New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 102 felhasználó van itt :: 17 regisztrált, 0 rejtett és 85 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 18:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Declan McLennan
tollából
Ma 08:36-kor
Declan McLennan
tollából
Ma 08:31-kor
Declan McLennan
tollából
Ma 08:30-kor
Declan McLennan
tollából
Ma 08:30-kor
Maxim Wood
tollából
Ma 08:16-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 08:14-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 08:11-kor
Luana Machado
tollából
Ma 07:51-kor
Valeria Callegari
tollából
Ma 07:49-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Lana Hill
TémanyitásLana Hill
Lana Hill        EmptySzomb. Júl. 01 2017, 21:37

Lana Hill

Taposd el őket vagy ők fognak téged..


Karakter típusa: saját
Teljes név: Lana Amethys Hill
Becenevek: Lana, Ame, Thys
Születési hely, idő: 1995. 03. 15.
Kor: 22
Lakhely: Manhatttan
Szexuális beállítottság: Hetero
Családi állapot: Kapcsolatban
Csoport: Üzlet
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem: Studio Bercot
Ha dolgozik//Munkabeosztás: Red Lips Fashion Studio
Ha dolgozik// Munkahely: Red Lips Fashion Studio
Hobbi: válasz helye
Tudjátok az álmokat nem álmodni kell, hanem valóra váltani őket, megélni mindazt, amit szeretnénk. Nem vagyok álmodozó, nem vagyok céltalan és nyüzüge, tudom mit akarok és amit akarok meg is szerzem, mert ez vagyok én Lana Hill. Az erősek túlélnek, míg a gyengék elhullnak, akár a szemét.. És én erős vagyok, persze erős bennem a bizonyítási vágy és a küzdőszellem, emellett nem is tudom mit jelent az, hogy feladni. Ha valamihez nem tudom magam odatenni 100%-osan, akkor bele sem kezdem, maximalista vagyok, nem csak másoktól, hanem magamtól is a legjobbat várom el.
Ha meglátsz egyből látni fogod az eleganciát és kecsességet, egyetlen mozdulatom kecsesebb, mint egy balett táncosé.. Egy igazi úri hölgy vagyok megfelelő társaságokban, kifogástalan a viselkedésem, megjelenésem, mert ezt elvárják tőlem. Elég magas körökben mozgok, mind a szüleim mind a  munkám miatt, egyetlen hiba és pletyka, aztán a karakterem már derékba is tört.. Ez pedig egy olyan hiba, melyet sem most, sem máskor nem engedhetek meg magamnak.
Igazából egy önző, öntelt és kissé beképzelt liba vagyok, aki hozzászokott, hogy mindent és mindenkit megkap, akit akar. Nem fogok én hazudni sem rejtegetni semmit sem.. Nincs mit szégyellnem, hisz tökéletes vagyok, vagyis.. hát belőlem hiányoznak a hibák, de tudod hogy megy ez.. Ha van kérdésed tedd fel most.. Nincs? Remek, jobb is ha kussolsz, nem szeretem a büdös szájszagot.  


Ide jön az idézet

Csatát csak a nyertesek nyerhetnek és hát nálam nagyobb nyertes nincs a földön, így tehát én voltam a legnagyobb nyertes, mikor a fasszopó bátyám, Keith lelépett. Én élvezhettem a maximális figyelmet, az én kívánságomat leste mindenki, nem kellett osztozkodnom. Ennek örömére tanultam, maximálisan teljesítettem annak ellenére, hogy az ajtón kívül nem éppen az a tökéletes lányka voltam, akit a szüleim otthon láttak. Nyúltam én is már droghoz és tettem olyat, amire nem kéne büszkének lennem, de tudjátok.. egyszer élünk és nincs idő a megbánásokra. Eléggé eltértem a lényegtől, tehát jól teljesítettem, tizenhét éves koromra már leérettségiztem, mert egy évben végeztem el a tizenegyet és tizenkettő, nem volt nehéz.. javarészt már mindent megtanítottak nekem otthon. Az egyetem, legalábbis amit választottam elég rövid volt, nem volt szükségem nagy tudásra, elég volt a sok elképzelésem és a szüleim pénze..
Mindig is divattervező akartam lenni és hát végül csak összejött, egy éve nyitottam meg az első üzletem, Red Lips, ez lett a neve, hogy miért? Nem tudom, ezt akartam és kész. Nagyon nehéz volt az elején, sőt. Szenvedtem, egyszerűen mintha az ég is összefogott volna ellenem, de aztán a következő hónapban már minden annyival egyszerűbb lett. Minden annyira jól ment és minden olyan tökéletes volt, aztán jött az a levél, mely mindent elkúrt, mert az a dög nem tudta elviselni, hogy nem ő volt a középpontban.

Még mindig nem tudom, hogy miért kellett pont nekem ennyire hazasietnem, mert hát apának valami nagy mondandója van számomra.. Mikor megérkezem a ház elé a kocsis már pattan is, hogy ajtót nyisson nekem és kisegít onnan. Végül elindulok a szoba felé, minden egyes szolgáló (cseléd) mosolyogva üdvözöl, én csak legyintek egyet, hogy eredjenek az útjukra, teljesen feleslegesek ezek a formalitások, megkeserítettem az életüket ahol csak tudtam.. Szóval értitek a lényeget, nem?
Végül apára a dolgozó szobájában találok rá és anya is mellette van, most ha azt fogják nekem mondani, hogy lesz egy öcsénk vagy húgunk, akkor dobok egy hátast.. - Foglalj helyet Lana. - int apám a kanapé felé, semmi köszönés és puszi, ez már elég gyanús, kissé idegesnek és zavarodottnak tűnik. Eddig tök nem érdekelt mit akar, de egyre inkább csak felkelti bennem az érdeklődést.. Vajon miről lehet szó? - A bátyádnak gyereke lesz. - mondja apa teljesen komolyan belőlem meg csak felszakad egy baromi nagy röhögés, már a könnyeim is folynak, de mikor észreveszem, hogy nem röhögnek velem, akkor csillapodni készülök. - Ezt nem hiszitek el.. - mondom nekik egy szemforgatás közepette, bár lehet ezt nem kellett volna, apám robbanni készül és abban nem lesz köszönet. - Miért hazudna egy ilyen ügyben?! - nem is tudom, hogy ezt a kérdést komolyan vegyem vagy inkább röhögjek fel ismét, de talán itt lenne az ideje, hogy távozzak, így felkelek a kanapéról. Mivel érkezésemkor sem köszöntek, így én sem tervezek most, inkább szó nélkül odább állnék, azonban apám megragadja a könyökömet.. - Mégis mit képzelsz, hová mész? - teszi fel a kérdést nekem az apám ingerülten, elég ingerülten..
Kirántom a könyökömet az ő szorításából és teszek egy lépést hátra. - Nem fogok asszisztálni ehhez a sületlenséghez, sok sikert hozzá, valószínűleg elkártyázta vagy drogozta a pénzét. - mondom egy vállrándítás közepette, majd megint csak elindulok onnan, de szerencsémre ezúttal nem ránt vissza, csak hagyja, hogy elinduljak. Annyira nincs most nekem ehhez sem kedvem, sem időm, Keith megint csak pénzt akar, talán megakarja kapni azt, amit eddig kihagyott, egy féreg és mindig is az marad. 

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Lana Hill
Lana Hill        EmptyCsüt. Júl. 06 2017, 11:14

Gratulálok, üdv nálunk!
Kedves, vagy nem is olyan kedves Lana! Lana Hill        2588409867
Igyekszem gyors lenni, hogy végre tovasuhanhass a játéktérre.
Ambiciózus, kegyetlen, ám annál okosabb. Röviden így tudnálak jellemezni téged, és hogy őszinte legyek az utcán sem futnék össze veled, nemhogy valami megmérettetésen. Tökéletesen példázod az elkényeztetett kisasszony elnevezésű betegséget, annyi különbséggel, hogy nem csupán nagy szád van és önbizalmad, hanem törtető lépteid és ördögi agytekervényeid is, amin szerintem nem ártana változtatnod az emberiség, vagy legalább a vevőid, megrendelőid kedvééért, mert egyedül fogsz maradni. Az üzleti élet sem válik sokkal egyszerűbbé, csak egy idő egy idő után tudod, hogy az addigi új helyzeteket hogyan kell kezelni, sajnos nem túl biztató, amit mondok, de még évek, mire tényleg sikeres leszel. A bátyád meg... Isten tudja melyikőtök a nagyobb sóher. Amit én mondok az is sablon, de nem tudnátok egy kicsit szeretni egymást? Szükségetek lesz majd a másik támogatására, ha máskor nem, öreg korotokra. Igazából, mielőtt utadra engedlek, valójában egy kívánságom van: Ne légy kőszívű! Semmi értelme. Nézd meg szegény Baradlay-t! Very Happy
No, vágtass is játszani, nem tartalak fel tovább, semmilyen időrablással, maximum a foglalók kötelességével. Very Happy


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Lana Hill
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Keith Hill
» Fable Hill
» Fable Hill
» Raymond Hill
» running up that hill // Sykes & Riegan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: