New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 59 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 58 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kiara Hernández
tollából
Ma 01:26-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 00:55-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 00:53-kor
Joseph Brewster
tollából
Ma 00:52-kor
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:04-kor
Lora Spencer
tollából
Tegnap 21:16-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Tegnap 20:59-kor
Meghan Montilio
tollából
Tegnap 20:51-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

▫ Meet me in the hallway ▫
TémanyitásRe: ▫ Meet me in the hallway ▫
▫ Meet me in the hallway ▫ EmptyPént. Ápr. 26 2024, 06:17


Rosie & Dan
Amikor tegnap este az öcsémre néztem, gyakorlatilag azt láttam az arcán, ami bennem is ott motoszkált. Minden bizonnyal pont ő nem támogatná azt, hogy magára hagyjam a páromat egy ilyen helyzetben, ugyanakkor rengeteg dolog volt, amit most nem értettem és meg kellett nekünk beszélnünk. Emellett el kellett gondolkoznom azon is, hogy mennyit vagyok hajlandó kockáztatni egy ilyen nő miatt… És az ilyenen pont nem negatív értelemben van ott a hangsúly. Hanem itt arról van szó, hogy életemben először találkoztam valakivel, aki igazán érdekelt. Tekintve, hogy közeledek a harminchoz, ez nagyon rossz aránynak számít, elvégre vannak olyan évfolyamtársaim az egyetemről, vagy volt osztálytársaim a gimnáziumból, akik már a gyerekeiket nevelik. Elég sokféle volt a szakunkon a felhozatal. Emiatt ismertem mindenféle embert, nem csak olyanokat, akiknek lettek volna olyan kötelezettségeik, mint nekünk, a családunkat illetően. Azonban senki sem volt a szakunkról, aki ne koreai nőt vett volna el. Leginkább emiatt voltam bajban. Az én szüleim nem arról híresek, hogy bárkit elfogadnának mellettem… Főleg nem egy olyan nőt, aki a szó legpozitívabb mértekében volt átlagos. Rosalie az egyik legjobb dolog, ami az elmúlt időszakban történt velem. Egyelőre képtelen vagyok elengedni azt a boldogságot, amit mellette éltem át, szóval kézben kellett tartanom a dolgokat.
- Az őszinte, vagy a megnyugtató válaszom érdekel? – kicsit szomorkásan mosolyodtam el, mert egyáltalán nem állt szándékomban ráijeszteni, mégis tisztában voltam azzal, hogy ez a helyzet korántsem volt annyira egyszerű, hogy hazavigyem a félholtra vert testvérét, akit illegálban látott el a sajátom, majd nyugodtan álomra szenderüljek. Nagyon aggasztott Jae-vel a kapcsolatom, és féltem, hogy ezzel a kéréssel őt is csak távolabb sodortam magamtól. Mégis úgy ítéltem meg, hogy ez volt a helyes lépés tőlem.
- Szerintem, ha folyamatosan rövid távon próbáljuk meg megvédeni, akkor nem lehet probléma, mert oda fogunk rá figyelni – így kimondva túl egyszerűnek tűnt az egész ahhoz, hogy ebbe bele tudjunk menni. Az biztos, hogy nekem egyelőre nem volt félnivalóm, mert valószínűleg engem is lenyomoztak rég, ha rosszat akarnak Rosalie öccsének. A családom túl befolyásos ahhoz, hogy csak úgy ki akarjanak nyírni. Pont ez az oka annak, hogy nyugodt tudok maradni. Nekem csak akkor eshet bajom, ha üzleti ügyről van szó.
- Szerintem ez nem ezen múlik – válaszoltam – Én sem voltam az Jae-vel, tegnap mégis jött segíteni, mert szükségem volt rá. Isaiah felnőtt ember, látnia kell azt, hogy mibe keveredett és hallgatnia kell rád.
Valószínűleg ez így kívülről inkább volt találgatás, mint igazmondás, de hittem benne, hogy jó testvérek lehetnek valójában, még ha Rosie nem is érzi ezt. Hiszen segítséget kért tőle az öccse. Ha nem számítana rá, akkor ezt nem lépte volna meg. Talán túlságosan próbálom észérvekkel megközelíteni az egész helyzetet, és undorítóan pozitív vagyok most, de meg kellett nyugtatnom őt, és jelenleg csak ilyen dolgokat tudtam mondani. Remélem, hogy mi ketten nem most fogunk összeveszni azért, mert túl tudálékosnak próbálok meg tűnni egy nagyon komoly helyzetben.
- Hát az, amiben benne vagyunk minden, csak nem egyszerű – nevettem el magam – Előfordult már, hogy valaki hirtelen csődbe ment, és ha nem voltak adósságai, akkor a teljes eltörlés volt a válasz, viszont, ha akad ez az, akkor annak az is lehet a vége, hogy az illető kiesik a kilencedik emeletről.
Talán drasztikusan hangzik, főleg abban az esetben, ha mondjuk az ember az orosz politikusokra gondol, akik nagyon abszurd módon haláloznak el, de a mi világunknak is megvannak a maga szabályai. Ha valaki kívül esik a körön, azzal már bármit meg lehet tenni… És a családjával is. Ez egy olyan dolog az ázsiai kultúrában, amivel nem lehet sajnos mit kezdeni, mert túl mélyen gyökeredzik ahhoz, hogy csak úgy ki lehessen irtani onnan. Ráadásul nem csak minket érint ez a mentalitás, hanem a szomszédjainkat is.
- Nyugodj meg – finoman simítottam végig a kézfején a hüvelykujjammal – Nem vagyok benne biztos, hogy ezt meg merik tenni. Ha pedig mégis, azt nem fogjuk ölbe tett kézzel várni.
Nyilván nem terveztem beszámolni az apámnak arról, ami történik, Daewon Yangban pedig kicsit sem bíztam meg még annak ellenére sem, hogy a gyerekeit kifejezetten kedveltem. Ettől függetlenül azzal is tisztában voltam, hogy apámnak megvannak a saját módszerei arra, hogy megtudjon mindent, ami érdekli. Ilyen volt többek között az is, hogy kivel randizgatok és mibe keveredek bele. Soha nem hagyná, hogy olyan dolgot csináljak, ami komoly veszélyt jelent a Seo családra. Most valószínűleg csak azt akarja, hogy szórakozzak egy kicsit, mielőtt hozzám adna valakit.
- Szerintem valójában távol állok ettől – sosem viseltem túl jól, ha dicsértek, mert nem voltam hozzászokva – De igyekszem. És az a legfontosabb nekem, hogy boldog legyél és biztonságban érezd magad. Azt pedig verd ki a fejedből, hogy ez bármilyen téren kellemetlenséget okozna nekem.
Furcsa belegondolni, hogy mennyire nem bízik meg bennem a saját családom. Nem mondják nekem, de tisztában vagyok vele, hogy nem véletlenül van ott mindenkinél az a pár lépés távolság. Nyilvánvalóan rosszul esik a dolog, de próbálok venni pár mély levegőt és túllendülni ezen az egészen. Ha ők is azt érzik, hogy rágörcsölök a dologra, akkor sosem lesz jobb a kapcsolatunk, én pedig ezt nem akartam.
- Én is szeretlek – engem is meglepett az, hogy mennyire boldoggá tett vele, hogy ezt mondta nekem. Annak ellenére, hogy szeretem diszkréten kezelni a kapcsolataimat, elrugaszkodtam a székemről, hogy egy apró puszit adhassak az arcára – De ezt már tudod. Nem úgy akartam elmondani.
Valószínűleg én magam sem realizáltam azt, hogy mennyire fontos nekem és milyen mélyen kezdtek el gyökerezni azok az érzések, amiket iránta éreztem. Ha rá gondoltam, akkor sok kellemes beszélgetés, közös emlék jutott eszembe, mert tartalmas volt az eltöltött idő. Ráadásul mi ketten azért kerültünk kapcsolatba úgy igazán, mert segíteni akart leküzdeni valamit, amitől évek óta rettegtem. Pont ezért is volt nagyon különleges számomra, amihez egyik korábbi nő sem ért fel, akiket megismertem.
- Miután újra találkoztam Jae-vel, arra jöttem rá, hogy a kistestvérek képtelenek teljesen felnőni – valószínűleg nem értene egyet ezzel, ha hallaná – Itt nem az élethez való hozzáállásukra gondolok, hanem a viszonyukra velünk. Valószínűleg pont ezért fog makacskodni Isaiah is.
Én se tudom, hogy ez valami elcseszett kisebbségi komplexusból ered-e, vagy egyáltalán nincs igazam és túlmisztifikálom az egész helyzetet. Szerettem volna azt hinni, hogy azért nem mennek jól a dolgok Jae-vel, amit korábban felvázoltam. Bár ez meg megcáfolná a jó kapcsolatomat Minnel.
- Arra fel kell készülnöd, hogy hiába zárod be, ha keresni fogják – nem akartam tanácsokat osztogatni, mert nem voltam még hasonló helyzetben. Nem tudom mennyire lenne megoldás a névváltoztatás és a teljes eltűnés, mindenesetre szerencsére New York egészen nagy falat ahhoz, hogy azonnal megtalálják – Mi a helyzet az állampolgárságával?
Ha leadta, akkor az nagy problémát jelent, mivel vízum nélkül, illegálisan tartózkodik az országban. Ebben az esetben sem lenne ésszerű bújtatni, mert a szomszédoktól kezdve, bárki feldobhatja szegény fiút és akkor már Rosie is bajban lesz.
- Egyelőre itt van és nem tűnt el – nem igazán tudtam más biztató dolgot mondani neki, úgy is fogalmazhatunk, hogy mindössze ennyire telt tőlem. Talán, ha sikerül őt agyilag a jelenben tartani, akkor kevésbé fogja emészteni az aggodalom. Inkább az volt a probléma, hogy ez nagyon nem bizonyult jelenleg könnyű feladatnak.
- Ugyanazt kérem, csak jeges americanoval – most a kaja volt a legkevesebb, valójában az lett volna a legjobb, ha a pincér minél hamarabb lelép, hogy nyugodtan tudjunk tovább beszélgetni.
- Ez így nehéz lesz – sóhajtottam fel halkan miközben megcsóváltam a fejem – De lehet, hogy tényleg ez a probléma gyökere. Erről mindenképp meg kell kérdezned majd.
Nyilván most nem túl alkalmas a beszélgetés, mert meg kellene várni azt, hogy valamennyire felépüljön az a fiú. Talán nem történhet semmi, amíg itt vagyunk.
- Milyen gyerek volt az öcséd? – ez most nem arról szólt, hogy próbálom mindenképp megismerni a sógorom, bár ez sem volt utolsó szempont, inkább csak szerettem volna összerakni azt a nővel, hogy pontosan mi lehet a helyzet a fiút illetően. Jelenleg ez volt a legfontosabb.

outfit:Katt!|words: 1 282


I'm in my bed, and you're not here
And there's no one to blame but the drink in my wandering hands, forget what I said, it's not what I meant, and I can't take it back, I can't unpack the baggage you left, and I get the feeling that you'll never need me again · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · ·
mind álarcot viselünk
Seo Dan
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
▫ Meet me in the hallway ▫ JUqSd7e
▫ Meet me in the hallway ▫ JUqSs6B
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
We pull each other like magnets
Everything you say to me is a sweet flavor
You probably already knew, I mean I feel like you
★ családi állapot ★ :
▫ Meet me in the hallway ▫ JUqg9Re
Going all the places that you been to
Doing all the things that you into
I just really wanna try to win you, If you, want to
★ lakhely ★ :
Queens - Long Island City
★ :
▫ Meet me in the hallway ▫ JUq4d6Q
★ foglalkozás ★ :
Gyakorló vezérigazgató
★ play by ★ :
Jang Ki-yong
★ hozzászólások száma ★ :
73
★ :
▫ Meet me in the hallway ▫ JUqDBAQ
TémanyitásRe: ▫ Meet me in the hallway ▫
▫ Meet me in the hallway ▫ EmptyVas. Júl. 03 2022, 21:20

Dan & Rosie

Akármennyire jól esett az a törődés, amivel Dan kezelt, képtelen voltam teljes mértékben átadni magam ennek az érzésnek, ami miatt mondhatni bűnösnek is éreztem magamat. Mindig is szerettem szeretni másokat és kedvesnek lenni bárkivel, aki hozzám közeledett, legyen szó egyszeri találkozásról, vagy hosszútávú kapcsolatról, barátiról, vagy romantikusról. Nem volt olyan családtagom, akihez ne lett volna egy-két kedves szavam, ugyanakkor igyekeztem észlelni a határt, még mielőtt valaki azt hihette volna, hogy túlságosan nyájas vagyok és nem őszinte, amit csinálok. Olykor túlságosan is a szívemre hagyatkoztam és hagytam, hogy vezessen, hogy később olyan dolgok bántsanak meg, amelyekre fel kellett volna készülnöm, vagy épp eléggé felnőttnek kellene lennem, acélos szívvel, hogy kezelni tudjam ezeket.  Arra viszont semmi és senki nem tudott volna felkészíteni, ami az elmúlt egy napban történt. Egy részem rettenetesen vágyott arra, hogy az legyen a legnagyobb dolog ebben az egész szituációban, amit Dan írt nekem sms-ben. A másik felem meg rögtön bűntudatot érzett, amiért nem egyenesen Isaiah előkerülése volt ebben a helyzetben minden, ami kitöltötte a gondolataimat.  Mégis Dan volt az egyetlen, akitől bármiféle támogatást várhattam jelen helyzetben, mert senki mással nem oszthattam meg ennek az egésznek a részleteit. Ira nyilvánvalóan jelen volt és tisztában volt azzal, ami történt, de benne bíztam annyira, hogy nem fogja elárulni senkinek azt, hogy az öcsém az országban van, vagy hogy épp ellátta őt egy orvos, aki szintén bajba keveredhetett volna ezért... Tulajdonképpen miattam. Szerettem volna visszaadni mindezt Dannak és az ő testvérének is, jelenleg azonban nem tudtam, hogy hogyan tehetném ezt meg.
- Te tudtál pihenni? - A szemeim az arcát pásztázzák, amiről próbálok én magam olvasni. Ha valamivel erősebb vagyok, talán nem érzek ekkora bűntudatot, lévén az időt már nem lehet visszatekerni és nem változtathatok azon, hogy Dan tud az öcsémről, és nagyjából mindenről, amibe belekeveredett. Ha viszont egyszer meg akarom neki hálálni mindezt, akkor tisztában kell lennem azzal, hogy pontosan mennyiért vagyok én felelős. Ha például ő sem tudott aludni a történtek miatt, az csak még egy dolgot ír az én számlámra.
- Rendben... - Be kellett látnom, hogy nem fogok tudni kibújni az evés alól, így könnyebb volt most megadni magamat, mint hogy mindkettőnk idegeit tovább feszítsem. - Teljesen igazad van - aprókat bólintottam, miközben a magyarázatát hallgattam. - Egyszerűen csak mindig arra jutok, hogy nem tudom meg tudom-e őt védeni hosszú távon, mert nincs rá befolyásom. - Nem csak abból a szempontból, hogy mit engednek meg a törvények, hanem szimplán abból adódóan is, hogy Zai soha nem volt az a gyerek, aki hallgatott volna rám, mint nővérére.
- Isaiah meg én... - nagyot sóhajtottam, mielőtt folytattam volna. - Sosem voltunk olyan jó testvérek. Nem tudom, hogy hallgatni fog-e rám, ha arra kérem, hogy hadd segítsek neki. - Kíváncsian emeltem a pillantásomat Danra, szinte abban reménykedve, hogy neki van valamilyen tippje ilyen helyzetekre. Elvégre egy céget is képes elirányítani, az öcsém pedig egyetlen ember - egy nagyon makacs, de mégiscsak egy.
- Nem tudom hogy csináljátok... - Finoman megráztam a fejemet. Csodáltam ezért Dant és az öccsét is, akit korántsem ismerek annyira, hogy véleményt formáljak róla, de ha kicsit is olyan, mint a bátyja a mindennapokban, akkor már rossz ember nem lehet. Az alapján, hogy hajlandó volt segíteni nekem és Zainak, egyébként sem lehet más, csak jó ember.
- Köszönöm. - Az ajkaimon formálódó mosoly ezúttal teljesen őszinte volt. Ha nem lett volna ennyire komoly a téma közöttünk, valószínűleg megkérem rá, hogy csípje meg valamimet, mert nem lehetek annyira szerencsés, hogy tényleg igaz legyen ő. Ki hiszi el, hogy egy ilyen ember csak úgy besétál egy lovardába? Még nekem is nehéz volt néha. - Én csak annyira aggódom, hogy ha még jobban belekeverlek, a végén neked okozok vele rosszat. A te pozíciódban... A végén még rád fognak olyasmit, ami nem is a te hibád. Nem szeretnék kellemetlenség lenni neked. - Az utolsó szavakban már némi ingerültség is csengett, amit egy frusztrált sóhaj követett. Mérges voltam magamra, ugyanakkor tudtam és felismertem, hogy Dan szavai és közelsége, a kezemet simító ujjai igenis megnyugvással töltenek el.
Amikor a barátnőjének hív, felemelem a fejemet, félúton találkozva az ő pillantásával, ami miatt mosolyra húzódnak az ajkaim. Nem tudnám szavakba önteni, hogy milyen érzés kerít hatalmába, amikor ezt hallom a szájából, azután, hogy tegnap üzenetben azt írta, szeret engem. Ha másba nem is tudok jelenleg kapaszkodni a kusza gondolataim között, hát ebbe nagyon is, két kézzel.
- Te vagy az egyik legjobb, akit ismerek. - Elfogultan nyilatkozom most vele kapcsolatban? Talán... De bánom? Egyáltalán nem. Fontos nekem, és szeretném, ha tudná, hogy mennyire. Ezért is nyúlok felé, hogy a kezemet az arcára simíthassam. - Szeretlek. - A pillantását kerestem, miközben ezt mondtam neki, a szavak pedig hiába az én számon jöttek ki, mégis az én szívem dobbant nagyokat közben.
- Akkor is én vagyok az idősebb és bíznia kellene benne, hogy segítek neki. Sosem felejtettem el azóta, hogy eltűnt és ne is hibáztattam... - Egészen eddig talán hevesebben magyarázok, mint szükség lenne rá. Néhány mély levegő után azonban egy fokkal nyugodtabban vagyok képes folytatni. - Amit persze ő gondolom nem feltétlenül tud. - Nem volt lehetőségünk tíz év sérelmeit átbeszélni, mert túlságosan fárasztó lett volna neki, én pedig nem vágytam semmi másra, csak hogy jó fizikai állapotban lássam őt. Aztán kezdhettünk el beszélni arról, hogy mi a helyzet a lelkével. Legalábbis azután, hogy olyan állapotban találtuk meg, ahogy, szerintem ez a sorrend volt most a legfontosabb. - Én abban sem vagyok biztos, hogy utána el kellene neki... - sóhajtva ráztam meg a fejemet, még ha tudtam is, hogy ezek csak egy aggódó nővér elhamarkodott szavai. - Ha újra eltűnne, én nem tudom mit csinálnék. - Egy tippem mégis van; beleőrülnék.
- Tudod... - Már épp bele akarok kezdeni olyan dolgokba, amelyek legalább tíz éve történtek, de szóba kerül, hogy ennem kellene és a pincér is megérkezik az asztalunkhoz. Már-már pánikszerűen nézegetem a magam elé húzott menüt és végül az első dolgot mondom ki, amit el is tudok olvasni a lapon. - Én a Benedict tojást szeretném és egy americanot. - A pillantásom előbb Danra siklott, csak aztán a mellettünk álló pincérre, aki felé egy finom mosolyt is küldtem. Nem voltam benne biztos, hogy mennyit fogok elfogyasztani abból, amit rendeltem, de legalább megpróbálok legyűrni pár falatot, hiszen így lehetek kicsit is a helyzet magaslatán. Csendben vártam, amíg a velem szemben ülő férfi is rendel magának és még azután is vártam pár másodpercet, hogy a pincér elindult leadni a rendelésünket a konyhának.
- Azt kérdezted, hogy van-e tippem rá, miért tűnt el az öcsém... - újabb másodpercek teltek el szótlanul, míg megnedvesítettem az ajkaimat. - Talán nem említettem neked, de édesapám rákos volt. - A kezeimet az asztalon nyugtattam, az ujjaimat pedig idegességemben magam előtt babráltam. - Zai próbált segíteni a szüleinknek, hogy legyen pénzünk a kezelésekre, és azt hiszem... Akkoriban azt mondták, hogy olyasmibe keveredett közben, amibe nem lett volna szabad. Én sem tudok minden részletet, mert nem mondták el a szüleim. - Vagy egyszerűen jobb magamban tartanom, hogy ne sodorjam még nagyobb bajba Dant ezzel.

1151 | outfit | ×


Tattoo your name on me
So I can wear it on my sleeve Make sure that everyone knows it 'Cause, baby, you're the one thing that I can't live without You kiss me and there ain't a doubt · · · · · · · · · · · · ·

Seo Dan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Rosalie A. Silvera
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
▫ Meet me in the hallway ▫ 4f3b33c0dbb8f5b884f1c6be23560779bb7c86e5
▫ Meet me in the hallway ▫ 0d85050afcd97c8564fa504bd9d6dcf1adfbd800
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
I've not always been the optimist
For you I've always tried To pick my head out of the sand See colour through your eyes Always see the bright side Make clouds turn into blue sky
♫ :
~ I wanna drive you... wild, wild, wild
I wanna love you
for miles and miles ~
★ családi állapot ★ :
▫ Meet me in the hallway ▫ 2a9da9b04af0e7a16fe3928fb2833d79bc8c42db
I'm glad I found someone like you
To see the sadness and the truth I feel your touch deeper than my skin Every chemical rushing in Now I've found your love Like serotonin
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
▫ Meet me in the hallway ▫ D87ed44414cd031df9f0f062bd2ac6f75e826497
★ idézet ★ :
I never fully realized what it meant to hurt [ to truly hurt ] until I wanted you to such a great extent, only to have no other choice but to convince myself that I didn't.
★ foglalkozás ★ :
lovász, lovasoktató
★ play by ★ :
Emeraude Toubia
★ szükségem van rád ★ :
▫ Meet me in the hallway ▫ Tumblr_ol1rfti7rP1v0duxko5_500
★ hozzászólások száma ★ :
72
★ :
▫ Meet me in the hallway ▫ F19a40b1cff4ac569591a638c6bfa23c3f6a9f86
TémanyitásRe: ▫ Meet me in the hallway ▫
▫ Meet me in the hallway ▫ EmptyKedd Feb. 08 2022, 05:58


Rosie & Dan
Nem állítom azt, hogy mindenható lennék, vagy nőket megszégyenítő megérzésekkel rendelkeznék, de a közeg miatt, amiben élek, már megtanultam, hogy a megérzések sokszor az ép ész és a logika felé tudnak emelkedni. Talán, amiért sok gyerek van a családunkban, hamar kialakult bennem a felelősségérzet gyakorlása. Minden esetben szem előtt tartottam azt, hogy felelősséggel tartozom a még húsz évét sem betöltő öcsémért, mivel ő volt mellettem. Ettől függetlenül sokat gondoltam Jae-re, de sem akkoriban, sem most nem álltunk annyira közel, mint amennyire én azt szerettem volna.
Mindenesetre emiatt könnyen összeraktam a képet azzal kapcsolatban, hogy baj van és fogtam is a fejem miatta. Nagyon akartam, hogy ez az egész működjön Rosie-val, mivel korábban még nem kerültem egyetlen nőhöz sem kerültem érzelmileg ennyire közel. Pont ezért egyelőre nem is akartam őt elveszíteni, viszont túlságosan sok minden történt a tegnap ahhoz, hogy sms-ben próbáljam megbeszélni vele a dolgokat. Szinte biztosra vettem azt, hogy nem evett semmit és egész este ébren volt, ezért legalább látni akartam, ahogyan valamit elfogyaszt. Most pont nem arra van szüksége, hogy az öccse mellett elájuljon és már ketten legyenek rossz állapotban. A lényeg, hogy Isaiah túlélte az előző estét, én pedig magam sem tudom, hogy mibe rángattam bele Jae-t, de szinte biztos voltam benne, hogy a négy fal között marad az, ami történt. Kínosan ügyeltem arra, hogy egyetlen egyszer se hangozzon el az, hogy Jae orvos, pont ezért tettem a vállára a tenyerem, mielőtt kimondta volna a szavakat. Rosie már tudott a hivatásáról, viszont arra nincs szükség, hogy a lakótömbben mindenki tudja, hogy éppen illegálisan készül ellátni a férfit. Azt pedig kötve hiszem, hogy az FBI engem hallgatna le, szóval… Jobb híján töröltem az üzenetek egy részét a telefonból, ha pedig probléma adódik a dologból, bizonyíték híján, elegendő pénzzel meg tudom oldani, hogy Jae-nek ne essen baja. Ha én húztam bele a dologba, akkor nekem kötelességem mellette lenni, ha valami készülne.
Az biztos volt, hogy szükség van valakire, aki hideg fejjel képes kezelni ezt az egész szituációt, jelenleg pedig én voltam az egyetlen, aki egyszerre eléggé kívül állt és benne volt a folyamatokban ahhoz, hogy segíteni tudja Rosie-t. Egyértelmű volt, hogy egyedül egy ekkora dologgal nem fog tudni elbírni, én pedig reménykedtem abban, hogy nem követek el hibát és a dolgok megbeszélése alapjaiban már meg tudja nyugtatni legalább annyira, hogy utána tudjunk gondolkozni azon, hogy pontosan merre van az előre.
- Sejtettem, hogy ez lesz – nem tettem hozzá, hogy én sem aludtam sokkal többet. Egyrészt figyelnem kellett az öcsémre, mivel neki attól még dolgoznia kell menni, hogy segített, szóval minden pillanatot meg kellett ragadnia a pihenésre. Másrészt nyilvánvalóan az én fejemben is túl hangosak voltak a gondolataim ahhoz, hogy csak úgy álomra tudjam hajtani azt. Ezzel viszont teljesen felesleges lett volna terhelni a nőt, mivel túlságosan bűntudatosnak tűnt ahhoz, hogy ilyeneket a fejéhez vágjak.
- Akkor igyál egy kávét és nézd meg az étlapot – biztos voltam benne, hogy nem én leszek az, aki meghátrál ebben a szituációban – Enned kell valamit. Te vagy az idősebb kettőtök közül, neked kell vigyázni rá, ráadásul meg is sérült. Ezt a feladatot senki nem láthatja el helyetted és ahhoz szükséged van arra, hogy egyél.
Nem csak a levegőbe beszéltem jelen helyzetben. Egy dolog, hogy a családban én voltam a legidősebb, ezért a legtöbb teher rajtam volt. Példát kellett mutatnom a testvéreimnek, emellett nem láthattak szenvedni, vagy gyengének, mert akkor minden bizonnyal kevésbé fordultak volna hozzám, ha rászorultak volna a segítségemre. Emellett ott voltak még a családban egyéb szálak, amikkel kezdeni kellett valamit. Hiába nem fűzött olyan erős kötelék a Yang gyerekekhez, mint a testvéreimhez, a családjuk elkezdett széthullani, mi pedig egyet értettünk abban az idősebb kistestvéremmel, hogy ezt nem hagyhatjuk annyiban.
- Nap, mint nap élünk át egészen hasonló dolgokat is – finoman rántottam meg a vállam – Persze a legtöbb nem ennyire durva, de játszmák és szarkavarás között éljük a mindennapjainkat. Jae azért jött el, mert segíteni akart.
Én csak kértem tőle valamit, de nem kényszerítettem. Neki is elmondtam azt, hogy pontosan miről van szó, és talán veszélyes lehet az egész, ennek ellenére úgy döntött, hogy megteszi értem ezt az egészet.
- Nem kell egyedül végigcsinálnod – teljesen komoly arccal mondtam neki, miközben finoman simogattam a kézfejét a hüvelykujjammal, aztán elmosolyodtam – Itt vagyok, nem? Ha úgy érzed, hogy nem vagy elég erős, akkor tudsz rám támaszkodni.
Nem voltam teljes mértékben tisztában azzal, hogy miről van szó a testvérét illetően, de jelenleg azt éreztem, hogy elég kiegyensúlyozott vagyok ahhoz, hogy segítő kezet nyújtsak. Abban nem voltam biztos, hogy mennyi információt kellene magamba szívnom az üggyel kapcsolatban. Ha most magára hagytam volna, akkor még nagyobb kétségbeesésbe fogom sodorni.
- A barátnőm vagy – kicsit lejjebb hajoltam, hogy megkereshessem a tekintetét – Milyen férfi lennék, ha a baj közepén hagynálak ott?
Az én lelkiismeretem biztos nem lenne tiszta. Sosem becsültem nagyra azokat, akik egyszerűen képesek voltak valakit otthagyni az életének egy olyan szakaszában, amikor nagy szükségük lett volna valakire. Azokról nem is beszélve, akik annyira önérzetesek voltak, hogy nem fogtak fel egy visszautasítást, aztán amikor mégis megtörtént, hirtelen a nőt tették felelőssé a saját töketlenségük miatt és egyik pillanatról a másikra eltűntek, pedig korábban állították, hogy ők mennyire kedvelik az adott nőt. Bár nem sokat tudok arról az érzésről, amikor nem kellek valakinek.
- Valószínűleg nem akar veszélybe sodorni – csak találgatni tudtam, mivel nem ismertem az öccsét – Szerintem hagyd felépülni. Amíg ez nem történik meg, addig semmilyen körülmények között nem hagyhatja el a lakásodat.
Utána véleményem szerint már nem lenne probléma vele. Annak ellenére, hogy milyen állapotban szedtük össze, elég jó erőben lehet, ha éppenséggel nem verték őt darabokra. Éreztem, hogy sántít a történetben valami, de egyelőre nem tudtam eleget arról, hogy megindokoljam ezt a kellemetlen érzést.
- Van arra tipped, hogy miért tűnt el? – a tekintetem az idő közben felénk közeledő pincérre siklott – Választanod kell valamit, hogy ne dobjanak ki minket, jó? Haza nem mehetünk most, mert Jae pihen.
Nem mintha ez kizáró ok lenne, mert el tudnánk lenni csendesen a szobámban, vagy mondjuk a konyhában, de talán egy kicsit kihasználtam a jelenlegi helyzetet arra, hogy letuszkolhassak valami ételt a torkán. Az utolsó dolog, amit ebben a pillanatban szeretne, az az öcsémnek ártani.

outfit:Katt!|words: 1 013


I'm in my bed, and you're not here
And there's no one to blame but the drink in my wandering hands, forget what I said, it's not what I meant, and I can't take it back, I can't unpack the baggage you left, and I get the feeling that you'll never need me again · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Rosalie A. Silvera imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Seo Dan
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
▫ Meet me in the hallway ▫ JUqSd7e
▫ Meet me in the hallway ▫ JUqSs6B
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
We pull each other like magnets
Everything you say to me is a sweet flavor
You probably already knew, I mean I feel like you
★ családi állapot ★ :
▫ Meet me in the hallway ▫ JUqg9Re
Going all the places that you been to
Doing all the things that you into
I just really wanna try to win you, If you, want to
★ lakhely ★ :
Queens - Long Island City
★ :
▫ Meet me in the hallway ▫ JUq4d6Q
★ foglalkozás ★ :
Gyakorló vezérigazgató
★ play by ★ :
Jang Ki-yong
★ hozzászólások száma ★ :
73
★ :
▫ Meet me in the hallway ▫ JUqDBAQ
TémanyitásRe: ▫ Meet me in the hallway ▫
▫ Meet me in the hallway ▫ EmptyVas. Május 16 2021, 22:11

Dan & Rosie

Az öcsém miatt érzett aggodalom elködösített minden más szükségletet, amióta csak először meghallottam a hangját a telefonban. Hiába volt a lakásomban és hiába voltam vele tisztában, voltam ott mellette, amikor orvos is megvizsgálta és ellátta őt, nem tudtam megnyugodni. Legfőképp, mert tíz éven át abban a tudatban éltem, hogy soha többé nem fogom őt látni. Csak mert ott volt előttem és nem álmodtam, hogy újra találkoztunk, még nem jelentette, hogy ne veszíthetném el őt újra. Egy dolog volt csupán az egészségügyi állapota miatt aggódni és egy teljesen másik azon dolgok felől, amelyekről még mindig nem tudhattam teljes valójukban.
Az egészben talán az volt a legrosszabb, hogy nem csak hogy nekem nem voltak válaszaim bizonyos kérdésekre, de fogalmam sincs mennyit kellene mondanom azoknak, akik közel állnak hozzám. Ott vannak a szüleim, akik valószínűleg nem akarnának hinni nekem, ha azzal állítok be, hogy Isaiah él. Az egész családban meglepetést okozna ez a hír és nem abban a jó értelemben, mint amikor jó dolgokat közöl az ember. Zai visszatérése nyilvánvalóan pozitív, de nem tudni még, hogy milyen áron kaptuk őt.
Aztán ott van Dan, akit mindenféle különösebb magyarázat nélkül hagytam faképnél, amikor Zai telefonált és még azt követően is képtelen voltam elmondani neki az igazság minden részletét, mert nem volt rá érkezésem. Egyébként sem tudtam, hogy pontosan mit kellene vele megosztanom és mi az, ami túlságosan kompromittáló lehet egy olyan pozícióban lévő férfinak, mint ő. Már attól is a frász vert ki, hogy ilyen szinten kénytelen voltam belekeverni őt, de az igazság az, hogy fogalmam sem lehetett arról, hogy ez fog történni. Nem tudtam, hogyan alakul majd a mi kapcsolatunk és mennyit fog jelenteni az, ha bármit is tudunk egymás családjáról. Nyilván szóba kerültek a szüleink, a testvéreink, de azon túl, hogy élnek-e még, nem volt releváns a mi kapcsolatunkban. Felnőttek vagyunk, akik saját felelősségre hoznak döntéseket és eddig megvoltunk anélkül, hogy többet akarjunk. Nem vagyok Dan köreibe való és ezt képes voltam elfogadni úgy, ahogy van.
Úgy érzem a tegnap estével mégis átléptünk egyfajta határt. Most kell eldőlnie annak, hogy van-e tovább számunkra, vagy túl sokat kértem Dantól és a testvérétől. Görcsöt éreztem a gyomromban és csomót a torkomban, ha csak arra gondoltam, hogy most magyarázatot fog várni. Próbáltam erős és talpraesett maradni, amíg Isaiah mellett volna, de nem tudtam képes leszek-e továbbra is olyan tartással kezelni a helyzetet, miután találkoztam Dannal. Amikor megpillantom az egyik asztalnál a helyen, amelyet ő javasolt a lakásom közelében, a szívem a gyomromig süllyed. Óvatosan fogtam rá a szék háttámlájára és húztam ki, hogy helyet tudjak foglalni vele szemben.
- Szia - halvány, alig észrevehető mosoly suhant át az arcomon, ahogyan köszöntöttem őt és a szemeibe néztem. A fejem automatikusan billent meg kissé, a keze felé, de nem döntöttem meg jobban annál, hogy a hajam felé nyúló keze csak finoman érjen az arcomhoz. - Nem tudtam aludni. Egész éjszaka gondolkoztam. - A pillantásom az asztal és Dan szemei között vándorolnak. Finoman megrázom a fejemet és egy pillanatra beharapom az ajkamat. Akkor ugrik rá vissza a szemem, amikor a már-már utasítás számba menő kijelentését meghallom.
- Nincs most étvágyam. - Tisztában voltam vele, hogy feleslegesen keresem a kifogásokat, mégis visszakozni próbáltam, még ha jól is esett, hogy nem kér számon, helyette már-már úgy éreztem inkább aggodalomból fakadnak a szavai. - Jogod van tudni a részleteket, mert miattam keveredtél bele... És az öcséd is. - Ebben úgy éreztem nincs szükség több mérlegelésre. Fordított helyzetben én is magyarázatot várnék arra, hogy miért tűnt el a tegnapi randinkról, ezért is akarom én magam megadni azt neki, mielőtt sokkal csúnyább módon tudná meg mi az igazság.
- Mi van, ha nem vagyok elég ahhoz, hogy irányítsam a helyzetet? - Őszinte kíváncsiság lakozott a pillantásomból, amikor feltettem a kérdést. Jó pár órája ez az a kérdés, ami foglalkoztat és ami miatt képtelen voltam lehunyni a szemeimet éjszaka. Talán egyszer képes voltam segíteni az öcsémnek, de mi van, ha másodszor, vagy harmadszor már nem leszek elég hozzá? - Próbálok erős maradni... - Elcsuklott a hangom, ami miatt rögtön úgy éreztem, hogy le kell sütnöm a szemeimet. Nem az lett volna a legjobb módja, hogy megmutassam, mennyire erős próbálok maradni, hogy egyszerűen elsírom magam. Mégis a határán voltam ennek, Dan szavai pedig nem könnyítették meg a dolgomat.
Arra számítottam, hogy közöttünk vége lesz mindennek. Hogy magyarázatot kér, aztán belátja, hogy ez így túl veszélyes. Amikor azt mondja rá számíthatok, szinte  kiugrik a szívem a helyéről. - Köszönöm - nyögöm ki halkan, könnyes szemekkel pislogva fel rá, miután a kezeinket figyeltem egymáson. - Nem tudom mivel érdemeltem ki, hogy segíts nekem és hogy ennyire jó légy hozzám. Mégis köszönöm. - Finoman megnyomtam az ujjaimmal az ő kezét, és éreztem, ahogyan valamelyest ellazulok az érintésétől.
- Én sem tudok még minden részletet, mert nem akartam egész éjszaka őt beszéltetni - kezdek bele lassan, amikor pedig megállok a mondandómban, megnedvesítem az ajkaimat. - És abban sem vagyok biztos, hogy el fog nekem mondani mindent, pedig tudja, hogy segíteni akarok neki. - Mélyet sóhajtok, a szemöldökeim között pedig apró ráncok jelennek meg, miközben összevonom őket. - Azt már tudod, hogy tíz éve Zai eltűnt... - Nagyot nyelek, és újra az asztalon fekvő kezeinket nézem, miközben próbálom összeszedni a gondolataimat. Talán azzal, hogy arra kértem tegnap Dant, segítsen nekem, átléptem egy határt. Most azonban újra egy határ átlépésére készülök és egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy ezzel megvédem őt, vagy épp ellenkezőleg; még nagyobb bajba keverem.

889 | outfit | ×


Tattoo your name on me
So I can wear it on my sleeve Make sure that everyone knows it 'Cause, baby, you're the one thing that I can't live without You kiss me and there ain't a doubt · · · · · · · · · · · · ·

Seo Dan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Rosalie A. Silvera
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
▫ Meet me in the hallway ▫ 4f3b33c0dbb8f5b884f1c6be23560779bb7c86e5
▫ Meet me in the hallway ▫ 0d85050afcd97c8564fa504bd9d6dcf1adfbd800
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
I've not always been the optimist
For you I've always tried To pick my head out of the sand See colour through your eyes Always see the bright side Make clouds turn into blue sky
♫ :
~ I wanna drive you... wild, wild, wild
I wanna love you
for miles and miles ~
★ családi állapot ★ :
▫ Meet me in the hallway ▫ 2a9da9b04af0e7a16fe3928fb2833d79bc8c42db
I'm glad I found someone like you
To see the sadness and the truth I feel your touch deeper than my skin Every chemical rushing in Now I've found your love Like serotonin
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
▫ Meet me in the hallway ▫ D87ed44414cd031df9f0f062bd2ac6f75e826497
★ idézet ★ :
I never fully realized what it meant to hurt [ to truly hurt ] until I wanted you to such a great extent, only to have no other choice but to convince myself that I didn't.
★ foglalkozás ★ :
lovász, lovasoktató
★ play by ★ :
Emeraude Toubia
★ szükségem van rád ★ :
▫ Meet me in the hallway ▫ Tumblr_ol1rfti7rP1v0duxko5_500
★ hozzászólások száma ★ :
72
★ :
▫ Meet me in the hallway ▫ F19a40b1cff4ac569591a638c6bfa23c3f6a9f86
Témanyitás▫ Meet me in the hallway ▫
▫ Meet me in the hallway ▫ EmptyCsüt. Ápr. 08 2021, 08:53


Rosie & Dan
Idegesen doboltam a lábammal az asztal alatt, amíg Rosie-t vártam. Nem aludtam túl jól az éjszaka, és rosszul éreztem magam, amiért az öcsémet is belerángattam az egész dologba, de nem nagyon volt ebben a helyzetben más választás. Amíg hazafelé vezettünk, vagy hatszor bocsánatot kértem tőle a dolog miatt, és ma reggel is ellenőriztem, hogy mi van vele. Én onnantól kezdve képtelen voltam lehunyni a szemem, hogy hazaértünk és bedőltem az ágyamba.
A tegnapi nap folyamán, magyarázat nélkül lépett le a randinkról, egy telefonhívás miatt. Nem igazán értettem, hogy mi történik, amikor pedig utána akartam menni, egyszerűen nem engedte meg. Időközben kaptam tőle némi magyarázatot, és amikor megláttam a testvérét, akkor a képet sem volt nehéz összerakni. Szerencsémre eléggé aggódtam ahhoz, hogy a lány lakásához menjek és segítsek felcipelni oda a házba. Eléggé megilletődtem, amikor megláttam egy felnőtt férfit, aki a nővel ellentétben elég nagydarabnak tűnt… Jóval magasabbnak nálam is. Hárman cipeltük fel, az emeletre, Jae pedig nagyjából két órán keresztül foltozta össze a srácot. Én tudtam, hogy mindent megtett érte, amit akkor pillanatnyilag tudott, és hálás voltam neki, hogy csak az én kérésem miatt képes volt felkelni és idejönni. Ugyanakkor reménykedtem benne, hogy sikerült kialudnia magát, mert hosszú műszakra ment be a kórházba ma reggel.
Részben miatta is, - részben pedig azért, mert én magam is úgy éreztem, hogy van mit megbeszélnem Rosie-val is – hívtam el a nőt egy helyre, nem messze az otthonától. Így számára is megnyugtatóbb maga a helyzet, hiszen nincs messze az öccsétől, aki, ha esetleg magához tér, nem hallja a beszélgetésünket. Ez egy elég kényelmes helyzet volt, nekem pedig van esélyem vinni valami finom süteményt és szendvicset összeszedni a sajátomnak, amit egy kávéval megspékelve. A sajátomat már megvásároltam, igyekeztem magam lefoglalni a reggelik feltérképezésével. Nem akartam addig nekiállni enni, amíg nem jött meg a fiatal nő.
Amint érzékeltem, hogy valaki kihúzta velem szemben a széket, felpillantottam rá, és letettem a kezemben tartott laminált lapot az asztalra. Még mielőtt bármit mondtam, vagy üdvözöltem volna őt, igyekeztem kellőképpen feltérképezni a vonásait.
- Szia – óvatosan előre nyúltam, és egy tincset hátrasimítottam az arcából – Hogy érzed magad?
Nyilvánvalóan szörnyen, de talán ez megkönnyíti számára azt, hogy kibeszélje nekem a dolgait. A kezemet visszahúztam és az asztal alá rejtettem, de közben kényelmesen hátra is dőltem a székkel és elég magabiztosan pillantottam rá.
- Ha nem akarsz róla beszélni, először ehetünk is – nyilvánvalóan egyik sem túl jó forgatókönyv most, mert kétlem, hogy egy falatot is képes lenne leküzdeni – Néhány kényesebb részletet kihagyhatsz, de beszélni erről kell majd. Illetve addig nem fogsz felállni innen, amíg nem reggeliztél normálisan.
Ha legyengül és összeomlik, akkor azzal csak még inkább rosszabbá teheti a dolgot, hiába nem akarja. Ebben a helyzetben sajnos neki kell majd erősnek maradnia, illetve, ha a saját értékrendemet veszem alapul, akkor most egyáltalán nem számít az, hogy nő, mivel ő az idősebb. És mindenki, aki előbb születik meg a kistestvéreinél, annak gondoskodnia kell róluk. Ha valaki, aki ezt meg tudta érteni, az én voltam.
- Tudod, hogy ez az a helyzet, amiben egyszerűen nem csúszhat ki az irányítás a kezedből, mert senkire sem számíthat úgy, mint rád – talán szigorúnak hangzott a hangom, talán nem tetszett neki, amit mondok, de ezt mindenképp szem előtt kell tartania. Az olyanokon, mint amilyen ő, vagy én, mindenképpen volt felelősség, éppen ezért is robbant bombaként az, hogy a Yang családban van egy legkisebb fiú, akiről eddig nem tudtunk. Örültem neki, hogy legalább Mona a helyén tudta kezelni az egész dolgot, és idővel talán az ikreknek is menni fog ez.
- Viszont én itt vagyok és van fülem, meg tudlak hallgatni, ha valami fáj vagy nehéz. Csak előtte nem mutathatod ki – igyekeztem egy biztató mosolyt megejteni az irányába, aztán egyszerűen átnyúltam az asztal felett és a tenyerembe fogtam a kis kezét – Számíthatsz rám, ugye tudod?

outfit:Katt!|words: 626


I'm in my bed, and you're not here
And there's no one to blame but the drink in my wandering hands, forget what I said, it's not what I meant, and I can't take it back, I can't unpack the baggage you left, and I get the feeling that you'll never need me again · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Rosalie A. Silvera imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Seo Dan
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
▫ Meet me in the hallway ▫ JUqSd7e
▫ Meet me in the hallway ▫ JUqSs6B
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
We pull each other like magnets
Everything you say to me is a sweet flavor
You probably already knew, I mean I feel like you
★ családi állapot ★ :
▫ Meet me in the hallway ▫ JUqg9Re
Going all the places that you been to
Doing all the things that you into
I just really wanna try to win you, If you, want to
★ lakhely ★ :
Queens - Long Island City
★ :
▫ Meet me in the hallway ▫ JUq4d6Q
★ foglalkozás ★ :
Gyakorló vezérigazgató
★ play by ★ :
Jang Ki-yong
★ hozzászólások száma ★ :
73
★ :
▫ Meet me in the hallway ▫ JUqDBAQ
TémanyitásRe: ▫ Meet me in the hallway ▫
▫ Meet me in the hallway ▫ Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
▫ Meet me in the hallway ▫
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Meet Again
» J & J - if we ever meet again
» We meet again!
» nice to meet you again
» Meet me there where it never closes

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Brooklyn :: Ettermek, cukrászdák, kávézók-
Ugrás: