New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 80 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 64 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Diana Armenis
tollából
Ma 13:42-kor
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Ma 13:38-kor
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Ma 13:17-kor
Ricky Simmons
tollából
Ma 13:15-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 12:35-kor
Heather Burton
tollából
Ma 12:34-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 12:27-kor
Adriana Corazon Carrillo
tollából
Ma 12:25-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 11:49-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

Bobby Fletcher
TémanyitásBobby Fletcher
Bobby Fletcher EmptySzomb. Jún. 24 2023, 07:54
Bobby Fletcher
Szabad

Play by
Hero Fiennes Tiffin
Születési hely
döntsd el te
Kor
25-27
Lakhely
Brooklyn
Szexuális beállítottság
hetero
Családi állapot
egyedülálló? Rolling Eyes
Csoport
törvényszegő
Történetünk
A sors elég hamar próbára tett téged. Először akkor, amikor az apádat le tartoztatták sikkasztás miatt, ti pedig egyik napról a másikra váltatok nincstelenné. Két év után felakasztotta magát. Te még szinte gyerek voltál akkor. Gyűlölted őt amiatt, amiért magatokra hagyott. Másodszor pedig akkor, amikor az anyádról kiderült, hogy rákos. Másfél évet küzdött a betegségével, majd végül feladta a harcot. Neked pedig 19 évesen felnőtté kellett válnod, mert egyszerre szakadt a nyakadba minden. Elmaradt számlák, albérlet és egy cukorbeteg kishúg, akiért felelősséggel tartoztál. Egyszerre próbáltál szülő, testvér és fiatal is lenni, de minden próbálkozásod ellenére sokszor vallottál kudarcot. Próbáltál egyszerre több munkát vállalni, igyekeztél kerülni a bajt, de az valahogy mindig megtalált téged. Ingerlékeny természetednek köszönhetően hosszú távon egy munkáltató sem tartott meg. Ekkor kerültél hozzánk, mint sofőr és így találkoztunk először. Te sokáig távolságtartó voltál velem, néha még bunkó is, amikor közeledni próbáltam, de én mindig láttam valamit, ami miatt közelebb akartam kerülni hozzád. Valami titokzatosságot és talán kihívást is. Bár nehezen indult, de végül sikerült megnyílnunk egymás előtt, azt hiszem, hogy én voltam az, aki hamarabb beléd szeretett. Próbáltuk titokba tartani a kapcsolatunkat, jól tudtam, hogy ha az apám rá jön, akkor mindkettőnknek annyi. Egy ideig minden rendben ment, aztán az egyik szobalánynak sikerült rajta kapnia minket. Elárult. Hiába könyörögtem az apámnak, hogy hagyja, hogy ott dolgozz, hiszen tudtam, hogy mennyire szükséged van a pénzre, ő hajthatatlan volt. Megtiltotta, hogy találkozzak veled, amit természetesen nem tartottam be. Minden alkalmat megragadtam arra, hogy együtt lehessünk, és bár neked mindig rosszul esett, hogy az apám elítél csak azért, mert nem vastag a pénztárcád, de mégis ki tartottál mellettem. Azt hittük, hogy együtt, majd képesek leszünk szembe menni mindenkivel. Aztán azon az estén minden megváltozott. A bátyámat életveszélyes sérülésekkel vitték kórházba. Te voltál az, aki megverted őt, mert megerőszakolta a húgodat. A tárgyalásodon azt mondtad, hogy nem bántad meg és a húgodért ismét megtennéd. Három év börtönre ítéltek, a bátyám megúszta egy év felfüggesztett börtönbüntetéssel, hála az apámnak, aki kiváló ügyvédként mindent megtett azért, hogy te járj rosszabbul. Összetörtem teljesen. Úgy éreztem abban a pillanatban, hogy az egész világom szétomlott. Azóta nem beszéltünk. Próbáltalak látogatni a börtönben, de sosem fogadtál látogatót. Vagy csak engem. Nem tudom. Azóta eltelt már két év. Nekem van más az életemben. Nem azért mert elfelejtettelek. Még csak nem is kedvelem őt. Arra azonban nem számítottam, hogy az Egyetemen ahol tanulok, foglak újra látni. Jó magaviselet miatt engedtek ki két év után. Vajon lesz remény újra kettőnknek?

Igazából minden mást a megalkotóra bízok. Hogy hogyan és mivel töltötte az idejét a börtönben, hogy mi történt addig a húgával. A Pb-nek nagyon örülnék, ha maradna, de ha csak az tart vissza, akkor alkudozhatunk is. Szeretném, ha a karakterek majd ismét egymásra találnának. H itt vagy kérlek jelezd, és ott megbeszéljük a többit. Nagyon várlak Bobby Fletcher 3874598021  Bobby Fletcher 4146035580

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Bobby Fletcher
Bobby Fletcher EmptySzomb. Júl. 22 2023, 16:08
Még mindig nagyon várlak Bobby Fletcher 2624752903 légyszi légyszi Bobby Fletcher 3874598021
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Bobby Fletcher
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Dabria Fletcher
» Austin Fletcher
» Bobby Wilkins
» bobby & millie
» Cassandra Fletcher

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: