New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 98 felhasználó van itt :: 17 regisztrált, 0 rejtett és 81 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Owen Grady
tollából
Ma 16:16-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 16:16-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 16:12-kor
Dorothea Haynes
tollából
Ma 16:10-kor
Theresa Monet
tollából
Ma 15:56-kor
Zoey Miles
tollából
Ma 15:50-kor
Michel O'Connor
tollából
Ma 15:19-kor
Annie S. Baxter
tollából
Ma 14:43-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 14:39-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

my father who raised me alone
Témanyitásmy father who raised me alone
my father who raised me alone EmptySzer. Nov. 13 2019, 16:36
Geoffrey Mohr
elfogadott karakter!

Play by:
Jeffrey Dean Morgan
Születési hely:
Holland / Michigan
Kor:
egy jó 50-es
Lakhely:
bárhol megszállhatsz
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális
Családi állapot:
összetört szívű egyedülálló
Csoport:
bármi
Történetünk:

Mióta Sharon, a (volt) szerelmed és az anyám a születésem után magunkra hagyott minket, csak ketten maradtunk egymásnak. Éppen ezért a kötelék közöttünk erőteljesebb, mint más apa-lánya kapcsolatok esetében. Te vagy az egyetlen személy az életemben, akit teljes szívemből szeretek és, akiben feltétel nélkül képes vagyok megbízni.
Egészen addig tökéletes is volt az életünk, amíg Sharon fel nem bukkant benne megint és nem követelte, hogy majdnem 18 év után töltsek el vele is egy kis időt, hiszen mégiscsak az anyám... Kár, hogy ezt elfelejtette az utóbbi években. Egyáltalán nem akartam vele lenni, de neked sikerült rábeszélned arra, hogy töltsek nála egy nyarat, New York-ban.
Azóta már majdnem 2 év telt el, én pedig a nagyvárosban ragadtam, köszönhetően a legjobb barátnőimnek és Mathias-nak, anyám vőlegényének. Egyszerűen képtelen voltam őket magam mögött hagyni, hiszen nálad senki sem tudja jobban, hogy eddigi életemben mennyit is szenvedtem az emberi kapcsolatokkal... És bármennyire is meglepő, de pont Sharon és az első és második hallásra is ellenszenves felajánlása kellett hozzá, hogy végre-valahára barátokat és szerelmet találjak magamnak. Érdekes az élet...
Tudom, legalábbis sejtem, hogy nem viseled jól a hiányomat, hiszen hosszú évekig egyszer sem kellett, hogy elváljunk egymástól és hiába látogatlak meg, amilyen gyakran csak tudlak, azért mindketten jól tudjuk, hogy már semmi sem olyan, mint régen volt...

Azonkívül, hogy Geoffrey egy teljesen átlagos, viszont rendkívül csupaszív férfi, aki annyira szereti az egyetlen gyermekét, hogy az szinte már neki is fáj, illetve, akit a szeretett nő borzalmasan megsebzett, nem szeretnék megszabni személyiségileg. A élettörténete és a családi háttere is szabadon alakítható, de nagyon szívesen összedugom a megalkotójával a fejemet, ha úgy tartja kedve. cukika
Amit még érdemes megemlíteni és, ahogyan a Mohr család közös játékai is kezdetét vehetik, az Geoffrey nagyvárosba történő megérkezése. Ezzel kapcsolatban akár a fejébe vehetné azt is, hogy hazaviszi Ashleyt a szülővárosukba, vagy esetleg, ha nem akarja elszakítani őt a barátaitól, akkor legalább az anyja vőlegényével kapcsolatosan megpróbálhatná jobb belátásra téríteni a lányát. Mert igen, egy idő után a tökéletes édesapa valószínűleg ráébred, hogy a gyermeke nem csak a továbbtanulás reményében maradt New York-ban.

Esetleges olvasnivalók:
Ashley élettörténete,
Isabel barátnő hirdetése,
Sharon hirdetése,
Mathias hirdetése,
illetve Ashley egyéb játékai. : )
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
my father who raised me alone
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Father and son.
» you are not my father anymore...
» how i met your father || bell&lil
» a piece of my past • father of my son
» Father Jeremiah

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: