New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 71 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 71 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Zoey Miles
tollából
Tegnap 23:23-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:59-kor
Marigold Miller
tollából
Tegnap 22:44-kor
Aston Miles
tollából
Tegnap 22:05-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Tegnap 22:01-kor
Oaklyn Davis
tollából
Tegnap 21:58-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:34-kor
Rowan W. Mills
tollából
Tegnap 21:18-kor
Perla Rivera
tollából
Tegnap 21:09-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Richard Wells
TémanyitásRichard Wells
Richard Wells EmptySzomb. Jan. 04 2020, 00:29
Richard Wells

Karakter típusa:
keresett
Teljes név:
Richard Wells
Becenevek:
Rich, brokenhero88
Születési hely, idő:
New York, 1982.08.14.
Kor:
38
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
heteró
Családi állapot:
plátói
Csoport:
Bűnüldözés
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
Túsztárgyaló
Ha dolgozik//Munkahely:
NYPD
Hobbi:
GuiltGirl
Play by:
Tom Hardy

Jellem

Introvertált
Sérült
Faszkalap
Imádnivaló
Hőskatona
Szőkeherceg
Megszállott

döntsd el melyiket találod jónak.

Múlt

+16

Jön. Érzem a szagát. Anyám a fejemre teszi a kezét, elsimít egy fagyos félelemtől nyirkos tincset a homlokomról nem lesz semmi baj . Hazudik. A bátyám szemében fekete harag van az enyémben meg rettegés. Csörren a kulcs. Fémes zaj karcolja a csendet. A kulcs betalál a zárba, apám, saját tudata határán tántorogva, beront az ajtón. Üvölt valamit, leheletében a cigaretta és az olcsó alkohol bont rothadó virágot. Nem hallom. Tenyeremet a fülemre tapasztom, összezárom a szemem, kizárom azt a semmi bajt . Burokba zárom magam.
Arra gondolok, amikor az óceánnál voltunk. A hullámokra, a nyugtató morajra. A víz az arcomra fröccsen. Vékony vércsíkok csorognak versenyt a járomcsontomon. Mindig azaz esőcsepp mállott semmivé az ablaküvegen először, amelyiknek én szurkoltam.
Anyám teste tompán koppan mellettem. Tudom, hogy az övé, a bátyám mindig a második. Segíteni szeretnék. Bátor szeretnék lenni. El akarok futni, de nem mozdulok. Ordítani akarok. Belém szakad a hang, elnyel a némaság.
Még egy lélek reccsen meg anyám két törött bordája mellet.





- Hraaahg – felpattan a szemem, a pupillám résnyire szűkül a hajnali nap tolakodó sugaraitól. Zihálok, annyi levegőt szívok magamba, hogy már feszít a tüdőm a mellkasomba. Nem tudom, hogy a légszomj vagy a szívem erőszakos dörömbölése miatt zúg a fülem, de eléggé szarul vagyok. Felülök, kell egy pohár víz. Megfulladok. Az ujjaimat ökölbe rántotta a görcs, az állítólagos életvonalamba vörös félholdakat vájtak a körmeim. A héten ez már a harmadik.

A Rémálom, így nagybetűvel, először apám halála után jelent meg. Mintha az öreg a síron túlról is utánam nyúlna, hogy éreztesse velem: nem tettem semmit. Hogy a pofámba vágja, mint valami posztumusz emlékmű, hogy tétlenül néztem, ahogy anyámból és a bátyámból a tegnapi szart is kiveri.
A gimnázium első napjai voltak, Isten lássa lelkem, kurva sokat tanultam, mert nem akartam olyan lecsúszott senki lenni, mint ő. A fater addigra már kipurcant, leállt a mája, ki hitte volna. Nem mentem el a temetésére, ha jól tudom a bátyám sem. Anyám addigra meg már nem volt velünk.
A szobatársam ébresztett fel, nem tudta mire vélni, hogy eszelősen öklözöm a falat. Két napig nem tudtam aludni.
A második az egyetem alatt volt. Szálkás keresztként cipeltem a tényt, hogy nem álltam sosem apám haragjának útjába. Eldöntöttem, hogy jóvá teszem, bepótlom mindazt, amit gyerekként kihagytam.
A rendőrtiszti főiskola jót tett. Felpakoltam magamra egy kis izmot, megismerkedtem kemény arcokkal, kiderült, hogy nem csak nekem szarazélet. Utólag azért érzem, hogy kurva nagy mártír voltam az elején, aki a sebzett szárnyú madárként kirepül a világba, hátha majd a világ meggyógyítja.
A diploma után lehetőséget kaptam pszichológiát tanulni és mivel, mint említettem, nem akartam olyan senkiházi lenni, mint hajdan volt atyám, így belevágtam. Sok bullshit volt ott, próbáltak közelebb vinni önmagamhoz, volt egy szeminárium, ahol a tanár fel akart oldozni engem a gyerekkori hibáim alól. Bazdmeg, hát majdnem pofán vertem, ki ő, hogy engem feloldozgasson? A jóságos Piusz pápa?  Meg különben is mi köze hozzá? Mindegy, áteveztem a kriminalisztikára, onnan meg a rendőri végzettségemmel egy ugrás volt a mostani szakmám.

Túsztárgyaló vagyok, amiről azt hinnéd, hogy felesleges munka, olyan, mint a rendezvényszervező vagy virágkötő, de hidd el, hogy nem az.
Mert már látom, hogy apám sem lett volna menthetetlen, ahogy senki sem az. Mindenkit meg lehet győzni, mindenkiben van valami, ami miatt érdemes az életre, ami miatt ő is vágyik arra, hogy ne egy ólomgolyó legyen a pont a mondata végén.

De ezt neked kár magyaráznom, ugye GuiltGilr? Te megértesz. Sokat gondolkoztam azon, hogy mi lehet a neved. Biztos valami elegáns, valami, ami nem hétköznapi, mégsem annyira nevetségesen kirívó. Velem kellene lenned. Én átérzem. Én veled vagyok. Én neked vagyok. Rádtaláltam és most már sosem hagyom, hogy eltűnj. Vajon rám gondolsz, amikor szexelsz? Az én ajkam képzeled a mellbimbódra, amikor elmész? Eszedbe jutok reggel, amikor a kávédba cukrot teszel? Tudod, hogy én feketén iszom. Gondolsz rám elalvás előtt? Te is még kétszer frissítesz az üzenetekre mielőtt lerakod a telefont?
Milyennek arcot társítasz hozzám? Lehetnék bárki. Szociopata sorozatgyilkos, unatkozó nő, remegő mellű perverz állat. Te is lehetnél bárki. De én tudom ki vagy. A másik felem, az élet, akit tényleg meg kell mentenem. Magamnak. Örökké. brokenhero88

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Richard Wells
Richard Wells EmptySzomb. Jan. 04 2020, 21:45
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Richard!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Huhh hát adtál nekem egyfajta kis játékot a jellemzéseddel. Wink  Szavak, de mégis az elhelyezése, vagy az, hogy mit is jelentenek, óhatatlanul elindítja az emberben azt, hogy összekösse őket. Tudod mint azok a régi számozott pontokból álló kis játékok, amik a keresztrejtvény újságok utolsó oldalain voltak, hogy ha már a szülő megfejtett mindent, odaadja a gyereknek hagy szórakozzon ő is egy kicsit. Richard Wells 2496992409  Szóval ez jutott eszembe, és rájöttem, hogy bármelyiket kötöm össze bármelyikkel, ellentmondásokba fogok esni, de lehet, hogy pont ez a lényeg. Az ellentmondás. Rolling Eyes  Mert ebben rejlik hozzád a kulcs. Mert ilyen vagy. És ezt akkor értettem meg, amikor a végére értem a történetednek.

Elképesztően szívbemarkoló az az első pár sor amivel indítod a történeted. Richard Wells 2149483383  Az erőszakos apáról, a gyerekeit védeni próbáló anyáról, az idősebb testvérről, aki mindig megpróbál villámhárító lenni a kisebb testvér és az anyja között. Hogy ha az anyja már nem menekülhet, legalább a kisebb ne kapjon. Te mégis magadat hibáztatod….azóta magadat, hogy nem tettél semmit. :taknyos:  Pedig talán pontosan ezzel tetted a legjobbat: mert így te megmenekülhettél. De milyen áron? Igaz a test nem sérült, de a lélek annál nagyobbat. Örök életedre ott hordod magaddal a bűntudattal együtt. Talán az élet különös fintora, hogy mégis ez adott neked célt, ez adott számodra jövőt, valamit amiben megkapaszkodhatsz. :öribari:  Hogy ha már egykor a sajátjaiddal nem tehetted meg, legalább másokon segíthess. A különös talán az, hogy rengetegen vannak pontosan ugyanígy abban a közegben amiben te is mozogsz. Mert ezt a hivatást csak teljes odaadással lehet csinálni, ahhoz pedig erős motiváció kell.
Az utolsó bekezdés mégis meglágyítja az egész történetedet, mert itt látszik az, hogy ismeretlenül is hogyan tudsz valakihez ragaszkodni, valaki hogyan tölti ki a gondolataidat, akit még csak nem is láttál. Richard Wells 2591762830  A mátrix világa zegzugos és kiismerhetetlen, soha nem tudhatjuk ki ül a túloldalon, csak az ösztönös megérzéseinkre hagyatkozhatunk, és reméljük a tiéd sem hagy cserben. Vajon mi történik ha lehull a lepel, s egyszer valóban találkoztok?Vajon  akkor is megmarad az egésznek az a misztikus varázslata amit a bithalmazok közötti rejtőzködés megad nektek? Huhh, pokoli sok kérdés, pokoli jó plot, én pedig csak drukkolok, hogy ki tudjátok játszani. Richard Wells 3874598021

A stílusod letaglózott. Néha olyan hasonlataid, vagy képi megjelenítésed volt, hogy csak baaah néztem. Kész. Egyszerűen hihetetlen jól írsz. Richard Wells 4142114136

A Tara-Plecsnit egy kicsi monitor alakú kulcstartóval adom most át. Színt admin ad majd neked.

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Richard Wells
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ethan N. Wells
» Danielle Wells
» Madison Wells
» Cornelia Wells
» Genevieve Wells

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: