New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 50 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 41 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 10:26 am-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 9:47 am-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 7:59 am-kor
Jeremiah Cross
tollából
Ma 7:26 am-kor
Pierre Duval
tollából
Ma 7:00 am-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 11:17 pm-kor
Sebastian Nolan
tollából
Tegnap 10:48 pm-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 9:47 pm-kor
Flynn Eagleton
tollából
Tegnap 9:35 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
221

You mae me wanna die ~ Phiravich & Yindee
TémanyitásYou mae me wanna die ~ Phiravich & Yindee
You mae me wanna die ~ Phiravich & Yindee EmptySzomb. Jan. 21, 2023 11:36 am

Phiravich & Yindee
- Egy ötödiket nem teszel mondjuk ide? – mikor megéreztem az öcsém ujjait, az enyhén elálló füleimen, amin egyébként még csak épphogy nem világított át a fény – vagy talán mégis, erre a kérdésre valószínűleg Jad tudna válaszolni, mert ebből a perverz kölyökből kinézem, hogy az egyik fétise a nagytestvérein fogást találni – enyhén szólva is felforrt az agyvizem.
- Neked nincs valami dolgod ma? – a kezemben tartott, apró zöld hajcsatot most már úgy fogtam, mint egy fegyvert és csak arra vártam, hogy használhassam, ha nem tűnik el időben az útból. Az idegesítő kistesók aranyosak úgy ötéves korukig, de az öcsém már testileg bőven elhagyta azt a bizonyos élettani határt, amíg még hajlandó voltam megtűrni a viselkedését. Maga a tény, hogy évek óta a hobbija undorító bugyikat venni nekem karácsonyra, és Priyával ennyire másak lettek… Nem tudom mit rontottak el a szüleim, de valószínűleg négy gyerek hatalmas teher volt nekik, emiatt a legkisebbre már nem maradt se idejük, se energiájuk. Ha jobban belegondoltam, szerintem a világ összes emberének nincs annyi lelkesedése a hülyeség iránt, mint Jaideenek, de ha ezt az orra alá dörgölném, ő azt is győzelemnek gondolná. Én pedig egy ilyen örömöt már csak azért sem vagyok hajlandó neki megadni, ó nem Én!
- Ha nem mész arrébb, akkor a seggedbe fogok csípni vele – egy határozott ütéssel majd némi lökdöséssel próbáltam magam előtt terelgetni a vihogó öcsémet, aki tovább szövegelt nekem arról, hogy a bátyánk lemondott valami programot, ezért áthívja majd mind a két barátnőjét és haza ne merjek jönni nyolcnál előbb. Állítása szerint Priyával és anyáékkal már megbeszélte a dolgot, de én észben tartottam, hogy majd jeleznem kell nekik a bejelentését, mert a végén még kellemetlen meglepetésben lesz részük. A saját lelki békém érdekében pedig azt tartottam a legjobb megoldásnak, ha egyáltalán nem kérdezem meg, hogy az öcsémnek miért van kettő barátnője és pontosan mit tervez csinálni velük, meg egyáltalán miért tudnak egymásról.

- Mehet még abból a tejszínhabból bőven – kedvesen próbáltam meg az egyetemi büfésünket instruálni arra, hogy esélye legyen elkészíteni a bátyám szája íze szerint a kávét. Mivel nem indokoltam neki, hogy pontosan kinek lesz az ital, meg tudtam érteni, hogy furcsán nézett rám. Egyrészt már valamennyire fejből tudta az órarendem, és hamar kitalálhatta a csuklómra ragadó gipszből, hogy ma dolgom volt a szobrászainkkal is, csak éppenséggel előbb elengedtem őket, mert fáradtak voltak és a portát éjszakára kinyitották nekik, hogy tudjanak haladni a kiállításra szánt darabjaikkal. A festményekkel valahogy mindig hamarabb megvoltak és bár én sem rajongtam annyira a szobrászatért, mert gyengék voltak hozzá a kezeim, muszáj volt egy-két vállalható darabot benyújtanom az évek során, amíg még az alapdiplomámért küzdöttem. Most a doktorin már nyilvánvalóan más a helyzet, de igyekeztem megértő lenni a saját tapasztalataim miatt is a diákjaimmal és a kreativitásukat figyelembe venni, mivel a művészeti vonalon sokszor ezt felülírja az a szabályosság, amit alapvetően elvárnak a tanáraink.
- Szakítottál a pasiddal? – halkan nevettem el magam a kérdésén, aztán csak megcsóváltam a fejem és kértem egy Americanot meg pár szendvicset és csokit is a rendelésem mellé. Mondhatjuk úgy is, hogy azzal a feltett szándékkal raboltam le a kis helyiséget, hogy Vic és én együtt töltjük az ebédidőt.
Jártam már korábban a munkahelyén, ezért felismertek a portán. Megértettem én, hogy ő miért költözött el abból a bolondokházának csúfolt katlanból, amiben mind együtt éltünk – beleértve a páromat is, aki egyébként nem volt túlságosan megtűrt személy otthon – de emiatt egyre kevesebbet láttuk őt. Az elején még hazahordta a seggét, hogy egyen meg kávézgasson anyáékkal, de idővel már elmaradtak ezek a találkozók, én pedig aggódni kezdtem azért, hogy egyáltalán életben van-e még. Soha nem gondolkoztam el azon, hogy melyik testvérem áll a legközelebb hozzám, mert Priya volt az egyetlen húgom, akivel tudtam olyan dolgokat is csinálni, amit a fiúkkal nem, Jad hülyeségeit néha én is viccesnek tartottam, meg aranyos volt tőle, amikor meg akarta verni Brodyt csak azért, mert én szakítottam vele, és ettől szomorú lettem. Ugyanakkor Vic volt az egyetlen olyan testvérem, aki idősebb nálam és egy kicsit úgy éreztem magam, mintha az utóbbi időben kihúzták volna a talajt a lábam alól. Nekem kellett gondoskodni a kistestvéreinkről, akik bár felnőttek voltak, attól függetlenül még túl fiatalok ahhoz, hogy ne kelljen megvédeni őket. Ekkor megértettem, hogy pontosan milyen teher hárult a bátyánkra és tudni akartam, hogy vajon ezért nem jár haza, vagy mi az oka a dolognak. Mikor kinyílt az iroda ajtaja, ahol dolgozik, láttam a kifelé áramló embereket, és körülbelül Hulknak éreztem magam, amikor a bátyám elé álltam a magassarkú cipőmben. Én voltam a legalacsonyabb a családban, de a cipőmnek hála így tökéletesen szemközt tudtam nézni vele.
- Szép napot és jó étvágyat mindenkinek – udvariasan mosolyogtam a munkatársait, majd megböktem Vic mellkasát és a fejemmel intettem a hely felé, ahonnan éppen menekülni próbált – Befelé. Hoztam neked kaját.
786 ne tessék engem kerülni, kérem  You mae me wanna die ~ Phiravich & Yindee 2588409867  charlotte sands - dress   ruha


In my civilization, you're the king and the queen
I'm praying at your altar, if you know what I mean, everything I've been missing, you've been serving up in your kitchen, no, I'm not even superstitious, but I'm feeling you're something vicious, it's automatic, you know I just gotta have it, I'll make your body a habit, you know there's some kind of magic
mind álarcot viselünk
Yindee N. Amarin
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
You mae me wanna die ~ Phiravich & Yindee FsrhDww
You mae me wanna die ~ Phiravich & Yindee XiXWk0a
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
Maybe I'll just be fucked up forever
Should have figured myself out by now, and I don't want to tear myself open, no, but it's hard to care when you bleed out, so won't you break me down, break me down, make me get better, I confess I'm a mess, some kind of error, well, maybe I was destined to disappear
★ családi állapot ★ :
You mae me wanna die ~ Phiravich & Yindee MvaJ3d9
It was a bad idea, calling you up
Was such a bad idea, I'm totally fucked, it was a bad idea, to think I could stop, was such a bad idea, I can't get enough, it was a bad idea, needing you so late, was such a bad idea, 'cause I can't think straight, it was a bad idea, to bring you back home, was such a bad idea, I need to be alone
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
You mae me wanna die ~ Phiravich & Yindee UoF7zxI
★ foglalkozás ★ :
tanársegéd - pincérnő
★ play by ★ :
kitty chicha amatayakul
★ hozzászólások száma ★ :
34
★ :
You mae me wanna die ~ Phiravich & Yindee IoRNWde
TémanyitásRe: You mae me wanna die ~ Phiravich & Yindee
You mae me wanna die ~ Phiravich & Yindee EmptyPént. Feb. 10, 2023 5:09 pm

Chapter 1
What is life's greatest illusion?



Vannak napok amikor egész egyszerűen csak húzza az embert a munka, olyan erővel vonja, hogy az észre sem veszi a teher alatt az idő múlását. A már-már robotszerűen élt életben a monotonitás minden színt kiöl. És bizony, ez alól a bolondos, kétlábon járó szerencsétlenség sem kivétel. Ilykor olyan, mintha a kalandok tennék őt élővé amikor nincsenek, mikor Fortuna nem szórakozik vele akkor… hát, ez van. Komolyság, színtelenség, professzianaluzmus a hatalmas, egész világra kiterjedt vállalatnál, melybe tökéletesen, kaméleon módjára olvad bele ő is. Mint kiskatona követi a parancsokat, végzi a dolgát és így, a boly szorgos tagjaként elkezd… elfásulni. Szerencsére ilyenkor mindig számíthat a barátaira, akik visszahozzák őt a szivárványos világba. Különben is, komolynak lenni nem Vic feladata, arra ott van a triumvirátus másik férfi tagja. Ám, amikor ők nem elérhetőek vagy nem kerülnek kapcsolatba egymással néhány napig, olyankor egyszerűen elkerülhetetlenné válik a baj. Persze, volt épp elég izgalom a múlt héten mikor egy bizonyos helyre Kellett mennie ebédidőben a főnöke különleges igényeit kielégíteni. Apropó igények. Az ebédszünet szent és sérthetetlen, a nap legfontosabb és legszebb része. A szürke a fekete-fehér gépezetben, ami ma sem volt másként. Legalábbis Vic erre számított, ám meglepték. Még pedig nem is akárki. Muhaha! Most lehull a lepel.
Phiravich az irodájában tartott megbeszélést három kollégájával meg egy másikkal telefonon keresztül, mikor elérkezett a mindenki által nyálcsorgatva várt időpont. A legszebb idősáv. Egyeseknek. Olykor. Most se lett volna másként. Szépen nyugodalmasan befejezték a tárgyalást. Az összekészített doksikat szépen helyre tették, átadták egymásnak majd a diskurzus végeztével szépen elindultak kifelé. Még Vic se maradt a helyén aktákat rendszerezni és felkészülni a délutáni randevúra a főnöknőjével. Az anyatigris eszébe sem volt, most még. Sőt! Lélekben már a szint egy másik pontján állt. Kettőt tippelhesz, hogy hol. Nem. Nem a mosdóban, bár tény, elég sokat szokott ott is lenni. Tekintve hányszor kell nadrágot cseréljen egy héten.
Egy ismerős hang ütötte meg a fülét és rántotta vissza a képzeletbeli konyhából, ahol az a finomság várta amit barátja készített neki pár napja. Őt említette korábban. Az egyetlen aki néha még főz erre a kétlábonjáró szerencsétlenségre. Ha rajta múlna egy egyszerű rántotta összedobásával felgyújtaná az egész lakást. Igazából ez megtörtént, fogjuk rá, de az egy másik történet. Vissza kanyarodva a jelenbe, Vic lelke egyszerűen visszaugrott a testébe, miközben megfordult a női hangszín irányába.
- Mégis mit keresel itt? – fordult vissza és lépett közelebb kikerekedett szemekkel. Ez igen. Gorombábban nem is indíthattál volna. Neked is helló. Szia Dee!
- Priya mondott valamit? – ha nem ismerném, megütném, de a helyzet az, hogy éhes emberrel ne kezdjen az ember. Ettől függetlenül, ez a támadás egy kissé túlzás – Nem… Nem kellene itt lenned.
Igen. Tudjuk. Nem szereted ha a munkahelyedez “zaklatnak”, senki se, de azért ne edd meg szegény lányt. Nem szeretném ha a biztonságisnak kellene felnyitnia a hasad, hogy kiszedje onnan a hugodat.
Csúnya. Csúnya Phiravich.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
You mae me wanna die ~ Phiravich & Yindee
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Phiravich 'Vic' Amarin
» Phiravich Amarin
» do I wanna know? | Vic & Priya
» chaotic { Angelo & Yindee }
» same scent ~ Lana & Yindee

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: