New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 90 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 74 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Dr. Bianca Bishop
tollából
Ma 21:05-kor
Zoey Miles
tollából
Ma 20:55-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 20:07-kor
Karin Bjorge
tollából
Ma 19:59-kor
Whitney Stryker
tollából
Ma 19:48-kor
Ricky Simmons
tollából
Ma 19:25-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 19:18-kor
Shawn Hawthorn
tollából
Ma 19:07-kor
Seraphine Murphy
tollából
Ma 18:57-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Ash && Jade ~
TémanyitásAsh && Jade ~
Ash && Jade ~  EmptyKedd Nov. 12 2019, 15:23


Ash && Jade
Baráti körünk az a család, melyet saját magunk választunk, és ha jól választunk, jóban-rosszban mindent jelenthetnek számunkra.
Sokan minden bizonnyal azt gondolnák, hogy egy hozzám hasnló kis „cicababa” majd összekapkodja a világ össze kozmetikai kellékét és majd három táskával indul meg a hegyekbe, a hétvégi túrára. Mindez természetesen csak a rend kedvéért egyáltalán nem így történt, mivel én magam is szeretem az ilyen kötelező jelleggel történő utakat hogy mondjam... Kényelmesen tölteni. Ehhez pedig hozzátartozik az, hogy nem pakolom tele a táskáimat felesleges hülyeségekkel, mert azokat ki is kell pakolni, össze is kell szedni, oda kell figyelni arra, hogy lehetőleg semmi se maradjon a szálláson, mert utána vagy vehetek újat, vagy hívogathatom a tulajt a posta miatt. Lényegében egy csomó felesleges nyűgtől szabadulok így meg.
Az őszi idő mindig egészen kedvező volt a bőröm számára, ugyanis ilyenkor már nem égtem le, és nem is zsírosodott ki annyira, ami miatt elég volt magammal vinni egy pár darabos arctisztítő kendőt, hétvégére bőven elég lesz, emellé pedig csak egy krémet raktam el a nesszeszerembe, dezodorral együtt. A parfümöt feleslegesnek találtam, senki sem fog szaglászni a hegyekbe, Austin meg szerencsére nem jön, így azon sem kell agyalnom, hogy miképpen kéne őt leráznom vagy valami. Smink gyanánt úgy döntöttem, hogy egy szempillaspirál – hogy azért mégse teljesen csupasz fejjel mászkáljak – és egy ajakápoló bőven elég lesz, majd egy mini kiszerelésű sampont és tusfürdőt a táskába tettem még egy hajbalzsam társaságában... Illetve soksok sok hajgumi, mert úgyis elhagyom majd őket, és addig sem fog zavarni a sok szőke fürt, ami az arcomba akarna lógni.
A hegyekben az idő mindig csalóka, így tettem el vékonyabb és vastagabb hosszúnadrágot is – mert ugye a kullancsok miatt az jobb lesz, egy póló, egy hosszúujjú felső, két kapucnis pulcsi, apám túlméretezett pólója pizsinek, sportmelltartók kényelmes bugyikkal és meleg zoknikkal, illetve mindebbe a ruharengetegbe tekerve két üveg bor, amit sikeresen elcsentem itthonról. Reménykedtem benne, hogy majd lesz is kivel meginni őket, hiszen a baráti körömből mindössze egyetlen ember jön, illetve Han... De azért azt nem kockáztatnám meg, hogy éjnek idején hozzá átszökök, mert a végén még elindul valami olyasmi pletyka, hogy együtt járunk.
Mondhatni a pakolási folyamat az este nagyjából egy óra alatt lezajlott, így reggel már csak a pénztárcámat, némi gyümölcsöt és szendvicset kellett elraknom, aztán el is indultuk Hannal a suli felé. Az út nagyrészt csendben telt, mert én az előző nap dolgoztam és eléggé fáradt voltam, a fiú pedig soha nem beszél feleslegesen ha látja, hogy nem igazán vagyok vevő rá. Néha elcsodálkozom azon, hogy mennyire ösztönösen képes megérezni azt, hogy mire van szükségem, egészen elképesztő számomra ez a képessége.
Az útjaink akkor váltak el, amikor ő az egyik barátja mellett foglalt helyet a buszban, én pedig rögtön nézelődni kezdtem valami lány után, aki mellett helyet foglalhatok. Elég sokan dobták be a szülői igazolás kártyát a barátaim közül, így lényegében kifejezetten aggasztott az, hogy mit fogok csinálni én napokon keresztül egyedül a hegyekben... Csak nem akaszkodhatok rá a srácokra.
Elmosolyodtam, amikor végül kiszúrtam a szőke fejbúbot a hátsó sorokban, és rögtön magabiztosan meg is indultam a lány felé. Annak ellenére, hogy mennyire tartott tőlem korábban, a nyári kis matekozásunk alkalmával elég jól elbeszélgettünk és kiderült számomra az is, hogy több közös témával is rendelkezünk. Mindenesetre örömmel töltött el, hogy legalább vele egy buszra kerültem, így nem fogom teljes mértékben halálra unni magam.
- Szia – mosolyogtam rá a lányra, majd a mellette levő üres helyre mutattam – Ugye szabad?
Mert kitudja, Ashley elég szép lány amúgy is, meg sokan kedvelhetik... Legalábbis én úgy gondoltam, hogy oké, félénknek tűnt velem szemben egy picikét, de ettől függetlenül nem gondoltam, hogy problémák lennének vele. Amint megadja nekem a zöld utat, helyet is foglalok mellette, egy barátságos kis mosolyt megejtve felé.
- Komolyan nem hiszem el, hogy csak ketten leszünk – csóváltam meg a fejemet egy kicsit – Bár neked is nagyon örülök, mert tartottam tőle, hogy csúnya kiközösítésben lesz részem... Azon az oldalon csak olyan emberek vannak, akikkel hát... Nem szimpatizálunk.
A vállamat vonogatva vigyorogtam rá. Tényleg örültem, hogy nem kell egyedül végigküzdenem ezt az egészet... Ezek a kirándulgatások nem annyira képezik az érdeklődési körömet, szóval nagyjából csak annyiban merek bízni, hogy szép helyre megyünk, ami valamennyire kárpótol majd a sok talpalásért.

677 ✮✩ ruha ✮✩ remélem tetszik, Babóca  Ash && Jade ~  1471401822  ✮✩


All or nothing, let's just trust the night, burning down the street, no left right, left right, I don't wanna see no red light, red light, fast lane on the beat, go ten-five, ten-five, You right next to me, feel the heat
                            going overdrive.
mind álarcot viselünk
Jaden Emmaline Foster
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Ash && Jade ~  Px9jziS
Ash && Jade ~  YgcRl1b
★ kor ★ :
21
★ elõtörténet ★ :
Your face on my ceiling, I fantasize
You keep makin' it harder to stay, but I still can't run away, I gotta know, why can't you, why can't you just let me go?
♫ :
And everything he showed me, had to fuck it up before I let you get to know me
Shout out to the old me
★ családi állapot ★ :
Ash && Jade ~  JhLbmfl
When you're close to me, I can't breathe
Let's fuck up the friendship, come get in my head, baby, cut the tension, I'm hung by a thread, maybe it's somethin', but let's not pretend, or maybe it's nothin', and this is the end
★ lakhely ★ :
Manhattan - upper east side
★ :
Ash && Jade ~  KsTv6yT
★ foglalkozás ★ :
tanuló, barista
★ play by ★ :
Abigail Cowen
★ hozzászólások száma ★ :
138
★ :
Ash && Jade ~  3RK91XH
TémanyitásRe: Ash && Jade ~
Ash && Jade ~  EmptySzer. Nov. 13 2019, 14:48

Jade & Ash
till your life with adventures.

Először elég erőteljesen elgondolkodtam rajta, hogy egyáltalán elmenjek-e arra a tanulmányi kirándulásra, amelyet az iskola vezetősége napokkal ezelőtt vetett fel az egyik osztályfőnöki óra keretében, hiszen a barátnőim közül abszolút senki sem akart rajta részt venni, inkább írattak egy-egy igazolást a szüleikkel, hogy mentesüljenek a hirtelen jött tevékenység alól. Viszont én, annak ellenére, hogy mostanában kezdtem egyre jobban lázadni és igazi problémás kamaszlánnyá változni, még mindig ugyanaz a szorgalmas tanuló voltam, aki már a szülővárosában eltöltött évek alatt is meghazudtolhatatlan stréberré vált és ezen a jó szokásán New York városában sem nagyon akart változtatni, pláne nem akkor, ha az újdonsült ismerősei, leginkább pedig a legjobb barátnői abszolút nem csúfolták ki érte, sőt, kapva kaptak az alkalmon, hogy bármikor, amikor csak rászorultak, Mohr korrepetáló kisasszony a rendelkezésükre állt. Plusz ez mellett, az is egy elég jelentőségteljes indok volt az elutazásom mellett, hogy ezáltal minél távolabb tudok lenni az anyámtól és Mathias-tól is. Nem árt majd kicsit kitisztítanom a fejemet és a gondolataimat velük kapcsolatban…
Jadennel is egy matematika korrepetálás folyamán ismertük meg egymást igazából, hiszen addig, amíg csak az iskola folyosóján láttam őt, nem hittem volna, hogy valaha is szóba állna egy olyan vidéki fruskával, mint én. Leginkább a Hollandban hagyott, engem minden lehetséges alkalommal zaklató és terrorizáló lánykoszorúra emlékezetett, ezért őszintén, rendkívül tartottam is tőle. Aztán Isabel kérésre elvállaltam a fejlesztését és a matematika kesze-kusza szálain keresztül sikerült barátokká válnunk. Éppen ezért nagyon örültem neki, hogyha már a barátnőim nem, legalább ő velem tart erre az érdekesnek ígérkező kirándulásra a hegyekbe.
- Szia Jade! Persze, hogy szabad! - mosolyogtam fel rá, amint megállt mellettem, majd elvettem az ülésről a kis hátizsákomat és az ölembe helyeztem. - Igazából neked foglaltam. Reménykedtem benne, hogy sikerül egy buszra felszállnunk és nem az egyik Winslet iker mellett kell az egész utazást végigszenvednem. - sóhajtottam fel megkönnyebbülten, amíg Jaden elrendezkedett az ülésen. - Egyszerűen képtelen lennék végighallgatni, hogy éppen mikor és hogyan kamatyolt az új barátjával, aki eddig a testvérével járt. Érdekes egy család az övéké…
- Igen, elég furcsa érzés, hogy a lányok nincsenek itt és nem is lesznek. De én is nagyon örülök neked! Rajtatok kívül azért nem sok mindenkit ismerek még és őszintén? Nem is akarok… - vallom be neki. Soha sem voltam túlságosan szociális ingerenciájú, ezért mostanában sem nagyon akaródzott más emberekkel barátkoznom, Isán, Jade-n, Jennie-n Milán és Skye-on, kívül.
Valamiért az ilyen buszutak érthetetlen módon olyannyira képesek megnövelni az étvágyamat, szinte órák hosszat tudnék különféle finomságokat rágcsálni, ezért előveszem a táskámból az előre bekészített gumicukros zacskót, kinyitom, majd Jaden fele nyújtom azt. - Kérsz? Vegyél nyugodtan, amennyit csak szeretnél, van ott még, ahonnan ez jött. - nevetek fel, majd én is belenyúlok a tasakba és tenyérnyi mennyiségű, medveformájú cukrot veszek ki belőle.
- Amúgy mi újság, hogy vagy mostanában? Sikerült a matematika javítás? - érdeklődök kedvesen az édességet majszolva.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Ash && Jade ~
Ash && Jade ~  EmptyHétf. Nov. 18 2019, 00:59


Ash && Jade
Baráti körünk az a család, melyet saját magunk választunk, és ha jól választunk, jóban-rosszban mindent jelenthetnek számunkra.
A magam részéről elég szar volt az elmúlt időszak az életemben. Itt most mondjuk nem arra gondolok, hogy otthon lettek volna gondok, mert azért az nálunk nem volt jellemző. Szimplán csak még nem voltam teljesen okés azok után, hogy apával tegnap könnyek között búcsúzkodtunk el egymástól, és én a magam részéről sem álltam teljesen készen arra, hogy feldolgozzam azt, amire készül. Alapvetően a már nem élő szüleimet is az a szakma ölte meg, amit a nevelőapám űz, és amibe a nővérem olykor belekeveredik. Emiatt pedig nehéz nekem, bár Evelyn mostanában mintha egy kicsit lenyugodott volna.
Viszont a hozzánk költöző srác egy kicsit sem olyan hatással volt rám, ahogyan azt szerettem volna... Nem beszélve Austinról. Annyira belém ivódott már a pasim által gyakorolt terror, hogy az elején szóba sem akartam állni Hannal, nehogy baj legyen belőle, holott ha szakításra kerülne sor Austinnal, akkor az biztosan nem egy másik srác miatt lenne. Viszont én meg sajnos vagyok annyira barom, hogy zavarjon a magánya a nálunk élő fiúnak... Ezért mellette akarok lenni, viszont valahogy mégsem tudok teljesen. Szóval lényegében állok a káosz közepén, eszegetve a kis salátámat, mert az edzőm megint belekötött a kőkemény negyvennyolc kilómba.
Ezért is volt számomra egyfajta felüdülés, amikor kiszúrtam az enyémhez hasonló, szőke fejbúbot az ülések között. Igazából Austin nem jön most velünk – miért is jönne, őt semmi sem érdekli, ami a sulival kapcsolatos, a flancos orvos szülei pedig simán legyártották az igazolását – de ettől függetlenül a számomra jelenleg legbiztonságosabb és legkellemesebb társaságnak Ashley bizonyult. Pont ő lehetne az ékes bizonyíték arra, hogy nem vagyok egy felszínes kis liba, aki csak az Isa féle lányokkal hajlandó barátkozni, de az emberek nagyrésze mégis úgy gondolja, hogy ez így van. Engem alapvetően nem érdekel az, hogy ki öltözködik divatosan és ki nem... Persze lehet, hogy meg akarnám téríteni azt a jóbarátomat, aki fura cuccokat hord, de ez inkább nevezhető segítségnek, mint fölényeskedésnek. Lényeg a lényeg, sosem bántottam azokat, akik okosabbak nálam. Inkább irigyeltem az ilyeneket, amiért egyrészt tudják, hogy mit akarnak az élettől és képesek tenni is érte... Én meg majd gondolom leszek műkörmös, vagy valami.
- Jaj de édes vagy! – mosolyodtam el, és éreztem, hogy az arcom teljes egészében felragyog – Hát azt megértem... Nem túl kellemes társaság egyik sem, az pedig félő lenne, hogy én például agyonütném az egyiket.
Persze a mondat végére elnevettem magam, de azért valamennyire komolyan gondoltam azt, amit mondtam. Én magam is tisztában voltam a habitusommal és azzal, hogy néha olyan tudok lenni, mint az áprilisi időjárás. Igazából igyekszem mindenkivel lehetőség szerint kedvesnek lenni, de ezt nehéz sokszor összehangolni az idióták társaságával.
- De legalább tudom, hogy a következő szülinapodra egy olyan fejhallgatót kell vennem neked, ami az egész füledet körülöleli és olyan decibellel lehet belőle bömböltetni a zenét, hogy még véletlenül sem hallod meg azt, ahogyan ezek bármifélét magyaráznak neked – mosolyodtam el egy kis kacsintás kíséretében. Az emberek azt gondolná, hogy egy magamfajta lánynak rengeteg barátja van, de ez nincs így. Isa esete egy kicsit más, mert ő azért vannak helyzetek, amikor meglehetősen finoman képes közölni a gondolatait, viszont én... Időzített bomba vagyok, és a szurkolócsapat elég sok előítéltetet kelt velem kapcsolatban. Persze ezekre valamilyen szinten rá is szolgálok, ugyanis tényleg jellemző rám, hogy vagy fél óráig képes vagyok ecsetelni olyan dolgokat másoknak – persze nem mindenkinek – amikről más öt percig beszél. Gondolok itt arra, hogy a hidegebb árnyalatú, mályvaszín rúzsomat mennyire imádom, mert tökéletesen illik az ajkaim színéhez, meg hasonló dolgok.
- Ez nem is feltétlenül baj – eresztettem meg felé egy biztató mosolyt – A mi sulinkba sok felszínes ember jár, de mi nem vagyunk azok. Talán néha vitázunk, és mondunk olyan dolgokat egymásnak, amit nem feltétlenül kéne, de igazából összetartunk és szeretjük egymást... Ez az ami számít, nem pedig az, hogy hány emberrel vagy jóban.
Ezt pedig én magam tökéletesen alá tudtam támasztani. Sokan jópofiztak velem, de őszintén szólva igazi barátaim nem annyira voltak. Plusz a biológiaórák tavaly számomra leginkább egy jó nagy szenvedéssel értek fel, mert mindenki úgy nézett rám, mintha legalábbis egy hatalmas torzszülött lennék... Számomra pedig ez igazából azért volt furcsa, mert lényegében attól még, hogy a népszerűbb diákok sorait erősítettem, nekem is le kellett érettségizni. Teljesítenem kellett azokat a tárgyakat is, amikért nem feltétlenül voltam oda értük.
- Ahh szívesen vennék, de nem szabad – suttogtam oda neki, fájdalmas arckifejezéssel, ahogyan a suli szurkolócsapatának edzője felé intettem a fejemmel – Nem fognak tudni emelni, hogy ha felszedek, ezért szinte semmit sem ehetek, mert soknak találja a súlyom.
Ami lassan már a 45 kiló körül játszik. Szerencsémre nem is vagyok egy túlontúl magas lány, mert akkor talán problémásabb lenne a dolog. Ennek hála csak gondolom, hogy nem nézek ki úgy, mint valami alultáplált.
- Igen, sikerült – vigyorodtam el – De igazából mindez csak neked hála. És a vastürelmednek. Talán idén már az oktatásod miatt össze is tudok kaparni önerőből egy hármast.
Persze ebben nem bíztam túlságosan, de az már egy másik kérdés volt. Azzal kapcsolatban meg, hogy mi újság igazából... Nem is igazán tudtam, hogy mit kéne mesélnem neki. Elég sok minden történt az utóbbi időben, igazából nem is az zavart, hogy neki kellene mondanom. Itt arról volt szó, hogy nem akartam pletykaáradatot indítani, amiért valaki valamit meghall feleslegesen.
- Megvan az osztályomban az új kínai srác ugye? – halkítottam a hangomon végül egy kicsit és közelebb hajoltam hozzá, hogy jobban hallhassa a szavaimat, majd a fejemmel Han felé is böktem egy picikét, aki a másik sorban, előttünk pár sorral foglalt helyet – A magas, modellalkatú... Akiről most sokan beszélnek. Nálunk lakik. A nővérem be akarja cserkészni a bátyját, szóval most ideiglenesen odaköltöztek hozzánk. Hihetetlen, mi? Veled ugye minden okés?

920 ✮✩ ruha ✮✩ remélem tetszik, Babóca  Ash && Jade ~  1471401822  ✮✩


All or nothing, let's just trust the night, burning down the street, no left right, left right, I don't wanna see no red light, red light, fast lane on the beat, go ten-five, ten-five, You right next to me, feel the heat
                            going overdrive.
mind álarcot viselünk
Jaden Emmaline Foster
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Ash && Jade ~  Px9jziS
Ash && Jade ~  YgcRl1b
★ kor ★ :
21
★ elõtörténet ★ :
Your face on my ceiling, I fantasize
You keep makin' it harder to stay, but I still can't run away, I gotta know, why can't you, why can't you just let me go?
♫ :
And everything he showed me, had to fuck it up before I let you get to know me
Shout out to the old me
★ családi állapot ★ :
Ash && Jade ~  JhLbmfl
When you're close to me, I can't breathe
Let's fuck up the friendship, come get in my head, baby, cut the tension, I'm hung by a thread, maybe it's somethin', but let's not pretend, or maybe it's nothin', and this is the end
★ lakhely ★ :
Manhattan - upper east side
★ :
Ash && Jade ~  KsTv6yT
★ foglalkozás ★ :
tanuló, barista
★ play by ★ :
Abigail Cowen
★ hozzászólások száma ★ :
138
★ :
Ash && Jade ~  3RK91XH
TémanyitásRe: Ash && Jade ~
Ash && Jade ~  EmptyKedd Nov. 26 2019, 15:28

Jade & Ash
till your life with adventures.

Igazából soha sem gondoltam volna, hogy valaha is lesznek majd az életemben őszinte érzéseken alapuló kapcsolataim az édesapámmal ápoltan kívül, pláne nem, hogy mindezt New York nagyvárosa nyújtja majd szinte ezüsttálcán felém. Azt sem állítom, hogy egyszerű és könnyű volt egyszerre magam mögött hagyni a régi életvitelemet, a csendes és eléggé antiszociális lányt, aki inkább előszeretettel összpontosított a tanulmányaira, mintsem az ismerkedésre és a barátkozásra, de azt viszont kénytelen vagyok elismerni, hogy abban a pillanatban, ahogy a város nyüzsgő világába kerültem és először lélegeztem be a mindent elborító szmogot, az egész addigi életem egy csapásra megváltozott a lehető legpozitívabb irányba. Soha sem gondoltam volna és igazából nem is szeretnék rágondolni, hogy mindezt valójában az anyámnak köszönhetem. Részben, persze. Ugyanis inkább tulajdonítom a hálámat az édesapámnak, akinek sikerült rávennie az anyám meglátogatására, mintsem Sharon-nak, aki majdhogynem 18 évig egyáltalán nem volt kíváncsi rám, a saját és egyetlen egy gyermekére...
De mindegy is. Semmi nem ronthatja el az örömet, amikor a barátnőim társaságában lehetek, ez a tanulmányi kirándulás pedig a legjobb lehetőség arra, hogy Jaden-t még jobban megismerhessem majd.
- Ugyan, inkább csak őszinte. - pirulok el kicsit a szavaira. Azt hiszem, hogy el sem tudja képzelni, hogy valójában milyen sokat is jelent nekem a barátsága, ahogyan a lányoké is. - Nos, ez esetben csak még jobban örülök, hogy egymás mellett kell, hogy üljünk. Nem igazán hiszem, hogy a segítségedre lehetnék egy hajtépésben. - nevetem el magam halkan. Személy szerint soha sem voltam az a harcias lány, aki, ha arra kerül a sor, szívesen vesz részt egy verekedésben, de, ha a barátnőimről lenne szó és már minden kötél szakadna - meg valószínűleg, ha nem, akkor is -, akkor bizonyára meg sem kellene fontolnom, hogy segítenék-e nekik. A válaszom ugyanis egyértelműen az igen lenne.
- És utána hála neked, halláskárosult leszek egész további életemre. - nevetek fel megint, kicsit hangosabban is a kelleténél, mert páran felénk fordítják a fejüket. Nem, mintha érdekelnének, és szerintem Jaden se fogja majd vissza magát miattuk. Csak jól érezzük magunkat, a nevetést meg nem tiltja semmilyen törvény sem, nem igaz? - Viszont, ha Sharon-ra gondolok, akkor már nem is hangzik annyira rosszul ez a lehetőség. Süketen teljesen figyelmen kívül hagyhatnám, szóval... Hol is van az a fejhallgató?
Figyelmesen hallgatom a lányt és néha bólintok is egyet a szavai hatására. Nagyon is jól tudom, hogy mire gondol és miről beszél. Sajnos, leginkább tapasztalatból. - Csak is egyetérteni tudok veled. Abszolút nem éri meg csak azért barátkozni valakivel, hogy ne maradj egyedül és elmondhasd magadról, hogy az iskola menő arca a legjobb barátod, aki amúgy úgyse figyel majd az érzéseidre és kihasznál az első adandó pillanatban, amikor lehetősége van rá. - rázom meg a fejemet. Soha nem is értettem azokat az embereket, akik egy kívülálló szemével is látható álbarátságra vágynak azért, hogy ne kelljen elmondaniuk magukról, hogy egyedül vannak. Szomorú dolog ez... - Inkább legyek egyes-egyedül. Bár ez a veszély szerencsére már egyáltalán nem fenyeget. - mosolygok rá kedvesen, miközben rá, Jennie-re, Isabelre, Milára és Skye-ra gondolok.
- El sem hiszem, hogy képes vagy visszautasítani egy egész zacskó gumicukrot! Felháborító! - tettetett felháborodással nyitom nagyra a szemeimet és kapom a szám elé a kezemet. - De a viccet félretéve, bármit is mondjon az edződ, így is tökéletes formában vagy. - közben visszateszem a táskámba az édességet, mert azért vagyok annyira emberséges, hogy ne egyek a finomságból Jaden előtt, ha már ő nem csemegézhet belőle.
Egyfajta büszkeséggel a szívemben bólintok a szavaira, amikor a teljesítményét ecseteli. - Ennek nagyon örülök, de tényleg! Még annak ellenére is, hogy így a matematika korrepetálásra valószínűleg nem kell, hogy sor kerüljön. De helyette legalább szervezhetünk pár pizsamapartit vagy bármi mást, ha van hozzá kedved.
- Érdekes, az biztos. De én inkább meg sem szólalok. - gondolok Mathias-ra, az anyám vőlegényére és a kettőnk között lévő... furcsa viszonyra. - Azt hiszem nekem aztán tényleg semmi jogom bárkit is megszólni egy ilyen szituáció miatt, na, nem mintha akarnám. A nővéred minden bizonnyal elég kreatív, szóval ezért elismerésem neki. És te örülsz a kialakult helyzetnek? - aztán eszembe jut valami. Vagy inkább valaki. - Austin mit szól hozzá?
A kérdésre csak vállat vonok és sóhajtok egy kicsit. - Velem minden rendben van,  csak a szokásos történik. Sharon rettenetesen idegesít - még a távollétében is -, Mathias szintúgy, de az édesapám végre-valahára nemsokára meglátogat, amit már nagyon várok.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Ash && Jade ~
Ash && Jade ~  EmptySzomb. Dec. 14 2019, 11:13


Ash && Jade
Baráti körünk az a család, melyet saját magunk választunk, és ha jól választunk, jóban-rosszban mindent jelenthetnek számunkra.
A magam részéről már egy kicsit boldogabbá tett annak a tudata, hogy legalább egy olyan lány beáldozta magát erre az útra, akit kedvelek... És ez a dolog viszonzott is. Már elég sokszor megtapasztaltam, hogy sajnos jellemző módon félreismernek az emberek, ami miatt lényegében már sokszor nem is tudtam, hogy miként kéne viselkednem. Mert tény és való, hogy én is temperamentumos vagyok, és nehéz a személyiségem... Illetve valahol azt gondolom, hogy ha valaki szeret, akkor el fog fogadni úgy, ahogy vagyok. Elég sokan mondjuk mondták már nekem, hogy ez nem teljesen helyes felfogás, mert igazodni kell másokhoz, viszont én a magam részéről nem gondolom úgy, hogy egy boszorkány lennék.
Számomra valahol az is furcsa volt, hogy Ashley lényegében tartott tőlem csak azért, mert az első találkozásunk során pont viseltem az egyenruhámat. Tény és való, hogy akadnak olyan szurkolólányok nálunk is, akikre azt mondom, hogy nem túl kedvesek, de a legtöbben – még ha nem is a legokosabbak – azért nem nevezhetőek rosszindulatúnak. Mindenesetre már egy ideje sikerült legalább Ash-el rendezni a dolgokat, így lényegében neki hála nem leszek egyedül most... És bár valószínűleg nem tudja, de ezzel a hétvégémet mentheti meg.
- Sokkal jobb lenne, ha inkább visszafognál – nevettem el magam, ahogy rápillantottam – Mert minden bizonnyal idő előtt kihajítanának minket a buszról, ami hát... Engem mondjuk nem hatna meg különösebben a dolog, de ezzel szerintem jelenleg egyedül vagyok.
Mert ha úgy vesszük, a társaságunkból én voltam az, aki a leginkább szerette kerülni a sulit. Lényegében ha lehetőségem lenne rá, otthagytam volna már az egészet a francba... csak hát akkor minden bizonnyal kinyírt volna a nővérem, aztán pedig visszarángat az életbe csak azért, hogy ugyanezt az apám is megtehesse velem.
- Ellenben többet nem kell hülye picsákkal foglalkoznod. Szóval még szívességet is teszek neked – vontam meg a vállam, miközben elmosolyodtam, és figyelmen kívül hagytam mindenkit, aki felénk fordult a buszból... Leginkább Hanra próbáltam nem odafigyelni. Lényegében ő az, aki a leginkább fel tudta kelteni az érdeklődésem, nekem pedig nem igazán szabadna túl közel kerülnöm hozzá.
- Majd szülinapodra megszerzem – kacsintottam rá, igazolva azt, amit korábban is mondott. Úgy néz ki lassan már kialakul közöttünk egyfajta telepátia, ami jó... Mert ez azt jelenti, hogy könnyebben egymásra tudunk hangolódni. Arra amit meg a baráti körünkkel kapcsolatban beszéltünk, lényegében csak nagyokat bólogattam, mert én is egyet értettem vele. Én a magam részéről sosem lennék képes arra, hogy olyan emberekkel töltsem az időmet, akiket lényegében nem is kedvelek igazán. Bár én a magam részéről elég szerencsés voltam Isa miatt... Mert ha annak idején nem kerülünk egy napközis csoportba és jön oda hozzám, akkor minden bizonnyal most nem olyan lennék, amilyen. Én pedig hiányolnám azokat a köröket, amikbe most tartozok.
- Mi nem fogunk magadra hagyni – mosolyogtam vissza rá, és mindezt komolyan is gondoltam, viszont alapvetően nem akartam nyálas vallomásokkal teletűzdelni a beszélgetésünket – Már csak azért sem, mert nélküled minden bizonnyal nem lesz érettségim. És mivel volt szerencséd találkozni a családommal, te magad is sejtheted, hogy mennyire örülnének ha nem jönne össze a dolog.
Bár ez a közös tanulás elég érdekesen jött össze a múltkor. Én mondjuk hálás voltam neki, amiért egyáltalán nem kérdezett rá a nyilvánvalóra, amikor meglátta először a nővéremet, aztán pedig apát... Mert eléggé elcseszte volna a hangulatot, ha azzal indítunk a matekpéldák helyett, hogy „hát, lényegében csak megörököltek engem a valódi szüleimtől, mert ők már elég kicsi koromban meghaltak”. Lényegében akkor éreztem a leginkább, hogy kedvelem őt és talán jó barátok is lehetünk, ha le tudjuk vetkőzni az előítéleteinket egymással szemben.
- Ahh nem tehetek mást! – döntöttem neki az előttem levő ülésnek a fejem, majd halkan felsóhajtva vettem le – erőszakkal! – a szemem a csomagnyi gumicukorról – Szezon lesz... Ami a meccseket és a versenyeinket is illeti, szóval ha egy dekát is hízni merek, kezdhetem előről a fogyókúrámat.
Sokan persze azt hiszik, hogy ez a szurkolás dolog csak jó dolgokkal jár, pedig rengeteg lemondásban van részünk miatta. Túl sok fogyókúra, túl sok edzés... Könnyűnek, ugyanakkor egészégesnek, erősnek, szépnek kell lennünk. Nem eshetünk el, azaz lényegében fáradtak sem lehetünk, mert azzal elszúrjuk az egész produkciót és meg is sérülhetünk nagyon csúnyán, illetve még ezernyi olyan „szabály” aminek alapja lenne az egészséges étkezés... Szóval lényegében bedől a dolognak koncepciója az alapjainál.
- Áh, ha nem edzenék, azt hiszem nagyon girhes lennék – nevettem el magam. Lényegében amúgy nehezen híztam, de ettől függetlenül ha nem tartottam a diétát, akkor hajlamos voltam arra, hogy nekiálljak nassolni – ráadásul éjszaka – amivel gyakorlatilag pillanatok alatt tönkrevághatnám az egész eddigi munkámat.
- Jó lenne! – lelkesedtem be én is egy kicsit jobban a pizsamaparti ötletére – Tudod Eve mindig kap egy csomó szponzorterméket a magazin miatt és ki sem tudja próbálni az összeset, így mi majd megtehetjük. Néhányat haza is vihetsz nyugodtan, ami esetleg megtetszik, mert nem tudunk mit kezdeni vele... Csak majd szólj, hogy milyen volt, hogy esetlegesen be tudja tűzni a következő számba.
Úgy, hogy a nővérem kvázi főszerkszetője volt a Vogue-nak, lényegében minden ilyesmi kis baromságot megengedhettünk magunknak. Mert annyi szponzorterméket kap Evelyn kipróbálásra, amennyit az életben nem tudna magára kenni, így tökéletes alapjai lehetnek a kis pizsamapartiknak, amiket terveztünk tartani mindig.
- Normálisnak tűnik a srác, csak tudod néha kicsit kellemetlen a szituáció. Azok ketten egymásra néznek, én meg inkább visszamegyek a szobámba, nehogy a következő pillanatban valami olyat lássak, amit nem feltétlenül akarok – nevettem el magam, majd a Mathias dologra egy kicsit komolyabban pillantottam feléje. Nem sokat tudtam róla, de igazából ítélkezni nem igazán volt jogom azok után, hogy Austinnal vagyok és mégis inkább kezdem azt érezni, hogy valaki mást is tudnék úgy kedvelni...
- Austin... – sóhajtottam fel halkan a fejemet csóválva – A legjobb lenne, ha semmit nem szólna a dologhoz, de ezt ennyivel amúgy sem fogom megúszni szerintem.
Mert bár eddig is tiszta volt, hogy betegesen féltékeny, de ez talán még a kisebbik probléma az esetében... A legutóbbi alkalmat, amikor megütött, egyszerűen képtelen voltam elfelejteni, és nem tartottam indoknak azt, hogy részeg volt. Viszont emellett arról már fogalmam sem volt, hogy miként kéne kilépnem egy ilyen kapcsolatból anélkül, hogy bárki vagy én megint megsérüljünk.
- Jaj de jó! – mosolyodtam el, amikor az apukáját említette – Lehetne ez az éltető erőd úgymond... Végre valaki olyan is a környezetedben lesz, akivel szívesen együtt töltenéd az idődet.
Legalábbis én biztos kerestem volna egy ilyen cukormázas, pozitív oldalt magamnak. Ha csak pár nap erejéig, de akkor is esélyt kapott arra, hogy találkozhasson az apukájával és ez tök jó szerintem. Mert tény és való, hogy az anyja egy kígyó, Mathias meg nem játszik túl tiszta lapokkal.
- Legalábbis az életedben felgyűlt izgalmakat egy kicsit lecsitíthatja – mosolyogtam rá bátorítóan, miközben a tanárok elkezdtek számolni minket, majd amikor úgy döntöttek, hogy mindenki megvan, akkor jelt adtak a sofőrnek az indulásra.

1 110 ✮✩ ruha ✮✩ remélem tetszik, Babóca  Ash && Jade ~  1471401822  ✮✩


All or nothing, let's just trust the night, burning down the street, no left right, left right, I don't wanna see no red light, red light, fast lane on the beat, go ten-five, ten-five, You right next to me, feel the heat
                            going overdrive.
mind álarcot viselünk
Jaden Emmaline Foster
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Ash && Jade ~  Px9jziS
Ash && Jade ~  YgcRl1b
★ kor ★ :
21
★ elõtörténet ★ :
Your face on my ceiling, I fantasize
You keep makin' it harder to stay, but I still can't run away, I gotta know, why can't you, why can't you just let me go?
♫ :
And everything he showed me, had to fuck it up before I let you get to know me
Shout out to the old me
★ családi állapot ★ :
Ash && Jade ~  JhLbmfl
When you're close to me, I can't breathe
Let's fuck up the friendship, come get in my head, baby, cut the tension, I'm hung by a thread, maybe it's somethin', but let's not pretend, or maybe it's nothin', and this is the end
★ lakhely ★ :
Manhattan - upper east side
★ :
Ash && Jade ~  KsTv6yT
★ foglalkozás ★ :
tanuló, barista
★ play by ★ :
Abigail Cowen
★ hozzászólások száma ★ :
138
★ :
Ash && Jade ~  3RK91XH
TémanyitásRe: Ash && Jade ~
Ash && Jade ~  EmptyPént. Dec. 20 2019, 16:35

Jade & Ash
till your life with adventures.

Az, hogy soha sem gondoltam volna, hogy valaha is jóban leszek majd egy szurkolólánnyal, sőt, barátnőkké válunk, nem kifejezés. Aztán találkoztam Jadennel, megismertem és akkor már ráébredtem, hogy félreismertem és hiba volt első látásra felcímkéznem az iskola méhkirálynője jelzővel. Szerencsére azonban ezt szinte azonnal sikerült felismernem, így nem is olyan mélyen könyveltem el magamban ahhoz, hogy változtatni tudjak a negatív véleményemen. Mire nem jó egy matematikai korrepetálás, ugyebár...
- Ebben viszont, állíthatom, egész tehetséges vagyok, szóval csak szólj, ha bármikor szükséged van a segítségemre. - kacsintok rá, mosolyogva. - Igen, ez valóban nem lenne túlságosan jó döntés. Én azért nem szeretnék még hazamenni. - húzom el a számat, ahogy az otthoni körülményekre gondolok. - Meg amúgy is, ki tudja, talán most az egyszer még az iskolának is sikerül jó kirándulást szerveznie. A tavalyi, mínusz két csillagos munkásszállót a legjobb lenne nagyon gyorsan elfelejteni.
Felnevetek Jaden szavaira. - Ahhoz, hogy egyáltalán ne kerüljek a hatásuk alá, még a látásomat is el kellene venned, hidd el. Nem lenne elég csak a halláskárosodás. Bár ez Sharon esetében is igaz, szóval az ellene se tiltakoznék sokat.
El sem tudom mondani, hogy mennyire örülök annak, hogy, amikor megérkeztem New York-ba, rövid idő alatt sikerült pár olyan lánnyal találkoznom, akiket mostmár valószínűleg az életem végéig a legjobb barátnőimnek nevezhetek. Abszolút nem gondolom, hogy valaha is csalódnom kellene bennük, ez pedig nem naivság, mindösszesen csak bizalom kérdése, bennük pedig megtaláltam azokat a személyeket, akik esetében egyáltalán nem kell azon gondolkodnom, hogy rájuk merjek-e bízni bármit is. Jaden is egy közülük.
- Nagyon jól esik, amit mondasz, eltekintve a körítéstől. - nevetek fel az érettségi említésére. - De ne aggódj, nem fogom hagyni, hogy a családod darabokra szedjen még idő előtt. - simítom végig a karját és a viccelődésünk ellenére, nagyon is komolyan gondolom minden egyes szavamat. Szeretném, ha tudná, hogy tényleg számíthat rám, legyen szó a tanulmányairól, vagy akár a családi életéről.
Szomorúan pislogok rá, amint másodjára is visszautasítja az édességet. - Rendkívül kitartó vagy, az már egyszer biztos. Én szerintem nem lennék rá képes, hogy akár egyetlen gumicukrot is elutasítsak, még képes lennék meg is harapni az illetőt, aki lenne olyan merész és elvenné tőlem a zacskót. - bizonygatom vehemensen, majd fájó szívvel elteszem a táskámba a cukros tasakot és lenyelem az utolsó falatot.
- Akkor ezt meg is beszéltük. Már csak az időpontot kell leegyeztetnünk és szét is szedhetjük valamelyikünk házát! Javaslom az anyámét. - súgom gúnyosan. És komolyan is gondolom. - Soha sem volt még részem ilyesfajta lányos estében, szóval természetesen benne vagyok. Úgyis ráférne már az arcbőrömre egy kis hidratálás, hátha pont a testvéred segítsége által találom meg az eddig keresett, tökéletes kozmetikai terméket. - tartom magam elé a tenyeremet, csücsörítek mellé és úgy teszek, mintha csak egy tükör lenne. Másodpercekig tudom magam tartani, aztán felnevetek. Soha sem voltam az a lány, aki hat réteg alapozót ken az arcára, majd arra még négyféle szemfestéket meg egyéb sminkterméket, de ezt Jaden is jól tudja már rólam. Persze ettől függetlenül semmi bajom nincs azokkal a lányokkal, akik már tizenévesen sminkelik magukat, egészen addig a pontig, amíg azt nem viszik túlzásba. Már pedig a mostani generáció nagy része pontosan ezt is teszi.
- Persze, teljesen megértelek. Nem lehet egyszerű úgy élni az otthonodban, mintha nem is lenne teljesen a tiéd és még figyelned is kell mások igényeire. - nézek rá kicsit együttérzően. Nálam jobban valóban senki sem érti meg, hogy milyen is egy ilyen helyzet, de Jadennek legalább azért vannak olyan családtagjai is, akik történjen bármi, pozitívan állnak hozzá és... szeretik. Nehéz még magamnak is bevallani, de talán ez az az érzés, amit így, az édesapám nélkül rendkívül hiányolok és, amit sajnos még a barátnőim sem képesek elfedni, csak egy kicsit csillapítani.
Austin említésére megfogom a kezét. Bár nem sok konkrétumot tudok a kapcsolatukról és nem is firtatom azt, azért látom a barátnőmön, hogy nincs minden teljesen rendben közöttük. - Előbb vagy utóbb minden meg fog oldódni az életedben, bármennyire hihetetlen is most, de a fiúproblémák is. Ha pedig addig szükséged lenne valakire, aki meghallgat vagy akár tanácsot ad, én itt leszek neked. Még akkor is, ha az utóbbiban nem feltétlen vagyok a legjobb.
Az édesapám említésére viszont öröm- és várakozásteli mosoly kúszik az arcomra. - Igen! El sem hiszem, hogy megint vele lehetek majd. Sharon az utazásával végre egy kis jót is tett velem, még, ha nem is szándékosan csinálta.

Percekkel később már az országúton halad a buszunk, én pedig kicsit izgatottan fordulok Jaden felé. - Szerinted mit terveznek a tanárok? Mi vár ránk a kirándulás alatt?
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Ash && Jade ~
Ash && Jade ~  EmptyKedd Márc. 10 2020, 21:40


Ash && Jade
Baráti körünk az a család, melyet saját magunk választunk, és ha jól választunk, jóban-rosszban mindent jelenthetnek számunkra.
Tökéletesen tisztában vagyok azzal a dologgal, hogy az első benyomás rólam nem túl kellemes. Minderre pedig rá is építek, hiszen bár alapvetően kedves arcom van, ettől függetlenül, a hideg sminktermékeket kedvelem. Nagyon világos a bőröm, így lényegében a lehető legvilágosabb, egészen hűvös árnyalatú barnás, tökéletesen matt kontúrtermékkel emelem ki azokat a bizonyos éles vonásokat, és az orcákra kifejezetten visszafogottan kerül a már-már lilás árnyalatú pirosítóm. Higlighterből csak fehér tónus jöhet szóba, jobban kedvelem az ezüst ékszereket az aranyozottnál, nem beszélve mondjuk arról, hogy a szememen is többször használom azt, illetve a kékes, szürkés árnyalatokat, mint mondjuk a bronzosabb dolgokat. Az ajkaimra kivétel nélkül rózsaszín, vagy áttetsző szájfény kerül, ritkán matt rúzsok. Nem beszélve arról, hogy visszafogott gesztusokkal, mindig kihúzott derékkal létezem a nagyvilágban, miközben a saját szókimondó kis stílusomban élem a mindennapjaimat.
Ezek miatt tökéletesen megértem, hogy nem indult a mellettem ülő lánnyal rózsásan a kapcsolatom, de szerencsére viszonylag hamar – majd fél évbe telt – leküzdöttük ezeket az akadályokat. Lényegében a mai nap folyamán ő az, akinek hála nem lesz annyira szar ez az egész kirándulás.
- Ettől függetlenül nem szeretnélek kihasználni – jegyeztem meg, miközben a saját táskámból elővarázsoltam az egyik kis éthordó dobozt, amiben almaszeleteket hoztam az útra – Szóval mondjuk csinálhatnánk úgy, hogy ezért cserébe meghívlak moziba. Randevúzunk, mint a rossz szerelmespárok.
Villantottam a lányra egy mosolyt, ahogyan rápillantottam, majd először őt kínáltam meg a gyümölccsel, utána vettem ki magamnak is egy szeletet belőle. Igazából nem tartottam gáznak, hogy ő az okosabb lányok sorát erősíti. Talán egy kicsit irigy is voltam rá, amiért én a magam részéről egyáltalán nem tudtam érdekléődni a tanulás iránt. Tény és való, hogy simán lehetett volna belőlem mondjuk műkörmös, de egy kicsit talán degradálónak találtam a dolgot. Nem azért, mert lenézném őket, szimplán csak nem akartam beállni a tömegbe és éjjel nappal körmözni, majd az adózásommal foglalkozni, meg hasonlók.
- Legyen igazad – mosolyodtam el, ahogyan kényelmesen hátradőltem a székemben – A lányok mondjuk a jövő heti meccsre készülnek és nem ártott volna ott lennem, de hát... Így alakult a dolog.
Lényegében folyamatosan ezen ment köztem és a tanárok között a vita. Mivel túlságosan is fel van vágva a nyelvem, lényegében állandóan azon filózok, hogy miként vághatnám ki magam a tanórák alól. A tanárok pedig tökéletesen tisztában vannak azzal, hogy nem akarok tovább tanulni, de ettől függetlenül is idegesítő módon próbálják szorongatni a kezem és egyszerűen képtelenek rájönni arra, hogy mi az, ami valóban fontos. Hogy én mivel veszem ki magam az iskolai teendők közül... Mert ugyanúgy az én érdemem is, hogy a szurkolócsapat hosszú évek óta bronzmezőnyben van verseny szinten is, és nem csak riszálni tudunk néhány meccs előtt.
- Ez esetben beköltözhetsz a nővérem szobájába – vontam meg a vállam – Bár most kicsit szűkösen vagyunk ez tény... De az övé szinte mindig szabad.
Elég sokszor nincs otthon a nőszemély, az már biztos. Magam sem tudom, hogy pontosan mi vezérli néha a tetteit, de ettől függetlenül a testvérem, és szeretem őt... Viszont eléggé hiányozni tud minden alkalommal, amikor lelép. Tény és való, hogy a hozzánk beköltöző két srác most valamilyen oknál fogva hazahozta őt is, de biztos voltam benne, hogy ezt is hamar megunja majd, és visszamegy az éppen ideiglenes szállására, hogy tovább élhesse az életét a befolyásunk nélkül.
A következő megjegyzésére én is csak jóízűen felnevettem. Valószínűleg rajta és Isán fog múlani az, hogy ténylegesen le tudok majd érettségizni, vagy sem... Nem lenne rossz mondjuk, mert majdnem minden szakma kitanulásának a feltétele, viszont ettől függetlenül is úgy gondolom, hogy csak egy felesleges papírért kínoznak minket éveken át... Bár tény és való, hogy kifejezetten élvezetes megszegni az iskola által felállított szabályokat. Szigorúan csak mértékkel, amíg a következményekkel nem kell szembesülnünk.
- Fontos nekem a csapat – sóhajtottam fel halkan, ahogyan vetettem rá egy pillantást – Tudod, hogy nem értek túl sok mindenhez, hogy képtelen vagyok egyhuzamban sokáig figyelni a tanulnivalóra, és terhelni az agyam. Ha ezt sem venném komolyan, akkor azt hiszem már feketére festettem volna a tincseim, és az egész világot utálnám.
P]ersze sarkallatos volt a példa, amit felhoztam, de úgy éreztem, hogy mindenki számára szüksége van valami olyanra az életében, amihez foggal körömmel tud ragaszkodni. És ha az ember ténylegesen megtalálja azt, amihez ért, akkor nem szabad lemondania róla. Mivel a mi sportunk elég megterhelő és hamar ki lehet öregedni belőle, ezért addig akartam ütni a vasat, ameddig forró volt... Legalább majd lesz miről mesélnem a gyerekeimnek és ténylegesen meg tudom nekik tanítani, hogy milyen fontos a csapatmunka az életben.
- Hatalmas dobozokban állnak otthon az ilyen kacatok – jegyeztem meg, egy apró szemforgatás kíséretében, majd elmosolyodtam – Szerintem van egy egész kartonnal a mintákból, szóval nyugodtan vihetsz haza is, hogy tesztelgesd őket. Amúgy is, szerintem egy jó arcmaszk majdnem minden problémát megold.
Legalábbis az ember határozottan jobban érzi magát, ha használt egy-egy ilyen terméket. Pont ezért igyekeztem minden alkalmat csokival és bőrápolással elütni, amikor szomorú voltam... De persze ez sem segít mindig az emberen, csak úgy általában jó az ilyesfajta kikapcsolódás.
- És alapvetően szinte sosincs otthon a nővérem – jegyeztem meg egy halk sóhaj kíséretében – Apa pedig rengeteget utazik a munkája miatt, így rendszerint egyedül vagyok hagyva. Lényegében ez az a dolog, ami néha kissé magányossá tesz, de talán ez a srác majd hazavonzza a tékozló lánykát.
Ettől függetlenül is igyekeztem mosolyogni, hiszen ténylegesen minden körülmények között számíthatatm a családomra. Igazából mivel elég sok időt töltöttem kisiskolás korom óta a Marquina család lakásában, lényegében sosem voltam egyedül. Ritkán éreztem azt, hogy ne lennének körülöttem emberek, ritkán voltam magányos... De ha így alakulta k a dolgok, akkor nagyon be tudtam depizni.
- Köszönöm – szorítottam rá finoman a lány ujjaira, miközben elmosolyodtam. Nem akartam belemenni most mindenki füle hallatára, hogy Austinnal egy kicsit sem annyira egyszerűek a dolgok, mint amennyire az annak látszik. Ha jól megvagyunk, arról általában mindenki tud... Viszont én egyelőre csak széttárt karokkal állok a dolognak. Mert a nyári bulin történtek után nem igazán vagyok biztos abban, hogy ténylegesen szóba kéne állnom a fiúval.

Ahogy lassan megindult a buszunk, én magam ismét az almámnak szenteltem a figyelmem, a telefonomat a fülhallgatóval együtt pedig a táskám mélyére temettem. Lényegében nem lesz szükség rá, én pedig nem vagyok bunkó, hogy nyomkodjam, amikor társaságom van.
- Szerintem le fogjuk sétálni a lábainkat – sóhajtottam fel halkan – Nem vagyok túl jó a térképolvasásban, szóval csak reménykedni tudok abban, hogy nem fogok elveszni az erdőben. Szerintem nem lennék túl jó medve eledelnek.
Egy szerény kis mosolyt megejtettem a lány felé, majd a hangomat lehalkítva motyogtam a következő szavakat.
- Viszont hallottam valami olyasmit, hogy jól felszerelt kis faházakban fogunk megszállni egy kempingben. Viszont a fürdő közös, a konyha szintén... Illetve hoztam valamit otthonról, aminek örülni fogsz.


1 093 ✮✩ ruha ✮✩ remélem tetszik, Babóca  Ash && Jade ~  1471401822  ✮✩


All or nothing, let's just trust the night, burning down the street, no left right, left right, I don't wanna see no red light, red light, fast lane on the beat, go ten-five, ten-five, You right next to me, feel the heat
                            going overdrive.
mind álarcot viselünk
Jaden Emmaline Foster
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Ash && Jade ~  Px9jziS
Ash && Jade ~  YgcRl1b
★ kor ★ :
21
★ elõtörténet ★ :
Your face on my ceiling, I fantasize
You keep makin' it harder to stay, but I still can't run away, I gotta know, why can't you, why can't you just let me go?
♫ :
And everything he showed me, had to fuck it up before I let you get to know me
Shout out to the old me
★ családi állapot ★ :
Ash && Jade ~  JhLbmfl
When you're close to me, I can't breathe
Let's fuck up the friendship, come get in my head, baby, cut the tension, I'm hung by a thread, maybe it's somethin', but let's not pretend, or maybe it's nothin', and this is the end
★ lakhely ★ :
Manhattan - upper east side
★ :
Ash && Jade ~  KsTv6yT
★ foglalkozás ★ :
tanuló, barista
★ play by ★ :
Abigail Cowen
★ hozzászólások száma ★ :
138
★ :
Ash && Jade ~  3RK91XH
TémanyitásRe: Ash && Jade ~
Ash && Jade ~  Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Ash && Jade ~
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ava && Jade ~ this is so biological...
» Eve && Jade
» Jade && Han
» Sorry, my gurl ~ Isa && Jade
» way down we go ✧✦ Lana & Jade

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: