New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 51 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 47 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kiara Hernández
tollából
Ma 01:26-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 00:55-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 00:53-kor
Joseph Brewster
tollából
Ma 00:52-kor
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:04-kor
Lora Spencer
tollából
Tegnap 21:16-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Tegnap 20:59-kor
Meghan Montilio
tollából
Tegnap 20:51-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

I hope you will be by my side ♧ Nolan & Jayden
TémanyitásRe: I hope you will be by my side ♧ Nolan & Jayden
I hope you will be by my side ♧ Nolan & Jayden EmptyCsüt. Okt. 20 2022, 18:17


We are tied to the ocean. And when we go back to the sea, whether it is to sail or to watch - we are going back from whence we came.
jayden&nolan

Clinton volt mindig is a család esze, a felnőttség fogalmára leginkább megérett egyed négyünk közül. Talán egyikünknek sem volt soha kérdéses, hogy apánk után ő fogja a kezébe venni az étterem irányítását és úgy vélem ő mindig is számolt ezzel meg lélekben készült is ezekre a pillanatokra. Rajta kívül mindannyian mentünk a szélrózsa minden irányába, így bennünk nem bízhatott a családfő, hogy tűzön-vízen át elkormányozzuk az éttermet. Beugrósként jók voltunk, de vezetőként? Csapnivalóak. Ezért sem térek észhez igazán amikor Clinton beviharzik, elmondja hogy ma én leszek a főnök majd már ott sincs. Erre a van-volt érzésre célzott volna Erin amikor azt emlegette milyen hatással vagyok az életére? Az egyik pillanatba még ott, a másikba meg sehol. Keserű vigasz ennyi év lenyomata után azt mondani, hogy most legalább huzamosabb ideig itthon vagyok.
Tény, hogy nem először vagyok az étterem falai között. Nagyjából tisztába is vagyok azzal mi meg hogyan működik és ki-kicsoda. Nem esik tudatomon kívül a pincérünket megkülönböztetni a szakácsunktól és bónusz pontot is bezsebelhetnék hiszen név szerint ismerem is őket. Nem vagyok elveszett, de ettől még rohadtul parázok, hogy most fogok stressz helyzet alatt elfelejteni mindent. Clinton biztos mondaná, hogy a roncsokhoz lemerülni nem okoz idegeskedést? Az sosem múlik el, de mégis a lényem egy kitörölhetetlen része. Ösztönből jön, de itt lenni egy olyan plusz felelősség ami az egész családra kihatással van.
- Kis hablegény! Jól hallottam, hogy tényleg te vagy a főnök? - Rosie siet be a konyhába és úgy méreget mintha soha nem látott volna ezelőtt.
- Személyesen. - hajolok meg előtte ő meg a konyhába vezető ajtón támaszkodik meg.
- Skacok, valaki emlékszik Clinton mit tanított ha beütne a káosz? - egy emberként hördülnek fel én meg a fejemet csóválom erre az árulásra. Úgy emlékszem több a bizalom felém amikor a bátyám is jelen van.  
- Haha, nagyon vicces. Nincs semmi dolgod? - Rosie nyelvet ölt, aztán már ott sincs. Húzza az agyamat, mert ő már csak ilyen, de tudom jól, hogy soha nem tenne keresztbe. Másfél éve van már annak talán, hogy itt dolgozik és mindig is otthonosan mozgott a csapattal, így gondolom nem célja lerombolni azt a helyet amit az eltelt idő alatt remélhetőleg sikerült megszeretnie.  
Az új srác nem sokkal később toppan be, én meg egyből instrukciókkal kezdek a parkolást illetően, hogy semmibe se szenvedjen hiányt. Nem csináltam még ilyen feladatot. Elbeszélgetni az újonccal, kiosztani a feladatot meg ehhez hasonló finomságok. A konyhába jártam már és az étkező részlegen is tevékenykedtem, de ez új terep számomra, így haladok a saját elképzeléseim szerint. Clinton szerint sok esetben jók a megérzéseim, így most megnézzük hogyan megy ez a gyakorlatba.  
Jayden rendes srácnak tűnik, ez pedig megkönnyíti a dolgomat. Szavai eleinte kérdő kifejezést öltenek arcvonásaimra, de aztán egy mosollyal reagálom le.
- Katasztrófa? - kérdezek vissza jókedvűen. - Miben nyilvánul ez meg? Parkolódíjat számolsz fel vagy vízszintesen elfoglalsz három helyet? - tippek ezek, de kíváncsivá tett miféle hatalmat biztosít ez neki.
Az öltöző felé menet érdeklődök a bátyám által átadott információktól, ami lényegében az alapokat összefoglalta.
- Elismerésem. - jegyzem meg egyből a sportolói eredményei miatt, majd a tarkómat dörzsölöm meg gondolataim rendezése közben és egyidejűleg az ajtófélfát is megtámasztom. - Nézd, ez egy jó csapat és amennyit láttam/hallottam felőlük rugalmasak is. Ha időben jelzel feléjük dolgokat, akkor nem lesz belőle gond. - nyugtatom meg, hogy ez nem az a hely ahol egyedül kell elkormányoznia a hajót, hanem számíthat a matrózaira. És igen, határozottan kezdenek az elvonási tüneteim megmutatkozni a kimaradt merülés miatt.
- Akkor egy oldalon állunk, mert én sem akarlak elküldeni. És nem csak azért, mert nincs is rá felhatalmazásom. - mosolyodok el ezután, hogy oldjam az idegességét. Meg egyben a sajátomat is. - A bátyám jó arc, de ragaszkodik néhány szabályhoz és ha ezeket betartod akkor nem lesz gond. Értékeli a pontosságot, de ha a jövőben úgy látod nem érsz be időbe, akkor csörgess rá. Utólagos magyarázatokat egy-két alkalommal még elfogad, a harmadiknál már teperned kell nála a jó pontért. Négyen vagyunk testvérek, és mindannyian tanultunk a hármas szabályból, szóval tapasztalatból mondom. - kezdek bele. - Ha késel, szólsz. Ha nem tudsz itt lenni akkor is és ha lehetséges napokkal előtte, hogy a beosztást tudja intézni. Emellett nem kedveli a magánakciókat. Valamilyen szinten értékeli, de hidd el Jayden, ha valami problémát akad a vendégekkel, akkor neki szólsz. Volt már ebből egyszer félreértés, szóval.. - vágok egy fintort, aztán sóhajtok egyet.
- Mi van még? - kérdezem magamtól, de aztán meglátom Rosiet, így egyből jelzek neki hogy jöjjön hozzánk. - Rosie, ő itt Jayden és új a legénységbe. - a lány csak rosszalló fejcsóválással reagál aztán nagy mosollyal az arcán kezet nyújt Jay felé.
- Üdv köztünk. Szerintem bírni fogod a helyet meg minket is, bár szerencsére Ariel.. - fejével felém biccent. - Nincs itt sokszor, szóval nem kell látnod a képét. Most pedig rohannom kell. Később összefutunk Jayden. - kacsint rá, majd már át is libben a konyha részlegre.
- Esküszöm nem vagyok ennyire utálatos csak nem sokat tartózkodok itthon, így mikor igen akkor szereti szívni a véremet. De viszont jó is hogy jött, mert vele és egy Ryan nevű sráccal fogsz dolgozni váltásban. Velük is egyeztetned kell, ha nem tudsz jönni, de mindenbe nagyon segítőkészek. - magyarázom el neki. - A miénk nem nagy étterem, szóval ketten vagytok csak egyszerre ott kint. A feladatod az lesz, hogy rendeléseket veszel fel, aztán leadod a konyhára. Ha éppen erre nincs szükség akkor leszeded az asztalt ahonnan már távoztak vagy odakíséred őket egy üres asztalhoz, ha éppen Rosie vagy Ryan nem ér rá. Nálunk nincs előre foglalásra lehetőség, így értelemszerűen ha van üres hely akkor jöhetnek, de nem szoktunk telt házasok lenni csak Valentin nap környékén és nagy ritkán valamilyen nagyobb városi eseménykor. Elsőre amúgy biztosan kell majd egy kis útbaigazítás, hogy beleszokj ebbe a rendszerbe, de gyorsan ráfogtok érezni majd egymás ritmusára. - zárom le ennyivel, aztán felé pillantok.
- Huh, azt hiszem mindent elmondtam amit összefoglalóan tudnod kell, de ha úgy látod valamit kihagytam vagy kérdésed van, akkor zúdítsd csak rám. - biztatom őt és csak remélem nem most kergettem őt ezzel világgá.




mind álarcot viselünk
Nolan Crowe
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
I hope you will be by my side ♧ Nolan & Jayden D8d9876fa24e2d1d70f15fd93f0e46100869ca0c
I hope you will be by my side ♧ Nolan & Jayden Bd2ad031c349ac5585d6f5028a560f14ebfa49de
★ kor ★ :
36
★ családi állapot ★ :
Pearls don't lie on the seashore.
If you want one you must dive for it.
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
I hope you will be by my side ♧ Nolan & Jayden C93ab2c118ba1df4d12eee8357ec0d4a13a69eaa
★ idézet ★ :
Better to not know which moment may be your last. Every morsel of your entire being alive to the infinite mystery of it all.
★ foglalkozás ★ :
wreck diver
★ play by ★ :
RG.
★ hozzászólások száma ★ :
47
TémanyitásRe: I hope you will be by my side ♧ Nolan & Jayden
I hope you will be by my side ♧ Nolan & Jayden EmptySzomb. Szept. 17 2022, 19:13
Nolan & Jayden
Mindig tudtam azt, hogy nagytestvérként felelősséget kell vállalnom az öcsémért még akkor is, ha néha az agyamra ment. Az oviban rendszeresen mások tudtára hoztam azt, hogy nem bánthatják Joelt, mivel az én dolgom belenyomni a fejét a gyümölcslevesbe, csak én lökhetem le a dombokon, mert vicces azt nézni, ahogyan a földön pattog lefelé, miközben vörös fejjel üvölt. Én vagyok az egyetlen, aki bántalmazhatja, aki kiakadhat azon, hogy a ruháimat elveszi – sokszor mindezt kérdés nélkül - , aki otthon hagyhatja annak ellenére is, hogy van autóm. Általában apát szoktam leszidni, amiért nem viszi el az ikremet a suliba, hiába megyek sokszor arra én is. Ezt összességében úgy kell elképzelni, hogy nekem jár némi privilégium, amiért az öcsém meg mert születni pár perccel utánam. Mivel ő idegesíthet, én bántalmazhatom, de rajtam kívül ezt senki más nem teheti meg és így, tizennyolc évesen már nem is annyira tesz boldoggá az, ha valaki Joelre kezet mer emelni.
Éppen ezért, bár megígértem Joelnek, hogy nem fogok tenni semmit azokkal a srácokkal, akik bántották, valójában tudtam, hogy nem fogom könnyen állni a szavam. Ha ők a szemet szemért, fogat fogért elvet vallják, akkor bizony sajnos ki kell vernem a fogukat azért, mert egy óvatlan pillanatukban úgy gondolták, hogy az öcsémre akarnak rászállni. Ő és én mások voltunk. Míg a másik felem kitért az őt zaklató srácok útjából, én sosem kényszerítettem rá erre senkit, de velem is hasonlóan viselkedtek, amikor a folyosón tartózkodtam. A legtöbben félreálltak, mert alapvetően rendelkezem egy flegma Taláarcberendezéssel és az embereknek ennyi elég. Nem veszik a fáradtságot arra, hogy egyáltalán szóba álljanak velem, mivel túl szép, gazdag és elkényeztetett rosszfiú vagyok a szemükben. Ezeknek a jelzőknek egy része örökké tagadhatatlan lesz, de összességében sosem bántottam ok nélkül másokat. Az pedig, hogy a felsőbb éves diákok lefelé rúgnak még egy ok volt arra, hogy rendet akarjak rakni az iskolában.
Viszont ettől függetlenül elhanyagolhatatlan testvéri kötelességem volt kihagyni a felnőtteket az egészből. Elsősorban nekem már a kezdetektől fogva megvolt a másik felem, a társam, akivel valószínűleg egymással vállvetve haladunk a jövőben is előre, a széllel szemben, mert éppenséggel arra van kedvünk menni. Joel nem az a fiú, aki ehhez bátor lenne, de sosem fél, ha én fogom a kezét. Emiatt a gitárjának a sorsáról hamar döntöttem és azért vállaltam az iskola és az edzések mellett még egy munkahelyet is, hogy a karácsonyi puszija – ami egyébként nem örökíthető tovább, csak akkor felhasználható, mivel anyát és apát is csak akkor puszilgatom, ha kedvem van hozzá! – mellé egy új gitárt is vehessek neki… Vagy legalábbis megpróbáljak a zsebpénze mellé besegíteni. Egyszerű lett volna szólni anyának és apának, akik minden probléma nélkül ajándékoztak nekem egy több tízezer dolláros Volvot, de megígértem az öcsémnek, hogy nem teszem. És előbb adtam neki a szavamat, mint a szüleimnek.
- A GPS érdeme volt, nem az enyém – egy óvatos mosolyt ejtettem meg felé, miközben igyekeztem nem túl kényelmetlenül érezni magam. Soha életemben nem szorultam rá arra, hogy dolgozzak, a szerződést pedig csak azzal a szöveggel tudtam a szüleim orra alá nyomni, hogy érdekel milyen azoknak a diákoknak, akik rá vannak szorulva a munkára. Mi ritka szerencsések voltunk, mivel a szüleink nem csak fiatalok voltak, hanem értettek is az üzleti dolgokhoz, emiatt hiába kopogtattunk korán az ajtón, ők mégis jól vették az akadályokat… Rögtön két gyerekkel.
- Még nem esett róla szó, de én sem mondtam, hogy van jogosítványom – és gondolom a tekintetemből sem kiolvasható az információ, szóval Clinton számára megbocsájtható volt, hogy nem említette a parkoló dolgot – Talán jobb, ha nem hiszem el, hogy van saját helyem, mert akkor azt elkezdem kisajátítani és katasztrófák történnek.
Gondolok itt mondjuk arra, hogy egyszer egy új tanár állt be a helyemre, én pedig nem túl udvariasan fejeztem ki a nemtetszésemet. Emiatt kaptam egy olyan figyelmeztetést, hogy „nyomdafestéket nem tűrő” kifejezésekkel illettem egy kollégát, anya és apa pedig nagyon mérgesek voltak rám. Az igazgató előtt kellett elmondaniuk nekem, hogy valakinek az édesanyját azonosítani a prostituáltakkal nem illik egy megnyerő külsejű, jó sporteredményeket produkáló, fiatal felnőtthöz. Még a fiúkhoz sem. Én magamban pedig csak ismételgettem a k betűs jelzőt, mert baromira nem érdekelt az egész. Másnap keresztben hagytam ott a Volvot és többé nem sokan parkoltak a helyemre.
- Köszönöm – ebből azt vontam le következtetésképp, hogy hosszú távon terveznek velem, de valójában nagyjából ökölnyi méretűvé szorult össze a gyomrom a ténytől, hogy talán nem gondoltam át teljesen azt, amit most csinálok. Én, az introvertált Jay Heo, akinek határozottan vannak problémái a dühkezeléssel, most emberek között fogok dolgozni. Sok esetben csak a kutyát vagyok hajlandó megtűrni a társaságomban, ezért szeretem az atlétikát és úszni is. Nem vagyok jó a csapatjátékokban, mert nehezemre esik másokkal együttműködni, most mégis ezt kell tennem.
- Nagyjából elmondta azt, hogy mit fogok csinálni nálatok – azt már nem állítom, hogy mindent megjegyeztem, de a lényeg azért megvan, meg reménykedtem benne, azért újra felidézünk majd bizonyos dolgokat – Beszéltünk az órabéremről és arról, hogy melyik napokon milyen hosszú műszakokat tudok vállalni. Viszont ezek változhatnak, mivel élsportoló vagyok és az iskolámat is képviselem egy-egy diákolimpián. Azt mondta nekem, hogy elég akkor tájékoztatnom titeket, ha elkezdem a felkészülést egy-egy versenyre.
Tudtam, hogy ez nem hangzik a legjobban, elvégre nyilván nekik is az a legjobb, ha van egy diákjuk, aki állandóan be tud ugrani. Nem lenne gond, ha kihagynék egy-két versenyt… Nekem nem, viszont anya és apa azt hinnék, hogy baj van, mivel nem szoktam ilyet csinálni soha. Túl maximalista vagyok a sportot illetően még akkor is, ha nem mindig élvezem, vagy fájdalmat okoz itt ott a testemben a megerőltető és egyébként egészségtelen edzés. Mert kár lenne letagadni, hogy milyen állapotban vannak azok, akik nem csak a fittségük megőrzése érdekében sportolnak.
- Nolan – mielőtt a táskámat bepakoltam volna az öltözőszekrénybe, voltak érzéseim azt illetően, hogy meg kell beszélnem vele bizonyos dolgokat – Ez az első munkahelyem, de szeretnék nálatok maradni bármi áron. Szükségem van a pénzre.

- Mindent meg fogok tenni annak érdekében, hogy ne legyenek velem gondok. És esküszöm, hogy kifizetünk mindent, amit összetörhetek – ezen a ponton már én is éreztem, hogy tiszta paradoxon, amiről beszélek, hogy nem fogok tudni elmenekülni a magyarázat elől. Viszont készen álltam arra, hogy beszéljek legalább Joel gitárjáról.

Ruha ¦ 1 013 ¦ remélem azért tetszik  I hope you will be by my side ♧ Nolan & Jayden 2624752903
 


There’s no exit, I’m so bad I’m so mad
Wicked play, wicked grin, wicked deed, wicked you, responds loudly to even the smallest breathing sounds, approach me secretly, never lock me up, I already know it, take me away without anyone knowing

Nolan Crowe imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jayden M. Heo
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
I hope you will be by my side ♧ Nolan & Jayden UvrxKyt
I hope you will be by my side ♧ Nolan & Jayden Fi71LNS
★ kor ★ :
21
★ elõtörténet ★ :
I got dirty in my own veins
Try to stop me, I'm like no way, no way, all I know is okay, okay, tryna fuck me I'm like okay, okay, pop another I'm like okay, okay
♫ :
They call me little bad
Enjoy rather than being suffocated, shoot 'em up, I don't care what they say
★ családi állapot ★ :
I hope you will be by my side ♧ Nolan & Jayden 9IpOEX0
Baby, I still want you
But you don't want me, want me, want me Was I your lover? Or was it the cause of all the problems?
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
I hope you will be by my side ♧ Nolan & Jayden LfQTVP5
★ foglalkozás ★ :
diák, válogatott úszó, atléta, éttermi dolgozó
★ play by ★ :
Kim Sun Woo
★ hozzászólások száma ★ :
40
★ :
I hope you will be by my side ♧ Nolan & Jayden OX2KJWk
TémanyitásRe: I hope you will be by my side ♧ Nolan & Jayden
I hope you will be by my side ♧ Nolan & Jayden EmptyKedd Feb. 15 2022, 18:27


We are tied to the ocean. And when we go back to the sea, whether it is to sail or to watch - we are going back from whence we came.
jayden&nolan

A hazatérésem utáni egy hétben már nyilvánvalóvá vált, hogy a merüléssel kapcsolatos ellenérzéseim nem fognak majd varázslatos módon egyik napról a másikra megoldódni. Egy hirtelen elgondolás kapcsán még bizakodni is kezdtem abban, hogy az idő majd megoldja azt magától amiről én nem akartam tudomást venni, de nem így lett. Delano természetesen nem örült, de megértette vagyis a szavaiból ítélve úgy tűnt, hogy most először képes volt átérezni más problémáját. Tudom, hogy egy hét múlva újabb út elé néz a csapat és ilyenkor az emberhiány nem éppen a legjobb, de ez nem az a helyzet volt ahol Timoval ketten megszöktünk csakhogy a főnökünk idegeire menjünk. Timo nem volt többé, én meg fogalmam sincsen mit kezdjek az életemmel a partnerem nélkül.  
Az otthonlétnek persze megvoltak a maga lehetőségei. Ha abban a mázlista helyzetben vagy, hogy a családod egy étterem felszínen tartásával zsonglőrködik akkor mindig akad egy kósza melód. A családom múltja és felfogása miatt a főzés nem állt messze tőlem, így beugrósként is több területen megálltam a helyemet. Clinton persze egyből kapott az alkalmon és nekem is jól jött a figyelemelterelés. Bármennyire is úgy éreztem mintha az összes létező energiám kiszökött volna az ablakon, mégis annak a tudata, hogy csak otthon üljek és Timo esetén kattogjak még elviselhetetlenebbnek hangzott. Kezdenem kellett magammal valamit és a merülés pont nem volt opció, így maradt az étterem meg egy futár meló ahova Angus lökött be még az utolsó pillanatban. Ha éppen nem az egyik helyen voltam, akkor a másikon, de a pörgés most a levegővétellel ért fel és az se számított, ha a nap végén a világomról se tudtam amikor végre bedőlhettem az ágyamba. Mindent bevállaltam, csak gondolkozni ne kelljen.
Clinton persze tett arról, hogy ezt elkerülhessem. Legidősebb testvérként azon a vonalon egyensúlyozott ahol úgy érezte példát kell mutatnia nekünk meg valahol hagynia kell azt is, hogy tanuljunk a saját tapasztalatainkból. Amióta viszont itthon vagyok, azóta ő az egyetlen, aki odafigyel arra milyen állapotban vagyok, de örülök, hogy nem tesz úgy mint akinek az a kötelessége, hogy tojáshéjon lépkedjen a közelemben. A ma reggellel azonban duplán felülmúlta magát.
- Mi az.. hogy érted, hogy rám bízod a helyet? - Clinton egyik helyiségből a másikba rohangál mint akinek be van sózva a hátsója, közben meg nem felejt el utasításokkal is ellátni.
- Csak pár órára. Ne csinálj úgy mintha napokra tűnnék el. - sóhajt egyet, de csak félig figyel rám. Otthoni vészhelyzet állt be és bár már egy fél órája azzal nyúzom, hogy meséljen róla, eddig még nem jártam sikerrel. Talán annyit haladtam előre, hogy azt mondta, mikor visszaér majd mesél róla. Őt ismerve viszont akkor meg már azért nem fog, mert a probléma elhárult, így felesleges emlegetni.
- Legalább azt mond meg, hogy tudok-e valamiben segíteni? - állok meg az ajtóban, ő meg a kabátjába bújik bele, közben meg valamit keres. A kocsikulcsa ott hever az ajtó melletti komódon így felkapom és átpasszolom neki. Szokása mindig hátrahagyni, így most sem csodálkozom, hogy ez volt amit éppen keres.
- Igen, tudsz, mégpedig itt. A srácok tudják mi a teendő, de ha nem, telefonközelben leszek. Az újoncunk ma érkezik, ő róla ne feledkezz meg. - figyelmeztet, aztán mielőtt leléphetne, még megveregeti a vállamat. - Menni fog, Benji. - mosolyodik el, hiszen ő az egyetlen a családban aki így szólít. Ez viszont mindig egyet jelentett azzal, hogy tudtam mikor így hív, akkor maximálisan biztos a dolgában. Ez pedig egy kevés megkönnyebbülést hozott magával.
Clinton távozása után az első egy óra nyugodt tempóban telik. Csak pár vendég téved be, így nem kell fejvesztve rohangálnunk, de én többször is azon kapom magamat, hogy az órámat nézegetem és Clintont várom. Arra azonban rá kellett jönnöm, hogy így csak még lassabban telik az idő.
Jayden nem sokkal később érkezik meg, így kihasználom a pillanatnyi nyugalmat és elé megyek, hogy köszönteni tudjam.
- Szia. Örülök, hogy sikerült idetalálni. - mosolyodok el, hiszen Clint meg apa nem egyszer említették, hogy néhány itt dolgozónak a kezdetekben nehezen ment eljutni az étteremig. Clinton ilyenkor telefonos útbaigazítást adott, de még ez se mindig járt teljes sikerrel.
- Előre parkoltál vagy hátra? Mert ugyan parkolási szabályzatunk nincsen, viszont tavaly óta van személyzeti parkolónk az étterem mögötti részen. - érdeklődöm tőle. - Ha szeretnél átállni oda, szívesen megmutatom. Nem tudom, hogy Clinton említette ezt neked vagy sem. - pár dolgot gondolom átbeszéltek, de a parkoló mindig olyan vagy szóba kerül, vagy nem kategória.
- Erre. - a fejemmel biccentek a folyosó megfelelő irányába amikor a táskáját említi meg. Egy ajtót nyitok ki a folyosó jobb felén, majd előre is engedem őt ezután. - Ez lesz az öltöző és kapsz egy saját, zárt szekrényt is. A számkombináció most 1234, tudom, hihetetlen eredeti, de természetesen átírhatod. Miket beszéltetek meg eddig a bátyámmal? - kérdezek rá, mert talán így könnyebb lesz, hogy mi az amiről beszélnünk kellene. És biztosan neki is jobb, ha nem csak ismétléseket fog hallani majd egyfolytában.




Jayden M. Heo imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Nolan Crowe
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
I hope you will be by my side ♧ Nolan & Jayden D8d9876fa24e2d1d70f15fd93f0e46100869ca0c
I hope you will be by my side ♧ Nolan & Jayden Bd2ad031c349ac5585d6f5028a560f14ebfa49de
★ kor ★ :
36
★ családi állapot ★ :
Pearls don't lie on the seashore.
If you want one you must dive for it.
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
I hope you will be by my side ♧ Nolan & Jayden C93ab2c118ba1df4d12eee8357ec0d4a13a69eaa
★ idézet ★ :
Better to not know which moment may be your last. Every morsel of your entire being alive to the infinite mystery of it all.
★ foglalkozás ★ :
wreck diver
★ play by ★ :
RG.
★ hozzászólások száma ★ :
47
TémanyitásI hope you will be by my side ♧ Nolan & Jayden
I hope you will be by my side ♧ Nolan & Jayden EmptySzomb. Júl. 24 2021, 21:16
Nolan & Jayden
Amikor megtudtam, hogy nem csak az ikertestvéremet verték el, hanem a gitárját is összetörték, annyira felbasztak a gyökér osztálytársaim, hogy egyszerűen képtelen voltam magam türtőztetni, és képes voltam 1v1-ben kihívni a srácot, aki az egész mozgalmat vezette. Sosem értettem, hogy ha példának okáért Holly, és egyéb diákok rendszerint féltek tőlem, és félrehúzódtak az utamból, ha beléptem a folyosókra – sosem kértem őket erre, és nem is löktem meg senkit a suliban – akkor az ilyen balfaszok milyen jogon merik bántani az öcsémet. Egyértelműen gyengébb volt nálam, de úgy gondolom, hogy egy tizenhét, tizennyolc éves gyereknek kifejezetten szégyenfolt az életében, ha csak a gyengébbet tudja ütni. Az elemi oktatásom éveiben határozottan büszke voltam magamra, ha nyolcadikosként el tudtam látni egy hatodikos baját, de ma már ezt másképp látom.
Olyan szinten meg akartam tanítani a srácnak – természetesen nekem legalább annyi eszem volt, hogy iskolán kívül tettem mindezt, tehát megúsztam a felfüggesztést – a leckét, hogy ő konkrétan kórházba került, engem pedig a rendőrök vittek el másnap a suliból, mivel feljelentést tettek a szülei. Képesek voltak bezárni, hogy ott várjam meg, amíg anya, apa és Joel megérkezik, tehát már rendelkezem egy priusszal, aminek majdnem sporttól való eltiltás lett a vége, de végül megúsztam az egészet, mivel annak a gyökérnek a szülei visszavonták a korábbi kérésüket.
Büntetésből viszont hajnalban kezdtem az edzéseimet a medencében, mivel az egyesületre így vagy úgy, de szégyent hoztam. Én ezt egyáltalán nem bántam, mivel a szüleink a gitárról nem tudtak, és segíteni akartam Joelnek összegyűjteni a pénzt az újra. A másik javíthatatlan volt, szóval muszáj munkát keresnem, mivel mi sosem kaptunk nagyon zsebpénzt. A szüleinktől bármikor kérhettünk bármire, viszont elég gyanús lenne, ha egy ekkora összeget akarnánk megszerezni.
Ami már sokkal inkább problémásnak tűnt, az a kötelezően előírt, világos színű felső viselete. Mikor kinyitottam a szekrényemet, az gyakorlatilag egyetlen megfelelő darabot sem tartalmazott, hiába túrtam fel, és csináltam még nagyobb disznóólat a szobámból. Az egyik elhajított póló a majdnem tíz éves aloe verámon landolt, és egészen meg is ijedtem attól, hogy leesik az asztalomról, de végül egy halk sóhajtás kíséretében megnyugodhattam… Mert a helyén maradt szerencsétlen növény.
- Joel – igyekeztem olyan hangosan ordítani, hogy akkor is meghallja, ha éppen a föld alá süllyesztett házunk konyhájában tartózkodna – Van fehér pólód, ami tiszta?
Elég egyértelmű volt, hogy nem fogom megvárni, amíg válaszol, egyszerűen bementem a szobába és elemeltem a ruhadarabot – Már megvan, kölcsönveszem! Cserébe te is elvihetsz most bármit.
Kettőnk közül én voltam az önzőbb, de ez esetben tudtam, hogy nem játszik az, hogy az legyek vele. Amikor megjelent a fiú, csak néhány értetlen pillantást vetett rám, de én egyetlen pillantással belé fojtottam a szót, és a pólót a cipőfelvétel közben igyekeztem felvenni. Hamar rá kellett jönnöm, hogy a kettő dolog nem megy egyszerre, szóval annyit értem el a dologgal, hogy összetiportam az új cipőmet, amíg belebújtam a testvérem pólójába.
- Este majd jövök – határozott léptekkel indultam meg a garázsunk fele, ami jelenleg üres volt. Általában anya vagy apa kocsija szokott bent állni, az enyém a feljárón van, szimplán csak egyszerűbb a ház kialakítása miatt így közlekednünk.
Út közben folyamatosan azon agyaltam, hogy vajon Nolant meg kellene-e hívnom egy sörre, amiért nulla tapasztalattal mégis közbenjárt azért, hogy felvegyenek hozzájuk napi hat órában. Ha ő nem lenne, akkor most egyrészt valami közelebbi munkahelyet kellene keresnem, ahol lebuknék a szüleim előtt, másrészt kifejezetten kellemetlen lenne, ha nem tudnám megvásárolni a gitárt. Mindenesetre egyelőre arra jutottam, hogy talán érdemes lenne még egyszer megköszönni neki minimum, de magam sem tudtam, hogy miként hozhatnám fel neki a témát, mert nem voltam túl jó az ilyenekben. A forgalom ellenére sem sikerült végiggondolni a dolgot, mert így is a munkaidőm előtt vagy fél órával sikerült odaérni a helyre. Csak reménykedtem benne, hogy nem fog problémát jelenteni, hogy az amúgy kicsit hosszúra nőtt tincseim elég rendezetlenül néznek ki, mert a klóros víztől mindig begöndörödtek. Valahogy az összes balszerencsés gént sikerült elörökölnöm a szüleimtől, kezdve a balkezességtől, a magas homlokon keresztül mindent.
Mivel a korábbiak során megmutatták nekem a személyzeti bejárót, én már alapból ott mentem be, de egy kicsit esetlenül tébláboltam, amíg ki nem szúrtam Nolant újra.
- Szia – jobb híján, a kezemet nyújtottam oda neki, mert nem igazán tudtam, hogy egy idősebb férfit hogyan kellene üdvözölnöm, aki nem apám, vagy egy tanárom – Van valami parkolási szabályzat kint? Nem akarom senki helyét sem elvenni.
Elvégre én sem szeretem, ha a suliban valaki a Volvom helyére parkol. Általában, ha ilyen történik, akkor képes vagyok keresztben megállni másnap reggel.
- Valahova le tudom rakni a táskám? – még bent nem nagyon vezettek körbe, szóval igyekeztem nem hülyeségeket kérdezni, de így az első napomon elég tanácstalan voltam.


Ruha ¦ 761 ¦ remélem azért tetszik I hope you will be by my side ♧ Nolan & Jayden 2624752903
 


There’s no exit, I’m so bad I’m so mad
Wicked play, wicked grin, wicked deed, wicked you, responds loudly to even the smallest breathing sounds, approach me secretly, never lock me up, I already know it, take me away without anyone knowing
mind álarcot viselünk
Jayden M. Heo
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
I hope you will be by my side ♧ Nolan & Jayden UvrxKyt
I hope you will be by my side ♧ Nolan & Jayden Fi71LNS
★ kor ★ :
21
★ elõtörténet ★ :
I got dirty in my own veins
Try to stop me, I'm like no way, no way, all I know is okay, okay, tryna fuck me I'm like okay, okay, pop another I'm like okay, okay
♫ :
They call me little bad
Enjoy rather than being suffocated, shoot 'em up, I don't care what they say
★ családi állapot ★ :
I hope you will be by my side ♧ Nolan & Jayden 9IpOEX0
Baby, I still want you
But you don't want me, want me, want me Was I your lover? Or was it the cause of all the problems?
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
I hope you will be by my side ♧ Nolan & Jayden LfQTVP5
★ foglalkozás ★ :
diák, válogatott úszó, atléta, éttermi dolgozó
★ play by ★ :
Kim Sun Woo
★ hozzászólások száma ★ :
40
★ :
I hope you will be by my side ♧ Nolan & Jayden OX2KJWk
TémanyitásRe: I hope you will be by my side ♧ Nolan & Jayden
I hope you will be by my side ♧ Nolan & Jayden Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
I hope you will be by my side ♧ Nolan & Jayden
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» side by side ♣ Timothy & Nikolina
» Cale & Shane || Side by Side
» Side by side - Jordan & Jonah
» i hope you're lonely, hope you're lost 'cause I've been | nemo & fran
» Heo Moon Soo "Jayden"

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Brooklyn :: Ettermek, cukrászdák, kávézók-
Ugrás: