New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 74 felhasználó van itt :: 6 regisztrált, 0 rejtett és 68 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Dawn Gilberson
tollából
Ma 06:33-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 01:26-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 00:55-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 00:53-kor
Joseph Brewster
tollából
Ma 00:52-kor
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:04-kor
Lora Spencer
tollából
Tegnap 21:16-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Tegnap 20:59-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

bobby & millie
Témanyitásbobby & millie
bobby & millie EmptyCsüt. Ápr. 02 2020, 00:17

Bobby and Millie
• • summer of '19

Reménykedve, mintha az utolsó szalmaszálba kapaszkodnék, úgy húzom ki az éjjeli szekrényem fiókját. Szélsebesen, erővel rántom ki a helyéről a kis tárolót, ami miatt a háromlábú lámpa az oldalára dől és majdnem lesodorja az órát is. A reflexeimnek hála mindkettőt elkapom, de miközben vissza akarom állítani a lámpát, belegabalyodok az érthetetlenül hosszú kábelébe, és inkább az ágyra dobom az órával együtt. Tényleg, minek adnak egy éjjeli lámpához ilyen rohadt hosszú kábelt? Ezt sosem értettem amúgy. Ráadásul a kapcsolója még csak nem is a lámpához közelebbi részén van, hanem jóval lejjebb, emiatt pedig tök sok kábelt kell a szekrényen tárolni, ha azt akarom, hogy kéznél legyen a kapcsoló, különben az is belógna a szekrény mögé. Ki érti ezt, de komolyan? Tervezők, meg a faszságaik, amiért bezsebelik a pénzt…
A terep megtisztítása után a rumlis fiókban kezdek kutakodni. Egy csomó papírfecni, újság, egy-két krém, régi fotók, levelek, telefontöltő, pár körömlakk és néhány hajcsat alatt megtalálom, amit keresek, ami miatt felkutattam a fél lakást; az utolsó dobozt, amiben még remélhetőleg van pár bogyó. Letekerem a narancssárga műanyag tetejét és fejjel lefelé fordítom azt. Az ismerős zörgő-csörgő koppanások helyett azonban csak egyetlen pirula landol a kis szekrény tetején. Szánalmasan néz rám vissza onnan, mintha egyenesen kiröhögne. Magával ragad a pánik, hirtelen magam felé fordítom a doboz száját és belenézek; meggyőződöm róla, hogy tényleg nincs benne több. Lesújt a tény, hogy valóban ez volt az utolsó darab, nem pedig néhány inkább elbújt alul. A sarokba hajítom a műanyag fiolát dühömben. Hirtelen elönt a forróság, lángol mindenem, a mellkasomra mintha ólmot helyeztek volna. Feszülten dőlök előre, könyökömmel megtámaszkodom a térdemen, a fejemet lehajtom és a hajamba túrok. Muszáj megerőltetnem magam és pár mély levegőt vennem, nehogy teljesen kiboruljak. Három dobozt találtam a lakás három különböző pontján, és mindössze az egyikben van egyetlen egy darab. Egy darabbal mi a francot kezdjek? Jó pár percet az ágy szélén ücsörögve töltök, mire sikerült megnyugodnom és felfognom a Sarafem hiányát. A szám belsejét harapdálva egyenesedem fel, hogy aztán rohanó léptekkel hagyjam el a lakást - még cipőt sem veszek, egy szél zokniban flangálok át a szomszédig. Bobby ajtaján kezdek kopogni, mint a Duracell nyuszi. Eleinte csak ütemesen kopogtatok, aztán már egyenesen a tenyeremmel dörömbölök, de válasz nem érkezik.
- Bobby, nyisd már ki! - kiabálok be egészen közel hajolva. Válasz továbbra sem érkezik viszont. Biztos nincs itthon. Ajánlom neki, hogy ne legyen itthon, mert más magyarázatot most nehezen fogadnék el. Visszatrappolok Nora lakásába és fel s alá kezdek járkálni. Idegesen fonom össze a karjaimat a mellkasom előtt, hol az egyik körmömet rágom, hol a kiszáradt bőrrel játszadozom. Legalább egy félmaratont lesétálok, mire zajt hallok a mellettünk lévő lakásból. A nappali közepén megtorpanok és fülelek. Amint megbizonyosodom róla, hogy valóban Bobby lakása felől jönnek a hangok, cipőt húzok - ezúttal -, és ismét megcélzom a szomszédos ajtót. Most egyből dörömböléssel kezdek, nem finomkodom. Csak akkor moderálom magam egy kicsit, amikor a folyosó végén lakó negyvenes nő és a csemetéje sétálnak el mellettem. Még valami fura, kedves mosolynak szánt, de inkább grimaszra hasonlító arccal is “megajándékozom” őket.
- Bobby, nyisd ki! - Esküszöm, rá fogom törni, ha nem vonszolja ide a seggét. Nem érdekel, mit csinál vagy éppen kivel, múlt hétre ígérte a recepteket, de eddig még nem sikerült odaadnia őket. Mondtam neki, hogy sürgős, rohadtul sürgős, de a jelek szerint nem véste az eszébe, ezért nem árt egy kis emlékeztető.




❝ I'm fighting the lows
that creep in my mind. i try to remember that life is a ride, down one minute next one you're high, like a wave crashing into the night.
mind álarcot viselünk
Millie Crawford
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
bobby & millie Tumblr_inline_pklyj947Lk1rjxgbh_1280
bobby & millie Tumblr_inline_ozc66srcyw1vo6ovf_400
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
I know I can be crazy,
But I'm not just a fuck-up,
I'm the fuck-up you need
★ családi állapot ★ :
I may not ever get my shit together
But ain't nobody gonna love you better
★ lakhely ★ :
brooklyn
★ :
bobby & millie D248ddc836f2046a0d73dd79617f7506401c69e8
★ idézet ★ :
You know me
Now and then, I'm a mess
Please don't hold that against me
★ foglalkozás ★ :
ethical hacker, personal assistant
★ play by ★ :
emmy rossum
★ hozzászólások száma ★ :
828
★ :
bobby & millie Tumblr_inline_ozc66lOVU71vo6ovf_400
TémanyitásRe: bobby & millie
bobby & millie EmptyCsüt. Ápr. 09 2020, 20:47


Millie&Bobby
idk if you've noticed but our name is like millie bobby brown like what the actual fuck whoa

Bobby, nyisd ki!
Több okot is fel tudok sorakoztatni arra, hogy miért nem nyitottam ajtót Millienek már az első próbálkozásánál; és csak az egyikben szerepel az, hogy azért, mert egy kicsit féltem tőle.
Az egyik, hogy tizenöt éves koromig buddhista voltam, mígnem April közölte velem, hogy nem is vagyok buddhista. Nos egyrészt, Aprilről érdemes tudni, hogy neki valamiért általában igaza van; olyan vitathatatlan érvekkel állt elő, hogy például a buddhisták nincsenek folyton beállva, nem isznak, és csak azért, mert hetente meggyújtok egy vaníliás füstölőt (mikor elfogyott, akkor egy vaníliarudat a konyhafiókból) attól még nem leszek buddhista. Ráadásul, csekkoltam, és kiderült, hogy most is igaza volt, szóval én tizenöt esztendőt pocsékoltam el az életemből arra, hogy buddhista voltam - vagyis mivel egyáltalán nem voltam az, ezért csak arra, hogy azt hittem buddhista vagyok. Ez így nem egészen pontos, tizenkét éves koromban a görög mitológiát vettem fel, mint vallást, de April azt mondta, nem vagyok ókori görög, és ne merjek még egyszer döglött patkányt áldozni az ebédlőasztalon Hádésznak. Szóval lényeg a lényeg, hogy tizenöt éves korom után megrögzötten próbáltam valami új spirituális hókuszpókuszt találni a fejem fölé, amiben hihetek és amin álmatlan matekóráimon elmélázhatok, mert hát az nem lehet, hogy nincsen valami magyarázat arra, hogy ezt az egész cuccot végig kell csinálnunk. Mármint az életet. Így mindenben is hittem. Persze sosem egyszerre, és mindig az éppen soron következőben voltam halálbiztos: ez a Mátrix. Ez egy 8bites videójáték. George, egy kilencéves kisfiú agyszüleménye vagyunk. Aztán abban is hinni kezdtem, mikor April minden ötletemet megcáfolta, hogy ez az egész egy nagy Sims. Mármint az megmagyarázná, hogy miért megyünk be néha egy szobába és felejtjük el hirtelen, hogy miért is mentünk be: azért, mert az irányítónk kiikszelte a parancsokat. Bár April ebbe már bele sem kötött, de közben June abbahagyta a játékot, és így tökre megfeledkeztem erről a világképről, szóval most, a mai napon már éppen a véletlen egybeesésekben hittem. Hogy minden, ami körülvesz minket az egyetlen, hatalmas, kibaszott, véletlen egybeesés.
- Nézel Stranger Things-t?
Ezt egy ilyen nyakigláb, alultápláltnak tűnő, jólfésült gyerek - nevezzük Bobnak, mert nem vagyok kreatív hangulatomban - kérdezte a pufi haverjától - Bob2-től - a buszmegállóban, amikor egy órával ezelőtt lementem a sarokra pizzát venni. Elvitelre kértem; nem szerettem emberekkel étkezni, viszont annál inkább szerettem a kanapémon. A házhoz szállítás viszont plusz két órát vett volna igénybe, mert Bob3, a pizzafutár, valamiért jobbnak találta, ha Washington állam fele kerül egyet, és csak akkor ér fel a kajámmal, amikor A: én már éhen haltam, B: szőrös a pizza. Amit továbbra is megennék, de holtan nem tudok enni. Szóval jobban megérte elugranom érte.
Így kötöttem ki a kanapém előtt, három óriás hús-zabáló családi pizzával; éhes voltam. Tegnap reggel ettem utoljára. Azóta lusta voltam lemenni a sarokra, de még így is előbb jutottam élelemhez, mint ha Bob3 szállítja ki tegnap reggel.
Regisztráltam egy tizenharmadik email-címet mellyel megkezdhettem a Netflixen az első ingyenes hónapomat - jubileum, éppen egy éve nézek Netflixet! - és megkerestem ezt a Stranger Thingst, amiről a nyurga gyerek beszélt, akinek visszafele menet adni akartam a pizzámból, mert kibaszott nyurga volt, de már nem volt ott. Közben a kulcsommal vágtam szét az első pizzát, mert nem volt kedvem elmenni a konyháig.
Na de térjünk a lényegre, mert Millie mindjárt beszakítja a lakásom ajtaját.
Az ajtókopogás éppen abban a pillanatban hangzott fel, amikor az a név volt kiírva: Millie Bobby Brown. Szemöldökeim meglepetten az égbe szökkentek. És amikor meghallottam Millie hangját az ajtóban, még a pizza is megállt a számban.
Millie Bobby Brown.
Ez. Mekkora. Véletlen. Egybeesés.
Csak hogy miközben nekem elszállt az agyam ettől az egésztől, és még a heuréka pillanat extázisában bámultam a képernyőre, közben Millie komolyan nekilátott kitanulni a lakatosmesterséget a bejárati ajtómon (szóval egy kicsit féltem, hogy most ideges rám). Eltelt egy kis időbe, míg felocsúdtam, eltelt egy kis időbe, míg megtaláltam a kulcsomat, lenyaltam róla a pizzaszószt meg a sajtot, és kinyitottam az ajtót.
Millie úgy festett, mint akit... kicsit megvárattam.
De nyilván ha April nem közli velem tizenöt éves koromban, hogy nem vagyok buddhista, akkor most nem hinnék a véletlen egybeesésekben, és egyáltalán nem számítana, hogy Bob mit mondott Bob2-nek a buszmegállóban, miközben elmentem a pizzámért, amiért el sem kellett volna mennem, ha Bob3 képes lenne végezni a munkáját, és nem ültem volna le a kanapéra megnézni a Stranger Thingst, amiben...
- Millie Bobby Brown-nak hívnak valakit a Stranger Thingsben. Te vágtad ezt? - Elképedve pislogtam szomszédomra, és félreálltam, hogy beljebb engedjem. Becsuktam mögötte az ajtót és a szar, zúgó laptopom képernyőjére mutattam. - Ez mekkora véletlen, nem? Amúgy mi van? Jól vagy? Tekerjek egyet? - Igazából már mentem is tekerni. - Egyél pizzát. Hoztam neked is. - Ez is mekkora véletlen, hogy pont három pizzát vettem. Általában csak kettőt veszek. Az életünk nyilvánvalóan egyetlen, hatalmas, kibaszott, véletlen egybeesés.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: bobby & millie
bobby & millie EmptySzer. Ápr. 15 2020, 23:48

Bobby and Millie
• • summer of '19

Általában türelmes vagyok magammal és a környezetemmel szemben is. Régebben is az voltam, a szüleim is türelmes emberek, engem is arra tanítottak, hogy mindenkivel szemben türelmesnek kell lenni. Jó gyerekként igyekeztem megfogadni a tanácsukat, ám az utóbbi időben gyakrabban érzem magam türelmetlennek a szokásosnál. Főleg akkor, ha kéne gyógyszer, de éppen nincs. Szerencsére ez nem esik meg gyakran, mivel ha nem is legális módon, valahogyan mindig gondoskodom a pirulák meglétéről. Egy darabig az unokaöcsémen keresztül jutottam hozzájuk, de az a kapcsolat megint ellaposodott, ahogyan már korábban is megtörtént, érdekből meg nem akartam a kölyköt valami olyanba belerángatni, amibe nem lett volna helyes, így is van elég szar a seggén az apja miatt. Még arra is hajlandó lettem volna, hogy eljárjak azokba a katasztrófa sújtotta övezetekbe, amit átlag emberek csoportterápiának és pszichiáternek hívnak. Nora unszolása fárasztó és idegesítő volt, ezért - illetve a kényszer nagy úr elv miatt - már hajlottam a dologra, viszont hála istennek, sikerült megúsznom, hiszen itt van Bobby, akire eddig mindig számíthattam. Kivéve most, pont most, amikor már tényleg elég sürgős lenne. Nem véletlen, egy hajszál választ csak el attól, hogy szerezzek egy feszítővasat, amivel felfeszítem az ajtót, vagy csak szimplán addig kezdjem taszigálni, ameddig ki nem nyílik. Közben több forgatókönyv is lejátszódik a lelki szemeim előtt; ha nem nyitja ki néhány pillanaton belül, akkor egy kanál vízbe fojtom bele, rögvest, miután bejutottam. Ha mégis kinyitná, akkor leüvölteném a haját a fejéről, esetleg addig kergetem az őrületbe, ameddig meg nem szerzi végre azt a rohadt receptet, amit egyébként múlthét péntekre ígért. Figyelmeztettem, hogy sürgős, és nem viccelek, ő meg a szavát adta, hogy nyugi, meglesz addigra. Én meg hülye módra bevettem a dumáját, nem rágtam a fülét minden nap, amíg elege nem lett belőlem és meg nem szerezte végre a receptet, hanem hagytam, mivel megígérte, hogy megszerzi. Most meg már nincs bogyóm, még nincs receptem, Bobby meg cseszik kinyitni az ajtót, pedig már másodjára ácsorgok itt a folyosón, és a jó hírnevem érdekében még vissza is kell fognom magam, amikor a jól szituált, szoknyás-blézeres nő a csemetéjével elsétál mögöttem. A gyerkőc mit sem sejtve vigyorog és integet, a nő persze rosszallóan néz - az ő szemében a reputációm a béka segge alatt van, de igazából nem érdekel, met azt sem tudom, ki ez a hajlakkozott véranya. Kezdem nagyon elveszíteni a türelmemet, már az idegeim is lassan feladják a szolgálatot, amikor végre a királyfi van olyan kedves és kinyitja a kastélya ajtaját. Láthatja rajtam, hogy nagyon nem vagyok jó passzban, amiért egy ideje itt dübörgök már a folyosón ácsingózva, bár szerintem nem hatja meg.
- Mi van? - kérdezem meghökkenve az én szemszögemből lényegtelen kérdést. Annyira váratlanul ér ez a kérdése, hogy egy pillanatra még az indulatok is elszállnak belőlem, az arcom szinte kisimul, már ha a szemeim alatt lévő karikák ezt engedik. - Nem, de nem is érdekel - csóválom meg a fejem, kezeimmel arrébb hessegetem, hogy bemehessek végre a lakásba. A küszöböt átlépve arcon csap Bobby rezidenciájának bukéja, ami arra szívem szerint rögtön távozásra is késztetne, ugyanakkor az eszem marasztal. - Az elmúlt egy hónapban volt itt egyáltalán ablak nyitva? - fordulok felé a vállam fölött, közben pedig egyből a legközelebbi ablakhoz indulok és ki is tárom azt. - Az itteni szagokhoz képest a New York-i levegő friss és üde - jegyzem meg cinikusan a bent terjengő büdösre célozgatva.
- Nem, nem vagyok jól. Nem, ne tekerj, csak magadnak maximum, és a pizzából sem kérek - húzom el a számat. - Viszont… - közelebb sétálok hozzá és összefont karokkal megállok előtte. - Ígértél valamit - mosolyodom el baljósan. - Még múlt hétre, ami nagyon nem most van. Nem tudom, emlékszel-e, de direkt szóltam, hogy sürgős. Legközelebb írásban adjam kérvénybe, betűzzem le, keressem ki az Idegen szavak és kifejezések szótárában, hagyjak cetlit róla a lakás minden pontján, zaklassalak óránként, hívogassalak, írjak, vagy mit csináljak, hogy átmenjen az üzenet? - sorolom fel az ujjaimon számolva a lehetőségeket, amik hirtelen eszembe jutnak. - Direkt csinálod, vagy elfelejtetted? - kérdezem széttárt karokkal, mert őszintén szólva, megfordult a fejemben a szándékos leszarom hozzáállás, viszont amilyen szétszórt az is lehet, hogy csak simán kiment a fejéből, de akkor nagyon el kell gondolkodnia a fiatalkori demencia eshetőségén. - Nagyon kéne az a recept - hangsúlyozom megintcsak, mennyire fontos lenne annak a rohadt papírkának a megszerzése. Reménykedem benne, esetleg valamelyik párnája alól, a táskájából, a kanapé alól, vagy igazából bárhonnan előhúzza hitelenjében, bár sajnos kicsi esélyt látok rá, mert Bobbyról van szó.





❝ I'm fighting the lows
that creep in my mind. i try to remember that life is a ride, down one minute next one you're high, like a wave crashing into the night.
mind álarcot viselünk
Millie Crawford
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
bobby & millie Tumblr_inline_pklyj947Lk1rjxgbh_1280
bobby & millie Tumblr_inline_ozc66srcyw1vo6ovf_400
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
I know I can be crazy,
But I'm not just a fuck-up,
I'm the fuck-up you need
★ családi állapot ★ :
I may not ever get my shit together
But ain't nobody gonna love you better
★ lakhely ★ :
brooklyn
★ :
bobby & millie D248ddc836f2046a0d73dd79617f7506401c69e8
★ idézet ★ :
You know me
Now and then, I'm a mess
Please don't hold that against me
★ foglalkozás ★ :
ethical hacker, personal assistant
★ play by ★ :
emmy rossum
★ hozzászólások száma ★ :
828
★ :
bobby & millie Tumblr_inline_ozc66lOVU71vo6ovf_400
TémanyitásRe: bobby & millie
bobby & millie Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
bobby & millie
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Bobby Fletcher
» Millie x Thomas
» welcome to my house? // Bobby & Loise
» Mason & Millie
» Lys & Millie

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: