New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 113 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 0 rejtett és 101 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Declan McLennan
tollából
Tegnap 23:11-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 22:48-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 22:48-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 22:45-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:33-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 22:13-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Tegnap 22:05-kor
Tiger Kareem Abbar
tollából
Tegnap 22:00-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 21:05-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Aston&Ezra
TémanyitásAston&Ezra
Aston&Ezra EmptyHétf. Júl. 01 2019, 12:24


Béke jobb


Megígértem annak az állatnak, hogy vissza szerzem a pénzét. Igazából nem vágom miért engem ért a baszás, mikor a hugit rángattam ki a sittről azzal a lóvéval. Mondtam, hogy visszaszerzem, innentől nem értem a probléma forrását.
Azt mondta, hogy a képemet sem akarja látni, de ha egyszer megígértem, akkor basszon seggen egy egy villám, de akkor is betartom.
Nem gondolkozom azon, hogy csöngetnem kéne, még úgy sem, hogy most nem éppen kellemes köztünk a hangulat, főleg, hogy legutóbb egy jó kis verést kaptam, ami kétlem, hogy csak a pénz miatt volt, így férfi módjára tűrtem, egy szó sem jött ki rajtam, vagy panasz, egy inci-finci fasznyi sem.
A szokásos nyugodságommal nyúlok a kilincsért, valahogy elmúlt az a rám nem jellemző félelem is, hogy levagják valamin, vagy elveszik életem, amiért meggyilkoltam annak a bandának az egyik utcai árusát, mert hát eddig se történt semmi, akkor most már biztos nem fog. Az ilyen emberek hamar rátalálnak arra, akit megakarnak keresni, én valószínűleg nem vagyok a listájukon.
Bár nem éppen tisztes pénz, de megdolgoztam érte, nem loptam, hanem a saját testi éppségem veszélyeztetve hagytam, hogy tömjék belém a szereket, a végeredménye pedig a kezemben tartott taska tartalma. Borítékba csak nem rakhatom, az túl feltűnő, főleg egy magam fajtánal, de ki a halál támadna le egy rühes csövest, aki valahol az egyik kukából zsákmányolta ezt a kajamaradéktól bűzlő rongyot, amit táskának csúfolnak? Hát senki? Nekem aztán semmi miatt nem kell már aggódnom, eddig sem nagyon kellett.
Ha egy szó nélkül hagynám a földön a szajrét, akkor Aston biztos a halálba küldene minden egyes köpésével, lehet ki is hajítaná a francba, így kénytelen vagyok ledumálni vele a dolgokat, ami annyi lesz, hogy a lábai elé dobom a táskát és rábökök, hogy itt a pénzed.
Valami neszt hallok, ami túl erőteljes ahhoz, hogy Quinn legyen, mert tudtommal nem állt még le a szerekkel, borulásnak meg túl egybefüggő. Nem nagyon gondolkodom ezen többet, egyrészt fárasztó, meg minek, ha egy perc múlva úgyis választ kapok, hogy honnan jön. Meglátom a haverom, aki lehet már engem nem szólít annak, leveszem a vállamról a táskát es egy igencsak hanyag mozdulattal dobom le a lába elé, majd rámutatok fekete ujjaimmal. Hm, rám férne egy mosakodás.
-Itt a pénzed-el is hangzik a végszavam, már fordulok is, gondolom közben meghallgatom a válaszát, már ha lesz.



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Aston&Ezra
Aston&Ezra EmptyCsüt. Júl. 04 2019, 20:51


Olyan jó lenne

ha a dolgok csak úgy megoldanák önmagukat és nem
nekünk kellene tenni értük

Egész szolidan fogalmazva is szar a helyzet. Mennyire? Hát úgy kurvára. Egy rövid ideig elhittem, hogy az életem úgy alakul, ahogy arról remélni véltem, Natalieval közösen eldöntöttük, hogy hamar letudjuk az esküvőt, igazság szerint ő hozta fel az ötletet én pedig úgy vagyok vele, hogy minek húzni, ha úgysem kell ötezer rokonhoz igazodnunk, kis esküvő lesz, de szép, visszafogottan meghitt, már ha ez egyáltalán lehetséges a mi körünkben, de bizakodó vagyok, azaz voltam, mert alig több mint egy hete úgy értem haza, hogy nyoma veszett a félretett pénzemnek, melyen nem véletlenül vettem ki a bankból. A választ nem kellett sokat keresnek, eljött hozzám és nekem ott durrant el az utolsó idegszálam, amiket az elmúlt hónapok ritkítottak meg. Minden összejött, Natalie balesetétől kezdvén húgom botrányán át. Megtörtem. Egy fotelban dohányzó csődtömeg lettem, valami pszichopata paca.
Miért pont Ezra itta meg ennek a levét? Elsősorban azért, mert ő volt rosszkor rossz helyen, de nem ilyen fekete-fehér a történet. Már egy ideje gyűlt feléje is valami kellemetlen érzés, amikkel bombáztam is rendesen, de semmi haszna nem volt, értelmetlen fülekre talált, mert ugyan hogy lehetne azt mondani egy drogosnak, hogy ne drogozzon? Hogy szedje már össze magát, mert lassan harminc lesz aztán még mindig utcán lakik, holott értelmesebb egy csövesnél, de neki jó így és végül is nekem is, jó is volt, de mikor már kifizetem a kórházat is neki, hogy ránézzenek egyáltalán ugyan mi baja van a szerencsétlennek és olyan válaszokat kapok tőle, amik enyhét olyan hangsúlyúak mintha telibe szarna, nos, kezd a pumpa felmenni bennem.
Nem volt szép dolog megvernem. Igazság szerint sok dolog nem szép a mi kapcsolatunkban, valójában az egész életünk nem szép. Húgomtól sem volt szép, hogy őt hívta és nem engem, s lehet ez az, mi teljesen eldurrantotta az agyamat, robbantam mérgemben és bánatomban, vagy csak úgy kibaszott fájdalmamban.
Nem megyek ki az erkélyre, minek? Húgom úgyis telefüstöli egyébként is a házat. Ugyan minek erőltessem magam, mikor minden kibasz velem? Én magam is. Szarok bele. Szarok az egészbe! Csak a dohány és én, a kanapén roskadva, miközben lábtartónak használom a kisasztalt, nem győztem baszogatni Kevint, hogy rakja már le a talpát a dohányzóasztalról, erre most én meditálok így, persze nem ér semmit, ahogy tulajdonképpen semmi sem ér semmit.
Nem hallom meg, hogy nyílik az ajtó, de léptek hangját már igen és nem kell őket bemutatni. Régóta ismerem már őket, hajj istenem, tényleg kibaszott régóta.
Nem nézek rá, nem is rezzenek különösebben, minek csináljak bármit is, mikor tudom ki az, hogyan sétál és végül áll meg, nem kell néznem, hogy lássam magam előtt. Ismerem, vagyis azt hittem. Már ez is csak egy nagy szarság.
Landol egy zsák valahol lábam mellett, tudom mi van benne. Ebben az egyben biztos vagyok és nem kételkedtem, hogy itt fog landolni. Oldalra fordítom fejem.
- Legalább valami baszd meg-et hozzám vághatnál köszönésképpen - mondom a megszokott Aston-féle határozottsággal, de jóval halkabban és megtörtebben, mint normál hangom.
Koszos, nem is kicsit. Mindegy, ezt is leszarom. A pénzre nézek, majd veszek egy mély levegőt, megpörgetem egyszer ujjaim közt lévő cigimet és leemelem lábam az asztalról, hogy Ezra felé forduljak, már ha nem hagy itt ennyivel.  
- Szia Ezra! - nézek rá valahol a szúrós és a fáradt tekintet között, eskü mindketten rosszabbul nézünk ki mint valaha.
- Honnan van? - pillantok le a zsákra, nyomatékosítva, hogy mire is gondolok. Nem fogok szemetet elfogadni. 





looking back
The biggest mistake I made was feeling ashamed of my past. Now I stop thinking about the bad things and focusing on the good ones.

「R」
mind álarcot viselünk
Aston Miles
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Aston&Ezra Tumblr_psd2kt5SdL1uamn92o1_540
You know you’ve reached middle age
when you’re cautioned to slow down by
your DOCTOR, instead of by the police.
Aston&Ezra 6f2a0de5c6795da80659cb95dfbd64d582bc7247
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
If I had to live my life again,
I'd make the same mistakes
maybe only sooner.
★ családi állapot ★ :
Aston&Ezra A15403884179a052ca0acc975d75897d24493de8
Suddenly the time comes and
all your friends ask you:
"Are you really sure about that?"
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Aston&Ezra 0f0e068eda2fb826f96b6b31e3dd4bd0a6542112
★ foglalkozás ★ :
Paramedic
★ play by ★ :
Dylan Sprouse
★ szükségem van rád ★ :
w i l d mom || s i s miles || c r a z y dr.
★ hozzászólások száma ★ :
228
★ :
Aston&Ezra 506b423dddd7855087b6b5d08003b17a6e97b26a
TémanyitásRe: Aston&Ezra
Aston&Ezra EmptyKedd Szept. 24 2019, 15:44


Béke jobb


Nem szoktam elgondolkozni azon, hogy vajon úgy történnek-e a dolgok, ahogyan azokat eltervezem, mert hát bassza meg, nem szoktam eltervezni. Eszembe jut, azt csinálom, vagy eszembe se jut még, de már neki estem. Nem vagyok benne biztos, hogy melyik a kettő közül. Kurva meggondolatlan vagyok, de olyan ki-be baszott módon, bár én nem érzem ennek a súlyosságát, jó ez így, majd valami így is úgy is lesz, akkor meg mit parázni rajta, hogy az mi lesz.
Persze egy hete még nem voltam ilyen nyugodt. Hullámokban tör rám a paranoia és félelem a lebukástól, megtalálástól, vagy attól, hogy álmomban fogok meghalni, mikor a legtisztább vagyok. Az nem nekem való.
Most mégis elterveztem, hogy lebaszom elé a táskát, amit meg is tettem, majd rámutatok, ez is pipa és közlöm vele, hogy mi van benne. Megy ez nekem. Fordulnék is, de persze én se gondoltam, hogy ennyivel megúszom,. Ismerem már annyira a szőkét, hogy tudjam, nem hagy annyiban semmit sem, még ha rohadtul elege is van belőle, mert válaszokra van szüksége, főleg, ha már elcseszem az életét.
-Baszd meg-fordulok vissza, egyenesen vele szemben, majd le is guggolok és így ülök a seggemre a földön. Hangom halk, nem vagyok a kiabálós fajta, meg megkapja, amit akar. Nem poénnak szánom, máskor is köszöntem már így neki.
Eddig tartotta az asztalt a lábával, hogy ne csússzon el a talajól, vagy valami ilyesmi. Eléggé oda van, általában háklis az ilyenekre, gondolom eljutott odáig, hogy minden mindegy, megértem, csak én már évek óta itt tartok. Valahol el is keserít, hogy ezt látom rajta, meg azt is, hogy nagyon nincs a toppon, úgy is fogalmazhatnék, hogy olyan szarul néz ki, mint mikor én a legjobb formámban vagyok. Pontosan. Akkor sem vagyok éppen vállalható alak.
Csak bólintok egyet a köszönésére, félig ki is nyitom a szám, valami köszönés félét lehelek is felé, majd már kapom is a kérdést, amire számíthattam volna, ha végig gondoltam volna, hogy mi lesz, ha eljövök.
-Nem hiszem, hogy akarod tudni-felelem monotonan és ahogy máskor, úgy most se eresztem bőre a szavakat, de úgy is kiszedi belőlem. Most valahogy nem néz ki úgy, hogy nagyon vevő lenne a szokásos macska-egér játékunkra, amikor ő kérdez, én meg egy-két szavas válaszokat adok neki. Ahj, a kurva életbe, honnan ez a nagy empátiám most? -Megdolgoztam érte. Haláli volt-poénkodom el, de nem az arcomon láthatja, ahogy kissé felkavarnak az emlékek. Ritka szarul voltam abban az időszakban. -De rendesen át van mosva, nem lesz belőle gondod, ha mégis, küldd őket hozzám-vonom meg a vállam, hisz nekem minden mindegy, főleg, hogy láthatóan a legjobb haverom, az egyetlen fontos személy az életemben is úgy néz rám, ahogyan mindenki más.



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Aston&Ezra
Aston&Ezra EmptyPént. Nov. 01 2019, 11:43


Olyan jó lenne

ha a dolgok csak úgy megoldanák önmagukat és nem
nekünk kellene tenni értük

- Köszönöm. - Még sosem köszöntem meg, hogy lebaszd meg-eztek, de most kifejezetten jól esik ez az apró figyelmesség Erzától. Általában megteszi azt, amire kérem, már ha ilyen válaszadásokról és fizikális dolgokról van szó, azt meg hiába kérhetem tőle, hogy ne az utcán bűzölögjön már, hanem legyen kicsit igényesebb, nem fogja megtenni és már kezdtem azt gondolni, hogy nem is érdekel, mi lesz Ezrával, pedig de, kurvára érdekel. Tudja a fene miért, de a gimis haverjaim közül vele ápolom a legközelebbi viszonyt. Biztosan csak így fújt a szél…
Mondanám, hogy ne a földre üljön, de… de, üljön csak a földre, nem fogok könyörögni neki, hogy ne tegye, mikor annyira reflex mozdulat már neki ez, mint másoknak a kanapéra való lehuppanás, úgyhogy elfogadom, hogy neki ott a kényelmez, ő Ezra és ez van. A nagyobb baj ellenben velem van. Tudom, hogy szarban vagyok, hogy nem így kellene viselkednem, hogy egy kicsit ki kellene ebben a pillanatban is józanodnom az alkohol és a nikotin egyvelegéből, a cigarettafüst belepi a szobát, ami egyedül engem szokott zavarni itthon, senki mást.
Megerőltetem magam és átcsoportosítom testsúlyomat egy egészségesebb pontomra. Tudni akarom, hogy honnan van a pénz, mert nem fogadok el szart.
- Szerintem sem, de tudom kell - sóhajtom elég szigorúan, ami egyébként csak a feszültség bennem. Igazából minden, mit most Ezrával teszek, az puszta őrület, nem ellene van főleg, maximum részben, mert igen, kurvára neheztelek rá, hogy meglopott, de úgy összességben nem csak ennyi gond ül a vállamon, amitől idegbeteg leszek.
- Haláli? - Szó szerint vagy sem, nem vicces. Igen, ennyi azért nem elég nekem és ezt ő is érzi. Felnevetek.
- „Ha mégis…” - röhögök kínomban, mint valami félrészeg. Tök véletlen az vagyok. - Ha véletlenül kést tartanak a torkomhoz, majd elhessegetem őket a neveddel, ha lőni akarnak, majd feléd fordítom a fegyvert, ha a rendőrség keres, pont hozzád küldöm őket, egy lakcím nélküli csöveshez, aki biztosan mindennek az okozója. Nem! - komolyodok el az utolsó szóra, amit kissé meg is nyomok, miközben felállok a kanapéról. - Nem fogom hozzád küldeni őket… - Miért? Mert nem tudom ezt tenni, nem tudok szarba keverni egy barátot, mert inkább én fogom elintézni az alakokat, mintsem Erzára plusz veszélyt hozzak. És ezt ő is tudja már jól, ismer, mint a tenyerét.
- Csak akkor fogom elfogadni, ha konkrétan tudom, milyen pénz ez. - Merthogy jah, baromira szükségem van a lóvéra és vélhetőleg úgyis el fogom fogadni, de legalább ahhoz ragaszkodom, hogy tudjam, honnan került elé alig egy hét alatt ilyen sok pénz.
- Tisztában vagyok vele, hogy nem a lottón nyerted - kacagom, mintha jól érezném magam.  





looking back
The biggest mistake I made was feeling ashamed of my past. Now I stop thinking about the bad things and focusing on the good ones.

「R」
mind álarcot viselünk
Aston Miles
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Aston&Ezra Tumblr_psd2kt5SdL1uamn92o1_540
You know you’ve reached middle age
when you’re cautioned to slow down by
your DOCTOR, instead of by the police.
Aston&Ezra 6f2a0de5c6795da80659cb95dfbd64d582bc7247
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
If I had to live my life again,
I'd make the same mistakes
maybe only sooner.
★ családi állapot ★ :
Aston&Ezra A15403884179a052ca0acc975d75897d24493de8
Suddenly the time comes and
all your friends ask you:
"Are you really sure about that?"
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Aston&Ezra 0f0e068eda2fb826f96b6b31e3dd4bd0a6542112
★ foglalkozás ★ :
Paramedic
★ play by ★ :
Dylan Sprouse
★ szükségem van rád ★ :
w i l d mom || s i s miles || c r a z y dr.
★ hozzászólások száma ★ :
228
★ :
Aston&Ezra 506b423dddd7855087b6b5d08003b17a6e97b26a
TémanyitásRe: Aston&Ezra
Aston&Ezra EmptyPént. Dec. 20 2019, 10:41


Béke jobb


Basszameg, kurva szarul van, és nem csak úgy néz ki, de úgy is van. Bűnösnek érzem magam és valahol abban is, hogy eddig kellett eljutnunk ahhoz, hogy így érezzem. Elcsesztem, baszottul elcsesztem és megitta a levét.
Tudni akarja, de nem, végül is neki is az a legjobb, ha minél kevesebbet tud, de velem ellentétben, ő törvény tisztelő ember és nem egyedül magára kell figyelnie, hanem azokra is, akik körülötte vannak. Nekem is ezt kéne alapnak venni, de valahogy képtelen vagyok rá. Még ha próbálom akkor se megy, egyedül, ha róla van szó, vagy valamiről, aminek köze van hozzá. Ez van, ha egy csöves fasz a legjobb haverod, vagy legalábbis volt, sose azt kapod, amit gondolsz, hogy kapni fogsz, mert kiszámíthatatlan. Még saját magamnak is kiszámíthatatlan vagyok.
Hosszabban beszélek, mert ezt most nem tudom egy hümmögéssel, vagy legyintéssel elintézni.
Nem fáj, amit mond, egyáltalán nem tipor a lelkembe, bár fura lenne, ha igen, mert sose volt, inkább az a szörnyű, ahogyan az egészet mondja. Mióta ülhet itthon és pusztítja magát? Ez nem neki való életforma.
-De-mondok ennyit ellenérvként a lehető legnyugodtabb hangomon. Pontosan tudja, hogy azok, akik ezt tennék vele, tudják, hogy hol keressenek és még ha nem is hallottak rólam, nem telne bele egy órába sem, hogy ezt megváltoztassák. Nem fogok leállni vele vitázni, amúgy sem tudok, meg minek, hozzám kell küldenie őket és elsikálom. De nem lesz gond, mindent elintéztem, hogy ne legyen. Nem lenne képes beköpni, de nem lenne képes hátra hagyni a szeretteit sem és az a féle szeretete sokkal erősebb.
-Egy részét tesztelésért kaptam, a másikat pedig vásárlóktól-nem részletezem, remélem nem is fog rákérdezni és pontosan tudja, hogy miről beszélek. Elmentem dílernek, ezért tudom, hogy megfog vetni. Az egy dolog, hogy használom a cuccokat, amik a húgát is pusztítják, de még segítem is a függőket, vagy a leendő függőket, hogy azok legyenek. -A lényeg, hogy tiszta, használhatod, senkinek nem hiányzik, nem lopott-ez a teljes igazság és nem is tudok többet mondani róla.
Feltápászkodok egy gyakorlott mozdulattal, majd körbe fordulok és eskü az utca tisztább, ahova a fejem lehajtom.
-Kellek? -utalok arra, hogy szüksége van-e rám, bármiben, mert utálhat akármennyire akar, de attól még a legjobb haverom ez a részeg fasz, akinek tökreteszem az életét.




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Aston&Ezra
Aston&Ezra EmptySzomb. Dec. 28 2019, 11:06


Olyan jó lenne

ha a dolgok csak úgy megoldanák önmagukat és nem
nekünk kellene tenni értük

Úgy néz ki a lakás, mintha anyáméknál lennék, vagy még annál is rosszabban, jó esetben semmi sem tört el azon kívül ami a táskámban volt, de már én semmiben sem bízok. Nincs erőm ezt tenni, minthogy Ezrának sem fogok semmiért sem könyörögni, mikor egyetlen egy alkalmon kívül sosem tettem és akkor is csak azért, mert veszélyes állapotban volt. Tudom, hogy úgyis megoldja a dolgokat, ő is veszettül így hiszi, pedig kurvára nem ez a helyzet. Ő is elbassza néha, de akkor annyira, hogy évtizedekre betakarja magát a szarral. Tudnom kell, honnan van a pénz. Ha pedig el fogom fogadni, akkor pedig pláne tisztában kell lennem, hogy mibe nyúlok bele, noha minden porcikám ellenzi, hogy átvegyem tőle.
Nem bűnözőnek ismerem, holott bárhogy nézzük, Ezra az. Drogot árul, embert ölt. Nem ilyennek ismertem és az a poén, hogy még mindig azt érzem, hogy ő egy jó lélek, de talán csak nem merem bevallani magamnak, hogy ő már nem olyan jámbor, mint gimis korunkban. Akkor annyira laza volt még az élet és mégis akkor alapoztuk meg azt a baromságot, amiben most nyakig benne vagyunk.
Nem kezdek vitatkozni, meg farkat méregetni, nem akarom tudni, de valójában feltételezem, hogy tényleg nem lenne nehéz előkeríteni Ezrát akár a Föld bármelyik pontján is. Ő mindig csak ott terem, ahol éppen kell, vagy pont nem kell.
Szóval drog. Nem lep meg, sőt, nem számítottam másra, ugyanakkor nem tudom, hogy örüljek-e. Jelen állapotban úgy be vagyok vadulva, hogy törni-zúzni tudnék, a pulzusomat kellene valahogy lentebb vinnem, de legalább annyira nagy nem vagyok a padlón, hogy ne tudjak magamról. Rátenyerelek az asztalra és kezeimmel tartom súlyom nagy részét. Nem akarom én ezt, de már eldöntöttem, hogy úgyis elfogadom tőle. Miért? Mert hiszek benne, hiszek abban, hogy a pénzt kellően tisztára mosta. Miért is? Nem tudom. Mert ő Ezra és valahogy úgy sodort az élet, hogy a bizalmam megmaradjon iránta. Végül mély sóhajtást követően elegyenesedek és felé fordulok.
- Na jó! - utalok rá, hogy elfogadom, meg arra is, hogy kurvára elegem van már az életből. A pénzhez megyek, hogy vessek rá egy pillantást, igazinak tűnik és saccra annyinak, amennyinek kellene. A húgom is tudja kavarni a szart, mindannyiunk tudja. - Tegyünk pontot erre. Lehetőleg mindenre... - igazából kérdezem tőle, csak nem sikerül annyira felvinnem a hangsúlyt, mint akarnám, mert elhal a hangom és a végére már csak levegő áramlik ki füstös ajkaimon át, semmi több.
Feláll, gondolom menni akarna, megértem. A kérdésében azonban többet hallok ki, mint puszta "na akarsz még valamit?" kifejezés. Magam elé meredek, mint aki megkövül helyben. Fáj, hogy semmi sem a régi, mint ahogy mi sem.
- Kellesz... - nézek inkább ki az ablak fele. - Persze, hogy kellesz, te hülye fasz! - suttogom, mintha lelkemet lehelném ki. Szerintem érti, hogy mit akarok, csak sosem tudtam szépen megfogalmazni, nem megy ez nekem, főleg nem most. Helyre akarom tenni az elcsesződő kapcsolatunkat. Vele is.





looking back
The biggest mistake I made was feeling ashamed of my past. Now I stop thinking about the bad things and focusing on the good ones.

「R」
mind álarcot viselünk
Aston Miles
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Aston&Ezra Tumblr_psd2kt5SdL1uamn92o1_540
You know you’ve reached middle age
when you’re cautioned to slow down by
your DOCTOR, instead of by the police.
Aston&Ezra 6f2a0de5c6795da80659cb95dfbd64d582bc7247
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
If I had to live my life again,
I'd make the same mistakes
maybe only sooner.
★ családi állapot ★ :
Aston&Ezra A15403884179a052ca0acc975d75897d24493de8
Suddenly the time comes and
all your friends ask you:
"Are you really sure about that?"
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Aston&Ezra 0f0e068eda2fb826f96b6b31e3dd4bd0a6542112
★ foglalkozás ★ :
Paramedic
★ play by ★ :
Dylan Sprouse
★ szükségem van rád ★ :
w i l d mom || s i s miles || c r a z y dr.
★ hozzászólások száma ★ :
228
★ :
Aston&Ezra 506b423dddd7855087b6b5d08003b17a6e97b26a
TémanyitásRe: Aston&Ezra
Aston&Ezra Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Aston&Ezra
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ezra & Frannie
» Ezra O'Neal
» Hush & Ezra
» Natalie & Ezra
» Tiger & Ezra

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: