New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Georgia Westfield
tollából
Ma 11:23 am-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 11:20 am-kor
Jeffrey Collins
tollából
Ma 11:18 am-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 11:11 am-kor
Maxim Wood
tollából
Ma 11:11 am-kor
Declan McLennan
tollából
Ma 10:36 am-kor
Declan McLennan
tollából
Ma 10:31 am-kor
Declan McLennan
tollából
Ma 10:30 am-kor
Declan McLennan
tollából
Ma 10:30 am-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Show it to me ~ Lena & Ian
TémanyitásShow it to me ~ Lena & Ian
Show it to me ~ Lena & Ian EmptyKedd Ápr. 09, 2019 6:23 pm


Fish hajthatatlan volt. Már akkor húztam a számat, amikor átadták azt a kibaszott meghívót, és az időpont annál nyálasabb és elcseszettebb már nem is lehetett volna. Az esküvőjük december 24-ére esett, gondolom karácsonykor el akartak volna menekülni a Nagy Almából és valami kevésbé gejl helyen akarták tölteni a dugó-versenyüket. Már két éve rajta voltak a babaprojekten, és az esküvőt látták megfelelő indoknak arra, hogy Birdie-ből kicsusszanjon a poronty. Már, kilenc hónappal később. Nem volt mit tenni: a tejfakasztóra is fel voltam készülve.
Ahelyett, hogy abban egyeztünk volna meg, hogy elküldjük őt repkedni, vagy hegyet mászni, esetleg valami búvárkodással egybekötött cápasimogatás és etetés lett volna a programban benne, a banda inkább úgy döntött, hogy az utolsó szabad estéjét még olyan helyen tölti az ipse, ahol talán még sose járt. Arra még csak nem is gondoltak, hogy ő sem volt náluk/nálunk visszafogottabb, épp egy ilyen helyen ismertek meg közel kilenc éve Fish-t. Annyira el volt ázva, hogy az utolsó pillanatban vontam el a ribanc fölül, nehogy telibe okádja. Helyette a cipőmre dobta ki az aznapi vodka-whisky-gin kombóját, amiért én meg arcon találtam baszni. A következő nap csak nyolc hívásom volt a telefonomon, a kilencedikre beleugattam egy húzz a picsába szenthármast. Azóta kvázi legjobb haverok voltunk, és azt is sikerült megtudnom, hogy Birdie mekkora csöcstartó cuccot szokott magára aggatni, de legalább én is beavattam Fisht az egyalkalmas éjszakáimba heti szinten.
- Figyelj, nem kell megtenned mindent, amire ezek a faszok, vagy azok a kurvák biztatnak - néztem a szemeibe azután, hogy az éppen szívott mentolos cigi füstjét az orromon fújtam ki, hogy azt a felhőt a számba vissza is szívjam a következő levegővétellel. Nem voltam odáig a fűért, sem pedig a drogokért, mert azzal a karrieremet is felakaszthattam volna, én meg még jól megvoltam a sebességgel, az adrenalinnal. Nem kifejezetten tartottam ribancoknak a táncos lányokat, ők is megdolgoztak a pénzükért, egyszerűen csak nem volt kedvem elbeszélgetni az indítékról, hogy ahhoz, hogy pénzt keressenek, mégis mi a picsáért kellett levetkőzniük. Persze, elméletben tudtam, hogy egyetemi kiegészítő, vagy szar családi háttér húzódhat meg a háttérben, de azt hiszem, az ember a night clubokba nem azért járkál, mert orálisan akarna bármit is a lányokkal kezdeni. Beszélgetni, meg faszom tudja.
- Tudom, komám - a hangjában olyan lemondás rejlett, amire megforgattam a szemeimet. De ha már Vegasban marad minden ott történt esemény, én leszek az utolsó, aki Birdie-nek beköpné ezt az idiótát. A kezében már a harmadik pohárnyi tiszta whiskey volt, az előző kettőt úgy nyelte, mint kacsa a nokedlit.
- Visszatolnátok végre a kibaszott seggeteket? - robbant ki az ajtón mellettünk Javier, Fish munkatársa, akire otthon csak három mini-amigo várt egy sárkány-szerű feleséggel, aki ha csak ránézett az emberre, a szar is megállt benne. Nos, Javier is inkább most tombolta ki magát, mint odahaza, csak mert itt nem mondta meg neki senki, mikor mit csináljon az életével vagy önmagával. Belátható tehát, hogy Javier-nél nagyobb papucsot a Föld még nem hordott a hátán.
- Ja, ja, megyünk már - fújtam ki az utolsó adag füstöt is, amit az előbb egészen a tüdőmig engedtem, hogy a következő mozdulattal már dobjam is el a majdnem szűrőig szívott csikket, a biztonság kedvéért talpammal kilapítva azt a szart. Nem élveztem a dohányzást, de néha kellett. A mai nap is ilyen volt. Fish, mint a kislibák besorolt a nyájba és vakon követte Javiert, a falka pedig hármunkkal ismét teljes lett. Az én szemem nem különösebben akadt meg egyik bigén sem, hiába pörögtek úgy azon a szaros rúdon, mint a betépett mókusok, talán csak azért nem csorgott a nyálam egyikre sem, mert nem én voltam és ők, hanem egy csapat álló farokkal bíró kan is dühöngött körülöttem, mert a lányokat nem érinthették. Az én kezem mégis rácsúszott a pincér lány alkarjára, ahogy ellépett mellettem, egészen a füléhez hajolva adtam le a rendelésem, hogy a lüktető zenétől zajos teremben is mindent halljon. A sofőrszolgálat miatt ihattam én is, nem kellett hazafuvaroznom a picsába senkit sem.
Ameddig a vodka-szódámra vártam, lepakoltam a seggem a lányok kifutója elé, ahol az épp aktuálisan vonagló táncosért megőrültek a kanok mellettem, dollárjaikkal visongtak, mint valami elbaszott csitrik a focipálya mellett. Az pedig, hogy a lány tényleg jól csinálta, lassú mosolyba fordult a képem, és ahelyett, hogy az arckifejezését, vagy a szemeit stíröltem volna, zavartalanul és leplezetlenül néztem a csípőjének ringását, azokat a mozdulatokat, amivel ezeket a seggfejeket az őrületbe kergette.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Show it to me ~ Lena & Ian
Show it to me ~ Lena & Ian EmptyKedd Ápr. 16, 2019 9:06 pm


Ian & Lena

2018. december
Nem ritka, amikor egy férfi többedmagával tér be egy ilyen helyre, mint ez a klub. Megisznak valamit este, mielőtt hazamennének az üres lakásba – esetleg a feleségükhöz, akitől az utóbbi időben nagyon elhidegültek. Még nem jártak ilyen helyen, viszont többüknek is megfordult a fejükben, mik történhetnek egy sztriptízbár falain belül, de egyedül nem mertek még benézni. Gyakran egy jól sikerült buli, kocsmatúra, éjszakai rúgjunk-ki-a-hámból terv egyik állomása a munkahelyem. Viszont a már korábban említett elhidegült házastársak párossal ellentétben a házasodni készülők is sokszor látogatnak el ide, mondván az utolsó szabad éjszakájukon még szeretnék kiélvezni a szabadság adta lehetőségeket. Szeretnének más nőket is hiányos öltözetben látni, táncolni, mielőtt örök hűséget fogadnának az általuk választott nőnek. A legénybúcsúk általános helyszínei egyike a főnököm leglegálisabb üzlete, ahol nap mint nap házasodni készülőkön, bánatos férjeken, kíváncsiskodókon és kanos fazonokon kívül politikusok, más gengszterek, Carlos ügyfelei, üzlettársai, esetlegesen ellenlábasai is olykor-olyakor látogatást tesznek.
Sosem tudhatjuk előre, hogy aznap ki fog velünk szembe jönni az ajtóban, a törzsvendégeket leszámítva. Egyedül a mélyzsebű, hollétüket általában titokban tartó, öltönyös és diszkréciót megkövetelő politikai szereplők jöveteléről szoktunk előre tudni; olyankor mindig minden tökéletesen elő van készítve a mi részünkről. Az ő részükről pedig a pénz, amit hatalmas szeretettel hagynak itt, hiszen amit itt elköltenek, az csak apró, jelentéktelen töredéke a bevételüknek. Mintha egy átlagos keresetből élő ember venne egy darab zsömlét, nagyjából annyi kiadást jelent nekik egy éjszaka itt. Ők persze nem is egy órát töltenek itt, nekik nincs időkorlát, nincs semmilyen korlát. Egy bizonyos határt nem léphetnek át, ezt Carlos sem engedi. Nem bordélyt üzemeltet, hanem sztriptízbárt, a kettő között pedig hatalmas különbség van. A főnök arról viszont nem tud, hogy az az összeg, amit ő rendkívül nagylelkűnek gondol és fizetség címszóval hozzánk vág, nagyjából annyira elég, hogy arcon röhögjük. De nem tesszük. Nem tesszük, mert akkor még ennyi se lenne. Helyette sokan mást is vállalnak. Extrát. Nem itt, nem munkaidőn belül. Ha itt kiderülne, óriási botrány lenne belőle. Ha itt valaki rajtakapnának, repülne. Carlos botrányt csapna, aminek a többi, itt maradó lány is kárát látná. Így is minden sarkon egy-egy kétajtós szekrény ácsorog, a pult mögé is olyan embereket állított be Carlos kiszolgálni, akik szükség esetén egy mozdulattal rendet tudnak teremteni. Marcos, aki már legalább négy éve tölti nap mint nap az üres poharakat újra, nem gyenge fizikumú férfi; legalább száznyolcvanöt magas, tömör izom. Mégis kicsinek tűnik Carlos kutyái mellett.
Extra szolgáltatást nem mindenki nyújt. Néhányan tartjuk még magunkat az elveinkhez, nem lépjük át azt a bizonyos határt, de sokan elcsábultak már. Titokban cserélnek telefonszámot a vendégekkel a privát szoba adta nyugalmat és zavartalanságot kihasználva. A szabadidejüket nem sajnálva járnak el különböző találkahelyekre, ahol az itteni fizetségnél jóval busásabb összegért szétnyitják a lábukat. Sosem láttam még egyet sem boldogan visszajönni ide. Nem az jön le az arcukról, hogy elégedettek lennének, megérte volna, örülnének a kis plusz betevőnek. Nyúzottak és fáradtak. Kimerültek, elegük van belőle. Ők választották ezt az utat; gyorsan akarnak minél több pénzt szeretni, hogy leléphessenek végre innen. Nem értik meg, hogy Carlost nem lehet csak úgy otthagyni. De a lányok naivan azt hiszik, majd ők megcsinálják. Itt fogják hagyni ezt a helyet, lehúznak pár hónapot, tovább állnak és minden jó lesz. Aztán itt ragadnak évekre és csak akkor szabadulnak, amikor már „túl öregek”. Legalábbis a szakmához. Nem hoznak elég pénzt a házhoz, ezért Carlos kirakja őket. Egyetlen lány volt, aki anélkül ment el innen, hogy Carlos kirúgta volna. Hannah túl volt a harmincon, amikor úgy érezte, itt az ideje kezdeni is valamit az életével. Családot akart, a vőlegényével az esküvőt tervezték. Őt elengedte Carlos.
A mai nap elég nyugis, egyetlen erőszakos vendég, részeg magányos fickó, üvegtörögető alak sincs. A közönség viszonylag kulturált, már ha azt nézzük, hogy kanos férfiak ücsörögnek lent a lágyékukat vakargatva. Csak a szokásos.
A közvetlenül a kifutó előtt ücsörgő férfiak gyülekezetét már korábban észrevettük. Az egyik pincérlánytól Regina megtudta, hogy legénybúcsút tartanak; az ilyen bármelyik fickó nehezen tartja magában. Általában középre ültetik le az adott este főszereplőjét, folyamatosan cukkolják különböző megjegyzésekkel, piszkálják és próbálják minél több pénz elverésére buzdítani. Ennek ellenére ő tartja magát az esetek többségében a legjobban. Jól érzi magát, megiszik egy-két sört, vagy bármi egyebet, viszont a házasság kapujában állva nem csinál semmi olyat, amitől másnap fájó lelkiismerettel kelne fel. Az egyik új lány, Deborah táncol éppen a kifutó végén lévő köralakú emelvényen, amikor visszatér hozzájuk a két korábban elkóborolt jómadár. A berögzül szokáshoz híven, egy legénybúcsús csapatot most sem bíztunk rá egyetlen lányra. Legfőképp üzleti érdekek indokolták ezt – több lány, több pénz. Reginával ketten vesszük célba a látszólag nagyon lázba jött férfiakat. Deborah továbbra is a rúd előtt tekergeti a csípőjét, mi addig legmegnyerőbb arcunkat magunkra öltve – pontosabban a munkánkkal járó szerepünket – az emelvény szélére sétálunk. Regina piros fehérneműt visel, ugyanolyan színű harisnyatartóval. Harisnyát viszont nem, csak egy falatnyi bugyit. A cipője is hasonló színű, egy kicsit sötétebb. Fekete haja kiegyenesítve omlik vállára, szokásához híven enyhén tupírozva van. Vele ellentétben rajtam fekete, sokat nem takaró fehérnemű van. A harisnyatartó közös eleme a ruházatunknak annyi különbséggel, hogy az övé enyhén fodros, az enyém tiszta csipke. Lábamon fekete magassarkú szandált viselek, barna hajzuhatagom loknikban díszeleg, gondosan elrendezve. Amíg rajta erős, kihívó smink van, rajtam visszafogottabb, mindössze a szemem van kihúzva. Egy pillanatra megállunk a kifutó végén, végignézünk a férfiakon. Rutin mozdulatok, ezzel demonstráljuk jelen helyzetben adód felsőbbrendűségünket. Ki vannak szolgáltatva nekünk, még akkor is, ha mi vagyunk valójában az ő pénztárcájuk mélységére utalva. El kell velük hitetni, hogy itt nem ők vannak nyeregben, hanem mi.
- Ki a mai este főszereplője? – kérdezi Regina túlkiabálva a zenét. Hiába kiabál, a hangja mégis egyből megbabonázza a legtöbbjüket. Regina rutinos, tudja, milyen hangsúllyal kell megfogni egy férfi figyelmét. Erre ő tanította meg itt a legtöbb lányt. Engem is. Akik azonnal kolléganőm bűvkörébe kerülnek, szinte egyszerre kezdenek el mutogatni egyik társukra. Nem is kell sok, Regina lassú mozdulatokkal kiül a színpad szélére, nagyon ügyelve arra, hogy testét úgy mozgassa, hogy még jobban feltüzelje a látszatra így is eléggé vágyakozó férfiakat. Lábait beterpesztve ugrik le egy laza mozdulattal, majd az utolsó szabad estéjét eltöltő fickó ölébe simul. Hasonló, ám kicsit tempósabb mozdulatokkal csatlakozom én is. Már a színpadon kiszemeltem magamnak az egyik fickót; szakállas, karjain végig tetovált, kisportolt, izmos. Tekintetét fogva tartva lépek elé. Miközben felé közelítek, egyik karommal finoman végigsimítok mellkasomon a két domborulat között, le egészen az alsó fehérnemű széléig, mintegy irányítva szemei mozgását. Amint odaérek hozzá, egy pillanat alatt az ölébe simulok, kezeimet vállaira helyezve helyezkedek, el csípőmet az övéhez préselem. – Nincs kedvetek egy nyugisabb helyre vonulni? – kérdezi Regina, akinek jó szokása a legénybúcsús összejöveteleket átterelni egy privát szobába. Valójában természetesen nem a meghittebb hangulat motiválja; valahogy a férfiaknak is jobban ínyükre való, ha nem kell másokkal osztozniuk, még sokszor közönségesnek megítélt nőkön sem. Nem mellesleg több figyelmet tudunk nekik szentelni, ők is több figyelmet tudnak nekünk szentelni, na meg több pénzt.
- Szia – köszönök egészen közel hajolva, alsó ajkamat beharapva, tekintetemet közben folyamatosan az arcán tartom, fürkészem pillantását, hátha ki tudok venni belőle valamit. – Hogy hívnak? – kérdezem, amíg a többiek tanácskoznak a privát szobáról. Közben Deborah is csatlakozik hozzánk, a helyét fent pedig egy másik lány veszi át.

™️ • megjegyzés • szószám



astra; bb — it was great at the very start, hands on each other, couldn't stand to be far apart, closer the better. now we're picking fights and slamming doors, magnifying all our flaws and I wonder why, wonder what for why we keep coming back for more.
mind álarcot viselünk
Lena Bennett-Caldwell
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Show it to me ~ Lena & Ian Cb233584469a4df2621e55dbd99e68cc1d59955b
Show it to me ~ Lena & Ian 2edb8dc87cccc3e85ee8e8aa314746c1b9a742bf
★ kor ★ :
31
★ családi állapot ★ :
you are my sunshine, my only sunshine, you make me happy when skies are grey. you'll never know, dear how much i love you, please don't take my sunshine away
★ :
Show it to me ~ Lena & Ian 27103cdad409c1c24889e42b0b83cbb1b938b89d
★ foglalkozás ★ :
• registered nurse
★ play by ★ :
• alicia vikander
★ hozzászólások száma ★ :
206
★ :
Show it to me ~ Lena & Ian Af781f79588ea61792d1d0e21fbf6bd37760b133
 
Show it to me ~ Lena & Ian
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» The show must go on
» The show must go on
» The show must go on #2
» Bray & Jes - Detroit auto show
» International Auto Show

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: