New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 73 felhasználó van itt :: 6 regisztrált, 0 rejtett és 67 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Dawn Gilberson
tollából
Ma 6:33-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 1:26-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 0:55-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 0:53-kor
Joseph Brewster
tollából
Ma 0:52-kor
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:04-kor
Lora Spencer
tollából
Tegnap 21:16-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Tegnap 20:59-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

Bernard Seeley
TémanyitásBernard Seeley
Bernard Seeley EmptyKedd 5 Nov. - 19:28
Bernard Selley

Karakter típusa:
keresett
Teljes név:
Bernard Selley
Becenevek:
-
Születési hely, idő:
Bronx - N.Y.C. 1964. november 3.
Kor:
55
Lakhely:
Brooklyn
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
Özvegy, 4 gyerekkel
Csoport:
Bűnüldözés
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
NYPD Police Academy  - végzett
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
Kapitány
Ha dolgozik//Munkahely:
Intelligence Unit NYPD
Hobbi:
Aikido
Play by:
Idris Elba

Jellem

Oszlop, amely képes megtartani a tetőt, hogy aki alatta áll, tudja, védve van. Ezt nem lehet félmunkával tenni, fél lélekkel egyáltalán nem. Múltja van, hogy belőle nem lett az a besanyavodott, szigorú, mindenkivel mogorva kapitány, vagy éppen az ellenkezője. Megpróbálhatod megkenni, kijátszani, az eredménye nem csak a csúfos bukás, hanem lecke, tőle, neked. Atyai, amelyben benne van az, hogy mögéd lát, tudja, miért teszed és rávilágít arra, hogy abba belebuksz, ha így folytatod. Persze, ha még egyszer megteszed, vagy folytatod tovább, és alapvetően is látja rajtad, hogy neked kell az a fal, biztos lehetsz benne: félreáll és végignézi, ahogy csattansz. Mert erre van szükséged, ez fog tényleg megállítani. Ám, ha tudja, ez olyan törést okoz benned, amit nem lehet megjavítani, vagy egyszerűen tényleg te voltál az a hangya, aki éppen pont és akkor van ott, mikor vonul egy elefánthadosztály, hoz egeret. Hogy ez után miként döntesz, abban már nem fog helyetted cselekedni. Hisz abban, hogy a döntéseknek és gondolatoknak következményei vannak. Ha már egyszer eltörted a kéziféket a leejtőn, s a kocsiban ülsz, még mindig dönthetsz, és ehhez tartja magát. Ez tesz mindenkit egyedivé, még a saját nyomorában is.
Volt benne része, kivergődött belőle, s ez a tapasztalat az, amit tovább akar adni, torkon való lenyomás nélkül. Ha kell, kéred, elveszed, ha nem kell, nem fogja erőltetni. Majd eljön az idő a számodra is, hogy képes legyél befogadni.

Múlt

Éjjel tíz, egy eléggé zűrös nap után. Nyakát masszírozva halad végre a munka végét jelentő ajtó felé, mikor meglátja a hadnagyot az egyik tárgyalóban, amint egy rakat nyomozati anyag felett görnyed elmélyülten. Az ajtó nyitva, arrafelé veszi az irányt, s nekidől az ajtófélfának.
- Ilyen vörös szemekkel aligha fogja látni a sorokat.
A hadnagy megrezzen, felnéz.
- Tudnál hangosabban jönni? Akkor legalább előbb ijedek meg.
- Hogyne. Elefántkísérő megfelel?
Tisztában van vele, miért van még mindig itt a hadnagy.
- Mára vége, menjen haza - a tényekkel szembe kell nézni. Minél előbb, annál jobban túl lesz rajta. A hadnagy esetében tudja, ez a legmegfelelőbb, az időhúzás helyett.
- Ha gondolja, parancsba is adhatom.
Sóhajtva csukja be az aktát az asztalnál ülő. Bernard helyet foglal, sejti, hogy nem arról akar beszélni a hadnagy, ami az éppen becsukott mappában van.
- Egyszerűen nem értem, nem tudom felfogni.
- Mire gondol?
- Ott volt előttem a cél és én eltévesztettem.
- És látta is? Nem csak a szemével, de a kezével is?
Csend. Kivár, kell.
- Hiányzik.
- Ki mondott viszlátot, kinek? - Kisebb szünet után teszi fel halkan a kérdést.
- Én.
- Ha vissza akarja fogadni az életébe, az első lépés magán múlik.
Az asztalra teszi a kezét.
- De nem ma. Ma szépen hazamegy, és holnap eltávon van.
- De...
A sokat mondó, mégis egyre utaló arckifejezésére a hadnagy összeszedi a holmiját.
- Jó éjt.
- Jó éjt, magának is.


- Megint hiányosak a jelentések, Bernard - a HR-vezető minden kertelés nélkül nyit be.
- Talán, ha előbb kopognál, akkor tényleg be is engedlek - nyomja tartóra a vonalat Bernard. - Öt perc és folytathatjuk.
- Nem, most kell megbeszélnünk.
- Rendben. Az a most, nos, holnap tízkor. Telefonálok, ha nem vette volna észre - átvált magázásába, ezúttal nem a tisztelet kifejezéseként.
A mély levegővételre feláll Bernard, letéve a darts tollat, amit éppen babrált és kinyitja az ajtót.
- Szeretném, ha elsőre is megértené legközelebb, amit mondok. Várom holnap tízkor. Ha addig netán valaki elvérezne, lelőnék, vagy bármi baja lenne, azért kérem, szóljon időben - mosoly, ám a homlokredők gyülekezése vészjóslóak.
A HR-es kivonul, Bernard egy halvány lendítéssel becsukja az ajtót.
- Te is mindig ilyen voltál előtte? Jól kibírtuk egymást - simítja végig az asztalon lévő képkeretet, amelyen a feleségével töltött legutolsó, közös nyaralási képük van.
- Folytathatjuk - nyomja vissza a gombot, a régiesnek mondható készüléken, a dartsot is visszaveszi a kezébe.
- Újabb információink vannak a Bellini esetről. Mivel ti vezettétek, az anyagot átadjuk, azzal a feltétellel, hogy egy emberünk is vele megy.
A Bellini ügy. A darts-tábla közepén landol a darts, egészen mélyen fúródva.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Bernard Seeley
Bernard Seeley EmptySzer. 6 Nov. - 15:53
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves BERNARD!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Oszlop. Azt hiszem ez az egy szó tényleg tökéletesen kifejezi, hogy milyen is Bernard. Emberként, de leginkább, mint rendőrkapitány, hiszen, ha ilyen felelős beosztásban van az ember, akkor nem csupán a munkáért felelős, hanem példát is kell mutatnia a beosztottjainak, a rendőrség jó hírét öregbíteni, ami egy ilyen nagy és sokszínű városban már-már lehetetlen feladat. Ezen a szinten a rang talán már megelőzi az embert, aki betölti, és eleget tenni neki embert próbáló feladat.
Egészen biztos, hogy egy regényre elég ügy és sztori van a karakterben, amit a játékaid során felhasználhatsz, ahogy a karakter múltját és népes családját egyaránt kibontod majd. Egy ilyen sokat megélt karakternél mindig kemény dió, hogy miként is álljunk neki, de szerintem tökéletes választás volt a jelent megadni és nem beleszőni tételesen mindazt, ami alakította őt, hiszen erre a játéktér is kiváló terep lehet.
Játékokban pedig egész biztos, hogy lesz részed, hiszen a csapatod egy része adott, a nagy Don Jefe megérkezése pedig meglehet, hogy a többi karakter megérkezését is felgyorsítja majd Very Happy
 
U.I.: Színt és rangot az adminoktól kapsz majd, de addig is én utadra engedlek, szabad a pálya.

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Bernard Seeley
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Bernard Larsky
» Martin Seeley
» Duke Seeley
» Bernard & Kenzy ~ Come drink
» Bernard & Charlotte - panic at the school

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: