New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 101 felhasználó van itt :: 14 regisztrált, 1 rejtett és 86 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Joe Weaver
tollából
Ma 14:50-kor
Samuel Burgess
tollából
Ma 14:48-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 14:24-kor
Patrizia Ferrara
tollából
Ma 14:09-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 13:58-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 13:46-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 13:28-kor
Kira Mae Adams
tollából
Ma 13:25-kor
Samuel Burgess
tollából
Ma 11:58-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

Millie x Thomas
TémanyitásMillie x Thomas
Millie x Thomas EmptyPént. Szept. 16 2022, 00:43
lehet nem szeretnek az állatok

i.

Újra lerakom a gördeszkát a lábam elé, és megpróbálom megint.
Előbb kaptam egy kedves megjegyzést, hogy nem jó cipőben jöttem. Hahaha. Ezek engem nem ismernek. Egy-két alkalom és már élvezni is fogom. Nem hiszem, hogy pont 4 kis kerék fog kifogni Thomas Kershawn.
Amúgy még soha se próbáltam ezt a sportot. Valahogy ez még teljesen kimaradt. Most viszont ennek is az ideje eljött.
Törin együtt vagyok egy cserediák sráccal, és ő hívott el pár felsőbb évesekkel, akiket innen-onnan (bulik) amúgy ismerek. Én meg természetesen rögtön igent mondtam. Ja, mert amúgy a “nem” kimondása nem éppen ez erősségem. Szeretek mindenre rábólintani, és csak utána gondolom át az egészet.
Például most is, hogy nem is tudok gördeszkázni, vagy hogy nincs is gördeszkám. Nem baj, az egyik srác megsajnált és oda adta az övét. Igaz, inkább végül majdhogynem ki kellett tépnem a kezéből, mert miközben átadta olyan tekintete volt, mint akitől a gyerekét viszi el a Gestapo.
20 perce vagyok velük, de egyre jobban úgy érzem, hogy ez egy szekta. Vagy legalább is minimum egy vallásként fogják fel az elég életstílust. Személy szerint én semmibe se tudnék ennyi energiát belefektetni. Hamarabb megunnám.
Imádok zenélni, de higgyétek el, hogy ha a banda életbetartása rajtam múlna, akkor hamar véget érne a mulatság.
Na de akkor. Nem olyan bonyolult ez. Most mi történhet? Ezerszer összetörtem már magamat.
(Ne kérdezzétek hogy milyen trükköt próbálok éppen megcsinálni, mert fogalmam sincsen. De valami olyasmi, hogy miközben elérem, hogy mind a négy kerék a levegőbe legyen még meg is pörgetem a deszkát egy kis lábfejpöccintéssel. )
Mit lehet elrontani ezen? Max. megint nem sikerül még a deszka felemelése sem.
Vagy például miközben a levegőbe vagy és látod, hogy végre sikerül megcsinálnod a trükk első részét hirtelen egy kutya sodor el téged. Egy túlságosan is nagyra nőtt újfundlandi.
Becsapódás a betonba, hallom ahogy a deszka reccsen egyet, majd hirtelen egy óriási nagy szőrgomó kezdi el nyalogatni az arcomat.
Esküszöm, ha más lenne a találkozásunk módja most megszeretgetném ezt az édes behemótot, de most csak ennyi sikerül:
– Az iskoláját!
Miért káromkodok úgy, mint a 85 éves nagyapám? Miért? Ez New York, nyugodtan mondhattam volna azt, hogy “a jó büdös életben” és az emberek jól neveltnek tartanának.

livin' in new york




mind álarcot viselünk
Thomas Kershaw
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Millie x Thomas C2997c08b36feb1162716a2f1d6ce36c
★ kor ★ :
18
★ elõtörténet ★ :
Amúgy én élvezem az életet
★ családi állapot ★ :
Single, mint az espresso, amit kirendelt az előbb
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Millie x Thomas C2997c08b36feb1162716a2f1d6ce36c
★ idézet ★ :
A serdülőre jellemző, hogy nagylelkűen meg akar halni azért, amiért az érett ember alázatosan élni akar.
★ foglalkozás ★ :
Keresés alatt
★ play by ★ :
Gavin Casalegno
★ szükségem van rád ★ :
Elvesztettem a tengerimalacomat.
★ hozzászólások száma ★ :
22
★ :
Millie x Thomas Bc27b25e7cf1826e66d6b89ad623a73f
TémanyitásRe: Millie x Thomas
Millie x Thomas EmptyPént. Szept. 16 2022, 14:10



Millicent & Thomas


"EGY KUTYÁNAK NEM KELL LUXUSAUTÓ, SE HATALMAS HÁZ, SE DRÁGA RUHÁK. BEÉRI EGY ÚTSZÉLI TALÁLT BOTTAL. LEHETSZ GAZDAG VAGY SZEGÉNY, BUTA VAGY OKOS, AGYAFÚRT VAGY TÖKKELÜTÖTT, A KUTYÁDNAK MINDEGY. Ő CSAK SZERETETET KÉR ÉS AD. HÁNY EMBERRŐL MONDHATOD EL EZT? HÁNY EMBER SZERET FELTÉTLEN ÉS OLTHATATLAN SZERETETTEL? HÁNY EMBER MELLETT ÉRZED, HOGY AMI TE VAGY AZ KÜLÖNLEGES?"

Diákmunka. 16 évesen az ember nem igazán válogathat munka terén, különösen akkor nem, ha a befolyásos szüleid közül az egyik már nem is akkora nagyágyú a másik meg úgy döntött, hogy bazira megszűntél számára létezni. Azt se felejtsük el, ha még mindig gazdag és törődő szülők gyermeke lennék biztosan nem így tölteném suli után a délutánjaim. A pénz viszont kell, túlzottan is.. Eliottal kezdjük felélni a tartalékainkat és félő, hogy kipukkan a buborék, amit annyira próbálunk védeni. Ő csak úgy nevezi: A Manhattani látszat buborék.

Ms. Katherina már várt rám, mindent előkészítve a pórázt a kezembe nyomta és gondjaimra bízta „kis” kedvencét. Leno egy óriás termetű fekete szőrű újfundlandi. Eleven, igazi vagány kutya. Már az első találkozásnál tudtam, hogy mi jól kifogunk jönni. Ő lett az én újdonsült haverom, akinek nem kell magyarázatot adnom arra, hogy miért és hogy, na meg miért alakultak mostanában úgy a dolgaim, ahogy.

Ha választanom kéne a diákmunkák közül, mert már jó néhányat próbáltam – ez lenne az egyik, amire azt mondhatnám, hogy szeretem is csinálni. Szeretem az állatokat és mi tagadás ők is szeretnek engem. Egyszerűen megérzik ki az ellenség és ki a barát. Bárcsak nekem is lenne egy ilyen szuper képességem, amivel kitudnám szűrni, hogy kit tartsak meg és kit engedjek el az életemből.

- Szerinted megérdemlünk egy kis fagyit? Mert szerintem igen! Gyere Leno. A fagyis bódét meglátva nem volt kérdés, hogy Ms. Katherina borravalóját édességre fogom ma költeni. Egy kis kényeztetés mindenkinek jár. Leno, mint egy kisgyerek veszi egyre szaporábban a lépteit és gondolom, mondanom sem kell az én negyvenx kilóm mit sem ér ennek a megakadályozásában.
- Leno! Leno! Lassíts! Próbálok szót érteni vele, de mintha teljesen félre értene. Mi lelhette ezt a kutyát? Most már rohan, engem meg jóformán húz maga után miközben próbálok arra is figyelni, hogy ne essek el a saját lábamban, ami ide oda kalimpál.
Erősen szorítom a pórázt, nem akarom elengedni, de a tenyerem kezd csúszóssá válni és bármennyire igyekszem megakadályozni, kicsúszik a kezemből. Majdnem orra is esek, ahogy megszűnik a húzó erő. Visszanyerve az egyensúlyomat üldözőbe veszem, még mielőtt szem elől téveszteném. Nem telik bele sok időbe, az emberek kerülgetése egy idő után csattanásként végződik.
- Basszus Leno! A legkevésbé sem, hiányzik, hogy valakihez mentőt kelljen hívni. Akár én is lehettem volna, de most óriáskának sikerült valakit magával sodornia.
Végre sikerül utol érnem a rosszcsont behemótot, aki rávetette magát újdonsült áldozatára és össze vissza nyaldossa.
- Leno! Ezt nem illik!  Szólok rá, de meg kell hagyni szórakoztat, ahogy a nyáltenger a srác arcán landol.
- Ne haragudj. Nagyon tetszhetsz neki, általában nem ennyire virgonc. Gyere Leno! Nyakörvénél fogva húzom arrébb, hogy megszűnjön az üdvözlési formája és a kezemet nyújtva kisegíthessem a földön fekvő srácot.

- Tommy? Arcomra egyértelműen kiül a döbbenet, amikor rájövök Leno kit is tepert le az imént. Ezt nem akarom elhinni.
- Jól vagy? Nem esett bántódásod? Hangomból kihallatszódhat némi aggodalom, de próbálok úgy viselkedni, mintha csak egy idegen lenne, akit Leno lerohant.
Leno miért most kell úgy döntened, hogy rosszalkodni támad kedved? Szívatsz engem? Azt hittem haverok vagyunk.


mind álarcot viselünk
Millicent Bailey
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Millie x Thomas 9b8a7ac2d61f11ea6283b3f0e2e7d8ab864e1e5e
Millie x Thomas F835f4ef6974a594c7bf22c3f7de922a085b5e21
★ kor ★ :
18
★ elõtörténet ★ :
néha az élet kihúzza alólad a talajt, érted?
★ családi állapot ★ :
Millie x Thomas C3a0562f86d797aaf44c5473bd6399466320bfdf
azt hiszem a szívem összes zugába bevontad magad
★ lakhely ★ :
Manhattan ↬ Bronx
★ :
Millie x Thomas 6c71d7423daf0e0268fd29ababe9510c25c3e7da
★ foglalkozás ★ :
gimnazista, diákmunkás
★ play by ★ :
Maia Reficco
★ szükségem van rád ★ :
Eliot - te és én a világ ellen
★ hozzászólások száma ★ :
74
★ :
Millie x Thomas 828b427d2389c048885fe9bd15cc362515f8e92f
TémanyitásRe: Millie x Thomas
Millie x Thomas EmptyHétf. Szept. 19 2022, 09:21
állatok szeretnek, Millie utál?

ii.

Az az igazság, hogy nem vagyok egy nagy centrál parkos. Igazából évek óta nem jártam erre, max egy-egy átszaladás idejére. Túlságosan turista orientált hely. Mi, new yorkiak, pedig előszeretettel kerüljük az ilyen helyeket.  Furcsa módon viszont az utóbbi időben kétszer is betettem a lábamat, ahol utoljára amúgy inkább csak 8-10 évesen jártam görkorizni a dadusokkal. Meg kacsát etetni. (Nem, nem tudom merre mennek a kacsák télen mikor a tó vize befagy. Salingert kérdezzétek.)
Legutóbb mikor vele találkoztam, mikor megtörtént köztünk az az igen csak furcsa beszélgetés, amire szeretek nem gondolni. Azóta nem beszéltünk, és én még át sem gondoltam, hogy miket mondtam akkor.
Mondja meg, ha zavarta a csók, de engem a passzív-agresszív stílus nagyon fel tud idegesíteni. Persze közben meg titkon nagyon is remélem, hogy amúgy nem az a baja, hogy a bátyját csókoltam meg, hanem hogy szimplán valaki mást. Igen, még nekem is lehetnek ilyen reményeim. Csak ez az elmélet ellen az szól, hogy amúgy szerintem tudja, hogy mióta kialakult köztünk ez a barátság és már csak “poénból” (jó inkább utolsó szánalmas fűszálba kapaszkodásként, valljuk be) flörtölök vele azóta azért 1-2 éjszakai eseményen összejött apróbb dolgok más lányokkal. Szóval vagy a) most telt be a pohár és sikerült kiugrasztanom a rejtekhelyéről, és végre kicsit féltékennyé tenni vagy b) egyszerűen csak nem akarja, hogy a bátyjához közöm legyen. Vagy lehet mind a kettő.
De annak a találkozásnak nagyon nem lett jó vége. Ezért most nagyon meglepett, hogy mennyire nyugodt hangon és kedvesen szól hozzám az újabb parkos találkozásunk során.
Nevem említésére csak bólintok miközben próbálom kiemelni a hátam alul a megsérült gördeszkát. Hát nincsen összetörve esküszöm, csak éppen keresztbe fut rajta végig egy óriási nagy repedés. Persze ahogy kicsit arrébb lököm és a gazdája már ugrik is érte…Nos,  ő ezt a tekintete alapján egészen máshogy gondolja.
– Csak egy kis karcolás – próbálok mosolyt erőltetni magamra csak még mindenem nagyon fáj. Közben egészen biztosan nem kell aggódni a kutya elszökése miatt, mert még mindig az arcomat nyalja. Finom ízem van biztosan. Nincsen ezen semmi meglepő. – Katona dolog. – Megint nyomom ezt a őskövületi dumát. Fasza. Le kellene állnom vele nagyon gyorsan.
Srácoknak intek, hogy most rögtön húzzanak el innen, mert Thomas Kershawnak fontos feladata akadt. Majd annak a tagnak veszek egy új deszkát.
Most már sikerül stabilan ülnöm a betonon – mert felállni azért még egy percig tuti nem akarok – miközben a kutyát simogatom a nyakánál.
– Tiéd? Brutálisan gyönyörű. – Tudom, úgy teszek mintha minden rendbe lenne köztünk és ez csak egy egyszerű találka lenne. – Nem lehet egyszerű egy manhattani lakásba ilyet tartani.
Mondjuk még nem is voltam náluk, viszont tudom, hogy milyen környéken lakik és azért ott nem szoktak kis garzon lakások lenni. Ki tudja.
Talán a sors keze, hogy most össze futottunk és pont itt. Most már muszáj beszélnem vele nyugodt körülmények között. Tudni akarom, hogy a) vagy b) az igazság. Millie nem hagy nyugodni és az az igazság, hogy egyre kevésbé szeretném, hogy hagyjon. Ezen túl meg azt se akarom, hogy elveszem őt, mint barát.
– Akartalak hívni a napokban… – Meg írtam vagy 8 oldalnyi üzenetet, amiket végül nem küldtem el. Részegen is… Olyan dolgokat, amiket inkább jobb is, hogy nem látsz.

livin' in new york




Millicent Bailey imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Thomas Kershaw
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Millie x Thomas C2997c08b36feb1162716a2f1d6ce36c
★ kor ★ :
18
★ elõtörténet ★ :
Amúgy én élvezem az életet
★ családi állapot ★ :
Single, mint az espresso, amit kirendelt az előbb
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Millie x Thomas C2997c08b36feb1162716a2f1d6ce36c
★ idézet ★ :
A serdülőre jellemző, hogy nagylelkűen meg akar halni azért, amiért az érett ember alázatosan élni akar.
★ foglalkozás ★ :
Keresés alatt
★ play by ★ :
Gavin Casalegno
★ szükségem van rád ★ :
Elvesztettem a tengerimalacomat.
★ hozzászólások száma ★ :
22
★ :
Millie x Thomas Bc27b25e7cf1826e66d6b89ad623a73f
TémanyitásRe: Millie x Thomas
Millie x Thomas EmptyKedd Szept. 20 2022, 10:00



Millicent & Thomas


"EGY KUTYÁNAK NEM KELL LUXUSAUTÓ, SE HATALMAS HÁZ, SE DRÁGA RUHÁK. BEÉRI EGY ÚTSZÉLI TALÁLT BOTTAL. LEHETSZ GAZDAG VAGY SZEGÉNY, BUTA VAGY OKOS, AGYAFÚRT VAGY TÖKKELÜTÖTT, A KUTYÁDNAK MINDEGY. Ő CSAK SZERETETET KÉR ÉS AD. HÁNY EMBERRŐL MONDHATOD EL EZT? HÁNY EMBER SZERET FELTÉTLEN ÉS OLTHATATLAN SZERETETTEL? HÁNY EMBER MELLETT ÉRZED, HOGY AMI TE VAGY AZ KÜLÖNLEGES?"

Nem akarok hinni a szememnek, amikor Lenot arrébb húzom, hogy utat nyerhessek az áldozatul esett sráchoz és megpillantom azt a bizonyos csillogó kék szempárt, amiért úgy odavagyok. Thomas Kershaw? Ez most komoly?
Thomas Kershaw az én.. Igazából már magam sem tudom jelenleg milyen státuszba raktuk át a kapcsolatunk. Soha nem is volt tisztázott mit is jelentünk egymásnak, inkább csak sodródtunk az árral és nem firtattuk a kérdést.
Eleinte nem is vettem komolyan, hiszen ott volt nekem Aidan. Egyszerű csipkelődésnek és egy játéknak fogtam fel, ami köztünk volt. Aztán egyre furább lett minden. Azon kaptam magam, hogy frusztrál, ha nincs velem. Már-már hiányozni kezdett a lüke feje, amikor a gondolataim egyre többször hozzá vezettek.

Nem vagyok büszke a legutóbbi találkozásunkkor történtekre. Heves, indulatos nőszemély vagyok, de a jegeskávé, amit a képébe öntöttem, utólag belátom egy kicsit túlzó volt. A beszélgetésünk már, ha azt lehet annak nevezni végül erős nyomot hagyott mindkettőnkben. Ott az a bizonyos tüske.
Mostanában sok szar kijutott nekem és nem mentség, de elterelte annyira a figyelmem, hogy ne keressem, de azért azt én is észrevettem, hogy ő sem üzent. Ez most egy újabb játék kezdete lenne? Ki bírja tovább a másik nélkül, vagy ki kér bocsánatot elsőként? Nem tudom.. de fájdalmas egy játék, az biztos.
Ezer és még több mondandóm is lenne neki, mégis úgy érzem, hogy ebbe én most nem bonyolódhatok bele. Hova pakoljak még egy komplikált ügyet, amikor így is kezd felőrölni az otthon történtek?

Most próbálok nyugodt maradni, a hangom kedvesen cseng szöges ellentéte a múltkori civakodásunknak. Még mindig haragszom rá az a bizonyos csók után, de ez nem jelenti, hogy ne érdekelne a testi épsége. Megnyugvással tölt el, hogy csak a deszkán látok egy óriási nagy repedést, ami mint kiderül nem is az övé. A gazdája villámokat szór felénk annak ellenére, hogy biztosan tudja Tommy tehetős családból származik. Nem, hogy egy új deszkát, ha akarna egy egész gördeszka pályát is intézhetne neki.

Leno nem akar leállni, továbbra is nyalakodik, mintha csak egy finom fagyi lenne Tommy. Bevallom párszor már bennem is végig futott a gondolat, hogy jó lenne megkóstolni. Aztán mindig észhez térít egy hang, ami mintha figyelmeztetni akarna, hogy ne tegyem. Tommy szeret flörtölni, a társaság középpontjában lenni és nem egy bulin néztem már végig, ahogy fűzi a lányokat és alakul köztük valami. Persze mindig csak a buli erejéig, később a lányokat már nem láttam az oldalán. Nem büszkélkedett, hogy beújított volna egy barátnőt vagy éppenséggel egy barátot. Miután megcsókolta Eliotot már nem igazán tudom eldönteni.

Nem lehetett kellemes az esés, ezért nem is erőltetem, hogy azonnal felkeljen a földről. Inkább leguggolok Leno mellé és figyelem mennyire jól kijönnek egymással.
- Kedvel. Jegyzem meg Tommynak és amennyire tudok, igyekszem tárgyilagos maradni, de a szám szegletében megbújik egy kis mosoly.
- Bárcsak, de nem. Leno Ms. Katherina társa. Elfoglalt egy nő, így néha besegítek neki Leno felügyeletében. Próbálom úgy alakítani a válaszom, hogy ne kapjon hazugságon, mert magam is utálom, ha valaki nem őszinte. Ugyanakkor nem tartunk ott, főleg a múltkor történtek után, hogy beszámoljak neki arról mennyire elcsesződött az életem.

Kétség kívül rendeznünk kéne a dolgainkat, de fogalmam sincs, hogy tudnék nyugodt maradni mellette, amikor 'úgy' néz rám. Közben meg haragszom is és túl sok érzelem kavarog bennem, ahhoz, hogy tudjam milyen irányba vigyem el a beszélgetést, ezért inkább csak ennyit mondok.
- Akartál, de nem hívtál.. Ami nem baj Tommy, mert nem tudom mit mondhatnánk még egymásnak... Lesújtóan hangozhatnak a szavaim, mindezek ellenére abban bízom, hogy neki lesz mondandója számomra. Talán helyre lehet ezt még hozni és újra barátok lehetünk. Azok a furcsa barátok, akik nem vallják be a másiknak mit is éreznek a másik iránt.


mind álarcot viselünk
Millicent Bailey
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Millie x Thomas 9b8a7ac2d61f11ea6283b3f0e2e7d8ab864e1e5e
Millie x Thomas F835f4ef6974a594c7bf22c3f7de922a085b5e21
★ kor ★ :
18
★ elõtörténet ★ :
néha az élet kihúzza alólad a talajt, érted?
★ családi állapot ★ :
Millie x Thomas C3a0562f86d797aaf44c5473bd6399466320bfdf
azt hiszem a szívem összes zugába bevontad magad
★ lakhely ★ :
Manhattan ↬ Bronx
★ :
Millie x Thomas 6c71d7423daf0e0268fd29ababe9510c25c3e7da
★ foglalkozás ★ :
gimnazista, diákmunkás
★ play by ★ :
Maia Reficco
★ szükségem van rád ★ :
Eliot - te és én a világ ellen
★ hozzászólások száma ★ :
74
★ :
Millie x Thomas 828b427d2389c048885fe9bd15cc362515f8e92f
TémanyitásRe: Millie x Thomas
Millie x Thomas EmptySzer. Szept. 21 2022, 10:45
bocsánat, baszki és balfácán

iii.

Csak bólogatok, ahogy meséli kié a kutya, de közben erőt veszek magamon, hogy felálljak. Csak nem beszélgethetünk úgy, hogy én közben a földön fetrengek. Főleg nem vele.
Millie… Nem akarom elveszíteni. Túl jó és túl különleges barát. Jó, bevallom az elején nem pont ilyen kapcsolatra gondoltam közöttünk, és főleg nem ilyen sokáig tartóra. Nekem egészen más gondolataim voltak akkoriban. Mostanra meg már kezdtem elfogadni, hogy a “befűzés” rész elúszott, mert helyette találtam egy nagyon jó barátot, de így… Most félő, hogy már az sem lesz meg.
Nem akarom azt benyögni neki, hogy akkor mostantól előtte nem csókolózok mással. Nem akarok papucsnak tűnni (tudom, egó) és nem tudom mennyire lenne szavahihető a fogadalmam. Igazából azt sem tudom, hogy mi is volt ténylegesen a baja. Emiatt pedig azt sem tudom, hogy merre indulhatnánk el a megoldás felé.
Most akkor tényleg csak a bátyus-tény zavarta és akkor legfeljebb a barátságunk van veszélyben, hiszen más nem is létezik köztünk. Vagy rosszul fogtam fel a helyzetet, és azt a másik kapcsolatformát nem kéne még elengedni? Persze azt egészen más stílusban mint ahogy az elején terveztem. Ő többet érdemel.
De lehetséges lenne ez?
Thomas Kershawnak rendes barátnője lenne? Jézusom, az nagyon fura lenne. Utoljára oviban volt ilyen.
(Jelenleg nem beszélünk, haragszik rám és úgy érzem, hogy egy nagyon nehéz/kínos beszélgetés elébe nézünk, de én éppen a fejemben megterveztem, hogy ő a barátnőm lesz. Klassz. Lehet bevertem a fejemet.)
– Legutóbb alig tudtunk beszélni, és akkor sem a legnyugodtabb stílusban – próbálok nem megsértődni vagy bárhogyan is lereagálni a lesújtó hangnemet, mert tudom, hogy teljes mértékben megérdemlem. – Tudom, hogy haragszol rám és nagyon sajnálom. Nem megfelelő emberhez mentem oda a buliban.
Talán egy megfogadható tanács a világ összes embere számára, hogy ha van egy crushod, akkor annak a bátyjával ne kezdjél ki. Ja és az alkohol nem kifogás. Még akkor sem, ha nagyon rosszul bírod, mint én.
Nem hiszem, hogy közömbös vagyok számára, mert ha úgy lenne, akkor ezt a helyzetet nem így reagálta volna le. Csak inkább azt nem tudom, hogy milyen szinten is állok és most hova estem vissza. Fura módon ez az egész kis “baleset” egyszerre nyitotta fel a szememet és húzott be egy gyomrost.
– És amiatt is, ahogy reagáltam legutóbb. – Ja, pár dolog miatt most bocsánatot kell kérnem. Elég jól elbasztam a helyzetet.
Engem általában nehéz kihozni a sodromból, csak úgy haladok az árral. Egy egészen nyugodt személyiség vagyok, akinek az életében eddig kevés vita volt. A legtöbb inkább csak Litával, az ikremmel olyan komoly kérdésekről, mint hogy hogyan kell enni a müzlit.
Ez az egész dolog Millie-vel viszont teljesen kihozott a sodromból. A tény, ahogy nézett rám, az a csalódott tekintett, hogy mennyire haragudott rám és, hogy megbántottam…. Teljesen megzavart. Nem miatta viselkedtem úgy ahogy, hanem mert magamra haragudtam, amiért ilyen idióta voltam.
Persze, hogy csak az ultra dögös Millicent Baileynek lehet ilyen dögös tesója. Ezek megnyerték a dögösség lottót tutira. Mit is gondoltam?
– Tudod jól, hogy ha tudtam volna, hogy a tesód, akkor nem kezdtem volna ki vele. – De ha egy ismeretlen…Ühm..Nem hazudok, nagy eséllyel ugyan úgy végződött volna az éjszaka. – Mert ez zavart ugye? Hogy a tesódról van szó?
Meg kell tudnom. Nem akarom ezt tovább húzni. Ha valami közöttünk lehet, akkor minél hamarabb lépnem kell az érdekében. Nem lehetek tovább egy olyan balfácán, aki fél felhívni.

livin' in new york




Millicent Bailey imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Thomas Kershaw
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Millie x Thomas C2997c08b36feb1162716a2f1d6ce36c
★ kor ★ :
18
★ elõtörténet ★ :
Amúgy én élvezem az életet
★ családi állapot ★ :
Single, mint az espresso, amit kirendelt az előbb
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Millie x Thomas C2997c08b36feb1162716a2f1d6ce36c
★ idézet ★ :
A serdülőre jellemző, hogy nagylelkűen meg akar halni azért, amiért az érett ember alázatosan élni akar.
★ foglalkozás ★ :
Keresés alatt
★ play by ★ :
Gavin Casalegno
★ szükségem van rád ★ :
Elvesztettem a tengerimalacomat.
★ hozzászólások száma ★ :
22
★ :
Millie x Thomas Bc27b25e7cf1826e66d6b89ad623a73f
TémanyitásRe: Millie x Thomas
Millie x Thomas EmptyPént. Szept. 23 2022, 13:35



Millicent & Thomas


"EGY KUTYÁNAK NEM KELL LUXUSAUTÓ, SE HATALMAS HÁZ, SE DRÁGA RUHÁK. BEÉRI EGY ÚTSZÉLI TALÁLT BOTTAL. LEHETSZ GAZDAG VAGY SZEGÉNY, BUTA VAGY OKOS, AGYAFÚRT VAGY TÖKKELÜTÖTT, A KUTYÁDNAK MINDEGY. Ő CSAK SZERETETET KÉR ÉS AD. HÁNY EMBERRŐL MONDHATOD EL EZT? HÁNY EMBER SZERET FELTÉTLEN ÉS OLTHATATLAN SZERETETTEL? HÁNY EMBER MELLETT ÉRZED, HOGY AMI TE VAGY AZ KÜLÖNLEGES?"

Tommy csak bólogat, ami nekem teljes mértékben meg is felel. Ha nem muszáj nem szeretnék jobban belebonyolódni miért is sétáltatom másnak a kutyáját. Ameddig lehet, igyekszem fenntartani a látszatot és úgy csinálni, mintha minden a legnagyobb rendben lenne. Nem akarom, hogy tudja, mert magam sem akarom elfogadni azt, hogy minden elbaszódott körülöttem. Márpedig tény, hogy anya iszik és depressziós, Eliot meg drogot árul és az utóbbi időben, mint kiderült előszeretettel használja is. Nem nyithatom azzal a beszélgetést, hogy amúgy rohadtul nem Manhattanban élek már, hanem Bronxban, ahol most a lakásunk akkora, mint régen a nappalink.

Most már kicsit jobban odafigyelve óvatosan állok fel, hogy Leno ne próbálkozhasson újabb szökési kísérlettel. Miközben Tommy is felkel meggyőződök róla, hogy tényleg nem esett komolyabb baja és megmarad, aminek titokban, de nagyon örülök. Tommy fontos nekem és nem szeretném, hogy bántódása essen.

Még akkor is, ha kicsit furcsának és zavarosnak tűnhet a mi kapcsolatunk, egyben biztos vagyok: Tommy a barátom. Ő egy különleges személy az életemben. Eleinte amikor megismerkedtünk és csapni kezdte nekem a szelet még nem hittem ebben, de így lett. Ezért bármennyire is haragszom rá, ezt nem veszíthetem el. Ha kell, végigszenvedek még néhány bulit, ahol fűzi a lányokat vagy épp a pasikat ki tudja már nyomon követni nála. Fájdalmas lesz látni, amikor mást csókol, de érte bevállalom. A barátságunkért kibírom.

De lehetnék bátor és vakmerő is, ahogy szoktam és elmondhatnám neki mit érzek. Megcsókolhatnám, hogy átjárja őt is, ami engem és értse miért zavar, ha másnak az ajkához ér az ő ajka. Thomas Kershaw ez elég lenne ahhoz, hogy mi ketten működjünk? Elég lennék vagy a következő alkalommal már mást imádnál? Létezik egyáltalán olyan fogalom a szótáradban, hogy barátnő? Akarod egyáltalán ezt? Mert én nem hiszem.

Gondolatban már körbe is jártam a lehetséges opciókat, mégse tudom mi lenne a helyes döntés. Azt viszont tudom, hogy ez nem mehet így tovább. Beszélnünk kell akkor is, ha nem tudjuk milyen irányba kéne elindulnunk és Tommy kezdeményez is mindazok ellenére mennyire lesújtó hangnemben beszéltem vele.  
- Az egész egy elcseszett szituáció volt. Egyikünk sem reagálta le megfelelően. Igyekszem most higgadtan és reálisan gondolkodni. Nem lenne szerencsés, ha hasonló ritmusban haladna tovább a beszélgetés, mint legutóbb.
- Időre volt szükségem, hogy megemésszem a dolgokat. Teljesen még mindig nem sikerült, de enyhül a haragom és ez már jó hír.
- A jegeskávé egy kicsit túlzás volt, bocsi. Azon vagyok, hogy ne csak ő tegyen lépést felém, igyekszem én is nyitni.

Mostanában a vitáim száma egyre csak növekszik, nem mintha élvezném vagy sportot űznék belőle. Általában ilyenkor heves vagyok, meggondolatlan és a saját igazságomat hangoztatom, akkor is, ha nincs igazam. Később, amikor lenyugszom, már sajnálom, amiket mérgemben a másik fejéhez vágtam, de addigra már késő bánat. Valami hasonló történt múltkor Tommyval is.

Várható volt, hogy elérkezik az idő, amikor színt kell vallanom, de felkészületlennek éreztem magam.
- Biztos vagy benne? Amikor megtetszik valami megakarod szerezni. Tényleg számított volna, ha tudod, hogy Eliot a bátyám? És már megint előbújt a saját elképzeléseit szajkózó Millicent Bailey. Hurrá! Leno is érzi, hogy feszültebbé vált a helyzet és egyre nyugtalanabb.
- Leno menni szeretne. Csatlakozol a sétánkhoz? Nem szeretném lerázni, de Leno nem fog nyugodni addig, amíg az ígért sétáját meg nem kapja.

Leno előttünk sétál és igyekszem a tempóját lassítani, hogy ne futva kelljen Tommyval beszélni. Már, ha velünk tart. A lehetőség adott, hogy ne tartsam vele a szemkontaktust és tutira könnyebb is lenne, ha nem kéne a szemeibe néznem, de megérdemli, hogy a szavaimat neki és ne csak magam elé intézzem.
- Magam sem tudom már Tommy. Az is zavart, hogy a tesómról volt szó. Meg az is, hogy nem az első buli, ami így végződik. Miért megyünk együtt buliba, amikor csajozni vagy tudom is én pasizni akarsz? Legyek gyertyatartó vagy mi? A kérdésem egyszerre hat úgy, mintha barátként és közben féltékenyen kérdeznék. Mit akarsz tőlem Thomas Kershaw?


mind álarcot viselünk
Millicent Bailey
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Millie x Thomas 9b8a7ac2d61f11ea6283b3f0e2e7d8ab864e1e5e
Millie x Thomas F835f4ef6974a594c7bf22c3f7de922a085b5e21
★ kor ★ :
18
★ elõtörténet ★ :
néha az élet kihúzza alólad a talajt, érted?
★ családi állapot ★ :
Millie x Thomas C3a0562f86d797aaf44c5473bd6399466320bfdf
azt hiszem a szívem összes zugába bevontad magad
★ lakhely ★ :
Manhattan ↬ Bronx
★ :
Millie x Thomas 6c71d7423daf0e0268fd29ababe9510c25c3e7da
★ foglalkozás ★ :
gimnazista, diákmunkás
★ play by ★ :
Maia Reficco
★ szükségem van rád ★ :
Eliot - te és én a világ ellen
★ hozzászólások száma ★ :
74
★ :
Millie x Thomas 828b427d2389c048885fe9bd15cc362515f8e92f
TémanyitásRe: Millie x Thomas
Millie x Thomas EmptySzomb. Okt. 08 2022, 08:52
de szép a beton

iv.

Voltak már barátnőim. Nem sok igazából, és semmi komoly... Jó igazából, ha nem számoljuk másodikban Emily Crownt-t, akkor egy sem volt. Ő volt az első és az utolsó, és valójában nem teljesen tudom, hogy a barátnőm volt e. Elméletileg, ha a másodikban az ember egy folyosón megfogja egy lány kezét azt jelenti, hogy a barátnője. Viszont összvissz ennyi volt a "kapcsolat" és a szakítás úgy történt, hogy egyszer elfelejtettem elmenni vele görkorcsolyázni a Centrál Parkba. Hm... Már akkor értettem a nők nyelvén.
Azóta csak.. Hát... élményeim voltak a nőkkel, de az több is.
Eddig Millienél érzem először azt, hogy legalább érdemes átgondolni egy kapcsolat lehetőségét. Csak hát, tényleg ez lenne a jó döntés? Menne ez nekem?
És ezt most nem egoizmusból mondom, hogy "Thomas Kershaw egy magányos farkas, akihez senki nem elég jó brühbrühbrüh", hanem mert még soha se csináltam senkivel sem.
El kell hesegetnem az előbbi gondolataimat.  Nem gondolhatok ilyenekre, amikor még beszélő viszonyba sem vagyok vele.
Csak ahhoz, hogy kibéküljünk rendezni kell a viszonyunkat és ahhoz azt is kell rendeznem, hogy mit is szeretnék. Így folyamatosan vissza keveredek az előző gondolatomhoz.
Akarom, hogy a barátnőm legyen?
Nem-nem. Rossz kérdés.
Jó döntés ezt kívánni? Most az egyszer komolyan át kell ezt gondolnom. Nem akarom elveszíteni megint – és akkor nagy eséllyel sokkal jobban, mint most.  
Tudom, hogy időre volt szüksége és ezért (is) nem mertem zaklatni. Elég sok bonyodalmat okoztam. Pedig nagyon nem ez volt a célom. Akkor nem is volt a tetteimnek célja. Részeges vágy volt inkább, amikor nem foglalkoztam a tetteim következtével. Igaz, az egyik következményével nem is számolhattam, hiszen nem tudtam , hogy a srác ki is, de tudjuk, hogy ez nem sokat javít a helyzetem megítélésével. És talán nem is az a fontos, hogy kivel csináltam, hanem egyszerűen az, hogy csináltam.
– Nem volt legalább forró, és a kávé folt is könnyen kijött. Csak ecetes olló kellett hozzá – mosolyogva próbálok viccelődni, hogy kicsit lazítsak a feszült hangulatomon. Vajon csak nekem ilyen izzadt a tenyerem?
Szóval igen. Nem ez volt az első alkalom, hogy valakivel csókoloztam előtte. Csak nálam ez esküszöm más. Nem szoktam megijedni – hogy is fogalmazzak – ... a testi vágyaimtól. Tudom, hogy mire vágyok és megszerzem. Őt is akartam, megpróbáltam és először életemben pofára estem.  
Előtte csináltam, mert rossz a jellemem és nem tudok lemondani a dolgokról; mert szeretem habzsolni az életet; mert meg akartam mutatni neki, hogy én szórakozok és... istenem... Csak egyszer akartam volna látni igazán féltékenynek. Egyszer.
Azok után, hogy mennyire haragszik rám tuti nem féltékenységet érez most. Nem hiszem, hogy akar engem.
– Azért te is tudod, hogy ha tudom, hogy a tesódról van szó nem vetem rá magamat. – Nem tudom, hogy ez teljesen igaz. Képes lettem volna ilyen bölcsen átgondolni a helyzetet? Képes lettem volna nem úgy gondolkodni, hogy "na most ettől tuti nagyon féltékeny lesz és végre kibújik a szög a zsákból" ? Részegen nem szoktam a legértelmesebben gondolkodni.
Bólintok a sétára. Legalább ezt a beszélgetést nem egy helyben kell megtennem mikor  is muszáj Millie szemébe néznem. Így legalább tehetek úgy mintha csak az betont néznem nehogy elessek.
Ahogy látom ő se nagyon keresni a szemkontaktust.
Auch. Ezt most jól megkaptam.
–  Azért viszlek magammal, mert szeretek veled lenni. – bukik ki belőlem. – Csak... Tudtommal ezekre az eseményekre nem együtt érkezünk. Eddig nagyon nem erről volt szó a részedről – van egy kis él a szavaimban. Kijelentette, hogy nem akar semmit se köztünk. Ő volt az, aki folyamatosan visszautasított.  
Ha úgy nézzük, hogy ő semmit se akar tőlem, azaz én neki csak egy barát vagyok, akkor az a gondolat menet, hogy szar érzés lehet elmenni egy haverral bulizni ismeretlenek közé, majd a haver kb. minden alkalommal magára hagy... Hát megállja a helyét.
Sóhajtok egyet. – Igazad van. Ha magammal rángatlak, akkor nem kellene magadra hagynom téged a sok idióta között. – Nem tudom kimondani: több ilyen nem lesz. Mert pontosan tudom, hogy a következő buliba meglátok egy másik szépséget, aki abban a pillanatban vágyaim netovábbja lesz. Kezdem megérezni, hogy miért nem akar velem kapcsolatot. Nem is lennék képes rá talán. – Azt akarom, hogy te is jól érezd magadat. Ha azt szeretnéd, többet nem viszlek el házibulikba. Csak olyan programot csinálunk ahol ketten vagyunk. Nem zavar meg minket más.

livin' in new york




mind álarcot viselünk
Thomas Kershaw
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Millie x Thomas C2997c08b36feb1162716a2f1d6ce36c
★ kor ★ :
18
★ elõtörténet ★ :
Amúgy én élvezem az életet
★ családi állapot ★ :
Single, mint az espresso, amit kirendelt az előbb
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Millie x Thomas C2997c08b36feb1162716a2f1d6ce36c
★ idézet ★ :
A serdülőre jellemző, hogy nagylelkűen meg akar halni azért, amiért az érett ember alázatosan élni akar.
★ foglalkozás ★ :
Keresés alatt
★ play by ★ :
Gavin Casalegno
★ szükségem van rád ★ :
Elvesztettem a tengerimalacomat.
★ hozzászólások száma ★ :
22
★ :
Millie x Thomas Bc27b25e7cf1826e66d6b89ad623a73f
TémanyitásRe: Millie x Thomas
Millie x Thomas EmptyPént. Okt. 21 2022, 09:54



Millicent & Thomas


"EGY KUTYÁNAK NEM KELL LUXUSAUTÓ, SE HATALMAS HÁZ, SE DRÁGA RUHÁK. BEÉRI EGY ÚTSZÉLI TALÁLT BOTTAL. LEHETSZ GAZDAG VAGY SZEGÉNY, BUTA VAGY OKOS, AGYAFÚRT VAGY TÖKKELÜTÖTT, A KUTYÁDNAK MINDEGY. Ő CSAK SZERETETET KÉR ÉS AD. HÁNY EMBERRŐL MONDHATOD EL EZT? HÁNY EMBER SZERET FELTÉTLEN ÉS OLTHATATLAN SZERETETTEL? HÁNY EMBER MELLETT ÉRZED, HOGY AMI TE VAGY AZ KÜLÖNLEGES?"

Mindig is úgy éreztem a mi barátságunk örökre szól, hogy megpecsételtük a sorsunk. Azt hittem, hogy a sok visszautasítás és pofára esés után fixre vehetem, hogy mi csak is kizárólag haverok lehetünk. Aztán nagyot fordult a világ.. hirtelen összekuszálva mindent, Tommy elkapott és magával sodort. Valami teljesen megváltozott bennem és már nem csak azért szerettem vele lógni, mert jókat beszélgettünk, hanem azért is, mert szerettem hosszasan nézni és belefeledkezni mindenbe rajta kívül.

Miért kapom mégis azon magam, hogy ez így nincs rendjén? Miért tart fogva a gondolat, hogy ez egy hatalmas tévedés? Miért vesztem el a bátorságom? Miért nem merek megnyílni neki? Tommy miért ekkora nőcsábász? Most már a férfiak is a vetélytársammá váltak? Akarom én ezt egyáltalán?

A hangok a fejemben bizonyítékként szolgálnak, hogy Thomas Kershaw az őrületbe kerget. Egyszerre akarom és félek tőle. Ő az a srác, aki nélkül nem tudnám elképzelni az életem, de túl közel sem engedhetem, mert összetörne. Marad a barát zóna, ami boldoggá tesz, de vajon befogom érni vele? Talán jobb lenne elengedni az agyalást és csak sodródni az árral, majd "lesz ami lesz" elven. Végtére is, ha nincs ez a véletlen találka, könnyen lehet, hogy még hetekig szóba sem álltunk volna egymással. Akkor most nem kéne azon törni a fejünk hogyan keveredjünk ki ebből és folytassuk tovább, mintha a múltkori veszekedés egy hatalmas tévedés lett volna csak köztünk.

Bárhogy csűrjük csavarjuk mindketten tudjuk, hogy az az összezördülés nem a véletlen műve volt és kikeveredni a rossz szériánkból nem lesz egyszerű. Hogyan is lehetne, amikor magunknak sem merjük még bevallani az érzéseinket? Küzdünk ellene, mert könnyebbnek tűnik, mint kockára tenni mindent. A barátságunkat.. Igaz Tommy?

Elmosolyodom, amikor Tommy azon igyekszik, hogy oldja a köztünk lévő feszültséget és próbál viccelődni. Általában több kevesebb sikerrel jön össze neki, de most jól esik, amiért tesz azért, hogy egy kicsit oldódjon a hangulat. Olvadt is az a jéghegy aztán vissza is fagyott, amikor hiába a szavai a tesómmal kapcsolatban egyszerűen képtelen vagyok hinni neki.
- Őszintén? Nem tudom.. Nem akarom bántani Tommyt, de tényleg fogalmam sincs, hogy ez megállította volna-e abban a felfokozott hangulatában.

Nem is bánom, amiért Leno kimozdít minket ebből a helyzetből. Mintha a lépéseink szimbolikusan azt jelentenék, hogy közösen haladunk egy úton, aminek a végkimenetele már csak rajtunk múlik. Nem túlzó, de kivehető az a kis él a hangjából, ami meg is piszkál kicsit, mert oké igaza van.. Soha nem egy párként érkeztünk és nem is ezt szerettem volna felé sugallni sokkal inkább azt, hogy elegem van már az állandó cserben hagyásaiból. Mert egy idő után így éltem meg azokat az estéket, ami eleinte bulinak indult, majd átcsapott valami egészen másba.

- Én is szeretek veled lenni. Nagyon is. Sokkal jobban, mint azt valaha képzeltem volna. Valahogy így kellett volna folytatnom, de ahogy ő sem mondott ki mindent én sem adtam meg magam. Kicsit belém is mar a megjegyzésével, holott egyet kell vele értsek, mert én voltam mindig is az a fél, aki visszautasította. Ugyanakkor, hogy vehetnék valakit komolyan, aki saját magát sem tudja kordában tartani.. akár csak egy estére..

- Mert, ha házibuliba megyünk, akkor mindig lesz valaki más.. Igaz? Egyre inkább kerülöm én is a tekintetét, mert nem akarom, hogy lássa mennyire rosszul esnek a szavai.
- Legyen így Tommy. Ha ez kell ahhoz, hogy elkerüljük, hogy magamra hagyj egy buliban akkor inkább nem megyek. El lennék én nélküle is, mert könnyen barátkozom és hamar megkedveltetem magam, de nem tudom, hogy képes lennék-e hiszti roham nélkül végig nézni, amikor Tommy újra rástartol valakire, aki éppen megtetszik neki.

- Engedjük el ezt a káoszt, ami kialakult köztünk és a javaslatoddal élve csináljunk közös programokat.. Nem akarok semmi mást, csak visszakapni a barátomat. Részemről elengedtem.. a mai napra biztosan, hogy köztünk bármi több is lehetne. Thomas Kershaw nem akarja és, ha akarná se biztos, hogy képes lenne rá.
- Visszakaphatlak? Megállítom Lenot, hogy a kérdésemet most már Tommy kék íriszeibe belemélyesztve tehessem fel. Reménykedek egy pozitív válaszban és egy hatalmas ölelésben. Talán ez a helyes döntés. Talán most sokkal inkább barátként van szükségem rá. Talán felesleges túl bonyolítani mindent. De mi van, ha tévedek?


mind álarcot viselünk
Millicent Bailey
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Millie x Thomas 9b8a7ac2d61f11ea6283b3f0e2e7d8ab864e1e5e
Millie x Thomas F835f4ef6974a594c7bf22c3f7de922a085b5e21
★ kor ★ :
18
★ elõtörténet ★ :
néha az élet kihúzza alólad a talajt, érted?
★ családi állapot ★ :
Millie x Thomas C3a0562f86d797aaf44c5473bd6399466320bfdf
azt hiszem a szívem összes zugába bevontad magad
★ lakhely ★ :
Manhattan ↬ Bronx
★ :
Millie x Thomas 6c71d7423daf0e0268fd29ababe9510c25c3e7da
★ foglalkozás ★ :
gimnazista, diákmunkás
★ play by ★ :
Maia Reficco
★ szükségem van rád ★ :
Eliot - te és én a világ ellen
★ hozzászólások száma ★ :
74
★ :
Millie x Thomas 828b427d2389c048885fe9bd15cc362515f8e92f
TémanyitásRe: Millie x Thomas
Millie x Thomas EmptySzer. Jan. 11 2023, 22:17
Én is tudom, hogy most azon lovagolni, hogy “mi lett volna ha..” teljesen felesleges. Már megtörtént, és ha elkezdek erőlködni az “igazammal” annak tuti nem lesz jó vége.
Mert amúgy is mennyire lenne igaz? Józanul még van bennem annyi tartás és józan ész, hogy tudjam ne startoljak rá Millie tesójára. Azért ennyire még én sem lehetek hülye. (Ugye?) Viszont ugyan ez már füves cigi és egy kis alkohol után, ami igencsak rossz hatással van rám? Akkor amikor éppen pont azon járt az agyam, hogy hogyan tudnám kirobbantani a barlangjából? Félő, hogy akkor azt hogy “ csókoljuk meg a báttyját juhééé” sokkal jobb ötletnek tartottam volna, mint “csókoljuk meg egy random srácot meeh”.
Azt hiszem nagyon hálás lehetek azért, hogy nem tudtam ki is a srác valójában.
Titkon nagyon jól esik amit mond, de próbálom visszafogni magamat, pedig hirtelen nagyon megjött a bátorságom. Tudom, hogy most nem járunk még ott, hogy minden elsimuljon közöttünk. Jelenleg a kettőnk uta hepehupás és erősen kátyús. Csak egy gyengéd mosolyt engedek el és közben próbálom a szemkontaktust keresni vele.
Fontos vagy nekem, nagyon – üzeni a tekintetem, majd hirtelen  a fagyos valóság visszaránt a földre.
“ Mindig lesz valaki más”.  
– Nem akarom, hogy ilyenekre gondolj. – Könnyű mondani Kershaw. Akkor viselkedj is úgy! – Te soha semmilyen körülmények között nem vagy másodhegedűs. Bepiálva hülyeségeket szoktam csinálni és nem tudom kontrolálni magamat, de te úgy is a legfontosabb vagy nekem…. – sóhajtok egy nagyot és megállok. Remélem Millie is meg fog tudni azzal a nagy kutyával. Egy ilyen vajon mennyit eszik egy nap? – Nem fog több ilyen történni. Nem kettőknek való a közös bulizás. – Nem akarom azt, hogy újra azt érezze, hogy magára hagyom.
Én eddig ebbe még soha se gondoltam bele. Istenem de hülye vagyok! Beviszek magammal egy külsős lányt random társaságokba majd magára hagyom. Mi a francia gondoltam? Hogy majd kibulizom magamat egy cuki vörös társaságába, aztán az ajtónál újra felveszem Milliet, mint a kabátot a szertárból?
Jézusom mekkora egy puhapöcs vagyok. Nem hiába nem akar randizni velem.
Elszégyellem magamat az egész miatt. – Mostantól, ha együtt vagyunk csak rád fogok fókuszálni. – most már ténylegesen a szemébe nézek akár akarja akár nem.  – Mert én is vissza akarlak kapni. Szörnyű volt az elmúlt időszak.  
– Soha se mentem el. – mosolygok vissza rá és örülök, hogy most már nem fordítjuk el a tekintetünket mikor egymásra nézünk. – Akkor mihez lenne kedved mostanában? Nyitott vagyok mindenre. Kávé, múzeum vagy csak sétálás itt a parkban miközben megsétáltatjuk a jetidet.



Millicent Bailey imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Thomas Kershaw
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Millie x Thomas C2997c08b36feb1162716a2f1d6ce36c
★ kor ★ :
18
★ elõtörténet ★ :
Amúgy én élvezem az életet
★ családi állapot ★ :
Single, mint az espresso, amit kirendelt az előbb
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Millie x Thomas C2997c08b36feb1162716a2f1d6ce36c
★ idézet ★ :
A serdülőre jellemző, hogy nagylelkűen meg akar halni azért, amiért az érett ember alázatosan élni akar.
★ foglalkozás ★ :
Keresés alatt
★ play by ★ :
Gavin Casalegno
★ szükségem van rád ★ :
Elvesztettem a tengerimalacomat.
★ hozzászólások száma ★ :
22
★ :
Millie x Thomas Bc27b25e7cf1826e66d6b89ad623a73f
TémanyitásRe: Millie x Thomas
Millie x Thomas EmptyPént. Jan. 13 2023, 10:08



Millicent & Thomas


"EGY KUTYÁNAK NEM KELL LUXUSAUTÓ, SE HATALMAS HÁZ, SE DRÁGA RUHÁK. BEÉRI EGY ÚTSZÉLI TALÁLT BOTTAL. LEHETSZ GAZDAG VAGY SZEGÉNY, BUTA VAGY OKOS, AGYAFÚRT VAGY TÖKKELÜTÖTT, A KUTYÁDNAK MINDEGY. Ő CSAK SZERETETET KÉR ÉS AD. HÁNY EMBERRŐL MONDHATOD EL EZT? HÁNY EMBER SZERET FELTÉTLEN ÉS OLTHATATLAN SZERETETTEL? HÁNY EMBER MELLETT ÉRZED, HOGY AMI TE VAGY AZ KÜLÖNLEGES?"

Adhatom én a nagymenőt és mondhatom, hogy minden rendben, de az igazság az, hogy megviselt a külön töltött idő. Tommy ugyan megbántott és sokáig dühös is voltam rá, viszont a hiánya sokkal inkább kikészített, mint számítottam rá. Mindezek ellenére álltam a sarat és kitartottam a döntésem mellett, miszerint nem találkozunk és az üzeneteire is csak pár szavas válaszokat adok, bármennyire is nehezemre esett akkor. Na nem mintha megingás nélkül vettem volna az akadályt, mert többször kaptam azon magam, hogy hosszas üzenetekbe kezdek bele, amit végül nem küldtem el.

Most meg egy véletlennek köszönhetően egymásba botlunk és próbálunk helyrehozni egy buta hibát, aminek meg sem kellett volna történnie, ha Tommy egy kicsit is fékezni bírná magát.. Mintha folyton a kalandokon járna az esze és én mondom, mintha nem ismerné a határ szó jelentését.. Persze értem én, hogy tombolnak a hormonok meg minden.. de miért kell nekem ezt végig néznem? Azt hiszem akkor telt be nálam színültig a pohár, amikor a nyelve Eliot, a tesóm szájában landolt egy bulin.. Mondhatom szép földet érés. Nekem viszont jobb lett volna becsatolnom magam, mert gyomrosként hatott rám a látvány, ami elől győztem szedni a lábam és elmenekülni.

Mondhat bárki bármit, de úgy érzem minden okom meg van rá, hogy kételkedjek a szavaiban, amikor arról akar meggyőzni, ha tudta volna Eliot a bátyám, akkor nem mászik rá. Nem akarok újabb vitába belekezdeni és talán ezért sem erőlteti rám az igazát, amikor nem feltétlenül értek egyet vele. Lenoval közösen sétálunk és minden lépéssel, mintha oldódna a köztünk lévő feszkó, de mindketten tudjuk, hogy hosszú még az út. Nehéz lesz teljesen, úgy igazán túllendülni a dolgokon..

Tommy fontos és szeretném, hogy tudja, ezért is vallom be neki menyire szeretek vele lenni. Legalábbis részben, mert ha tudná, hogy ebben már több van, mint haverság.. lehet buknék mindent és én azt nem kockáztathatom meg. Elkapja a pillantásunk a másikét, de igyekszem nem hosszasan időzni, ezért inkább újra Lenot figyelem, ahogy ügyesen sétál és hagyja, hogy Tommyval rendezgetni kezdjük az elbarmolt kapcsolatunkat. Amikor már azt hinném közeledünk a megoldás felé újabb fájó ponthoz érünk és nem tudom hova tenni miért esik ennyire nehezére türtőztetni magát, ha csak egy estére is.

Hallom Tommy szavait és azon vagyok, hogy el is higgyem, de rohadtul nem egyszerű, amikor tudom, hogy milyen, amikor iszik. Igen! Tényleg szokott hülyeségeket csinálni.. eddig nincs is hiba a mondanivalójában.. de hogyan lehetnék akkor is én a legfontosabb, amikor képes magamra hagyni? Úgy döntök, hogy inkább lakatot rakok a számra, amíg be nem fejezi és megállítom Lenot, amikor Tommy is lecövekel egy nagy sóhaj után. Leno jó kutya módjára viselkedik, mintha csak érezné, hogy nekünk ezt most meg kell oldani.

- Ahogy akarod Tommy.. Tudom, hogy ő csak jót akar és nem szeretne megbántani, de pont azzal sikerül kiakasztania, hogy képes megmagyarázni a kontrollálhatatlanságát azzal az indokkal, miszerint a közös buli nem nekünk való. - Én csak azt nem tudom felfogni, hogy állításod szerint én vagyok a legfontosabb és ne gondoljak arra, hogy mindig lesz valaki más.. Kezdek bele egy lehetséges újabb vitába, annak ellenére, hogy megfogadtam igyekszem türelmes lenni és nem kiakadni mindenen. - Mégis azzal oldod meg a dolgokat, hogy inkább ne menjünk közösen bulizni, mert az nem nekünk való.. Végülis okosan kitaláltad, így tényleg nem fog többet előfordulni. Bravó Tommy! Megtapsolom, mert megérdemli. Aztán hamar rájövök, hogy túl messzire mentem és nem akartam meghallani, hogy őszintén azt mondja.. legfontosabb vagyok a számára.  - Tudom.. én javasoltam, hogy akkor inkább nem megyek a bulikba veled.. szóval.. csak nem hittem, hogy ennyire könnyen elengeded annak a lehetőségét, hogy együtt legyünk akár ott is, de felejtsük el.. Tényleg nem akarok már veszekedni. Őszintén elfáradtam abban, hogy azt elemezgessem miért alakultak köztünk a dolgok úgy, ahogy. Ha számára ez így megfelelő, akkor nekem is jó lesz.

Komolyan semmi mást nem szeretnék, mint őt visszakapni és valahol magamat is azelőttről, mielőtt megmozgatott bennem valamit. Azóta tényleg egy hülye hisztis picsa vagyok! Ezért is próbálom még mielőtt elfajulhatna egy veszekedés, tompítani a dolgot és nyíltan felvállalni, hogy őt akarom, mint barát. Jobb lesz így nekünk, én meg majd szépen lassan elnyomom magamban a feltörő érzéseket.
- Nekem is rossz volt.. Hiányzott az a hülye fejed, csak közben meg haragudtam is.. Nem kapom el a tekintetem, mélyen Tommy szemeibe nézek. - Jeti? Hallod ezt Leno? Ne sértődj meg, nem gondolja komolyan. Hajolok le Leno kutyushoz és megsimogatom a buksiját. - Mi egész sokat szoktunk találkozni és sétálni, ha van kedved csatlakozhatsz a következő alkalomra. Utalok itt Lenora, miközben mellette guggolok, így ő jócskán fölém tornyosul. - Tommy, gyere. Nyújtom a kezem felé, hogy ő se ácsorogjon ott egyedül és szeretgessük meg együtt ezt a "kis" behemótot.


mind álarcot viselünk
Millicent Bailey
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Millie x Thomas 9b8a7ac2d61f11ea6283b3f0e2e7d8ab864e1e5e
Millie x Thomas F835f4ef6974a594c7bf22c3f7de922a085b5e21
★ kor ★ :
18
★ elõtörténet ★ :
néha az élet kihúzza alólad a talajt, érted?
★ családi állapot ★ :
Millie x Thomas C3a0562f86d797aaf44c5473bd6399466320bfdf
azt hiszem a szívem összes zugába bevontad magad
★ lakhely ★ :
Manhattan ↬ Bronx
★ :
Millie x Thomas 6c71d7423daf0e0268fd29ababe9510c25c3e7da
★ foglalkozás ★ :
gimnazista, diákmunkás
★ play by ★ :
Maia Reficco
★ szükségem van rád ★ :
Eliot - te és én a világ ellen
★ hozzászólások száma ★ :
74
★ :
Millie x Thomas 828b427d2389c048885fe9bd15cc362515f8e92f
TémanyitásRe: Millie x Thomas
Millie x Thomas Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Millie x Thomas
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Narcissa & Thomas
» Thomas A. Kershaw
» Beth & Thomas
» Thomas & Elisabeth
» Better days - Thomas & Hela

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: