New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 136 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 0 rejtett és 124 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 6:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Maxwell O'Connor
tollából
Ma 9:57 am-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 9:23 am-kor
Harry Porterfield
tollából
Ma 8:47 am-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 8:45 am-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 8:39 am-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 8:25 am-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 8:19 am-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 7:46 am-kor
Zaide Moran
tollából
Ma 7:46 am-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Twins drama
TémanyitásTwins drama
Twins drama EmptySzer. Dec. 27, 2023 7:11 pm
Kaiden Frewen
Szabad Stoppolt Foglalt

Play by
Max Irons
Születési hely
Nevada
Kor
26
Lakhely
Manhattan
Szexuális beállítottság
Hetero
Családi állapot
Egyedülálló
Csoport
Hivatal
Történetünk
Történetünk ott kezdődött, hogy már huszonhat éve egymás mellett élünk. Mármint szó szerint, hiszen még mielőtt megtapasztaltuk a szabadság ízét, megtanultuk, hogy milyen kishelyen, együtt szoroskodni. Megosztani mindent. Ikrek vagyunk, nyolc hónapig voltunk összezárva anyánk pocakjába. Bár már akkor elvolt könyvelve, hogy híres-neves ügyvéd leszel. Ha lehetséges lett volna, akkor lemerem fogadni, hogy abban a két percben, amivel megelőztél és megízlelted a szabadság ízét, meg is koronáztak volna. Apánk mindenképp. Senki nem számított rá, hogy születésed után kettő perccel követlek téged. Igen, azóta a nyomodban vagyok.
De, mint mindig, az élet fricskát nyújtva elvette azt, aki képes volt elrángatni tőled. Anna volt a legjobb barátnőm, mint később kiderült a te barátnőd. Bár a ti kapcsolatotok intimebb viszonyba fordult. Féltetek elmondani. Meg is értem. Megfogadtuk, hogy nem fogjuk összeszűrni a levet a másik baráti társaságából senkivel. Te pedig elárultál. Most pedig nem vagyok kíváncsi rád.
Tudod, hogy nem csak Anna halála okozta a bukásomat és apánk kitagadását. Hanem az is, hogy önfejűen ágyba csábítottad azt az embert, akiben legjobban megbíztam.
Mivel eddig együtt dolgoztunk, most egyedül kell vinned a családi vállalkozást, elég ügyesen manőverezel. Hiszen erre teremtettek. De meddig fogod bírni a nyomást? Én vagyok a másik feled, te pedig az enyém. A hiányodat alkohollal és drogokkal nyomom el. Te? Kíváncsi lennék, hogyan telnek a mindennapjaid? Érzed a fájdalmam? Mert én érzem az ürességed. Senkinek nem mondtuk meg, hogy kapocs nem szakadt meg, hiszen egyek vagyunk, meg van az titkos ikerkapcsolat, hogy érezzük egymást. Remélem sokat nem vagy elbódítva. Mert nem szeretném ha a te koronád is a porba hullana.

Végül, igazi testvér kapcsolatot szeretnék kihozni belőle, mélységekből a magasságig vinni. Összekovácsolni újra a testvéreket, dráma, szeretet, intrika. Mentsük meg egymást!

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Twins drama
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» 4+2 roommate drama
» i'm not that innocent | Marquina twins
» I was king - Chae twins
» Erik&&Sarah-Beautiful drama
» I'm addicted to your drama • Sarah&Madelaine

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: