New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 84 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 73 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:43-kor
Richard Sullivan
tollából
Tegnap 22:37-kor
Shelley Lane
tollából
Tegnap 22:02-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:51-kor
Marcello Serra
tollából
Tegnap 21:40-kor
Alfonso Deluca
tollából
Tegnap 21:09-kor
Fabrizzio Deluca
tollából
Tegnap 20:32-kor
Maxim Wood
tollából
Tegnap 19:26-kor
Deborah Winchester
tollából
Tegnap 19:00-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Benjamin Aiken
TémanyitásBenjamin Aiken
Benjamin Aiken EmptyPént. Feb. 03 2017, 15:01

Benjamin + Aiken

Semmi sem biztos...


Karakter típusa: saját és keresett
Teljes név: Benjamin Aiken
Becenevek: Ben, Benny
Születési hely, idő: Bronx, 1996. 04. 01.
Kor: 21 év
Lakhely: Manhattan
Szexualitás: heteroszexuális
Családi állapot: hát.. egyedülálló
Csoport: művészet
Egyetem: Pratt Insitute + Intensive English Program + még tanul
Munkabeosztás: Színész
Munkahely: New Amsterdam Theatre
Hobbi: éneklés, kutyasétáltatás, extrémsportok
Úgy gondolom, a saját jellemzésemben lesznek pontok, mikor is egoistának akarsz majd titulálni, de tudod mit? Nem érdekel, mert én akkor is ilyennek fogom látni magamat, ha neked ez fáj.

Külsőségek terén nem gondolom magam csúnyának, sőt, kifejezetten meg vagyok elégedve a kinézetemmel. A szőkés haj jól áll nekem, és alacsony sem vagyok. Ennyi nem elég?

Barátságos vagyok, és hűséges. Ha valakihez igazán közel állok, azt soha nem árulom el. Ez manapság nagy erény. Emellett tehetséges, kreatív és okos vagyok. Improvizációs gyakorlatok és iskolai szereplések során ez mindig kiütközik.

Mindig: Vega pizza, krimik, sorozatok, szép és okos nők, Playboy magazin, önállóság
Soha: fagylalt, tejszínhab, spanyol/mexikói szappanopera, híradó, szüleim szánalma

Ennél tovább viszont nem ragoznám, még a végén elszállok a királyságomtól. Elégedj meg ennyivel.


a² + b² = c²

Sosem meséltem még el senkinek, hogy ki is vagyok, min mentem keresztül, mert nem látom értelmét, hogy az én bajaimat ráömlesszem egy olyan emberre, akinek szintén vannak saját problémái.  Most el fogom mondani az egész történetemet, de ez nem azt jelenti, hogy egy csupacsoki-vattacukor történet az enyém, amiből szándékosan kihagyom a bajos részeket. Nem! Majd szólok, ha fogd be a füled. Azok lesznek a problémáim. Ha érdekellek, nem hallgatsz rám, és végighallgatod…

Szüleim áldozatul estek a kényszerházasságnak huszonhárom évvel ezelőtt. Ezen házasságkötési forma miatt megutálták egymást, s másfél év kellett ahhoz, hogy.megbarátkozzanak azzal a gondolattal, hogy együtt vannak. Teltek a hónapok, s egyre nagyobb vágyat éreztek egymás iránt, így történt, hogy megfogantam, s nyolc hónapra rá megszülettem. Mit mondhatnék? Már akkor is nehéz eset voltam.

1996. április elsejét írjuk. A nap hevesen süt, felhők az eget nem borítják. Látszani engedik a csodás, jégkristályoktól fénylő ég kékjét. A madarak csiripelnek, s a virágokat bontó fákat csak néha lengeti meg a tavaszi szellő. Csodálatos az idő. Gyermekek játszanak a téren, felnőttek kávézgatnak álmosan a teraszon, Diana Aiken pedig egy órája szenved a szülőszobában. Édesapám lelkiismeretbeli kötelességének érzi, hogy kézszorítással támogassa a nehéz körülmények közt szülő nőt, anyámat. A terhesség ideje alatt komolyan megszerették egymást, s a közös állás is segített ezen. Anya hasában volt, hogy majd halálra untam magam azokon a politikai társalgásokon, amiket levágtak egymás közt. Valami agyrém volt. Ezután őszintén remélem, hogy kevesebbszer hallok ehhez hasonló förtelmeket! De most nem lényeg, hogy mennyire untattak a külvilágbeli dolgok. Ennél sokkal fontosabb, hogy meg kéne már születni, és anyámat nem hátráltatni. Egy ideig még jó szórakozás volt, de kezd elfogyni idebent a levegő, és már nagyon kellene sírni is. A felgyülemlett stressz, és hasonlók…
Fejemet kidugom a világba, s ezt lassan, fájdalmasan követi testem is. Jéé, de pici vagyok. És sovány is, és éhes vagyok. Valamint adjatok már rám valamit, meg mossatok le, mert én ezt nem bírom. Csupa valami vagyok! Nemtetszésemnek hangot is adok, s érzem, arcomon sebesen gurulnak le a könnycseppek. Már meg sem bírom különböztetni a víztől… Avagy megszülettem!


Három hétig feküdtem inkubátorban alultápláltság miatt. Nem voltam egyedül, rajtam kívül még ötven másik gyerek volt a teremben, mégis úgy éreztem, hogy egyedül vagyok. Mintha a szüleim elhagytak volna. Roppant mód megviselt ez a pár hét. Nem ettem szinte semmit, és mikor nem aludtam, mindig sírtam. Az ápolók figyelmen kívül hagytak, s mikor hazakerültem, csak akkor nyugodtam meg.
Anyáék elhalmoztak minden jóval, eleinte még a szeretetükkel is, majd mikor betöltöttem a tizenötöt, hazahoztak egy lányt, és azt mondták, őt kell feleségül vennem. Azt sem tudtam, ki az, nem ks tetszett. Csúnya volt, és azt éreztem, hogy a szüleim már nem szeretnek. Nekik csak arra vagyok jó, hogy egy előnyös házasság révén bővítsék a családi kasszát. Ott, akkor közöltem velük, hogy ezt felejtsék el, nekem már vannak terveim, amikbe ez a boszorkány nem fér bele. Nem fogom úgy végezni, mint ők. Nem leszek munkamániás, pénzhajhász ügyvéd. A szenvedélyeimnek fogok élni: az éneklésnek, színjátszásnak és extrémsportoknak.
Szüleim ekkor nagy bánatuk enyhítése végett elmentek nyaralni Finnországba, s visszatértük után egyre többször hagytak egyedül. Mindig elmennek valahová, hol a munka, hol az állítólagos jól megérdemelt pihenés miatt. Pénzt mindig kaptam tőlük, de próbáltam magam önállósítani. Tizennyolc éves koromban sikeresen felvételiztem, s színészi pályafutásomat is elkezdtem. Állítólag őstehetség vagyok, s ezt a New Amsterdam Theatre is felfedezte. Immáron két égy háromnegyed éve dolgozok ott, s a tanulmányaim mellette magasan ívelnek. Büszke vagyok magamra, hogy egyedül, csupán pénzügyi támogatással ennyire vittem. Már csak egy belevaló hölgyet kell keresnem, aki elfogad, és szeret, akiben meglátom azt a lélegzetakasztó tulajdonságot, melyet keresek.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Benjamin Aiken
Benjamin Aiken EmptySzomb. Márc. 18 2017, 20:44

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedves Benjamin Benjamin Aiken 3874598021
Hát ismerlek már egy ideje és tudom, hogy jól írsz, most sincs ez máshogy. Benjamin Aiken 4146035580 Tetszett a karakterlapod és a jellemzésed is elég jó lett ahhoz, hogy elfogadjalak. Razz Bár ez a playboy mánia, nem is tudom, te kis perverz.. Na de na, Benny egy nagyon szerethető egyéniség, aki igaz kicsit egoista, de hát melyik emberben nincs hiba? Rolling Eyes Senki sem tökéletes, te sem lehetsz az és én sem. Tetszik, hogy színésznek tanulsz,, olyan jófejek a színészek, legalábbis nekem ezt mondják, főleg Eliza. Benjamin Aiken 3874598021
Hát sajnálom, hogy a szüleid élete ilyen fordulatot vett, hogy össze kellett házasodniuk a pénz miatt. Kicsit fura, hogy ennyire jól emlékszel az inkubátoros dologra, de hát megesik az ilyen az emberrel, veled is megeshet. Very Happy Az meg nagyon creepy, hogy neked össze kell majd házasodnod egy olyan emberrel, akit nem is ismersz és még csúnya is.  Benjamin Aiken 1811199453 Majd megöljük, megkérem Lilith, hogy ölje meg amilyen gyorsan csak tudja, biztosan élvezné, meg ha jó pénzt adsz érte.. Wink
Na de utadra engedlek, nem tartalak fel, go játszani, de foglalózni ne felejts el! Benjamin Aiken 3874598021


mind álarcot viselünk
Admin
Admin
ranggal rendelkezem
★ :
Benjamin Aiken 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
Benjamin Aiken Tumblr_neqktoKf6N1qdsjzio5_250
★ kor ★ :
7
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
Adminkodás
★ play by ★ :
New York, New York
★ hozzászólások száma ★ :
307
★ :
Benjamin Aiken Tumblr_neqktoKf6N1qdsjzio8_250
 
Benjamin Aiken
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Eliza ∆ Benjamin
» Caroline ∆ Benjamin
» Benjamin & Sarah
» Benjamin C. Ashworth
» Benjamin Henson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: