New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 117 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 106 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Katniss Jimenes
tollából
Ma 07:04-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 23:23-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:59-kor
Marigold Miller
tollából
Tegnap 22:44-kor
Aston Miles
tollából
Tegnap 22:05-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Tegnap 22:01-kor
Oaklyn Davis
tollából
Tegnap 21:58-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:34-kor
Rowan W. Mills
tollából
Tegnap 21:18-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

You've got that power over me
TémanyitásYou've got that power over me
You've got that power over me EmptyKedd Aug. 29 2023, 21:17
Bastien Lefebvre
Szabad Stoppolt Foglalt

Play by
Pierre Gasly
Születési hely
Marseille
Kor
28
Lakhely
Manhattan
Szexuális beállítottság
Hetero
Családi állapot
tudtommal szingli
Csoport
Üzlet
Történetünk
Mi történetünk ott kezdődik, hogy enyhén csapzottan estem be az egyik kora reggeli órára, ahol persze üdvözlés képen felhordtalak az ajtóban és ha ez nem lenne elég, még a kezedben tartott gőzölgő kávéd is az ingedre ömlött. Sűrű bocsánat kérések és enyhébb morgások közepette foglaltam helyet. Nem is törődve a történtekkel, ahogy a táskámból vettem elő a laptopot, hogy tudjak jegyzetelni, álmosan pillantottam a pódium felé. Na, és nem fogod elhinni ki állt ott kávéfoltos inggel és mogorva arccal. Hát persze, hogy TE. Mint kiderült, az üzleti menedzsment órán te voltál az egyik beugró előadó. Saját cégedről tartottál előadást, hogy a semmiből építetted fel. Miként kellett megküzdened a bürokráciával. Igazából nem is figyeltem, mert csak a gesztusaidat néztem és azt a bele élést, ahogy szinte már szerelmesen mesélsz a cégedről. Az óra elteltével, lehető leghamarabb hagytam el az előadót. Remélve, hogy soha többé nem találkozunk. Bár aznap este nem is lett volna műszakom, de az egyik csapos lebetegedett és behívtak. A főnök dúlt-fúlt és nem volt jó kedve. Én pedig igyekeztem láthatatlan lenni, a vendégekkel foglalkozni. Mikor is megjelent és közölte, hogy vigyek fel két poharat és a legjobb minőségű ír whiskeyt az irodájába. Nem volt szokatlan tőle eme kérés. Hiszen a férfiak epekednek utána. Ahogy az iroda ajtót kinyitottam és lepakoltam az asztalra megszólaltál. A hangod a némaságban szinte villámcsapásként hasított végig a testemben. Olyan szorosan álltál előttem, hogy éreztem, ahogy a leheleted csiklandozza az ajkaimat. Minden szavad bennem maradt. De szerencsére megmenekültem, mikor kinyílt az ajtó. Mint kiderült, a főnököm a a nővéred és azért jöttél hozzá, hogy elmeséld az afférod egy kis fruskával. Mindketten meglepődtünk. Viszont azóta csak arra tudok gondolni, hogy mennyire szívszaggatóan jól néztél ki abban a helyzetben. Kijelentetted, hogy az életben egy szerelmed, az pedig a cég, amit vezetsz. De még is, minden este megjelensz a clubba. Érzem a pillantásod rajtam, a feszültséged lehengerlő, ha egy férfi tovább érint meg, vagy olyan helyen, ami ezek szerint neked nem tetszik.

Nem szeretném jobban megkötni a karaktert, érezd magad benne komfortosan, hogy ezek után mi fog történni az legyen a játéktér ködös jövőjébe takarva. Azért szeretném tisztázni, hogy sok ötletem van hozzá, és abban kevés az ágy jelenet.  Ha kedvet kaptál hozzá üzenetben megtalálsz. Csókpuszi.

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
You've got that power over me
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» girl power
» Knowledge is power
» Girl's Power Kaia & Cora
» Sydnee & Charlotte - Girl power
» Stop tripping, you're tripping off the power

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: