New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 72 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 69 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lambert Schultz
tollából
Ma 00:10-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 23:11-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 22:48-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 22:48-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 22:45-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:33-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 22:13-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Tegnap 22:05-kor
Tiger Kareem Abbar
tollából
Tegnap 22:00-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Bernard Larsky
TémanyitásBernard Larsky
Bernard Larsky EmptyKedd Jún. 06 2017, 17:00

Bernard Larsky

First step in solving any problem is recognizing there is one


Karakter típusa: saját
Teljes név: Bernard Larsky
Becenevek: Bernie
Születési hely, idő:1992. november 29.
Kor: 24
Lakhely: Brooklyn
Szexuális beállítottság: hetero
Családi állapot: Magányos
Csoport: Média
Egyetem: Egyetem, végzett – Újságíró, Menedzsment minorral
Munkabeosztás: Riporter, oknyomozó újságíró
Munkahely: Politico
Hobbi: Televíziózás, sorozatok, jó whisky és jó társaság

Igazságérzet: Kapásból a legnagyobb gyengéje. Egészen egyszerűen nem tud hátat fordítani valakinek, akinek szüksége van a segítségére, nem tud megnyugodni addig, ameddig ki nem deríti az igazat, a teljes igazat.
Kitartás: Egy sztorit a világ végére is üldözne, és talán még annál tovább is. A járulékos veszteség nem érdekli, ahogy az sem, hogy az adott sztorinak milyen következményei lehetnek.
Elitizmus: Újságíróként van egy ideológiai meggyőződése, hogy a szakmájának miről – és miről nem – kellene szólnia. Egyesek tartásnak hívnák, mások elitizmusnak, de tény, ami tény, nehezen tolerálja a pletykalapokat.
Idelista: Előbb hisz ideákban, mint a kemény tényekben. Hiszi, hogy az újságírásnak az emberek oktatásáról kellene szólnia. Hiszi, hogy az ország, amiben él, nem a legjobb, de lehetne az.
Politika: A Politico újságírójaként a mindennapjai részét képezik a Washingtonban és New Yorkban lezajló események, ezért jobban törődik velük, mint a többség.
Deduktív képességek: Átlagon felüli kombinációs képességekkel rendelkezik, bonyolult helyzeteket is viszonylagos könnyedséggel lát át. Gyakran olyasmiben is meglátja a kapcsolatot, amiben nem létezik, ami bizonytalansághoz vezet, és hosszú távon árt a társas kapcsolatainak.
Kapcsolatok: Alapvetően távolságtartó, kevés baráttal, akiket jól ismer, és tudja, hogy megbízhat bennük. Nem szeret megnyílni emberek felé, addig, ameddig nem tudja, hogy megbízhat bennük. Magánélete egy katasztrófa, senki nem bírja mellette hosszútávon, és az egyetlen futó „kapcsolata” egy olyan nőhöz köti, aki egy óceánnyi távolságra lakik.



A free press is an untamed press


Hátradőlök a kanapén, és figyelem, ahogy a TV-híradó megkezdi az adását. Kezemben egy üveg sör, természetesen jéghideg. Más – egyesen szerint normálisabb – ember a focimeccseket nézi így, mint én a híradót. Mindenkinek megvannak a maga kis dolgai, úgy hiszem, és ez az enyém.
A mai nap legalább annyira csalódát okoz, mint az összes többi. Mindenki az elnök botrányairól zeng, és közben senki sem foglalkozik a kisebb, de legalább annyira fontos dolgokkal. Féltávnál csalódottan morranok, fölállok, és kinyomom.
A problémát, döntöm el csöndesen, az emberek jelentik. Azok, akik ott ülnek az elefántcsonttoronyban, és híradósoknak nevezik magukat. Nem azzal foglalkoznak, amivel az embereknek kellene, amire szükségük lenne, amivel taníthatnák a választópolgárokat, hogy felelős döntést hozzanak. Oroszország nyomja a nézettséget. Nem biztosak abban, ugyanezt elérnék-e Flint vízbotrányával, vagy éppen a netsemlegesség körüli vitával. Ha hagyjuk nekik, azt a lehetőséget választják, amivel többet keresnek, és nem azt, amelyikkel jót tesznek.
Belépek a dolgozószobába, és végignézek a falon. Klisé, talán, de itt állítottam ki a legjobb képeket, és a legfontosabbakat. Egyetemről vagy egy tucat, az első cikkem, ami megjelent, az emberek, akikkel találkoztam…És Emelie.
Ahogy a szőke lányról készült, mosolygó képet nézem, egy pillanatra megfagyok. Merek ekkorát álmodni? Mindig úgy gondoltam, hogy ha valaki hibát lát a világban, és nem tesz a megjavításáért, ő maga is felelős érte, de mégis… Ez egy hatalmas ugrás a végtelenbe, és tovább.
– Persze, szerezhetnék egy kamerát és elkezdhetnék abba beszélni. A YouTube-on simán megütné a mércét – magyarázom a pultos csajnak a helyi bárban. – A baj, az, hogy ez csak egy demográfiai csoportot érne el, az meg nem elég.
– Ember, – mosolyodik el a lány – ha nem lennél ennyire cuki, még csak nem is tettetném, hogy ez érdekel.
Elvigyorodok, és nem mutatom ki, mennyire frusztrál a hozzáállása. Ez nem akadályoz meg abban, hogy kivárjam a műszak végét, visszamenjek vele a lakásomra, és legalább kétszer szeretkezzek vele, mintha nem lenne holnap. Én is emberből vagyok.
Másnap reggelre a csaj eltűnik, még mielőtt fölébrednék, új, erősebb elhatározással. Meg akarom változtatni ezt az országot, és a hírek szerepét benne. Azt akarom, hogy jobb legyen, hogy fölérjen ahhoz a mértékhez, amihez én tartom. Márpedig ehhez dolgoznom kell.
Még ma írni fogok Emelie-nek. Szükségem lesz a segítségére.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Bernard Larsky
Bernard Larsky EmptySzer. Jún. 07 2017, 19:42

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedves Bernard! Very Happy
Egyet kell értenem a bárban megismert lánnyal, mert ennek a pofinak kb lehetetlenség lenne ellenállni Bernard Larsky 4146035580
Politikai újságíró még nincs az oldalunkon, így mikor megemlítetted, hogy ilyen karaktert hozol, már felkeltetted az érdeklődésemet, kíváncsi voltam mégis milyen lesz a karaktered. Szerintem az általad hozzá alkotott személyiség igazán illika munkájához és az újságírói hozzáállásod is becsülendő. Az igazságot szeretnéd az olvasóid elé tárni, ez vérbeli újságírói szokás, ám esetedben legalább nem az a téma, hogy melyik színész kivel kavar, hanem értelmesebb dolgok, s szerintem ez jó. Smile
Sajnálom, hogy az emberi kapcsolataid nem működnek olyan jól mint amennyire jól a szavakkal bánsz, de talán a régi kapcsolatod most mégis újjá éledhet, hiszen te is említetted, hogy írnod kell Emelie-nek. Vajon lesz még valami köztetek, vagy sem? Én kíváncsian várom, ahogy azt is, milyen hangnemben fogadják cikkeidet a lapnál, a politikában vagy egyszerűen csak az olvasók körében. Bernard Larsky 3673325056
mielőtt játékba kezdenél, látogasd meg a foglalókat, aztán már nem is lesz semmi, ami az utadba álljon. Menj és nyűgözz le minket néhány szókimondó írással! Bernard Larsky 3673325056


mind álarcot viselünk
Admin 2.0
Admin
ranggal rendelkezem
★ :
Bernard Larsky 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ play by ★ :
Admin
★ hozzászólások száma ★ :
240
 
Bernard Larsky
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Bernard Seeley
» Bernard & Kenzy ~ Come drink
» Bernard & Charlotte - panic at the school

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: