New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 113 felhasználó van itt :: 17 regisztrált, 0 rejtett és 96 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 18:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Declan McLennan
tollából
Ma 08:30-kor
Declan McLennan
tollából
Ma 08:30-kor
Maxim Wood
tollából
Ma 08:16-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 08:14-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 08:11-kor
Luana Machado
tollából
Ma 07:51-kor
Valeria Callegari
tollából
Ma 07:49-kor
Abraham C. Hyde
tollából
Ma 07:44-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 07:37-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Keith Hill
TémanyitásKeith Hill
Keith Hill EmptySzomb. Júl. 01 2017, 00:47

Keith Hill

Néha az ember nem tehet mást: egyszerűen elveszi, ami kell neki.


Karakter típusa: Saját
Teljes név: Keith Hill
Becenevek: Főnök, suttyó
Születési hely, idő: 1992. 08.15, Manhattan
Kor: 24
Lakhely: Queens
Szexuális beállítottság: Hetero
Családi állapot: Egyéjszakás
Csoport: Munkások
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem: Sosem fejeztem be.
Ha dolgozik//Munkabeosztás: Változó. Egyszer itt, egyszer ott.
Ha dolgozik// Munkahely: Queens környéke.
Hobbi: Úszás, olvasás, sport
Kívülről helyes arc, kidolgozott testalkat, barna szemek, néha csibészes, ámbár sunyi vigyor, melyeket előszeretettel vet be a női nem képviselőinél, mint saját titkos fegyverét. Belülről egy viharvert srác, megannyi gonddal a nyakába szakadva, azonban ezek a magánélete részét képezik, és senkivel nem osztja meg szívesen őket. Bizalma az emberek felé eléggé szegényes. Úgy tartja, az ember még a saját tükörképében sem bízhat igazán. Rengetegszer esett áldozatul kihasználásnak, ezért a legjobb védekezés a támadás módszert vallja, így ő sem értékelte igazán a körülötte élőket. Mások szerint olykor önfejű, emiatt pedig elviselhetetlen. Erős narcisztikus hajlamokkal rendelkező úriember, és néhai hátvéd. Az iskola koronázatlan szépfiúja, és ügyeletes szemétládája. Hűséges barát, és hűtlen szerető. Nem volt tartós kapcsolata, habár ideje sincsen rá. Egyszer táplált csak valaki iránt szerelemhez hasonló érzéseket, de azok könnyedén mélyre kerültek, mihelyst szülővárosát elhagyta. Csupán néhány baráttal rendelkezik, akiket a bizalmukba fogadott még gimnáziumi éveik alatt, értük azonban a tűzbe is menne, ha arra kerülne sor. Csapongó, megbízhatatlan, és rendkívül makacs. Amit a fejébe vesz, arról semmi pénzért nem tenne le. Kitűnő tanuló, de az iskola soha nem izgatta eléggé, a bulik azonban annál inkább. Gyógyírnak véli az italt arra a mocsokra felírva, mely az életét körbeöleli. Hivatásos önpusztító, és saját boldogságát öntudatlanul szabotáló srác. Szorgos, és jó munkaerő, azonban dühkitörésekkel küzd. Pszichés epizódjai olykor megkeserítik életét, azonban igyekszik minél több elfoglaltságot találni, amellyel háttérbe szoríthatja szervezetének kellemetlen reakcióit. A családjával évekkel ezelőtt megszakította a kapcsolatot, csupán töredék információkat tud róluk. Önállóságát mindennél jobban nagyra becsüli, habár az élete merőben távol áll a könnyű hétköznapoktól. Szabadidejét Stephen King könyvek olvasásával tölti, vagy úszással a helyi sportcsarnok medencéjét kihasználva. Nem sok dolog élteti, de a megszokott rutinjai mindenképp, amelyekről soha nem mondana le.


Az élet olyan, mint egy keskeny palló egy feneketlen szakadék felett, egy palló, amelyen bekötött szemmel kell átjutnunk. Ez önmagában rossz, de nem a legrosszabb. Néha meg is lökhetnek.

Huszonegyedik életévemet töltöttem be, amikor Queensbe kerültem teljesen egyedül. Timothy haverom szülei befogadtak arra az időre, amíg nem állok talpra önállóságom első lépcsőfoka után, de már akkor láttam rajtuk, hogy defektes személyiségem nem fogja őket igazán lenyűgözni. Akkoriban újságkihordóként dolgoztam az egyik öreg fószer megbízására, és a kapott összeg egy részét mindig félretettem egy biztos helyre, míg a másikat a saját magam szórakoztatására költöttem. Timothyval együtt vágtunk bele az éjszakába, sokszor az ablaka melletti létrán kiszökve a lakásból. Természetesen mire reggel a szülei megnézték egyetlen csemetéjüket, mi már rég az ágyunk kényelmébe durmoltunk, hogy még nyomát se adjuk éjszakai kiruccanásunknak. Elég volt másnap érezni a fájdalmas következményt, és úgy tenni, mintha nem is igazán létezne. Miranda és Martin végtelenül türelmesek voltak velem, habár feszélyezte őket az ottlétem. Nem tartották helyesnek a tetteimet, és felelőtlen akciónak vélték minden egyes próbálkozásomat. Talán emiatt nem hagytam abba az egészet, és dobtam be a törölközőt, amikor a fülembe suttogták, hogy tévedésben élek, és a való világ csak addig kecsegtető, amíg az embert nem vetik a cápák elé. Minél többen ellenezték elképzeléseimet, engem annál jobban ösztönöztek.
Közeledett a huszonkettedik születésnapom, a pénzem pedig szépen gyarapodott a kis szekrényem mögötti tasakban. Egy ideig úgy éreztem, az életem sínen van, én pedig megállíthatatlanul haladok a céljaim elérése felé. Tim egy kis bulit rendezett a lakásukban szülinapom tiszteletére, amíg a szülei Brooklynba voltak egy rendezvényen. Meg kellett vallani, a haverom kitett magáért. Rengeteg jó csaj, pár ismerős arc a környékről, és italok hada szórakoztatott egész éjszaka. Tudtuk, hogy minden perc kockázatos, de csak akkor ütött be igazán a valóság, amikor másnap Martin éktelen haragra nem gerjedt a pusztítás miatt, amit magunk után hagytunk. Nem bántam meg egyetlen percét sem, egészen addig, amíg következő nap hazaérve a melóból a megtakarított pénzem hűlt helyét találtam csak. Ekkor kezdődött az első mélypont, a dühkitörésem első lépcsőfoka, amikor is a haverom lakásán töltöttem ki dühömet. Mondanom sem kell, Martin még aznap délután szélnek eresztett a cuccaimmal együtt. Két nap az állomáson töltve semmi volt ahhoz képest, amely érzés belülről marcangolt a pénzem hiánya miatt. Kezdhettem mindent elölről, és habár a munkám még megvolt, többet haladtam visszafelé, mint előre. A fejemben létezett kép semmivé foszlott, a terveim ezen túl kilátástalannak tűntek. A harmadik napom volt az állomáson, amikor csatlakozott hozzám az öreg, aki munkát kínált nekem még idejövetelemkor. Felajánlotta, hogy lakhatok nála, de példamutató viselkedést kell statuálnom. Abban a percben a csillagokat is leígértem volna a papának, ha ezt azt jelenti, hogy kényelmes matracon feküdhetek, tetővel a fejem felett. Ez így ment hetekig. Én a legjobb gyerek voltam, melyet a világ hordott a hátán, Jeffrey pedig biztosított arról, hogy minden nap ételhez, és szálláshoz jussak. Egyre többet tudtam félretenni, hiszen kivontam a költségeimből önmagam szórakoztatását. Hajnalig tartó bulik helyett a reggeli futást választottam, vagy a környék kutyáinak a sétáltatását pár plusz pénzért. Mire beköszöntött a nyár, már elég pénzem volt ahhoz, hogy egy olcsó környéken nézelődhessek saját lakás után. Napokkal később találtam is egy a célnak megfelelő lakásrészt, amit még aznap kifizettem. Ugyan jelentősen megcsappant a félretett pénzem összege, de már nem Jeffreyn, és a megspórolt pénzén élősködtem, habár az újságkihordást továbbra sem adtam fel. Eljutottam arra a pontra, amikor több apró munkát vállaltam el, ami az időmbe belefért. Beosztottam a napjaimat, és ezen az ütem szerint éltem tovább. Néha újságot hordtam ki, de akadt olyan is, amikor kutyát sétáltattam vagy éppen medencét takarítottam a gazdagabb környék elvált asszonyainál egy kis plusz szolgáltatásért cserébe. A pénz, az pénz volt számomra, mindegy honnan folyt be. Nem kérdezősködtem, csak elvégeztem a munkámat, hogy a nap végén a saját magamnak megengedett luxusban élhessek. Rohamosan közeledett a 24. szülinapom, és már két plusz állást is tudhattam a magaménak. A nap egyik részében egy autószerelő műhelyben dolgoztam, majd a másik felében késő estig pizzát hordtam ki a céghez tartozó bicikli segítségével. Lelkileg megtépázott voltam, fizikailag pedig kimerült minden egyes nap, és a lelkesedésem is lassan megcsappant, míg nem egy nap érdekes cikkre bukkantam a szüleimről. Tudtam, hogy pénzes családból származtam, azonban soha nem éreztem, hogy közéjük tartoznék. Valami hiányzott, valami kis darab, mely nélkül a kirakós soha nem lett volna egész. Nem hagyott nyugodni a gondolat, így az egyik szabad estémet azzal töltöttem, hogy felkutattam az összes olyan újságcikket, melyben az állítólagos családom szerepelt. Az én nevem soha nem került említésre, habár ez a szegényes kapcsolatunk után nem is volt olyan meglepő, mégis éreztem, hogy valami nem stimmel. Gyanúm kiderítésére viszont csak úgy kerülhetett sor, ha újra az életük részévé válok, ezért egy nap úgy döntöttem, ismét felveszem velük a kapcsolatot. Mivel pénzszűkében voltam minden egyes gürizésem ellenére, könnyen jött a számra az újabb hazugság a terhes barátnőmről, akinek az eltartása az én felelősségemmé vált. Másnap egy boríték érkezett a postával, benne egy jegy egyenesen Manhettenbe. Akkor viszont még nem is sejthettem, hogy egy régi ismerős az egész életemet fenekestül felforgatja majd. 

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Keith Hill
Keith Hill EmptySzomb. Júl. 01 2017, 08:54

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedves Keith Keith Hill 4146035580
Hát nem is tudom, hogy hol is kezdjem, mert nincsenek szavaim, elvetted őket. Nem hittem volna,
Hogy ilyen hamar megleszel és ilyen csodás lappal rukkolsz elő. Keith Hill 4146035580 Minden egyes szavát imádtam és tökéletesen hoztad azt, amit kértem és mondtam. Keith egy elég összetett és komplex személyiség és meg lehet érteni, hogy miért lett olyan, amilyen. Sad Sok-sok rossz dolog ért el téged és hát neked is vannak féüomaid, akikkel üegküzdesz. Remélem azért sikerül majd kordában tartani az indulataidat és többet nem okozol saját magadnak ilyen nagy bajokat. Wink Tetszett a jellemed leírása és Nsth egy.. isten *--*
Sose könnyű a család által nyújtott biztonságból kilépni, elhagyni őket mégha nem is olyan szép minden. :/ Sajnálom, hogy így alakult az életed, hogy ilyen sok megpróbáltatás elé állítottak téged, de remekül leküzdötted őket! Sajnálom, hogy ellopták a pénzed és mindent előlről kellett kezdenem, sosem könnyű az újra kezdés, főleg nem a legeslegelejétől. De én hiszel benned és hiszel abban, hogy minden úgy fog alakul, ahogyan te azt eltervezted, mert hiszem hogy valóra tudod váltani az álmaidat. Keith Hill 4146035580 De ez s terhes barátnő dolog.. lehet egy kicsit túlzásba estél, nem gondolod? Keith Hill 1556694851
Na de utadra engedlek és elengedem a kezed. Menj és foglalozz aztán játssz!! Üdv köztünk kis istenség! <3


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Keith Hill
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Fable Hill
» Raymond Hill
» Lana Hill
» Fable Hill
» running up that hill // Sykes & Riegan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: