New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Bluebell Muray
tollából
Ma 18:48-kor
Sonny Hirata
tollából
Ma 18:22-kor
Luana Machado
tollából
Ma 18:00-kor
Luana Machado
tollából
Ma 17:57-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 17:43-kor
Maurice Davidson
tollából
Ma 17:26-kor
Michel O'Connor
tollából
Ma 17:04-kor
Tiger Kareem Abbar
tollából
Ma 17:00-kor
Dr. Anthony Crine
tollából
Ma 16:58-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Beginning is always the hardest - Samuel & Tiger
TémanyitásRe: Beginning is always the hardest - Samuel & Tiger
Beginning is always the hardest - Samuel & Tiger EmptyMa 17:00-kor

Wellcome here, man
The beginning is difficult, but we will hold hands at the end anyway.
Nem szállhat fel arra a gépre a kolumbiai, ezt mindenképpen meg kell akadályoznunk és úgy látom, hogy Samuelnek van egy ötlete, amit eleinte nem szándékozik megosztani velem. Figyelem, hogy telefonál, abból azért valamennyire összerakom a tervét, de ez nekem marhára nem tetszik. Utálom, ha a gyerekeket is belekeverük egy ügybe, de nem vagyok hülye, tudom, hogy nincs igazán más választásunk most, szóval lekanyarodok az iskola felé, amerre ő mondja.
Nem tudom, mennyire örüljek annak, hogy már idősebbek a gyerekei, mert így elég nagyok ahhoz, hogy szót fogadjanak, viszont ez azt is jelenti, hogy felfogják, ami történik velük. Na de mindegy, már döntöttünk, az időből pedig kezdünk kifutni, úgyhogy jobb híján örülök, hogy Samuel is tőszavakban beszél és a lényegre tör, miközben én megállok az iskola parkolójánál.
Nem sokon múlik, hogy ne vegyem észre az átalakított kocsinkat, amit most épp a felesége használ, de szerencsére tudom, hogy mit kell rajtuk keresni, úgyhogy hamar kiszúrom. Ezek után nekem adja magát a szituáció, szóval közlöm Samuellel, hogy mégsem megyünk be a tanárokhoz, se a diákokhoz, hanem itt szépen megvárjuk őket. Legalábbis én, őt meg elküldöm a bejárathoz őrködni, mialatt én átnézem a kocsit és magamhoz veszem az abban elrejtett fegyvert is.
- Milyet? - kérdezek vissza, miközben elfekszek a hátsó lábrészen és enyhén felnyögök, mert egy random eldobott selfi-bot áll bele az oldalamba. Mi a fasz ez itt, komolyan? - Feleségekre nem sűrűn vadászok, ha ez érdekel. De azért párszor már lapultam kocsiban. - Nem tudom mire gondol, nem vagyok gondolatolvasó. Összességében ez a szituáció nekem is elég új, mert nem sűrűn van ekkora tisztogatás a bandán belül. Aztán elnémulok, mikor szól, hogy jönnek, többször már nem is szólalok meg, pedig hallom, hogy még pofázik Samuel a távolból. Áldom az eget, hogy a feleség szál be először és nem a gyerekek, így van lehetőségem hirtelen ráijeszteni a nőre.
Sikerül elérnem nála, hogy telefonáljon, a reakciójából ítélve pedig a férje egyből vissza is fordul a reptérről. Ez pipa, remélhetőleg, de tudom, hogy a java még csak most jön. Sőt, tulajdonképpen innen még inkább improvizálunk, mert nincs semmi előre lezsírozva. Nem mondom, azért van bennem gyomorgörcs.
Ez az improvizálás kifejezetten szarul kezdődik. Ahogy látom, hogy Samuel belöki a gyerekeket mellém, már egyből ordítanék neki, hogy mekkora egy barom, de nem tehetem meg, tekintve, hogy egy komplett családdal ülök egy autóban. Kiherélem! Ez biztos, teljesen felbaszom magam a geci húzása és a pimasz vigyora miatt. Egy pillanatra még az is megfordul bennem, hogy most itt hagy, ellopja a kocsim és elhúzza jó messzire a csíkot.
Feszült és mérges vagyok, hiszen ahogy a kölykök, úgy én is csapdába estem, amiben nem tehetek mást, minthogy magabiztosságot sugározok. Előre mászok az anyósülésbe, mert tisztában vagyok azzal, hogy egy kilenc és egy tizenegy éves is le tudna fegyverezni egy hirtelen mozdulattal, ha nem vigyázok eléggé és hogyha egy kicsit is enyhül bennük az a félelem, ami most sírásra készteti őket.
- Kuss legyen! - kiáltom hátra a síró fajzatoknak, míg a pisztolyt továbbra is az anyjukra szegezem. Erre a gyerekek csak még jobban sírni kezdenek, de legalább már igyekeznek nem hangosan tenni azt az út során. A visszapillantóban látom Samuelt a kocsimmal, ez egy fokkal enyhíti a haragomat iránta, de egyelőre nem válaszolok a kérdésére, mert vele ellentétben az én szavaimat mások is hallják, nem csak az, akinek szánnám. Lehúzom az ablakot és kidugom rajta kezemet, hogy megmutassam neki a középső ujjamat. Értse ezt egyfajta jelként, hogy igen, élek.
Aztán leparkolunk a hatalmas kiterjedésű murvás parkoló szélére. Vannak azért körülöttünk bőven autók, de elég kihalt egy helynek tűnik első ránézésre, pláne a távolban húzódó üzemanyagtartályokkal a háttérben. Egyelőre nem szállok ki, nem állok feleslegesen golyózápor elé, úgyhogy várok és továbbra is hallgatom Samuelt. Kérdésére sóhajtok egyet, mert érzem, hogy erre válaszolnom kellene neki, ha nincs annyi esze, hogy megnézze a kesztyűtartót. Tisztában vagyok azzal, hogy csak engem védne Samuel, ha lenne nála fegyver, úgyhogy elfordulok a feleségtől, hogy lássa, ezúttal nem hozzá beszélek.
- Oldalzseb - morgom neki, miközben az én fegyveremet továbbra is a feleségre szegezem, aki erre lepillant a mellette lévő oldalzsebbe, majd ijedten néz vissza rám. Mielőtt félreértené, elmosolyodom és felhúzom a pólómat, így láthatja, hogy bizony az, amit ő tartott ott, az már az én derekamat nyomja, élvesítve. Ekkor hallom meg a fülemben, hogy a főszereplőnk megérkezett, de egyből nyelek is egyet, hogy nincs egyedül. Oh basszameg, pedig erre számíthattunk volna! Végigfut rajtam a hideg, de mikor már épp kezdené elönteni az agyamat a félelem, erőt veszek magamon és a célra fókuszálok. Mit kellene tenni, baszki? Reflexből hívnék erősítést, mint bármely másik ilyen esetben, de most mindenkinek megvan a dolga, nem tudom kit hívhatnék és amúgy is, ez most egy vizsga. Nem csak Samuelnek, nekem is. Ezt ketten kell, hogy megoldjuk, csak marhára nem fer, hogy én leszek feltehetőleg szitává lőve, míg Samuelnek lett egy kocsija, amivel elhúzhat.
Ezen a ponton kurvára felbasz Samuel kérdése. Viccnek szán valamit, gondolom kiadja magából a feszültséget, de ez számomra marhára nem poénos. Nyelek egyet és megragadom a feleség nyakát, hogy kirángassam magammal az autóból.
- Ha megmozdultok, meghaltok! - nézek még a gyerekekre és remélem, hogy ezzel érthető voltam. Takaródzhatnék velük is, de nem igazán tudok velük bánni és ott még nem tartok fogyatékosságban, hogy gyerekeket lökjem magam elé. Az anyjukkal a kocsi mellett állok meg és pont azzal a kötéllel csomózom meg a kezeit, amivel nemrég még Samuelt bénítottam meg részben. A nyakát tartva a nő félelmében térdre esik, aminek én most nem örülök, mert mögé akartam volna bújni, de mindegy, megoldom valahogy majd. Eközben a három barom kiszáll a mögénk parkolt autójukból és fegyverekkel a kezükben felénk indulnak.
- A hátba szúrást nagyon súlyosan büntetik közöttünk, nem tudtad, Tiger? - szólal meg José, mikor megállnak velem szemben, tőlem közel négy méterre és a vállára fekteti a gépfegyvert. Nem úgy tűnik nekem, mintha bármit is sejtene abból, ami ellene készül, vagyis talán mégsem miattunk indult a reptérre.
- Ugyan, kérlek. Nem én fogadtam hűséget rossz embernek! - billentem oldalra fejemet egy gúnyos mosollyal az arcomon és látom, hogy nem igazán értik, mire gondolok. Elvégre mi mind ugyanazt az embert szolgáljuk… szerintük. Eleinte én sem értettem, hogy mit keresünk itt, de aztán összeraktam. Már mikor Kolumbiába akart indulni José, összeraktam a képet, hogy miért kezdenek el tisztogatni Qadirék. Mindeközben folyamatosan hallom Samuelt, nem nézek rá, nem fogom leleplezni őt ilyen gyerekes mozdulattal, de perifériából látom, hol áll.
- Úgyis meg fog találni Hector! Téged, a feleséged, meg a porontyodat is. Szóval engedd el a családom, különben nem fogjátok megúszni! - Erre mind a hárman rám szegezik a gépfegyverüket, mire egy pillanatra ledermed a testem, megmerevednek az izmaim és a gyomrom legszívesebben megszabadulna a tartalmától. Hát, nem vagyok biztos abban, hogy én ezt ma túlélem, de nem hódolhatok be. A feleségére tartom a pisztolyomat, noha tudom, hogy ez összességében még nem jelent elég előnyt nekem.
- Ki a faszt érdekel Hector? - bököm vissza neki, hogy húzzam az időt, míg Samuel megtalálja a pozíciót, ahonnan jól célba tudja venni őket. - Ti kolumbiaiak mindig azt hiszitek, hogy New York az Cali külső? Megsúgom, ő egy senki ebben a városban!
Meglepően hatásszünet következik tőlük, szinte látom, hogy jár az agyuk. A nő a kezeim alatt mozgolódni kezd, úgyhogy szorosabban hozzá nyomom a fegyveremet. A gyerekekre rá se nézek, nem akarok róluk tudomást szerezni, noha látom, hogy José őket kezdi el bámulni, de kiolvasom a tekintetéből, hogy szerinte is jó helyen vannak a kocsiban. Mindeközben hallom Samuelt a rádióban és már készülök kezemmel, hogy hamarosan lőnöm kell. Én még várnék, vagyis pontosabban nem tudom, hogy tényleg ez a megfelelő megoldás, merthogy én mégiscsak három gépfegyverrel nézek farkasszemet, míg Samu feltehetőleg eggyel sem. Így azért kissé kevésbé lelkesen szánom el magam lövésre, de nem vagyok abban a helyzetben, hogy beszélgetni tudjak vele. Peregnek a másodpercek, úgy tűnik Samuel elhatározza magát, ha pedig ő lő, nekem sincs választásom.
- Tipikus… Egy arab csak egy másik arabnak képes szót fogadni - böfögi oda nekem José a faszságot, ami egyébként sértőn ér engem, azonban az érzelmektől eltereli a figyelmem az, hogy úgy tűnik, ők is lőni készülnek. Ők hárman vannak, mi ketten, de mindhárman rám lőnek, bárhogy nézzük, nem jön ki a matek, hogy én ezt túléljem. Lüktetnek az ereim, Samuel már számol, én meg veszek egy mély levegőt és egyszerre mozdítom a két karomat.
Nem tudom, hogy Samuel kire gondol, a neki, vagy a nekem bal oldali csávóra akar célozni, úgyhogy én a középen álló Joséra emelem fegyveremet és háromra el is sütöm azt, mialatt jobb híján nyakánál fogva felrántom a földről az eddig térdelő nőt. Biztosra veszem, hogy oda céloznak, ahol eredetileg nem takart José felesége.
Összesen három lövés durran el, de az legfeljebb kettőnek hallható, annyira összemosódnak az egyszerre elsütött hanghullámok. A fülem sípol a gépfegyverek hangjától. Sokkal mélyebb durranással sülnek el, mint a mi kézifegyverünk.
Minden másodpercek alatt történik. A húst tépő lövedék általi üvöltések hangja közben érzem, hogy a nő teste olyan erővel csapódik mellkasomnak, hogy engem is magával ránt. Tehetetlenül hátralendülök magamon a női testtel, kezemből kiesik a fegyver és beletelik pár másodpercbe mire felfogom a kábult pillanatok és fülemre megsüketült tompaság közepette, hogy mi történt.
Egy még él. A jobb oldali fickó. Csak erre tudok gondolni, míg ő is értetlenül néz körbe és próbálja felfogni, hogy a másik két kolumbiai vérezve fekszik a földön. A két társa halott, a feleség halott, ez a tudat pedig annyira lesokkolja őt, hogy ránézésre rólam sem tudja megállapítani, hogy élek-e.
Veszek két mély lélegzetet, hogy ezt én is tudatosítsam magamban. Élek. Aztán látom, hogy az egyetlen talpon maradt fickó futásnak ered és mintha vadászösztöneim lennének, kikapom övembe tűrt fegyveremet és utána lövök. Elsőre nem találom el, de a második-harmadik lövésre látom, hogy előre esik. Nem tudom, meghalt-e, de megszédülök, a kezem visszaesik és a maradék erőmet arra fordítom, hogy letúrjam magamról a halott nőt.
És akkor talán vége. Talán. A gyerekek fülsiketítően magashangú üvöltése hozza csak vissza a hallásomat, ezzel együtt pedig a gondolkodásomat is. Végignézek a nőn, akinek felsőteste már szinte teljesen vörösben úszik. A töltény úgy szakította át tüdejét, majd ment át rajta a két lapockája között, mintha csak papír lett volna a teste. Mi a fasznak lőnek ilyen közelről gépfegyverrel?
Viszont… hol a golyó? Nézek a nő hátára, a lövés helyére, ahonnan még mindig pulzál ki a vér, majd nézek a földre is, míg nem a saját mellkasomra pillantok. Csurom vér vagyok, de ez nem lep meg, hiszen előttem lőtték szitává a nő mellkasát, így hát fel sem fogom, hogy én is vérzek.
Tekintetemmel Samuelt kezdem keresni, majd mikor meglátom, kezeimre terhelve gyűröm magam alá a lábaimat, hogy felálljak. Ekkor hasít a fájdalom a vállamba.
- Kurvára el kell húznunk a csíkot, mielőtt jönnek a zsaruk. - Ez az első, ami eszembe jut Samuellel szemben, majd pár másodperccel később nagy sebességgel berobog egy autó, benne két sráccal. Majd’ összeszarom magam, hogy ezek is ki akarnak nyírni minket, de aztán kiszáll tőlünk nem messze Sáinz, én meg menten elélvezek az örömtől, hogy csak ő az. Néz minket, aztán nézi a kolumbiaiakat is.
- Oh - szomorodik el, én meg nem vágom, mi a baja, míg nem hajtúrás közben kinyögi végre. - Megöltétek a palinkat.  
Ez most ilyen lett | clothes | words: 1852 | tag: @Samuel Burgess



If you do not have the heart of a tiger,
don't travel on the path of dark business

Samuel Burgess imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tiger Kareem Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Beginning is always the hardest - Samuel & Tiger Tumblr_inline_ozn2isbZrh1t8bm8b_250
Beginning is always the hardest - Samuel & Tiger Tumblr_inline_ocse2sg3cO1qlt39u_250
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
The BAD GUYS need to get lucky
every time. The good guys just
need to get lucky once.
★ családi állapot ★ :
Beginning is always the hardest - Samuel & Tiger Tumblr_oor7tmBRJH1qcg89so1_400
Don’t go into this lightly. If you
are MINE, you need to understand I
will burn the fucking world to the
ground for power on YOU.
★ lakhely ★ :
Manhattan (is)
★ foglalkozás ★ :
Drogcsempész
★ play by ★ :
Zayn Malik
★ szükségem van rád ★ :
A lot of people on the street
- - - - - - - - - - - - - - -

x good and bad guys x
★ hozzászólások száma ★ :
350
★ :
Beginning is always the hardest - Samuel & Tiger Tumblr_oor3448dHC1tejmffo8_400
TémanyitásRe: Beginning is always the hardest - Samuel & Tiger
Beginning is always the hardest - Samuel & Tiger EmptyVas. 28 Ápr. - 23:53

Tiger

Samuel


Tényleg reménykedtem abban, hogy mást fog válaszolni. Egy óra még arra sem lenne elég, hogy megszökjek, baszki! Pedig lehet, hogy jobban járnék, mert kétlem, hogy sikeresen elkapjuk és visszahozzuk ide az ürgét. Vajon Tiger benne lenne egy szökési akcióban? Kétlem, hogy ő meg szeretne halni. Ám cserbenhagyni sem akarom, mert bár eddig egy faszfej volt, mégis a bizonyítás lenne a lényeg. Nem fogok kereket oldani, de elgondolkozni a lehetőségeimen, még nem bűn. Mondjuk elrabolni és megölni valakit már az. - Most megnyugodtam. - Kurva jó! Az hétszentség, hogy ki fogom nyírni Rafe-t amiért belerángatott ebbe a szarba. Miért nem tudok csak egyszer megelégedni azzal amim van? Csak egyszer! - Valamiért hiszek neked. - Van egy olyan megérzésem, hogy neki ez már nem az első bulija. Nyilván tudja, hogy miről beszél.

Akármennyire is nem szívlelem a kialakult szituációt, mégis Tiger igencsak hamar bizalmat kap tőlem. Nem csak mert nem igazán van más választásom, de sokkal szívesebben vagyok vele egy csapatban, mint például bármelyik másik töketlennel az elrablócsapatból. Egy hullámhosszon vagyunk, még ha én jóval tudatlanabb is vagyok a zöldfülűségemnek köszönve, de mégis úgy érzem, hogy jó párosítás vagyunk. - Ha az a gép felszáll a palival... - Inkább be sem fejezem a mondat végét. Nem lenne túl szép. A beszólására mégis elmosolyodom, le nem tagadhatom, hogy élvezem szívni a vérét. Mindig élvezet olyan emberek agyát húzni, akik reagálnak is rá. Pont mint ő. Végül nem szólalok meg, csak megadóan emelem fel mindkét kezem, ezzel jelezve, hogy nem, nem szeretnék hajtani. Tudom, hogy mikor van itt a helye egy odaszúrásnak, azt is, hogy mikor kell leállni. Így aztán a továbbiakban inkább a munkával foglalkozom én is. Érzem rajta a zavarodottságot, érzékelem a tekintetét, nem érti, hogy mégis mi a francot művelek. De hamar megérti. A telefonbeszélgetés után mindenképpen. Tudom, hogy nem a legjobb terv, de most ez van. Nincs időnk jobbat kitalálni, a fickó meg semmiképp sem repülhet ma el. Az meg hogy majd a repülőtérről erőszakkal hozzuk őt ki... A-aa.

- Iskola. Nincs messze. Még belefér. - Válaszolom, miközben felé fordítom a telefon kijelzőjét, hogy ezzel egyidejűleg ő is megnézhesse magának a címet. - Kilenc és tizenegy. - Mondom még mindig röviden és tömören, igyekezve csak a lényegre, elvégre nem igazán van most időnk fecserészni. Talán ha már a kocsiban ül a mexikói. - Ez lesz az. - Biccentek az épület felé, bár még mindig nem igazán van ötletünk arra, hogy ki fogja kicsempészni a kölyköket. Legalábbis egészen addig nincs, amíg Tiger fel nem emeli elém a kezem és fel nem világosít arról, hogy a kocsi a bandához tartozik. Ez nyilvánvalóan olyasmi, amit én a büdös életben észre nem vettem volna. - Jó szemek... - Mondom szinte már dicséretként, elvégre az is. Szemügyre veszem az autót ugyan, de számomra nem sokat mond a dolog, nem vagyok még tisztában a módszereikkel, még annak ellenére sem, hogy Rafe-t bizonyára ismerem már. - Oké, akkor te ezt megoldod, majd jelzek. - Bólogatok, zsebre tett kezekkel indulok el az iskola bejárata felé, ahol aztán rá is gyújtok egyre. Még a gyilkos tekintetek ellenére is.  

- Sokszor csináltál már ilyesmit? - Kérdezem Tigert a fülesen keresztül, ami szintén a telefon mellé járt. Megkönnyíti a dolgunkat. Őszintén szólva nem azért tettem fel a kérdést mert nem bíznék benne, vagy azt gondolnám, hogy elszúrja. Inkább csak azért, hogy tudjam mire számítsak a jövőben. Nem tagadom, eddig még nem igazán volt alkalmam... vagy éppen szükségem mások elrablására. Szabadúszó voltam, nem kimondottan érdekelt senki. Új még nekem ez. - Itt jönnek. - Szólalok meg ismételten, eldobva a cigarettát a földre, majd utánuk is indulva. Persze megtartom a tisztes távolságot, nem akarok rájuk ijeszteni mégidő előtt. - Készen állsz? - Kérdezem Tigertől, majd mikor a nő beül a kocsiba és a társam lép, én a két gyerek mellé lépek, megfogom mindkettő kapucniját, majd olyan apukás módon belökdösöm őket Tiger mellé a kocsiba, még mielőtt azok pánikba esnének és esetlegesen bajt hoznának a fejünkre. - Vigyázz rájuk! - Mert nincs az az ég, hogy a kölykök velem jöjjenek. Aztán be is vágom a kocsi ajtaját egy pimasz vigyorral a képemen, amit Tiger természetesen még jól megnézhet magának mielőtt a saját kocsink irányába indulnék. Őszintén remélem, hogy nem fogja kinyírni a gyerekeket. De inkább vele, mint velem. Egészen biztos vagyok abban, hogy valahol a lelke mélyén még szereti is őket, ellentétben velem.

Természetesen szorosan követem a nőt az Astoria Energy felé, ahová aztán szerencsére hamar meg is érkezünk. Igazán bebaszott volna ha dugóba kerülünk. Mindenesetre ez nem történik meg. - Élsz még? - Kérdezem végül Tigert, mivel ugyebár még mindig a vonalban vagyunk. Már abban az esetben ha nem kergették őrületbe a kölykök. - Elvileg három perc múlva itt kell, hogy legyen. Egyébként ugye azt vágod, hogy nincs nálam fegyver? Mond, hogy van valami ebben az átkozott kocsiban!? - Mert az elrablásom során nem kimondottan örültek volna ha bármit magammal hozok. Ő meg nem kifejezettem gondolt erre az apróságra. Ami talán gond nem is lenne. De nem bízom José-ban. Ki tudja kivel érkezik, vagy hányan. Ki tudja, hogy hívni fog-e erősítést? És ez most nem az a pillanat amikor a visszavágóját kell terveznie a gyerekek miatt. Szerintem ő sem szeretne egyedül harcolni.

- Azt hiszem megérkezett... - Mivel a parkoló bejáratánál álltam meg, így aztán most is, mint korábban az iskolánál, leadom a fülest. - Bassza meg! Rossz hír... - Mondom miközben próbálok meglapulni a kocsiban, anélkül, hogy észrevennének. - Hárman vannak a kocsiban. - Teszem hozzá egy kis hatásszünet után, ami idő alatt nyilván már összecsinálta magát. Ekkor már én magam is bepánikolva kezdek el keresgélni a kocsiban, benézek a kesztyűtartóba, az ülés alá. Hol a picsába rejthetett el valamit. - Szerinted nagyon bepöccennek, ha hullákat viszünk? Hármat egy csapásra. Remélhetőleg nem a tiedet... - Még szép, hogy elviccelem, pedig amúgy remegni kezdek, mint egy kocsonya. Bassza meg! Miért nem mehet ez egyszerűen és simán? A többiek is ilyen szerencsétlenek? - Áh! Megvagy! - Szólalok fel végül mikor Tiger végre kiböki, hogy hol találok igazából bármit, amivel megmenthetem a hátsóját. - Maradj a vonalban, oké? Utánuk megyek, aztán... majd meglátjuk. Nem hiszem, hogy rád lőnének amíg a család mellett maradsz. - Persze könnyű beszélni, nem lennék a helyében. Ugyanakkor most talán az egyetlen szerencséje, hogy még a gyerekek is a seggében vannak. Nem fognak merni lőni, nincs az az ég. Aztán remélhetőleg Tiger még az ölébe is ülteti őket, hogy nehezítse a dolgokat. - Mögöttük vagyok, meg tudom őket lepni, de azzal magamra fogom vonni a többi figyelmét, szóval remélem jó vagy fedezésben. A faszi a jobbodon a mi emberünk... Ha esetleg mindenképpen megpróbáljuk élve elkapni. - Mondom idegesen. Mennyivel okosabb lenne most megfordulnom és itthagyni őt a picsába. Mégsem teszem, mert egy idióta vagyok.

- A baloldali az enyém. Jelre... - Folytatom, a hangom megremeg, hallhatja, hogy ez kurvára nem okés. Nem örömmel teszem. Ebből még baj lesz és az ég világon semmi kedvem hozzá, de muszáj. Ha maradok... talán meghalok. Ha itt hagyom őt, akkor fix, hogy meghalok. Ha győzedelmeskedünk, akkor bizonyítok is. Egyre közelebb osonok az autók között, próbálom kivárni a megfelelő pillanatot, a gyenge pillanatot, amikor talán az egyikük nem figyel. Úgy kerítik be az őt, mint cápák a vacsit. Óvatosak ugyan, de nyilvánvaló, hogy ők is csak a megfelelő pillanatra várnak. Várják, hogy Tiger hibát kövessen el. - Most! - Szólalok meg, majd magabiztosan emelem fel a pisztolyt, célzom be a fickót, majd pedig húzom meg a ravaszt. Bassza meg!
There is nothing outside of yourself that can ever enable you to get better, stronger, richer, quicker, or smarter. Everything is within.


BEE


My only life tip: Do you!

Tiger Kareem Abbar imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Samuel Burgess
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Beginning is always the hardest - Samuel & Tiger Tumblr_inline_rc7upd1Xs91t0yoye_500
Beginning is always the hardest - Samuel & Tiger Ed2b87fa9ff3ac9e5b2879dacfa03fdffdd4d3f2
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
Too cool for Your rules.
♫ :
I'll be the last man standing here
I'm not going anywhere
It's going down like I told you
I'll be the last man standing here
★ családi állapot ★ :
You owe me.
Beginning is always the hardest - Samuel & Tiger 390dce3efaa68bbbc3f707ee154749b1ee13f9c8
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Beginning is always the hardest - Samuel & Tiger 930586d9f3aa16769ab6defade8ddc2dd27b0499
★ idézet ★ :
Its my life.
You can’t decide how I live it.
★ foglalkozás ★ :
Owner of The Ethereal Echo
★ play by ★ :
Manny Montana
★ hozzászólások száma ★ :
42
★ :
Beginning is always the hardest - Samuel & Tiger 6707a658fa286d68f2ad0f6a4fb7a7c6780297c5
TémanyitásRe: Beginning is always the hardest - Samuel & Tiger
Beginning is always the hardest - Samuel & Tiger EmptyPént. 26 Ápr. - 22:00

Wellcome here, man
The beginning is difficult, but we will hold hands at the end anyway.
- Hát ebben van valami - röhögök fel Samuel megjegyzésén, mire a gyomrát fájlaló balfék szúrós szemekkel néz rám, de leszarom. Ha Samu mondjuk egy mexikói lenne, vagy nem az lenne a cél, hogy egy legyen közülünk, akkor valószínűleg kiállnék a társam mellett, de tudom, hogy hamarosan úgyis minden megváltozik. Odabent míg Sáinz pofázik valamit lendületesen, én eloldozom Samuelt és zsebébe nyomok egy vadonatúj telefont.
A helyzet az, hogy én se tudom pontosan, hogy mi vár ránk. Vagyis az újakra, mert őszintén szólva én annyi parancsot kaptam, hogy hozzam ide a csávót, adjak neki telót és ebben a helyiségben várjam meg a következő utasítást. A tarkómon frissen nyírt hajamat kezdem túrni - mintha legalábbis esélyem lenne belekapni a félcentis szálakba -, mikor megjelenik együtt a két vezető, akiknek látványa sejteti, hogy ennek a napnak nincs itt vége. Oh baszki, hát nagyon nincs.
Igazából a feladat elég világos. Nem kell hozzá nagy értelem, hogy felfogjuk, mint ahogy Garrido fenyegetését is arra az esetre, ha elbasznánk. A kivitelezést persze korántsem egyszerű már. A telefonban található kolumbiait ismerem ugyan, de nem nagyon beszéltünk eddig. Elidőzök még pár másodpercig a kijelzőn, aztán megértem Samuel tekintetét, kérdőn felé fordulok. Most mit nem ért? Fél, vagy mi a fasz? Egy perccel később már csukódnak az autók ajtajai, köztük a miénk is.
- Én nem kockáztatnám meg, hogy golyót kapjak a fejembe, szóval mondjuk úgy, hogy ja, teljesen komolyan gondolták - felelem azt, amit megtanítottak nekem, azaz a pontosságot. Egy óra az egy óra, nem egy óra öt perc, viszont úgy gondolom, hogy itt öt perc késéssel sem fognak agyonlőni, ha amúgy a kiszemelt személyt elkaptuk. De ezt nem akarom mondani neki, mert még azt gondolná, hogy máskor is beleférne öt perc késés. Lehet igen, lehet nem.
Sam, jó, mondjuk Samuelt is megjegyeztem már, de úgy látszik neki is játszik a nevének első három betűje, mint nekem. Mintha az emberiség már nem lenne képes három betűnél többre.
- Ugyan, ha nem most, majd később csinálnád össze magad, úgyhogy jobb előbb bepiszkítani a gatyát, nekem elhiheted - felelem vigyorral a képemen a kézpofást követően, majd a többi autóval együtt én is kiviharzok az egyik kijáraton.
A műszerfalra helyezett telefonomról le tudom olvasni, hogy merre van a fickó, úgyhogy tudom, merre tartunk, nyomom is a gázt rendesen. Alapvetően nem tervezem Samuelre hagyni a dolgot, de úgy látom, hogy ő is érzi, hogy itt most leginkább neki kell bizonyítania, ezért igazság szerint hagyom őt gondolkodni.
A rossz hírek után aztán felkapom a mágneses tokból a telóm és ránagyítok addig, amíg ki nem rajzolódik a térképen, hogy a reptér melyik pontjában áll.
- Jegyet vesz - nyögöm be már egy fokkal mérgesebb hangon. - Nyilván Kolumbiába. Caliba. - pontosítok, mert tudom, hogy odavalósi, minden kolumbiai barom onnan jött, köztük a Garridok is, úgyhogy hangosan megszólítom Sirit.
- Hey Siri, mikor indul LaGuardiaról a következő repülőjárat Caliba? - Az IPhone szerint három és fél óra múlva, ami kiváló, egy bizonyos szempontból, más kérdés, hogy hogy a faszba szedjük ki a reptérről, ha átjut a biztonsági ellenőrzésen.
- Akarsz vezetni, hogy ennyire nem bízol a jobb lábamban? - Szólok be ösztönből, mert utálom, ha kritizálják a vezetésemet. Semmire se fogunk jutni, ha előbb kaszálják el az autót a zsaruk, pláne, hogy így is a megengedettnél többel megyek.
- Ki kellene őt szedni a reptérről, mert nem akarnám megkockáztatni, hogy összevesszek a biztonságiakkal. Úgyhogy valahogy el kellene tántorítani őt, hogy felszálljon a gépre… - helyeslek Samuel ötletére, mondván, hogy bár nagyon utálom az ilyesmit, valamit mégis kezdenék azokkal a gyerkőcökkel. Mármint nem a kölykökkel, hanem a velük járó lehetőséggel. Az útról Samuelre pillantok, mikor nekikezd valamibe, de nem fejezi be, ellenben elkezd nagyon googlizni.
Mi a fasz? Nem igazán vágom, hogy ez a hülye mit hord össze, de felfogom, hogy az iskolával beszél és a gyerekeket akarja. Vigyük el a kölyköket? Ez hülye! Mit kezdjek velük? Erős WTF nézéssel tekintek rá és nézek a szemébe, míg a Grand Central Parkway egyenes szakaszán haladok.
- Hát baszd meg, egyikünk se… - Miért én? Neki kellene bizonyítania. Vagy tud rólam egy-két dolgot? Hacsak végig nézek magunkon, hirtelen azt se tudom, melyikünknek van több tetkója. Ez nekem nagyon nem tetszik, már csak azért sem, mert nem tudok gyerekeket kezelni, miközben épp valakit levadászok. Ez a két dolog nekem nem fér össze a fejemben. Ha meló van, elnyomok minden érzést, azokat otthon hagyom, hogy aztán, amikor hazaérek, részben elfelejthessen a melót. De a kettő együtt nekem no go.
- Jó, hol az iskola, vagy óvoda, vagy mi a faszom az? - most már ingerült vagyok, de vágom, hogy tényleg ki kell valahogy csalogatnunk Josét a reptérről, úgyhogy aligha van más választásunk, lehajtok a gyorsforgalmi útról, és célba veszem az iskolát.
- Hány évesek a gyerekei? - Ez amúgy kábé tök mindegy lenne, de azért érdekel, mert nekem is van kettő és az egyik már igazán az iskolát súrolja. Ezért sem akarom érintkezni a gyerekekkel, akiknek az apját valószínűleg ma kinyírjuk.
Megállok a suli parkolójában, bár nem hiszem, hogy csak úgy hagyni fogják, hogy én és Samuel besétáljunk minden akadály nélkül. Nem tűnünk igazán olyan alakoknak egymás mellett, akiknek bármi keresnivalójuk lenne egy ilyen helyen. Még buziknak is rosszak vagyunk.
Viszont jobb ötlet híján és idő szűkében kiszállok a kocsiból és zsebre tett kezekkel kezdek sétálgatni a kocsik között a bejárat felé, miközben meglátok egy ismert kocsit. A rendszáma új, a színe is más a Ford Kuganak, de tisztán emlékszem arra a karcolásra a kormányon. Ez a banda kocsija. Rafe mindig átalakítja a kocsikat, de úgy tűnik, a kormányhoz nem nyúlt. Minek is nyúlt volna… senkinek sem tűnik fel az a vágás ott, csak annak, aki csinálta.
- - kapok magam mellé, Samu mellkasa elé, hogy álljon meg. - Ez a mi kocsink. - Azzal tekintetem az iskolára vetül, majd vissza a Fordra, amit elkezdek kerülgetni, még a hátsóablakon is belesek. Szemét, mekis zacskók, meg miegyéb szerteszét.
- Szerintem itt a feleség a kölykökért - mondom, ahogy kémlelek befelé az ablakon, aztán felegyenesedek továbbra is zsebre dugott kezekkel és Samuelre nézek.
- Szerintem fel tudom törni a kocsit. Rafe úgy alakította ki a kulcsokat, hogy kis feszegetéssel mindegyik mechanikusan nyissa az összeset. - Old school, de működik, pláne, hogy manapság senki sem próbál meg kinyitni egy autózárat mechanikusan, pláne, hogy sok autónál nincs is rá lehetőség. Ennél pont van.
- Legyünk hívásban, bagózz egyet a suli bejáratánál és ha erősen kolumbiai családot látsz, akkor jelezz. Miután felhívja a nő Josét, vigyük őket az Astoria Energy melletti parkolóba. José tudni fogja, hol van. - Apukásat most nem akarok játszani, de barmot már muszáj leszek. Ha Samunak tetszik az ötlet - nem mintha olyan sok idő lenne vitatkoznunk -, akkor én előveszem a saját kocsikulcsomat, majd elkezdem vele baszogatni a Fordot. Néhány próbálkozás után a zárban elfordul a fém, az ajtó pedig kinyílik anélkül, hogy beriasztana. Elvigyorodom, kurvára imádom, ha működnek a dolgok, márpedig ezelőtt nem próbáltam még ennyire titkon feltörni egy bandához tartozó kocsit. Az meg nem lep meg, hogy a mi kocsinkat használja a család. Minden bandatag a miénket használja, sok esetben még a feleségek is.
Bebújok a szeméttel teli hátsó lábrészhez, amit a gyerekek jócskán szétrúgtak már. Mindegy, aludtam én már közkukákban is, nem akadok fenn ezen, inkább lapulok és figyelem a hívást, hogy mikor Samuel jelez és a feleség közeledik felém, majd beszáll a kocsiba a gyerekekkel maga mögött, fejéhez szegezzem a fegyvert. A gyerekeket leszarom, de gondolom Samuel sem áll már ugyanott, mint egy fasz a dohányzóban. Engem csak a feleség érdekel, akihez nyugodtan kezdek beszélni.
- Csukd be az ajtót és ha sikítasz, vagy egy rossz mozdulatot is teszel… - elvigyorodom - csúnya dolgot fognak látni a gyerekek. - Figyelem a nőt, ahogy remegve próbálja visszafogni könnyeit, miközben a visszapillantóban találkozik a tekintetünk. Aztán Samuelre, majd a gyerekekre néz. - Most telefonálni fogsz. - Lejjebb engedem a fegyvert, hogy mégse tűnjön fel mindenkinek, aki belátna a kocsiba, de a feleség pontosan tudhatja, hogy továbbra is gyorsan véget tudok vetni az életének, ha nem engedelmeskedik.
- Hívd fel a férjed és mondd meg neki, hogy fogva tartunk titeket, úgyhogy tolja ki a seggét a reptérről. Tizenöt percet kap, hogy megjelenjen az Astoria Energy melletti parkolóban. - A nő mondjuk okos, amolyan tipikus kolumbiai, aki hamar felfogja, hogy itt most nincs apelláta, szóval indítja is a hívást és bár nem ebben a stílusban, hanem sírás közepette, de eleget tesz a kérésemnek. Én szándékosan nem szólalok meg, mert a végén még felismerné a hangom.
Amint a hívás megszakad, intek Samuelnek, hogy innentől mi jövünk, nekünk is tizenöt percünk van továbbmenni a repülőtértől nem messze lévő parkolóba a túszokkal együtt. Van két kocsi, valahogy oldjuk meg.
Ez most ilyen lett | clothes | words: 1438 | tag: @Samuel Burgess



If you do not have the heart of a tiger,
don't travel on the path of dark business

Samuel Burgess imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tiger Kareem Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Beginning is always the hardest - Samuel & Tiger Tumblr_inline_ozn2isbZrh1t8bm8b_250
Beginning is always the hardest - Samuel & Tiger Tumblr_inline_ocse2sg3cO1qlt39u_250
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
The BAD GUYS need to get lucky
every time. The good guys just
need to get lucky once.
★ családi állapot ★ :
Beginning is always the hardest - Samuel & Tiger Tumblr_oor7tmBRJH1qcg89so1_400
Don’t go into this lightly. If you
are MINE, you need to understand I
will burn the fucking world to the
ground for power on YOU.
★ lakhely ★ :
Manhattan (is)
★ foglalkozás ★ :
Drogcsempész
★ play by ★ :
Zayn Malik
★ szükségem van rád ★ :
A lot of people on the street
- - - - - - - - - - - - - - -

x good and bad guys x
★ hozzászólások száma ★ :
350
★ :
Beginning is always the hardest - Samuel & Tiger Tumblr_oor3448dHC1tejmffo8_400
TémanyitásRe: Beginning is always the hardest - Samuel & Tiger
Beginning is always the hardest - Samuel & Tiger EmptyHétf. 22 Ápr. - 19:12

Tiger

Samuel


Alaposan végigmérem a fazont, aki erőfitogtatásban részesít. Nem kimondottan csípem az igazságtalan felállást, de aligha tudok ellene tenni. És bár tudom, hogy nem a legokosabb húzás, mégis "kölcsön kenyér vissza jár" alapon ismerkedtetem őt meg a térdemmel, ez legalább egy kicsit lenyugtassa. Szerencsétlenségére visszajáróra már ideje nem marad, de a tekintete mindenképpen azt sugallja, hogy ennek még nincs vége. Ebben talán mindketten egyetértünk, ám remélhetőleg legközelebb már egyenlőek lesznek az erőviszonyok is. Na meg megkötözve sem leszek. - Az fasza! - Válaszolom miközben bólogatva biccentem oldalra a fejem. Magam sem tudom, hogy ezzel azt válaszoltam meg, hogy náluk normális zsákot húzni mások fejére és elrabolni őket, vagy inkább arra, hogy ez még nem a beavatás része volt. Duplán fasza! - Hát... Ő még él. Ha ő átvészelte a beavatást, akkor nekem is jó esélyeim vannak a túlélésre. - Mondom ezt szúrósan, miközben a korábbi mamlasz felé biccentek. Nyugodt természet vagyok, addig ameddig valaki bele nem köp a levesembe. Nem kimondottan érdekel, hogy lekever-e egyet azért amit mondtam, megölni úgysem ölhet meg, az nem az ő dolguk, ők éppen annyira csak bábok, mint amennyire én is az leszek. - Akkor hadd szóljon! - Felelek végül színlelt magabiztossággal, mintha nem épp befosni készülnék.

Hazudnék ha azt mondanám, hogy még csak eszembe sem jut bármiféle szökési terven agyalni. Bár nem túl feltűnően, de mikor a másik pali lép be mögém és indulásra késztet, körülnézek a helységben. Nem vagyok hülye. Nem uralkodnak el rajtam az öngyilkossági ösztönök, de az ég világon semmi kedvem ehhez a beszélgetéshez a főnikkel. Őszintén szólva már áldom az eszem amiért belementem a faszságba amit Rafe ajánlott fel. Szóban még sokkal barátságosabbnak tűnt az egész, arról nem is beszélve, hogy ő egy árva szót nem szólt semmilyen beavatásról. Gépfegyverekről. Maszkokról. Elrablásról. Szóval tulajdonképpen semmiről. A pénzről meg haszonról azért tudott hadoválni. Ismer engem, tudja, hogy mivel vesz le a lábamról, mi az amivel rávesz még ilyen ostobaságokra is. Na lehet, hogy kétszer átgondoltam volna, hogy mire bólintok rá, ha több információval szolgált volna nekem, de mostmár mindegy. Nincs min siránkozni, össze kell szedni magam, aztán meglátjuk, hogy mi lesz. Legfeljebb holnap már alulról fogom szagolni a virágot. Rosszabb aligha történhet. Nem csinálok hülyeséget, csak némán követem őket abba a helységbe, ahol már várakoznak is páran. Természetesen nem ismerek senkit sem innen. Mondjuk csodálkoznék is.

A haver végre eloldoz. Magam elé veszem a kezeimet, megszorongatom a kötél helyét, mindkét kézen, de még most sem szólalok meg, csak egy alig észrevehető biccentéssel jelzem neki, hogy kösz, vagy mifene. Nem mintha nem ő kötözött volna meg. De mindenképpen sokkal kényelmesebb a kötelek nélkül, arról nem is beszélve, hogy megkötözve, átkozottul hülyén festek ennyi ember között. Akárcsak egy darab hús lennék, vérmes ebek között. Aztán az ostoba gondolatmenetemet egy ismeretlen hang szakítja félbe. Szinte azonnal felpillantok a hang forrása felé. Egyiküket sem ismerem, de semmiképpen sem tűnnek barátságosnak, kétlem, hogy pacsizni fogok velük. Na nem mintha bárkivel is szívesen pajtiznék itt le. Leszámítva talán Tiger-t, aki szintén nem a legkedvesebb teremtés, de legalább értelmesnek tűnik és jók a tetkói. Mert igen, piros pontot érdemel értük. Meglepett tekintettel nézek a mellettem állóra. Ha jól sejtem még egy darabig ronthatjuk egymás levegőjét.

- Bassza meg! - Mormogom el az orrom alatt, szinte alig hallhatóan, ahogy a pittyegés hallatára, a zsebembe nyúlok. Az idegen telefonra meredek, azon már inkább csodálkozni sem akarok, hogy mikor süllyesztette be ezt valaki a zsebembe. Tény, hogy nem ismerem a módszereiket, azt meg főleg nem, hogy mégis hogy a jó büdös francba kellene egy órán belül visszaérni a fickóval. Egy óránkba fog kerülni csak átszelni a várost érte. Tiger-re nézek. A tekintetem mindent elárul, többet még csak mondanom sem kell. A megbeszélés után kérdés nélkül indulok meg új társam után, ám csak addig maradok csendben, ameddig a kocsihoz nem érünk. Arra számíthat, hogy lesz egy pár kérdésem hozzá. - Ezek komolyan gondolták azt az egy órát? - Dobom is fel az elsőt, az "egy" szócskát jól megnyomva, hogy kimutathassam vele a hitetlenkedésemet. - Samuel. - Válaszolom bár nyilvánvalóan eddig is tisztában volt a nevemmel. - Sam. - Teszem hozzá egy féloldalas, halvány mosollyal, mikor végül a keze után nyúlva, én magam is tiszta vizet öntök abba a bizonyos pohárba, hiszen ha véghez akarjuk ezt vinni, akkor bizony együtt kell működnünk. - Mondanám, hogy örvendek a találkozásnak, de... Jobban élveztem volna, ha nem csináltam volna össze magam. - Mondom ezt inkább viccelődve, mintsem komolyan. Mi más is lehetne jobb a feszültség feloldására, mint egy ritka szar vicc?  

- Oké, lássuk mink van! - Szólalok meg miközben már az autóban ülve, ismételten a kezembe veszem a telefont, hogy szemügyre vegyem a fazont és a hozzá kapott információkat. - A rossz vagy a rosszabb hírt akarod először hallani? - Nézek fel rá érdeklődve, miközben ráközelítek a palink tartózkodási helyére. Annak meg külön örülök, hogy Tiger ekkor már hajtani kezd, nem igazán van pazarolni való időnk. - A rossz az, hogy a barátunk, José Auguilar, megállt. - A hangom vészjósló, ebből már tudhatja, hogy valami nincs rendben. - A rosszabb pedig, hogy éppen a reptéren tartózkodik. Szerinted hová siet ennyire? - És bár próbálom azt a látszatot mutatni, hogy halál nyugodt vagyok... nyilván a kihalás szélén állok és azon agyalok, hogy miként nyeljem le a torkomban dobogó szívemet. - Kimondottan megköszönném, ha kicsit belelépnél a gázba. - Jól tudom, hogy ezzel csak idegesíteni fogom, de nem érdekel. - Őszintén szólva remélem, hogy kirándulásra indul és nem pedig fülest kapott, hogy jövünk érte. Elvileg két kölyke van. Ez még hasznos információ lehet, ha esetlegesen be kellene csalogatni őt valamivel. -  Ezt sokkal inkább mondom magamnak, hangosan gondolkozom, nem igazán van tervem arra, hogy hogyan kapunk el valakit, aki nagy valószínűséggel több ezer ember között bujkál. - De komolyan, mi lenne ha... - Elhallgatok.

Egy hirtelen ötlettől vezényelve nyúlok az újonnan kapott telefon után, guglizom ki az iskola telefonszámát, majd szinte gondolkozás nélkül - nehogy meggondoljam magam -, hívom is a számot, hogy aztán életem legmegnyerőbb színjátékával előadjam a világ legjobb apukáját, akinek egy baleset miatt szüksége van a porontyokra. Természetesen a telefont kihangosítom. - Új helyszín... Szerinted melyikünk fest apukásabban? - Nézek végül ismételten Tigerre, aki a telefonbeszélgetés hallgatása után, hamar rájöhet, hogy mi is a tervem. Kétlem, hogy a reptérre időben odaérünk, mielőtt még az ürge felülne egy gépre. De a két kis párát bizony, hogy az iskolapadban hagyta. - Szerintem te... - Hárítom is rá a gyerekek kikérésének feladatát, hiszen kétlem, hogy a nyaktetkó lesz az ami megnyeri majd a tanárnő szívét. - Bár a maszkos opció is ott van, amelyikben ajtóstul törünk a házba. - Mondom ezt természetesen metaforikusan... Vagy nem? Kétlem, hogy a tanárnő az életét adná pár idegen gyerkőcért. Viszont az mindenképpen nagyobb port fog keverni és több kíváncsi szemet is von maga után. Mindenesetre a döntés az övé.
There is nothing outside of yourself that can ever enable you to get better, stronger, richer, quicker, or smarter. Everything is within.


BEE


My only life tip: Do you!
mind álarcot viselünk
Samuel Burgess
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Beginning is always the hardest - Samuel & Tiger Tumblr_inline_rc7upd1Xs91t0yoye_500
Beginning is always the hardest - Samuel & Tiger Ed2b87fa9ff3ac9e5b2879dacfa03fdffdd4d3f2
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
Too cool for Your rules.
♫ :
I'll be the last man standing here
I'm not going anywhere
It's going down like I told you
I'll be the last man standing here
★ családi állapot ★ :
You owe me.
Beginning is always the hardest - Samuel & Tiger 390dce3efaa68bbbc3f707ee154749b1ee13f9c8
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Beginning is always the hardest - Samuel & Tiger 930586d9f3aa16769ab6defade8ddc2dd27b0499
★ idézet ★ :
Its my life.
You can’t decide how I live it.
★ foglalkozás ★ :
Owner of The Ethereal Echo
★ play by ★ :
Manny Montana
★ hozzászólások száma ★ :
42
★ :
Beginning is always the hardest - Samuel & Tiger 6707a658fa286d68f2ad0f6a4fb7a7c6780297c5
TémanyitásRe: Beginning is always the hardest - Samuel & Tiger
Beginning is always the hardest - Samuel & Tiger EmptySzomb. 6 Ápr. - 14:43

Wellcome here, man
The beginning is difficult, but we will hold hands at the end anyway.
Örülök, hogy nem ellenkezik a kelleténél jobban, de nem tudom, hogy ez a bennem lévő öröm annak szól, hogy így nekem, nekünk is könnyebb dolgunk van, amiért nem kell nagyobb erőszakhoz folyamodnunk, vagy mert amúgy talán érettségre ad okot, hogy Samuel felmérte a túlerőt. Mondjuk pofázni azt tud, de Sáinz mellett (akinek egyfolytában be nem áll a szája), ő nekem már semminek hat.
Eszembe jut az én beavatásom, annak ellenére is, hogy nagyon nem akartam újra előcsalogatni azokat a képeket, de ahogy nézem őt megkötözött kezekkel, zsákkal a fején, nem tudok nem visszagondolni arra a napra, mikor én volt pont ilyen helyzetben. Csak akkor éjszaka volt, alig érzékeltem a zsákon keresztüli fényeket, de mikor lekapcsolták a kocsik fényszóróját, azt még azokon fedésében is megéreztem. Aztán kiszálltam, szembenéztem a nagybátyámmal (hisz akkoriban Marcost még nem ismertük) és láttam tekintetében a szigort. Ugyanolyan szigor volt, mint amikor az otthonunkban nézett rám gyerekként, ha visszafeleseltem, de ezúttal éreztem, hogy ez most komoly. Hogy itt most nem egy pofon lesz az ára annak, ha valamit elbaszok. Be voltam szarva. Akkor öltem életemben először.
Persze azóta már sok minden változott. Ami azon a kurva hideg és lelkileg megterhelő éjszakán történt, mondhatni átlagossá vált. Hozzászoktam, megkeményedtem és részben egy kicsit meg is haltam, mert én csak így érzem. Már nem vagyok ugyanaz, de tudom, hogy máshogy nem is történhetett volna.

Figyelem a zsák mozgását, ami nem mozog be túlságosan a levegővételeire, ez pedig azt jelentheti, hogy nem kapkodja a levegőt, nem is vesz mélyeket. Oké, ezt megjegyzem, mert valamit mondanom kell Marcosnak, nem a szarért vagyok itt, ha már minket kértek fel erre a feladatra.
Az alagsori parkolóban aztán már kurvára elegem van a játszmából, de befogom a pofám és nem panaszkodok, amúgy sem tudnék mit tenni, az én kezem is meg van kötve, még ha képletesen is. A másik faszfej mondjuk láthatóan élvezi, hogy ütheti a pasast, ezt a Samuelt, vagy kit. Ha meg van kötve, úgy könnyű, ez így elég kis faszra utal… Távolabbról nézem, hogy visszakapja a fájdalmat, amit tökéletesen leszarok, mert nem fogom őket szétválasztani, csak szólok a dude-nak hogy nem azért hoztuk ide, hogy szétverjük. Legalábbis most még nem verjük szét.
Első kérdés - Sáinz bohóckodása után -, hogy tudja-e, kik vagyunk. Tudja. Vagyis én nagyjából ezt szűröm le róla, ami jó, mert semmi kedvem nincs bemutatkozósdit játszani. Ellenben valahonnan sok infót kapott rólunk, de kitől? Én nem tudom, de nem is nekem kell tudni, nem vagyok főnök.
- Az, hogy elrabolják az embert és zsákot húznak a fejükre? - kérdezek vissza röhögve és szétnézek a srácokon. Sáinz is felröhög, szóval ő is átélte. - Igen.
- Ja. - Végül már a másik két pasas is bólogatni kezd.
- Aha!
- Bizony ám! - engedi lejjebb a fegyvert Sáinz is, míg mindannyian bevalljuk, hogy ez kábé így nézett ki a mi esetünkben is. Az, hogy mindannyiunkkal így volt, azt nem tudom, de Sáinznak hiszek.
- Oh, ez még nem. Az majd csak most jön. - Beavatás, ezt jól gondolta, csak a kocsiút még nem mondható annak. Az csak azért kellett, hogy egyrészt, leteszteljük, másrészt pedig, ha bármi szarul sülne el, akkor ne lássa, hova hoztuk, hol van az egyik bázisunk, de ezt most nem fogom részletezni neki. Ezúttal Sáinz ragadja meg a Samuel hátrakötött karját szabad kezével, nem taszigálja már, csak indulásra készteti és figyeli izmait, hogy ha szökni, vagy ütni akarna, egyből megérezze azok megfeszülését.
- Mi semmit, a főnökök már annál inkább. Úgyhogy majd ők elmondják. - Úgyis elmondják, nem fogom én feleslegesen jártatni a számat, hiszen engem sem nagyon avattak be, hogy mi fog történni.
Belépünk a parkolóházból nyíló garázsajtók egyikén, ám az nem egy garázsba nyílik, hanem egy egykor tárolóhelyiségként funkcionáló, ma már egészen kicsinosított edzőterembe, ahol a különböző felszereléseket és gépeket a szoba hátsó részébe hordták össze, így egy nagyobb térrészt alakítottak ki középen. A kinti fehér meszelt falú parkolóhoz képest ez a hely rikítóan modern, sugározza magából, hogy bizony van pénz a háttérben, a színfalak mögött, ebben a felszíntől elrejtett világban. És ahol pénz van, ott erő is.
A helyiség fő színe a fekete, a falakon lévő LED-ek pedig most épp halvénykékre vannak állítva és fényüket közepesre leszabályozták. Mikor bevisszük oda Samuelt, már tartózkodnak bent közel nyolcan. Hozzájuk csatlakozunk be mi. Miután bezárul mögöttünk a fémajtó, Samuel mögé lépek egy zsebemből elővett és felnyitott bicskával és kibontom a kezén lévő kötést. Eddig sem akart támadni, de ekkora tömegben (nekem ez már tömeg) szemmel láthatóan már végképp öngyilkosság lenne a részéről. Arról nem is beszélve, hogy valamiért mindenki olyan karót nyelt itt. Már Sáinz is, pedig ő aztán eddig teljesen laza volt. A régi tagok nem akarnak elkezdeni nagyon csacsogni, max lepacsiznak velünk, az újak pedig… gondolom én, be vannak fosva. Ez a kettősség pedig tényleg elég rideggé teszi a hangulatot, mintha mindenki érezné, hogy hamarosan be fognak lépni azok a személyek - egy vagy kettő, ezt most én se tudom -, akik tulajdonképpen döntenek élet és halál felett.
Összenézek Laurellel egy másodpercre, megpillantom mellette Xelt is és egy kósza mosolyt engedek meg feléjük. Nem tudtam, hogy Xel is itt lesz, bár igazából nem sok mindent tudok arról, hogy mi fog történni az elkövetkező percekben, csak annyit mondtak nekünk, hogy hozzuk ide Samuelt. Megtettük.
Nagyjából tíz perc telik így el pokolian lassan. Még négyen befutnak, ebből kettőt életemben nem láttam, úgyhogy kezd bűzleni a dolog, hogy ez az újak gyülekezete, de mire odafordulnék Sáinzhoz, hogy ő tud-e többet, mint én, a szoba túlsó végéből ajtócsukódások zaja szűrődik be a terembe és mindenki a hangok irányába kezd nézelődni. Nagyjából három tompán hallható dirr-durr után végül az edzőterem távolabbik ajtaja is kinyílik.
Két pillanatra lever a víz, amikor meglátom Qadir és Marcos lendületes lépéseit, mielőtt megállnának velünk szemben, nagyjából a terem közepén, de azért tisztes távolságra tőlünk. Nem sűrűn mutatkoznak együtt, persze tudom miért, ne tudják egy húzással megölni mindkettőt, másrészt meg így, hogy kevés a látható kontakt közöttük, a zsaruknak is nehezebb dolguk van. Viszont most, hogy mindketten itt állnak előttünk, valószínűleg valami nagy húzásra készülnek. Ha pedig ezek ketten KÉSZÜLNEK valamire, az nekem nem sok jót jelent. De persze mindezeket a baljós gondolataimat próbálom nem érzékeltetni a mellettem lévő Samuellel.
Bemutatkoznak a főnik, de a nevükön kívül nem sok információt osztanak meg magukról (meglepődtem volna…), inkább egyből a lényegre térnek. Vagyis a nagybátyám, aki neveket kezd sorolni kettesével, ráadásul az egészet fejből, mire összehúzom a szemöldökeimet.
- Tiger és Samuel;… - Ránézek a mellettem állóra, inkább amolyan „jó hát akkor én és ő, fasza” módon, de nem különösebben engedek érzelmeket az arcomra, mert még mindig azon agyalok, hogy hogy a picsában jegyez meg mindent ez az ember, pláne olyanok nevét is, akik full újak.
- Laurel és Axelle;… - Ezúttal a másik irányba nézek, mert ezek szerint Xelt is beosztották. Nincs jó előérzetem, megmondom őszintén, de ez már csak egy ilyen reflexszerű hormon hullám bennem, amit az elmúlt tíz év tapasztalata kódol bele testembe.
Néhány percnyi körbenézelődés és csacsogás után aztán kis időre elcsendesedik a terem, mintha a vezetők azzal fagyasztanák meg a termet és követelnék maguknak a figyelmet, hogy csendben maradnak. Ha ilyen tanáraim lettek volna középsuliban, tuti most nem állnék itt.
Viszont a nagy figyelem ellenére nem Marcosék szólalnak meg, hanem pityegések sorozata sodor végig a csenden. Hat, egészen pontosan, ennyi telefon jelez, hogy üzenet érkezett. Én is előveszem az enyém, mert naná, hogy az is berezgett, a kurva anyját. Megnyitom, nézem… egy név. Ismerem, de nem sűrűn beszéltem vele.
Rákattintok a névvel jelzett linkre, ami bedob egy oldalra, kidob egy profilleírást, névvel, képpel, mellette egy térképpel, amin az ember koordinátái láthatók. Samuelre nézek, látom, hogy ő is láthatja a kijelzőt, nem tudom, hogy szabad-e neki, de gondolom igen, meg amúgy is leszarom. Az a bábu a térképen pedig mozog szóval… jah, nyomkövető van rajta.
Ismét körbe nézek. Szóval a régiek bámulják a telefonjukat… Logikázok kicsit. Az sms-ek egyszerre érkeztek mindenkinek. Mivel egy személyt kaptam, ezért gondolom mindenkinek különböző célpontja lett, vagyis ez azt jelenti, hogy feltehetőleg az egyik infósunk programozta be az informatikai rendszert és hangolta össze az üzeneteket, meg a nyomkövetők elérhetőségét is. És mivel tudta, hogy mikor küldje ki az üzenetet, anélkül, hogy a vezetők szóltak volna neki, feltételezem lát is minket. Körbe nézek, de nem látok kamerát, ami persze nem azt jelenti, hogy nincs is. Tudom, hogy látnak minket. Pont mint, hogy mi is méterre pontosan tudhatjuk, hogy a fickó az sms-ben hol tartózkodik. Vagy legalábbis az a cucca, amiben a nyomkövető is van. Mindenkiről tudnak mindent ebben a bandában, még azt is, ha fingik… Sóhajtok. Oké, ez most valami kurva nagy vicc remélem, mert félek, hogy nagyot fog szólni a nap vége. Qadir a maga érzelmetlen, tárgyilagos stílusában folytatja.
- Láttok egy személyt a telefonotokban. Nem kérünk mást egyik párostól sem, csak hozzátok ide egy órán belül, feltűnésmentesen és élve! - Rápillantok Marcosra, majd róla tovább Qadirra, akivel találkozik is a tekintetünk. Láthatja a bamba pofám, majd már néz is tovább a következő felé pislogó hülyére. Igazából nem kérdezek, bár lennének kérdéseim, de nekem is feltűnik, hogy amúgy tök mindegy is, a feladat adott, ha többet mondanának sem lenne érdemben hasznunk belőle.
Samuelre nézek és az ajtó felé bökök, hogy hát jobb híján akkor uccu neki, ám ekkor még Marcos szava toppantja meg a mozgásnak induló sok kigyúrt állatot.
- Aki még erre is képtelen, az akár itt helyben letérdelhet és azonnal fejbe lőjük! Ha pedig valaki elbassza, nem leszek vele ilyen kegyes. Üdv a bandában. - Szól ez az apró lábjegyzet elsősorban az újaknak, de én azért kihallom, hogy nekünk is. Aha, akkor ezért mondták, hogy beavatás lesz, amiatt hozzuk ide őket. Csak azt nem mondták, hogy annak én is a része vagyok… Ez nem igazán „olyan” beavatás, mint szokott lenni, ez annál érezhetően több.

Alig negyedóra görcsös pillanatok után végre kiérünk a parkolóhoz. Megállok azon kocsi mellett, amivel jöttünk.
- Nah, erre már korántsem tudom azt mondani, hogy szokásos beavatás, úgyhogy… kettőnk érdeke, hogy ne csesszük el - mondom mindezt Samuelnek olyan bajtársiassággal, mintha alig fél órája nem épp egy pisztolyt nyomtam volna a fejéhez és húztam volna rá maszkot. De hát ez a világ ilyen, gyorsan fordulnak a dolgok. Amíg nem egy a cél, addig nem vagyunk barátok, ellenben most… oh most nagyon is annak kell lennünk, mert nem baszhatjuk el.
A telefonomra pillantok, lecsekkolom, hogy hol a pasas, aki ma valószínűleg úgyis meghal, hiába az elhangzott utasítás szerint élve kell Qadiréknak. Aztán beülök a kocsi vezető ülésére. Mennyivel jobban érzem magam zárt autóban, mint tizenkét plusz kettő állat között, hihetetlen.
- Tudom, hogy elhangzott odabent, de… Tiger - nyújtom felé kezemet. Fel vagyok arra is készülve, hogy nem fogadja el a kézfogási szándékot, emberi lenne, ha csak beleköpne a tenyerembe az iménti autós incidens után, de hogy is volt az az együttműködéses duma? Szóval jah, én a magam részéről békejobbat nyújtok. Tiszta lap, üres pohár, meg ilyenek.
Ez most ilyen lett | clothes | words: 1802 | tag: @Samuel Burgess



If you do not have the heart of a tiger,
don't travel on the path of dark business

Samuel Burgess imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tiger Kareem Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Beginning is always the hardest - Samuel & Tiger Tumblr_inline_ozn2isbZrh1t8bm8b_250
Beginning is always the hardest - Samuel & Tiger Tumblr_inline_ocse2sg3cO1qlt39u_250
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
The BAD GUYS need to get lucky
every time. The good guys just
need to get lucky once.
★ családi állapot ★ :
Beginning is always the hardest - Samuel & Tiger Tumblr_oor7tmBRJH1qcg89so1_400
Don’t go into this lightly. If you
are MINE, you need to understand I
will burn the fucking world to the
ground for power on YOU.
★ lakhely ★ :
Manhattan (is)
★ foglalkozás ★ :
Drogcsempész
★ play by ★ :
Zayn Malik
★ szükségem van rád ★ :
A lot of people on the street
- - - - - - - - - - - - - - -

x good and bad guys x
★ hozzászólások száma ★ :
350
★ :
Beginning is always the hardest - Samuel & Tiger Tumblr_oor3448dHC1tejmffo8_400
TémanyitásRe: Beginning is always the hardest - Samuel & Tiger
Beginning is always the hardest - Samuel & Tiger EmptySzer. 20 Márc. - 14:58

Tiger

Samuel

Engem? Miért pont engem? Persze, okot ha nagyon akarok találni tudok rá, ugyanakkor kétlem, hogy bárkinek a levesébe köptem volna az utóbbi időben. Többnyire csak a saját dolgommal foglalkozom, vagy esetleg azzal, hogy Katnisst végre józan észre derítsem és rábírjam, hogy tiszta maradjon. Nagyon igyekszem vele türelmes lenni és nem erőszakkal érni el a dolgot, azt akarom, hogy a saját döntése alapján történjen meg a csoda, de... az a csoda rohadt nehezen érkezik meg hozzánk. Nos, ezután meg lehet, hogy kurvára soha nem ér ide, mert a haver egyszerűen csak meghúzza a ravaszt és itt a vég. Próbálok nyugodt maradni, abban reménykedni, hogy csak viccelődnek, vagy beszélni akarnak vagy tudjam is én mi, de átkozottul nehezemre esik. A hangja cseppet sem tűnik barátságosnak, ahogyan az sem amikor zsákot húznak a fejemre.

- Most erre tényleg szükség van? - Némileg felháborodott hangon mormogom ezt, miközben a tekintetemet is az égnek emelem, amit természetesen már senki sem lát. Mivel ugyebár választ nem kapok a kérdésemre... Mondjuk nem is igazán vártam, így tehát csak magamban fortyogok egy kicsit, amíg valaki a kezeimet is összekötözi a hátam mögött. - Eddig sem igazán ellenkeztem... - Adom válaszul mikor lök rajtam egyet. De most komolyan... Úgy nézek én ki, mint aki épp megőrülni készül és négy-öt fegyverest akar szétrúgni? Értem én, hogy az erejét akarja fitogtatni, de igazán nincs erre szükség. Nem vagyok hülye és a nyugodt természetemnek hála még egész jól is viselem amit velem tesznek, bár nem tagadom, kezdek besokallni és kezd elegem lenni ebből az egészből. Végül mégis a kocsiban kötök ki, nem mintha lett volna más lehetőségem.

Az autókázás igencsak nagy csendben folyik le. Próbálom raktározni a levegőmet, ami némileg megcsappan a zsák alatt, arról nem is beszélve, hogy a pali nem túl beszédes egyébként sem. Aztán amint megáll a jármű, már rántanak is ki abból, hogy egy hideg falra kenjenek fel, akárcsak egy falidíszt. Ekkor lesz nekem is elegem a lökdösésből meg erőfitogtatásból, így aztán szinte reflexszerűen rántom fel az egyik térdem, ami végül a férfi combjába csapódik. Szerencséje van... Lehetett volna rosszabb is. Sokkal rosszabb. De az én türelmem is véges. - Mással játszadozzál, faszfej! - Morgom oda neki és nem tagadom, elég hamar megbánom nem csak a szavakat, de a rúgást is, hiszen nyilvánvaló, hogy nem én vagyok a nyeregben, de őszintén szólva már nem is érdekel. Ha meg akarnak ölni akkor úgyis megteszik, ha meg nem, akkor nem ezen fog múlni. Végül lekerül rólam a zsák, kell néhány másodperc amíg a fényhez szokik a szemem, aztán a garázs ajtaja újra nyílik, újra együtt a csapat. Hurrá?!

- Sejtem, hogy kik vagytok. De azt gondolom mondanom sem kell, hogy ennél azért barátságosabb fogadtatásra számítottam... Bár nem tartoztam még egyetlen bandához sem. Felétek ez normális? - Az arcomra kiül amit gondolok. Fogalmam sincs, hogy mégis mi a frászért hozták rám a szívbajt és raboltak el a nap közepén, mintha épp valami kivégző osztag lennének. - Vagy ez valami elbaszott beavatási módszer? Mondjuk figyelmeztethettetek volna. - Kétlem, hogy holtan kellenék nekik, így aztán az én bátorságom is kezd megjönni. - Azt még mindig nem tudom, hogy mit csinálunk itt. Miért hoztatok ide? Mit akartok? - Nem teljesen értem, hogy miért nekem kell belőlük harapófogóval kihúzni mindent, de most legalább úgy tűnik, mintha beszédesebb kedvükben lennének. A zsaruk sincsenek már a hátsónkban, szóval ha jól sejtem itt az ideje annak is, hogy megmagyarázzák mi a jó büdös fenét is csinálunk itt.
There is nothing outside of yourself that can ever enable you to get better, stronger, richer, quicker, or smarter. Everything is within.


BEE
mind álarcot viselünk
Samuel Burgess
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Beginning is always the hardest - Samuel & Tiger Tumblr_inline_rc7upd1Xs91t0yoye_500
Beginning is always the hardest - Samuel & Tiger Ed2b87fa9ff3ac9e5b2879dacfa03fdffdd4d3f2
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
Too cool for Your rules.
♫ :
I'll be the last man standing here
I'm not going anywhere
It's going down like I told you
I'll be the last man standing here
★ családi állapot ★ :
You owe me.
Beginning is always the hardest - Samuel & Tiger 390dce3efaa68bbbc3f707ee154749b1ee13f9c8
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Beginning is always the hardest - Samuel & Tiger 930586d9f3aa16769ab6defade8ddc2dd27b0499
★ idézet ★ :
Its my life.
You can’t decide how I live it.
★ foglalkozás ★ :
Owner of The Ethereal Echo
★ play by ★ :
Manny Montana
★ hozzászólások száma ★ :
42
★ :
Beginning is always the hardest - Samuel & Tiger 6707a658fa286d68f2ad0f6a4fb7a7c6780297c5
TémanyitásRe: Beginning is always the hardest - Samuel & Tiger
Beginning is always the hardest - Samuel & Tiger EmptySzomb. 9 Márc. - 22:46

Wellcome here, man
The beginning is difficult, but we will hold hands at the end anyway.
Biztosra vehetjük, hogy lát minket és tud rólunk, tudja, hogy őt követjük, mert párszor jobban rátapos a gázra és olyan hirtelen kanyarokat vesz, amit eleinte nem. Ennek ellenére sikerül összehozni, hogy a másik két autó elé kerüljön és kétoldalról lezárjon minden menekülési utat. Bennem van, hogy a srác majd kiszáll és bemenekül az egyik házba, úgyhogy élesített fegyverrel a kezemben készen állok arra, hogy talán ki kell pattannom és futásnak kell erednem. De szerencsére nem is kényszerülök erre. Eddig egészen rendben van a fazon, remélem így is marad.
Maszkot húzok és kiszállok. Feltételezem, hogy berázta már az ajtóit elektronikával, úgyhogy eszembe se jut feszíteni az ajtaját, hanem egyszerűen jelzem neki, hogy húzza le az ablakot. Mondjuk őszintén szólva elég furcsán érzem magam, hogy ennyire élesben játszuk ezt egymással, miközben a célunk egyértelműen az, hogy mindenki jól viselkedjen és a nap végén kezet fogjunk. Nem véletlenül feszül az én hátam is az idegességtől, de nyílván Samuel most nehezebb perceket él át, úgyhogy nem rinyálok.
Tisztában vagyok vele, hogy külső szemmel ez is csak egy bandaháborús összetűzésnek tűnik, ahol az egyik „színű” banda behatolt a másik területére és most szépen leszámoltatás zajlik. Nos, színekkel megkülönböztetni magunkat már nem divatos, nem úgy, mint régen, de minden bizonnyal Samuelnek nem is lenne még színe. Tudtommal nem tartozott egy bandához sem.
Azontúl, hogy egyetértek minden szavával, nem pofázom szét a fejét, meredten tartom rá a fegyvert és követem le mozdulatait, míg térde a földet nem éri. Szavait hallva nem tűnik egy túlagresszív fickónak, sokkal inkább megfontolt és higgadt. Meg mondjuk jók a tetkói, de most ez tök mindegy.
- Téged. Ha rám hallgatsz, csendben maradsz. - Ne beszéljen, mert nem fogok válaszolni, úgyhogy felesleges a kérdezősködés, ezidőben pedig már meg is indul mögülünk a társam egy zsákkal a kezében. Mindketten érzékelhetjük a közeledését, de Samuel a tarkójára szegezett pisztoly miatt nem láthatja. Már ha okos és nem mozdul, nem kezd el forgolódni, mert akkor le kellene lőnöm őt.
A szirénák hangjára aztán Sáinzék kezében is megremeg a fegyver, én egy pillanatra feléjük pillantok, de nem veszem le sokáig a tekintetemet Samuelről, még a végén elkapja a lábamat és fordulhat a kocka, bár ez önmagában a túlerő miatt öngyilkos kísérlet is egyben. Mondjuk az öngyilkos akciójától függetlenül sem akarnék meghalni, ha lehet.
Picsába is, tényleg marha gyorsan ideértek a zsaruk, a mozdulataink ennek köszönhetően felgyorsulnak. Társam Samuel mögé lép és egy határozott mozdulattal teszi fejére a zsákot és szorítja meg nyakánál, míg én kihasználom, hogy ketten vagyunk, úgyhogy fegyveremet zsebembe nyomom, majd kezéhez kapok és megkötöm őket a másik zsebemből elővett erős kötözővel.  
- Most velünk jössz - ütöm meg immáron zsákkal borított fejét újra a pisztollyal, hogy érezze, még mindig rajta tartom a fegyvert, miközben a kocsi felé taszajtom és belököm a hátsóülésre. Én is követem őt. - Ne ellenkezz, nem lesz jobb. Mindketten tudjuk, hogy neked sem érdeked a zsaruk kezére jutni. - Most már szándékosan tartom szóval és szorosan a csuklóira markolok, hogy ne is próbálja meg kikötni magát, nem is lenne könnyű dolga, mert a csomók kicsit, de erősek.
Hangos gumicsikorgással indul az autó, nem csak ez, hanem mindhárom és nagyon remélem, hogy nem kell újra üldözéses játékot játszani, mert kurvára unom már ezt a műfajt. Mivel hárman vagyunk, ezért meg tudjuk tenni azt, hogy szétszéledünk, úgyhogy még kisebb az esélye, hogy a kiérkező rendőrök pont a mi autónkat veszik üldözőbe. Ez a taktika pedig megteszi a hatását, vagy szimplán nem is miattunk kezdtek szirénázni a zsaruk, csak jól befosattak. Már Manhattanan belül éles kanyart veszünk egy szétgraffitizett kisutcába, majd hirtelen fék. Mechanikus háttérzaj közepette felnyílik egy garázsajtó, végül pedig eltűnünk az utca láthatárából. Megszűnünk létezni, elnyel a föld, mi csak így hívjuk.
Ami lényegében igaz is, mert a garázsajtó hosszú meredek lejtőn keresztül egy mély mélygarázsba vezet. Ez viszont nem az a tipikus több száz autónak helyet adó mélygarázs, hanem mindössze pár tíz autó mozgására és tárolására ad lehetőséget. Ez maximálisan a mi helyünk. Apró menekülési pontok, ha el kellene tűnni a város színe elől. Odalent vakolat falak és dohos levegő fogad. Nem szoktuk tisztítani, mi tagadás, de nem is töltünk itt rendszerint sok időt.
- Ki! - lököm meg, amint megállt az autó és a sofőr kiszáll, hogy kinyissa Samuel mellett az ajtót és kiragadja őt a kocsiból. A csávó viszont túlpörög és elég agresszívan falhoz nyomja az új tagot. Pillanatokon belül én is kiszállok.
- Higgadj már le, haver! - kivételesen nem Samuelnek, hanem ennek a baromnak mondom, akiből virít, hogy menőzni akar és visszaél a "hatalmával". Felém forrdítja tetkóst, mire én leveszem fejéről a zsákor, de a kezét nem oldozom el. Immáron a sofőr tart felé pisztolyt.
- Sejted kik vagyunk? - nézek szembe Samuellel és nem zavartatom magam, hogy időközben brutális zaj kíséretében újra felnyílik valahol felettünk a mélygarázs ajtaja és a folyosók felerősítik nem is egy, hanem a két érkező autó motorhangját. Pillanatokon belül leérnek hozzánk és megállnak V-alakban körülöttünk. Nyílván Sáinz már baromira vigyorog, hogy ezúttal is sikerült elmenekülnie a zsaruk elől. Ő élvezi a hajszát ellenük, én annyira nem.
- Hello-bello, szépfiúk! - szál ki a kocsiból és úgy becsukja az ajtaját, mint ahogy én akartam volna beverni magam után Garrido irodájának bejáratát. Kezében még mindig ott az a rohadt AK-74-es. - Szóval még élsz? - pislog Samuelre, mintha meglepődne ezen, majd rám néz. - Csak vicceltem. - Persze. Intek, hogy levehetjük a maszkokat, hogy immáron az előző kérdésem után már az arcunkat is lássa, aztán így teszek a csávó felé egy lépést. Bár az általam kapott információk alapján enélkül is sejtenie kellene, hogy kik vagyunk.
- Talán így könnyebb lesz.
Ez most ilyen lett | clothes | words: 927 | tag: @Samuel Burgess



If you do not have the heart of a tiger,
don't travel on the path of dark business

Samuel Burgess imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tiger Kareem Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Beginning is always the hardest - Samuel & Tiger Tumblr_inline_ozn2isbZrh1t8bm8b_250
Beginning is always the hardest - Samuel & Tiger Tumblr_inline_ocse2sg3cO1qlt39u_250
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
The BAD GUYS need to get lucky
every time. The good guys just
need to get lucky once.
★ családi állapot ★ :
Beginning is always the hardest - Samuel & Tiger Tumblr_oor7tmBRJH1qcg89so1_400
Don’t go into this lightly. If you
are MINE, you need to understand I
will burn the fucking world to the
ground for power on YOU.
★ lakhely ★ :
Manhattan (is)
★ foglalkozás ★ :
Drogcsempész
★ play by ★ :
Zayn Malik
★ szükségem van rád ★ :
A lot of people on the street
- - - - - - - - - - - - - - -

x good and bad guys x
★ hozzászólások száma ★ :
350
★ :
Beginning is always the hardest - Samuel & Tiger Tumblr_oor3448dHC1tejmffo8_400
TémanyitásRe: Beginning is always the hardest - Samuel & Tiger
Beginning is always the hardest - Samuel & Tiger EmptyPént. 8 Márc. - 18:35

Tiger

Samuel

Idegesen ülök be az autóba, kezd igazán elegem lenni abból, hogy mindig mások seggét mentem meg. Legutóbb Zane idétlenkedett és kapott egy lövést a lábába, kis híján el is veszítettük őt. Szerencséje volt. De most meg Pete keveredett valami katyvaszba a nője miatt, aki elvileg valami őrült faszinak a lánya. Természetesen nem volt oda a kapcsolatukért és úgy döntött, saját kezűleg tesz róla, hogy ne is folytatódjon a dolog. Hát ezek után tuti lekeverek neki egy nagyot ha visszamegy a nőhöz. A Bronx-i lakásomból lassan betegszálló lesz, mindenki ott gyengélkedik, de ezúttal legalább operációra nem lesz szükség, így aztán nem kell a vértől áztatott padlót súrolnom a következő két napban. Ugyan Pete nem úszta meg könnyen, szerintem nem maradt ép csont a testében, de túléli. Remélhetőleg...

Nem tart sokáig rájönnöm, hogy valami nem stimmel. Hamar felismerem a fenekembe bújó kocsit, bár először nem gondolok semmire. Már azon felül, hogy valaki menőnek gondolja magát és úgy érzi, nem megyek elég gyorsan. Legalábbis ez az, ami először eszembe jut. A második gondolat, miután néhány utcával később is még a nyomomban vannak, már kezd máshogyan festeni. Kétségtelen, hogy megpróbálkozom a kocsi lerázásával. Tudják, hogy tudom. Nem jön össze. Az utca végére érve, minden irányból elzárják az utat. - Hogy az a... - Elharapom a mondat végét, ami minden bizonnyal igencsak cifra lett volna. Rácsapok a kormányra ugyan, de nem pánikolok be... Legalábbis igyekszem nem tenni. Hálát adok az égnek a halál nyugodt természetemért, ha az nem lenne, lehet már befostam volna. Főleg miután gépfegyverekkel állítanak szembe. Nem gondoltam volna, hogy ilyen veszélyes lennék, azt sem hogy erre szükség lenne.

A visszapillantó tükörben figyelem ahogy egyikük kiszáll és lassú, kimért lépésekkel jön közelebb hozzám. Jól végigmérem a fickót, de nem tűnik ismerősnek... Már amit ugye látok belőle. Viszont sejtéseim vannak. Megáll a kocsi mellett, nekem pedig szerencsére van elég lélekjelenlétem ahhoz, hogy még mindig ne rémüljek be és csináljak valami ostobaságot. Tanultam is már korábbi hibámból, így nyugton maradok, nem kezdek pattogni. Óvatos mozdulattal engedem le az autó ablakát, aztán kérésére bólintok egyet. - Hé, haver... Csak nyugi... - Mondom neki, bár ő halál nyugodtnak tűnik, szóval lehetséges, hogy ezt tulajdonképpen inkább magamnak célzom. - Fogalmam sincs, hogy mi folyik itt, de kétlem, hogy erre igazán szükség van. - Teszem még hozzá, miközben lassú és óvatos mozdulattal, kiszállok a kocsiból, a kezeim még mindig az égbe.

- Figyu... Én tényleg nem akarok bajt. Biztosan meg tudjuk beszélni, akármi is a probléma. - És bár igyekszem őt lebeszélni arról, hogy agyonlőjön az út kellős közepén, mégis teszem amit mond. Kérdés nélkül követem az utasítását és térdre ereszkedem, még akkor is ha az ég világon semmi kedvem nincs hozzá. Ostoba azért nem vagyok. Néha önfejű talán igen, de nincsenek öngyilkos hajlamaim. - Nem teljesen fair ez a felállás... Mit akartok? - Sejtéseim ugyan vannak arról, hogy kik is ők, bár arról fogalmam sincs, hogy mit akarnak. És miért ilyen módon? Nem tűnnek túl barátságosnak. Aztán mielőtt még bármi mást tehetnék vagy mondhatnék, máris szirénahangok ütik fel a füleimet, és még ha igencsak távolinak is tűnnek, kétlem, hogy sok időnk lenne itt barkóbázni. - Ez gyors volt. - Mormogom el az orrom alatt, de természetesen a mögöttem álló tisztán hallhatja a szavakat. Ha jól sejtem tudja is, hogy mire gondolok, hiszen a zsaruk legtöbbször megvárják, hogy a fél város megőrüljön és utolsó pillanatban érkeznek a helyszínre. Remélem ez nem azt fogja jelenteni, hogy gyorsan végezniük kell velem.
There is nothing outside of yourself that can ever enable you to get better, stronger, richer, quicker, or smarter. Everything is within.


BEE
mind álarcot viselünk
Samuel Burgess
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Beginning is always the hardest - Samuel & Tiger Tumblr_inline_rc7upd1Xs91t0yoye_500
Beginning is always the hardest - Samuel & Tiger Ed2b87fa9ff3ac9e5b2879dacfa03fdffdd4d3f2
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
Too cool for Your rules.
♫ :
I'll be the last man standing here
I'm not going anywhere
It's going down like I told you
I'll be the last man standing here
★ családi állapot ★ :
You owe me.
Beginning is always the hardest - Samuel & Tiger 390dce3efaa68bbbc3f707ee154749b1ee13f9c8
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Beginning is always the hardest - Samuel & Tiger 930586d9f3aa16769ab6defade8ddc2dd27b0499
★ idézet ★ :
Its my life.
You can’t decide how I live it.
★ foglalkozás ★ :
Owner of The Ethereal Echo
★ play by ★ :
Manny Montana
★ hozzászólások száma ★ :
42
★ :
Beginning is always the hardest - Samuel & Tiger 6707a658fa286d68f2ad0f6a4fb7a7c6780297c5
TémanyitásBeginning is always the hardest - Samuel & Tiger
Beginning is always the hardest - Samuel & Tiger EmptySzer. 6 Márc. - 14:08

Wellcome here, man
The beginning is difficult, but we will hold hands at the end anyway.
Erősen felkúrom magam Garridon, úgyhogy még szerencse, hogy Sáinz jön ki utánam az irodából és így nem én lököm be magam után az ajtót. Egyre többször érzem azt, hogy ránk sóznak olyan feladatokat, amik alapból nem a mi dolgunk lennének, hanem az övék. És kurvára értem, hogy minden szar, mert sok hülyeség történt az elmúlt időkben, de baszki…
- Higgadj már le tesó! - Alig érünk ki, de Sáinz már harmadjára nyögi ugyanezt. Rágyújtok és most hagyom, hogy ő vezessen, pedig általában én szoktam.
- Hány embert szedjünk össze? - Nem nézek rá, az utat figyelem. Gondolkodjon helyettem is, miközben lehúzom az ablakot és kiteszem a könyökömet.
- Négy?
- Jó.
- Mi van, beteg vagy? - néz rám meglepettem, amiért nem akadékoskodok. Lehet van bennem valami baci mellesleg, de igazából ez most kurvára mindegy és jobb lenne, ha Garrido után nem baszna fel ő is. Végre sikerült kicsit megnyugodnom.
- Tod nincs a városban - közlöm inkább az egyenes válasz helyett, mielőtt azt hinné, hogy neki szólhatunk. Bár elvileg ő is ott volt akkor, amikor ezt Tod közölte velünk, ezért sem értem, mit rágja most a száját. Kerítünk két srácot, aztán ma letudjuk azt, amit a főni kért tőlünk. Megvannak a fickó adatai, megvan, hol lakik és ki lett adva az utasítás, hogy minél hamarabb essünk túl a teszten.
...
- Ekkora baromnak rég nem éreztem magam - vakarom a tarkómat az anyósülésen gubbasztva már vagy másfél órája Bronx egy eldugottabb utcáján. Levettem a kocsi kihangosítóját minimálisra, úgyhogy biztos, hogy nem szűrődik ki a srácok hívása az ablakokon kívülre. Teljes sötétségben ülünk ketten abban a Volvoban, amit még Rafe adott nekem nemrég, mindeközben Sáinz és egy negyedik dude külön-külön autóval várnak a jelre további két különböző helyen.
- Mi van, ha nem fog mégsem kilépni a lakásból? - jön a hang a körhívásból.
- Szopás?
- Vagy bemegyünk és a lakásából ráncigáljuk ki.
- És miért nem kérjük meg, hogy legyen szíves velünk jönni, elmegyünk zabálni valamit, aztán utána teszünk zsákot a fejére és kérjük meg, hogy legyen okos és ügyes fiú? - Ezen a ponton kezd untatni a srácok beszélgetése, úgyhogy az ablaknak döntöm a fejem. Előre meredek az utcafrontra, várok háttérben a pofázásukkal. Mi mást is tehetnék.
- Mondjuk tényleg szar játék, hogy minket löknek elé, hogy avassuk be, de mi van, ha ránk lő? - Én közben mozgást látok, a mellettem ülő is fentebb ül az ülésben.
- Most úgy mondod, mintha te ezen nem estél volna át, faszfej.
- Srácok figyeljetek! - intem rendre őket, a másik két autóban ülő barom pedig hirtelen fókuszálttá válik. Persze csak remélik, hogy ez tényleg azt jelenti, hogy…
- Elindult! Beszállt a kocsiba és elindult. - Alap, hogy innentől mindenki a megbeszéltek szerint jár el, mi követjük őt elég látványosan is, a mi kocsink pozícióját pedig látják a többiek, akik egyelőre nincsenek a láthatáron. Közel megyünk ehhez a Samuelhez, de nem basztatjuk, nem csinálunk vele semmit, csak nem engedjük, hogy a két autó közé kerüljön egy másik és esetleg szem elől tévesszük. Egészen addig követjük, míg be nem kanyarodik egy szűk, kevésbé forgalmas utcára. Mi is utána kanyarodunk, most már biztos tudja, hogy őt követjük, ha eddig nem lett volna egyértelmű.
- Még várj! - fogok a sofőröm kezére, aki már venné elő a maszkot. Én várok, mert biztos néz a visszapillantóból és nem akarok pánikot kelteni benne (mert mit tudom én, milyen a személyisége) azzal, hogy maszkot húzunk mögötte. Még a végén tényleg ránk lőne és akkor az egésznek semmi értelme.
Aztán ahogy az utca végére érünk, két autó megjelenik szembe két irányból és teljességgel lezárják a szakaszt és elvágják Samut a kanyarodási lehetőségektől, ezzel pedig megállásra kényszerítik. Mi meg ugye mögötte vagyunk. Na most húzzuk a maszkot, nem a pasas miatt, hanem hogy a kamerák ne lássanak.
Samuel kocsija előtt Sáinz és a másik srác egy-egy méretes AK-74-est ránt elő és tartja azt a fickó felé. Ezek kurvanagy fegyverek, messzire lehet velük jól célozni, de azért senki sem akarna közelről bekapni egy lövedéket ezekből. De elrettentésnek, avagy „jelzésnek” ezek pont tökéletesek, láthatóak és egyértelmű utalást adnak, ha a túlerő nem lenne elég arra, hogy itt most szót kell fogadni. Mindazonáltal a blokkolt út elcsendesedik és megmerevedik a csikorgó gumikat követően. Kiszállok pisztollyal a kezemben, direkt úgy mozgok, hogy a csávó jól láthasson és egyenletes tempóban lépek az ablaka mellé. Ez kurva veszélyes rám nézve is, igen, nem véletlenül anyáztam Garrido irodájából kifelé.
Intek, hogy húzza le az ablakot, miközben rá szegezem a fegyvert. Ha le akarnám lőni, nem integetnék szépen, úgyhogy csak semmi hirtelen mozdulat.
- Engedd el a kormányt és felemelt kezekkel szállj ki! - Hangom a maszktól tompa, de attól még egyértelmű. Figyelem a reakcióit, lényegében ez az egész azért történik, mert tudni akarom, hogyan reagál. És marhára örülnék, ha nem kellene ennek a szarnak nagyobb feneket keríteni, mint szeretnénk, szóval viselkedjen.
Ha elengedi a kormányt, kinyitom neki az ajtót, majd hátra teszek egy lépést és lábammal rúgom meg azt, ami így teljesen kinyílik. Immáro akadálymentesen érintem tarkójához a pisztoly kemény végét.
- Le. Térdre. - Ha most egy mexikói lenne, már rég kirúgtam volna a lábait, de nála nem teszem. Azt akarom, hogy ő tegye meg. Hogy ő essen térdre a banda előtt és érezze meg annak az ízét, hogy innentől nem lesz egyéni ego.
Egyelőre minden nagyon csendes, néma, sötét. Akik látnak minket, nem mernek mozdulni, mi pedig mozdulatlanul tartjuk a pozíciót és várjuk, hogy térdre essen.
Ez most ilyen lett | clothes | words: 900 | tag: @Samuel Burgess



If you do not have the heart of a tiger,
don't travel on the path of dark business

Samuel Burgess imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tiger Kareem Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Beginning is always the hardest - Samuel & Tiger Tumblr_inline_ozn2isbZrh1t8bm8b_250
Beginning is always the hardest - Samuel & Tiger Tumblr_inline_ocse2sg3cO1qlt39u_250
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
The BAD GUYS need to get lucky
every time. The good guys just
need to get lucky once.
★ családi állapot ★ :
Beginning is always the hardest - Samuel & Tiger Tumblr_oor7tmBRJH1qcg89so1_400
Don’t go into this lightly. If you
are MINE, you need to understand I
will burn the fucking world to the
ground for power on YOU.
★ lakhely ★ :
Manhattan (is)
★ foglalkozás ★ :
Drogcsempész
★ play by ★ :
Zayn Malik
★ szükségem van rád ★ :
A lot of people on the street
- - - - - - - - - - - - - - -

x good and bad guys x
★ hozzászólások száma ★ :
350
★ :
Beginning is always the hardest - Samuel & Tiger Tumblr_oor3448dHC1tejmffo8_400
TémanyitásRe: Beginning is always the hardest - Samuel & Tiger
Beginning is always the hardest - Samuel & Tiger Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Beginning is always the hardest - Samuel & Tiger
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Tod & Tiger - We are here for you
» Tiger & Ezra
» Samuel & Manuel
» Samuel Clifford
» samuel zimmermann

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Bronx :: Utcák és parkok-
Ugrás: