New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 122 felhasználó van itt :: 8 regisztrált, 0 rejtett és 114 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Deborah Winchester
tollából
Ma 7:36 am-kor
Cosette Delgado
tollából
Ma 7:10 am-kor
Dr. Sylvanus Arvenson
tollából
Ma 7:04 am-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 12:10 am-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 11:11 pm-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 10:48 pm-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 10:48 pm-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 10:45 pm-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 10:33 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Benjamin & Sarah
TémanyitásBenjamin & Sarah
Benjamin & Sarah EmptyPént. Ápr. 14, 2017 8:18 pm
Elcserélt élet

BlablablablablabalIgazán egyszerű feladatom volt. Semmi nehéz nem volt benne. Egyszerűen csak annyit kért tőlem Tony, hogy menjek el Chicagoba, repülővel. Ott a reptéren fogok találkozni egy Roy nevezetű fazonnal, aki pár felírt gyógyszert ad át nekem. Melyeket csak ott lehet kapni. Antidepresszánsok. Semmi mást nem kell tennem – mesélte, miközben kifelé vitt a reptérre – mint elvenni őket, beletenni őket a bőröndömbe, a következő géppel pedig hazajönni. És hogy miért rám bízta ezt? Még a vak is láthatja, hogy szükségem van ezekre, azon túl, hogy papírom is van róla, hogy szükségem van rájuk. Hamisak? Ajaj, feltűnik ez bárkinek? Dehogy.
Így kissé izgatottan és idegesen vágtam neki „eme” kalandnak. Manócskámnak írtam egy üzenetet, hogy a héten nem kell jönnie, megoldjuk a gyógyszer kérdést. Remélem Tony ennyiben is hagyja, ugyanis…
Az egész úton nem történt semmi gond, minden simán ment. Sose ültem még semmilyen repülőn így furcsa volt számomra, hogy oly magasról láthatom a világot. Chicago amúgy sincs túl messze, három óra volt az út – persze ha nem számoljuk bele a becsekkolást és egyéb más macerákat.
De a lényeg a lényegbe: minden simán ment. Senki sem kérdezősködött, a papíromat felmutatva pedig átengedtek a gyógyszerekkel. Az idegesség a szívemből nem múlt el addig, amíg a repülő visszaúton fel nem szállt. Vagy meglehet, hogy azért múlt el mert az egyik fiolát zsebre tettem és pár szemet bevettem belőle?
Mint mondottam minden rendbe ment. Egészen amíg haza nem mentem. Tony elment, pár napra lelépett a haverokkal, de persze tudja, hogy mennyi gyógyszert rendelt… Egy dobozzal kaphattam csak, és megszámolja majd. Eme üzenet várt csak. Sóhajtva dobtam a táskát a kanapére és zippzároztam ki. Egy egyszerű, fekete táska. Senkinek sem tűnne fel.
És miért is használná más is ezt a márkát? No miért? Na?
Hát én sem értem, azonban… Felnyitva hirtelen szédülés és idegesség fogott el. Ezért Tony kinyír. Remegő kezekkel nyúltam az idegen ruhákhoz. Felnőtt férfi méret. Hogy miből gondolom, hogy férfié lehet? No hát a különböző szuperhősös alsónadrágok miatt. Hasonló méretűek lehetnek, mint Manócskáé.
- Oh ne… - nyelek nagyot érezve, hogy torkom kiszárad.
Addig addig kutattam, amíg meg nem találtam valamiféle elérhetőséget a bőröndbe. Hatalmasat sóhajtva írtam sms-t a névjegykártyán feltüntetett telefonszámra. A válaszig várva lerágtam mind a tíz körmömet, már hajam végét kezdtem el rágcsálni. A dohányzóasztalra helyezett telefon hangosan rezgett meg.
Bizonyos Benjaminnal gyorsan vettük fel a kapcsolatot, s kiderült: hozzá került az én bőröndöm. Innen már nem volt nehéz megszervezni egy találkozót. Még azelőtt, hogy Tony rájött volna erre. Inkább el sem képzelem, hogy mi történhetne…
Egy szónak is száz a vége. Ezért kerültem ki ide most a Bronx parkba. Egy padon ülve bámulom a Whitestone hidat. Lábam mellett ott hever az a bizonyos bőrönd.
Térdemen egy jegyzetfüzet, kezemben egy toll pihen. Mi sem lenne természetes, hogy épp az indulás pillanatában tör rám a rajzolhatnék? Kihasználva az időt, amíg a férfi ide nem ér oda sem nézve vések skicceket a füzetbe. Újakat és újakat. Egyre több lap telik meg velük: arra járó emberek alakjairól, arckifejezésükről, állatok mozgásáról. Ötletek egyelőre, de hogy mihez?



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Benjamin & Sarah
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Benjamin Aiken
» Eliza ∆ Benjamin
» Caroline ∆ Benjamin
» Benjamin C. Ashworth
» Benjamin & Christabel ~ Actually, i hope it's not the Fifty Shades of Grey...or not?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: