New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 78 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 63 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Samuel Burgess
tollából
Ma 11:58-kor
Grace O'Connell
tollából
Ma 11:12-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 11:11-kor
Eleonora Sagnier
tollából
Ma 10:58-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 09:17-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 09:05-kor
Dawn Gilberson
tollából
Ma 06:33-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 01:26-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 00:55-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

Zach & Tig - Meglepetés szállítmány
TémanyitásZach & Tig - Meglepetés szállítmány
Zach & Tig - Meglepetés szállítmány EmptyKedd Aug. 11 2020, 20:40

Zach & Tiger

Nice to meet you and thanks for the drinks.

Azt mondták szabadnap van, ami úgy hiányzott nekem, hogy nagyon, különösképpen azután, hogy Dominique tegnap brutálisan elvágta magát nálam azzal, hogy megtaláltam nála két és félhavi lakbért, holott azt hazudta, nincs pénze fizetni és hagyta, hogy az én zsebem ürüljön helyette. De nem ez akasztotta horogra a lelkem, hanem saját baromságom, amiért hagytam, hogy a farkammal vezessen meg. Mindegy, úgy teszek, mintha leszarnám, lazulni akarok könnyedén, egész nap semmit sem téve apám éttermének alagsorában, ahol a füstöt vágni lehet a levegőben.

- Szégyellsz, apa? - kérdezem tőle odafent lelki problémáimat elé tárva, meztelen gyerekeként apai szeretetért könyörögve, mire megérinti a vállamat, megfordít és meglök, hogy a lépcsők felé botladozzak.
- Menj vissza. - Parancsolja, de nincs él, vagy bármilyen erő a hangjában, nem ment ez neki sohasem.
- Apa, szégyellsz? - teszem fel újra a kérést, vakon remélve, hogy ezúttal már válaszol. - Szégyellsz engem?
- Nem - feleli, miután rájött, hogy nem fogom abbahagyni és talán ha válaszra méltat, akkor elfelejtem, miért jöttem fel az imént. Miért, miért... hát alkoholért!  

Ujjaim között szorongatom az indiai teát tartalmazó édespiros csészét, mert apám nem volt hajlandó több alkoholt adni idelentre a mai napra, hiába mondtam neki, hogy már mind elfogyott. Biztos tág pupilláimban vette észre a mennyei kokain hatását mert ilyenkor szokott ő ragaszkodni ahhoz, hogy ne igyak rá, pedig én makacs fiúként kétszer is felmentem hozzá kuncsorogni. Nem akart látni, vagy azt nem akarta, hogy a vendégek lássanak engem, talán mindkettő. Biztosan nagyon fáj a szíve, hogy csak akkor ülök le vele apja-fia beszélgetést folytatni, amikor éppen be vagyok tépve, míg máskor teljesen faképnél hagyom és leszarom bármely véleményét. Ő is tudja, hogy kisiklottam a kezéből, nem tud már nevelni és visszaterelni abba az irányba, amerre ő engem látni akar, így hát szemet huny a vétkem felett, mintha mi sem létezne.
Mangó és valami idegen halálsetudja fűszer aromája gőzölög orromig a teásbögréből, amitől nem tudom eldönteni, hogy hányjak, vagy mi legyen, de értem én, hogy józanít. Nem akarok józanodni, ahhoz drága ez a cucc. Már nem a tea, hanem a kokain. De amúgy a tea is.
Hosszú percek telnek el, miközben tekintetem a tea felszínének hullámzása és Chris cigarettatöltése között váltakozik, míg nem végre elszánom magam, hogy belekortyoljak a folyadékba. Ajkaimat a bögréhez érintem, a tea pedig telibe égeti a nyelvem össze ízlelőbimbóját.
- A kúrva élet! - mordulok fel fintorogva, mire Chris csak felröhög.
- Tegyél bele, attól jobb lesz - veszi ki zsebéből a fehér port, amit el kellene este adnia, de úgy van vele, hogy mindegy, majd addig szerez másik zacsit. Bizonytalan kezekkel kezdek turkálni zsebeimben, hogy valami vágóeszközt találjak, ám Chris megelőz és elém dob egy kézi szikét. Miért van nála ilyen? Elég csak ránézni...
Lyukat vágok a zacskón, melyben egy grammnyi kábítószer bújik meg, s annak felét a pohárba öntöm. Mutatóujjammal pár kört kavarok a még mindig forró löttyben, s újra ajkamhoz emelném, mikor... miez? Áh! Kibaszott telefon.
- Hallooooo - szólalok bele nyuggersznob hangon, a végén lefelé viszem a hangsúlyt, de a túlvégen annyira nem értékelik annyira, hogy szét vagyok esve. - Ahaa! - Halvány fogalmam sincs, hogy mire mondom azt, hogy aha. - Jóó, itt leszek. - Azzal kinyomom a hívást és hülye vigyor mászik az arcomra.
- Ki volt az? - kérdi Chris.
- Amara.
- És? Mit mondott?
- Fogalmam sincs, de hoznak ide alkoholt.
- Hogy mi van? - Én sem értem. Tele a raktár és kell ide a pia, valami ilyesmi, de nem vágom. Bonyolult ez most nekem.
- Mondom, hogy fogalmam sincs!! - emelem fel hangomat és újra kezeim közé veszem a teáscsészét, görnyedten a fotelben ülve megfújom és ajkaimhoz emelem, viszont az utolsó pillanatban még így is elkapom fejemet erős fintorgással. - Najó, én ezt nem... Ez büdös! - Chris persze csak nevet. A jó édes anyját.

Dave-et, az alagsori pipázóshely biztonsági őrét - nyilván nekem dolgozik - ráállítottam, hogy szóljon, ha odafent jön valami beszállítóféleség és a szörfös csávó tette is a dolgát. Már valamivel jobb elmeállapotban megyek fel a lépcsőn apámhoz, a jóleső ellazultság ural már csak.
- Hozzám tartozik - lépek apám mellé, szinte kilököm őt a beszélgetésből, amit a piafutárral - vagy kivel - folytatott eddig, látszólag értetlenkedett, hiszen ő nem rendelt alkoholt. Oké, ez most hatalmas karmának tűnik, mert az előbb ő nem volt hajlandó adni nekem többet és biztosan azt feltételezi, hogy akkor - ezek szerint - rendeltem magamnak... hú baszki, nem is keveset. - Amara, mi a fasz? - suttogom magamban.
- Üdvözletem! Erre tessék - fogom meg az emberke vállát és megmutatom az irányt, hogy hol a lépcső, amin le kell menni és ott lesz a bár lent. - Szólíts csak Tignek

5PM |


If you do not have the heart of a tiger,
don't travel on the path of dark business

mind álarcot viselünk
Tiger Kareem Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Zach & Tig - Meglepetés szállítmány Tumblr_inline_ozn2isbZrh1t8bm8b_250
Zach & Tig - Meglepetés szállítmány Tumblr_inline_ocse2sg3cO1qlt39u_250
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
The BAD GUYS need to get lucky
every time. The good guys just
need to get lucky once.
★ családi állapot ★ :
Zach & Tig - Meglepetés szállítmány Tumblr_oor7tmBRJH1qcg89so1_400
Don’t go into this lightly. If you
are MINE, you need to understand I
will burn the fucking world to the
ground for power on YOU.
★ lakhely ★ :
Manhattan (is)
★ foglalkozás ★ :
Drogcsempész
★ play by ★ :
Zayn Malik
★ szükségem van rád ★ :
A lot of people on the street
- - - - - - - - - - - - - - -

x good and bad guys x
★ hozzászólások száma ★ :
349
★ :
Zach & Tig - Meglepetés szállítmány Tumblr_oor3448dHC1tejmffo8_400
TémanyitásRe: Zach & Tig - Meglepetés szállítmány
Zach & Tig - Meglepetés szállítmány EmptySzomb. Aug. 29 2020, 12:09
Kora hajnalban végeztünk a bepakolással. Elég sok címünk van, sokan kezdenek tőlünk rendelni. Kezdünk ismertek lenni, a pontosság és a remek árainknak köszönhetően. Nem lenne jó ezt felborítani egy apró késéssel. Nekem még mindig nem sikerült a két munkahelyemet összeegyeztetnem, így hullafáradt vagyok egy-egy nap.
- Hagyd ott a melódat Zachary! Teljesen feleslegesen csinálod! - Szólal meg az egyik társam, miközben a könyökömmel az ablakon, a fejemet támasztom.
- Ja, és mit mondok a családomnak? Munka nélküliként többet keresek, mint a nővérem, aki ügyvéd? Gondolkozz már! - Forgatom meg a szemeimet, miközben sóhajtok egyet. Kell a fedőcég, nem állíthatok mindig be anyámékhoz egy rakat pénzzel, amikor nincs is munkám. Elég feltűnő lenne nekik.
Nézek ki az ablakon és csak a táblákat számolom, amik mellett elhaladunk. Nagyon szoros az időkorlátunk, ha most bele akadunk egy dugóba vagy balesetbe, nekünk annyi. Ezért is jó ilyen korán jönni, csak a testem nem igazán barátkozott meg ezzel a nem alvással. Megint ki fogom magam készíteni, mint múltkor és az nem lenne jó senkinek.
- Én szerintem a reggeli műszakokat ki fogom hagyni. Megoldjátok ti nélkülem is. - Fordulok feléjük, de egyáltalán nem érdekel az ellenvetés, amit az arcukról olvasok le. Ők könnyen beszélnek, nekik nincs másik munkájuk, így nem esik nehezükre ezeket a fuvarokat végig csinálniuk. Nekem pedig sokkal könnyebb lenne, ha csak este jönnék.

A reggeli fuvar után, igyekszem be a másik munkahelyemre, szépen felöltözve. Utálom ezt a ruhát, de kénytelen vagyok elviselni. Ami azt illeti nagyon is jó vagyok abban, amit csinálok, így nagyon remélem, hogy nem leszek sokáig gyakornok. Az a 8 óra munka elég lassan akart eltelni, de végre mehetek haza. Gyorsan átöltözök és már megyek is a raktárunkba, hogy az esti adagot kiszállítsuk.
- Várjunk... Amara minek rendelt ennyit? Eddig még azok is elég nehezen fértek be a pincéjébe, amit eddig rendelt. Ez meg a duplája. - Vonom fel kérdőn a szememet, amikor olvasom a jegyzetünket, kinek mennyi pia kell. Biztos vagyok benne, hogy elírták.
- Én is meglepődtem, de határozottan állította, hogy ennyit akar. Pedig kétszer is rákérdeztem. Szinte majdnem leharapta a fejemet. - Mosolygok rajta, ez Amara-ra vall. Mostanában mintha kicsit feszültebb lenne. Végül is, nekünk csak jól jön, ha többet rendel. Az úgyis azt jelenti, hogy több pénz.
Úton is vagyunk a bárjába, ahol megérkezve elkezdjük bepakolni a dobozokat. Az eddig rendelt mennyiség épphogy be is fért, a többi pedig még mindig a teherautóban pihen. Fel is megyek hozzá az irodába, hogy megtudjam, mit csináljunk a maradékkal, mire ad egy cetlit, hogy vigyük oda. Én csak kérdezés nélkül bólintok, majd visszamegyek a többiekhez, megmondva, mi a következő állomásunk.

Manhattan számomra ismeretlen terület, sosem jártam ezen a részen. Az éttermet is elég nehezen találtuk meg, mert a GPS is elvitt másfelé. Végül is most már itt vagyunk.
A tulaj kezd el nekem magyarázni, hogy ő ezt a szállítmányt nem akarja, én pedig nem akarok vele tovább vitatkozni. Már azon vagyok hogy elővegyem a telefonom, hogy egyeztessek Amara-val, amikor egy srác megszólal. Felvont szemöldökkel kezdem el követni őt a társaimmal, hogy megmutassa hova pakoljunk.
- Zachary. - Komoran mutatkozok be én is és közben az egész helyiséget fürkészem. Mi a fene... Az igaz, hogy terjeszkedni akartunk, de azért Manhatten eléggé kiesik csupán egy szállítmányért. De mivel már ki van fizetve így nem panaszkodok.
- Hova pakoljunk? Van raktár? Vagy ez lenne az? - Beszélek hozzá, bár eléggé úgy néz ki, mint mikor Travis be van tépve. Gondolom nála is ez a helyzet, így remek lesz ezzel a fickóval beszélgetni. Egyáltalán eljutott hozzá, amit mondtam? Ki tudja...
mind álarcot viselünk
Zachary Price
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Zach & Tig - Meglepetés szállítmány 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
Bad decisions make good stories
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ foglalkozás ★ :
Pályakezdő kockázat elemző // Bandatag
★ play by ★ :
Ricardo Baldin
★ szükségem van rád ★ :
Adaline Zach & Tig - Meglepetés szállítmány 1471401822
★ hozzászólások száma ★ :
123
TémanyitásRe: Zach & Tig - Meglepetés szállítmány
Zach & Tig - Meglepetés szállítmány EmptySzer. Szept. 09 2020, 09:27

Zach & Tiger

Nice to meet you and thanks for the drinks.

Odalent úgy telik az idő, mintha csapból folyna ki és senki sem tart alá poharat, pedig értékes az a szutyok, ami kijön. Tény, hogy az elmúlt órákban egy kicsit rémesebb állapotba kerültem, mint ahogy én arra számítottam volna és ha nem a részegségből próbálok kijózanodni alkohollal - amit apám nem ad többet saját testi épségem érdekében -, akkor a kiélesedő érzékeimet próbálom visszakergetni a tompaság és kábultság bugyrába. A kettő meg... jah, üti egymást, de én jól érzem most magam így, s még jobb lenne, ha a büdös és gusztustalanul hányás ízű fűszer maradványa eltűnne a leégett nyelvem még tán épen maradt részeiről. Szenvedek, de azt úgy teszem, hogy se más, sem pedig én magam nem érzem, ami fasza!
Ritka az amikor egész nap az alagsorban rohadok, ma viszont ez történik, Amara hívása is a tettek helyszínén jön, úgyhogy a lábamat sem kell mozdítanom, hogy véghezvigyem kívánságát, csak jelzem Dave-nek, hogy riasszon, ha jön egy beszállító, mely az étterem esetében talán nem annyira meglepő jelenség, főleg,h ogy idelent egy jó bár is működik, ahol a pia kötelező jelenség... csak amúgy éppenséggel el is fogyott. Nem csoda, hogy Dave hangjára úgy pattanok fel, mintha életem megváltása következne be, felkocogok - nem kocogok, mert nem is tudok jelenleg én most olyan, de gyors tempónak érzem - a lépcsőn és átveszem az értetlen apámtól a frontot.
Oh, szóval Zachary. Micsoda meglepetés ez, eszembe jut, hogy susmusoltak már róla a srácok és Amara is mondott róla egy-két dolgot. Én személyesen még nem találkoztam vele, de épp itt volt az alkalom rá. Elvigyorodok a nevét hallva, csakis a szerencsés találkozás miatt.
- Örülök, hogy végre találkozunk! - felelem, a részleteket igazából nem kell tudnia, mutatom is már, hova kell menniük, igaz előbb újra kell kódolnom magamban az irányokat, mert a forgolódás közepette kicsit elvesztem.
- Lent van a bár, a lépcsőn le, majd balra az első ajtó a hozzátartózó raktár, oda tegyétek - irányítom őket, de azért én megyek előre, biztos ami biztos, így legalább nyitom nekik a lépcső alján található ajtót, ami megakadályozza, hogy kéretlenek is belépjenek, ha mi úgy akarjuk, hogy ne legyen nyitva a vízipipás hely. Odalent kinyitom nekik a raktár ajtaját is, alapvetően nincs benne semmi fura, egy sima raktárhelyiség, ami bármelyik bárhoz tartozhatna. Nem pereg sehonnan a fehér por.
A falnak dőlök a raktár mellett, túl sokat mozogtam az elmúlt percekben és erre nem volt felkészülve a kissé kábult szervezetem. Összefonom karjaimat mellkasom előtt és megvárom a pillanatot, hogy Zachary tekintetével találkozzak.
- Kifizették már? - Lehet mondta Amara, csak nem jutott el az agyamig. De amúgy nem ezt akartam tőle kérdezni, csak hirtelen eszembe jutott.
- Hallom, eléggé jóban letettek a főnökasszonnyal... - ami amúgy nem igaz, de miért ne mondjak neki olyat, amit szívesebben hall? -  Egy kávét esetleg a cipekedésért? - Ha okos, érti. Marhára nem a cipekedésért akarok nekik - inkább csak neki - kávét adni, hanem egy beszélgetésre invitálom, ami ilyen berkekben néha sorsdöntő tud lenni. Úgy érzem, megismerném őt egy kicsit jobban, ha már kezdenek körülötte legyeskedni, de ha nem akar, én nem erőltetem, nekem aztán mindegy.

5AM |


If you do not have the heart of a tiger,
don't travel on the path of dark business

mind álarcot viselünk
Tiger Kareem Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Zach & Tig - Meglepetés szállítmány Tumblr_inline_ozn2isbZrh1t8bm8b_250
Zach & Tig - Meglepetés szállítmány Tumblr_inline_ocse2sg3cO1qlt39u_250
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
The BAD GUYS need to get lucky
every time. The good guys just
need to get lucky once.
★ családi állapot ★ :
Zach & Tig - Meglepetés szállítmány Tumblr_oor7tmBRJH1qcg89so1_400
Don’t go into this lightly. If you
are MINE, you need to understand I
will burn the fucking world to the
ground for power on YOU.
★ lakhely ★ :
Manhattan (is)
★ foglalkozás ★ :
Drogcsempész
★ play by ★ :
Zayn Malik
★ szükségem van rád ★ :
A lot of people on the street
- - - - - - - - - - - - - - -

x good and bad guys x
★ hozzászólások száma ★ :
349
★ :
Zach & Tig - Meglepetés szállítmány Tumblr_oor3448dHC1tejmffo8_400
TémanyitásRe: Zach & Tig - Meglepetés szállítmány
Zach & Tig - Meglepetés szállítmány EmptyHétf. Nov. 23 2020, 19:44
Hamar belépünk egy-egy dobozzal a kezünkben és, amint megkapjuk az útba igazítást, már megyek is előre. Mindenki utánam lépked. Kétszer fordulok, majd a harmadik dobozzal a kezemben sétálok lefelé a lépcsőn, amikor azt érzem, hogy mindjárt leszakad a hátam, a nyakam és a fejem. Meg úgy mindenem.
Fáj a nyakam ettől a cipekedéstől. Rám férne egy jó masszázzsal összekötött szex az este folyamán. Gondolataimba merülve, már fel is hívtam az aktuális csajt. Épp élvezem a hangját, amikor az egyik társam vállba vág.
- Mozogj már Zachary! Így sosem végzünk! - Hallom dühös és rekedtes hangját, de én mit sem törődve tovább állok a dobozok mellett. Ne ő mondja már meg nekem, hogy mit csináljak. Én vagyok Davis jobb keze, legalábbis eddig nagyon úgy néz ki, hogy kezdem átvenni a helyét. Illetve a gondolataimban, mert a bandatagok nem akarnak úgy tekinteni rám, mint Davis-re, hiába én vagyok a közvetítő kettejük közt. Eléggé idegesít, de talán ha jól mozgok még előnyöm is származhat abból, hogy Amara-val kezdünk szót érteni.
- Amara fizetett igen. - Bólintok egyet magabiztosan, pontosan tudom, hogy nem lenne jó ötlet hazudnom, hogy több lóvét kapjak. Elég gyorsan le lehetne ellenőrizni, hogy valóban megkaptuk-e a zsét, vagy nem. Felvont szemöldökkel figyelem, igazából szerintem arra sem emlékezne, ha lehúznám még több zsetonnal.
- A szíve csücske vagyok. - Döntöm oldalra a fejem negédes hangon válaszolva. Azért az él kicsit el van rejtve a hangomban. Sosem leszek a bizalmasa, ezt érzi az ember.
Némán bólintok az ajánlatára, majd a srácokhoz fordulok és közlöm velük, hogy várjanak meg odafenn. Tiger hangjából azt szűrtem le, hogy velem akar bizalmasan beszélgetni. Vajon miért? Amara-nál még nem húztam ki a gyufát, szóval abban biztos vagyok, hogy nem megverni akar. Azt el se tudnám képzelni, hisz olyan érdekesen megy, hogy azon is csodálkozok, hogy megtalálja az ajtót. Amint megérkezünk a helyiségből, nem kertelek.
- Szóval mit akarsz? - Összefonom a karjaimat a mellkasom előtt, szeretem ha tiszta lappal játszunk. Kicsit úgy érzem magam, hogy nyeregben vagyok és felfelé ível a bűnözői karrierem. Ahogy elnézem ez a srác nem pénzügyi tanácsadást szeretne tőlem, ahogy a mai tőzsde hírek sem fogják érdekelni.
mind álarcot viselünk
Zachary Price
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Zach & Tig - Meglepetés szállítmány 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
Bad decisions make good stories
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ foglalkozás ★ :
Pályakezdő kockázat elemző // Bandatag
★ play by ★ :
Ricardo Baldin
★ szükségem van rád ★ :
Adaline Zach & Tig - Meglepetés szállítmány 1471401822
★ hozzászólások száma ★ :
123
TémanyitásRe: Zach & Tig - Meglepetés szállítmány
Zach & Tig - Meglepetés szállítmány EmptyPént. Nov. 27 2020, 11:54

Zach & Tiger

Nice to meet you and thanks for the drinks.

Életemben nem láttam még ezeket a fickókat, de Zackary neve nagyon is ismerős, meg ami azt illeti, tudom, hogy mondott róla valamit Amara, csak baromira nem jutott eszembe, hogy ugyan mit miért is emelte őt ki nekem nagyon. Mindegy is, örülök, hogy nem leteszik a csomagokat a küszöböm, aztán sarkon fordulva elhagyják a terepet, mert én most ezeket a biszbaszokat biztosan nem lennék képes lecipelni azon a keskeny lépcsőn, örülök, ha a kábszer áztatta testemet le tudom cipelni, majd fel. Mondanám, hogy nem értek az áruszállításhoz, de amúgy van benne valamennyi tapasztalatom, csak én kézből kézbe adom és nem cipekedek azzal a néhány grammal, így nem igazán tudom eldönteni, hogy ez is benne van-e az árban, meg ha már itt tartunk, egyáltalán Amara kifizette vajon, vagy ez is az én pénztárcámat terheli.
- Állati... - Jó, mivel kibaszott üvegekről van szó, ezért nyilván nincs miért nem előre kifizetni az összeget, bár ránk inkább az utánvétel a jellemező. Szeretjük látni, hogy megérkezett a csomag, mert a semmire meg az kicseszésre nem költünk pénzt. Ha már Amaránál tartunk, jó tudni, hogy ez a csávó a szíve csücske, s jelenleg nem vagyok olyan értelmi állapotban, hogy felfogjam, ha erősen túlozna, netán hazudna, úgyhogy én ezt egy őrült mosollyal nyugtázom is.
Ha már a szerencse meghozta nekünk a találkozást, egy kicsit élek a lehetőséggel és ezzel meghozom a mai nap első rossz öntését, amit egyben az első döntésem is: milyen király lenne a többiektől kissé elszeparáltan beszélgetnünk. Bólintására intek, hogy akkor jöjjön velem. Bemegyünk abba a helyiségbe, ahol az imént a teát ittam, melynek illata - bűze - már az ajtóban megcsap, pedig elvileg nem ördögtől való cucc. Lehet kicsit be vagyok lassulva, meg érzéstelenítve, de próbálok nem úgy viselkedni, mit Jack Sparrow (kapitány), nem is veszem zokon, hogy a lényegre tér. A baj csak az, hogy neki a lényeg, az nem nekem is a lényeg, ugyanis elsődleges célom megitatni vele ezt a szar löttyöt és csak aztán következik az, hogy kellene valaki a megüresedett posztra.
- Tudod hogy megy ez nálunk... Túl sűrűn veszítjük el az árusainkat, ha úgy tetszik, kiszállítóinkat, vagy hogy mondjam szépen. - Nem akarom kimondani, hogy marhára dílert keresünk, mert az előző a sittre került.
- Haver, ez elég sok pénz és időben nem nagy munka. Csak jársz amerre amúgy is mennél, közben meg szétszórsz egy-két helyen pár holmit, ennyi lenne az egész, és a havi keresetedhez máris hozzátennél még egy nullát. - Mi ez, ha nem éri meg? Tudom, hogy nem szegény ember, épp ezért sok nulla után még egy nulla az marha sok money. Megfordulok és elveszem az asztalról azt a teát, ami természetesen azóta érintetlen, pedig mondtam Chrisnek, hogy igya meg. Túlságosan szófogadó és betartja, hogy ami az enyém, ahhoz neki nem nyúlka piszka.
- Teát esetleg? - tartom az orra alá, szája elé. Hátha neki bejön, de ha nem, akkor is utána jól fogja magát garantáltan érezni. 

5AM |


If you do not have the heart of a tiger,
don't travel on the path of dark business

mind álarcot viselünk
Tiger Kareem Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Zach & Tig - Meglepetés szállítmány Tumblr_inline_ozn2isbZrh1t8bm8b_250
Zach & Tig - Meglepetés szállítmány Tumblr_inline_ocse2sg3cO1qlt39u_250
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
The BAD GUYS need to get lucky
every time. The good guys just
need to get lucky once.
★ családi állapot ★ :
Zach & Tig - Meglepetés szállítmány Tumblr_oor7tmBRJH1qcg89so1_400
Don’t go into this lightly. If you
are MINE, you need to understand I
will burn the fucking world to the
ground for power on YOU.
★ lakhely ★ :
Manhattan (is)
★ foglalkozás ★ :
Drogcsempész
★ play by ★ :
Zayn Malik
★ szükségem van rád ★ :
A lot of people on the street
- - - - - - - - - - - - - - -

x good and bad guys x
★ hozzászólások száma ★ :
349
★ :
Zach & Tig - Meglepetés szállítmány Tumblr_oor3448dHC1tejmffo8_400
TémanyitásRe: Zach & Tig - Meglepetés szállítmány
Zach & Tig - Meglepetés szállítmány EmptySzer. Feb. 03 2021, 20:00
Követem a srácot, miután intek a többieknek, hogy még maradok egy kicsit, addig szünetelhetnek, akár ehetnek is, bánom is én, csak ne hagyjanak itt. Azt megjegyzem, hogy ha ezt megteszik akkor tuti, hogy megölök valakit közülük attól függetlenül, hogy nincsenek gyilkolási hajlamaim, legalábbis eddig még nem került sor rá.
Csendben megyek utána és csak akkor válaszolok, amikor kérdez. Fáradt vagyok már és őszintén szólva már mennék. Reggel megint korán kell kelnem a reggeli szállítmány miatt és utána még vár rám egy hosszú irodai munka, amit megint csak a kiszállítás követ. Előbb-utóbb bele fogok ebbe pusztulni, de hát a pénznek ki tud ellenállni? Na ugye? Fedő sztori is kell, már csak azt kéne valahogy megoldanom, hogy ne legyek ennyire cseszettül fáradt.
Azt valahogy érzékelem, hogy egyáltalán nem jutnak el a szavak az agyáig. Legalábbis azok eljutnak hozzá, csak épp a stílus nem. A fura mosolyát csak nyugtázom és elkönyvelem annak, hogy nincs a földön jelen pillanatban, különben kihallotta volna azt a szarkazmust, amit az imént használtam.
Azt hiszem meg is jöttünk egy hátsó kis terembe, bár kicsit rosszat sejtek, hogy innen nem 5 perc múlva fogok szabadulni.
Kicsit elfintorodok és az öklömet az orromhoz emelem, mintegy megállítva azt a terjengő bűzt, ami most megcsapott. Ettől az állott szagtól menten hányingerem lesz, de azért beljebb megyek. Nyelek egyet és megpróbálok innentől nem feltűnően a számon venni a levegőt. Nincs semmi bajom az ilyen szagoktól általában, de ez rosszabb, mint amit eddig megszoktam.
Gyorsan végezni akarok, vár az ágy és még vissza is kell menni a raktárba.
- Csempész árut? – Vonom fel az egyik szemöldökömet kérdőn, nem nagyon értem, hogy milyen egy-két cuccot akar velünk kiszállíttatni. Igazából még mindig azon gondolkozok, hogy bővíteni kéne pár taggal a csapatot, mert így is alig bírjuk a pia szállítmányt.
Azt leolvashatja az arcomról, már ha ellát odáig a lámpa halovány megvilágításában, hogy felkeltette az érdeklődésemet. Csodálom, hogy nem kell még szemüveg neki, borzalmas ez a megvilágítás. De azt is gondolom, hogy nem könyvklubbot tartanak ide lent, amihez egy jobb minőségű lámpa jobb lenne.
- A plusz egy nulla mindig jól hangzik, de mit kell érte tenni? – Összefonom a karomat a mellkasom előtt és érdeklődve várom, hogy mondja a lényeget. Azt hiszem az alvásról lemondhatok, bár a nullák említése miatt eléggé kipattantak a szemeim. Feltartom az egyik kezemet és még egy picit meg is rázom a fejemet, hogy nem kérek teát. Nem vagyok az a teázós fajta, ha lehet akkor kávét, de leginkább piát, abból is a jobb minőségű whisky-t vagy bort. Amúgy nem vagyok válogatós alkoholterén, de nekem a minőség az kell.
- Én jobban szeretek úgy tárgyalni, ha a tárgyalófelem... Hogy is mondjam... „Józan”. – Mutatom fel az ujjaimat, mintegy idézőjeleket formálni. Nem úgy értem, hogy be lenne rúgva, de abban nincs kétségem, hogy tiszta a tudatállapota. Ebből a szempontból sokkal jobban felnézek Amara-ra, ő nincs elszállva és korrekten tud tárgyalni. Kíváncsi vagyok, hogy ez a srác mikor fogja kinyögni, hogy mit is akar tőlünk.
mind álarcot viselünk
Zachary Price
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Zach & Tig - Meglepetés szállítmány 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
Bad decisions make good stories
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ foglalkozás ★ :
Pályakezdő kockázat elemző // Bandatag
★ play by ★ :
Ricardo Baldin
★ szükségem van rád ★ :
Adaline Zach & Tig - Meglepetés szállítmány 1471401822
★ hozzászólások száma ★ :
123
TémanyitásRe: Zach & Tig - Meglepetés szállítmány
Zach & Tig - Meglepetés szállítmány EmptyKedd Ápr. 20 2021, 18:48

Zach & Tiger

Nice to meet you and thanks for the drinks.

- Olyanokat, jah - helyeslek, mert tényleg csempészáruról lenne szó az esetünkben. Na ne már... biztosan kitalálta már, pláne, hogy ismeri Amarat. A nő mondjuk eléggé tisztán tudja tartani magát, ez tény, de nem kell lángésznek lenni, hogy kitalálja, mire akarom őt rávezetni. Ahogy elnézem, érdekli a dolog, ez egészen jó, mert ha szent lélek lenne, már most sarkon fordult volna. Azt speciel nem értem, hogy mire gondolom, mit kellene tenni, mikor az imént mondtam el a fizikai és érdemi munka részét, de megdörzsölöm növekedő borostámat és újra nekifutok az egésznek.
- Időnként kapnál telefonhívást, leegyeztetsz velem, vagy akivel aktuális lesz egy helyet és egy időpontot, majd pontosan akkor megjelensz a találkozóhelyen, átveszed azt, ami a kezedbe nyomnak. Aztán hazaviszed, kisebb adagokba méred és egységáron eladod azoknak, akiknek mi megadjuk az elérhetőségét. - Ennél részletesebben már nem akarom magyarázni, mert az túl szájbarágós lenne, neki okos feje van, egyáltalán nem néz ki hülyegyereknek.
Megpróbálom rátukmálni a teámat, hátha neki ízlik, de diszkréten visszautasítja. Szomorúan biggyesztem le szám sarkait, mire Chris felnevet a kis szoba túloldalán. Nincs mit tenni, visszahelyezem az asztalra a csészét. Majd beleöntöm a lefolyóba úgy ahogy van.
Ah, szóval nem tetszik neki a modorom. Semmi gond, toleráns vagyok, elfogadom mindenki véleményét, bár én pont, hogy azokkal szeretek tárgyalni, akik nem józanok. Nem véletlenül kezdődik minden komolyabb és feketébb szerződéskötés pár pohár borral. Ha a másik részeg, jobban meg tudok vele etetni dolgok, netán jobban a saját malmomra tudom hajtani a vizet. De... ki hogy játszik.
- Miért, úgy gondolod, hogy befolyásol bármit az, hogy nem teljesen vagyok józan? - Nincs probléma, ura vagyok a helyzetnek. Ha nem akarja elvállalni a feladatot, akkor sem vállalná el, ha józan lennék és egy kicsit azt érzem, hogy kezd kihátrálni a felkínált meló alól. Vállat vonok.
- A te döntésed, hogy elvállalod vagy sem, mi nem erőltetjük. - Szép duma, általában nem arról vagyunk híresek, hogy engedjük nemet mondani a kiszemelteinket, de ez most nem erőszak. Zacharynak tényleg lehet választása. - Ha nemet mondasz, majd elvállalja boldogan más, hisz sokaknak jól jön a plusz pénz. - Méghozzá mennyi pénz! Pszichológiai hadviselés? Naná! Egészen jól tolom még így félig becsípve is, pedig nem az én reszortom elsősorban új dílereket toborozni.

5AM |


If you do not have the heart of a tiger,
don't travel on the path of dark business

mind álarcot viselünk
Tiger Kareem Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Zach & Tig - Meglepetés szállítmány Tumblr_inline_ozn2isbZrh1t8bm8b_250
Zach & Tig - Meglepetés szállítmány Tumblr_inline_ocse2sg3cO1qlt39u_250
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
The BAD GUYS need to get lucky
every time. The good guys just
need to get lucky once.
★ családi állapot ★ :
Zach & Tig - Meglepetés szállítmány Tumblr_oor7tmBRJH1qcg89so1_400
Don’t go into this lightly. If you
are MINE, you need to understand I
will burn the fucking world to the
ground for power on YOU.
★ lakhely ★ :
Manhattan (is)
★ foglalkozás ★ :
Drogcsempész
★ play by ★ :
Zayn Malik
★ szükségem van rád ★ :
A lot of people on the street
- - - - - - - - - - - - - - -

x good and bad guys x
★ hozzászólások száma ★ :
349
★ :
Zach & Tig - Meglepetés szállítmány Tumblr_oor3448dHC1tejmffo8_400
TémanyitásRe: Zach & Tig - Meglepetés szállítmány
Zach & Tig - Meglepetés szállítmány Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Zach & Tig - Meglepetés szállítmány
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Amara & Zachary - Szállítmány érkezett
» Steve & Zach - Just die in peace
» Groteszk meglepetés - Dawn & Alden
» Jules y Flor - Egyeztetés és kellemetlen meglepetés
» Zach Haydon

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: