New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 97 felhasználó van itt :: 13 regisztrált, 1 rejtett és 83 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kaia Raven
tollából
Ma 07:57-kor
Karin Bjorge
tollából
Ma 05:46-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 23:06-kor
Freya Kensington
tollából
Tegnap 22:58-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 22:44-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 21:27-kor
Seraphine Murphy
tollából
Tegnap 21:18-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 21:18-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 20:41-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

way down we go ✧✦ Lana & Jade
TémanyitásRe: way down we go ✧✦ Lana & Jade
way down we go ✧✦ Lana & Jade EmptyVas. Jún. 04 2023, 09:01


Lana & Jade

Egyelőre én sem tudtam eldönteni, hogy pontosan mit kellene tennem, vagy mondanom. Tudom, hogy ha gyanúsan viselkedek, az sokszor még az idegenek számára is feltűnő, nemhogy a nővéremnek. Örültem neki, hogy a múltkori kifakadásom után próbált több időt tölteni velem, ugyanakkor, ha azt mondta volna nekem, hogy tartsunk pizsipartit, azt talán már nem fogadtam volna kitörő lelkesedéssel. Ez az egész most nem Lanáról és rólam, meg a közös programokról, vagy az időnk minőségi eltöltéséről szól – mert igenis annak számít bekuckózva nézni a Felhők fölött 3 mérettel-t -, hanem arról, hogy mennyire nem jó az időzítés. Tény és való, hogy ismeri Hant, aki már korábban is aludt nálunk, de mivel én meg a nővéremmel vagyok ugyanezen a ponton, jelenleg nem tudtam volna megmondani azt, hogy mit érez a fiú iránt. Onnantól kezdve, hogy még ha közvetve is, de összetörte a szívem, nem voltam benne biztos, hogy Lana vagy apa jól kezelné azt, hogy megint nálunk van Han. Talán más esetben szívesen összevesztem volna velük emiatt, de Lanával nemrég békültem ki, apát pedig annyira ritkán látom mostanában, hogy nem szívesen töltöttem volna az időt veszekedéssel.
Ettől függetlenül én is tudtam, hogy abszurd dolog – és most talán egy kicsit enyhén fogalmaztam – visszaengedni egy olyan fiút az életembe, aki egyszer elhagyott. Talán maga a tény, hogy annyira szerettem Hant, hogy rosszul esett az, hogy hazamegy, még inkább hülyeségnek számít. Nyilvánvalóan romantikus alkat vagyok, aki szereti azt, ha egy fiú a tenyerén hordozza – természetesen nem túlságosan, szóval, ha valaki napi hatszor elmondaná nekem, hogy mennyire szeret, attól már eléggé beszarnék –, de én is tisztában vagyok azzal, hogy akadnak bizonyos alapszabályok, amiket egy szakítás után be kellene tartani. Nem tudom, hogy egyáltalán kapcsolatnak számít-e – hiába neveztük annak – az, ami kettőnk között volt. Nem tartott túl sok ideig, és valószínűleg, ha Han nem szánja el magát a visszatérésre, akkor talán többé nem is találkoztunk volna. Miután hazament, az időzónák okozta különbség miatt nehéz lett volna egymással bármit kezdeni. Ez pedig végső soron azt eredményezte, hogy már többé nem beszéltünk. Naiv dolog lett volna azt gondolni, hogy miattam tért vissza, hiszen mind a két testvére itt élt, szóval inkább nem kérdeztem meg tőle azt, hogy miért nézett be hozzám. Jobban örültem neki, mint ahogy fogadnom kellett volna őt, az biztos.
Nehéz volt úgy vendéglátásban dolgozni, hogy olykor bejöhettek ismerősök, akiket nem részesíthettem előnyben a többi vendéggel szemben. Mondjuk Lana szerintem ismer eléggé és tökéletesen tisztában van azzal, hogy nem szimpla parasztságból csináltam ezt vele, de ha mondjuk Emma érkezett volna ide, vagy esetleg Adam, és hasonlón megy keresztül miattam, akkor az kifejezetten cikinek számítana, mivel a feletteseim. Na mindegy, még jó, hogy nem így történt.
- Aha, ezeket megfoghatod – mosolyogva nyújtottam át neki azt a zacskót, amiben az ennivalók voltak, mert az italos poharaink teteje mostanában nem volt túl jó, így, ha valami kilötyögött volna, az legalább az én saram lesz – Szendvicsek, sütik, illetve kettő szójatejes flat white és rózsás limonádé.
Mivel csajos napot terveztünk tartani, arra nyilván fel kellett tankolnunk. Onnantól kezdve, hogy egy kávézóban dolgoztam, ez már teljes mértékben az én felelősségem volt. Otthon szerintem valamennyi chipsünk is volt, abban az esetben, ha Han nem ette meg, mert nyilvánvalóan azt mondtam neki, hogy érezze otthon magát, ennek pedig az lett a vége, hogy rögtön elszerette tőlem a kutyámat és úgy járkált a házunkban, mintha nem telt volna el az a bizonyos egy év. Ez engem egyébként annyira nem zavart, sőt kifejezetten örömöt okozott, hogy annyira még nem érzi magát kényelmesen, hogy alsónadrágban jöjjön le reggelizni, ha éppen nálunk alszik.
- Azzal a volt gimis osztálytársaddal jöttél, ugye? – nem ugrott volna be a neve, mivel én még elég kicsi voltam, amikor Lana iskolába járt, de rémlett arcra a fiú. Állandóan joghurtot ettek az iskolai lépcsőkön ülve, mint Blair Waldorf és a sleppje. Ha engem kérdez valaki, akkor ez igenis ribancos dolog, főleg egy fiútól, de mi is csináltunk hasonlókat Isával, szóval ribancként nem ítélkezek más ribancok felett.
- Nem, nem – határozottan jelentettem ki a dolgot, holott nem voltam biztos benne – Vagyis majd úgyis kiderül. Engem szerintem nem jó üzlet Dubaiba küldeni, mert vörös vagyok, hiába kék a szemem.
Amúgy szörnyen lenéző magatartás bármilyen közel-keleti személlyel szemben a kijelentés, amit tettem, nem is feltétlenül voltam biztos benne, hogy a munkatársam ismer striciket, de maximum majd el kell vinnem cserébe valamelyik műszakját és meg is van oldva minden.
- Kicsit félek, hogy valamelyik munkatársam felismerné az írásom, és fegyelmit kapnék – húztam el a szám, aztán elnevettem magam – Még nincs meg a papírom, addig pedig nem rúghatnak ki. Amúgy meg tudod, hogy szeretek vezetni.
Kicsit hagytam lógni a levegőben ezt a mondatot, de aztán elkaptam róla a pillantásom. Mindig sokat nevettünk Hannal azon, hogy mennyire nem szereti magát bepréselni a kis piros Fiatba, amihez nagyon ragaszkodtam annak ellenére is, hogy már rutinom volt a vezetésben. Valószínűleg, ha még egyszer arra szorul rá, hogy én legyek a sofőrje, akkor megint hallgathatom a zsörtölődését, de ennek ellenére is engedte többször, hogy én vezessek. Ami kifejezetten vicces volt, ugyanis a húgának azóta se hagyta, hogy megszerezze a jogosítványát.
- Nem, apa most sincs otthon, mint általában – halkan sóhajtottam fel, aztán megcsóváltam a fejem – Az utóbbi időben sokat voltam egyedül.
Én sem voltam benne biztos, hogy mennyire feltűnő az, hogy hazudok, de úgy gondoltam, hogy ilyenkor már Han biztos visszament a bátyja lakásába. Sokat volt nálunk, nyilvánvalóan azért is, mert tudta, hogy félős vagyok, de abban mind a ketten egyetértettünk, hogy nem az a legjobb módja annak, hogy a családom megint találkozzon vele, hogy hidegzuhanyként éri őket ez a dolog.
- Csinálhatunk koktélt, de akkor most meg kellene nézned, hogy dolgozol-e – a hangom elég határozott volt – Mennyire tolerálja a főnököd, ha késel?
Miután az autóhoz értünk, én inkább azzal foglaltam le magam, hogy a hátsó ülésen helyet tudjak szorítani a cuccoknak. A táskát gondosan be is kötöttem, miközben végig imádkoztam azért, hogy ne kelljen holnap autót takarítanom.
- És megismerkedtél közelebből a lakótársad fenekével? – hirtelen beugrott, hogy a múltkor említette a fiú hátsóját. Apának mondjuk mindezt nem meséltem el, de Isával fogadtunk abban, hogy mennyi idő kell nekik ahhoz, hogy összejöjjenek és nem szívesen veszítettem volna.

571 || outfit ||  way down we go ✧✦ Lana & Jade 3624854829 || ✧✦


All or nothing, let's just trust the night, burning down the street, no left right, left right, I don't wanna see no red light, red light, fast lane on the beat, go ten-five, ten-five, You right next to me, feel the heat
                            going overdrive.
mind álarcot viselünk
Jaden Emmaline Foster
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
way down we go ✧✦ Lana & Jade Px9jziS
way down we go ✧✦ Lana & Jade YgcRl1b
★ kor ★ :
21
★ elõtörténet ★ :
Your face on my ceiling, I fantasize
You keep makin' it harder to stay, but I still can't run away, I gotta know, why can't you, why can't you just let me go?
♫ :
And everything he showed me, had to fuck it up before I let you get to know me
Shout out to the old me
★ családi állapot ★ :
way down we go ✧✦ Lana & Jade JhLbmfl
When you're close to me, I can't breathe
Let's fuck up the friendship, come get in my head, baby, cut the tension, I'm hung by a thread, maybe it's somethin', but let's not pretend, or maybe it's nothin', and this is the end
★ lakhely ★ :
Manhattan - upper east side
★ :
way down we go ✧✦ Lana & Jade KsTv6yT
★ foglalkozás ★ :
tanuló, barista
★ play by ★ :
Abigail Cowen
★ hozzászólások száma ★ :
138
★ :
way down we go ✧✦ Lana & Jade 3RK91XH
TémanyitásRe: way down we go ✧✦ Lana & Jade
way down we go ✧✦ Lana & Jade EmptyKedd Jan. 25 2022, 23:34

Jadie & Lana

Van abban valami felemelő, amikor az ember egy mozdulattal int be a munkahelyének és megy el szabadságra. Tök mindegy, hogy azért csináltam, mert tegnap este Jordan és én veszekedtünk és az volt a baja - újfent - hogy idióta vagyok - oké, nem ezeket a szavakat használta -, amiért kiteszem magamat annak, ami a bárban megy, én mégis saját döntésként kezeltem ezt a mai programot. Annak ellenére is, hogy a húgommal való találkozót már vagy egy hete megbeszéltük, szinte jól jött most, hogy kedvem sem volt hazamenni Bronxba. Igazából azt sem tudtam, hogy mit fogunk csinálni, vagy hogy aludhatok-e otthon, mert bár állandóan azzal voltam csesztetve, hogy nem megyek haza eleget, az utóbbi időben nagyon sunnyogott ez a leányzó... De lényegében arra is fel voltam készülve, hogy utolsó pillanatban írok Deenek, vagy Helának, hátha valamelyiküknél akad még hely egy olyan felborzolt kedélyű nő számára, mint én. Lassan huszonnégy órája már, hogy összevesztünk Jordannel, de még mindig úgy éreztem, hogy az akkor belém állt ideg még most is ott van bennem - ami persze részben annak is köszönhető a saját meglátásom szerint, hogy egy olyan playlist variációt sikerült kiválasztanom, ami rásegített erre a hangulatra.
Nyilván nem vagyok totál vak és önző, nekem is részem van abban, hogy úgy sikerülnek egyes napjaink a lakótársammal, ahogyan. Nem véletlenül mondják azok az emberek, akik minimum megütik a nagymamám korát, hogy lakva ismerszik meg az ember. Amíg Jordan még csak a szomszéd srác volt, lényegében bármit gondolhattam volna, akár igaz is lehetett volna. Egyáltalán nem rossz ember ő, szimplán csak van egy véleménye, amit talán nem mindig akar hallani az ember. Ő pedig akkor is mondja, ha én teljesen vakon akarom élni az életemet az adott problémával kapcsolatban. Tudom, hogy hosszú távon nem működhetek úgy, mint jelenleg. Nem mondom el a családomnak a teljes igazságot azzal kapcsolatban, hogy hogyan tartom fenn magamat, és heti négy éjszaka gyakorlatilag részeg és kanos pasasok között töltöm az időmet - ami még akkor sem hangzik valami jól, ha történetesen én a pult másik oldalán vagyok, egyes alkalmazottak szemben.
Ezt a gondolatsort akkor próbáltam a leginkább elhessegetni, amikor megérkeztem Jadie munkahelyére - az egyikre, mert arról legalább beszélünk üzenetben, hogy mi a helyzet vele, még ha mostanában nem is hívott olyan nagy intenzitással haza, mint máskor. Viszont teljesen megértem, ha beindult az élete most, hogy már maga mögött hagyta a gimit, ezért nem is rovom fel neki a dolgot - tudjuk, hogy kin vezetem le ezeket a fölös energiákat, nem túl nagy sikerrel. Akkor lett csak egy kicsivel jobb kedvem, amikor végre megpillantottam a kis vöröskét, akire rögtön rá is mosolyogtam, habár ő azzal a lendülettel figyelmen kívül is hagyott. Türelmesen kivártam hát a soromat és csak akkor került újra mosoly az ajkaimra, amikor Jade már közelebb jött hozzám.
- Szia csibe. - Míg ő puszit nyomott az arcomra, én a hátához emeltem a kezemet, hogy legalább megsimogassam azt, ha megölelni nem tudjuk egymást. Ami épp a következő dolog volt, amire rá akartam térni. - Mi ez a sok cucc? Fogjak valamit? - Ha már ketten vagyunk, ne kelljen egyedül egyensúlyoznia. - Megvagyok. Idefelé rájöttem, hogy ismerem ezt a környéket, mert ide jártunk egy froyo helyre nem messze. - Kicsi hiányzott, hogy elkezdjek mutogatni is, de mivel nem szeretnék rászokni a lopásra - még mindig nem -, inkább nem tettem. - És te? Nem most adtad el a lelked a munkatársadnak, amiért eljössz velem, ugye? - Igyekeztem oldani a hangulatot a kérdésemmel, mert reméltem, hogy a húgom legalább annyit megtanult tőlem az évek során, hogy senkinek nem szabad eladnia a lelkét... Habár azt sem tudom pontosan miért akarná bárki is ezt tenni. Mindegy.
- Csodálom, hogy van türelmed vezetni ebben a városban úgy egyáltalán. - Arról ne is beszéljünk, hogy én miért nem teszem. Abban sem vagyok biztos, hogy kiadnának nekem egy igazi jogsit, nem csak valami monopoly verziót. - Máskor hagyj nekik üzenetet a szélvédőn, biztos értékelni fogják - vigyorogva pislogtam a lány felé. Kétségtelen, hogy én megtettem volna, ha a helyében vagyok, de nem vagyunk egyformák.
- Hmm, rendben... Nincs otthon apa, vagy szellemek költöztek a padlásra? - Kérdő vontam fel a szemöldökeimet. Eszemben sem volt elmondani, hogy jól is jön jelenleg az ajánlata, helyette azt szerettem volna, ha nem minden szól rólam, hanem a húgomról beszélgetünk. Vagy mondjuk arról, hogy hogy gondolta, hogy elfogyasztunk mindent, amit elhozott kettőnknek a kávézóból. - Majd megnézem, hogy dolgozom-e reggel. - A mai nap csak az érdekelt, hogy lemondjam az éjszakai műszakot és hogy időben ideérjek Jade-hez.
- Csináljunk majd valami koktélt? - Nyilván nem nekem kellett volna ajánlgatnom, hogy igyon, de mivel felnőtt - ráadásul családtag - felügyelete alatt tenné, teljesen rendben is lenne.

768 || ruha || te kis bébike  szívecske  || ✧✦



And she's all I wanna be
She's got everything that I don't have I know you'll go and change your mind One day wake up and be bored with mine If you say she's nothing to worry about Then why'd you close your eyes when you said it out loud?

Jaden Emmaline Foster imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Lanai E. Foster
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
way down we go ✧✦ Lana & Jade Df8f9f8a573c41112419246c1ac0c489bd6c5fe3
way down we go ✧✦ Lana & Jade 9109ee434f468939861f92702e08f4014cbcbc8d
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
I can’t relate I keep light
No no no drama in my life Negative days negative nights Baby you’re wasting all your time You ain’t worth my love if you only love to hate me
★ családi állapot ★ :
way down we go ✧✦ Lana & Jade 2bacf70cf0f3729f61a6c28e231529e3a593f321
If youre my man I want you to myself
I know I’ll have enemies As long as you’re into me But I don’t care 'cause I got what I need I saw you And knew what I was trying to do
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
way down we go ✧✦ Lana & Jade Tumblr_inline_ohc4c4QG3v1slfjc1_400
★ idézet ★ :

You're always going to make people talk. You might as well make them talk for two weeks rather than two seconds
★ foglalkozás ★ :
➻ makeup artist
★ play by ★ :
➻ Liza Soberano
★ hozzászólások száma ★ :
73
★ :
way down we go ✧✦ Lana & Jade D0a8ccc06e95b524c4fa3cd674ab0fdb74bc45dc
Témanyitásway down we go ✧✦ Lana & Jade
way down we go ✧✦ Lana & Jade EmptyHétf. Dec. 20 2021, 13:09


Lana & Jade

- Végeztem – amint megláttam a lányt előre jönni kézmosásra, egyszerűen elléptem a kávéspoharak mellől, és pár percig még magyaráztam neki azt, hogy pontosan hogyan leltározzon tovább, mi az, amit már sikerült megcsinálom, ezek után pedig elkészítettem a nővéremnek és magamnak szánt forró csokit, kikaptam pár sütit és szendvicset a pultból, intettem Saffie-nak és egyszerűen leléptem öltözködni. Lényegében nem terveztem ma egy perccel sem tovább maradni. Mielőtt elkezdtem volna tanulni, és gyakornokként dolgozni Emmáéknál, többször is túlóráztam, de mostanában csak heti tíz órára volt időm. Ez is épp elég volt, én pedig egészen megterhelőnek éltem meg a felnőttek életét, amióta arra kényszerültem, hogy ténylegesen dolgozzak. Ennek ellenére is tudtam élvezni a pörgést azokon a napokon, amikor több mindennel foglalkoztam egyszerre.
A szerdai napok – ami a mai is volt – általában zsúfoltabbak voltak. Ilyenkor délelőtt kezdtem az irodában, viszont mindössze hat órát tudtam maradni gyakorlatra, ugyanis kettőtől kezdődött a suliban tartott, egyetlen szerdai órám. Amikor ennek vége volt, általában jöttem ide, viszont négy óránál többet nem tudtam bevállalni, mert már így is este nyolc volt, mire elszabadultam. Eléggé el tudtam fáradni ilyenkor, ugyanakkor apa mostanában még kevesebbet volt dolgozni. Hiába hagyta ott a pénzt minden reggel, abból már maximum csak a számlákat voltam hajlandó befizetni, meg néha rendelni egy-egy pizzát, mivel főzni még mindig nem volt időm megtanulni sajnos.
Lana több alkalommal is megígérte azt, hogy jön majd hozzám, vagy hoz valami ételt, de ezúttal én kényszerültem arra, hogy szegényt kizárjam a lakásból. Isa már pontosan tudja, hogy mi történt, hogy miért annyira fontos az, hogy ne jöhessen át a nővérem, ez a probléma viszont mostanra már megszűnt. Mivel Han egy ideje nem tartózkodik nálunk, mert összeköltözött valami haverjával, meg a húgával, nyugodtan jöhetett a nővérem. Magam sem tudom pontosan, hogy miért hallgattam el azt, hogy itt van, hogy miért kellett úgy rejtegetnem azt a fiút, mintha valami rosszat csinált volna. Szerintem Lana biztosan nem bántotta volna.
Mindenesetre azt hiszem készen álltam arra, hogy most hazavigyem, és valamit bevalljak abból, hogy a fiú itt van megint. Nem tudom, hogy pontosan miért jött, mivel állítása szerint csak barátkozni szeretne. De ennek ellenére is azt láttam jónak, ha legalább a nővéremet kikérdezem, ő határozottan jobban értett a férfiakhoz, mint én. Emiatt egy kicsit mégis remegett a kezemben a zacskó, amibe összegyűjtöttem minden egyéb cuccot, ami a vacsoránkat jelentette. Mikor elhagytam a kávézót a személyzeti bejáraton, és újra beléptem az eladótérbe, azonnal kiszúrtam a nővérem. Egyetlen intéssel intéztem el egyelőre, aztán odasétáltam a munkatársamhoz, aki átvette tőlem a műszakot, hogy kifizethessem azt, amit elhoztam. Csak ezután fordultam a nővéremhez, és erőltettem mosolyt az arcomra.
- Szia – nyilván megölelni nem tudtam ennyi cuccal, szóval csak egy puszit nyomtam az arcára – Hogy vagy?
A kérdés teljes mértékben jogos volt, mivel Bronxból jött. Egyrészt messze volt, másrészt nem tudom, hogy hogyan dolgozott. Talán kávét kellett volna venni neki annak érdekében, hogy egyáltalán fenn tudjon maradni… De most már mindegy.
- Kicsit messze parkoltam. Borzasztó bárhol helyet találni. Úgy jönnek ide néhányan, mintha muszáj lenne nekik – nyilvánvaló volt, hogy én az ő pénzükből éltem, de ennek ellenére örültem volna, hogy ha mondjuk nem szarják le a személyzet helyét. Akkor nem kellett volna megállnom egy utcával lejjebb.
- Arra gondoltam, hogy elmehetnénk hozzánk és ott is aludhatnál. Elviszlek reggel dolgozni majd, ha kell menned – nyilvánvalóan egyszerűbb lett volna egyeztetni vele, de akkor azonnal magyarázatot kell adnom arra, hogy miért nem jöhetett eddig. Szóval inkább vállaltam azt, hogy korán kelek és levezetek Bronxba.

571 || outfit ||  way down we go ✧✦ Lana & Jade 3624854829 || ✧✦


All or nothing, let's just trust the night, burning down the street, no left right, left right, I don't wanna see no red light, red light, fast lane on the beat, go ten-five, ten-five, You right next to me, feel the heat
                            going overdrive.
mind álarcot viselünk
Jaden Emmaline Foster
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
way down we go ✧✦ Lana & Jade Px9jziS
way down we go ✧✦ Lana & Jade YgcRl1b
★ kor ★ :
21
★ elõtörténet ★ :
Your face on my ceiling, I fantasize
You keep makin' it harder to stay, but I still can't run away, I gotta know, why can't you, why can't you just let me go?
♫ :
And everything he showed me, had to fuck it up before I let you get to know me
Shout out to the old me
★ családi állapot ★ :
way down we go ✧✦ Lana & Jade JhLbmfl
When you're close to me, I can't breathe
Let's fuck up the friendship, come get in my head, baby, cut the tension, I'm hung by a thread, maybe it's somethin', but let's not pretend, or maybe it's nothin', and this is the end
★ lakhely ★ :
Manhattan - upper east side
★ :
way down we go ✧✦ Lana & Jade KsTv6yT
★ foglalkozás ★ :
tanuló, barista
★ play by ★ :
Abigail Cowen
★ hozzászólások száma ★ :
138
★ :
way down we go ✧✦ Lana & Jade 3RK91XH
TémanyitásRe: way down we go ✧✦ Lana & Jade
way down we go ✧✦ Lana & Jade Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
way down we go ✧✦ Lana & Jade
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jade & Lana
» Lana Dumarché
» a way to you again ☐ Lana & Noel
» Keith & Lana - Why now..?
» Lana Hill

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Ettermek, cukrászdák, kávézók-
Ugrás: