New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 84 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 83 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 23:06-kor
Freya Kensington
tollából
Tegnap 22:58-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 22:44-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 21:27-kor
Seraphine Murphy
tollából
Tegnap 21:18-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 21:18-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 20:41-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Tegnap 20:26-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Tegnap 19:56-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Benjamin C. Ashworth
TémanyitásBenjamin C. Ashworth
Benjamin C. Ashworth EmptyHétf. Ápr. 17 2017, 23:50

Benjamin C. Ashworth

A hatalom nehéz, ha nem birtoklod


Karakter típusa: saját
Teljes név: Benjamin Carter Ashworth
Becenevek: Ben, Benny, Ash
Születési hely, idő: Los Angeles, 1989. okt. 27.
Kor: 31
Lakhely: Brooklyn
Szexuális beállítottság: hetero
Családi állapot: egyedülálló
Csoport: Törvényszegő
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem: Columbia - Management (végzett)
Ha dolgozik//Munkabeosztás: fegyverkereskedő
Ha dolgozik// Munkahely: Ashworth Enterprises
Hobbi: extrém sportok, hajókázás

// Megfontoltnak tűnő
Senki sem követ el annyi hibát, mint az, aki csakis megfontoltan cselekszik. - Marquis de Vauvenargues

// Makacs
Az a fül, amely csak durvaságokhoz van szokva, makacsul kételkedik minden kedves szóban. - Harriet Beecher Stowe

// Ösztönlény
Ahogy mondták, az önfenntartás mellett a szexualitás a legerősebb ösztön az emberben. - Dean Ray Koontz

// Nyitott
Nem alszik mindenki, akinek csukva van a szeme. És nem lát minden nyitott szemű ember. - Anthony de Mello

// Képtelen megállapodni
A megállapodások csak annyit érnek, mint az emberek, akik kötik őket, nem többet. - Diana Gabaldon

// Kegyetlen
A kiabálásnál a mosolygós irónia sokkal kegyetlenebb fegyver. - Csernus Imre

Sokan kérdezik tőlem, miért lettem ilyen, de az igazság az, még magam sem tudom. Lehet a gyermekkorom megpróbáltatásai is közrejátszanak, lehet, csak apám nyomdokaiba szerettem volna lépni, de az ok tulajdonképpen nem is számít már, nincs igazam? Az emberek többsége, legfőképpen azok, akik csupán egy üvegfalon keresztül látnak, azt hiszik, hogy egy hét mérföldes barom vagyok, egy egoista, beképzelt és elkényeztetett rosszfiú, akire még saját apja sem lehet büszke, de ők nem tudják, amit én. Ők nem ismernek és soha nem is fognak, mert az álarcom nem engedi, hogy mást lássanak. Nem hiányzik nekem több trauma. Elég volt belőlük.

Milyen az álarcom? Mit mutatok meg magamból? Csupán azt, amit az emberek látni is szeretnének: olyan vagyok, mint bárki más. Első ránézésre egy beképzelt, pénzes hapsit látnak, aki egoista és nem törődik tettei következményeivel, de az igazság az, minden egyes lépésem előre megfontoltan hozom meg. Igaz, szeretem, ha pénzügyileg el vagyok eresztve, de ez az örökségem része is. Négy testvérem van, meg kellett szoknom, hogy a jövőmért küzdenem kell még annak ellenére is, hogy nekem a család a legfontosabb – habár saját életem nem tudom elképzelni egyetlen nő mellett. Hát igen… ez vagyok én.


A siker csak addig tart, amíg valaki el nem szúrja

Fehér falak, barna faberakások és hatalmas terek külön uszodával és edzőteremmel, no meg minden egyébbel, amit az ember megkívánhat. Apám szerint mindig is szerettem a tágas helyeket, az igazság pedig nem áll messze tőle. Hümmögök, miközben vendégem, Miss Kershaw nyomozó nyughatatlanul faggat magánéletemről és a házamról. Úgy gondolja, hogy vannak piszkos ügyleteim bizonyos bandákkal, amik miatt eléggé szúrom a szemét. Évek óta tart ez a huzavona. Még amikor kezdett beindulni az üzletem, akkor akaszkodott a nyakamra, de mit mondhatnék? Élvezem, ha egy fiatal hölgy körberajong!
- Tudja, mit gondolok az óriási terekről, nyomozó? – kérdeztem egy kis iróniával, hogy eltereljem a témát. – Egész életemben egy ehhez hasonló, bár kissé családias hangulatú nagyvárosi házban nőttem fel, ahol az embernek hozzá kellett szoknia a folytonos képmutatáshoz. Az emberek folyton azon versenyeztek, melyikük vagyona a legtöbb, így nem is csoda, hogy 3, de akár 4 emeletes házakat is emeltek – Odasétálok az alkoholt tároló szekrényhez, majd előveszek belőle egy méregdrága whskey-s üveget, amiből aztán töltök ki egy pohárba, majd egy másikba, amit a nyomozó nőnek ajánlok. – Így nem csoda, hogy én is arra törekedtem, hogy legyen valamim. Négy testvérem van, akiknek megvannak saját nagyratörő álmaik. Az egyik bankár, a másik befektető, a harmadik katona, az egyetlen húgom pedig még nem fejezte be tanulmányait sem. Bár, ami azt illeti, fogalmam sincs, mikor fogja, de ő tudja, az ő dolga…
- Nézze, Mr. Ashworth! Nem azért vagyok itt, hogy csak úgy elcsevegjek magával! – Mutatóujját rám szegezte egyenesen a mellkasomra, majd mélyebb, kissé lágyabb hangon folytatta. – Tudom, miben mesterkedik, azt is tudom, hogy ezt sosem vallaná be senkinek, legfőképp egy nyomozónak nem, de most szükségem van a segítségére!
- Nocsak, nocsak… Mily megtisztelő ezt hallani! – Húztam elő gunyoros oldalam, amit elég gyakran használtam is, főképp Miss Kershaw jelenlétében. Be kell vallanom, van tartása a nőnek! Ha nem az lenne a szakmája, ami, talán még be is próbálkoznék, de így…
- Ne szórakozzon velem, mert nagyon megjárja! – Felhúztam szemöldököm, mint aki nem érti, mégis miért akar megfenyegetni, ha neki kellene tőlem egy kis segítség. Pár pillanattal később erőt vett magán, majd belekezdett történetében. – Három hónapja kaptam egy fülest, mi szerint egy eddig ismeretlen drogbáró akar berobbanni az üzletbe. Az ürge egyik napról a másikra bukkant fel, senki sem tudta kicsoda ő, vagy, hogy honnan jött, de mióta felbukkant, a drogtúladagolások száma az egekbe szökött. Egy új szer bukkant fel, ami veszélyesebb, mint az eddigiek…
- Nekem mégis mi közöm lenne hozzá? – Vágtam a szavába majd kortyoltam egyet a poharamból s visszatettem egy tálcára a visszautasított, de már kiöntött italt.
Ahogy ott álltam a nyomozóval szemben, figyeltem minden egyes rezdülését. Kevesen vennék észre rajta, tulajdonképpen nem annyira feltűnő, gondolom az évek alatt tökélyre fejlesztette eme képességét a nyomozónő, de merev testtartása, oldala mellett ökölbe szoruló kézfeje arról árulkodott, hogy félt a közelemben lenni erősítés nélkül, vagy pedig csupán nyomasztotta a tény, hogy egy hozzám hasonló rossz fiútól kell segítséget kérnie. Mindegy is mi volt a téma, nem fogom kisujjamat sem mozdítani egy nyomozónak, aki hűvösre akar juttatni.
- Minden szál magához vezet. Az elosztók, a gyár, ahol a drogot állítják elő, az ön nevén van – sorolta a nyomozó. Elképedtem. Tudtam, hogy ez hazugság. Hogy honnan? Mert soha nem keveredtem bele drog ügyletekbe. Igaz, a fegyverpiac nem kis falat egy kezdő számára, de én nem is számítottam annak sohasem.
- Lehetetlen! Tudnék róla, ha lenne egy gyáram, ami nem mellesleg ilyen dolgokkal foglalkozik! – Felemelt hangom visszhangzott a szinte üres folyosón, ami a hátsó kertbe vezetett.
- Pedig igaz! Ha nem hiszi, nézze meg ezeket! – A nő átnyújtott egy egyszerű mappát, amiben különböző számlakivonatok, iratok voltak mind az én nevemre. A szememmel végigfutottam a sorokat, majd a nyomozóhoz fordultam.
- Nem bánná, ha ezeket megtartanám? – Kérdésem inkább parancsként hangzott. A nő mérlegelte a helyzetet, mire én becsuktam a mappát és bal kezemben tartottam azt. A poharamból kifogyott az alkohol ugyan, de annyira szorítottam a nehéz üvegpoharat, hogy az összetört, a kezemen pedig néhány csepp alkohol és vér csordult végig. A pohár darabkái a lábam elé hullottak, majd egy hosszadalmas káromkodás kíséretében végre sikerült lenyugodnom. A nyomozó bölcsen kivárta kis jelenetem végét, majd egy másodpercre a kezemre pillantott.
- Amennyiben segít megtalálni a tettest, lehet róla szó! – Tágra nyitott szemekkel bámultam rá, majd rövid idő múlva a nyomozó átnyújtott egy névjegykártyát. – Ha meggondolta volna magát, ezen a számon elér – mondta majd a kártyát ingem első zsebébe csúsztatta. Figyeltem, ahogy alakja eltűnik valahol a lakásom belsejében majd egyre csak azon járt az agyam, mégis ki lehetett az, aki bele akart keverni ebbe a dologba.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Benjamin C. Ashworth
Benjamin C. Ashworth EmptyKedd Ápr. 18 2017, 17:55

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedves Benny Benjamin C. Ashworth 3874598021
Ne kérdezd, hogy honnan jött a becenév, egyszerűen csak ez ugrott be Razz Na szóval én imádom az idézeteket és anyira, klassz hogy ezekkel kezdted a jellemzésedet. Benjamin C. Ashworth 4146035580 Hát igen, megismerhettünk téged kedvesem és nekem nagyon is tetszik a jellemed. Razz Ehhez az archoz nem tudok elképzelni egy szófogadó cicafiút, mert olyan kis sunyi fejed van.. Razz Nem kell feltétlenül lenned valakire, lehetsz szingli, sőt. Szinglinek lenni a legjobb, szóval szerintem ezen ne aggódj és mások véleményét le kell magasról tojni. Wink De az az álarc.. biztosan kell? Rolling Eyes
Ez az akadékos nyomozó jobb lenne, ha eltűnne a fenébe, nem gondolod így? Very Happy Mondjuk biztosan jó rossz lehet, hogy valaki a te nevedet használta fel a kétes ügyleteihez, biztosan nem tetszett volna nekem sem: Sad De ma ilyenek az emberek és szerintem ez a valaki tönkre akar tenni téged, talán szereztél egy olyan ellenfelet, akit nem kellett volna. :S Mondjuk azt a drága piát én is szívesen megkóstoltam volna és kellett neked széttörnöd azt a poharat. Sad Én sok sikert kívánok neked és remélem, hogy sikerül megoldani a dolgokat és tisztázni magad Benjamin C. Ashworth 4146035580
Menj foglalózni és a játéktér csakis a tied, üdv köztünk Benny! Benjamin C. Ashworth 3874598021  Benjamin C. Ashworth 3874598021  


mind álarcot viselünk
Admin
Admin
ranggal rendelkezem
★ :
Benjamin C. Ashworth 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
Benjamin C. Ashworth Tumblr_neqktoKf6N1qdsjzio5_250
★ kor ★ :
7
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
Adminkodás
★ play by ★ :
New York, New York
★ hozzászólások száma ★ :
307
★ :
Benjamin C. Ashworth Tumblr_neqktoKf6N1qdsjzio8_250
 
Benjamin C. Ashworth
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ashworth & Gallagher
» Benjamin Henson
» Benjamin Aiken
» Eliza ∆ Benjamin
» Caroline ∆ Benjamin

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: