New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 102 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 0 rejtett és 90 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 15:48-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 14:09-kor
Seraphine Murphy
tollából
Ma 14:00-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 13:50-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 13:36-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 13:28-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 13:00-kor
Landon Hawk
tollából
Ma 11:43-kor
Landon Hawk
tollából
Ma 11:40-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

We meet again!
TémanyitásWe meet again!
We meet again! EmptyHétf. 3 Feb. - 23:23
Camille & Greg

- Majd én viszem - csapok az anyagra tenyérrel és el is húzom az asztalon felém. A laborba kell vinni. Márpedig én akarom vinni. Egyrészt, mert a mi nyomozásunk, másrészt pedig akihez megyek, nem lesz ismeretlen, s nem itt ismertem meg.
Barátságnak, vagy összetartásnak nevezhető kapcsolatunk évekkel ezelőtt kezdődött, jóval délebbre innen, amikor hosszabb ideig állomásoztunk az egyik bázison. A találkozás teljesen véletlennek nem nevezhető, sokkal inkább annak, hogy ekkora helyen akaratlanul ismeretségbe kerülünk, koránt sem a kicsiny méret miatt, hanem a közös munkák által.
Míg nekem a technológia és mesterséges intelligencia jutott osztályrészül, addig Cam a másik oldalt erősítette, és általában tátott szájjal hallgattam. Érteni értettem, vissza is mondtam... de nem értettem. Viszont ő egyedül az, akinek van elég türelme kétszer elmondani nekem, ha nem értem. Többször általában nem kell, mert azért az agyam felfogja az információkat, ha már minduntalan arra éhezik.
A papírokkal és az anyaggal együtt átcsörtetek a laborba és az ajtónál bekopogok, majd behajolok.
- Szia! Hoztam neked valamit - amikor megtudtam, hogy ő lesz itt, gondoltam, meglepem azzal, hogy átugrok hozzá, ha egy nagyon is neki való falat ígérkezik. És máris jött egy a kezembe!
kredit:
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: We meet again!
We meet again! EmptyKedd 4 Feb. - 13:39

Greg & Cam
A dolgok változnak, és nekünk változni kell velük.




Az irodámban ültem, és néhány jelentést olvastam. Bár nem igazán kötött le a dolog. Mondhatni az elmúlt pár hét elég nehezen telt el. A csapat nem igazán, hajlandó elfogadni mint vezetőjüket. Megértettem, őket hisz idegen vagyok a számukra, és nehéz elfogadni az én módszereimet. És nem érdekel, az elődöm miket engedett meg. Nálam mások voltak, a játékszabályok és kész. És jól láthatóan egyeseknek ez nehézségeket okozott. Az asztalra könyökölve a tenyereimbe temettem az arcomat és nagyot sóhajtottam. Fáradt voltam, de még nem pihenhettem. És legfőképp nem adhattam fel. Nem is én lennék, ha egy kis belviszály a csapatban eltántorítana a munkámtól. Azért hívtak ide, hogy rendbe szedjem a helyet, és ha bele gebedek is megteszem. Épp folytattam volna a jelentések, átnézését, mikor hirtelen valaki kopogott, majd csak benézett.
- Greg? Mi az? - kérdeztem, tőle kíváncsian. Mondhatni ő volt az egyetlen aki örült annak, hogy ide jöttem. - Várj, ha hozzám, jöttél és nem a hivatalos utat választottad, akkor ez valami komoly dolog igazam van? - kérdeztem, tőle ahogy felkeltem.  

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: We meet again!
We meet again! EmptyPént. 7 Feb. - 13:31
Camille & Greg

A papírokat még egyszer átnézem, s bekarikázom radírozható tollal, mi az, ami bántja a szemem. Nem, nem vagyok ebben zseni, csak láttam már annyi jelentést, hogy bizseregni kezdjen a tenyerem: valami nem jó.
Elgondolkodva tekintek rá.
- Honnan tudod, hogy nem vágyom rá, felkerüljön  a vizsgálat a jegyzőkönyvbe? - aztán csak legyintek, s beljebb lépek, becsukom magam mögött az ajtót. Általában nem kávézgatni jövök kétszer ugyanazzal az anyaggal. S mindig nem hivatalosan. Itt is vannak beépültek, akár hiszik, akár nem.
- Najó, ha már lelőtted a poént, elmondom. - munkában más vagyok. Annyira nem. Mégsem ölelgetem, mint mackótestvért.
Az asztalra teszem a két zacskót és a mappát.
- Ez a múltkori akció termése. Az elődöd ezzel szúrta ki a szemem, de nem hiszem, hogy jó volt a munka. Szeretném, ha újból meg lennének vizsgálva. A drog yaget tartalmaz, vagyis...DMT-t. Ami Columbiaból származik. A fegyverre is ezt írták. Csakhogy... - fordítom felé a fegyveres zacskót.
- Ez egy Ballester-Molina. És olyan, mintha összekeverték volna a drog alkotóelemeinek a származási országát. Ez a yage lehet columbiai, de a másik alkotóelem tuti nem. Valaki azt hiszi, vagyok elég hülye, hogy ne vegyem észre - kinyitom a mappát, ahol bekarikáztam, ami szerintem nem stimmel.
-Tudnál segíteni? - tekintek rá.
kredit:
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: We meet again!
We meet again! EmptySzomb. 8 Feb. - 16:09

Greg & Cam
A dolgok változnak, és nekünk változni kell velük.




Mikor belépett, már valamit sejteni lehetett, hogy nem egy szimpla baráti csevejre jött le hozzám. És komoly lehet az ügy ha nem akarja, hogy a jegyzőkönyvben nyoma maradjon ennek a vizsgálatnak. És gyanúim be is igazolódtak. 
- Hogy honnan? Mondhatnánk, hogy női megérzés, de ha te és Jack hozzám, jöttetek, akkor ott komoly seggberúgás, is lehet az eredmény a végén. -mondtam egy angyali mosolyt küldve felé. De azt már nem tettem, hozzá, hogy általában mindig igazuk volt, ha nem akarták nagy dobra verni a dolgot, mert túl jók voltak a megérzéseik. Mondhatnánk, azt is, hogy sikeresen belenyúltak mindig a dolgok közepébe.
- Ugye tudod, ha elkezdjük, és kiderül, hogy az elődöm ügyét bolygatom, nagy bajban leszek én is. Komoly indíték nélkül még hozzá fű alatt elkezdeni egy nyomozást, komoly következményeket von maga után. - mondtam teljesen nyugodtan, ahogy kezembe vettem a fegyvert. A DMT-t már elég jól ismertem, Miamiban elég sokat szerepelt a listánkon ha túladagolásos áldozatokról volt, szó.
- Ismerem a fegyvert, 11.43 - as félautomata. Egy Argentin cég gyártotta 1938 és 1953 között a helyi rendőrségnek és katonaságnak. De Dél-Amerika szerte népszerű fegyver. - mondtam a fegyvert figyelve. Hála a ballisztikai szakértőnek a volt csapatomba elég sok mindent megtanultam a fegyverekről. - Nos igen, Argentína és Columbia között csak pár ezer mérföld van. Szóval nem hiszem, hogy véletlenül keveredett volna össze. - gondolkoztam, el, majd a mappát a kezembe véve olvasni kezdtem. Valami nem stimmelt nekem a képletekkel.
- Jól van először is a bizonyíték raktárban kezdünk. Valami nem stimmel az ügyirat számmal. - mondtam, ahogy felkeltem, és betoltam a székemet, majd az ajtó felé indultam. - Ha tényleg igazad van Greg, akkor valami nagy dologba nyúltál. - figyelmeztettem ahogy megálltam az ajtóban..

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: We meet again!
We meet again! EmptySzomb. 8 Feb. - 20:21
Camille & Greg

- A fenébe - csettintek egyet, de közben vigyorgok. - Mi már csak ilyenek vagyunk - nevetem el magam. Hiányzik Jack, a fenébe is! Nagyon egymás kezére tudtunk játszani az ügyekben. Sokan gyáva nyuszik és így elfelejtik, hogy pont ez az, amire senki sem számít és mi így nyertünk. Rengetegszer.
- Mert ez eddig is zavart ám téged - nézek rá jelentőségteljesen. Ugyanakkor tudom, ha azt mondja, nem akar benne részt venni, akkor békén hagyom. S nyomozok a saját szakállamra. Úgysem lehet megállítani. Szagot fogtam és akkor tényleg kopóvá válok.
- Már csak azért sem, mert a nyilvántartási szám szerint Columbiában került engedélyezett viselésre - tény, hogy a nem engedélyezett még attól lehetett máshol. - Ám a feljegyzések szerint, amit már én kerestem ki, Columbiába szállítása után visszakerült Argentinába és azóta csak ott használták. - ennyit arról, ha van egy hadiipari céged, legalábbis fej vagy benne. Kicsit messzebb ér a kezem, mint a zsaruknak. Ami....
Szóval játszanak hülyét másokkal, de velem ez nem jön össze.
- Az itteniek nagy részét meg én tanítottam fegyverismeretre - apám cége révén már siheder koromban ezzel keltem, feküdtem, sőt, még korábban, így pont engem beetetni, kicsit feltolta az ideget bennem, a vérnyomásommal együtt. Az újakat kivétel nélkül én tanítottam be, ha használatra nem is, a fegyverismeret és a technológia az én területem volt intézményen belül, még ha az öreg rókák hőzöngtek is, hogy mit akar tőlük egy tejfeles képű. Aztán elhallgattak.
- Mikor nem? - Széles mosollyal tekintek rá, még a széken ülve, aztán, amikor látom, hogy indulna, akkor felkapom a csomagokat az asztalról, mert nem szeretném, ha véletlenül nyoma veszne, s vele tartok.
- Köszönöm! Ha bármi van, kend rám - be tudnak keményíteni és fenyíteni, de azt is tudják, hogy eredményesen dolgozom. Ha viszont átlépek határokat, nekem is jár a bünti, mint bárki másnak, nincs kivétel. És azért táncoltam már jó párszor úgy, hogy akár lehetett volna az utolsó húzásom is.
kredit:
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: We meet again!
We meet again! EmptyVas. 9 Feb. - 17:33

Greg & Cam
A dolgok változnak, és nekünk változni kell velük.




Csak elmosolyodtam, mikor leült. Igaza volt, soha nem zavart, hogy engem zaklattak, bár igaz kerültünk, bőven bajba. De mindig megoldozzunk mindent. Szemem sarkából egy fotóra pillantottam, az asztalon, ami egy jól sikerült, kerti partin készült, ahol Greg is ott volt, és az egész csapat. Egy laikusnak úgy tűnne, mintha senki se találná rajta a helyét, és komplett káosz az egész, de valójában ebből is az látszott, hogy egy család voltunk mind. Majd nagyot sóhajtottam.
- Nem mondtam, hogy zavart. - mondtam majd a bizonyítékokról, kezdtünk beszélni. Én úgy gondoltam, hogy a fegyverrel kéne kezdeni, méghozzá a bizonyíték raktárban. Valami nem stimmelt, nekem az ügyiratszámmal. Rossz szokásom, volt átnézni a régi ügyeket, pláne amik megoldatlanok voltak, és mintha már találkoztam volna ezzel. De ott nem volt a dobozban pisztoly. Csak néhány töltény hüvely és lövedék.
- Őszintén szólva, nem nagy kunszt fű alatt eljuttatni a fegyvert egyik helyről a másikra. - mondtam nyugodtan, ahogy gondolkoztam. - Hogy bírtál velük? Adhatnál ötleteket, mert nem igazán találom a közös hangot velük. - mondtam nevetve ahogy végül elindultunk.
- Mintha bármikor is tettem volna ilyet tökfej! - válaszoltam, neki és a bizonyíték raktárba mentünk. És ott elkezdtem keresgélni, a bizonyítékok közt. - Valahol itt kell lennie. Nem rég olvastam a jelentéseket. - keresgéltem a sorban rendezett dobozok közt. 
- Egy doboznyi bizonyíték csak nem válhatott kánforrá... - morogtam. Hisz egy része Gregnél volt.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: We meet again!
We meet again! EmptyVas. 16 Feb. - 18:36
Camille & Greg

- Ez igaz - mutatok rá én is arra, ami valójában nyilvánvaló.
Most már aztán felettébb kusza vagyis érdekes kezd lenni a fegyver utó- avagy előélete, ahogy látom.
- Ez tény - vakarom meg az állcsúcsom, elgondolkodva.
- Mármint? - Aztán megértem. - Ó, jah, hogy értem - lépek ki vele a folyosóra, a bizonyítékkal a kezemben, a zacskó szélénél lóbálva.
- Nem tudom - vonok vállat. - A munkámmal foglalkoztam. Az, hogy éppen szivatni volt kedvük és anno én voltam nekik a pelyhes tollú kiskacsa... hoztam nekik párnahuzatot.
Azt hiszem, mindenből képes vagyok mókát csinálni. Nem gyerekes módon, hanem olyan beletalálón.
- Szerintem csak a régi főnököt hiányolják - nekem még sosem volt főnökcserém, csak én váltottam helyszínt, így nem igazán tudom felfogni, mit nem lehet azon érteni, ha a főnök új, akkor hozzá is érdemes igazodni és támogatni. - Még fingjuk sincs, hogy mennyire jó vagy, bánni fogják, hogy nem voltak együttműködőek.
- Nem, még nem tettél - adok neki igazat. - Nem tökfej vagyok, hanem kockaa - nevetek vele. Nem érdekel, hogy kik figyelnek ide, hogy éppen jókat beszélgetek az új labfőnökkel. Régóta ismerjük egymást, volt szólni?
- Várjál, mit keresel? - Állok a dobozok elé és közben Camre tekintek.
Hátrébb lépek és összefüggéseiben keresek a dobozok között. Az egyik doboz nagyon furán néz ki, de csak ha jobban odafigyel az ember. Felnyúlok és leemelem.
- Azt hiszem, lesz egy játszópajtizás a felvételek között. Valaki nem tud ennyire nem direkt lenni. Kinyitod? - Kérem Camet, mert a doboz elég nehéz és nem vágyok arra, hogy egy félkezes lavírozás miatt borul az egész bizonyítékos doboz.
kredit:
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: We meet again!
We meet again! Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
We meet again!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Meet Again
» J & J - if we ever meet again
» nice to meet you again
» Remmie & Orion - First meet
» Meet me there where it never closes

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: