnom ezt az állítást. Arról pedig, hogy ha a konyhai képességeiden múlna az életed előbb halnál meg, mint én egy lakatlan szigeten, egyszerűen csak ne beszéljünk.
Talán a korodból adódik és abból, hogy neked van a legtöbb tapasztalatod, de egyben te is vagy a legösszeszedettebb. Bekerültél az egyetemre, majd diplomát is szereztél - és a többiekkel kötött fogadásunkat megcáfolva nem arra használtad ezt a lehetőséget, hogy eszméletlenre idd magad minden buli alkalmával. Elköltöztél és még fontos állást is kaptál egy nagyvállalatnál, ami miatt mindenki olyan büszke rád, hogy lassan már csak azért is kritikát érdemelsz, hogy ne szállj el nagyon a képességeidtől és saját kitartásodtól, mert bizony, mint ahogy minden embernek, neked is van hibád.
Lehet, hogy én vagyok a túlságosan pesszimista, de Vic, mintha minket, a családodat tekintenéd a legnagyobb hibádnak. Szeretnélek megvédeni magam előtt és a családunk véleményével szemben is és azt mondani, hogy biztos csak találtál magadnak valakit, azért nem jössz már olyan gyakran, de mi van akkor ha az a rossz megérzésem fog beigazolódni, hogy szégyellsz minket? Hangosak vagyunk, neveletlenek, határozottan nincs túl sok pénzünk és egyikünknek sincs túlzottan kiemelkedő eredménye bármiben is - hacsak nem lehet az öcsénknél nagy dolognak tekinteni, hogy valahogyan megúszta, hogy elkapja a rendőrség közszeméremsértésért.
Te tanítottál cipőt kötni, a nyakadba vettél amikor kicsi korunkban kosaraztunk és te mondtad nekem azt is, hogy ha oviban valaki gilisztának hív, akkor ne várjak arra, hogy az öcsénk megverje az illetőt, hanem én törjem be az orrát. Akkor is megdicséred a főztömet, ha undorító íze van, mert szerinted fontosabb, hogy milyen élmény fűz a gasztronómiához, mint hogy kibírja-e az ételt a gyomrod, ami amúgy is vasból lehet.
Nem tudok rád igazán haragudni a viselkedésed miatt, mert magam sem értem pontosan, hogy mi folyik itt, de ha tényleg kevésbé szeretnél bennünket, mert túlléptél rajtunk és a mi szintünkön, akkor nehezen tudnék neked megbocsátani. Lehet, hogy feleannyit sem nyomok súlyban, mint te, de hidd el, nem felejtettem el, hogy mit tanítottál arról, hogy hogyan kell betörni valaki orrát. Talán az téged is magadhoz térítene, ha most pont én esnék neked.

/ Dee szép szavai után nem sokat tudok hozzáfűzni, csak hogy nagyon-nagyon várunk Téged mindketten. Phiravich Amarin 1402181525 Jó sok mindent leírtunk, ami remélem meghozza a kedvedet a karakter megalkotásához, ha pedig akadna még kérdés, akkor állunk rendelkezésre mindketten PM-ben. Épp ezért gyere, kedves legidősebb Amarin!  szívecske

livin' in new york



So this is how it goes
Well, I would have never known And if it ends today I'll still say that you shine brighter than anyone And If you run away now Will you come back around?
mind álarcot viselünk
Priya K. Amarin
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Phiravich Amarin 45bfcd836a8277f34cc7552cee9de47bffbfea6c
Phiravich Amarin 7b27c4fed74ebd8dcc6f3f4a7d28a8f772013daf
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Where's my fucking teenage dream?
If someone tells me one more time "Enjoy your youth," I'm gonna cry I'm anxious, and nothing can help And I'm so tired that I might Quit my job, start a new life
★ családi állapot ★ :
Phiravich Amarin E0e886c9afbdb1e3628f6bbd629727795772e6aa
Hey, baby, I think you're really dope
Don't know why I should ever leave your side 'Cause this is love, right? I wrote a note and left it in your pocket Kissing in the taxi cab 'Til the driver gives us dirty looks
★ lakhely ★ :
East Tremont | Bronx
★ :
Phiravich Amarin F63cc5a61047a6acc9a9b3761b4fa95a512e55e1
★ foglalkozás ★ :
mozi pénztáros
★ play by ★ :
Davika Hoorne
★ hozzászólások száma ★ :
43
★ :
Phiravich Amarin 0599ae9a62022b9c110dd0f69a744967305b3e07
TémanyitásPhiravich Amarin
Phiravich Amarin EmptyVas. 13 Nov. - 12:17
Phiravich 'Vic' Amarin
elkelt

Play by
Bie Thassapak Hsu
Születési hely
New York
Kor
30
Lakhely
Bronx/Queens?
Szexuális beállítottság
rád van bízva
Családi állapot
szingli/kapcsolatban/házas
Csoport
hivatal/üzlet/munkások
Történetünk
Amikor anya az ikreket várta, mi pedig még pici gyerekek voltunk - te már annyira nem, hiszen komoly hat éves fiatalember voltál - apa elnevezett bennünket mackó testvéreknek. Mivel te vagy a legidősebb közülünk és az a feladatod, hogy megvédd a testvéreidet, grizzly lettél. Csak, hogy a hierarchia érzékelhető legyen a családunkban: én vagyok a nagyimackó, mert egészen kicsi korom óta zsémbes vagyok. Emiatt mi gyerekként sokat veszekedtünk, azonban, mint a két idősebb testvér, kötöttünk egyfajta szövetséget az ikrek ellen, akiket válogatott módon szívattunk annak idején. Most már fellelhetőek másféle szövetségek is a családunkban: te vagy együtt az öcsénkkel és az apánkkal. Én pedig a család női tagjaival. Emiatt az otthonunk mindig hangos, valamin folyamatosan összekapunk, mivel nagyon különböző személyiséggel rendelkezünk mind, ezek pedig sok esetben kiütköznek. Egy dolog volt szent és sérthetetlen nálunk: az összetartás.
Emiatt hiába költöztél már el - te egyedül közülünk - folyamatosan visszajársz az otthonunkba. Nyilván nem függ össze azzal, hogy valahol teljes mértékben életképtelen maradtál és egy tál rizst nem tudsz megfőzni, ezért hazahoz a beled... Biztos nem erről van szó! És nem ez az oka annak sem, hogy folyamatosan a konyhában lebzselsz, amikor hazaérek az egyetemről.
A művészethez fűződő viszonyomat talán te voltál az, aki a legjobban ellenezte, viszont nyíltan ezt sosem fejezted ki. Amikor idővel már nem fejlődtem többet és kezdtek elfogyni a lehetőségeim, egyszerűen a vállamra csaptad a kezed és kikérted magadnak azt a sértést, amit a fejemhez vágtak. Mert a te húgod nem lehet tehetségtelen. Ugyanezt csináltad, amikor az öcsénket verekedésen kaptad az iskolában. Nagyon szeretjük apát és támaszkodunk rá, de amióta felnőttünk, te vagy az, akire nagyon számít az egész család.
Okos vagy, szorgalmas, emiatt sikeresen elvégezted az egyetemet és a körülmények ellenére ahogy élünk - nem vagyunk mélyszegénységben, de azért négy gyerek mellett nyilvánvalóan számolniuk kellett a szüleinknek a pénzt - most pedig kaptál magadnak egy állást traineeként egy vállalatnál. Tudjuk, hogy ez fontos neked, ezért próbáltunk minden körülmények között melletted lenni ezt illetően. Örülünk a sikereidnek és a boldogságodnak, azonban emiatt egyre kevesebbet látunk, mivel minden idődet próbálod a munkába fércelni. Fontos neked az előrejutás, mindig törtető személyiség voltál. Talán közülünk benned volt meg a legjobban az indíttatás arra, hogy kitörj abból az anyagi helyzetből, amiben benne vagyunk. Ezt a részét mi, kisebb gyerekek nem annyira láttuk át, szimplán boldogok voltunk a tudattól, hogy itt vagyunk egymásnak. Emiatt az utóbbi időben észrevettem, hogy kerülni kezdtél minket és haragszom rád. Nem azt mondom, hogy elkezdett széthullani a családi idill, de határozottan érezhető, hogy valami sajnos nincs rendben.

// Saját részről nagyjából ennyit gondoltam, Priusz majd még érkezik némi kiegészítéssel a karaktert illetően. A név szeretnénk, ha maradna, de ha neked nem tetszik, akkor tudunk egyeztetni. Mindenképpen P betűs, thai nevet akartunk választani, amit lehet becézni. A kor fix, a pb ugyan választható, de szeretnénk karakterhűek maradni ami miatt 30+os, thai fiatalembert tudunk elfogadni, nem pedig más ázsiait arcnak. Ezen kívül a hirdetésben szereplő leírtakat nagy rugalmassággal kezeljük, szívesen várjuk az ötleteidet.  Phiravich Amarin 1404455205 Ha úgy van, nyugodtan hozd a barátnődet/feleségedet hiszen minél többen vagyunk a plotban, annál izgalmasabb játékaink lehetnek. Nagyon várunk.  szívecske Ha érkezel pm-ben jelentkezz és cserébe ajándékként tudunk nyújtani neked egy gif pack-et.  :zöldi:

livin' in new york



In my civilization, you're the king and the queen
I'm praying at your altar, if you know what I mean, everything I've been missing, you've been serving up in your kitchen, no, I'm not even superstitious, but I'm feeling you're something vicious, it's automatic, you know I just gotta have it, I'll make your body a habit, you know there's some kind of magic
mind álarcot viselünk
Yindee N. Amarin
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Phiravich Amarin FsrhDww
Phiravich Amarin XiXWk0a
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
Maybe I'll just be fucked up forever
Should have figured myself out by now, and I don't want to tear myself open, no, but it's hard to care when you bleed out, so won't you break me down, break me down, make me get better, I confess I'm a mess, some kind of error, well, maybe I was destined to disappear
★ családi állapot ★ :
Phiravich Amarin MvaJ3d9
It was a bad idea, calling you up
Was such a bad idea, I'm totally fucked, it was a bad idea, to think I could stop, was such a bad idea, I can't get enough, it was a bad idea, needing you so late, was such a bad idea, 'cause I can't think straight, it was a bad idea, to bring you back home, was such a bad idea, I need to be alone
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Phiravich Amarin UoF7zxI
★ foglalkozás ★ :
tanársegéd - pincérnő
★ play by ★ :
kitty chicha amatayakul
★ hozzászólások száma ★ :
34
★ :
Phiravich Amarin IoRNWde
 
Phiravich Amarin
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Phiravich 'Vic' Amarin
» You mae me wanna die ~ Phiravich & Yindee
» priya k. amarin
» Jaidee Amarin
» instagram.com/dee.amarin

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: