New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 143 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 0 rejtett és 131 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Jennifer Adler
tollából
Ma 14:37-kor
Robert Benson
tollából
Ma 13:45-kor
Ethan Sharp
tollából
Ma 13:30-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 13:29-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 13:16-kor
Melody Sharp
tollából
Ma 12:19-kor
Maxwell O'Connor
tollából
Ma 11:57-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 11:23-kor
Harry Porterfield
tollából
Ma 10:47-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Cornelia Wells
TémanyitásCornelia Wells
Cornelia Wells EmptyKedd Ápr. 04 2017, 18:31

Cornelia Wells

Sometimes you make choices in life...


Karakter típusa: saját
Teljes név: Cornelia Wells
Becenevek: Lia
Születési hely, idő: New York, 1999.09.05.
Kor: 17
Lakhely: Brooklyn
Szexuális beállítottság: heteroszexuális
Családi állapot: egyedülálló
Csoport: diákok
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem: jelenleg egy átlagos gimnáziumba járok, az egyetem még csak ezután következik
Ha dolgozik//Munkabeosztás: diákmunkásként egy pizzériában dolgozom
Ha dolgozik// Munkahely: Fornino pizzéria
Hobbi: olvasás, írás, rajzolás
Pozitív tulajdonságok:
gondoskodó ◆ figyelmes ◆ optimista ◆ jó hallgatóság ◆ szerény ◆ segítőkész ◆ könnyen barátkozik ◆ mindig mosolyog ◆ őszinte ◆ hűséges ◆ a barátai mindig, mindenben számíthatnak rá ◆ tud titkot tartani

Negatív tulajdonságok:
túlzottan kíváncsi ◆ ami a szívén, az a száján ◆ naiv ◆ türelmetlen ◆ maximalista ◆ hangulatember ◆ sokat beszél ◆ hamar megbízik az emberekben ◆ szeszélyes ◆ könnyen elpityeredik

Szeret:
óceán ◆ napfény ◆ kávé ◆ tiramisu ◆ pizza ◆ kutyák ◆ virágok ◆ citromos tea ◆ könyvek ◆ versek ◆ festmények ◆ kézzel írt levelek ◆ eső illata ◆ Central Park ◆ sárga taxi ◆ spagetti ◆ Brooklyn híd ◆ farmer ◆ nyuszik ◆ piros bicikli

Nem szeret:
repülés ◆ hüllők ◆ szél ◆ mínusz fokok ◆ brokkoli ◆ leves ◆ cigaretta ◆ magas sarkú cipők ◆ hazug emberek ◆ előítélet ◆ pletykák ◆ buszok ◆ ebook ◆ temetés ◆ kórház ◆ vezetni ◆ túlságosan gátlásos ◆ kevés az önbizalma ◆ sok ember előtt beszélni ◆ iskolai csoportos feladatokban részt venni

Érdekességek:
ha nem tud aludni éjszaka, akkor fagyit eszik ◆ állandóan piszkálja a haját ◆ nehezen tudja kimutatni mások előtt az érzéseit ◆ világ életében áhítozott egy kiskutyáért ◆ nagykorúsíttatni szeretné magát ◆ van egy élő rokona, akivel még sohasem találkozott, de fél felvenni vele a kapcsolatot ◆ amikor úgy érzi, elege van mindenből, akkor tesz egy hosszú sétát a városban ◆ amióta egyszer megpróbálták kirabolni, azóta magánál hord legalább egy paprika-sprayt ◆ sohasem volt még szerelmes ◆ a legnagyobb félelme, hogy egyedül fog meghalni ◆ büszke arra, hogy csak azért nem feküdt le senkivel, hogy elmondhassa magáról, már nem szűz

Top 5 tétel a bakancslistáján:
1. Kiadatni egy könyvét.
2. Kilépni a komfortzónájából (bármilyen téren és formában).
3. Kipróbálni valami veszélyes extrém sportot.
4. Körbeutazni Európát.
5. Szerelmesnek lenni.


and sometimes choices make you.

Mindenki segíteni akar. Van, aki felajánlotta, hogy míg ezen a nehéz időszakon megyek keresztül, addig megírja a házi feladataimat. Volt olyan, akinek az anyukája annyi főtt ételt küldött, hogy egy egész afrikai országot el tudnék látni vele. Sokan nem tudják, mit mondhatnának, ezért inkább hozzám sem szólnak. Ha mosolygok, azt gondolják, nem fáj. Ha sírok, akkor sajnálnak és azt hiszik, nem jött el az ideje annak, hogy visszajöjjek az iskolába. Egy nap többször is behívatnak az iskolai tanácsadóhoz, de nem tudok mit mondani neki. Kezdem úgy érezni, hogy mindenki árgus szemekkel figyeli minden léptemet és arra várnak, melyik pillanatban fogok látványos idegösszeomlást kapni. Ezúton szeretném megnyugtatni az aggódó nagyközönséget, hogy jól vagyok. Hallottátok? JÓL VAGYOK. Már a helyzethez képest.
Nincs két hete annak, hogy a szüleim autóbalesetben meghaltak. Nyilvánvalóan nem örülök annak, hogy így alakult, sőt, bőven szomorkodtam miatta, s szent meggyőződésem, hogy annyit sírtam, míg végül ki nem ürítettem teljesen a könnycsatornáimat. Sajnálom, hogy egyesek kellemetlenül érzik magukat, netán kínosan, amiért újra ezeken a folyosókon sétálok, de nem bírok tovább otthon lenni. Nem tudok a nappaliban ülni vagy besétálni a hálószobájukba, hiszen minden rájuk emlékeztet. És éppen ezek miatt kénytelen vagyok itt tölteni az időm nagy részét. A tanulásba és a diákmunkába vetem minden energiámat, hogy addig se foglalkozzak azzal, mennyire félresiklott az életem, mert higgyétek el, jól tudom, hogy ez történt. De még mindig segíteni akartok rajtam, igaz? Tudjátok mit? Viselkedjetek velem pontosan ugyanúgy, mint azelőtt. Nem kellenek sajnálkozó tekintetek, sem ölelések. Vicces beszólogatások, bolhányi pletykákra van szükségem. Ne fagyjon belétek a szó, ha megállok mellettetek. Mindössze árva lettem, nem pedig egy veszett róka, aki ha úgy tartja kedve megharap... Igen, szar érzés, hogy senki sem vár haza. Szar, hogy az utolsó szavaim a szüleim felé nem az volt, hogy mennyire szeretem őket. Szar, hogy nem mondtam nekik gyakrabban, mennyire fontosak a számomra. De bármennyire is furcsa, itt vagyok. A suliban, a könyvtárban, a pizzériában. És még mindig én, én vagyok, úgyhogy ne féljetek normálisan közeledni felém, ahogy eddig is.

◆◇◆◇◆◇

Idegesen állok meg az ajtó előtt, miközben az ablakon be-belesek néha, hogy láthassam mi készülődik odabent. Észrevehetetlenül megrázom a fejem, s sóhajtok egy hatalmasat. Nincs kedvem itt lenni. Nem akarok itt lenni. De sajnos muszáj.
Lehunyom szemeimet, majd a következő pillanatban, bátorsággal felvértezve belépek az aprócska terembe, hogy aztán lehuppanjak az egyik roppant mód kényelmetlen műanyag székre. Az egész gyűlésnek olyan feelingje van, mintha csak egy Anonim Alkoholisták meetingen lennék. "Helló, Cornelia vagyok, alkoholista. Szia, Cornelia." Fúj, már a fejemben is hallom az egészet, s lelki szemeim előtt lejátszódni látszik maga a jelenet is. Istenem, bárcsak ki tudnék bújni valahogy ez alól. Ám bármennyire is szeretnék felszívódni, jól tudom, hogy ezen múlik vagy éppen bukik a nagykorúsíttatásom ügye, így hát kénytelen vagyok sodródni az árral.
Lassan, ahogy közeledünk a négy órához, megtelik a terem, mindenki elfoglal egy-egy széket, majd régi ismerősökként köszöntik egymást. Tényleg én vagyok az egyetlen új ember itt? Az nem lehet.
Az ajtó csukódik, a pszichológus leül az egyetlen szabad helyre. Körbepillantok az összegyűlt fiatal seregen, s gyorsan megszámolom magunkat. Pont tizenhárman vagyunk, nem túlságosan vészjósló ez a szám? Nem kellene még egy gyereket bevennünk, csak, hogy párosan legyünk? Ilyen felettébb érdekfeszítő gondolatok cikáznak a fejemben, majd a pszichológus hangja visszaránt a valóságba. Tekintetem rögtön ráemelem és kikerekedett szemekkel, érdeklődve figyelem, mit akar. Ja, hogy mutatkozzak be és mondjak pár szót magamról? Rendben, akkor csapjunk bele.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Cornelia Wells
Cornelia Wells EmptyKedd Ápr. 11 2017, 23:43

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedves Cornelia! Very Happy
Őszinte leszek, már a nevedet is imádom, ez egy annyira gyönyörű név, de tényleg, már akkor örültem kicsit, mikor megláttam, kiskorom óta szeretem ezt a nevet, szóval juj :pls: A pofidat meg ne is említsük, mennyire vártam már, hogy megtöltse valaki élettel nálunk, hiszen most sokan megismerik és szerintem igazán inspiráló a kisasszony  Cornelia Wells 560292900
De rá is térek a lapodra, mert ezért vagyunk itt. A jellemleírásod egyszerű és könnyen áttekinthető, átlátható. Szerintem ezek azért jók, mert így gyorsan képet kaphatunk a karakterről, hogy most akkor akarunk e játszani vele vagy sem, meg hasonlók :vigyori: Btw imádom, hogy leírtad a bakancslistád első öt pontját, te vagy az első, akinél ezt látom és annyira tetszett, hogy beletetted, mert így megtudhattuk mikre vágysz úgy igazán. :pls:
A lapod első részénél már sejtettem, hogy valami baj lesz és sajnos igazam volt. Sajnálom, ami a szüleiddel történt és igazán nagyra becsülöm enned, hogy ilyen jól viseled az egészet, az én lánykám, Eileen sajnos nem mondhatja el ezt magáról, pedig egy cipőben eveztek... Akarom mondani jártok.. Vagy inkább egy hajóban eveztek?  Shocked  :scratch: A lényeg az, hogy nagyon felnőttes viselkedésre utal az, hogy ennyire önállóan és éretten kezeled a szüleid halálát. :pls:
A második résznél jót nevettem az anonim alkoholistás megjegyzésen, bár eskü, egy fél pillanatig megijedtem, hogy oda jutottál, de aztán rájöttem, hogy tuti nem, mert a jellemedben sem ilyen lánynak ismertünk meg. Nagyon szorítok neked, hogy megkapd az engedélyt a nagykorúsításra, hiszen rendkívül nagy szükséged lenne rá. Látogasd meg a foglalókat ha még nem tetted volna, aztán pedig irány a játéktér! Cornelia Wells 3874598021


mind álarcot viselünk
Admin 2.0
Admin
ranggal rendelkezem
★ :
Cornelia Wells 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ play by ★ :
Admin
★ hozzászólások száma ★ :
240
 
Cornelia Wells
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Madison Wells
» Genevieve Wells
» Richard Wells
» Ethan N. Wells
» Danielle Wells

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: