New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Emmalynn Larson
tollából
Ma 16:41-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 16:39-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:50-kor
Axelle Turner
tollából
Ma 15:49-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:49-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:48-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Ma 15:45-kor
Antonia Ortiz
tollából
Ma 14:49-kor
Rosina Calloway
tollából
Ma 14:40-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

Jules y Flor - Egyeztetés és kellemetlen meglepetés
TémanyitásJules y Flor - Egyeztetés és kellemetlen meglepetés
Jules y Flor - Egyeztetés és kellemetlen meglepetés EmptyCsüt. 26 Dec. - 8:23
SMS


connected to:Jules

time:  11:43


A legutóbbi órámat Julessal le kellett mondanom egy munkahelyi ügy miatt, és akkor nem volt időm egyeztetni, hogy mikor van szabad ideje. Így bár még most dolgozok, írok egy SMS-t a batárnőmnek, hogy Neki mikor lenne jó.
- Szia, Jules! Ne haragudj a múltkoriért, de sürgős munka esett be a munkaidő végén. Neked mikor lenne jó megtartani az órát? Nekem akár ma vagy a holnap is, de lehet később is.
mind álarcot viselünk
Flor Sánchez Moreno
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Jules y Flor - Egyeztetés és kellemetlen meglepetés Images?q=tbn:ANd9GcRyPQxtoRB0UE3ah-Z_GbpGBpO15nwmSC-ciw&usqp=CAU
Jules y Flor - Egyeztetés és kellemetlen meglepetés Tumblr_pcmx2l81GG1se41pao7_400
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
Egy bonyolult háttér
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Jules y Flor - Egyeztetés és kellemetlen meglepetés Ec9924886806faddcfa975ab7752ab50
★ idézet ★ :
mindenkinek kell valami szenvedély, ami kikapcsolja, ellazítja, és amit szívből szeret csinálni
★ foglalkozás ★ :
EPA-nál környezetmérnök, másodállásban pincérnő (és spanyolt oktat privátban)
★ play by ★ :
Mariana "Lali" Espósito
★ szükségem van rád ★ :
Férfi a sötét múltamból

Jó barátok
★ hozzászólások száma ★ :
680
★ :
Jules y Flor - Egyeztetés és kellemetlen meglepetés Donde-vive-lali-esposito
TémanyitásRe: Jules y Flor - Egyeztetés és kellemetlen meglepetés
Jules y Flor - Egyeztetés és kellemetlen meglepetés EmptyVas. 5 Jan. - 13:05


Flor
Manuel az este folyamán nem sokat aludt a karja miatt, ennek következtében pedig én sem sokat tudtam foglalkozni az álommanók csábító hívogatásával, mint ahogyan azt szerettem volna, a reggel bekövetkeztével pedig már nem is láttam értelmét a hasztalan próbálkozásoknak. A reggeli kávé és a bambulás folyamatába kerülök bele, melyből csak a telefonom jelzése és Flor neve a képernyőn zökkent ki.
Szia. Nem probléma, egyébként is összesűrősödtek itthon a dolgok. Én jelenleg ráérek, szóval nem okozna gondot, ha nálam találkoznánk?  Jules y Flor - Egyeztetés és kellemetlen meglepetés 560292900  

...
♦♦♦♦

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Jules y Flor - Egyeztetés és kellemetlen meglepetés
Jules y Flor - Egyeztetés és kellemetlen meglepetés EmptyHétf. 6 Jan. - 17:48
SMS


connected to:Jules

time:  11:55


-Persze, hogy jó a ma is. Ma csak kettőig vagyok bent. Utána mikorra menjek? Esetleg vigyek valamit? - érdeklődök. Néha tartunk nála is órát, és mivel úgy is vennem kell otthonra is néhány dolgot, vihetek Juleséknak is, amire szükségük van. Óra után úgy sem biztos, hogy lesz időm vásárolni.
mind álarcot viselünk
Flor Sánchez Moreno
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Jules y Flor - Egyeztetés és kellemetlen meglepetés Images?q=tbn:ANd9GcRyPQxtoRB0UE3ah-Z_GbpGBpO15nwmSC-ciw&usqp=CAU
Jules y Flor - Egyeztetés és kellemetlen meglepetés Tumblr_pcmx2l81GG1se41pao7_400
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
Egy bonyolult háttér
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Jules y Flor - Egyeztetés és kellemetlen meglepetés Ec9924886806faddcfa975ab7752ab50
★ idézet ★ :
mindenkinek kell valami szenvedély, ami kikapcsolja, ellazítja, és amit szívből szeret csinálni
★ foglalkozás ★ :
EPA-nál környezetmérnök, másodállásban pincérnő (és spanyolt oktat privátban)
★ play by ★ :
Mariana "Lali" Espósito
★ szükségem van rád ★ :
Férfi a sötét múltamból

Jó barátok
★ hozzászólások száma ★ :
680
★ :
Jules y Flor - Egyeztetés és kellemetlen meglepetés Donde-vive-lali-esposito
TémanyitásRe: Jules y Flor - Egyeztetés és kellemetlen meglepetés
Jules y Flor - Egyeztetés és kellemetlen meglepetés EmptyCsüt. 9 Jan. - 19:33


Flor
A második adag kakaó és három meseadó válogatás után a reggeli kávémba fűzöm minden reményemet, mégsem kerüli el a figyelmemet a kapott üzenet Flortól.
Amikor ráérsz.  Jules y Flor - Egyeztetés és kellemetlen meglepetés 560292900 Mi Manuellel házi őrizetbe keveredtünk, szóval képesek vagyunk alkalmazkodni.  Rolling Eyes  Most, hogy igy kérdezed..mhm, valamilyen édesség jól esne. De csak olyat válassz, amilyet te is szeretsz. Smile 

...
♦♦♦♦

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Jules y Flor - Egyeztetés és kellemetlen meglepetés
Jules y Flor - Egyeztetés és kellemetlen meglepetés EmptyPént. 10 Jan. - 5:56
SMS


connected to:Jules

time:  13:05


A frász tör ki, mikor meglátom, hogy „házi őrizet” alatt vannak, mert elvileg nekem is hasonlóban kellene lennem, hogy ne történjen bajom. - Te jó ég, mi történt? Hogy vagytok? Mond, hogy jól!- és valószínűleg kiérződik, hogy sikerült teljesen kétségbe esnem. Szívem szerint máris repülnék hozzájuk, de még tart a munkaidőm. - Nálam ez azt jelenti, hogy édes és sok, így pontosíts egy kicsit, hogy mégis mit szeretnél/szeretnétek - térek át  másik dologra; nagyon édesszájú vagyok, és szinte teljesen mindegy, hogy csoki, süti, keksz, a lényeg, hogy édes legyen, így szükségem lenne egy kis segítségre, hogy Ők mit szeretnek. Ráadásul azt sem tudom, hogy nem allergiás-e valamelyikük valamire, így az is hasznos lehet, hogy mit ne vigyek.
mind álarcot viselünk
Flor Sánchez Moreno
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Jules y Flor - Egyeztetés és kellemetlen meglepetés Images?q=tbn:ANd9GcRyPQxtoRB0UE3ah-Z_GbpGBpO15nwmSC-ciw&usqp=CAU
Jules y Flor - Egyeztetés és kellemetlen meglepetés Tumblr_pcmx2l81GG1se41pao7_400
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
Egy bonyolult háttér
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Jules y Flor - Egyeztetés és kellemetlen meglepetés Ec9924886806faddcfa975ab7752ab50
★ idézet ★ :
mindenkinek kell valami szenvedély, ami kikapcsolja, ellazítja, és amit szívből szeret csinálni
★ foglalkozás ★ :
EPA-nál környezetmérnök, másodállásban pincérnő (és spanyolt oktat privátban)
★ play by ★ :
Mariana "Lali" Espósito
★ szükségem van rád ★ :
Férfi a sötét múltamból

Jó barátok
★ hozzászólások száma ★ :
680
★ :
Jules y Flor - Egyeztetés és kellemetlen meglepetés Donde-vive-lali-esposito
TémanyitásRe: Jules y Flor - Egyeztetés és kellemetlen meglepetés
Jules y Flor - Egyeztetés és kellemetlen meglepetés EmptyPént. 10 Jan. - 23:15


Flor
Pár napja volt egy kisebb balesetünk, de ha majd itt leszel, jobban beavatlak. - még mindig felfoghatatlan az egész és bizonyára az is marad, azonban nem akarom Flort most kiakasztani teljesen. - Édes és sok? - jót mosolygok a kapott üzeneten. - Nehéz döntés, de egy táblacsoki bőven elég lesz. Epres. Vagy nem? Tudod..igazából rád bízom, lepj meg. Biztos akad kedvenced.  Jules y Flor - Egyeztetés és kellemetlen meglepetés 3874598021

...
♦♦♦♦

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Jules y Flor - Egyeztetés és kellemetlen meglepetés
Jules y Flor - Egyeztetés és kellemetlen meglepetés EmptySzomb. 11 Jan. - 11:47
SMS


connected to:Jules

time:  13:10


Talán a baleset volt az utolsó, ami megfordult a fejemben, igaz leginkább azért, mert magamból indultam ki. - Sajnálom Sad Mielőbbi gyógyulást! Jules y Flor - Egyeztetés és kellemetlen meglepetés 4146035580 - kívánom neki(k) előzetesen, és nagyon bízom benne, hogy kisebb sérülésekkel megúszták. - Akkor epres lesz Jules y Flor - Egyeztetés és kellemetlen meglepetés 4146035580 - egyezek bele a választásába. Nekem mindegy milyen, az epreset is nagyon szeretem, és szerencsére még az sem igazán látszik, ha túl sok édességet eszek, mert általában annyit pörgök, hogy simán ledolgozom.[/font] - Sietek Hozzátok! Jules y Flor - Egyeztetés és kellemetlen meglepetés 4146035580 Addig is pihenjetek! Jules y Flor - Egyeztetés és kellemetlen meglepetés 4146035580
mind álarcot viselünk
Flor Sánchez Moreno
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Jules y Flor - Egyeztetés és kellemetlen meglepetés Images?q=tbn:ANd9GcRyPQxtoRB0UE3ah-Z_GbpGBpO15nwmSC-ciw&usqp=CAU
Jules y Flor - Egyeztetés és kellemetlen meglepetés Tumblr_pcmx2l81GG1se41pao7_400
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
Egy bonyolult háttér
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Jules y Flor - Egyeztetés és kellemetlen meglepetés Ec9924886806faddcfa975ab7752ab50
★ idézet ★ :
mindenkinek kell valami szenvedély, ami kikapcsolja, ellazítja, és amit szívből szeret csinálni
★ foglalkozás ★ :
EPA-nál környezetmérnök, másodállásban pincérnő (és spanyolt oktat privátban)
★ play by ★ :
Mariana "Lali" Espósito
★ szükségem van rád ★ :
Férfi a sötét múltamból

Jó barátok
★ hozzászólások száma ★ :
680
★ :
Jules y Flor - Egyeztetés és kellemetlen meglepetés Donde-vive-lali-esposito
TémanyitásRe: Jules y Flor - Egyeztetés és kellemetlen meglepetés
Jules y Flor - Egyeztetés és kellemetlen meglepetés Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Jules y Flor - Egyeztetés és kellemetlen meglepetés
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Flor & Jules
» Flor & Jules
» Jules & Flor - La primera clase española
» Aerith & Diego - Meglepetés!
» Zach & Tig - Meglepetés szállítmány

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: