New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 95 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 84 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Jayda Winters
tollából
Ma 13:00-kor
Landon Hawk
tollából
Ma 11:43-kor
Landon Hawk
tollából
Ma 11:40-kor
Georgia Westfield
tollából
Ma 11:23-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 11:20-kor
Jeffrey Collins
tollából
Ma 11:18-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 11:11-kor
Maxim Wood
tollából
Ma 11:11-kor
Declan McLennan
tollából
Ma 10:36-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

International Auto Show
TémanyitásInternational Auto Show
International Auto Show  EmptyCsüt. 9 Jún. - 0:49


Melody and Ben

New York International Auto Show. Javits Center


Fellifteztem a mélygarázsból, és az alkalomhoz illő, lezser szabású öltönyömben át is léptem az üvegajtón, de az elém táruló látvány megtorpantott egy pillanatra. Alig múlt kilenc, a Javits Center máris nyüzsgött az emberektől, bennem pedig vegyes érzések mocorogtak. Nem szívleltem az ilyen helyzeteket, tudom, ez kissé talán furcsán hangzik New Yorkban, abban a városban, aminek a védjegye az örökös pörgés és az ezerarcú tömeg, de ami engem illet, elszoktam már tőle. Különösen az utóbbi két évben. Autó nélkül ki sem tettem a lábam a lakásból, az irodából mégúgy se, ha elintézni valóm akadt, egyeztetett időpontra mentem, a vásárlásokat online intéztem, a felkeresett bárokat és éttermeket pedig gondosan megválogattam. Idegen volt ez a világ, ahová belépni készültem, de azért ahogy végighordoztam a tekintetem az interaktív kijelzőkkel tarkított standokon és a tükörfényesre suvickolt járgányokon, a régi lelkesedés szikráját is éreztem.
Két év kihagyás után végre újra megnyitotta kapuit a New York-i Autókiállítás, mire a gyáriak úgy döntöttek Detroitban, hogy idén csak a Chevyvel vonulunk ki. Végül is teljesen megértem: mért is szívna más is rajtam kívül? Közel egy hónapnyi munkám folyt az előkészületekbe, bár ez éppenséggel tavaly is így volt, mikor két héttel a megnyitó előtt végül mégis lefújták az egészet. Mindig egy újabb variánsra hivatkoznak, néha úgy érzem, sosem lesz már ennek vége, de azért mindent összevetve, így is elég jól vettük az akadályokat.
Két hónapra le kellett állítani a gyártást, aztán jött a chiphiány, meg a szállítási problémák. Az eladások a béka segge alá süllyedtek. Nagyjából ez volt az a pont, mikor kezdtem fontolgatni, hogy talán tényleg vége lesz a világnak, de végül mégis nyereséggel zártuk az évet. Nem is akármilyennel; tíz milliárd dollár, a GM történelme során az eddigi legmagasabb hozam. Mindezt hogyan értük el? Azt talán majd egyszer, egy jó hideg sör mellett elmesélem.
Vagy inkább négy.


- Hé, srácok. Szöszi tizenkét óránál – pillant fel Peter a behalt kijelző bütyköléséből, a szemem sarkából látom, hogy a mögöttem lévő, két sportkocsi felé bámészkodik, de perpill nem igazán érdekel. David máris megtalált, és egy fél perces hívással elintézte, hogy egy reklamációs e-mailbe mélyedve az a kicsi hangulatom is elszálljon.
- Gondolod, hogy a kocsi érdekli? Vagy inkább tükröt keres, hogy felfrissítse a rúzsát? – A hangsúlyból hallom, hogy az arcukon leplezetlen vigyor suhan át.
- Felőlem sminktippeket is adhatsz, Patrick, de jó lenne, ha odamennél hozzá – zárom rövidre a témát, anélkül hogy felnéznék rájuk. Lehet, hogy öregszem, de néha már én is unom a baromságaikat. Na jó, ezt azért gyorsan visszaszívom. Csak ez az értetlen ügyfél húzott fel, persze, taggelje be az igazgatót is, hogyisne.
- Ha engem kérdezel, én pontosan tudnám, miben legyek a segítségére. Jó ízlése van. Azzal a Corvette-tel nem lenne rossz párosítás – sandítanak újra a bámészkodónk felé.
- Ugyan már. Időpocsékolás. Nem érdekli a kocsi. Messziről látszik.
- És ezt az arcán látod, vagy azon a falatnyi miniszoknyán? Nézd meg, ahogy hozzáér... bárcsak Cindy simogatna így éjszakánként.
- Mintha paradicsomot válogatna.
- Jesszus, nem vagy te egy kicsit…
- Tapasztalt? De, háromszor nősültem, és úgy fest, megint válás lesz belőle.
- Ez roppant szomorú, Rick, de ha nem indulsz el most azonnal, az állásodtól is elbúcsúzhatsz. – Egyetlen szerencséjük, hogy csak fél füllel követem az eseményeket, de a türelmem már így is a végét járja.  
- Majd én… - egyenesedik fel Peter a kijelző mögül, de ekkor már én is felállok. – Te nem mész sehová, ennek tíz percen belül működnie kell – mutatok a még mindig élettelen szerkezetre, ám mielőtt a másik jómadárra villantanám a tekintetem, kimenti egy érdeklődő a Silverado körül. Ebben aztán elemében lehet. Én pedig a szóban forgó hölgyemény felé fordulok, az utóbbi két percben annyit hallottam róla, hogy már-már kíváncsivá tett.
Peternek igaza volt, valóban csinos. Ettől függetlenül, lehet, Patricknek is, és csak egy kósza bámészkodó, de ezt korai lenne most eldönteni. A mobilomat a zsebembe csúsztatva el is indulok felé.
- Gyönyörű, nem igaz? – szólalok meg egy-két lépésnyire tőle, nem megyek túlságosan közel, nem akarom nagyon kizökkenteni, de ahhoz pont eléggé, hogy ne tudja figyelmen kívül hagyni a jelenlétem. – Vannak, akik szerint egy-két nap, és ez az autó lesz a show legnagyobb sztárja.
Erre egyébként tényleg van némi esély, bár azért elég erős a felhozatal, a Lamborghiniről még nekem is nehéz volt nem tudomást vennem.
- De úgy látom, már bimbózik a szerelem. Szóljon, ha segíthetek valamiben, remek kerítő vagyok – játszik az arcomon egy halvány mosoly, majd az eddig meghagyott távolságot átlépve, felé nyújtom a kezem. – Benjamin Henson. – Ha rám néz, a tekintetem pár röpke pillanatra a mogyoróbarna íriszekbe hatol.
- Volt már sportmodellje?  - pillantok vissza az autóra, és szurkolok, hátha nem csak egy kurta igent vagy zavart nemet kapok.

Melody Sharp imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Benjamin Henson
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
International Auto Show  I51cGcK
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
Három egész két százalék
***

★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
International Auto Show  EMtB9Yb
★ idézet ★ :
If you want a happy ending, it depends on where you stop the story.
★ foglalkozás ★ :
General Motors # Chevrolet szerviz- és márkavezető
★ play by ★ :
Matt Bomer
★ hozzászólások száma ★ :
347
★ :
International Auto Show  5RpYFSk
TémanyitásRe: International Auto Show
International Auto Show  EmptyCsüt. 9 Jún. - 19:59

Ben & Melody
Sometimes it's good to feel like you have no problems at all
Egész lelkesen indultam el erre az autó showra. Szeretem a kitelepüléseket, mert az ilyen helyeken tényleg zajlik az élet, nincs unalom és az emberek is váltakoznak. A bárban azért már megszoktam az arcokat, általában ugyanazok járnak oda, kivéve persze a betévedő turistákat.
- Szia Mel, hát te mit keresel itt? – üdvözöl messziről a kolléganőm.
- Köszönöm a kedves fogadtatást, gondolom, amit te is. – Gyanús ez nekem, elnéztem volna valamit? Egész biztos, mára voltam beírva.
- Azt hittem, már egy jó kis kocsit szeretnél magadnak. Akkor cseréltél valakivel?
- Persze, pont az én pénztárcámhoz vannak szabva az árak szerintem. Nem cseréltem senkivel egyébként, de remélem, most szórakozol csak jó kedvedben. – Kinézem Eve-ből, de azért előveszem a mobilom, hogy ellenőrizzem a kiküldött beosztást. Ahogy görgetek háromszor is oda-vissza, nyilvánvalóvá válik számomra, hogy én néztem el az egészet. Hogy lehetek ennyire szerencsétlen? Azért ez probléma, mert ha holnap itt kell lennem, akkor a bárban sehogy sem tudok lenni ötkor. És mivel egy nappal elnéztem teljesen, így az egész hetem teljes csúszásban van. Nagyon jó.
- Sajnálom, hogy nem vicceltem – mosolyodik el Eve, mire egy halvány mosollyal válaszolok és felnyalábolom a táskám, hogy aztán induljak hazafelé, közben pedig felhívjam a bárban lévő főnököm, hogy nem lesz jó így nekem. Remélem, át tudja még variálni.
- Jó munkát, Eve, holnap jövök – sóhajtok, és határozott léptekkel indulok el visszafelé, hogy átvághassak az egész kibaszott Auto Show-n. Idegesít, mert így ez nekem nullás nap, ráadásul a bérletem is lejárt, blicceltem idáig, gondoltam majd hazafelé, a napi bérből megveszem. Remek.
Ahogy haladok kifelé, azt veszem észre, hogy egyre lassul a tempóm, ugyanis elámulok a sok szép járgány láttán. Néha meg-megállok, de nem megyek közelebb, csak messziről nézelődök. Mikor viszont megpillantok egy gyönyörűen ívelt ezüst, ha minden igaz... Chevrolet-t, megtorpanok egy kicsit és miután körbenéztem, úgy döntök, közelebbről is megszemlélem. Komolyan, ez a járgány úgy vonzza a tekintetet, hogy ember legyen a talpán, aki nem vesz róla tudomást és tovább megy. Gyönyörű.
Lassan körbejárom, majd nem tudok ellenállni, hogy a hátsó szárnyon ne simítsak végig. Ujjaim óvatosan érintik a hűvös anyagot, a szemeimben valószínűleg gyermeki lelkesedés játszik. Tényleg teljesen a bűvöletébe kerít. Értem már, miért rajonganak annyian az ilyen autókért, és miért mondják azt, hogy ha valaki egyszer beteszi a seggét egy ilyenbe, sosem akar kiszállni onnan.
Hirtelen torpanok meg a hátam mögött felsejlő hangra, ám a kezem nem veszem le a kocsiról, csak hátrapillantok a vállam felett.
- Határozottan – mosolyodom el, mikor aztán végül megfordulok. Nem szándékozom mély beszélgetésekbe elegyedni a felbukkanó férfival, hiszen úgysincs miről szóba elegyednünk egymással. Ő nyilvánvalóan azért van itt, hogy eladja az autóikat az érdeklődőknek, én pedig teljesen feleslegesen pazarolnám az idejét. – Nagy valószínűséggel így lesz, tényleg nagyon szép járgány – bólintok elismerően, majd akaratlanul is végigfuttatom a tekintetem a pasason, aki mondhatni, hasonlóan kellemes látvány, akárcsak az autó. Végtére is, jó a marketing, nem tehetnek be egy ilyen kocsi mellé egy kevésbé jó kiállású embert...
A megjegyzésére széles mosolyba futnak az ajkaim.
- Sejtettem, hogy valami hasonló oknál fogva alkalmazzák a General Motorsnál – emelkedik meg a szemöldököm, majd ha már nyújtja a kezét, nem szeretnék én sem pofátlan lenni, így pár gondolatnyi szünet után észbe kapok, és a kezébe csúsztatom az enyémet, miközben a kék szempárba pillantok. – Melody Sharp.
Szó szót követ, esélyem sincs kimenekülni a helyzetből, pedig úgy érzem, nyomban bekebelez a tehetetlenség. Persze tetszik az autó, de csak nézelődök. Milyen jó is lenne, ha valóban megtehetném, hogy érdeklődjek egy ilyen sportautó iránt. Az ára nincs kint, mondjuk nyilván nem véletlen, de valahogy $70000 körül saccolnék, ha kellene. Annyi pénzem valószínű soha az életben nem lesz, nemhogy egy kocsira.
- Igen. – Igen? És pedig? Olyan hirtelen csúszik ki a számon a válasz a kérdésére, mielőtt átgondolnám, hogy pislogni sincs időm. Mekkora hülye vagyok, de komolyan. Kicsit zavarba jövök, magától a helyzettől, illetve Benjamintól is, mert úgy néz rám, mint aki bármire képes azért, hogy eladja nekem ezt az autót. – Porsche 991 – toldom meg a válaszom azzal, ami hirtelen eszembe jut. A nagybátyámnak volt ilyen járgánya, mikor nyert valami szerencsejátékon, aztán persze azt is sikerült eljátszania. Nekem mondjuk nem annyira jött be az a kocsi, de vitt pár kört vele ahhoz, hogy tudjak nyilatkozni róla valamennyit. – Nem voltam tőle lenyűgözve, most egy sokkal jobbat keresek – pillantok vissza az autóra, hogy aztán újra szemügyre vehessem. – Ön szerint mennyire lenne képes lenyűgözni ez az autó engem? Egyáltalán mennyire illik hozzám? Szabad? – kérdezem, mikor a vezető oldal ajtajához lépek, hogy belülről is megnézhessem a drágát. - És mi van a lóerőkkel? Roppant fontos tényező – hümmögök. Tulajdonképp fogalmam sincs, mi ütött belém és hogy mégis mi a célom ezzel az egésszel, de jelen pillanatban kezdem kicsit élvezni a helyzetet, még akkor is, ha sejtem, nem lesz ennek jó vége.


thx.

Benjamin Henson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Melody Sharp
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
International Auto Show  Capture-1610705683013

International Auto Show  Be3c9ac4f5455c5d3df9aa88a97b66c1b6771685
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
broken wings
★ családi állapot ★ :
International Auto Show  16ccc50f1dfc192451fc1d37dfc33f0e09d98d8a
I said I'm done with you
But I can't help it when I lay down,
still think of you
Keeps me awake at night and
Why do I let it get so far?
How do we end with broken hearts?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
International Auto Show  Fdcaea9e54861afdfdb243f2977755561e056c8f
★ idézet ★ :
Dance is the hidden
language of  
the soul
★ foglalkozás ★ :
bartender (Hotel Artemis és Emperor)
★ play by ★ :
Ester Exposito
★ hozzászólások száma ★ :
84
★ :
International Auto Show  60daff408a3398e62c537cb4405fa1df57296428
TémanyitásRe: International Auto Show
International Auto Show  EmptyCsüt. 16 Jún. - 20:35


Melody and Ben

New York International Auto Show. Javits Center


Tetszik, hogy mosolyog, és őszintén szólva, az is, ahogy reagál a szavaimra. A válasz látszólag tényszerű, ugyanakkor ott bujkál benne az a finom élc, aminek a szemöldöke apró emelkedése meg is adja a kontúrt; mintha csak azt üzenné: tudom ám, mire megy ki a játék, édes vagy, de azért ne strapáld túl magad.
A halvány mosolygödör, jelezve, hogy értettem a célzást, ott is ragad az arcomon.
Na de, hölgyem. Még be sem vagyok olajozva igazán.
Kézfogás közben most már egy fokkal kíváncsibban mártózom meg a szemeiben. Azt hittem, csinos, de végtelenül unalmas társaság lesz, mint ahogy azt Patrick is volt szíves kinyilatkoztatni. Ám ahogy a tekintetünk találkozik, furcsa érzésem támad: mintha rejlene valami… megfoghatatlan csavar ebben a nőben. Bármi is az, egyelőre nem tudnám jobban megfogalmazni. A külső lágy és finom, édes és tejszínes, mint a kedvenc szendvicskrémed, ami már első pillantásra arra csábít, hogy kend kenyérre és kóstold meg. A törékeny kisugárzása akaratlanul is arra késztet, hogy mélyebb levegőt szívjak a mellkasomba, és kihúzzam magam, de ha mindez nem lenne elég, azok az óriási szemek megadják a kegyelemdöfést. Öt kezemen se tudnám megszámolni, mi mindenre vettek már rá ezzel a kombinációval; hiába, a biológia mindig nyerésre áll, akkor is, ha fejben már kiszimatoltad a csapdát. Vinda nagy szakértője volt ennek a játéknak, de itt most szó sincs ilyesmiről. Csak elkalandoztam. Ahogy kimondja a nevét, az előbbi szeszélyes megérzés el is foszlik.
- Igen is, és nem is – zavarom össze egy titokzatos mosolyránccal, hogy aztán néhány mondatban megmagyarázzam. – A Generalnak tökéletesen mindegy, melyik szépség ígéretével megy haza, nekik az eladások száma fontos, és ebben jól tippelt: általában nem okozok csalódást. – A hangsúly kedvéért légvételnyi szünetet tartok. Időt akarok hagyni a gondolatainak, és hogy újra magamra vonzzam a pillantását, nem baj, ha egy hangyalábszőrnyit önelégültnek hisz, ebben a szakmában ez inkább a professzionalitás jele. Mellesleg, talán nem is téved olyan sokat. – De az előbb inkább arra céloztam, hogy ezt a vevőim is elmondhatják - teszem hozzá a lényeget, miszerint én az ügyfeleket is szeretem boldoggá tenni. - Sokan maguk sem tudják, hogy mire vágynak igazán. – A tekintetem lesiklik az autót érintő ujjaira, majd az ajtókhoz lépve visszapillantok rá. – Maga igen?
A vonásaimon magabiztosság játszik, de azt is kiolvashatja belőle, hogy tényleg érdekel a válasz. Már ha nem hoztam túlságosan zavarba vele, bevallom, nehéz dönteni, jelenleg melyik verziónak is örülnék jobban.
A sportkocsis válasszal viszont meglep, arra tettem volna a voksom, hogy nemet fog mondani. A szüzeket mindig kiszagolom, bár, hangozzon akármilyen ellentmondásosan, a szimatom férfiak esetében valamivel jobban működik. – Ebben egyetértünk – játszik az arcomon újra egy kendőzetlen mosoly, mikor egy mondatban hangzik el a 991 és a sokkal jobbat keres. – A Porsche manapság inkább a hírnevéből él. Meg a kihalhatatlan törzsvásárlóiból. – Bár nem feltétlen ők lehetnek a célcsoport, ennél a márkánál valahogy lépten-nyomon hódítani vágyó tatákat lát az ember a volán mögött.
Közelebb lép, hogy a lehúzott ablakon át a belteret is szemügyre vegye, én pedig csak bólintok, és egy rögtönzött gesztussal jelzem, hogy csak nyugodtan. Míg ő a kocsit mustrálja, az én pillantásom észrevétlenül rajta siklik végig. Vagy szemtelenül gazdag családból származik, vagy fiatal kora ellenére kiugróan magas a fizetése, mert a nyakamat rá, hogy alig lehet több húsz évesnél. Ahogy megdönti a fejét, és a haja enyhén előreomlik, a parfümje illata halványan megérinti az orrom. Ismerős illat, de hirtelen nem tudnám megmondani, honnan. Végül a kérdései hallatán, inkább a kocsi ajtajához nyújtom a kezem.
- Ez csak egyféleképp deríthetjük ki – nyitom ki előtte, arra célozva, hogy szálljon csak be, és meglátjuk, mik az első benyomások. Ha beül, átsétálok a túloldalra, és én is beszállok mellé. Szóval arra kíváncsi, mennyire illik hozzá az autó? Felé fordulok, és néhány másodpercig csak figyelem. Nem kihívóan és nem is kényelmetlenül, inkább úgy, mint ahogy a művészek térképezik fel pillanatok leforgása alatt az ajtón besétáló modellt. Kilencvenhat és fél százalékban tisztán szakmai szemmel.
- Nos, ha engem kérdez, az ezüstös, letisztult, diszkréten elegáns külső már első látásra igazán vonzó a szemnek. – Ahogy ő is igazán szemrevaló teremtés. – De ha valaki nem elégszik meg annyival, hogy csupán a távolból csodálja, és úgy dönt, beljebb merészkedik, elég sok rejtett meglepetés várja. – Ezt ugyan róla nem tudhatom biztosra, de ha az előbbi, sejtelmes megérzésre alapozok, akár még jó irányban is tapogatózhatok.
- A belső térben például már nyoma sincs az előbbi visszafogottságnak. Itt az adrenalinvörös uralkodik, mondhatni maximális kontrasztban az első benyomással – simítok végig lassú, érzékeny mozdulattal az előttem fekvő műszerfalon, szeretem az ujjam alatt érezni a járgányt, ha beszélek róla. – A legérdekesebb része mégis inkább a szíve, ugyanis a világ legnagyobb teljesítményű, nyolchengeres szívómotorja hajtja. 670 lóerőt ad le 8400-as fordulatszámon, vagyis literenként úgy 121 lóerővel számolhatunk. Pörgős a kislány, és sokkal harciasabb, mint az elődei, 2,6 másodperc alatt gyorsul 96 km/órára, de fontos, hogy jó kezekben legyen – nézek vissza rá a végére. – Olyasvalakire van szüksége, aki értékeli, nap mint nap megbecsülni, és aki ki is tudja hozni belőle mindazt, ami benne rejlik, de ugyanakkor féken is tudja tartani, ha arra van szükség. Mondja meg maga, Miss Sharp. Mennyire illik önhöz ez az autó?
Az íriszeimen homályosan átszüremlik, hogy nem feltétlenül csak a Corvette jár a fejemben, de nem nézek rá túlságosan sokáig, mert azok a hatalmas szemek, úgy érzem, szó szerint beszippantják a tekintetem. Megzizzen az órám, újabb üzenet Davidtől, de egyelőre várhat egy kicsit. Nem válaszolok rá, csak visszahajtom a karom az ülésre.

Melody Sharp imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Benjamin Henson
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
International Auto Show  I51cGcK
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
Három egész két százalék
***

★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
International Auto Show  EMtB9Yb
★ idézet ★ :
If you want a happy ending, it depends on where you stop the story.
★ foglalkozás ★ :
General Motors # Chevrolet szerviz- és márkavezető
★ play by ★ :
Matt Bomer
★ hozzászólások száma ★ :
347
★ :
International Auto Show  5RpYFSk
TémanyitásRe: International Auto Show
International Auto Show  EmptyKedd 21 Jún. - 14:02

Ben & Melody
Sometimes it's good to feel like you have no problems at all

Nem számítottam rá, hogy majd itt ragadok, tényleg csak az volt a szándékom, hogy egy kicsit közelebbről szemügyre vegyem ezt a szép példányt, aminek nem sűrűn kerülhetek a környékére. Sejtem, hogy így, hogy megjelent mellettem ez a pasas, nem szabadulok egykönnyen. Először azt tervezem, hogy szinte rögtön hárítok és megmondom kerek-perec, hogy csak nézelődni jöttem, semmi konkrétabb szándékom nincs, ne pazarolja rám az idejét. Aztán mégis kicsit kíváncsi leszek. Az autóra jobban és talán egy kicsit rá is. Főleg, mikor összefonódik a tekintetem az övével. Nem sűrűn látok ilyen eszméletlenül kék szempárt, amiben nem mellesleg ahogy észreveszem, nem kevés szenvedély lakozik. Szerintem Mr. Henson különös odaadással végzi ezt a munkát, legalábbis ez süt le róla. Nem csak úgy van itt, mint a dolgozók többsége, akik alig várják, hogy vége legyen a napnak. Vagy tévednék?
A következő mondatai biztosítanak róla, hogy a megérzéseim egy pillanatig sem csalnak, tényleg elhivatott a munkája iránt. És egy kicsit talán önelégült is, de tuti, hogy nagyon jó a szakmájában, az is lehet, hogy már valami felsőbb körökben mozog. Vagy franc sem tudja, végül is itt az összes márkánál ki vannak csípve a dolgozók, nem nagyon mozgok ilyen körökben, így nem tudom meghatározni. Azért meg kell hagyni, jól áll neki ez az öltöny.
- És miként vezeti rá a vevőket a megfelelő autóra? – érdeklődöm, majd mielőtt válaszolhatna, tovább fűzöm a gondolatot. – Vagy várjam csak ki a végét és magam is megtapasztalom? – Ebben a szakmában talán elvárt, hogy mindent bevessen az ember annak érdekében, hogy eladjon a nézelődőnek egy példányt? Vajon mennyi jutalék üti a markát, ha az üzlet célba ér?
Elgondolkodtató, amit felvázol, már csak úgy az életben is sokszor így van, hogy az embereknek fogalmuk sincs, mire vágynak igazán. Hogy én? Én tudom-e? Persze, vágyom egy hét pihenésre, valami jó kis vízparton, vágyom egy üres színpadra, ahol kedvem szerint táncolhatok és élhetem ki az elnyomott kreativitást, és vágyom egy boldog, előre tekintő Brianre is. Pontosan tudom, mire vágyom. Abban viszont nem vagyok biztos, hogy Benjamin mire értette a kérdést, így egy pillanatnyi elkalandozás után megköszörülöm a torkom és rá pillantok.
- Vannak elvárásaim, aminek meg kell felelni, viszont sosem árt egy kis bátorítás és iránymutatás – húzódnak az ajkaim halvány mosolyra. Ha az a célja, hogy zavarba hozzon, nem fog neki könnyen menni, nem abból a fából faragtak, aki ebbe a kategóriába lenne sorolható. Bár, miért is lenne ez a célja? Nyilvánvaló, hogy azt akarja csak, hogy felkeltse kellőképp az érdeklődésem az autó iránt és jó kis fizetést kapjon utána majd. Egyébként is, elképzelhetetlennek tartom, hogy ne legyen nős, bár ez gondolom sokakat nem akadályoz meg abban, hogy egy kis flörtre adja a fejét. Tekintetem akaratlanul is a gyűrűs ujjára vándorol, amin meglepő módon nem fityeg jegygyűrű. Persze az is lehet, hogy levette. Amúgy is, mit  érdekel engem? Azt csinál, amit akar, én úgysem vagyok kapható semmi ilyesmire. Sem autó vételre, sem pedig flörtre.
Így, magam sem értem, miért nem mondom meg egyszerűen, hogy sosem volt közöm sportautóhoz és egyébként sincs időm, amit itt pazarolhatnék. Na de ez az autó akkor is gyönyörű. Vagy mi más marasztalna itt?
- Hát, velem nem gazdagodott a törzsvásárlói gárda, az biztos – próbálom rövidre zárni az előző kis hazugságom, mielőtt még valami olyat kérdezne, amiről fogalmam sincsen. Az elég nagy égés lenne. Jobb is, hogy visszaterelődik a szó az előttünk álló járműre, amit szeretnék belülről is megnézni. Mikor kinyitja előttem az ajtaját, pár pillanatig habozok, olyan hirtelenséggel csap meg az új autó illata, de a vörös színre sem számítottam.
- Wow, ez nagyon vad – húzódnak az ajkaim széles vigyorra, majd olyan óvatossággal ülök be, mintha legalább egy porcelán belsőről lenne szó. Pár pillanatig a szavam is elakad, és mire eszmélek, már ő is bent ül mellettem. A parfümje illata, ami roppant férfias, rögtön az orromba kúszik és arra késztet, hogy mélyet szippantsak belőle.
Csendben hallgatom, amit mond és lassan bólogatok, miközben végig simítok a kormányon és kezeim meg is állapodnak rajta. Nahát, egészen hasonlít ez az autó az én személyiségemhez az alapján, ahogy leírja.
- Elég izgalmasan hangzik – hümmentek, mikor a kontrasztról beszél és óvatosan pillantok oldalra rá. Jó ég, mennyi nő bólinthatott már rá a kocsi megvételre, aki meg is teheti szinte csak azért, mert teljesen elkábította ez a pasas. Biztos ez a specialitása.
A gondolatra újabb mosoly gödrök jelennek meg az arcomon. Milyen hülye vagyok, hogy ilyenekre gondolok! Tekintetem közte és a keze között cikázik, miközben úgy helyezkedek, hogy az egész testemmel picit felé forduljak. Úgy beszél az autóról, hogy én is értsem, ami hatalmas nagy szerencse, ugyanis fordított esetben elég bambán néznék rá.
Mikor a végére ér és rám néz, nem sokáig állom a tekintetét, inkább pontról pontra szemügyre veszem az autó belsejét és a benne rejlő gombokat. Ez a szín különleges hangulatot ad az egész helyzetnek, minden vörösben izzik.
- Két dudás talán nem fér meg egy csárdában. – Ha már a tulajdonságokat nézzük, amiket az imént sorolt fel. – Ki az, aki féken tud tartani egy ilyen autót, ami szinte könyörög az állandó sebességért? És miért kényszerítenénk bele az unalmasabb hétköznapokba? – préselem össze az ajkaim, ahogy a váltón simítok végig és a kérdés végén felpillantok Mr. Hensonra. – Igaz, néha mi is kénytelenek vagyunk alkalmazkodni még akkor is, ha legszívesebben kitörnénk onnan, ahol épp vagyunk. – Nem tudom elképzelni ezt a kocsit New York zsúfolt utcáin. Ennek az autónak másik terep kell. Szabadság. Milyen érdekes, hogy ez az ember itt mellettem, akaratlanul is a saját életemre irányította a figyelmemet. De abszolút nem szeretnék most a jelenlegi helyzetemen rágódni. Inkább más szerepbe képzelem magam.
- Valóban jó kerítő, Mr. Henson, de tapasztalata is van az autóval vagy csak annyi, amennyit elmondtak róla? Elmondás alapján én is sok jót tudnék mondani bárkiről vagy bármiről, de közel sem biztos, hogy valóban az az igazság. Csak vannak hibái is, amik akkor buknak ki, mikor közelebbi kapcsolatba kerül az ember vele? – Mint általában mindennek és mindenkinek. – Engem nem csak a felszín érdekel. – Nagyon kíváncsi vagyok rá, hogy erre hogy fog reagálni, hiszen gondolom, az van kiadva nekik, hogy csak a szépet és a jót közvetítsék a vevők felé, de teljesen biztos, hogy valahol van valami hiba, amit legszívesebben elrejtenének. Érdeklődve kémlelem az arcát, szemügyre véve a vonásait, hogy hogy reagál a kérdésemre. Vajon elmondja vagy inkább a cél érdekében rejtegeti majd? Gondolom, nem sokan érdeklődnek efelől. Mellesleg mostanra teljesen lenyűgözöttnek kellene lennem és csak ácsingózni az iránt, hogy végre az enyém lehessen az autó, de miért ne izzasztanám meg egy kicsit? Egyébként is tetszett az előbbi kis monológja, szívesen elhallgatom még, ahogy beszél. Iszonyú szexi.
thx.

Benjamin Henson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Melody Sharp
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
International Auto Show  Capture-1610705683013

International Auto Show  Be3c9ac4f5455c5d3df9aa88a97b66c1b6771685
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
broken wings
★ családi állapot ★ :
International Auto Show  16ccc50f1dfc192451fc1d37dfc33f0e09d98d8a
I said I'm done with you
But I can't help it when I lay down,
still think of you
Keeps me awake at night and
Why do I let it get so far?
How do we end with broken hearts?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
International Auto Show  Fdcaea9e54861afdfdb243f2977755561e056c8f
★ idézet ★ :
Dance is the hidden
language of  
the soul
★ foglalkozás ★ :
bartender (Hotel Artemis és Emperor)
★ play by ★ :
Ester Exposito
★ hozzászólások száma ★ :
84
★ :
International Auto Show  60daff408a3398e62c537cb4405fa1df57296428
TémanyitásRe: International Auto Show
International Auto Show  EmptyVas. 2 Okt. - 18:47


Melody and Ben

New York International Auto Show. Javits Center


- Látom, kezdi kapizsgálni a lényeget – ismerem el bujkáló mosollyal, ahogy végül ő maga válaszolja meg a kérdést. Én sem mondhattam volna jobban. – Néha ugyan előfordul, hogy komplexebb igények merülnek fel, ebben az esetben azt szoktam javasolni, hogy a szalonban kényelmesebb keretek között is folytathatjuk a beszélgetést, egy finom kávé mellett a bővebb repertoárt is könnyebben bemutathatom. Ezekre a rendezvényekre általában csak néhány modellel vonulunk ki, bár azt azért hozzá kell tenni, hogy ezek a legújabb és kétségkívül a legizgalmasabb darabok – pontosítok a teljesség kedvéért, hiszen mindenképp fel akartam villantani annak a lehetőségét, hogy ennek a találkozónak lehet folytatása, akkor is, ha most esetleg nem születik döntés. A hölgyek általában szeretnek kényelmes bőrkanapékon ücsörögve kávét szürcsölgetni és magazinban válogatni a színek között, ahogy azt sem szokták visszautasítani, ha az ember a kiszemelt járgánnyal elcsábítja őket egy próbakörre. Itt most ez sajnos lehetetlen volt.
- Nos, éppen ezért vagyok itt – zárom a mondatát az autó ajtajának felnyitásával, és egy invitáló pillantással, bátorításban és iránymutatásban sosem voltam utolsó. A reakcióján én is elmosolyodom, szerettem elcsípni ezt a másodpercet, mikor először pillantják meg az autó belső terét, ez sok mindent elárult a vevőkről, róla például, hogy a lelkesedés valódi. Míg beszélek, a pillantásom követi, ahogy a műszerfallal és a különböző belső elemekkel ismerkedik, a figyelmemet nem kerüli el a mozdulataiból áradó gyengédség, amivel a járgányt kényezteti; az ujjbegyei puhán és lassan simítanak végig a hűvös felületeken, talán csak beleképzelem, de szinte sugárzik róla a vonzalom és a tisztelet. Be kell vallanom, ahogy végül a váltó kerül sorra, azon kapom magam, hogy egy ideje már egész másfelé tévedtek a gondolataim.
Ha a férfiakkal is így bánik, istenemre mondom, én akarok lenni a következő, akit ezzel a lehengerlő odaadással érint meg. A mozdulatban annyi láthatatlan szexualitás vibrál, hogy valósággal hipnotizál vele, pedig igazán szokva vagyok a könnyed flörtöléshez, jól ismerem a női praktikákat, és még csak azt sem mondhatnám, hogy a napokban ki voltam éhezve a női figyelemre. Lyn óta a magánéletem elég nagy káoszba fulladt, de ebben a káoszban az a rend, hogy mindig megkapom, amit akarok. Általában előbb, mint utóbb. A legfurcsább viszont az, hogy ez a nő még csak nem is flörtölt velem. Ez a sebtében vonzerőnek keresztelt valami teljesen természetesen áradt belőle, megkockáztatom, talán nem is volt tisztában vele.
Mire feltűnik, pár másodperce csak csendben bámulom. Míg beszél, ez nem is jelent nagy problémát, inkább csak akkor, mikor elhallgat, és azok az hatalmas macskaszemek kérdőn pillantanak rám. Sajnos fogalmam sincs, hogy miről beszélt éppen, csak a hozzáfűzött mondat kulcsszavai adnak némi támpontot. „Kénytelenek vagyunk alkalmazkodni… akkor is, ha legszívesebben kitörnénk onnan.” Nem tudom, miből akarhatott kitörni, vagy hogy ez az egész vajon hogyan kapcsolódott ide, de ezt az érzést éppenséggel én is ismertem.
-  Tudja, én abban hiszek, hogy néha a legapróbb döntéseink is beláthatatlan következményekkel járnak. – És ezt nem csak azért mondom, mert ezzel valószínűleg nem lőhetek nagyon mellé. Tényleg hittem benne. A dolgok mindig láncolatokban függenek össze egymással. – Valójában sosem tudhatja, hogy mit is csinál éppen – nézek rá, a tekintete mélyét keresve. – Csak arról dönthet, a másodperc tört részében, hogy megteszi, vagy sem. Van-e hozzá kedve, vagy sem. Lehet, most csupán beült egy autóba, aztán kiszáll, hazamegy, és soha többé nem is gondol erre a röpke húsz percre. Azért ezt őszintén kétlem, hogy így lesz – szúrom be egy halvány, szemtelenbe hajló félmosollyal, csak úgy mellesleg, mintha a narrátor kiszólna a novellából egy pillanatra. – De az is megeshet, hogy már most érzi azt az apró, meleg bizsergést a gyomrában, amiből tudja, hogy nem fogja elengedni ezt az autót, majd két hónap múlva kiderül, hogy ez volt élete legjobb döntése. Mondjuk, mert hazafelé nekikoccan vele a leendő férjének – jelenik meg az arcomon egy újabb, bujkáló mosolyránc, ugyanis. – Megtörtént eset – nézek vissza rá, remélem, érti, hogy mire akarok kilyukadni vele. Az élet elég kiszámíthatatlan, és én most eldöntöttem, hogy le akarok feküdni vele. Nem mintha a kettő szorosan összefüggne egymással, de ha már úgyis a pillanatok fontosságáról hadoválok, csak jegyzem, hogy ez volt az, amikor először megfordult a fejemben.
A kérdéssorozata hallatán a szemöldököm felfelé rebben. A pillantásom azt üzeni: nocsak, milyen kis bizalmatlan valaki, vagy csak jó üzleti érzékkel áldotta meg a sors, mindenesetre örülök, hogy feltette őket, ez nekem is több lehetőséget ad. Nem is találhatott volna rá jobb időpontot. Egy ötlet kezdett formálódni a fejemben, de még nem voltam biztos benne, hogy igent mondana-e, vagy hogy egyáltalán meg tudom-e valósítani.
- Köszönöm – fogadom azért hangosan is a bókot, mert ugyebár előbb ravaszul megdicsérte a képességeimet, hogy aztán kétségbe vonja az őszinteségemet, ami magyarán annyit tesz, hogy nem igazán hitte el, egyetlen árva szavamat sem, és engem ez most valamiért rendkívül szórakoztat. De nem adom ám ilyen könnyen magam. – Ez egy olyan tulajdonság, amit nagyra értékelek.
Nem kedveltem a felszínes embereket, habár a napi száz teendő miatt talán sokszor én is annak tűntem. Néha egyszerűbb volt így. Néha pedig az ember csak utólag jön rá, mennyire nem is figyelt oda, mikor a másiknak éppen erre lett volna szüksége.
- Nos, az autó, amiben ülünk, egyelőre még csak egy bemutató modell, maga a gyártás két hónap múlva kezdődik meg, limitáltan, az előrendelések száma alapján, így a hivatalos teszteredményeken kívül egyelőre senkinek sincs több adat a birtokában. De ebben épp ez az izgalmas, ha akarja, az elsők között lehet, aki kipróbálhatja, mit is tud valójában.
Az emberek pedig imádják, ha a világon ők lehetnek az elsők valamiben. Tisztában voltam ennek a ténynek a vonzerejével, akár még engem is könnyen meg lehetett volna csípni vele. Az egó szereti a simogatást, a pénztermelő mókuskeréknek pedig épp az a lényege, hogy megszerezzük azokat a tárgyakat, amik aztán majd elmondják helyettünk, hogy mi aztán igazán megengedhetjük magunknak, még ha esetleg hitelt is kellett felvenni rá, de az életérzést senki nem veheti el tőlünk. Sokan szinte bármit megadnának érte. Ez a lány viszont nem erre fog harapni, tudom jól, de a folytatáshoz szükség volt rá, hogy bedobjam ezt a horgot.
- Vagy akár… – kezdek bele egy másik lehetőség vázolásába, de végül inkább elharapom a mondatot, mint aki nem lenne teljesen biztos benne, hogy valóban olyan jó ötlet, ami eszébe jutott. Ránézek, és úgy teszek, mint aki nagyon mérlegel valamit. Fel akarom kelteni a kíváncsiságát a folytatáshoz.
- Ha azt mondja, nagyon érdekli ez az autó, és él-hal a vágytól, hogy most azonnal kipróbálja, mi több, nem is fog tudni aludni az éjjel, ha csupán ennyi infóval engedem haza… – fokozom fel az izgalmakat halvány mosollyal. – Talán mégis létezik rá egy mód, hogy ne kelljen olyan sokat várnia. Bár ez nem egészen a hivatalos program része, szóval köztünk kéne maradnia – kérdezem a tekintetemmel, hogy érdekli-e a dolog. Ami azt illeti, ez egy igazán személyre szabott ajánlatnak számít, ráadásul, ha kiderül, talán még meg is üthetem miatta a bokám, de kockázat nélkül siker sincs, ugyebár. Nekem pedig az autó eladása kezdett a második helyre szorulni a listán.

Melody Sharp imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Benjamin Henson
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
International Auto Show  I51cGcK
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
Három egész két százalék
***

★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
International Auto Show  EMtB9Yb
★ idézet ★ :
If you want a happy ending, it depends on where you stop the story.
★ foglalkozás ★ :
General Motors # Chevrolet szerviz- és márkavezető
★ play by ★ :
Matt Bomer
★ hozzászólások száma ★ :
347
★ :
International Auto Show  5RpYFSk
TémanyitásRe: International Auto Show
International Auto Show  EmptyPént. 21 Okt. - 22:53

Ben & Melody
Sometimes it's good to feel like you have no problems at all

- Persze a komplex igények sem utolsók a sorban, de valljuk be, sokkal könnyebb meggyőzni bárkit egy finom kávé mellett és ha nincs nyüzsgés a környezetben. – Ezzel persze nem akartam azt mondani, hogy én is erre vágyom, kávéra és kettesben lenni vele, de mire a mondat végére érek rájövök, hogy akár így is lehetne érteni. Ahogy én is érthetném úgy, hogy Benjamin is arra céloz, hogy folytassuk ezt egy kávé mellett. Ki tudja?!
Ettől függetlenül, hamar tényleg megszűnik körülöttünk mindenki, ahogy beül mellém a kocsiba és be is csukja az ajtókat. Jelen pillanatban viszont a bámulatba ejtő vörösben izzó belső elvonja a figyelmem egy kicsit minden másról. Ilyen luxusautóban soha nem ültem még, ha csak néhány percre is. Azt el sem tudom képzelni, milyen lenne, ha megindulna alattam a paripa. Még szerencse, hogy nincs lehetőség most erre, mert félő, hogy függőséget okozna és minden autókiállításon itt kötnék ki. Egy kicsit viszont el is felejtem, hogy nekem soha az életben nem lesz ilyen kocsim. Teljesen beleélem magam a szerepbe, azt azonban abszolút nem kell eljátszanom, hogy mennyire tetszik az egész és azt sem bírom megállni, hogy ne érintsem meg a felületeket. Közben persze elmélázok pár dolgon hangosan, viszont mikor pár másodperc után a mellettem ülő is megszólal, próbálva reagálni arra, amit mondtam, elmosolyodok. Nem igazán értem, hogy jönnek most ide a döntések, de teljesen igaza van abban, amit mond.
- Ha nagyon jól csinálja a dolgát, akkor én is kétlem – találkozik össze a tekintetem az övével. Hiszen akkor megvenném a kocsit és soha nem felejteném el ezt a húsz percet. Persze erre nincs pénzem, de ettől függetlenül, valószínűleg sokáig emlékezni fogok erre még, mivel nem sűrűn ülök ilyen verdákban.
A meleg bizsergést pedig jól mondja, érzem, csak éppen az izgalomtól.
- Oh, nem szándékozom férjhez menni, úgyhogy ezt kétlem – mosolygok rá. Persze értem, mire gondol, nem pont ez a lényeg, amit én mondtam az előbb. – De valóban, az élet sokszor kifürkészhetetlen. Soha nem lehet tudni,. hova vezet ez a találkozás. – A kocsival vagy vele?! Valószínűleg sehová. Egyikkel sem. Ettől függetlenül jól esik egy kicsit szórakozni.
Mikor kérdésekkel bombázom, látom rajta, hogy nem érinti ez a fajta megközelítés rosszul, amiből is tudok arra következtetni, hogy nem olyan fából faragták, aki hamar feladja a dolgokat, és ez nagyon is tetszik. Én is ilyen vagyok és nem is szeretem azokat, akik könnyen megfutamodnak. Elmosolyodok, mikor azt mondja, nagyra értékeli, hogy nem csak a felszínre vagyok kíváncsi. Azért az érdekelne, hogy magában elküld-e melegebb éghajlatra, amiért megizzasztom kicsit vagy tényleg így gondolja?
- Értem. Elég drága mulatság ahhoz, hogy próbálgassam élesben, de gondolom, garancia van. – Fogalmam sincs még mindig az autó áráról, ahogy arról sem, mi az istent keresek én még mindig itt és próbálok úgy tenni, mint aki komolyan fontolgatja a vásárlást?
A „vagy akár” megszólalásra azonban akaratlanul is azonnal felkapom a fejem és kíváncsian pislogok rá. Mikor látom rajta, hogy hezitál, folytassa-e, amit elkezdett, megemelkedik a szemöldököm.
- Vagy akár? – sürgetem, hogy ugyan, mondja már. Mikor aztán végre belekezd, igazi hamisíthatatlan marketinges módjára, esküszöm, kezdem úgy érezni magam, mint egy kislány, akinek nagyon fáj a foga egy kis édességre, amit alig vár már, hogy megkapja. Mocorogni kezdek az ülésen, és szinte gondolkodás nélkül bólintok.
- Nem hogy aludni nem tudnék, de nyugodt szívvel kisétálni sem az épületből. Szóval rajta! – Kíváncsi vagyok, mi a terve, nem tudom, hogy tudná megoldani, hogy kipróbálhassam a kocsit, de minden lehetőség érdekel. Már csak azért is, mert tudom, több lehetőségem ilyenre nem lesz és az is izgat, hogy fogja megoldani ezt? – Nem is tudja, mennyire jó titoktartó vagyok – fűzöm össze a tekintetem az övével. Sokszor megkapom, hogy mennyire titokzatos személyiségem van és azért ez igaz is, nem nagyon szeretek nyitott lapokkal játszani. Legalábbis nem akárkinek.
- Azért azt nem venném a szívemre, ha az én lelki nyugodtságom miatt érné bármi hátrány a munkahelyén, bár én a főnöke helyében még vállon is veregetném, amiért mindent bevet annak érdekében, hogy eladja nekem ezt az autót. – Tényleg érdekelne az igazi motivációja. Vagy nagyon jó pénz üti a markát vagy pedig szimpatizál velem. Nem tagadom, nekem is szimpatikus, csak egy a különbség kettőnk között, én tudom, hogy ennek a kis beszélgetésnek semmiféle folytatása nem lesz. Ha nem ebben az élethelyzetben lennék, amiben jelenleg vagyok, egész könnyen tovább tudnám én is gondolni a történetet.

thx.

Benjamin Henson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Melody Sharp
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
International Auto Show  Capture-1610705683013

International Auto Show  Be3c9ac4f5455c5d3df9aa88a97b66c1b6771685
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
broken wings
★ családi állapot ★ :
International Auto Show  16ccc50f1dfc192451fc1d37dfc33f0e09d98d8a
I said I'm done with you
But I can't help it when I lay down,
still think of you
Keeps me awake at night and
Why do I let it get so far?
How do we end with broken hearts?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
International Auto Show  Fdcaea9e54861afdfdb243f2977755561e056c8f
★ idézet ★ :
Dance is the hidden
language of  
the soul
★ foglalkozás ★ :
bartender (Hotel Artemis és Emperor)
★ play by ★ :
Ester Exposito
★ hozzászólások száma ★ :
84
★ :
International Auto Show  60daff408a3398e62c537cb4405fa1df57296428
TémanyitásRe: International Auto Show
International Auto Show  EmptySzomb. 7 Jan. - 16:33


Melody and Ben

New York International Auto Show. Javits Center


- Azt javaslom, járjunk a végére ennek az elméletnek – nyújtok át neki egy névjegykártyát a nevemmel, telefonszámommal és a szalon elérhetőségeivel, miközben úgy nézek rá, mint aki elfogadta a kihívást. – Fáradjon be valamikor, nem szükséges időpontot foglalnia, csak mondja, hogy hozzám érkezett. – Ha visszaértem, szólok majd az infópultnál, hogy ha egy hölgy az autókiállításról keres, kapjon kiemelt ügyfél szintű kiszolgálást. Amúgy sem árt, ha meglesz neki a számom, és lapul egy kis emlék a táskájában vagy a zsebében, ami ha a keze ügyébe kerül, eszébe juthat ez a mai találkozó. Már ha két méter után nem dobja ki a kukába, ez is benne volt a pakliban, de azért bíztam benne, hogy nem így lesz.
- Nem tudom, hogy ez jó vagy inkább rossz hírnek számít, de az a helyzet, hogy mindig jól végzem – nézek a szemébe halványan formálódó mosollyal, mintha csak burkolt ígéretet tennék. Mégpedig arra, hogy fogunk mi még találkozni, arról gondoskodom, még mielőtt kiereszteném a kezeim közül. Nem akartam túlságosan rámenős lenni, de efelől nem szerettem kétségeket hagyni, másrészt úgy érzékeltem, hogy a köztünk zajló párbeszéd mostanra megengedhetett magának egy árnyalatnyival személyesebb hangot. Ez az óvatos, tojáshabon lépdelő, apró flört, aminek a hangulatát talán mindketten éreztük, szinte megkívánta, hogy provokáljam egy kicsit, mintha csak ki akarnám tapogatni a nyomógombjait. Csakhogy nem az üzlet érdekében, hanem mert kedvet kaptam hozzá.
- Ezt örömmel hallom – jegyzem meg én is, és a bujkáló mosolyom kitart. Egy pillanatra elgondolkodom: ez vajon rejtett üzenet volt, vagy csak a véletlen folytán kötötte az orromra? Azért a hozzáfűzött mondat is bőven lehet célzásgyanús. „Sosem lehet tudni, hogy hová vezet egy találkozás”, nos, ez valóban így van, én pedig úgy döntök, biztatásnak veszem, mintha csak azt mondta volna, hogy részéről nyitott a felmerülő lehetőségekre. – Mert ha házasságra készülne, elképzelhető, hogy megpróbálnám lebeszélni róla – pillantok rá egy rövid másodperc erejéig, mielőtt újra megrezzenne az órám és kénytelen vagyok ránézni, hogy mennyire SOS-feladvány. Szerencsére nem olyan égető, majd visszahívom később. – Négy csodálatos évig mi állunk minden műszaki eredetű meghibásodást, és ez nem vásárolt prémiumgarancia, hanem az autóval együtt jár, ami megjegyzem igencsak egyedülálló a piacon. – Persze, máshol is vállalnak hasonlót, épp csak, azért az ügyfélnek újra ki kell nyitni a pénztárcáját.
Látom a kíváncsiságot megcsillanni az íriszeiben, és ahogy a félig felemlített ajánlatom hallatán megsejti, miről lenne szó, a bájos lelkesedés mellett mintha némi bontakozó izgalmat is elcsípnék rajta. Vajon a váratlanul felkínált lehetőség teszi? A bőre alatt lüktető, kivételes érzés, hogy talán olyasmit tehet, amit mások nem? Vagy az borzolja az érzékeit, hogy tilosban járnánk? Mi a titkod, Melody Sharp? Ahogy mocorogni kezd az ülésen, ügyelnem kell rá, hogy ne engedjem túlságosan szabadjára a fantáziám. Az a mély szemkontaktus, amit teremt, sok mindenre rá tudna venni, de most egyelőre még én vagyok, aki vadászni akar.
- Ez esetben adjon egy percet. – Azzal kiszállok az autóból, és a kollégáimhoz lépve lebeszélem velük, hogy a kiállítás hátralévő részében ma már ők tartják a frontot, majd a hölggyel együtt a kijárat felé indulok, hogy aztán a mélygarázshoz vezessen az utunk. Az volt a tervem, hogy a saját kocsimmal viszem el néhány körre, és szerzem meg neki az élményt, márkavezetőként ugyanis nekem volt már egy előre gyártott modellem, és a kiállításra is azzal érkeztem.
- Szóval mindent bevetek, hogy eladjam? Nincs egy kicsit sötét véleménye rólam? – reagálok egy kicsit később a lány utolsó mondataira, de ezt nem akartam teljesen elengedni. Miközben a liftet várjuk, fürkészően nézek rá, mintha csak próbálnám kitalálni a gondolatait. Ha akarja, mostanra, valószínűleg enélkül is meg fogja rendelni az autót, ha pedig nem, nos, akkor ez a kis kiruccanás aligha ezen a problémán fog segíteni. – És ha azt mondanám, hogy csak kedvem támadt egy kicsit megszökni innen? – Megszökni vele. És közben őt is boldoggá teszem, nem tiszta haszon mindenkinek?

Melody Sharp imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Benjamin Henson
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
International Auto Show  I51cGcK
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
Három egész két százalék
***

★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
International Auto Show  EMtB9Yb
★ idézet ★ :
If you want a happy ending, it depends on where you stop the story.
★ foglalkozás ★ :
General Motors # Chevrolet szerviz- és márkavezető
★ play by ★ :
Matt Bomer
★ hozzászólások száma ★ :
347
★ :
International Auto Show  5RpYFSk
TémanyitásRe: International Auto Show
International Auto Show  EmptyVas. 15 Jan. - 22:35

Ben & Melody
Sometimes it's good to feel like you have no problems at all

Hát igen. Ezek szerint, Benjamin is úgy értelmezte a jelzéseimet, ahogyan én nem akartam, de abban nincs semmi, ha elfogadom a névjegykártyáját, hogy ne jöjjön már ki az egész szituáció teljesen hülyén. A mellékes megjegyzésén, miszerint nem szükséges időpontot foglalnom hozzá, akaratlanul is elmosolyodom.
- Micsoda különleges bánásmód. – Vajon az összes potenciális ügyféllel így bánik? – Ezt sokan ki szokták használni? – kérdezem, hogy egy kicsit többet tudjak meg ezzel kapcsolatban, de azért mégis burkoltan.
Akaratlanul is az agyamba kúszik a gondolat, hogy talán csak én vagyok kivételezett és nem feltétlen azért, mert szerinte esetlegesen autót szeretnék vásárolni. Tapintható a levegőben egy kis vibrálás, amitől ha akarnék se tudnék eltekinteni. Mivel többet úgysem találkozunk, így úgy vagyok a dologgal, hogy miért ne engedhetnék meg egy kis szórakozást? Folytatása nem lesz, a névjegye pedig nyilvánvaló, hogy ha nem is az első, de a második utcasarkon biztosan a kukában végzi. Nem szeretnék semmiféle konfliktusba keveredni még véletlenül sem Briannel emiatt. Úgysem értené meg, ha magyarázkodni kezdenék, vagy ami még rosszabb: megértené, hogy másfelé flörtölgetek, sőt támogatná is az ügyet. Ah, néha ez az egész tényleg hajaz egy jó kis tragikomédiára.
- Az esetek többségében azért azt hiszem, határozottan jónak – dobom vissza a labdát, ha már egy kicsit személyesebb vizekre evezünk. – Az Ön esetében Mr. Henson pedig... majd még eldöntöm – állom a tekintetét a szám sarkában egy apró, bujkáló mosollyal.
Mostanra már egészen biztos vagyok benne, hogy Benjamin nem csak az autót akarja nekem eladni, hanem más motivációja is van, én mégsem hátrálok ki a helyzetből, amiért képzeletben azért kicsit fejbe is kólintom magam. Tetszik a helyzet. Az is, hogy egy kicsit más lehetek és az is, ahogy néz rám.
- Mi a baj a házassággal? Rossz tapasztalat? – emelkedik meg a szemöldököm, ahogy rá pillantok. Persze értem én, hogy akár máshogy is érthetné az előbb nekem címzett mondatát, de azért kíváncsi is vagyok, azért terelem erre a beszélgetést. Lehet, hogy már túl van egy nem épp álomba illő házasságon? Egy jó kis válás... Ah, soha nem szándékozom férjhez menni. Szerintem az csak egy papír, ami teljességgel felesleges.
Észreveszem, hogy már nem először pillant az órájára.
- Ha sürgős, menjen csak nyugodtan – intek a fejemmel az óra felé. – Habár egyedül annyira nem élvezetes itt ülni ebben a gyönyörű autóban, de... azért elleszek – mosolyodom el. – Na jó, azért nem kell félni, nem tervezek itt aludni – vonok vállat. Még akkor sem, ha ez az autó mérföldekkel jobb, mint az albérletem. Habár igazándiból a legjobb az lenne, ha tényleg lehetőségem lenne kipróbálni egy ilyet. Akár egy hosszabb távon is. Mit meg nem tennék egy gondtalan hétvégéért. Csak mennék, mint aki világgá indul, mindenféle úticél nélkül. Egy ilyen csodajárgánnyal.
- Négy év nem rövid idő – hümmentek. Semmiféle tekintetben. Azért mondjuk ez nem rossz, elég rendesen meg lehet bizonyosodva a General Motors arról, hogy az autója bitang jó.
Mikor kiszáll az autóból, tényleg úrrá lesz rajtam a kíváncsiság. Pár pillanatig csak figyelem, ahogy távolodik és a kollégáihoz sétál, majd egy utolsó pillantást vetek a bőr belsőre és egy sóhaj kíséretében kiszállok én is. Pár pillanatig elgondolkodom, hogy megragadom az alkalmat és kihátrálok, körül is nézek, meg tudnék-e lógni előle, de az a nagy baj, hogy a kíváncsiságom sokkal nagyobb annál, mintsem veszni hagyjam a lehetőséget. Így nem megyek sehová. Mikor visszatér, követem, habár tényleg fogalmam sincs, hogy mi a terve. A kérdésére, oldalra pillantok rá.
- Miért, talán nincs igazam? – kérdezem. – Épp ebben a pillanatban hagyja itt a kiállítást, úgy sejtem, a felettesei tudta nélkül csak azért, hogy pontot tegyen a dolog végére és egy újabb vásárlója legyen. – Nem akarom elkeseríteni, hogy minden törekvése hiábavaló. – Pedig akár lehetnék egy aljas bűnöző is, aki tökéletesen jól irányítja a szálakat – fordulok felé a liftben. Bárki lehetnék. Épp ez az, ami miatt izgalmas a helyzet és kiléphetek kicsit a komfortzónámból. Persze a bűnözés elég távol áll tőlem.
A kérdése azért megmosolyogtat és rögtön ki is zökkent a szerepemből.
- Tehát kapóra jöttem? – simítok egy hajtincset a fülem mögé, miközben próbálok olvasni a tekintetéből, de ezúttal kicsit hamarabb elpillantok róla, mert kicsit zavarba hoz a fürkésző, kék szemeivel.
Mekkora hülye vagyok. Épp egy vadidegennel tartok a mélygarázs felé. Tulajdonképp ha valaki veszélyben lehetne, az én lennék, de valamiért tényleg nem érzem magam abban. Sőt. Ez az ember valahogy teljesen azt árasztja magából, hogy „ne aggódj szivi, velem biztonságban vagy”.
- Szóval? Mi a terve? – kérdezem, mikor megáll a lift és kinyílik az ajtó. Arra nem gondolok, hogy itt a garázsban áll még egy kocsi, ami szinte pöccre ugyanaz, mint a fenti darab, ám mikor odaérünk hozzá, kérdőn pillantok rá. Ha ehhez a kocsihoz van kulcsa, akkor az két dolgot jelenthet. Az egyik, hogy a megérzésem nem csalt, és Benjamin tényleg nem egy harmadrangú alkalmazott, a másik pedig, hogy nagyon bátor és valami olyasmibe keveredik, amivel megütheti a bokáját. Én viszont valamiért az elsőre tippelek. – Titokban végig gurulunk vele itt ezen száz méteren? – érdeklődöm, mivel ezt nézem ki belőle. Elsőre nem tűnik nekem túl nagy szabályszegő embernek, így arra nem tippelek, hogy ki is megyünk innen, de megvárom, míg felvázolja a tervet. Anyám lenne az első, aki fejbe kólintana ezért a gondolatért, de most már én sem vagyok biztos abban, hogy a kocsi, vagy Benjamin Henson izgatja jobban a fantáziámat.

thx.

Benjamin Henson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Melody Sharp
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
International Auto Show  Capture-1610705683013

International Auto Show  Be3c9ac4f5455c5d3df9aa88a97b66c1b6771685
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
broken wings
★ családi állapot ★ :
International Auto Show  16ccc50f1dfc192451fc1d37dfc33f0e09d98d8a
I said I'm done with you
But I can't help it when I lay down,
still think of you
Keeps me awake at night and
Why do I let it get so far?
How do we end with broken hearts?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
International Auto Show  Fdcaea9e54861afdfdb243f2977755561e056c8f
★ idézet ★ :
Dance is the hidden
language of  
the soul
★ foglalkozás ★ :
bartender (Hotel Artemis és Emperor)
★ play by ★ :
Ester Exposito
★ hozzászólások száma ★ :
84
★ :
International Auto Show  60daff408a3398e62c537cb4405fa1df57296428
TémanyitásRe: International Auto Show
International Auto Show  EmptySzer. 10 Május - 20:05


Melody and Ben

New York International Auto Show. Javits Center


- Szeretjük megbecsülni az ígéretes ügyfeleket – indoklok első körben a cég nevében, de a saját érdeklődésemet sem akarom teljes egészében háttérbe szorítani. – Egy ilyen csinos hölgyre mindig tudok időt szakítani – bókolok neki egy leheletnyi hódolattal, de a vonásaim visszafogottak, vigyázok rá, hogy ne billenjek át túlságosan tolakodóba.
- Mi okuk lenne nem élni vele? – kérdezek vissza válasz helyett. – Ebben még nincs semmiféle elköteleződés, a cél mindössze a kényelem és a kíváncsiság kielégítése. – Az enyém éppúgy, mint az övé; mire végigmondtam, el is képzeltem magam előtt egy elegáns, sejtelmesen kivágott tavaszi ruhában az irodai bőrkanapémba süppedve, hívogatóan keresztbe vetett lábakkal, miközben a körmei a halvány izgalomtól a széles karfán játszadoznak.
Szóval majd még eldönti… rebben meg a szemöldököm a szavaira, a bujkáló mosolyát látva az én tekintetembe is játékosság költözik. Ám legyen. Mintha cicázott volna velem, ez pedig csak még jobban feltüzelte a vadászösztönömet. A szája sarkán megbújó, apró, cserfes mosolyban úgy láttam, neki is éppúgy jól esett ez a kis flört, ahogy nekem.
- Nos, ez számomra csak jó hír. Minél többet vacilál rajta, annál kevesebb esélyt ad a felejtésnek – mosolyodom el, a házasság említésére azonnal visszadobom a labdát. – Mondja meg maga. Nem én voltam, aki olyan határozottan rácsapta, hogy esze ágában sincs. – Ez a téma már személyesebb vizekre evezett, mégis olyan könnyedén belesimult a beszélgetésbe, hogy szinte fel sem tűnt. Kíváncsi voltam az indoklására.
- A világért sem hagynám magára – bocsátom előre, ahogy az órámról felpillantok rá. Úgy látom, félreérti a helyzetet, így inkább elmagyarázom. – A kiállításon kívül mára semmi dolgom, leszámítva, hogy néha rá kell pillantanom, ha bejön egy-egy e-mail. Legalább a feladóra – bújik hamiskás ránc az ajkaim szegletébe. Most már azt is tudja, hogy ráérek, ha akarja, akár tovább is, mint egy húsz perces marketingszöveg.
Ahogy a mélygarázs felé haladunk, és a kisasszony nagy elánnal azt fejtegeti, hogy bármit megtennék, hogy eladjam neki ezt a modellt, összeráncolom a homlokom, mintha csak azt akarnám roppant diszkréten kifejezni, hogy távolabb nem is járhatna az igazságtól.
- Ne akarjon ennyire a fejembe látni. Ez az én dolgom – figyelmeztetem játékosan. – És ha az emlékezetem nem csal, épp az előbb egyeztünk meg, hogy az üzleti beszélgetés az irodámban folytatódik – nézek rá úgy, mint aki ezt komolyan is vette. Nem állt szándékomban tovább traktálni az értékesítési szöveggel, és abban is bíztam, hogy – így vagy úgy, de – csakugyan meglátogat jövő héten. A mondandója második részére viszont felcsillan a szemem, és finom ívben fel is húzom a szemöldököm, ahogy a liftben felé fordulok.
- Na és, ha bűnöző lenne? Mi lenne a célja velem? – nézek mélyen a szemébe, a kérdés a szűkös tér miatt egészen intimnek hat, különösen, hogy mindössze egy fél lépés választ el tőle. A csend körülzsongja az érzékeim, az ajkára pillantok, és egészen megkívánom egy pillanatra. Vajon engedné, hogy megcsókoljam?
- Inkább úgy fogalmaznék, hogy segített motivációra találni. Ha egy gyönyörű nő kedvére tehetek vele, sokkal vonzóbb tilosban járni – mosolyodom el végül, ahogy hátrébb lépek, és mögöttem nyílik is az ajtó. – Na és maga? Szereti néha megszegni a szabályokat? Vagy mindig aszerint cselekszik, hogy másoknak mi az elvárása? – Érdekelt a válasz. Az is, hogy magával mennyire volt őszinte, úgy saccoltam, ezt le fogom tudni szűrni a mondandójából.
- A tervem az, hogy meghívom egy villámrandevúra – mondom szándékosan úgy, hogy elsőre az fusson át az agyán, hogy velem. Merthogy ez is volt az igazság, de hogy egy csöppet összezavarjam, egy másodperces késéssel rámutatok a bent látott autó ikertestvérére, ami ezúttal pár sorral jobbra parkolt tőlünk. Ahogy odasétálunk, udvariasan kinyitom előtte az ajtót, persze egyelőre nem a vezető ülésnél, de úgy hiszem, ez még így is bőven elég csábító ajánlatnak számít. – Titokban végiggurulhatunk vele a partig – változtatok egy kicsit az előbbi mondatán. – Ismerek egy kellemes kávézót, ha van kedve elkísérni.

Melody Sharp imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Benjamin Henson
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
International Auto Show  I51cGcK
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
Három egész két százalék
***

★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
International Auto Show  EMtB9Yb
★ idézet ★ :
If you want a happy ending, it depends on where you stop the story.
★ foglalkozás ★ :
General Motors # Chevrolet szerviz- és márkavezető
★ play by ★ :
Matt Bomer
★ hozzászólások száma ★ :
347
★ :
International Auto Show  5RpYFSk
TémanyitásRe: International Auto Show
International Auto Show  EmptySzomb. 13 Május - 22:34

Ben & Melody
Sometimes it's good to feel like you have no problems at all

Istenemre mondom, ha nem lennék foglalt, akkor már most belemennék bármibe ezzel a férfivel. A kisugárzása valahogy teljesen a hatalmába kerít, pár pillanatra még azt is elfelejtem, hogy egyáltalán miért is jöttem ma reggel erre a helyre és hogy éppen hazaindultam volna nemrég. Még az is a háttérbe szorul, hogy a büdös életben nem lenne pénzem egy ilyen kocsira, de a móka kedvéért simán eladom magam így.
Széles mosollyal fogadom a bókot, majd halk nevetés szökik ki a számon, mikor észlelem, hogy ő másra gondolt.
- Úgy értem, gyakran próbálja becserkészni a hölgy érdeklődőket? – pillantok rá szándékosan úgy, hogy elkapjam a tekintetét. Fogalmam sincs, pontosan mi járhat a fejében, de az biztos, hogy nem csak arra hajt, hogy autót adjon el nekem. Sőt, azt hiszem, ez már a másodrangú célja a beszélgetésnek. Milyen kár, hogy fogalma sincs arról, hogy egyikkel sem fog révbe érni. Végtére is mindegy, maga a folyamat igencsak kellemes és szórakoztató.
A kijelentésre egyetértően bólintok, mikor a kérdésre is olyan gyorsan érkezik a válasz, ahogy az előbb a házassággal kapcsolatos ellenvetésem.
- Teljesen felesleges papírnak tartom. Ha utána válás lesz a vége, örökké tartó macera, mire megállapodás születik arról, melyik fél lesz kisemmizve. – Mert sosem végződik úgy, hogy mindenki elégedett. – Arról nem is beszélve, hogy emiatt esély sincs normálisan lezárni a közös éveket. – Ha meg szakítás a vége, akkor nincs ilyen fennforgás. Igaz, akkor is két értelmes ember kell hozzá. Sehogy sem egyszerű, de akkor sem vagyok házasság párti.
Nem is igazán tudom, hogy jutottunk a házasság kérdéshez az autóktól, de már-már azt gondolom, hogy mennie kell valahova, annyira nézegeti az óráját. Vagy csak egyszerűen menekülni akar az ilyen nő elöl, aki a házasság témát taglalja úgy, hogy nem is ismeri őt. Bármi benne van a pakliban.
- Oké, de itt sincs szükség magára? – emelkedik meg a szemöldököm. Egy ilyen kiállítás azért gondolom, több emberes feladat. Hiába vannak itt rajta kívül még hárman, ha megrohamozzák a standot, holmi kevés. Akárcsak a pultban a bárban. – Én igazán nem erősködöm, hogy maradjon, örülök, ha valami titkos dologba avat be – mosolygok, ha már azt mondta, hogy így lesz. A kíváncsiságom sokszor győzedelmeskedik, még akkor is, ha jobb lenne, ha a józan ész efelett állna.
- Rendben, rendben – emelem magasba a kezeim, mint aki megadja magát. Nem bánom, ha egy kicsit adhatom önmagam is és nem arra kell figyelnem, hogy nehogy elszóljam magam arról, hogy eszem ágában sincs kocsit venni. Az már más kérdés, hogy ha nem jelenek meg jövő héten az irodájában, nagy esélyt látok rá, hogy a social media oldalak valamelyikén felkeres majd, mert igen... Én hülye, erre nem gondoltam, mikor elárultam a nevem, de szerencsére túl sok információ nincs kint egyiken sem, erre kínosan ügyelni szoktam.
A magabiztosságom pár pillanatra igazán meginog, mikor a tekintete a szemem és a szám között cikázik, hiszen fogalmam sincs, mi lesz a következő lépése. Meg akar csókolni? A gondolat felébreszt bennem egy apró vágyat, nem mellesleg az ajkai igencsak vonzóak, és még szerencse, hogy a fantáziálás még nem számít megcsalásnak, mert én éppen most lépném át ezt a határt.
- Valószínű mocskos szándékaim lennének – sóhajtok egy mosoly kíséretében, miközben a hátam a lift falának vetem. Nem mondom, hogy zavarna, ha huzamosabb ideig kellene kettesben lennem vele ilyen szűk terekben. Ha! Nem lenne Brian. De van, így egy kicsit azért megkönnyebbülök, mikor hátrébb lép.
- Ugyan, szívesen elviszem a balhét, ha már ilyen szép bókokat kapok – somolygok, ahogy kilépek a liftből. – Hát... Ez nem könnyű kérdés. Világ életemben spontán ember voltam, így inkább szabályszegő vagyok, mintsem minta állampolgár. Azért sajnos sokszor szeretnék megfelelni – préselem össze az ajkaim, ahogy válaszolok. – Bár ebben talán fejlődőképes vagyok – teszem hozzá. Érdekes, hogy ilyesmiről beszélek neki, alig fél óra ismeretség után. Ez jó jelnek bizonyulna, ha egy kezdődő barátságról, vagy netán másról beszélnénk.
A tervének hallatán, a szemöldököm magasba szökik. Hogy?! Villámrandevú? Tekintetem kíváncsian emelem rá, a meglepetés hatására pedig nem is igazán ellenkeznék, de ekkor pillantom meg a kocsit. A helyzet halk nevetést vált ki belőlem, majd mikor kinyitja az ajtót, azonnal be is pattanok.
- Oké – vágom rá, aztán ahogy ő is beül az autóba és felbőg a motor, izgalom járja át a végtagjaim. -  Nos, akkor most én reménykedhetek, hogy nem egy bűnözővel van dolgom – jegyzem meg, mintha csak magamnak mondanám. – Nem érnek sokat a szerveim. Dohányzom, úgyhogy az egészségestől iszonyat messze állok. – Igaz, ezen kívül egyébként rendben vagyok minden téren, a tánc miatt ugyanis eléggé oda kellett figyelnem magamra. A dohányzás az egyetlen, amiről képtelen voltam még ennek fényében is lemondani.
A parkolóházból kiérve a pirosnál éppen egy Porsche gurul mellénk. Akárcsak a Halálos iramban egyik jelenetébe csöppentünk volna, én jobbra pillantok, a sofőr pedig balra, a tekintetünk pedig afféle „challange accepted” kijelentést üzen a másik felé.
- Benjamin?! – szólítom a nevén, mikor már csak pár másodperc maradt hátra a piros jelzésből. – Gázt! – kiáltok fel, miközben a bal kezem a hatás miatt rászorít a térdére. Nézzük, hogy mennyire spontán emberről van szó?


thx.

Benjamin Henson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Melody Sharp
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
International Auto Show  Capture-1610705683013

International Auto Show  Be3c9ac4f5455c5d3df9aa88a97b66c1b6771685
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
broken wings
★ családi állapot ★ :
International Auto Show  16ccc50f1dfc192451fc1d37dfc33f0e09d98d8a
I said I'm done with you
But I can't help it when I lay down,
still think of you
Keeps me awake at night and
Why do I let it get so far?
How do we end with broken hearts?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
International Auto Show  Fdcaea9e54861afdfdb243f2977755561e056c8f
★ idézet ★ :
Dance is the hidden
language of  
the soul
★ foglalkozás ★ :
bartender (Hotel Artemis és Emperor)
★ play by ★ :
Ester Exposito
★ hozzászólások száma ★ :
84
★ :
International Auto Show  60daff408a3398e62c537cb4405fa1df57296428
TémanyitásRe: International Auto Show
International Auto Show  EmptyVas. 4 Jún. - 16:06


Melody and Ben

New York International Auto Show. Javits Center


Nem olyan gyakran, csak ha épp időm adódik rá, születik meg a fejemben a válasz, de értelemszerűen ezt inkább nem mondom ki hangosan. – Igazság szerint az én munkám már nem az értékesítésben rejlik, így egész ritkán találkozom ilyen csinos érdeklődőkkel. A Chevi szerviz- és márkavezetőjeként inkább a belső folyamatokra koncentrálok. Csupa unalmas irodai munka… - halkítom le a hangom árnyalatnyira, somolyogva, annak jeleként, hogy ez utóbbit azért csak neki címeztem egy apró, bizalmas kiegészítésként.
- Á, szóval az anyagi kockázatok miatt. Ez fókuszált üzleti gondolkodásra vall, főleg férfiaktól hallottam eddig – jegyzem meg, abszolút dicséretnek szánva, hiszen eszem ágában sem volt vitatkozni az elhangzottakkal. Csak furcsállottam, hiszen a nők általában inkább a házasság emocionális részével vannak elfoglalva, de ez a kis hölgy, úgy tűnt, nagyon is két lábbal állt a földön, a gyakorlatiassága pedig igazán vonzó volt. Vagy történt már súlyos válási procedúra a családjában, vagy olyan tőkével rendelkezett, amit nem szívesen tett volna kockára. Ha ilyen autókat nézegetett, ez nem is volt nagy kérdés, de egy harmadik tipp is szorosan ott kullogott a sorban. – Kezdem azt hinni, hogy ez a finom, bájos külső a megtévesztésre játszik, és valójában otthon is ön hordja a nadrágot – folytatom egy csipetnyi szemtelen sármmal, mielőtt még az indulás mellett döntenénk. Édes, hogy így aggódik miattam, de ez csak egy újabb megerősítés az előbbi teóriámra: most is fel van kötve az a nadrág, én viszont nem szoktam olyan könnyen kiengedni a kezemből az irányítást.  
- Csak azért jöttem ki, hogy pár órára kiszabaduljak az irodából. Ha valami probléma adódik, el tudnak érni telefonon, mint máskor – magyarázom el, remélem, ezzel már a hölgyet is sikerül megnyugtatnom.
A mocskos szándékok hallatán apró ránc költözik az ajkaim sarkába, miközben a tekintetem az ajkiról újra a szemei kereszttüzébe emelem. Nem különösebben nehéz teret adni a képzelőerőmnek, és a saját szájízem szerint értelmezni a szavakat. Ami azt illeti, szívesen lennék a szenvedő alanya azoknak a mocskos szándékoknak.
- Egészen izgalmasan hangzik ez a forgatókönyv – mondom ki halkan, az eleresztett sóhaját követően, mintha ő is épp arra gondolna, amire én, ám a máskor csupán araszoló lift ezúttal túlságosan hamar célba ér.
- Elviszi a balhét? És ezt úgy képzeljem el, hogy kárpótolna érte, ha esetleg mégis adódna valami előre nem látható probléma a távozásomból? – kérdezek rá halvány mosollyal, mert ezt a verziót nem utasítanám vissza. – Akkor most a megfelelőt küldjük el szépen lazítani, inkább a spontánt csalogassuk elő – teszem le a voksom, ahogy beülök mellé a járgányba, a fejlődőképes hallatán bujkáló mosollyal felé fordulok, még mindig szórakoztatott az előbbi reakciója, a randi hallatán a szemöldökeit mintha ágyúval lőtték volna a magasba. – Így lesokkolná, ha randira kellene jönnie velem? – firtatom szándékosan. – Nem gondoltam volna, hogy ilyen visszataszító parti vagyok – cukkolom egy kicsit, mielőtt elindulnánk.
- Reménykedni szabad – billentem oldalra a fejem, a bűnöző végül is elég tág fogalom, sosem állítottam, hogy a múltam és a módszereim mindig is patyolattiszták voltak, szóval éppenséggel nem is biztos, hogy akkorát téved ezzel kapcsolatban. – Ne aggódjon, a szervei jobban tetszenek, míg a helyükön vannak. – Arra a hirtelen térdszorításra viszont nem voltam felkészülve, ahogy a rögtönzött felszólításra sem, bár nem voltam igazán a híve az utcai kakaskodásoknak, ilyen ösztönzésre mégis melyik férfi mondana nemet? Ez legalább kitűnő lehetőség, hogy az autó gyorsulási sebességét is testközelből kipróbáljuk. A Porsche volánjánál egy tizennyolcév forma suhanc ül, az autója bár szintén szépen teljesített, nálam volt az előny. A 8600-as fordulatszámú LT6 V8-as motoromat, ami a legújabb gyártású Corvett szíveként pumpált alattunk, nem fogja überelni.
- Kapaszkodjon – figyelmeztetem még az utolsó pillanatban, mielőtt kilőnénk, nehogy összetörje magát nekem a nagy izgalomban. Csak az ő kedvéért mentem bele a játékba, de ha már megtettem, ki akartam facsarni belőle, amit lehet. Tudtam, hogy az egyenes végén le kell kanyarodnunk, szóval maximum addig tarthat a verseny, de ahogy sejtettem, már az első pár másodpercben kiderült, hogy a Corvette-nek perpillanat nincs ellenfele.

Melody Sharp imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Benjamin Henson
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
International Auto Show  I51cGcK
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
Három egész két százalék
***

★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
International Auto Show  EMtB9Yb
★ idézet ★ :
If you want a happy ending, it depends on where you stop the story.
★ foglalkozás ★ :
General Motors # Chevrolet szerviz- és márkavezető
★ play by ★ :
Matt Bomer
★ hozzászólások száma ★ :
347
★ :
International Auto Show  5RpYFSk
TémanyitásRe: International Auto Show
International Auto Show  EmptyVas. 11 Jún. - 21:41

Ben & Melody
Sometimes it's good to feel like you have no problems at all

Oh, szóval márkavezető. Sejtettem, hogy nem csupán egy értékesítő, mindenesetre valószínűleg nem véletlenül került ebbe a pozícióba, hisz jól csinálja, vagyis csinálná az értékesítést is. Már amennyire én meg tudom ítélni, de az biztos, ha lenne pénzem, már megvettem volna a kocsit. De nincs, úgyhogy nincs is miről beszélni.
- Á, értem. Gondolom. Valóban izgalmasabb lehet a csinos, női érdeklődőket becserkészni, de hát, kinek mi jutott, ugyebár – tárom szét a karom mosolyogva. – Azért biztos kárpótolva van valahogy az unalomért. – Isten ments, hogy a pénztárcájában turkáljak, de biztos nem keres rosszul egy ilyen pozícióban. Meg persze sok más előnnyel is járhat.
- Egyszerűen csak reálisan látom a dolgokat – vonok vállat. – Tízből kilenc pár így működik. Nagyon intelligensnek kell lennie a két félnek ahhoz, hogy a végén ne úgy váljanak el, hogy az egyik fél utána nem évekig szedegeti össze a darabjait, illetve próbál talpra állni az anyagi csődből. – Nincs benne tapasztalatom hála az égnek, de ha rajtam múlik, nem is lesz. Esélyt sem adok a válásnak, mert nem lesz házasság sem. Ilyen egyszerű.
A megjegyzésére hangosan felnevetek. Nem tudom, ez jó vagy rossz benyomást kelthet nála, és ami azt illeti, én magam sem tudom, hogy külső szemmel hogy tűnhet otthon, de azt leszámítva, hogy mostanában én vagyok, aki tartja a lelket Brianben és intézek mindent el, lehet, hogy így van, de alapvetően nem igazán.
- Ugyan, mit ki nem néz belőlem – rajzolok a fejem fölé egy képzeletbeli glóriát. – Egyébként pedig a határozottság sosem árt – préselem össze az ajkaim, ahogy rápillantok. Az tény, hogy valóban erős jellem vagyok.
Nem firtatom tovább a távollétét, nyilvánvaló, hogy fel tudja mérni, mennyire fog hiányozni innen, habár így már, hogy tudom, márkavezető, szerintem nem sokan fognak rápirítani azért, ha nincs jelen egy kis ideig.
A liftben töltött kis idő alatt a torkom egészen kiszárad, pár pillanatig nem tudom, mik a szándékai, de elég gyanús, hogy nem azért csalt ki a kiállításról, hogy valami olyasmit csináljon velem, amiben nincs sok izgalom. Kicsit hülye is vagyok, hogy csak úgy lelépek vele, hiszen mégiscsak egy férfi, akit nem ismerek, de... Valahogy bizalmat sugároz felém. Nagyon érdekes.
A hangja halk suttogása apró mosolyt ültet a szám szegletébe, a tekintete nem engedi az enyémet, amiben némi szenvedélyt vélek felcsillanni.
Mielőtt kilépnék a liftből, egy gyors mozdulattal igazítom meg a ruhám.
- Valami azt súgja, hogy máris magán a problémán agyal – sandítok rá oldalra, gyanakvó tekintettel és egy apró, huncut mosoly villan át az arcomon.
- Nem lesz nehéz – motyogom, miután bólintottam a felvetésre. Éppen marha spontán vagyok, ha valamikor, most biztos, egyszerűen nem is lehetnék spontánabb. Dolgozni indultam és épp egy menő kocsiban ülök a Chevrolet márkavezetőjével, aki vélhetőleg fel akar szedni. Nem elég spontán? A kocsiba ülve, mikor felém fordul és felteszi a kérdést, zavartan elnevetem magam.
- Ja, neeeem, dehogy – tiltakozom a feltételezésére. – Csak hirtelen jött. – És nem vagyok szingli, csupán ezért sokkolt le, de ezt már nem teszem hozzá. Hogy miért nem, a jó isten sem tudja, hiszen akkor rövidre zárhatnánk az egészet. A legegyszerűbb forgatókönyv lenne, de úgy tűnik, nem azok a kedvenceim. Túl izgalmas ez most ahhoz, hogy nemet mondjak és azt hiszem, rám fér már egy kis ilyesfajta kikapcsolódás.
- Ez igazán megnyugtató – dőlök hátra az ülésen. Kényelmesen süppedek bele és figyelem, ahogy a keze a kormányra siklik. Tekintetem a markáns arccsontjára vezetem, végig mérem. A korát próbálom belőni az eddigi információk alapján, no meg rájönni, hogy miért érzek úgy, mint egy tinilány.
Az elmélkedést a mellénk álló Porsche szakítja meg, és ha már spontánok vagyunk, én is szívesen látnám, mennyire bevállalós. Gondolom, megadom a kezdőlöketet, és meglep, de szinte semmi habozás nélkül a gázra lép. A felszólítására nem kapaszkodom meg, gondolom, azért annyira nem lesz vad a menet, de mikor belesüppedek az ülésbe a sebességtől, automatikusan a combjaim mellé kapok.
- Hoppá – szélesedik ki a mosoly az arcomon. Ez mind Benjaminnak és mind pedig az autónak szól, hiszen mindketten meglepetést okoztak. Az adrenalin érezhetően kúszik végig az egész testemen, ami már annyira, de annyira kellett az életemben, hogy azt el sem tudom mondani. Hihetetlen jó érzés, örülök, hogy Bent bele lehetett rángatni a buliba. Míg nem kanyarodunk le és lassít le kicsit, az arcomról vélhetőleg leolvasható a felszabadultság érzése.
- Győztünk – engedem el az ülést. – Jól szerepelt az autó, mondjuk az is biztos, hogy jó embernek kell hozzá a volán mögött ülnie. Szóval meg kell hagyni, valóban jól végzi a dolgát, Benjamin – Már ami a vezetést illeti.
- Szóval, merre halad a villámrandi? – pillantok kíváncsian rá oldalra. Érdekel, van-e terve, hová menjünk, de ha nincs, akkor is megérte már akár egy körre is kigurulni a garázsból. A kanyar után nem sokkal, kisebb embertömeget látok meg a parknál. A színpadból és a standokból ítélve, valami rendezvény lehet.
- Mit szólna, ha körülnéznénk egy kicsit errefelé? – bökök a rendezvény felé. – Persze, ha van kedve. Óriáskerék is van, ült már rajta? Igaz, lassabb, mint a Corvette, de gyönyörű a kilátás. Mellesleg tudta, hogy van egy privát fülkéje, amibe nem látni be kívülről? – Én nem régen szereztem róla tudomást. Sejtem, mire használják az emberek, egyébként szerintem nagyon izgalmas lehet, de mielőtt kimondom ezt a kérdést, nem gondoltam arra, hogy ebből akár azt is leszűrheti, hogy most szeretném ki is próbálni.


thx.
mind álarcot viselünk
Melody Sharp
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
International Auto Show  Capture-1610705683013

International Auto Show  Be3c9ac4f5455c5d3df9aa88a97b66c1b6771685
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
broken wings
★ családi állapot ★ :
International Auto Show  16ccc50f1dfc192451fc1d37dfc33f0e09d98d8a
I said I'm done with you
But I can't help it when I lay down,
still think of you
Keeps me awake at night and
Why do I let it get so far?
How do we end with broken hearts?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
International Auto Show  Fdcaea9e54861afdfdb243f2977755561e056c8f
★ idézet ★ :
Dance is the hidden
language of  
the soul
★ foglalkozás ★ :
bartender (Hotel Artemis és Emperor)
★ play by ★ :
Ester Exposito
★ hozzászólások száma ★ :
84
★ :
International Auto Show  60daff408a3398e62c537cb4405fa1df57296428
TémanyitásRe: International Auto Show
International Auto Show  EmptySzomb. 9 Szept. - 21:09


Melody and Ben

New York International Auto Show. Javits Center


- Nem panaszkodom – bólintok, sejtetően kilátásba helyezve, hogy azért nem csupa kín és szenvedés az életem, középvezetői pozícióban sem, de ebbe most inkább nem készültem belemenni.
- A bökkenő csak az, hogy mindenki meg van győződve róla: reálisan látja; még az is, aki élete legnagyobb hibáját készül elkövetni – piszkálom meg a témát, tetszett a határozottság, amit sugallt, de kíváncsi voltam, milyen mély gyökerei voltak.
- Felteszem, nem csak a kapcsolat végén van szükség az intelligenciára. Akiből hiányzik, ahhoz eleve hozzá sem menne. Persze… szigorúan elméleti értelemben – emelem rá a tekintetem, jelezve, hogy ne aggódjon, nincsenek lánykérési szándékaim, mielőtt félreérthetne. Hogy kit mennyire visel meg egy válás, az egészen sok tényező függvénye, számos kollégám túlesett már rajta, és valóban, sosem egy felemelő történet.  
A felnevetés nem tudom, azt jelenti-e, hogy ráhibáztam, mindenesetre nem oszlatja el a felvetésemet. A glórián elmosolyodom, de az is megfogalmazódik bennem, hogy talán elhamarkodottan csúsztattam a fantáziám által sugallt kategóriába a hölgyet.
- Nekem pedig azt, hogy kikerülte a választ – jegyzem meg én is, hogy feltűnt ám, mihelyst  játékosan átsandít felém. De bizonyára ez is hirtelen jött, csakúgy, mint a felemlített randevú, azért élvezem, hogy zavarba tudtam hozni, bármennyire is határozottnak vallja magát.
A kis autós kalandunk során le sem tagadhatná, hogy mennyire élvezte a helyzetet, én is éreztem a testéből áradó energiát, amin el is elmosolyodom. Bármennyire is jól alakultak eddig a dolgok, ez érezhetően rátett a formálódó szimpátiára.
- Köszönöm – bólintok a dicséretre, és nem kerüli el a figyelmem, hogy most már ő is randevúnak nevezi a rögtönzött találkánkat. A javasolt irányba fordítom a fejem, és sebtében felmérem a terepet, nem is tudom… az első gondolatom az, hogy rég nem jártam már ennyi ember között, és annyira nem is rajongok az ötletért, ám ahogy az óriáskereket említi, és felhívja a figyelmem erre a csábos részletre, nem esik nehezemre tovább gondolni a szavait.
- Tegyünk egy próbát – veszem a lapot, és be is kanyarodok. Egy ilyen programajánlatra bolond lenne, aki nemet mond. – Nem hiszem – pillantok fel az óriáskerék teteje felé, nem, biztos, hogy nem ültem még rajta. – De maga nagyon szakavatottnak tűnik – mosolygok át rá, ahogy leparkolom az autót, majd ki is szállok, átsétálva a másik oldalra, hogy neki is kinyissam az ajtót. Miután kiszállt, lecsippantom a riasztót, körbepillantok, majd mögé lépve, ügyelve rá, hogy ne érjek hozzá, de a szavaim keltette meleg légmozgás megcirógassa a fülcimpáját, én is megteszem az ajánlatom.
- Most magáé a terep... – mondom úgy, mint aki épp most adta át az irányítást, ami egyébként egyáltalán nem szokásom, most talán a kedvéért mégis kivételt teszek. Az ujjam hegye megérinti a kézfejét, mintha azt akarnám, hogy ragadjon kézen, és vezessen, amerre csak menni akar. A tömeg azért már előre feszélyezett, de kíváncsi voltam, hogy mit akart mutatni.

Melody Sharp imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Benjamin Henson
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
International Auto Show  I51cGcK
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
Három egész két százalék
***

★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
International Auto Show  EMtB9Yb
★ idézet ★ :
If you want a happy ending, it depends on where you stop the story.
★ foglalkozás ★ :
General Motors # Chevrolet szerviz- és márkavezető
★ play by ★ :
Matt Bomer
★ hozzászólások száma ★ :
347
★ :
International Auto Show  5RpYFSk
TémanyitásRe: International Auto Show
International Auto Show  EmptySzer. 13 Szept. - 22:04

Ben & Melody
Sometimes it's good to feel like you have no problems at all
Nem panaszkodik. Hát még jó, én sem tenném a helyében. Gondolom. Bár azért azt sem állítom, hogy egy ilyen pozíció csupa móka és kacagás. Újfent megfordul a fejemben, hogy talán nekem is többre kellene vinnem az életben, ahogy anyám is folyton ezt mantrázza, hiszen képes lennék rá. Fizikailag. Érzelmileg? Nos, azt nem tudom.
- Hát az lehet, de kis idő múlva úgyis felszáll a köd. Ezt kell szem előtt tartani és minden döntés előtt pontról pontra átgondolni a dolgokat. Pro és kontra listát írni, ilyenek... – mosolyodom el, mikor a példát hozom. Ismerek ilyet, aki lánykérés előtt egész listát írt, tényleg.
- Higgye el, képes elszállni az emberek agya -és egyben intelligenciája- és tartása is ebben a helyzetben. De elméleti síkon a gondolat maga jó – bólintok. Furcsa, hogy a házasságról és a válásról beszélgetünk.
Nem szándékosan kerültem ki a választ, amit az imént meg is jegyzett, egyszerűen csak visszadobtam neki a labdát.
- Mivel miattam jött el, ha miattam lenne bármi probléma, igen, akár még kárpótolnám is – válaszolok ezúttal konkrétan, ha már ez a szíve vágya, no meg ami azt illeti, ne gondolja, hogy én nem merek válaszolni. Természetesen merek. Kárpótolni, hát?! Nem tudom, mire gondolhat, de ha a megérzéseim nem csalnak, biztosan valami erotikával fűtött kárpótlásra. Vagy csak én gondolok ilyesmire?
Igencsak felpörgök a kis kiruccanásra, a sebesség és egyben az egész szituáció a csúcsra viszi a lelkesedésemet, így bátorkodom bedobni az ötletet, mikor meglátom a rendezvényt és őszintén örülök, hogy Benjamin nem gondolkodik sokat, hanem le is kanyarodik. Reggel nem gondoltam, hogy ilyen jó napnak nézek elébe. Dolgozni indultam, erre most úgy érzem magam, mint aki végre kiszabadult a börtönéből.
- Nem hiszi? – emelkedik meg a szemöldököm. – Hát, akkor vagy valóban nem ült, vagy pedig a rossz emberrel – húzom kicsit tovább az agyát, ha már épp az előbb lengettem be a privát fülke ötletét. Kicsit úgy vagyok vele, hogy ha már éppen eléggé benne vagyok a slamasztikában, már majdnem mindegy, mennyire mélyen, főleg, ha mellé élvezem is.
Gyorsan pattanok ki a kocsiból, de a mozdulataim hirtelen le is lassulnak, mikor közel érzem őt magamhoz. Kellemes bizsergés fut végig rajtam ahogy aztán megszólal és az ujja a kézfejemhez ér. Kicsit meglep, hogy átadja az irányítást, hisz ezidáig biztos voltam benne, hogy ebben olyan, mint a többi férfi, de ezek szerint, tud meglepetést okozni.
- Jöjjön – biccentek a sokaság felé és automatikusan ragadom meg a kézfejét, magam sem tudom, hogy első sorban azért, mert meg akarom szüntetni a köztünk lévő kínzó távolságot, vagy azért, mert meg akarom ragadni az alkalmat, ha már épp az előbb adta át a gyeplőt. Nem ám meggondolja magát.
Pár pillanatra elgondolkodom az óriáskeréken, mert tényleg olyan ajánlatot tettem az imént, ami azért kicsit merész volt így utólag belegondolva, de... most már nem lenne szép visszalépni és tényleg, talán nem is akarok. Kapóra jön az ember, aki éppen a látóterembe kúszik a gőzölgő forralt borokkal, így célirányosan oda indulok először a tömegben szlalomozva, ahol aztán megállok, elengedem Ben kezét és elveszek két műanyag poharat. Az egyiket Ben kezébe nyomom, majd újra kézen fogom és kijjebb húzom a tömegből, most már az óriáskerék felé.
- Nos, remélem nincs tériszonya – fordulok szembe vele, miután felnézek a kabinok irányába. A poharam az övéhez „koccantom” és megemelem, mielőtt belekortyolnék a forró italba. Figyelem, ahogy egy kabinból egy kisebb embertömeg száll ki, aminek láttán felszisszenek. – Szerintem élnünk kellene a privát kabin lehetőségével. Még a végén nem tudjuk rendesen megcsodálni a kilátást. Beállnak elénk pont a csúcson meg hasonló kellemetlenségek, hm... Mit gondol? – pillantok rá a vonásait fürkészve és hacsak nincs ellenvetése, rögtön le is csapok az üresen lefelé jövő sötétebb kabinra.

thx.
mind álarcot viselünk
Melody Sharp
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
International Auto Show  Capture-1610705683013

International Auto Show  Be3c9ac4f5455c5d3df9aa88a97b66c1b6771685
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
broken wings
★ családi állapot ★ :
International Auto Show  16ccc50f1dfc192451fc1d37dfc33f0e09d98d8a
I said I'm done with you
But I can't help it when I lay down,
still think of you
Keeps me awake at night and
Why do I let it get so far?
How do we end with broken hearts?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
International Auto Show  Fdcaea9e54861afdfdb243f2977755561e056c8f
★ idézet ★ :
Dance is the hidden
language of  
the soul
★ foglalkozás ★ :
bartender (Hotel Artemis és Emperor)
★ play by ★ :
Ester Exposito
★ hozzászólások száma ★ :
84
★ :
International Auto Show  60daff408a3398e62c537cb4405fa1df57296428
TémanyitásRe: International Auto Show
International Auto Show  Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
International Auto Show
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Bray & Jes - Detroit auto show
» Aaron & Cherry - International Children day with justice
» Linda & Neela - International Culinary Center
» Show it to me ~ Lena & Ian
» The show must go on

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: