New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 133 felhasználó van itt :: 14 regisztrált, 0 rejtett és 119 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Melody Sharp
tollából
Ma 12:19-kor
Maxwell O'Connor
tollából
Ma 11:57-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 11:23-kor
Harry Porterfield
tollából
Ma 10:47-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:45-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:39-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 10:25-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 10:19-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 09:46-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

side by side ♣ Timothy & Nikolina
Témanyitásside by side ♣ Timothy & Nikolina
side by side  ♣ Timothy & Nikolina EmptySzer. Dec. 29 2021, 11:23
Timothy & Nikolina
Már jó ideje annak, hogy ebben az albérletben lakom. Amikor ideköltöztem, Rusty még egészen kicsi volt. Mivel nem volt teljesen szobatiszta, meg elég rövid a szőre is, sok ideig szinte egyáltalán nem vittem ki a házból. Most már szerencsére ilyen gondok nincsenek vele, plusz vagy én, vagy Archie mindig itthon van, tehát könnyebb dolgom van így. A fiú szereti a kutyámat, legalábbis a múltkor pont elkaptam, ahogyan az én (!!!) pulcsimban tévézett vele. Nem mondom, hogy nem volt a végletekig megható pillanat számomra az, hogy ők ilyen barátok lettek, de kicsit megilletődtem attól a látványtól, hogy egy akkora fiú, mint Archie, belefér a pulóverembe. Talán pont emiatt is néztem végig a szettemen még egyszer, de végül meg sem fordult a fejemben az, hogy át kellene öltözni. Kutyát fogok sétáltatni, nem divatbemutatóra készülök. Úgy gondolom, hogy Timothy számára sokkal furcsább lenne az, ha mondjuk azokat a ruhákat vettem volna fel, amikben dolgozni járok Delilah-hoz.
Nem mindig oldjuk meg a közös kutyasétáltatást, mivel elég egyértelmű, hogy ő sem érhet rá folyamatosan. Viszont nagyon hálás vagyok, hogy sokszor segít nekem Rustyval. Az egyetem miatt elég edzett vagyok, de ettől függetlenül szerintem a világ egyik legnagyobb csodája lenne az, ha meg tudnék tartani egy felnőtt, kan pitbullt. Timothy ehhez képest nyilván jobb erőben volt nálam, ami sokat jelentett. Alapvetően szigorúan neveltem a kutyámat és barátságos volt, de ennek ellenére nagyon védett engem. Minden éjjel, amikor az ágyamnál alszik, erőteljesen fülel. Én sem vagyok annyira jó alvó, hogy ne kelljek fel a neszekre, tehát mindig észreveszem, amikor a háziállatom felkapja a fejét a hangokra. Ez valamennyire megnyugtat és biztonságban érzem magam tőle, ugyanakkor tisztában vagyok azzal is, hogy ha valaki be akarna törni hozzám – nem tudom miért tenné, mert nem nagyon vannak olyan értékeim, amiket el lehetne vinni – akkor minden bizonnyal kárt tudna tenni a kutyámban, aki szintén családtagként funkcionál már az életemben.
Mivel ténylegesen nagyon hálás vagyok a fiúnak, most is abban egyeztünk meg, hogy nem én megyek le hozzá, hanem ő ugrik fel és megiszunk egy kávét együtt indulás előtt. Kara volt nálam a hétvégén, emiatt pedig némi süteménnyel is rendelkeztem. Én tipikusan az a fajta nő voltam, aki sosem süt. Jobban szerettem főzni, emiatt csak az anyu által elkészített édességeket szoktuk enni. Tény, hogy azt nagyjából két hétig, mert ő ipari mennyiségben süt, de ez részletkérdés. Amint meghallottam a csengőt, felpattantam és igyekeztem gyorsan az ajtóhoz menni. Archie-nak ez sokkal könnyebb volt a hosszú lábaival, én a magam 162 centijével már nehezebb helyzetben voltam.
- Szia – az arcomon széles mosoly volt, amikor megpillantottam a fiút, aztán hátra léptem, hogy ő is be tudjon jönni – Gyere csak. Nem kell levenni a cipőd, mert még időm sem volt takarítani.
Nyilvánvalóan nem evett meg minket a kosz, de nem is reggel nyaltam ki a lakást, hogy a cipőjével kelljen vesződnie. Mivel Archie valahol most dolgozik – vagy tudom is én, hogy pontosan mit csinál – nem kellett azon gondolkozni, hogy miként rejtegessem a fiút. Sosem értettem, hogy miért lett ideges már arra is, ha megemlítettem a fiút.
- Ettél valamit? Anya ránk sütött annyit, hogy akkor sem fog elfogyni, ha egész életünkben ezt esszük – halkan nevettem el magam, és már hallottam, ahogyan a szürke színű kutyám körmei kopognak a járólapon. Minden bizonnyal meg akarta nézni magának a vendégemet. – Hogy vagy?

side by side  ♣ Timothy & Nikolina 1987965242  » ruhácska » 543 szó »


Don't let me go back to darkness of blue
As long as I'm with you, I want nothin' more, nothin' more, nothin' more, 'cause it's good enough, good enough, good enough, going back and forth and reaching for, the place I know that seems so far, where you'll put your arms around my heart, and keep me warm all through the night
mind álarcot viselünk
Nikolina Kwak
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
side by side  ♣ Timothy & Nikolina HpYdaql
side by side  ♣ Timothy & Nikolina 2qDPLMZ
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
My childish self isn't here anymore
I may seem different from you, but I'm not that different, I grew up getting beat down, many were saying I was wrong, when I rise to my aspirations, responsibility always follows, reflecting on it every moment, go up
★ családi állapot ★ :
side by side  ♣ Timothy & Nikolina IwlW5qh
It’s because I loved you so much
Because I want to forget you but I can’t, that’s why I want to forget you, that’s how much harder it is, I want to hate you, but I can’t so I hate you even more, I know that what I’m saying right now is really stupid, that it doesn’t even make sense
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
side by side  ♣ Timothy & Nikolina XyblM2c
★ idézet ★ :
“Come home. Come home and shout at me. Come home and fight with me. Come home and break my heart, if you must. Just come home.”
- Cardan Greenbriar
★ foglalkozás ★ :
egyetemista, eladó
★ play by ★ :
Jung Eunji
★ hozzászólások száma ★ :
37
★ :
side by side  ♣ Timothy & Nikolina PhZM8iv
 
side by side ♣ Timothy & Nikolina
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Cale & Shane || Side by Side
» Side by side - Jordan & Jonah
» Nikolina Kwak
» hide my pain ♣ Willow & Nikolina
» Timothy

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Bronx :: Utcák és parkok-
Ugrás: