New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 109 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 94 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Luana Machado
tollából
Ma 09:29-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 09:13-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 09:13-kor
Jackie Monroe
tollából
Ma 09:12-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 09:11-kor
Jackie Monroe
tollából
Ma 09:11-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 09:09-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 08:29-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 08:18-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Bray & Jes - Detroit auto show
TémanyitásBray & Jes - Detroit auto show
Bray & Jes - Detroit auto show EmptyVas. Jún. 28 2020, 18:23


Bray & Jesie
"Siblings: your only enemy you can’t live without."
Testvér, egy olyan személy, akivel mindent megoszthatsz és mindig számíthatsz rá, igaz? Főleg akkor, ha emellé még az ikred is. Azt mondják, hogy az ikrek között olyan szoros és megszakíthatatlan kapocs van már születésüktől fogva, ami az életük végéig is kitarthat. Na, hát ez nem tudom mennyire igaz vagy sem, normál körülmények között, de az biztos, hogy mi nem ilyen meseszerűen tökéletes kapcsolatban élünk a bátyámmal. Őszintén, nem is tudom mikor voltunk mi igazán jóban. Már kiskorunktól kezdve egyre jobban távolodtunk el egymástól. Csak a kinézetünk és a születési adataink azok, amik igazolják azt, hogy mi egyáltalán testvérek vagyunk, viselkedésünk alapján viszont még az ellenségek meghatározás sem a legtökéletesebb szerintem. Bárki kérdezné, szemrebbenés nélkül rávágnám, hogy egy percig sem hiányozna az a tökfej, ha eltűnne a föld felszínéről. Persze, ezt lehet addig gondolnám így, míg tényleg meg nem történik. Pff, na még, mint nem! Kinek hiányozna, most úgy őszintén? Ha én sem hiányoznék sok embernek, akkor ő sem.
Feltételezem azt, hogy anyánkon kívül senkit sem érdekelne különösebben az, hogy mi van velünk. Mona mással van jelen helyzetben elfoglalva, apa szintúgy. Csak míg Mona a családalapítási fázis előtt van, addig apa már réges régen utána. Ezt azért szeretném is kiemelni, mert azt hamarabb megérteném, ha a nővérem titokban keresne magának valami -a férjénél- normálisabb férfit, mint azt, hogy apa kitudja milyen nőkkel élvezkedik anya hata mögött. Eddig nem éreztem fontosnak figyelemmel kísérni a dolgait, de miután haza hozta azt a gyereket… Ki tudja hány kistestvérünk van még előlünk eltitkolva. Anya nem ezt érdemli! Egyáltalán minek kellett beköltöztetni hozzánk azt a fiút? Miért nem tudta máshová küldeni, hogy titokba maradjon, ha már eddig sikerült kihúzni? Még mindig nem hagy nyugodni ez az egész bejelentés és ha jól látom a bátyám sem röpdös túlságosan az örömtől, hogy ki lett egyenlítve a női uralom. Éppen ezen okból szántam rá magam egy ikertesós napra.
Nem szokásom ilyet csinálni, de most mindkettőnknek jót tenne egy kis kikapcsolódás és egy kis beszélgetés, így gondoltam elmehetnénk vásárolni, mert az engem mindig megnyugtat. Na, itt most nem egy átlagos plázás kirándulásra kell gondolni, amit a férfiak többsége utál, hanem autó vásárlásra távol a háztól. Egyetlen közös érdeklődési körünk az autók és mivel a férfiak ehhez mégis csak jobban értenek és nekem lassan kéne egy új, ezért gondoltam elmehetnénk egy bemutatóra, ahol elsők között csodálhatjuk meg az új modelleket. Bray kicsodálja magát, közben segít választani, én nem gyúlok mellé és lesz egy jó napunk. Így mindenki jól jár és még rosszat sem teszünk ezzel senkinek. Ehhez pedig csak Detroitig kellett eljönnünk az Észak-amerikai Nemzetközi Autókiállításra. Repülővel egy laza másfélóra, annyit még kibírtunk hozzá és itt legalább kellően messze vagyunk a családtól is. Szerencsére nagyon Braylent sem kellett győzködnöm hozzá, így most itt vagyunk és készen állunk bevenni a rendezvényt.
Mivel én intéztem a jegyeket, ezért az úrfira hagyom a taxi fogását, hogy azért ő is tegyen már valamit és ne csak hátra dőlve élvezzen mindent. Amúgy sem árt, ha megtanulja azt, hogy mit illik egy nő társaságában és hogyan. Legalább benne ne kelljen csalódnom ebből a szempontból. Bár nem is tudom mit várok tőle, úgy sem fog soha megállni magától egy nőnél. Szerintem nála sem túlságosan ismert fogalom a szerelem, de ilyen beszélgetésbe pont nem vele szeretnék belekezdeni, mert túlságosan nem érdekel. Azt csinál, amit szeretne, mindaddig, míg nem tesz hasonló kaliberű hülyeséget, mint apa, mert azt nem fogom szó nélkül hagyni. Addig különösebben nem tervezem összetörni a csontját, mert még képes lenne beperelni. -Hm, vajon elég lesz nekünk itt ez az egy nap? Bár őszintén, a történtek után félő, hogyha sokáig leszünk távol, akkor több kölyköt visz haza az a patkány. – sóhajtok fel, ahogy a sikeresen szerzett járműbe beülünk. Ugyan a patkány nem túl illendő kifejezés a saját lánya szájából, de én már mindennek tudnám hívni, csak apának nem. Valószínűleg ez már így is fog maradni, szóval örülhet, hogy még így is finoman fogalmazom meg a róla alkotott véleményemet.
Ruha ¦ 650 ¦ twin power Cool

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Bray & Jes - Detroit auto show
Bray & Jes - Detroit auto show EmptySzer. Júl. 01 2020, 12:30

Jeszörnyeteg & Bray
Kevés olyan dolog van, amivel a húgom képes még rávenni arra, hogy együtt töltsük az időnket azon kívül, hogy kénytelenek vagyunk egy fedél alatt lakni és muszájból úgy tenni, mintha teljesen rendben lenne minden nem csak közöttünk, de a családban is. Nem szántam rá különösebben sok energiát, hogy belegondoljak másokat hogy érinthet az az egész felfordulás, amit apánk generált. Egy dologgal azonban nagyon is tisztában voltam, még pedig hogy nem akarom, hogy bármi közöm legyen ehhez az egészhez. Ki képes arra, hogy egy nap csak gondoljon egyet és hazaállítson egy sok éve meglévő gyerekkel, majd közölje a családjával, hogy ez van és ezt kell szeretni? Ki az az elvetemülten idióta, aki még azt is képes elhitetni magával, hogy ezzel mindenkinek sikerül majd varázsütésre megbarátkoznia? Ha nem utáltam volna már így is eléggé apámat, hát valószínűleg őszintén meglepődöm azon, hogy képes ilyesmire, hogy elhiszi, hogy ezen majd csak úgy túllépünk, mert "képesek vagyunk rá együtt". Idióta duma, amit meg kellene hagyni az önjelölt motivációs szakembereknek, akik azt hirdetve élik a mindennapjaikat, hogy minden csak akarat kérdése, meg vannak olyanok, akik örök vesztesek, csak mert örök vesztesként gondolkodnak... Én úgy gondolom sokkal inkább csak minden helyzetben adottak számunkra lehetőségek, vannak ezek között jók és rosszak és csak a megfelelőt kell választani. Apám már sokadjára tesz tanúbizonyságot arról, hogy rosszul választott. Az ő döntéseinek a következményei miatt pedig mi szenvedünk - legfőképpen anya, ami miatt csak még inkább szeretném betörni annak a szemétnek az orrát.
Többek között ezért is volt rá szükség, hogy távol legyek New Yorktól. Így nem csak hogy apámon nem idegesítettem magamat túlzottan, de a nagybátyám sem zaklat és Skyleren sem kell túl sokat gondolkodnom. Legalábbis megpróbálok.
De amikor nincs egy dolog, ami miatt idegesítenem kellene magamat, akkor ott van egy másik, amire fokozatosan ébredek rá Jes társaságában. Nagyon különböző világokban mozgunk mi ketten, hiába vagyunk ikrek. Például míg én úgy gondoltam, hogy ha már elrángat egészen Detroit-ig, akkor majd intéz mellette minden mást is, míg ő láthatóan bízik abban, hogy kiveszem a részemet a kis utazásunkból.
- Minek is jöttem én veled, emlékeztetnél? - A kérdést költőinek szánom, mert bár én magam tisztában vagyok a saját indítékaimmal, azokat nem teregettem ki a húgocskámnak az együtt töltött repülőút alatt. Arra ott vannak neki a barátnői, nekem meg Finn, akinek meg mindig csak annyi a válasza, hogy egy gyökér vagyok, szóval jobb ezeket a dolgokat magamban, egyedül megoldani.
Képtelen vagyok nem elröhögni magam, amikor a húgom lepatkányozza apánkat, így ami csak egy taxi könnyed odaintésének indult, most görnyedt nevetéssé válik. Visszafordulok Jes felé, s vigyorogva, megemelt szemöldökökkel pillantok az arcára. - Szemtől szembe is lennél ilyen bátor, patkánynak hívni apát? - Valószínűleg nem. Sok mindent megtehetünk, mert... Nos, az én definícióim szerint volt valami a születésünk napján, ami miatt Vegas a vérünkben maradt és ez okozza nálunk azt a féktelenséget, amit néha napján mindenki megtapasztal nálunk a családban. Persze ha arra kellene fogni, hogy örököltük valakitől, csak rá kellene nézni apánkra, aki láthatóan nem a természetét nem tudja féken tartani, hanem azt ami a nadrágjában van. Undorító.
- Felőlem aztán maradhatunk is majd. Csak ne menj az idegeimre. - A korábbi vigyor már leolvadt az arcomról és csak azért vagyok annyira udvarias, hogy kinyissam neki a taxi ajtaját, mert a sofőr láthatóan nem készül ilyesmire. Hova tűnt az emberekből az udvariasság? - De akkor szóljunk Monának, hogy falazzon nekünk, mert szerintem Dan ránk van kattanva. Téged is állandóan hívogat? - A kérdést már csak azután teszem fel, hogy megkerültem az autót és beszálltam Jes másik oldalán. - Vagy azt is csinálhatnánk, hogy Te elmégy megnézni az autókat, én meg ismerkedem a helyiekkel kicsit. - Szégyentelen vigyorral az arcomon teszem a kijelentést, majd finoman felvonom az egyik szemöldököm, s intek neki, hogy közölje csak a sofőrrel a címet, ahová megyünk. Én csak vendégként és szakértőként vagyok most jelen. Hivatalosan.
632 | öltözék | ez emberrabláás !! Bray & Jes - Detroit auto show 1199779969 |


Never lose control, but I get close to it
I'm just tryna make the most of it Live each day like it's the last 'Cause you never feel the moment 'til it's passed Know, there's danger in the lesson learned Slow down before you crash and burn
mind álarcot viselünk
Braylen Yang
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Bray & Jes - Detroit auto show F012df373b37aa979479dcf1d3f526ea6ebe39e7
Bray & Jes - Detroit auto show 9bd80a93f3aeba5a994c50764668577893e35754
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
Trapped inside the narrowed ideals
I better run, better run Please don't care about me, it's okay Let's go crazy until the sun rises I wanted to forget, I wanted to erase I run away, run away, run away, yeah
♫ :
f*ckboy ; off ; decapitation ; criminal ; lit
★ családi állapot ★ :
Bray & Jes - Detroit auto show Ab73b1a7e56c22d2576ef03c1a37b8c3eeced2ed
We can take it fast or slow
Sit back and enjoy the show Come to my party Say "BRB" to me once more You, only you, be my VIP You, going B-I-G with me anyway If it is unavoidable, let's D-I-E together
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Bray & Jes - Detroit auto show D32f1ea41b4052bb0bbf0b4729bbb20b5106680e
★ foglalkozás ★ :
〖 építészmérnök hallgató 〗
★ play by ★ :
〖 Hwang Hyunjin 〗
★ hozzászólások száma ★ :
131
★ :
Bray & Jes - Detroit auto show 271b6acccf67bcd3ca75ed829d472e74a8f32590
TémanyitásRe: Bray & Jes - Detroit auto show
Bray & Jes - Detroit auto show EmptyHétf. Júl. 06 2020, 22:08


Bray & Jesie
"Siblings: your only enemy you can’t live without."
Sosem szerettem együtt tölteni az időmet a bátyámmal, ha tehettem messze kerültem. De most beláttam, hogy talán nem csak rám, hanem rá is férne egy kis kikapcsolódás. Kell egy hely, ahol kikapcsolhatjuk az agyunkat és végre valami jóval is foglalkozhatunk a történtek helyett. Esküszöm, hogy ez az első és egyben utolsó alkalom is, hogy én ilyen kedves vagyok ezzel a fafejjel. Ám, láthatóan, ő kevésbé örül annak, hogy velem kell jönnie. Lecsapom, ha végig csak nyafogni fog, mert pihenni jöttem! Komolyan, néha rosszabb, mint egy lány. Sokszor elgondolkozom azon, hogy belé talán több női hormon jutott, mint belém. Már azon talán meg sem lepődnék, ha fiúval állítana haza. Mondjuk, azt mondják, hogy mostanság a csapvizekben elég sok hormon található, lehet az itt a baj. Látva, hogy milyen nyűgös, neki sem lesz egyhamar tartós kapcsolata, ha valakihez oda nem adják anyáék. Mondjuk, ezt az ötletet Mona óta nem pártolom. Elég csak ránézni, hogy milyen boldogtalan és konkrétan mindenről le van tiltva. Én biztos nem tudnék ennyi szabály mellett megülni a seggemen, én már csak azért is balhét csapnék, ha mindentől eltiltanának, amit szeretek. Persze, Braynek ettől talán nem is kell tartania, hiszen a férfiak valahogy jobban megvannak becsülve és szabadabb kezet kapnak. Apának viszont ideje megtanulni, hogy ez nem Korea, hanem Amerika. Ergo, itt nincs olyan, hogy menő elnyomni a gyengébbik nemet. De majd ezt is jól az eszébe vésem, ha már anyát is sikeresen megalázta mindenki előtt. Nem hagyom, hogy ezt majd Mona férjecskéje is eljátssza majd, akármennyire is érdekházasságról van szó. Az emberek azért itt is szeretnek csámcsogni azon, ha egy nő nem elég jó arra, hogy a férje megkívánja és inkább egy másikat csinál fel helyette.
Bár elég rövid útról van szó, azt hittem sosem lesz vége. Nem szeretek csendben ülni és meredni magam elé, de hát most mi a fenéről is tudnék beszélni a bátyámmal? Jó, ha egy évben váltunk két mondatot, nem hiszem, hogy ezalatt a rövid út alatt lenne mit bepótolnunk. Mivel én intéztem a repülőre is és a kiállításra is a jegyeket, így elvárom, hogy Bray legalább egy taxit intézzen. Nem a legmegőröltetőbb dolog, ennyit még ő is megtud tenni. – Ha nem tetszik valami, haza lehet menni. Gyorsan gondold meg, míg le nem késed a következő járatot. – vonom meg a vállamat, nekem aztán mindegy, hogy jön vagy megy. Nem erőltettem rá semmit, csak felajánlottam, mint lehetőséget. De lehet jobban járok, ha valamelyik haverját hívom el. Azok biztosan jobban örültek volna ennek a lehetőségnek és lehet, hogy én is jobban szórakoztam volna. De már késő bánat szóval, ha nem teszik neki itt, akkor még most szóljon és egyedül megyek tovább. Máskor is választottam már ki egyedül kocsit, most is megleszek nélküle.
Nem tudom mit tart ennyire nevetségesnek, de én egy percig nem vicceltem. – Ne tégy úgy, mintha ismernél! Simán megtenném, sőt! Több mindenre is képes lennék vele szemben, csak várd ki még egy kicsit. – horkantok fel majd csak egy ravasz mosolyra húzom a számat. Igazából már van egy elég szép kis tervem apa számára, de nem szeretném lelőni a poént senki előtt sem. Az már biztos, hogy ennyivel nem ússza meg az egészet. Egészen meg is lepődök azon, hogy a testvérem bármiféle illemszabályt is ismer és alkalmaz velem szemben, de igyekszem hamar eltűntetni az arcomról a jelét, és inkább elégedetten fogalom is el a helyemet hátul. – Mona-t majd én intézem, ha úgy alakul. Dan meg… Igazából mióta kétszer lefárasztottam egy nagy bevásárlással, azóta kicsit több teret enged nekem. Sajnos nem tudom átérezni. – pillantok rá jókedvűen, hiszen kifejezetten élvezem, hogy a nagybátyánk ennyire nagy gondot fordít a bajos bátyámra. Talán, mivel én mindig is jó kislány voltam a szemében, így nálam eszébe sincs az, hogy én bármi olyat is tegyek vagy gondoljak, ami nem hölgyhöz illendő. Az ötletére csak felhorkanok, mert már megint témánál vagyunk. Komolyan nem tudnak másra gondolni a fiúk, csak a szexre? – Addig legyen nagy az arcod mellettem, míg a harmadik tagodnak nem esik valamiféle baja. – villan is meg a tekintetem ahogy ránézek. Nem félek erőszakot alkalmazni ellene. Nincs kedvem még utána is takarítani, ha felcsinál itt valakit, elég nekem apám is. Aztán már egy bájos mosollyal fordulok is a sofőrhöz, hogy megadjam a címet, amin a kiállítás található. – A többi nap felőlem azt csinálsz, amit akarsz, csak ma ülj meg a farkadon… - mormogom oda a bátyámnak, mert ha már egy kocsiba szálltunk be, akkor azt jelenti, hogy elfogadta a sorsát, amin most nem változtathat. – Ha tudom, hogy csak ezért jössz, akkor inkább Ah In-t hívom el. Ő biztos többre értékelte volna a társaságomat. Kár, hogy nem szóltál hamarabb. – teszem karba a kezeimet és inkább kifelé kezdek bambulni, ahogy megindulunk a helyszínre.
Ruha ¦ 770 ¦ lesz még rosszabb, ha nyafogsz

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Bray & Jes - Detroit auto show
Bray & Jes - Detroit auto show EmptyVas. Aug. 02 2020, 12:46

Jeszörnyeteg & Bray
- Nem azért jöttem el idáig, hogy visszaforduljak. - Kijelentésem határozott, közben pedig a hajamba túrok, pillantásommal sem vagyok hajlandó illetni a húgomat. Talán valamiféle minimális vonzereje volt a programnak, hiszen kifejezetten hülye lennék, ha nem akarnám megnézni az autóipar aktualitásait. Jobb esetben nyilván nem a húgomat választottam volna erre a programra, de ha kicsit is jóban lennénk, talán azt mondanám: nem akarom, hogy valaki átbassza, csak azért mert nő, és egy autón nem a megfelelő adatokat nézi, vagy azt, hogy mit lehet belőle kihozni, hanem azt, hogy mennyire illik a ruháihoz, vagy cipőihez. Reménykedem benne, hogy Jesie azért szedett már fel néhány infót, mióta a kezébe kapta a jogosítványát és közveszély tárgyaként száguldozik az utakon. Ne csak nekem kelljen a számat járatnom. - Miért nem verted ki a balhét Dannál? Akkor neked is lenne egy kocsid és most nem lennénk itt. - Ötletem sincs, ha már én autót kaptam a nagybátyánktól, a húgom miért nem érdemelte ki ezt a kegyességet, de lehet, hogy most jön majd az, hogy a család koreai fele cserébe elvárja, hogy lemondjak a részvényeimről, amit egyébként örömmel meg is tennék. Nyilván előtte át kellene gondolnom, hogy pontosan mit akarok kezdeni magammal az életben, hogy tudjam; mennyit kérjek értük.
Nem kenyerem az érzelgősség és hogy azon filozofáljak, vajon mikor volt az a pont, amikor Jes meg én elkezdetünk eltávolodni egymástól. Én személy szerint azt vallom, hogy körülbelül három évesek lehettünk - legalábbis ez az emlékem megmaradt sok másikkal ellentétben -, amikor a húgom rá akart venni, hogy vele játsszak valamit meg a babáival. Na onnantól kezdve engem már nem érdekel annyira, hogy nyugalom legyen a gyerekszobában, egészen korán kezdtem a Barbie babák hajvágását és csonkítását. Nem tehetek róla, hogy úgy rakták őket össze, hogy könnyű legyen szétszedni őket darabjaikra...
- Nem biztos, hogy a legjobb ötlet. Tudod kitől érkezik a pénzed - finoman megemelem az egyik szemöldököm, s ezúttal már rá is nézek a húgomra. Utólag talán kicsit bánom, hogy nem voltam bátrabb és nem készítettem fel anyánkat arra, hogy mire számítson a férfitól, akit annyira szeretett - legalábbis remélem, hogy ma már ezt képtelen lenne róla elmondani. Ki szeretne egy olyan embert, aki hazudott és csalt, olyan dolgokban, amelyeket évekkel ezelőtt szerelemből fogadott meg? Lehet, hogy apánk sosem szerette anyát és csak idő kérdése volt, hogy mikor töri össze a szívét. - Ne nézz ilyen bután, nem áll jól. - A mutatóujjammal megnyomom Jes homlokát, míg a ritkán tanúsított udvariasságom van fennakadva, de hamar menekülni is kezdek előle - mármint nyilván szimplán csak átsietek a taxi másik oldalára, hogy ne vesztegessük tovább az időnket ezen a koszos reptéren és haladjunk is valahová, ha már kifejezett céllal érkeztünk.
- Mhm, jól van. - Kissé hitetlen grimaszba torzul az arcom, mert nem vagyok benne olyan biztos, hogy szó nélkül megússzuk ezt a kis kiruccanásunkat, de ettől függetlenül hiszek benne, hogy a nőknek van valamiféle fura közös nyelve, amit csak ők beszélnek és értenek meg, ebből az okból kifolyólag pedig Jes igenis el tudja intézni a nővérünkkel. - Én hiába hagytam ott a lovardában egyedül, nem akar rólam leszállni. Sőt, azóta már állandóan velem akar jönni. Pedig évek óta nem is ült lóra - nagyot sóhajtok. Valamilyen szinten csak magamban filozofálok a nagybátyánk viselkedéséről, de hirtelen úgy nézek fel, mintha megvilágosodtam volna. - Szerintem dugja az egyik lovasoktatót. Vagy csak akarja... Hm. - Rögtön az egész gyerekkoromat kísérő ördögi tervek kezdenek sorakozni a fejemben azzal kapcsolatban, hogy is kellene viccet csinálnom ebből a helyzetből - vagy épp Danból.
- Miért akarsz belőlem keresztapát csinálni? Hát belegondoltál milyen ajándék lenne az bárkinek, ha az én gyerekemet szülné meg? - Vigyorogva magyarázok, közben pedig a kezeimet az államhoz emelve mutogatom neki az arcomat, hátha a savanyú kijelentései helyett elismeri, hogy tőlem szebb a világ. - Jó, legyen. - Sóhajtva süppedek bele a taxi ülésébe, s máris türelmetlenül kezdem rázni a térdemet, pedig alig indultunk el. Direkt rákérdezek a sofőrnél, hogy mennyi idő lesz, míg odaérünk, mert a végén megőrülök ezen a kiruccanáson. Úgy volt, hogy nem kell az otthon történtekre gondolnom, eddig mégis annyit ültünk egy helyben, hogy lassan képtelen vagyok már máson járatni az agyam.
A név hallatán, ami elhagyja a húgom száját, viszont felkapom a fejem. - Nem vagyok a barátnőd, hogy ezeket a dolgokat emlegesd nekem - grimaszolva pillantok rá, a szemeimből méla undort lehet kiolvasni, amit határozottan erőszakoltam oda. Nem Jes előtt fogom leleplezni magamat azt illetően, hogy mit gondolok a srácról, akit emleget. Az út hátralévő részében azonban nem vagyok hajlandó hozzá szólni, helyette inkább az Instagram görgetésével foglalom el magamat és azzal, hogy rákeressek a hashtagek között, hol éri meg eltölteni egy kis időt holnap.
Amikor kiszállunk már nem vagyok olyan udvarias, mint a reptéren, nem nyitom ki Jesnek az ajtót, pusztán csak a sofőr kifizetése után kiszállok a járműből és mellette megállva várom, hogy a húgom is kikászálódjon. A korábbi gáláns viselkedésem amúgy is fedezte vele az egy éves adagomat. - Nem fogom végigjárni ezt az egészet, szóval dönts el, hogy melyik márkákra vagy kíváncsi légy szíves. És a Porsche legyen az első.

834 | öltözék | ez emberrabláás !! Bray & Jes - Detroit auto show 1199779969 |


Never lose control, but I get close to it
I'm just tryna make the most of it Live each day like it's the last 'Cause you never feel the moment 'til it's passed Know, there's danger in the lesson learned Slow down before you crash and burn
mind álarcot viselünk
Braylen Yang
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Bray & Jes - Detroit auto show F012df373b37aa979479dcf1d3f526ea6ebe39e7
Bray & Jes - Detroit auto show 9bd80a93f3aeba5a994c50764668577893e35754
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
Trapped inside the narrowed ideals
I better run, better run Please don't care about me, it's okay Let's go crazy until the sun rises I wanted to forget, I wanted to erase I run away, run away, run away, yeah
♫ :
f*ckboy ; off ; decapitation ; criminal ; lit
★ családi állapot ★ :
Bray & Jes - Detroit auto show Ab73b1a7e56c22d2576ef03c1a37b8c3eeced2ed
We can take it fast or slow
Sit back and enjoy the show Come to my party Say "BRB" to me once more You, only you, be my VIP You, going B-I-G with me anyway If it is unavoidable, let's D-I-E together
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Bray & Jes - Detroit auto show D32f1ea41b4052bb0bbf0b4729bbb20b5106680e
★ foglalkozás ★ :
〖 építészmérnök hallgató 〗
★ play by ★ :
〖 Hwang Hyunjin 〗
★ hozzászólások száma ★ :
131
★ :
Bray & Jes - Detroit auto show 271b6acccf67bcd3ca75ed829d472e74a8f32590
TémanyitásRe: Bray & Jes - Detroit auto show
Bray & Jes - Detroit auto show EmptyVas. Okt. 25 2020, 00:01
Bray & Jesie
"Siblings: your only enemy you can’t live without."
- Akkor ne nyűgj, hanem örülj, hogy olyan helyre hoztalak, ami érdekel is! – hiszen nem volt erőszak a dolog és igazából tényleg ez az egyetlen olyan téma, ami mindkettőnket érdekel. Gondoltam örülne neki, ha láthatná mi várható a következő évre, de eddig csak azt érzem, hogy több lesz itt a szenvedés. Pedig akkor jobban is tenné, ha megfordulna, míg el nem hagyjuk a repteret. Én egy hisztis gyerekkel végig nem megyek azon a kiállításon. Amúgy is, hogy lehet így felöltöznie egy ilyen helyre? Borzalom, és én még azt hittem Sky az, aki nem tud öltözködni.
- Van kocsim, csak tudod kéne egy a kövi félévre is. 2021-ben már nem járhatok 2020-as autóval. Előbb szeretném megnézni a kínálatot, mielőtt autóért könyörögnék. Tudod én szeretek tájékozott lenni a követelések megkezdése előtt. – amúgy sem értem, hogy miért mástól kéne várnom, hogy megvegye nekem. Majd megveszem én magamnak, csak előtte had nézzem meg és próbáljam ki őket, mielőtt még a pornép egyáltalán tudomást szerezne a jármű létezéséről is. Persze, Bray gondolom még erre is lusta és elég lenne neki a neten rábökni egy random autóra. De én vele ellentétben nem vagyok ilyen könnyű eset és nekem fizikálisan is körbe kell néznem, ahhoz, hogy eldöntsem megfelel e minden nyűgömnek.
-Vannak tartalékjaim. – vonom meg a vállam, hiszen azért nem vagyok olyan hülye, hogy az apától kapott pénzemet egy helyen tartsam, amiről ő is tud. Azért én is nőből vagyok, és bár csak úgy tűnik, hogy költeni tudom a pénzt, eldugni is tudom és egy esetleges számla bejegelése sem okozna számomra problémát. Mivel állandóan veszek új dolgokat és folyamatos mozgásban van a számlám, így fel sem tűnik, ha valami nem vásárlás miatt tűnt el onnan. Azért tudom, hogy széllel szemben nem jó pisilni. – Tudod, nem most jöttem le a falvédőről én sem, már évek óta gyűjtögetek magamnak és nagyon nem hatna meg, ha így akarna engem büntetni. – bár sosem volt problémám a családommal, azért a biztonság kedvéért mindig tettem félre, ha netán egyszer csődöt mondanánk vagy valami, akkor nekem legyen mihez nyúlni. Szépen nézne ki, ha egy cent nélkül akarnék nekimenni a faternak. Mondjuk, abból is tudnék kiutat, a pénz kérdése annyira nagy akadály nem lenne a számomra. Nehogy már mindenem is a férfiakon múljon. Elboldogulok én nélkülük is.
Meglepetések azonban engem is érnek, méghozzá azzal, hogy a bátyám hajlandó nekem ajtót nyitni. Megcsapta a huzat, vagy mi fene? Vonásaim hamar át is alakulnak grimasszá mikor megérinti a homlokomat. Ő csak ne fogdosson itt, inkább haladjon! Huppanok be én is, amint túl lendültem azon tényen, hogy a tesóim még mindig nem normálisak. De talán Monával még szót értek, így természetesen rám hárul azon nemes feladat, hogy megbeszéljem azt vele, hogy falazzon nekünk.
- Fúj, inkább ne is mondj ilyeneket, nem akarom elképzelni se! – mármint jó, ez természetes emberi dolog és azért annyira a nagybátyánk sem vészes, de nekem túl élénk a fantáziám és ilyenekbe nem szeretnék jobban belemenni sem. -Most nem tudom, hogy ez nálatok családi vonás, vagy a férfinemmel van itt alapból a gond. – jegyzem meg horkantva, hiszen ahogy látom, senki sem tud megülni a farkán. Pedig lehet még addig kéne, amíg még van min. – Ajándék? Úgy érted büntetés, ugye? – vonom fel a szemöldökömet, ahogy szóba kerül a bátyám és a gyerek téma. Nem értem miért hiszi azt, hogy ajándék lenne bárkinek is az, hogy az Ő gyerekét hordhatja ki. Én személy szerint előbb választanám az abortuszt, nehogy a gyerekem is olyan fogyatékos legyen, mint az apja. Szívesen említeném meg ezt kicsit hangosabban is, mintsem a fejemben, de félek, hogy még a végén, csak jobban bedurcul itt őfelsége.
-Hát, tény, hogy nem vagyunk baráti viszonyban, de azért a női felét megkérdőjelezném a dolognak. A végén még hosszabb hajad lesz, mint nekem. Hisztis is vagy, mint akinek állandóan megvan… Ugye a fiúkra még nem kezdtél el bukni? – vigyorodom el és mikor a haját említem finoman ugyan, de kicsit meg is húzgálom az egyik tincsét. – Ah In legalább pasinak néz ki. Tanulhatnál tőle. – vonom meg a vállam, hiszen ami tény az tény és ezen nem fog változtatni semmi más. Attól mert még nem szereti az illetőt, attól ezt még el kell fogadnia. Vagyis kéne, de úgy sem fogja majd fel ésszel. Szerencsére az út további része csendben tel, fő a változatosság. Ilyen sokat még úgy sem nagyon beszélgettünk eddig, mint most a kocsiban.
- Pf, nem mondtam, hogy kötelező a sarkamban lenned, ha elfáradsz majd leülsz valahova. Én azért szeretnék jobban is szétnézni. Konkrét márkát nem akarok kicélozni, mert lehet olyat hagyok így ki, amit vétek lenne. – adom is meg a választ miután megérkeztünk és megigazítva a hajam, dobom is hátra igyekezve ezzel arcon csapni ezzel a hímegyedet is. Upsz? – A Lexust biztosan megnézem, mert az idei szériájuk is jó volt, ott még sokat nem csalódtam. A többi meg majd elválik még. Max külön irányban indulunk el, aztán ha bajom van hívlak. Így megfelel? – teszem karba a kezeimet és várom az őnagysága elképzeléseit is, hogy most akkor mit és hogy gondolt és szeretne, mert attól, hogy együtt jöttünk ide, az nem feltétlen jelenti azt, hogy együtt is kell lennünk végig a rendezvényen.
Ruha ¦ 844 ¦ lesz még rosszabb, ha nyafogsz
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Bray & Jes - Detroit auto show
Bray & Jes - Detroit auto show EmptyHétf. Nov. 30 2020, 21:21

Jeszörnyeteg & Bray
- Ja-ja, jól van. - A családban mind tudjuk, hogy Jes úgy váltogatja az autóit, mint más a fehérneműjét, vagy mint én azokat a lányokat, akiknek a.. Na jó, inkább ne menjünk bele. Mindenesetre ebből a hozzáállásból nyilvánvaló válik bárki számára, aki csak kicsit is ért az autókhoz, hogy Jes valójában nem ért hozzájuk. Nyilvánvalóan segítséggel ki tudja választani, hogy melyik az aktuális legmenőbb modell, de korántsem befektetésként fogja fel, vagy lehetőségként. - Nem mintha jobban értenél hozzá csak azért, mert elmondja neked valami betanított modell, amire bólogatsz hármat. - Kijelentésemet követően pillantásom a húgomra villan. - Sokkal jobban megérné, ha egy megfelelő cégnél lízingelnél. Nem gondolod? - Azt még csak-csak kinézem belőle, hogy tudja a pedálok megfelelő sorrendjét, az autó lízingelés kapcsán azonban már sokkal bizonytalanabb vagyok. Sőt, azt sem tudnám megmondani, hogy tudja-e hogyan kerül a szélvédőmosó folyadék a helyére. Ettől függetlenül még nem foglalnék helyet vele egy autóban sem az anyós, sem a hátsó ülésen, de még a csomagtartóban sem. Jobb, ha a taxit választjuk.
- Ja, mindannyiunknak vannak tartalékai. - Akinek van szerencséje olyan gazdag családba születni, mint nekünk, Yang kölyköknek, annak soha nem kell megéreznie annak a szelét sem, hogy milyen lehet, ha számolni kell mire mennyi pénzt dobunk ki. Ezért tehetjük meg például hogy átruccanunk Detroitba, vagy hogy olyan összegekbe kerülő autókat nézegetünk a későbbi vásárlás céljából, amit más csak az álmaiban látogathat. - Attól még hármunk közül nem nekünk kettőnknek vannak kapcsolataink gátlástalan gyökér ügyvédekkel. - Személy szerint legalábbis határozottan úgy gondolom, hogy ha apánk képes volt tönkretenni a házasságát, megvesztegetni engem és úgy tenni, mintha minden a legnagyobb rendben lenne, akkor ugyanannyi energiával perelné el tőlünk az utolsó centet is, amit egyébként ő adott nekünk. Semmivel sem vagyok jobb ember apámnál, amiért képes voltam elfogadni egy kocsit azért cserébe, hogy ne áruljam be anyánknak. De a helyzet az, hogy tulajdonképpen el sem kellett árulnom őt és apám mégis lebukott. Hála az öcsénk előkerülésének. Egészen zseniális.
- Te beszélsz? Hát engem nem hagy békén és nekem kell a lovász szemébe nézni legközelebb is! Nem tudom minek örülnék jobban, ha összejönne neki, vagy ha pofára ejtené a nő. - Nevetve rázom meg a fejemet. - Mondjuk utána meg nekem sírna a nő, hogy milyen egy gyökér Dan, amiért nem hívta vissza. - Utóbbit már pusztán csak azért teszem hozzá, mert lényegében hangosan gondolkodom. A nagybátyánkban olyan személyt látok, aki apánk személyét testesíti meg, szimplán csak egy fiatalabb kivitelben és ezerszer több szabálynak akarva megfelelni, mivel túl sok időt töltött Koreában. - Nem mi tehetünk róla, hogy a koronaékszereket így kell védenünk. Neked se esne jól, ha mellbe vágnának, nem? - Valószínűleg nem. Már ha az, ha mellbe vágnak valakit olyan érzés, mint amikor rossz helyen rúgnak beléd férfiként. Eddig húsz évem során csak az egyikhez volt már szerencsém és azt sem ismételném meg, csak hogy fel tudjam idézni az emléket.
- Nem. Jól hallottad, mosd ki a füled. - Nem mintha a közeljövőben, vagy úgy egyáltalán terveznék olyasmit, mint gyerekvállalás. Nekem nincs szükségem arra, hogy idő előtt felkeltsen valaki a sírásával, bele kelljen imádkozni a kaját, vagy ne adj' Isten még pelenkát is kelljen cserélni. Az ilyen dolgok mind-mind a jövő problémái, amelyeket kifejezetten nem a mai napon akarok átgondolni, vagy számításba venni. Azt pedig továbbra is tartom, hogy addig nekem ne emlegessen házasságot vagy gyerekeket, amíg Dan nem rendelkezik ezekkel. Maximum kérek tőle tippet azzal kapcsolatban, hogy Monával ellentétben hogyan tartotta meg ezidáig a függetlenségét. Én mondjuk abban látom ennek a kérdésnek a kulcsát, hogy puszta szerencsétlenségből történt az a nővéremmel ami, mivel nőnek született. Innentől kezdve pedig egyenes irány vezetett a modern rabszolgaság intézményéhez, a házasságához.
- Elég lesz. - Úgy kapom el Jes csuklóját, mintha csak szúnyogot akarnék lecsapni a karján, és anélkül, hogy különösebb figyelmet szentelnék neki, visszalököm a kezét az én térfelemről. - Nem kértem, hogy legyél a személyes stylistom. Amiben ha jól emlékszem amúgy is én szoktam segíteni neked. - Legközelebb már arra is kellene esetleg számítanom, hogy Jes nézi ki nekem melyik lányt kellene elcsábítanom? Odahaza legalább egyszerűen el tudom hagyni a házat, amikor elegem van a családomból, ezt a mostani kiruccanást viszont én magam választottam, hiszen igent mondtam rá. Azt persze senki nem emlegette előre, hogy ha nem is kamillázni akarok majd, de egyéb gyógynövény jótékony hatásait kifejezetten szeretném élvezni, amiért el kell viselnem a húgomat több, mint pár órán át.
- Jes, Jes, Jes... Egy bizonyos szint fölött nem megyünk bizonyos szint alá. Minek nézegetnél te Lexusokat? - Most értem csak meg igazán, hogy pontosan miért is kellettem ide. Ez a lány a végén hazaállítana egy Forddal. Ezen a ponton már abban sem lehetek biztos, hogy a pedálok sorrendjét tudja. - Ha már nem sportkocsi, legyen már Audi, vagy Range Rover. - Ha sorolnám is valahová a Lexust, az a luxuskategória alja lenne. - Negyvenes üzletembernek akarsz tűnni, vagy mi? - Nevetve vonom fel a szemöldökeimet és pillantok rá, miközben összefont karjaimat leengedem magam mellé.
- Csajozni nem mehetek magam, de itt meg elengedsz? - 'Pff' hangot hallatva ingatom meg a fejemet, majd paskolom meg néhányszor a húgom hátát, hogy befelé terelgessem. - Nálad vannak a jegyek, mi? Nem rohangálok csak a Te kedvedért a kóceráj egyik végéből a másikba, csak mert kérdésed van, vagy el akarod dönteni, hogy melyik a jobb modell. Úgyhogy gyerünk. Lassan éhes leszek.

877 | öltözék | ez emberrabláás !! Bray & Jes - Detroit auto show 1199779969 |


Never lose control, but I get close to it
I'm just tryna make the most of it Live each day like it's the last 'Cause you never feel the moment 'til it's passed Know, there's danger in the lesson learned Slow down before you crash and burn
mind álarcot viselünk
Braylen Yang
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Bray & Jes - Detroit auto show F012df373b37aa979479dcf1d3f526ea6ebe39e7
Bray & Jes - Detroit auto show 9bd80a93f3aeba5a994c50764668577893e35754
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
Trapped inside the narrowed ideals
I better run, better run Please don't care about me, it's okay Let's go crazy until the sun rises I wanted to forget, I wanted to erase I run away, run away, run away, yeah
♫ :
f*ckboy ; off ; decapitation ; criminal ; lit
★ családi állapot ★ :
Bray & Jes - Detroit auto show Ab73b1a7e56c22d2576ef03c1a37b8c3eeced2ed
We can take it fast or slow
Sit back and enjoy the show Come to my party Say "BRB" to me once more You, only you, be my VIP You, going B-I-G with me anyway If it is unavoidable, let's D-I-E together
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Bray & Jes - Detroit auto show D32f1ea41b4052bb0bbf0b4729bbb20b5106680e
★ foglalkozás ★ :
〖 építészmérnök hallgató 〗
★ play by ★ :
〖 Hwang Hyunjin 〗
★ hozzászólások száma ★ :
131
★ :
Bray & Jes - Detroit auto show 271b6acccf67bcd3ca75ed829d472e74a8f32590
TémanyitásRe: Bray & Jes - Detroit auto show
Bray & Jes - Detroit auto show Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Bray & Jes - Detroit auto show
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» International Auto Show
» The show must go on #2
» The show must go on
» The show must go on
» Detroit Nights

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: