New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 38 felhasználó van itt :: 8 regisztrált, 0 rejtett és 30 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Stop tripping, you're tripping off the power
TémanyitásRe: Stop tripping, you're tripping off the power
Stop tripping, you're tripping off the power EmptyCsüt. Szept. 15 2022, 19:38
Daewon Yang
Szabad

Play by
Park Hee Soon
Születési hely
Dél-Koreán belül valahol
Kor
52-54
Lakhely
Queens
Szexuális beállítottság
heteroszexuális
Családi állapot
házas(ságtörő)
Csoport
üzlet
Történetünk
Nem ismerjük egymást. Én vagyok a legkisebb fiad - remélem - tizennyolc voltam, amikor magadhoz vettél. Máig érthetetlen tény nekem, hogy miért tetted mindezt, mivel nem vagyok jó tanuló, nem akarok egyetemre menni, ráadásul túl tehetséges gyerek sem vagyok, a cégvezetésre pedig teljességgel alkalmatlan. Minden bizonnyal ez volt az oka annak, hogy bár valószínűleg volt fogalmad arról, hogy miként nőttem fel, mégsem lépted meg mindezt korábban.
Anya talált egy olyan bizonyítékot, ami után már nem tudtad tovább elhallgattatni őt és a legjobb döntés amit hozhattál az volt, hogy előadod a jó apát, aki egy bántalmazó anya mellől kiemeli a fiát és a mostohatestvérei közé löki.
Nem nagyon beszélünk egymással, próbállak elkerülni, te pedig valójában nem tervezel velem semmi különöset, csak próbáltad azzal elütni a pletykákat, hogy nagylelkűen megadtad nekem azokat a dolgokat, amiket anya elvett tőlem. Talán nem hívlak apának, nem szeretlek és nem is ismerlek, de általad kaptam testvéreket, lettek nagybátyáim és hosszú idő után először éreztem azt, hogy nem vagyok felejthető, hogy számít ki vagyok és lehetek önmagam. Furcsa paradoxon az, hogy mennyire megkeserítetted az életem már csak azzal, hogy megfogantam, hogy mennyire nem tudok hozzád kapcsolódni, mégis neked hála történtek jó dolgok velem... De ez a tényen, hogy csalod a feleséged és nem foglalkozol a gyerekeiddel, nem fog változtatni. Nem leszek hálás neked, mert a döntést, hogy jóban lesznek velem a testvéreim, nem a te hatásodra hozták meg. Valószínűleg, ha megtudnád, hogy a saját nememhez vonzódok, akkor elszabadulna körülöttünk a a Pokol. Viszont már nem vagyok annyira gyenge, mint amikor először találkoztunk és talán én is ellenszegülnék neked, mert tudom, hogy azok az emberek, akiket a családodnak vallottál annak idején, inkább lennének mellettem, mint melletted.

/ Azon kívül, amit Bray leírt, én a magam részéről ennyit tudtam hozzátenni, mivel nem lett nagyon kidolgozva az édesapa és Sky kapcsolata, de amint megjössz, ezen tudunk majd változtatni, szívesen elkezdek veled ötletelni bármiről.  szemöldök Ezenkívül még várhat téged Dan, Jamie, illetve a kisebbik lányod bekopogtatott hozzánk, jelenleg még készülő státuszban van, szóval a csajok hirdetését hagyom bent a kódban, amit itt tudsz elolvasni. Egyszerűbb ha regisztrálsz és megkeresel minket üzenetben, mert a plot szövevényes, sok karaktert tartalmaz, ami miatt nem kevés izgalom vár téged mellettünk. Összességében rugalmasak vagyunk, tehát ha nem is ígérjük a legjobb kapcsolatokat a papával, nem zárkózunk el attól, hogy a plotok esetleg változzanak a jövőben, de ehhez neked is meg kell érkezned, mind várunk rád  Stop tripping, you're tripping off the power 588428555  

livin' in new york



One more moment of this silence
The loneliness is haunting me, and the weight of the worlds getting harder to hold up, it comes in waves, I close my eyes, hold my breath and let it bury me, I'm not OK and it's not alright, won't you drag the lake and bring me home again

Braylen Yang imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Skyler Kade Yang
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Stop tripping, you're tripping off the power NKV22N2
Stop tripping, you're tripping off the power SvOveGd
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
I wanna dance till my legs break, I wanna love till my heart aches, I want the cause of my death, and I'll laugh with my last breath
❝ let's grow old, and die young ❞
★ családi állapot ★ :
Stop tripping, you're tripping off the power W8A03i3
Open your eyes, hold my hand every day
I'm the one you've been dreaming of we wanted this time so badly, babe

❝ now be with me, Baby, you and I ❞
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Stop tripping, you're tripping off the power ZssGSvu
★ foglalkozás ★ :
diák, büfés
★ play by ★ :
choi beomgyu
★ hozzászólások száma ★ :
53
★ :
Stop tripping, you're tripping off the power 7SBvhKI
TémanyitásStop tripping, you're tripping off the power
Stop tripping, you're tripping off the power EmptyVas. Júl. 24 2022, 14:59
Daewon Yang
Szabad

Play by
Park Hee Soon
Születési hely
Dél-Koreán belül valahol
Kor
52-54
Lakhely
Queens
Szexuális beállítottság
heteroszexuális
Családi állapot
házas(ságtörő)
Csoport
üzlet
Történetünk
Nem tisztellek. Nincs ezen mit tagadni, hiába vagy az apám. Sosem értékeltem igazán, amit neked köszönhetek, de talán épp azért nem keversz le nekem egy istenes pofont, mert így válok olyanná, amilyen Te magad is vagy. Az egyetlen fiad... Vagyis az egyetlen, aki a házasságodban született.

Nem vagy jó ember. Tudod, hogy pénzzel mindenkinek a száját be lehet fogni és nem félsz kihasználni, hogy van hatalmad megtenni ezt. Megcsaltad a feleséged, akinek hosszú évekkel ezelőtt hűséget esküdtél és ha ez lenne az egyetlen bűnöd, akkor sem tudnám elnézni ezt neked. Mert közben született egy másik fiad, akit az egész világ elől rejtegetni próbáltál; akinek az anyját Te kergetted az őrületbe a felelőtlen ígérgetéseddel, hogy egyszer majd egymáséi lesztek. Sosem érdekelt téged annyira Skyler anyja, hogy egy őszinte szó elhagyja a szádat. Amikor pedig kezdett végtelenül kellemetlenné válni a helyzet, emeltél le még egy kis pénzt a számládról, hogy egy újabb lyukat tömj be vele. De vannak olyan repedések a családunk kis szövetén, amit már nem old meg a pénzed.

Arról például hogyan fogsz gondoskodni, hogy a legidősebb lányod úgy adtad férjhez, hogy azóta is minden napja szenvedés? Gondolod, hogy az üzlet érdekében azokat is felhasználhatod, akiknek a jövőjéről neked kellene gondoskodnod? Nem, Daewon Yang, Te csak magadra gondolsz.

Az önzőséged miatt azonban elkezdtél hibát hibára halmozni. Előbb a házasságtörés, aztán a céged vezetőinek elvesztett bizalma... Mi lenne, ha kiderülne, hogy nem csak a titkárnőt fűzted, hanem az offshore számláidat is lelkesen tömöd a Neoyangtól elsikkasztott pénzzel? Mit gondolsz, hogy rákenheted majd az egészet az unokaöcsédre és fütyörészve lépsz túl azon a pusztításon, amit magad körül okoztál?

Nem félsz, hogy az a stabilnak tűnő kártyavár, amit régóta építgetsz már, egyik pillanatról a másikra összeomolhat a szemeid előtt?

/ Nagyon röviden tömören ennyit tudok mondani első körben az úrról, de persze rengeteg részlet van még a tarsolyomban, illetve millió kapcsolódási szál, akik szintén várnak (gondolom Stop tripping, you're tripping off the power 618794435) téged, mint például: Skyler, Dan, Jamie. De van neked két szép lányod is, akiknek a hirdetését itt találod - és biztos vagyok benne, hogy lenne még sok olyan plot, ami érdekes lehet számodra.
Biztos elég sok szürke folt maradt a karakterrel kapcsolatban, amire szívesen válaszolok PM-ben, illetve egyéb ötlet, óhaj sóhaj, vagy javaslat esetén is rendelkezésre állok.
Nem látom előre, hogy valaha is rózsás lenne a kapcsolat apa és fiú között, de ha nyitott vagy a spicy játékokra és arra, hogy ne legyen könnyű az életed akkor Te vagy az én emberem. Nagyon várlak (várunk), szóval gyere csak gyere! Stop tripping, you're tripping off the power 3673325056

livin' in new york



Never lose control, but I get close to it
I'm just tryna make the most of it Live each day like it's the last 'Cause you never feel the moment 'til it's passed Know, there's danger in the lesson learned Slow down before you crash and burn

Skyler Kade Yang imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Braylen Yang
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Stop tripping, you're tripping off the power 44808c9ec5844680c9181e8aa8841a3d74336484
Stop tripping, you're tripping off the power Da832d4afaf3c24842c6087a14afe1b1fce1772e
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
Trapped inside the narrowed ideals
I better run, better run Please don't care about me, it's okay Let's go crazy until the sun rises I wanted to forget, I wanted to erase I run away, run away, run away, yeah
♫ :
f*ckboy ; off ; decapitation ; criminal ; lit
★ családi állapot ★ :
Stop tripping, you're tripping off the power 79eade63a983ecccf863762c99975fbf3154b354
We can take it fast or slow
Sit back and enjoy the show Come to my party Say "BRB" to me once more You, only you, be my VIP You, going B-I-G with me anyway If it is unavoidable, let's D-I-E together
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Stop tripping, you're tripping off the power B7f4495af92a98023963b50a7881abcc063e5d45
★ foglalkozás ★ :
〖 építészmérnök hallgató 〗
★ play by ★ :
〖 Hwang Hyunjin 〗
★ hozzászólások száma ★ :
133
★ :
Stop tripping, you're tripping off the power 30ff5b500ccb6fa6a48e06fdde39e45ae0a9bf50
 
Stop tripping, you're tripping off the power
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» You've got that power over me
» girl power
» Knowledge is power
» Girl's Power Kaia & Cora
» Sydnee & Charlotte - Girl power

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek-
Ugrás: