New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Ariel Hella Wright
tollából
Ma 21:50-kor
Ezra Wallace
tollából
Ma 21:48-kor
Admin
tollából
Ma 21:22-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 21:17-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Ma 21:17-kor
Qadir Abbar
tollából
Ma 21:03-kor
Breckin Garfield
tollából
Ma 20:53-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 20:44-kor
Pierre Duval
tollából
Ma 20:43-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

good medicine for memories of the past? Kiki & Bradley
TémanyitásRe: good medicine for memories of the past? Kiki & Bradley
good medicine for memories of the past? Kiki & Bradley EmptyMa 21:17-kor

-Kiki-

Sokszor úgy érzem, hogy minden ellenem dolgozik. Kiki teherbe ejtése, a magzat elvetetése és az, hogy apám meghalt. Mintha valaki össze játszott volna ellenem és így akar átkozni egy életre. Jól csinálja, csak megsúgom, sokszor voltam ezek miatt a padlón, de mindig össze szedtem magam, tovább léptem, vagy csak több energiát tettem bele és mentem tovább, mintha mi sem történt volna. Pedig mindig ott voltak az agyam egy szegletében, hogy mi minden történt és hogy minek volt értelme. Vagy épp mi volt fájdalmasabb. Apám elvesztésének fájdalmát nem múlja túl semmi. Kikivel való szakításomat túléltem, attól független, hogy minden áldott nap minden szaros percében őt akartam. És most mégis itt ülök vele egy helyen egy buli kellős közepén, hogy kitárgyaljunk egy csomó mindent. Mondjuk apám halálhírét. Ám nem tudnék róla mit mondani, túlzottan fáj a dolog még, így enyhén fejet ingatok. Nem túl látványos, de érzékelhető. Mégis mit tudnék mondani erről az esetről? Egyszerűen nem tudok kiejteni a számon a dolgokat róla, gyűszűnyire zsugorodik már a gondolattól is a gyomrom és bőven elégez arra, hogy témát tereljek. Így a volt kapcsolatunkat hozom fel. Hogy szerinte volt-e hiba benne? Láttot-e benne bármit is? Hogy a terhessége és az ezzel járó kínok utálatot gerjesztettek-e benne irányomba? Szeretném ha nem így lenne, szeretném, ha én lennék a világának közepe. Ám nem akarok telhetetlen lenni, nem akarom őt most azonnal, még akkor sem, ha a pia akarja kimondatni velem ezeket. Hazugság lenne. Helyesen cselekedtünk. Nem az volt a mi időnk. Mikor lett volna a MI időnk? Mikor lett volna helyes útra lépnünk, hogy együtt legyünk, hogy járjunk? Hogy a barátnőm legyen? Hogy majd a menyasszonyom? Hogy a feleségem legyen esetleg? Hogy majd a gyerekeim anyja? Lett volna mindezekre idő és alkalom? Lett volna idő ezekre?
- Ha nem akkor volt a mi időnk, akkor mikor? - teszem fel a halk kérdést és remélem, hogy a zene elnyomja mindezt, hiszen csak költőinek szánom mindezt, választ sem várok rá. Csak hangosan gondolkodok, semmi más. És még anyám sem tudott ezekről a dolgaimról. Ha tudott volna, akkor lehet nagyobb lelki segítségem lett volna, mintha magamra maradok ezzel. Nem tudtam megemészteni, hogy mi történt egy pillanat alatt. Megszakítottunk egy terhességet, elvettünk egy életet...csak mert mi barmok voltunk egy pillanat nagy hevessége miatt.
- Én sem utállak. - szólalok meg kicsit hangosabban ráemelve íriszeimet, hogy végig mérjem szemeit, arcának élét, pirossaságát és ajkát. Majd újra és újra lejátszódnak bennem a szavai, így elpillantok róla, hogy magam elé meredve áttáncoltassak mindent, mit eddig hallottam tőle. Nem akartam sosem megbántani, nem akartam azt sem, hogy egész életében bánjon valamit és hogy korlátozva legyen. Jó döntés volt. Ám a kérdése meglep, mindez kiül az arcomra és közben a pillantásom is újra rásiklik.
- Valaki? - kérdezem, majd elmosolyodva majdnem hogy elröhögöm magam, miközben a tömeget figyelem. Komoly kapcsolat nincs, nem vágytam rá, valahogy a tanulás előrébb való és az, hogy néha kibulizzam magam. Az hogy vannak alkalmak, mikor egy szex ezerszer jobban kijózanít, inkább hallgatok róla. Mélyen kussolok. - Senki. - majdnem minden tökéletes így, ahogy van, ám hiányzó elemekkel vagyok körül véve. Sosem leszek teljes, hiszen hiányzó darabjaim vannak és azok sosem térnek vissza hozzám, sosem lehetek teljes egész.
- Neked itt a hapsid tán és rossz szemmel néz minket? - kérdezek rá, kutató szemekkel mérve fel a terepet, ám senki kukkolót nem látok, bár örülnék, hogy senki ilyesmi nem volna az életében. Féltékeny lennék? Előfordul igen. Lehetek én is féltékeny, nem igaz? Sírhatok én is. Megmutathatom a leggyengébb énemet én magam is. Gyászolhatok. És nevethetek is, mikor boldog vagyok. Vagy épp ha nem...  





Bradley

Kiki C. González imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Bradley R. Fitzgerald
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
good medicine for memories of the past? Kiki & Bradley Tumblr_inline_r0b6z7jxJL1vmjwx6_500
good medicine for memories of the past? Kiki & Bradley Tumblr_inline_qyj49yVDN81vmjwx6_500
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
little Fitzgerald
good medicine for memories of the past? Kiki & Bradley Tumblr_inline_r0b6pdGxG61vmjwx6_500
★ lakhely ★ :
Upper West Side
★ :
good medicine for memories of the past? Kiki & Bradley Tumblr_inline_qygjjlmG2c1vmjwx6_500
★ idézet ★ :
good medicine for memories of the past? Kiki & Bradley Tumblr_inline_r0b74rClin1vmjwx6_500
Sometimes it`s better to settle for what you`ve already got.
★ foglalkozás ★ :
Önkéntes adminisztrátor - Hotel Artemis / Egyetemista
★ play by ★ :
Miguel Bernardeau
★ hozzászólások száma ★ :
37
★ :
good medicine for memories of the past? Kiki & Bradley Tumblr_inline_r0b7epMjY71vmjwx6_500
TémanyitásRe: good medicine for memories of the past? Kiki & Bradley
good medicine for memories of the past? Kiki & Bradley EmptyVas. Május 05 2024, 16:04




You're not very easy to forget.

Bradley and Kiki. The living past.

Nem előle menekültem amikor külön váltak az útjaink. Sokkal inkább saját magam és a történtek elől. Néhány dolognak szavak híján időre van szüksége, hogy gyógyulni tudjon. Jó döntést hoztunk, ebben sosem kételkedtem. Mindketten az élet küszöbén álltunk és egyikünk sem állt készen arra, hogy egy ilyen fejezetet nyisson. A szüleim nem haragudtak.. se rám, se rá.. véletlenek, balesetek történnek és ezzel ők is tisztában vannak, hiszen tudták, hogy az élet minden terén egyébként megfontolt voltam. Ítélkezés helyett támogattak, hogy minél könnyebb legyen számomra a továbblépés, így minden erejükkel támogattak, amikor elindítottam a kis műsoromat és a versenyekre helyeztem a fő hangsúlyt. Jót tett a rengeteg utazás és az is, hogy szépen fel tudtam építeni valamit, ami tényleg csak az enyém volt. Azt hittem mindenem megvolt. Mindent elértem, hiszen a mutatók pillanatnyilag remekek, a tanulmányi eredményeim kifogástalanok. Mégis most itt, vele táncolva úgy érzem valami hiányzott. Ő hiányzott. Ő volt a fő mozgató rugója annak, hogy a gyermeki énem egy részét meg bírtam tartani, önfeledten tudtam szórakozni. Erről pedig az elmúlt években kissé megfeledkeztem...
Beszélnünk kell. Még akkor is, ha ehhez talán nem most vagyunk a legmegfelelőbb állapotban.. ez azonban még segítség is lehet ahhoz, hogy belekezdjünk és könnyebben elinduljanak a gondolatok, amiknek el kell hangozniuk közöttünk. Én legalábbis úgy érzem, hogy ennek meg kell történnie. Nem tudom figyelmen kívül hagyni, hogy a mennyire természetes még mindig az ahogyan a kezében elveszik az enyém.
Nem is várok semmit igazán, amikor kimondom, hogy mennyire hiányzott nekem amikor már egymás mellett ülünk. Ez inkább annak szól, hogy a saját lelkem megkönnyebbüljön. Nem az a célom, hogy belőle is hasonló vallomást kicsikarjak, de azt hiszem ő ezzel teljes mértékig tisztában van.
Rám kicsit sem jellemző módon elpirulok egy kicsit szavai hallatán. Ezek szerint számára sem ment olyan egyszerűen a továbblépés. Gonosz dolog a részemről, hogy ez jól esik a lelkemnek, de valahol rettenetesen bántott volna, ha ő csak úgy el bírja temetni kettőnk emlékét.
Hirtelen kapom rá a tekintetem, amikor elmondja, hogy elveszítette az apját. Bűntudatom támad, hogy követtem jobban a történéseket, hiszen ha többet nem is tehettem volna, legalább telefonon keresztül a részvétemet nyilváníthattam volna.
-Sajnálom..-mondom csendesen, miközben a kézfejemre helyezett csók meleg borzongásként szalad végig a tarkómon.
-Akarsz.. róla beszélni?-kérdezem óvatosan bár azt hiszem erre nem ez lenne a legmegfelelőbb hely, időpont és állapot, ettől függetlenül a lehetőséget mindenképp szerettem volna megadni a számára. Néha könnyebb valaki olyannak kiönteni a lelkünket, aki nem a mindennapos életünk része. Ad egyfajta biztonságérzetet.
Kérdésére egy pillanatra tátva marad a szám. Szeretném azt mondani, hogy hiba volt és együtt kellett volna maradnunk, de ez hazugság lett volna, hiszen sosem éreztem így.
-Nem.-felelem végül egyszerűen.
-Mindkettőnknek időre volt szüksége, hogy lelkileg tovább tudjunk lépni ez pedig nem ment volna, ha egymás mellett maradunk. Mindig ott feszült volna kettőnk között az, ami történt és szerintem úgy nagyon csúnya vége lett volna.. én pedig sok mindent akartam az élettől, Brad, de utálni sosem akartalak. A szakítás volt a helyes döntés.-még akkor is ha nem volt fájdalommentes.
-Talán egyszerűen nem az volt a mi időnk.-van az úgy, hogy két embernek külön kell válni annak érdekében, hogy újra egymásra találhasson a megfelelő élethelyzetben. Hogy ez nekünk most jött volna el vagy csak gyógyítunk egyet a sebeinken azt nem tudhatom.
-Van most valakid?-kérdezem óvatosan felmérve a terepet megelőzve azt, hogy a fantáziám túlzottan szárnyra kelhessen anélkül, hogy tisztában lennék a helyzetével.
 


szavak száma: 559 szó zene: Remember megjegyzés: outfit



"Problem is when I'm with you, I'm an addict
And I need some relief, my skin in your teeth
Can't see the forest through the trees
Got me down on my knees, darlin' please, oh.
I  lose control.”

Bradley R. Fitzgerald imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Kiki C. González
Média
ranggal rendelkezem
★ :
good medicine for memories of the past? Kiki & Bradley 56cae4f2564b3a989c42790ceaf9595f0784fa9c
good medicine for memories of the past? Kiki & Bradley 45af8737157cd5046b259d34dde05afaf7567a4e
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
Hopelessly devoted.
★ családi állapot ★ :
Single
★ lakhely ★ :
Upper East Side
★ :
good medicine for memories of the past? Kiki & Bradley 1ff7180176c893a41846a1444184fc6fd1d479a7
★ foglalkozás ★ :
Riporter & Diák
★ play by ★ :
Madison Beer.
★ hozzászólások száma ★ :
46
★ :
good medicine for memories of the past? Kiki & Bradley 3ae504ed8fadf6fa5e98023c016b9fac6f90d23e
TémanyitásRe: good medicine for memories of the past? Kiki & Bradley
good medicine for memories of the past? Kiki & Bradley EmptyVas. Márc. 31 2024, 22:45

-Kiki-

Mi járhat a fejemben? Ezernyi örültség és annak negatívjai egyaránt. Semmi pozitív nincs közte, de az agyam most nem képes a logikát lekövetni, ennyi pia mennyiség után pedig már nem is csodálom. Dehát ezért is jöttem ide, hogy egy jót bulizzak, hogy kikapcsoljak, hogy elfeledjek egy kicsit mindent az elmúlt hetekből. Sok volt a történésekből és menekülni kényszerültem. Talán kimenekíthet belőle Kikki is, de egy tánc is elegendő lenne-e számunkra, ismerve a múltunkat? Mi történhetne egy tánc miatt? Mi történhetne egy zsúfolt helyen összezárva? Sok a szempár, az ide nem illő tekintet, azért vannak dolgok, melyekhez másoknak semmi köze... a zene hatására lüktetni kezd a fejem, kizárja az ép gondolatokat a lánnyal kapcsolatban. Csupán a pillantása és az érintései vannak, semmi egyéb, de mindez teljesen elbódítja az elmémet és az sem érdekel jelenleg, mikor közelebb hajol, hogy halljam őt. Beszélni aksr velem. Az ajkaira pillantok futólag, megnyalom a sajátjaimat és jelenleg túl perverznek tűnhetek, bár jelenleg visszafogom magam mielőtt olyat tennék, mit józanul megbánnék, vagy sem, szóval kivárok, míg megmozdul. Kéz a kézben megyünk ki mindenki közül, kicsit erősebben fogom a puha kacsót, nem akarom elereszteni még véletlenül sem. Ahhoz túl fontos számomra, ahogy ez a beszélgetés is. Fogalmam sincs miről akar tárgyalni, de mindenképp ki fog derülni. Nem aggodalmaskodok, majd ráérek később, így aztán leteszem magam a kanapéra, majd ő is, bár túl közel van...még sem eresztem el a kezét. Élvezem, ahogy az ujjaink összekulcsolódva illeszkednek össze. Mint mikor volt még bármi közünk egymáshoz. Mint mikor egy pár voltunk. Ma már semmi ilyesmi nem fityeg köztünk, mégis olyan érzés mindez, mintha még nem hűlt volna ki a kapcsolat... végül ő töri meg a ránk telepedett csendet. Hiányoztam számára. Nem hazudhatok és nem is tudnék, nem is akarok. A szívet nem lehet megmásítani, az érzéseket meg megint csak nem lehet tévesen becsapni.
- Rettenetes volt a nélküled töltött időszak... - vallok színt neki, holott részben az én saram, hogy szakításra futottunk a magzat elvétele után. Talán úgy voltam vele, hogy könnyebb lesz neki túltennie ezen magát, meg én is túl leszek rajta és úgy egyébként is, kettőnkön. De szeretve elválni, mikor ki sem hűltek az érzelmek...nagyon fájdalmas. Mostanáig próbáltam elnyomni mindezt...de lehetetlen, főleg most, hogy jelen van és piásan ülünk egymás mellett. Ráadásul túl őszintének lenni sem nyerő ilyen esetben. Kérdésére egyből gondolkodóba esem, de nem is agyalok rajta túl sokat, a legfontosabb információt, ami még mindig elevenen él bennem, bököm is ki számára.
- Pár hónapja meghalt az apám. - szólok róla ennyit, majd felé fordulok és közelebb húzom a kezünket, hogy ajkaimmal megcsókoljam a kezét. A szemeibe meredek, nem akarom apát felhozni újra, túl fájdalmas róla beszélnem, nem enyhült az űr, amit itt hagyott. Szóval próbálom másfelé terelni a pillanatnyilag beállt kínos csendet.
- Szerinted a szakításunk hiba volt? - kérdezek rá gondolkodás nélkül, leeresztem a kezünket is, de a pillantását nem eresztem, nem hajolok közelebb, bőven elegendő az illata is, hogy jelenleg ezzel csillapítsam magamat. Egyszerűbb lett volna a menekülőutat választani. De ez már megtörtént, mikor szakítottunk, mert mindketten a másikat hibáztattuk egy aprócska hiba miatt. De valóban hiba volt? Vagy az volt a hiba, hogy menekülni próbáltunk? Lett volna másik lehetőségünk is bő másfél évvel ezelőtt?  





Bradley

Kiki C. González imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Bradley R. Fitzgerald
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
good medicine for memories of the past? Kiki & Bradley Tumblr_inline_r0b6z7jxJL1vmjwx6_500
good medicine for memories of the past? Kiki & Bradley Tumblr_inline_qyj49yVDN81vmjwx6_500
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
little Fitzgerald
good medicine for memories of the past? Kiki & Bradley Tumblr_inline_r0b6pdGxG61vmjwx6_500
★ lakhely ★ :
Upper West Side
★ :
good medicine for memories of the past? Kiki & Bradley Tumblr_inline_qygjjlmG2c1vmjwx6_500
★ idézet ★ :
good medicine for memories of the past? Kiki & Bradley Tumblr_inline_r0b74rClin1vmjwx6_500
Sometimes it`s better to settle for what you`ve already got.
★ foglalkozás ★ :
Önkéntes adminisztrátor - Hotel Artemis / Egyetemista
★ play by ★ :
Miguel Bernardeau
★ hozzászólások száma ★ :
37
★ :
good medicine for memories of the past? Kiki & Bradley Tumblr_inline_r0b7epMjY71vmjwx6_500
TémanyitásRe: good medicine for memories of the past? Kiki & Bradley
good medicine for memories of the past? Kiki & Bradley EmptyHétf. Márc. 25 2024, 20:29




You're not very easy to forget.

Bradley and Kiki. The living past.

Jó lenne tudni, hogy mit művelünk... vagy talán inkább mégsem. Az alkohol eltompítja a miértek válaszait kutató folyamatokat és az agyam elmerül inkább abban, hogy ez most jól esik. Vele lenni. Táncolni, mintha a világ nem is létezne és mi időtlenek lennénk benne. Ez vajon csak a múltnak egy visszacsillanása a jelenben? Egy falatnyi kóstoló a mi lett volna ha világából?
Magához von és mintha mi sem lenne természetesebb a kezem a vállára simul, míg a másik az övébe kapaszkodik. Vele mindig könnyű volt együtt létezni, de vajon jó ötlet ez? Talán beszélhetnénk, vagy élvezhetnénk azoknak a társaságát, akikkel érkeztünk, vagy bármit csinálhatnánk ahelyett, hogy egy régi tüzet bökdösünk piszkavassal parázs után kutatva. Ezek a gondolatok jóformán elillannak a fejemből, amint megfordít és szorosabban magához ölel. Néhány pillanatra megengedem magamnak, hogy a fejemet hátrabillentsem a vállára és lehunyjam a szemeimet a karjai között mielőtt visszafordítana maga felé. Igyekszem nem elveszíteni a ritmust a fejemben zúgó vihar miatt. Már olyan rég volt, hogy egyszerűen csak elengedtem magam és nem foglalkoztam mással csak azzal, ami abban a pillanatban jól esett. Most sem megy. Túl sok kérdés kavarog bennem és nem tudom, hogy benne ezek a folyamatok ugyanúgy lezajlanak-e vagy csak én vívom ezt a harcot belül.
Hiányzik. Hazudnék, ha az ellenkezőjét állítanám és ezt a gondolatot nem tudom csak úgy lenyelni vagy elhessegetni, mert az alkohol sok mindent tesz, de meg egyáltalán nem nyugtat. Éppen ellenkezőleg. Minden gátlásomat, ami józanon a számat csukva tartaná most feloldja. Nem bírom tovább. Közelebb lépek hozzá, hogy ne kelljen túlságosan kiabálnom ahhoz, hogy értse amit mondok.
-Beszéljünk..-nézek a szemeibe kérlelően és ha nem ellenkezik, akkor a kezénél fogva vezetem ki a táncolók közül. Gyakorlatilag esély sincs arra, hogy egy teljesen csendes helyet keressünk, hiszen a házibulik nem arról híresek és egyébként is rengeteg embert csődítettek ide. A kanapén éppen annyi hely szabadul, hogy ő le tudjon ülni és kissé szűkösen de magamat is be tudom szorítani közé és a karfa közé.
-Szóval...-kezdek bele, de igazából fogalmam sincs mit kellene mondanom most neki, így néhány másodpercig csak bámulom a kezemet az övében, amit még mindig nem sikerült elengednem.
-Hiányoztál..-mondom csendesebben annak ellenére, hogy mostanáig erről én magam sem tudtam. Az viszont tény, hogy olyan érzéseket sikerült percek alatt kiváltania belőlem, ami másoknak hosszú randik után sem ment. Na nem mintha olyan sokra beadtam volna a derekamat.
-Hogy vagy azóta?-kérdezem óvatosan, puhatolózva miközben újra rápillantok.
 


szavak száma: 397 szó zene: Remember megjegyzés: outfit



"Problem is when I'm with you, I'm an addict
And I need some relief, my skin in your teeth
Can't see the forest through the trees
Got me down on my knees, darlin' please, oh.
I  lose control.”
mind álarcot viselünk
Kiki C. González
Média
ranggal rendelkezem
★ :
good medicine for memories of the past? Kiki & Bradley 56cae4f2564b3a989c42790ceaf9595f0784fa9c
good medicine for memories of the past? Kiki & Bradley 45af8737157cd5046b259d34dde05afaf7567a4e
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
Hopelessly devoted.
★ családi állapot ★ :
Single
★ lakhely ★ :
Upper East Side
★ :
good medicine for memories of the past? Kiki & Bradley 1ff7180176c893a41846a1444184fc6fd1d479a7
★ foglalkozás ★ :
Riporter & Diák
★ play by ★ :
Madison Beer.
★ hozzászólások száma ★ :
46
★ :
good medicine for memories of the past? Kiki & Bradley 3ae504ed8fadf6fa5e98023c016b9fac6f90d23e
TémanyitásRe: good medicine for memories of the past? Kiki & Bradley
good medicine for memories of the past? Kiki & Bradley EmptySzomb. Márc. 09 2024, 22:55

-Kiki-

Hogy akarok-e tőle valamit, bármit, akármit, azt a fene sem tudja. Akartam őt mindig is, hiányzott az egész lénye. Tőle voltam fényes és most, hogy itt van ugyanezt érzem. De nem akarok előre rohanni ennyire, hiszen nem tudok a jelenéből semmit, nem tudom, hogy mi változott eddig. Hogy van-e valaki az életében, vagy szeretne valakit-e az életébe? Vagy van-e valaki, aki úgy szereti most, mint én szerettem a bakink előtt. Örülnék neki, ha létezne ilyen személy az életében, akkor megkönnyebbülne a lelkem egy része, hogy nem volt rossz döntés akkoriban szakítani vele és jobbat talált helyettem. Az italozást úgyis hamarosan valami más fogja felváltani, szóval rá is kérdezek, ő meg élből benne van, aminek örülök...egyedül nem lenne mókás és csak ő tud tökéletesen idomulni a mozdulataimhoz. Bele is dobjuk magunkat a tömegbe, hogy a zenére megtoljuk az ütemet a testünkkel is, őt figyelem, ahogy örül ennek az egésznek, ahogy a haját igazítsa el az arcából, ahogy a mosolyát figyelem tovább... jómagam is elmosolyodok és még közelebb kerülök hozzá, hogy derekára csúsztassam a kezem, a másikkal pedig a kezét találjam meg. Pár ringatózás után pördítek rajta egyet, hogy a háta a mellkasomnak nyomuljon, a hajába szimatolok, majd újra fordítok rajta, de ezúttal már nem vonom magamhoz. Jobb lenne távolságot tartani, mondjuk ilyenkor egy buli nem épp jó dolog, sok minden megtörténhet és elkerülni is lehetetlen, főleg ha iszik is mellé az ember. Igyekszek nem tapló lenni és nem akarok rá nyomulni sem, bár amikor a közelében voltam, a legkellemesebb élményem volt ebben a napban. Talán apa hiánya enyhülhetne, ha visszazárhatnám őt a szívembe...van ennek bármi értelme? Nem, nincs, hiszen a korábbi gondolataimnak is igazuk lehet...mi van ha van már valakije? Csak maradjunk távol és csak maradjunk tárgyilagosak. Kellett nekem ma eljönnöm ide! Mindez a pánik és a frusztráció nem ül ki rám, remekül tudom leplezni a szórakozás mellett...  




Bradley

Kiki C. González imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Bradley R. Fitzgerald
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
good medicine for memories of the past? Kiki & Bradley Tumblr_inline_r0b6z7jxJL1vmjwx6_500
good medicine for memories of the past? Kiki & Bradley Tumblr_inline_qyj49yVDN81vmjwx6_500
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
little Fitzgerald
good medicine for memories of the past? Kiki & Bradley Tumblr_inline_r0b6pdGxG61vmjwx6_500
★ lakhely ★ :
Upper West Side
★ :
good medicine for memories of the past? Kiki & Bradley Tumblr_inline_qygjjlmG2c1vmjwx6_500
★ idézet ★ :
good medicine for memories of the past? Kiki & Bradley Tumblr_inline_r0b74rClin1vmjwx6_500
Sometimes it`s better to settle for what you`ve already got.
★ foglalkozás ★ :
Önkéntes adminisztrátor - Hotel Artemis / Egyetemista
★ play by ★ :
Miguel Bernardeau
★ hozzászólások száma ★ :
37
★ :
good medicine for memories of the past? Kiki & Bradley Tumblr_inline_r0b7epMjY71vmjwx6_500
TémanyitásRe: good medicine for memories of the past? Kiki & Bradley
good medicine for memories of the past? Kiki & Bradley EmptyKedd Feb. 06 2024, 15:13




You're not very easy to forget.

Bradley and Kiki. The living past.

Annyi élményt és traumát sikerült néhány hónapba sűrítenünk, ami másoknak évek alatt sem sikerül. Nem haraggal váltunk el egymástól, inkább csak közös megegyezés alapján mindketten menekültünk más-más irányba. Idővel a történtek úgyis éket vertek volna közénk, így talán kár is lett volna húzni halasztani az elkerülhetetlen, így mindketten hamarabb léphettünk a gyógyulás, illetve eleinte talán a totális tagadás útjára.. én legalábbis ezt tettem. Gondolni sem akartam arra, hogy esetleg rossz döntést hoztunk, hiszen alaposan átrágtuk magunkat rajta és minden egyes alkalommal ott kötöttünk ki, hogy ez nekünk még biztosan nem való. Helyesen cselekedtünk.... ennyi.
Most, hogy itt áll előttem mégsem találom sem a szavakat, sem pedig a hangomat másodperceken át, hiszen finoman tompult érzékeim a jelen helyzettel képtelenek bármit is kezdeni. Amint újraindult a rendszer és megtaláltam a szükséges funkciókat persze reagálok a jelenlétére még akkor is, ha először csak bizonytalanul megy.
Ahogy megismétli a reakciómat halkan nevetek egyet mielőtt az övéhez egy hasonló mosoly jelenik meg az arcomon, kissé fellélegezve, hogy ez mégsem lesz olyan kellemetlen, mint ahogyan azt a vészharangok bejelezték a fejemben.
A poharat megemelve biccentek egyet mielőtt lehúzom a tartalmát. Szerettem vele lenni, pedig rengetegen óva intettek attól, hogy egy fiatalabb sráccal kezdjek. Én mégis kedveltem a kapcsolatunk könnyedségét. Nem bonyolítottuk, csak kalandoztunk, szórakoztunk és rengeteg olyan programot élvezhettem a társaságában, amit mások gyerekesnek tituláltak volna.
Vigyorogva töltök neki még egyet amikor a poharát nyújtja, én megkímélem magam, hiszen még az előzővel harcol a torkom, hogy valahogy eltüntesse az ízét.
-Mmmm... ennyire még a te fantáziád sem élénk..-nevetek egy picit, hogy elvicceljük a megmaradt élét az egész helyzetet. Örülök, hogy nem lett kellemetlen vagy feszült a légkör közöttünk, az megmérgezte volna teljesen a megmarad jó emlékeket. Ehelyett éppen olyan könnyű vele, mint akkoriban volt.
-Nem....-el is akadok ahogy közelebb lép és én nagy szemekkel pillantok fel az arcára, ami veszélyesen közel került hozzám.-Nem zavarsz. A csajok szerintem elvannak nélkülem is egy kicsit.-fejezem be gyorsan, amit elkezdtem és egy mély levegőt veszek, hogy elszakítva kékjeitől a tekintetem a lányokra pillantsak, akik talán tapintatból, talán kicsit sem szándékosan de már néhány lépés távolságra csacsognak tőlünk, bár néha azért nem túl diszkréten, de legalább felváltva téved ránk a tekintetük.
-Köszönöm.-emelem vissza rá a szemeimet.-Te is nagyon jól nézel ki.-egyértelműen jót tett neki ez a pár év, ezt csak a vak nem látja, az én látásommal pedig még ivás után sincs semmi gond. Ha akarna tőlem valamit, akkor nem így nyitna, így egyelőre fellélegezhetek, mert ötletem sincs, hogy hogyan tudnám kezelni az esetleges közeledését, bár ha ilyen tempóban iszunk, akkor hamarosan velem lesz a baj, főleg, ha ilyen közel marad hozzám.
-Milyen kis szemfüles vagy.-csak nem kerülte el a figyelmét, hogy egy körből elegánsan megpróbáltam kimenteni magam, de a poharam máris tele, így nincs más hátra, mint előre. Egyébként is szükségem lesz egy kis lélekerősítőre, így a szemeimet összeszorítva iszom meg a felest. Jézusom...
Kíváncsian pillantok az emberek irányába és egy pimasz mosollyal nézek rá vissza kérdése hallatán.
-Hogy a francba ne aláznánk egyet.-bólintok és ahogy elindul, úgy én is mozdulok követve őt az emberek közé becsatlakozva a táncolókhoz, de közel maradva hozzá. Nincs is többre szükségünk néhány másodpercnél, hogy a korábbról olyan jól ismert összhangunk visszataláljon hozzánk. Nevetve túrom hátra az ujjaimmal a hajamat, hiszen a rakoncátlan tincsek a mozgástól az arcom elé hullottak.
-Ez de hiányzott, baszki.-kacagok tovább önfeledten szórakozva.   


szavak száma: 544 szó zene: Remember megjegyzés: outfit



"Problem is when I'm with you, I'm an addict
And I need some relief, my skin in your teeth
Can't see the forest through the trees
Got me down on my knees, darlin' please, oh.
I  lose control.”

Bradley R. Fitzgerald imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Kiki C. González
Média
ranggal rendelkezem
★ :
good medicine for memories of the past? Kiki & Bradley 56cae4f2564b3a989c42790ceaf9595f0784fa9c
good medicine for memories of the past? Kiki & Bradley 45af8737157cd5046b259d34dde05afaf7567a4e
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
Hopelessly devoted.
★ családi állapot ★ :
Single
★ lakhely ★ :
Upper East Side
★ :
good medicine for memories of the past? Kiki & Bradley 1ff7180176c893a41846a1444184fc6fd1d479a7
★ foglalkozás ★ :
Riporter & Diák
★ play by ★ :
Madison Beer.
★ hozzászólások száma ★ :
46
★ :
good medicine for memories of the past? Kiki & Bradley 3ae504ed8fadf6fa5e98023c016b9fac6f90d23e
TémanyitásRe: good medicine for memories of the past? Kiki & Bradley
good medicine for memories of the past? Kiki & Bradley EmptySzomb. Feb. 03 2024, 23:20

-Kiki-

A lányt látva rengeteg kellemes és kellemetlen emlék tárul fel. Volt rengeteg nevetés és sírás is ezek közül. Nem gondoltam volna, hogy ma pont itt ezen a bulin összefogok vele futni. Mégis ki gondolta volna? Kellemes meglepetés a javából. Szóval követem a konyhába, végig bámulva a virgácsait szólítom meg. Amire némi késéssel reagál is, de elég erősen figyel...vagy elfelejtett, vagy nem is ő az? De miért ne lenne ő az? Ennyi idő alatt sem tudtam elfelejteni őt, szóval tisztán emlékszem a napjainkra. Annak is minden percére, szóval tényleg emlékezetes pillanataink voltak. Ami nem csak szexből állt szerencsére...leginkább az együtt töltött csavargások, az érintések jellemeztek minket, de visszatérve rá, végül rá talált a hangjára is, így szélesebb a vigyorom is.  
- Igen, hű baszus... - ismétlem meg a szavait, hiszen hasonlóképpen érzek, szinte szavakat sem találok erre az egész szituációra azonnal. Lehet amúgy? Biztosan nem, hiszen arra koncentrálok, hogy ne roggyjon össze a lábam a szapora szívverésnek köszönhetően. Még mindig hatással van rá, pedig már eltelt rengeteg idő, de hát ez van, ha ennyire vonzó egy lány. Kérdésére csak vállat vonok, átveszem a piát a pohárban és emelem is egy gesztusra, majd lehúzom azt és csak egy fintor után válaszolok.
- Láttalak elrohanni, tudni akartam, hogy jól láttam-e amit láttam, vagy csak a szemem káprázott. - mosolyodtam el, miközben nyújtottam a poharat egy újabb töltére, amit ha kaptam, akkor visszahúztam a kezem és az ajkaimhoz emeltem azt, de nem húztam le egyből. Az orrom alatt kezdtem el somolyogni. Fogalmam sincs mi ez az érzés, de nem érzem magam szerelmesnek, mintha megismétlődne az első találkozásunk...csak ez a második első jelenleg... nem vagyok elkeseredett jelenleg ez miatt, inkább izgatott lettem, már csak az itt létére is.
- Látom, elfoglalt vagy és társasággal is ráadásul, így nem akarlak zavarni semmiben sem. - szavaim után öntöttem magamba az italt, majd közelebb létem Kikihez, hogy túl közel legyek hozzá, hogy mellette helyezem a poharat a pultra, hogy érezzem az illatát még ennél is közelebbről és hogy megint elvesszek a pillantásában. Mert ellehet.  
- Remekül nézel ki ebben a ruhában. - bókolok neki anélkül, hogy tudnák róla bármit is az eltelt évekről, de hát ezek csak szavak, semmi több, így nincs okom félni semmitől. Nem akarom felszedni, ha akarnám, akkor nem így nyitnék felé. De jelenleg egy bulin vagyunk, hát élvezzük. Ami meg történt az a múlt, neki lehet már van pasija, akármije, csak jött elengedni magát. Ahogy én is, csak épp nő nélkül. Meg hát pasim sincsen. A szabad kezemmel az üvegért nyúltam, hogy töltsek a pohárba és ezután nyújtottam felé a poharat kaján vigyorral.  
- Te se maradj ki... - somolyogtam az orrom alatt, s ha elvette a poharat, akkor hátrébb léptem tőle, elnéztem a buli irányába, ahol valamiféle tánc-pia-tánc vette kezdetét, így ez fellelkesített. Arra felé böktem a fejemmel.
- Jössz? Leigázzuk őket! - szólaltam meg, s ha benne volt, akkor együtt léptünk ki a konyha területéről, de ha nem akart, akkor egyedül vágtam neki a bizarr táncnak, de úgy voltam vele, hogy hamarosan visszatérek hozzá, nehogy unatkozni kezdjen...de óvatosnak kellett lennem, egy csomó mindent ki kell róla derítenem.  Bár félő, ha túl sokáig maradok a közelében, akkor elfogja venni az eszem...azt meg nem kellene. Bőven elég olt egyszer átlépni minden határt...




Bradley

Kiki C. González imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Bradley R. Fitzgerald
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
good medicine for memories of the past? Kiki & Bradley Tumblr_inline_r0b6z7jxJL1vmjwx6_500
good medicine for memories of the past? Kiki & Bradley Tumblr_inline_qyj49yVDN81vmjwx6_500
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
little Fitzgerald
good medicine for memories of the past? Kiki & Bradley Tumblr_inline_r0b6pdGxG61vmjwx6_500
★ lakhely ★ :
Upper West Side
★ :
good medicine for memories of the past? Kiki & Bradley Tumblr_inline_qygjjlmG2c1vmjwx6_500
★ idézet ★ :
good medicine for memories of the past? Kiki & Bradley Tumblr_inline_r0b74rClin1vmjwx6_500
Sometimes it`s better to settle for what you`ve already got.
★ foglalkozás ★ :
Önkéntes adminisztrátor - Hotel Artemis / Egyetemista
★ play by ★ :
Miguel Bernardeau
★ hozzászólások száma ★ :
37
★ :
good medicine for memories of the past? Kiki & Bradley Tumblr_inline_r0b7epMjY71vmjwx6_500
TémanyitásRe: good medicine for memories of the past? Kiki & Bradley
good medicine for memories of the past? Kiki & Bradley EmptyPént. Feb. 02 2024, 18:30




You're not very easy to forget.

Bradley and Kiki. The living past.

Egy pörgős, munkával töltött nyár után mindig nehéz visszarázódni az iskolába. A határidőnaplóm sikoltva próbálja kordában tartani a programokat, kötelességeket, különböző fontos eseményeket, összehangolni a munkát és a megfelelő mennyiségű felkészülést a vizsgákra. Én eközben jobbról balra kapom a fejemet és nehezen mondok nemet a felkérésekre, a meghívásokra, hogy tegyem tiszteletemet valamilyen versenyen. A csapatoknak reklám, persze, hogy szívesen látnak gyakorlatilag bárhol, nekem pedig produkálnom kell a tőlem megszokott mennyiségű médiatartalmat, hogy ne merüljek el a feledés homályába. Mégis valamiféle határt muszáj vagyok meghúzni, hiszen ez az utolsó előtti évem az egyetemen nem szoríthatom háttérbe a tanulmányaimat. Korábban ez nem volt ennyire problémás. Az elmúlt másfél évben sikerült ennyire teletábláznom a naptáramat. Beletemetkeztem a kötelességeimbe, hogy ne maradjon lehetőségem a történteken rágódni. Hibáztam? Hibáztunk? Nem mondanám. Egyszerűen csak volt egy kis balesetünk az akkori párommal, ami bármi mással is megeshetett volna, de a sors nem volt annyira kegyes, hogy megkíméljen a következményektől. Senkinek sem kívánom azt sem testileg sem pedig lelkileg, mint amin akkor keresztülmentem mégis azt kell mondanom, hogy a megfelelő döntést hoztuk meg. Fiatalok voltunk mindketten.. én is, nem hogy még ő... kölykök voltunk és ezzel nincs is semmi baj. Csupán időre és gyógyulásra volt szükségem, amit úgy tudtam elérni, hogy az egész életemet igyekeztem az irányításom alatt tartani.
Az éppen aktuális vizsgám után meghagytam a hétvégét megtartottam magamnak, illetve a szociális kapcsolataim ápolásának, amik igencsak megsínylették az elmúlt időszakomat. Házibuli a csajokkal. Szükségem is van erre, hiszen a vizsga után sok dologra vágytam, de egy combos jetlag-re semmiképpen sem a világ egy távolabbi pontján biztosan nem. Szóval bevettük magunkat néhány üzletbe majd házi készítésű koktélokat szürcsölve Taylor Swift és Miley Cyrus számokat énekelve öltöztünk, sminkeltünk és csináltuk meg egymás haját, hogy mindenki a toppon lehessen még akkor is, ha "csak" egy házibuliról volt szó. Egy taxival mentünk és egy kicsit erősebb borravalóért még azt is elnézte nekünk a sofőr, hogy három ember helyett négy préselődött be a hátsó ülésre félig egymásra ülve. Mire megérkezünk a buli már javában tart, de nem is volt célunk egyből a kezdésre odaérni, hiszen így a hangulatot már megalapozták és már elegen vannak ahhoz, hogy könnyen el lehessen vegyülni. Az előszobában ledobjuk a kabátokat majd egymás kezébe kapaszkodva, láncot alkotva vonatozunk szépen a konyha irányába, hiszen az alapozás ellenére a többiekhez képest le vagyunk maradva, így van még mit behoznunk az alkohol terén. Mármint főleg a többieknek. Én ritkán iszok, így a hangulatom már most is mesés, innentől kell borzasztóan résen lennem, hogy megtaláljam a bűvös egyensúlyt a kellemes részeg vagyok de még nem rosszulok be állapot között. Juhú!
Épp csak koccintunk az első kör felessel, ami végig is égeti a torkomat tisztességgel, amit grimaszolva próbálok elnyomni, amikor meghallok egy köhintést a hátam mögül. Felvont szemöldökökkel pillantok hátra a vállam fölött és jóformán arra sincs szükségem, hogy teljes egészében lássam azt az arcot egyből felismerem, hogy ki áll mögöttem. A poharat lerakva pördülök meg a sarkamon, hogy belenézhessek az ismerős szempárba. Rengeteg emlék szakad fel bennem, így résnyire nyílt ajkakkal kalandozik végig rajta a tekintetem.... a kezeken, amik annyiszor simították végig a bőrömön... a mellkason, ami pontosan tudom hogyan néz ki a ruha takarása nélkül, az ajkakon, amik másfél évvel ezelőtt valósággal felfaltak és a szemeken.. amiktől áruló módon még mindig megremeg a térdem.. pedig arra is emlékszem, hogy hogyan végződött.
-Szia Brad..-Nehezen találtam meg a hangomat és azt hiszem volt is némi fáziskésésem ahhoz képest, hogy ő mikor is szólt hozzám.
-Az nem is kifejezés, hogy régen.-Egyetértően bólintok neki kapcsolva a szavaira. Meg kellene ölelnem? Vagy puszit adnom? Furcsa lenne, de az sem tűnik köztünk helyénvalónak, hogy csak állok vele szemben miután a szemeimet legeltettem rajta.
-Hűűű basszus.-Nevetve sóhajtok egyet mielőtt idegességembe az ajkamat kezdeném harapdálni.
-Iszunk? Szeretnél beszélni... vagy.. vagy csak köszöntél?-Kérdezem és annak ellenére hogy még nem válaszolt, neki is töltök egy kisebb méretű felespohárba az enyém után. Ellentétes és heves érzelmek kavarodnak fel bennem, amit talán már a korábbi fogyasztásomnak köszönhetően már nem is tudok megfelelően leplezni. Vannak találkozók amelyik egyszerűen kivédhetetlenek mégsem létezik rájuk alkalmas időpont. Egyszer csak arcon vágja az élet velük az embert, hogy megnézze mi is történik.  


szavak száma: 683 szó zene: Remember megjegyzés: outfit



"Problem is when I'm with you, I'm an addict
And I need some relief, my skin in your teeth
Can't see the forest through the trees
Got me down on my knees, darlin' please, oh.
I  lose control.”

Bradley R. Fitzgerald imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Kiki C. González
Média
ranggal rendelkezem
★ :
good medicine for memories of the past? Kiki & Bradley 56cae4f2564b3a989c42790ceaf9595f0784fa9c
good medicine for memories of the past? Kiki & Bradley 45af8737157cd5046b259d34dde05afaf7567a4e
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
Hopelessly devoted.
★ családi állapot ★ :
Single
★ lakhely ★ :
Upper East Side
★ :
good medicine for memories of the past? Kiki & Bradley 1ff7180176c893a41846a1444184fc6fd1d479a7
★ foglalkozás ★ :
Riporter & Diák
★ play by ★ :
Madison Beer.
★ hozzászólások száma ★ :
46
★ :
good medicine for memories of the past? Kiki & Bradley 3ae504ed8fadf6fa5e98023c016b9fac6f90d23e
Témanyitásgood medicine for memories of the past? Kiki & Bradley
good medicine for memories of the past? Kiki & Bradley EmptyPént. Feb. 02 2024, 16:10

-Kiki-
Házibulira vagyok hivatalos, így bele sem gondoltam abba, hogy nem motorral kellene mennem, hanem egyéb tömegközlekedéssel, vaaagy láb busszal. Szinte autamtikusan készülődök össze, pakolok a tatyóba dugi piát és az igazolványaimat is oda pakolom. A telefonomat kikapcsolom, most nem akarom hogy bárki is megzavarjon ilyen olyan ügyekre hivatkozva. Ma én is kieresztem a gőzt, így nekem is kijár mindez úgy hiszem. Főleg hogy megint napok óta bekuckóztam és csak suliba léptem le. Anyával már másfél napja, hogy nem találkoztam, ma is próbáltam elkerülni, igyekszek lelépni, mielőtt megneszeli merre a pálya ma este. Persze üzenetet írok neki a hütőre, hogy ne várjon éjjel meg. Azért nem vagyok olyan trehány, hogy hagyjam anyámat aggodalmaskodni még értem is. A végén még miattam rágná le mind a tíz körmét ha rendőrökkel sem lel a nyomomba. Még csak az kellene, rendőröket a nyakamba. Nem lenne kellemes velük együtt haza állítani. Egyszer volt már benne részem, elég is volt. Mikor is volt? Talán még a tizenhetes éveimben, akkor még Henry is velünk volt, elég jól megdorgált, de most nem ez lesz ebből. Twkintve hogy anyu idegein nem akarok táncolni, inkább csendesen meghúzommmagam és lépek is le a házból, hogy a leparkolt motorra felszállva felkapjam a sisakot is, majd felbőgetve a szerkezetet már indulok is. A város már sötétbe burkolózott, így még izgalmasabb volt, hogy csak lámpafények és az autósoké volt a főszerep, meg az épületeké, de ez most mellékes. Csinos volt. Ilyenkor nagyon csípem a várost. Olyan jó fényekbe tud öltözni, hogy az hihetetlen, hát még karácsonykor. Ezért is szeretek esténként kimozdulni, még akkor is ha enyám nem szeret ha motorral robogok végig rajta. Mindketten tudjuk, hogy még friss nekem a gépezet, nem rég lett meg rá a jogsim is...még nincs egy éve sem, de nem érdekel. Amit tudok erről a szekérről, azt Henrytől tudom, hiszen ő mutatott meg mindent erről. Ezért is a sulis szak. Köben megérkeztem a házibuli színhelyére, így leparkolok a szabad helyre pár méterre a lakástól és lerendezve a gépemet már sétálok is, hogy beinvitáljanak a bentiek. Próbálok elmerülni a kavalkádba, a zenébe, ami már szinte az agyamban is tombol, dübörög. Rá kell hogy jöjjek, hogy vágytam már erre egy kicsikét, hiszen apa halála óta nem jöttem el bulizni sem. Felemésztett a tudata annak, hogy az egyetlen ember voltam, akivel utoljára beszélt. Ez pedig egy olyan pofon volt, ami ezerszer rosszabb minden gyilkosságnál, de ugyanannyira megható jelenség is. Megkapom a piámat is közben egy óriási műanyag pohárban, így az első dolgom, hogy ledobjam magam az üres kanapéra, végig nézzek a tömegen, magamba igyam a hangzavart és szó szerint lehúzzam a piát közben. Hátra döntöm a fejemet is, elmosolyodok és úgy figyelem a plafont, majd előre pillantok, ismerős hajkorona sűvít el szemeim előtt, így kíváncsian fordulok utána. Nem képzelgek be semmit, nem is a pia hatására látom meg az exemet. Másfél éve nem láttam azóta a bizonyos nap óta...és erre ő is itt van ezen a bulin. Nem keverem össze mással, hiszen ilyen csinos pofija és remek segge is csak neki van, így mikor eltűnik a konyha irányába, hát nekem sem kell több, mint hogy utána menjek. Ott már nincs akkora hangzavar, így simán végig nézek rajta újból, leragadok a seggénél, de aztán köhintek egyet figyelemfelkeltésképpen.  
- Rég láttalak...Kiki. - szólalok meg végül, hiszen azt nem tehetem meg vele, hogy csak azért mert ő itt van, lelépjek vagy le se szólítsam, csak az miatt, mert a múltban megtörtént az, aminek nem kellett volna, mert hajtott minket a vágy, a rózsaszín köd, ami aztán pofán is vágott mindkettőnket. És ezért is lett vége mindennek, de ez a múlt...





Bradley

Kiki C. González imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Bradley R. Fitzgerald
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
good medicine for memories of the past? Kiki & Bradley Tumblr_inline_r0b6z7jxJL1vmjwx6_500
good medicine for memories of the past? Kiki & Bradley Tumblr_inline_qyj49yVDN81vmjwx6_500
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
little Fitzgerald
good medicine for memories of the past? Kiki & Bradley Tumblr_inline_r0b6pdGxG61vmjwx6_500
★ lakhely ★ :
Upper West Side
★ :
good medicine for memories of the past? Kiki & Bradley Tumblr_inline_qygjjlmG2c1vmjwx6_500
★ idézet ★ :
good medicine for memories of the past? Kiki & Bradley Tumblr_inline_r0b74rClin1vmjwx6_500
Sometimes it`s better to settle for what you`ve already got.
★ foglalkozás ★ :
Önkéntes adminisztrátor - Hotel Artemis / Egyetemista
★ play by ★ :
Miguel Bernardeau
★ hozzászólások száma ★ :
37
★ :
good medicine for memories of the past? Kiki & Bradley Tumblr_inline_r0b7epMjY71vmjwx6_500
TémanyitásRe: good medicine for memories of the past? Kiki & Bradley
good medicine for memories of the past? Kiki & Bradley Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
good medicine for memories of the past? Kiki & Bradley
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Flor & Rae | the greatest medicine
» you are my medicine - Fabiola & Marcello
» Kiki C. González
» instagram.com/kiki
» see u again ‒ Dale & Kiki

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Lakóhelyek :: Házak-
Ugrás: