New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 54 felhasználó van itt :: 6 regisztrált, 0 rejtett és 48 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kiara Hernández
tollából
Ma 01:26-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 00:55-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 00:53-kor
Joseph Brewster
tollából
Ma 00:52-kor
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:04-kor
Lora Spencer
tollából
Tegnap 21:16-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Tegnap 20:59-kor
Meghan Montilio
tollából
Tegnap 20:51-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

Don't be so jealous, Cherrypie -Cherry & Marco-
TémanyitásDon't be so jealous, Cherrypie -Cherry & Marco-
Don't be so jealous, Cherrypie -Cherry & Marco- EmptySzer. Feb. 19 2020, 12:11

Don't be so jealous, Cherrypie

- Cherry & Marco -

Nem szeretem, ha valaki ok nélkül féltékenykedik, ugyanakkor be kellett lássam, hogy részben azért jogos is volt, hogy Cherry számonkért. Azt hiszem, ha én futottam volna össze egy pasassal, aki azt állítja, hogy az ő férje, hasonlóan reagáltam volna. Na jó, ez nem igaz. Valószínűleg a tag már egy golyóval a fejében poshadna valahol a víz fenekén.
Az egész ügyben leginkább az akasztott ki, hogy Serena még ilyen sok idő után is próbálkozik, hiszen ez az egyezség még évekkel ezelőtt született és akkor is megegyeztünk abban, hogy ezt egyikőnk sem akarta túlzottan, így meg lehet a látszat-házasság, miközben mindketten élhetjük az életünket. Ő is kefélget össze-vissza és én is jól érezhetem magam bárki társaságában. Ezt azonban egyszer megszegtük, amikor mindketten ittunk kicsit és ő amúgy is baromi depis volt valami miatt. A vállamon sírta ki magát, amit nem sok ember csinált eddig, ráadásul vak lennék, ha azt mondanám, hogy Serena nem egy gyönyörű nő. Naná, hogy a kreol, szaténba bújt, krokodil könnyeket hullató szépséget megvigasztaltam, ahogy tudtam és én évek óta azt vallom, hogy nincs olyan rosszkedv, amit egy jó kefélés ne enyhítene.
Na hát azt nem kellett volna megtennem, mert utána hetekig a nyakamra járt és azt hitte, hogy majd ebből eget rengető szerelem lesz, de fel kellett világosítanom, hogy ez nem így van. Végül elhúzott a francba Európába a családjához, míg én itt az "üzleti ügyeket intézem" és bár telefonon beszélünk néha, igyekszünk nem találkozni. Legalábbis én az esetek többségében azon vagyok, hogy találkozó nélkül is megoldhassuk az esedékes problémákat.
Erre most ide vonul New Yorkba, bevonul a klubbomba, mint egy kibaszott dáma és tele beszéli Cherry fejét azzal, hogy én nem is utaztam el, hanem vele voltam meg hasonló baromságok. Még szép, hogy Cherry kiakadt és azon sem csodálkozom, hogy ezt elhitte. Most viszont egy órával azután, hogy leszállt a gépem, már vonulok is hozzá, hogy felvilágosítsam, mert túl jók a mi kis hancúrozásaink ahhoz, hogy Serena tönkre vágja őket. Aljas kis perszóna.
Szóval szmokingban elindulok Cherry új lakására, amiről természetesen tudom jól, hogy merre van, hiszen azért tartom Pablot, hogy megtudjon nekem dolgokat, ő pedig remekül végzi a munkáját. Arra is van emberem, hogy Cherrynek ne essen baja, de ez is olyasmi, amiről neki nem kell tudnia, mert még neki állna pattogni, hogy nincs szüksége erre. Szerintem meg igen. Elég, ha visszagondolok arra, ami a lakásán történt. Nem szeretném, ha az megismétlődne és, ha valahogy meg tudom ezt előzni, hát megteszem. Onnantól kezdve, hogy nekem dolgozik, kötelességem vigyázni rá, vagy legalábbis ez a legjobb dumám arra, hogy miért is csinálom ezt, holott én is nagyon jól tudom, hogy nem csak ez az oka.
A sofőröm a kocsiban marad és vár. Nem hiszem, hogy nagyon bánná, amikor ilyen feladatot kap, hiszen ahhoz képest, hogy mereszti a seggét egy csúcs verdában, egész jól meg van fizetve, úgyhogy én nyugodta el lehetek Cherrynél, ameddig csak akarok. És ameddig nem dob ki onnan persze, mert ráerőltetni azért nem szeretném magam, ha neki kényelmetlen látni a képemet, de annyit megérdemel, hogy megtudja az igazat. Úgyhogy megállok az ajtója előtt üdvözült vigyorral a képemen és bekopogok. Bár egy kissé ideges vagyok, de az ilyesmit egész jól el tudom már ejteni, úgyhogy ő csak egy vigyorgó Marco-t lát majd szmokingban, akit vagy elküld melegebb éghajlatra, vagy nem.


 

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Don't be so jealous, Cherrypie -Cherry & Marco-
Don't be so jealous, Cherrypie -Cherry & Marco- EmptyKedd Márc. 03 2020, 18:00



Cher & Marco
inhale. exhale. repeat.

Hát ez óriási. Komolyan mondom, ezt valahogy egyszerűen nem tudom hova tenni, hogy Marconak felesége van. Nem azért, mert különösebben zavarna vagy bármi – mármint olyan szinten igenis zavar, hogy ezentúl lehet, hogy nem járok össze vele, mert nekem nincs abszolút szükségem egy nyakára járó feleségre-, csak fura. Marco nem hittem, hogy az a fajta, aki tipikus házasember, és igaz, az állítja, hogy ez csak ilyen hivatalos és semmi közük igazából egymáshoz, ugyan, ki hiszi ezt el? Szép nő, pont Marconak ne kellene, ha csak szexre is? Kétlem.
Mindegy. Nem érdekel. Tényleg nem, hidegen hagy, de ez akkor is bizarr. Filozofálgatásom közepette újra szívok egyet a kezemben lévő dohányrudacskából, és visszapörgetem az üzenetváltást, aminek az utolsó részére már nem is válaszoltam. Hát ez a kép. Most komolyan azt hitte, hogy majd egy selfietől elhiszek neki mindent? Ugyanmár.
Az utolsó slukkot szívom a cigiből és a táskámért megyek, hogy előkotorjam a két kis pirulát, ami még tartalékban lapul a zsebben, ha szükség lenne rá. Most pedig, mivel éppen nem dolgozom hála az égnek, ez a nap pont alkalmas arra, hogy végre kicsit rendesen kikapcsoljak. Éppen a nyelvem hegyén van már az egyik, mikor meghallom az erőteljes kopogást az ajtón, amiből majdnem száz százalékra tudom, hogy ki áll előtte. Oh istenem, honnan tudja, hogy itt lakom? Megőrülök. Visszaköpöm a kis pirulát a zacskóba a másik mellé, aztán a konyhába megyek és kiveszem a hűtőből egy doboz tejet, hogy aztán nyithassam ki az ajtót, de csak résnyire, ki sem nézve, viszont azon a kis helyen, egyenesen a kezei közé nyomom a doboz tejet.
- Nem volt nyitva a bolt? – kérdezem, mikor végül kicsit kijjebb nyitom az ajtót és ránézek, először komor arccal, de a szmoking vigyorra késztet, mellesleg így tejjel a kezében még humorosabb. A kiszélesedő mosolyom igyekszem visszafojtani, az alsó ajkamba harapok.
- Nem annyira érek rá, ami azt illeti – próbálok kifogást találni, mert ha beengedem, akkor tudom, mi lesz a következmény, én pedig mint mondtam, nős férfiakkal nem kezdek. – Egyébként már megint miért nyomozol utánam? – érdeklődöm, mert én egy szóval sem árultam el neki, hogy hol lakom. Én meg nem értem, hogy lehetek ilyen kibaszott vak, hogy nem veszem észre. Komolyan. Pedig elég paranoiás tudok lenni.
- Milyen volt Madrid, süttetted a hasad? – kérdezem, de ugyan egy kis színváltozás sem látszik rajta, mert lehet, hogy nem is ott volt, ugyebár. Nem hiszem el, hogy nincsenek együtt ezzel a Serenával, hát nem vagyok hülye, az istenért.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Don't be so jealous, Cherrypie -Cherry & Marco-
Don't be so jealous, Cherrypie -Cherry & Marco- EmptyPént. Márc. 06 2020, 10:54

Don't be so jealous, Cherrypie

- Cherry & Marco -

Ideges vagyok. Mármint nem olyan idegbeteg módon, mert ez inkább izgatottság, ugyanis utálok magyarázkodni. Főnökként hála az égnek nem is sűrűn kell ilyesmit csinálnom, de most kénytelen vagyok kilépni a komfortzónámból. Nem akarom veszni hagyni azt, ami Cherry is köztem van. Ahhoz túl kényelmes és túl kellemes, hogy csak legyintsek egyet, ráadásul annyi empátia szorult belém, hogy belegondoljak, milyen lehetett neki ezzel szembesülni és, hogy fordított helyzetben én is elvárnám, ha elmagyarázná mi a fene ez az egész.
Rövid idő alatt harmadjára igazítom meg az ingem gallérját, miközben várom, hogy a kopogásomra érkezzen valami reakció, bár arra is fel vagyok készülve, hogy Cherry nem nyit ajtót. Rosszul esett neki ez az egész még, ha nem is házisárkány módon vont kérdőre. Azt hiszi, hogy átvertem és megvezettem, az a sunyi kurva meg még tett is rá egy lapáttal. Jut eszembe, ha itt végzek, utána vele kell komolyabban elbeszélgetnem. Mondjuk felhívni rá a figyelmét, hogy ha sokáig baszakodik a magánéletemmel, váratlanul meg is özvegyülhetek.
Annyira ideges vagyok, hogy az ajtó nyitásakor a felém nyújtott tejet reflexből meg is fogom, aztán értetlenül lebámulok a tejes dobozra. Tökre összezavart, de inkább csak megrázom a fejem és Cherryre pillanatok. Nem esik le rögtön, hogy miről beszél, de amikor igen, akkor meg szemet forgatva sóhajtok egyet.
-Nagyon vicces.- lesek rá komoly arccal, majd az arcán bújkáló mosoly láttán kicsit megnyugszok. Legalább nem fejszével vagy ilyesmivel várt, nem? Minden esetre nem a folyosón akarom megtárgyalni a dolgokat, így kezem finoman a csípőjére simítom és finoman odébb tolom annyival, hogy be tudjak mellette slisszolni a lakásba. Egyben megragadom a lehetőséget arra is, hogy alaposan körbe nézzek. Meg se közelíti az én lakásomat, de otthonos, ez tény. Mondjuk nem örülök, hogy most már itt lakik, de nem akarom eljátszani az apja szerepét.
-Miért? Épp kenyeret sütsz vagy mi? - sandítok rá mosolyogva, majd a kezeimet a nadrágzsebembe csúsztatom és megállok körülbelül a lakás közepén. Érdekelne, hogy mivel van annyira elfoglalva, bár van egy olyan érzésem, hogy csak le akar rázni. Hát ezeknek a nőknek már semmi se jó? A repülőtérről egyenesen hozzá jöttem. Szerintem ez azért nem egy rossz gesztus.
-Leginkább üzleti út volt, de a szálloda teraszán napoztam egy jót. Megnézed? - kúszik perverz mosoly az arcomra, de nem akarom most a szexre terelni a témát, mert van bőven, amit meg kell beszélnünk. Vagy legalábbis tartozom neki egy vallomással.
-Ezt neked hoztam.- veszek elő egy fekete bársony ékszerdobozt és óvatosan felé nyújtom. Az is lehet, hogy a fejemhez vágja, de azért nagyon remélem, hogy inkább megnézi és tetszeni is fog neki a nyaklánc, amin egy cseresznye csüng Cherry felirattal. Már, csak azért is ezt néztem ki, mert kíváncsi voltam, hogy tetszene-e neki vagy felidegesítené magát rajta.
-Ami pedig Serenát illeti, nincs köztünk semmi. Pár éve berúgtunk, lefeküdtünk és ő azóta is abban reménykedik, hogy majd tényleg egy idilli házasság lesz a miénk, de már milliószor elmondtam neki, hogy esélye sincs erre. Ennyi.- tárom szét a karjaimat a kis monológom végén, majd ismét zsebre csúsztatom őket és nagyon sóhajtva Cherry arcába bámulok.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Don't be so jealous, Cherrypie -Cherry & Marco-
Don't be so jealous, Cherrypie -Cherry & Marco- Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Don't be so jealous, Cherrypie -Cherry & Marco-
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Cherry & Marco - I didn't lie
» Cherry et Marco ~ La Belle et la Bete
» Cherry & kis Bennett
» You dont know me
» please, dont hit me┃abe & rea

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: