New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 128 felhasználó van itt :: 10 regisztrált, 0 rejtett és 118 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Harry Porterfield
tollából
Ma 15:08-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 15:01-kor
Jennifer Adler
tollából
Ma 14:37-kor
Robert Benson
tollából
Ma 13:45-kor
Ethan Sharp
tollából
Ma 13:30-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 13:29-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 13:16-kor
Melody Sharp
tollából
Ma 12:19-kor
Maxwell O'Connor
tollából
Ma 11:57-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Ethan N. Wells
TémanyitásEthan N. Wells
Ethan N. Wells EmptyCsüt. Márc. 19 2020, 20:35
Ethan N. Wells

Karakter típusa:
keresett
Teljes név:
Ethan Noah Wells
Becenevek:
Ethan, E.T.
Születési hely, idő:
New York, 2001.05.28
Kor:
18
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
heteró
Családi állapot:
szingli
Csoport:
diák
Egyetem:
Juilliard; zeneszerzés, zongora; első éves
Munkahely:
néha fellép kisebb bárokban
Hobbi:
zene, kondi, bulik
Play by:
Luke Eisner

Jellem


                                                        türelmetlen
                                        optimista
                                           humoros
                                      lusta
                                     bolondos

                                 kalandwágyó
                                  hűséges
                                        céltalan
                                    figyelmes
                                       késős



Múlt

Ohh, szóval most kéne mesélnem magamról? Hát jó, legyen, végülis elég jó téma vagyok. Szóval 18 évvel ezelőtt érkeztem meg a Wells családba harmadik porontyként, Ethan Noah Wells néven.
Meglepő ugye? Persze, hiszen a Noaht nem használom, csak rövidítve, elég nekem egy név is.
Igen, igen, legkisebb gyereknek lenni szívás. A nagytesók elérték (még akkor is ha ilyen két áldott jó nővérkéről van szó, mint az enyémek) hogy minden tiltólistára kerüljön és olyan szabályok lépjenek életbe, amikhez nekem valahogy nem fűlik a fogam. Persze, ehhez lehet anya halála is nagyban hozzájárult, hiszen apa egyedül maradt három gyerekkel, muszáj volt valahogy kordában tartania minket. Az egyetlen dolog amiért igazán hálás vagyok apámnak az a zenéhez való ragaszkodás. Mármint ne értsetek félre, bírom én a fatert, csak olyan néha olyan vaskalapos tud lenni. Miután a nővéreim elköltöztek otthonról gyakran összekaptunk a legapróbb dolgokon is. Ilyen ez, ha két erősakaratú, határozott férfi él összezárva. Szóval egy ilyen nagyobb vita után fogtam magam, összeszedtem a cuccom és odaköltöztem a nővéremhez. Igen, 17 évesen csak úgy elköltöztem, van ezzel talán valami probléma? Vivnek amúgyis társaságra volt szüksége, nem maradhatott egyedül a tragédiája után. Szóval most itt csövezem nála, hétvégente meglátogatom a fatert is azért, meg hétközben is szoktunk amolyan apa-fia programokra járni néha.
Szóval igen, igazából semmi érdekfeszítő nem történt egész eddig, mint észrevehetted. Hogy mi az ami mégis különleges bennem? Hosszú szőke loboncomon és szívdöglesztő mosolyomon kívül talán a zene iránti elköteleződésem. Négy évesen kezdtem zongorázni és teljességgel beleszerettem. Tudjátok milyen jól lehet a zongorával csajozni? Hát én sem, még soha senkit nem sikerült így felszednem. Az egyetlen barátnőm, Melissa gyűlölte a zongora hangját, így várható volt, hogy nem tart túl sokáig a kapcsolatunk, négy hónap után adtam fel végre. Ez tizenhat éves koromba történt nagyjából, azóta szingli vagyok és élvezem.
Na szóval, mielőtt elkanyarodtam a témától arról beszéltem, hogy a zene mennyire meghatározó számomra. Nem véletlenül kíséreltem meg a felvételit a Juilliardra, ez az egyetlen dolog ami mellett képes vagyok elköteleződni. Persze lehet, hogy a nővérem jól csengő neve is hozzá segített, hogy elsőre felvegyenek, de kétségkívül nagyon jól megy nekem. Gitározni csak úgy, magamtól tanultam meg, mert az milyen snassz már, ha az ember csak egy hangszeren játszik.
Valakinek esetleg kérdése? Nem, nincs? Hát akkor ennyi lettem volna mára, zárul E.T.  mókatára, a későbbi viszontlátásra!

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Ethan N. Wells
Ethan N. Wells EmptySzomb. Márc. 21 2020, 13:21
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Ethan!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Rólad, meg a testvéredről valamiért mindig az az első gondolatom, hogy milyen jól nézhettek ki a tengerparton, na meg főleg ha esetleg szörfözésre is adjátok a fejeteket. Mindketten beilletek nálam abba a képbe, amit a jóképű és helyes ausztrál szörfösökről általában alkotunk. Laughing Habár ez a része csak személyes észrevétel, szóval jobb is lesz, ha inkább rátérünk a történetedre...  Ethan N. Wells 3673325056
Legkisebb gyerekként, ráadásul két nővérrel felnőni gondolom nem túl könnyű sport. Csoda, hogy nem szerveztek be állandóan a saját játékukba a teapartikkal és hercegnőnek öltözéssel. Smile Még szerencse, hogy elég jó volt a kapcsolatotok ahhoz, hogy amikor odahaza, miután egyedül maradtál apáddal, legyen hová "menekülni". Egyenesen az egyik nővéredhez, így szinte újra élheted a gyerekkorodat, mellette. Very Happy
Nagyon megnevettettél azzal, amikor feltetted a fontos, költői kérdést; mégpedig hogy mit gondolunk lehet-e a zongorával csajozni. Ethan N. Wells 4135191119 Nem számítottam ugyanis a válaszra, na meg személy szerint úgy gondolom, hogy az a barátnőd, amelyiket nem nyűgözte le a zenéléshez való tehetséged, rosszul gondolkodott. Mindenesetre remélem, hogy mostantól nagyobb szerencséd lesz a lányokkal, na meg az élettel és hamarosan nem csak kisebb bárokban lépsz majd fel, hanem tiéd lesz a nagyszínpad. Ethan N. Wells 2624752903
Színt és rangot hamarosan kapsz valamelyik admintól, én pedig addig is szeretnék még egyszer gratulálni az elfogadásodhoz!

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!



You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Ethan N. Wells Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
Ethan N. Wells Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
Ethan N. Wells 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
Ethan N. Wells 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
947
★ :
Ethan N. Wells 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
 
Ethan N. Wells
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Madison Wells
» Cornelia Wells
» Richard Wells
» Genevieve Wells
» Danielle Wells

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: