New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 46 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 46 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Cora Fraser
tollából
Tegnap 23:03-kor
Shelley Lane
tollából
Tegnap 23:00-kor
Dr. Anthony Crine
tollából
Tegnap 22:39-kor
Sophie L. Collins
tollából
Tegnap 22:30-kor
Jayda Winters
tollából
Tegnap 21:59-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:50-kor
Dr. Bianca Bishop
tollából
Tegnap 21:05-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 20:55-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 20:07-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

a little party never killed nobody
TémanyitásRe: a little party never killed nobody
a little party never killed nobody  EmptyTegnap 12:19-kor

Ricky & Melody
A little party never killed nobody
Szerencsétlen a helyzet, már ami Rickyt és az exét illeti, szerintem emellett nekem meg sem illene szólalnom. Csoda, ha még szóba áll azzal az Odeyával, bár az az igazság, hogy elég nehéz parancsolni magadnak egy ilyen helyzetben, amikor a földbe tud gyökerezni a lábad. Na de akkor is.
- Hát így járt! Utólagos reklamációt nem fogadunk el – vonok vállat égnek emelt tekintettel, mikor azt mondja, rájött a hölgy, hogy nem olyan szép az élet a másik faszival. Öcsém. Eszem megáll, de komolyan.
Az állam szinte leesik, mikor azt kezdi el taglalni, hogy egy idő után hajtotta csak el.
- Na jól van, Ricky – dünnyögöm és szólásra is nyitnám a szám, hogy egy kicsit lecsesszem emiatt, de aztán ahogy beszélni kezd, visszafogom magam. – Mi? Még egy esélyt? Hát ez... – ízlelgetem a szót, amit épp készülök kibökni. - ... fantasztikus. Biztos megérdemli. Én biztos nem esnék ugyanabba a hibába – húzom el a szám és őszintén megkönnyebbülök, mikor azt mondja, hogy elküldte. Nem tudom, én tényleg nem akarok senki felett pálcát törni, de ez egy kicsit sok nekem, hogy pont Ricky haverjával lépett le, ez olyan szinten szemen köpés, hogy nocsak.
Jobbnak is látom egy kicsit elterelni az exéről a témát, mert látom a tekintetében, hogy a nő puszta említése is teljesen idegbe hozza, amit persze egy cseppet sem csodálok. Ahogy viszont felém fordul, nem bírom ki, hogy ne röhögjem én is el magam.
- Tra-gi-ko-mi-kus – szótagolom szépen lassan, majd megingatva a fejem nevetek fel újra, mikor azt mondja, hogy lehet, hogy ez lesz a happy end-em. Hát a múltkori közös pultozásunk után kétlem, hogy itt lesz bármiféle happy end, az lesz a jó, ha nem nyírjuk ki egymást vagy éppen nem esünk egymásnak másféle módon. Sosem lehet tudni azt hiszem.
- A kapcsolatunk nem volt zűrös, csak már a vége felé kergetett az őrületbe a stílusával. Aztán mikor azzal gyanúsított ahogy hazaestem a táncpróbáról, hogy biztos azért tartott ilyen sokáig, mert nem táncolunk Briannel, hanem dugunk, egyszerűen ott hagytam. Aztán nem kerestem többet... És ő se engem... Itt a vége, fuss el véle – sóhajtok, mert így kimondva, eléggé „wtf” helyzetnek hangzik, hogy egyikünk se volt képes túllépni a sérelmein és felkeresni a másikat, de tényleg ez csak a pont volt azon a bizonyos i-n.
Mosolyogva vállat vonok a megjegyzésére, azonban a reakciója arra, hogy oldalba vágom egy kicsit, meglep. Összeráncolt szemöldökkel nézek rá.
- Azért nem volt ez olyan erős, hogy sírva fakadj itt nekem – pillantok rá kérdőn, mert valami azt súgja, hogy nincs rendben valami nála, de direktben nem akarom faggatni. A rosszfiús bájra csak mosolyogva horkanok fel. – Szerencsétlen áldozat! – kiáltok fel, majd egy afféle „ezt te sem gondoltad komolyan” tekintetet küldök felé. Lassan bólintok, mikor azt mondja, hogy szerinte ki fogja nőni hamarosan ezt a korszakot. – Hát figyelj, az biztos, hogy senkinek nem árt, ha van valaki mellette fixen, akire lehet számítani. – Persze tudom, hogy azok után, hogy Odeya lelépett tőle olyan csúnyán, nehéz lesz bárkinek is bizalmat szavaznia. Nekem sem menne, de azért nyugodtabb lennék, ha lenne valaki, aki odafigyel rá. Nem találkozunk sűrűn, de attól függetlenül bírom annyira a fejét, hogy aggódjak érte ilyen téren egy kicsit.
- Köszi. Bármi jól jön. Csak csörögj, ha úgy van. – Nem fog ártani, ha nyitva tartja a szemét ő is, hátha akad valami meló Ethannek is. Az sem lesz egyszerű menet, egész biztos...
- Nagyon reméltem, Simmons! – mondom határozottan, mert kifejezetten haragudnék rá, ha úgy adódna, hogy valami miatt esetleg ő is elgondolkodna azon, hogy feladja. De bízom benne, hogy Ricky azért kitartóbb és keményebb ember annál.
Kellenének a plusz órák, de sajnos azt nem osztogatják csak úgy az embereknek, ami szomorú, dehát ez van, nem lehet ezzel mit tenni.
Ahogy aztán magyarázni kezd a házinyúlról meg hasonló dolgokról, a szemöldököm egyre feljebb szökik, míg a végén nem nevetek halkan.
- Köszönöm, hogy megosztottad velem ezt az értékes információt – köszörülöm meg a torkom. – Jobban is teszed, ha a gatyádban tartod a szerszámodat, mert nincs szükség több bonyodalomra az életemben, van elég – helyeslek lassú bólogatással. Nem mintha annyira könnyen megingatható lennék egy párkapcsolatban, mert határozottan nem vagyok, azt hiszem, de azért mindenkinél eljön egy pont, amikor betelik a pohár és nagyon remélem, hogy nekem nem fog ez hamarosan bekövetkezni. Igyekszem magam lenyugtatni és elterelni minden gondolatomat a napok folyamán a szexről. Kétségem sem fér ahhoz, hogy Ricky egyébként meg tudná adni, amire már nagyon szükségem van, de nem-nem. Nem most török majd meg. Nekem ugyan nincs pöcsöm, ami felálljon, de az biztos, hogy a kisugárzása tud rám hatással lenni még akkor is, ha én is tökéletesen hárítom és palástolom azt.
Valamit mindenképp kénytelen leszek tenni Briannel, ez fix és tudom, hogy ha úgy van, Ricky segítene ebben, bár én sem akarom őt sem traktálni ezekkel. Mint mondta is, van elég baja neki is.
- Az lesz, majd én is egy kicsit erőszakosabb leszek. – Bár fogalmam sincs, hogy ennél jobban már hova. Gondolkodtam rajta, hogy elköltözöm pár napra tőle és hátha észhez tér, de az a gond, hogy szerintem akkor is csak azt hajtaná, hogy jobb nekem nélküle. Nem tudom, hogy a saját lelkiismeretem érdekében vagy mi okból maradtam eddig még ott, de valószínűleg ez az, ami jelen helyzetben már tényleg a legtöbbet nyom a latba.
És tessék, úgy látszik, ma este minden kínomat az alkoholba fojtottam, legalábbis ha az érzékeim nem csalnak, én most tényleg totál részeg vagyok. Próbálok Ricky arcára fókuszálni, mikor hülyeségeket kezd el beszélni, de az ő vigyorára az én mosolyom is kiszélesedik.
- Ühm... a kakaót választom – dünnyögöm. – De sok habbal – emelem fel a mutatóujjam, bár hiába is szeretem, jelen helyzetben arra a rengeteg tequilára ami lefolyt a torkomon, még a gondolatától is összeugrik a gyomrom.
Na de a tequila! Hát az nem olcsó mulatság, és én nem akarok tartozni senkinek, így mikor eszembe jut, kifizetem és visszatérek.
- Baszki, tényleg! Pedig most végre lett volna haszna is, hogy a barátom vagy – kapok a fejemhez, mielőtt mosolyba futnak az ajkaim. Jó, hát ez tényleg hülye húzás volt, de most már mindegy, kifizettem, így jártam. Egyszer belefér ez is. Nem abban az állapotban vagyok, amelyikben normálisan és tisztán tudok gondolkodni.
Felhorkanok a reakciójára a tánccal kapcsolatban, de nem akarom kínozni, meg nagy szerencséjére én sem vagyok annyira jól ahhoz, hogy maradjak tombolni, így kifelé indulok vele együtt.
- Egyszer úgyis táncra bírlak – fújom ki magam, ahogy kilépünk a friss levegőre, amit aztán mélyen szívok magamba, remélve, hogy ez majd egy kicsit észhez térít.
- Hogy? Teljesen jól vagyok, simán hazatalálok – torpanok meg és hunyorogva fordulok meg a saját tengelyem körül, hogy bemérjem, hol is vagyok pontosan. Elég jól ismerem New Yorkot és annak zegzugait, itt élek már mióta az eszement tudom, de én is érzem, hogy kicsit több az alkohol bennem annál, hogy száz százalékig biztos legyen az előző kijelentésemben.
- És amúgy is... mi a szart mondok majd Briannek, hova lettem? – emelkedik meg a szemöldököm, majd el is indulok abba az irányba, amerre Ricky mutatott az előbb, de még egyelőre úgy vagyok vele, hogy én bizony hazamegyek. Kurvára nincs kedvem magyarázkodni Briannek, hogy merre jártam, már ha... egyáltalán érdekelné ugyebár. Mindegy, nem akarom kipróbálni. Majd neki is magyarázhatnám, hogy nem csalom meg, aztán a végén ebben az állapotomban otthagynám a picsába mérgemben, mint anno Levit is. Lépek párat és nagyjából öt lépés után majdhogynem felbukok egy kibaszott padkában. – Ahj, bassza meg – morgok. - Remélem neki nem vallottad be, hogy rám startolnál, ha lehetne – pillantok rá, miközben nagyot sóhajtok, mert tényleg jobb lesz, ha most nem indulok haza egyedül.
Ahogy Ricky rám akasztja a kabátját, kishíján leszakad a vállam is.
- Jézus, hát ez önmagában tíz kiló, elfáradnék egész nap cipelni – nyögök fel, ahogy égnek emelem a tekintetem. – Kösz, Ricky. De te szarabbul jársz, ha megfázol és majd nem tudsz énekelni – mondom, miközben elindulok kissé szlalom léptekben ugyan, de jó irányba. Tényleg rohadt hideg van, rendesen érzem a lábaimon is, így egy kicsit igyekszem gyorsabban szedni azokat.
- Reggel dolgozni is mennem kell szerintem, de azt sem tudom épp, milyen nap van. Úgyhogy mindenesetre... ne hagyj aludni kilencnél tovább, mert tízre be kell esnem vagy így, vagy úgy. Sőt, nem ártana előtte haza is mennem váltáscuccért. Mi a francért laksz te Manhattenben? Közelebb is lakhatnál hozzám... – reklamálok hangosan, de persze nem vagyok teljesen komoly. Azért remélem, nem kell sokat sétálni, mert tényleg befagy a seggem.
- Amúgy te ki vagy képezve, öregem, ha meg sem kottyant ennyi tequila. Vagy neked vizet töltött az a szerencsétlen? – ráncolom össze a homlokom miközben a hajamba túrva oldalra pillantok rá. Nekem konkrétan a körülöttem mozgolódó autók is tök homályosak és a város hangjai is összemosódnak valamennyire. Jó kis estét rittyentettünk itt, kérem szépen.  
thx.




Sometimes, it's not the song that makes you emotional,
it's the people and things that come to your mind
when you hear it.

Ricky Simmons imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Melody Sharp
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
a little party never killed nobody  Capture-1610705683013

a little party never killed nobody  Be3c9ac4f5455c5d3df9aa88a97b66c1b6771685
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
broken wings
★ családi állapot ★ :
a little party never killed nobody  16ccc50f1dfc192451fc1d37dfc33f0e09d98d8a
I said I'm done with you
But I can't help it when I lay down,
still think of you
Keeps me awake at night and
Why do I let it get so far?
How do we end with broken hearts?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
a little party never killed nobody  Fdcaea9e54861afdfdb243f2977755561e056c8f
★ idézet ★ :
Dance is the hidden
language of  
the soul
★ foglalkozás ★ :
bartender (Hotel Artemis és Emperor)
★ play by ★ :
Ester Exposito
★ hozzászólások száma ★ :
87
★ :
a little party never killed nobody  60daff408a3398e62c537cb4405fa1df57296428
TémanyitásRe: a little party never killed nobody
a little party never killed nobody  EmptyPént. Ápr. 19 2024, 19:43

To: Melody

“For the world is in a bad state, but everything will become still worse unless each of us does his best.”

- Hogy? – Fojtott nevetés szakad fel belőlem, miközben az ajkaim közé csípem a választott szálat, ujjaim pedig a remegésből fakadóan némi bénázással próbálnak tüzet csiholni az öngyújtóból. Eredménytelenül. – Van, akinek elég vastag a bőr a képén ahhoz, hogy ne érdekelje a másik nyomora, vagy... Szimplán szarik bele a múltba. Ja, rájött, hogy nem olyan szép és jó az élet azzal a fasszal, akiért ott hagyott – vonok vállat elmerengve, majd kattan a gyújtó, fellobban a kis láng és a pillanatnyi idegesség máris lanyhulni kezd.
– Nem. Szeretem, ha fáj, marasztaltam. Persze, hogy elhajtottam! Illetve... – húzom el a számat megadóan - egy idő után. Faszom, próbáltam, de a drága jó szívem... – nem olyan az, de tényleg úgy álltam ott, mint fasz a lagziban. Tétován, leforrázva, lesokkolva. - Váltottunk pár szót, igyekeztem jó fej lenni és nem olyan módon bánni vele, mint azt ő tette. Tudod, majd Ricky Simmons példát statuál. Értem a baját amúgy – jelentem ki végül, hiába, hogy nehezemre esik. – De a kurva életbe, miért én kellek a megoldáshoz? Aztán... – csapongok. Tekintetem a bárpult lapján időzik, pislogni is elfelejtek pár pillanat erejéig - Próbálta elhitetni velem, hogy megbánta. „Rájött”, hogy hülyeséget csinált, és reménykedik benne, hogy megváltozik a véleményem vele... velünk kapcsolatban és megértem, hogy mit miért tett. Meg a szokásos adjak még egy esélyt sirám – csak ennek végeztével mosolyodok el gúnyosan, és már-már érzem, hogy a szemembe is visszaköltözik a harag, a düh és a megszégyenítettség fénye. Valamiért mániája az embereknek, hogy hülyét csináljanak belőlem.
– De elküldtem. Ez már sok volt. Túl sok – szegem le a fejem, és ezer szerencse, hogy eltereli a saját blamájával a figyelmemet, mielőtt olyan részletekbe menő apróságokat is elkotyognék, mint az utána levő üresjárat, a túl erős alkohol és némi szer vagy annak kedvezőtlen hatásai. Ha valaki, akkor ő biztos, hogy ráverne néhányat a fejemre, csakhogy tudjam hol a helyem.
- Nem baszol fel! – Vigyorodok el és felé fordulva a pultra könyökölök. – Néha nem tudom eldönteni, hogy komédiával vagy tragédiával ér fel az életünk? – Tragikomédia még simán lehet. – Akarom tudni, hogy mennyire volt zűrös a kapcsolatotok? Mert gondolom, ha így mondod, hogy ott fogsz dolgozni – biccentek felé – akkor történt egy s más. De ki tudja? – Fordulok el, hogy újra pöfékelhessek, majd hangomban maró gúnnyal folytatom. – A végén így lesz meg a filmekbe illő happy ended – vonogatom meg a szemöldökömet.
Megkönnyebbülök amikor a pultot békén hagyja és a saját kezét se gyötri tovább.
- Hát... Asszem’ amióta itt vagyok azt csinálom... Bocs, itt ülök, mert fent nem volt erre időm – utalok a színpadra - Úgyhogy én – persze nem ez volt a cél. Túl rég találkoztunk már ahhoz, hogy csak erről szóljon az este, de pont ez a baj: túl régen és túl sok minden történt azóta, amin keseregni lehet. Mert, ha jó élmény nincs, marad ez.
- Na! Ezt nem tudom nem félreérteni – nyomom el a csikket közben a hamutálban, majd összerezzenek mikor az oldalamban érzem a kezét. Homlokráncolva, meglepett tekintettel simítom rá a tenyeremet. Azon az ominózus éjjelen borda- és oldaltájékon is kaptam – ez van, ha rossz emberek közé keveredsz - azóta is színesebbek a kelleténél. Jó lenne, ha nem baszogatná még ő is. - Finomabban, hé! – Dorgálom szigorúan. – De most mit tegyek, ha így van? Szeretik a rosszfiús bájomat – „legimádnivalóbb” mosolyommal rebegtetem meg a szempilláimat. Sokat hallottam már én is erről a „rosszfiús vonzerőről”. Őszintén? Én csak sajnálni tudom azt, aki az én vonzerőmre veri a nyálát. Elég kevés impulzus érheti őket az életben. - Amúgy meg valami azt súgja, hogy szépen lassan én is kinövöm ezt a „csak dugjunk egy jót és annyi” érát – nem mondom, hogy nem jó szórakozás, kikapcsol, felfrissít és emlékeztet rá, hogy élek. Mégis egyre inkább úgy érzem, hogy szükségem van egy biztos pontra az életembe. Valakire, akihez kötődhetek, hiába tudom, hogy abból is legalább akkora pofára esés lehet, mint amin Odeyával mentem keresztül. Utálom, ha fáj, ha kihasználnak és kikezdenek... Mert való igaz, kemény vagyok, mint a kád széle, – legalábbis úgy tűnik - de én is sebezhető vagyok. Lumienne viszont más. Az elejétől kezdve.
- Persze, körbe kérdezek. Talán betudnám ajánlani egy-két helyre. Nem kérdezik ki vagy, mi vagy, honnan jöttél, csak dolgozz – engem se kért számon senki, az számított, hogy melózzak mert abból éltek. És én is. – Nem ígérek semmit, de teszek egy próbát – egy-két volt meló helyem már úgyis csak a múltam részét képezi és bár lehet, hogy tudtak pótolni ilyen rövid idő alatt, de ki tudja? Ezekben a körökben az emberek egymásnak adogatják a kilincset, senki nem marad meg hosszú távon a lanyha bérezés vagy a túl sok meló miatt. Kinek mi jut?
Szolid mosollyal pillantok a mellkasom felé, ahol az imént megbökött.
- Meglátjuk mit tehetek. Talán túlélek – túl sok minden van már mögöttem és túl sokat nyeltem le az élet mocskából ahhoz, hogy felakarjam adni. De pont Lumie mondta, hogy gyenge, szar húzás lenne így elmenekülni. És igaza van. Keményebb fából faragtak annál, minthogy feladjam. És épp ezért kell arra fókuszálnom, hogy a túl sok szarral ellentétben túl sok lehetőség is áll még előttem, tervek és vágyak, ami miatt nem adhatom fel. De az elme nagy úr, én pedig befolyásolható vagyok. Egy rossz pillanat is elég.
- Az néha nekem is jól jönne – értek egyet a plusz órákkal. Soha semmire nincs időm és sokszor úgy érzem, hogy nem más, mint egy végeláthatatlan vesszőfutás az életem. Jada már azt is sérelmezte korábban, hogy ha másra nem is, arra azért fordítsak időt, hogy egyek. A terv és a szándék mindig megvan, a kivitelezés meg... hagy még némi kívánnivalót.
- Szabálykövető... jó, az éppen nem vagyok, viszont vannak elveim és én házi nyúlra sose lövök. Szerinted, de tényleg őszintén! Ha ez nem lenne nekem szent, nem startoltam volna rád már kismilliószor? Engem nem a nagy barátságok kötnek, hogy kár lenne felrúgni szexszel egy jó kapcsolatot, én utána is tudok úgy tekinteni valakire, mint az előtt. Nem vagyok szentimentális fajta, hogy rögtön szerelembe essek meg házasság és örökké együtt, míg meg nem és egyéb faszság – azért voltak megingásaim. – De mindig tiszteletem Briant annyira, hogy ne kezdjek ki a nőjével, mert feláll rá a pöcsöm. Bocs – megint nyers vagyok, de ami igaz az igaz. Nyilván a kezdeti nehézségek mindig megvannak, ez Mel esetére is igaz, de megtanultam együtt élni vele. Viszont az is igaz, hogy az, hogy fontos számomra, mint barát, még nem jelenti azt, hogy nem dugnám meg.
- Nincs más mód, észhez kell pofozni. Szívesen segítek. Sőt, ragaszkodok hozzá – bólintok. És meg is tenném. Más kérdés, hogy az is elgondolkodtató, hogy Melody miért kínozza magát egy ilyen impotens barom mellett, aki képtelen őt megbecsülni?
A szerencsétlenségekre bólintok. Egyetértek vele, de ez nem jelenti azt, hogy ne változtatnék meg bármit, ha lehetőségem lenne rá. Kezdem úgy érezni, hogy az életem az ilyen „bár változtathatnék rajta” sztorikból áll és mindez úgy, hogy a legtöbb esetben nem az én hibámból alakultak úgy a dolgok, ahogy.
- Akkor elvisszük. Nem lesz beleszólása, „ha nem magadért, mindenki másnak az ép elméje érdekében”. Ellenállni úgyse tud. Az meg nem fair, hogy mindenkit elmar maga mellől, vagy mindenkit megőrjít.
Mikor némi unszolásra, de megemelkedik, szinte automatikusan kapok utána, nehogy a billegés és forgás közben tényleg a földön kössön ki. Az hiányzik még, hogy össze is tapossák a tömegben.
- Borzasztó! – Ingatom a fejem széles vigyorral, míg az arcát fürkészve megbizonyosodok afelől, hogy állva marad. – Ne félj, többet nem is ülök le veled sehova! Elzüllök miattad – szívom a vérét tettetett csalódottsággal. - Legközelebb limonádét kapsz vagy haboskakaót.
Sokáig nem jutunk, hiába indulok el vele célirányosan az ajtó felé, olyan erővel és lendülettel ránt vissza, hogy kishíján a kezében marad a karom vállból. Nem is esik jól a mozdulat, főleg nem a fizetési szándéka, amire nemet se tudok mondani, már iszkol vissza a korábbi helyünkre.
- Te hülye vagy – jelentem ki morogva. – Most kifizetted azt, ami nekem csak a felébe fájt volna. De ha már így buzogsz, akkor rábasztál ... Így jártál – húzom fel az orromat, ami átvált döbbenetbe amikor próbál... Táncra invitálni? Na kösz, de kösz nem. - Mel... – sóhajtom és a mögöttem lökdöső, noszogató tömegre reagálva, egészen közel lépek hozzá. Kezemet a karjára simítom, le a csuklójára. – Menjünk! – Nem vagyok táncoslábú, soha nem voltam és valószínűleg nem is leszek. Legjobb esetben, már ha egyszer eljutok addig, majd az esküvőm láthatnak ide-oda lépkedni „tánc” címszó alatt, addig egészen biztos, hogy nem változtatok ezen a „jó szokásomon”.
Meglepetésemre ő az, aki előbb feladja. Az összetoluló tömeg szinte kiköp bennünket és csak akkor tűnik fel, hogy milyen kurva melegben izzadtunk mindeddig, mikor az éjszakai hideg levegő pofán csap, a mosoly pedig vele együtt fagy le… vagy fagy rá a képemre.
- Választási lehetőséged a következő... Haza jössz velem vagy haza jössz velem? – Azaz nem túl nagy. - Kurva biztos, hogy nem fogok utazgatni Brooklynig és az még biztosabb, hogy így nem indulsz el egyedül sehova, úgyhogy – bökök magunk elé, mutatva az irányt – arra van az arra! Van melegvíz, ha Jada nem használta el. Tudok szolgálni egy ággyal... Gondolom reggelig elég lesz – úri pompára viszont nem számíthat. Pont annyira, ami nekem és a lakótársamnak elég: van tető a fejünk felett, kulturált a kéró, igen a melegvíz limitált, mint ahogy a gáztűzhely is makacsabb a kelleténél, de nem megy rá a gatyám.
- Be fog fagyni a segged – morgok az orrom alatt, s mintha kötelező lenne, mert végtére is egy úriember veszett el bennem… hát, de kurva jól elveszett, kibújok a dzsekimből. – Nehogy az én lelkemen száradjon, ha taknyos lesz az orrod – igazgatom a súlyos darabot a vállálra.



I am the Devil's smile
The one caught everyday. A hopeful hero's speech won't stop the years you bleed. I am a hurricane, An Army strong as one As they sit back and laugh; The one you left has just begun.

Melody Sharp imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Ricky Simmons
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
a little party never killed nobody  Qlu9em9
Nothing left, now I'm feeling numb
And just like you, I couldn't love someone

Tere is no one, I can belong to

a little party never killed nobody  Cq8ZROp
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
i build my life of broken bones
not living for this anymore,

you want a fight I'll bring a war...

they laugh at me because i'm different; i laugh at them because they're all the same.
★ lakhely ★ :
Manhattan - East Village
★ :
Nothing in the cage of my ribcage
Emptiness is safe, keep it that way...
a little party never killed nobody  Kv9lzw7
★ foglalkozás ★ :
énekes II wanderers lead vocal II bartender
★ play by ★ :
Andy Biersack
★ hozzászólások száma ★ :
101
★ :
every sixty seconds you spend upset is a minute of happiness you'll never get back.

a little party never killed nobody  6XMbPrS
TémanyitásRe: a little party never killed nobody
a little party never killed nobody  EmptyKedd Ápr. 16 2024, 15:14

Ricky & Melody
A little party never killed nobody
Gyanús a megszólalásából, hogy mégsem csak az exe szelleme kísérti Rickyt, amire kíváncsi tekintettel fordulok felé. Figyelem, ahogy remegő ujjakkal halássza elő szálanként a cigiket, a homlokomon pedig összefutnak a ráncok, aztán ahogy elmondja, mi az oka a hirtelen támadt idegességének, bizonyosságot is nyer a dolog.
- Na ne csináld, baszki – ingatom meg én is a fejem. – Hogy van képe mindaz után, amit tett egyáltalán a közeledbe menni? Remélem elhajtottad – pillantok rá óvatosan, mert nem annyira akarom megbolygatni ezt a témát nála, hisz bármennyire is próbálná tagadni, akkor is tudom, hogy ezt nem lehet csak úgy letudni egy legyintéssel. – Ha ez egy kicsit is megnyugtat, nem csak neked van ekkora szerencséd, mert az én exem is képbe került újra – nevetem el magam kínomban, mert hát igen, nekem sem a legszerencsésebb a helyzet. – És überelni is tudom: oda mentem dolgozni, ahol ő is dolgozik. Persze nem szándékosan – emelem fel az ujjam, mielőtt azt hinné, teljesen hülye vagyok. Hát az első munkanapom az Emperorban is megért volna egy misét, az a helyzet. Fogalmam sincs, hogy fogjuk majd elkerülni egymást ott Levvel ezentúl.
Elmosolyodom, ahogy a kezemre simítja az övét.
- Nem én leszek, aki szétveri ezt a pultot, ne aggódj – nevetem el magam célozva az erőmre, mert ahhoz azért egy kicsit kevés vagyok, még ha nem vagyok egy gyenge leány, akkor sem. – Oké-oké – emelem magasba a kezem, hogy persze szót fogadok, végül is teljesen igaza van azzal kapcsolatban, hogy nem vezet jóra. – Amúgy is, ki a franc akar keseregni?! – nyúlok a pohár után, de aztán inkább vissza is teszem azzal a lendülettel a helyére, mert nem lesz ez a tempó így jó, ezt még félrészegen is be tudom látni.
Nem félek én attól a „le se fogsz tudni koptatni” szövegtől, amit elhint felém, mert tudom, hogy ennek nem sok valóságalapja van, nem fog ő a nyakamra járni semmiért sem, maximum elkíván a picsába gondolatban, ha úgy adódna a helyzet, de nagyon szeretném, ha nem lenne rá oka.
Az influencer kérdéssel tényleg nem sokra megy nálam, de azért nagyon szívesen ellátom jótanácsokkal, amit persze viccnek szánok.
- Végül is, amíg csak szexről van szó, valójában kit érdekel, hogy kéményseprő-e... – helyeslek. – Mondjuk azokkal vigyáznék a helyedben, nem hiszem, hogy sok nő rohangál, aki kéményseprő lenne – nevetem el magam, viszont amikor azt mondja, hogy sorban állnak előtte, oldalba vágom. – Hé, de jól megy valakinek! Azért ne bízd el magad, Ricky! – ingatom meg a fejem, de nem bírom megállni, hogy ne mosolyodjak el. Igazából tényleg undorító dolog, amit művel, vagyis amit mond, de ki nem szarja le? Amíg nem olyannal cseszik ki, aki fontos nekem, engem nem igazán érdekel. Mondjuk ha egy barátnőmet ültetné fel esetleg, akkor biztos megverném. – Egyszer majd lehet megköszönöd, milyen jó tippet adtam. – Ha mondjuk élete értelmét találja meg egy influencerben... Na jó, ez elég hihetetlen, tényleg nem tudok elképzelni Ricky mellé egy ilyen kacsacsőrű buta libát, bár ki tudja, talán tényleg nem mind az, bár erősen kételkedem. Én és az előítéleteim...
Ismerem már Rickyt pár éve, de egyelőre nem beszéltem neki a nagybátyámról, most viszont, hogy rákérdez, elmondom neki, mi a helyzet, mert nem érint rosszul a kérdés. Volt idő, mikor kevésbé tudtam rá normális választ adni, de most már, hogy szabadult, már minden könnyebben megy.
- Hát... Ez jó kérdés, az biztos, hogy rohadt nehéz lesz neki. Próbálok intézni neki melót én is itt-ott, de persze nem könnyű semmi, aki előítéletes, annak magyarázhatsz fűt-fát. – Éppen ezért feleslegesen nem is próbálkozom, akiről tudom, hogy nem segítene szívesen. – Ha tudsz valami olyan melót, ami jó lehet neki, akkor csörögj már légyszi. Karbantartói vagy tudja franc, igazából bármi, ami azért az ép ész határain belül mozog – vonok vállat. Nem árt több vasat tartani a tűzben és nem kételkedem, hogy Ethan is keresni fog magának állást, de egyelőre én is próbálok segíteni ott, ahol tudok.
- De te se – bököm mellkason. Szép is lenne, ha bármelyikünk ilyen fiatalon akarná feldobni a talpát...
- Mindenképp jövök majd, csak adj egy napba még úgy plusz tizenkét órát. – Ó, de jó is lenne, akkor máris jobban tudnék gazdálkodni az időmmel. Így most egy kicsit necces, de muszáj lesz megpróbálnom egy kicsit több időt fordítani a szórakozásra. Mielőtt totálisan megőrülök.
Mi sem mutatja jobban, minthogy már egészen kivagyok attól is, hogy Brian nem foglalkozik velem úgy, ahogy kellene és igazából ezt nem kéne Ricky orrára kötni, de persze nem vagyok már abban az állapotban, hogy átgondoljam a dolgokat, mielőtt ki is mondom őket.
- A figyelmeztetés nem elég, de ha alapszabályok vannak, az már megállít bármiben is? Mikor lettél te ilyen szabálykövető mintapolgár? – emelkedik meg a szemöldököm, ahogy aztán széles mosoly kúszik az arcomra. Ricky meg a szabályok... Na ja.
- Tököm se bánik úgy vele, mint egy porcelánbabával, hidd el, annyi hisztiroham van a hátam mögött, mint az egész huszonöt évem alatt összesen – fintorgok. Nem egyszer akadtam ki, de nem is kétszer... Megszámlálhatatlan alkalommal, de ez nem hat.
- Minden iszonyat szerencsétlen módon sült el, de ezen már nem lehet változtatni. – Az sem segít, ha hibáztatja magát. Teljesen felesleges és mellesleg tényleg nem is jogos, hiszen abszolút nem az ő hibája ez az egész. Mást is hazavihetett volna, ez nem változtat semmin. Van már bennem annyi alkohol, hogy ha egy kicsit is úgy érezném, hogy ő az oka ennek a balszerencsétlenségnek a szemébe mondjam, sőt... ezt teljesen józanon is megtenném, de nincs semmi ilyesmiről szó.
Hunyorogva hallgatom végig, amit mond és igyekszem koncentrálni, de már tényleg kezd elmosódni minden körülöttem. Azt hiszem, most ütött be az a rengeteg tequila, amit magamba döntöttem. Alattomos egy pia ez, kis ideig úgy érzed, hogy semmi bajod nincs, aztán tessék...
- Ez nem is hülye ötlet – hümmentek, mikor befejezte a mondandóját. – Biztos van ilyen gyülekezet, majd utána járok, bár ja, az közel sem biztos, hogy el lehet oda rángatni – morgom, aztán épp, hogy kimondom, már érinti is a homlokom a pultot, aminek a hidegsége most iszonyat jól esik, és ha Ricky nem noszogatna pillanatokon belül, az is lehet, hogy simán el is tudnék itt helyben aludni.
Mikor felpillantok, rögtön meg is kapaszkodom Ricky kezében, mielőtt felállnék, mert az egész hely forog körülöttem, mint egy hülye ringlispil.
- A picsába, hát én most nagyon berúgtam – nevetgélek, mint egy idióta, aztán követem a támaszom, amint kifelé igyekszik, de félúton visszarántom a felkarjánál fogva. – Basszus Ricky várj, nem fizettem! – kapok a táskám után, mert utálok tartozni bárkinek is, mellesleg még a végén miattam kell túlóráznia. Kiveszek egy száz dollárost és visszasietek a pulthoz nagyjából kétszer annyi lépéssel átszelve a teret, mint normál állapotomban és intek a pultosnak, aztán a kezébe is nyomom a bankót. Fogalmam sincs, mennyit ittunk, de ez azért fedezi egy jó részét, az biztos.
Mikor visszaérek Rickyhez, megszólal a Shivers felturbózott változata, amire már menet közben táncolni kezdek, gondolom mennyire örülhet neki, de el is kapom a kezét, hogy egy kicsit próbáljam bevonni a buliba. Persze nem sokáig, csak míg egy kicsit az agyára megyek ezzel, aztán intek is neki a kijárat felé, hogy mehetünk, de a kezét nem engedem el, mert konkrét kilengéseim vannak...  
thx.




Sometimes, it's not the song that makes you emotional,
it's the people and things that come to your mind
when you hear it.

Ricky Simmons imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Melody Sharp
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
a little party never killed nobody  Capture-1610705683013

a little party never killed nobody  Be3c9ac4f5455c5d3df9aa88a97b66c1b6771685
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
broken wings
★ családi állapot ★ :
a little party never killed nobody  16ccc50f1dfc192451fc1d37dfc33f0e09d98d8a
I said I'm done with you
But I can't help it when I lay down,
still think of you
Keeps me awake at night and
Why do I let it get so far?
How do we end with broken hearts?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
a little party never killed nobody  Fdcaea9e54861afdfdb243f2977755561e056c8f
★ idézet ★ :
Dance is the hidden
language of  
the soul
★ foglalkozás ★ :
bartender (Hotel Artemis és Emperor)
★ play by ★ :
Ester Exposito
★ hozzászólások száma ★ :
87
★ :
a little party never killed nobody  60daff408a3398e62c537cb4405fa1df57296428
TémanyitásRe: a little party never killed nobody
a little party never killed nobody  EmptyPént. Márc. 29 2024, 15:50

To: Melody

“For the world is in a bad state, but everything will become still worse unless each of us does his best.”

- Mhmm meg persze… - szemeimet forgatva pattintom elő sorra a cigarettákat a dobozból, s mint egy szerfüggő – szomorú, hogy nem áll távol az igazságtól – kicsit szétszórtan, reszkető ujjakkal veszem alaposabban szemügyre a megjelölt szálakat. Van, amikor nem érdekel… márpedig többnyire nem érdekel, hogy mit veszek ki a dobozból, „jöjjön, aminek jönnie kell”, maximum választásom függvényében lesz jobb a kedvem, vagy épp letargiába esek. De leginkább a szokásos nikotinmennyiségtől ugyan azon a szinten tendálok tovább, mint x szállal az előtt. Vagy belenyúlok a tutiba, vagy sem, mit ad Isten. Mint egy orosz rulett.  Most viszont, és főleg a legutóbb történtek tudatában, igyekszek bölcsen, de legalábbis megfontoltabban választani. – Kezem-lábam összetenném, ha olyan lenne az mind, hogy csak szellemként kísértenek. Azzal még tudnék mit kezdeni… mondhatni, a teher súlya alatt felnőnék a tényhez, hogy vége lett és ahhoz, hogy hogy lett vége. Talán még tovább is lépnék – emelem egy pillanatra a tekintetemet a plafon irányába, mintha onnan várnék egyfajta segítő jobbot, egy fényt, ami irányt mutat. - De az enyém, mert nyilván ez is az én szerencsém, kipattant a föld alól. És nem ez szórakozott velem – fogom két ujj közé a cigit magunk közé tartva azt, és bár ez épp nem „vicces cigi”, de sejtheti mire gondolok. - És ismét rajta hagyta a kéznyomát az életemen, amihez nem mellesleg már kurvára nem lenne semmi joga – morgolódok, de már fordulok is Mel felé, hogy lássam az arcán, ha esetleg túlzottan belelovalltam magam a témába, és ideje lenne behúzni a kéziféket. Bármit is látok rajta, sóhajtva ingatom meg a fejemet, szívok egyet a cigiből, majd a füstöt nem is annak feleslegessége végett, inkább, mint „fáradt gőzt” kiengedem. Kár lenne még egy kört lefutni ezzel, épp elég volt, hogy szerencsétlen Lumie megszenvedte velem azt az egy-két napot, kezdve onnan, hogy a maga apró termetével hazacipelt. Jövök neki egy masszázzsal. – Mindegy…  - intek, és ujjaimmal átfésülve a hajamat, csak ide-oda ingatom a fejemet; nem ismerek magamra manapság. Annyit siránkozok, morgok, dühöngök, mint egész életemben eddig együttvéve. De talán ez is jól leírja, hogy milyen őrült szopóroller van manapság.
- Na! – Szólok rá határozottan, mire a pultos gyerek is összerezzen, kezemet pedig a lányéra simítom. – Ne verd szét magad! És a pultot se, még új! A srácokkal pakoltuk össze néhány hete – némi késleltetéssel húzom vissza magam elé a karomat, mikor megbizonyosodok afelől, hogy felhagy az ön és közveszélyes műveleteivel. – Javaslom, hanyagoljuk a témát… és addig fogadd meg, amíg ténylegesen megvannak a napi bölcs gondolataim és nem ezek valamelyike lesz a hajtóerő – morzsolgatom meg a cigiszálat, és ugyan úgy utalok a poharunkra, de főleg annak tartalmára is. - Nem egészséges, ha mi együtt dühöngünk vagy kesergünk – mindkettőnknek megvannak a magunk sérelmei, fájdalmai a „feladás” témában, csak valóban, basszon szét bármennyire is az ideg, utáljak bármennyire is bizonyos helyzeteket vagy azt, hogy csak totyorgunk egyhelyben, mint egy csapat kibaszott galamb a pályaudvaron, én nem fogok tágítani. Nem tudom, hogy Mel esetében mik a pontos hátterek, vagy ő mihez tudna kezdeni, hova tud fordulni a tánc nélkül a jelenlegieken kívül, honnan merít vagy honnan nem, de számomra tényleg csak ez az egy van. Ebben hiszek egyedül, ez éltet, ehhez értek, de tudom, hogy ehhez nagyon. Nincs „B” vagy „C” verzióm az életre, csak a zene, csak az ének. A színpad.
- Le se fogsz tudni koptatni – szórom rá a sötét idők jóslatait, mikor már azért fog imádkozni, hogy valaki tüntessen el az életéből, mert a lófasznak is van vége, és ő ezt már nem bírja.
Ránézésre Melody is hasonló nehézségekkel küzd már az ital eltüntetését illetően, mint én, annyi különbséggel, hogy a csinos vonásain ez jobban meglátszik. Vagy ki tudja, nincs előttem tükör. Talán ideje lenne jelezni a kölyöknek, hogy innentől kezdve ne legyen olyan „jó csapos”, hogy minden egyes szívszaggató vagy „lélekemelő” beszélgetést követően letesz elénk vigasztalásképpen egy pohárkával, hátha az segít. Én meg majd szívhatom a fogamat, ha mindezt levonják a béremből.
- Hát ebben egyet értünk – vágom rá határozottan és gyorsan, hangomban ismerős „kezdek részegedni” mélységgel. Nem, mintha alapjáraton nem lenne mélyebb és ércesebb, de a sok pia egyenesen a pincébe ássa meg neki az utat. – Mmm… - dünnyögve, hümmögve pörgetek végig egynéhány… jó pár… kurva sok arcot a fejemben, végül vállat vonok. – Igazság szerint annyira azért nem érdekel, hogy előbbre vegyem a szexnél. Mit izgat engem, hogy ki, mivel foglalkozik? Tőlem aztán lehet bárki bármi, kéményseprő, állatorvos vagy Instagram sztár, tudja tököm, nem randizni viszem őket, hogy az idegesítő udvariassági körökkel meg az üres fecsegéssel foglalkozzunk. Ha az érdekelne vagy egy kapcsolat, akkor az arra megfelelő platformokon keresgetnék meg üzengetnék, húzogatnám ide-oda az emberkéket, de… - vonok vállat fintorogva - … addig is mást „húzogatok”. Könnyebb itt úgy portyázni, hogy az esetek többségében sorban állnak előttem – de undorító féreg vagy te, Simmons! - Aki ugyan arra vágyik, mint én, az szintén nem fog azzal foglalkozni, hogy elmesélje, ki fia borja. De kösz a tippet, egyszer talán még jól jöhet…unalmas óráimban, ha valaki leül mellém majd rákérdezek, hogy „Influencer vagy e?” – Talán, ha megdob a hóember és úgy döntök, hogy ideje lenne ésszel, emberi mértékkel megismerni a másikat, nem az alapján „rangsorolni” az arcokat, hogy ki, milyen volt az ágyban. De jelen állás szerint erre van szükségem. Beszélgetésre meg egyáltalán nincs... vagy hát, nem akárkivel, mert Lumienne ékes példája annak, hogy a szex és a beszélgetés nem zárja ki egymást. Bár a mi esetünkben egyszerre nem működik a dolog…
- Ó, baszd meg… Elég szar helyzet – azt hiszem a legtöbbünknek volt már olyan ballépése az életében, amiről nem beszél szívesen. Nekem ilyen a drogok és egyéb függőséget okozó szerek használata. Akik tudják, azok nem kérdeznek, akik meg nem, azoknak nem mondok róla semmit, noha az életvitelem jóformán magával értetődővé teszi azt, hogy minden vagyok, de szent, na az semmiképp. És bár van egy határ, amit általában igyekszek és nem lépek át - ennyi józan ész hihetetlen, de szorult az én fejembe is - inkább csak egy kis megkönnyebbülésre vágyok, arra, hogy „könnyebb legyen” az élet néhány óra erejéig, néha mégis túl tudok lőni a célon. Alkalmi fogyasztó vagyok, - mint más kocadohányos - aki ismeri a határokat, csak néha szarik rájuk. – Ezután mihez fog kezdeni? Vagy mihez tud? Ennyi év után, ilyen háttérrel nem lesz könnyű újra építeni az életét – utalok itt a börtönviseltségre, arra, hogy rögtön befogják skatulyázni őt a bűnözők vagy gyilkosok „kasztjába”, ferde szemmel néznek majd rá, tök mindegy, hogy amúgy emberileg nem lenne az illetővel probléma. Egyszer hibázott egy nagyot, amire ettől függetlenül nincs mentség, hiszen a tette emberi életet követelt. De én már csak tudom, hogy alkohol vagy más szerek befolyása alatt milyen az ember. Én például menekültem legutóbb a saját képzeletem és képzelgéseim elől…
- Várni foglak – kacsintok rá – de azért ne siesd el! – Nyilván nekem se áll szándékomba kapkodni, de a sorsok, ha tényleg így van, előre meg vannak írva. Ha nem is lennék képes önkezűleg végezni magammal, - erre azért már egyszer-kétszer rácáfoltam - de ott vannak a balesetek; elég csak Brianre gondolni. "Rossz időben rossz helyen."
- Nagyon büszke vagyok rád! Elég sűrű a program mostanság, ha ki akarod adni magadból a feszót, akkor tudod hol kell keresned – nem azt mondom, hogy mostantól kezdve elvárom, hogy minden koncerten itt legyen, ha túl sűrűn tolnánk és nem lenne elég dalunk, hogy változatosak legyünk, valószínűleg én is megunnám saját magunkat. De ettől függetlenül, ha nem is kifejezetten a koncert miatt, egy-egy ehhez hasonló – kevesebb sóhajtozással és drámával természetesen – dumálós iszogatásra mindig vevő vagyok. Vele meg pláne.
- Az sosem elég – hol állít meg engem, főleg, ha még ittam is, egy kis szóbeli ejnye-bejnye? „Vigyázzak, mert…” „Óvatosan, mert…” oké, tudok én vigyázni és lehetek óvatos más módon is. - Menjünk inkább elébe a dolognak és fektessük le időben az alapszabályokat. Az a biztos – így pedig az, hogy igyekszek kordában tartani magamat és még az előtt megrugdosni a seggemet, hogy meggondolatlanul cselekednék.
- Szembesíteni… – jelentem ki nemes egyszerűséggel, már-már ridegen, kékjeimet le se véve az üvegpoharamról. – Nem lehet mindig úgy bánni vele, mint egy porcelánbabával. Egy nagy pofon… esetleg kettő. Ordítozás, sikoltozás, káromkodás… tudod, amit szoktatok csinálni nők, ha túlságosan felfújtok valamit. Csakhogy, most jogos lenne. És mivel nem vagy egy hisztérika, talán még észbe is kapna, hogy „hopp, ez mond valamit!”… jó ég – rázom meg a fejemet. - Ne hallgass rám… - prüszkölök. Undorító részegség. A lelkem sötét, arrogáns, tettlegességig fajulni képes oldalát úgy engedem szabadjára, mint Aladdin Jinn-t a csodalámpából. Csakhogy ez nem hoz szerencsét, ellenben egyfajta megkönnyebbülést igen, mert valljuk be, ez a baleset is egyfajta béklyó, ami azóta kísér az utamon.
- Sok minden történt aznap este, aminek nem lett volna szabad. Talán a csillagok állása volt kedvezőtlen, nem tudom – fasza, még a rejtett asztrológus képességeim is elő pofátlankodnak.
- Van, ami felett neked se lehet hatalmad. Ha ő elzárkózik a kapcsolatai, a barátai, de főleg a barátnője elől, csak azért, mert mozgássérült lett, azon te nem biztos, hogy fogsz tudni segíteni. Mondta már neki bárki az életben, olyan, aki ért is hozzá, hogy ettől még nem lett kevesebb? Mert látszólag mi ehhez úgy, hogy van használható lábunk, talán nem vagyunk elég meggyőzőek. Dobálózhatnék azzal, hogy keresni kell valakit, aki elsődlegesen rendesen kezeli az agyát, de gondolom egy ilyen trauma tudatában kirendeltek mellé valakit. Ha nem, akkor itt lenne az ideje. Vagy, keresni egy olyan csapatot, mint a... fasz tudja, az anoním alkoholisták klubja, csak mozgássérült kiadásban. Van olyan? Biztos van. Talán plusz löket vagy hajtóerő lenne a számára, ha hozzá hasonlókkal találkozik. De amikor én valami hasonlót bedobtam, akkor kiröhögött, és majdnem elküldött a picsába. Talán az volt a vége. Szembesültem vele, hogy nem tehetek semmit érte… - vonok vállat, majd félre billentett fejjel nézem végig ahogy a feje a pult lapjára billen.
- Ha kell segítség, szólj! Nem ígérem, hogy tökéletes lelkitámasz tudok lenni, de igyekszek. Azt pedig – simítom a hátára, onnan a nyakára és a tarkójára a kezemet, amilyen hideg talán még jól is fog esni neki ebben a fülledt, teleszuszogott párás hőségben – nem hagyjuk, hogy feladja – hacsak nem adta már fel réges-régen.
- Adsz egy vizet? Hideget! – Lesek a pultosra, majd felállok a székről, s közelebb lépve a lányhoz, finoman noszogatni kezdem. – Gyere… mára elég lesz! Menjünk haza – tartom felé a kezemet, hogyha szüksége van rá, meg tudja fogni. Közben a pultra letett hideg vizet is felmarkolom. Azt nem garantálom, hogy az ő lakásukig elfogom tudni juttatni, de az enyém itt van egy köpésre. Talán Jada se fogja a fejemet venni, ha plusz egy fővel bővülünk.




I am the Devil's smile
The one caught everyday. A hopeful hero's speech won't stop the years you bleed. I am a hurricane, An Army strong as one As they sit back and laugh; The one you left has just begun.

Melody Sharp imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Ricky Simmons
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
a little party never killed nobody  Qlu9em9
Nothing left, now I'm feeling numb
And just like you, I couldn't love someone

Tere is no one, I can belong to

a little party never killed nobody  Cq8ZROp
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
i build my life of broken bones
not living for this anymore,

you want a fight I'll bring a war...

they laugh at me because i'm different; i laugh at them because they're all the same.
★ lakhely ★ :
Manhattan - East Village
★ :
Nothing in the cage of my ribcage
Emptiness is safe, keep it that way...
a little party never killed nobody  Kv9lzw7
★ foglalkozás ★ :
énekes II wanderers lead vocal II bartender
★ play by ★ :
Andy Biersack
★ hozzászólások száma ★ :
101
★ :
every sixty seconds you spend upset is a minute of happiness you'll never get back.

a little party never killed nobody  6XMbPrS
TémanyitásRe: a little party never killed nobody
a little party never killed nobody  EmptyKedd Márc. 19 2024, 21:05

Ricky & Melody
A little party never killed nobody
- Jó választás – futnak az ajkaim mosolyba, aztán el is nevetem magam, ahogy felveti a lehetőséget a székcserére. Azt viszont észreveszem, hogy már csak a vörösek gondolatától is idegbe jön, jobban mondva gondolom, hogy igazából ez egy valakinek szól, nevezetesen pedig az exének. Ugyan nem ismerem személyesen, de persze lecsekkoltam már a közösségi médiákon, így tisztában vagyok a hajszínével. – Ilyenek ezek az exek, de legalább már csak a szelleme kísért... – Idővel aztán úgyis halványodnak a fájdalmak, amiket okozott, bár tudom -vagyis sejtem-, hogy soha nem fognak eltűnni az érzések igazán, bármennyire is kívánjuk azt, hogy történjen így. A helyzet az, hogy ismerem én ezt a dolgot, amiről beszél, csak talán annyi a különbség, hogy nekem nem annyira mélyek a sebek, mint neki, mert azért az mégis elég durva, hogy Odeya pont az egyik haverjával lépett le...
- Gondolom – sóhajtok. Egész biztos, hogy rohadt nehéz, egy percig sem kételkedem ebben... – A legtöbben... Mindegy, Ricky nem tépem a szám, jól ismerem ezt a helyzetet a tánc révén, csak az a különbség köztünk, hogy én bedobtam a törölközőt, te pedig nem fogod – koppantok az öklömmel a pulton. Mindenki azt hiszi, hogy a tánc nem olyan nagy dolog, mint például egy zenekart felfuttatni, pedig ugyanúgy küzdeni kell és nem feladni, mikor először, másodszor és harmadszor is lecsúszol a legjobb helyről vagy éppen szerepről. Aztán ha nem hiszed el, hogy képtelen vagy elérni, amire vágysz, egyszer csak ott találod magad a csúcson. A lehető legrosszabb pillanatban történt ez az egész szar Briannel, ha folytatom, akkor egész biztos, hogy már sokra vittem volna az elmúlt egy évben. Ott álltam a hírnév és az álmaim kapujában, de mást választottam. Hogy hülyeség volt-e vagy sem részemről, tudja a franc, de a gondolatok rögtön elindítanak bennem is egyfajta dühhullámot, ami valószínűleg meg is mutatkozik a megváltozott, feszes testtartásomon.
De igyekszem nem ezzel törődni és rögtön el is hessegetni a gondolataimat erről az egészről. Figyelem Rickyt, amint panaszkodik kicsit, de abszolút nem veszem rossz néven, ha jól esik neki, tegye csak, ezt is kell néha.
- Hát igen, nincs mese... szólj, ha motivációra vágysz – nevetek fel, mielőtt lehajtom a tequliát, aztán eltorzulnak a vonásaim. Fú. Nem lesz ennek jó vége, szerintem jobb, ha ez az utolsó, mert már most kezdem érezni, hogy kezd felgyülemleni az alkohol a szervezetemben és lassan lebassza az atombombát, aztán akkor pislogok majd, mint hal a szatyorban.
- Én nem vagyok minden nő – szúrom közbe, de tudom, hogy ő is tisztában van ezzel, hogy az ilyen internetes hülyeségek nem igazán nekem valók. Elnevetem magam a gúnyon, amit kihallok a hangjából, ahogy fogalma sincs, hogy működik ez... – Velem nem mész sokra, mert nekem sincs fogalmam erről a világról, de szerintem biztos összeszűrted már a levet pár ilyen csajjal, javaslom, hogy majd egyszer ahelyett, hogy ágyba vinnéd őket, vitasd meg velük, hogy pontosan mi ez az egész – látom el jótanácsokkal, ami nyilván tudom, hogy nem fog megvalósulni, mert inkább háromszor megfekteti egy este alatt az éppen aktuális jelöltet, mintsem elbeszélgessen vele ilyesmiről. Azért maga a gondolat, na meg az arckifejezés, amit valószínűleg meg is kapok Rickytől nem segít azon, hogy komoly maradhassak.
- Most szabadult a nagybátyám egy hete. Hét évig volt bent, szóval elég hosszú idő volt ez így, bármelyik oldalról is nézzük. – Fogalmam sincs, mennyit tud, így egy kicsit mesélek neki erről. – Ittas vezetés, gázolás... a nő meg nem élte túl. Szóval elég szarul sült el... – sóhajtok. Nem védem Ethant, nem kellett volna beülnie abba a rohadt kocsiba, de nem vagyok az anyám, aki meg kézzel-lábbal küzd az ellen, hogy bármiféle kontaktba keveredjen vele. – Szóval ja, azért már örültem, hogy szabadult. Elég jó viszonyban vagyunk, amit így azért egy üvegfalon keresztül elég nehéz volt tartani – vallom be, mert semmi sem hasonlítható össze a személyes kontakttal, ez pedig végképp nem.
- Ha így lenne és egyszer utánad mennék, biztos, hogy agyon is vernélek – mosolyodom el ártatlan arckifejezéssel. Még, hogy feldobni a talpát, persze... Hiába találkozunk elég ritkán, azért csípem nagyon Rickyt, úgyhogy ha ilyesmi történne, az szerintem eléggé megviselne. Mindenesetre nem szeretném próba alá vetni.
- Azért, mert már kitomboltam magam a koncerteteken – vágom rá rögtön. – Én becsülettel lehúztam veled a másfél órát pihenés nélkül, csak mondom. – Ha látta, ha nem, még egy pohár italért sem szaladtam el a színpad elől – az már persze más kérdés, hogy gondoskodtak róla a környezetemből, hogy ne haljak szomjan és ne maradjak józan-. – Ja, igen, és mert hiányzott a gyászhuszár fejed – teszem hozzá ismételve az ő szóhasználatát.
Az érintése még akkor is kicsit váratlanul ér, mikor egyébként tudom, hogy Rickytől lehet ilyesmikre számítani. Mindig kicsit ilyen megmagyarázhatatlan dolog húzódott kettőnk között, és meg merem kockáztatni, hogy ha nem Brian révén ismernénk egymást, akkor egy-egy görbe estén simán elképzelhető, hogy összegabalyodtunk volna. Viszont az is biztos, hogy a jelenlegi nézőpontot figyelembe véve, túlságosan is kedvelem ahhoz, hogy ezt elrontanám egy-két kellemes óra miatt.
- Csak figyelmeztettelek – nevetek halkan, de persze bólintok az alkura. – Deal – fogom rövidre, hiszen tényleg az a legjobb, ha az általa felvázolt menetrendet tartjuk.
A kedvem rögtön kissé borongósabb lesz, ahogy szóba kerül Brian és most már tényleg az utolsó pohárral gurítom le a tequilát, mert lassan a szemeim is keresztbe fognak állni.
Pontosan tudom, miről beszél, mert nap, mint nap ezt csinálom, Brian totálisan elutasít mindent és ezek szerint nem csak engem, hanem a haverjait is teljesen. Csodás.
- Pont ezt kezdem én is érezni. – Belefáradok. Beledöglök a melóba és miután hazaérek, folyton csak az elutasítás és az ellenkezés. Mindenre. – Nem tudom, mit kéne tenni – vonok vállat, a pulton pihenő kezem pedig ökölbe szorul a dühtől. Nem Rickyre vagyok mérges, hanem Brianre, amiért ennyire nem akar jobban lenni...
Nem számítok rá, hogy kibukik belőle, ami nyomja a lelkét, és közbeszólnék én már a felénél, hogy ne okolja magát, de mégis inkább megvárom, míg befejezi. Sejtettem én, hogy valami ilyesmi is meglapul a dolog mögött, de azért azt nem, hogy ennyire idegesíti ez.
- Szerintem meg rohadt gyorsan űzd ki ezeket a gondolatokat a fejedből, Ricky – ingatom meg a fejem. – Ennyi erővel akkor én is mondhatnám, hogy ha nem megyek el aznap este máshová és otthon marasztalom, akkor elkerülhető lett volna ez az egész szar. Ne okold magad, könyörgöm – emelem égnek a tekintetem. Ez úgyse vezet semmi jóra. Persze, mondani rohadt könnyű és nem mondom, hogy én sem gondoltam bele az elmúlt évben, hogy mi lett volna, ha, de el kell fogadni, hogy ez nem máson múlt. Kivéve persze a balról jövő autóst.
- Oké, ezt meg végül is teljesen megértem. – Talán csak én vagyok olyan hülye, hogy küzdök és bizakodom abban, hogy majd egyszer jobb lesz a helyzet, csak az eleje ennyire nehéz, de végül is, már eltelt kicsit több, mint egy év. Mikor lesz jobb? – Nem számon kérni akartalak, csak egyszerűen sokszor úgy érzem, hogy kurvára egyedül vagyok ebben az egészben, de azt hiszem akkor inkább csak én vagyok, aki még húzza – morranok egyet. A haverok nagy része is próbálkozott egy ideig, tudom, de tényleg van abban valami, amit Ricky mond, mindenkinek megvan a saját élete. – Csak attól tartok, hogy egyszer arra megyek haza, hogy feladta. – Azon nem biztos, hogy túl tudnám tenni magam. Felsóhajtok és a homlokom a hideg bárpultra támasztom pár pillanatra, mert úgy érzem, mindjárt leszédülök a bárszékről. Hogy a gondolattól vagy a tequilától, azt már magam sem tudom, de az biztos, hogy kezd forogni az egész hely körülöttem.
thx.

Ricky Simmons imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Melody Sharp
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
a little party never killed nobody  Capture-1610705683013

a little party never killed nobody  Be3c9ac4f5455c5d3df9aa88a97b66c1b6771685
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
broken wings
★ családi állapot ★ :
a little party never killed nobody  16ccc50f1dfc192451fc1d37dfc33f0e09d98d8a
I said I'm done with you
But I can't help it when I lay down,
still think of you
Keeps me awake at night and
Why do I let it get so far?
How do we end with broken hearts?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
a little party never killed nobody  Fdcaea9e54861afdfdb243f2977755561e056c8f
★ idézet ★ :
Dance is the hidden
language of  
the soul
★ foglalkozás ★ :
bartender (Hotel Artemis és Emperor)
★ play by ★ :
Ester Exposito
★ hozzászólások száma ★ :
87
★ :
a little party never killed nobody  60daff408a3398e62c537cb4405fa1df57296428
TémanyitásRe: a little party never killed nobody
a little party never killed nobody  EmptyKedd Márc. 12 2024, 08:35

To: Melody

“For the world is in a bad state, but everything will become still worse unless each of us does his best.”

- Szőke - vágom rá azonnal, ha már egyszer van választási lehetőségem. – Ennyi erővel akkor – biccentek felé – akár helyet is cserélhetnénk – vonogatom meg a szemöldökömet némi szórakozott pimaszsággal, majd egy drámai sóhajjal leszegem a fejem. – Amúgy meg a vörösektől kíméljen meg az ég. PTSD-m lesz miattuk – ha akarnám se tudnám elrejteni a semmiből kerekedő pillanatnyi feszültségemet. Mély fújtatással, és az alsó ajkam szélének rágcsálásával próbálom elűzni a kérdéses gondolatokat, melyek Odeyához kötnek. Faszért nem tudok szabadulni tőle azóta se?! Rosszabb, mint a drogok! Bár tagadhatatlan, hogy nagyon könnyű másokat okolni a saját gyengeségem miatt, de hiába, ha egyszer ismét baltával rontott be az életembe és neki hála ismét csupasznak, védtelennek és kiszolgáltatottnak érzem magam. Megrogyott a határozott, kőkemény magabiztosságom, és kijelenthetjük, hogy hiába, hogy nem akarta – vagy fasz tudja, hogy mit akart – de kirántotta alólam a talajt, bele se gondolva abba, hogy mit kér tőlem, mit vár el? Ezek pedig nem csak, hogy szembe mennek a saját elveimmel, de ezzel együtt még a törvénnyel is ütköznek. Hülye vagyok tudom, nekem is van bűnlajstromom, már a drogokért is elővehető lennék. De ennél nagyobb szarba nem akarom ártani magam csak azért, mert derogál neki a szüleivel megbeszélni a problémát. Ráadásul, ha a helyében lennék, nekem a pofámról is lesülne a bőr, ha a múltunk tudatában hozzá mennék segítségért fohászkodni.
Talán nem véletlen, hogy azóta se találom a világomat. Eleinte betudtam ezt a rohadt kábaságot az alkoholnak vagy a túlzott szerhasználatnak, miután offoltam magam arra a néhány napra. De most? Most mi a mentségem?
Először fel se tűnik a Melodyval szemben megütött hangnem. Az, hogy ha támadási szándék ugyan nincs is benne, de harapós védekezésnek már bátran nevezhető szigor ott van, s mint egy megdorgált kiskutya, akinek rákoppintottak az orrára a papucslopás miatt, hátra hőkölve sütöm le a szememet.
- Bocs, csak… azt hiszem kezdek beleőrülni már ebbe – és nem csak ebbe. - Mindenki csak bátorít meg nyugtatgat, de mintha senki nem látná azt a melót, ami az egész mögött ott van… vagy nem vesznek komolyan, hogy ebből bármi lehet, csak próbálnak biztatóak lenni, vagy pedig betudják annak, hogy nem keresünk eléggé, nem küzdünk eleget azért, hogy ez változzon. De ennél már hova több küzdelem? Ezen a ponton a legtöbben már bedobják a törülközőt – évekkel ez előtt annyival könnyebb volt elfogadni azt a bizonyos „majd egyszer” idő megközelítést. Freddie itt volt, letudott tenni elénk az asztalra terveket, neki is voltak elvárásai irányunkba, és fordítva is. Akkor ott volt az az irány, ami szerint haladnunk kellett. Most viszont nincs ő se, és nincsenek irányok se, csak egy vágyott cél, egy átszakításra váró szalag, míg mi egyhelyben toporgunk. A kettő pont között pedig nehézségek, buktatót… és egy vakon megközelített út, ami per pillanat nem visz bennünket sehova. Mondjuk ki, van egy kiindulási pont és egy végpont.
- Persze – bólintok határozottan, majd a „tombolda” felé pillantok. – Részben ezt is Freddienek köszönhetjük, mint egyfajta hagyaték, ami jó. Elindított minket egy úton, a haverja azóta se vette le rólunk a kezét, ez a hely mindig itt lesz nekünk. Így, ha már feldobta a talpát, van mit csináljunk és egy helyszín is, ahol csinálhatjuk. Itt tényleg szeretnek bennünket és van is kiknek zenéljünk, ami… megint fasza – főleg, hogy nem csak a szélütött fiatalok járnak a koncertjeinkre, de a nagy veterán rockerek is, akik a műfaj királyain nevelkedtek és szocializálódtak. – De úgy ismersz, akinek mindez elég? Kapzsibb, falánkabb, önteltebb vagyok annál, minthogy ennyivel beérjem. Addig meg, amíg nincs eredmény, még elégedetlen is. Meg sértett…
Törékenységére fittyet hányva, határozottan rázom meg a kezét.
- Csak egy baj van ezzel, ha már derogál elfogadni, hogy pattanás leszek a formás kis seggeden. Ha nem úgy alakulnak a dolgok, ahogy szeretném… - csettintek egyet a nyelvemmel. – Még keményebben kell melózni.
Félrebillentett fejjel nézem végig a mozdulatot, mikor felkapja a tequilával teli poharat, és ahogy megemeli azt, hasonlóan teszek én is. Horkantva fojtok el egy kikívánkozó röhögést, és csak az időre hallgatok el, míg kézfejemmel letörlöm a számon ottmaradt italmaradványt.
- Nem is értem, hogy mi bajod? Manapság nem minden nő Influenszer meg milliárdos akar lenni úgy, hogy közben egy fűszálat nem akarnak keresztbe tenni, mert büdös a munka, csak élnek bele a világba és megkapják a kurva jó anyagi javakat? De nem – rázom meg a fejem. – Addig a szemétig már nem küldenélek el, értékesebb vagy annál. Viszont nem mondhatod, hogy nem törődök a jövőddel, vagy nem látok benned lehetőségeket ezen a területen. Bár… felvilágosíthatna valaki, hogy mint is csinál pontosan egy ilyen… Influenszer. Soha nem fogom megérteni, hogy ebből nekik, hogy a búbánatos faszomban lesz tele a bukszájuk, meg honnan lesz nyolc szobás villájuk, öt különböző sportautó a garázsban, vagy jutnak el kéthetente a világ legdrágább országaiba egy „kis” luxusba? De látod, sokaknak mégis sikerül, csak én vagyok ennyire „visszamaradott” értelmű, hogy nem érem fel ésszel… - valaki kiokosíthatna, hátha nem csak gúnyt űznék a látszólag magukat ostoba libák szintjére süllyesztő hölgyneműek illusztris társaságából, hanem látnám is a belefektetett melót, ami túlmutat azon, hogy: jó genetika, plasztika, tömnivaló külső és bugyuta heherészés meg idegesítő vigyorgás a kamu fogsoraikkal. Némelyik a beszéddel is hadilábon áll...
A fogadalomra csak mosolygok. Volt egy időszak amikor naivan hittem abban, hogy képes leszek megugrani az általam felállított mércét, mégis mindig kudarc lett a vége, ami miatt eszembe nem jutott jó ideig, hogy újra olyan faszságokkal hitegessem magam, hogy most majd sikerülhet; többek között leszokni bizonyos dolgokról. Tudom, hogy csak áltatnám magam.
- Tényleg ezen a fronton mi a helyzet? – Soha nem akartam belefolyni a családi hátterének kérdéseibe, nem érzem magam kompetensnek a témában. Kíváncsiskodni nem akartam, beszélni meg gondoltam, senki nem szeret ilyen kérdésekről a családjával kapcsolatban. Azt is, hogy a rokona a rácsok mögül lesi a Holdat éjjelente, csak Briannek köszönhetően tudhatom...
- Túl nagyokat mondasz ma, Sharp... ne ígérgess felelőtlenül és meggondolatlanul! Várjuk ki a végét! Nekem szent meggyőződésem, hogy még az előtt feldobom a talpam, hogy bármire is vihetném... nemhogy sokra – ered meg az alkohol vezette őszinteségnek köszönhetően a nyelvem. – Bulizni? Akkor miért itt ülsz a hely legnagyobb gyászhuszára mellett, ha ott vár rád kismillió party képes félnótás? – Billentek a nép felé.
A lopott érintés hiába tudom, hogy ha másra nem is, hát a kapcsolatunkra való tekintettel nem illendő, mégse szégyellem magam miatta. Ha valaki, akkor ő világ életemben az a tiltott gyümölcs volt és lesz is, akit hiába akarhatok bármennyire, soha nem fogom megkapni. És ez talán így is van rendjén. Rá nézve mindenképp.
- Igyekeztem – kacsintok rá – de akkor egyezzünk ki abban, hogy... – téved a tekintetem egy pillanatra az ajkaira, majd vissza a szemeire - ... hogy a pókhálósodásodat figyelembe véve, nem teszek meggondolatlan mozdulatokat, te meg nem tartod ki ilyen tényekbe burkolva elém a vörös posztót – mondhatnánk, szívesen lepókhálóznám és megtennék bármit, hogy újra nőnek érezze magát, de vannak határok, amiket nem akarok... nem szabad átlépni. Főleg nem Brianre való tekintettel.
- Mindig makacs volt és csökönyös szamár – bár azt hiszem neki nem kell őt bemutatnom. Viszont a balesetével még Melodynak is meg kellett ismernie az új, már-már idegesítő és frusztráló énjét.
Nagy sóhajjal vakarom meg a tarkómat, majd a pultra könyökölök, mikor a bartender kölyök szó nélkül elénk löki a következő adagot. Nem vagyok benne biztos, hogy szükségem van még egy adagra. Kezd megártani.
- Amikor hagyta, de legalábbis voltak jelei annak, hogy szüksége van a haverjaira. Néhány hete...hónapja – én magam se vagyok biztos benne. – De amikor már mindent megpróbálsz, igyekszel ott lenni, ha más nem akkor hívni vagy írni neki, de minden alkalommal csak a lepattintást kapod, „hogy mit kezdenék én ott?” vagy „minek menjek?” „nem kellek én oda közétek”, egy idő után kurvára belefárad az ember – vallom be, és valószínűleg ő is tudja miről beszélek. Mégis belekapaszkodok abba a pohárba és legurítom a tartalmát, de már koránt sem csúszik olyan könnyen, mind eddig. Fintorogva emelem kézfejemet a szám elé. – Van nekem egy ebből eredő baszott nagy sebem, Melody. Felelősség érzetem... és nyilván nem ekörül kell, hogy forogjon senkinek se az élete, hogy én mit gondolok, de hibásnak érzem magam azért, hogy oda jutott, ahova. Tudod ez a... „ha akkor én nem...akkor ő most...” szitu. Mehettem volna gyalog is, nem szakadt volna le a lábam, de mégis hazafurikázott. Emiatt sokáig próbáltam, ha jóvá tenni nem is, mert ezt nem lehet, de éreztetni vele, hogy mellette vagyok és számíthat rám pont, ahogy a többiekre is. Aztán felvilágosítottak, hogy ne szánalomból akarjak vele lenni, hanem mint barát. Ahogy eddig. Megtettem. Viszont, ha minden egyes próbálkozásnál egy faszom masszív falba ütközik az ember, megunja... ha ő nem akar jobban lenni, ha nem akar már a társaságba tartozni úgy se, hogy próbáltuk megértetni vele, hogy senkit nem érdekel, hogy hátrányos lett, mert nekünk ugyan azt jelenti, mint eddig, akkor le fog morzsolódni. Nekem meg főleg nem volt plusz kapacitásom még arra is, hogy pesztráljam vagy emésszem magam. Próbáltam, Mel... tényleg, de nem kért belőlem... – vallom őszintén, mintha rosszat tettem volna, vagy a bocsánatára várnék. De ez már részben az alkohol hatalma...




I am the Devil's smile
The one caught everyday. A hopeful hero's speech won't stop the years you bleed. I am a hurricane, An Army strong as one As they sit back and laugh; The one you left has just begun.

Melody Sharp imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Ricky Simmons
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
a little party never killed nobody  Qlu9em9
Nothing left, now I'm feeling numb
And just like you, I couldn't love someone

Tere is no one, I can belong to

a little party never killed nobody  Cq8ZROp
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
i build my life of broken bones
not living for this anymore,

you want a fight I'll bring a war...

they laugh at me because i'm different; i laugh at them because they're all the same.
★ lakhely ★ :
Manhattan - East Village
★ :
Nothing in the cage of my ribcage
Emptiness is safe, keep it that way...
a little party never killed nobody  Kv9lzw7
★ foglalkozás ★ :
énekes II wanderers lead vocal II bartender
★ play by ★ :
Andy Biersack
★ hozzászólások száma ★ :
101
★ :
every sixty seconds you spend upset is a minute of happiness you'll never get back.

a little party never killed nobody  6XMbPrS
TémanyitásRe: a little party never killed nobody
a little party never killed nobody  EmptySzer. Feb. 21 2024, 00:10

Ricky & Melody
A little party never killed nobody
Na igen, az elég nagy előny, ha alapból őrült kicsit az ember. Máshogy nem is lehet túlélni szerintem a mindennapokat. Én is valahogy így vagyok ezzel, világ életemben spontán ember voltam, aki benne van sok-sok hülyeségben, de az elmúlt egy év egy kicsit azt hiszem, kivett belőlem. Oké, lehet, hogy nem kicsit. Így most istentelen jól esik a kikapcsolódás egy jó adag alkohol társaságában. És persze az sem baj, ha Ricky hozzátesz egy kicsit az estéhez.
- Tudom-tudom, inkább valami dögös szőkét, barnát vagy vöröst fogadtam volna fel, dehát most na... ez jutott, remélem legalább nem fázik a segged – tárom szét a karjaimat, majd én is a pult mögé nézek. Csoda, ha szerencsétlen pultos nem jól csinálja azt a koktélt két árgus szempár társaságában? Jó, hát akinek nincs rutinja, így járt, így is bírni kéne a strapát...
- Szerintem a lényeg, hogy maradjunk a színtiszta alkoholnál és akkor nem csúszik hiba a gépezetbe – bólogatok, mint aki épp megfejti az atomfizikát. Nem kell itt bonyolítani a dolgokat, más meg hogy málnaszörpöt iszik, azt jelenleg pont leszarom.
Értem én, hogy öt év nem rövid idő és nem annyira értek a zenei pályához, de szerintem nincsenek elkésve semmivel.
- Jól van, nem kell rögtön lenyelni egyben, hé – villantom rá a tekintetem, felvonva a szemöldököm. Tudom, hogy többre vágyik és hogy beérjen a munkájuk gyümölcse és jelenleg én vagyok a háttérben duruzsoló hang, akinek fogalma sincs semmiről, tudom... de akkor is valami azt súgja, hogy jó lesz ez, csak ne adják fel idő előtt.
- Sose tudhatod, mikor fut be a lehetőség. Egyébként is, ha azt nézed, honnan indultatok, szerintem már ez is rohadt jó, ahol jelenleg vagytok. – Lehet, hogy én máshonnan közelítem meg a témát, mint Ricky és igazából ő tudja rendesen, hogy mennyi meló van emögött, amit most leraknak az asztalra, tuti, hogy rengeteg. A tapasztalat viszont az, hogy sosem lesz elég, ami jelenleg van, ismerem ezt. Mindig több kell, ha több lesz, akkor pedig még annál is több.
Ettől függetlenül nem vagyok rest bíztatni őt, de nem a levegőbe beszélek, bármennyire is nem akarja elhinni.
- Isten őrizz, hogy a nyakamra járj állandóan – húzom a szám széles vigyorra, miközben kezet rázok vele. – Nyomjátok, jó lesz! – kacsintok rá, aztán el is veszem az újabb kör tequilámat, hogy egy poháremeléssel is nyomatékosítsam a mondatom. Érzem már, hogy nem annyira van szüksége a szervezetemnek erre, de az ítélőképességem jelenleg nincs a topon ahhoz, hogy azt mondjam, betudhatjuk az utolsónak az előző kört.
- Szerintem meg elhánynám magam, ha ilyesmire kéne vetemednem – mondom az első tippje hallatán, ami a pénzkeresti lehetőségeket illeti. – Mondjuk ha az affektálást gyakorlom kicsit, az influencerkedés még egészen jövedelmező is lehetne. Nem is kéne megdögleni a sok melótól. De szuper ötleteid vannak Ricky, jó hogy nem rögtön azt javaslod, regisztráljak az Only Fans-re. – Mondjuk nem is hülye ötlet. Lefotózom a lábam néhány hülye lábfétisesnek és kész. Állítólag már ennyi elég is, hogy jöjjön a lóvé. Persze semmi sem ilyen egyszerű, na meg ki szeret levegőt is kapni az élete során, nem?
- Legyen ez az első újévi fogadalmad, ami bejön – kívánom tök őszintén, habár én eddig nem sokra mentem az ilyesmikkel, de ez egy kicsit más, mint az „idén leszokom a cigiről” félék. Ezt egyébként már körülbelül ötször megfogadtam, de valahogy január harmadika táján megtört a jég mindig, így ennek örömére el is fogadom, mikor megkínál.
A börtön persze kicsit sem vicc, isten őrizz, hogy valami oknál fogva odakerüljön. Nem egy leányálom a rácsok mögött tengetni a mindennapjaidat, az fix.
- Habár már előre köszönnek nekem, mikor megjelenek a börtön bejáratánál, nem bánnám, ha nem kéne újra odalátogatnom – húzom el a szám. A nagybátyámhoz szinte minden héten mentem hét éven keresztül -kisebb kihagyásokkal azért-, hát nem mondom, hogy nem nyitottam pezsgőt, mikor végre kiszabadult onnan. Oké, nyilván nem csak azért, hogy nem kell többet mennem, hanem mert végre szabad lehet... – Úgyhogy jobb lesz, ha tényleg észnél vagy – teszem hozzá, bár tudom, nem mindig könnyű. Ismerem egy ideje már Rickyt ahhoz, hogy tudjam, van egy sötét oldala a lelkének.
Mikor azt mondja, hogy neki a zene a levegő, igazából teljes mértékig tudom, miről beszél. Én a tánccal voltam így, azért is érzem magam ennyire gázul az elmúlt időszakban, mert az életem egyik fő mozgatórugója kiesett a mindennapjaimból...
- Elvetemült vagy, de ezért is fogod sokra vinni. Irigylem a kitartásod – mondom teljesen komolyan, mert igen, tudom, hogy nagyon nem könnyű neki, mégse mondja azt, hogy picsába az egésszel. – Nem sopánkodni jöttem, hanem bulizni – tiltakozom, mert alapvetően tényleg ez volt az elsődleges cél. Kiereszteni a fáradt gőzt, elfelejteni egy kicsit, hogy minden reggel úgy kelek, hogy legszívesebben falnak mennék az előttem álló naptól.
Mikor az állam alá nyúl és végig simít a bőrömön, a megjegyzése mosolyt csal az arcomra.
- Basszus Ricky, hogy te még burkolt beszólással is tudsz bókolni... – Mert tudom, hogy nem vagyok a legjobb formámban, és talán azért is mondja, hogy dobjon egy kicsit az önbizalmamon. – De vigyázz, mit művelsz, mert két hónapja böjtre vagyok fogva – figyelmeztetem az előbbi mozdulatára, felpillantva rá. Nem viccelek, igen, körülbelül két hónapja nem történt köztünk semmi Briannel, amire ráfoghatnánk, hogy azért van, mert keveset vagyok otthon és fáradt vagyok, de rohadtul nem erről van szó, hanem inkább arról, hogy ő utasítja el minden közeledésemet. Persze ezt nem valószínű, hogy megosztanám vele, ha nem lenne bennem már lassan egy fél liternyi tequila, de van, így gondolkodás nélkül mondom el neki.
Nem szeretek panaszkodni, de van egy pont, mikor már kijön az emberből a sok rossz és ha rákérdezett, akkor egy rövidített verzióban elmondom neki, mi van.
-  Nehéz? – emelkedik meg a szemöldököm. – Még annál is nehezebb – fújom ki lassan a levegőt, mielőtt lehajtanám a pohár tartalmát. Keserű fintorral tolom arrébb az üres üveget és azt hiszem, most már tényleg elég volt mára az alkoholból. – Fogalmam sincs, hogy lesz-e ez valaha jobb. – Nem akarom traktálni ezzel, hallom a hangján, hogy nem szívesen érdeklődik, vagyis szerintem én is tudom, hogy mi áll a háttérben, mert azon az éjjelen ő volt az, aki őrült módján rohant hozzám, hogy gáz van... Szinte végig asszisztálta az egész balesetet, mert alig pár méterre történt onnan, ahol Brian kitette őt. Még most is görcsbe rándul a gyomrom, mikor rágondolok arra az estére.
- Semmit nem akar csinálni, életkedve nulla, minden létező törekvésemet élből elutasítja, bármit próbálok kezdeni az egész helyzettel. Komolyan mondom, mintha azon lenne, hogy elüldözzön maga mellől – vallom be a halántékomat masszírozva, hogy mi a teóriám. Mondjuk az sem segít túl sokat, hogy a barátai jó része nem tud mit kezdeni az egész dologgal, fogalmuk sincs, hogy közelítse meg a témát, a másik része -például Ricky is-, egy pár próbálkozás után feladta. - Te mikor beszéltél vele utoljára? - sandítok rá oldalra. Nem célozgatni akarok, tényleg... vagy talán egy kicsit mégis?
thx.

Ricky Simmons imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Melody Sharp
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
a little party never killed nobody  Capture-1610705683013

a little party never killed nobody  Be3c9ac4f5455c5d3df9aa88a97b66c1b6771685
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
broken wings
★ családi állapot ★ :
a little party never killed nobody  16ccc50f1dfc192451fc1d37dfc33f0e09d98d8a
I said I'm done with you
But I can't help it when I lay down,
still think of you
Keeps me awake at night and
Why do I let it get so far?
How do we end with broken hearts?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
a little party never killed nobody  Fdcaea9e54861afdfdb243f2977755561e056c8f
★ idézet ★ :
Dance is the hidden
language of  
the soul
★ foglalkozás ★ :
bartender (Hotel Artemis és Emperor)
★ play by ★ :
Ester Exposito
★ hozzászólások száma ★ :
87
★ :
a little party never killed nobody  60daff408a3398e62c537cb4405fa1df57296428
TémanyitásRe: a little party never killed nobody
a little party never killed nobody  EmptyVas. Feb. 11 2024, 15:23

To: Melody

“For the world is in a bad state, but everything will become still worse unless each of us does his best.”

- Természetemnél fogva. Legalább nekem nem kell mindig bebaszni, vagy bármi mást csinálni egy kis őrülethez – széles vigyorral a képemen akasztom be a cipőm orrát a bárszék egyik lábába és húzom kicsit közelebb magamhoz, és egyúttal hozzá is, mielőtt letenném rá magam. – Ja! És felfogadtad azt a nyálképű nyomorultat, hogy melegítse elő nekem? – Vonogatom meg a szemöldökömet játékosan, és még utoljára vetek egy pillantást abba az irányba, ahol korábban az említett fél köddé vált. Nem is tudom, hogy mi zavart inkább vele kapcsolatban? Az a bárgyú, részeges vigyor a képén, vagy az, hogy Melody nemtetszése ellenére se tágított? Miért ekkora fasz mostanában mindenki?
- Nem igazán… - ráncolom az orromat - és eddig még fel se tűnt. Nem számít, nem én tanítottam, de örülnék, ha nem málnaszörpöt csinálna koktél helyett – nincs mindig lehetőség arra, hogy már profira képzett, hosszú évek óta bartenderként dolgozó személyekkel bővítsük a hely személyzetét. Jelentkezők hiányában elég nehéz válogatni, főleg, amikor lehetetlen összegeket kérnek el azért, hogy napi néhány órákat ácsorogjanak a pultban, a vendégekkel kommunikáljanak és keverjenek néhány pohár valamit. Persze, nagy munka, főleg több napot lehúzni egymás után, de a fix emberek már évek óta itt vannak, mi csak néhány beugróst keresünk, akik ideig-óráig besegítenek, felszolgálnak és kiszolgálnak. Ha pedig nehezükre esik felfogni, hogy ez nem ér annyi pénzt, mint amit a többi teljes állású kap, akkor lehet menni tovább oda, ahol jobban perkálnak. Így maradnak a nyomorultak.
De ahogy mindenki más, hiszen a mai világban zsebpénzből megélni lehetetlen, úgy én is elégedetlen vagyok a jussommal… csak nem épp az anyagiakkal, hanem a zenei lehetőségekkel.
- Azonnal? – Horkantok értetlenül, és úgy keresem meg a csinos arcot, hogy jobban lássam a rajta átfutó érzelmeket, a fel nem tett kérdéseket. Szemforgatása az, aminek láttán magasra szökik a szemöldököm. – Több, mint öt év, az szerintem nem azonnal van – Freddie halála óta jóformán lehetőségünk se volt a nagyobb sikerek felé kacsintgatni, nem is reménykedhettünk abban, hogy majd jön valami félkegyelmű menedzserfajzat, aki úgy gondolja – a többivel ellentétben – hogy tökéletes alapanyaga vagyunk a jövő rocker nemzedékének. Az esetek többségében arra játszottak, hogy majd mi is elbuzulunk és megyünk az aréna-rock vagy a pop-rock irányába, hogy minél több emberhez eljussunk és maradandót alkossunk náluk, amivel nem is lenne baj, kis mennyiségben. Egy-két ilyen dalt vagy albumot talán még ki is tudnánk adni, valószínűleg még élveznénk is, nem okozna problémát, nem esne csorba a hű „hard” szemléletünkön. De tudjuk jól, hogy az ilyen „kikacsintgatásokat” mi szokta követni… ha visszatérnénk a gyökereinkhez, arra már nem lennének vevők az emberek, mert elszoktak a zúzósabb, kemény hangzástól, amit amúgy képviselünk. A mai világban már tényleg csak maréknyi olyan ember van, aki ilyen zenéket hallgat és még kevesebb olyan, aki nyitott az új generációra, nem pedig a régi nagyokat hallgatja nap, nap után rongyosra. Őket kell nekünk elérnünk és megszólítanunk.
Összehúzott szemekkel fürkészem az arcát.
- Jól van! Kezet rá! – Nyújtom felé az ő karcsú kis kacsójához mérten péklapát méretű praclimat. – A próféta szóljon belőled, Sharp! Ha öt év múlva ott tartunk, akkor mindig ott lehetsz az állandó VIP szekcióban! Az első leszel, aki megkapja a nyakba akasztóst hozzá. De ha nem, akkor nagyon sokáig fogod hallgatni, hogy „csak hitegetni akartál, mi?” – Szeretnék pozitív lenni és az is maradni, de amilyen jól indult minden Freddie idejében, ahogy kapkodott utánunk és ellentmondást nem tűrően kijelentette, hogy márpedig ő eljuttat minket oda, ahol a helyünk van, úgy baszódott el minden és rekedtünk meg a Brisard ősöreg, málladozó falai között. Ez persze nem jelenti azt, hogy nem fejlődtünk, nem lettünk évről évre jobbak vagy nőtt a rajongóink száma és lett időről időre nagyobb a közönségünk, mégse jutottunk még el oda, ahol lenni szeretnénk. Öregszünk. Én is és a többiek is. Nem leszünk már fiatalabbak, márpedig nem vén rókaként akarunk a legnagyobb színpadokon ácsorogni, amikor már annak is örülünk, hogy lyuk van a seggünkön és szelel. És ha már itt tartunk, jó lenne, ha sikerre tudnánk váltani a tehetségünket, amiből meg is tudnánk élni és mind jobban élveznénk, mint pultosként, felszolgálóként vagy a családi vállalkozás egy alkalmazottjaként elbaszni az életünket, mikor többre vagyunk ennél hivatottak.
Egyetértően bólintok.
- Vagy dolgozol, vagy éhen döglessz, választhatsz – morranok elégedetlenül. Sajnos ilyen világot élünk. -  Keress egy Sugar Daddy-t szépségem, szerintem kismillió jelentkező állna hosszú, tömött sorokban hozzád. Minden problémád megoldódna. Vagy légy te is influenszer vagy mi a faszom, reklámozz krémeket, ruhákat, tudom is én, ti csajok mikről szoktatok idegesítően affektálva meg sejpítve dumálni a Tik-tokon… - a mai napig nem értem, hogy csinálják és miért csinálják, mikor jött el az az idő, amikor ez vált a biztos munkává és pénzkereseti lehetőséggé, de az, hogy az elmúlt két hétben minden második csaj, akivel keféltem influenszernek vallotta magát, az azért egészen ijesztő.  
- Feltörünk, mint a talajvíz. Ez a fogadalom – jelentem ki határozottan, hogy aztán mosolyogva megrázzam a fejem. – Jó esetben nem nekünk kellene menedzser után futni, azok keresik meg a csapatokat, énekeseket. De próbálkoztunk már. Nem mindig jönnek be az ember számításai – mint egy „erre szívni kell” grimasszal veszem elő a cigisdobozt és kínálom meg annak tartalmával őt is.
- Sokan mondták az utóbbi időkben – értek egyet vele és sok másik emberrel is, miközben eljátszadozok még egy kis ideig a gyújtóval, ami aztán visszakerül a kabátzsebembe. – Kösz, de ettől függetlenül kihagynám. Épp elég van már a rovásomon ahhoz, hogy odakerüljek, de… még azért egészen jól tartom magam – nyomok el egy szórakozott mosolyt, csakhogy lássa ő is a helyzet komolyságát. A droghasználat már épp elegendő ok arra, hogy a zsaruk a nyakamba szakadjanak, úgyhogy Damoklész kardja mindig a fejem felett fog lógni. – Szeretek, csak nem tudok. De viccet félretéve, nekem a zene a levegő, tök mindegy, hogy mikor és hol vagy hogy csinálom. Az meg, hogy most sikerült egy ilyen csapathoz, ha csak beugrósként is de becsatlakoznom, talán lendít a szekeremen is. Alig vagyok közöttük egy hónapja, de triplázódott a követőszámom is. Ez azért jót fog tenni a jövőben, úgy hiszem… ha pedig ez kell ahhoz, hogy előre haladjak és ne hátra, ha meg kell kicsit döglenem a meló miatt, akkor megteszem. És nem morgok meg sopánkodok miatta, mert én vállaltam… csak néha… amikor sóhajtozni kell valakivel, hogy „mennyire szar az élet”… mint most. Mert tudom, hogy te is fogsz, máskülönben nem lennél most itt. És igen – bólintok komoly tekintettel. – De nem szarul nézel ki, csak nyúzott vagy. Gyönyörű és nyúzott – nyúlok az arca felé, hogy megtámasszam az állát, a hüvelykujjammal pedig megcirógassam azt. Azt viszont a hátam közepére se kívánom, hogy kellemetlenül érezze magát miattam, így még az előtt visszahúzom a kezemet, hogy bárkinek feltűnne a lopott érintés, vagy esetleg ő venné tolakodónak a mozdulatot.
- Úgyhogy, ki vele! Ne csak én jártassam feleslegesen a pofámat a túlterheltségről – szívok egy mélyebbet a cigarettából, és amint elnyomom az egy-két centis, összenyomorgatott csikket, már bányászom is elő a dobozt, hogy egy újabbat vegyek elő.
Nagy sóhajjal fújom ki a levegőt, a felmerülő kérdéseimet viszont nem teszem fel, csak magamhoz veszem az érkező poharat, s némi grimasszal húzom le annak tartalmát. Torok köszörülve fordulok újra felé.
- Tehát Brian – szűröm le a lényeget a mondandójából. - Ugyan olyan „nehéz” – eset – mint volt? – Próbálkozok érdeklődő lenni, de valószínűleg ő is kihallja a hangomból, és láthatja az arcomon az érdektelenséggel keveredő pillanatnyi haragot. Sok minden történt azon az éjjelen… túl sok, és részben én is hibásnak érzem magam a balesetért, bár ezt soha nem mondtam volna ki egyiküknek se. Nagy valószínűséggel én lennék a mártír, aki ebből is a saját szerencsétlenségét hozza ki problémaként, mintsem Brian állapotát. Viszont engem vitt haza aznap éjjel. Ha akkor nincs ott, ha elkerüli azt a kereszteződést és a megszokott úton ment volna haza, talán még mindig járna és még mindig világi nagy haverok lennénk. A baleset óta viszont konok lett és makacs, elzárkózott tőlünk és hiába próbáltuk meg őt kirobbantani a lakásból, ha kell a hátunkon cipeltük volna ki, végeredményében sose sikerült. A végtelenségig pedig nem könyöröghetünk neki és vehetjük rá arra, amit nem akar csinálni. Így szépen lassan, az elmúlt hónapok leforgása alatt lemorzsolódtunk...



I am the Devil's smile
The one caught everyday. A hopeful hero's speech won't stop the years you bleed. I am a hurricane, An Army strong as one As they sit back and laugh; The one you left has just begun.

Melody Sharp imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Ricky Simmons
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
a little party never killed nobody  Qlu9em9
Nothing left, now I'm feeling numb
And just like you, I couldn't love someone

Tere is no one, I can belong to

a little party never killed nobody  Cq8ZROp
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
i build my life of broken bones
not living for this anymore,

you want a fight I'll bring a war...

they laugh at me because i'm different; i laugh at them because they're all the same.
★ lakhely ★ :
Manhattan - East Village
★ :
Nothing in the cage of my ribcage
Emptiness is safe, keep it that way...
a little party never killed nobody  Kv9lzw7
★ foglalkozás ★ :
énekes II wanderers lead vocal II bartender
★ play by ★ :
Andy Biersack
★ hozzászólások száma ★ :
101
★ :
every sixty seconds you spend upset is a minute of happiness you'll never get back.

a little party never killed nobody  6XMbPrS
TémanyitásRe: a little party never killed nobody
a little party never killed nobody  EmptyHétf. Jan. 29 2024, 21:26

Ricky & Melody
A little party never killed nobody
Szerintem ezer éve nem ittam ennyit, legalábbis úgy érzem, hogy elég régen sikerült már ilyen sikeresen kieresztenem a fáradt gőzt. Még nem vagyok az este végén, de már most örülök a félsikernek. Persze nem azt mondom, hogy az alkohol rohadt jó megoldás tud lenni, ha szar az életed, de kezdetnek tökéletesen megteszi. Másodlépés: keress egy barátot, akinek egész véletlenül van egy zenekara és el tudja feledtetni veled kis időre a problémáidat. Pipa. Harmadik lépés: csípd el egy kis beszélgetésre, hogy végre kommunikálhass értelmes emberrel nem a közvetlen környezetedből és nem a munkahelyeden.
Nagyon jó. Egyszerűen fantasztikusan haladok.
- Oké, de te alkohol nélkül is épp elég őrült vagy – húzódik széles mosolyra a szám. Na, nem mintha engem sokáig kellett volna bármikor is győzködni a hülyeségre, hisz általában elsőként megyek fejjel a falnak én is, habár kicsit másként, mint például Ricky. – Neked foglaltam a helyet, szivi – biccentek a szék felé, hogy üljön csak le. Miután megittam az italt, látom Rickyn, hogy nem tetszik neki valami. - Mi van, nem jól keveri a koktélt? – nevetek halkan fel, ahogy én is a pult mögött állóra sandítok végül, hogy már ketten figyeljük, mennyire nem úgy csinálja a dolgokat, ahogy azt kellene. Legyintek egyet, afféle „hagyd a francba, jól van az úgy” jelentéssel bírva, nem éri meg többet foglalkozni vele, jobban járunk, ha most a másik oldalon maradunk.
Látszik Rickyn, hogy többre vágyna ő is, mint a jelenlegi, pedig szerintem tényleg már ez is nagy szó, amit eddig elértek.
- Ugyan már, nem lehet mindent azonnal! – csattanok fel szemforgatva. – Mindennek eljön az ideje, csak türelmesnek kell lenni. – Ami persze mindig a legnehezebb, én tudom, hiszen átéltem én már hasonlót a tánccal kapcsolatban. Nagyobb szerepekre vágytam, nagyobb kaliberű előadásokra... valahogy sosem volt elég, ami éppen volt. Aztán végül kezdett szépen alakulni az egész, eljött az az időszak, mikor már elégedett voltam azokkal a szerepekkel, amik az enyémek voltak, de ez nem tartott sokáig. Éppen a már látható, szép karrierhez vezető út elején tört ketté az egész, vagy jobban mondva törtem ketté én, már magam sem tudom, de mindegy is. Nem agyalok ezen, mert a pumpa felmegy bennem pillanatok alatt, hisz dühös vagyok. Az életre, a sorsra, magamra, Brianre, mindenkire.
- Lesznek többen is, hidd már el! Rohadt nagy jövő áll előttetek, ne legyél szerény! Ha meg mégis az vagy, akkor majd emlékezz rá öt év múlva mit mondtam és VIP belépőt kérek az összes koncertedre – mutatok rá, mintha éppen fenyegetni próbálnám. Bízni kell, pozitívnak lenni, na! Nap, mint nap ezt mantrázom magamnak és kifelé is, de egy kicsit már azért én is kezdek borúlátó lenni a sok szar miatt, amit a nyakamba kapok.
A megjegyzése jól esik, még ha nem is pont arra gondol, amire én a kis „plusz” alatt. Persze én is tudom, hogy ha nem Briannel lennék együtt, nem habozna sokáig, hogy rám hajtson, mert Ricky sem egy olyan srác, aki nem használja ki azt a nők irányából, ami megadatott neki.
- Csak kár, hogy mindketten kidolgozzuk a belünket és nincs idő kapcsolatot ápolni – mondom ki a tényeket, hiszen tudjuk, hogy valahogy ez az időszak egyikünknek sem könnyű. A social media pedig nem egyenlő a személyes kontakttal ugyebár. – De majd megzargatlak néha jobban – vonok vállat, de még magam sem tudom, hogy kivitelezném ezt, így is csoda, hogy akadt egy szabad estém, na meg hogy még életben vagyok.
Gondolom, hogy nagyon vágyik az ennél is nagyobb hírnévre, ami szerintem nem kizárt, de egyedül nem biztos, hogy menni fog. Követem Ricky tekintetét a banda többi tagja felé, akik éppen tekerik a cigit, majd visszafordulok hozzá.
- Éspedig? Mi volt az újévi fogadalom? – nézek rá kíváncsian. Nem tudom, ő hogy van vele, de nekem eddig sosem sikerült az újévi fogadalmakat megtartanom, így jó ideje már nem is teszek ilyesmit. – De nem gondolkodtatok, hogy kéne keresni egy menedzsert? – dobom fel a kérdést, mert az tudtommal azért nem árt egy zenekarnak, jobban vágják, merre felé kellene haladni, képben vannak az aktuális jól menő helyekkel és oda is be tudnak pofátlankodni, ahová a banda egyedül nem biztos.
Nem habozok, mikor felém nyújtja a cigis dobozt, de azért megnézem, melyiket veszem ki. Nem szoktam belenyúlni, vagyis elég hamar fény derül rá, ha mégis, és akkor visszapattintom a helyére. Nem azért, mert olyan angyali vagyok, hanem mert nem annyira az én asztalom. Persze volt idő, mikor én is azt választottam a többi közül, de nincs is rám jó hatással és azt hiszem, túl sok olyan emberrel voltam körülvéve egész életemben, akik füveztek. Így maradok a hagyományosnál, de azt viszont tisztességgel szívom. Az ajkaim közé veszek egy szálat, majd ha Ricky meggyújtotta a sajátját, kölcsönveszem a gyújtóját is, aztán visszacsúsztatom felé.
Imádom, mikor megered a nyelve, azt viszont már nem annyira, amit mond, mert a végig hallgatásában is kimerülök, így csak bambán pislogok rá, míg fújja a szót. Mélyet szívok a cigiből és csak akkor fújom ki a füstöt, mikor befejezi a monológot. Megmasszírozom az orrnyergem és felpillantok rá.
- Hát te nem vagy normális – nyögök ki ennyit, miközben megingatom a fejem. – De a csini pofid jól mutatna a rácsok mögött is – próbálom kicsit viccesebbre terelni a szót, de tudom, abszolút nem az, amit mond. – Minek vállaltad még azt is be? Nem szeretsz levegőt kapni, Ricky? – Mert értem én, hogy jófej, de mégis... mi a picsának hajtja túl magát ennyire? Mondom ezt én persze, aki vészesen közelít a végkimerülés felé, de azt már nem annyira vallanám be.
- Ennyire szarul nézek ki, hogy ilyen nyilvánvaló? – emelkedik meg a szemöldököm, ahogy a bal kezemmel a pultra könyökölök. – Nem unatkozom, az fix, de amúgy elvagyok – fogom kicsit szűkösre a szót, ami nálam nem annyira jellemző egyébként, de nem biztos, hogy Rickynek most arra van szüksége, hogy végig hallgassa az én dolgaimat. Pár pillanatig csendben maradok, elpöfékelem a maradék dohányrudat, majd hosszan kifújva a füstöt nyomom el a csikket.
- Hasonló, mint nálad, két melóhelyen tolom, fáradt vagyok, mint a franc, de muszáj nyomni, ugye a lakbér se alacsony. Már csak azt nem tudom, hogy akkor van-e jobban gyomorgörcsöm, mikor elindulok dolgozni vagy mikor éppen hazaérek – kitódul belőlem az igazság, amit most éppen Ricky kap a nyakába, a mondandóm felénél pedig észlelem, hogy megérkezett a következő körünk, így rögtön magam elé is húzom az egyik poharat, és miután befejeztem a mondatot, gondolkodás nélkül hajtom fel a tartalmát.
thx.

Ricky Simmons imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Melody Sharp
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
a little party never killed nobody  Capture-1610705683013

a little party never killed nobody  Be3c9ac4f5455c5d3df9aa88a97b66c1b6771685
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
broken wings
★ családi állapot ★ :
a little party never killed nobody  16ccc50f1dfc192451fc1d37dfc33f0e09d98d8a
I said I'm done with you
But I can't help it when I lay down,
still think of you
Keeps me awake at night and
Why do I let it get so far?
How do we end with broken hearts?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
a little party never killed nobody  Fdcaea9e54861afdfdb243f2977755561e056c8f
★ idézet ★ :
Dance is the hidden
language of  
the soul
★ foglalkozás ★ :
bartender (Hotel Artemis és Emperor)
★ play by ★ :
Ester Exposito
★ hozzászólások száma ★ :
87
★ :
a little party never killed nobody  60daff408a3398e62c537cb4405fa1df57296428
TémanyitásRe: a little party never killed nobody
a little party never killed nobody  EmptyPént. Jan. 26 2024, 10:05

To: Melody

“For the world is in a bad state, but everything will become still worse unless each of us does his best.”

Menekülök...úgy érzem, hogy lassan minden egyes napom egy fejvesztett rohanás a valóság, különböző viszonyok – de legfőképp iszonyok - elől, mind ezt úgy, hogy nem ismerek nálamnál jobban és magabiztosabban a jelenben élő, és a realitás talaját taposó embert. Azt hiszem ezen a ponton kijelenthetjük, hogy az emberiség akkor elveszett… Míg eleinte csak szórakozásból és örömszerzésből ültünk össze a srácokkal tépni a húrokat vagy bosszantani a szomszédokat, ez mára létformánkká vált. Életmód lett a zenéből, a dalainkból és a szórakozásból. Szenvedély. Ide menekülünk egy-egy „faszomat az egészbe” nap után vagy akkor, ha a tele a pöcsünk mindennel, ha ver minket az élet, mert ahogy én, úgy ők se maradnak ki a jóból. De még akkor is a zene mellett tesszük le a voksunkat kikapcsolódás gyanánt, ha nincs különösebb baj, gond vagy ürügy az érvágásra és az elvonulásra. Talán tényleg eljött az ideje annak, hogy a zene... a zenénk ne csak egy kisebb rajongói-és haveri társaságot kössön össze. Ne csak a Brisard falain belül legyünk valakik, kiskirályok, hanem találjunk valakit, aki bebizonyítja és akinek a segítségével mi is bizonyíthatjuk, hogy a rocknak, a hardrocknak és a metalnak ugyan úgy van létjogosultsága a zenében, mint bármelyik más műfajnak.
Ezt mi sem bizonyítja jobban, mint az előttem vad lekoptatásba kezdő szőke ciklon, aki úgy bulizta végig a dalainkat, mint az összes többi összegyűlt együttvéve. Talán ő általa is képesek vagyunk igazolni és bebizonyítani, hogy tök mindegy milyen műfajt játszik az ember, ha az jó bárkit képes megszólítani.
Szórakozott mosollyal, fejemet ide-oda ingatva figyelem- és hallgatom a félresikerült diskurzust, és nem vagyok benne biztos, hogy annak végeztével a ruhám szegecseinek és láncainak csörgése, a bakancsom dobbanásai vagy a szimpla jelenlétem- és kisugárzásom adta jelzésül az ipsének, hogy talán ideje távoznia. Megvonagló, lesajnáló arccal, amolyan „ki a fasz vagy te?” grimasszal mérem végig és tartom szemmel egészen addig, míg el nem tűnik a tömegben.
- Igen? – Költözik a hajam tövébe a szemöldököm s képtelen vagyok elnyomni egy szélesedő vigyoromat. - Ha engem kérdezel, én is... és akkor én még nem is ittam... olyan sokat – biccentek az előtte lévő poharakra – de te mindenre valószínűleg mégsem, ha a bájgúnárképű macsót lekoptattad. Nem tűnt elég jó partinak a kényes ízlésednek? – Kíváncsi tekintettel veszem át a poharat, majd koccintom az övéhez. Jól van szépségem, kérésed számomra parancs!
Komoly, kicsit lélektelen tekintettel kortyolok az italba, míg a pultos ténykedését figyelem. Kurva idegesítően áll minden a kezében szerencsétlennek… én meg kezdek úgy viselkedni, mint Nancy, aki mindig mindent jobban tud mindenkinél. A fejemet rázva sóhajtok. A siker az mindenhogy siker, mégse mindegy a mértéke...lehetne ez messze jobb is. Több és értékesebb. Egy kis szerencsével. De hol van az én szerencsém?!
- Hazai terepen ez alig nevezhető sikernek... – mélyül el a hangom két korty között. – Ez az elvárt és a megszokott – hangsúlyozom ki. Nem akarok telhetetlennek tűnni – pedig az vagyok – de többre vágyok, hiába ér fel egy kisebb csodával az, hogy mögöttes stáb közreműködése nélkül jutottunk el önmagában addig, hogy ezres nagyságrendű közönségünk legyen. Ennél viszont nem jut több.
- M-m – rázom a fejem. – Ismersz! Örök telhetetlen vagyok, soha nem elég semmi...ezek még csak tízen-húszan, nagyon max pár százan vannak, de lehetnének sokkal többen – majd eljön ennek is az ideje. Egyszer. És remélhetőleg majd annak is, hogy az igazi, vérbeli műfajszerelmesek is meghallanak bennünket, és nem csak arra verik a nyálukat, hogy néhány csinos arc lézeng a színpadon, hangszerrel a kezükben. „Mert az menő.”
– De kösz a bizalmat, rám bármikor számíthatsz, ha kell egy kis „plusz”. Olyan estéd lesz, hogy kívánni nem tudnál jobbat – vonogatom meg a szemöldökömet. Értse ahogy akarja... hogy én miként? Minden különösebb hátsószándék nélkül... na ja hazudni meg bűn. Nyilván nem vagyok vak, látom, hogy gyönyörű... nem tart sokáig felcsigáznia a fantáziámat, ami elég élénk ahhoz, bőven eltudjam képzelni, hogy mi mindent lehetne tenni a testével. Egyetlen érv szól ellene, az viszont elég nyomós: a saját szabályom, miszerint nem kezdek haverok, barátok csajával. Ilyen jófejnek is születni kell! De úgy is mondhatnánk, hogy van egy igen kellemetlen tapasztalatom ebben a témában... a bosszúvágyam pedig nem olyan kicsinyes és primitív, hogy mást büntessek a saját bukásom és szerencsétlenségem miatt. Főleg nem a haverokat. Mocskos és rohadt életű vagyok, de ennyire azért mégse.
- Néha úgy érzem, hogy ennél a helynél messzebb soha nem fogunk jutni. Hiába érdemelnék... – megrázom a fejem - érdemeljük meg.  Nem lenne szar a srácokat eljuttatni az igazi sikerig. Egy kis név... – lesek feléjük. Ki a tömegben vegyül, mások pedig egymás társaságában csavarják a cigit a jól megszokott helyünkön. – Talán idővel. Nem hiszek a csodákban, úgyhogy újévi fogadalmat tettem. Lássuk meg azzal mire megyek – vonok vállat hanyagul, majd a bőrdzsekim belső zsebéből előveszem a fémházas cigisdobozt.
- Jól válassz! Gondolom nem hagynád ki – tartom felé. A döntése és válasza függvényében én magamhoz veszek egy szálat és a számba biggyesztem, meggyújtom majd visszateszem a dobozt a zsebembe.
- Szokásos. „Szar az élet.” Próbálsz túlélni és életben maradni, miközben nullhuszonnégy’ robotolsz, kidolgozod a beled és még heti szinten koncertezel is – kezdek bele fennkölt szónoklatomba a világ legunalmasabb, legflegmább hangjával - de még így is leteszed az arcodat, hogy kitudod csengetni a lakbért vagy tudsz enni valamit – unott sóhajjal intek a pultosnak, hogy jöhet még egy kör. Akár több is. – Velük élem túl. Ha ez nem lenne valószínűleg most a gyogyóban látogatnál vagy a rácsok mögött, mert hirtelen felindulásból kinyírtam valakit – ez az én helyzetemben, pontosabban Odeya és Cameron helyzetében kibaszottul rossz vicc. - És ha ez még nem elég, beugrós basszeros vagyok egy másik csapatnál, míg találnak valaki állandót – fújom ki a cigi kesernyés füstjét, ami lusta pamacskent száll felettünk egyre magasabbra és vegyül el a korábban gépek által pöfékelt, mostanra ködszerűvé váló réteggel.
- Azt hiszem a túlterheltséggel nem vagyok egyedül... hogy bírod? – És úgy hiszem, hogy sejti, mire utalok...



I am the Devil's smile
The one caught everyday. A hopeful hero's speech won't stop the years you bleed. I am a hurricane, An Army strong as one As they sit back and laugh; The one you left has just begun.

Melody Sharp imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Ricky Simmons
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
a little party never killed nobody  Qlu9em9
Nothing left, now I'm feeling numb
And just like you, I couldn't love someone

Tere is no one, I can belong to

a little party never killed nobody  Cq8ZROp
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
i build my life of broken bones
not living for this anymore,

you want a fight I'll bring a war...

they laugh at me because i'm different; i laugh at them because they're all the same.
★ lakhely ★ :
Manhattan - East Village
★ :
Nothing in the cage of my ribcage
Emptiness is safe, keep it that way...
a little party never killed nobody  Kv9lzw7
★ foglalkozás ★ :
énekes II wanderers lead vocal II bartender
★ play by ★ :
Andy Biersack
★ hozzászólások száma ★ :
101
★ :
every sixty seconds you spend upset is a minute of happiness you'll never get back.

a little party never killed nobody  6XMbPrS
TémanyitásRe: a little party never killed nobody
a little party never killed nobody  EmptyKedd Jan. 23 2024, 20:49

Ricky & Melody
A little party never killed nobody
Jó érzés látni, hogy ennyien szeretik Ricky bandájának a zenéjét, dehát egyáltalán nem is csodálom, hiszen tényleg jól csinálják, amit csinálnak. Szerintem fényes jövő áll előttük, és habár jelenleg fogalmam sincs, hogy mik a pontos terveik, de elég elhivatottnak tűnnek ahhoz, hogy elérjék a létrán azt a bizonyos következő fokot.
Szóval ez egy rohadt jó este volt, szerintem nekik is, ahogy elnézem a tömeget, na de nekem már úgy kellett egy ilyen tombolás, mint éhezőnek egy falat kenyér. Néha eszembe jut, hogy sokkal több szórakozás kijárna nekem, hisz huszonöt éves vagyok basszus, még javában ez lenne a dolgom, nem pedig az, hogy robotoljak éjjel-nappal, mint egy barom. Mégis, ha egy kicsit is megpróbálok kilépni a hétköznapokból, mindig ott van az a hátsó gondolat is, hogy ezidő alatt nemhogy nem kellett volna elköltenem ennyi pénzt, de kereshettem is volna. Ma viszont nagyon igyekszem elfojtani ezt.
Ricky rohadtul nem siet, és habár tudom, hogy biztos sokan szeretnék feltartóztatni és írt is, hogy várjam meg, elgondolkodom, hogy most már teszek valamit az ügy érdekében, hogy előkerüljön, főleg, mikor leül mellém egy fószer, aki láthatólag már nálam is többet ivott a kelleténél.
- Kopj le – szólok neki oda, de nem úgy tűnik, mint aki tágítani szeretne, hiszen csak ül és szuggerál. A kedvencem. Megszólítani nem mer, de azt hiszi, a puszta nézésével majd levesz a lábamról és el is megyek vele egy körre. Vagy nem is tudom, mit gondol, de elég érdekes.
Hirtelen aztán a semmiből felpattan, én pedig nem tudom, mi baja lett, csak mikor én is megpillantom Rickyt előbukkanni mögülem. A kérdésére széles mosolyra futnak az ajkaim.
- Mit? Tulajdonképp ezen a ponton már bármit – viccelek arra utalva, hogy nem erősítem éppen a totál józanok táborát. - Hát koccintani a sikeretekre, rohadt jó kis koncert volt! – tolom elé az egyik tequilás poharat és miután az üvegek szépen csilingelve értek egymáshoz, intek is a pultosnak, hogy még egy körre egész biztos vevők vagyunk. Lehet, hogy kicsit lassítanom kellene, meg egyébként is, valahogy még haza is kellene találnom az este anélkül, hogy Brian újra előhozakodna a hülye dumájával, szóval... osonnom kell, ami részegen nem biztos, hogy menni fog.
- Nem fényesítik az egodat eléggé a színpad előtt sikongató lányok? – kérdezem mosolyogva, mielőtt felhajtanám a tequilát. – De egyébként igen, csak miattad jöttem. Tudtam, ha te itt vagy, rossz estém már nem lehet, ami nem hátrány mostanában – hümmentek, aztán egy fintorral iszom meg a ma már ki tudja, hányadik pohár alkoholt. Jólesően a citromba harapok és felé fordulok kicsit jobban a székkel együtt.
- Mi lesz a következő, a MSG? – kérdezem biztató mosollyal, de nem nagyot akarok mondani, egyszerűen csak érezhetően több van bennük és ezt szerintem Ricky is tudja. Egyébként is rocksztár alkat, simán el tudom képzelni róla, hogy paparazzik követik mindenhová, ő pedig vélhetően elküldené őket elég hamar a francba.
Örülök, hogy akad azért kis ideje így a koncert után, tényleg rég nem láttam, pár hónapja nem tudom, hogy ő vagy én vagyok eltűnve inkább. Mielőtt Briannel megtörtént a baj azért bőven többet bandáztunk együtt, azóta ritkultak az alkalmak, pár üzenetváltáson kívül nem sok minden történt, és ha jól tudom, Briannel sem találkozott jó ideje, amit bizonyos szinten értek, hiszen kurva nehéz bármire is rávenni őt, de egy másik oldalam meg úgy érzi, hogy mindenki tojik mindenre, mindenki csak saját magával törődik és ettől kezd kicsit felfordulni a gyomrom. Nem feltétlen a velem szemben ülőre gondolok, hanem úgy összességében.
- Na de mesélj valamit, mi újság a fény és csillogás mögött?
thx.

Ricky Simmons imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Melody Sharp
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
a little party never killed nobody  Capture-1610705683013

a little party never killed nobody  Be3c9ac4f5455c5d3df9aa88a97b66c1b6771685
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
broken wings
★ családi állapot ★ :
a little party never killed nobody  16ccc50f1dfc192451fc1d37dfc33f0e09d98d8a
I said I'm done with you
But I can't help it when I lay down,
still think of you
Keeps me awake at night and
Why do I let it get so far?
How do we end with broken hearts?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
a little party never killed nobody  Fdcaea9e54861afdfdb243f2977755561e056c8f
★ idézet ★ :
Dance is the hidden
language of  
the soul
★ foglalkozás ★ :
bartender (Hotel Artemis és Emperor)
★ play by ★ :
Ester Exposito
★ hozzászólások száma ★ :
87
★ :
a little party never killed nobody  60daff408a3398e62c537cb4405fa1df57296428
TémanyitásRe: a little party never killed nobody
a little party never killed nobody  EmptySzomb. Jan. 20 2024, 18:35

To: Melody

“For the world is in a bad state, but everything will become still worse unless each of us does his best.”

… a gitárok megvadult nyígása, a basszus mély búgása és a dobok dühöngő dübörgése néhány másodpercig még kitartanak, hiába, hogy én már a részemről végeztem és lezártnak tekintem nem csak az utolsó dalt és az egész koncertet, de a szóbeli búcsúzkodást is. Nem fogok órákig hálálkodni és puszikat szórni a közönség felé, csakhogy érezzék a törődést. Köszöntem szépen a jelenlétet, meg egyéb szarságok és lefutni való kötelező körök megvoltak, elégedjenek meg ennyivel, aztán jöjjenek, ha legközelebb is látják a hely különböző platformjain a nevünket és kíváncsiak még a pofánkra.
A hangszerek hangja csak lassan ül el, mintha a srácok még húznák egy kicsit az időt...mintha maradnának még és néhány ráadásra vágynának ők maguk is. Élvezik és akarják, vágyják a szereplést, a sikert. Nem véletlen, hiszen hosszú ideje ez az első alkalom, hogy egész estés koncertet tartottunk a Brisardban; manapság nem volt jellemző, hogy egy banda foglalja le magának, több kisebb váltotta egymást óráról órára. De talán most eljött a mi időnk, és meglehet, ezen a ponton végre beindul a szekér. De ettől függetlenül nincs több ráadás, elég volt az a három, elégedjen meg vele mind.
Ahogy nagysoká’ az utolsó taktusok is elülnek, a cintányér nem csattog tovább és a dobok se peregnek Troy játékától, a tömeg egy emberként visít fel és fejezi ki lelkesedő, kitörő örömét az elmúlt valamivel több, mint másfél óráért. Időben talán hosszú volt, valóban teljes estés koncert értékű, mégis úgy elrepült és valószínűleg nem csak nekünk, de a közönségnek is, mintha csupán fél óra jutott volna nekünk is, mint az előzenekaroknak. Mégis tartalmas volt, kimerítő, fizikálisan inkább, mint mentálisan.
A füst- és a fények játéka egy nagy masszává olvasztja össze a kezükkel a levegőben kapálózó embersereget, csupán az első maximum öt sorból látni valamit, de még innen se látom, nem tudom tisztán kivenni az ismerős- és ismeretlen arcokat. Baszd meg, lassan befigyel egy szemüveg is... Egy kivétel mégis akad: Melody jóformán egymagában nagyobb bulit tart, mint én és a srácok idefent. Ezer éve nem láttam… legalábbis ahogy az idő telik úgy tűnik, mintha több, mint egy emberöltő lenne már a hátam mögött azóta, hogy utoljára lehetőségünk volt egy helyen, egy légtérben megfordulni. Igaz hát, hogy a szórakozás, a zene összehozza az embereket… csak kérdés, hogy most mégis mi okból? És hogy-hogy pont ide jött?
A Brisard messze az egyik legnagyobb szórakozóhely, ahol rendszeres fellépők vagyunk, és ami képes arra, hogy nagyobb lélekszámú koncertet legyünk képes megtartani. Két kisebb, inkább rendezvényteremnek nevezhető helyiség van még az oldalsó szárnyban, és egy külön bár része a nívósabb szórakozásra vágyó vendégeknek. A mi területünk- és vadászterünk a koncertterem, s ha épp nem a színpadon töltöm az időmet és keresem a kenyérrevalómat, akkor annál az oldalsó bárpultnál, ahol a „műsoridő” végeztével egyre többen fordulnak meg, hogy kikérjék italaikat a kiszáradt torku felfrissítésére… na nem, mintha nem osztották volna gallon számra a habzó söröket a koncert ideje alatt is.
- Ez nagyon odabaszott! – Vágódik nekem Drake. Gyerek módjára, fülig érő vigyorral, nyakig csatakosan és izzadtan tapad hozzám letörhetetlen lelkesedéssel, mintha az imént közös erővel váltottuk volna meg a világot. Én pedig még el is hiszem, hogy így volt.
- Állat volt! – Értek egyet még mindig komoly igyekezettel üvöltve túl az őrjöngő tömeget. – Na, jól van! Szakadj le rólam! Nincs undorítóbb két pöcsig izzadt, ölelkező pasinál… - morgom, és míg ő nevetve húzódik el, hogy ugyanezeket a köröket lefussa a többiekkel is, én a közönség felé vetve egy pillantást keresem meg Melody tekintetét. Jó is lenne, ha tisztán látnám ilyen távolságból, ekkora füstfelhőben.
A tömegben már-már dívának tűnő szőkétől kapott pozitív visszajelzésre hasonlóképpen reagálok, felmutatott hüvelykujjal, majd egy kacsintással telefont formálok a többiből és a fülemhez emelem jelezve, hogy hívjon vagy írjon. Fogalmam sincs, hogy mennyi időt fog igénybe venni, míg lekászálódok innen, váltok egy-két szót a kitartóbb főleg nőneműekkel, majd hátul valamelyest ráncba szedem magam. Nem lenne szar, ha már Melody itt van, tudnánk is váltani pár szót egymással, nem csak a világ két végéről kommunikálnánk mutogatva és tátogva. Sokra nem megyünk vele és ki tudja, mikor lesz még egy ilyen, soha vissza nem térő alkalom.
- Jössz? – Hallom magam mellől végre tisztábban - anélkül, hogy üvöltenie kellene - Troy hangját, mire biccentek egyet és a telefonomat felnyalábolva a dobok és vizesüvegek mellől, elindulok utánuk. Még két intés hátrafelé, hogy mindenki – is - érezze a törődést, a lihegő felé baktatva pedig egy rövid üzenetre futja csupán válaszként: várj meg!
Néhány szó, néhány aláírás – mintha érne is valamit, de talán majd néhány év múlva dollársokezrekért fogják eladogatni – két perc nevetgélés a többiekkel majd egy gyors zuhany - izzadtanbüdösenmocskosan mégse tehetem tiszteletemet Melody előtt - már közeledek is felé tiszta ruhában, tökéletesen felfrissülve.
- És mit akarsz hátul csinálni, ha szabad kérdeznem? – Dörmögöm a fülébe, majd kacér vigyorral, szemtelenül mérve őt végig, ledobom magam a mellette lévő szabad helyre, amiről úgy pattant fel az érkezésem pillanatában az addig ott ücsörgő srác, mintha az uralkodói család egy tagját tisztelné meg a lehetőséggel. - Mondd, hogy hozzám jöttél! Csakhogy érezzem a törődést...



I am the Devil's smile
The one caught everyday. A hopeful hero's speech won't stop the years you bleed. I am a hurricane, An Army strong as one As they sit back and laugh; The one you left has just begun.

Melody Sharp imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Ricky Simmons
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
a little party never killed nobody  Qlu9em9
Nothing left, now I'm feeling numb
And just like you, I couldn't love someone

Tere is no one, I can belong to

a little party never killed nobody  Cq8ZROp
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
i build my life of broken bones
not living for this anymore,

you want a fight I'll bring a war...

they laugh at me because i'm different; i laugh at them because they're all the same.
★ lakhely ★ :
Manhattan - East Village
★ :
Nothing in the cage of my ribcage
Emptiness is safe, keep it that way...
a little party never killed nobody  Kv9lzw7
★ foglalkozás ★ :
énekes II wanderers lead vocal II bartender
★ play by ★ :
Andy Biersack
★ hozzászólások száma ★ :
101
★ :
every sixty seconds you spend upset is a minute of happiness you'll never get back.

a little party never killed nobody  6XMbPrS
Témanyitása little party never killed nobody
a little party never killed nobody  EmptyKedd Jan. 16 2024, 22:23

Ricky & Melody
A little party never killed nobody
Az a helyzet, hogy eljön a pont, mikor olyan szinten tele lesz a fejed minden hülyeséggel, hogy legszívesebben csak elmenekülnél a világ elől, ahol senki nem talál meg. Jelenleg ezt érzem, nagyon elegem van mindenből és mindenkiből. Úgy érzem, elfáradtam. Állandóan gürcölök a melóhelyeken, ahol persze hallgatnom kell a sok idióta minden baját, legalábbis a hotelben kénytelen vagyok, az egy csendesebb hely azért, az Emperor már más kérdés, ott egyszerűen csak az utálkozó exem fejét kell bámulnom. És ha ez nem lenne elég, hazamegyek és Brian minden erejével azon igyekszik, hogy elmarjon maga mellől, mert kezdi érezni, hogy a lelkiismeretem nem engedné, hogy csak úgy ott hagyjam a szarban, egyedül, így a szép, majd a kicsit rondább szavak után már rájött, hogy ideje taktikát váltania. Ez pedig már nekem is egy kicsit a tűréshatárom küszöbén van. Szóval jelenleg nem vágytam semmi másra, minthogy a héten, de majdhogynem a hónapban is az egyetlen szabad estémen kicsit kiengedjem a fáradt gőzt. Így történt, hogy már Rickyék koncertjének a kezdete előtt megjelentem a bárban, ahol korábban elég sokszor megfordultam már. Mostanában? Hát mostanában nem, mert nem volt konkrétan semmi szabadidőm, úgyhogy azt hiszem, kijárt már egy jó este.
Így esett tehát, hogy azért már elég rendesen érzem a piát, mikor Ricky az utolsó vagy az az előtti számot énekli, én pedig észvesztve táncolok rá. Táncolok. Annyira jól esik ez az egész este, felidézi a régi, gondtalan estéket és az életemet, amit most egy kicsit... pihentetek. Fogalmam sincs, hová tűnhetett Ashley, de jelenleg nem is annyira érdekel, ahogy az sem, hogy hányan néznek az önfeledtségem miatt. Úgy érzem, most tombolom ki az elmúlt pár hónapot, ezután vélhetőleg újra oké leszek egy kis ideig.
Ahogy vége a dalnak, felfelé álló hüvelykujjat mutatok a színpad felé Rickynek, nagy mosollyal az arcomon. Jó zenét tolnak, szerintem ennél nagyobb jövő is áll előttük, minthogy bárokban fellépjenek, de már ez is elég nagy dolog szerintem, amit elértek, mert ahogy körbenézek, nincsenek kevesen, sőt... és láthatóan szeretik is őket nagyon. Már jó ideje nem voltam koncertjén, úgyhogy nekem szemmel látható a fejlődés.
Mikor a tömeg oszladozni kezd, írok egy üzenetet Rickynek. „Hé, ez király volt! Kijössz egy italra vagy szétszednek a rajongók autogramért?”
El is küldöm, majd rögtön a pult felé indulok, hogy kikérjek két tequilát, remélve, hogy pozitív válasz jön tőle. Ha mégsem, akkor majd én megiszom, kárba nem fog menni, de elég régen találkoztam már vele (is) és ki kell használni, hogy most van egy kis időm a barátokra. Mikor megkapom a feleseket körülnézek, megjelenik-e valahol, ha nem, akkor még egy üzenet indul útjára: „De ha szólsz a morcos őröknek, hogy engedjenek be, hátra is tudok menni.”
Egész biztos, hogy lyukat tudnék beszélni a hasukba, hogy engedjenek hátra, de az a helyzet, hogy nem sok kedvem van jelenleg az időt pazarolni rájuk...
thx.

Ricky Simmons imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Melody Sharp
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
a little party never killed nobody  Capture-1610705683013

a little party never killed nobody  Be3c9ac4f5455c5d3df9aa88a97b66c1b6771685
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
broken wings
★ családi állapot ★ :
a little party never killed nobody  16ccc50f1dfc192451fc1d37dfc33f0e09d98d8a
I said I'm done with you
But I can't help it when I lay down,
still think of you
Keeps me awake at night and
Why do I let it get so far?
How do we end with broken hearts?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
a little party never killed nobody  Fdcaea9e54861afdfdb243f2977755561e056c8f
★ idézet ★ :
Dance is the hidden
language of  
the soul
★ foglalkozás ★ :
bartender (Hotel Artemis és Emperor)
★ play by ★ :
Ester Exposito
★ hozzászólások száma ★ :
87
★ :
a little party never killed nobody  60daff408a3398e62c537cb4405fa1df57296428
TémanyitásRe: a little party never killed nobody
a little party never killed nobody  Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
a little party never killed nobody
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» a little party never killed nobody
» A & A - a little party never killed....
» A Little Party Never Killed Nobody
» A little party never killed nobody!
» A little party never killed nobody, or...?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Szórakozó helyek-
Ugrás: