New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 59 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 59 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kiara Hernández
tollából
Ma 01:26-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 00:55-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 00:53-kor
Joseph Brewster
tollából
Ma 00:52-kor
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:04-kor
Lora Spencer
tollából
Tegnap 21:16-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Tegnap 20:59-kor
Meghan Montilio
tollából
Tegnap 20:51-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

i'm not that innocent | Marquina twins
TémanyitásRe: i'm not that innocent | Marquina twins
i'm not that innocent | Marquina twins EmptySzomb. Ápr. 08 2023, 20:26



Isabel & Anabel

- Úgyse mondod meg – egészen sértődötten vágtam oda neki a szavakat, mintha tényleg teljesen biztos lettem volna ebben. Valójában az volt a helyzet, hogy magam sem tudtam, hogy Isa mit mondana el anyának, vagy mit nem. Összességében láttam rációt abban, hogy beváltja a fenyegetését, mivel most lényegében még nekem sem engedi meg azt, hogy megpróbáljam magamnak megtartani a kis titkaimat, ez pedig valahol felháborított. Nyilván furcsán viselkedek és nagyon eláztam, amiért a szüleink valami miatt nem tudtak értem jönni a színházba, de ez még nem ok arra, hogy erőszakkal akarjon bármit kiszedni belőlem. Szerintem az elázásomat leszámítva határozottan épségben értem haza, emiatt pedig Isának nem lenne oka arra, hogy bármit nehezményezzen nekem. Pont ezért is döntöttem úgy, hogy én most megmakacsolom magam, és egészen addig már csak azért sem vagyok hajlandó elmondani neki semmit, amíg nem alkalmaz erőszakot. És csak azért nem kezdek el verekedni vele, mert tuti, hogy én húznám a rövidebbet, ráadásul nem is vagyok elég gyors ahhoz, hogy elmeneküljek előle.
- Ha nem érdekel, akkor csak várj – ezen a ponton én voltam az, aki mutogatni kezdett rá – Mert innentől kezdve a nyomodban leszek, és ha egy dolgot is látlak elemelni, akkor én hívom rád a rendőröket, Isabel Marquina!
Valószínűleg, amikor mi ketten ezt csináljuk, egy külső szemlélő számára inkább szórakoztató lehet a helyzet, mint mondjuk komoly. Ami pedig minket illet, összességében utólag rengeteget szoktunk nevetni együtt ezeken a vitákon. Mi nem azok a fajta ikrek vagyunk, akik egymásra tapadnak, egyébként az amúgy is elég ciki. Isának nem kell mindennap elmondanom, hogy milyen fontos nekem, mert azért születtünk ikreknek, hogy ezt anélkül is tudjuk, hogy a másik orra alá dörgölnénk folyamatosan.
- Igen, sírtam is! – talán túl sértett volt az, ahogy hozzászóltam, de ha ő meg képes volt ennyire egyenesen rákérdezni, akkor nem bújhattam ki a válaszadás elől csak úgy. Egyébként is már kezdtem belefáradni abba, hogy dugdossam a pulcsit és mindenre ellentmondjak. Ha túl sok mínusz választ adok neki, akkor tényleg addig fog szekálni, amíg jól megfázok és soha nem jutok el a fürdőbe. Arra pedig már tényleg nem volt szükségem, hogy betegen itthon kelljen feküdni. Épp elég teher volt Isával megértetni magam, mert mi ketten néha olyanok voltunk egymás mellett, mint a tűz és víz.
- Akkor beszélgessünk máshogy csak azért, hogy értsük egymást! – talán túlságosan is ingerült volt az, ahogy megszólaltam, de valahogy nem tudott érdekelni most – Képzeld magad a helyembe, de teljesen! Így már megérted, hogy miről beszélek?
Nem is voltam benne biztos, hogy mi ketten egyáltalán képesek vagyunk-e arra, hogy a másik helyébe próbáljuk meg képzelni magunkat. Túlságosan máshogy szerettük élni az életünket ahhoz, hogy ezt ennyire könnyen meg tudjuk oldani. Mind a kettőnknek megvolt a saját életritmusa, hiába nőttünk fel ikrekként, lényegében ő és én nem is különbözhetnénk jobban egymástól. Én ezt egyáltalán nem negatívumként fogtam fel, sokkal inkább gondoltam, hogy ez egy nagyon jó dolog: hiszen kiegészítjük egymást.
- Vered magad arra a két percre mi? – ez pedig nem a legudvariasabb kijelentés volt az idősebb felé, de engedjük el – Kérdezd meg anyádat és apádat, hogy farkasok-e!
Lényegében szinte azonnal megbántam, amit kimondtam, mivel egyértelmű volt, hogy ha hasonlóra fog vetemedni a nővérem, abból bizony nem én jövök ki majd jól. Maga a feltételezés is sértő volt, amivel a szüleimet illettem, apát pedig előre sajnáltam abban az esetben, ha a nővérem tényleg rászánná magát arra, hogy megtegye amire most gyakorlatilag felszólítottam őt. Mindig nehezen viselte, ha mi, a három forrófejű nő egymásnak estünk. Mindenesetre nem fogtam vissza magam, mert valószínűleg pár óra múlva mind a ketten jóízűen fogunk nevetni egymás megjegyzésein. Túlságosan szeretjük a másikat ahhoz, hogy pár bunkó megjegyzés elég legyen egy összeveszéshez.
- Lényegében igen, találkoztam – tudtam, hogy valamennyire be kell adnom a derekam neki, mert soha nem fog békén hagyni, ennyit pedig még el tudtam árulni neki. Minden bizonnyal amúgy is cikinek tart, amiért nem vagyok olyan jó abban, hogy lenyűgözzek egy pasit, mint ő. A mai történettel mindössze ennyit sikerült megerősíteni.
- Fel se ismerem ezeket az embereket, hagyjál már – a nevüket nyilván hallottam, meg tudtam, hogy kicsodák voltak, de nem voltam annyira megszállottja az európai uralkodócsaládnak, hogy komolyabban kövessem a dolgokat velük kapcsolatban. Ez talán ciki, de ez van. Nem azon a kontinensen éltem, ezért az itt előforduló problémákra próbáltam meg odafigyelni és kezdeni velük valamit, amibe nem fért bele a királyi családok kutatása.
- Ha én így faggatnálak téged, egyáltalán hajlandó lennél akár egyetlen szót is kinyögni? – a kérdés szerintem teljesen jogos volt, ez gyakorlatilag a próbálkozásaim közül már az utolsók egyike volt, amivel a témát akartam terelni. Nem akartam olyan megjegyzést tenni neki, amiből azt gondolhatná, hogy nem érdekelnek a dolgai, mert ez nem így volt.
- Tudod mekkora pofont lehet lekeverni egy ilyen kicsi kézzel? – a fenyegetésem minden bizonnyal inkább volt vicces, mint ijesztő, amin nem segített az sem, amit utólag tettem hozzá – Én nem, de kideríthetjük.
Soha senkit se ütöttem meg, a mai nap folyamán is csak egy bokánrúgásra futotta tőlem, ami elég szegényes volt. Talán el kellene gondolkoznom azon, hogy valami önvédelmi tanfolyamra beiratkozom, mert ha valaki megkergetne az utcán, akkor tuti, hogy nem tudnám magam megvédeni. Nem is értem, hogy apa miért nem költ a rohadt sok pénzéből arra, hogy normális testőreink legyenek… Ugyanakkor meg hálás vagyok azért is, hogy normális életem lehetett és nem azon kellett agyalnom, hogy mikor ki figyel rám.
- Te most katapultálni próbáltál? – ezt arra értettem, ahogy úgymond helyet foglalt a kanapén – Elkezdhetnénk most. De ezt nem úgy kell elkezdeni, hogy gyakorlatilag sarokba szorítasz.
Nem akartam azt mondani neki, hogy ezzel csak annyit ér el, hogy legközelebb már ennyit sem akarom majd neki mondani. Nagyon szívesen megbeszéltem volna vele gyakorlatilag bármit, de nem könnyítette meg a dolgomat azzal, hogy ennyire kíváncsi volt. Tudtam, hogy milyenné válik, és azt is, hogy ő nem az a fajta lány, aki felad dolgokat. Talán a sporttal való kapcsolata miatt ilyen. Nem szeret veszíteni, ezért pedig nem tudtam elítélni. Szimplán csak zavarba hozott maga a téma, amiről beszélni akartunk mi ketten egymással.
- Nem tudom, nem tudom, nem tudom – most rajtam volt a sor, hogy úgy pattanjak fel, mintha a kanapé legalábbis kilőtt volna magából – Lassítsunk, jó? Még mindig nem igazán fogtam fel azt, hogy pontosan mi történt.
Most már tényleg tudtam, hogy nincs hova menekülnöm a kérdései elől, ezért nyugodt szívvel válaszoltam volna rájuk, de csak abban az esetben, ha nem érzem magam úgy, mint egy kihallgatáson.
- Nem akarom, hogy miattam autóba ülj. Még a végén csempészhetem majd a börtönbe a kaját neked, amiért kinyírtál valakit – mind a ketten tisztában voltunk Isa vezetési képességeivel és azzal, hogy mindenki más – de főleg ő – akkor van biztonságban, ha sofőrként elkerüli a közutat. Ha nem hagytam volna otthon a pénztárcámat, akkor semmi gond nem történt volna, mert foghattam volna egy taxit. Így csak buszjegyre volt pénzem.
- Mexikóit – a következő kérdése annyira boldoggá tett, hogy repülni tudtam volna egészen a fürdőig. Viszont mivel a beszélgetést amúgy is meg kellett volna ejtenünk, felé nyújtottam a kezem – Gyere velem. Egyszerre egy dolgot kérdezz és akkor megbeszéljük, hogy mi történt, miközben fürdök. Szerintem könnyebben el tudom mondani, ha nem kell közben a fejedet néznem.
Az utolsó mondatot már mosolyogva jegyeztem meg és finoman nyomtam meg a nővérem homlokát. A pulcsit felkaptam a kanapéról, mert akkor már volt értelme a vizes ruháimmal együtt kimosni ezt is és Isa szennyesét is összeszedni. Hiába veszekedtünk fél órával ezelőtt, most már a karjába csimpaszkodva indultam el vele a szobám felé.
- Közben gondolkozz azon, hogy te esetleg titkolsz-e valamit előlem, amit szívesen megosztanál velem. Az nem ér, ha csak én beszélek.

outfit • 1 252



This song it's about you, baby
When I'm down, feel like I'm crying, when I can't even pretend to be okay, it's you, you worry about me, it's you, you make me laugh, no need to say, boy, what do you say?
mind álarcot viselünk
Anabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
i'm not that innocent | Marquina twins O4pdLMe
i'm not that innocent | Marquina twins DepoCLS
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
I've lost my faith in this broken system
I'm not afraid, to tear it down and build it up again, it's not our fate, we could be the renegades, I'm here for you, are you here for me too? Let's start again we could be the renegades
★ családi állapot ★ :
i'm not that innocent | Marquina twins SEZlPDw
First few times that we hung out
But we fell in love somehow, first time that I met you, I didn't have a damn clue, that I love everything about you, now I can't think of life without you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
i'm not that innocent | Marquina twins WFQcH7g
★ foglalkozás ★ :
Diák, színésznő
★ play by ★ :
Kaylee Bryant
★ hozzászólások száma ★ :
81
★ :
i'm not that innocent | Marquina twins ODZDa4o
TémanyitásRe: i'm not that innocent | Marquina twins
i'm not that innocent | Marquina twins EmptyVas. Aug. 14 2022, 13:15

Anabel & Isabel
- Mintha neked nem ugyanaz lenne az anyád. Akarod, hogy megmondjam neki, hogy hogy beszélsz róla? Hm? - Teljes beleéléssel fenyegettem meg a lányt, annak tudatában, hogy egyébként semmi haszna nem lesz a szavaimnak. A szüleink talán képesek bennünket fegyelmezni, de mi ketten Anával olyanok vagyunk, mint két macska, akik képtelenek megbarátkozni a másik jelenlétével. Aztán persze ott vannak azok a kivételes alkalmak, amikor mindenkit meglepve csendben és a legnagyobb egyetértésben vagyunk képesek létezni egymás mellett. Mi ismerjük egymást a legjobban, még ha nem is lógunk együtt a nap huszonnégy órájában. De nem is tudnám elképzelni, hogy ez másképp legyen.
Ha bármit változtatnék a kettőnk kapcsolatán, akkor az határozottan az lenne, hogy néha Ana fogadja el, hogy én vagyok az idősebb és hallgasson rám. Egyébként is teljes mértékben tisztában lehet azzal, hogy ha ki akarok belőle szedni valamit, akkor addig nem hagyom békén, amíg meg nem kapom, amit akarok. Lehet, hogy akaratos vagyok, de ő meg túl sok titkot próbál meg megtartani magának. Ez persze nem jelenti azt, hogy jogom van turkálni a magánéletében és hogy kötelessége mindent elmondani nekem. Nekem azonban nem okoz nehézséget, hogy megosszak vele olyan dolgokat, amelyeknek mondjuk a párkapcsolatomhoz van köze, vagy ahhoz, hogy épp ki tetszik és kivel mennék el randizni.
- Nem érdekel - vágtam rá rögtön. Nem szorulunk rá, hogy bárhonnan bármit is engedély nélkül emeljünk el, habár tudom, hogy ez nem mindig azon múlik, hogy valaki milyen anyagi helyzetben van. A kleptománia például pont olyasmi, ami pszichés okokra is visszavezethető, illetve a stressz és szorongás is befolyásolja.
- Szóval sírtál is... - jelentettem ki jóval higgadtabban, mint alig pár perccel korábban. Most tértem azonban magamhoz annyira, hogy ne csak Ana viselkedését, hanem a kinézetét is előtérbe helyezzem és jól megnézzem magamnak. Előny volt, hogy a szüleink nem tartózkodnak itthon, mert egy legalább nem lett sokkal nagyobb felhajtás az egészből, mint aminek lennie kellett. - Akkor először is irány a fürdőbe. Meg fogsz fázni, ha nem veszel egy forró fürdőt. - Tudtam volna piszkálódni még vele és felróni neki, hogy nem hívott fel engem, amikor mindketten tudjuk, hogy van jogosítványom. Én is érte tudtam volna menni. Persze tudom, hogy senki nem szeret mellettem ülni, amiért olyan a vezetési stílusom, amilyen. De akkor is megkaptam a papírt arról, hogy alkalmas vagyok a feladatra és vannak nálam sokkal rosszabbak is az utakon, akik sokkal sűrűbben vezetnek nálam.
- Anabel Marquina, téged farkasok neveltek? - Nehezen rendeztem az arckifejezésemet, így lehet, hogy a vigyoromra várni kellett pár másodpercet, mégis jókedvűen néztem végül a húgomra. - Az idősebbeket is tisztelned kellene. - Ezt sem gondoltam teljesen komolyan, hiszen nem volt közöttünk olyan nagy korkülönbség, hogy azzal villogni lehessen. Különben sem lett volna értelme ezen rugózni, mert gyakran a kor nem jelent semmit, az emberek hozzáállása és gondolkodása az, ami igazán meghatározó.
- Pedig tudod, hogy senkinek nem mondom el, ha nem akarod. Akkor én találom ki, hogy mi történt és hidd el, az rosszabb lesz! Találkoztál valakivel? - Újra megemeltem a kezemet, hogy a mutatóujjammal tudjam fenyegetni őt. Az igazsághoz persze hozzátartozott, hogy csak próbáltam ráijeszteni és rávenni, hogy igenis kommunikáljon velem. Minél kevésbé akarta elmondani, én annál inkább szerettem volna tudni. - Ha nem volt olyan nagy dolog, akkor miért nem mondod el? Ki volt az? Nikolai herceg a dán királyi családból? Vagy Achileas-Andreas Görögországból? - Felszínesnek gondolna, aki tudná, hogy miért tudom fejből ezeknek a hatalom szempontjából irreleváns de annál gazdagabb uralkodósarjaknak a nevét. De ha nagyon megtornáztatnám az agyamat és átgondolnám a saját és a szüleink ismerőseit, biztosan találnék valamilyen halvány kapcsolódási pontot az emlegetett nevek tulajdonosaival.
Színlelhettem volna érdektelenséget, hagyhattam volna, hogy csendben lopakodjon be a szobájába, de egyértelműen nem volt más, ennél fontosabb dolgom. Nem hagyhattam tehát meglógni anélkül, hogy némi információt átadott volna.
- Jó, akkor mostantól én sem mondok el neked soha semmit. - Nem gondoltam át, hogy ez talán számára nem is jelent olyan nagy fenyegetést, hiszen valószínűleg amikor a sportól beszéltem, baromira idegesítettem vele, és én sem tudtam mindig olyan mértékben odafigyelni az ő dolgaira, amelyeknek köze volt a színházhoz. De attól még elég jó testvérek vagyunk ahhoz, hogy mindenben támogassuk a másikat.
- Hm, lehet hogy mostantól többek fogok. De csak neked. - Sértődötten húztam fel az orromat, miközben a szemem sarkából a lány felé pillantottam, azt remélve, hogy elcsípem, hogy a szavaim nem tetszenek neki. Hiába zsaroltam szóban, hiába voltam hajlandó sarokba szorítani őt, nem akart megenyhülni, nekem pedig lassacskán már nem maradt fegyverem, amivel kicsikarhattam volna belőle, hogy mi történt vele. Ez egyszerre frusztrált és szórakoztatott is. Ilyenkor túl hasonlóak vagyunk Anával, hogy letagadjuk egymást.
- Mindenki az, de ebbe ne menjünk bele. - Újabb mosoly formálódott az ajkaimon, habár nem tartott túl sokáig. Követtem a lányt a kanapéhoz, amire jóval nagyobb lendülettel huppantam le nála. Már épp azon kezdtem gondolkodni, hogy ha eléggé belemászom a személyes terébe, akkor majd elkezd beszélni, amikor megtörték ezt a gondolatmenetet a szavai.
- És? Akkor elkezdhetjük most... - Sértődötten rángattam a vállaimat, miközben a figyelmemet egy díszpárnának szenteltem, amit az ölembe vettem. Nem akartam azzal jönni neki, hogy én legalább tudnék neki tanácsot adni, mert a saját, férfiakkal való kapcsolatom egész más lehetett, mint az, amit Ana fog megélni. Ő valószínűleg nem olyan fiúk társaságát keresi - vagy találja meg -, mint én. Amiben egyébként nincs semmi gáz.
- Jó, jó, oké! - Előbb megköszörültem a torkomat, aztán az arckifejezésemmel kezdtem valamit. Nehéz volt nem elnevetni magamat, de amíg azt mantráztam magamban, hogy elrontanék vele vagy fél órányi puhítást, addig képes voltam tartani magam.
- Milyen fura dolgokat? Egy zaklató volt? - Mindenféle emberek megfordulnak az utcákon, én pedig nem lepődnek meg rajta, ha Ana netán egy ilyenbe botlott volna. Esős időben helyes és normális fiúk amúgy is mit keresnének az utcákon? - Azért ennél többre vagyok kíváncsi. - Előre hajoltam, a korábban kezeimbe vett párnáról már szinte meg is feledkeztem. - Miről beszélgettetek? Mi volt a neve? Hány éves? Mivel foglalkozik? - Csak úgy záporoztak belőlem a kérdések, amelyek esetében a válaszokra egytől egyig kíváncsi voltam.
- Elég gáz, hogy nem szóltak. Te meg hívhattál volna engem és érted mentem volna én! - Sóhajtva pillantottam a lány felé. Próbáltam nem felróni neki, hogy nem gondolt rám, amikor én is segítség lehettem volna, de végső soron biztosan nem tudta, hogy itthon talál-e vagy sem. - Jó. Mondd, hogy mit szeretnél. - Úgy kaptam elő a telefonomat, mintha hozzá lenne nőve a kezemhez, amivel vádolt már a nagymamánk, de én mindig figyelmen kívül hagytam. Ez egy generációs sajátosság.
- Nem akarsz előbb lezuhanyozni? - Felé nyúltam, hogy a ruhái állapota alapján próbáljam megállapítani, vajon mennyire ázott át. Addig talán a kiválasztott étel is megérkezik, és nyugodtabban tudunk beszélgetni a történtekről. Vagy megbeszélni, hogy hogyan teszünk feljelentést a fura srác ellen.
1108 | megvaagy i'm not that innocent | Marquina twins 4135191119 | outfit


You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·

Anabel Marquina imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
i'm not that innocent | Marquina twins Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
i'm not that innocent | Marquina twins Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
i'm not that innocent | Marquina twins 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
i'm not that innocent | Marquina twins 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
950
★ :
i'm not that innocent | Marquina twins 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
TémanyitásRe: i'm not that innocent | Marquina twins
i'm not that innocent | Marquina twins EmptyKedd Ápr. 05 2022, 07:16



Isabel & Anabel

Soha nem értettem azokat a lányokat - jó pár ilyet ismertem, mivel az asztaltársaság, amihez tartoztam legalább hét embert számolt - akik a szüleikkel a szó szoros értelmében legjobb barátok tudtak lenni. Elmondhatom az enyémekről azt, hogy kifejezetten jól tartják magukat, ami miatt fiatalosak mind a ketten. Szeretek a szüleimmel lenni, illetve nagyon örültem neki, hogy ők kifejezetten fontosnak tartották a minőségi időtöltést családon belül. Sokszor mentünk négyen együtt nyaralni, vagy étterembe, alapvetően közös program volt Isabel versenyeit is megnézni, utána pedig négyesben együtt csinálni valamit. Viszont  voltak olyan dolgok, amik nemes egyszerűséggel, az én értékrendem szerint nem feltétlenül tartoztak rájuk. Egyáltalán nem arról volt szó, hogy mondjuk ne bíznék bennük, de ha mondjuk tegyük fel, ha elmennék randizni valakivel, akkor szinte biztos, hogy nem mondanám el se anyának, se apának. Az utóbbit nem igazán kell magyarázni, egyáltalán nem akarom azt, hogy apa bármilyen - még ha ez az opció egyszerűen nem is létezik - kifaggasson egy pasiról és mindenekelőtt meg akarjon védeni tőle. Kellemetlen lenne maga a szituáció, ha tudomást szerezne arról, hogy egyáltalán szóba álltam egy fiúval és rögtön meg akarna védeni. Anya nagyon közel állt hozzám, de szintén nem szívesen vitattam volna meg vele ilyen dolgokat. Elég okosnak tartottam magam ahhoz, hogy a védekezésről ne kelljen végig hallgatnom egy kiselőadást újra. Annak idején is bőven elég ciki volt, de értékelem azt, hogy gyakorlatilag bármivel fordulhatok a szüleimhez… Csak maga a tény, hogy hozzájuk kellene mennem ilyen ügyben elég arcpirító volt. Lehet, hogy ha már lett volna pasim, akkor már rutinosabb lennék, és nem akarnám magam bekommandózni az otthonunkba.
Isa talán megfelelő lett volna ez ügyben, mivel ikrek vagyunk, elméletileg mindent meg kellett volna osztanunk egymással. Jelen helyzetben pedig nem arról van szó, hogy félnék attól, hogy kinevet, vagy nem érti meg az érzéseimet. Szimplán csak, mivel nekem még soha nem kellett hasonlókról beszélnem vele, eléggé zavart maga a tudat, hogy tapasztalatlan vagyok.
- Anyádnak panaszkodj miatta! - talán nem volt szép dolog a család legidősebb Marquina nőjére fogni a dolgot, de minden veszekedésnél bevált, amikor őt hibáztattuk - Tőle láttam a példát, ő nevelt arra, hogy minden körülmények között mondjam ki azt, amit gondolok. Nem mintha te sokkal másabb lennél.
A mi családunkra jellemzőek voltak a veszekedések, ez pedig részben azon is múlt, hogy alapvetően női többség van itthon. Nyilvánvalóan ha csak fiúk lennénk, akkor nyugodtabb környezetben élnénk, ugyanakkor kevésbé pezsegne itthon mindenki más is. Szerintem apa lányos apuka volt és nem bánta azt, hogy olykor hajba kaptunk még akkor sem, ha végül ezért minden helyzetben őt okoltuk, mert rosszkor szólt bele egy-egy veszekedésbe.
- Ne mutogass, tudod mi annak a vége! - alapvetően nem nagyon lenne oka a lánynak rászoknia a lopásra, maximum a szekrényemből tudna egy két dolgot elcsenni, vagy a szemöldökceruzámat a magáévá tenni. Nem mintha ez kisebb bűn lenne, de valószínűleg azt hinném, hogy én magam kevertem el valahová a dolgaimat.
- El is áztam - arról már nem szívesen számoltam volna be, hogy anyára és apára is dühös voltam és azért kezdtem el sírni. Egyelőre szorosan fogtam a hátam mögött a sálat, amit a fiútól kaptam, mivel véletlenül sem szerettem volna, hogy a kezébe kerüljön. Pontosan tudtam, hogy ha akarja, akkor erővel elveszi majd tőlem, de mertem feltételezni, hogy a nővérem nem olyan kegyetlen, hogy ezt is meglépje. Nem szeretnék negatívan csalódni benne, szóval igyekeztem a legszebb pillantásomat elővenni annak érdekében, hogy megkegyelmezzen nekem, beengedjen a szobámba, utána pedig arról kezdjünk el beszélni, hogy milyen napja volt.
A megjegyzését teljes mértékben figyelmen kívül hagytam azzal kapcsolatban, hogy én hogyan viselkedek, egyszerűen csak megvontam a vállam és vetettem a lányra egy durcás pillantást. Más volt a helyzet azzal, hogy ilyen galádul képes volt felszólítani a bocsánatkérésre.
- Majd álmodban! - finoman nyomtam meg a fejét a tenyeremmel, mivel már túl nagyok voltunk a verekedéshez. Talán kiskorunkban lehetett közöttünk valamiféle hajtépés, de nem gondolom, hogy nagyon komoly lett volna, szóval el is engedtem a témát. Mivel nem emlékszem rá, hogy mikor csinálhattam vele ilyet, akár úgy is vehetem, hogy nem történt meg, most pedig vállba veregethetem magam, amiért ilyen jó a problémamegoldó készségem… Nem.
- Az más! - hogy miben más, már én sem tudtam volna megmondani, de egy mondvacsinált indokot azért oda böktem a végére - Te könnyen beszélsz a dolgaidról, én nem.
Magam sem tudom miért alakult így a dolog, de olvastam arról tanulmányokat, hogy az ikrek között már az anyaméhben kialakul az, hogy melyikük lesz az introvertáltabb, és ki az, aki kifejezetten extrovertált géneket szed magára. Mondjuk szinte biztos voltam benne, hogy teljesen más vagyok, mint a legtöbb ember, aki ugyanabba az MBTI csoportba tartozik, mint én. Hittem benne, hogy változatosabbak vagyunk annál, hogy ilyen könnyen be lehessen minket sorolni.
- Pedig ez az okom! - magam sem tudtam, hogy pontosan meddig tudom rejtegetni a kapott  ruhadarabot és a történetet, amin ma mentem keresztül. Lényegében semmi esélyem nem lett volna, ha Isa elveszi tőlem a pulcsit, azt pedig már egy ideje éreztem, hogy nagyon fogytán van az időm. Le fogok bukni, és akkor nekem annyi, át kell esnem egy kellemetlen beszélgetésen. Soha nem voltam az a típusú ember, aki ezeket jól kezelte volna, éppen ezért, minden alkalommal a végtelenségig kerültem azokat az alkalmakat, amikor hasonlóba keveredtem.
- Az a szerencséd, hogy nem teszed - azt már nem tettem hozzá, hogy agyonütném, ha hazudozna nekem, mert valószínűleg csak még jobban nevetne rajtam. Ő sportol, emiatt sokkal jobbak a reflexei, mint nekem. Ha elkapja a karom, onnantól kezdve gyakorlatilag végem van és nem menekülök, szóval teljesen felesleges lett volna ilyesmikkel fenyegetni őt.
- Értékelem, hogy magadat is a hülyék közé sorolod, nem csak engem - ezúttal ott volt a szám sarkában egy halvány mosoly, miközben ledobtam magam a kanapéra és halkan felsóhajtottam. Nem is igazán tudtam, hogy mit kellene mondanom vagy csinálnom, egyáltalán mennyi ideig tudok tovább menekülni előle. Nem mondhatom azt, hogy majd a regényekből megtanulok pasizni, vagy esetleg ne vágynék arra, hogy a való életben is legyen valakim. Az már más kérdés volt, hogy mennyire éreztem magam késznek egy kapcsolatra és hány fiú közelített meg azért, mert én érdekeltem, nem pedig a nővérem.
- Mert ilyenekről nem szoktunk beszélni - nyilvánvalóan hallottam azt, hogy csalódottságot okoztam neki, és talán pont emiatt hajlottam egy kicsit afelé, hogy beadjam a derekam neki. Mit tehetnék? Nem akarom egész este a szomorú fejét nézni.
- Azt mondtad, hogy nem nevetsz ki! - ezen a ponton már nem volt bennem sajnálat, sokkal inkább hangzott dühösnek a hangom - Ha nem fejezed be, akkor nem mondom el!
Próbáltam a lehető legdühösebb pillantásommal ránézni és ezzel megfegyelmezni. Nem volt feltétlenül könnyű feladat, de hatásosnak tűnt. Amikor már láttam, hogy az én ízlésemnek elegendő erőfeszítést tett, akkor folytattam csak.
- Furcsa dolgokat csinált és mondott - kissé a távolba néztem, ami nagyjából beltérben annyit takart, hogy a szoba sarkába pillantottam - Igen, az övé. Azért adta oda, mert megáztam. Meghívtam egy sütire, miután megrúgott. Nem nézett ki rosszul, de nem tudom. Nem is ismerem.
Soha nem voltam annyira spontán, mint a nővérem, hogy gyakorlatilag bárhogy és bárhol kapcsolatokat tudjak szerezni. Pont emiatt is esett nehezemre kezelni azt, ahogy a srác talán… Udvarolni próbált nekem? Ez egyáltalán az volt?
- Minden anyáék hibája! - éreztem, ahogy ismét dühös lesz a hangom - Elmondom igen, de rendelünk valami csípőset? Mérges vagyok miattuk! Közben megbeszéljük.

outfit • 1 180



This song it's about you, baby
When I'm down, feel like I'm crying, when I can't even pretend to be okay, it's you, you worry about me, it's you, you make me laugh, no need to say, boy, what do you say?

Isabel Marquina imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Anabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
i'm not that innocent | Marquina twins O4pdLMe
i'm not that innocent | Marquina twins DepoCLS
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
I've lost my faith in this broken system
I'm not afraid, to tear it down and build it up again, it's not our fate, we could be the renegades, I'm here for you, are you here for me too? Let's start again we could be the renegades
★ családi állapot ★ :
i'm not that innocent | Marquina twins SEZlPDw
First few times that we hung out
But we fell in love somehow, first time that I met you, I didn't have a damn clue, that I love everything about you, now I can't think of life without you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
i'm not that innocent | Marquina twins WFQcH7g
★ foglalkozás ★ :
Diák, színésznő
★ play by ★ :
Kaylee Bryant
★ hozzászólások száma ★ :
81
★ :
i'm not that innocent | Marquina twins ODZDa4o
TémanyitásRe: i'm not that innocent | Marquina twins
i'm not that innocent | Marquina twins EmptyVas. Szept. 05 2021, 19:45

Anabel & Isabel
Azt hiszem ott, ahol több gyerek is van egy családban, a szülők akármilyen keményen próbálkoznak is azzal, hogy az utódaik mindent megosszanak velük, sosem fog ez igazán megvalósulni. Fura is lenne, ha mindent elmondanék a szüleimnek, mert úgy érzem igenis vannak olyan dolgok, amelyek csak rám, vagy épp a barátnőimre tartoznak. Még csak nem is feltétlenül arról van szó, hogy a húgomnak és nekem félnünk kellene attól, hogy szobafogságot vagy büntetést kapunk, ha esetleg olyasmit követünk el, ami nem volt nekünk megengedve. Sokkal inkább csak olyan emberekkel szeretnénk bizonyos dolgokat megbeszélni, akik hozzánk vannak közelebb korban - vagy épp pontosan ugyanabban a korba vannak. Így nekem is mindig könnyebb volt Anával megbeszélnem a magánéletem, vagy épp arra kényszeríteni, hogy elmondja mi van a sajátjával, hogy aztán én tanácsot tudjak neki adni. Egy három éves komolya kapcsolattal egészen felhatalmazva éreztem magamat erre. Meg persze arra is, hogy mindig biztosítsam arról, hogy ha valaki megbántja, akkor az illetőnek én is betöröm az orrát, nem csak apa.
Előbb mondjuk le kellett volna nyugodnunk legalább annyira, hogy a végén ne egymás orrát törjük be, de onnantól kezdve, hogy Ana be akart settenkedni a lakásba, lényegében elfelejtettem minden mást, amivel foglalkoztam, mert csak az kezdett foglalkoztatni, hogy mit titkol előlem a húgom. Ha nem tudok ugyanis róla, akkor nem fogok tudni neki segíteni, tehát pusztán az ő védelme érdekében teszem.
- Persze, valahogyan vissza kell adnom, hogy állandóan bántasz a szavaiddal, nem gondolod? Szerintem még fair is lenne. - Határozottan túlzás lenne azt állítani, hogy csak Ana szokott úgy dobálózni a szavakkal egy-egy veszekedés alkalmával, hogy közben megbántson engem. Én is elég heves típus voltam, ami sok gondot okozott már nekem, de úgy gondolom ez része a személyiségemnek, ami miatt olyan szenvedéllyel tudom élni az életet, tehát nem feltétlenül szeretnék változtatni ezen a tulajdonságomon.
- Én vagyok az erőszakos? Te csinálsz úgy, mint aki éppen betört valahová! - Úgy mutogatok felé, mintha csak bármit megmagyarázna a kinézete, ami... - Eláztál? Vagy mit csináltál a sminkeddel? - Abban egészen biztos voltam, hogy nem önkéntes maratonfutásba kezdett, mert velem ellentétben kevéssé vonzották őt a sportok, tehát ennek a veszélye nem fenyegetett. Épp ezért lett egy kicsivel még gyanúsabb az egész.
- Mert úgy viselkedsz - elnevetem magamat, miközben kimondom a szavakat. Általában én vagyok az, aki a hajnali órákban, a magassarkúival a kezében belopakodik, hogy aztán másnap teljesen más időponttal állhassak elő azzal kapcsolatban, hogy mikor értem haza egy buliból. Talán a húgom másképp nyilatkozna, számomra viszont nagyon is szórakoztató volt ez a helyzet. - Te gyanúsítasz azzal, hogy miattad vagyok itt, most megcáfoltam, szóval akár bocsánatot is kérhetsz tőlem. - Pár másodpercig várakozón néztem a lányt és követtem a mozgását a szemeimmel. Neki magának is tisztában kellett lennie azzal, hogy ha tényleg a fizikai vallatáshoz kell folyamodnom, akkor bizony én leszek az erősebb, már csak az évek óta tartó edzéseim miatt is.
- Most miért nem lehet elmondani? Te is ugyanezt szoktad csinálni, akkor többet én se osszak meg veled semmit? - Kipróbálni is felesleges lett volna ezt a fajta "büntetést", mert én magam is tudtam, hogy hamar csúfos kudarcot vallanék. Akarva akaratlanul is de vannak olyan dolgokat, amiket meg akarok majd osztani Anával, tehát felesleges lett volna mosolyszünetet tartani. - Ha ezt csinálod csak még kíváncsibb leszek.
- Csak egy okot mondj, hogy akkor miért nem mondhatod el. Az nem ér, hogy nem akarod és nincs hozzá kedved! - Fontos volt előre leszögezni a szabályokat, mert könnyű szerrel felelhette volna azt, amit korábban is. Az viszont nem vitt volna bennünket előre.
- Mintha olyan sokat hazudnék neked. - Sóhajtva ráztam meg a fejemet. Lehet, hogy korábban tényleg volt egy kis elszólásom, de sosem azért teszem, mert meg akarom vele bántani a húgom, vagy olyasmit titkolnék előle, ami egyébként fontos lehet. - Akkor már rég itt lennének, mert azt csináljuk, mint a hülyék... - Néhány pillanatig tök komoly pillantással nézek Anára, aztán elnevetem magamat. Ki fogok akadni, ha csak annyiról van szó, hogy mondjuk olyan színűre festette a körmeit, amilyen nekem is volt. Akkor nagy valószínűséggel engem is begyűjtöttek volna a mentők, mert őrültnek hisznek.
- Esküszöm, hogy nem foglak kinevetni! - Igazolásképp még a kezemet is felemeltem, habár előbb csak a levegőben kandikált a fejem mellett, aztán tettem a szívemre. - Miért olyan nehéz elmondani nekem? - Ezúttal ténylegesen keveredett valamennyi csalódottság a hangomba, amit igyekeztem elnyomni. Ha a húgomnak nincs igénye rá a jövőben, hogy megosszon velem dolgokat, akkor szimplán el kell fogadnom és nekem is a barátaimhoz fordulni a dilemmáimmal. Nincs ebben semmi extra...
A szavait hallgatva egyre inkább kikerekedtek a szemeim és össze kellett préselnem az ajkaimat, hogy egy mosoly se látszódjon az arcomon. - Megrúgtad? - Egészen halkan tettem fel ezt a kérdést, a hangomban azonban izgatottságot lehetett felfedezni. Nem sűrűn mondanak nekem ilyet, habár én beszélek, aki baseball ütővel ment neki egy baromnak... Más országokban azt hiszem ezt gyilkossági kísérletnek is minősítenék. - Miért csináltad? - Ezúttal viszont tényleg nem tudtam visszafogni a nevetést, ami halkan tört ki belőlem. Ahogyan közelebb léptem Anához, előbb a pulcsiért nyúltam, ami a földön hevert, aztán felpillantottam rá. - Ez az övé? Hogy nézett ki? Miért adta oda a pulcsiját, ha megrúgtad? - Mindent tudni akartam. Érezhettem volna úgy is magamat, mint egy pletykás öregasszony, helyette azonban csak még kíváncsibb lettem.
- Nem fogom elmondani nekik, nyugi. Te sem köptél be a múltkor hajnal négyes hazajövetelem miatt. Szóval... Hajlandó vagy elmondani? - Megemeltem a kezemben tartott pulcsit, de nem nyújtottam Ana felé, mert előbb hallani akartam a válaszát. - Ehetünk is közben, mert rendeltem.
910 | megvaagy i'm not that innocent | Marquina twins 4135191119 | outfit


You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·

Anabel Marquina imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
i'm not that innocent | Marquina twins Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
i'm not that innocent | Marquina twins Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
i'm not that innocent | Marquina twins 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
i'm not that innocent | Marquina twins 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
950
★ :
i'm not that innocent | Marquina twins 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
TémanyitásRe: i'm not that innocent | Marquina twins
i'm not that innocent | Marquina twins EmptySzomb. Jún. 26 2021, 13:14



Isabel & Anabel

Mind Isa, mind én határozott véleménnyel voltunk arról, hogy tovább kellene tanulnunk. Pontosan tudtam, hogy az egyetemi élet mivel jár. Az ember már sokkal szabadabb lesz még akkor is, ha a szüleivel élt korábban. Mivel ez a környezet minden bizonnyal befogadóbb lesz a giminél – jobb esetben egy felnőtt embernek már nem tartozik az elsődleges problémai közé az, hogy a népszerűségét bizonygassa, és lúzereket keressen, akiket terrorizálhat – ami miatt esetlegesen több partira fogunk járni majd a jövőben. Nem tudom mondjuk, hogy az a bizonyos számnövekedés mit fog jelenteni esetleg Isánál, valószínűleg beköltözne egy bárba… Tényleg fogalmam sincs. Én mindig úgy gondoltam magunkra, mint a könyvek és filmek tökéletes, klisés testvérpárja, de talán pont ez volt a szép az egészben. Ő volt az örökké mosolygó főszereplő, aki élte az életét, én pedig a sarokban megbújó, folyton morgolódó kistesó, aki a szarkasztikus megjegyzéseivel teszi próbára a környezetét. Úgy éreztem, hogy ez a kémia működött közöttünk, ennek pedig az oka a színtiszta szeretet volt. Tiszteltük egymást, erős kötelék volt közöttünk, ami miatt nem volt szükségünk arra, hogy a másikat a saját képünkre próbáljuk formálni.
Viszont a mai nap túlságosan is eseménydúsra sikerült, emiatt pedig határozottan nem akartam összefutni senkivel sem a családomból. Sosem voltam egy pasizós fajta, egyetlen olyan eset sem volt az életemben, amikor ténylegesen elmondhattam volna magamról azt, hogy valakit úgy igazán kedveltem. Voltak fiúk, akik tetszettek, de még mielőtt tényleg komolyabbra fordulhatott volna a dolog, elszúrták azzal, hogy olyat akartak rám kényszeríteni, amit én nem akartam. Vagy pedig, ha meg akartam állni, akkor ők inkább kerestek más lányokat. Ez a mai srác viszont más volt. Én magam is egészen összezavarodtam azzal kapcsolatban, ami történt. Még soha nem történt velem olyan, hogy valaki ennyire nyíltan közölte volna azt, hogy mennyire szép vagyok. Kínos lett volna erről beszélni még a tesómmal is. Éppen ezért is vert ki a frász, amiért itthon volt, ráadásul úgy bukkan fel random helyeken a hülye, fekete loboncával, mint a tévéből kimászó csaj. Innentől kezdve nem tudok rá úgy nézni többé, mint korábban… Ami azt jelenti, hogy hívhatom Samarának is, amíg el nem ver érte.
- Te, te… Mit fenyegetsz? Képes lennél meghúzni a hajam? – minden bizonnyal szórakoztató lenne utólag, ha azért hívnák ránk a rendőröket, mert nekiugrottunk egymásnak, de nem feltétlenül akarom próbára tenni egyikünk hajhagymáinak a tűrőképességét sem. Mivel én vagyok a gyengébb és a fiatalabb is, határozottan tartanom kellett attól, hogy a végén majd Isa jön ki győztesen a kis összeveszésünkből… Az pedig határozottan tragikus lenne. Tehát a saját testi épségem védelmében, most az egyszer csendben maradtam.
- Te vagy az, aki hazudik, aztán megfenyeget… Majd jól feljelentelek akkor családon belüli erőszak miatt! Akkor tényleg nem jössz az előadásomra! – mindketten tudtuk, hogy nem tenném meg, mivel mi ketten jellemzően tényleg csak a szócsatákig jutottunk el maximum. Ezt az egészet én persze nem bántam, akkor sem lettem volna hajlandó összeverekedni a lánnyal, ha tényleg rákényszerítettek volna. Szerintem ez lett volna az eset, amikor összefogunk, és inkább annak megyünk neki, aki ilyet kért tőlünk.
- Miért vádolsz rögtön azzal, hogy csináltam valamit? – tény és való, hogy nem voltam ártatlan, mivel megrúgtam egy fiút… Ezt elismerem. De akkor sem éreztem, hogy ilyen bánásmódban kellett volna részesítenie engem. Ő meg baseball ütővel csapott le egy másikat. Bár minden bizonnyal, ha tudná, hogy mi áll a dolog hátterében, akkor legalább tudna tanácsot adni. Mivel neki legalább valós tapasztalatai voltak a fiúkról. Én ezeket filmekből és könyvekből próbáltam megszerezni.
- Bánom is én, hogy mit akartál – megpróbáltam a nappali felé oldalazni, a kezemben tartott ruhadarabot pedig igyekeztem elrejteni a lehető legjobban. Már egyre kevésbé volt türelmem ehhez a beszélgetéshez, de tényleg nem akartam megkockáztatni azt, hogy majd ránk hívják a rendőröket. Még egy kicsit hittem abban, hogy Isabel talán leszállhat rólam… Ugyebár a remény hal meg utoljára.
- Az meg sem fordult a fejedben, hogy szimplán csak nem akarom? – ezen a ponton már kicsit felcsattantam, és éreztem, hogy az arcom is kipirul. Kínos lett volna beszélni erről az egész esetről főleg azért, mert teljesen más ruhákban jöttem haza, mint amikben reggel elindultam. Ha ez nem tűnt fel neki, az jelen helyzetben csak annyit jelentett, hogy még pizsiben reggeliztünk együtt, és megint ő vette birtokban előbb a fürdőszobát. Furcsa belegondolni, hogy mennyire képtelen voltam felidézni ezt az emléket, pedig alig tizennyolc óra telt el azóta, hogy egyáltalán megtörténtek a dolgok.
- Nem csináltam semmi törvénybeütközőt! Ezzel nem éred be? – már halkabban szóltam hozzá, mert reménykedtem benne, hogy megszán majd. Ennek az esélye elég kicsi volt, de ennek ellenére úgy éreztem, hogy próbálkozni talán szabad vele… Akkor bántam meg, amikor megint kinyitotta a száját, de a megjegyzését szimplán egy nagyon csúnya pillantással jutalmaztam. Ezek után éreztem azt, hogy tökéletes taktika váltás lenne az, ha letesztelném, hogy tényleg hazudott-e a szülőkkel kapcsolatban… Képes lenne azt hazudni, hogy hazudik?
- Jól van, na! – természetesen tartottam a korábbi hangerőt. A szomszédok biztos élvezik a műsort – Egyszer már hazudtál, honnan tudhatnám, hogy nem teszed meg megint?
Mivel nem volt túl fontos dologról szó, lényegében rendben volt a dolog. Soha nem hazudnánk egymásnak, ha komoly lenne, ezért bennem nem is volt harag… Ahogy benne sem lehetett, amiért leteszteltem őt. Azért csináljuk ezt, mert testvérek vagyunk, és jobban ismerjük a másikat bárkinél. Ezért sem volt kérdés az, hogy nem adtam könnyen a bőrömet, és talán megharapni is képes lettem volna, ha nem veszi le rólam a kezeit.
- Azért nem, mert kínos és ki fogsz nevetni! – ezt már határozottan és nagyon komolyan mondtam neki, pont ezért már nem is érdekelt, hogy meglátja-e nálam a sötét ruhadarabot, egy gombócba gyűrtem össze azt és úgy kezdtem el trappolni a szobám felé.
- Jaj, istenem! Olyan vagy, mint valami kihallgatótiszt! – ezen a ponton már dühösen vágtam földhöz a pulcsit, és ismét a normálisnál valamivel hangosabban jelentettem ki a következőt – Igen, csináltam valamit! Megrúgtam egy fiút! Most boldog vagy?
Ahogy kimondtam, szinte érezni véltem a feszültséget, de rögtön el is vörösödtem attól, hogy minden bizonnyal erről már tud a lakóépületben tartózkodó összes ember. Pont ezért is, inkább megköszörültem a torkomat, aztán már jóval halkabban jegyeztem meg a következőt: - Ne mondd el anyáéknak, oké?


outfit • 1 010



This song it's about you, baby
When I'm down, feel like I'm crying, when I can't even pretend to be okay, it's you, you worry about me, it's you, you make me laugh, no need to say, boy, what do you say?

Isabel Marquina imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Anabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
i'm not that innocent | Marquina twins O4pdLMe
i'm not that innocent | Marquina twins DepoCLS
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
I've lost my faith in this broken system
I'm not afraid, to tear it down and build it up again, it's not our fate, we could be the renegades, I'm here for you, are you here for me too? Let's start again we could be the renegades
★ családi állapot ★ :
i'm not that innocent | Marquina twins SEZlPDw
First few times that we hung out
But we fell in love somehow, first time that I met you, I didn't have a damn clue, that I love everything about you, now I can't think of life without you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
i'm not that innocent | Marquina twins WFQcH7g
★ foglalkozás ★ :
Diák, színésznő
★ play by ★ :
Kaylee Bryant
★ hozzászólások száma ★ :
81
★ :
i'm not that innocent | Marquina twins ODZDa4o
TémanyitásRe: i'm not that innocent | Marquina twins
i'm not that innocent | Marquina twins EmptyKedd Márc. 23 2021, 19:59

Anabel & Isabel
Nem feltétlenül tartom rossz dolognak azt, hogy Anát és engem más dolgok foglalkoztatnak. Lehet, hogy ez azt jelenti, hogy kevesebb időt töltünk együtt, hogy más baráti körünk lesz és különböző iskola utáni elfoglaltságokat választunk magunknak, egyúttal azonban azt is, hogy így tényleg azt csinálhatjuk, amit szeretünk. Nem vagyok arra kényszerítve, hogy azt szeressem, amit a húgom is és fordítva. Ez persze egyáltalán nem jelenti azt, hogy ne érdekelne mi van vele. Sőt, azt hiszem sok esetben túlságosan is érdekel, pont azért, mert testvérek vagyunk. Nem tartom Anát olyan embernek, aki ne lenne képes megvédeni magát, egyszerűen csak úgy vélem nekem bizonyos tekintetben több tapasztalatom van már, amit sokkal egyszerűbb a testvéremmel megosztanom, mint mondjuk a szüleinkkel.
Nem tudom annak az okát, hogy miért maradt ki Ana ilyen későig, vagy hogy miért úgy próbál meg közlekedni a lakásunkban, mintha feltett szándéka lenne azt kipakolni és később eladni a hasznosítható tárgyakat... Természetesen azt a részét sem értettem, hogy ha már épp velem találkozott össze, akkor miért csinált úgy, mintha legalábbis egy spicli lennék és a következő lépésem az lenne, hogy beköpöm a szüleinknek. Mindig elég szabadon neveltek bennünket ahhoz, hogy jól érezzük magukat, ugyanakkor eléggé szigorúak is voltak velünk, hogy ne hagyjuk magunkat elrontani.
- Hazudtam. Ne terelj légy szíves, mert meghúzom a hajad. - A tényt, hogy hazudtam neki, egészen tárgyilagosan közlöm, ezt követően azonban egyértelműen úgy viselkedem, mint akinek határozottan feljebb áll. Még az államat is megemelem és finoman megingatom a fejemet. Sok esetben volt rólam elmondható, hogy pusztán a szavaimmal fenyegetőzöm és nem fajul tettlegességig a dolog. Nem akartam bántani őt.
- Mondj még ilyeneket, és tudod ki megy el a következő előadásodra! Mert nem én... - Még mindig jobb fenyegetésnek tűnt ez, mintsem hogy azt mondjam neki, nem adok kölcsön valamit a gardróbomból, vagy a sminkes fiókomból. Egyik sem tűnt volna fel, ha a saját elhatározásom ellenére megtörténik, mert ruhából és sminktermékekből is szinte annyit birtoklok, hogy úszni tudnék benne. Talán ideje lenne egy újabb nagytakarítást tartani a szobámban, akkor pedig lényegében úgyis Anánál végeznék azok a dolgok, amik tetszenek neki. - Ha ennyire megijesztettelek, biztos nem szeretted volna inkább anyát vagy apát látni. Mit csináltál? - Ezúttal egészen kíváncsian teszem fel a kérdésemet. Talán ha szép szavakkal próbálom belőle kihúzni az infót, akkor sikerülni is fog.
- Honnan veszed, hogy miattad jöttem ki? Csak inni akartam - kérdőn pislogtam a húgomra, miközben a poharam fel intettem a kezemmel. Ugyanakkor abban igaza van, hogy ha már erre jártam, akár számon is kérhetem őt.
- Miért nem mondod el, hogy hol voltál és mi van nálad? Mit csináltál? - Újra felteszem a kérdést, miközben igyekszem becserkészni őt. Egészen arra emlékeztet engem a viselkedése, mint egy kis csapdába esett vad, aki annál inkább pánikba esik, minél inkább megközelíti a ragadozó. - Ha nem titkolózol, békén hagylak. - Ez esetben hajlandó lennék tartani a szavam. És a számat is, ha olyan dologról van szó, amit nem akar megosztani mással - rajtam kívül.
- Téged meg a mentők visznek majd kórházba, mert azt fogják hinni, hogy megháborodtál! - A Samara-s beszólása után úgy éreztem ez volt a megfelelő alkalom a visszavágásra. Egyáltalán nem úgy nézek ki, mint ahogyan ő állítja! Ezt pedig holnap, vagy a hét folyamán igazoltatni is fogom valakivel - jó esetben egy férfival.
- Anaa! - Ugyanúgy kiabálok vissza neki, mint ahogyan ő kezdte el. - Fejezd be, nincsenek is itthon! - Ez a része pedig történetesen igaz is volt. Ha tényleg ránk hívná valaki a rendőrséget, csak két veszekedő tinédzsert találna. - Megsüketülök! - Tényleg nem tudtam felfogni, pontosan mi miatt csap ekkora jelenetet, mindenesetre igyekeztem mögé kerülni, hogy az egyik kezemmel a csuklóit fogjam meg valahogyan - ami igazság szerint számomra is nehéz feladatnak bizonyult, mert lehet, hogy erősebb vagyok nála, de akkora kezem azért még nekem sincs, mint egy férfinak -, hogy a másik kezemmel befogjam a száját.
Mivel azonban ez a művelet még nekem is lehetetlennek tűnik, inkább elengedem őt, mielőtt orrba vágna, vagy történetesen máshol ütne meg a könyökével. Összevont szemöldökökkel pillantottam rá és igyekeztem mindent belesűríteni ebbe a pillantásba. - Miért nem mondod el, csak egyszerűen? Úgy csinálsz, mint akit most kaptak dílerkedésen! - Bosszúsan fújom ki a levegőt, miközben megigazítom a vállamról lecsúszott pulcsit. Mit csináljak, ha szép szóval és erőszakkal sem húzom ki belőle, hogy mit művelt?
- Követni foglak mindenhová, úgyhogy nincs esélyed. Inkább mondd el. - Olyan ez, mint egy kisgyereknél, akit emlékeztetnek arra, hogy szülinapja lesz és ajándékokat fog kapni. Minél kevésbé akarják elmondani neki, annál inkább tudni akarja mi az ajándék. Engem pedig az érdekel, pontosan mit rejteget a kezében a húgom.
756 | megvaagy i'm not that innocent | Marquina twins 4135191119 | outfit


You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·

Anabel Marquina imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
i'm not that innocent | Marquina twins Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
i'm not that innocent | Marquina twins Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
i'm not that innocent | Marquina twins 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
i'm not that innocent | Marquina twins 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
950
★ :
i'm not that innocent | Marquina twins 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
TémanyitásRe: i'm not that innocent | Marquina twins
i'm not that innocent | Marquina twins EmptySzomb. Feb. 13 2021, 12:42



Isabel & Anabel

A magam részéről határozottan állíthatom azt, hogy bár nem jelentett gondot az, hogy szóba álljak a fiúkkal, ennek ellenére sem maradtam még ki egyel sem. Éppen ezért is viselkedtem úgy, mint aki valami bűnt követett el, holott semmi ilyen nem történt… Még csak nem is szándékosan találkoztam valakivel, aki egyszerre volt nekem fura és szimpatikus is. Ez csak így megtörtént és minden anyáék hibája volt. Ha eljöttek volna értem, akkor most nem kellene úgy lopakodnom a fiú sáljában és sapkájában befelé a házba, mintha a rendőrségről szabadultam volna el. Semmi rosszat nem tettem, de túlságosan félénknek éreztem magam ahhoz, hogy csak úgy a szüleim, vagy Isabel orra alá dörgöljem az ázott kutya kinézetemet, néhány olyan cuccal megspékelne, ami határozottan nem az enyém volt… De hasonlókat sem tartanék magamnál soha. Én sokkal jobban szerettem a beanie-knél mondjuk az elegáns svájci sapkákat, illetve sálakból is hatalmasokat, kevésbé sötéteket, és minden esetben nagy kockás darabokat szedtem össze. Tehát lényegében minden bizonyíték rajtam volt, amiket mondjuk talán… El kellett volna raknom a táskámba? Bár az is tény, hogy akkor mindenem nagyon vizessé válna, azt pedig tényleg nem szeretném.
Tudtam, hogy anyáékat nem feltétlenül fogja zavarni az, hogy kimaradtam. Biztosan találnak majd rá egy logikus magyarázatot főleg úgy, hogy várnom is kellett az esőben… Szerintem azt gondolhatták, hogy későn volt buszom. Emiatt nem is aggódtam, hiszen elég hamar be tudtam volna lógni a szobámba akkor, ha csak ők vannak itthon. Nyilván az lenne az ideális, ha nem lenne senki, de rákérdezni nem mertem, mert talán azzal csak még gyanúsabbá tettem volna a helyzetet. Jelen esetben a keményebb diónak a nővérem számított, akinél amúgy sem lehetett tudni, hogy mikor hol van… Emiatt pedig nagyon boldog lettem volna, ha pont most találják ki a barátnőivel azt, hogy van valami kihagyhatatlan buli, amiben természetesen részt kell venniük. Hamar rá kellett jönnöm arra, hogy nincs ekkora szerencsém, ugyanis alig tudtam bemerészkedni a házba, a lány már szellemként meg is jelent előttem. Az egész pedig csak még ijesztőbbé vált a hosszú, sötét hajától, ami az arcába lógott.
- Miért csapkodod a hűtőajtót? Becsukódik az akkor is, ha szépen csinálod – témaelterelésnek béna, de ettől függetlenül valamit mondanom kellett… Meg leginkább valamibe bele kellett kötnöm azzal kapcsolatban, amit ő mondott. Mindenesetre azt határozottan tudtam, hogy innentől kezdve aláírhatom a halálos ítéletemet, mert ő akkor is meg fogja tudni azt, hogy hol voltam ennyi ideig, ha elevenen kell érte megnyúznia.
- Egyébként hidd el, hogy nem kellemes egy Samara-imposztort látni a sarokban! – ha ő már lesüketezett, akkor én is tehetek megjegyzéseket rá, nem? Mondjuk tény és való, hogy Isa egy igen szép verziója lenne annak a rémségnek, de ténylegesen a haját láttam belőle amikor jöttem és semmi mást… Nem mintha ne lett volna ijesztő maga a tény is, hogy most ki kell pakolnom minden információval neki.
- Semmi! – úgy szorítottam rá a portékámra, mintha legalábbis attól tartanék, hogy a következő pillanatban el fogja tőlem venni. Pedig csak feltett egy egyszerű és logikus kérdést – És ki gyanúsítgat téged? Én csak következtetéseket szoktam levonni!
Pont most mondjuk egyáltalán nem szerettem volna vele veszekedni, ezért is kezdtem el oldalazni a szobám felé. Meg kell lógnom előle, mielőtt tényleg elkap és ki tudja mire lenne képes… Csak reménykedni tudtam abban, hogy elég gyors és ügyes leszek, holnap reggelre pedig elfelejti ezt az egészet… Egy ideális világban ez így történne meg.
- Miért viselkedsz így, Isabel? – igyekeztem minden alkalommal úgy fordulni, hogy véletlenül se láthassa, hogy mi az, amit rejtegetek előle. Pontosan tudtam, hogy ez az egyetlen esélyem arra, hogy legalább késleltessem a saját halálomat. Most már teljesen felesleges lenne letagadni azt, hogy nem rejtegetek semmit… De azt meg még sem volt szívem kimondani, hogy éppen azért titkolózom, mert nem akarom őt beavatni abba, ami történt. Szimplán csak zavarba hoz a tény, hogy ezt valahogyan meg kell majd tennem.
- Sikítani fogok, ha nem fejezed be! – vérben foroghattak a szemeim, ahogyan kimondtam ezeket a szavakat – És kihívják ránk a rendőröket. Úgy fogok ordítani, hogy elvisznek majd téged!
Minden bizonnyal ezzel sem ijesztettem meg eléggé, ahhoz pedig tényleg gyenge voltam, hogy most támadni kezdjek. Ő sokkal erősebb nálam, és ezt tudta… Ezért tartottam alattomosnak a történteket. Nekem az egyetlen fegyverem a hangom volt, tehát annyit tehettem, hogy torkom szakadtából ordítani kezdtem:
- Anya! Apa! – legalább a két szót ki tudtam nyögni, még ha némi fáziskéséssel is sikerült – Isabel nem hagy békén!


outfit • 722

[/center]


This song it's about you, baby
When I'm down, feel like I'm crying, when I can't even pretend to be okay, it's you, you worry about me, it's you, you make me laugh, no need to say, boy, what do you say?

Isabel Marquina imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Anabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
i'm not that innocent | Marquina twins O4pdLMe
i'm not that innocent | Marquina twins DepoCLS
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
I've lost my faith in this broken system
I'm not afraid, to tear it down and build it up again, it's not our fate, we could be the renegades, I'm here for you, are you here for me too? Let's start again we could be the renegades
★ családi állapot ★ :
i'm not that innocent | Marquina twins SEZlPDw
First few times that we hung out
But we fell in love somehow, first time that I met you, I didn't have a damn clue, that I love everything about you, now I can't think of life without you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
i'm not that innocent | Marquina twins WFQcH7g
★ foglalkozás ★ :
Diák, színésznő
★ play by ★ :
Kaylee Bryant
★ hozzászólások száma ★ :
81
★ :
i'm not that innocent | Marquina twins ODZDa4o
TémanyitásRe: i'm not that innocent | Marquina twins
i'm not that innocent | Marquina twins EmptyPént. Nov. 13 2020, 23:17

Anabel & Isabel
Köztudott tény, hogy Ana és közöttem mennyi különbség van és hogy sok esetben nagyon más dolgok érdekelnek bennünket. Míg én kedvelem a sportokat és kifejezetten örülök is annak, hogy a szívemnek legkedvesebbet még versenyszerűen is űzhetem, addig a húgomnak általában elég az, amit egy-egy tesi óra alkalmával kap mozgás formájában. Én szívesen részesítem előnyben a sötét színeket öltözködés szempontjából és azokat a darabokat, amelyek nem kifejezetten tesznek lányossá, inkább kifinomultan, vagy már-már szexi módon nőiessé. Nem véletlenül van például rengeteg fekete darab a gardróbomban, Anával ellentétben, akinek sokkal inkább az aranyos szoknyácskák és blúzok illenek a stílusához, meg a pasztell színek. Ha az éjszakákba nyúló távolmaradási szokásokat vennénk figyelembe, az arány nagy valószínűséggel szintén velem billenne át a többség felé, nem pedig a testvérem felé. Mindezzel persze nem gondolom, hogy bármit is kezdeni kellene, mivel csak mert testvérek vagyunk, még nem jelenti azt, hogy jól ki is kell jönnünk, száz százalékig egyet kell értenünk mindenben és ugyanazokat a dolgokat kell szeretnünk, illetve elutasítanunk. A változatosság gyönyörködtet, mi pedig remek példái vagyunk ennek.
A probléma talán ott kezdődik, amikor épp a korábban felsorolt különbségekből adódóan, vagy szimplán csak mert valami az életünk során így alakította a helyzetet, a szüleink is elkezdenek közöttünk különbséget tenni és annak ellenére is mondhatni kedvencet választanak, hogy azt egyik szülőnek sem lenne szabad megtennie. Ana színházi elfoglaltságai legalább olyan fontosak, mint az én sportkarrierem, vagy a tény, hogy tökéletes alanya vagyok annak, hogy apa örökségét tovább vihessem, amikor elérkezettnek látja az időt arra, hogy engem is bevonjon azokba a projektekbe és elképzelésekbe, amelyekkel fenntartja azt az életmódot, amiről gyakorlatilag sosem volt képes lemondani: a sikeres, köztudatban lévő sportolóét. Mondhatnánk, hogy teljesen rendben van a tény, hogy az egyik szülő valami oknál fogva jobban húz az egyik gyerekhez, a másik szülő pedig a másikhoz. Én a sport miatt nagyon is kapcsolódom apához, anya és Ana viszont remek kapcsolódási ponton osztoznak, ha csak mindkettőjük nőies stílusára gondolunk.
Azt viszont már én magam is kifejezetten felháborítónak tartom, hogy olyannyira magunkra hagynak bennünket tinédzser létünkre, hogy még azt sem tudták nekem pontosan megmondani miért van az, hogy amikor apa meg én hazaértünk arról a barátságos teniszmeccsről, amit egy egyébként befektető barátjával és annak a fiával játszottunk, miért nincs még itthon Ana. Velük ellentétben pedig az én fantáziámat kifejezetten izgatta, hogy milyen oka van a húgomnak arra, hogy kimarad. Mivel anyával és apával ellentétben én nem intéztem el annyival, hogy legyintek rá, aztán élem az életem, talán nem is teljesen véletlenül volt az, hogy sikerült a frászt hoznom a húgomra, amikor végre hazatolta a hátsóját - és ha nem lett volna az egész önmagában gyanús, még megpróbált belopózni is.
- Ana. - Közlésem tárgyilagos, közben pedig a számhoz emelem a narancslével teli poharat, amibe szívószálat is nyomtam - kifejezetten a nem eldobható, fém fajtából, amiből majdnem minden színből rendelkezem egyel - és kortyolok néhányat a gyümölcsléből, amíg a testvéremet figyelem és szemrevételezem a megjelenését. - Én egyáltalán nem bujkáltam, nem az én bajom, hogy nem jó a füled és nem vettél észre. Még a hűtőt is becsaptam. - Ami egyébként teljes mértékben hazugság volt, én viszont rezzenéstelen arccal voltam képes ezt a húgom arcába hazudni, mivel mindketten tudjuk, hogy épp eléggé volt a gondolataiba merülve ahhoz, hogy ne figyeljen olyan apró részletekre, mint hogy milyen hangok jöhetnek a konyhából. - Amúgy is Te teszel tönkre, mert állandóan gyanúsítgatsz, amikor semmi rosszat nem csináltam. Mi az nálad? - Kérdőn vonom fel a szemöldököm, s rögtön halvány, de annál ördögibb mosoly jelenik meg az arcomon, amikor feltűnik a reakciója és az, hogy a háta mögé dugja a kezeit.
- Nem félek a bosszúdtól, amúgy sem tudnál bántani, ismerd be. - Jókedvűen közlöm vele a feltételezésem, majd gondolkodás nélkül követem, igyekezvén úgy fordulni, hogy ki tudjam venni mit dugdos előlem. Mivel azonban határozottan nem nyomja az orrom alá a kezében szorongatott sötét dolgokat - amelyeket nagy valószínűséggel kiegészítőknek tippelnék abból a néhány másodpercből, amíg láttam őket... Lényegében amint megszabadulok a poharamtól, amit lerakok az egyik fal mellett álló asztalra, amit jobb híján csak dekoráció miatt tartunk, egyszerűen a húgom felé veszem az irányt és ha kell, megküzdök vele azért, hogy megtudjam mi van nála. - Hé, figyelj csak, vedd elő a kezeid, mutasd meg mit rejtegetsz! - Átkarolom őt és a háta mögött igyekszem kotorászni legalább annyira, hogy a kezeit megfogva szét tudjam választani őket és előre húzzam azokat. - Ana! Ne akard, hogy lefogjalak!
727 | megvaagy i'm not that innocent | Marquina twins 4135191119 | outfit


You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·

Anabel Marquina imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
i'm not that innocent | Marquina twins Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
i'm not that innocent | Marquina twins Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
i'm not that innocent | Marquina twins 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
i'm not that innocent | Marquina twins 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
950
★ :
i'm not that innocent | Marquina twins 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
Témanyitási'm not that innocent | Marquina twins
i'm not that innocent | Marquina twins EmptyVas. Okt. 11 2020, 01:04


Isabel & Anabel

A sráccal való sütizés után szerencsére sikerült valamennyire megszárítkóznom, de így is teljes mértékben tisztában voltam azzal, hogy a ruháim távolról sem nevezhetőek tökéletes állapotúnak. A szoknyám enyhén nedves volt, a sálamtól instant torokgyulladást kaptam volna, így nem nagyon maradt választásom. Megköszöntem a fiúnak, hogy velem töltötte az időmet, aztán visszalopakodtam a színházba, hogy legalább a váltásruhámat magamhoz vehessem. Csak ekkor tűnt fel az, hogy nálam maradt a sálja és a sapkája is, amiket határozottan nem akartam a továbbiakban viselni... Valahogy irtóztam azoktól a ruhadaraboktól a hétköznapokban, amik nem voltak túl kifinomultak az ízlésemhez... Talán itt mutatkozik meg az elit mivoltom. Ugyanakkor pedig képes voltam hálát adni az égnek, hogy csak ennyire lettem aranyásó az életben.
Szerencsémre szolgált az, hogy a színházba határozottan szükségem volt olyan ruhadarabokat vinni, amikben kényelmesen tudtam próbálni. Már voltak gyakorlati képzéseink, ilyenkor pedig sokszor próbálkoztunk olyan feladatokkal – gondolok itt mondjuk például a táncra – amihez az én szoknyáim hát... Nem lettek volna megfelelőek. Határozottan kellemetlen helyzetbe kerültem volna, ha azokat hordom az ilyen alkalmakkor. Meg hát szerencsémre a felsőim sem bizonyultak mindig a legkényelmesebbeknek, így a teljes öltözékemet le tudtam cserélni. Az elmosódott festéket lemostam az arcomról, a még mindig nedves tincseimet pedig egy kontyba fogtam össze a fejem tetején. Nem  volt feltűnő a képem pufisága sem, bár alapvetően húsosabb arccal bírok, mint Isabel... Anyáék mindig azt mondták nekem, hogy hiába vagyok vékony, ezt babahájnak hívják, és nem fogom könnyen levetkőzni... Felettébb boldoggá tett a dolog. Mindenesetre valamennyire igyekeztem ezek ellenére is egy kicsit összeszedettebb lenni. Egy ideig gyakoroltam a tükör előtti mosolygást, aztán inkább már hívtam magamnak egy taxit. Jobb lesz nekem, ha kényelmesen hazaérek és nem fogok zötykölődni az úton.
Még mindig a kezemben szorongattam a vizes sapkát és sálat, amikor óvatosan belopakodtam az ajtón. Magam sem tudtam, hogy miért kommandózom ennyire, hiszen semmi rosszat nem tettem. Az, hogy teljesen eláztam, lényegében anyáék hibája volt, lelkiekben pedig már erőt is gyűjtöttem az iszonyatos hisztihez, amit lenyomni készültem nekik. Elvégre, ha beteg leszek az mind miattuk történik majd. Az a minimum, ha legalább szenvednek és elviselik. Halkan bújtam ki a csizmáimból, és elkezdtem lopakodni a lépcső felé, azonban lényegében majdnem összepisiltem magam, amikor megpillantottam a nővéremet... Aki egyenesen engem nézett. Meg kellett kapaszkodnom az előszobánkban elhelyezett bútorban, hogy ne kössek ki a földön, széttárt lábakkal.
- Isabel! – dühösen sziszegtem a nővérem nevét, majd amint visszanyertem az egyensúlyomat, ki is egyenesedtem. Nem sok hiányzott ahhoz, hogy felsikítsak miatta és tíz másodperccel később is remegtem az élmény miatt – Miért kell úgy létezni ebben a házban, mintha egy szellem lennél? És miért lett az új hobbid az, hogy tönkreteszel engem?
Dühösen hadonásztam felé a kezemben tartott, sötét kiegészítőkkel, de egy pillanattal később kapcsoltam is, és inkább a hátam mögé rejtettem őket... Ha eddig nem keltettem volna túl nagy feltűnést, akkor nesze neked, most aztán sikerült.
- Többet ne merj ilyet csinálni, jó? – motyogtam végül az orrom alatt, majd a nappali felé kezdtem indulni, természetesen nagyon oldalazva – Mert akkor meg fogom bosszulni, azt pedig tutira nem szeretnéd.

outfit • 498


This song it's about you, baby
When I'm down, feel like I'm crying, when I can't even pretend to be okay, it's you, you worry about me, it's you, you make me laugh, no need to say, boy, what do you say?

Isabel Marquina imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Anabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
i'm not that innocent | Marquina twins O4pdLMe
i'm not that innocent | Marquina twins DepoCLS
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
I've lost my faith in this broken system
I'm not afraid, to tear it down and build it up again, it's not our fate, we could be the renegades, I'm here for you, are you here for me too? Let's start again we could be the renegades
★ családi állapot ★ :
i'm not that innocent | Marquina twins SEZlPDw
First few times that we hung out
But we fell in love somehow, first time that I met you, I didn't have a damn clue, that I love everything about you, now I can't think of life without you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
i'm not that innocent | Marquina twins WFQcH7g
★ foglalkozás ★ :
Diák, színésznő
★ play by ★ :
Kaylee Bryant
★ hozzászólások száma ★ :
81
★ :
i'm not that innocent | Marquina twins ODZDa4o
TémanyitásRe: i'm not that innocent | Marquina twins
i'm not that innocent | Marquina twins Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
i'm not that innocent | Marquina twins
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» The innocent one.~
» innocent flower
» Isabel Marquina
» Anabel Marquina
» Twins drama

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Egy kis plusz :: Real Time játékok-
Ugrás: